PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Saderat Iran Mobile Payment v2.1 نسخه رسمی اندروید همراه بانک صادرات ایران

C Y R U S
01-11-2011, 19:57
پس از مدتها انتظار بالاخره بانک صادرات هم نسخه رسمی همراه بانک اندروید خودش را عرضه کرد. این نسخه که از لحاظ ظاهر کاملاً شبیه همراه بانک ملی هست خوشبختانه اشکالات اولیه همراه بانک ملی را نداره و از لحاظ عملکرد تا جائیکه من امتحان کردم بسیار سریع و بدون ایراد بنظر میرسه بطوریکه در عرض یکی دو ثانیه صورتحساب درخواستی را ارسال کرد.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643935&stc=1&d=1320165173

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643937&stc=1&d=1320165243

توضیحات کامل بانک در مورد راهنمای نصب ، تنظیمات اولیه و فعال سازی همراه بانک:

به منظور دريافت فايل برنامه ، نصب و استفاده از سيستم مراحل زير را انجام دهيد :

با مراجعه به بخش دریافت نرم افزار در وب سايت اينترنتي بانک صادرات ، فايل نصب نرم افزار متناسب با گوشي خود را دريافت نموده و به تلفن همراه خود انتقال دهيد.
فايل دريافتي را بر روي گوشي خود نصب نماييد ( در صورت نياز به راهنمايي در نصب برنامه مي‌توانيد به بخش پرسش و پاسخ وب سايت اينترنتي بانک مراجعه نماييد ).
زبان برنامه را انتخاب نماييد (شايان ذکر است زبان پيام هاي دريافتي از سيستم متناسب با زبان انتخابي مي‌باشد).
رمز عبور برنامه را تعیین نمایید ( رمز عبور باید بين 3 تا 9 رقم باشد ).

نکته:
در اين سيستم کليه اعداد بايد به زبان انگليسي درج شوند.
چنانچه رمز عبور را فراموش نمایید ، نرم افزار را مجدد نصب نموده و حساب های خود را بروز رسانی نماييد.
کاربران جديد می بایست با استفاده از رمز حساب 4 رقمي و از طريق گزینه "ثبت حساب" حساب های خود را ثبت نمایند. رمز حساب در هر دو سيستم همراه بانک و تلفنبانک صادرات قابل استفاده مي‌باشد.

براي دريافت رمز حساب ابتدا بايد رمز دوم کارت خود را فعال نماييد.
به منظور فعال سازي رمز دوم کارت به يکي از دستگاه‌هاي خودپرداز بانک صادرات مراجعه نموده و با انتخاب منوي عمليات رمز ، گزينه تخصيص رمز دوم کارت را انتخاب و رمز مورد نظر خود را تعريف نماييد (اين رمز بين 5 تا 12 رقم مي‌باشد). سپس رمز حساب خود را از طريق يکي از سيستم هاي همراه بانک يا تلفنبانک صادرات بصورت زير دريافت نماييد :

الف - استفاده از نرم‌افزار همراه بانک :
مراجعه به منوي حسابها و انتخاب گزينه "دريافت رمز حساب" و درج شماره حساب و شماره 16 رقمي مندرج بر روي کارت سپهر و رمز دوم آن و ارسال درخواست.

نکته:
پيام دريافتي حاوي رمز حساب را پس از به خاطر سپردن رمز در اسرع وقت از صندوق پيام هاي خود حذف نماييد.

ب - استفاده از سيستم تلفنبانک :
تماس با تلفنبانک صادرات و وارد کردن شماره 16 رقمي مندرج بر روي کارت سپهر و رمز دوم آن و سپس انتخاب کليد 6 (توجه داشته باشيد کليد 6 را تنها يکبار انتخاب نماييد و براي خروج از سيستم کليد 0 را برگزينيد)
ج - مشتریان فاقد سپهر کارت برای دریافت رمز حساب می بایست به شعبه مراجعه نمایند.

