PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اضافه‌ شدن بخش جدید برای گوشی‌های آندروید

صفحه ها : [1] 2

TiTAN
26-11-2011, 08:50
لطفا درخواست‌های خودتون رو به منظور ایجاد بخش جدید برای گوشی‌های آندروید، فقط در این تاپیک مطرح کنید.

طبیعتا علاوه بر درخواست کاربران، میزان محبوبیت و زمان عرضه گوشی در بازار داخلی نیز مدنظر قرار میگیره.

با احترام؛
تیم مدیریتی انجمن آندروید

BABAK OTAKU
26-11-2011, 15:01
من یک درخواست دارم البته مربوط به کل بخشهاست

لطف کنید گوشی های جدید رو به لیست اضافه کنید مثلا من سونی لایو دارم ولی توی لیست موجود نیست و مجبور شدم جاش ایکسپریا مینی رو قرار بدم

ممنون

raminhp
26-11-2011, 20:28
سلام
من ازتون میخوم بخش تبلت رو هم اضافه کنید البته لطفا

heybazigar
26-11-2011, 20:34
Samsung galaxy note

mehrdadmehrdadm
26-11-2011, 21:21
just evo 3d the bestttttttttt!!!!

arsham6788
26-11-2011, 22:49
گالاکسى ر i1903

BABAK OTAKU
27-11-2011, 10:50
باز اومدین با 3تا پست آخر تاپیک رو بهم بریزید

من نمیدونم چرا ایرانی ها این عادت بد رو توی کل جامعه دارن!

BABAK OTAKU
27-11-2011, 11:38
والا کاش این پست رو برای کل سایت هم میزدن

میشه از ادمین سایت درخواست کنید مثل فروم های خارجی بخش chatango اضافه کنن؟

الان خود سایت تا حدودی عینش رو داره ولی خیلی بهم ریخته است ولی چاتانگو خیلی خوبه و سریع هم هست

Metallica
27-11-2011, 18:14
sensation XE
Evo 3D

بقراط
27-11-2011, 20:13
سلام من 2 ساله عضو سایتم دستتون درد نکنه البته من تا حا لا نوکیا داشتم،ولی تازه دیزار اس گرفتم تو این بخش به خصوص تو بخش آموزش سایت ضعیفه . من الان 4 روزه دارم همه پستاتونو در مورد این گوشی می خونم ولی هنوز نتونستم گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم (در مورد درایوراش و...)و یک نر م افزار روش نصب کنم تا برسه چیزای دیگه
لطفا" بخش آموزش آندرویید فعال بشه به صورت پله پله از آسان به تخصصی

BABAK OTAKU
28-11-2011, 10:52
آقای تایتان آقا بیا این تاپیک رو ببند

ما پیشنهاد دادیم گوشی های جدید به لیست اضافه بشه نه اینکه هرکی از راه میرسه یک پست همراه با مدل گوشی میزنه و میره

نمی دونم چرا هیچ کس رعایت نمیکنه

sarmad1364
28-11-2011, 18:47
ممنون میشم اگه بخش گوشی LG optimus black رو اضافه کنین که صاحبان این گوشی فوق العاده توی فروم های خارجی سردرگم نباشن

mmohsenm
30-11-2011, 09:48
سلام من 2 ساله عضو سایتم دستتون درد نکنه البته من تا حا لا نوکیا داشتم،ولی تازه دیزار اس گرفتم تو این بخش به خصوص تو بخش آموزش سایت ضعیفه . من الان 4 روزه دارم همه پستاتونو در مورد این گوشی می خونم ولی هنوز نتونستم گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم (در مورد درایوراش و...)و یک نر م افزار روش نصب کنم تا برسه چیزای دیگه

یه چیزایی عمومی هست و ربطی به نوع گوشی نداره.مثلا این و واسه بخش دیزایر نوشتم.یه دید بزن کلی چیز دستت میادhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128905
تا قسمت روت کردن گوشی عمومی هست.بقیه مخصوص دیزایر هست.البته یه دید بزنی بد نیست.

danzel
30-11-2011, 09:51
ممنون میشم اگه بخش گوشی LG optimus black رو اضافه کنین که صاحبان این گوشی فوق العاده توی فروم های خارجی سردرگم نباشن

منم با این پیشنهاد موافقم:mobilestan:

mmohsenm
30-11-2011, 09:54
من یه آموزش واسه برنامه نویسیه آندروید میخوام.که مثلا بیاد به ترتیب بگه که اول جاوا یاد بگیرید و بیاد چند تا جزوه معرفی کنه که همشون خوب باشن بعد بگه چه جوری حالا تبدیل به آندروید شه و حالا چه جوری واسش پوسته بسازیم و ... .من خودم خیلی مشتاقم یاد بگیرم.منتظرم.اگه زدید یه پیام به منم بدید لطفا

