PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ Sony Ericsson Live With Walkman

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

hame_mirim
19-04-2012, 15:58
ممنون رفیق ...
باطریشو کندم ...خاموشش کردم ...کردم توو جعبش ... گوره بابایه صاحبه سونی اریکسون ...یه دونه گوشی 3410 نوکیا دارم ... مَرررررررررررررد... اونو میگیرم دستم ...

دمه همه گرم

ایشالا مشکلت حل میشه اما دانگرید کردن بدتر میکنه کاش اینکارو انجام نداده بودی.من تعجبم که اون گوشی چطور هنوز زندست!
به امید درست شدنش با بستنی حصیری

پروا
19-04-2012, 16:42
وقتی میخوام به gmail متصل بشم با اینکه اینترنت وصله و تو همه سایت ها میره پیغام زیر رو میده چکار باید یکنم؟

bagbaaz
19-04-2012, 17:01
ایشالا مشکلت حل میشه اما دانگرید کردن بدتر میکنه کاش اینکارو انجام نداده بودی.من تعجبم که اون گوشی چطور هنوز زندست!
به امید درست شدنش با بستنی حصیری

به نظرم گوشیی که نشه رووش 180 تا برنامه (که حجم کلیش 600 مگابایت نمیشه ) ریخت به هیییییچ دردی نمیخوره ... یه دوره ای آیپاد دستم بود فقط 8 گیگ رووش نرم افزار بود مثه موشک کار میکرد ...

رفیقم ... من دوبار دانگرید کردم...که یه دفعه اش هم چند ساعت پیش بود که رووتش هم کردم ...
امیدوارم که با بستنی حصیری درست بشه ...

گوشیه من گارانتی نداشت از اولشم ...حالا اگه مشکل سخت افزاری باشه باید چیکارش کنم به نظرتون؟؟

sina_browser
19-04-2012, 17:01
http://acd.comule.com/photos/e230522657ec.jpg
سلام. من این کیف را همراه گوشی از فروشنده گرفتم 5000تومن.
میدونم گرون داده؛ دستکم دوبرابر. ولی کیف بدی نیست.

به هرحال هرچقدر هم گرون داده باشه ارزششو داره

امیر اصلان
19-04-2012, 17:08
من کیف لبتاپشو گرفتم خیلی نازه مال خود گوشی هم هست 10 تومن چون هیچ جا نداشت جبور شدم از اونجا بگیرم منتطرم گاردش بیاد و بگیرم

hame_mirim
19-04-2012, 17:13
به نظرم گوشیی که نشه رووش 180 تا برنامه (که حجم کلیش 600 مگابایت نمیشه ) ریخت به هیییییچ دردی نمیخوره ... یه دوره ای آیپاد دستم بود فقط 8 گیگ رووش نرم افزار بود مثه موشک کار میکرد ...

رفیقم ... من دوبار دانگرید کردم...که یه دفعه اش هم چند ساعت پیش بود که رووتش هم کردم ...
امیدوارم که با بستنی حصیری درست بشه ...

گوشیه من گارانتی نداشت از اولشم ...حالا اگه مشکل سخت افزاری باشه باید چیکارش کنم به نظرتون؟؟

مشکا سخت افزاری بود لباس سیاه تهیه کن نوحه وبشین سینه بزن!
از اون حرفا بودا خب میبریش میدی یه تعمیرکار مجرب درستش میکنه برات :ac:

hame_mirim
19-04-2012, 17:19
وقتی میخوام به gmail متصل بشم با اینکه اینترنت وصله و تو همه سایت ها میره پیغام زیر رو میده چکار باید یکنم؟

میگه که راهی برای دسترسی به نقطه اتصال مطمئن به سرور وجود نداره.اکانت جی میل تو گوشی خودم هم اخطار میده قبل اجرای بعضی برنامه ها.من اعتنا نمیکنم.شاید شما کد جی پی آر اس رو وارد نکردی تا نقطه دستیابی یا کانکشن ایجاد بشه.
کد*130*3*6# رو زدی؟ اگه تا به حال نزدی این کارو انجام بده بعد پیامی میاد که برای اجراش رمز1234رو باید وارد کنی وبه عنوان نقطه دسترسی انتخابش کنی.فکر کنم درست بشه
البته کدهایی که گفتم برای ایرانسل بود

sina_d900
19-04-2012, 17:33
برای این گوشی چطوری میتونیم والپیپر رو بصورت لنداسکیپ بعنوان تصویر پس زمینه بزاریم نه پورتریت لطفا با پیغام خصوصی جواب بدین متشکرم

mohsen_toop
19-04-2012, 17:34
اول از همه نياز داري يك فايل منيجر رو گوشيت نصب كني كه با توجه به نصب نبودن يك فايل منيجر ناقابل رو گوشيت مجبوري يا مستقيم از اينترنت با گوشيت دانلود كني يا بريزي رو گوشي ديگه و با بلوتوث بفرستي رو گوشي خودت تا بتوني نصب كنب ( آنتي ويروس مكافي رو گوشي نصب ميكنن كه هيچ احتياجي بهش نيست اونوقت يك فايل منيجر كوچيك نميزارن رو گوشي ) اگه فايل منيجر نداشته باشي نميتوني بري تو رمت و برنامه هاي كه ميزاري رو نصب كني نصب برنامه هم كه روي اندرويد خيلي راحته ولي بعدش بايد بري برنامه هاي كه تو خود گوشيت نصب ميشه رو بفرستي به رمت تا حافضه داخلي گوشيت رو اشغال نكنه
ES File Explore
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=209237
3 - شما براي نصب بازي ها و برنامه ها نياز به روت كردن گوشي نداريد مگه اين كه برنامه خاصي باشه و قابليتي كه نياز به روت داشته باشي
اگه همين تاپيك رو اكثر صفحه هاش رو بخوني زود راه ميفتي و مشگلي هم برات پيش نمياد اندرويد بر خلاف چيزهاي كه در موردش ميگن خيلي نسبت به سيستم عامل هاي ديگه راحته و زود ميشه چمو خمشو ياد گرفت دنگ و فنگ زيادي هم نداره .

بله كه ميشه به نظر من علاوه بر فايل منيجر برنامه بازار رو هم مستقيم از سايتش نصب كن تا راحت به برنامه هاي ديگه دسترسي داشته باشي
Bazar 4.0.1 (http://getbazaar.com/fa/)
اگه با pc دان كني برنامه رو بنداز تو رمت بعد از داخل فايل منيجر برو روش و نصب كن
همين رو كه گزاشتم نصب كن از همشون يوزر فرندلي تره و راحت تر خودم اول از astro استفاده ميكردم ديدم اين خشگل تره
شما ES Task Manager (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=200988&highlight=ES+Task+Manager) هم نصب كن رو گوشيت با هاش ميتوني برنامه هاي كه باز شدن رو ببندي تا باتري زياد استفاده نشه خيلي بهش نياز پيدا ميكني كامنت هاي كه دادم رو دنبال كني برنامه ها و لينكشون توش هست
من خودم برنامه Mx player رو براي ديدن فيلم ها استفده ميكنم و براي آهنگ ها هم player pro
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون
من حالا اینکار ها رو انجام دادم
1فایل منیجر ES ورژن1.6.1.3
برنامهES task manager 1.3.0
برنامه بازار
رو نصب کردم
حالا که اینترنت به گوشیم رسیده یه پیغام داده:
4.0.0.A.0.0.62
new system update available
ایا آپدیت کنم یا نه؟بعد یه جایی خوندم اگه مستقیم وصل شیم به سرور و آپدیت کنم به علت ..... گوشی بریک میشه درسته؟
من این برنامه ها رو روی رم 2 که بوده نصب شده حالا اگه رم 8 رو بندازم دوباره باید دانلود کنم؟
بهترین برنامه جی پی اس برای این گوشی چیه؟
ممنون

پروا
19-04-2012, 17:38
میگه که راهی برای دسترسی به نقطه اتصال مطمئن به سرور وجود نداره.اکانت جی میل تو گوشی خودم هم اخطار میده قبل اجرای بعضی برنامه ها.من اعتنا نمیکنم.شاید شما کد جی پی آر اس رو وارد نکردی تا نقطه دستیابی یا کانکشن ایجاد بشه.
کد*130*3*6# رو زدی؟ اگه تا به حال نزدی این کارو انجام بده بعد پیامی میاد که برای اجراش رمز1234رو باید وارد کنی وبه عنوان نقطه دسترسی انتخابش کنی.فکر کنم درست بشه
البته کدهایی که گفتم برای ایرانسل بود

سیم کارت من همراه اول هست gprs سیم رو هم فعال نکردم من به اینترنت خونه متصل میشم و خیلی راحت وارد اکانت یاهو میشم حتی با اینترنت های مختلف هم امتحان کردم ولی همیشه همین پیغام رو میده gmail رو هم اپگرید کردم نشد که نشد.:ci:

hame_mirim
19-04-2012, 17:40
1فایل منیجر es ورژن1.6.1.3
برنامهes task manager 1.3.0
برنامه بازار
رو نصب کردم
4.0.0.a.0.0.62
ایا آپدیت کنم یا نه؟بعد یه جایی خوندم اگه مستقیم وصل شیم به سرور و آپدیت کنم به علت ..... گوشی بریک میشه درسته؟
من این برنامه ها رو روی رم 2 که بوده نصب شده حالا اگه رم 8 رو بندازم دوباره باید دانلود کنم؟
ممنون

نه همچین اتفاقی نمیفته وآجر شدن هم یه حرف خنده داره در هیچ صورتی با هیچ کاری گوشی آجر نمیشه چون میشه دوباره روبراهش کرد.کاش میدونستم کی اولین بار بریک کردن رو مطرح کرده خودم خفش میکردم.
و دیگر این که با گوشیت آپدیت نکنی یا بکنی هیچ فرقی نمیکنه ولی بهتر اینه هیچ کاری نکنی چون آپدیت هم کنی دوباره باید تا کمتر از یه ماه دیگه آندرویید 4 که میاد رو فلاش کنی رو گوشیت که باز تفاوتی نخواهد کرد.پس بمونی بهتره

mohsen_toop
19-04-2012, 17:45
ممنون از شما

پروا
19-04-2012, 17:46
برنامه بازار
رو نصب کردم
4.0.0.A.0.0.62
ممنون

من marveck ریختم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101976
اما فکر کنم sygic بهتره
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203541

saeediranzad
19-04-2012, 18:09
دوستان. اول یه نکته درباره جیمیل:
با اینتر این گوشی نمیشه رفت جیمیل. چرا؟ چون تو کامپیوتر از https استفاده میشه. ولی تو گوشی از http.
پس باید با خود گوشی یه اکانت جدید درست کنید. یعنی من این کار را کردم.
بعد میتونید به خیلی از امکانات دسترسی داشته باشید.
بعد یه پرسش درباره عکس زمینه گذاشتن:
من تعدادی عکس در قطع گوشی روی لپتاپم دارم. ولی دوتاش را گذاشتم تو گوشی. متأسفانه گوشی بجای اینکه انها را با همون حالت درازا بگذاره، یه مستطیل از وسطشون انتخاب میکنه.
یعنی عرض عکس در لپتاپ میشه طول عکس در گوشی و در نتیجه همه عکس را نمیشه والپیپر کرد.
هرکاری کردم نتونستم.
مثلاً عکسی که 500*727 هست نمیشه انداخت. ولی اگه عکس 1292*727 باشه میشه یه 500*727 ازش دراورد و والپیپر کرد. کسی راهش را بلده؟

sina_d900
19-04-2012, 18:12
برای این گوشی چطوری میتونیم والپیپر رو بصورت لنداسکیپ بعنوان تصویر پس زمینه بزاریم نه پورتریت لطفا با پیغام خصوصی جواب بدین متشکرم

کسی نیس جواب بده !!!!!!!!!!!!!!

mehran_ar
19-04-2012, 18:22
برنامه بازار
رو نصب کردم
4.0.0.A.0.0.62
ممنون
اون برنامه هایی که نصب کردی خوبه
آپدیت هم میتونی بکنی. مشکلی نیست. من البته با کامپیوتر آپدیت کردم
رم رو عوض کنی باید دوباره برنامه ها رو نصب کنی. من پیشنهاد میکنم اول "ریست تو فکتوری" کن. بعد همه چی از اول
بهترین برنامه جی پی اسی که من دیدم : Sygic GPS Navigation v11.2.0 .عالیه !
از اینجا بگیرش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203541&page=6 پست شماره 58 من رو حتما بخون
موفق باشی

expria
19-04-2012, 18:48
اون برنامه هایی که نصب کردی خوبه
آپدیت هم میتونی بکنی. مشکلی نیست. من البته با کامپیوتر آپدیت کردم
رم رو عوض کنی باید دوباره برنامه ها رو نصب کنی. من پیشنهاد میکنم اول "ریست تو فکتوری" کن. بعد همه چی از اول
بهترین برنامه جی پی اسی که من دیدم : Sygic GPS Navigation v11.2.0 .عالیه !
از اینجا بگیرش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=203541&page=6 پست شماره 58 من رو حتما بخون
موفق باشی

مهران جان اگه پست منو تو همين تاپيك كه 2 تا پست بعد خودت داده بودم و توش لينك دقيق رو داده بودم رو ديده بودي لازم نبود چند صد مگ بيخودي دانلود كني خيلي زور داره آدم يك چيزو دانلود كنه آخرشم هيچي به هيچي آقا محسن شما هم آپديت نكني خيلي بهتره چون الان خيلي راحت ميتوني گوشيت رو روت كني بي دردسر
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2801273#post2801273

mohsen_toop
19-04-2012, 18:53
مموری رو عوض کردم اما برنامه ها بودش مثل اینکه تو حافظه گوشی نصب شدند
چجوری میشه به برنامه ها ادرس داد تا تو مموری نصب بشن اخه من انتخاب که میکنم خودش اتومات نصب میشه و نمی پرسه کجا نصب بشه
ریست فکتوری کدش چیه؟
ممنون

expria
19-04-2012, 19:11
مموری رو عوض کردم اما برنامه ها بودش مثل اینکه تو حافظه گوشی نصب شدند
چجوری میشه به برنامه ها ادرس داد تا تو مموری نصب بشن اخه من انتخاب که میکنم خودش اتومات نصب میشه و نمی پرسه کجا نصب بشه
ریست فکتوری کدش چیه؟
ممنون

بعد اين كه برنامه ات رو نصب كرد برو به settings/applicathions/manage applicathions و داخل برنامه مورد نظرت شو وMove to SD card رو لمس كن زبان گوشي بايد روي انگليسي باشه و وخود برنامه هم امكان چنين كاري رو داشته باشه
نياز به كد نيست برو تو Settings و بعد تو Privacy

mohsen_toop
19-04-2012, 19:30
واقعا دم همتون گرم
خیلی با مرام هستین

برای اینکه گوشی رو با کابل به سیستم وصل کنم همون داریور (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470) رو نصب کنم کافیه یا نه؟
برای روت کردن این پســـــــــــــــــــــــ ــت (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2568442&postcount=3)خودشه؟
همون روت خالی بسه یا بقیه چند پست دیگه هم لازمه؟حالا روت کنم دیگه مشکل نصب برنامه ندارم درسته؟اونوقت گارانتی هم میپره؟
این مموری 2گیگ خودش یه مشت اطلاعات و فولدر داره لازمه اینها رو کپی کنم تو مموری 8گیگم؟
سوالی که برام مهمه من میخوام برنامه لایتنر زبان انگلیسی رو نصب کنم ایا میشه ازش بک آپ گرفت که اگه اندروید 4 اومد و ارتقا دادم یا گوشی خدای نکرده موردی پیدا کرد بشه از اون بک آپ استفاده کرد
برنامه بک آپ الان کودوم خوبه؟

ممنون

LOVE Story
19-04-2012, 20:01
واقعا دم همتون گرم
خیلی با مرام هستین

برای اینکه گوشی رو با کابل به سیستم وصل کنم همون داریور (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470) رو نصب کنم کافیه یا نه؟
برای روت کردن این پســـــــــــــــــــــــ ــت (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2568442&postcount=3)خودشه؟
همون روت خالی بسه یا بقیه چند پست دیگه هم لازمه؟حالا روت کنم دیگه مشکل نصب برنامه ندارم درسته؟اونوقت گارانتی هم میپره؟
این مموری 2گیگ خودش یه مشت اطلاعات و فولدر داره لازمه اینها رو کپی کنم تو مموری 8گیگم؟
سوالی که برام مهمه من میخوام برنامه لایتنر زبان انگلیسی رو نصب کنم ایا میشه ازش بک آپ گرفت که اگه اندروید 4 اومد و ارتقا دادم یا گوشی خدای نکرده موردی پیدا کرد بشه از اون بک آپ استفاده کرد
برنامه بک آپ الان کودوم خوبه؟

ممنون

اگه برنامه pc combanion هم نصب باشه درایور همراهش نصب میشه.
نه همون پست کافیه.
گارانتی با روت نمیپره بعد میشه انروت کرد.
بکاپ برنامه رویه اندروید 4 بعد کار نمیده.

LOVE Story
19-04-2012, 20:02
کسی نیس جواب بده !!!!!!!!!!!!!!

رویه رامه رسمی همچین قابلیتی وجود نداره.

mohsen_toop
19-04-2012, 20:11
اگه برنامه pc combanion هم نصب باشه درایور همراهش نصب میشه.
نه همون پست کافیه.
گارانتی با روت نمیپره بعد میشه انروت کرد.
بکاپ برنامه رویه اندروید 4 بعد کار نمیده.