اگر کاربر قبلي سيستم مي‌باشيد و حساب خود را قبلا در سيستم ثبت کرده‌ايد ولي اطلاعات حساب ها يا سرويس هاي يکطرفه شما بر روي گوشي وجود ندارد ، نياز داريد که اين اطلاعات را بروز رساني نماييد. براي اين کار گزينه "بروز رساني اطلاعات" را از منوي "حساب‌ها" و "سرويس هاي يکطرفه" انتخاب نماييد.

راهنماي فعال سازي نسخه های 2.0 و 2.1 همراه بانك صادرات

1. مشتريان بانک ( اعم از کاربران نسخه‌هاي قبلي همراه بانک صادرات ) که متقاضي استفاده از نسخه 2.0 و 2.1 مي‌باشند مي‌بايست با مراجعه به يکي از شعب بانک صادرات ايران ، فرم فعال سازي / غيرفعال سازي و برگه مقررات و شرايط عمومي ‌و اختصاصي استفاده از سيستم همراه بانک صادرات را دريافت نموده و ضمن مطالعه دقيق مندرجات آن ، اطلاعات خواسته شده را تکميل و با مدرک شناسايي معتبر به متصدي شعبه ارايه نمايند (در صورت وجود مغايرت بين اطلاعات درج شده در فرم و اطلاعات مشتری در سيستم سپهر ، مشتري بايد براي اصلاح طلاعات و فعال سازي سيستم به شعبه افتتاح کننده حساب سپهري خود مراجعه نمايد ).
2. فعال سازي سرويس ، يک روز پس از ارايه درخواست به شعبه صورت مي‌پذيرد. پس از آن مشتری مي‌تواند از طريق گزينه دريافت رمز حساب موجود در منوي حساب‌ها ، رمز حساب خود را دريافت نمايد.

نکته:
رمز حساب از طريق سيستم تلفنبانک و با درج شماره و رمز دوم کارت نيز قابل دريافت مي‌باشد.
مراحل انجام کار براي تغيير شماره تلفن همراه ، مشابه فعال سازي اوليه سرويس مي‌باشد.
فعال سازي همراه بانک تنها يکبار انجام مي‌شود و در نصب مجدد برنامه نيازي به فعال سازي وجود ندارد.
مشتري بايد توجه داشته باشد که درخواست فعال سازي وي تنها براي شماره تعريف مشتري که در فرم تعيين نموده است صورت مي‌پذيرد.
هر یک از حساب های مشتري رمز حساب جداگانه دارد با این حال مشتری می تواند رمز حساب های خود را یکسان تعریف نماید.

راهنماي غيرفعال سازي نسخه 2.0 و 2.1 همراه بانك صادرات

در مواردي از قبيل سرقت گوشي تلفن همراه و يا سيم کارت که نياز به غيرفعال سازي فوري سيستم مي‌باشد ، لازم است مشتري در اسرع وقت نسبت به تغيير رمز دوم کارت و رمز حساب از طريق دستگاه خودپرداز و سيستم تلفنبانک اقدام نموده و سپس درخواست غيرفعال سازي خود را به شعبه ارائه نمايد ( تقاضای غیرفعال سازی یک روز بعد انجام می گیرد ).
چنانچه مشتري به هر دليل نخواهد از سيستم همراه بانک استفاده نمايد ، بهتر است براي امنيت بيشتر نسبت به غيرفعال سازي سيستم همراه بانک ، اقدام نمايد. براي غيرفعال سازي سيستم ، مشتري مي‌تواند به يکي از شعب بانک صادرات ايران مراجعه نموده و فرم غيرفعال سازي همراه بانک را از متصدي شعبه دريافت و تکميل نمايد.
شايان ذکر مي‌باشد غيرفعال سازي تنها براي شماره تعريف مشتري ذکر شده در فرم صورت مي‌پذيرد. بنابراين به منظور غيرفعال نمودن ساير حساب های مرتبط با شماره تعريف مشتري دیگر خود بايد بصورت جداگانه اقدام نماييد.
درخواست غيرفعال سازي ، يک روز پس از ارائه فرم تکميل شده به شعبه ، در سيستم اعمال مي‌گردد.

