PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ Sony Ericsson Xperia ARC S

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

#MEHDI#
23-07-2012, 13:29
من به تازگی این گوشی رو خریدم برای انتقال اطلاعات از گوشی قبلی چه راهی پیشنهاد میکنید
htc یه برنامه داره به اسم transfers my stuff مدل گوشی حتی غیر اندروید رو میدی تمام اسامی و اس ام ها اطلاعات رو میاره
اینجا همچین برنامه ای نداره؟ توی گوگل پلی گشتم چنتا دانلود کردم به درد نمیخورد

مبارک باشه گوشی قبلیتون اگه آندرویدی هست یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید بعد پوشه بک آپ رو در گوشی جدید کپی کنید بعدش اون برنامه رو در آرک نصب کنید احتمالا جزئیات یا همون دیتا رو برگردونه
البته این روش ابتکاری هست شاید کار نکنه
ورژن گوشیتون چیه ؟

Sent from my LT18i

mtx891
23-07-2012, 13:42
مبارک باشه گوشی قبلیتون اگه آندرویدی هست یه بک آپ از اطلاعاتتون بگیرید بعد پوشه بک آپ رو در گوشی جدید کپی کنید بعدش اون برنامه رو در آرک نصب کنید احتمالا جزئیات یا همون دیتا رو برگردونه
البته این روش ابتکاری هست شاید کار نکنه
ورژن گوشیتون چیه ؟

Sent from my LT18i
ممنون
اره lt180
الان گوشی رو به کامپیوتر زدم گفت که اپ دیت براش اومده چیکار کنم؟
خطر نداره؟
گوشی قبلی هم اندروید نیست اما سونی اریکسونه k770

این گوشی اینترنت تترینگ نداره؟
ینی اینترنت کامپیوتر رو روی گوشی استفاده کنم؟

King Arc s
23-07-2012, 14:25
سلام
من هم حدود 2 هفته هست که این گوشی زیبا رو خریدم.خیلی عالی هست.فقط به نظر من اگر این گوشی رو به 4 آپدیت نکنید بهتره چون من آپدیت کردم یه نمه سرعتش اومد پایین و پشیمون شدم.

King Arc s
23-07-2012, 14:27
دوستان اینترنت گوشی شما درست کار میکنه؟ واسه من خیلی خرابه! یه سری برنامه ها کار میکنن یه سری کار نمیکنن!
منظورتونgprsهست یا wifi?

kargadan2
23-07-2012, 15:10
منظورتونgprsهست یا wifi?

gprs

ahmadn73
23-07-2012, 15:17
دوستان یه سوال :

وقتی میخوام sms بنویسم و به شماره ای ارسال کنم که شماره اش رو توی دفترچه تلفن نداشته باشم ، چرا هیچ گزینه ای برای ارسال وجود نداره ؟!

kargadan2
23-07-2012, 15:22
دوستان یه سوال :

وقتی میخوام sms بنویسم و به شماره ای ارسال کنم که شماره اش رو توی دفترچه تلفن نداشته باشم ، چرا هیچ گزینه ای برای ارسال وجود نداره ؟!

متنتو بنویس از اون بالا گزینه ادد رو بزن و اون بالا یه کادر سفید هست تو اون شماره رو بنویس و ادد کن و ارسال رو بزن.

R e Z a
23-07-2012, 15:25
دوستان یه سوال :

چرا هست. شما یه نیگا دیگه بنداز پیدا میکنی البته تو هر رامی شکل خاص خوش رو داره
مثلا مال من:new message-add recipient
خب حالا هم میتونی اسم انتخاب کنی هم شماره بدی.

beats
23-07-2012, 18:08
سلام
من هم حدود 2 هفته هست که این گوشی زیبا رو خریدم.خیلی عالی هست.فقط به نظر من اگر این گوشی رو به 4 آپدیت نکنید بهتره چون من آپدیت کردم یه نمه سرعتش اومد پایین و پشیمون شدم.

سلام دوست عزیز منم موافقم ولی با 4 کار میکنم باید تنوع بدی دیگه... :ck:

mohsenz2006
23-07-2012, 18:36
سلام

منم دو هفته ای میشه این گوشی رو خریدم. راه 4.0.4 رو هم نصب کردم ولی تو سرعت هیچ تأثیر بخصوصی نذاشت. البته اینم بگم که همه برنامه ها رو روی sd card نصب کردم (به جز برنامه های خود گوشی) و امروز هم رفتم سفارش یه microSD کلاس 10 دادم چون حس کردم سرعت گوشی به خاطر پر شدن مموری کارت پایین اومده.

ahmadn73
23-07-2012, 19:25
من هم یه 2 روزی هست گوشی رو خریدم . فعلا داریم با 2.3.4 حال می کنیم :bu:

راستش همیشه دوست دارم آخرین ورژن رو روی گوشی داشته باشم ولی چند جا خوندم که گفته بودن به 4 آپدیت نکن و برای همینه فعلا آپدیت نکردم .

Inspire 4G
23-07-2012, 20:03
دوستان من حدود یک هفته هست این گوشی رو گرفتم - باتریش خیلی زود خالی میشه - میخواستم بدونم ماله شما هم اینطوریه یا نه؟

#MEHDI#
23-07-2012, 20:17
ممنون
اره lt180
خطر نداره؟

خب برای اول کار به همه پیشنهاد میشه که اینجا رو نگاه بندازند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201332

برای آپدیت کردن چند تا راه دارید که یکیش همین آپدیت کردن با نرم افزار خود گوشی هست یکی دیگه هم آپدیت از طریق فلش تول (البته اطلاعاتتون میپره و باید قبلش بک آپ بگیرید)
اینجا هم پست جامع آموزش هاست (پست 4یا5 آموزش از طریق نرم افزار های خود گوشی هست(با تشکر از javiol عزیز که انگار دیگه رفته و امیدوارم هرجا هست موفق باشه))
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179561

یه راه حل دارید که میتونید مخاطبان(کانتکت ها) رو به گوشی جدید انتقال بدید و اونم اینکه مخاطبانتون رو درون سیم کارت ذخیره کنید بعد سیم رو بذارید رو گوشی جدید بعد هم دکمه منو رو بزنید و ایمپورت(import) رو انتخاب و بعدش سیم رو انتخاب کنید و تمام
البته میتونید با htc اطلاعاتتون رو بگیرید و بعد بفرستین روی آرک (اینم یه روش ابتکاری ولی نه چندان به درد بخور اما امتحانش مجانیه)

اینجا هم پست جامع تیترینگ
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103398

اگه مشکلی داشت بگو من و بزرگان (البته من جزءشون نیستم ، اشتباه نکنی ها)که هستند کمکتون میکنند و از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم

Sent from my LT18i

mohsenz2006
23-07-2012, 21:08
دوستان من حدود یک هفته هست این گوشی رو گرفتم - باتریش خیلی زود خالی میشه - میخواستم بدونم ماله شما هم اینطوریه یا نه؟

بله همینطوره. اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه که آیا باطری های قوی تری برای این گوشی هست که بشه از اونها استفاده کرد؟

وحیدسلحشور
23-07-2012, 21:13

نگران نباش ، یه هفته دیگه اینا درست میشه ، منم اوایل روزی 2 بار شارژ می زدم.:bw:

mohsenz2006
23-07-2012, 21:17
ممنون
اره lt180
خطر نداره؟

بله اینترنت تترینگ داره. منم الآن همین جوری با کامپیوتر وصل شدم به اینترنت.

emperator1
23-07-2012, 21:17
منم گوشیم زود شارژ تموم میکرد با نصب نرم افزار power max الان دو روز یک بار شارژش میکنم

nipax
23-07-2012, 21:27
دوستان روشی بجز تغییر کرنل واسه روت رام 4.0.4 نیست ؟

#MEHDI#
23-07-2012, 21:32
دوستان روشی بجز تغییر کرنل واسه روت رام 4.0.4 نیست ؟

نه ولی زیادم سخت نیست

Sent from my LT18i

nipax
23-07-2012, 21:38
نه ولی زیادم سخت نیست

sent from my lt18i

میدونم زیاد سخت نیست ولی حال و حوصله ی ور رفتن ندارم ؛ اگه یه روشی مثل روت رام 2.3 بود عالی بود ، رام 2.3 رو با یه برنامه ی 1 مگی خیلی راحت روت کردم . . .

راستی این سنسور نور چرا کار نمیکنه ؟ اصلا تو ستینگ گوشی هم گزینه ای واسه تنظیم اتوماتیک نور نداره ! قضیه چیه ؟

mohsenz2006
23-07-2012, 21:49
منم گوشیم زود شارژ تموم میکرد با نصب نرم افزار power max الان دو روز یک بار شارژش میکنم

این نرم افزار چی کار میکنه دقیقا؟
من گوشیم رو صبح تا شب با کابل به کامپیوتر وصل میکنم و باهاش به اینترنت وصل هستم. برای گوشی ضرر نداره؟
بین شارژ شدن گوشی از طریق پریز برق با کابل یو اس بی تفاوتی نیست؟

وحیدسلحشور
23-07-2012, 21:50
میدونم زیاد سخت نیست ولی حال و حوصله ی ور رفتن ندارم ؛ اگه یه روشی مثل روت رام 2.3 بود عالی بود ، رام 2.3 رو با یه برنامه ی 1 مگی خیلی راحت روت کردم . . .

راستی این سنسور نور چرا کار نمیکنه ؟ اصلا تو ستینگ گوشی هم گزینه ای واسه تنظیم اتوماتیک نور نداره ! قضیه چیه ؟

نه بابا ، درست شدنی نی ، واسه منم تازگیا شروع کرده به کارکردن.

اندروید 4
اگه بوت لودرتون بازه یه کرنل doom kernel بزنید هم ریکاوری دارید هم روت ، دیگه لازم نیست هی کرنل عوض کنید.:ci:

وحیدسلحشور
23-07-2012, 21:55
این نرم افزار چی کار میکنه دقیقا؟
من گوشیم رو صبح تا شب با کابل به کامپیوتر وصل میکنم و باهاش به اینترنت وصل هستم. برای گوشی ضرر نداره؟
بین شارژ شدن گوشی از طریق پریز برق با کابل یو اس بی تفاوتی نیست؟

راستش من با دو تا گوشیه قبلیم :
C903 , w580 این کارو می کردم ، یعنی به عنوان مودم ازشون استفاده می کنم ، جفت گوشی هام بعد از یه مدت دچار یه سری مشکل شدند ، این تجربه ی خودم بود دادا ، نمی دونم با این گوشی هم میشه یا نه

ahmadn73
23-07-2012, 22:30
سلام دوستان ، خسته نباشید

به دلیل اینکه تازه کار هستم و دو سه روزه از کشور سیمبیان ( سیستم عامل نوکیا ) به دنیای اندروید شدم ، سوالاتی توی ذهنم هست که هنوز متوجهشون نشدم ! :ax:

یک چیزهایی خوندم و متوجه شدم که روت در واقع همون هک کردن گوشی هست که بتونیم به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشیم و کارهایی رو انجام بدیم . قبلا که نوکیا داشتم هم هک می کردیم ولی اونجا بهش می گفتیم هک ، نه روت .

ورژن گوشیم 2.3.4 هست که build number رو زده 4.0.2 که ادامه اش میشه a.0.62 یکی دو تا برنامه روت کردن گرفتم و امتحان کردم ولی آیکون super به منوها اضافه نمی شه !

قبلا که نوکیا داشتم ، تقریبا 95 درصد برنامه ها به ساین نیاز داشتن و بدون ساین کردن نصب نمی شدن برای همین گوشی رو هک می کردیم و دیگه بدون نیاز به ساین ، نصب میشدن ولی از وقتی که گوشی arc s رو گرفتم تقریبا 30-40 تا برنامه و بازی رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم و هیچ کدومشون به روت نیاز نداشتن !

سوالم اینه که این روت کردن بیشتر به کجاها میاد ؟

فعلا سوال اصلیم همینه ، با تشکر

mohsenz2006
23-07-2012, 22:47
راستش من با دو تا گوشیه قبلیم :
C903 , w580 این کارو می کردم ، یعنی به عنوان مودم ازشون استفاده می کنم ، جفت گوشی هام بعد از یه مدت دچار یه سری مشکل شدند ، این تجربه ی خودم بود دادا ، نمی دونم با این گوشی هم میشه یا نه

والا من تا حالا هر چی گوشی داشتم ازشون بعنوان مودم استفاده میکردم. خوب هر کدوم شاید یه سری مشکل براشون پیش میومد ولی نمیدونم میشه به این کار ربطش داد یا نه.
حالا یه سوال. به نظر شما bluetooth teghering ریسکش از usb tethering کمتره یا فرقی نمیکنه؟

mohsenz2006
23-07-2012, 22:53
سلام دوستان ، خسته نباشید

به دلیل اینکه تازه کار هستم و دو سه روزه از کشور سیمبیان ( سیستم عامل نوکیا ) به دنیای اندروید شدم ، سوالاتی توی ذهنم هست که هنوز متوجهشون نشدم ! :ax:

یک چیزهایی خوندم و متوجه شدم که روت در واقع همون هک کردن گوشی هست که بتونیم به فایلهای سیستمی دسترسی داشته باشیم و کارهایی رو انجام بدیم . قبلا که نوکیا داشتم هم هک می کردیم ولی اونجا بهش می گفتیم هک ، نه روت .

ورژن گوشیم 2.3.4 هست که build number رو زده 4.0.2 که ادامه اش میشه a.0.62 یکی دو تا برنامه روت کردن گرفتم و امتحان کردم ولی آیکون super به منوها اضافه نمی شه !

قبلا که نوکیا داشتم ، تقریبا 95 درصد برنامه ها به ساین نیاز داشتن و بدون ساین کردن نصب نمی شدن برای همین گوشی رو هک می کردیم و دیگه بدون نیاز به ساین ، نصب میشدن ولی از وقتی که گوشی arc s رو گرفتم تقریبا 30-40 تا برنامه و بازی رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم و هیچ کدومشون به روت نیاز نداشتن !

حالا سوالم اینه که این روت کردن بیشتر به کجاها میاد ؟

فعلا سوال اصلیم همینه ، با تشکر

(با اجازه از پیشکسوتان)
سلام. من هم مثل شما. آخرین گوشیم یعنی نوکیا 701 رو دادم و آرکس اس گرفتم.
درست متوجه شدی برخلاف سیمبین، آندروید برای نصب نرم افزار نیاز به هک (یا روت) نداره مگر نرم افزار هایی که با فایل های سیستمی سر و کار دارن و ظاهرا 90 درصد برنامه های آندروید کاری با فایل های سیستمی ندارن. آخرین برنامه ای که دانلود کردم و اجازه ی دسترسی روت خواست نرم افزار root call blocker بود که هنوز ازش استفاده نکردم. ظاهرا تماس ها و اس ام اس های دریافتی رو مسدود میکنه.

golta64
23-07-2012, 23:05
نه بابا ، درست شدنی نی ، واسه منم تازگیا شروع کرده به کارکردن.

اندروید 4
اگه بوت لودرتون بازه یه کرنل doom kernel بزنید هم ریکاوری دارید هم روت ، دیگه لازم نیست هی کرنل عوض کنید.:ci:

به نظر من بهترین روش بدون زدن کرنل هست.چون دوم کرنل یک مقدار نسبت به کرنل خود گوشی مصرف باطریش بیشتر هست
روش هم یادم نیست کجا خوندم :نصب ریکاوری recoveryARC بوسیله فست بوت سپس نصب RootXperia و Superuser-3.0.7-efghi-signed .خیلی هم عالی میشه

وحیدسلحشور
23-07-2012, 23:10
والا من تا حالا هر چی گوشی داشتم ازشون بعنوان مودم استفاده میکردم. خوب هر کدوم شاید یه سری مشکل براشون پیش میومد ولی نمیدونم میشه به این کار ربطش داد یا نه.
حالا یه سوال. به نظر شما bluetooth teghering ریسکش از usb tethering کمتره یا فرقی نمیکنه؟

اوه ، به نظر من بلوتوث بدتره ، چون حس می کنم مصرف گوشی اینجوری بیشتر میشه :bv:

King Arc s
23-07-2012, 23:40
سلام دوستان من گوشی Arc sست و مشکل زود شارژ کم کردن رو داره.
حالا یک سئوال برادرم g1 جی ال ایکس داره،درسته مف نمیرزه ولی حالا چه جوری می تونم خودم روتش کنم؟؟

King Arc s
23-07-2012, 23:43
بازم سلام
من با برنامه power max هم کار کردم خیلی جالب نیست و وقتی فعال میشه درسته شارژ کمتر مصرف میشه ولی ضدحال هست و اصلا نمی شه از استفاده از گوشی لذت برد؟؟!!