BABAK OTAKU
30-11-2011, 11:33
من یه آموزش واسه برنامه نویسیه آندروید میخوام.که مثلا بیاد به ترتیب بگه که اول جاوا یاد بگیرید و بیاد چند تا جزوه معرفی کنه که همشون خوب باشن بعد بگه چه جوری حالا تبدیل به آندروید شه و حالا چه جوری واسش پوسته بسازیم و ... .من خودم خیلی مشتاقم یاد بگیرم.منتظرم.اگه زدید یه پیام به منم بدید لطفا

اینو منم موافقم من به شخصه خیلی دوست دارم این مورد رو یاد بگیرم

mmohsenm
30-11-2011, 11:39
اینو منم موافقم من به شخصه خیلی دوست دارم این مورد رو یاد بگیرم

راستش من با یه دولوپر در تماسم.اما کتابهایی که معرفی میکنن همه انگلیسیند و من زیاد وقت ندارم که بشینم انگلیسی بخونم.آخه دانشگاه هم میرم.لطفا کتابها ترجمه شده باشن.با تشکر.هر چند چند تا کتاب دارم.(اینترنتی) نمیدونم کدومو خونم.کلا سردرگم شدم.

so}{eil
01-12-2011, 11:01
اصلا مدیرا این بخش و نیگا می کنن؟؟؟

بخش ویندوزفون 3 ماه قبل از اومدن گوشی ها باز شد

کلا مدیران محترم سایت برای هر گوشیی که ازش خوششون بیاد بخش ایجاد می کنن

پست زدن توی این تاپیک وقت هدر دادنه

UnBelievable Boy
01-12-2011, 11:36

دوست عزیز اگه قرار بود توجهی بهش نشه که اصلا تاپیکش زده نمیشد و توی کل انجمن به صورت اطلاعیه در نمیومد !!

اما نکته مهم اینه که شما کاربران نهایت همکاری رو داشته باشید و نظم رو رعایت کنید و کمی صبور باشید تا به درخواستتون رسیدگی بشه ;)

مدیران ارشد سرشون خیلی شلوغ تر از این حرفاس ... لطفا کمی فرصت بدید

ممنون از همگی

Sandroid
01-12-2011, 12:08
دوستان لطف کنن قوانین رو رعایت کنن و مباحثی که مربوط به تاپیک نمیشه رو اینجا مطرح نکنن.
فقط گوشیهایی که فکر میکنید،لازمه یه بخش تخصصی براش ایجاد بشه رو اینجا مطرح کنید
اگه تعداد درخواستها براش زیاد باشه.حتما ایجاد خواهد شد

من یک درخواست دارم البته مربوط به کل بخشهاست

لطف کنید گوشی های جدید رو به لیست اضافه کنید مثلا من سونی لایو دارم ولی توی لیست موجود نیست و مجبور شدم جاش ایکسپریا مینی رو قرار بدم

ممنون
شما درخواستتون رو در این تاپیک مطرح کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128884

دوست عزیز.بعضی از بخشهای تخصصی تازه تاسیس هستن و کار داره تا تکمیل بشه.
شما سوالات خودتون رو در تاپیک مخصوصش مطرح کنید(در خبش مربوطه خود گوشی)

اقای محترم.نمیدونم چرا هر پستی که شما میزنید.باید حتما یه مشکلی داشته باشه
امیدوارم تکرار نشه.چون مجبورم گزارش کنم تا دوباره این یوزرتون بن بشه

1:فقط گوشیهایی اضافه خواهد شد که تعداد درخواست براش زیاد باشه
2:مهم ایجاد یه بخش برای یه گوشی نیستش.مهم اینه که اون بخش ایجاد شده.مدیریت بشه
شما فرض کنید بخش تخصصی برای گوشی x زده شد.ولی وقتی مدیری نیستش که اونجا رو مدیریت کنه و بخش رو اپدیت کنه.اصلا ارزشی داره اون بخش ایجاد شده؟

artoor32
01-12-2011, 12:18
سلام.لطفا بخش گوشی های سالسا و سنسیشن ایکس ای اضافه شود.با تشکر

matin_vv
01-12-2011, 18:36
لطفاً بخش موتورولا razr xt910 رو هم راه اندازی کنید.

danial_sh69
01-12-2011, 22:34
سلام

میخواستم تشکر کنم بابت راه اندازی بخش evo 3d

قابل توجه دوستانی که میگن مدیرای محترم بی توجه هستن نسبت به درخاست هامون !!