فایل پیوست شده اول نرم افزار همراه بانک هست و فایل دوم راهنمای پی دی اف استفاده از همراه بانک.
همراه بانک را میتونید از سایت رسمی بانک صادرات هم دریافت کنید:
دریافت همراه بانک صادرات از سایت بانک صادرات (http://www.bsi.ir/Services-Introduction-Electronic-banking-mobile-banking-software-download/default.bsi)

fa-20
01-11-2011, 21:06
ايول

خيلي عالي بود. از نخسه جاوا حرفه اي تره

Saeed7Star
01-11-2011, 21:47
از کارت بانک های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟

criss21
01-11-2011, 22:04
سلام من ار نیتدرویید ورژن 2.3.4 برای ان900 استفاده میکنم این نسخه راحت نصب میشه؟

behzad00
01-11-2011, 23:32
از کارت بانک های دیگه هم میشه استفاده کرد ؟

این سوال رو از بانک صادرات بپرس نه تو این تایپک!

™‎SHAHRAM
02-11-2011, 08:11
بر روی گالاکسی اس ،پیامک رد نمیکنه،مشکل از کجاست؟

C Y R U S
02-11-2011, 08:29
بر روی گالاکسی اس ،پیامک رد نمیکنه،مشکل از کجاست؟
همین الآن مجدداً روی گلکسی اس امتحان کردم بدون هیچ مشکلی و بسیار سریع پاسخ داد. دوباره امتحان کنید.

ALIRESA
02-11-2011, 10:06
بانک ملت هنوز نسخه رسمی برای اندورید نداده؟

goldtoy55
02-11-2011, 10:46
روی گالکسی اس 2 جواب نداد:ea:

allp
02-11-2011, 11:05
روی increadible s جواب داد

Kourosh1348
02-11-2011, 11:26
من که مدتیه که از لینک خود بانک صادرات نمیتونم بگیرم.رو ورژن آندرویید که کلیک میکنم میگه فایل برداشته شده.حالا این ورژنها از کجا میان خدا عالمه.

starsss
02-11-2011, 12:45
با تشکر از Siroos3
من نسخه اصلی آندروید بانک صادرات را از سایت رسمی بانک گرفتم
روی گلگسی اس 2 به خوبی جواب داد...

C Y R U S
02-11-2011, 13:42
من که مدتیه که از لینک خود بانک صادرات نمیتونم بگیرم.رو ورژن آندرویید که کلیک میکنم میگه فایل برداشته شده.حالا این ورژنها از کجا میان خدا عالمه.

خیلی عجیبه که برای شما چنین پیغامی میده. من همین الآن دوباره امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی فایل را از خود بانک دانلود شد.
در هر صورت خیالتون از بابت نسخه پیوست شده کاملاً راحت باشه. من این نسخه را دیروز مستقیماً از سایت بانک گرفتم و با اطمینان میگم که هیچ مشکلی نداره.

danzel
02-11-2011, 13:54
عالی بود
ممنون که خبر دادین
من خیلی وقت که منتظر نسخه اندرویدش بودم
ممنون

DANIAL82
05-11-2011, 02:07
روی گالکسی اس جواب داد .عالی بود

aminparsa
15-11-2011, 22:46
من نصب کردم ولی باید هربار گوش رو خاموش روشن کنم تا پیام ارسال کند
xperia x10

esmaeilsalimiaz
22-11-2011, 11:31
من روی گالکسی اس 2 مشکل دارم.برای فعال سازی موقع رمز کیبرد فعال نمیشه چه کار باید انجام بدم راهی هست در ضمن دو سه بار هم نسخه 2.1 و2.2 نصب وامتحان کردم

mosso
22-11-2011, 22:21
نسخه همراه بانک اندروید بانک ملت رو میتونید از سایت بانک ملت دانلود کنیدhttps://mobile.bankmellat.ir/mobile/

mosso
22-11-2011, 22:37
میتونید نسخه اندرویدی ملت رو از سایت بانک ملت دانلود کنید

aminparsa
22-11-2011, 23:01
کسی نیست بگه چرا رو xperia x10 2.3 جواب نمیده؟

mehran_k
24-11-2011, 11:55
میتونید نسخه اندرویدی ملت رو از سایت بانک ملت دانلود کنید