#MEHDI#
23-07-2012, 23:46
سلام دوستان من گوشی Arc sست و مشکل زود شارژ کم کردن رو داره.
حالا یک سئوال برادرم g1 جی ال ایکس داره،درسته مف نمیرزه ولی حالا چه جوری می تونم خودم روتش کنم؟؟

ورژن گوشیتون چیه؟
برنامه های بهینه کردن مصرف کار خاصی نمیکنن شما خودت به راحتی میتونی اون کارها رو انجام بدی

Sent from my LT18i

King Arc s
23-07-2012, 23:49
یه مشکل دیگم دارم اونهم این هست که بعضی اوقات.وسط بازی ناگهان پیام:متاسفانه بازی قطع شد رو میده.
شما ره چاره ای می شناسید؟؟؟!!!!!!!
باتشکر

King Arc s
23-07-2012, 23:52
ورژن گوشیتون چیه؟
برنامه های بهینه کردن مصرف کار خاصی نمیکنن شما خودت به راحتی میتونی اون کارها رو انجام بدی

sent from my lt18i
ورژن گوشی برادرم:آندروید 2.3.4هست

King Arc s
23-07-2012, 23:55
البته گوشی خودم Arc sهست. و ، روت رو برای گوشی برادرم میخوام

King Arc s
24-07-2012, 00:03
در مورد برنامه های بهینه ساز هم کاملا حق باشماست.البته از وقتی آپدیت به ورژن 4 کردم شارژ زودتر از قبل تموم میشه

Amir-z530
24-07-2012, 00:41
دوستان بهترین و امن ترین راه برای روت کردن گوشی چیه؟
راهی که قابل بازگشت باشه و برای arc s هم تست شده باشه
ورژن 2.3.4

ممنون

mtx891
24-07-2012, 00:55
بله اینترنت تترینگ داره. منم الآن همین جوری با کامپیوتر وصل شدم به اینترنت.

میشه دقیقا بگی با چه روشی؟
البته اگر بدون روت هست فعلا نمیخام روت کنم

یه راه حل دارید که میتونید مخاطبان(کانتکت ها)....

اینجا هم پست جامع تیترینگ

Sent from my LT18i

راجب مخاطبین یه راه خوب پیدا کردم گوشی k770 رو وصل کردم contatc setup
و بعد پرسید این گوشی قدیمی و باقی مراحل اسون بود
مخاطب ها عینا اومد داخل گوشی

راجب تترینگ
همه این برنامه ها رو قبلا رو DHD امتحان کردم هیچ کدوم کار نکرد
اخر یه رام نصب کردم که افزونه تترینگ داشت خیلی خوب شد الانم با usb وصل میکنم به dhd
بعد با hot spot
شیر میکنم برای آرک میدونم خیلی خنده داره اما چاره نیست

mohsenz2006
24-07-2012, 00:57
میشه باتری قوی تری برای آرک اس گذاشت؟ که نه زود تموم بشه و نه زود داغ کنه؟

tarnam
24-07-2012, 01:05
همون 4.4ه.با update service سونی آپدیت کردم.با اسمس فارسی و زبان فارسی مشکلی نداره فقط وقتی فایلای word فارسی رو باز میکنم این مشکل پیش میاد.

Juventus
24-07-2012, 01:06
میشه باتری قوی تری برای آرک اس گذاشت؟ که نه زود تموم بشه و نه زود داغ کنه؟

نه نمیشه باتری قوی تری گذاشت .

mohsenz2006
24-07-2012, 01:09
میشه دقیقا بگی با چه روشی؟
البته اگر بدون روت هست فعلا نمیخام روت کنم

نه روت کردن لازم نداره ولی ویندوز 7 میخواد. از لحاظ فنی هم نمیدونم به کارت شبکه خاصی نیاز داره یا هر کارت شبکه ای Tethering رو ساپورت میکنه.
اول گوشی رو با USB به کامپیوتر وصل می کنید و تو رام 4.0.4 به مسیر زیر باید برید
Settings -> Wireless & Networks -> More -> Tethering & portable hotspot -> USB Tethering
تو رام 2.3.4 هم مسیر مشابهی بود الآن دقیقا یادم نیست ولی زیاد فرق نداره.

Amir-z530
24-07-2012, 10:39
دوستان من دیگه رسما دارم گیج میشم
میشه یکی واسم درست و کامل توضیح بده؟ :(

اینقدر مطالب زیاد و پراکنده هست که آدم نمیدونه با چه روشی کار کنه و اصلا چیکار کنه

ببینید من ProxiDroid رو نیاز دارم که نصب کنم و ازش استفاده کنم
بهم گفتن باید گوشی روت باشه
حتی تو خود برنامه هم اینو میگه

حالا سوال اینه که با مشخصات گوشیم از چه روشی روت کنم (اگه میشه لینک دقیقش رو بذارید ممنون میشم)

Android Version:
2.3.4

kernel version:
2.6.32.9-perf

build number:
4.0.2.0.62 (البته یه A هم وسطش داره)

چند تا سوال هم دارم

اول اینکه راهی هست که راحت تر روت بشه و مشکلی هم نداشته باشه چون من فقط واسه بعضی نرم افزار ها میخوام اینو

دوم اینکه من شنیدم با روت گوشی از گارانتی خارج میشه اما من گوشیم گارانتی پارس کامتل داره
نمیشه اگه چیزیش شد قبلش برگردونم و درستش کنم تا از گارانتی خارج نشه؟

ممنون

ahmadn73
24-07-2012, 11:25
سلام

حافظه داخلی گوشی فقط 7 مگ خالی مونده !

چکار باید بکنم ؟ راهی هست که برنامه هایی که توی حافظه داخلی نصب شدن رو به حافظه خارجی انتقال بدم ؟

kargadan2
24-07-2012, 11:30
سلام

چکار باید بکنم ؟ راهی هست که برنامه هایی که توی حافظه داخلی نصب شدن رو به حافظه خارجی انتقال بدم ؟

زبان گوشی رو به انگلیسی تغییر بده و برو به تنظیمات بعد app بعد manage و sdcard و روی برنامه و بازی ها تپ کن(انتخاب کن) و دکمه انتقال به اس دی رو بزن.

elyas1992
24-07-2012, 11:50
سلام
من چند وقتیه دوربین گوشیم مشکل پیدا کرده . عکسهایی که میگیره خیلی خیلی رو شن هستن و وضوح کافی ندارن . تنظیماتشو با یه گوشی arc s دیگه هم چک کردم ولی بازم درست نشد .
کسی این مشکل واسش پیش اومده ؟ خیلی مهمه . یکی از اصلی ترین دلایلی که من این گوشی رو گرفتم دوربینش بود که الان اینجوری شده .

ehsan_arcs
24-07-2012, 12:20
سلام
من به آندروید با فلش تول 4.0.4 آپ کردم ولی خوشم نیومد بیشتر به خاطر بازی چون رم ارک اس در 2.3.4 بهتره
و الان می خوام فلش بک بزنم به همون رام اصلی که به صورت فابریک رو موبایل هستش یعنی 2.3.4 لطفا یه نفر کمک کنه و لینک مستقیم این رام رو بزاره یا لینک تاپیک هم بزاره ممنون میشم فقط رام رسمی می خوام
خیلی ممنون فقط زود جواب بدین!

ehsan_arcs
24-07-2012, 12:21
سلام
من به آندروید با فلش تول 4.0.4 آپ کردم ولی خوشم نیومد بیشتر به خاطر بازی چون رم ارک اس در 2.3.4 بهتره
و الان می خوام فلش بک بزنم به همون رام اصلی که به صورت فابریک رو موبایل هستش یعنی 2.3.4 لطفا یه نفر کمک کنه و لینک مستقیم این رام رو بزاره یا لینک تاپیک هم بزاره ممنون میشم فقط رام رسمی می خوام

mohsenz2006
24-07-2012, 12:22
سلام

با نرم افزار Assistan for android نرم افزارهات رو نصب کن مستقیم میفرسته رو حافظه SD

S!N
24-07-2012, 12:39
سلام
من چند وقتیه دوربین گوشیم مشکل پیدا کرده . عکسهایی که میگیره خیلی خیلی رو شن هستن و وضوح کافی ندارن . تنظیماتشو با یه گوشی arc s دیگه هم چک کردم ولی بازم درست نشد .
کسی این مشکل واسش پیش اومده ؟ خیلی مهمه . یکی از اصلی ترین دلایلی که من این گوشی رو گرفتم دوربینش بود که الان اینجوری شده .
سلام.نه بنده که این مشکلات رو ندارم.دقیق تنظیماتی که اعمال کردی رو اینجا بنویس ببینیم چیه.تنظیمات رو به حالت دیفالت بر گردون.
در ضمن همیشه قبل از عکاسی دوربین رو هم تمیز کنید.

#MEHDI#
24-07-2012, 13:00
سلام

بفرمائید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184028
برای تنظیمات زبان گوشی در همون تایپیک توضیحات لازم داده شده است
اگه لینک دانلود مشکل داشت صفحه چهار درون آپلود سنتر، آپ شده

Sent from my LT18i

#MEHDI#
24-07-2012, 13:26
دوستان من دیگه رسما دارم گیج میشم
میشه یکی واسم درست و کامل توضیح بده؟ :(

اینقدر مطالب زیاد و پراکنده هست که آدم نمیدونه با چه روشی کار کنه و اصلا چیکار کنه

ببینید من ProxiDroid رو نیاز دارم که نصب کنم و ازش استفاده کنم
بهم گفتن باید گوشی روت باشه
حتی تو خود برنامه هم اینو میگه

حالا سوال اینه که با مشخصات گوشیم از چه روشی روت کنم (اگه میشه لینک دقیقش رو بذارید ممنون میشم)

Android Version:
2.3.4

kernel version:
2.6.32.9-perf

build number:
4.0.2.0.62 (البته یه A هم وسطش داره)

چند تا سوال هم دارم

اول اینکه راهی هست که راحت تر روت بشه و مشکلی هم نداشته باشه چون من فقط واسه بعضی نرم افزار ها میخوام اینو

دوم اینکه من شنیدم با روت گوشی از گارانتی خارج میشه اما من گوشیم گارانتی پارس کامتل داره
نمیشه اگه چیزیش شد قبلش برگردونم و درستش کنم تا از گارانتی خارج نشه؟

ممنون

قبل از هر کاری از اطلاعاتتون بک آپ تهیه کنید
برای اینکه گوشی راحت روت بشه باید گوشی رو راحت فلش کنید باید از یه بیلد نامبر دیگه (58) استفاده کنید لینکش رو میذارم و اگه مشکل داشت صفحه 4 توی آپلود سنتر ، آپ شده و در مورد تنظیمات زبان هم توضیح دادن دوستان

خب برای فلش کردن گوشی اول از همه باید برنامه فلش تول رو دانلود و نصب کنید از اینجا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201293
فقط توجه کنید که بعد از نصب این برنامه برید در جایی که برنامه رو نصب کردید و پوشه درایور رو پیدا و از درون اون درایور گوشی رو نصب کنید

خب برای فلش کردن قبل از هر کاری تیک usb debugging و unknown sources رو بزنید و بعدش گوشی رو خاموش کنید
از لینک اول که بهتون دادم وقتی که که فایلش دانلود شد اکسترکتش کنید و سپس فایل ftf رو به درون پوشه firmware برنامه فلش تول کپی کنید
حالا برنامه فلش تول رو اجرا کنید و روی عکس صاعقه کلیک کنید و روی گزینه flash mode اوکی کنید
حالا یه لیست باز میشه و اون فریم وری رو که دانلود کردید روش کلیک کنید و باز هم اوکی کنید خب بعد از چند ثانیه فایل ها بار گذاری میشن و آماده فلش کردن گوشی وقتی برنامه پیغام وصل گوشی رو داد (گوشی خاموش باشد) کلید بک گوشی رو بگیرید و کابل usb رو وصل کنید
خب گوشی فلش میشه و تمام ./
آموزش روت کردن هم درون همون تایپیک رام قرار داره
فک نمیکنم با روت کردن گارانتی بپره اون بوت لودره که باعث ازبین رفتن گارانتی میشه
میتونید گوشی رو آن روت کنید

Sent from my LT18i

mohsenz2006
24-07-2012, 13:29
سلام

نرم افزارهای عکاسی رو هم امتحان کن. باهاشون عکس بگیر ببین همین جوره؟

mohsenz2006
24-07-2012, 13:59
حافظه داخلی گوشی حداقل چقدر باید باشه تا تو اجرای برنامه ها تأثیر نذاره؟ اصلا اجرا شدن برنامه ها به حافظه داخلی هم بستگی داره یا فقط به رم مربوط میشه؟

ehsan_arcs
24-07-2012, 14:15
بفرمائید
برای تنظیمات زبان گوشی در همون تایپیک توضیحات لازم داده شده است
اگه لینک دانلود مشکل داشت صفحه چهار درون آپلود سنتر، آپ شده

sent from my lt18i
خیلی ممنون ول این تایپیک بیلد نامبر 4.0.2a.0.58 ولی من 4.0.2a.0.62 می خوام
یه نفر کمک کنه خودم گشتم ولی گیج شدم کسی لینک نداره

#MEHDI#
24-07-2012, 14:19
خیلی ممنون ول این تایپیک بیلد نامبر 4.0.2a.0.58 ولی من 4.0.2a.0.62 می خوام
یه نفر کمک کنه خودم گشتم ولی گیج شدم کسی لینک نداره

ببین این دوتا هیچ فرقی ندارند و 99% یکی هستند تازه این ورژن قابل روت هست
آموزش فلش کردن هم توی پست اول همین صفحه نوشتم

Sent from my LT18i

#MEHDI#
24-07-2012, 14:26
حافظه داخلی گوشی حداقل چقدر باید باشه تا تو اجرای برنامه ها تأثیر نذاره؟ اصلا اجرا شدن برنامه ها به حافظه داخلی هم بستگی داره یا فقط به رم مربوط میشه؟

پر بودن حافظه داخلی باعث کند شدن گوشی میشه
و رم هست که مقدار کافی برای اجرای برنامه ها رو در نظر میگیره

Sent from my LT18i

HaryaMID
24-07-2012, 14:33
درود
من حدود 3ماهه كه اين گوشي رو دارم و خيلي هم راضيم،
فقط مشكلي كه دارم اينه كه گاهي گوشي خودبخود و بي دليل خاموش (و يا گاهي ري‌استارت) ميشه، شايد 1-2 هفته اين اتفاق نيفته ولي حتي ممكنه 2-3 بار در روز هم بشه.
كسي ميتونه در مورد دليل احتماليش كمكي بكنه؟

آندرويد همون 2.3.4 اصلي (62)

mohsenz2006
24-07-2012, 14:46
درود
فقط مشكلي كه دارم اينه كه گاهي گوشي خودبخود و بي دليل خاموش (و يا گاهي ري‌استارت) ميشه، شايد 1-2 هفته اين اتفاق نيفته ولي حتي ممكنه 2-3 بار در روز هم بشه.

من این مشکل رو با گوشی های نوکیا هم داشتم. هیچ وقت هم نفهمیدم چرا این طوری میشه. البته این گوشیم هنوز این جوری نشده. شاید مشکل از ویروس یا پر بودن رم باشه.

loxx
24-07-2012, 14:50
دوتا عکس گرفتم آپلود کردم . همینطور که میبینی بد نیستن ، ولی کمی که زوم کنم خیلی خراب میشه !