یعنی من اگه الان از این اندروید بک آپ بگیرم
روی 4 کار نمیده؟اما روی خود همین ورژن چی کار میده؟
این 4 معلوم نیست اخرش کی می یاد
اصلا مگه اندروید4 با این خیلی فرق داره؟

LOVE Story
19-04-2012, 20:16
یعنی من اگه الان از این اندروید بک آپ بگیرم
روی 4 کار نمیده؟اما روی خود همین ورژن چی کار میده؟
این 4 معلوم نیست اخرش کی می یاد
اصلا مگه اندروید4 با این خیلی فرق داره؟

نه رویه اون رام کار نمیده.
بله فرق داره.

arminjahanshahr
19-04-2012, 21:41
من کیف لبتاپشو گرفتم خیلی نازه مال خود گوشی هم هست 10 تومن چون هیچ جا نداشت جبور شدم از اونجا بگیرم منتطرم گاردش بیاد و بگیرم

دوست عزیز اگه میشه یک عکس از کیفت بزار
از کجا خریدی؟

hame_mirim
19-04-2012, 21:51
با اینتر این گوشی نمیشه رفت جیمیل. چرا؟ چون تو کامپیوتر از https استفاده میشه. ولی تو گوشی از http.
بعد یه پرسش درباره عکس زمینه گذاشتن:
من تعدادی عکس در قطع گوشی روی لپتاپم دارم. ولی دوتاش را گذاشتم تو گوشی. متأسفانه گوشی بجای اینکه انها را با همون حالت درازا بگذاره، یه مستطیل از وسطشون انتخاب میکنه.
یعنی عرض عکس در لپتاپ میشه طول عکس در گوشی و در نتیجه همه عکس را نمیشه والپیپر کرد.
هرکاری کردم نتونستم.
مثلاً عکسی که 500*727 هست نمیشه انداخت. ولی اگه عکس 1292*727 باشه میشه یه 500*727 ازش دراورد و والپیپر کرد. کسی راهش را بلده؟

فکر نکنم بشه کاری کرد مگه اینکه فایل سیستمی رو که عکسهای فابریک و والپیپیر ها اونجا قرار داره رو پیدا کنی وعکسهای خودتو به اونجا انتقال بدی تا اجراشون کنه.اگه به نتیجه رسیدم به شما هم میگم

mohsen_toop
19-04-2012, 22:38
By DoomLord @ XDA

آموزش روت :

روت : به معنای دسترسی به فایل های سیستمی جهت ایجاد تغییراتی همچون نصب کاستوم رام و کاستوم کرنل انواع مود و توئیک هستش .

روش فعلی علاوه بر روت تمام سری اکسپزیا 2011 گوشی های برند های دیگه رو هم روت کرده :

devices:
Sony Xperia X10 (GB firmware)
Sony Xperia Arc (.42 firmware)
Sony Xperia Arc S
Sony Xperia Play [R800i/R800x]
Sony Xperia Ray
Sony Xperia Neo
Sony Xperia Mini
Sony Xperia Mini Pro
Sony Xperia Pro
Sony Xperia Active
NTT Docomo Xperia ARCO SO-02C
Samsung Galaxy S2 [GT-9100/GT-9100P]
Samsung Galaxy S II for T-Mobile (SGH-T989)
Samsung Galaxy S [i9000B] & [i9000 2.3.3 (PDA I9000BOJV8, Phone I9000XXJVO, CSC I9000GDTMJV7) and german T-Mobile branding]
Samsung Galaxy Mini GT-S5570
Samsung Galaxy W [i8150]
Samsung Galaxy Tab [P1000] (2.3.3 firmware), [P1000N]
Samsung Galaxy Note [N7000]
Samsung Galaxy Player YP-G70 2.3.5 (GINGERBREAD.XXKPF)
Samsung Nexus S [i9023] (2.3.6)
Samsung Nexus S 4G 2.3.7
Samsung Exhibit (SGH-T759)
Samsung Exhibit 4G (SGH-T759) (2.3.3) Build UVKE8
Motorola Milestone 3 [ME863 HK]
Motorola XT860, Bell XT860
Motorola Defy+
Motorola Droid X sys ver 4.5.605 w/ gingerbread
Motorola Droid X2 (2.3.4) Sys ver 1.3.380.MB870.Verizon.en.US Build 4.5.1A-DTN-150-30
Motorola XT883 (China Telecom)
Motorola XT862 (Verizon Droid3)
Nexus One (2.3.6 stock)

فایل ضمیمه رو دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید :

سپس به داخل پوشه رفته و فایل RUNME.bat رو اجرا کنید .

قبل از شروع موارد زیر رو چک کنید :

USB DEBUGGING

از منوی : Menu\Settings\Applications\Development

و
UNKNOWN SOURCES

از منوی : Menu\Settings\Applications

screen timeout را به 10 دقیقه تغییر بدید .
کابل USB رو ابتدا به گوشی و سپس به PC متصل کنید .

طبق تست های انجام شده در کمتر از 30 ثانیه دیوایس شما روت می شود .
طبق این دستور پیش رفتم و داخل کامپییوتر فایلRUNME.bat رو کیلک کردم
تو پنجره داس هم یه کلید فشار دادم پیغام آخریش هم سکسفولی اومد
اما اون آیکونهsuperuser نیومده
حالا گوشی روت شده یا نه؟اگه نه چیکار کنم
ممنون

LOVE Story
19-04-2012, 23:01
طبق این دستور پیش رفتم و داخل کامپییوتر فایلrunme.bat رو کیلک کردم
تو پنجره داس هم یه کلید فشار دادم پیغام آخریش هم سکسفولی اومد
اما اون آیکونهsuperuser نیومده
حالا گوشی روت شده یا نه؟اگه نه چیکار کنم
ممنون

نه روت نشده.
بیس باند گوشیت چنده.

mohsen_toop
19-04-2012, 23:18
نه روت نشده.
بیس باند گوشیت چنده.

بیس باند چیه؟

mohsen_toop
19-04-2012, 23:24
baseband version:
58
خودشه ؟دو رقم اخرش 58 زده کاملش رو میخوای بدونید؟

LOVE Story
19-04-2012, 23:29
baseband version:
58
خودشه ؟دو رقم اخرش 58 زده کاملش رو میخوای بدونید؟

با این روش فکر نکنم روت بشه.چون ماله اکسپریاها و یه سری گوشی های دیگه.ش
شما از این روش استفاده کن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=187560

saeediranzad
19-04-2012, 23:46
[SIZE="3"]سلام دوستان
این گوشی را با دو روش سعی کردم روت کنم؛ یکی Super One Click و یکی DooMLord که با هیچکدوم نشد.
بعد یه جایی خوندم که اول باید بوت بودر آنلاک بشه و کدش را هم باید از سایت سونی گرفت.
(این حرفها را قبلاً جای دیگه زدم)
بعد هم که اصلاً منصرف شدم. پس این گوشی اول آنلاک بشه، بعد روت./SIZE]

LOVE Story
19-04-2012, 23:49
[size="3"]سلام دوستان
این گوشی را با دو روش سعی کردم روت کنم؛ یکی super one click و یکی doomlord که با هیچکدوم نشد.
بعد یه جایی خوندم که اول باید بوت بودر آنلاک بشه و کدش را هم باید از سایت سونی گرفت.
(این حرفها را قبلاً جای دیگه زدم)
بعد هم که اصلاً منصرف شدم. پس این گوشی اول آنلاک بشه، بعد روت./size]

اگه رامه 62 داری هم میتونی بوت لودر رو باز کنی و روتش کنی و هم اینکه برگردی ب رامه قبلی رو با روش سوپر وان کلیک روتش کنی.

MOslem120
20-04-2012, 00:01
رام 58 چطوریه؟
مزایا و معایبش؟

LOVE Story
20-04-2012, 00:07
رام 58 چطوریه؟
مزایا و معایبش؟

کلا رامه رسمی معایب زیاد ندارن.
فوقه فوقش تو اپدیت ب رامه بعدیش مثلا یا یه برانامه اضافه شده و یا مصرف باتری بهتر شده.

MOslem120
20-04-2012, 00:24
از نظر هک ویا دسترسی به همه فایل ها (روت ،بوت لودر و ..) کدوم رام بهتره؟

LOVE Story
20-04-2012, 00:27
از نظر هک ویا دسترسی به همه فایل ها (روت ،بوت لودر و ..) کدوم رام بهتره؟

خب بوت لودر ک گل سر سبد همشونه.

mazy667
20-04-2012, 00:35
دوستان من هر وقت گوشی رو خاموش روشن میکنم این پیغام ظاهر میشه.کسی میدونه چیه؟
http://petozherver.persiangig.com/aks/DSC_0295.JPG
هیچ کی نمیدونه مشکل کجاست؟
عکسش واستون اشنا نیست؟:dy:

mehran_ar
20-04-2012, 00:36
یک تقاضای واجب از دوستان

من بدنبال برنامه Ndrive سازگار با این گوشی هستم. لطفا عزیزانی که نصب کردن؛ آدرس دانلود رو بنویسن.
البته با توجه به موارد زیر:
1-اول نظرتون رو درباره این برنامه بگین (دقت؛ سرعت؛ راحتی استفاده؛ زیبایی؛ جزئیات نقشه شهرهای مختلف و...) در مقایسه با سایر برنامه های مشابه. دوستانی هم که نتونستن نصب کنن نظرشون رو بگن!
2- روی گوشی لایو کامل تست شده باشه (نصب + اجرا + بدون هنگ و مشکل خاص)
3- نیاز به روت گوشی نباشه و روی همین رام رسمی 62 جواب بده.
4-نیاز به اینترنت گوشی نباشه .مخصوصاً وای فای نیاز نداشته باشه (یعنی بشه همه فایلها رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد و ریخت روی گوشی)
5-تاحد امکان جدیدترین ورژن برنامه + جدیدترین نقشه رو معرفی بفرمایین (نقشه مارشال یا حالا هرچی ....)

بسیار بسیار ممنون

MOslem120
20-04-2012, 00:40
خب بوت لودر ک گل سر سبد همشونه.

آره ولی بعضی از رام ها یا بد باز میشن بوت لودر یا آسون که اگه اشتباه نکنم برای رام 62 نمیدونم راحته یا سخت؟
آخه من که x8 داشتم نتونستم بوت لودر باز کنم کسانی که رام قدیمی داشتن یا بهتر بگم ورژن پایین بودن میتونستن من فقط رام عوض میکردم روی استوک

LOVE Story
20-04-2012, 00:43
یک تقاضای واجب از دوستان

من بدنبال برنامه ndrive سازگار با این گوشی هستم. لطفا عزیزانی که نصب کردن؛ آدرس دانلود رو بنویسن.
البته با توجه به موارد زیر:
1-اول نظرتون رو درباره این برنامه بگین (دقت؛ سرعت؛ راحتی استفاده؛ زیبایی؛ جزئیات نقشه شهرهای مختلف و...) در مقایسه با سایر برنامه های مشابه. دوستانی هم که نتونستن نصب کنن نظرشون رو بگن!
2- روی گوشی لایو کامل تست شده باشه (نصب + اجرا + بدون هنگ و مشکل خاص)
3- نیاز به روت گوشی نباشه و روی همین رام رسمی 62 جواب بده.
4-نیاز به اینترنت گوشی نباشه .مخصوصاً وای فای نیاز نداشته باشه (یعنی بشه همه فایلها رو از طریق کامپیوتر دانلود کرد و ریخت روی گوشی)
5-تاحد امکان جدیدترین ورژن برنامه + جدیدترین نقشه رو معرفی بفرمایین (نقشه مارشال یا حالا هرچی ....)

بسیار بسیار ممنون

عزیزم این برنامه رو کلا سامسونگ زده و رویه بقیه گوشی ها جواب نمیده!!!!

LOVE Story
20-04-2012, 00:47
هیچ کی نمیدونه مشکل کجاست؟
عکسش واستون اشنا نیست؟:dy:

شما این برنامه سیستمی گوشیت بنام کراش مانیتور مشکل داره یا پاک شده یا اجرا نمیشه.

LOVE Story
20-04-2012, 00:49
آره ولی بعضی از رام ها یا بد باز میشن بوت لودر یا آسون که اگه اشتباه نکنم برای رام 62 نمیدونم راحته یا سخت؟
آخه من که x8 داشتم نتونستم بوت لودر باز کنم کسانی که رام قدیمی داشتن یا بهتر بگم ورژن پایین بودن میتونستن من فقط رام عوض میکردم روی استوک
ا
ین گوشی طراحیش با ایکس8 فرق میکنه اون یه سری از مدل هاش بوت لودرشون باز نمیشد اگه هم زور میزدی پاره میشد:ag::bm: و گوشی بریک میشد.
کلا با اون گوشی متفاوته.
فرقی نمیکنه باز کردن بوت لودر.اصلا ب رام بستگی نداره.عزیز

MOslem120
20-04-2012, 01:34
عزیزم این برنامه رو کلا سامسونگ زده و رویه بقیه گوشی ها جواب نمیده!!!!

حسام جان بابت راهنماییت ممنونم:ag:
من ی جا خوندم که ورژن های قدیمی nDrive روی بقیه گوشی ها جواب میده ولی تست نکردم ولی امیدوارم که این اتفاق بیفته و ما هم استفاده کنیم:db:

persianboy98
20-04-2012, 02:58
سلام دوستان گوشی من نمیتونه wifi لپ تاپم رو پیدا کنه. شما هم امتحان کنین ببینین همینطوره؟؟ اعصابم رو داغون کرده

sina_browser
20-04-2012, 03:13
سلام دوستان گوشی من نمیتونه wifi لپ تاپم رو پیدا کنه. شما هم امتحان کنین ببینین همینطوره؟؟ اعصابم رو داغون کرده

سلام
دوست عزیز wifi لپ تاپ یک طرفه هستش اونم فقط گیرندست
یعنی شما میتونی با لپ تاپت به اینترنت مودمت وصل بشی
اما اگه بخوای با wifi به لپ تاپت وصل بشی نمیشه

sina_browser
20-04-2012, 03:15
راستی دوستان کسی نقشه های google erth گوشی رو داره؟

hami.k
20-04-2012, 04:12
دوستان من میخوام گوشی مو از طریق کابلش وصل کنم به pc که ADSL داره و بتونم با سرعت بالای اینترنتم از استور گوگل بازی دانلود کنم ... برای اینکار باید چیکار کنم . نمیخوام با سیم کارت و GPRS اینا کانکت بشم ...
میخوام با ADSL سیستمم اینکارو کنم
اکانت Gmail هم دارم

m-h-gta
20-04-2012, 11:12
سلام دوستان یه سوال داشتم راجب گارانتی!
من الان گوشیمو روت کنم یا رام عوض کنم گارانتی میپره؟؟؟

persianboy98
20-04-2012, 11:24
سلام

قبلا که هازل داشتم wifi لپ تاپ رو پیدا میکرد و عین هلو کانکت میشد و به راحتی میتونستم از اینترنت لپ تاپ روی گوشی استفاده کنم ولی با این گوشی نمیشه.:bc:

omidzpm
20-04-2012, 11:55
سلام دوستان
من دیروز این گوشی رو خریدم نه file manager داره نه app installer . هر منیجری هم که دانلود کردم به خاطر روت نشدن اجازه نصب نمیده !
جیکار میشه کرد ؟؟؟؟؟

AMIR REZAs
20-04-2012, 12:03
من دیروز این گوشی رو خریدم نه file manager داره نه app installer . هر منیجری هم که دانلود کردم به خاطر روت نشدن اجازه نصب نمیده !
جیکار میشه کرد ؟؟؟؟؟

اول برنامه es file explorer دانلود کن و تو رمت بریز بعد با Application installer نصبش کن

mohsen_toop
20-04-2012, 12:10
سلام دوستان
جیکار میشه کرد ؟؟؟؟؟

قبل از شروع موارد زیر رو چک کنید :

USB DEBUGGING

از منوی : Menu\Settings\Applications\Development

و
UNKNOWN SOURCES

از منوی : Menu\Settings\Applications
تک اینها رو بزن
بعد هم دیروز منم مثل خودت بودم بیا اینجا قشنگ توضیح داده لینک هم گذاشته ببین
من خودم از اینجا استفاده کردم
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2834829&postcount=1229

saeediranzad
20-04-2012, 12:33
سلام
اینترنت:
تا حالا من نتونستم با کابل از لپتاپ اینترنت بگیرم. بلکه باید با خود لپتاپ هرچی میخواهید دانلود کنید و با فایل منیجر PC Companion بریزید روی گوشی.
ولی با وایفای براحتی به مودم وایرلس وصل میشه و حتا بیرون از خونه همه وایرلسهای اطراف را پیدا میکنه.
آندروید: راستی چرا بعد از ورژن2.3.4 قراره ورژن 4 بیاد؟ پس 3 چی شد؟

امیر اصلان
20-04-2012, 13:29
سلام دوستان
جیکار میشه کرد ؟؟؟؟؟

برای فایل منجر root explore هست که عالیه

persianboy98
20-04-2012, 14:02
سلام
اینترنت:
تا حالا من نتونستم با کابل از لپتاپ اینترنت بگیرم. بلکه باید با خود لپتاپ هرچی میخواهید دانلود کنید و با فایل منیجر PC Companion بریزید روی گوشی.
ولی با وایفای براحتی به مودم وایرلس وصل میشه و حتا بیرون از خونه همه وایرلسهای اطراف را پیدا میکنه.
آندروید: راستی چرا بعد از ورژن2.3.4 قراره ورژن 4 بیاد؟ پس 3 چی شد؟

ورژن3 مخصوص تبلت هاست که قبلا ارائه شده.:ax:

persianboy98
20-04-2012, 14:14

قبلا که هازل داشتم wifi لپ تاپ رو پیدا میکرد و عین هلو کانکت میشد و به راحتی میتونستم از اینترنت لپ تاپ روی گوشی استفاده کنم ولی با این گوشی نمیشه.:bc:

کسی تست کرده؟!:sign_help:

sina_browser
20-04-2012, 14:37
کسی تست کرده؟!:sign_help:

من خودم قبلا تست کردم اما کار نکرد
مجبور شدم یه مودم وایرلس بگیرم

m-h-gta
20-04-2012, 14:40
سلام دوستان یه سوال داشتم راجب گارانتی!
من الان گوشیمو روت کنم یا رام عوض کنم گارانتی میپره؟؟؟

عزیزان لایو دار واقعا کسی از این موضوع اطلاعی نداره!!!!!؟؟

sina_browser
20-04-2012, 14:44
عزیزان لایو دار واقعا کسی از این موضوع اطلاعی نداره!!!!!؟؟

نخیر دوست عزیز گارانتیش نمیپره خیالت راحت
اینا همش حرفه که میگن گارانتیش میپره

hame_mirim
20-04-2012, 15:37
نخیر دوست عزیز گارانتیش نمیپره خیالت راحت
اینا همش حرفه که میگن گارانتیش میپره

نصب هرگونه نرم افزار به غیر از نرم افزارهای معمول باعث ابطال گارانتی میشه اما کسیکه روت میکنه,آنروت هم میتونه انجام بده

omidzpm
20-04-2012, 15:46
Adao file managero نصب کردم مشکل نصب برنامه حل شد .
با اینکه به wifi وصلم وقتی می خوام از maps استفاده کنم میزنه network failure : this application requires a working data connection
ممنون میشم راهنمایی کنید.