سپاس

mobaraki18
04-12-2011, 18:52
سلام اگه میشه بخش مربوط به Galaxy Pro B7510 رو هم بذارید
ممنون

TiTAN
05-12-2011, 09:29
انجمن‌های زیر ایجاد شد :

HTC EVO 3D (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1596)
Galaxy Note (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1616)
DROID RAZR XT912 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1602)
HTC Sensation XE (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1620)

Notorious 098
05-12-2011, 12:45
بخشي براي تبلت هاي هاني كمب هم در نظر بگيريد
ممنون

nipax
05-12-2011, 13:03
بخشي براي تبلت هاي هاني كمب هم در نظر بگيريد
ممنون

با این یکی خیلی موافقم . . . :az: البته ( بخش جدید برای گوشی‌های آندروید ) !

msnmor
05-12-2011, 13:55
لطفا درخواست‌های خودتون رو به منظور ایجاد بخش جدید برای گوشی‌های آندروید، فقط در این تاپیک مطرح کنید.

طبیعتا علاوه بر درخواست کاربران، میزان محبوبیت و زمان عرضه گوشی در بازار داخلی نیز مدنظر قرار میگیره.

با احترام؛
سلام میخاستم نحوه ی ارتقا سیستم عامل اندروید گوشی galaxy ace رو بدونم خیلی نیاز دارم

Elyas Galaxy
05-12-2011, 18:34
از مدیران عزیز من که واقعا زحمت میکشن خیلی ممنوووووووونم.....واقعا خیلی تشکر دارین.....

بی دلیل نمیگم چون بهترین سایت تو ایران درمورد نرم افزاری و بعضی چیزای گوشیها فقط موبایلستان میتونه باشه....

موبایلستان فقط یکمی از نظر نظم نقص داره که بعضی جاها من خودم فکر میکنم و میبینم واقعا کاری نمیشه کرد و مدیران تقصیری ندارن.....

مثلا تو قسمت تاپیکا......یکمی قاطی به نظر میاد یعنی یه علامت یا یه چیز بخصوصی نیست که مشخص بشه این تاپیک مهمه....همه مهم میزنن......

من نتونستم فلش کردن یه رام رو یاد بگیرم.....باور کنین گیج شدم......

خیلی ممنوووووووووووووووووووووو وووون..........

ولی بازم اگه به ذهنم چیزی رسید میگم.........خیلی ممنوووووون که این فرصتو دادین تا نظراتمونو بنویسیم...

البته پست من بیجا بود ولی ... شرمنده.:ax:

masoud_2ir
05-12-2011, 23:13
سلام من دنبال نرم افزاري مي گردم كه فايل هاي اكسس رو توي گوشي هاي اندرويد باز كنه.همون طوري كه ميدونيد از طرف گوگل تحريم هستيم مطمئنا عزيزان خارج كشور به ماركت دسترسي راحتي دارند و ميتونند اين نوع نرم افزار ها رو مثل Panacea Database در اختيار اين سايت قرار دهند. لطفا در بخش نوشتاری و خواندنی قسمتي براي اين موضوع ايجاد كنيد .تشكر.

zenit_543
06-12-2011, 14:09
خواهشن نحوه نصب رام بر روی Desire s را بصورت کامل قرار بدید.در ضمن در مورد پک آپ گیری از رام فعلی قبل از عوض کردن رام هم بنویسید.مرسی

Alpharev
06-12-2011, 18:12
خواهشن نحوه نصب رام بر روی Desire s را بصورت کامل قرار بدید.در ضمن در مورد پک آپ گیری از رام فعلی قبل از عوض کردن رام هم بنویسید.مرسی

ی سوال خیلی خیلی سخت!!!؟؟؟
این سوال واقعا چه ربطی به موضوع این تایپیک داره؟
:am:

mansoor dk
06-12-2011, 18:20
تاپیکه galaxy r زده بشه بهتره با قیمت خوب این گوشی تو ایران احتمالا خریدارای زیادی باید داشته باشه

BABAK OTAKU
07-12-2011, 10:35
تاپیکه galaxy r زده بشه بهتره با قیمت خوب این گوشی تو ایران احتمالا خریدارای زیادی باید داشته باشه

اتفاقا من بعید میدونم در ثانی گلکسی آر مثل گلکسی اس 2 هست فقط فرقشون توی رم داخلی و یک چیزهای جزئیه

تازه با پول گلکسی آر میشه گلکسی اس پلاس 16 گیگ خرید که باصرفه تره

mansoor dk
07-12-2011, 18:14
اتفاقا من بعید میدونم در ثانی گلکسی آر مثل گلکسی اس 2 هست فقط فرقشون توی رم داخلی و یک چیزهای جزئیه