!

اقا شما رفتی تو افتاب عکس گرفتی با یک گوشی 100 تومنی هم معلومه میشه تو نور افتاب عکس تمیز گرفت من این گوشی رو بخاطر دوربینش خریدم اما اصلا راضی نکرد چون با 8 تا گوشی از n73 گرفته تا x6 نمیدونم اچ تی سی n95 و c6 کلی گوشی دیگه تو شرایط نوری یکسان در یک جهت عکس گرفتم و تار ترین و کم کیفیت ترین برا arc و arc s بود تمام عکسها یک حالت تاری داره و شفاف نیست زوم کنی هم که دیگه..... از همه چی گوشی راضی هستم جز دوربین و باطری

LOVE Story
24-07-2012, 15:11
اقا شما رفتی تو افتاب عکس گرفتی با یک گوشی 100 تومنی هم معلومه میشه تو نور افتاب عکس تمیز گرفت من این گوشی رو بخاطر دوربینش خریدم اما اصلا راضی نکرد چون با 8 تا گوشی از n73 گرفته تا x6 نمیدونم اچ تی سی n95 و c6 کلی گوشی دیگه تو شرایط نوری یکسان در یک جهت عکس گرفتم و تار ترین و کم کیفیت ترین برا arc و arc s بود تمام عکسها یک حالت تاری داره و شفاف نیست زوم کنی هم که دیگه..... از همه چی گوشی راضی هستم جز دوربین و باطری

من وقتی ارک اس داشتم از دوربینش خیلی راضی بودم بخصوص وقتی ب 4.0.4 اپدیت کردم
الان هم اکسپریا اس دارم اونم خوب عکس میگیره.
شما حتما مشکل از رامته ک راضی نیستی
با عکس ارک اس رو پی سی زوم 400 میکردم کیفیتش خیلی کم افت میکرد.

HaryaMID
24-07-2012, 15:29

حداقل واسه من كه اينطوري نيست
من قبلاً n95 , n73 داشتم و با waveI و vivaz و 5800 و n97 هم زياد كار كردم ، انصافاً دوربينش از همه يه سر و گردن بالاتره (حتي از vivaz كه دوربين با كيفيتي داره)

LOVE Story
24-07-2012, 15:31
درود

شما رام گوشیتو با فلش تول عوض کن
احتمالا مشکل از رامه.

ahmadn73
24-07-2012, 15:39
من وقتی ارک اس داشتم از دوربینش خیلی راضی بودم بخصوص وقتی ب 4.0.4 اپدیت کردم
الان هم اکسپریا اس دارم اونم خوب عکس میگیره.
شما حتما مشکل از رامته ک راضی نیستی
با عکس ارک اس رو پی سی زوم 400 میکردم کیفیتش خیلی کم افت میکرد.

اگر رام رو عوض کنم کیفیتش خوب میشه ؟ کدوم رام رو بزنم ؟

الان ورژن 2.3.4 هست و build 62

حسام جان یه سوال دیگه :

چرا هر چی میخوام گوشیمو روت کنم نمی شه ؟! مراحلش انجام میشه ، گوشی ریبوت هم میشه ولی اون آیکون super به منو اضافه نمی شه !

kismet
24-07-2012, 16:01
اگر رام رو عوض کنم کیفیتش خوب میشه ؟ کدوم رام رو بزنم ؟

الان ورژن 2.3.4 هست و build 62

حسام جان یه سوال دیگه :

چرا هر چی میخوام گوشیمو روت کنم نمی شه ؟! مراحلش انجام میشه ، گوشی ریبوت هم میشه ولی اون آیکون super به منو اضافه نمی شه !

حتما بهتر میشه شما با اپدیت گوشی به ics میبینید که کیفیت دوربین بهتر خواهد شد .
این بیلد 62 که شما داری کلا روت نمیشه دوست عزیز

kargadan2
24-07-2012, 16:07
یکی که گوشیش روت هست برنامه گالری اکسپریا رو برام آپ کنه
خیلی ممنون

mohsenz2006
24-07-2012, 16:09

شما تو چه شرایط نوری عکس گرفتید؟ من نصف شب با برنامه camera pro از اتاقم که کاملا تاریک بود عکس گرفتم مثل روز روشن عکس انداخت. اصلا باورم نمیشد. البته زومش تعریفی نداشت ولی خوب تو اون شرایط انتظاری هم از زومش نداشتم.
اینم بگم تو همون شرایط برنامه camera خود دوربین عکس جالبی ننداخت.

ahmadn73
24-07-2012, 16:11
حتما بهتر میشه شما با اپدیت گوشی به ics میبینید که کیفیت دوربین بهتر خواهد شد .
این بیلد 62 که شما داری کلا روت نمیشه دوست عزیز

خب با این بیلد 62 که من دارم و میگی روت نمی شه ، چطور می تونم رام فلش کنم ؟ میشه بدون روت کردن رام فلش کرد ؟

با برنامه sony pc companion که گوشی رو وصل می کنم و میخوام آپدیت کنم میگه آپدیت برای گوشی شما موجوده و ورژنش اینه : 4.1 و ادامه اش B.0.431 و می تونم آپدیت کنم .

حالا دو تا سوال :

1 - این ورژنی که زده چی هست ؟ رام هست ؟

2 - توی یک سایتی خونده بودم که نوشته بود چون ما ..... هستیم ، گوشیتون رو بصورت آنلاین آپدیت نکنید چون لاک میشه ! منظورش همین روش آپدیتی هست که گفتم ؟

mohsenz2006
24-07-2012, 16:25
خب با این بیلد 62 که من دارم و میگی روت نمی شه ، چطور می تونم رام فلش کنم ؟ میشه بدون روت کردن رام فلش کرد ؟

با برنامه sony pc companion که گوشی رو وصل می کنم و میخوام آپدیت کنم میگه آپدیت برای گوشی شما موجوده و ورژنش اینه : 4.1 و ادامه اش b.0.431 و می تونم آپدیت کنم .

حالا دو تا سوال :

2 - توی یک سایتی خونده بودم که نوشته بود چون ما ..... هستیم ، گوشیتون رو بصورت آنلاین آپدیت نکنید چون لاک میشه ! منظورش همین روش آپدیتی هست که گفتم ؟

منم گوشیم آندروید 2.3.4 بیلد 62 روش نصب بود و با آموزشی که تو همین موبایلستان دیدم، به 4.0.4 آپدیتش کردم.

ali1371
24-07-2012, 16:26
بیلد نامبر 4.0.2a.0.58بهتره یا 4.0.2a.0.62

#MEHDI#
24-07-2012, 16:27

با برنامه sony pc companion که گوشی رو وصل می کنم و میخوام آپدیت کنم میگه آپدیت برای گوشی شما موجوده و ورژنش اینه : 4.1 و ادامه اش B.0.431 و می تونم آپدیت کنم .

حالا دو تا سوال :

برای تعویض رام به روت بودن گوشی نیاز نیست
این رام ics هست که با آن برنامه خودش نصب میشه
نه بابا چند تا از بچه ها همین جا همین طوری آپدیت کردند

برای روت 2.3.4 باید به رام 58 فلش کنید
برید صفحه قبل همین تایپیک و پست اول رو بخونید هم آموزشش رو نوشتم و جایی که میشه رام 58 رو دانلود کرد
اگه باز جایی مشکل داشتید بگید همه دوستان بخش در خدمتند

Sent from my LT18i

#MEHDI#
24-07-2012, 16:30
بیلد نامبر 4.0.2a.0.58بهتره یا 4.0.2a.0.62

هیچ فرقی ندارند
بیلد 58 رو میشه به راحتی روت کرد و برید صفحه قبل پست اول لینکی رو که دادم آموزش روت بیلد 58 رو هم داره
ویرایش: ببخشید دو صفحه قبل

Sent from my LT18i

#MEHDI#
24-07-2012, 16:31
خیلی ممنون

سرعت خوب نیست اما میذارم که آپ بشه
یه سوال اصلا این برنامه که داخل لیست app ها نیست!!
اسمش رو بگو تا برات آپ کنم اخه تو لیست app نیست
راستی مال من 4.0.4 هست اصلا این به دردت میخوره؟

Sent from my LT18i

وحیدسلحشور
24-07-2012, 16:31
خیلی ممنون

حمیدرضا گفتم اشتاه میکنیا ، من الان با گالری این مشکل رو ندارم ، گوشی رو یه ریستارت کن و بزار عکس هات رو سرچ کنه ، واسه من که خیلی زود و خوب اورد عکس هارو ، منم الان رو همین MooDed jellybean هستم ، گالری من که به دردت نمی خوره ، دیگه خود دانی :bn:

ahmadn73
24-07-2012, 16:56
برای تعویض رام به روت بودن گوشی نیاز نیست
این رام ics هست که با آن برنامه خودش نصب میشه
نه بابا چند تا از بچه ها همین جا همین طوری آپدیت کردند

برای روت 2.3.4 باید به رام 58 فلش کنید
برید صفحه قبل همین تایپیک و پست اول رو بخونید هم آموزشش رو نوشتم و جایی که میشه رام 58 رو دانلود کرد
اگه باز جایی مشکل داشتید بگید همه دوستان بخش در خدمتند

Sent from my LT18i

اینقدر تاپیک خوندم کلا گیج شدم ! :ai: سوالامو شماره می زنم .

1 - بالاخره با همون برنامه sony pc companion آپدیت کنم یا با flashtool فلش کنم ؟ چرا با companion آپدیت نکنم ؟

اون پست شما رو خوندم و به تاپیکی که آدرس داده بودید رفتم که عنوانش اینو نوشته :

arc s_4.0.2.A.0.58_2.3.4

2 - این 2.3.4 چی هست ؟ ورژن اندرویده ؟

3 - arc s_4.0.2.A.0.58 چیه ؟ ورژن رام ؟

4 - اینکه چند جا گفته شده به ورژن 4 آپدیت کنید دوربین مشکل پیدا می کنه ، منظورشون کدوم ورژنه ؟ ورژن رام یا اندروید ؟

#MEHDI#
24-07-2012, 17:06
اینقدر تاپیک خوندم کلا گیج شدم ! :ai: سوالامو شماره می زنم .

1 - بالاخره با همون برنامه sony pc companion آپدیت کنم یا با flashtool فلش کنم ؟ چرا با companion آپدیت نکنم ؟

اون پست شما رو خوندم و به تاپیکی که آدرس داده بودید رفتم که عنوانش اینو نوشته :

arc s_4.0.2.A.0.58_2.3.4

2 - این 2.3.4 چی هست ؟ ورژن اندرویده ؟

3 - arc s_4.0.2.A.0.58 چیه ؟ ورژن رام ؟

4 - اینکه چند جا گفته شده به ورژن 4 آپدیت کنید دوربین مشکل پیدا می کنه ، منظورشون کدوم ورژنه ؟ ورژن رام یا اندروید ؟

باشه منم شماره میزنم
1.یه چیز کاملا شخصیه اگه خواستی با همون آپ کن ولی اگه خوشت نیومد و خواستی به 2.3.4 برگردی باید با فلش تول گوشی رو فلش کنی

2. بله ورژن آندروید هست یا همون جینجربرد

3. آره ورژن رام هست و اینکه این رام بیلد نامبر 58 داره که به راحتی روت میشه

4.دوست عزیز ما اینجا یه سیستم عامل داریم به اسم آندروید که ورژن های مختلفی داره(مثل ویندوز که xp داریم و 7 و هر کدوم ورژن های مختلفی داره)
فیلمبرداری روی آندروید 4 لگ داره و اینکه بازی های hd به روونی 2.3.4 اجرا نمیشه
ولی من از عکس برداری راضیم

بازم مشکل بود بگو در خدمتم

Sent from my LT18i

Amir-z530
24-07-2012, 17:22
از اونجایی که همه دوستان استاد هستن تو اندروید خیلی از تاپیک ها برای من و امثال من که مبتدی هستن نامفهومه
البته حق هم دارن
نمیشه تو هر تاپیک همه اصطلاحات و آموزشهای ابتدایی رو گذاشت و تکرار کرد
از همین جهت من اینجا درخواست کمک کردم و یکی از بهترین پست ها و مفهوم ترین نوشته ها ر دوست عزیزمون گذاشتن برام :

قبل از هر کاری از اطلاعاتتون بک آپ تهیه کنید
برای اینکه گوشی راحت روت بشه باید گوشی رو راحت فلش کنید باید از یه بیلد نامبر دیگه (58) استفاده کنید لینکش رو میذارم و اگه مشکل داشت صفحه 4 توی آپلود سنتر ، آپ شده و در مورد تنظیمات زبان هم توضیح دادن دوستان

خب برای فلش کردن گوشی اول از همه باید برنامه فلش تول رو دانلود و نصب کنید از اینجا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201293
فقط توجه کنید که بعد از نصب این برنامه برید در جایی که برنامه رو نصب کردید و پوشه درایور رو پیدا و از درون اون درایور گوشی رو نصب کنید

خب برای فلش کردن قبل از هر کاری تیک usb debugging و unknown sources رو بزنید و بعدش گوشی رو خاموش کنید
از لینک اول که بهتون دادم وقتی که که فایلش دانلود شد اکسترکتش کنید و سپس فایل ftf رو به درون پوشه firmware برنامه فلش تول کپی کنید
حالا برنامه فلش تول رو اجرا کنید و روی عکس صاعقه کلیک کنید و روی گزینه flash mode اوکی کنید
حالا یه لیست باز میشه و اون فریم وری رو که دانلود کردید روش کلیک کنید و باز هم اوکی کنید خب بعد از چند ثانیه فایل ها بار گذاری میشن و آماده فلش کردن گوشی وقتی برنامه پیغام وصل گوشی رو داد (گوشی خاموش باشد) کلید بک گوشی رو بگیرید و کابل usb رو وصل کنید
خب گوشی فلش میشه و تمام ./
آموزش روت کردن هم درون همون تایپیک رام قرار داره
فک نمیکنم با روت کردن گارانتی بپره اون بوت لودره که باعث ازبین رفتن گارانتی میشه
میتونید گوشی رو آن روت کنید

sent from my lt18i

دوباره نقل و قول کردم که هم تشکر کنم ازتون هم دوستان دیگه بازم ببینن و مشکلشون حل شه
من رفتم سراغ دانلود بیلد نامبر 58 تا انشاالله ادامش رو انجام بدم

ممنون

ahmadn73
24-07-2012, 17:23
باشه منم شماره میزنم
1.یه چیز کاملا شخصیه اگه خواستی با همون آپ کن ولی اگه خوشت نیومد و خواستی به 2.3.4 برگردی باید با فلش تول گوشی رو فلش کنی
Sent from my LT18i

اگر با sony companion آپدیت کنم و ورژن گوشیم بشه arc-s-4.1.B.0.431 . این همون ورژن رام هست ؟ این ورژن روت می شه ؟

نمی خوام اینکار رو کنم ولی اگر بخوام به اندروید ورژن 4 آپدیت کنم ، چطور باید اینکار رو کرد ؟ با همین flashtool ؟

بد بهت گیر دادم ها ! :bn:

فعلا اینجا گیر کردم از این رد کنم ، فلش کرنل و ... هنوز مونده ! :ai:

داداش ، خیلی ممنون بابت توضیحات

من رفتم سراغ دانلود بیلد نامبر 58 تا انشاالله ادامش رو انجام بدم
ممنون

من هم دارم طبق راهنمایی های آقا مهدی میرم جلو که انشالله امروز - فردا ، دانلود و فلش کنم .

