PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ گوشی HTC ChaCha

صفحه ها : [1] 2

C0D3R
25-11-2011, 23:11
تمامی پرسش و پاسخ ها و گفت و گوها پیرامون این گوشی در این تاپیک
مطرح و پاسخ داده خواهد شد
لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=655716&stc=1&d=1322255031

sobijoon
28-11-2011, 19:19
بالاخره واسه این خوشگله هم یه تاپیک باز شد

دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم

تا حالا آندروئید نداشتم و از رام و s-on s-off سر در نمیارم

و اینکه کیبوردش فارسی یا همون عربی داره یا نه

و اینکه با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ( منظورم یاس هست ) چون با گارنتیش نزدیک 400 تومن بود بودن گارانتی 280

ممنون میشم کلا مواردی که باید مد نظر قرار بدم قبل از خریدن این گوشی بهم بگین

چون دیدیم بعضی ها گوشیشون رو نتونستن روت کنن و رام بریزن و نمیخوام این مشکل پیش بیاد

با تشکر

RELAXBOY65
29-11-2011, 15:20
سلام
من تازه این گوشیو خریدم بویلد نامبرم 1.18.401.1 هست آیا راه حلی برای زبان فارسی هست در گوشی من؟
با تشکر

natilo0os
29-11-2011, 21:07
اگه من نخوام واسه باز کردن صفحه نمایش اون حلقه نیاد چی کار باید بکنم ؟؟؟؟
هرجا که فکر میکردم گشتم اما چیزی نبود واسه برداشتنش !!!!!:bh:

tenor
01-12-2011, 22:02
سلام من این گوشی رو حدود یه ماه و نیم دارم خیلیم ازش رازیم فقط مشکلی که باهاش دارم تو ضبط مکالماتشه هر نرم افزاری که نصب میکنم یه طرفه ضبط میکنه فقط صدای خودمو رکورد میکنه
لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه . مرسی

C0D3R
02-12-2011, 14:44
سلام من این گوشی رو حدود یه ماه و نیم دارم خیلیم ازش رازیم فقط مشکلی که باهاش دارم تو ضبط مکالماتشه هر نرم افزاری که نصب میکنم یه طرفه ضبط میکنه فقط صدای خودمو رکورد میکنه
لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه . مرسی

سلام
از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181986) استفاده کنین

sobijoon
02-12-2011, 19:28
دوستان یه راهنمایی هم واسه ما در نظر بگیرین چنتا پست قبل یه سوال کلی پرسیدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

چون میخوام همین روزا بخرمش

با تشکر

C0D3R
02-12-2011, 22:03
دوستان یه راهنمایی هم واسه ما در نظر بگیرین چنتا پست قبل یه سوال کلی پرسیدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

چون میخوام همین روزا بخرمش

با تشکر

سلام
دوست عزیز اصطلاح s-off و . . برای روت کردن رامها هست که دسترسی به فایلهایه سیستمیسون مهیا بشه برای اعمال تغییراتی خاص ,
در مورد خوب و بد بودن این گوشی هم چون میخواین بخرین بهتره به بخش مشاوره خریدو فروش مراجعه کنین اونجا بهتر راهنمایی میشین برای خرید

RELAXBOY65
03-12-2011, 13:01
سلام
اگه ممکنه از اساتید اهل فن خواهش میکنم به سوال منم جواب بدن

C0D3R
03-12-2011, 13:26
سلام
اگه ممکنه از اساتید اهل فن خواهش میکنم به سوال منم جواب بدن

سلام
از بخش رام رام كاستوم با ساپورت عربي فارسي موجود هست

hovo
03-12-2011, 15:33
سلام وقتتون به خیر
وقتی یه شماره جدید رو داخلش ذخیره میکنی میتونی همون وقت یه عکس براش انتخاب کنی تا اینجا درست
اما وقتی یه شماره رو ذخیره میکنی دیگه نمیشه یه عکس براش گذاشت چرا؟
هر کاری کردم گزینش رو پیدا نکردم
نه از ادیت کانتکت
نه از گالری یوز بای...
کلا نمیشه
راهی داره؟

RELAXBOY65
04-12-2011, 11:25
سلام
از بخش رام رام كاستوم با ساپورت عربي فارسي موجود هست

من روت نشدم اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور رام ruu عربی بریزم با اینکه s-off نشدم و رامم عربی نیست
با تشکر

sobijoon
04-12-2011, 14:33
سلام
دوست عزیز اصطلاح s-off و . . برای روت کردن رامها هست که دسترسی به فایلهایه سیستمیسون مهیا بشه برای اعمال تغییراتی خاص ,
در مورد خوب و بد بودن این گوشی هم چون میخواین بخرین بهتره به بخش مشاوره خریدو فروش مراجعه کنین اونجا بهتر راهنمایی میشین برای خرید

lممنون از پاسختون
ولی من هنوز نفهمیدم که کدومش رو بگیرم ؟؟؟ بعضی از بچه ها تویه فروم میگن مال ما s-off هست بعضی ها میگن s-on هست
یعنی موقع خرید باید بپرسم ببینم اونی که میخوام بخرم چی هست ؟؟؟ در ضمن میخوام بدون گارانتی بخرم
برای مقایسه و خوب و بد بودنش با توجه به علایقم که میرم تویه بخش مشاوره خرید

ممنون

C0D3R
04-12-2011, 15:25
من روت نشدم اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور رام ruu عربی بریزم با اینکه s-off نشدم و رامم عربی نیست
با تشکر

دوست عزيز متاسفانه براي S-off كردن اين گوشي بايد سخت افزاري اقدام بشه ، گوشي رو بايد ببرين پيش تعميركاري كه اين دستگاه (http://www.3d.multi-com.pl/img/8152/low_quality.html) رو داشته باشه

sobijoon
04-12-2011, 22:19
دوستان من درست فهمیدم یا دارم اشتباه میکنم : این گوشی از نظر سخت افزاری 2 نوع هست بعضی ها s-on و بعضی ها s-off که حالا نمیدونم کدومشون قابل روت شدن نیست آره ؟؟؟

RELAXBOY65
08-12-2011, 02:39
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺩﺭﺳﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﺎ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻢ : ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭﯼ 2 ﻧﻮﻉ ﻫﺴﺖ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ s-on ﻭ ﺑﻌﻀﯽ ﻫﺎ s-off ﮐﻪ ﺣﺎﻻ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﮐﺪﻭﻣﺸﻮﻥ ﻗﺎﺑﻞ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﺁﺭﻩ ؟؟؟

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﮔﻮﺷﯽ ﮐﻪ s-on ﺑﺎﺷﻪ ﺭﻭﺕ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻭﺵ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻮﻡ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﺩﺭ ﻏﯿﺮ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺘﻤﺎ ﭼﮏ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺯﺑﻮﻥ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﻣﯿﻮﻓﺘﯽ

sobijoon
08-12-2011, 10:32
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﮔﻮﺷﯽ ﮐﻪ s-on ﺑﺎﺷﻪ ﺭﻭﺕ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻣﯿﺸﻪ ﺭﻭﺵ ﺭﺍﻡ ﮐﺎﺳﺘﻮﻡ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯽ ﺩﺭ ﻏﯿﺮ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺘﻤﺎ ﭼﮏ ﮐﻦ ﮐﻪ ﺯﺑﻮﻥ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﻣﯿﻮﻓﺘﯽ

یعنی باید قبل از خرید از فروشنده بپرسم که این گوشی s-on هست یا s-off ؟؟؟

surpriser
08-12-2011, 19:07
سلام.لطفا اطلاعات نادرست در مورد s-on و s-off به کاربرها ندید! s-off در واقع همون security off به معنی خاموشی امنیت هست. شما هر گوشی که بگیرید s-on هست و شرکت سازنده از نصب رام دلخواه جلوگیری میکنه و چنانچه بخواهید s-off کنید باید مطابق گوشیتون دنبال آموزشش باشید.

sobijoon
09-12-2011, 00:12
دوستان با chacha کار کردم و ازش خیلی خوشم اومد فقط چنتا سوال قبل از خریدنش :

بعضی از دوستان میگن که یکسری از این گوشیها s-off نمیشن درسته ؟؟؟ و اگه اینطوریه از کجا باید فهمید که گوشی از کدوم نوع هست ؟؟؟

و اینکه من میخوام بدون گارنتی بگیرم کیبورد فارسی پیدا میشه ؟؟؟؟ چون باید فارسی روی کلیدها نوشته باشه

و اینکه کسی میدونه از کجا باید بفهمم که آندروئید 4 برای این مدل میاد یا نه ؟؟؟

منون میشم راهنماییم کنید چون شیاد شنبه برم برای خریدش

sobijoon
14-12-2011, 21:10
دوستان واسه این گوشی آندروئید 4 میاد ؟؟؟

Vamp!r3
17-12-2011, 22:34
چند درصد برنامه های آندروید روی این گوشی بدون مشکل اجرا میشه ؟!

sobijoon
20-12-2011, 16:37
دوستان میشه روی این گوشی تعدا دزیادی برنامه نصب کرد مثلا 10 صفحه برنامه ؟؟؟ یا محدودیت حافظه داخلی داره ؟؟؟؟

یا اینکه ربطی به حافظه داخلی نداره و به مموری کارت بستگی داره ؟؟؟؟

tenor
20-12-2011, 19:55
سلام و خسته نباشید .من چاچا دارم . آقا من یه سری اطلاعات در مورد رام میخواستم.در کل رام چی هستش و از کجا باید فهمید رام گوشی من چی هستش . و میخاستم بدونم یه رام رو میشه به رام دیگه تغییر داد ؟ مثلا اگه بخوام به رام سیانوژن تغیرش بدم
شرمنده یه سوال دیگه چطوری میشه فهمید گوشی s-off هست یا s-on البته گوشی من رووت شده هست.
با تشکر

tenor
20-12-2011, 20:03
سلام و خسته نباشید .من چاچا دارم . آقا من یه سری اطلاعات در مورد رام میخواستم.در کل رام چی هستش و از کجا باید فهمید رام گوشی من چی هستش . و میخاستم بدونم یه رام رو میشه به رام دیگه تغییر داد ؟ مثلا اگه بخوام به رام سیانوژن تغیرش بدم
شرمنده یه سوال دیگه چطوری میشه فهمید گوشی s-off هست یا s-on البته گوشی من رووت شده هست.
با تشکر

arman.9088
21-12-2011, 18:31
سلام دوستان گوشی من وقتی میخوتم آپدیت بزنم با وای فای میگه آپدیتی وجود نداره چرا؟رامم 2.3.3 stoke

UnBelievable Boy
21-12-2011, 18:34
چند درصد برنامه های آندروید روی این گوشی بدون مشکل اجرا میشه ؟!

دوست عزیز این گوشی تقریبا جدید هست و HTC هم به خوبی ساپورتش میکنه :)
از لحاظ برنامه اصلا غصه نخور ... بخوام درصد بگم 95 درصد برنامه ها روش نصب میشه ;)

دوستان میشه روی این گوشی تعدا دزیادی برنامه نصب کرد مثلا 10 صفحه برنامه ؟؟؟ یا محدودیت حافظه داخلی داره ؟؟؟؟

یا اینکه ربطی به حافظه داخلی نداره و به مموری کارت بستگی داره ؟؟؟؟

بستگی به حافظه رام گوشی شما داره ! گوشی های HTC معمولا حافظه رام پایینی دارند ...
حافظه رام گوشی شما 512 مگابایت هست که بستگی به حجم برنامه های نصب شده تون داره ...

اما به وسیله نرم افزارهایی میتونید برنامه های نصب شده تون رو به مموری کارت ( SD Card ) انتقال بدید که بتونید نرم افزار بیشتری نصب کنید ;)

از برنامه App2SD Pro استفاده کنید .

با تشکر

دوست عزیز رام در واقع همون Firmware هست برای گوشیهای اندرویدی که با نصب اون میتونید یه سری از باگ های گوشی ( مشکلات ) رو برطرف و تغییراتی مثل تغییرات سیستمی و گرافیکی رو توی گوشیتون اعمال کنید ...

ساده بگم ! در واقع مثل ویندوز میمونه برای PC که مثلا شما XP داری و اگه بخوای به Windows 7 آپدیت کنی هم ظاهر PC شما شکیل تر میشه و هم ساپورت بهتری داره و مشکلات کمتر ... :)

بله میشه رام گوشی رو تغییر داد ...
اگه گوشیتون روت و S-Off باشه

amin8525
21-12-2011, 22:02
سلام دوستان.من چاچا خریدم.مشکلی نداره.ولی وقتی از اینترنت استفاده می کنم.page اول رو میاره.ولی وقتی ادرس دوم رو می نویسم دیگه سایت رو نمیاره.باید اکسبلورر رو ببندم دوباره اجرا کنم که باز مثل قبل میشه:ac:لطفا راهنمایی کنید

arman.9088
22-12-2011, 09:46
کسی جواب منو نمیده؟:au:

tenor
22-12-2011, 17:16
تشکر بابت جواب ولی یه چیزی من از کجا بدونم رام گوشی من چیه ؟
و چطوری بدونم گوشیم s-off هست یا s-on ؟
با تشکر

UnBelievable Boy
22-12-2011, 18:57
سلام دوستان.من چاچا خریدم.مشکلی نداره.ولی وقتی از اینترنت استفاده می کنم.page اول رو میاره.ولی وقتی ادرس دوم رو می نویسم دیگه سایت رو نمیاره.باید اکسبلورر رو ببندم دوباره اجرا کنم که باز مثل قبل میشه:ac:لطفا راهنمایی کنید

از یک مرورگر دیگه مثل Opera اصلاح شده یا Puffin Browser استفاده کنید ;)

تشکر بابت جواب ولی یه چیزی من از کجا بدونم رام گوشی من چیه ؟
و چطوری بدونم گوشیم s-off هست یا s-on ؟
با تشکر

دوست عزیز شما به این قسمت برو :
Menu >>> Setting >>> About Phone

ببینید ورژن Firmware گوشیتون چنده ؟؟؟
برای اینکه بفهمید گوشیتون S-Off هست یا S-On باید به بوت لودر برید ...
برای رفتن به بوت لودر گوشی رو خاموش کنید ...
بعد از اون دکمه Voloume پایین رو همزمان با دکمه Power نگه دارید تا به یک صفحه سفید که یه سری اطلاعات توش نوشته برید ...

بالای صفحه سمت چپ نوشته که گوشیتون S-On هست یا S-Off

tenor
22-12-2011, 21:41
آقا بازم دوباره تشکر
من گوشی رو خاموش کردم و همین کارو کردم بشیتر از یه دقیقه هم نگه داشتم کلیدارو ولی بوت لودر نیومد وقتی کلیدارو رها میکنم خیلی سریعتر از بوت معمولی روشن میشه.دقیق 6 بار انجام دادم نشد
برای تشخیص رام هم
android version : 2.3.3
htc sense version : 2.1 for messenger
software number : 1.22.415.2
بازم تشکر

sobijoon
23-12-2011, 12:53
بستگی به حافظه رام گوشی شما داره ! گوشی های htc معمولا حافظه رام پایینی دارند ...
حافظه رام گوشی شما 512 مگابایت هست که بستگی به حجم برنامه های نصب شده تون داره ...