اگر منظورتون اینجاست (https://mobile.bankmellat.ir/mobile/software.do) که من هنوز چیزی نمی بینم !!!!!:bw:

mosso
24-11-2011, 13:07
خودم دانلود کردم رو گالکسی نصب و اجرا شد

mosso
24-11-2011, 13:12
اره درسته الان رو سایت بانک ملت همون نسخه های قدیمیه ولی وقتی این تایپیک رو گذاشتم نسخه های جدید اندرویدی اکثر گوشیها بود این هم از عجایب بانک ملته

Masoud_007
25-11-2011, 14:51
ورژن BSI روی سایتشون 2.2 بود ولی اینجا 2.1 ... (http://www.bsi.ir/Services-Introduction-Electronic-banking-mobile-banking-software-download/default.bsi)

C Y R U S
25-11-2011, 22:38
ورژن BSI روی سایتشون 2.2 بود ولی اینجا 2.1 ... (http://www.bsi.ir/Services-Introduction-Electronic-banking-mobile-banking-software-download/default.bsi)

ورژن جدید در تاپیک زیر آپلود شده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=180307

i-Masoud
27-11-2011, 18:09
نسخه رسمی همراه بانک ملت
https://mobile.bankmellat.ir/mobile/otherPhones.do?brand=other

sam5154
02-12-2011, 23:57
برنامه بانک صادرات چرا جزو دسترسی هاش location و audio recording هم داره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

sam5154
03-12-2011, 12:18
اینم لیست permission ها:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=659714&stc=1&d=1322903814

amir_shahbazi
07-12-2011, 14:24
روی مینی گالکسی 5570 کسی نصب کرده همراه بانک صادرات

morimt
18-12-2011, 17:55
روی xpria arc نسخه 2.2 این برنامه مشکل ارسال اس ام اس داره!!!!!!!!!!
اس ام اس ارسال میکنه!! پول از حسابت کسرمیکنه!!!! اما جواب اس ام اس نمیاد!!!
کسی میدونه چرااااا!!؟؟؟

knightamin
22-01-2012, 15:09
منم bsi 2.2 روی x10 2.3 نصب میکنم بعد یه بار ارسال دیگه ای sms از گوشیم ارسال نمیشه از گوشیم مگر ریست کنم موبایلمو

Ramzdar
25-01-2012, 08:13
من با این برنامه مشکل دارم
پیام میره. از اون طرف پیام برمیگرده ولی فقط صداش میاد. پیامی دریافت نمیشه.
چکارش کنم؟

860301011
25-01-2012, 08:46
دستشون درد نکنه، اما نمیدونم چرا کلا نرم افزار های ایرانی اینهمه گرافیکشون ضعیفه002:

nana7739
26-01-2012, 12:34
سلام من هم صدای آمدن sms رو مشنوم ولی تو صندوق پیامها چیزی نمیاد حسابهام هم فعال نمیشه

goldfly
06-03-2012, 23:22
سلام من هم صدای آمدن sms رو مشنوم ولی تو صندوق پیامها چیزی نمیاد حسابهام هم فعال نمیشه

مشکل منم همینه چیکار کنیم؟!!!!