hami.k
20-04-2012, 15:49
به نظر من وقتی این گوشی رو با گارنتی خریدی فقط پول تضمین کیفیت باطری و هدست و سخت افزار رو دادی ...
مطمئننا اگه خدایی ناکرده گوشیت چیزی بشه ببری گارنتی عمرا برات کاری انجام بده ...
پس رو گارانتی حساس نباش
منم 22000 تومن پول گارانتی دادم اما همون روز اول گوشیمو روت کردم ولی خیالم راحته قطعات گوشی دستکاری نشده

برای نصب منیجر فایل روت منیجیر رو بریزید رو رم یه گوشی دیگه بعد به گوشی خودتون بولوتوس کنید و اجراش کنید
به روت کردن هم نیازی نداره

mohsen_toop
20-04-2012, 16:30
نصب فایلهای جاوا چگونه هست؟یه برنامه جاوا دارم دو فایله یکی زده جاد و دیگری نمیدونم چیه
چگونه نصب میشند ریختم رو گوشی روش کلیک کردم پنجرهopen with اومد

hami.k
20-04-2012, 16:55
من هنوز نتوستم از طریق مارکت استور بازی دانلود کنم ... چیکار باید انجام بدم؟

پروا
20-04-2012, 17:17
نصب فایلهای جاوا چگونه هست؟یه برنامه جاوا دارم دو فایله یکی زده جاد و دیگری نمیدونم چیه
چگونه نصب میشند ریختم رو گوشی روش کلیک کردم پنجرهopen with اومد

یک سر به اینجا بزن فکر کنم مشکلت حل بشه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110174

پروا
20-04-2012, 17:29
من هنوز نتوستم از طریق مارکت استور بازی دانلود کنم ... چیکار باید انجام بدم؟

به نظر من این روش یکی از راحت ترین روش های اتصال به مارکت هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97401

با این حال اگر هم نتونستی چند تا سایت جایگزین وجود داره یکی از معروفترین ها بازاره
http://getbazaar.com/fa/

وهمچنین 1mobile و applanet

http://www.1mobile.com/
http://applanet.net/

ودر اخر چند مارکت دیگه

http://www.freewarelovers.com/android
http://mobile.brothersoft.com/android/
http://www.mobihand.com/platformMain.asp?platform=13
http://www.handango.com/content/Google-Phone-T-Mobile-G1-Mobile-Software
http://slideme.org/

پروا
20-04-2012, 17:54
این است گوشی live with walkman

http://www.........com/watch?v=xsyLcHbZJUo

mazy667
20-04-2012, 18:29

http://www.........com/watch?v=xsyLcHbZJUo
این چیه؟
صفحش برای من باز نمیشه:bh:

پروا
20-04-2012, 20:23
این چیه؟

رو لینک کلیک سمت راست کن
گزینه Save link as... رو بزن:bm:

LOVE Story
20-04-2012, 21:01
راستی دوستان کسی نقشه های google erth گوشی رو داره؟

تویه بخش مربوطه برو هست.
اندروید /نرم افزار /مکان یاب.

LOVE Story
20-04-2012, 21:07

http://www.........com/watch?v=xsylchbzjuo

این چیه؟

اگه لینک از یه فروم دیگه بجز انگلیسی تو سایت بزاری
اوتوماتیک لینک رو خراب میکنه.
اگه میخوای لینک بزاری تویه یه تسکت بزار.

LOVE Story
20-04-2012, 21:12

برایه چه موردی میخوای پیدا کنه؟؟؟
برای اینترنت میخوای یا تبادل اطلاعات؟؟؟

LOVE Story
20-04-2012, 21:17
سلام

عزیزم چرا دروغ میگی؟؟؟؟

LOVE Story
20-04-2012, 21:19
دوستان من میخوام گوشی مو از طریق کابلش وصل کنم به pc که adsl داره و بتونم با سرعت بالای اینترنتم از استور گوگل بازی دانلود کنم ... برای اینکار باید چیکار کنم . نمیخوام با سیم کارت و gprs اینا کانکت بشم ...
میخوام با adsl سیستمم اینکارو کنم
اکانت gmail هم دارم

مودم adsl ات وای فای نداره؟؟؟؟

ritana
20-04-2012, 21:40
رم من بهترین رم بازار هستش
16 گیگ apacer کلاس 10
از همون روز اول هم تا خرخره پر بود هیییچ مشکلی هم نداشت...
اینم بگم که من از این گوشی 2 تا خریدم
یکی مشکی
یکی سفید

این مشکلات فقط برای سفیده پیش اومده
و هنوز مثه لودر از مشکیه داره کار کشیده میشه

میخواستم کلا بگم که همشون اینطوری نیستن...ولی بعضیا اینطوری شدن
امیدوارم تا آخره ماه may که آپدیت آندروید 4 میاد نصب کنیم و همه چی درست بشه ...

=========================
من گوشیمو فلش کردم

ولی مشکل ریست شدن حل نشد

===========================

4 تا رم براش عوض کردم
کلاس 4 ترنسند
کلاس 2 ترنسند
رم 2گیگه خودش

رمی که از همون روز اول بهش انداختم و 16 گیگ کلاس 10 apacer با گارانتی معتبره اس دی

فرمت کردم ... فلش زدم

========
کلا اینکه به هییییچ جایی نرسیدم ...
کسی اگه راهی چیزی بلده آمار بده ...

دوستانی که رووت کردن لطفا بگن به مشکل خوردن یا نه؟

شما نيازي به اينكارها نداشتيد .
گوشيت را مستر ريست كن بعد همون رم دو گيگ خودش را بهش بنداز مشكلت حل ميشه !!!

آقايون براي صد هزار بار بازم ميگم .

مشكل ريست شدن گوشي لايو شما فقط مربوط به رمهاي قلابي و ناسازگار با گوشي است .

sina_browser
20-04-2012, 21:53
عزیزم چرا دروغ میگی؟؟؟؟

من دروغ میگم؟
چرا؟

LOVE Story
20-04-2012, 22:11
من دروغ میگم؟
چرا؟

اینکه میگی نمیشه با گوشی ب لپتاپ وصل شد!!!

hami.k
20-04-2012, 22:22
مودم adsl ات وای فای نداره؟؟؟؟

نه مودم adsl از نوع سوکت شبکه هستش
در Setting قسمت Wirelsee @ network setting در قسمت Tethering یه گزینه هست که نوشته برای تصال از طریق کابل هستش که فقط در ویندوز ویستا و 7 قابل کار هستش ...
بعد از کلی کلنجار اخرشم نتونستم اینرتنت PC رو به گوشی انتقال بدم

یعنی فقط از طریق Wifi یا Wirelees باید اینترنت adsl رو به گوشی منتقل کرد ؟

LOVE Story
20-04-2012, 22:31
نه مودم adsl از نوع سوکت شبکه هستش
در Setting قسمت Wirelsee @ network setting در قسمت Tethering یه گزینه هست که نوشته برای تصال از طریق کابل هستش که فقط در ویندوز ویستا و 7 قابل کار هستش ...
بعد از کلی کلنجار اخرشم نتونستم اینرتنت PC رو به گوشی انتقال بدم

یعنی فقط از طریق Wifi یا Wirelees باید اینترنت adsl رو به گوشی منتقل کرد ؟مواد لازم: :
گوشی روت شده
داشتن نرم افزار super user
داشتن نرم افزار busy box
داشتن نرم افزار terminal emulator
سیستم عامل ویندوز (روی سون تست شده)
کابل usb

روش کار:

1- نرم افزار های بالا رو نصب کنید
2- usb رو به گوشی وصل کنید
3- USB Tethering رو روشن کنید

4- بعد کامپیوتر یک وسیله ی جدید می شناسه
5- بعد تو کانکشن اینترنتان برید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601927&stc=1&d=1313139093
properties رو کلیک کنید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601938&stc=1&d=1313139425
بعد در قسمت sharing دو تا تیک رو بگذارید و local area connection جدید رو انتخاب کنید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601939&stc=1&d=1313139425
حالا کانکشن دوم که به وسیله ی usb ساخته شده بود رو باز کنید و properties رو بزنید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601928&stc=1&d=1313139093
و در تب network ، ipv4 رو باز کنید
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601929&stc=1&d=1313139093
و می بینید ip address و subnet mask مثل تصویر پایینه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=601930&stc=1&d=1313139093
حالا رسیدیم به تنظیمات گوشی
1- android emulator رو اجرا کنید و کد "su" (توجه داشته باشید شما باید su تایپ کنید)

2- کد “ifconfig usb0 192.168.2.2 netmask 255.255.255.0” را تایپ کنید

3- بعد “busybox route delete default”

4- اگه شما پیغامی دیدید اشکالی نداره
5- سپس کد رو به رو را تایپ کنید “iptables –F –t nat” (حرف کوچک و بزرگ رو دقت کنید)
6- بعد تایپ کنید “busybox route add default gw 192.168.2.1”

7- و تایپ کنید “setprop net.dns1 8.8.8.8”

حالا گوشی شما اینترنت اومد توش

توجه داشته باشید از طریق این روش فقط internet browser گوشیتون کار می کنه با چندتا نرم افزار

hami.k
20-04-2012, 22:36
ممنون
این دوتا نرم افزار رو لینک دارید ازش ؟
داشتن نرم افزار busy box

سوال دومم اینه که میخوام از طریق
https://play.google.com/store
بازی دانلود کنم ... میگه باید گووشیتو بشناسه این سایت

LOVE Story
20-04-2012, 22:49
ممنون
این دوتا نرم افزار رو لینک دارید ازش ؟
داشتن نرم افزار busy box

سوال دومم اینه که میخوام از طریق
https://play.google.com/store
بازی دانلود کنم ... میگه باید گووشیتو بشناسه این سایت

نه متاسفانه من ندارم.
بله نیازه.من با این کار نکردم فکر کنم باید جیمیلت رو ویرایش کنی و گوشیت رو اضافه کنی.
من درست اطلاع ندارم.

sina_browser
20-04-2012, 23:04
تویه بخش مربوطه برو هست.
اندروید /نرم افزار /مکان یاب.

گشتم نبود
چیکار کنم؟
اگر نقشه گوگل مپ هم بود باز خوبه

LOVE Story
20-04-2012, 23:08
گشتم نبود
چیکار کنم؟
اگر نقشه گوگل مپ هم بود باز خوبه

ب این پست برو ببین چیزی دستگیرت میشه.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164379

bagbaaz
20-04-2012, 23:27
شما نيازي به اينكارها نداشتيد .
گوشيت را مستر ريست كن بعد همون رم دو گيگ خودش را بهش بنداز مشكلت حل ميشه !!!

آقايون براي صد هزار بار بازم ميگم .

مشكل ريست شدن گوشي لايو شما فقط مربوط به رمهاي قلابي و ناسازگار با گوشي است .

عزیز جوونم ... من میگم 3 ماه چهار ماه گوشی دستم بود همون رم 16 گیگ apacer رووش بود و تا خرخره هم پر بود ... و مثه بولدوزر کار میکرد ... بعد از 4 5 ماه اوفتاده به ریست شدن ...

من الان خودم احساس میکنم باید از باطری باشه!!!!

دمایه باطریه من میره روویه 37 درجه ...

به نظرتون عادیه؟؟

persianboy98
20-04-2012, 23:28
برایه چه موردی میخوای پیدا کنه؟؟؟
برای اینترنت میخوای یا تبادل اطلاعات؟؟؟

هردو:dk:

bagbaaz
20-04-2012, 23:29
دوستان من یه بار گوشیمو رووت کردم بدون باز کردن بوت لودر و با روش یک کیلیکی با doomlord... و ریکاوری هم نصب کردن و دوباره آنروت کردم ...

الان میخوام بیلد نامبر 62 رو فلش بزنم...

به نظرتون این کار خطرناکه??

™HAMID
21-04-2012, 00:40
سلام
دوستان کسی اطلاع داره که چه فوتبالی روی این گوشی جواب میده؟؟؟
آخه من برای دوستم pes2012 را دانلود کردم ولی روش کارنکرد
کار خاصی باید براش انجام بدم؟؟؟
ممنون

LOVE Story
21-04-2012, 10:03
دوستان من یه بار گوشیمو رووت کردم بدون باز کردن بوت لودر و با روش یک کیلیکی با doomlord... و ریکاوری هم نصب کردن و دوباره آنروت کردم ...

الان میخوام بیلد نامبر 62 رو فلش بزنم...

به نظرتون این کار خطرناکه??

اگه بخوای با فلش تول رامه 62 بزنی نه خطری نداره.

LOVE Story
21-04-2012, 10:24
سلام
دوستان کسی اطلاع داره که چه فوتبالی روی این گوشی جواب میده؟؟؟
آخه من برای دوستم pes2012 را دانلود کردم ولی روش کارنکرد
کار خاصی باید براش انجام بدم؟؟؟
ممنون

خب پوشه ای که تو دیتا ریختی رو از اونجا به مموری انتقال بده وبعد وای فای یا اینترنت رو فعال کن و برو تو بازیه نصبیت.وقتی بری تو بازی با پیغام احتمالی دانلود دیتا موواجه میشی وتایید کن اون پیغام رو بذار چند دقیقه بگذاره تا پوشه ای به اسم کونامی تو دیتا ساخته بشه بعد اتصال رو قطع کن .محتویات پوشه اولی که به مموری انتقال دادی رو درون پوشه داخل دیتا بریز(هدف از اتصال به اینترنت فقط ساخته شدن پوشه ای توسط خود بازی بوده تا گیم دیتا رو به داخلش انتقال بدیم.با این کار گوشی فریب میخوره واز پوشه ساخته شده خودش بازی رو میخونه وبازی اجرا میشه)

سلام حمید جان یه نفر دیگه هم این بازی رو تست کرده بود اولش جواب نداده بود ک رامین جان بهش گفتن چیکار کنه..
نقل قول کردم امیدوارم ب دردتون بخوره.

LOVE Story
21-04-2012, 11:51
هردو:dk:

برای تبادل:
ابتدا فایل ضمیمه رو روی گوشی خودتون نصب کنید
با گوشی به وایرلس وصل بشید
برنامه websharing رو باز نمایید
دکمه start رو میزنید

start

بهتون یه ادرس میده مطابق شکل که اون رو توی مرورگرتون وارد میکنید
در مرورگر با صفحه زیر مواجه میشوید و پسورد وارد میکنید

بعد از زدن پسورد شما به فایل ها دسترسی خواهید داشت

سرعت انتقال اطلاعات توسط این روش بین 1upto2MBps خواهد بود

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=408129&d=1278669599

اینترنت:
خب ابتدا نرم افزار Connectify رو که در انتها ضمیمه شده دانلودش کنید و روی سیستمتون نصب کنید. وقتی نصب شد و اجراش کردید مقابل قسمت
Wi-Fi Name یه نام انتخاب کنید مثلا masoud و در مقابل Password هم یه پسورد 8 رقمی مثلا 12345678 رو وارد کنید.
و در مقابل Internet کانکشن مربوط به ADSL رو انتخاب کنید. احتمالا Local Aria Connection هست. حالا گزینه Start Service رو بزنید.

مبایلتون رو بردارید و به قسمت Setting>Wireless & Network>Wi-Fi Setting برید و حالا کلید menu روی گوشی رو فشار بدید و گزینه Advanced رو انتخاب کنید. توی این قسمت میخوایم به گوشی IP بدیم.
گزینه Use Static IP رو فعال کنید. و مقادیر زیر رو برای هر قسمت بدید.
IP address:192.168.2.2
Gateway: 192.168.2.1
Netmask: 255.255.255.0
DNS1: 192.168.2.101

حال کلید menu رو فشار بدید و گزینه Save رو انتخاب کنید و Back بزنید تا تا برگردید به Setting>Wireless & Network>Wi-Fi Setting و تیک Wi-Fi رو بزنید تا روشن بشه. در پایین قسمت Wi-Fi networks گزینه Add Wi-Fi network رو انتخاب کنید و در پنجره ای که باز میشه در قسمت Network SSID همون نامی رو وارد کنید که در نرم افزار Connectify در قسمت Wi-Fi Name وارد کرده بودید که ما masoud وارد کردیم. در قسمت Security گزینه WPA/WPA2 PSK رو انتخاب کنید و در قسمت Wireless password همون پسورد که در Connectify وارد کردید که ما 12345678 وارد کردیم، وارد کنید و گزینه Save رو بزنید حالا یه گزینه به نام masoud ساخته شده که اگه روش بزنید و گزینه کانکنت رو بزنید و اگه احتمالا پسورد خواست 12345678 رو وارد کنید بدون مشکل میتونید اینترنت رو در مبایلتون استفاده کنید...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=495081&d=1295783231

saeediranzad
21-04-2012, 12:21
سلام دوستان
واقعاً تاپیک شلوغی شده:122:
من که خوشحالم. ولی بعضی بحثها از دست میره. من دو نکته را بگم:
1- بعضیها از نرمافزارهایی میپرسند که روی گوشی من هنگام خرید بوده. مثلاً برای نقشه سه تا دارم:
Maps, Navigation, Latitude که هرسه تاش براحتی اهواز را نشون میده.
2- روت کردن باعث ازبین رفتن گارانتی میشه و باید برای برگرداندن گارانتی گوشی را آنروت کرد.

پروا
21-04-2012, 18:00

من این کارو کردم ولی بازم پیغام داد که نمیتونه به گوگل وصل بشه ... کسی با Gmail گوشی کار کرده؟

MehranVB
21-04-2012, 22:19
این واکمن لایو خیلی افتضاحه، در مقایسه با واکمن سیمبین w960 خیلی ضعیفتره و امکاناتش کمتره.
میشه لطفاً یه نرم افزار قوی و درست حسابی با امکانات بالا معرفی کنید که نیازی به روت کردن هم نداشته باشه؟

LOVE Story
21-04-2012, 22:21
این واکمن لایو خیلی افتضاحه، در مقایسه با واکمن سیمبین w960 خیلی ضعیفتره و امکاناتش کمتره.
میشه لطفاً یه نرم افزار قوی و درست حسابی با امکانات بالا معرفی کنید که نیازی به روت کردن هم نداشته باشه؟

چه نرم افزاری؟؟؟؟

MehranVB
21-04-2012, 22:39
چه نرم افزاری؟؟؟؟

موزیک پلیر دیگه!