اما به وسیله نرم افزارهایی میتونید برنامه های نصب شده تون رو به مموری کارت ( sd card ) انتقال بدید که بتونید نرم افزار بیشتری نصب کنید ;)

از برنامه app2sd pro استفاده کنید .

دروود بر شما و تشکر بابت راهنماییتون

یعنی با این برنامه ای که گفتین میشه به اندازه ظرفیت مموری کارت برنامه نصب کرد یا بازم تا یه حدی میشه این کار رو کرد و محدودیت داریم ؟؟؟

چون من معمولا زیاد برنامه نصب میکنم و خوب گاها حجمهای بالایی هم دارن

tenor
25-12-2011, 19:18
آقا کسی نیستش سوال منو جواب بده ؟:bn:

mohamad_sun73
25-12-2011, 23:04
با سلام خدمت اساتید
منم مشکلم مثل دوستمون tenor عزیز رو دارم .به بوت لودر نمیره
گوشیمو از طریق وای فای به 2.3.5 ارتقاء دادم
اگه امکان داره جوابمو بدید

alireza12i
26-12-2011, 09:24
آقا بازم دوباره تشکر
من گوشی رو خاموش کردم و همین کارو کردم بشیتر از یه دقیقه هم نگه داشتم کلیدارو ولی بوت لودر نیومد وقتی کلیدارو رها میکنم خیلی سریعتر از بوت معمولی روشن میشه.دقیق 6 بار انجام دادم نشد
برای تشخیص رام هم
بازم تشکر

شما Fast boot رو خاموش کردید؟ اگه نکردید این کارو حتما انجام بدید از مسیر:
Settings -->Power -->Fast boot

UnBelievable Boy
26-12-2011, 11:37
دروود بر شما و تشکر بابت راهنماییتون

یعنی با این برنامه ای که گفتین میشه به اندازه ظرفیت مموری کارت برنامه نصب کرد یا بازم تا یه حدی میشه این کار رو کرد و محدودیت داریم ؟؟؟

چون من معمولا زیاد برنامه نصب میکنم و خوب گاها حجمهای بالایی هم دارن

خواهش میکنم
بله میشه ...

از مورد 4 این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179736) استفاده کنید

آقا بازم دوباره تشکر
برای تشخیص رام هم
بازم تشکر

با سلام خدمت اساتید
منم مشکلم مثل دوستمون tenor عزیز رو دارم .به بوت لودر نمیره
گوشیمو از طریق وای فای به 2.3.5 ارتقاء دادم
اگه امکان داره جوابمو بدید

همونطور که علی رضا گفت اول تیک Fastboot رو از تنظیمات گوشی که گفتن بردارین ...

دوست عزیز tenor شما هم چک کنید ببینید اون بالای صفحه سمت چپ نوشته S-On یا S-Off ؟؟

sobijoon
27-12-2011, 09:09
دوستان وقتی میخوایم گوشی رو بخریم از کجا باید بفهمیم که در ابتدا s-on هست یا s-off ؟؟؟؟

خود فروشنده میدونه ؟؟؟ واینکه کدومش باشه بهتره ؟؟؟؟

و یه مورد دیگه : من میخوام این گوشی رو بخرم و میخوام بدونم این گوشی با کیبورد فارسی هم تویه بازار هست ؟؟؟ که روی دکمه هاش حروف فارسی ( یا حالا عربی ) هم نوشته باشه ؟؟؟

و من که میخوام بدون گارانتی بگیرم بهتره ساخت تایوان بگیرم یا چین و در کل چند نوع ازین گوشی در بازار هست و کدومش بهتره ؟

اینارو تویه انجمن مشاوره پرسیدم ولی بهم کفتن برو تویه بخش تخصصی بپرس

با تشکر

R ! N G
28-12-2011, 17:27
دوستان وقتی میخوایم گوشی رو بخریم از کجا باید بفهمیم که در ابتدا s-on هست یا s-off ؟؟؟؟

خود فروشنده میدونه ؟؟؟ واینکه کدومش باشه بهتره ؟؟؟؟

و یه مورد دیگه : من میخوام این گوشی رو بخرم و میخوام بدونم این گوشی با کیبورد فارسی هم تویه بازار هست ؟؟؟ که روی دکمه هاش حروف فارسی ( یا حالا عربی ) هم نوشته باشه ؟؟؟

و من که میخوام بدون گارانتی بگیرم بهتره ساخت تایوان بگیرم یا چین و در کل چند نوع ازین گوشی در بازار هست و کدومش بهتره ؟

اینارو تویه انجمن مشاوره پرسیدم ولی بهم کفتن برو تویه بخش تخصصی بپرس

با تشکر

سلام. همه گوشی های اندرویدی اولش S-on هستن خودتون باید با نرم افزار یا باکس که سخت افزاریه و مراکز تعمیراتی دارن اون رو S-off کنید و بعد هم روت که ChaCha سخت افزاری انجام میشه ... بله با کیبورد عربیش هم عرضه شده تو بازار من خودم دیدم ... تقلی گوشی رو اطلاع ندارم که اومده یا نه ولی ماله من چین هست و هیچ فرقی با تایوان نمیکنه چون اون چینی که شما فکر میکنید نیست سفارشی هستش و حتی اول چینش اومد تو بازار ... در کل گوشیه بسیار خوبی هست برای نوشتن و امکانات دیگش هم خوبه انتخاب خوبی کردین

daniel46
29-12-2011, 17:57
من دیروز این گوشی رو گرفتم و تا الان مشکلی باهاش نداشتم. همون اول هم آپدیت زبان رو واسه ساپورت عربی دانلود کردم و الان اس ام اس های فارسی رو خیلی راحت می‌تونم بخونم. کی‌بردش هم از همون اول عربی داره خودش. یعنی حروف انگلیسی و عربی به هم چسبیدن رو صفحه کلید. ولی نمی‌تونم اس ام اس عربی یا فارسی بنویسم! هرکار می‌کنم زبان گوشی موقع اس ام اس نوشتن به عربی تغییر نمی‌کنه! نمی‌دونم مشکل چیه؟! تغییر زبان به چه صورته؟ یعنی با چه دکمه‌هایی باید زبان گوشی رو موقع اس ام اس نوشتن تغییر داد؟

alireza12i
29-12-2011, 21:45
من دیروز این گوشی رو گرفتم و تا الان مشکلی باهاش نداشتم. همون اول هم آپدیت زبان رو واسه ساپورت عربی دانلود کردم و الان اس ام اس های فارسی رو خیلی راحت می‌تونم بخونم. کی‌بردش هم از همون اول عربی داره خودش. یعنی حروف انگلیسی و عربی به هم چسبیدن رو صفحه کلید. ولی نمی‌تونم اس ام اس عربی یا فارسی بنویسم! هرکار می‌کنم زبان گوشی موقع اس ام اس نوشتن به عربی تغییر نمی‌کنه! نمی‌دونم مشکل چیه؟! تغییر زبان به چه صورته؟ یعنی با چه دکمه‌هایی باید زبان گوشی رو موقع اس ام اس نوشتن تغییر داد؟

سلاو
اولا مبارک باشه.
دوما اونجایی که متن اس ام اس رو می نویسی انگشتتو روی صفحه نگه دار بعد از 2 ثانیه بر دار.یه گزینه میاد که نوشته Input method اونو انتخاب کن بعد گزینه Arabic keyboard رو انتخاب کن

sobijoon
30-12-2011, 09:35

دروود بر شما
مبارک باشه

دوست عزیز چنتا سوال :

1- گوشیتون ساخت کجا هست ؟
2- رام عربی یا خاور میانه روش از اول نصب نبود ؟
3- با گارانتی گرفتین یا بودم گارانتی ؟
4- و اینکه اگه امکانش هست و با توجه به اینکه اینجا خلافه مقرارت هست ولی بگین چند گرفتین ؟
5-کیفیت صداش موقع زنگ خوردن خوبه یا کمه ؟ یعنی طوری هست که تویه خیابون بشه صدای زنگ خوردنشو فهمید یا نه ؟

بازم تبریک

mirsabery
30-12-2011, 11:51
سلاو
اولا مبارک باشه.
دوما اونجایی که متن اس ام اس رو می نویسی انگشتتو روی صفحه نگه دار بعد از 2 ثانیه بر دار.یه گزینه میاد که نوشته Input method اونو انتخاب کن بعد گزینه Arabic keyboard رو انتخاب کن

آقا من ورژن قبلیم 2.3.3 بود و عربی رو هم ساپورت میکرد و فارسی می نوشتم (عربی) بعد با وای فای به 2.3.5 ارتقا دادم ولی الان وقتی input method رو روی عربی میزارم بازی انگلیسی مینویسه.مشکل چیه؟ البته اگه زبان گوشیرو کلا عربی کنم عربی مینویسه ولی نمیخوام اینکارو بکنم!!
لطفا راهنمایی کنید

alireza12i
30-12-2011, 21:21
آقا من ورژن قبلیم 2.3.3 بود و عربی رو هم ساپورت میکرد و فارسی می نوشتم (عربی) بعد با وای فای به 2.3.5 ارتقا دادم ولی الان وقتی input method رو روی عربی میزارم بازی انگلیسی مینویسه.مشکل چیه؟ البته اگه زبان گوشیرو کلا عربی کنم عربی مینویسه ولی نمیخوام اینکارو بکنم!!
لطفا راهنمایی کنید

بنده هم الان آپدیت کردم دقیقا مشکل شمارو دارم

sobijoon
31-12-2011, 10:39
دوستانی که این گوشی رو دارن ممنون میشم به سوالات من جواب بدن و منو راهنمایی کنن

با تشکر

azad83
31-12-2011, 12:54
سلام.لطفا اطلاعات نادرست در مورد s-on و s-off به کاربرها ندید! s-off در واقع همون security off به معنی خاموشی امنیت هست. شما هر گوشی که بگیرید s-on هست و شرکت سازنده از نصب رام دلخواه جلوگیری میکنه و چنانچه بخواهید s-off کنید باید مطابق گوشیتون دنبال آموزشش باشید.

سلام خدمت دوستان.
من این گوشی رو 2 ماه میشه خریدم. بدون گارانتی 280. اینها که گارانتی ندارن چون قاچاق وارد میشن نه کیبورد فارسی دارن نه فارسی میگیرن... برای نصب رام فارسی (فعلا برای chacha فقط عربی هست که تقریبا مشکل رو حل می کنه) باید گوشی شما s-off باشه... شرکت بعضی از گوشی هارو s-off میده بیرون و اکثرا s-on .برای فهمیدن اینکه گوشی شما کدوم حلته مراحل زیر رو انجام بدین:

اول برید توی این قسمت setting>power>وتیک fast boot رو بردارید
بعد گوشیرو خاموش کنید ولوم پایین و پاور رو بگیرید تا گوشی وارد boot loader بشه قسمت بالا نوشته که s-on یا s-off .

اگه s-off باشید که مشکی ندارید و میتونید خودتون رام فارسی (فعلا عربی) رو نصب کنید تا حروف فارسیتون رو تو مسیج ها و ف.ی.س.ب.و.ک چسپیده و درست نشون بده.

در گوشی های دیگر HTC میشه با نرم افزار گوشی رو s-off کرد ولی برای chacha باید حتما سخت افزار XTC Clip رو داشته باشید که حدود 100 تومن قیمتشه ولی میتونید گوشیتون رو ببرید یه نرم افزار کار ماهر گوشی (مثلا تو علائدین) واستون s-off کنه که 10 تومن خرج داره و دیگه بقیش رو میتونید خودتون با نرم افزار انجام بدین. اگه رام فارسی هم بزنه کلا 20 تومن. من با این کار مشکلم حل شد.

امیدوارم تونسته باشم کمی کمک کنم

azad83
31-12-2011, 12:57
بنده هم الان آپدیت کردم دقیقا مشکل شمارو دارم

منم مشک مشابه دارم... دارم سعی میکنم برنامه کیبورد فارسی دیگه ای دانلود کنم شاید حل بشه مشکل

samer_small
31-12-2011, 20:29
دوستانی که این گوشی رو دارن ممنون میشم به سوالات من جواب بدن و منو راهنمایی کنن

با تشکر

سلام
تایوانه
من 290 خریدم
برا من ساپرت عربی نداشت اما چند روز پیش واسه یه نفر دیگه خریدم داشت
نه صداش خیلی زیاد نیست تقریبا میشه گفت نمیشه شنید

inter77
01-01-2012, 19:47
سلام دوستان من این گوشی رئ تازه امروز خریدم متاسفانه s-on هستش اموزشی هست که s-off کنم یا نه.در ادامه ایا برای نصب برنامه های کرک شده مثل گوشی ایفون نیاز داره جیلبریک بشه اگه آره یه اموزش جامع برام بزارید ممنون می شم جواب بدید.

tenor
01-01-2012, 20:39
سلام خدمت اساتید
میخواستم بدونم که آیا راهی هستش که آیکن بلوتوث رو بیارم توی نوار ابزار بالای صفحه یا نه ؟
با تشکر

inter77
01-01-2012, 20:39
سلام دوستان من این گوشی رئ تازه امروز خریدم متاسفانه s-on هستش اموزشی هست که s-off کنم یا نه.در ادامه ایا برای نصب برنامه های کرک شده مثل گوشی ایفون نیاز داره جیلبریک بشه اگه آره یه اموزش جامع برام بزارید ممنون می شم جواب بدید.

دوستان کسی نبود جواب منو بده ممنون می شم زود جواب بدید.

tenor
01-01-2012, 20:41
سلام خدمت اساتید
میخواستم بدونم که آیا راهی هستش که آیکن بلوتوث رو بیارم توی نوار ابزار بالای صفحه یا نه ؟
با تشکر

azad83
02-01-2012, 12:52
دوستان کسی نبود جواب منو بده ممنون می شم زود جواب بدید.

به پست 45 مراجعه فرمایید

r4004
03-01-2012, 21:21
با سلام
من اين گوشي را ديروز خرديم ولي كشور سازنده زده چين!!!
من شنيده بودم كه تايواني هست
امكان داره تقلبي باشه

inter77
04-01-2012, 17:55
سلام دوستان من برنامه نصب کردم رو گوشی الن همش memory low میزنه و نمی تونم کانتکت هام رو بریزم رو گوشی چیکار کنم برنامه هام برن تو sd cart.

alireza12i
05-01-2012, 15:13
سلام
دوستان اینترنال مموری چاچا چیزی حدود 150 مگابایت ظرفیت داره که با نصب برنامه ها این فضا پرمیشه و لذا محدودیت زیادی توی نصب تعداد زیاد نرم افزار بوجود میاره.
برای افزایش اینترال مموری باید چکار کرد؟ من همه نرم افزارامو ریختم روی مموری کارتم تو قسمت Make more space همه نرم افزارامو Move to SD card کردم ولی بازم رم داخلی دستگاهم پر.
خیلی لنگم اگه کسی بلده لطف کنه راهنمایی کنه.
مرسی

alireza12i
06-01-2012, 13:45
با سلام
من اين گوشي را ديروز خرديم ولي كشور سازنده زده چين!!!
من شنيده بودم كه تايواني هست
امكان داره تقلبي باشه

گوشی من هم پشتش زده ساخت چین.نزدیکه 4 ماه دارم هیچ مشکلی هم نداره.
الان چی چینی نیست؟؟؟:an:

inter77
07-01-2012, 00:13
سلام دوستان من برنامه نصب کردم رو گوشی الن همش memory low میزنه و نمی تونم کانتکت هام رو بریزم رو گوشی چیکار کنم برنامه هام برن تو sd cart.