nana7739
08-03-2012, 10:39

من این نرم افزار رو تو یه سامسونگ نصب کردم راحت جواب داد ولی جواب اس ام اس هم تو اینباکس گوشی بود هم تو نرم افزار ولی تو اینباکس گوشی یه مشت حروف به هم ریخته بود.ولی تو htc داخل هیچ کدوم نیست

mehrshadll
09-04-2012, 15:06
سلام
من گوشي sony ericsson xperia x10i دارم. ارسال اولين پيام توسط اين نرم افزار (ورژن 2.2) در گوشي بخوبي عمل كرده اما پس از آن ديگر پيام هاي خود گوشي هم ارسال نمي شود و پس از خاموش و روشن كردن گوشي مشكل موقتاً برطرف شده و با باز كردن نرم افزار و ارسال درخواست با آن قضيه دوباره تكرار مي گردد. لازم بذكر است اين مشكل در زماني كه ورژن آندرويد گوشي من 2.1 بود وجود نداشت و پس از آپديت به ورژن 2.3.3 بوجود آمده است. اين دومين گوشي است كه پس از آپديت به ورژن 2.3.3 با اين مشكل روبرو شده و من شاهد آن بودم.

Artemis
12-05-2012, 21:34
روی گالکسی اس 2 جواب نداد:ea:
برای من هم جواب نمیده . . .

SHAHRAM00100
15-05-2012, 21:17
:spam::spam::as::bw::cs::dw::122::122::bd::ch::bc: :dd::at::up::welcomeswing:
پس از مدتها انتظار بالاخره بانک صادرات هم نسخه رسمی همراه بانک اندروید خودش را عرضه کرد. این نسخه که از لحاظ ظاهر کاملاً شبیه همراه بانک ملی هست خوشبختانه اشکالات اولیه همراه بانک ملی را نداره و از لحاظ عملکرد تا جائیکه من امتحان کردم بسیار سریع و بدون ایراد بنظر میرسه بطوریکه در عرض یکی دو ثانیه صورتحساب درخواستی را ارسال کرد.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643935&stc=1&d=1320165173

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643937&stc=1&d=1320165243

توضیحات کامل بانک در مورد راهنمای نصب ، تنظیمات اولیه و فعال سازی همراه بانک:

به منظور دريافت فايل برنامه ، نصب و استفاده از سيستم مراحل زير را انجام دهيد :

با مراجعه به بخش دریافت نرم افزار در وب سايت اينترنتي بانک صادرات ، فايل نصب نرم افزار متناسب با گوشي خود را دريافت نموده و به تلفن همراه خود انتقال دهيد.
فايل دريافتي را بر روي گوشي خود نصب نماييد ( در صورت نياز به راهنمايي در نصب برنامه مي‌توانيد به بخش پرسش و پاسخ وب سايت اينترنتي بانک مراجعه نماييد ).
زبان برنامه را انتخاب نماييد (شايان ذکر است زبان پيام هاي دريافتي از سيستم متناسب با زبان انتخابي مي‌باشد).
رمز عبور برنامه را تعیین نمایید ( رمز عبور باید بين 3 تا 9 رقم باشد ).

نکته:
در اين سيستم کليه اعداد بايد به زبان انگليسي درج شوند.
چنانچه رمز عبور را فراموش نمایید ، نرم افزار را مجدد نصب نموده و حساب های خود را بروز رسانی نماييد.
کاربران جديد می بایست با استفاده از رمز حساب 4 رقمي و از طريق گزینه "ثبت حساب" حساب های خود را ثبت نمایند. رمز حساب در هر دو سيستم همراه بانک و تلفنبانک صادرات قابل استفاده مي‌باشد.

براي دريافت رمز حساب ابتدا بايد رمز دوم کارت خود را فعال نماييد.
به منظور فعال سازي رمز دوم کارت به يکي از دستگاه‌هاي خودپرداز بانک صادرات مراجعه نموده و با انتخاب منوي عمليات رمز ، گزينه تخصيص رمز دوم کارت را انتخاب و رمز مورد نظر خود را تعريف نماييد (اين رمز بين 5 تا 12 رقم مي‌باشد). سپس رمز حساب خود را از طريق يکي از سيستم هاي همراه بانک يا تلفنبانک صادرات بصورت زير دريافت نماييد :

الف - استفاده از نرم‌افزار همراه بانک :
مراجعه به منوي حسابها و انتخاب گزينه "دريافت رمز حساب" و درج شماره حساب و شماره 16 رقمي مندرج بر روي کارت سپهر و رمز دوم آن و ارسال درخواست.