#MEHDI#
24-07-2012, 17:42
اگر با sony companion آپدیت کنم و ورژن گوشیم بشه arc-s-4.1.B.0.431 . این همون ورژن رام هست ؟ این ورژن روت می شه ؟

نمی خوام اینکار رو کنم ولی اگر بخوام به اندروید ورژن 4 آپدیت کنم ، چطور باید اینکار رو کرد ؟ با همین flashtool ؟

بد بهت گیر دادم ها ! :bn:

فعلا اینجا گیر کردم از این رد کنم ، فلش کرنل و ... هنوز مونده ! :ai:

داداش ، خیلی ممنون بابت توضیحات

.

من با این آپ نکردم ولی احتمالا بگه که کدوم ورژن نصب میشه اگه همین بود آره روت میشه

آره هم با اونcompanion میتونی آپ کنی و هم با فلش تول
آموزش نصب رام از طریق فلش تول رو
امیر جان توی پست قبلی نقل قول کردند
نه بابا یه چیزی من بلدم یه چیزی شما اطلاعاتمون رو هم میذاریم اون موقع دوتامون اطلاعات بیشتری داریم

Sent from my LT18i

loxx
24-07-2012, 18:22
اقا رام چیه چکار میکنه میشه یکی بگه و اموزشش رو بزاره و این که میخوام کیفیت دوربین خوب بشه
اپدیت نمیخوام کنم گوشی رو از اول خریدم با همون اطلاعات دستکاری نکردم لطفا راهنمایی کنید

وحیدسلحشور
24-07-2012, 18:38
سرعت خوب نیست اما میذارم که آپ بشه
یه سوال اصلا این برنامه که داخل لیست app ها نیست!!
اسمش رو بگو تا برات آپ کنم اخه تو لیست app نیست
راستی مال من 4.0.4 هست اصلا این به دردت میخوره؟

Sent from my LT18i

سید مهدی ، حمیدرضا ازت برنامه ی گالری همون اندروید 4.0.4 رو ازت می خواد ، برو اینجا از اینجا فایل APK رو آپلود کن ، دقت کن این پوشه ی system تو حافظه ی گوشیته ، تو SD card نیست ، File Expert رو نصب کن ، برو My files بعد هم Phone internal Storage بعد هم :

system / app

از اینجا به فایل های سیستمی دسترسی داری ، از اینجا برامون آپ کن :ab:

اقا رام چیه چکار میکنه میشه یکی بگه و اموزشش رو بزاره و این که میخوام کیفیت دوربین خوب بشه
اپدیت نمیخوام کنم گوشی رو از اول خریدم با همون اطلاعات دستکاری نکردم لطفا راهنمایی کنید

رام انگار همون ویندوزه که تو کامپیوتر نصب می کنی ، رام می خوای نصب کنی باید آپدیت کنی ، بلاخره تصمیم بگیر میخوای آپدیت کنی یا نه ؟ ما هم توصیمون بهت اینه که گوشیت رو به اندروید 4 آپدیت کنی تا کیفیت عکاسی بهتره شه :cw:

loxx
24-07-2012, 18:45
اینقدر گفتن که سرعت کم میشه فلان میشه میترسم کند بشه گوشی

mtx891
24-07-2012, 18:45
ببخشید من برخلاف دوستان خیلی دبنال روت اپدیت نیستم
فقط کنجکاوم این گوشی روت اپدیتش واقعا اینقدر درد سر داره یا من چون نخوندم برام اینطور نشون میده

و
دیروز راجی اینترنت تترینگ پرسیدم ممنون از دوستان
میخام بدونم حالا اگر بخام اینترت کامپیوتر رو روی گوشی شیر کنم چی؟
مثل internet pass throug برای htc
ممنون

وحیدسلحشور
24-07-2012, 18:54
اینقدر گفتن که سرعت کم میشه فلان میشه میترسم کند بشه گوشی

هه ، چی بگم والله ، من که خودم به شخصه عاشق اندورید چهارم ، کار با اندروید 4 واقعا راحت تر از جینجره ، لازم نیست هی از دکمه ی بک استفاده کنی ، عکاسی هم که بهتر شده ، من که راضیم :)

King Arc s
24-07-2012, 19:11
بابا.چرا هیچکی اینجا آنلاین نیست.بعد یه روز جواب آدم رو میدن

King Arc s
24-07-2012, 19:17
هه ، چی بگم والله ، من که خودم به شخصه عاشق اندورید چهارم ، کار با اندروید 4 واقعا راحت تر از جینجره ، لازم نیست هی از دکمه ی بک استفاده کنی ، عکاسی هم که بهتر شده ، من که راضیم :)
سلام.من که به 4.0.3 آپدیت کردم.بدک نیست ولی چندان فرقی هم نکرد.و برای نصب بازی HD هم رم بیشتر درگیر میشه.:bn::bn:
یک سئوال در رابطه با مضمون گوشی تو آندروید چهار:
چرا مضمون های فابریکش اینقدر ساده هستند؟منظورم از مضمون پشت زمینه و ضمینه مثلا قسمت شماره گیر هست.آیا قابل دانلود هست؟؟اگه هست چه طوری؟؟:bh:

Anticipantor
24-07-2012, 19:21
سلام لطفا یه نفر بگه مشکل من از کجا میتونه باشه . هر چی میخوام آنلاک کنم نمیشه.اینم از screen shot

http://iupn.net78.net/photos/fa0860e83a4c.jpg

King Arc s
24-07-2012, 19:25
آدرس تغییر مضمون : Menu>Settings>Display>Theme
هست ولی ساده هستند:dx::aq::14:

King Arc s
24-07-2012, 19:43
دست کم تو موبایل.ir جواب آدم رو میدن.ولی اینجا...:dy:

golta64
24-07-2012, 19:47
دست کم تو موبایل.ir جواب آدم رو میدن.ولی اینجا...:dy:

یه نگاهی به ساعت ارسالهات بکن.بعد بگو کسی جواب نمیده.موبایلستا ربات نداره که در جا جواب بده.می تونی از mobile .ir کمک بگیری.عمرا اونجا جواب بگیری.همشون اماتورند و دنبال بحث های پرت و پلا.نه اینجا که کاربر حرفه ای داره

kargadan2
24-07-2012, 19:48
سلام.من که به 4.0.3 آپدیت کردم.بدک نیست ولی چندان فرقی هم نکرد.و برای نصب بازی HD هم رم بیشتر درگیر میشه.:bn::bn:
یک سئوال در رابطه با مضمون گوشی تو آندروید چهار:
چرا مضمون های فابریکش اینقدر ساده هستند؟منظورم از مضمون پشت زمینه و ضمینه مثلا قسمت شماره گیر هست.آیا قابل دانلود هست؟؟اگه هست چه طوری؟؟:bh:

شما که داشتی نصب میکردی 4.0.4 نصب میکردی.
الان یه رام جدید اومده که خیلی روون و عالیه 4.1.2 هم هست(جیلی بین)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234545
این واسه بازی بهتر از 4.03 هست.
نمیشه دانلود کرد.

loxx
24-07-2012, 19:51
من شنیدم سرعت کم میشه با اپدیت کند میشه از خیلیا برا این اپدیت نکردم

King Arc s
24-07-2012, 19:58
یه نگاهی به ساعت ارسالهات بکن.بعد بگو کسی جواب نمیده.موبایلستا ربات نداره که در جا جواب بده.می تونی از mobile .ir کمک بگیری.عمرا اونجا جواب بگیری.همشون اماتورند و دنبال بحث های پرت و پلا.نه اینجا که کاربر حرفه ای داره
ساعت ارسالها خیلی هم به روز هست.40 دقیقه زمان کمی نیست.درضمن این فقط واسه الان نیست که.هر موقع اومدم همین بوده.موبایلستان هیچ مشکلی نداره ولی تو این تاپیک دیر پاسخ میدن.
من تو موبایل.ir هم عضو هستم خیلی هم عالی است.اینجاهم عالی میشه اگه بعضی ها ادب یاد بگیرن.
درضمن من معتقدم اماتورها هم آدم هستن و نیاز به کمک دارن.من خودم اونجا یه Helper هستم.اینو برای تعریف از خود نگفتم.برای این گفتم که بعضی ها اگر انسانیت رو تو وجودشون خفه کردن و مغرور اند فکر نکنند همه اینجوراند

King Arc s
24-07-2012, 20:03
شما که داشتی نصب میکردی 4.0.4 نصب میکردی.
الان یه رام جدید اومده که خیلی روون و عالیه 4.1.2 هم هست(جیلی بین)
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234545
این واسه بازی بهتر از 4.03 هست.
نمیشه دانلود کرد.
خیلی ممنون از راهنمایی تون .من خودم چون خیلی تو زمینه آپدیت وارد نبودم دادم فروشنده آپدیت کرد.
بازم تشکر.حتما کاری که گفتید رو انجام میدم

golta64
24-07-2012, 20:26
ساعت ارسالها خیلی هم به روز هست.40 دقیقه زمان کمی نیست.درضمن این فقط واسه الان نیست که.هر موقع اومدم همین بوده.موبایلستان هیچ مشکلی نداره ولی تو این تاپیک دیر پاسخ میدن.
من تو موبایل.ir هم عضو هستم خیلی هم عالی است.اینجاهم عالی میشه اگه بعضی ها ادب یاد بگیرن.
درضمن من معتقدم اماتورها هم آدم هستن و نیاز به کمک دارن.من خودم اونجا یه helper هستم.اینو برای تعریف از خود نگفتم.برای این گفتم که بعضی ها اگر انسانیت رو تو وجودشون خفه کردن و مغرور اند فکر نکنند همه اینجوراند

بهتر بدونی من منظورم از کاربران حرفه ای خودم نبود و دیگران بود.این از وضعیت اکانتم هم پیداست.خواستم بدونی اینجا تبلیغ یه جای دیگه رو نکنی .هلپر

King Arc s
24-07-2012, 20:36
بهتر بدونی من منظورم از کاربران حرفه ای خودم نبود و دیگران بود.این از وضعیت اکانتم هم پیداست.خواستم بدونی اینجا تبلیغ یه جای دیگه رو نکنی .هلپر
من قصد تبلیغ نداشتم.حتی اگر هم داشتم شما که میدونی یه کاربر آماتور هستی پس تو چیزی که بهت مربوط نمی شه دخالت نکن.این تاپیک مدیر داره و مدیر هم برای تاپیک تصمیم میگیره.و به شما،آماتوری که هنوز آداب معاشرتت رو هم کامل یاد نگرفتی نیازی نداره

ahmadn73
24-07-2012, 20:39
یه کابل usb on the go گرفتم . وقتی فلش بهش وصل می کنم و به گوشی وصل می کنم ، می نویسه unsupported usb

کار خاصی باید انجام بدم که فلش رو بشناسه ؟

farary11
24-07-2012, 20:55
یه کابل usb on the go گرفتم . وقتی فلش بهش وصل می کنم و به گوشی وصل می کنم ، می نویسه unsupported usb

کار خاصی باید انجام بدم که فلش رو بشناسه ؟
بله.به بخش زیر برید.

usb otg برای آرک/آرک اس ((پست 4 برای بوت لودر بسته)) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2618927#post2618927)

#MEHDI#
24-07-2012, 20:58
[B]سید مهدی ، حمیدرضا ازت برنامه ی گالری همون اندروید 4.0.4 رو ازت می خواد ، برو اینجا از اینجا فایل APK رو آپلود کن ، دقت کن این پوشه ی system تو حافظه ی گوشیته ، تو SD card نیست ، File Expert رو نصب کن ، برو My files بعد هم Phone internal Storage بعد هم :

system / app

از اینجا به فایل های سیستمی دسترسی داری ، از اینجا برامون آپ کن :ab:

وحید جان خودم میدونستم کجاست از root explorer استفاده میکنم مشکل من فقط اسم xperia gallery بود که شما گفتید گالری اندروید میخواید خب یه دونه فایل گالری بیشتر نبود که همون رو براتون اپلود کردم

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/loSFBriynO/gallery2.apk

King Arc s
24-07-2012, 21:22
سلام دوستان
ببخشید من یک سئوال در مورد مضمون گوشی داشتم.ممنون میشم جواب بدین
مضمون هایی که تو قسمت: Menu>Settings>Display>theme
هستند خیلی ساده اند.من goلانچرهم نصب کردم مضمون اصلی عوض نشد.آیا را هی برای تغییر مضمون اصلی هست؟

وحیدسلحشور
24-07-2012, 21:23
آدرس تغییر مضمون : Menu>Settings>Display>Theme
هست ولی ساده هستند:dx::aq::14:

عزیزم دقیقا چی می خوای؟ منظورت از مضمون همون Theme دیگه؟
اگه آره بفرما :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=198059

King Arc s
24-07-2012, 21:34
عزیزم دقیقا چی می خوای؟ منظورت از مضمون همون theme دیگه؟
اگه آره بفرما :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=198059
منظورم رنگ پشت قسمت تنظیمات،شماره گیری،مخاطبین و...
هست که تو آندروید 4 رنگ تیره ای داره.من به لینکی که گفته بودید رفتم.گفته از طریق ریکاوری نصب کنید منظورشون چیه؟

Amir-z530
24-07-2012, 21:36
دوستان برای فلش تول busybox میخواد
از کجا میتونم بگیرم؟
اصلا جریانش چیه؟
مرسی

وحیدسلحشور
24-07-2012, 21:51
منظورم رنگ پشت قسمت تنظیمات،شماره گیری،مخاطبین و...
هست که تو آندروید 4 رنگ تیره ای داره.من به لینکی که گفته بودید رفتم.گفته از طریق ریکاوری نصب کنید منظورشون چیه؟

خب باید از طریق ریکاوری نصب کنید که ریکاوری نهایی ترین قسمت همه ی کارها ( بازکردنه بوت لودر ، روت ، کرنل و در نهایت ریکاوری ) هستش ، یه سر به اینجا بزنید :

دوستان برای فلش تول busybox میخواد
از کجا میتونم بگیرم؟
اصلا جریانش چیه؟
مرسی

busybox رو نمی خواد بگیری ، نصب هست :am:

King Arc s
24-07-2012, 21:54
خب باید از طریق ریکاوری نصب کنید که ریکاوری نهایی ترین قسمت همه ی کارها ( بازکردنه بوت لودر ، روت ، کرنل و در نهایت ریکاوری ) هستش ، یه سر به اینجا بزنید :
:am:
من گوشیم رو روت نکردم.این به این معنی هست که باید گوشی روت شده باشه؟

Amir-z530
24-07-2012, 21:59
حل شد و 58 جایگزین 62 شد

مراحل روت رو هم طبق این تاپیک انجام دادم:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=177784

همه چیز درست پیش رفت all done هم شد گوشی ری استارت هم شد اما چیزی با اسم سوپر یوزر اضافه نشد

چطوری روت کنم پس؟

ahmadn73
24-07-2012, 22:16
حل شد و 58 جایگزین 62 شد

همه چیز درست پیش رفت all done هم شد گوشی ری استارت هم شد اما چیزی با اسم سوپر یوزر اضافه نشد

چطوری روت کنم پس؟

روت نشد ؟! یعنی من هم بی خیال شم ؟!

mohsenz2006
24-07-2012, 22:21
برای رام 4.0.4 هم میشه با link2sd برنامه های حافظه داخلی رو به sd card منتقل کرد؟ اگر بله لطفا یه لینک از آموزش این کار بذارید. ممنون.