سلام دوستان جدا خسته نباشید من 2 روزه این مشکل رو مطرح کردم کسی نیست جواب مارو بده ممنون می شم وقت بزارید.

mirsabery
07-01-2012, 18:04
سلام
دوستان اینترنال مموری چاچا چیزی حدود 150 مگابایت ظرفیت داره که با نصب برنامه ها این فضا پرمیشه و لذا محدودیت زیادی توی نصب تعداد زیاد نرم افزار بوجود میاره.
برای افزایش اینترال مموری باید چکار کرد؟ من همه نرم افزارامو ریختم روی مموری کارتم تو قسمت make more space همه نرم افزارامو move to sd card کردم ولی بازم رم داخلی دستگاهم پر.
مرسی

من این سوال رو خیلی وقت پیش مطرح کردم ولی کسی راه حلی واسش ارائه نداد

tonto1538
08-01-2012, 22:30
دوستان من به کامپیوتر دست رسی ندارم ؟ ایا راه داره از خوده گوشی یه کیبورد فارسی دانلود نصب

کنیم ؟ روشش هم میگید چطوری ؟ رام اورجینال روشه

tonto1538
09-01-2012, 00:05
اینجا مدیر نداره ؟

C0D3R
09-01-2012, 11:07

سلام
برای افزایش اینترال مموری باید چکار کرد؟ من همه نرم افزارامو ریختم روی مموری کارتم تو قسمت make more space همه نرم افزارامو move to sd card کردم ولی بازم رم داخلی دستگاهم پر.
مرسی

سلام دوستان جدا خسته نباشید من 2 روزه این مشکل رو مطرح کردم کسی نیست جواب مارو بده ممنون می شم وقت بزارید.

من این سوال رو خیلی وقت پیش مطرح کردم ولی کسی راه حلی واسش ارائه نداد

سلام
برنامه app2sdرو دانلود و نصب كنين برنامه ها رو به sd منتقل ميكنه

دوستان من به کامپیوتر دست رسی ندارم ؟ ایا راه داره از خوده گوشی یه کیبورد فارسی دانلود نصب

کنیم ؟ روشش هم میگید چطوری ؟ رام اورجینال روشه

سلام
شما بايد تمام مراحل رو توسط pc انجام بدين

اینجا مدیر نداره ؟

در مورد اين سوالتون هم عزيزم بايد بگم مدير يك بخش وظيفه جوابگويي به سوالات رو نداره و كارش برقراري نظم و نگهداريه بخش هست ، اما عزيزم بدونين اگر كمكي از دستم بر بياد قطعا راهنماييي ميكنم در كنار اين هم دوستانيكه مثل شما اين گوشي رو دارن بايد با هم همكاري كنين و بهم كمك كنين و بخشتون رو مثل بقيه بخشها راه بندازين نه اينكه فقط استفاده كننده باشين

alireza12i
09-01-2012, 21:02
سلام
برنامه app2sdرو دانلود و نصب كنين برنامه ها رو به sd منتقل ميكنه

نصب کردم ولی برنامه ای پیدا نمیکنه که انتقال بده به رم

samer_small
10-01-2012, 19:30
دوستان من نتونستم فارسی کنمش
یکی یه رامی یه چیزی معرفی کنه من بتونم فارسیو نمایش بدم یکی راهنمایمم کنه ممنون میشم
اون فایل 43 مگیم گرفتم اما فارسی نشد

samer_small
11-01-2012, 22:38
سلام
ببخشید
من گوشیم s,on هست از رام های رسمی که تو این تایپک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191365 هست میتونم استفاده کنم؟(از اون که عربی ساپورت میکنه)اگه اره از چه روشی باید رام و رو گوشی بریزم؟
بد الان رو گوشیم آخرین ورژن هست میخوام به همون رامی که عربی ساپورت میکنه بریزم باید از این روش http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=182063 استفاده کنم؟
خیلی ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
پیشاپیش ممنونم

mirsabery
11-01-2012, 23:20
نصب کردم ولی برنامه ای پیدا نمیکنه که انتقال بده به رم

نیاز به برنامه ای نیست این قابلیت رو خود گوشی داره این برنامه فقط کمک میکنه که بعد از نصب برنامه ها سریع انتقال رو انجام بدید اما در هر صورت جواب نمیده؛ چون به هر حال بخشی از فایل های برنامه ها روی حافظه گوشی ریخته میشه

tonto1538
12-01-2012, 18:20
من یه چاچا دارم که s on هستش

ایا میشه بدون اس آف برنامه را کرک شده را نصب کنیم ؟

توی اینترنت کدوم سایت بهترین برنامه های کرک شده را میذاره ؟

و رام من اصلی هستش و on هستش قبل از نصب برنامه های کرک شده ؟ باید چیزی نصب بکنم ؟ تا

برنامه ها اجرا بشن ؟

و ایا میشه بعد از نصب به ممنوری کارت انتقال داد ؟ بدون اس اف

رام اورجینال را چطور روی گوشی بریزیم ؟ اول دانلود کردیم ؟ بعدش چطور انتقال بدیم ؟

PediDUDE
12-01-2012, 20:11
وی p ان نداره کسی برا این گوشی ؟!

tonto1538
13-01-2012, 17:05
Smart Keyboard Pro خواهشا کمک کنید من نصبش کردم ولی هر ماری میکنم اینگیلش تایپ میکنه ؟

looloo2323
14-01-2012, 18:31
سلام میشه یه راهنمایی کنین گوشی من چاچا روت شده andriod 2.3.5 رام ruu اصلی اگه مموری رو پارتیشن بندی کنم با این رام میشه برنامه ها رو روی مموری نصب کرد. :ba:

looloo2323
15-01-2012, 17:47
مشکل خنده دار چاچا
متسفانه این گوشی احمق بنده بعد s-off شدن کلید y که در حالت fn باید به @ تبدیل بشه یه علامت دیگه رو نشون میده و کلید p که باید در حالت fn به ~ تبدیل بشه به @ تبدیل میشه یعنی کیبورد ترکیده
نزدیک 10 بار تمامی رامهای مختلف هم اصلی هم کاستوم روش امتحان کردم ولی رو همش همینطوریه
لطفا یکی به دادم برسه

Doualpa
18-01-2012, 22:36
مشکل خنده دار چاچا
متسفانه این گوشی احمق بنده بعد s-off شدن کلید y که در حالت fn باید به @ تبدیل بشه یه علامت دیگه رو نشون میده و کلید p که باید در حالت fn به ~ تبدیل بشه به @ تبدیل میشه یعنی کیبورد ترکیده
نزدیک 10 بار تمامی رامهای مختلف هم اصلی هم کاستوم روش امتحان کردم ولی رو همش همینطوریه
لطفا یکی به دادم برسه

رام رسمی اروپا 2.3.5 بریز حل میشه

zahedi360
20-01-2012, 21:54
سلام به تمامی دوستان...گوشیمو وقتی با کابل Usbوصل میکنم به pc به صورت دیسک درایو شناساییش نمیکنه...ریست فکتوری کردم واسه دوبار جواب داد ولی بازم بدقلقی میکنه...ممنون میشم کمکم کنید.
تنظیمات خاصی هم نداره یه Unmount sd cart هم داره ولی نتونستم کاراییش رو متوجه بشم..فکر کنم اس دی کارت رو luck & unluck کنه

alireza12i
30-01-2012, 21:39
گوشیم چند وقت خود به خود خاموش روشن میشه.
کسی دلیلشو میدونه؟

aradb
01-02-2012, 16:47
از طریق خود گوشی نتونستم گوشی رو آپدیت کنم
پیغامی که میده میگه که شما ورژنتون رو دستکاری کردید و باید برگردونید به ورژن آفیشیال و دوباره اقدام کنید. چه باید بکنم ؟؟

combaden
06-02-2012, 17:10
ﺳﻼﻡ کسی ﺗﻤﺎﻡ ﯾﺎ ﻻﻧﭽﺮ ﺳﺮﺍﻕ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﯾﺎ ﻗﻔﻞ ﺻﻔﺤﻪ.ﻣﻤﻨﻮﻥ

jack_raidenk
08-02-2012, 10:30
ﺳﻼﻡ کسی ﺗﻤﺎﻡ ﯾﺎ ﻻﻧﭽﺮ ﺳﺮﺍﻕ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﯾﺎ ﻗﻔﻞ ﺻﻔﺤﻪ.ﻣﻤﻨﻮﻥ

go launcher ex
کلا همه چی رو عوض میکنه حتی میتونی locker رو عوض کنی

hesam68
12-02-2012, 03:01
سلام دوستان
من دیشب این گوشی و خریدم
من چون کم بینا هستم نیاز به درست کردن فونت ها تو گوشی داشتم که زیا کمکم نکرد
تا اینکه این نرم افزار و دیدم:
https://market.android.com/details?id=com.vrx.screenzoom&feature=search_result
خیلی واسه من خوبه و به دردم میخوره
ولی رو گوشی نصبش کردم ول کار نکرد
بعد دقت کردم تو همون صفحه ی نرم افزار تو اندروید مارکت نوشته که رام گوشیتون باید فلان و یا فلان باشه
و چون من تازه با اندروید اشنا شدم اصلا نمیدونم رام چیه
و بهاین نتیجه رسیدم که حتما رام گوشیم اونی نیست که این نرم افزار نیاز دارهو واسه همین نصبب نمیشه
بی زحمت برین تو صفحه ی نرم افزار و ببینین چه رامی و گفته
و اگه اون نوع رام و رو گوشیتون نصبه ببینین نرم افزار رو گوشیتون نصب میشه یا نه
اگه نصب شد که بی زحمت بگین منم اون رام و رو گوشیم نصب کنم که این نرم افزار روش کار کنه
و اگرم چون گوشیم روت نیست این نرم افزار کار نمیکنه که برم گوشیمو روت کنم
کلا ممنون میشم راهنماییم کنین
اینم لینک دانلود خود نرم افزار جای دیگه جز اندرود مارکت:
http://www.webfilehost.com/?mode=viewupload&id=9869748

خلاصه ممنونتون میشم راهنماییم کنین
مرسی

hesam68
13-02-2012, 04:27
دوستان کسی نیست جواب سوالمو بده؟
البته خودم جوابمو پیدا کردم
الان تنها مشکلم اینه که باید گوشیم و روت کنم
گوشیم s on هست

خودم میتونم روتش کنم؟؟؟؟

حنان
13-02-2012, 12:54
تنظیمات gprsایرانسل نداره چکارکنم لطفاراهنمایی کنین

barslona2006
13-02-2012, 18:01
سلام دوستان چند سوال داشتم
من اولین باره که گوشی اندروئید دارم
میخواستم بدونم ایا سی دی نصب هم همراه چاچا درون جعبه هست؟
بعدشمهر کی بهم اس ام اس فارسی میفرسته تیکه تیکه نوشته شده و سر هم نیست چیکار کنم که درست شه؟
بعد این اینترنتش چطوری اجرا کنم تنضیمات واسه همراه اول و ایرانسل رو لطف کنید بذارید
ممنون
پیشاپیش از کمکتون سپاس گذارم

S-ARM
13-02-2012, 18:55
دوستان کسی نیست جواب سوالمو بده؟
البته خودم جوابمو پیدا کردم
الان تنها مشکلم اینه که باید گوشیم و روت کنم
گوشیم s on هست

خودم میتونم روتش کنم؟؟؟؟

دوست عزیز گوشی های چاجا رو باید بدید بیرون تا با یه دستگاهیs-off کنند تا بشه روت کرد

سلام دوستان چند سوال داشتم
من اولین باره که گوشی اندروئید دارم
میخواستم بدونم ایا سی دی نصب هم همراه چاچا درون جعبه هست؟
بعدشمهر کی بهم اس ام اس فارسی میفرسته تیکه تیکه نوشته شده و سر هم نیست چیکار کنم که درست شه؟
بعد این اینترنتش چطوری اجرا کنم تنضیمات واسه همراه اول و ایرانسل رو لطف کنید بذارید
ممنون
پیشاپیش از کمکتون سپاس گذارم
خیر سی دی همراهش نیست
اینطور که من میدونم باید رام با پشتیبانی از زبان عربی بریزید روی گوشی

تنظیمات برای همراه اول و ایرانسل
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87533
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88449

barslona2006
13-02-2012, 20:10
دوست عزیز گوشی های چاجا رو باید بدید بیرون تا با یه دستگاهیs-off کنند تا بشه روت کرد

خیر سی دی همراهش نیست

ممنون از جوابتون
دوست عزیز ورژن اندروئیدم 2.3.3 هست ایا لازمه تغیرش بدم به ورژن بالاتر ؟:ax:
بعد با این رام عربی دیگه مشکل حل میشه درسته:ax: (خودم میتونم رام نصب کنم و ارتقا بدم ورژنش رو ؟)
بعد یه مشکل دیگه این بلوتوثش چرا اینطوریه هر بار سرچ میزنم چیزی پیدا نمیکنه در حالی که بلوتوث گوشی دیگه روشنه؟
بعد یه چیز دیگه من چند تا عکس رو گذاشتم تو رم گوشی ولی میرم تو گالری هیچی نشون نمیده . مشکل از کجاس
با سپاس
شرمنده سوالات زیاد شد

hesam68
14-02-2012, 02:48

خیر سی دی همراهش نیست

ممنون از جوابتنون

میخواستم بدونم واسه این گوشی تم از کجا میتونم دانلودکنم؟
اخه تو بخش گرافیک همین فروم خودمون که رفتم اسم تاپیکا بر اساس نوع رام بود
من الان از کجا بفهمم نوع رامم چیه؟ که تم واسش نصب کنم؟

ممنونتون میشم راهنماییم کنین

inter77
14-02-2012, 22:45
سلام دوستان یه کیبورد فارسی خوب می خواستم معرفی کنید که نصب کنم و اینکه روش نصب اگه داره بزارید ممنون.

حنان
15-02-2012, 11:20
سلام ببخشیدگوشیم حتی تو قسمت اینترنت سایتای فارسیش حروفش جداازهمن چکارش کنم

alireza12i
15-02-2012, 20:24
آقا یکی یک کیبورد فارسی می ده؟دستتون درد نکنه

S-ARM
15-02-2012, 22:42
ممنون از جوابتون
1-دوست عزیز ورژن اندروئیدم 2.3.3 هست ایا لازمه تغیرش بدم به ورژن بالاتر ؟:ax:
2-بعد با این رام عربی دیگه مشکل حل میشه درسته:ax: (خودم میتونم رام نصب کنم و ارتقا بدم ورژنش رو ؟)
3-بعد یه مشکل دیگه این بلوتوثش چرا اینطوریه هر بار سرچ میزنم چیزی پیدا نمیکنه در حالی که بلوتوث گوشی دیگه روشنه؟
4-بعد یه چیز دیگه من چند تا عکس رو گذاشتم تو رم گوشی ولی میرم تو گالری هیچی نشون نمیده . مشکل از کجاس
با سپاس
شرمنده سوالات زیاد شد

سلام
1- والا 2.3.5 هست براش که توی قسمت رام ها هست من که حال دردسر ندارم پس نمیدم
2- خودتون میتونید و مشکل اصولا باید حل بشه
3-حتما گوشی طرف hidden اینم توجه داشته باشید بعد هر بار روشن کردن بلوتوث اگه بخواد کسی براتون فایل بفرسته باید گزینه نمایش برای 120 ثانیه رو تیک بزنید
4- والا نمیدونم

S-ARM
15-02-2012, 22:43
سلام ببخشیدگوشیم حتی تو قسمت اینترنت سایتای فارسیش حروفش جداازهمن چکارش کنم
رام پشتیبانی از عربی دوست عزیز

S-ARM
15-02-2012, 22:54
سلام دوستان یه کیبورد فارسی خوب می خواستم معرفی کنید که نصب کنم و اینکه روش نصب اگه داره بزارید ممنون.