MehranVB
21-04-2012, 22:50
و یه سئوال دیگه:
چطور چند تا از پیامها رو از یه conversation پاک کنیم؟ توی setting یه گزینه هست که کل conversation رو پاک میکنه، اما من میخوام مثلاً فقط 10 تا message رو پاک کنم!

hame_mirim
21-04-2012, 23:41
من این کارو کردم ولی بازم پیغام داد که نمیتونه به گوگل وصل بشه ... کسی با Gmail گوشی کار کرده؟

سلام من دیشب با گوشیم تو جیمیل sign upکردم ویه اسم مسخره دادم و از قضا قبول کرد و اکانت ساخت خیلیم راحت.تا حالا هرچی اسم بود رو به کار گرفتم که خطا میداد ولی پزی کاملا مسخره رو قبول کرد!

expria
22-04-2012, 09:54

PlayerPro Music Player v2.42 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215612)

LOVE Story
22-04-2012, 10:10
و یه سئوال دیگه:
چطور چند تا از پیامها رو از یه conversation پاک کنیم؟ توی setting یه گزینه هست که کل conversation رو پاک میکنه، اما من میخوام مثلاً فقط 10 تا message رو پاک کنم!

شما برای این کار باید از نرم افزار go sms استفاده کنید.

javad750
22-04-2012, 12:41
دوستان سلام می خواستم ببینم تو رام های اصلی اومده مثل اینا:
4.0.1.A.0.283 و 4.0.2.A.0.42 و 4.0.2.A.0.58 و 4.0.2.A.0.62 و 4.0.2.C.0.5 و 4.0.2.A.0.69
کدومشون مصرف باتری کمتری داره اصلا هر چی قدیمی تره باتری کمتر مصرف می کنه یا نه هر کدوم جدیدتره آخه من این مشکل و حدود یه ماه و نیم دارم . باتریم بدون اینکه کاری با گوشیم بکنم 24 ساعت خالی میشه!!!! اگه هم کار کنم نهایت 7-8 ساعت وضعیت خیلی اورژانسیه 1:ambulance: نمی دونم شما چه حسی با این شرایط می تونین داشته باشین خیلی رو اعصابمه . درگیری درس و دانشگاه هم نمیذاره یه وقتی برای حل مشکل گوشی کنیم
به نظر شما من از رام های قبلی استفاده کنم بهتره یا راه حل دیگه ای دارین! دیگه اصلا آپدیت بودن رام هم برام مهم نیست فقط باتری
من خودم این رام و نصب کردم 4.0.2.A.0.62 .
قبلا هم وقت خیلی از دوستان رو بابت همین قضیه گرفته بودم ولی مشکلم حل نشد .
ممنون

mazy667
22-04-2012, 13:39
4.0.1.A.0.283 و 4.0.2.A.0.42 و 4.0.2.A.0.58 و 4.0.2.A.0.62 و 4.0.2.C.0.5 و 4.0.2.A.0.69
کدومشون مصرف باتری کمتری داره اصلا هر چی قدیمی تره باتری کمتر مصرف می کنه یا نه هر کدوم جدیدتره آخه من این مشکل و حدود یه ماه و نیم دارم . باتریم بدون اینکه کاری با گوشیم بکنم 24 ساعت خالی میشه!!!! اگه هم کار کنم نهایت 7-8 ساعت وضعیت خیلی اورژانسیه 1:ambulance: نمی دونم شما چه حسی با این شرایط می تونین داشته باشین خیلی رو اعصابمه . درگیری درس و دانشگاه هم نمیذاره یه وقتی برای حل مشکل گوشی کنیم
به نظر شما من از رام های قبلی استفاده کنم بهتره یا راه حل دیگه ای دارین! دیگه اصلا آپدیت بودن رام هم برام مهم نیست فقط باتری
من خودم این رام و نصب کردم 4.0.2.A.0.62 .
ممنون
ظاهرا باتریت عمر خودشو کرده.چون باطری اگه سالم باشه راحت 3 روز در حالت عادی نگه میداره.
رام ها ممکنه تو مصرف باتری تاثیر بذارن ولی خیلی کم
:sorry:

javad750
22-04-2012, 14:50
ظاهرا باتریت عمر خودشو کرده.چون باطری اگه سالم باشه راحت 3 روز در حالت عادی نگه میداره.
رام ها ممکنه تو مصرف باتری تاثیر بذارن ولی خیلی کم
:sorry:

فکر نکنم چون هنوز 5 ماه نشد که گوشیو گرفتم تازه اولا خیلی خوب بود همون فرمایش خودتون نه تا 4 روز دووم میاورد من احساسم اینه که از رام باشه یا نباشه از ویروس باشه که ویروس کشا هیچی نشون نمیدن احتمال داره یه رام انتخاب کنم و بعد همه چی رو ریست کنم که از این نظر حل شه! یا شاید تنظیم های بعد نصب رام چیزی باشه که اطلاعی ندارم اگه هم باشه می تونه اینقدر تاثیر داشته باشه؟

LOVE Story
22-04-2012, 15:19
4.0.1.a.0.2 83 و 4.0.2.a.0.42 و 4.0.2.a..0.58 و 4.0.2 .a.0. 62 و 4.0.2.c.0.5 و 4.0.2.a.0.69
من خودم این رام و نصب کردم 4.0.2.a.0.62 .
ممنون
شما بافلش تول رامه62 رونصب کن مموری روهم فرمت کن

javad750
22-04-2012, 15:58
شما بافلش تول رامه62 رونصب کن مموری روهم فرمت کن
ممنون
امکانش هست که من از طریق فلش تول آپدیت نکردم مشکل داشته باشه چون من از طریق این تاپیک آپدیت کردم :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=206253
بعد شرمنده کدوم رامه 62 رو نصب کنم اگه اشتباه نکنم 2 تا داره . البته فکر کنم اگه بخوام با فلش تول آپدیت کنم فقط آخرین آپدیت 62 که تو همین سایته رو بتونم آپ کنم!
یه سوال دیگه این که کار خاصی قبل یا بعد نصب رام باید انجام داد که تاثیر تو عملکرد باتری داشته باشه؟

ehsan2004
22-04-2012, 16:08
ممنون
امکانش هست که من از طریق فلش تول آپدیت نکردم مشکل داشته باشه چون من از طریق این تاپیک آپدیت کردم :
بعد شرمنده کدوم رامه 62 رو نصب کنم اگه اشتباه نکنم 2 تا داره . البته فکر کنم اگه بخوام با فلش تول آپدیت کنم فقط آخرین آپدیت 62 که تو همین سایته رو بتونم آپ کنم!
یه سوال دیگه این که کار خاصی قبل یا بعد نصب رام باید انجام داد که تاثیر تو عملکرد باتری داشته باشه؟

نه عزیزم ارتباطی به این مسئله نداره
بیلد 62 فکر کنم فقط یه دونه هست و جدیدا چیزی ریلیز نشده
عملکرده باتری این گوشی خیلی خوبه و مشکلاتی که سایر برندها از جمله مصرف باتری زیاد یا شارژ نشدن کامل در مورده این گوشی نیست
با مصرفه زیاد راحت 2روز دوما میاره پس اگه مطمئنید که به یه روز هم نمیرسه با کارهای معمولی یعنی sms ئ تماس و ... مشکل از باتریتون هست و کاری به ورژن رام نداره

h5432
22-04-2012, 16:59
دوستان گوشی من نوه ولی تا حالا نشده 3 روز دووم بیاره!
زیاد هم استفاده نمیکنم!
یعنی واقعا باید تو استفاده معمولی 3 روز دووم بیاره ؟؟؟؟؟؟؟
حد اکثر 2 روز دووم میاره!
مثلا از شب تا صبح که استفاده نمیکنم 7% باتریش خالی میشه طبیعیه؟

Hassan2637
22-04-2012, 17:00
سلام دوستان من از رام گوشیم بک آپ گرفتم حالا کجا میوفته که من بتونم از تو مموری کارت خارجش کنم هرچی دنبالش میگردم نیست اسم پوشه چی هست

javad750
22-04-2012, 17:08
نه عزیزم ارتباطی به این مسئله نداره
بیلد 62 فکر کنم فقط یه دونه هست و جدیدا چیزی ریلیز نشده
عملکرده باتری این گوشی خیلی خوبه و مشکلاتی که سایر برندها از جمله مصرف باتری زیاد یا شارژ نشدن کامل در مورده این گوشی نیست
با مصرفه زیاد راحت 2روز دوما میاره پس اگه مطمئنید که به یه روز هم نمیرسه با کارهای معمولی یعنی sms ئ تماس و ... مشکل از باتریتون هست و کاری به ورژن رام نداره

ممنون
به خاطر اینکه همون اوایل قبل نصب رام جدید ، باتری خوبی داشتم احتمال خراب شدن باتری رو ندادم . پس یه سوال دیگه می پرسم شما باتری گوشیتون چند ساعته شارژ کامل میشه؟ برای من که زیر 3 ساعت فول نمیشه! حتی شاید یه ذره هم بیشتر!

LOVE Story
22-04-2012, 17:13
ممنون

شما ب این پست برو اموزش فلش تول با اخرین ورژنش هست.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211022
رام رو هم از تو بخش رام ها برو دان کن و نصب کن.همین.

LOVE Story
22-04-2012, 17:15
دوستان گوشی من نوه ولی تا حالا نشده 3 روز دووم بیاره!
زیاد هم استفاده نمیکنم!
یعنی واقعا باید تو استفاده معمولی 3 روز دووم بیاره ؟؟؟؟؟؟؟
حد اکثر 2 روز دووم میاره!
مثلا از شب تا صبح که استفاده نمیکنم 7% باتریش خالی میشه طبیعیه؟

اره طبیعیه.
من گوشیم ارک اسه زور زوری دو روز دوام میاره.
این گوشی فرق میکنه با این من و تو.

javad750
22-04-2012, 17:18
سلام دوستان من از رام گوشیم بک آپ گرفتم حالا کجا میوفته که من بتونم از تو مموری کارت خارجش کنم هرچی دنبالش میگردم نیست اسم پوشه چی هست

برای من که همیشه تو فلدر clockworkmod بعد تو پوشه backup تو این پوشه بکاب ها به اسم آخرین تاریخ بکاب گیری میاد که این بکاب ها هم با نرم افزار های rom toolbox یا rom manage اجرا می شن

h5432
22-04-2012, 17:21
اره طبیعیه.
من گوشیم ارک اسه زور زوری دو روز دوام میاره.
این گوشی فرق میکنه با این من و تو.

چه فرقی میکنه منم لایوه دیگه !:be:
گفتم نو نگفتم نئو که!:dy:
طبیعیه؟:bz:

LOVE Story
22-04-2012, 17:28
چه فرقی میکنه منم لایوه دیگه !:be:
گفتم نو نگفتم نئو که!:dy:
طبیعیه؟:bz:

ببخشید.
در هر صورت طبیعیه.
شما حتما برنامه های باز رو هم ببند.
از این بیشتر دووم نمیاره.

javad750
22-04-2012, 18:05
سلام
آخرین رام اومده همون بیس باند 62 میشه یا 69 ؟ آخه رفتم تو قسمت رام ها اسم همه پست ها نوشته Live with Walkman 4.0.2.A.0.62 ولی توشون یه رام دیگه گذاشتن مثلاً Sony Ericsson Live 4.0.2.C.0.5 میشه لطف کنین لینک آخرین رام و برام بذارین

™HAMID
22-04-2012, 19:47
سلام حمید جان یه نفر دیگه هم این بازی رو تست کرده بود اولش جواب نداده بود ک رامین جان بهش گفتن چیکار کنه..
نقل قول کردم امیدوارم ب دردتون بخوره.

حسام عزیز من وارد بازی که میخام بشم پیغام دانلود ارور میده و اصلا نمیذاره وارد بازی بشم تا بزارم دیتا را توسط وای فای دانلود کنه
الان دقیقا باید چیکار کنم

mehdig20
22-04-2012, 20:06
سلام
من یه فیلم hd که با دوربین عکاسی canon و با پسوند mov گرفته شده بود رو با برنامه mx player اجرا کردم خوب پخش نکرد و لگ میزد،میخواستم بدونم مشکل از گوشیه و نمیتونه hd پخش کنه یا این که باید برنامه دیگه ای رو نصب کنم؟(البته این برنامه فیلمای hd رو که با خود گوشی گرفتم روون پخش میکرد)
راستی من فقط خود mx player رو نصب کردم بدون کدک هاش،میتونه مشکل از اون باشه؟

expria
22-04-2012, 21:19
سلام
من یه فیلم hd که با دوربین عکاسی canon و با پسوند mov گرفته شده بود رو با برنامه mx player اجرا کردم خوب پخش نکرد و لگ میزد،میخواستم بدونم مشکل از گوشیه و نمیتونه hd پخش کنه یا این که باید برنامه دیگه ای رو نصب کنم؟(البته این برنامه فیلمای hd رو که با خود گوشی گرفتم روون پخش میکرد)

منم همين مشگل رو دارم همه پخش كننده ها رو هم امتحان كردم اما نتونستن روون پخش كنن من فكر ميكنم به خاطر بيت ريت بالاي فيلم هاي گرفته شده با دوربين عكاسي canon باشه من كدك ها رو همون اول نصب كردم تاثيري نداره ولي به جز mov دوربين عكاسي canon رو بقيه فرمت هاي مشگل نداشتم

mehdig20
22-04-2012, 21:48
حمیدرضا جان ممنون
حالا یعنی هیچ راهی نداره؟آخه خیلی ضایعست که نمیتونه پخش کنه.
یه وقت اگه راهی پیدا کردی تو همین جا خبر بدی ممنون میشم.

hame_mirim
22-04-2012, 22:46
سلام

سلام.دقیقا این از خود گوشیه وبیترایت های بالا رو نمیتونه خوب رندر کنه!
یه فیلم اچ دی1280x720رو مقایسه کردیم.گوشیهای مورد مقایسه,نئو ولایو بود.نئو کاملا راحت اجرا کرد بدون افت فریم.اما لایو کمی تیک میزد وهمون هم باعث شده بود تو پخش مساوی که انجام شد تصویر عقبتر از نئو افتاد.اما چون کاستو کرنل زده بود رو گوشی,دوباره اون مقایسه رو از سر گرفتیم این بار بیسcpuرو روی 2000 اورکلاک کردیم که روان اجرا کرد و میشه گفت این یه نقص کوچیکه,البته روی بیس باندهای بین 1024 تا 2000 رو امتحان نکردوشاید بین اینها هم انتخاب بشه روان اجرا کنه
اما طبیعیه این مشکل

LOVE Story
22-04-2012, 23:09
حسام عزیز من وارد بازی که میخام بشم پیغام دانلود ارور میده و اصلا نمیذاره وارد بازی بشم تا بزارم دیتا را توسط وای فای دانلود کنه
الان دقیقا باید چیکار کنم

شما کلا دیتا رو رویه گوشی نریز برنامه رو باز کن بعد پیغام دانلود میاد دیگه ک دانلود کنه.

javad750
22-04-2012, 23:15
دوستان دوباره سلام
میشه برای تایید دریافت بلوتوس آهنگی تعریف کرد؟ معمولاً برای تایید اولیه یا رد بلوتوس آهنگ میاد ولی وقتی که بلوتوس تموم شد هیچ آهنگی پخش نمیشه!
راهی براش هست؟

LOVE Story
22-04-2012, 23:19
دوستان دوباره سلام
میشه برای تایید دریافت بلوتوس آهنگی تعریف کرد؟ معمولاً برای تایید اولیه یا رد بلوتوس آهنگ میاد ولی وقتی که بلوتوس تموم شد هیچ آهنگی پخش نمیشه!
راهی براش هست؟

رام هایه رسمی ب طور پیش فرض این قابلیت رو نداره.
فکر نمیکنم بشه کاریش کرد.

javad750
22-04-2012, 23:28
رام هایه رسمی ب طور پیش فرض این قابلیت رو نداره.
فکر نمیکنم بشه کاریش کرد.

یه سوال دیگه
برنامه ای برای تعریف عملکرد روی دکمه های گوشی نیست یعنی مثلاً به جای دکمه واکمن ، بشه آهنگ رو play یا stop کرد و یا به جای دکمه ولوم ها گزینه track بعدی یا قبلی رو گذاشت؟

mehran_ar
22-04-2012, 23:30
سلام
منم تجربه خودمو میگم:
با mx چندین ویدئو با فرمتهای مختلف دیدم. همه نسبتا خوب بودن و مشکلی نبود. ضمنا نسخه معمولی و pro آن برای من هیچ فرقی نداشت! نیاز به روت گوشی و نصب کدک و... هم نبود. ولی بنظر من یکی از اصلی ترین امتیازات این برنامه؛ پخش زیرنویس فارسی فیلمهاست.
اما مشکلی که من داشتم برای پخش کلیپ full HD بود. بطوریکه تصویر رو درست پخش میکرد ولی صدا پس از 3-4 ثانیه قطع میشد. وقتی یه لحظه روی صفحه کلیک می کردم دوباره برای چند ثانیه صدا میومد و باز صدا قطع میشد! کسی از دوستان اگه میدونه علت چیه و یا تنظیمات خاصی روی برنامه داره لطفا بگه
...
اما من همون ویدئوی فول اچ.دی رو با نرم افزار VPlayer به راحتی و کامل تونستم ببینم. به همین خاطر پیشنهاد میکنم این برنامه رو هم امتحان کنین.
از اینجا : Vplayer (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215000)
نتیجه اش رو هم به ما بگین.