Amir-z530
24-07-2012, 22:22
والا من همه مراحل ر و رفتم حتی تائید هم شد ریبوت هم شد اما روت نشد
شاید یه جای کار من مشکل داشت
حالا وایسین یکی از اساتید بیاد ببینیم چی میگن

tahir
24-07-2012, 22:23
سلام دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید سریع جواب بدید من فامیلم می خواد یه گوشی ارک اس بگیره می خواستم بدونم که این گوشی وضعیت باطریش چطور هست با استفاده کم و معمولی و زیاد. و اینکه دوربینش کیفیتش خوب هست؟ و در نهایت اینکه براش اندروید 4 اومده؟
ممنون

mtx891
24-07-2012, 22:43
ببخشید من برخلاف دوستان خیلی دبنال روت اپدیت نیستم
فقط کنجکاوم این گوشی روت و اپدیتش واقعا اینقدر درد سر داره یا من چون نخوندم برام اینطور نشون میده

و
دیروز راجی اینترنت تترینگ پرسیدم ممنون از دوستان
میخام بدونم حالا اگر بخام اینترت کامپیوتر رو روی گوشی شیر کنم چی؟
مثل internet pass throug برای htc
ممنون

ببخشید ماشالا تایپیک اینقدر سریع جلو میره پست من این وسط گم شد
اگر ممکنه جواب من رو هم بدید

Amir-z530
24-07-2012, 22:53
حل شد و 58 جایگزین 62 شد

چطوری روت کنم پس؟

خوب روت شد
خیلی راحت
با رام 58

بار اول نشد
گفتم یه بار دیگه تست کنم شاید بشه
که خدا رو شکر به راحتی شد

ممنون از همه دوستان گل

#MEHDI#
24-07-2012, 23:15
حمیدرضا گفتم اشتاه میکنیا ، من الان با گالری این مشکل رو ندارم ، گوشی رو یه ریستارت کن و بزار عکس هات رو سرچ کنه ، واسه من که خیلی زود و خوب اورد عکس هارو ، منم الان رو همین MooDed jellybean هستم ، گالری من که به دردت نمی خوره ، دیگه خود دانی :bn:

میگم دقیقا مشکل حمیدرضا چیه؟
نکنه از xperia gallery رو از توی گوشی پر پر کرده؟
شاید غیر فعالش کرده ، روی آندروید 4 بعضی از برنامه ها رو میشه غیر فعالشون کرد

Sent from my LT18i

Amir-z530
24-07-2012, 23:23
رفقا یه چیز مهم
من با کیبورد رام 58 اصلا حال نمیکنم
کیبورد همون 62 رو چطوری میتونم جایگزین کنم؟ :(

2 تا زبانی هم که داره انگلیسی هست و چینی
فارسیش نمیاد

این کیبورد از دوربین هم واسم مهمتره :دی
نتونم کاریش کنم خر میشم همون 62 رو دوباره میریزم
یه همچین آدمی هستم من :دی

ahmadn73
24-07-2012, 23:41
رفقا یه چیز مهم

فارسیش نمیاد

یعنی ظاهرش فرق داره یا زبانهای موجودش ؟

مشکلش چیه ؟

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:43
من گوشیم رو روت نکردم.این به این معنی هست که باید گوشی روت شده باشه؟

ببین اول و آخر یه روز "مجبور" می شی روت کنی ، خب روت کن تموم شه بره دیگه :-)

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:45
برای رام 4.0.4 هم میشه با link2sd برنامه های حافظه داخلی رو به sd card منتقل کرد؟ اگر بله لطفا یه لینک از آموزش این کار بذارید. ممنون.

آره میشه ، از بخش برنامه ها دانلود کن ، آموزش هم نمیخواد کار باهاش راحته.

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:47
سلام دوستان ممنون میشم یه راهنمایی بکنید سریع جواب بدید من فامیلم می خواد یه گوشی ارک اس بگیره می خواستم بدونم که این گوشی وضعیت باطریش چطور هست با استفاده کم و معمولی و زیاد. و اینکه دوربینش کیفیتش خوب هست؟ و در نهایت اینکه براش اندروید 4 اومده؟
ممنون

بطور متوسط یک روز در میون باید شارژ بزنه
البته اوایل خیلی زود خالی می شه اما بعد دو هفته تا یه ماه خوب می شه.
کیفیت دوربین هم خوبه
اندروید 4 هم اومده :-)
موفق باشید.

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:48

فقط خواستم بدونید می شه اما لینک آموزشش یادم نیست.
یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید پیدا میشه یا نه.
شرمنده.

#MEHDI#
24-07-2012, 23:49
رفقا یه چیز مهم

فارسیش نمیاد

چرا میزنی؟:D
خوبه حالا توی آموزش گفتم که توی همون تایپیک جواب داده شده
بفرمائید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2592650

Sent from my LT18i

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:51
خوب روت شد
خیلی راحت
با رام 58

بار اول نشد
گفتم یه بار دیگه تست کنم شاید بشه
که خدا رو شکر به راحتی شد

ممنون از همه دوستان گل

شکر خدا .
بچه ها تو رو خدا به هم دیگه کمک کنید ، خدارو شکر هر روز تعداد آرک اس دارا زیاد میشه ، تو یه روز نزدیک 10تا صفحه جلو میریم درصورتی که تا 3 ماه پیش تو 1 روز 2صفحه هم جلو نمی رفتیم.
خدایی خیلی سخت شده.
در کل به هم کمک کنید دوستان @-}--

Amir-z530
24-07-2012, 23:53
ای جاااان
کیبوردمممم :دی

آقا دمت گرم
این از موفق شدن برای روت کردن هم بیشتر خوشحالم کرد :دی
مرسی

وحیدسلحشور
24-07-2012, 23:56
میگم دقیقا مشکل حمیدرضا چیه؟
نکنه از xperia gallery رو از توی گوشی پر پر کرده؟
شاید غیر فعالش کرده ، روی آندروید 4 بعضی از برنامه ها رو میشه غیر فعالشون کرد

Sent from my LT18i

منو حمیدرضا با کلی بدبختی رام Mooded jelly bean رو نصب کردیم حالا حمید میگه گالری من کار نمیکنه ، درصورتی که واسه من خوب کار می کنه ، به همین خاطر حمیدم تقاضای یه گالری کرد.
راستی دستت درد نکنه به خاطر آپلود :-)

#MEHDI#
24-07-2012, 23:58

اینجا مرجع تمام این آموزش هاست بفرمائید

Sent from my LT18i

#MEHDI#
25-07-2012, 00:09
شکر خدا .
بچه ها تو رو خدا به هم دیگه کمک کنید ، خدارو شکر هر روز تعداد آرک اس دارا زیاد میشه ، تو یه روز نزدیک 10تا صفحه جلو میریم درصورتی که تا 3 ماه پیش تو 1 روز 2صفحه هم جلو نمی رفتیم.
خدایی خیلی سخت شده.
در کل به هم کمک کنید دوستان @-}--

شدیدا باهات موافقم هم مدیران مث اشکان جان رفتند و....
انشاالله منم چند وقت دیگه بوت لودر باز میکنم و شروع به تعویض کاستوم رام البته تا وقتی که یه مناسب پیدا کنم
خوب شروع کردی به معرفی کاستوم ها ;-)
من چند روز اینترنتم پوکیده بود حالا خدا رو شکر بهتر شده مثلا داشتم پست می‌نوشتم بعد ارسال نمیشه به خاطر همین قبل از ارسال هر مجبورم کپی کنم بعد بفرستم

Sent from my LT18i

loxx
25-07-2012, 00:57
اقا روش گذاشتن رمز رو این گوشی چطوریه برنامه خاصی میخواد برای ورود به گوشی میخوام رمز بخواد گوشی
مخصوصا اون رمزی که با وصل کردن نقطه چجوری باید فعال کنم

mohsenz2006
25-07-2012, 01:01
ممنون

راستش من که از باتریش راضی نیستم. ولی دوستان میگن بعد از یه مدت خوب میشه.
دوربینش هم راضی کننده هست. من عکس های خیلی خوبی باهاش گرفتم.

mohsenz2006
25-07-2012, 01:26
اقا روش گذاشتن رمز رو این گوشی چطوریه برنامه خاصی میخواد برای ورود به گوشی میخوام رمز بخواد گوشی
مخصوصا اون رمزی که با وصل کردن نقطه چجوری باید فعال کنم

باید بری به مسیر
Settings -> Security -> Screen lock -> pattern

Anticipantor
25-07-2012, 02:14
سلام لطفا یه نفر بگه مشکل من از کجا میتونه باشه . هر چی میخوام آنلاک کنم نمیشه.اینم از screen shot

http://iupn.net78.net/photos/fa0860e83a4c.jpg

مشکلم با این برنامه حل شد.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=232190

Amir-z530
25-07-2012, 10:28
دوستان چند روز پیش عرض کرده بودم با گوشیم بعضی از سایت ها رو نمی تونم باز کنم
هنوز مشکل سر جاشه متاسفانه

نه با WiFi نه با GPRS
نه با مرورگر گوشی نه با Opera نه با UC

این در حالیه که با همین اینترنت لپ تاپم بدون مشکل کانکته با WiFi
ویواز پروم بدون مشکل کانکت میشه با WiFi و GPRS
2 تا PC هم با کابل کانکت میشن

نتیجه اینکه فقط این گوشی مشکل داره :(
چیکارش کنم؟

حتی بعد از تغییر رام از 62 به 58 هم درست نشد :(

kargadan2
25-07-2012, 10:42

نه با wifi نه با gprs
نه با مرورگر گوشی نه با opera نه با uc

این در حالیه که با همین اینترنت لپ تاپم بدون مشکل کانکته با wifi
ویواز پروم بدون مشکل کانکت میشه با wifi و gprs
2 تا pc هم با کابل کانکت میشن

چیکارش کنم؟

من تا دیروز این مشکل رو داشتم که بعد از نصب رام 4.1.2 حل شد!
نمی دونم مشکل از کجا بود!

Amir-z530
25-07-2012, 11:04
4.1.2 ریسکش زیاده
یکی دوربینش کار نمی کنه
یکی فیلم برداریش لک داره
بازی های hd هم که کلا تعطیل
بعضی ها WiFi شون از کار افتاده
همین 2.3.4 خیلی خوبه فقط کاش این مشکلش حل بشه :(

LOVE Story
25-07-2012, 11:13
راستش من که از باتریش راضی نیستم. ولی دوستان میگن بعد از یه مدت خوب میشه.
دوربینش هم راضی کننده هست. من عکس های خیلی خوبی باهاش گرفتم.

مصرف باتری رو هم با اورکلاک کردن سی پی میتونی بیاریش پایین.
حتی مصرف نصف میشه.

kargadan2
25-07-2012, 11:21
4.1.2 ریسکش زیاده
یکی دوربینش کار نمی کنه
یکی فیلم برداریش لک داره
بازی های hd هم که کلا تعطیل
بعضی ها WiFi شون از کار افتاده
همین 2.3.4 خیلی خوبه فقط کاش این مشکلش حل بشه :(

ورژن 4.1.2 دوربین کار میکنه.
لگ بستگی به کلاس رمتون داره.
بازی ها رو مثل 4.0.4 اجرا میکنه.
wifi مشکلی نداره.
هر جور راحتی.

(این مشکلاتی که گفتی تو 4.1.1 بود و تو 4.1.2 حل شده.)

loxx
25-07-2012, 11:30
حتی مصرف نصف میشه.

اقا توضیح بدین اموزش بدین چجوری ؟؟؟ در ضمن گوشیم اپدیت نیست و تا حالا هیچ دستکاری نکردم و بلد نیستم در ضمن گارانتی هم داره اما باطری به زور 1 روز نگه میداره

kargadan2
25-07-2012, 11:32
حتی مصرف نصف میشه.

خیلی ببخشیدا ولی با اورکلاک کردن که مصرف میره بالا
منظورتون پایین اوردن کلاک سی پی یو بود؟

naeim7
25-07-2012, 11:39
حتی مصرف نصف میشه.
با بالا بردن اورکلاک مصرف میره بالا و با پایین اوردنش تو فیلمبرداری و پخش فیلم و بخصوص بازی لگ میزنه وبعضی وقتا هنگ هم میکنه

ray-sony
25-07-2012, 11:41
اقا توضیح بدین اموزش بدین چجوری ؟؟؟ در ضمن گوشیم اپدیت نیست و تا حالا هیچ دستکاری نکردم و بلد نیستم در ضمن گارانتی هم داره اما باطری به زور 1 روز نگه میداره

شما اگه از برنامه سی پی یو مستر کلاک رو تغییر میدی برای اینکه مصرف زیاد بالانره(یا اینکه اصلا بالانره)یه چند تا نکته باید توجه کنی!اول اینکه سی پی یو رو زیاد بالا نبری!سی پی یو آرک اس کلاکش روی1.2 هستش تا انرژی زیادی مصرف نشه شما هم میتونی از 1.4 استفاده کنی اما وقتی حداکثر رو 1.4 انتخاب کردی حد اقل رو بذارش رو ی حد اقل(کمه کمش کن) بعدشScalingرو بذار رویه smarttass V2بعد ست آن بوت رو بزن بع برو قسمت گاونر(تو برنامه نوشته ادونس) اونجا رو هم بذارش روی Noopبازم ست آن بوت رو بزن
آگه کرنلی که استفاده میکنی کرنلی باشه که بشه توش ولتاژ سی پی یو رو تغییر داد یه قسمت به نوار بالا به نام ولتاژ اضافه میشه و شما میتونی ولتاژ رو کمو زیاد کنی برای سهولت شما از فرکانس 1 گیگ به بالا از هر فرکانس با خیال راحت میتونی 100میلی آمپر کم کنی(تست کردم استیبله استیبل بود)موفق باشی

LOVE Story
25-07-2012, 11:41

این هم اموزش کامل اورکلاک برای پرفورمنس بهتر و کاهش باتری.

آموزش کامل Overclock - برای بازی و کاهش مصرف باطری (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220543)

خیلی ببخشیدا ولی با اورکلاک کردن که مصرف میره بالا
منظورتون پایین اوردن کلاک سی پی یو بود؟

بله همون.

ray-sony
25-07-2012, 11:46
با بالا بردن اورکلاک مصرف میره بالا و با پایین اوردنش تو فیلمبرداری و پخش فیلم و بخصوص بازی لگ میزنه وبعضی وقتا هنگ هم میکنه

شما میتونی از برنامه battry saver an tutuاستفاده کنی!وقتی وارد برنامه میشی و فعالش میکنی خودش سی پی یو رو میاره روی700مگا هرتز ووقتی شما کار سنگین انجام میدید خودش سی پی یو رو بنا به کار شما کمو زیاد میکنه ک خیلیم خوبه!(من خودم سرعتو فدای باتری نمیکنم و باتری هم فدای سرعت نمیکنم)

Amir-z530
25-07-2012, 11:57
لینک دانلود battry saver an tutu رو میدین؟
ممنون

ray-sony
25-07-2012, 12:03
لینک دانلود battry saver an tutu رو میدین؟
ممنون

تو بازار هستش
اینم لینک اما از گوگل پلی استور هستش من خودم نتونستم از اینجا بگیرمش
از سرچ برنامه بازار استفاده کنی سریع برات میاره
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.powersaver

mohsenz2006
25-07-2012, 12:14
آندروید 4.1 بطور رسمی برای آرک اس نمیاد؟

ray-sony
25-07-2012, 12:19
آندروید 4.1 بطور رسمی برای آرک اس نمیاد؟

هیچی فعلا معلوم نیست اندروید4 برای آرک هنوز باگ داره و سرعتش کمه چ برسه به 4.1
باید بصبری تا ببینی سونی چ تصمیمی میگیره:sorry:

mohsenz2006
25-07-2012, 12:58
بعد از اینکه با link2sd، حافظه داخلی رو به sd کارت منتقل کردیم، اگر به هر دلیلی برای sd اتفاقی افتاد و گوشی بالا نیومد، میشه با Flash tool دوباره رام رو نصب کرد؟

mohsenz2006
25-07-2012, 13:04
هیچی فعلا معلوم نیست اندروید4 برای آرک هنوز باگ داره و سرعتش کمه چ برسه به 4.1
باید بصبری تا ببینی سونی چ تصمیمی میگیره:sorry:

خوب منم به خاطر همین مسئله میگم چون اگر 4.1 بیاد قاعدتا باید باگ های 4 توش حل بشه. دقیقا نمیدونم وضعیت به چه صورته ولی سونی یا هر شرکت دیگه ای خودش رو ملزم به رفع کردن باگ های سیستم عاملی که ارائه میده میدونه یا نه؟ حالا چه با ورژن جدید تر یا با آبدیت های جدید تر.

naeim7
25-07-2012, 13:05
بعد از اینکه با link2sd، حافظه داخلی رو به sd کارت منتقل کردیم، اگر به هر دلیلی برای sd اتفاقی افتاد و گوشی بالا نیومد، میشه با Flash tool دوباره رام رو نصب کرد؟
بله میشه نصب کرد ولی مشکلی پیش نمیاد در ضمن بالا نیومدن گوشی ربطی به link2sd نداره چون بطور پیش فرض این نرم افزار نمیتونه برنامه های اصلی گوشی رو به مموری منتقل کنه

mohsenz2006
25-07-2012, 13:15
بله میشه نصب کرد ولی مشکلی پیش نمیاد در ضمن بالا نیومدن گوشی ربطی به link2sd نداره چون بطور پیش فرض این نرم افزار نمیتونه برنامه های اصلی گوشی رو به مموری منتقل کنه

خوب اگر این طوره که من همین الآنش هم دارم با نرم افزار Assistance For Android همه برنامه ها رو روی SD Card نصب میکنم. یعنی link2sd هیچ مزیتی نسبت به این برنامه نداره؟ چون من فکر میکردم نرم افزارهای سیستمی هم با link2sd به sd card منتقل میشن.