سلام
والا کیبردهای زیادی نصب کردم که بشترشون با دکمه های فیزیکی گوشی کار نمیکدند
go keyboard تنها کیبردی دیدم که دکمه ها رو میشناسه اما والا من که دیدم واقعا نوشتن باهاش سخته
تنها کیبردی که به نظر من راحت ترینه اینه
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/loo_oef4t8/persian-soft-keyboard-0.9.4.1.apk
تنها کیبردی بود که دیدم روی چاچا میشه باش تاچ تایپ کرد
والا من دیگه مثل این ندیدم اگه بهتر از این هم هست ببخشید
کیبرد فارسی روی صفحه نشون میده
کار کردن باش راحته

alireza12i
16-02-2012, 13:28
سلام
والا کیبردهای زیادی نصب کردم که بشترشون با دکمه های فیزیکی گوشی کار نمیکدند
go keyboard تنها کیبردی دیدم که دکمه ها رو میشناسه اما والا من که دیدم واقعا نوشتن باهاش سخته
تنها کیبردی که به نظر من راحت ترینه اینه
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/loo_oef4t8/persian-soft-keyboard-0.9.4.1.apk
تنها کیبردی بود که دیدم روی چاچا میشه باش تاچ تایپ کرد
والا من دیگه مثل این ندیدم اگه بهتر از این هم هست ببخشید
کیبرد فارسی روی صفحه نشون میده
کار کردن باش راحته

من این کیبوردو نصب کردم دستت درد نکنه.فقط چه جوری باید اجراش کنم؟یعنی چیکار کنم که تو محیط اس ام اس بیاد؟

S-ARM
16-02-2012, 17:54
دوست عزیز برید
option/settings/lamguage and keyboard
و تیکشا بزنید

komail
19-02-2012, 10:12
سلام
3تا سوال
1-چه طور میشه یه متنو بودن استفاده از تاچ select کرد
مثل وقتی که با کامپیوتر سیفت رو بگیریم و جهت ها رو فشار بدیم تا متن انتخاب شه
2- بعضی وقتا نمیدونم چه دکمه ای رو میزنم که خودش از صفحم اسکرین شات میگیره و سیو میکنه
چه جوریه؟
3- هر چی مینی اپرا نصب میکنم یا لودینگش پر نمیشه یا اگه میشه،وقتی میخوام تو آدرس بارش آدرس سایت وارد کنم از برنامه خارج میشه

hamed_bg13
19-02-2012, 16:23
سلام
3تا سوال
2- بعضی وقتا نمیدونم چه دکمه ای رو میزنم که خودش از صفحم اسکرین شات میگیره و سیو میکنه
چه جوریه؟
3- هر چی مینی اپرا نصب میکنم یا لودینگش پر نمیشه یا اگه میشه،وقتی میخوام تو آدرس بارش آدرس سایت وارد کنم از برنامه خارج میشه

1- نمی دونم

2- با فشردن دکمه های قفل بالای صفحه و کلید home از صفحه عکس میگیره :bg:

3- اپرا کار نمیکنه ، یعنی ماله مام کار نمیکنه ، وی -- ان گذاشتیم !

hamed_bg13
19-02-2012, 16:26
گوشیم چند وقت خود به خود خاموش روشن میشه.
کسی دلیلشو میدونه؟

payadesign
20-02-2012, 19:14
فرق این چاچا با این مدل HTC Status چی که هر دو یه شکل هستن.

درسته ضعف باتری دارن این دو مدل

komail
22-02-2012, 06:57

1- نمی دونم

2- با فشردن دکمه های قفل بالای صفحه و کلید home از صفحه عکس میگیره :bg:

3- اپرا کار نمیکنه ، یعنی ماله مام کار نمیکنه ، وی -- ان گذاشتیم !

دکمه ی قفل و home کجاست؟

S-ARM
22-02-2012, 13:14
والا این گوشی از نظر باطری واقعا افتضاحه
من که قبلا e5 داشتم کار کردن با این گوشی برام شکنجه است

Doualpa
22-02-2012, 15:46
سلام
3تا سوال
دکمه shift رو نگه دار و با دکمه های فلش به سمتی که میخوای فشار بده دقیقا شبیه ویندوز ;)

فرق این چاچا با این مدل HTC Status چی که هر دو یه شکل هستن.

درسته ضعف باتری دارن این دو مدل

status مدل تولید شده برای امریکا هست و از نظر سخت افزای فرقی نداره
در مورد سوال دومتون هم من فکر میکنم اکثر اسمارتفون ها این مشکل رو دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر

mostafa.it2008
11-03-2012, 17:55
سلام دوستان
این گوشی رام فارسی داره؟؟؟

یعنی اگر بخام صفحات فارسیو بخونه باید چی کار کنم؟؟

--------------
با تشکر

milad_111
18-03-2012, 14:58
سلام من رمز گوشیم یادم رفته چیکارش کنم .گوشیم روت نشده؟؟؟؟

milad2song
18-03-2012, 22:09
لطفا ناظر این انجمن رو عوض کنید
قصد بی احترامی ندارم
اما خب مثل اینکه ایشون وقت نمیکنن به سوالا جواب بدن

ARAST0
25-03-2012, 20:55
سلام دوستان
میخواستم بدونم چجور فیس بوک گوشیمو راه بندازم و چجوری برنامه بریزم تو گوشیم
مرسی

dr kichi
26-03-2012, 21:36
سلام این گوشیو واسم هدیه آوردن از خارج کشور.
میخواستم بدونم چطوری میتونم پیامک فارسی بفرستمو دریافت کنم؟؟؟

mostafa.it2008
27-03-2012, 08:56
سلام این گوشیو واسم هدیه آوردن از خارج کشور.
میخواستم بدونم چطوری میتونم پیامک فارسی بفرستمو دریافت کنم؟؟؟

باید کیبرئ فارسی و برنامهی میرسال رو نصب کنید.

Vamp!r3
27-03-2012, 13:39
درود !

من امروز این گوشیو خریدم !
گوشی روت نشده بید + اولین تجربه اندرویدم ـه !

چه کارایی باید انجام بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید,,,

tenor
27-03-2012, 20:44
سلام
دوستان کسی میدونه تم های چاچا رو از کجا گیر بیارم ؟
البته به غیر از استفاده از نرم افزار go louncher
حالم گرفته شده از این تم تکراری
dr kichi
27-03-2012, 20:53
آقایون من میخوام گوشیو روت کنم
لطفا اگه آموزش کاملی سراغ دارید لینکشو اینجا بزارید.
مرسی

armin jeb
28-03-2012, 15:24
سلام دوستان
گوشي يكي از دوستان به خاطر اين كه رمزشو اشتباهي زياد زدن حالا ديگه باز نميشه
ميشه بگيد بايد چكار كرد مرسي

tenor
28-03-2012, 18:13
عجب مسئولان و مدیر های باحالی داره این انجمن . خوب اگه نمیخوای یا وقت ندارین جواب بچه هارو بدین بگید تا بدونیم:bh:

komail
05-04-2012, 21:09
دکمه shift رو نگه دار و با دکمه های فلش به سمتی که میخوای فشار بده دقیقا شبیه ویندوز ;)

status مدل تولید شده برای امریکا هست و از نظر سخت افزای فرقی نداره
در مورد سوال دومتون هم من فکر میکنم اکثر اسمارتفون ها این مشکل رو دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر

select کردنش مشکلی نداره
بعد وقتی چن ثانیه دستو رو تاچ نگه میدارم که کپی بزنم سلکتش میپره

C0D3R
06-04-2012, 00:59
لطفا ناظر این انجمن رو عوض کنید
قصد بی احترامی ندارم
اما خب مثل اینکه ایشون وقت نمیکنن به سوالا جواب بدن

عجب مسئولان و مدیر های باحالی داره این انجمن . خوب اگه نمیخوای یا وقت ندارین جواب بچه هارو بدین بگید تا بدونیم:bh:

سلام
دوستان اگر مدیری برای بخشی قرار داده میشه دلیل بر این نیست که سوالات رو بدونه و حتما باید جواب بده , شما فکرش رو کنین چند بخش هست و هر بخش یک گوشی , آیا امکانش هست تمام گوشیهای این بخشها رو خرید تا امکان تست و پاسخگویی وجود داشته باشه؟ اگر یک نفر مسئول جوابگویی بخواد باشه صبح تا شب باید خودش رو وقف سایت کنه و از کار و زندگیه شخصیش بزنه , منهم مثل شما هستم فقط مسئولیتم حفظ نظم بخش هست عزیزان,
باید مثل کاربرای بخشهای دیگه خودتون با هم همکاری و همفکری کنین منهم اگر کسی رو ببینم تویه این بخش جدا فعال هست و میتونه کمک مثبتی برای دوستان دیگه باشه قطعا به عنوان همکار بخش انتخابش میکنم

matador5550
06-04-2012, 15:39
سلام دوستان من سیم کارتم ایرانسل 0937 هستش الان میخوام MMS رو فعال بکنم که البته تنظیماتشو انجام دادم ولی بازم خیلی گیر میده میشه لطفا تنظیمات دقیق برای MMS Irancell بزارین مرسی

C0D3R
06-04-2012, 21:41
سلام دوستان من سیم کارتم ایرانسل 0937 هستش الان میخوام MMS رو فعال بکنم که البته تنظیماتشو انجام دادم ولی بازم خیلی گیر میده میشه لطفا تنظیمات دقیق برای MMS Irancell بزارین مرسی

سلام
از داخل این بخش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125690) میتونین استفاده کنین

dr kichi
08-04-2012, 21:52
سلام من یه مشکلی با این گوشی دارم
اونم اینه که موقعی که دارم آهنگ گوش میدم (چه با گوشی چه با هندزفری) موقعی که گوشی قفل میشه یا خودم قفل میکنم صدا تیکه تیکه پخش میشه.
تا باز نکنمم درست بشو نیست.
مشکل از کجاست؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
:)

C0D3R
09-04-2012, 10:20
سلام من یه مشکلی با این گوشی دارم
اونم اینه که موقعی که دارم آهنگ گوش میدم (چه با گوشی چه با هندزفری) موقعی که گوشی قفل میشه یا خودم قفل میکنم صدا تیکه تیکه پخش میشه.
تا باز نکنمم درست بشو نیست.
مشکل از کجاست؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
:)

سلام
يكبار ريست فكتوري كنين و تست بگيرين

dr kichi
09-04-2012, 11:29
سلام
يكبار ريست فكتوري كنين و تست بگيرين

ریست فکتوری کنم چیزی پاک میشه؟؟؟
یه فقط تنظیمات بر میگرده به حالت اول؟؟؟

C0D3R
10-04-2012, 10:47
ریست فکتوری کنم چیزی پاک میشه؟؟؟
یه فقط تنظیمات بر میگرده به حالت اول؟؟؟

شماره ها و اس ام اسها پاك ميشن قبلش بك آپ بگيرين

jojo_2000
11-04-2012, 19:34
بالاخره این تاپیک رو پیدا کردم:hello: من ای گوشی رو تازه خریدم با گارانتی تعویض 250000 تایوانی هستش
1.واسه اینکه مصرف باطریش بیاد پایین باید چیکار کنم؟ از طریق ای رام/کوک کردن/روت کردن(زیاد ازشون اطلاع ندارم) درست میشه؟؟؟:cb:

emymor20
11-04-2012, 23:34
بالاخره این تاپیک رو پیدا کردم:hello: من ای گوشی رو تازه خریدم با گارانتی تعویض 250000 تایوانی هستش
1.واسه اینکه مصرف باطریش بیاد پایین باید چیکار کنم؟ از طریق ای رام/کوک کردن/روت کردن(زیاد ازشون اطلاع ندارم) درست میشه؟؟؟:cb:

مباركت باشه :bo:
من از رامهای مختلفی استفاده کردم ولی تو مصرف باطریم تغییر محسوسی ندیم تقریبا یکسان بودن

jojo_2000
11-04-2012, 23:45
مباركت باشه :bo:
من از رامهای مختلفی استفاده کردم ولی تو مصرف باطریم تغییر محسوسی ندیم تقریبا یکسان بودن

یعنی هیچی دیگه؟ بفروشم بره؟؟؟:dz:

emymor20
12-04-2012, 00:00
چرا بفروشیش! مگه گوشیت چقدر شارژ نگه میداره؟
من شب به شب میزنم شارژ بشه تازه هنوز 20. 30 درصد داره مگه اینکه از wifi یا gprs استفاده کنم مشکلی ندارم باهاش. نور صفحه ام رو اتوماته

emymor20
12-04-2012, 02:10
من بالاخره تونستم مشکل کم بودن حافظه داخلیمو با پارتیشن بندی مموریم درست کنم :دی:lol:
الان کلی نرم افزارو بازی نصبیدم رو گوشـــــی:cc:
آخجوون:bo:

jojo_2000
12-04-2012, 16:32
چرا بفروشیش! مگه گوشیت چقدر شارژ نگه میداره؟
من شب به شب میزنم شارژ بشه تازه هنوز 20. 30 درصد داره مگه اینکه از wifi یا gprs استفاده کنم مشکلی ندارم باهاش. نور صفحه ام رو اتوماته
نهایتا 15 ساعت! اخه زیاد با گوشی ور میرمو بازی میکنم! دارم بهش عادت میکنم:br:

jojo_2000
12-04-2012, 16:33
من بالاخره تونستم مشکل کم بودن حافظه داخلیمو با پارتیشن بندی مموریم درست کنم :دی:lol:
الان کلی نرم افزارو بازی نصبیدم رو گوشـــــی:cc:
آخجوون:bo:

زیاد کار داره؟ یا آسونه؟؟:ay:

emymor20
13-04-2012, 07:50
خیلی آسونه اموزششو گذاشتم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213791

jojo_2000
13-04-2012, 13:49
یعنی راهی واسه عمر باطریش نیست؟؟
مثلا برنامه های غیر ضروری گوشی رو غیر فعال کنی؟؟

jacob.black
16-04-2012, 18:28
سلام و خسته نباشيد
برنامه صفحه كيبورد تاچ فارسي براي چاچا ميخوام اگه هست كمكم كنيد
ممنون

Doualpa
17-04-2012, 11:53
یعنی راهی واسه عمر باطریش نیست؟؟
مثلا برنامه های غیر ضروری گوشی رو غیر فعال کنی؟؟

سنسور نور رو غیر فعال کن,اگه از live wallpaper استفاده میکنی غیر فعال کن,از قسمت نتورک ستینگ شبکه رو روی gsm only نظیم کن,چیزی هم که هست اینه که اسمارت فون ها باتریشون مثل گوشیهای معمولی نمیمونه...

emymor20
17-04-2012, 15:34
سلام و خسته نباشيد
برنامه صفحه كيبورد تاچ فارسي براي چاچا ميخوام اگه هست كمكم كنيد
ممنون