LOVE Story
22-04-2012, 23:43
یه سوال دیگه
برنامه ای برای تعریف عملکرد روی دکمه های گوشی نیست یعنی مثلاً به جای دکمه واکمن ، بشه آهنگ رو play یا stop کرد و یا به جای دکمه ولوم ها گزینه track بعدی یا قبلی رو گذاشت؟ش

ما این نرم افزار رو نصب کن با استفاده از سنسور مجاورت سنج و شتاب شنج و دوربین اهنگ ها رو کنترل کنید.
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/C_Ct5pJS-8/sensor-music-player-v1.31.apk

mehdig20
23-04-2012, 00:21
خب رامین جان مگه نئو و لیو سخت افزارشون یکی نیست؟پس چرا باید اینطوری باشه؟

javad750
23-04-2012, 01:02
سلام
میشه کاری کرد که با وصل کردن گوشی به کابل usb باتری ما شارژ نشه؟
برای گوشی های قدیمی سونی اریکسون مثلاً k800 تو قسمت آزمایش خدمانش یه گزینه بود خاموش کردن شارژ usb ، ولی من برای لایو ندیدم .
البته شنیده بودم رمز هم بدن میشه غیر فعال کرد مطمئن نیستم!

arminjahanshahr
23-04-2012, 01:12
منم تجربه خودمو میگم:
با mx چندین ویدئو با فرمتهای مختلف دیدم. همه نسبتا خوب بودن و مشکلی نبود. ضمنا نسخه معمولی و pro آن برای من هیچ فرقی نداشت! نیاز به روت گوشی و نصب کدک و... هم نبود. ولی بنظر من یکی از اصلی ترین امتیازات این برنامه؛ پخش زیرنویس فارسی فیلمهاست.
اما مشکلی که من داشتم برای پخش کلیپ full HD بود. بطوریکه تصویر رو درست پخش میکرد ولی صدا پس از 3-4 ثانیه قطع میشد. وقتی یه لحظه روی صفحه کلیک می کردم دوباره برای چند ثانیه صدا میومد و باز صدا قطع میشد! کسی از دوستان اگه میدونه علت چیه و یا تنظیمات خاصی روی برنامه داره لطفا بگه
...
اما من همون ویدئوی فول اچ.دی رو با نرم افزار VPlayer به راحتی و کامل تونستم ببینم. به همین خاطر پیشنهاد میکنم این برنامه رو هم امتحان کنین.
از اینجا : Vplayer (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215000)

دوست عزیز من full hd رو با هیچ برنامه ای به نتیجه نرسیدم حتی با برنامه vplayer
شما مطمئنی full hd بوده،چون من در مورد cpu تحقیق کردم تا 720+ می تونه پخش کنه اما 1080 نمی تونه!!

Hassan2637
23-04-2012, 01:53
سلام ببخشید ولی این برنامه ی که دادین تو وینوز من بالا نمیاد یعنی میزنم صفحه ی سیاهه سریع میاد و میره نمیمونه که بتونم کاری بکنم

license
23-04-2012, 03:28
سلام چطوري ميشه سنسوري كه نور صفحه رو خودكار تنظيم ميكنه بست؟

LOVE Story
23-04-2012, 08:16
منم تجربه خودمو میگم:
اما مشکلی که من داشتم برای پخش کلیپ full hd بود. بطوریکه تصویر رو درست پخش میکرد ولی صدا پس از 3-4 ثانیه قطع میشد. وقتی یه لحظه روی صفحه کلیک می کردم دوباره برای چند ثانیه صدا میومد و باز صدا قطع میشد! کسی از دوستان اگه میدونه علت چیه و یا تنظیمات خاصی روی برنامه داره لطفا بگه
...
اما من همون ویدئوی فول اچ.دی رو با نرم افزار vplayer به راحتی و کامل تونستم ببینم. به همین خاطر پیشنهاد میکنم این برنامه رو هم امتحان کنین.
از اینجا : vplayer (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215000)

عزیزم من ارک اس دارم هر کار کردم فول اچ دی رو درست پخش نمیکنه و لگ پخش میشه.
فوا اچ دی رویه این گوشیها ساپورت نمیشه.

LOVE Story
23-04-2012, 08:18
سلام ببخشید ولی این برنامه ی که دادین تو وینوز من بالا نمیاد یعنی میزنم صفحه ی سیاهه سریع میاد و میره نمیمونه که بتونم کاری بکنم

کدوم نرمافزار؟؟ یه نقل قول بزنید ادم بدونه کدومو میگید.

mehran_ar
23-04-2012, 09:59
دوست عزیز من full hd رو با هیچ برنامه ای به نتیجه نرسیدم حتی با برنامه vplayer
شما مطمئنی full hd بوده،چون من در مورد cpu تحقیق کردم تا 720+ می تونه پخش کنه اما 1080 نمی تونه!!

بله دوست عزیز مطمئنم. مثلا من یه کلیپ خارجی 4 دقیقه ای دارم که حدود 104 مگ حجم داره با فرمت MP4 و سایز 1080*1920. با vplayer بدون هیچ کدک و تنظیم خاصی روی گوشی ام اجرا میشه. با همه حالتهای ( 100% ، fit to screen , crop , streech ) .گوشی هم آخرین رام رسمی (62) بدون روت
موفق باشی

پی نوشت:
الان که یکبار دیگه تست کردم میبینم صدای ویدئو مشکلی نداره ولی تصویر توی گوشی نسبت به کامپیوتر یه ذره کندتره. بخصوص توی Mx که نزدیک به اسلوموشن میشه

arminjahanshahr
23-04-2012, 10:09
بله دوست عزیز مطمئنم. مثلا من یه کلیپ خارجی 4 دقیقه ای دارم که حدود 104 مگ حجم داره با فرمت mp4 و سایز 1080*1920. با vplayer بدون هیچ کدک و تنظیم خاصی روی گوشی ام اجرا میشه. با همه حالتهای ( 100% ، fit to screen , crop , streech ) .گوشی هم آخرین رام رسمی (62) بدون روت
موفق باشی

اگر میشه مشخصات ریز کلیپتو بگذار،بیت ریت،فریم ریت و ...

mehran_ar
23-04-2012, 10:19
عزیزم من ارک اس دارم هر کار کردم فول اچ دی رو درست پخش نمیکنه و لگ پخش میشه.
فوا اچ دی رویه این گوشیها ساپورت نمیشه.

حالا من چطور میتونم اثبات کنم ؟!!! :dy:
ولی توی پست قبلی گفتم که یه ذره سرعت کند میشه. اما اونم واسه فول اچ.دی
برای HD فکر نمی کنم اما بازم برای اطمینان بیشتر خودم و شما ؛ میگردم تو کلیپ هام و امتحان میکنم و نتیجه اشو میگم

mehran_ar
23-04-2012, 10:28
اگر میشه مشخصات ریز کلیپتو بگذار،بیت ریت،فریم ریت و ...
مشخصات کلیپ Full HD :
video :
data rate: 3484 kbps
total bitrate: 3636 kbps
frame rate : 25 f/s
Audio:
bit rate : 152 kbps
stereo
audio sample rate: 44kHz

1920 *1080

ولی یه مقدار سرعت رو کند نشون میده

شما یا سایر دوستان هم اگه میشه یه چند تا ویدئو اچ.دی و فول.اچ.دی که دارن و پخش نمیشه رو مشخصات ریز بدن. اگه حجم زیادی هم نداره یه جا آپ کنن یا لینک دانلود بدن تا من امتحان کنم و نتیجه اشو بگم

mehran_ar
23-04-2012, 11:23
در ادامه پست قبلی:
توی کلیپها گشتم؛ فول اچ.دی دیگه ندیدم (هرکی لینک داره بذاره تا امتحان کنم)
اما چند تا کلیپ HD داشتم با فرمتهای MP4 و Vob که همه بدون هیچ مشکلی با هر دو برنامه vplayer و Mx پخش میشن
این هم ریز مشخصات یکی از کلیپهای اچ.دی :

video :
data rate: 9367 kbps
total bitrate: 9520 kbps
frame rate : 25 f/s
Audio:
bit rate : 152 kbps
stereo 2ch
audio sample rate: 44kHz

1280 *720

vaez666
23-04-2012, 11:33
سلام بنده از چند نفر شنیدم که لایو و بعضی از گوشیهای سری اکسپریا سونی سی پی یو شون که مثلا 1000 هستش رو روی 750 بستن
در حالی که در اچ تی سی اینجوری نیست
واقعا درسته؟

MehranVB
23-04-2012, 11:38
سلام بنده از چند نفر شنیدم که لایو و بعضی از گوشیهای سری اکسپریا سونی سی پی یو شون که مثلا 1000 هستش رو روی 750 بستن
در حالی که در اچ تی سی اینجوری نیست
واقعا درسته؟

نه، وقتی Quick System Info رو نصب کنی میبینی که 1024 هست.

vaez666
23-04-2012, 11:44
یه سوال دیگه
تویه شهر ما لایو رو میدن 380 در حالی که گوشی شاپ 340 میفروشه
به نظرتون مطمینه که از نت بخرم؟
گوشی در اثر حمل پستی اسیب نمیبینه؟

mohsen_toop
23-04-2012, 12:13
سلام
1- من وقتی صفحه رو قفل میکنم ایا برنامه ای هست که ساعت و تاریخ رو بصورت اسکرین سیور نشون بده؟
2-ایا برنامه ای هست که بشه با تکون دادن گوشی قفلش باز بشه؟
3-

mehran_ar
23-04-2012, 12:32
یه سوال دیگه
تویه شهر ما لایو رو میدن 380 در حالی که گوشی شاپ 340 میفروشه
به نظرتون مطمینه که از نت بخرم؟
گوشی در اثر حمل پستی اسیب نمیبینه؟
الان چک کردم. کمترین قیمت این گوشی با گارانتی معتبر حدود 370-365 هستش.
گوشی شاپ زده 343 البته بدون گارانتی
این نظر شماست که کدوم رو بگیری. من خودم گارانتی دار می گیرم که خیالم راحت باشه. :cj:
بخصوص بدون گارانتی رو وقتی ندیده باشم؛ اصلا ریسک نمی کنم. اونم اینترنتی !!! که معلوم نیس... :at:

Hassan2637
23-04-2012, 12:43
کدوم نرمافزار؟؟ یه نقل قول بزنید ادم بدونه کدومو میگید.

fastboot

mehran_ar
23-04-2012, 13:03
سلام
1- من وقتی صفحه رو قفل میکنم ایا برنامه ای هست که ساعت و تاریخ رو بصورت اسکرین سیور نشون بده؟
2-ایا برنامه ای هست که بشه با تکون دادن گوشی قفلش باز بشه؟
3-

1- وقتی قفل میکنی؛ ساعت و تاریخ که هست. ولی نه بصورت اسکرین سیور متحرک

2-بعید میدونم. البته اگه باشه هم بنظر من کاربردی نداره. چون وقتی گوشی همراهت باشه ( تو جیبت یا...) با حرکت کردنت تکون میخوره و دائم قفلش باز میشه !!!

3- ؟!

LOVE Story
23-04-2012, 13:22
fastboot
نباید برنامه رو باز کنی شیفت رو نگه دار و راست کلیک کن.open new command .رو بزن.

vaez666
23-04-2012, 14:07
به نظرتون لایو مشکی بگیرم یا سفید؟
کیفیتشون فرق داره؟
در کل کسایی که از نزدیک هر دو رنگ رو دیدن کدوم رو میپسندین؟

sina_browser
23-04-2012, 15:15
کیفیتشون فرق داره؟

هردوتاش خوشگله
اما سفیدش دخترونه هستش
مشکیش هم پسرونه

mehran_ar
23-04-2012, 15:17
کیفیتشون فرق داره؟

اینجور سوالات رو بهتره توی تاپیک خرید و... بپرسی
با این حال؛ بنظر من رنگ سلیقه ایه.
سفیدش با نوشته ی نارنجی رنگ؛ بیشتر مناسب خانومهاست و
مشکی اش با لوگوی سبز ؛ بیشتر مردونه است.

saeediranzad
23-04-2012, 15:22
متأسفانه در شهر ما گوشیفروشها گوشی را دونه ای میآرند و اون موقع که من خریدم فقط یه سفید داشت.
تازگی رفتم دیدم یه مشکی گذاشته تو ویترین.
حالا بنظرتون تغییر جنسیت بدم؟

LOVE Story
23-04-2012, 15:25
متأسفانه در شهر ما گوشیفروشها گوشی را دونه ای میآرند و اون موقع که من خریدم فقط یه سفید داشت.
تازگی رفتم دیدم یه مشکی گذاشته تو ویترین.
حالا بنظرتون تغییر جنسیت بدم؟

بابا سفید ک خوبه.کجاش دخترونس.
گوشی من صورتیه.

vaez666
23-04-2012, 15:37
ولی شخصا از سفیدش خوشم اومده
چون گوشی قبلیم مشکی بود میخوام سفید بگیرم

bagbaaz
23-04-2012, 15:47
سلام دوستان

من همونی ام که هنوز گوشیم ریست میشه :((

من حدود 20 تا تالار گفتمان خوندم حدود 1000 صفحه توو یک هفته ... به زبون های انگلیسی..روسی ... اسپانیایی ...چینی !!!!

باور کنید از بس توو گووگل ترنسلیت جمله تبدیل کردم به 5 تا زبون زنده مسلط شدم ...!!!!

تماااااااامیه کارهایی که همه کردن رو کردم ... اینطوری بگم که خیلی ها که از گوشی های سری اول خریدن همین مشکل رو داشتن خیلی ها هم مشکلشون حل نشده بردن پس دادن ... مخصوصا چینی ها از همه قاتی تر بودن ...رسما فحححححش کشیدن صاحابایه سونی اریکسونو !!!! دمشون گرم

4 مدل رم عوض کردم با کلاس های مختلف
رام رسمی 58 فلش زدم
رام 62 آپدیت کردم
رام 62 فلش زدم
به 58 دانگرید کردم
دوباره رام انگلیسی 62 فلش زدم
رووت کردم

رمهارو همه رو فرمت کردم ...
سیمکارت عوض کردم ...

برچسب محافظ صفحه رو عوض کردم...کیف خریدم براش !!! :)

خلاصه درست نشد که نشد ...

الان زدمش به کامپیوتر ... روی حالت media transfer mode گذاشتم و تیک گزینه ی usb debugging رو هم برداشتم (یعنی پاکش کردم)
یه لانچر ورژن قدیمی go launcher نصب کردم ... و در حالی که هنوز به کامپیوتر وصله داره مثله قبل سالم و بدونه هنگی کار میکنه ...

به نظرتون ایراد از چی میتونه باشه؟؟؟
باطری؟؟؟

bagbaaz
23-04-2012, 15:49

من هردوتاشو گرفتم ...
ولی سفیدش جیگره منه :)

LOVE Story
23-04-2012, 15:49
اگه کسی ارک اس میخواد ب این پست بیاد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216236

bagbaaz
23-04-2012, 17:06
دوستانی که گوشی لایو دارن این کاری رو که من میگم رو امتحان کنن جوابم رو بدن لطفا ...

" شارژرتون رو بدونه سیم یو اس بی بزنید به برق ... بعدش بکشیدش... بعدش گوشتون بزدارید روی دریچه ی اتصال سیم یو اس بی ... گوش کنید که شارژرتون یه صدایی نویز مانند نمیده....

اینجوری : وییییییییییییییییزززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ز ز ز ....

بعد از چند ثانیه هم که از برق کشیدین قطع میشه ...

لطفا اگه اینطوری نیست جوابمو بدین فکر کنم شارژرمم خراب شده ...

sina_browser
23-04-2012, 17:31

من خودمم خواستم سفید بگیرم
اما همه میگفتن دخترونس
سفیدش خیلی خوشگله

h5432
23-04-2012, 17:37
دوستان میخام واسه گوشیم یه کیف بخرم . کیف چه گوشی بهش میخوره و اندازشه؟ کیف خودش که گیرم نیومد.

mohsen_toop
23-04-2012, 18:22
سلام
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=214928
اینجا یه سوال کردم هیشکی نیست کمک کنه
گفتم از شما ها راهنمایی بگیرم
2-در برنامه ES Task Manager در قسمتTask Manager والکمن و اینترناسیونال کیبورد همیشه هستند ایا نباید وقتی میزنم همش رو ببنده؟kill all میزنم running apps همیشه میزنه 2
ممنون

Mahdi.Victory
23-04-2012, 18:40
دوستانی که گوشی لایو دارن این کاری رو که من میگم رو امتحان کنن جوابم رو بدن لطفا ...

" شارژرتون رو بدونه سیم یو اس بی بزنید به برق ... بعدش بکشیدش... بعدش گوشتون بزدارید روی دریچه ی اتصال سیم یو اس بی ... گوش کنید که شارژرتون یه صدایی نویز مانند نمیده....

اینجوری : وییییییییییییییییزززززززز ززززززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز ز ز ز ....

بعد از چند ثانیه هم که از برق کشیدین قطع میشه ...

لطفا اگه اینطوری نیست جوابمو بدین فکر کنم شارژرمم خراب شده ...

ن همشون همینجوره مال x8تمم اینجوری بود چیزیش نیس

sina_browser
23-04-2012, 18:41
دوستان میخام واسه گوشیم یه کیف بخرم . کیف چه گوشی بهش میخوره و اندازشه؟ کیف خودش که گیرم نیومد.

سلام
شما به این آدرس برید همه چی داره
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=215876

sina_browser
23-04-2012, 18:43
سلام
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=214928
اینجا یه سوال کردم هیشکی نیست کمک کنه
گفتم از شما ها راهنمایی بگیرم
2-در برنامه ES Task Manager در قسمتTask Manager والکمن و اینترناسیونال کیبورد همیشه هستند ایا نباید وقتی میزنم همش رو ببنده؟kill all میزنم running apps همیشه میزنه 2
ممنون

خب اینا همیشه که بازن

bagbaaz
23-04-2012, 18:59
سلام دوستان

من همونی ام که هنوز گوشیم ریست میشه :((

من حدود 20 تا تالار گفتمان خوندم حدود 1000 صفحه توو یک هفته ... به زبون های انگلیسی..روسی ... اسپانیایی ...چینی !!!!

باور کنید از بس توو گووگل ترنسلیت جمله تبدیل کردم به 5 تا زبون زنده مسلط شدم ...!!!!

تماااااااامیه کارهایی که همه کردن رو کردم ... اینطوری بگم که خیلی ها که از گوشی های سری اول خریدن همین مشکل رو داشتن خیلی ها هم مشکلشون حل نشده بردن پس دادن ... مخصوصا چینی ها از همه قاتی تر بودن ...رسما فحححححش کشیدن صاحابایه سونی اریکسونو !!!! دمشون گرم

4 مدل رم عوض کردم با کلاس های مختلف
رام رسمی 58 فلش زدم
رام 62 آپدیت کردم
رام 62 فلش زدم
به 58 دانگرید کردم
دوباره رام انگلیسی 62 فلش زدم
رووت کردم

رمهارو همه رو فرمت کردم ...
سیمکارت عوض کردم ...

برچسب محافظ صفحه رو عوض کردم...کیف خریدم براش !!! :)

خلاصه درست نشد که نشد ...

الان زدمش به کامپیوتر ... روی حالت media transfer mode گذاشتم و تیک گزینه ی usb debugging رو هم برداشتم (یعنی پاکش کردم)
یه لانچر ورژن قدیمی go launcher نصب کردم ... و در حالی که هنوز به کامپیوتر وصله داره مثله قبل سالم و بدونه هنگی کار میکنه ...