نکته:
پيام دريافتي حاوي رمز حساب را پس از به خاطر سپردن رمز در اسرع وقت از صندوق پيام هاي خود حذف نماييد.

ب - استفاده از سيستم تلفنبانک :
تماس با تلفنبانک صادرات و وارد کردن شماره 16 رقمي مندرج بر روي کارت سپهر و رمز دوم آن و سپس انتخاب کليد 6 (توجه داشته باشيد کليد 6 را تنها يکبار انتخاب نماييد و براي خروج از سيستم کليد 0 را برگزينيد)
ج - مشتریان فاقد سپهر کارت برای دریافت رمز حساب می بایست به شعبه مراجعه نمایند.

اگر کاربر قبلي سيستم مي‌باشيد و حساب خود را قبلا در سيستم ثبت کرده‌ايد ولي اطلاعات حساب ها يا سرويس هاي يکطرفه شما بر روي گوشي وجود ندارد ، نياز داريد که اين اطلاعات را بروز رساني نماييد. براي اين کار گزينه "بروز رساني اطلاعات" را از منوي "حساب‌ها" و "سرويس هاي يکطرفه" انتخاب نماييد.

راهنماي فعال سازي نسخه های 2.0 و 2.1 همراه بانك صادرات

1. مشتريان بانک ( اعم از کاربران نسخه‌هاي قبلي همراه بانک صادرات ) که متقاضي استفاده از نسخه 2.0 و 2.1 مي‌باشند مي‌بايست با مراجعه به يکي از شعب بانک صادرات ايران ، فرم فعال سازي / غيرفعال سازي و برگه مقررات و شرايط عمومي ‌و اختصاصي استفاده از سيستم همراه بانک صادرات را دريافت نموده و ضمن مطالعه دقيق مندرجات آن ، اطلاعات خواسته شده را تکميل و با مدرک شناسايي معتبر به متصدي شعبه ارايه نمايند (در صورت وجود مغايرت بين اطلاعات درج شده در فرم و اطلاعات مشتری در سيستم سپهر ، مشتري بايد براي اصلاح طلاعات و فعال سازي سيستم به شعبه افتتاح کننده حساب سپهري خود مراجعه نمايد ).
2. فعال سازي سرويس ، يک روز پس از ارايه درخواست به شعبه صورت مي‌پذيرد. پس از آن مشتری مي‌تواند از طريق گزينه دريافت رمز حساب موجود در منوي حساب‌ها ، رمز حساب خود را دريافت نمايد.

نکته:
رمز حساب از طريق سيستم تلفنبانک و با درج شماره و رمز دوم کارت نيز قابل دريافت مي‌باشد.
مراحل انجام کار براي تغيير شماره تلفن همراه ، مشابه فعال سازي اوليه سرويس مي‌باشد.
فعال سازي همراه بانک تنها يکبار انجام مي‌شود و در نصب مجدد برنامه نيازي به فعال سازي وجود ندارد.
مشتري بايد توجه داشته باشد که درخواست فعال سازي وي تنها براي شماره تعريف مشتري که در فرم تعيين نموده است صورت مي‌پذيرد.
هر یک از حساب های مشتري رمز حساب جداگانه دارد با این حال مشتری می تواند رمز حساب های خود را یکسان تعریف نماید.