از Smart Keyboard استفاده کن دوست عزیز
اینجا کلیک کن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215002)

jojo_2000
17-04-2012, 18:14
من با گارانتی کامتل گرفتم! گوشیم s-on هستش!
اگه s-off کنم بعد روت گوشی از گارانتی خارج میشه! ارزش داره روتش کنم یا نه؟:au:

jacob.black
17-04-2012, 20:42
سلام
برنامه Smart Keyboard را نصب كردم روي گوشيم تنظيماتشم درسته اما اصلا صفحه كيبوري نمياد
لطفا كمكم كنيد

jacob.black
17-04-2012, 20:55
سلام
برنامه Smart Keyboard رو نصب كردم تنظيماتشم درسته اما اصلا صفحه كيبوردي نمياد!!!!!!!
لطفا كمكم كنيد

emymor20
17-04-2012, 23:30
سلام
برنامه Smart Keyboard رو نصب كردم تنظيماتشم درسته اما اصلا صفحه كيبوردي نمياد!!!!!!!
لطفا كمكم كنيد

دوست عزیز

در قسمت language & keyboard تیک گزینه ی رو فعال کن و وارد تنظیمات کیبوردشو
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=716360&stc=1&d=1334692697

در قسمت language گزینه ی current language رو بزن و زبان فارسیو انتخاب کن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=716361&stc=1&d=1334692697

در قسمت advanced settings تيك قسمت ignor hard keyboard رو فعال کن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=716362&stc=1&d=1334692697
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=716363&stc=1&d=1334692697

jojo_2000
18-04-2012, 10:50
سلام یجا آموزش s-off کردن رو گذاشته بودین الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم!:bw:

ali.sadr
18-04-2012, 11:18
سلام بر اساتید
اقا من یه مشکل بزرگ دارم یه مدته گوشی من هر کی بهم زنگ می زنه می ره رو اسپیکر
گوشیرم ریستارت کردنی توی statusbar می نویسه carmode enable
هر کاریم می کنم غیر فعال نمی شه
حتی اخرین ruu عربی رو روش زدم باز فرقی نکرد
یکی کمک کنه :an:

emymor20
18-04-2012, 14:51
سلام یجا آموزش s-off کردن رو گذاشته بودین الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم!:bw:

نحوه روت کردن گوشی HTC Cha Cha در گوشی هایs-off شده (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181967)

jojo_2000
18-04-2012, 16:08
نحوه روت کردن گوشی HTC Cha Cha در گوشی هایs-off شده (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181967) این اموزش روت بود یا s-off کردن؟؟ یکی از دوستامونم گفتن از طریق سایت htcdev میشه گوشیو s-off کرد ولی اگه بگین چطوری این کارو انجام بدم ممنون میشم:db:

Swizz Beatz
20-04-2012, 21:04
سلام به دوستان من ميخوام چاچا بگيرم چندتا سوال داشتم

١. سرعت گوشي چطوره ؟ هنگ ميكنه ؟
٢. حالت گفت و گو يا conversation شبيه گوشياي سامسونگه ؟ اگه ميشه يه عكس برام بزاريد ممنون ميشم .
٣. كار كردن با كيبوردش راحته ؟ دست رو خسته نميكنه ؟
٤. ويديو با كيفيت 720p نشون ميده ؟
٥. كيفيت صداش چجوريه ؟
٦. اگه كسي نرم افزار ياهو مسنجر رو نصب كرده يه عكس از تو مكالمش واسه من بزاره.
و مهم تر از همه سفيد يا مشكي ؟

با تشكر از دوستان

jojo_2000
20-04-2012, 22:55
سلام به دوستان من ميخوام چاچا بگيرم چندتا سوال داشتم

١. سرعت گوشي چطوره ؟ هنگ ميكنه ؟
٢. حالت گفت و گو يا conversation شبيه گوشياي سامسونگه ؟ اگه ميشه يه عكس برام بزاريد ممنون ميشم .
٣. كار كردن با كيبوردش راحته ؟ دست رو خسته نميكنه ؟
٤. ويديو با كيفيت 720p نشون ميده ؟
٥. كيفيت صداش چجوريه ؟
٦. اگه كسي نرم افزار ياهو مسنجر رو نصب كرده يه عكس از تو مكالمش واسه من بزاره.
و مهم تر از همه سفيد يا مشكي ؟

با تشكر از دوستان سلام دوست عزیز
1.سرعتش خوبه واسه من تل حالا هنگ نکرده
2.نمیدونم واسه سامسونگ چطوره
3.دو دستی با کیبردش کار کنی راحته. من که راضیم:ce:
4.نمی دونم امتحان نکردم
5.صدای گوشی معمولیه(کیفیت صدای مکالمه که خوبه)
6.....
من سفیدشو گرفتم(اخه یه جورایی بیشتر تو چشه:ag:

Vamp!r3
22-04-2012, 14:38
درود !

چجوری میشه به مموری گوشی دست پیدا کرد ؟!
هی میگه فضا کمه و اینا !
برنامه هامم از 1Mobile دان میکنم + بیشتر اونایی ک رو گوشی بود و پاک کردم ولی هنوز پیغام میده !
گوشیمم روت نشده , ممنون میشم کمک کنید,,,

Am2222
22-04-2012, 17:27
سلام
راستش میخواستم ببینم از کجا بفمیم گوشی s-on هست یا اف..
برای روت شدن باید s-off باشه؟
چطوری میشه گوشی رو s-off کرد؟از این سایت باید استفاده کرد؟انلاک کردن بوت لودر؟
http://www.htcdev.com/bootloader/

younes.1996
22-04-2012, 18:46
ببخشید می خواستم بدونم این گوشی بازی hd می خوره

Ashteiani
22-04-2012, 21:06
سلام
دوستان عزیز من یه سوال داشتم .
برای روت کردن این گوشی ، حتماً باید اول S-Off کردش ؟؟؟
راهی وجود داره که بدون S-Off بشه روت کرد این گوشی رو ؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید .
با تشکر

C0D3R
22-04-2012, 21:52
سلام
دوستان عزیز من یه سوال داشتم .
برای روت کردن این گوشی ، حتماً باید اول s-off کردش ؟؟؟
راهی وجود داره که بدون s-off بشه روت کرد این گوشی رو ؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید .
با تشکر

سلام
عزیز من روشی رو پیدا نکردم (شاید باشه)

sushian
23-04-2012, 22:36
سلام
چطوری میشه کیبورد مجازی گوشی فارسی باشه و کیبورد خود گوشی انگلیسی تایپ کنه؟
تنظیماتش چطوریه ؟

younes.1996
25-04-2012, 12:28

C0D3R
25-04-2012, 13:39
سلام
تنظیماتش چطوریه ؟

سلام
شما باید از تنظیمات کیبورد Input mode رو رویه کیبورد مورد نظرتون ست کنین و بعد تنظیمات اون کیبوردتون رو رویه زبان مورد نظر قرار بدین

emymor20
25-04-2012, 23:43
سلام
تنظیماتش چطوریه ؟

دوست عزیز از smart keyboard استفاده کن
كيبورد فارسی به همراه پ چ گ (Smart Keyboard) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215002)

متاسفانه بازیهای hd رو گوشی اجرا نمیشه

illusionism
05-05-2012, 16:38
سلام دوستان گوشی خودم رو دیروز اپدیت کردم و بعد از اپدیت دکمه callرو میزنم ارور میده و پیام android.process.acore has stopped unexpectedlyرو نشون میده چند بار خاموش روشنش کردم و ریست کردم اما درست نشد.به نظرتون باید چه کنم که این مشکل حل شه؟اها یه مساله دیگه هم پیدا کرده اینه که مسیج ها رو با اسمی که سیو شدن نشون نمیده و فقط شماره رو نشون میده:ca:
فکر کنم وضعش خیلی خرابه:ca:پلیز هلپ می:bg:

illusionism
08-05-2012, 23:12
سلام دوستان گوشی خودم رو دیروز اپدیت کردم و بعد از اپدیت دکمه callرو میزنم ارور میده و پیام android.process.acore has stopped unexpectedlyرو نشون میده چند بار خاموش روشنش کردم و ریست کردم اما درست نشد.به نظرتون باید چه کنم که این مشکل حل شه؟اها یه مساله دیگه هم پیدا کرده اینه که مسیج ها رو با اسمی که سیو شدن نشون نمیده و فقط شماره رو نشون میده:ca:
فکر کنم وضعش خیلی خرابه:ca:پلیز هلپ می:bg:
یعنی باید ببرمش نمایندگی؟هیچ راه حلی وجود نداره؟

ashkankhoshtip
13-05-2012, 06:40
ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪﺍ.ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ.ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ qwerty ﺧﻮﺷﺪﺳﺖ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺨﺮﻡ ﮐﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺗﺶ ﻫﻢ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺪ ﻧﺒﺎﺷﻪ.ﺗﻮ ﺑﺨﺶ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﺍﮐﺜﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﺍﺩﻥ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﭼﻨﺪ ﺟﺎ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﮐﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻠﯿﺪﺵ ﺯﯾﺎﺩ ﺧﻮﺷﺪﺳﺖ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺗﻮ ﺑﻌﻀﯽ ﺩﮐﻤﻪ ﻫﺎ ﮔﯿﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻧﻤﯿﺰﻧﻪ.ﻭﺍﺳﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﯾﻦ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻌﺼﺐ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ ﯾﺎ ﻧﻪ؟ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

PHM7
13-05-2012, 18:48
kasi hast ke bedone chejoori mitonam farsi saz berizam ro cha cha

Safavy2002
20-05-2012, 07:44
سلام دوستان
بنده امروز این گوشی رو خریدم این مشخصاتشه

soft: 1.57.901.3

kernel: 2.6.35.10.

basband: 47.23.35.3033h 7.51.35.19

build: 1.57.901.3 cl194350

Hboot: 1.07.0000
radio: 7.51.35.19

چندسوال و راهنمایی ؟
این گوشی بنده مال چه کشوری هست
من این رام رو دارم ولی RUU_Chacha_HTC_ARA_1.57.415.3_Radio_47.23.35.3033H _7.51.35.19_release_228130_signed اورجینال ولی موقع نصب ارور میداد 131 باید من چیکار کنم ؟
میشه راهنمایی کنید
یه چیز جالب هم وقتیکه بالا میاد نوشته TIM این رام خیلی برام عجبیه
تازه وارد نیستم از روت و ریکاوری و ... اینا سر در میارم فقط راهنمایی میخوام
تشکر همه چیز هم دارم

C0D3R
20-05-2012, 22:23
سلام دوستان
بنده امروز این گوشی رو خریدم این مشخصاتشه

soft: 1.57.901.3

kernel: 2.6.35.10.

basband: 47.23.35.3033h 7.51.35.19

build: 1.57.901.3 cl194350

Hboot: 1.07.0000
radio: 7.51.35.19

چندسوال و راهنمایی ؟
این گوشی بنده مال چه کشوری هست
من این رام رو دارم ولی RUU_Chacha_HTC_ARA_1.57.415.3_Radio_47.23.35.3033H _7.51.35.19_release_228130_signed اورجینال ولی موقع نصب ارور میداد 131 باید من چیکار کنم ؟
میشه راهنمایی کنید
یه چیز جالب هم وقتیکه بالا میاد نوشته TIM این رام خیلی برام عجبیه
تازه وارد نیستم از روت و ریکاوری و ... اینا سر در میارم فقط راهنمایی میخوام
تشکر همه چیز هم دارم

سلام
عزیز من این گوشی رو چون ندارم سخت هست برام که بتونم خیلی قاطعانه راه حلی ارائه بدم به همین دلیل داخل xda سرچ کردم و پرس و جو کردم تا اینکه یکی از کاربرها گفت باید توسط GoldCard Tool 0.0.5 گلدکارت بزنی , از اینجا (http://uploaded.to/file/21yaa2f3)دانلود کنین و مجدد رام رو نصب کنین اما اگر دوبار اررور 131 گرفتین مراحل زیر رو دنبال کنین :

GoldCard Tool v0.0.5

Requirements:

Spare microSD card
Windows PC (Tested on Windows7 x64, Vista x86)
.Net 2.0
HTC Sync (Installed for drivers only)

Step by step instructions:

Format the microSD card to FAT32 format.
Put the microSD card in your device and boot it.
Launch GoldCard Tool (Right Click and run as Admin if needed)
Connect Android device to USB (USB Debugging must be enabled on the device)
Click 'Get CID' (If MMC1 fails try MMC0)
Click the link to open revskills.de, enter the CID number from Goldcard Tool and create your goldcard image, which will be e-mailed to you.
Enable USB Mass Storage on the device.
Click 'Refresh' and select your microSD card in the drop down menu.
Click 'Load GoldCard.img' and open the .img file you got by email.
Click 'Patch MMC'

You now have a goldcard!

Mosy Rele
22-05-2012, 07:38
من برنامه و بازی نصب میکنم به Sd منتقل میکنم اما Data برنامه ها روی حافظه داخلی ذخیره میشه جیکار باید بکنم که روی sd ذخیره بشن ؟

C0D3R
22-05-2012, 07:41
من برنامه و بازی نصب میکنم به Sd منتقل میکنم اما Data برنامه ها روی حافظه داخلی ذخیره میشه جیکار باید بکنم که روی sd ذخیره بشن ؟

سلام
عزيزم سوالات مربوط به بازي رو در بخش بازيها مطرح كنين بهتر راهنمايي ميشين، در مورد مشكلتون هم بنظرم از برنامه App Monster Pro استفاده كنين مشكل حل بشه

Mosy Rele
22-05-2012, 08:00
اخه مشکل کلیه مال بازی خاصی نیست :-؟؟ اونم نصب کردم ولی Data روی حافظه داخلی ذخیره میشه :(

goshi2012
23-05-2012, 16:35
درود به همه ی عزیزان
من چند روزه این گوشیو گرفتم اول اینکه خیلی گوشی خوشدست و باحالیه کلا ازش خوشم اومده
اما بزرگترین مشکلی که باهاش دارم باطریشه یکم زود خالی میکنه بهترین برنامه(تست شده)که میزان مصرف باطری کاهش بده و کنترل کنه چیه(خواهشا یه برنامه بزارید که خودتون تست کردید و جواب گرفتید....گوشیم روت نشده و نمیخام بکنم)
2...برنامه یا نرم افزاری هست بشه باعث شه کلمات فارسی بهم نچسبن...(مشکلی با فارسی ننوشتن ندارم فقط بخونم کافیه)
منتظر همیاریتون هستم
ممنون

kral24
23-05-2012, 21:35
درود به همه ی عزیزان
من چند روزه این گوشیو گرفتم اول اینکه خیلی گوشی خوشدست و باحالیه کلا ازش خوشم اومده
اما بزرگترین مشکلی که باهاش دارم باطریشه یکم زود خالی میکنه بهترین برنامه(تست شده)که میزان مصرف باطری کاهش بده و کنترل کنه چیه(خواهشا یه برنامه بزارید که خودتون تست کردید و جواب گرفتید....گوشیم روت نشده و نمیخام بکنم)
2...برنامه یا نرم افزاری هست بشه باعث شه کلمات فارسی بهم نچسبن...(مشکلی با فارسی ننوشتن ندارم فقط بخونم کافیه)
منتظر همیاریتون هستم
ممنون