باطری؟؟؟

اساتید ... دوستان حرفه ای ... بزرگان تالار یکی جواب مارو بده ...:bl:
خدا خیرتون بده ...

یه سوال دیگه هم داشتم که کسی این کابل o t g رو گرفته که موس و کیبورد بهش وصل میشه به گوشی... تست کرده روو لایو جواب داده باشه ؟؟

خدا خیرتون بده :bl:

mehdig20
23-04-2012, 19:48
بچه ها اون فیلم hd رو که گفتم با دوربین canon گرفتم و گوشی با لگ پخش میکنه مشخصاتش اینه:
General
Complete name : F:\1390-7-15\MVI_0966.MOV
Format : MPEG-4
Format profile : QuickTime
Codec ID : qt
File size : 632 MiB
Duration : 3mn 35s
Overall bit rate : 24.6 Mbps
Encoded date : UTC 2011-10-06 21:56:26
Tagged date : UTC 2011-10-06 21:56:26

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L4.1
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1 frame
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 23.1 Mbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 29.970 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.836
Stream size : 593 MiB (94%)
Language : English
Color primaries : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4, SMPTE RP177
Transfer characteristics : BT.709-5, BT.1361
Matrix coefficients : BT.601-6 525, BT.1358 525, BT.1700 NTSC, SMPTE 170M

Audio
ID : 2
Format : PCM
Format settings, Endianness : Little
Format settings, Sign : Signed
Codec ID : sowt
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 1 536 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Stream size : 39.4 MiB (6%)
Language : English
حالا میخواستم ببینم بیت ریتش بالاست که گوشی نمیتونه درست پخش کنه یا مشکل از جای دیگست؟
راستی با vplayer هم که یکی از بچه ها پیشنهاد داده بود درست پخش نشد.

mehran_ar
23-04-2012, 20:24
بچه ها اون فیلم hd رو که گفتم با دوربین canon گرفتم و گوشی با لگ پخش میکنه مشخصاتش اینه:
General
Complete name : F:\1390-7-15\MVI_0966.MOV
Format : MPEG-4
Format profile : QuickTime
Codec ID : qt
File size : 632 MiB
Overall bit rate : 24.6 Mbps

حالا میخواستم ببینم بیت ریتش بالاست که گوشی نمیتونه درست پخش کنه یا مشکل از جای دیگست؟
راستی با vplayer هم که یکی از بچه ها پیشنهاد داده بود درست پخش نشد.

من البته اطلاعات زیادی ندارم. ولی با مقایسه با ویدئوهای خودم؛ میتونم بگم این فایل شما بیت ریت بالایی داره (حدود 2-3 برابر بیشتر از حداکثر بیت ریت ویدئو من)
ضمن اینکه حجم فایلتون با اینکه HD هستش ( نه فول اچ.دی) به نسبت مدت زمان کوتاهش خیلی بالاست ( 632 مگ !!!) و یه مقداری غیر عادیه
و پیشنهاد آخرم اینه که با یک کانورتر ویدئوتون رو به فرمت و حجم کوچکتری تبدیل کنین که بشه تو این گوشی دید. مطمئن باشین تفاوت کیفیت نه در این گوشی و نه گوشیهای بهتر از این ( مثل ray و ...) قابل تشخیص نیست!

mehran_ar
23-04-2012, 20:28
خدا خیرتون بده ...

یه سوال دیگه هم داشتم که کسی این کابل o t g رو گرفته که موس و کیبورد بهش وصل میشه به گوشی... تست کرده روو لایو جواب داده باشه ؟؟

در مورد کابل otg به همون آدرسی که دوستمون توی پست 1411 دادن مراجعه کنین
در مورد اون مشکلتون هم شرمنده ولی شما خیلی حوصله دارین؛ ولش کنین و برین یه گوشی دیگه یا نو بگیرین و خلاص ! :by:

jabi_james
23-04-2012, 20:30
سلام..آقا ما می خواستیم یه گوشی بگیریم تا350 دوستان لایو رو پیشنهاد دادن...
ممنونم می شم نظرتون رو بفرمایید در موردش..بهر حال شما دارید استفاده می کنید..
واسه دادشم می خوام..اون فقط می خواد اندروید باشه و مشکل نداشته باشه..آبرومون رو حفظ کنید..

sina_browser
23-04-2012, 21:24
خدا خیرتون بده ...

من این کابلو دارم
خداییش باحاله
هم فلش وصل میشه هم ماوس هم کیبورد
وقتی ماوس رو وصل میکنی نشانگر ماوس رو صفحش میاد

sina_browser
23-04-2012, 21:28
واسه دادشم می خوام..اون فقط می خواد اندروید باشه و مشکل نداشته باشه..آبرومون رو حفظ کنید..

سلام
این گوشی بیشتر به درد اونایی میخوره که جوونن و اسپرتن و اهل موزیکن
اگه داداش شماهم اینجوریه واسش بخر
خداییش من ازش راضیم
بیشتر موزیک گوشی میدم و این خیلی واسم خوبه

bagbaaz
23-04-2012, 21:49
سلام دوستان

هنوز گوشیم ریست میشه :((

باطری؟؟؟

مجدد میگم خواهشا یکی به ما جواب بده ... آقا اینجا پره از متخصصایه اندروید ...دمتون گرم خدا خیرتون بده

امیر اصلان
23-04-2012, 22:10
مجدد میگم خواهشا یکی به ما جواب بده ... آقا اینجا پره از متخصصایه اندروید ...دمتون گرم خدا خیرتون بده

خدایی من هی دارم دنبال جواب سوالتون میگردم هیچ جا پیدا نمکنم
یکی از برادرای متخصص بیان و به این دوستمون کمک کنن

LOVE Story
23-04-2012, 22:47

اگه گوشیت با فلش کردن رام درست نشده مشکل سخت افزاری داره عزیزم.؟؟؟!!!!

Amin.senator
23-04-2012, 23:12
دوستان هر ازگاهی نرم افزارای خوبی که نصب کردین رو برای ما هم معرفی کنید استفاده کنیم.

hamed#68
23-04-2012, 23:17
خدا خیرتون بده ...

در مورد o t g من تست کردم هم موس و هم فلش جواب داد البته قبلش گوشیمو روت کردم و نرم افزارشو نصب کردم ولی فکر کنم موسو بدون روتم جواب بده

mehran_ar
23-04-2012, 23:18
بنظر من با این بودجه شما و حتا تا 100تومان بیشتر از اون هم بهترین گوشی اندرویدی همین لایوه. بیشتر داشته باشی میتونی بری سراغ Neo و بازم بیشتر Arc S و...
گوشی htc تو این رنج قیمت پیدا نمیکنی. اگه باشه هم به درد نمیخوره (یا دست دوم مشکل داره یا ...). سامسونگ هم تقریبا از نظر قیمت همین وضع رو داره. ضمن اینکه بنظر من سامسونگ بی دلیل گرونه. اصلا قابلیتها؛ کیفیت؛ زیبایی و ابهت سونی اریکسون رو نداره و شبیه اسباب بازیه!
الان اگه سامسونگ گوشی با همین مشخصات و امکانات لایو رو بزنه حداقل 70-60هزار قیمت بالاتر میزنه درحالیکه برای من اگر سامسونگ 50-40هزار زیر قیمت سونی اریکسون بزنه؛ بازم میرم سراغ همین سونی اریکسون

mehdig20
23-04-2012, 23:31
میشه به این گوشی بدون اینکه روتش کنیم فلش وصل کنیم؟

LOVE Story
23-04-2012, 23:36
میشه به این گوشی بدون اینکه روتش کنیم فلش وصل کنیم؟

نه نمیشه.

LOVE Story
23-04-2012, 23:38
یه سوال دارم چرا بچهایه این کلوپ اصلا تویه رام عوض کردن و روت و این چیزا نیستن؟؟؟

sina_browser
23-04-2012, 23:58
یه سوال دارم چرا بچهایه این کلوپ اصلا تویه رام عوض کردن و روت و این چیزا نیستن؟؟؟

واقعا سوال باحالی پرسیدی
احتمالا کسی حال نداره
من خودم اصلا حال ندارم در ضمن وقتتی گوشیمو خریدم اصلا نرفتم سراغ این که بدونم رام چیه روت چیه بوت لودر چیه
همین جوری الکی اومدم توو آندروید و الان پشیمونم که همشو سر سری گرفتم

mehran_ar
24-04-2012, 00:16

از من اگه بپرسی؛ میگم : می ترسم ! :42:
حالا چرا؟ به چند دلیل.
1-تجربه خوبی ندارم. به دردسر و خرابیش نمی ارزه
2-گارانتی میپره. حالا بعضیا میگن دوباره آن روت میکنی و گارانتی دار میشه. آخه عزیز من ؛ وقتی گوشی به مشکل اساسی بخوره و مثلا بالا نیاد یا به کامپیوتر وصل نشه یا هرمرض مشابه دیگه ای بگیره که دیگه سالم نیست تا بتونی دوباره به حالت اول برگردونیش !
3-گوشیهای دستکاری شده شاید یه سری امکانات خاص به کمک نرم افزار و...داشته باشن (مثل قفل با تشخیص چهره و...) ولی اولا این امکاناتشون دارای اشکال و باگه. دوما هیچوقت کیفیت؛دقت و کارآیی این امکانات به پای گوشیهایی که مستقیما اون امکانات رو دارن نمیرسه
یعنی من ترجیح میدم گوشی بگیرم که خودش اون امکانات رو داشته باشه (مثلا اندروید 4 داشته باشه). نمونه اش من قبلاً وینمو داشتم که ساپرت فارسی نداشت و باید فارسی ساز و کیبورد براش نصب می کردی و کلی ذوق می کردم. اما حالا از وقتی که این گوشی رو گرفتم تازه میفهمم ساپرت فارسی یعنی چی!
4-همین گوشی که قراره اندروید 4 براش بیاد و نسبتا از پردازنده و سخت افزار مناسبی برخورداره؛ خود سونی پیشنهاد کرده که ارتقا ندین! چرا؟ چون یه جاهایی گوشی کم میاره یا مشکلات ارتقا هست و... خلاصه خودشون بهتر میدونن دیگه ! حالا اینکه رسمیشه؛ وای به حال غیررسمیها
5- یه رام غیر رسمی یه چیزایی بهت میده ولی در عوض یه چیزایی هم ازت میگیره. مثل گیر توی بعضی نرم افزارها و...
6- بسه یا بازم بگم !!!!؟؟؟؟ :av:

Sinanap740
24-04-2012, 00:22
واقعا سوال باحالی پرسیدی
احتمالا کسی حال نداره
من خودم اصلا حال ندارم در ضمن وقتتی گوشیمو خریدم اصلا نرفتم سراغ این که بدونم رام چیه روت چیه بوت لودر چیه

من منتظرم ICS واسش بیاد.به نظرم اون ارزشش رو داره.یه تغییره اساسی ایجاد میکنه.:lol:

bagbaaz
24-04-2012, 00:32
ممنون از همه ی دوستانی که کمک میکنند... دمه همتون گرم

آقا من الان گوشیمو به شارژر زدم و با نهایت تعجب میبینم که هیییییییچ مشکلی نداره وقتی متصل به شارژر هست .... و اصلا ریستارت نمیشه و هنگ هم نمیکنه ....
فردا هم میرم گوشیمو میدم باطریشو تست بگیرن نتیجشو بگم ...

javad750
24-04-2012, 01:18
من منتظرم ICS واسش بیاد.به نظرم اون ارزشش رو داره.یه تغییره اساسی ایجاد میکنه.:lol:

ما هم همین حرف شما رو تایید می کنیم ، البته تغییرات تو این رامو می تونین ببینین
http://developer.sonymobile.com/wp/2012/03/30/learn-about-the-technical-differences-between-gingerbread-and-ics/
بعدشم وقتی بچه ها آخرین ورژن رامو دارن مگه باز عوض می کنن ؟
اگه منظورتون کاستوم رامه که بیشتر به خاطر اینکه گفته می شه تا اندازه ای باگ داره دنبالش نیستم!

saeediranzad
24-04-2012, 07:08

سلام
من یکی که نیاز ندارم. وقتی بدون اینکارها، هرچی که نیاز داشتم، روش نصب کردم، دیگه واسه چی انگولکش کنم؟

LOVE Story
24-04-2012, 08:18
واقعا سوال باحالی پرسیدی
احتمالا کسی حال نداره

من از گفته هاتون فهمیدم ک حال و حوصله رام عوض کردن نیستید و اینکه نرفتید دنبال اموزش و این چیزها.
البته پشیمونی نداره الان هم میتونی.

LOVE Story
24-04-2012, 08:28
از من اگه بپرسی؛ میگم : می ترسم ! :42:
حالا چرا؟ به چند دلیل.
1-تجربه خوبی ندارم. به دردسر و خرابیش نمی ارزه
2-گارانتی میپره. حالا بعضیا میگن دوباره آن روت میکنی و گارانتی دار میشه. آخه عزیز من ؛ وقتی گوشی به مشکل اساسی بخوره و مثلا بالا نیاد یا به کامپیوتر وصل نشه یا هرمرض مشابه دیگه ای بگیره که دیگه سالم نیست تا بتونی دوباره به حالت اول برگردونیش !
3-گوشیهای دستکاری شده شاید یه سری امکانات خاص به کمک نرم افزار و...داشته باشن (مثل قفل با تشخیص چهره و...) ولی اولا این امکاناتشون دارای اشکال و باگه. دوما هیچوقت کیفیت؛دقت و کارآیی این امکانات به پای گوشیهایی که مستقیما اون امکانات رو دارن نمیرسه
یعنی من ترجیح میدم گوشی بگیرم که خودش اون امکانات رو داشته باشه (مثلا اندروید 4 داشته باشه). نمونه اش من قبلاً وینمو داشتم که ساپرت فارسی نداشت و باید فارسی ساز و کیبورد براش نصب می کردی و کلی ذوق می کردم. اما حالا از وقتی که این گوشی رو گرفتم تازه میفهمم ساپرت فارسی یعنی چی!
4-همین گوشی که قراره اندروید 4 براش بیاد و نسبتا از پردازنده و سخت افزار مناسبی برخورداره؛ خود سونی پیشنهاد کرده که ارتقا ندین! چرا؟ چون یه جاهایی گوشی کم میاره یا مشکلات ارتقا هست و... خلاصه خودشون بهتر میدونن دیگه ! حالا اینکه رسمیشه؛ وای به حال غیررسمیها
5- یه رام غیر رسمی یه چیزایی بهت میده ولی در عوض یه چیزایی هم ازت میگیره. مثل گیر توی بعضی نرم افزارها و...
6- بسه یا بازم بگم !!!!؟؟؟؟ :av:

از حرف های شما هم ب این نتیجه رسیدم:
در درجه ی اول شما از اسیب رسیدن ب گوشی میترسید.
قبلا من گفتم هفته اول ک گوشی رو خریدم بوت لودرش رو باز کردم.پس ایشالا هیچ مشکلی برا گوشی نمیاد.
اولین باری ک کاستوم رام نصب کردم دیگه گوشی بالا نیومد.دیگه از این بدتر.
الان اگه بالا نیاد فوقش یه رامه رسمی با فلش تول میزنی روش ک درست بشه.اینم از بحث هنگ و بالا نیومدن.
من الان اندروید 4 رو رویه ارک اس تست کردم.تویه بازی ها لگ میزنه گاهی.بخاطر همین از کاستوم رامهایه اندروید 4 استفاده کردم و این مشکلم حل شد.فقط مشکل دوربین داشت این رامش ک اونم با دستکاری های خودم درست شد.
درسته بعضی کاستوم رام ها باگ هایی دارن و لی شما قبل از نصب اونا رو میبینید خب احتیاجی نیست حتما اینی ک باگ داره رو نصب کنید.این رو هم بگم این ک میگن کاستوم رام مشکل داره یه ذره دروغه .
یه دولاپر رام هیچ وقت رامی رو ک میده رو پر از اشکال ب بیرون نمیده.
اگه هم بده تویه ورژن هایه بعدی درستشون میکنه.

LOVE Story
24-04-2012, 08:42
من منتظرم ics واسش بیاد.به نظرم اون ارزشش رو داره.یه تغییره اساسی ایجاد میکنه.:lol:
عزیزم هیچ حسی نداره.فقط برداشتن تنظیمات گوشی رو یه کم جا ب جا کردن.بعدشم یه بلایی سره رم اوردن ک همون اول ک گوشی رو روشن میگنی 60% پره.حالا فرض کن تو بخوای لانچر بزاری یا بازی کنی چی میشه؟؟؟؟؟!!!!
در کل انگار یه تم رو گوشی نصبه همین.

ما هم همین حرف شما رو تایید می کنیم ، البته تغییرات تو این رامو می تونین ببینین
http://developer.sonymobile.com/wp/2012/03/30/learn-about-the-technical-differences-between-gingerbread-and-ics/
بعدشم وقتی بچه ها آخرین ورژن رامو دارن مگه باز عوض می کنن ؟
اگه منظورتون کاستوم رامه که بیشتر به خاطر اینکه گفته می شه تا اندازه ای باگ داره دنبالش نیستم!

برایه اون دوستمون توضیح دادم.
شما اجباری نیست رامی رو ک باگ داره نصب کنید.اونی ک باگ نداره رو نصب کنید.

LOVE Story
24-04-2012, 09:09
هدف کلی من هم از این سوال این بود ک دیدم بخش رام هایه این گوشی کاملا سوتو کوره در صورتی ک کلوپش برعکس. تا حالا همیچین کلوپی ندیده بودم.:dq:و
میخواستم یه نظر سنجی برایه رام ها بزارم دیدم ک ....
ب هر حال بخاطر جواب هایی ک دادید ممنون.
موفق باشید.