راهنماي غيرفعال سازي نسخه 2.0 و 2.1 همراه بانك صادرات

در مواردي از قبيل سرقت گوشي تلفن همراه و يا سيم کارت که نياز به غيرفعال سازي فوري سيستم مي‌باشد ، لازم است مشتري در اسرع وقت نسبت به تغيير رمز دوم کارت و رمز حساب از طريق دستگاه خودپرداز و سيستم تلفنبانک اقدام نموده و سپس درخواست غيرفعال سازي خود را به شعبه ارائه نمايد ( تقاضای غیرفعال سازی یک روز بعد انجام می گیرد ).
چنانچه مشتري به هر دليل نخواهد از سيستم همراه بانک استفاده نمايد ، بهتر است براي امنيت بيشتر نسبت به غيرفعال سازي سيستم همراه بانک ، اقدام نمايد. براي غيرفعال سازي سيستم ، مشتري مي‌تواند به يکي از شعب بانک صادرات ايران مراجعه نموده و فرم غيرفعال سازي همراه بانک را از متصدي شعبه دريافت و تکميل نمايد.
شايان ذکر مي‌باشد غيرفعال سازي تنها براي شماره تعريف مشتري ذکر شده در فرم صورت مي‌پذيرد. بنابراين به منظور غيرفعال نمودن ساير حساب های مرتبط با شماره تعريف مشتري دیگر خود بايد بصورت جداگانه اقدام نماييد.
درخواست غيرفعال سازي ، يک روز پس از ارائه فرم تکميل شده به شعبه ، در سيستم اعمال مي‌گردد.

فایل پیوست شده اول نرم افزار همراه بانک هست و فایل دوم راهنمای پی دی اف استفاده از همراه بانک.
همراه بانک را میتونید از سایت رسمی بانک صادرات هم دریافت کنید:
دریافت همراه بانک صادرات از سایت بانک صادرات (http://www.bsi.ir/Services-Introduction-Electronic-banking-mobile-banking-software-download/default.bsi)

mobilestan2007
18-05-2012, 05:12
با سلام
توجه داشته باشید که این برنامه‌های موبایل بانک (ملی - صادرات - ملت - مسکن -سپه و . . .) یک تداخل نرم‌افزاری با هم دارند و اینکه بعضی دوستان میگویند برنامه کار میکند و بعضی میگویند کار نمیکند، حرف هر دو صحیح است
این موبایل بانکها در مرحله اول خیلی براحتی برنامه‌های دیگر جاوا و آنروید نصب نمیشوند و پس از نصب هم اگر بیش از یک برنامه موبایل بانک دارید احتمال دارد یکی یا هرکدام از آنها بطور کامل و صحیح کار نکنند.
پس بهتر یکی از آنها را که بیشتر نیاز دارید نگه داشته و بقیه را حذف کنید و اگر نیاز به بیش از یک برنامه دارید ابتدا یکی را نصب کرده پس از تست از عملکرد صحیح بعدی را نصب کرده و دوباره هردو برنامه را تست کنید.
تا اینکه این بانکی‌ها یک فکر درست و حسابی برای برنامه‌هایشان بکنند.

:dy::dy::dy:

amir santal
30-11-2012, 17:45
اقا سلام توروخدا یکی کمکم بکنم.من همرا بانک ملی رو وقتی نصب میکنم تو گوشی سامسونگ گلکسی فیت5670نصب میشه ولی اس ام اس رد نمیشه بخاطره همینم هیچ کاری نمیشه کرد میشه یکی بهم کمک بکنه؟هم نسخه 2.1رو نصب کردم نشد هم نسخه ی 2.5رو هیچ کدومشون نشد.نمیتونم حسابم رو توش ثبت کنم.

RONICS
04-12-2012, 00:09
روی گالاکسی نوت بدون هیچ اشکالی کار میکنه امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــا با کیبرد جلی بین اصلا" کیبرد بالا نمیاد آیا ترفندی هست؟

mn13
07-11-2013, 12:54
سلام من روی گلکسی مینی نصب میکنم برنامه بدونه مشکل اجرا میشه اما میخوام رمز اولیه بهش بدم اصلا تاج گوشی کار نمیکند(یعنی اصلا نمیشه عددی بنویسم ) با تشکر مسعود