اول یه نکته اینکه کلا اسمارت فونها زود شارژ خالی میکنن اما بعضی کاستوم رامها هستن که مصرفشون از رامهای استوک بهتره ولی چون شما نمیخوای روت کنی باید یه سری کارا واصه صرفه جویی تو مصرف باطری بکنی اول از همه یه تاسک کیلر نصب کن تا برنامه های اضافی در حال اجرا رو ببندی .. من procces manager رو پیشنهاد میکنم} نور صفحه نمایشو تو فضاهای بسته کم کن ولی تو فضای باز رو اتومات بذار -بلوتوث.وای فای. جی پی اس و .... رو وقتی استفاده نمیکنی ببند
2. واسه خوندن اس ام اس فارسی از mirsal استفاده کن واسه تایپ فارسی هم کیبورد زیاده من اسمارت کیبورد رو پیشنهاد میدم

goshi2012
23-05-2012, 23:51
دوست عزیز ممنون از جوابتون
متاسفانه هرچی دنبال نرم افزار mirsalگشتم پیدا نکردم شما لینکی ازش دارید دریغ نفرمایید
اون برنامه ایم در مورد میزان مصرف باطری عرض کردید اگه داریدش بی زحمت لینک اونو هم بزارید
با سپاس از مشاورتون

goshi2012
24-05-2012, 14:18
معذرت که 2 پست پشت سر هم دادم بالایی امکان ویرایش نبود
در مورد وایرلس این گوشی قبلا یه نویکا c6-01داشتم حس میکنم اون سریعتر بود
دوستان نظرتون در مورد wi-fiاین گوشی چیه؟؟؟بعضی وقتا باید چند بار تلاش کنه تا وصل شه.تنظیمات خاصی برای برد و سرعتش نداره؟؟؟؟
ممنون میشیم جواب پستامو بدید همین همون اون نرمافزاریایی که بالا عرض کردم
بازم ممنون

alireza12i
25-05-2012, 10:08
ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪﺍ.ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ.ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﯾﻪ ﮔﻮﺷﯽ qwerty ﺧﻮﺷﺪﺳﺖ ﺑﺎ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺨﺮﻡ ﮐﻪ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺗﺶ ﻫﻢ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺪ ﻧﺒﺎﺷﻪ.ﺗﻮ ﺑﺨﺶ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﺍﮐﺜﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﺍﺩﻥ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﭼﻨﺪ ﺟﺎ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﮐﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻠﯿﺪﺵ ﺯﯾﺎﺩ ﺧﻮﺷﺪﺳﺖ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺗﻮ ﺑﻌﻀﯽ ﺩﮐﻤﻪ ﻫﺎ ﮔﯿﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻧﻤﯿﺰﻧﻪ.ﻭﺍﺳﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺰﺍﺣﻢ ﺷﻤﺎﻫﺎ ﺷﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﯾﻦ.ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻌﺼﺐ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﺷﯽ ﺭﻭ ﺑﺨﺮﻡ ﯾﺎ ﻧﻪ؟ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ.

دوست عزیز من 8ماه این گوشی رو دارم صفحه کلیدش هیچ مشکلی نداره و فوق العاده هم خوش دسته.بدون تعصب میگم از خریدش پشیمون نمیشی

SAZE 94XO
27-05-2012, 21:43
سلام
يكي از دوستام امروز اين گوشي را خريده ، مصرف شارژش خيليه ! صبح تا حالا ٢ بار شارژ كرده !حتي وقتي كه صفحه گوشي خاموشه هم شارژ زياد مصرف ميكنه !
دليلش چيه؟
مشكل از كجاست؟
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

SAZE 94XO
28-05-2012, 16:09
كسي نيست اينجا جواب من را بده؟!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

alireza12i
28-05-2012, 18:35
والا من خودم دارم ،زیادم ازش استفاده میکنم نهایتا روزی یه بار میزم به شارژ.شاید گوشی دوستتون مشکل داره؟

izan
30-05-2012, 08:53
درود دوستان
ميخام گوشي رو آپديت كنم،ممنون ميشم بگيد از كجا بايد شروع كنم.
tnx

jojo_2000
30-05-2012, 20:29
سلام! موقع تایپ اس ام اس یه حالت سایه مانند میاد رو حروفهایی که دارم تایپ میکنم!
چطوری میشه غیر فعالش کنم؟؟:an:

519-pedram
01-06-2012, 00:26
سلام آقایان من یه سوالی داشتم در مورد این گوشی اگه الان رو این گوشی بازی فوتبال رو نصب کنیم میشه با دکمه ها بازی کرد. و یا بازی های دیگه رو چی ؟ (کلا میشه بازی کرد)
ممنون میشم پاسخم رو بدین.:sign_help::sign_help:

matador5550
02-06-2012, 01:33
سلام دوستان من گوشیم رمزشو فراموش کردم ،چیکارش بکنم الان که میخوام برم تو گوشی ایمیل و پسورد میخواد بدبختی اینجاست که اینترنتش هم فعال نیست ، چطور به حالت ریکاوری برم در ضمن نمیدونم که اصلا ریکاوری نصب هست یا نه!!! آیا با عوض کردن رام درست میشه؟ آخه برای نصب رام هم باید رفت توی گوشی الانم دارم این رامو دانلود میکنم :

ruu chacha htc ara 1.57.415.3 radio 47.23.35.3033h 7.51.35.19 release 228130 signed

چیکار کنم دوستان ؟ آیا میشه این رامو نصب بکنم بدون اینکه برم توی منوی گوشی؟ ممنونم

matador5550
02-06-2012, 03:42
دوستان من خواستم رام بالایی را نصب بکنم بعد از طی چند مرحله ارور 170 داد و پایینشم نوشت که مطمئن بشین که گوشی با کابل به سیستم وصل باشه، فکر کنم USB Debugging فعال نیست درسته؟ چیکار میشه کرد؟

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/39775495511754610502.png

ashkankhoshtip
02-06-2012, 11:40
بنام خدا.دوست عزیز شما بهتره موقع نصب رام از usb های اصلی مادربورد استفاده کنید و از کابلهای افزایش دهنده طول کابل usb استفاده نکنید.موفق باشید

matador5550
02-06-2012, 13:46
ممنونم داداش ولی من همچین کاری نمیکنم خودم فکر میکنم چون USB Debugging فعال نیستش این ارور را میده چون نمیتونم برم توی منوی گوشی نمیشه فعالش کرد حالا باید چیکار کرد؟

ashkankhoshtip
02-06-2012, 18:23
بنام خدا.عزيزم منظورت از اينكه نميتوني بري تو منوي گوشي چيه؟اگه مسيرش رو نميدوني برو تو setting/applicqation/development.موفق باشي

matador5550
02-06-2012, 23:34
نه داداش من شما پستهای قبلی منو انگار نخوندین ببینین :

سلام دوستان من گوشیم رمزشو فراموش کردم ،چیکارش بکنم الان که میخوام برم تو گوشی ایمیل و پسورد میخواد بدبختی اینجاست که اینترنتش هم فعال نیست ، چطور به حالت ریکاوری برم در ضمن نمیدونم که اصلا ریکاوری نصب هست یا نه!!! آیا با عوض کردن رام درست میشه؟ آخه برای نصب رام هم باید رفت توی گوشی الانم دارم این رامو دانلود میکنم :

نقل قول:
Ruu chacha htc ara 1.57.415.3 radio 47.23.35.3033h 7.51.35.19 release 228130 signed
چیکار کنم دوستان ؟ آیا میشه این رامو نصب بکنم بدون اینکه برم توی منوی گوشی؟ ممنونم

دوستان من خواستم رام بالایی را نصب بکنم بعد از طی چند مرحله ارور 170 داد و پایینشم نوشت که مطمئن بشین که گوشی با کابل به سیستم وصل باشه، فکر کنم usb debugging فعال نیست درسته؟ چیکار میشه کرد؟

matador5550
04-06-2012, 22:39
سلام دوستان من با یه ویندوز دیگه هم امتحان کردم نشد ،خواستم به قسمت بوت لودر برم با نگه داشتن کلید صدای کم و پاور ولی به دلیل اینکه Fast Boot فعال هستش به اون قسمت هم نمیره و گوشی روشن میشه دیگه هیچ راهی به نظرم نمیرسه خیلی از سایتهای خارجی را هم زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم، ؟؟؟

illusionism
05-06-2012, 18:07
سلام
من نرم افزاریsmart keyboardرو که همینجا معرفی کرده بودید روی گوشیم ریختم اما تو قسمت languageآصلا گزینه ای به نام smart keyboardوجود نداره که من فعالش کنم؟گوشیم چیزیش شده؟

kral24
06-06-2012, 11:01
سلام دوستان من با یه ویندوز دیگه هم امتحان کردم نشد ،خواستم به قسمت بوت لودر برم با نگه داشتن کلید صدای کم و پاور ولی به دلیل اینکه Fast Boot فعال هستش به اون قسمت هم نمیره و گوشی روشن میشه دیگه هیچ راهی به نظرم نمیرسه خیلی از سایتهای خارجی را هم زیرو رو کردم به نتیجه ای نرسیدم، ؟؟؟

فک کنم با دستورات adb بتونی بری بوت لودر و اینجوری میتونی ریست فکتوری کن دستورش دقیق یادم نیست ولی میگردم ببینم میتونم چیزی پیدا کنم خودتم بگرد

sajigivilix
07-06-2012, 09:43
سلام خدمت همه اساتيد
لطفا نحوه وارد كردن تنظيمات اينترنت همراه اول به صورت دستي رو برام توضيح بدين
من طبق دستورات سايت mci.ir عمل كردم ولي نميتونم به اينترنت وصل بشم

jojo_2000
07-06-2012, 14:09
با سلام اگه میشه بگین تنظیمات mms رو چاچا چطوریه؟ تا حالا کسی عکس فرستاده یا دریافت کرده؟؟
این تنظیماتیم که توی سایتا هست امتحان کردم ولی بی فایده بود:please:

tenor
07-06-2012, 15:33
سلام خدمت همه اساتيد
لطفا نحوه وارد كردن تنظيمات اينترنت همراه اول به صورت دستي رو برام توضيح بدين
من طبق دستورات سايت mci.ir عمل كردم ولي نميتونم به اينترنت وصل بشم

سلام دوست عزیز
من معمولا هم باسیم کارت ایرانسل و هم همراه اول با چاچا به اینترنت متصل میشم.تنظیمات خاصی نداره.شما تا اینکه سیم کارت رو میزاری خودش تنظیمات رو اعمال میکنه . فقط باید این مسیر رو setting-wireless & networks-mobile network تیکش رو بزاری تا خودش به اینترنت متصل بشه

tenor
07-06-2012, 15:39
سلام خدمت دوستان
من میخوام اندروید گوشیمو با وایرلس آپدیت کنم . خواستم بدونم اطلاعاتی از قبیل شماره هام و پیام ها و نرم افزار ها پاک میشن یا نه ؟؟؟
و در کل اگه کسی خودش انجام داده در این مورد منو راهنمایی کنه که چه کارهایی انجام بدم...
با تشکر

mostafa.it2008
08-06-2012, 12:51
با خیال راحت با وای فای آپدیت کنید
همه چیز سر جای خودش میمونه حتی عکس بک گراندتون
من انجام دادم.

tenor
08-06-2012, 13:37
با خیال راحت با وای فای آپدیت کنید
همه چیز سر جای خودش میمونه حتی عکس بک گراندتون
من انجام دادم.

آقا مرسی

tenor
08-06-2012, 15:33
آقا کمک کنید خواهشا
من اندروید گوشیم رو آپدیت کردم ولی از وقتی که آپدیت شد هر یک یا دو دقیقه یه بار ریست میکنه الان تقریبا چند ساعت گذشته همینطوره.پشت سر هم داره ریست میکنه گوشی.البته یه چیزی رو فهمیدم که وقتی مموری گوشی رو بر می دارم مشکل حل میشه
خواهشا کمک کنید

C0D3R
08-06-2012, 18:31
آقا کمک کنید خواهشا
من اندروید گوشیم رو آپدیت کردم ولی از وقتی که آپدیت شد هر یک یا دو دقیقه یه بار ریست میکنه الان تقریبا چند ساعت گذشته همینطوره.پشت سر هم داره ریست میکنه گوشی.البته یه چیزی رو فهمیدم که وقتی مموری گوشی رو بر می دارم مشکل حل میشه
خواهشا کمک کنید

سلام
عزیز این مشکل میتونه از رام باشه اما شما یکبار ریست فکتور کنین و تست بگیرین , البته قبلش بک آپ بگیرین برنامه ها و شماره ها پاک میشن , با انجام اینکار به احتمال زیاد مشکل حل میشه

C.H.I.T.A
08-06-2012, 20:15
سلام
مشکل ساعت اس ام اس رو چطور میشه حل کرد؟؟؟؟
وقتی اس ام اس میاد ساعت رو اشتباه میزنه و کلا اس ام اس ها جا به جا میشن!

در ضمن گوشی برای خودم نیست و دستمم نیست.

tenor
08-06-2012, 20:17
سلام
عزیز این مشکل میتونه از رام باشه اما شما یکبار ریست فکتور کنین و تست بگیرین , البته قبلش بک آپ بگیرین برنامه ها و شماره ها پاک میشن , با انجام اینکار به احتمال زیاد مشکل حل میشه

آخه مشکل اینجاست با چند تا مموری دیگه تست کردم مشکل نداشت فقط با مموری که همه نرم افزارامو بهش انتقال دادم اینطوریه.البته از این مموری یه بکاپ گرفتم تو سیستم فرمتش کردم جاش زدم مشکلی نداشت وقتی دوباره فایلاشو ریختم داخلش باز همین مشکلو داره

majidnourollahi
09-06-2012, 23:48
یه مشکل دارم اساسی

گوشیمو انلاک و روت کرده بودم چند ماهی بود زد به سرم که کاستوم رام بریزم که همشون هم به درد نخور بودن و گوشیمو s-off کردم . بعداز کاستوم رام همون رام روت شده خودمو با recovery نصبیدم و الان دکمه Lng بجای عوض کردن زبان کیبورد . نقش دکمه spsce رو بازی میکنه و فاصله دوبرابر میندازه و میدونم مشکل بخاطر اس اف کردنه

کسی میتونه کمک کنه. با wipe و این چیزا درست نمیشه:cm:

C0D3R
10-06-2012, 08:52
سلام
مشکل ساعت اس ام اس رو چطور میشه حل کرد؟؟؟؟
وقتی اس ام اس میاد ساعت رو اشتباه میزنه و کلا اس ام اس ها جا به جا میشن!

در ضمن گوشی برای خودم نیست و دستمم نیست.