وحیدسلحشور
25-07-2012, 13:19
سونی به احتمال زیاد فقط یه value pack میده ، مثل سامسونگ که اندروید 4 رو واسه گلکسی اس آپدیت نکرد اما value pack داد.

ahmadn73
25-07-2012, 13:28
سلام

من گوشیمو به 58 فلش کردم ، الان برنامه flashtool هیچ کاری نمی کنه و آخحرین چیزی که نوشته اینه :

Device connected in flash mode

یه 5 دقیقه ای هست همینطور مونده . دیگه کابل رو بکشم یا خودش پیغامی می ده ؟

naeim7
25-07-2012, 13:28
خوب اگر این طوره که من همین الآنش هم دارم با نرم افزار assistance for android همه برنامه ها رو روی sd card نصب میکنم. یعنی link2sd هیچ مزیتی نسبت به این برنامه نداره؟ چون من فکر میکردم نرم افزارهای سیستمی هم با link2sd به sd card منتقل میشن.
نه داداش منتقل نمیشن ولی خیلی از برنامه هایی که نصب میکنی رو به مموری منتقل میکنه توجه داشته باش (خیلی نه همه) موفق باشی داداش.

King Arc s
25-07-2012, 13:34
باسلام
دوستان من برنامه Pc companion رو دارم ولی موقع آپدیت ارور میده.دوستان من تو زمینه رام و روت و آپدیت اطلاعات چندانی ندارم.اگه میشه راهنمایی ام کنیید:sign_help::sign_help:

naeim7
25-07-2012, 13:35
سلام

من گوشیمو به 58 فلش کردم ، الان برنامه flashtool هیچ کاری نمی کنه و آخحرین چیزی که نوشته اینه :

device connected in flash mode

یه 5 دقیقه ای هست همینطور مونده . دیگه کابل رو بکشم یا خودش پیغامی می ده ؟
من پستهای قبلیتونه ندیدم نمیدونم چکار کردید و چکاری میخواید انجام بدید ولی اگر مطمعن هستید گوشیتون فلش شده کابلو از گوشی جدا کنید گوشیرو روشن کنید و یه ریست فکتوری بکنید .این پیغامیکه نوشتید یعنی گوشی با فلش مود وصل هست.

ahmadn73
25-07-2012, 13:37
من پستهای قبلیتونه ندیدم نمیدونم چکار کردید و چکاری میخواید انجام بدید ولی اگر مطمعن هستید گوشیتون فلش شده کابلو از گوشی جدا کنید گوشیرو روشن کنید و یه ریست فکتوری بکنید .این پیغامیکه نوشتید یعنی گوشی با فلش مود وصل هست.

ممنون داداش
کابل رو خارج کردم و گوشی رو روشن کردم . به 58 فلش شده .

naeim7
25-07-2012, 13:39
باسلام
دوستان من برنامه pc companion رو دارم ولی موقع آپدیت ارور میده.دوستان من تو زمینه رام و روت و آپدیت اطلاعات چندانی ندارم.اگه میشه راهنمایی ام کنیید:sign_help::sign_help:
سلام الان چه رامی روی گوشیتون دارید و موقع آپدیت چه اروری میده ؟

King Arc s
25-07-2012, 13:44
سلام الان چه رامی روی گوشیتون دارید و موقع آپدیت چه اروری میده ؟
الان رام 4.0.3 روی گوشیم نصبه
در ضمن من قصد روت کردن گوشیمو ندارم و نمیخوام کاستوم رام نصب کنم

myk1
25-07-2012, 13:55

شما با یه قند شکن وصل شو مشکلت حل میشه.

King Arc s
25-07-2012, 13:59
شما با یه قند شکن وصل شو مشکلت حل میشه.
من همون طور که گفتم خیلی اطلاع ندارم.میشه بگید از کجا میتونم دان کنم.یه لینک راهنمایی هم اگه ممکن هست بذارین

ahmadn73
25-07-2012, 14:04
یه سوال :

امکانش هست که به ورژن 4 آپدیت کنم و بعد به همون 2.3.4 فلش کنم ؟

naeim7
25-07-2012, 14:07
ببین داداش نرم افزار pc companion خوب کار میکنه به شرط اینکه بزارید اول خودشه آپدیت کنه .شما به محض اینکه این نرم افزارو اجرا کنید و آنلاین باشید اگه قدیمی باشه از شما برای آپدیت اجازه میگیره و شروع به آپ میکنه بعد از این بدون هیچ مشکلی رام جدید رو نصب میکنه.

naeim7
25-07-2012, 14:09
یه سوال :

امکانش هست که به ورژن 4 آپدیت کنم و بعد به همون 2.3.4 فلش کنم ؟
بله همیشه میتونید بدون هیچ مشکلی بین ورژنهای مختلف بالا و پایین بشید

King Arc s
25-07-2012, 14:09
ببین داداش نرم افزار pc companion خوب کار میکنه به شرط اینکه بزارید اول خودشه آپدیت کنه .شما به محض اینکه این نرم افزارو اجرا کنید و آنلاین باشید اگه قدیمی باشه از شما برای آپدیت اجازه میگیره و شروع به آپ میکنه بعد از این بدون هیچ مشکلی رام جدید رو نصب میکنه.
من همه مراحل رو طی کردم ولی ارور داد.البته من برای بار اول فروشنده برایم آپ کرد
اگر سرتون رو درد آوردم،معذرت میخوام

kargadan2
25-07-2012, 14:21
من همه مراحل رو طی کردم ولی ارور داد.البته من برای بار اول فروشنده برایم آپ کرد

یا با نرم افزار update service اپ کن یا اگه با pc companion میخوای اپ کنی باید فیلتتر شکن داشته باشی.

King Arc s
25-07-2012, 14:23
یا با نرم افزار update service اپ کن یا اگه با pc companion میخوای اپ کنی باید فیلتتر شکن داشته باشی.
واقعا!!! تاحالا کسی بهم نگفته بود.خوب من که ندارم:bn:
منظورتون از update service همون برنامه داخل گوشی هست؟

LOVE Story
25-07-2012, 14:28
واقعا!!! تاحالا کسی بهم نگفته بود.خوب من که ندارم:bn:
منظورتون از update service همون برنامه داخل گوشی هست؟

نه برنامه زیر رو روی پی سی نصب کن
اینم اخرین ورژن
http://semc-bnw-support-prod.s3.amazonaws.com/Software%20Downloads/Update_Service_Setup-2.12.8.23.exe

oghyanoos
25-07-2012, 16:15
سلام دوستان
در گوشی arc s ،قابليت ارتقاء حافظه رم تا 1GB وجود دارد؟؟
یه جا نوشته بود میشه!

KARAMOOZ
25-07-2012, 16:19
سلام دوستان
در گوشی arc s ،قابليت ارتقاء حافظه رم تا 1GB وجود دارد؟؟
یه جا نوشته بود میشه!

میگن که با یه نرم افزار میشه.که اونم احتیاج به مموری کلاس 10 داره.عمره مموری هم انگار کم میکنه:در کل ارزششو نداره. بعضی ها هم گفتند تغییری احساس نکردند.

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

ahmadn73
25-07-2012, 17:10
دو تا سوال :

بعد از روت کردن ، امکانش هست که برنامه های اصلی گوشی رو هم حذف کرد ؟ مثل gmail ، ....... و ... ؟

و اگر بعدا رام فلش بشه ، همه برنامه هایی که حذف شده بودن ، یه بار دیگه نصب میشن ؟

LOVE Story
25-07-2012, 17:43
دو تا سوال :

بعد از روت کردن ، امکانش هست که برنامه های اصلی گوشی رو هم حذف کرد ؟ مثل gmail ، ....... و ... ؟

و اگر بعدا رام فلش بشه ، همه برنامه هایی که حذف شده بودن ، یه بار دیگه نصب میشن ؟

بله میشه حذف کرد.
اگه با فلش تول یا یکاوری دوباره رامی نصب کنی برمیگردن.

mohsenz2006
25-07-2012, 18:30
امکانش هست یه کاستوم رام (آندروید) به من معرفی کنید (در صورت وجود) که مقدار رم بیشتری در اختیار کاربر بذاره؟ همچین چیزی میشه اصلا؟

pesar.parvaz128
25-07-2012, 19:28
امکانش هست یه کاستوم رام (آندروید) به من معرفی کنید (در صورت وجود) که مقدار رم بیشتری در اختیار کاربر بذاره؟ همچین چیزی میشه اصلا؟

اگه رم و سرعت بيشتر و اجراي بهتر بازي ها رو ميخواي از اين استفاده كن
حدود 220 مگ رم رو ازاد نگه ميداره
اندرويد 2.3.4
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2833383&postcount=148

اينم سرعتش خوبه و باتري خيلي خوب نگه ميداره ولي با بعضي بازي ها مشكل داره
حدود 165 مگ رم ازاد نگه ميداره
اندرويد 4.0.4
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2991835&postcount=54

اينم هست هم سرعتش خوبه هم اجراي بازي ها كاملا روون هست خيلي هم خوشكله ولي باتري زياد مصرف ميكنه يعني اگه كاراي معمولي هم انجام بدي روزي يك بار بايد شارژ كني
حدود 170 مگ رم ازاد
اندرويد 4.0.4
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3098697&postcount=20

اينم هست من امتحان نكردم ولي ميگن سرعت خوبي داره
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3065086&postcount=98

ولي من خودم از همون اولي استفاده ميكنم:up:

nipax
25-07-2012, 19:41
دوستان سونی خبری از اندروید 4.1 نداده ؟
واسه گلکسی جیو و گلکسی فیت رام 4.1 رسمی اومده !

mohsenz2006
25-07-2012, 19:49
نه داداش منتقل نمیشن ولی خیلی از برنامه هایی که نصب میکنی رو به مموری منتقل میکنه توجه داشته باش (خیلی نه همه) موفق باشی داداش.

حالا برنامه های سیستمی هیچی. برنامه ها و بازی هایی مثل gmail، let's golf و غیره که سیستمی نیستند ولی روی حافظه داخلی نصب شدن رو چی؟ با link2sd میشه به sd کارت منتقل کرد؟

golta64
25-07-2012, 20:02

نه با wifi نه با gprs
نه با مرورگر گوشی نه با opera نه با uc

این در حالیه که با همین اینترنت لپ تاپم بدون مشکل کانکته با wifi
ویواز پروم بدون مشکل کانکت میشه با wifi و gprs
2 تا pc هم با کابل کانکت میشن

چیکارش کنم؟

سلام
از من میشنوی هیج کاری به رام نداره.از من هم گوشیم هم کامپیوتر خراب شد.چندتا رام عوض کردم اما نشد.پس مشکل گوشی و رام نیست.الانم کامپیوتر درست شده و گوشی کمتر به مشکل بر می خوره.مال اینترنت کشوره داداش

Amir-z530
25-07-2012, 20:25
سلام
از من میشنوی هیج کاری به رام نداره.از من هم گوشیم هم کامپیوتر خراب شد.چندتا رام عوض کردم اما نشد.پس مشکل گوشی و رام نیست.الانم کامپیوتر درست شده و گوشی کمتر به مشکل بر می خوره.مال اینترنت کشوره داداش

ممنون
اما نه pc های من مشکل دارن نه لپ تاپ و نه حتی گوشی ویوازم

اما آرک اسم بعضی سایت ها رو فقط باز می کنه خیلی ها رو باز نمیکنه
مثلا فارس نیوز و ویترین ایرانسل رو میکنه
اما خیلی دیگه از سایت ها باز نمی کنه

LOVE Story
25-07-2012, 20:28
دوستان سونی خبری از اندروید 4.1 نداده ؟
واسه گلکسی جیو و گلکسی فیت رام 4.1 رسمی اومده !

فعلا ک کوکر ها دارن رام کوک میکنن براش باید صبر کنی تا بیاد فعلا خبری نیست.

mohsenz2006
25-07-2012, 20:34
ممنون

منم دو سه روزه براوزر خود گوشی هیچ سایتی رو باز نمیکنه (همه سایت ها رو امتحان نکردم البته) ولی وقتی گوشی رو وصل میکنم به کامپیوتر براحتی تو همه سایتی وارد میشم. نمیدونم چرا اینجوری شده. قبلا اینطوری نبود.

Amir-z530
25-07-2012, 21:25
خدا کنه درست شه

دوستان یه پلیر خوب با جذابیت گرافیکی و کیفیت خوب سراغ دارید ؟
ttpod رو چند نفری پیشنهاد کردن حال نکردم باهاش

golta64
25-07-2012, 22:29
ممنون

از من فقط مرورگر خود گوشی اونم بعضی سایت های ایرانی مثا همره اول ایرانسل بانک ملی صادرات و.. باز می کرد.درست میشه

ahmadn73
25-07-2012, 23:06
بعضی وقتا صفحه پشت سر هم چشمک می زنه !

یعنی سریع روشن و خاموش می شه ، البته خیلی معلوم نیست ، اگر کمی دقت کنم معلوم میشه .