LOVE Story
24-04-2012, 09:47
یه رام گذاشتم اگه دوستان استقبال کنن.سعی میکنم از این ب بعد تمامی رام هایه جدید رو تویه بخش بزارم.
مر30

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2847817#post2847817

h5432
24-04-2012, 10:33
دوستان کار لانچر دقیقا چیه ؟
الان یه لانچر دارم . ولی بهترین لانچری که واسه لایو اومده چیه؟

ehsan2004
24-04-2012, 10:36
دوستان کار لانچر دقیقا چیه ؟
الان یه لانچر دارم . ولی بهترین لانچری که واسه لایو اومده چیه؟

عزیزم لانچر تقریبا منوی کاربری و اینترفیس اندروید هست البته نه به صورت کامل
شما با تعویضه لانچر میتونین تغییر در منوی برنامه ها و هوم اسکرین را داسته باشید
در مورده بهترین لانچر هم یه چیزه سلیقه ای هست

sina_browser
24-04-2012, 13:28
یه رام گذاشتم اگه دوستان استقبال کنن.سعی میکنم از این ب بعد تمامی رام هایه جدید رو تویه بخش بزارم.
مر30

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2847817#post2847817

منم تا حدودی میترسم که گوشیم آسیب ببینه
ولی دیگه دلو زدم به دریا که رامو عوض کنم
ولی نمیدونم از کجا شروع کنم؟
میشه از 0 راهنمایی کنید؟

javad750
24-04-2012, 13:51
فکر کنم دیگه همه ما رو شناختن!!! گیر باتری هستیم !!! من فقط دنبال رامی هستم که باتری عالی بده کدومش در این زمینه از همه بهتره؟!!!!!!!!!!!!:54:
آخه با تعریف هایی که از ics شد فکر نکنم کیس مناسبی باشه!

Amin.senator
24-04-2012, 17:03
میشه از 0 راهنمایی کنید؟

منم همینطور نمیدونم از کجا شروع کنم
اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم
مزایای نصب رام و هم اگه میشه بگین

LOVE Story
24-04-2012, 18:04
میشه از 0 راهنمایی کنید؟

شما اول از همه باید بوت لودر گوشی رو باز کنید
.http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2568439&postcount=1

hame_mirim
24-04-2012, 18:44

سلام گوشی هیچ آسیبی نمیبینه.مزایای نصب رام به ورژن جدیدتر,بهتر شدن عمکلردهای گوشیه.
ابتدا باید فایل رام مخصوص گوشیتون رو دانلود کنین

WT19i_4.0.2.C.0.5
Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

WT19i_4.0.2.A.0.42
(2.3.4)
http://hotfile.com/dl/132985913/5572...UA.ftf.7z.html
Wt19i 4 0 2 A 0 42 1254 1838 (269.6�Mb) Download

WT19i_4.0.1.A.0.283
(2.3.4)

WT19i_4.0.2.A.0.58
(2.3.4)

WT19i_4.0.2.A.0.62
(2.3.4)
http://mohammad123.dl.rapidbaz.com/k...54-1848).ftf
http://www.wupload.com/file/2640828357/WT19i_4.0.2.A.0.62_(1254-1848).ftf
لینکهای zip :
Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe
Get update-LWW.P.002.zip on Wupload.com
Deposit Files

که فایلی با پسوندFTFهستش. و بعد اخرین ورژن فلاش تولز رو دانلود کنین.تشکر از حسام جان بابت لینکش

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211022

و بعد از نصب.فایلFTF رو به پوشه firmwaresدر محل نصب فلاش تولز انتقال بدین.گ.شی رو خاموش کنین.برنامه رو اجرا کنین.دگمه فلاش رو که به شکل رعد وبرق هست رو انتخاب کنین.گزینهflash modeرو انتخاب کنین.در صفحه باز شده فایل رام رو از سمت چپ صفحه انتخاب کنین وokرو بزنین.صفحه ای باز میشه مبنی به اینکه گوشی رو خاموش کنین ودکمه بک رو بگیرین بعد کابل رو وصل کنین.(گرچه همه به صورت تصویری گفته میشه توسط برنامه)
گوشی شما بعد چند دقیقه فلاش میشه به رام جدید.:ad:

LOVE Story
24-04-2012, 19:15
مر30 رامین جان از لطفت.
فقط اینکه اینا رامه رسمی هستن.دوستان میخوان کاستوم رام بزنن.
خواهشا این لینک ها رو تویه بخش رام ها تویه یکی از رام هایه رسمی بزارشون ک بقیه هم داشته باشن.
بازم ممنون
دوستان اخرین ورژن از این رام هایه رسمی رو داشته باشن درصورتی ک گوشیشون بالا نیومد.
طبق گفته رامین جان عمل کنن و نصب کنن.اینم روشی برایه اینکه اگه یه موقه گوشی دیگه بالا نیومد.

Kivi001
24-04-2012, 19:39
میخوام این گوشیو بخرم.. میشه بگید تو اجرای بازیا و برنامه ها چطوریه ؟ یعنی هنگ میکنه؟
بعد آیندش چطوریه ؟ یعنی این رزولوشن در اینده اندروید ساپورت میشه؟؟(منظورم واسه بازیا و برنامه هاست)

LOVE Story
24-04-2012, 19:45
میخوام این گوشیو بخرم.. میشه بگید تو اجرای بازیا و برنامه ها چطوریه ؟ یعنی هنگ میکنه؟
بعد آیندش چطوریه ؟ یعنی این رزولوشن در اینده اندروید ساپورت میشه؟؟(منظورم واسه بازیا و برنامه هاست)

ب این پست مراجعه کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188449
تمامی این بازی ها رویه این گوشی اجرا شده.
تا چند وقته دیگه قراره اندروید4 براش بیاد پس فعلا ساپورت میشه.

hami.k
24-04-2012, 20:26
یه مشکلی هست که اخیرا چند بار برام اتفاق افتاده ... وقتی کسی بهم زنگ میزنه و من اون قفل رو به سمت راست می کشم برای جواب دادن تلفن هیچ صدایی از کسی که بهم زنگ زده نمیشنوم ... انگار تماس حاصل نشده ... این مشکل رو قبلا کسی داشته؟

nimablogfa
24-04-2012, 21:21
اندرويد 4 كي واسه اين گوشي مياد در ضمن با عوض كردن رام برنامه هااي كه رو گوشي نصب كردن پاك ميشن و روت گوشي از بين ميره؟

LOVE Story
24-04-2012, 21:59
اندرويد 4 كي واسه اين گوشي مياد در ضمن با عوض كردن رام برنامه هااي كه رو گوشي نصب كردن پاك ميشن و روت گوشي از بين ميره؟

میاد تا یه ماهه دیگه.
برنامه ها پاک میشن.
دوباره باید روت کنی.

sina_browser
25-04-2012, 00:53
یه مشکلی هست که اخیرا چند بار برام اتفاق افتاده ... وقتی کسی بهم زنگ میزنه و من اون قفل رو به سمت راست می کشم برای جواب دادن تلفن هیچ صدایی از کسی که بهم زنگ زده نمیشنوم ... انگار تماس حاصل نشده ... این مشکل رو قبلا کسی داشته؟

توو چند روز پیش منم چندین بار این مشکل واسم پیش اومد
فکر کنم مشکل از سیستم های شرکت ارتباطات باشه

modernyanni
25-04-2012, 02:13
سلام به همه دوستان خوبم
واسه تشکر از hesam72* (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=299230) یه سر به این تاپیک بزنید
ممنون میشم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216586 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216586)

MOslem120
25-04-2012, 02:24
روی گوشی ی علامت اومده میگه باید آپدیت کنی
چجوری این علامتو بر دارم؟

sina_browser
25-04-2012, 09:41
روی گوشی ی علامت اومده میگه باید آپدیت کنی
چجوری این علامتو بر دارم؟

واسه منم این پیغام رو داشت
مجبور شدم گوشیمو آپدیت کنم دیگه اون علامت نیومد

LOVE Story
25-04-2012, 10:08
سلام به همه دوستان خوبم
واسه تشکر از hesam72* (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=299230) یه سر به این تاپیک بزنید
ممنون میشم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216586 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216586)

سلام دوستان اگه لطف کنید تویه این بخش یه نظر بدید ممنون میشم.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216586

masi20000
25-04-2012, 13:29
salam man in goshi ro kharidare kardam ama vaasate bazi hang mikone va az bazi miad biron nore safhe ham ziaad kardam ama keyfyat nadare safhash

mgholaminia
25-04-2012, 14:00
سلام...صفحه ی این گوشی تو سایت ها زده ضدخش! به نظرتون محافظ صفحه بذارم واسش...با توجه به اینکه کیفیت صفحش با محافظ یه کم پایین تره

h5432
25-04-2012, 14:18
برای احتیاط هم که شده محافظ بزار.
تفاوت کیفیت خیلی ناچیزه .

persianboy98
25-04-2012, 14:37
ضدخش هست. برای جلوگیری از لک دار شدن صفحه براش محافظ بگیر.

mehdig20
25-04-2012, 14:57
محافظ مات بهتره یا براق؟
راستی محافظ صفحش قیمتش چنده؟اینجا یکی میگفت 7 هزار تومن،گرون نمیده بگیرم؟

persianboy98
25-04-2012, 15:13
براق بگیر.3 تومن

mazy667
25-04-2012, 15:17
محافظ مات بهتره یا براق؟
راستی محافظ صفحش قیمتش چنده؟اینجا یکی میگفت 7 هزار تومن،گرون نمیده بگیرم؟
تو شهر ما ماتش هست 4 تومن معمولیش 2 تومن.
من ماتشو چون اشنا بود گرفتم 3 تومن.
به نظر من ماتشو نگیری بهتره چون کیفیت صفحه رو پایین میاره.
البته خوبیه ماتش اینه که نورو باز تاب نمیده ولی در کل ماتش به نظر من جالب نیست:af:

javad750
25-04-2012, 16:12
یه سوال داشتم
با فلش رام اصلی ، کرنل خودش تغییر می کنه یا ما باید دوباره تغییرش بدیم چون می گن که مصرف باتری بیشتر می تونه از کرنل باشه
چون تو کاستوم رام ها که از ریکاوری رامو نصب می کردیم خودشون جداگانه کرنل دارن؟!

LOVE Story
25-04-2012, 16:17
یه سوال داشتم
با فلش رام اصلی ، کرنل خودش تغییر می کنه یا ما باید دوباره تغییرش بدیم چون می گن که مصرف باتری بیشتر می تونه از کرنل باشه
چون تو کاستوم رام ها که از ریکاوری رامو نصب می کردیم خودشون جداگانه کرنل دارن؟!

بله کرنله رامه اصلی میشینه جایه قبلی.

javad750
25-04-2012, 19:21
بله کرنله رامه اصلی میشینه جایه قبلی.

پس کرنل کاستوم برای این رام ها نیست ؟ چون خودتون اشاره داشتین میگم!
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2786692&postcount=1404

LOVE Story
25-04-2012, 21:03
پس کرنل کاستوم برای این رام ها نیست ؟ چون خودتون اشاره داشتین میگم!
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2786692&postcount=1404

فکر کنم من منظورتو اشتباه فهمیدم.
کاستوم کرنل رو وقتی فلش کنی میاد جایه کرنل خوده رام.ک
لا هر چی کرنل بزنی میاد جایه قبلی و تمامی کرنل هایی ک مخصوصه این گوشی هستش رویه رامه رسمی جواب میده و بالا میاد.

h5432
25-04-2012, 21:23
دوستان یه رام میخام مصرف باتریش بهینه شده باشه .
واسه این گوشی اومده؟

artin4u
25-04-2012, 21:59
دوستان عزیز مقاله سایت نارنجی رو در مورد محافظ صفحه نمایش براتون میزارم:

آیا موبایل ها هنوز هم به محافظ صفحه نمایش نیاز دارند؟

خب، این سوالی است که همه از خود می پرسند که آیا با وجود استفاده از صفحات ضد خش گوریلا گلاس در گجت های امروزی و به خصوص موبایل ها، دیگر استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی دارد یا خیر؟ درست است که صفحات موبایل در مقابل ضربه و خش تا حد زیادی مقاوم شده اند، اما این همه کاری نیست که یک محافظ صفحه انجام می دهد. کیفیت محافظ صفحه نمایش گجت ها روز به روز بهتر شده و با قیمت مناسب تری هم عرضه می گردند. پس بگذارید نگاهی داشته باشیم به چند مورد از کاربردهای این فدائیان شفاف:

ضد-تشعشع و بازتاب نور: گوریلا گلاس واقعا عالی است. اما مانند هر شیشه دیگر باعث می شود که دیدن صفحه نمایش گوشی تان در نور آفتاب سخت و آزار دهنده شود. شاید نیازی نباشد که دیگر آن را از خراش برداشتن محافظت کنید، اما محافظ صفحه های بسیار خوبی در بازار پیدا می شود که به صفحه نمایش موبایل شما ظاهری مات می دهد و جلوی درخشش آن در نور آفتاب را می گیرد. شما می توانید با کمی جستجو در بازار، محافظ صفحه ای مانند Moshi iVisor پیدا کنید که علاوه بر جلوگیری از بازتاب نور، نصب آن هم راحت بوده و تقریبا هیچ حبابی در زیر آن تشکیل نمی شود.

ضد- اثر انگشت: نکته دیگری که باید به آن توجه داشت، این است که همه این ابزارها هنگام خروج از جعبه واقعا جذاب به نظر می رسند، اما تنها بعد از چند دقیقه استفاده سطح آنها پر از اثر انگشت می شود. اگر می خواهید که دائما پارچه ای در جیبتان نباشد که مشغول تمیز کردن صفحه موبایل تان شوید، بهتر است سراغ یک برچسب صفحه نمایش بروید که در برابر اثر انگشت مقاوم است.

دیگر سطوح صیقلی: حتی اگر صفحه نمایش ابزار شما نیازی به محافظ نداشته باشد، دیگر بخش های آن مطمئنا نیاز به برچسب محافظ خواهند داشت. برای مثال بسیاری از مدل های آی پاد و آی پد صفحه مقاومی دارند، اما فلز زیبا و درخشان پشت دستگاه به راحتی خش می افتد. بنابراین همیشه باید آن را درون یک جلد یا کیف نگهداری و حمل کنید. اما اگر شما از جلد های محافظ متنفرید و می خواهید که دستگاه تان جلا و خودنمایی اصیل خود را داشته باشد، بهتر است به دنبال محافظ صفحه هایی مانند ZAGG InvisibleShield باشید که به طور کامل پشت و روی بزارتان را می پوشانند. به محض اینکه گجت جدیدتان را از جعبه درآوردید، آن را با چنین محافظی بپوشانید تا دیگر هیچ گاه خش نیفتاده و خراش بر ندارد.

ابزار قدیمی: اگر ابزار دست دومی متعلق به سه سال پیش را خریداری کردید که هنوز صفحه آن خش نیفتاده است، به خاطر داشته باشید که این گجت های قدیمی ضد خش نیستند. پس همیشه از دستگاه های قبل از دوران گوریلا گلاس، با محافظ صفحه نمایش مراقبت کنید.

و آخر از همه به یاد بسپرید که گوریلا گلاس شیشه ای ضد خش است، اما جادویی نیست. اگر آن را در کنار کلیدها و پول خرد درون جیب تان بگذارید، باید منتظر باشید که صفحه موبایل تان کمی زبر شده و حتی خط بردارد. پس اگر نمی خواهید همیشه نگران شیوه استفاده، نگهداری و حمل موبایل یا تبلت تان باشید، بهتر است وظیفه مراقبت از آن را به یک محافظ صفحه سپرده و خیال خودتان را راحت کنید.

اما در صورتی که آن را همنشین کلیدهای تان نکنید، مواظب زمین خوردنش باشید و غیره، بهترین مزیت عدم استفاده از محافظ صفحه این است که کار با دستگاه بسیار راحت تر بوده و تاچ آن بهتر به انگشتان تان پاسخ می دهد.

شما گجت های نازنین تان را چگونه محافظت می کنید؟ آیا سراغ برچسب های صفحه می روید یا همیشه با وسواس و دقت از آنها مواظبت می کنید؟

امیدوارم مفید باشه:df:

artin4u
25-04-2012, 22:00
دوستان عزیز مقاله سایت نارنجی رو در مورد محافظ صفحه نمایش براتون میزارم:

آیا موبایل ها هنوز هم به محافظ صفحه نمایش نیاز دارند؟

خب، این سوالی است که همه از خود می پرسند که آیا با وجود استفاده از صفحات ضد خش گوریلا گلاس در گجت های امروزی و به خصوص موبایل ها، دیگر استفاده از محافظ صفحه نمایش ضرورتی دارد یا خیر؟ درست است که صفحات موبایل در مقابل ضربه و خش تا حد زیادی مقاوم شده اند، اما این همه کاری نیست که یک محافظ صفحه انجام می دهد. کیفیت محافظ صفحه نمایش گجت ها روز به روز بهتر شده و با قیمت مناسب تری هم عرضه می گردند. پس بگذارید نگاهی داشته باشیم به چند مورد از کاربردهای این فدائیان شفاف:

ضد-تشعشع و بازتاب نور: گوریلا گلاس واقعا عالی است. اما مانند هر شیشه دیگر باعث می شود که دیدن صفحه نمایش گوشی تان در نور آفتاب سخت و آزار دهنده شود. شاید نیازی نباشد که دیگر آن را از خراش برداشتن محافظت کنید، اما محافظ صفحه های بسیار خوبی در بازار پیدا می شود که به صفحه نمایش موبایل شما ظاهری مات می دهد و جلوی درخشش آن در نور آفتاب را می گیرد. شما می توانید با کمی جستجو در بازار، محافظ صفحه ای مانند Moshi iVisor پیدا کنید که علاوه بر جلوگیری از بازتاب نور، نصب آن هم راحت بوده و تقریبا هیچ حبابی در زیر آن تشکیل نمی شود.

ضد- اثر انگشت: نکته دیگری که باید به آن توجه داشت، این است که همه این ابزارها هنگام خروج از جعبه واقعا جذاب به نظر می رسند، اما تنها بعد از چند دقیقه استفاده سطح آنها پر از اثر انگشت می شود. اگر می خواهید که دائما پارچه ای در جیبتان نباشد که مشغول تمیز کردن صفحه موبایل تان شوید، بهتر است سراغ یک برچسب صفحه نمایش بروید که در برابر اثر انگشت مقاوم است.

دیگر سطوح صیقلی: حتی اگر صفحه نمایش ابزار شما نیازی به محافظ نداشته باشد، دیگر بخش های آن مطمئنا نیاز به برچسب محافظ خواهند داشت. برای مثال بسیاری از مدل های آی پاد و آی پد صفحه مقاومی دارند، اما فلز زیبا و درخشان پشت دستگاه به راحتی خش می افتد. بنابراین همیشه باید آن را درون یک جلد یا کیف نگهداری و حمل کنید. اما اگر شما از جلد های محافظ متنفرید و می خواهید که دستگاه تان جلا و خودنمایی اصیل خود را داشته باشد، بهتر است به دنبال محافظ صفحه هایی مانند ZAGG InvisibleShield باشید که به طور کامل پشت و روی بزارتان را می پوشانند. به محض اینکه گجت جدیدتان را از جعبه درآوردید، آن را با چنین محافظی بپوشانید تا دیگر هیچ گاه خش نیفتاده و خراش بر ندارد.