سلام
از قسمت تنظيمات زمان قسمت Automatic رو اگر تيك دار هست تيك رو بردارين اما اگر تيك نداشت تيك بزنين و يكبار گوشي رو خاموش روشن و تست كنين

tenor
10-06-2012, 20:26
سلام بر دوستان
من مشکل قبلیم حل شد ولی الان گوشیم یه مشکل دیگه داره
مشکل اینه گوشیو با وای فای آپدیت کردم تایپ عربی نداره . البته تو منوی زبان اس ام اس هم arabic keyboard داره و هم touch input ولی مشکل اینجاست در هر دو حالت انگلیسی تایپ میکنه
با تشکر

cheshmokiii100
11-06-2012, 14:00
سلام. من یه چاچل کاستروم 2.3.5 عربی روش نصبه و فارسی رو کلا ساپورت میکنه ولی نمی تونم باهاش اس ام اس فارسی بدم رو صفحه اس ام اس هم که نگه میدارم input metod رو هم arabic اش می کنم ولی بازم انگلیسی مینویسه. چیکارش کنم.
help me...

mey htc
11-06-2012, 20:00
سلام خسته نباشید من chacha دارم که وقتی روشن می کنم مستقیم میره تو hboot وقتی پاور هم میزنم تو fastboot نمیره رام رسمی 2.3.5 زدم نشده

jojo_2000
12-06-2012, 21:40
اگه میشه ازین چندتا سوالی که پرسیدم اینو جواب بدین! تا 1ساعت پیش گوشیم خوب بود الان هرچی اس ام اس میدم نشون نمیده فقط(sent) دلیور میشه ولی پیام هایی رو که میفرستم نشون نمیده:please:

jojo_2000
13-06-2012, 13:26
الان اس م اس هایی رو که میفرستم نشون میده ولی به ترتیب نیست! یکیش میره اول یکیش میره اخر! کسی هست؟؟:an:

savior
13-06-2012, 18:30
سلام. من این گوشی رو تازه خریدم.
دوتا سوال دارم:
1- ورژن گوشی من 2.3.3 هست. میخوام از طریق گوشی آپدیت کنم، میگه آپدیتی وجود نداره و این آخرین ورژن هست. چیکار کنم که آپدیت بشه؟
2- تو قسمت messege آیا راهی هست که اس ام اس هارو دسته بندی کرد به sent , inbox و غیره؟ که وقتی میری تو sms ها، All messages رو نشون نده و مرتب شده نشون بده؟ یعنی اندروید این امکانو نداره خودش؟
ممنونم

BABAK NURI
13-06-2012, 22:30
سلام. من این گوشی رو تازه خریدم.
دوتا سوال دارم:
1- ورژن گوشی من 2.3.3 هست. میخوام از طریق گوشی آپدیت کنم، میگه آپدیتی وجود نداره و این آخرین ورژن هست. چیکار کنم که آپدیت بشه؟
2- تو قسمت messege آیا راهی هست که اس ام اس هارو دسته بندی کرد به sent , inbox و غیره؟ که وقتی میری تو sms ها، All messages رو نشون نده و مرتب شده نشون بده؟ یعنی اندروید این امکانو نداره خودش؟
ممنونم

سلام

جواب سوال اولتون...: معمولا این مشکل از 2 نکته هست
اگر گوشیتون s-off شده و cid گوشیتون 11111111 باشه شما دیگه نمیتونید از طرق ota گوشیتون رو اپدیت کنید.....
و یا ممکنه گوشیتون برای منطقه ای باشه که براش اپدیت ریلیز نشده باشه...و یا گوشی ممکنه برند باشه....

2-تمامی گوشی های جدید(ios و wp7 و اندروید ) دیگه مثل گوشی های قدیمی اینباکس و غیره ندارند و بصورت thread هست...یعنی بر اساس کانتکت یا شماره...یعنی تمامی اس ام اس های ردوبدل شده بین 2 نفر در یک تاپیک نمایش داده میشه
شاید بتونید از برنامه های مدیریت اس ام اس استفاده کنید

..

majidnourollahi
14-06-2012, 00:37
آقای بابک نوری با سلام

یه مشکل دارم اساسی

گوشیمو انلاک و روت کرده بودم چند ماهی بود زد به سرم که کاستوم رام بریزم که همشون هم به درد نخور بودن و گوشیمو s-off کردم . بعداز کاستوم رام همون رام روت شده خودمو با recovery نصبیدم و الان دکمه Lng بجای عوض کردن زبان کیبورد . نقش دکمه spsce رو بازی میکنه و فاصله دوبرابر میندازه و میدونم مشکل بخاطر اس اف کردنه

کسی میتونه کمک کنه. با wipe و این چیزا درست نمیشه

cid من به 11111111 تغیر کرده. راهی هست که درستش کرد؟؟؟؟؟؟

tenor
14-06-2012, 10:24
سلام بر دوستان
مشکل اینه گوشیو با وای فای آپدیت کردم تایپ عربی نداره . البته تو منوی زبان اس ام اس هم arabic keyboard داره و هم touch input ولی مشکل اینجاست در هر دو حالت انگلیسی تایپ میکنه
با تشکر

:37:

ashkankhoshtip
14-06-2012, 11:37
سلام بر دوستان
با تشکر

سلام. من یه چاچل کاستروم 2.3.5 عربی روش نصبه و فارسی رو کلا ساپورت میکنه ولی نمی تونم باهاش اس ام اس فارسی بدم رو صفحه اس ام اس هم که نگه میدارم input metod رو هم arabic اش می کنم ولی بازم انگلیسی مینویسه. چیکارش کنم.
help me...

بتام خدا.دوستان عزیز منم مشکل شما رو داشتم ولی با نصب برنامه persiam soft keyboard مشکل تا حدودی حل میشه.این که میگم تا حدودی حل میشه به این خاطر که بعضی حرف ها رو نداره.شما هم میتونید نصب و تست کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.موفق باشید

BABAK NURI
14-06-2012, 16:44
آقای بابک نوری با سلام

یه مشکل دارم اساسی

کسی میتونه کمک کنه. با wipe و این چیزا درست نمیشه

cid من به 11111111 تغیر کرده. راهی هست که درستش کرد؟؟؟؟؟؟

سلام
برای تغییر cid از این فرمان استفاده کنید...
fastboot oem writecid HTC__J15

برای رفع مشکل کیبردتون یه ورشی هست که هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

شما ابتدا cid رو تغییر بدید و یه رام 415 عرب نصب کنید...اگه حل نشد تو گوگل سرچ کنید

..

BABAK NURI
14-06-2012, 16:45
الان اس م اس هایی رو که میفرستم نشون میده ولی به ترتیب نیست! یکیش میره اول یکیش میره اخر! کسی هست؟؟:an:

از اطلاعاتتون بک اپ بگیرید
وایپ کنید

...

IMAN
14-06-2012, 23:25
سلام.
من یه HTC ChaCha رو که زبان عربی نداره میخوام با ریختن رام عربی درست کنم(اس ام اس های فارسیش رو).
رام رو دانلود کردم و اجراش کردم.توی مرحله ی آخر میگه نسخه ی Image فعلی گوشی 1.57.720.1 هستش و نسخه ی Image رام 1.57.415.3 ومشکلی نیست؟OK کنم بره؟فقط فوری جواب بدین لطفاً.

majidnourollahi
14-06-2012, 23:46
سلام
برای تغییر cid از این فرمان استفاده کنید...
fastboot oem writecid HTC__J15

برای رفع مشکل کیبردتون یه ورشی هست که هرچی فکر میکنم یادم نمیاد

شما ابتدا cid رو تغییر بدید و یه رام 415 عرب نصب کنید...اگه حل نشد تو گوگل سرچ کنید

..
cid رو که هر کاری کردم عوض نشد. بوتلودر رو relocked کردم رام ruu عربی خودمو که داشتم نصب کردم روت و همه چی از بین رفت اما باز اون مشکل حل نشد و همچنان نمیتونم با Lng زبون کیبوردو عربی کنم فقط چند ساعتی رفتم سر کار تا از اول آنلاک کنمو روت کنم گوشیو.
البته تو چنت سایت خارجی از جمله xda-developers مطرح کردم اما تو یه هفته هیچکس نظری نداشته فکر کنم دیگه نشه کاریش کرد:ah:

jojo_2000
15-06-2012, 11:20
مشکل اس ام اسا از تاریخ گوشی بود که یه ادم بیکار دستکاریش کرده بود!
اگه میشه تنظیمات مربوط به mms رو بگین! کسی تا حالا با چاچا mms دریافت یا ارسال کرده؟؟؟؟

IMAN
15-06-2012, 20:15
سلام مجدد.
HTC ChaCha گوشه ی سمت چپ پایین صفحه نمایشش نوشته ی Safe mode اومده.این چیه و چطور برداشته میشه؟

pishtaz611
17-06-2012, 12:44
سلام دوستان و برادران عزیز سلام
من میخواستم چاچا بگیرم
چون از سونی پی 990 که 4 سال پیش داشتم دیگهبعد از اون همش گوشی لمسی داشتم
از نوت و گالاکسی اس و دیزایر گرفته تا ...

حالا میخوام کیبورد دار بگیرم
ممنون میشم دوستان عزیز مشکلات این گوشی رو تا به امروز دوستان عزیزمون بگند که ببینم انتخابم درست هست یا نه

با تشکر

pishtaz611
18-06-2012, 09:13
کسی نیست جواب مارو بده؟

jojo_2000
19-06-2012, 14:07
من میخواستم چاچا بگیرم

ممنون میشم دوستان عزیز مشکلات این گوشی رو تا به امروز دوستان عزیزمون بگند که ببینم انتخابم درست هست یا نه

با تشکر
سلام دوست عزیز!
من این گوشی رو تا الان که داشتم ازش راضی بودم! نرم افزار زیاد روش نصب نکردم!
درکل از باطریش نا راضیم!

sir_ali
21-06-2012, 10:02
من میخواستم چاچا بگیرم

با تشکر

اگه اندرويد باز هستي نگير . . . چون برا كسي كه مثلا قبلش گالاكسي اس 2 داشته باشه گوشي ضعيفي هست . ولي اگه استفاده معمولي داري در حد اس ام اس و زنگ و نميخواي بازي كني گوشي خوبيه ! كيبوردش يه كم سفته كه البته من عادت كردم . يه مشكل باطري هم داره كه با رام ها كاستوم ميتوني مثل بقيه گوشي هاي اندرويدي تا يك و نيم روز باطري داشته باشي ( معمولا )

519-pedram
22-06-2012, 04:35
با سلام من یه سوالی داشتم اگه من بخوام گوشی رو اپدیت کنم اون وقت s-off میپره.

kral24
22-06-2012, 08:26
با سلام من یه سوالی داشتم اگه من بخوام گوشی رو اپدیت کنم اون وقت s-off میپره.

حواست باشه با وای فای اپدیت نکنی که گوشیت بریک میشه چون اس آفی ولی میتونی آر یو یو نصب کنی که در این صورت بله اس آف میپره و اس آن میشی

majidnourollahi
22-06-2012, 16:02
حواست باشه با وای فای اپدیت نکنی که گوشیت بریک میشه چون اس آفی ولی میتونی آر یو یو نصب کنی که در این صورت بله اس آف میپره و اس آن میشی

lمن s-off هستم چند بار ruu نصب کردم فقط روت از بین میره و s-on نمیشه:ad:

jojo_2000
22-06-2012, 21:43
سلام! از دوستای عزیز چاچا سوار کسی هست که مشکل باطری نداشته باشه؟؟؟
واسه من زود خالی میشه! قبلا یکی از دوستای عزیز راهنمایی کرد ویه برنامه ذخیره باطری روش نصب کردم بهتر شد! گوشیمو اپدیت کردم دوباره زودخالی میشه! گوشیم s-on هستش!
ممنون میشم اگه دوباره راهنمایی کنین:bw:

xaeed
23-06-2012, 14:08
اگه من نخوام واسه باز کردن صفحه نمایش اون حلقه نیاد چی کار باید بکنم ؟؟؟؟
هرجا که فکر میکردم گشتم اما چیزی نبود واسه برداشتنش !!!!!:bh:

باید از رام کاستوم Super OSR استفاده کنید

xaeed
23-06-2012, 14:12
سلام! از دوستای عزیز چاچا سوار کسی هست که مشکل باطری نداشته باشه؟؟؟
واسه من زود خالی میشه! قبلا یکی از دوستای عزیز راهنمایی کرد ویه برنامه ذخیره باطری روش نصب کردم بهتر شد! گوشیمو اپدیت کردم دوباره زودخالی میشه! گوشیم s-on هستش!
ممنون میشم اگه دوباره راهنمایی کنین:bw:

از قسمت رام ها پست سوم رو دانلود و نصب کنید البته قبلش باید گوشی رو آنلاک کنید
بعد از پست دوم تنظیمات باطری رو انجام بدید ایشالا تا یه دو روزی باطری خواهید داشت

jojo_2000
23-06-2012, 21:34
از قسمت رام ها پست سوم رو دانلود و نصب کنید البته قبلش باید گوشی رو آنلاک کنید
بعد از پست دوم تنظیمات باطری رو انجام بدید ایشالا تا یه دو روزی باطری خواهید داشت

اگه اسمشو میگفتی ممنون میشدم!:bu: انلاک کنم؟ یعنی گوشیم s-off باشه؟؟؟

ata.eng
27-06-2012, 23:57
سلام دوستان چاچا دارم کیبرد Smart_Keyboard_PRO_v4.6.2_build_166 نصب کردم هر جای گوشی که کادری برای نوشتن هست کیبرد میاد بالا چه کنم وقتی خواستم جایی فارسی بنوسم کلیک کنم بیاد بالا.
ممنون.

modernyanni
28-06-2012, 23:22
سلام یکی از دوستان خوبم یه چاچا رو با خود گوشی آپ کرده رام فعلی رسمی و 2.3.5 هست
گوشی گارانتی داره و روت و اس اف نشده
الان بعد آپ میگه قفل گوشی کند عمل میکنه و احتمالا با کنید باز میشه راه حل چیه؟
ممنون

fshin@
01-07-2012, 14:35
سلام خدمت تمام دوستان عزيز
بچه ها گوشي من يه همچين مشكلي داره:هر وقت يه اهنگي رو واسم ميفرستن وقتي اجراش ميكنم كنارش عكس خودم يعني عكسي تو گالري هستش مياد نميدونم بايد چيكار كنم٠٠٠اگه كسي منو راهنمايي كنه ممنونش ميشم
مرسي از دوستان
منتظرم٠٠٠

mbig051
03-07-2012, 13:14
سلام دوستان این گوشی رو چه طوری باید s-off کردش
من هیچ جا نتونستم آموزشش رو پیدا کنم
میشه راهنمایی کنید
ممنون
-----------------------------
یه جا خوندم که فقط s-off به وسیله دستگاه XTC امکان پذیر هستش
دوستان اگه از طریق خود سایت htc اقدام به انلاک بکنم باز هم نمیشه کاستوم رام روی گوشی پورت کرد
---------
یه سوال دیگه آیا امکانش هستش که روی رام رسمی 2.3.5 قابلیت app2sd رو اضافه کردش :ab:

vortex20
03-07-2012, 22:42
سلام به همگی
بنده تازه این گوشی رو خریدم.باهاش چندتا مشکل دارم.
اولی اینکه میتونم فارسی تایپ کنم ولی گوشی حروف فارسی رو جدا جدا نشون میده که عصبیم میکنه.
دوم هم اینکه نمیتونم واسش گلدکارت بسازم.چه شکلی میتونم؟؟
خیلی خیلی ممنونم

younes.1996
05-07-2012, 23:45
سلام من ازوقتی چاچاروبه 2.3.5 ازطریق گوشی اپدیت کردم همه یااکثر بازی رو فورس کلوز میده علت چیست جان مایکی جواب بده مرسی

s_neshani
06-07-2012, 19:08
میشه فونت این گوشی رو بدون روت ردن عوض کرد؟

reza_jolie
06-07-2012, 19:44
سلام. من با کیبورد این گوشی مشکل دارم. وقتی input method رو روی Arabic Keyboard میذارم بازم انگلیسی تایپ میشه!
فقط در حالتی میتونه عربی تایپ کنه که زبون اصلی کل گوشی رو عربیک کنم یعنی کل منوها و همه چی عربی در این حالت input method روی عربی کار می کنه اما نمی خوام منوهام دیگه عربی باشن!
کسی میدونه چطور میشه زبون این کیبورد رو عربی کرد؟
از رام زیر استفاده میکنم:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2700551&postcount=4

s_neshani
06-07-2012, 19:52
سلام. من با کیبورد این گوشی مشکل دارم. وقتی input method رو روی Arabic Keyboard میذارم بازم انگلیسی تایپ میشه!
فقط در حالتی میتونه عربی تایپ کنه که زبون اصلی کل گوشی رو عربیک کنم یعنی کل منوها و همه چی عربی در این حالت input method روی عربی کار می کنه اما نمی خوام منوهام دیگه عربی باشن!

persian soft keyborad رو امتحان کردی ؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=85714

reza_jolie
06-07-2012, 21:25
persian soft keyborad رو امتحان کردی ؟
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=85714

آره نصبیدم، انگار راه بهتری نیست جز این

younes.1996
07-07-2012, 00:11
سلام من ازوقتی چاچاروبه 2.3.5 ازطریق گوشی اپدیت کردم همه یااکثر بازی رو فورس کلوز میده علت چیست جان مایکی جواب بده مرسی

"parsa"
07-07-2012, 15:27

وقتی input method رو روی Arabic Keyboard میذارید بعدش باید دکمه ی lng رو بزنید
من حروف گ چ پ ژ رو هم بعد از انتقال ب گوشی (ب صورت متن txt و یا از طریق sms) ب quick text اضافه کردم
ورژن آندرویدش 2.3.5 و اس اف نشده..

reza_jolie
07-07-2012, 16:01
وقتی input method رو روی Arabic Keyboard میذارید بعدش باید دکمه ی lng رو بزنید
من حروف گ چ پ ژ رو هم بعد از انتقال ب گوشی (ب صورت متن txt و یا از طریق sms) ب quick text اضافه کردم
ورژن آندرویدش 2.3.5 و اس اف نشده..