توی رام 62 این مشکلو ندیده بودم ، وقتی به 58 فلش کردم حس می کنم اینطور شده . ممکنه از این باشه ؟

وحیدسلحشور
25-07-2012, 23:36
خدا کنه درست شه

Mx video player
Codec هاشم نصب کن یادت نره

King Arc s
25-07-2012, 23:39
خدا کنه درست شه

MX player خیلی باحاله VLC PLAYER هم خوبه جفتشون HD می خونن

mohsenz2006
26-07-2012, 00:29
حالا برنامه های سیستمی هیچی. برنامه ها و بازی هایی مثل gmail، let's golf و غیره که سیستمی نیستند ولی روی حافظه داخلی نصب شدن رو چی؟ با link2sd میشه به sd کارت منتقل کرد؟

یه نفر لطفا به این سوال جواب بده چون اگر جواب مثبت باشه میخوام هر چه سریعتر یه پارتیشن رو مموری کارت بسازم و از link2sd استفاده کنم.

sepehrsaffari
26-07-2012, 00:35
دوستان سلام. من لیست تماسهای بی پاسخم توی لیست تماسها نمیره!! و یه سوال دیگه : میشه از رام 4.0.4 دوباره رام 2.3.4 رو ریخت؟؟

naeim7
26-07-2012, 01:06
من از بازی زیاد سر در نمیارم اینو باید دوستانی که اهل بازیند بگن .فکر کنم آقا وحید گیمره و میتونه در این مورد نظر بده.

mohsenz2006
26-07-2012, 01:09
دوستان سلام. من لیست تماسهای بی پاسخم توی لیست تماسها نمیره!! و یه سوال دیگه : میشه از رام 4.0.4 دوباره رام 2.3.4 رو ریخت؟؟

بله میتونید رام 2.3.4 بریزید. تا اونجا که متوجه شدم رام همون سیستم عامل گوشی هست و همونطور که اگر ویندوز 7 رو کامپیوتر داشته باشید میتونید پاک کنید و ویندوز اکس پی نصب کنید، رام 2.3.4 رو هم میتونید رو گوشی که رام 4.0.4 داره نصب کنید. اگر اشتباه میکنم دوستان میتونن تصحیح کنن.

naeim7
26-07-2012, 01:12
بله میتونید رام 2.3.4 بریزید. تا اونجا که متوجه شدم رام همون سیستم عامل گوشی هست و همونطور که اگر ویندوز 7 رو کامپیوتر داشته باشید میتونید پاک کنید و ویندوز اکس پی نصب کنید، رام 2.3.4 رو هم میتونید رو گوشی که رام 4.0.4 داره نصب کنید. اگر اشتباه میکنم دوستان میتونن تصحیح کنن.
کاملا درسته البته فقط با فلش تولز امکان پذیره

#MEHDI#
26-07-2012, 02:10

نه با WiFi نه با GPRS
نه با مرورگر گوشی نه با Opera نه با UC

این در حالیه که با همین اینترنت لپ تاپم بدون مشکل کانکته با WiFi
ویواز پروم بدون مشکل کانکت میشه با WiFi و GPRS
2 تا PC هم با کابل کانکت میشن

چیکارش کنم؟

شرمنده دوستان اینترنت پوکیده اصلا نمیتونستم وصل شم حالا هم با سلام و صلوات وصل شده
منم روی 2.3.4 این مشکل رو داشتم احتمالا چون رمز گذاری پیشرفته رو براش انتخاب کردی قطع و وصل میشه
پیش پسر عمم بودم که موتورولا زوم داره اون به راحتی به اینترنتش وصل میشد ولی من هر وصل میشدم ولی هیچ تبادل داده ای صورت نمیگرفت
بقیه دوایس ها رو خاموش کن و چند تا صفحه سبک باز کن تا کم کم روون بشه یا اینکه اگه از اطرافیان تو کار هک نیستند یکم درجه قفل رو کمتر کن شاید حل بشه
اما خودم آخر نفهمیدم که چطوری تونستم به نت پسر عمم وصل شم اما وقتی وصل شدم دیگه ترکوندم 1 گیگ در 5 ساعت دانلود کردم اونم

Sent from my LT18i

mtx891
26-07-2012, 02:18
یه سوال میپرسم شاید خنده دار باشه
کاستم رام با سنس واسه این گوشی نیست؟
نمیدونم واقعا رابط کاربری سونی خیلی بده یا من نمیتونم بدون سنس کار کنم

ودیگه اینکه چند روز پیش پرسیدم چطور اینترنت کامپیوتر رو باکابل به گوشی منتقل کنم یه تایپیک 43 صفحه ای بهم معرفی کردید سرچ کردم و چندی صفحه وندم بیشترش باید روت به
منون میشم یه راهی بهم معرفی کنید

#MEHDI#
26-07-2012, 02:18
بله میتونید رام 2.3.4 بریزید. تا اونجا که متوجه شدم رام همون سیستم عامل گوشی هست.

کاملا درسته به جز یه جا : رام ورژن سیستم عامل هست
ویندوز(آندروید)

ایکس پی (برای مثال 2.3.x هست;این ایکس همون ورژن های مختلف ایکس پی هستند)

ویندوز7 (برای مثال 4.0.x هست ; و ایکس ورژن های مختلف 7 هستند مانند ultimate و enterprise و...)

Sent from my LT18i

#MEHDI#
26-07-2012, 02:52
دیگه اینکه چند روز پیش پرسیدم چطور اینترنت کامپیوتر رو باکابل به گوشی منتقل کنم یه تایپیک 43 صفحه ای بهم معرفی کردید سرچ کردم و چندی صفحه وندم بیشترش باید روت به
منون میشم یه راهی بهم معرفی کنید

از پست 9 همون تایپیک استفاده کنید همون که حسام جان توضیح داده به روت هم نیاز نداره که
بیلد نامبر گوشیتون چیه مگه که روتش نمیکنید؟

Sent from my LT18i

Amir-z530
26-07-2012, 03:42
شرمنده دوستان اینترنت پوکیده اصلا نمیتونستم وصل شم حالا هم با سلام و صلوات وصل شده
منم روی 2.3.4 این مشکل رو داشتم احتمالا چون رمز گذاری پیشرفته رو براش انتخاب کردی قطع و وصل میشه
پیش پسر عمم بودم که موتورولا زوم داره اون به راحتی به اینترنتش وصل میشد ولی من هر وصل میشدم ولی هیچ تبادل داده ای صورت نمیگرفت
بقیه دوایس ها رو خاموش کن و چند تا صفحه سبک باز کن تا کم کم روون بشه یا اینکه اگه از اطرافیان تو کار هک نیستند یکم درجه قفل رو کمتر کن شاید حل بشه
اما خودم آخر نفهمیدم که چطوری تونستم به نت پسر عمم وصل شم اما وقتی وصل شدم دیگه ترکوندم 1 گیگ در 5 ساعت دانلود کردم اونم

Sent from my LT18i

نه مشکل از رمز وایرلس نیست
با GPRS هم همینطوره
دقیقا سایت هایی که با وایرلس باز میکنه با gprs هم می کنه
و دقیقا سایت هایی که با وایرلس نمی کنه با gprs هم نمی کنه

خیلی داره میره رو اعصاب
رام 62 هم بود همین بود
58 هم همینه

هیچکس رو فعلا ندیدم مشکلش دقیقا عین من باشه
البته هستن که تا حدودی مشابهه اما مثل من نیست
واقعا داره کلافم میکنه

من خیلی نیاز به اینترنت گوشی دارم
از طرفی به خاطر مشکلات و محدودیت های ورژن های دیگه اندروید یه مقدار مردد هستم برای آپدیت :bh:

mtx891
26-07-2012, 04:49
از پست 9 همون تایپیک استفاده کنید همون که حسام جان توضیح داده به روت هم نیاز نداره که
بیلد نامبر گوشیتون چیه مگه که روتش نمیکنید؟

sent from my lt18i
پست 9 اون تایپیک قبلارو DHD کار نکرد
حالا امتحان میکنم ممنون

بیلد

4.0.2.a.0.62
فکر کنم یه مقدار ه درد سرش بیشتر باشه؟
راستش گوشیه خودم dhd همه این کارهار رو سرش در اوردم حتی جلی بین نصب کردم بدون دوربین
این برای خودم نیست عجله ندارم به موقع روت میکنم
ولی ار رام سنس دار بود براش همین الان روت میکردم

golta64
26-07-2012, 09:28
با GPRS هم همینطوره

خیلی داره میره رو اعصاب
رام 62 هم بود همین بود
58 هم همینه

واقعا داره کلافم میکنه

از طرفی به خاطر مشکلات و محدودیت های ورژن های دیگه اندروید یه مقدار مردد هستم برای آپدیت :bh:

عزیز جان مال رام نیست.من جینجر 2.3.4 زدم ارکونیوم. 2.4 زدم. ics 4.0.4 زدم باهمشون همین مشکلات را دارم

naeim7
26-07-2012, 11:08
با gprs هم همینطوره

خیلی داره میره رو اعصاب
رام 62 هم بود همین بود
58 هم همینه

واقعا داره کلافم میکنه

مثل اینکه این مشکل منطقه ایه چون من تو اصفهان به این مشکل بر نخوردم احتمالا دلیلش از سرویس دهنده اینترنته

mohsenz2006
26-07-2012, 11:36
یه نرم افزار جالب پیدا گردم به اسم SystemApp Remover. از اسمش پیداست که برنامه های سیستمی رو پاک میکنه. چند تا از برنامه ها رو باهاش حذف کردم مثل chinese keyboard, japanese keyboard, gmail, let's golf . تا الآن 20 مگابایت به حافظه داخلی گوشیم اضافه شده.
حالا میخوام یه سری دیگه رو حذف کنم مثل browser, messaging, gallery, player, email, و غیره، بعدش هم نرم افزارهای مشابه و حتی بهتر رو که از اینترنت دانلود کردم روی SD Card نصب کنم. به نظر شما برای عملکرد گوشی مشکلی بوجود نمیاد؟ خودم فکر میکنم منطقا نباید مشکلی پیش بیاد یه browser حذف میکنم، یکی دیگه نصب میکنم. یا مثلا دو تا گالری نصبه، یکیش رو حذف میکنم، xperia رو نگه میدارم.
حالا میخواستم نظر شما رو بدونم.

loxx
26-07-2012, 11:49
اقا یک سوال این گوشی رو من یک مقدار برنامه روش نصب کردم یکم سرعتش کم شده کند شده تو منو باید چکار کنم ایا برنامه باز میمونه چون با خاموش روشن کردن درست میشه؟؟ چجوری باید برنامه رو از رم و حافظه داخلی گوشی انتقال داد به مموری کارت

mohsenz2006
26-07-2012, 11:56
اقا یک سوال این گوشی رو من یک مقدار برنامه روش نصب کردم یکم سرعتش کم شده کند شده تو منو باید چکار کنم ایا برنامه باز میمونه چون با خاموش روشن کردن درست میشه؟؟ چجوری باید برنامه رو از رم و حافظه داخلی گوشی انتقال داد به مموری کارت

یه جایی تو خود گوشی خوندم که گوشی رو هر روز روشن و خاموش کنید. برنامه ها با زدن دکمه back بسته میشن ولی توی cashe میمونن برای اینکه تو استفاده های بعدی سریع تر لود بشن. نسخه 4.0.4 یه امکانی داره که میتونی اونها رو از توی cashe هم حذف کنی.
نرم افزارها رو اگر تو مموری کارت نصب کنی گوشی با نصب چند تا برنامه کند نمیشه. مموری کارت هم سعی کن کلاسش 6 یا 10 باشه.
برای انتقال برنامه ها به مموری چند تا راه هست. من خودم از نرام افزار assistant for android استفاده میکنم و نرم افزارها رو از تو کامپیوتر مستقیما روی مموری نصب میکنم.

rasjamrasjam
26-07-2012, 11:57
سلام این fastboot تو ویندوز سون من اجرا نمیشه چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

masoud arc s
26-07-2012, 12:10
salam be hameye dustan

man be tazegi arc s gereftam

tu panele 5 omesh mituni vaziyate abo havaye shahre morede nazaro bebini
man eshtebahi in ghesmato delet kardam
alan tuye in panel hichi nist
chetor mitunam bareshgardunam be halate aval
mamnun

kargadan2
26-07-2012, 12:11

برای انتقال برنامه از حافظه داخلی به خارجی:
setting-->app-->manage app-->barname morde nazar-->move to sd
برای خالی کردن رم و کش هم نرم افزار ها و ویجت های زیادی هست که میتونین ازش استفاده کنین من خودم از ویجت switch pro استفاده میکنم که توش خالی کردن رم رو هم داره.
ورژن جدید switch pro:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/H42KiViNsj/switchpro-widget-v2.1.5.apk

loxx
26-07-2012, 12:14
برای این که گوشی که کار میکنید در جیب بزاریم دکمه خاموش روشن رو یک بار میزنی صفحه خاموش میشه از چند نفر شنیدم نباید این کار رو کرد ایا برنامه ای هست که تغییر بده ایا مشکلی به وجود میاد یا نه

kargadan2
26-07-2012, 12:16
salam be hameye dustan

mamnun

(من چون تو رام رسمی نیستم دقیقا یادم نیست ولی شما یه تست بکن.)
تو همون صفحه لمس طولانی بکن بعد افزودن ویجت و اونو انتخاب کن (اواخر هست)
یا دکمه منو رو بزن بعد افزودن بعد ویجت.

kargadan2
26-07-2012, 12:19
برای این که گوشی که کار میکنید در جیب بزاریم دکمه خاموش روشن رو یک بار میزنی صفحه خاموش میشه از چند نفر شنیدم نباید این کار رو کرد ایا برنامه ای هست که تغییر بده ایا مشکلی به وجود میاد یا نه

مشکلی پیش نمیاد.
ولی اگه میخواین از اون دکمه کمتر استفاده کنین نرم افزار های زیادی هستن که به صورت ویجت هستن که میتونین اضافه کنین و با تپ(لمس) کردن صفحه رو خاموش میکنن.

Amir-z530
26-07-2012, 12:59
سلام مجدد

دوستان من توی گوشی اینکردیبل یه نمایش وضعیت آب و هوای متحرک دیده بودم خیلی باحال بود
بارون میشد کل صفحه بارونی بود
ابر میشد ابرا حرکت می کردن
رعد و برق میزد کل صفحه رعد و برق میزد و خلاصه خیلی جذاب بود

حدود 4-5 تا ویجت آب و هوا نصب کردم اما هیچکدوم متحرک نبودن
ویجتی سراغ ندارید که اینطوری باشه؟

فقط لانچر نباشه چون لانچر ها از رم زیاد استفاده می کنن معمولا سرعت رو پایین میارن

مرسی

#MEHDI#
26-07-2012, 13:08
سلام مجدد

دوستان من توی گوشی اینکردیبل یه نمایش وضعیت آب و هوای متحرک دیده بودم خیلی باحال بود

فقط لانچر نباشه چون لانچر ها از رم زیاد استفاده می کنن معمولا سرعت رو پایین میارن

مرسی

اون از ویژگی های خود لانچر htc هست
از ویدجت آب و هوای سنس که توی سایت موجوده استفاده کنید یه سرچ کنی پیدا میشه من خودم یه بار نصب کرده بودم افکت داشت

Sent from my LT18i

kargadan2
26-07-2012, 13:15
سلام مجدد

مرسی

اینو تست کن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=229945&highlight=animated+weather

#MEHDI#
26-07-2012, 13:21
دوستان یه سوال
کسی از proxydroid استفاده کرده؟
من روی کامپیوتر به راحتی از اکانتم استفاده میکنم ولی روی گوشی روی تمام پورت ها امتحان کردم ولی وصل نمیشه

Sent from my LT18i

kargadan2
26-07-2012, 13:23
دوستان یه سوال
من روی کامپیوتر به راحتی از اکانتم استفاده میکنم ولی روی گوشی روی تمام پورت ها امتحان کردم ولی وصل نمیشه

sent from my lt18i

من قبلا یه مدت استفاده می کردم کار میکرد الان نمیدونم. الان من به زور به اینترنت وصل میشم چه برسه به ----.

#MEHDI#
26-07-2012, 13:24
salam be hameye dustan

mamnun

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید اگه به هر دلیلی امکان استفاده از زبان فارسی رو ندارید از کی بورد فارسی موجود در سایت استفاده کنید
حمید جان جواب دادن
با تشکر

Sent from my LT18i

ahmadn73
26-07-2012, 14:09
این گوشی تنظیم خاصی نداره که موقع دریافت sms ، صفحه گوشی روشن بشه ؟

kargadan2
26-07-2012, 14:25

نه

mohsenz2006
26-07-2012, 14:30

گوشی من موقع دریافت اس ام اس روشن میشه.

ray-sony
26-07-2012, 14:36
گوشی من موقع دریافت اس ام اس روشن میشه.