ابزار قدیمی: اگر ابزار دست دومی متعلق به سه سال پیش را خریداری کردید که هنوز صفحه آن خش نیفتاده است، به خاطر داشته باشید که این گجت های قدیمی ضد خش نیستند. پس همیشه از دستگاه های قبل از دوران گوریلا گلاس، با محافظ صفحه نمایش مراقبت کنید.

و آخر از همه به یاد بسپرید که گوریلا گلاس شیشه ای ضد خش است، اما جادویی نیست. اگر آن را در کنار کلیدها و پول خرد درون جیب تان بگذارید، باید منتظر باشید که صفحه موبایل تان کمی زبر شده و حتی خط بردارد. پس اگر نمی خواهید همیشه نگران شیوه استفاده، نگهداری و حمل موبایل یا تبلت تان باشید، بهتر است وظیفه مراقبت از آن را به یک محافظ صفحه سپرده و خیال خودتان را راحت کنید.

اما در صورتی که آن را همنشین کلیدهای تان نکنید، مواظب زمین خوردنش باشید و غیره، بهترین مزیت عدم استفاده از محافظ صفحه این است که کار با دستگاه بسیار راحت تر بوده و تاچ آن بهتر به انگشتان تان پاسخ می دهد.

شما گجت های نازنین تان را چگونه محافظت می کنید؟ آیا سراغ برچسب های صفحه می روید یا همیشه با وسواس و دقت از آنها مواظبت می کنید؟

امیدوارم مفید باشه:df:

javad750
26-04-2012, 00:32
سلام
کسی آخری ورژن کرنل و نمی ذاره ؟
آخرین ورژن کرنل 2.8 هستش؟
اصلاً کرنل گوشی رو ارتقا بدیم یا ندیم؟
خود کرنل هم خیلی کارا میکنه؟ تغییرات توی کرنل یه چیزایی مثل تغییرات رامه؟
من ندیدم کسی راجبه کرنل و ارتقاش صحبتی بکنه!
این یکی از مشخصاتش:
http://www.androidust.com/how-to-overclock-sony-ericsson-wt19i-live-with-walkman-with-rage-kernel/
کلاً خوبه یا بده؟!:39:

h5432
26-04-2012, 00:56
یا امام حسین ! کرنل دیگه چیه ؟ این اندروید هم اخرش ما رو روانی میکنه !!

-------------------------------------------

بچه ها یه چیزی کشفیدم !!!
وقتی گوشی رو شارژ میکنین نزارین 100% بشه ! اینجوری زود تر شارژ خالی میکنه!!!
وقتی 90% شد بسشه !!
خودتون امتحان کنید و ببینید!!!!

javad750
26-04-2012, 01:03
این که فکر نکنم برای باتری خوب باشه می گن هیچ وقت تا شارژ تموم نشده اصلاً نکشین باتری ضعیف می شه!!
تازه اگه نرم افزاری هم که نصب باشی که با فول شدن باتری آلارم بخوره معمولاً بعد از این که نوشت 100 درصد صبر می کنه وقتی شد 101 درصد آلارم می زنه!

h5432
26-04-2012, 01:17
مخالفم!
باتری رو اگر زمان زیادی بزاریم برای شارژ تا 101% طبیعتا بیشتر داغ میکنه پس مضره

طبق تجربه شخصیم باتری این گوشی در حالت 90% خیلی بهتر شارژ نگه میداره تا 100% !
پس خود به خود باعث میشه که ما نسبت به قبلا دیر تر باتریمون رو شارژ کنیم پس بازم برای باتری مفیده!
-------------------------------
اصلا ولش کن.
شما هم امتحان کنید ببینید باتری در حالت شارژ 90% بیشتر دوام میاره یا 100%

javad750
26-04-2012, 01:35
مخالفم!
باتری رو اگر زمان زیادی بزاریم برای شارژ تا 101% طبیعتا بیشتر داغ میکنه پس مضره

طبق تجربه شخصیم باتری این گوشی در حالت 90% خیلی بهتر شارژ نگه میداره تا 100% !
پس خود به خود باعث میشه که ما نسبت به قبلا دیر تر باتریمون رو شارژ کنیم پس بازم برای باتری مفیده!
-------------------------------
اصلا ولش کن.
شما هم امتحان کنید ببینید باتری در حالت شارژ 90% بیشتر دوام میاره یا 100%

از شما چه پنهون من خودم مشکل باتری دارم شاید فرمایش شما صحیح باشه ولی باتری اواخر کار معمولاً خنک تر میشه حالا ببینیم نظر دوستان دیگه چیه

sina_browser
26-04-2012, 02:15

وقتی 90% شد بسشه !!

منم حرفتون رو قبول دارم
حتی توو سایت جی اس ام هم نوشته بود که وقتی رسید به 40 درصد گوشیتون رو بزنید به شارژ و وقتی به 90 درصد میرسه از شارژ بکشید
منم این کارو میکنم البته واسه من وقتی به 30 درصد برسه میزنم به شارژ

javad750
26-04-2012, 03:34
بی زحمت دوستان هر کی یه نظری راجبه شارژکردن بده قضیه جالب شده انگار شارژ کردنم قلق داره!
آخرش می فهمم من باتری رو داغون کردم یا این رام!!!!

mehran_ar
26-04-2012, 09:41
درباره باتری:

تا جایی که من میدونم: مکانیزم شارژ و باتری اینجوریه که وقتی 100% میشه جریان برق رو قطع میکنه تا شارژ به تدریج تخلیه بشه و مثلا وقتی به 97-98درصد رسید دوباره جریان رو وصل میکنه و این کار مدام تکرار میشه. بنابراین بهتره بعد از شارژ گوشی رو جدا کرد. حالا اگه 3-4ساعت هم موند خیلی مشکلی نیست ولی اگه بعد از شارژ زیاد تو برق بمونه و این کار زیاد تکرار بشه برای باتری مضره.

از طرفی باتری این گوشیها پلیمریه. یعنی مهم نیس خالی بشه (مثلا تا 10-20%) و بعد بزنین به شارژ. اگه مثلا 70% هم شارژ داشت و لازم داشتین میتونین بزنید تا فول شارژ بشه. مشکلی نیس

ضمنا چند نوبت شارژ و دشارژ اولیه برای کالیبره باتری نیاز نداره

MOslem120
26-04-2012, 10:43
بچه ها شما گارد خریدین برای گوشیتون؟
من این هفته ی جا پیدا کردم خریدم 2500تومن!:bi:

LOVE Story
26-04-2012, 12:05
سلام
کسی آخری ورژن کرنل و نمی ذاره ؟
آخرین ورژن کرنل 2.8 هستش؟
اصلاً کرنل گوشی رو ارتقا بدیم یا ندیم؟
خود کرنل هم خیلی کارا میکنه؟ تغییرات توی کرنل یه چیزایی مثل تغییرات رامه؟
من ندیدم کسی راجبه کرنل و ارتقاش صحبتی بکنه!
این یکی از مشخصاتش:
http://www.androidust.com/how-to-overclock-sony-ericsson-wt19i-live-with-walkman-with-rage-kernel/
کلاً خوبه یا بده؟!:39:

کرنل رسمیه خوده گوشی رو ارتقا نمیدن.
هر موقع اپدیت کنی اونم میره بالا.

LOVE Story
26-04-2012, 12:12

وقتی 90% شد بسشه !!

کرنل هسته ی گوشی هست و تمامی اطلاعات سیستم عامل و سخت افزار به انجا مرتبط هست(به جز رادیو)
تاثیرات زیادی دارد از جمله روی رم کارت گرافیکی صدا و cpu.

این از کرنل.
-------------------

برایه باتری هم شما هر دفعه ک دشارژ میشه از 7%نذارید کمتر بشه.
شارژ هم میکنید بزارید یه ضرب تا 100% بره و پس از پر شدن سریع در بیارید.
همیشه 10% اولیه یه من زود خالی میشه. پس نگران نباشید و بزارید کامل پر بشه.

h5432
26-04-2012, 12:25
حسام جان من همه مدلشو امتحان کردم!
قبلا میزاشتم کامل پر بشه . ولی احساس میکردم باتریم داره الکی زود خالی میشه!
مثلا الان 80% بود ده دقیقه دیگه میشد 72% !
ولی الان که نمیزارم کامل پر بشه خیلی خیلی منطقی تر شارژ خالی میکنه ! ( امتحان کن )
من 2 شب پیش شارژ کردم و با 80% اونو در آوردم . تا الان که شده 28% (که دوباره زدم شارژ بشه)!
برای شارژ به نظر من نزارید گوشیتون کمتر از 20% بشه و اونو بزنید به شارژ و تا 80% یا 90% برارید پر شه بسشه.
--------------------------------------------------
برای یه بار هم که شده امتحان کنید !!!

MOslem120
26-04-2012, 14:50
علامت آپدیت گوشیمو چجوری بر دارم؟
همیشه هست:cr:

LOVE Story
26-04-2012, 16:03
علامت آپدیت گوشیمو چجوری بر دارم؟
همیشه هست:cr:

اگه گوشیت روته با یه فایل منیجر برو تویه سیستم گوشی و نرم افزاره اپدیت رو پاک کن یا اتنقال بده.ک دیگه اذیتت نکنه.:ap:

javad750
26-04-2012, 16:25
کرنل رسمیه خوده گوشی رو ارتقا نمیدن.
هر موقع اپدیت کنی اونم میره بالا.

پس فقط برای کاستوم رام ها جداگونه یه کرنل نصب می کنن؟ یا اونا هم تو خودشون دارن؟
اصلاً اگه خودمون کرنل و با فلش تولز ارتقا بدیم چی میشه؟ امکانش هست اصلاً به هم نخونن؟!

Optimus Prime
26-04-2012, 16:37
سلام به همه ی دوستان

دوستان عزیزم بالاخره تونستم با هر زوری که شده جلوی ریست شدن گوشیمو بگیرم ... با یه حالت فلش کردن گوشی و دانگرید کردن دوباره به بیلد نامبر 58 ...

مساله 1 :
میخوام الان گوشیمو رووت کنم بعدش به 62 ارتقا بدم ... به سوالی بر خوردم که در سایتهای خارجی بود آپدیت کردن با حالت ota یعنی over the air روت گوشی رو نمیپرونه ...

حالا دوستانم این حالت ota چیجوری هستش ؟؟
آیا همون آپدیت کردن از طریق وایرلس هستش؟؟

مساله 2 :
اینکه من الان تونستم جلوی ریستارت شدن گوشی رو بگیرم ... ولی مساله ای که قابل توجه شده برای من اینه که cpu usage گوشیه من دائما روی حالت 99% هستش و حداقل تا 91% میاد ...درصورتی که قبلا وقتی از گوشی استفاده نمیکردم حدود 29 % تا 35 % بود ... ولی الان کلا 99 درصد هستش ...

مساله 3 :
دمای باطری به شدت بالا میره موقع کار کردن تا حدود 41 درجه هم میرسه ...

دوستان عزیزم و بزرگان تالار نظرشون چیه ... ممنون میشم راهنمایی کنید ...

پی نوشت :
در صورتی که درست شدن گوشیم قطعی بشه در همین تالار یه مقاله مینویسم از تمامیه تجربیاتم در زمینه ی این که همه ی کاربران سونی اریکسون لایو برای جلوگیری از ریست و هنگ کردن گوشیشون چی کارا کردن ...

1. نخیر نمیپره میتونید آپدیت کنید
بله با همون وایرلسه یا gprs گوشیتون ( با استفاده از خود گوشی)
2و 3 . شاید نرم افزاری چیزی نصب کردید که دا ئما در حال اجرا هست یا بلای دیگه ای سر گوشی آوردید
پیشنهاد میکنم یه بار فکتوری ریست کنید احتمالا حل میشه.

Optimus Prime
26-04-2012, 16:41
پس فقط برای کاستوم رام ها جداگونه یه کرنل نصب می کنن؟ یا اونا هم تو خودشون دارن؟
اصلاً اگه خودمون کرنل و با فلش تولز ارتقا بدیم چی میشه؟ امکانش هست اصلاً به هم نخونن؟!

بله برای کاستوم رام ها اول باید کرنل رو فلش بزنی بعد تو ریکاوری رام رو نصب کنی

ببینید بعضی کاستوم کرنل ها هستند که برای رام رسمی اند. اونارو میتونید رو رام استوک یا رسمی و رام هایی که اون کرنلو ساپرت میکنن فلش بزنید.

javad750
26-04-2012, 17:08
حسام جان من همه مدلشو امتحان کردم!
قبلا میزاشتم کامل پر بشه . ولی احساس میکردم باتریم داره الکی زود خالی میشه!
مثلا الان 80% بود ده دقیقه دیگه میشد 72% !
ولی الان که نمیزارم کامل پر بشه خیلی خیلی منطقی تر شارژ خالی میکنه ! ( امتحان کن )
من 2 شب پیش شارژ کردم و با 80% اونو در آوردم . تا الان که شده 28% (که دوباره زدم شارژ بشه)!
برای شارژ به نظر من نزارید گوشیتون کمتر از 20% بشه و اونو بزنید به شارژ و تا 80% یا 90% برارید پر شه بسشه.
--------------------------------------------------
برای یه بار هم که شده امتحان کنید !!!

والا امان از بی سوادی:an: تو این سایت مطالب جالبی نوشته که تا اندازه ای حرف این دوستمونو تایید می کنه کسی وارد تره یه ندا بده
http://batteryuniversity.com/learn/article/charging_lithium_ion_batteries
مثلا گفته حین شارژ گوشی خاموش باشه و نیازی نیست باتری های لیتیوم یون رو کامل شارژکنیم توضیح داده چرا! بعد گفته که همیشه نشانگر باتری درست کار نمی کنه و .... که البته وقت نداشتم ترجمه کنم آ :lol:
حالا ترجمه بکنیم تفسیر به رای نکنیم!:cz:
البته اگه مطلبی یا نظری هم راجبه این قضیه دارین درمیون بذارین نمیدونم تو سایتا هم چندتا حرف زدن!!! جسارت به دوستان نشه
هدفمون گرفتن بهترین عملکرد از باتریومونه!

LOVE Story
26-04-2012, 18:50
والا امان از بی سوادی:an: تو این سایت مطالب جالبی نوشته که تا اندازه ای حرف این دوستمونو تایید می کنه کسی وارد تره یه ندا بده
http://batteryuniversity.com/learn/article/charging_lithium_ion_batteries
مثلا گفته حین شارژ گوشی خاموش باشه و نیازی نیست باتری های لیتیوم یون رو کامل شارژکنیم توضیح داده چرا! بعد گفته که همیشه نشانگر باتری درست کار نمی کنه و .... که البته وقت نداشتم ترجمه کنم آ :lol:
حالا ترجمه بکنیم تفسیر به رای نکنیم!:cz:
البته اگه مطلبی یا نظری هم راجبه این قضیه دارین درمیون بذارین نمیدونم تو سایتا هم چندتا حرف زدن!!! جسارت به دوستان نشه
هدفمون گرفتن بهترین عملکرد از باتریومونه!

هر کسی یه نطری در مورد شارژ کردن باتری و عملکردش میده.
ادم باید خودش تست کنه ببینه چه جوری بهترین عملکرد رو داره.
در مورد اینکه باتری بعضی مواقع اشتباه نشون میده کاملا درسته اگه شما زمانی ب درصد باتری شک کردید کافیه یه بار روشن خاموش کنید میبینید که یا چند درصد زیاد میشه یا کم.

mazy667
26-04-2012, 19:01
بچه ها شما گارد خریدین برای گوشیتون؟
من این هفته ی جا پیدا کردم خریدم 2500تومن!:bi:
نه اقا تو شهر ما فعلا که گیر نمیاد.:cr:

mehran_ar
26-04-2012, 19:10
یه سوال:
بعضی برنامه ها برای sms هست که یه امکانی دارن (مثلا GO Sms داره) برای تبدیل صدا به متن. بصورتی که بگی و گوشی تایپ کنه. ولی من وقتی رو گوشی نصب کردم دیدم اجرا نمیشه و خطای کانکشن (یا یه همچین چیزی) میگیره ! داستان چیه؟ گوشی ما ساپرت نمی کنه یا تنظیمات خاصی داره؟
ممنون

MOslem120
26-04-2012, 23:14
نه اقا تو شهر ما فعلا که گیر نمیاد.:cr:

اگه میخاین من براتون بفرستم:ay:

MOslem120
26-04-2012, 23:15
دکمه Back گوشیم کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cm:
:cm:

LOVE Story
26-04-2012, 23:28
یه سوال:
بعضی برنامه ها برای sms هست که یه امکانی دارن (مثلا go sms داره) برای تبدیل صدا به متن. بصورتی که بگی و گوشی تایپ کنه. ولی من وقتی رو گوشی نصب کردم دیدم اجرا نمیشه و خطای کانکشن (یا یه همچین چیزی) میگیره ! داستان چیه؟ گوشی ما ساپرت نمی کنه یا تنظیمات خاصی داره؟
ممنون

باید بری تو تنظیماتش تا یک سری فایل دیتا دانلود کنه
البته فارسی فکر نکنم ساپورت کنه.

samkaveh
27-04-2012, 10:04
من میخوام رم گوشیو عوض کنم .روز اول که گوشی رو گرفتم یک گیگ از 2 گیگش پر بود این حجم مربوط به چیه و ایا باید به رم جدید منتقل بشه ممنونم

MOslem120
27-04-2012, 10:43
من میخوام رم گوشیو عوض کنم .روز اول که گوشی رو گرفتم یک گیگ از 2 گیگش پر بود این حجم مربوط به چیه و ایا باید به رم جدید منتقل بشه ممنونم

قبلا شرکت ها همراه گوشی سی دی میدادن که نرم افزار ها داخلش بود حالا همونو تو مموری میریزن
نیاز نیست تو مموری جدیدت بریزی ،یجا فقط ذخیرش کن

LOVE Story
27-04-2012, 10:48
سلام بچها دیشب فروم xda رو چیلتر کردن.

MOslem120
27-04-2012, 10:53
سلام بچها دیشب فروم xda رو چیلتر کردن.

سلام
دلیلش چی بوده؟؟:bn:

حسام جان دکمه بک گوشیم دیشب کار نمیکرد!
الانم بگیر نگیر داره که ویبرشو قط کردم که دیگه حس نکنم کار میکنه یا نه:dy:

LOVE Story