ممنون ولی دکمه lng کجای گوشی هستش؟؟؟؟؟

"parsa"
07-07-2012, 21:57
ممنون ولی دکمه lng کجای گوشی هستش؟؟؟؟؟

.
. .
.

reza_jolie
07-07-2012, 23:15
جالبه تو گوشی من اون دکمه tab هستش!! نه با شیفت نه با fn کارٍ lng رو نمیکنه!

ashkankhoshtip
08-07-2012, 08:50
میشه فونت این گوشی رو بدون روت ردن عوض کرد؟

بنام خدا.سروش جان میتونی از فونتهای نصبی که به صورت فایل apk هستن استفاده کنی.موفق باشی

ashkankhoshtip
08-07-2012, 08:52
جالبه تو گوشی من اون دکمه tab هستش!! نه با شیفت نه با fn کارٍ lng رو نمیکنه!

بنام خدا.بله رضا جان تو بعضی از چاچا ها اون دکمه tab هستش مثل گوشی من و شما.فعلا تنها راه برای فارسی نویسی استفاده از persian soft keyboard هستش.موفق باشی

"parsa"
09-07-2012, 11:48
عجیبه قبلا هنگام کپی متن بعد از سلکت کردن وقتی 2کلیک میزدم کپی میکردم ولی نمی دونم چرا الان سلکتش میپره ریست هم جواب نداد اس اف و روت هم نشده !

s_neshani
09-07-2012, 13:31
بنام خدا.سروش جان میتونی از فونتهای نصبی که به صورت فایل apk هستن استفاده کنی.موفق باشی

کجاست ؟ میشه لینک بدی ؟ اینایی که من پیدا کردم که میگن رو چاچا نمیشه !
چون تو setting او گزینه فونت تو disply نمیاد !!!
پی چه جوری عوض میشه ؟ !

Jake Dunn
10-07-2012, 09:29
سلام.
2-3 تا مشکل اساسی دارم.
1. وای فایش وصل نمیشه. ارور میده. چند جا هم امتحان کردم ولی گزینه وای فای کلا روش نوشته ارور و وارد هیچ تنظیمی نمیشه.
2. برنامه HTC Sync رو از خود سایت HTC گرفتم واسه اینکه گوشی رو وصل کنم از طریق اون چیزی بریزم توش. گوشی رو با USB که وصل می‌کنم کلا گوشی رو نمیشناسه. تنظیمات Connect to PC رو هم میذارم رو HTC Sync جواب نمیده. رو Disk Drive هم گذاشتم جواب نمیده.
3. هدر و بعضی گزینه‌ها پرش داره. مثلا وقتی وارد قسمت All Apps میشم و بالا پایین می‌کنم، اون هدرش هی می‌پره.

یکی بهم گفت باید Reset Factory کنی. کردم ولی هیچ تفاوتی نکرد در هیچ یک از این 3 مشکل. یکی دیگه هم گفت باید اندرویدشو آپدیت کنی. ولی بازم نمیدونم باید چکار کنم. راهنمایی کنید خودم می‌تونم درستش کنم یا باید ببرم بدم دست آدم کار بلد؟

مرسی

mozii
14-07-2012, 20:53
سلام.من تازه این گوشیو گرفتم.لطفا کمک کنید
امکان فارسی کردن منو و خوندن مسج فارسی هست؟
تاحالا بهترین چیزی که فهمیدم استفاده از اپدیت رسمی عربی و استفاده از اسمارت کیبرده.
راه بهتری هست؟لطفا کمک کنید

vortex20
15-07-2012, 15:31
چرا کسی جواب بنده رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

a.namavar
18-07-2012, 19:44
سلام خواهرم بعضی دکمه ها کیبورد گوشیش رفته رو شورت کات نمیدونم از کجا اینو برگردونم به قبل. ریست فکتوری هم کردم باز فرداش اورد که اینطوری شده. می دونم حتما خودش کاری می کنه که اینطور می شه اما اگه ممکنه بگید کجاست تنظیماتش.
ممنون

mkh-n71
20-07-2012, 12:54
سلام
میخوام برای استفاده از اینترنت ایرانسل چاچا بخرم یه چند تا سوال در موردش دارم اگه میتونید کمکم کنید با تشکر
1-تو بازار مدلیش هست که رو کیبوردش حروف فارسی یا عربی باشه؟
2 اگه روش فارسی ساز نصب کنیم میشه با کیبوردش فارسی نوشت
3فقط با کیبورد مجازیش میشه حروف پ ژ گ چ رو نوشت یا با کیبورد سخت افزاریش هم میشه؟
4 ال سی دی لند اسکیپش واسه برنامه ها مشکلی نداره؟ اهل بازی نیستم فقط مسنجر ها رو میخوام با چند مرور گر که هیتلر رو رد کنه
4 باتریش با استفاده نسبتا سنگین چند روز میبره؟

tenor
23-07-2012, 02:59
سلام
میخوام برای استفاده از اینترنت ایرانسل چاچا بخرم یه چند تا سوال در موردش دارم اگه میتونید کمکم کنید با تشکر
1-تو بازار مدلیش هست که رو کیبوردش حروف فارسی یا عربی باشه؟
2 اگه روش فارسی ساز نصب کنیم میشه با کیبوردش فارسی نوشت
3فقط با کیبورد مجازیش میشه حروف پ ژ گ چ رو نوشت یا با کیبورد سخت افزاریش هم میشه؟
4 ال سی دی لند اسکیپش واسه برنامه ها مشکلی نداره؟ اهل بازی نیستم فقط مسنجر ها رو میخوام با چند مرور گر که هیتلر رو رد کنه
4 باتریش با استفاده نسبتا سنگین چند روز میبره؟

سلام
1 کلا همش عربی انگلیشه . فارسی نیست
2 نه
3 همون جواب 1
ال سی دیش مشکلی پیش نمیاره.بعضی از برنامه هارو خودش تنظیم می کنه بعضی هارم باید گوشی رو بچرخونی
4 باطریشم که معمولی باهاش کار کنی صبح که از شارژ بکشی تا شب جواب میده

vortex20
24-07-2012, 12:24
سلام من یه گوشی chacha خریدم اما تو phone identify مدل گوشی status زده شده چیزی که منو به شک انداخته اینه که این fm radio داره اما status نباس داشته باشه!!
باید چیکار بکنیم؟؟گوشیم رو رفتم با 8 هزار تومن s-off کردم.ولی نه میشه روتش کرد نه آنلاک نه ریکاوری.تورو خدا یکی کمک کنه.بدبختی اینجاست که رادیو داره ولی اصلا رادیوش هیچ موجی رو نمیگیره.وقتی هم میخوام رام رسمی عربی 2.3.5 نصب کنم روش با برنامه htc sync ارور میده و ارورش هم مربوط به اینه که میگه مدل گوشی اشتباه هست!!
دوستان دقیقا مشکل از کجاست؟؟یعنی برم عوضش کنم؟؟تورو خدا یکی کمک کنه.من که هرچی پست میدم هیچکی جواب نمیده!!!

ariyandv
24-07-2012, 17:40
دوستان من گوشی رو اس آف و روت کردم اما الان بازم با برنامه فروکسی دروید کانکت می شم نمی تونم جیلترینگٌ رد کنم!! چه کنم؟ مشکل از چیه؟

ashkankhoshtip
25-07-2012, 08:12
سلام من یه گوشی chacha خریدم اما تو phone identify مدل گوشی status زده شده چیزی که منو به شک انداخته اینه که این fm radio داره اما status نباس داشته باشه!!
باید چیکار بکنیم؟؟گوشیم رو رفتم با 8 هزار تومن s-off کردم.ولی نه میشه روتش کرد نه آنلاک نه ریکاوری.تورو خدا یکی کمک کنه.بدبختی اینجاست که رادیو داره ولی اصلا رادیوش هیچ موجی رو نمیگیره.وقتی هم میخوام رام رسمی عربی 2.3.5 نصب کنم روش با برنامه htc sync ارور میده و ارورش هم مربوط به اینه که میگه مدل گوشی اشتباه هست!!
دوستان دقیقا مشکل از کجاست؟؟یعنی برم عوضش کنم؟؟تورو خدا یکی کمک کنه.من که هرچی پست میدم هیچکی جواب نمیده!!!
بنام خدا.دوست عزیز مدل status در اصل برای اپراتور AT&T ساخته شده ولی chacha یه گوشی بین المللی هستش.یکی هم اینکه به قول خودتون status رادیو نداره.شما ببین روی گوشی یا موقع روشن کردن گوشی یا رو جعبه گوشی میتونی ارم AT&T رو ببینی.اگه دیدی که باید از رامهای مخصوص خود گوشیت استفاده کنی یا اینکه ببری گوشی رو پس بدی و یه چاچا بگیری.موفق باشی

دوستان من گوشی رو اس آف و روت کردم اما الان بازم با برنامه فروکسی دروید کانکت می شم نمی تونم جیلترینگٌ رد کنم!! چه کنم؟ مشکل از چیه؟
بنام خدا.دوست عزیز در مورد مشکل شما چیزی نمیدونم ولی به نظر خودم بهترین راه عبور از چیلتر استفاده از opera یا uc هستش.موفق باشی

vortex20
25-07-2012, 11:50
بنام خدا.دوست عزیز مدل status در اصل برای اپراتور at&t ساخته شده ولی chacha یه گوشی بین المللی هستش.یکی هم اینکه به قول خودتون status رادیو نداره.شما ببین روی گوشی یا موقع روشن کردن گوشی یا رو جعبه گوشی میتونی ارم at&t رو ببینی.اگه دیدی که باید از رامهای مخصوص خود گوشیت استفاده کنی یا اینکه ببری گوشی رو پس بدی و یه چاچا بگیری.موفق باشی

دوست عزیز وقتی وارد ایران شده که دیگه at&t نمیشه!!نه دوست من همچین چیزی نه توی جعبه نه گوشی نوشته نشده.الان باید چیکار بکنم دقیقا؟؟

Mr.K2
25-07-2012, 14:59
سلام دوستان

شرمنده یه سوالی هست که خیلیا ممکنه پرسیده باشن

میخواستم ببینم دوام باطری این گوشی چقدره

آخه اندروید زیاد داشتم مصرفش بالاست اینم 1250 هست باتریش نمیدونم چقدری دوام میاره باتریش با استفاده معمولی ؟

ashkankhoshtip
28-07-2012, 11:03
دوست عزیز وقتی وارد ایران شده که دیگه at&t نمیشه!!نه دوست من همچین چیزی نه توی جعبه نه گوشی نوشته نشده.الان باید چیکار بکنم دقیقا؟؟
بنام خدا.دوست عزیز امکانش هست.الان یکی از دوستای من یه s2 خریده که AT&T هستش.ولی در مورد مشکل شما بهتره ببرید و پسش بدید و یه چاچا درست بگیرید.موفق باشید

سلام دوستان

شرمنده یه سوالی هست که خیلیا ممکنه پرسیده باشن

میخواستم ببینم دوام باطری این گوشی چقدره

آخه اندروید زیاد داشتم مصرفش بالاست اینم 1250 هست باتریش نمیدونم چقدری دوام میاره باتریش با استفاده معمولی ؟
بنام خدا.عزیزم این گوشی با استفاده معمولی حدود 2 روز دوام میاره.موفق باشی

ariyandv
29-07-2012, 14:24
بنام خدا.دوست عزیز مدل status در اصل برای اپراتور at&t ساخته شده ولی chacha یه گوشی بین المللی هستش.یکی هم اینکه به قول خودتون status رادیو نداره.شما ببین روی گوشی یا موقع روشن کردن گوشی یا رو جعبه گوشی میتونی ارم at&t رو ببینی.اگه دیدی که باید از رامهای مخصوص خود گوشیت استفاده کنی یا اینکه ببری گوشی رو پس بدی و یه چاچا بگیری.موفق باشی

بنام خدا.دوست عزیز در مورد مشکل شما چیزی نمیدونم ولی به نظر خودم بهترین راه عبور از چیلتر استفاده از opera یا uc هستش.موفق باشی

دمت گرم داداش آقا نمی دونم جای سوالم اینجاس یا نه اگه نیست بگین برم جای درستشم بپرسم!
میگم من چه طوری چک کنم ببینم گوشیم روت شده یا نه؟

ashkankhoshtip
30-07-2012, 08:26
دمت گرم داداش آقا نمی دونم جای سوالم اینجاس یا نه اگه نیست بگین برم جای درستشم بپرسم!
میگم من چه طوری چک کنم ببینم گوشیم روت شده یا نه؟

بنام خدا.خواهش میکنم عزیزم.شما ببین داخل برنامه هات برنامه ای به اسم super user داری؟اگه داشته باشی یعنی گوشیت روت شده هستش.موفق باشی

ariyandv
30-07-2012, 16:39
بنام خدا.خواهش میکنم عزیزم.شما ببین داخل برنامه هات برنامه ای به اسم super user داری؟اگه داشته باشی یعنی گوشیت روت شده هستش.موفق باشی

برنامه ی super user نه نیست ولی یه برنامه با اسم چینی هستش ولی فک نمی کنم که این باشه عکسشٌ گذاشتم
بعد یه سوال دیگه اگه گوشی روت باشه من دوباره روت کنم چی میشه؟ آنروت میشه؟