این داستان روشن شدن بخاطر رام شماست اگه شما واقعا به این موضوع نیاز داری که صفحت روشن بشه از محسن عزیز میخوام که نام و لینک رام مورد استفادشو به شما بگه.:df:

phonix93
26-07-2012, 14:48
سلام
یه ویدیو دیدم که با یه دستگاه گوشی رو به کنسول بازی تبدیل میکنه میخواستم بدونم کسی میدونه اسم دستگاه چیه و از کجا میشه گیر آورد؟

لینک ویدیو:http://www.aparat.com/v/3fc7fae183f6f3d584ff276b03dcaa83171695

mohsenz2006
26-07-2012, 14:55
این داستان روشن شدن بخاطر رام شماست اگه شما واقعا به این موضوع نیاز داری که صفحت روشن بشه از محسن عزیز میخوام که نام و لینک رام مورد استفادشو به شما بگه.:df:

رام رسمی اندروید 4.0.4 برای آرک اس:LT18i 4.1.B.0.431 (آپدیت شد) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=224004)

kargadan2
26-07-2012, 14:59
سلام
یه ویدیو دیدم که با یه دستگاه گوشی رو به کنسول بازی تبدیل میکنه میخواستم بدونم کسی میدونه اسم دستگاه چیه و از کجا میشه گیر آورد؟

لینک ویدیو:http://www.aparat.com/v/3fc7fae183f6f3d584ff276b03dcaa83171695

اسمش Live Dock هست.
برای خریدش هم تو اینترنت یه سرچ کنید

ali1371
26-07-2012, 14:59
سلام دوستان چندتا برنامه از کامپیوتر برای گوشی بلوتوث کردم ونصبش کردم خواستم به مموری منتقل کنم از طریقه برنامه app2sd یا ازطریقsetting-->app-->manage app-->barname morde nazar-->move to sd
انجام نمیشه گزینه انتقال ان کم رنگه و اصلا یه جورایی منتقل نمیشه همیشه باید با کابل برنامه رو منتقل کنم

mohsenz2006
26-07-2012, 15:07
سلام دوستان چندتا برنامه از کامپیوتر برای گوشی بلوتوث کردم ونصبش کردم خواستم به مموری منتقل کنم از طریقه برنامه app2sd یا ازطریقsetting-->app-->manage app-->barname morde nazar-->move to sd
انجام نمیشه گزینه انتقال ان کم رنگه و اصلا یه جورایی منتقل نمیشه همیشه باید با کابل برنامه رو منتقل کنم

منم این مشکل رو دارم. شاید چون بلوتوث های دریافتی تو حافظه داخلی ذخیره میشن ولی فایل ها رو با کابل به مموری کارت منتقل میکنی. گوشی هم برنامه رو از هر جا بخونه همونجا هم نصب میکنه.

ali1371
26-07-2012, 15:19
الان برنامه ها را پاک کنم و با کابل منتقلش کنم اونوقت درست میشه به رم منتقل میشن

کلا هرفایلی که بلوتوث کنم مثل اهنگ فیلم و.......تو حافظه داخلی میره

mohsenz2006
26-07-2012, 16:17
الان برنامه ها را پاک کنم و با کابل منتقلش کنم اونوقت درست میشه به رم منتقل میشن

کلا هرفایلی که بلوتوث کنم مثل اهنگ فیلم و.......تو حافظه داخلی میره

شرمنده اشتباه از من بود. فایل های بلوتوثی هم مستقیم به مموری کارت میره.

ahmadn73
26-07-2012, 16:38
یکی دو تا سوال :

من وقتی گوشیمو خاموش روشن می کنم و بعد کلید پایین ولوم رو می گیرم ، منوی ریکاوری نمیاد (درست گفتم ؟ منوی ریکاوری بهش می گن ؟ ). چرا اینطوره ؟ رام من 58 هست .

سوال دیگه اینکه :

میخوام این رام رو فلش کنم : 4.0.4 - LT18i 4.1.B.0.431

از آقا حسام که پرسیدم گفت مصرف باطریش خوبه ولی رم کم میاره . میخواستم بپرسم مشکلش همین رم هست و اینکه چند مگ رم خالی می مونه ؟

naeim7
26-07-2012, 19:04
یکی دو تا سوال :

من وقتی گوشیمو خاموش روشن می کنم و بعد کلید پایین ولوم رو می گیرم ، منوی ریکاوری نمیاد (درست گفتم ؟ منوی ریکاوری بهش می گن ؟ ). چرا اینطوره ؟ رام من 58 هست .

سوال دیگه اینکه :

میخوام این رام رو فلش کنم : 4.0.4 - lt18i 4.1.b.0.431

از آقا حسام که پرسیدم گفت مصرف باطریش خوبه ولی رم کم میاره . میخواستم بپرسم مشکلش همین رم هست و اینکه چند مگ رم خالی می مونه ؟

شما گوشیتون روت هست منوی ریکاوری نصب کردید؟من فرض بر این میگیرم که هم گوشیتون روت هست و هم منوی ریکاوری دارید :وقتی گوشی رو روشن میکنید به ال ای دی کنار سوکت شارژ نگاه کنید وقتی برای یه لحظه آبی شد یه بار کلید بک رو بزنید (کلید سمت چپ) وارد ریکاوری میشید.
در مورد سوال دومتون بیشتر بستگی به نرم افزارها و بازیهایی که نصب میکنید داره

golta64
26-07-2012, 19:32
سلام مجدد

مرسی
فکر نکنم زیبا تر از این نرم افزار داشته باشیم
beweather نسخه فری و پرو هر دوش موجوده.از من میشنوی فریش را دانلود کن.بعد از نصب هم حدودا 30مگ دیتا داره که باید دانلود کنی.اما می ارزه

Amir-z530
26-07-2012, 19:55
اون از ویژگی های خود لانچر htc هست
از ویدجت آب و هوای سنس که توی سایت موجوده استفاده کنید یه سرچ کنی پیدا میشه من خودم یه بار نصب کرده بودم افکت داشت

sent from my lt18i

اینو تست کن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=229945&highlight=animated+weather

سلام
تشکر از جوابتون

هر دوتای اینا جوری هستن که تو قسمت ویجت هوم اسکرین نمیان متاسفانه
و اونی که مال سنس هست حتی تو صفحه خودش هم متحرک نیست

دومی متحرک هست خیلی هم جالبه اما خوب تو هوم نمیاد و صفحه خاص خودش رو داره

ahmadn73
26-07-2012, 20:36
تازه رام 4.0.4 - lt18i 4.1.b.0.431 رو فلش کردم .

ظاهرش قشنگ تر شده .

فعلا که هیچی نصب نکردم ، حافظه داخلی 311 مگ آزاد داره .

رم 160 مگ خالیه .

بعضی منوهاش فرق داره ، یه گزینه هایی اضافه داره .

برنامه و بازی ها رو نصب می کنم و تا فردا هم باطری و هم سرعتش رو تست می کنم و نتیجه اش رو می گم .

Amir-z530
26-07-2012, 20:53
فکر نکنم زیبا تر از این نرم افزار داشته باشیم
beweather نسخه فری و پرو هر دوش موجوده.از من میشنوی فریش را دانلود کن.بعد از نصب هم حدودا 30مگ دیتا داره که باید دانلود کنی.اما می ارزه

سلام
ممنون دوست عزیز
دانلود کردم و تست کردم

خیلی زیبا و جالبه
از همشون تقریبا بهتره

اما بازم دقیقا چیزی نیست که من می خواستم
من متحرک بودن رو توی ویجت هوم اسکرین منظورم بود نه توی برنامه خودش جداگانه

ضمن اینکه ساعت گوشی 8:50 هست میزنه 1:20 صبح

اما در هر صورت ممنون
جالب بود

ahmadn73
26-07-2012, 22:03
چرا هر چی برنامه نصب می کنم این خطا رو می زنه ؟

There is a problem parsing the pakage

golta64
26-07-2012, 22:20
دوستان یه سوال

Sent from my LT18i
سلام
شما اخرین ورژ« را دانلود کن و توی تنظیماتش پروک... تایپ را بزار روی http-tunnel حل میشه.البته با وای فای اما gprs را دقیقا نمیدونم.ورژ« اخریش این گزینه را داره

ali1371
26-07-2012, 22:36

کسی نبود کمک کنه لطفا:bk:

ahmadn73
26-07-2012, 23:07
کسی نبود کمک کنه لطفا:bk:

بعضی از برنامه ها و یا بازی ها رو حتی اگر بطور کامل به مموری منتقل کنی ، یه مقداری ازشون توی حافظه داخلی می مونه و نمی شه کاریشون کرد .

golta64
26-07-2012, 23:12

این پیام برای من وقتی فایل apk خراب باشه میاد.فایلت سالمه؟

ahmadn73
26-07-2012, 23:27
این پیام برای من وقتی فایل apk خراب باشه میاد.فایلت سالمه؟

بله درسته چند جا هم نوشته بود به دلیل ناسازگاری برنامه با رام هستش .

ولی من آموزش نصب برنامه از طریق کامپیوتر رو خوندم ، تونستم اون برنامه هایی که خطا می زدن رو نصب کنم . بعدش از طریق خود گوشی هم نصب کردم دیدم مشکلش حل شده ! دقیق دلیلش رو نفهمیدم ولی خب دیگه درست شد . :ax:

shahabz_74
27-07-2012, 00:09
نمیشه یه جوری با برنامه ی faceboook خود گوشی وارد شم.با browser ها و ست کردن وی پی .. میتونم برم ولی با وی پی .. از برنامه فیسس بوک خود گوشی نمیتونم وارد شم.راهی نیست آیا؟

King Arc s
27-07-2012, 00:32
نمیشه یه جوری با برنامه ی faceboook خود گوشی وارد شم.با browser ها و ست کردن وی پی .. میتونم برم ولی با وی پی .. از برنامه فیسس بوک خود گوشی نمیتونم وارد شم.راهی نیست آیا؟
سلام
من بامرورگر uc که وصل میشم می تونم وارد فیس بو... شم.شما منظورتون چیز دیگه ای هست؟

ali1371
27-07-2012, 00:39
اخه هیچکدام اصلا به مموری منتقل نمیشن مثل گولانچر بازار و...............

golta64
27-07-2012, 00:44

من هنگام استفاده از وی پی براحتی با خود فیس بوک گوشی وصل میشم.موردی نداره.بعدشم اپرا مینی بدون وی پی راحت میره داخلش من خودم از این استفاده میکنم.ورژ« 7.03

R e Z a
27-07-2012, 01:22
خب دوستان مژده مژده بالاخره بچه های XDA کار رو روی جیلی بین برای آرک شروع کردن و اعلامیه کمک عمومی دادن هر کسی سر پورت رام و کرنل در میاره بره کمک که سال سال تولید ملیه!!!!!:bo::bo::123:
منبع:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1797811

ahmadn73
27-07-2012, 01:33

راستش نمی دونم چقدر برنامه نصب کردید که فضا کم اومده !

من حدود 25-30 تا برنامه و بازی نصب کردم ، اونایی که امکانش بوده به مموری انتقال دادم ، الان حافظه داخلی 295 مگ خالی دارم . از 4.0.4 هم استفاده می کنم.

البته ناگفته نماند که من همه برنامه های اصلی رام که نیاز نداشتم رو هم حذف کردم .

loxx
27-07-2012, 01:39
اقا من چنتا تم ریختم نصب کردم نصب شدن چرا تغییری ایجاد نمیشه در ضمن میرم تو تنظیمان قسمت تم نمیاد اون تم اما نصب شده جای دیگه میره؟

R e Z a
27-07-2012, 01:44
اقا من چنتا تم ریختم نصب کردم نصب شدن چرا تغییری ایجاد نمیشه در ضمن میرم تو تنظیمان قسمت تم نمیاد اون تم اما نصب شده جای دیگه میره؟

چه تمی بوده شاید برا لانچر خاصی هستش

mohsenz2006
27-07-2012, 01:56
تازه رام 4.0.4 - lt18i 4.1.b.0.431 رو فلش کردم .

ظاهرش قشنگ تر شده .

فعلا که هیچی نصب نکردم ، حافظه داخلی 311 مگ آزاد داره .

رم 160 مگ خالیه .

بعضی منوهاش فرق داره ، یه گزینه هایی اضافه داره .

برنامه و بازی ها رو نصب می کنم و تا فردا هم باطری و هم سرعتش رو تست می کنم و نتیجه اش رو می گم .

منم همین رام رو نصب کردم و با حذف یک سری از برنامه های فابریک گوشی و disable کردن یه سری دیگه، حافظه آزاد داخلی رو به 350 و رم رو به 210 رسوندم. :bu:

mohsenz2006
27-07-2012, 01:59

دوست عزیز بهترین راه برای نصب نرم افزار روی مموری کارت به نظر من استفاده از نرم افزار assistant for android هست. نمیدونم میشه لینک برنامه خارج از فروم بذارم یا نه. اگر آره تا لینک دانلودش رو بذارم.

solttanmamad
27-07-2012, 10:09
سلام
من دیروز این گوشی رو خریدم
تنظیمات مرکز پیام رو چطوری باید عوض کنم
اس نمیفرسته !!!!!!!!!!!

shahabz_74
27-07-2012, 10:25
من هنگام استفاده از وی پی براحتی با خود فیس بوک گوشی وصل میشم.موردی نداره.بعدشم اپرا مینی بدون وی پی راحت میره داخلش من خودم از این استفاده میکنم.ورژ« 7.03
اپرا رو که دو تا ورژنش رو امتحان کردم نشد.موقع وصل شدن از فیس بو ک خود گوشی این پیغام رو میده an error occurred during the sing in.از مارکت هم نمیتونم استفاده کنم یه روش خوندم که با وصل کردن وی پی و بردن به حالت air plane میشه استفاده کرد البته وارد خود مارکت میشه ولی مثلا هر بخش مثل game رو که میزنم میگه no matching content in market.توی لانچر هم رو ویجت ها میزنم میگه باید نصب کنی ولی اونم نمیشه.کلا هیچی نمیشه استفاده کرد با این اینترنت فقط باید قبض آب و برق رو داد

loxx
27-07-2012, 10:26
اقا یک سوال از دیروز متوجه شدم یک چراغ کوچیک بالا سوکت هست که اس ام اس میاد چشمک میزنه گوشیم که در حال استند بای هست شروع میکنه به چشمک زدن رنگ بنفش اما تا دست میزنم صفحه بالا میاد قطع میشه برا چیه ؟؟؟؟ ایا اینج.جوری بود من متوجه نبودم؟ چکارش کنم ؟

solttanmamad
27-07-2012, 10:44
سلام
اس نمیفرسته !!!!!!!!!!!

help plz.................

naeim7
27-07-2012, 10:48
اقا یک سوال از دیروز متوجه شدم یک چراغ کوچیک بالا سوکت هست که اس ام اس میاد چشمک میزنه گوشیم که در حال استند بای هست شروع میکنه به چشمک زدن رنگ بنفش اما تا دست میزنم صفحه بالا میاد قطع میشه برا چیه ؟؟؟؟ ایا اینج.جوری بود من متوجه نبودم؟ چکارش کنم ؟
وقتی شارژ باطری خیلی کم میشه شروع به چشمک زدن میکنه

وحیدسلحشور
27-07-2012, 11:06

اسم برنامه رو عوض کن به احتمال زیاد درست می شه ، گاهی فایل های apk اسم های عجیب غریبی دارند مثل vahid
_@sa#lsah ، اسم فایل رو عوض کن درست می شه. :ad:

اپرا رو که دو تا ورژنش رو امتحان کردم نشد.موقع وصل شدن از فیس بو ک خود گوشی این پیغام رو میده an error occurred during the sing in.از مارکت هم نمیتونم استفاده کنم یه روش خوندم که با وصل کردن وی پی و بردن به حالت air plane میشه استفاده کرد البته وارد خود مارکت میشه ولی مثلا هر بخش مثل game رو که میزنم میگه no matching content in market.توی لانچر هم رو ویجت ها میزنم میگه باید نصب کنی ولی اونم نمیشه.کلا هیچی نمیشه استفاده کرد با این اینترنت فقط باید قبض آب و برق رو داد

اینا رو امتحان کردی؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166725

سلام
اس نمیفرسته !!!!!!!!!!!

دقیقا می خواید چی کار کنید؟

loxx
27-07-2012, 11:12
قا یک سوال از دیروز متوجه شدم یک چراغ کوچیک بالا سوکت هست که اس ام اس میاد چشمک میزنه گوشیم که در حال استند بای هست شروع میکنه به چشمک زدن رنگ بنفش اما تا دست میزنم صفحه بالا میاد قطع میشه برا چیه ؟؟؟؟ ایا اینج.جوری بود من متوجه نبودم؟ چکارش کنم ؟ در ضمن به شارژ ردم باطری پر هست محل تنظیمات این چراغ کجاست؟

solttanmamad
27-07-2012, 11:18
دقیقا می خواید چی کار کنید؟[/quote]

اس نمیفرسته
همش ارور میده پیام ارسال نشد