تازه با پول گلکسی آر میشه گلکسی اس پلاس 16 گیگ خرید که باصرفه تره

گلکسی ار سی پی یوش 2 هسته ای اونم تگرا کجای اس پلاس با صرفه تره با اون جی پی یوش که اصلا تونایی رقابت نداره با ار
تک هستهایها چند وقت دیگی از دور خارجن

mohsen no
08-12-2011, 20:22
سلام به تمام مدیران و دوستان
لطفا بخش گوشی dell streak 5 را راه اندازی کنید . با تشکر از تمام زحمات دوستان

binabad
09-12-2011, 18:42
لطفأ گالاکسى ر i1903

BABAK OTAKU
10-12-2011, 11:07
واقعا عجیبه همه مدل گوشی به این لیست گوشی ها توی بخش مشخصات فردی اضافه کردین الا لایو واکمن سونی اریکسون

واقعا نمیدونم چرا این یکی رو اضافه نمی کنید؟!

TiTAN
10-12-2011, 11:39
واقعا عجیبه همه مدل گوشی به این لیست گوشی ها توی بخش مشخصات فردی اضافه کردین الا لایو واکمن سونی اریکسون

واقعا نمیدونم چرا این یکی رو اضافه نمی کنید؟!

مربوط به این تاپیک نیست. اینجا مطرح کنید :
اضافه کردن گوشیهای جدید به لیست سایت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128884)

البته یه لیست از گوشی‌ها آماده است که علی آقا باید اضافه کنند. فکر میکنم این گوشی سونی هم جزوشون باشه.

qweeszzxc
10-12-2011, 12:51
سلام به شما دوست عزیز
والا من پارسال خواهش کردم بخشی تخصصی برای گوشیه اچ تی سی آریا داخل سایتتون قرار بدید اما متاستفانه به دلایلی عملی نشد تا اینکه امسال یه کلوپ براش راه اندازی شد.
اما کلوپ نه جایی برای معرفیه رام های جدیده نه جایی برای آموزش روت کردن و غیره چون یه صفحه بیشتر نیست و همچی توی هم گم میشه!!!
امیدوارم این موضوع رو در نظر بگیرید و شاهد به وجود اومدن بخش تخصصیه HTC Aria در سایت شما باشیم.
موفق باشید.

nojan.sh
11-12-2011, 14:43
سلام و خسته نباشید.
امکانش هست بخش گوشیهای Huawei رو هم اضافه کنید ؟

knight.dark
13-12-2011, 23:03
با سلام
می خواستم خواهش کنم که کلیه آموزشها و رامهایی که مربوط به htc sesation xe که بطور پراکنده مثلآ در قسمت sensation معمولی هست رو در بخش تخصصی این گوشی قرار دهید
با تشکر

sinabodom
15-12-2011, 06:05
salam bakhshe hack HTC desire HD va kheily dige az bakhsha hazf shode baz nemishe mishe dorostesh konid dobare?

aliboveiry
16-12-2011, 05:25
درود. اگه هر گوشی بخش بازی های اجرا شده روی خودشو داشته باشه جالب میشه

CREATIVE
16-12-2011, 09:03
می خواستم خواهش کنم که کلیه آموزشها و رامهایی که مربوط به htc sesation xlبزاریدباتشکر

*r.E.Z.a*
16-12-2011, 21:31
اگه میشه بخش شایعات هم به بخش s2 اضافه بشه

mohsen no
16-12-2011, 21:38
سلام
من کل سایتو گشتم ولی چیزی درباره گوشی یا تبلت dell پیدا نکردم. قبلام از دوستان درخواست کرده بودم ولی جواب سر بالا بهم دادن. خواهش میکنم که این بخشو راه اندازی کنید.

peter-se
18-12-2011, 13:09
سلام اقا این پیج ان لاک بوت لودر ارک یه هفته س که دیتا بیس ارور میده خسته شدیم نمیخاین ردیفش کنید؟

nariman28
26-12-2011, 11:04
سلام لطفا ( خواهش میکنم ) یه بخش برای گوشی آندروید w8 بزارید

ممنون

sam.darksiders
27-12-2011, 13:05
سلام چرا بخش گوشی htc sensation XLاضافه نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BABAK OTAKU
27-12-2011, 13:11
با اجازه مدیر بخش

دوستان در مورد برند دل به دلیل اینکه محبوبیت ناچیزی تو ایران داره اگر بخش هم زده بشه دوستان همکار نمیتونن کمکتون بکنن یعنی میشه یک بخش خالی

در مورد ایجاد بخش برای هر مدل گوشی اینو بسنجین که سرور سایت به شدت کند خواهد شد همچنین اگر اونم نشه سایت به شدت شلوغ میشه و کنترل کردن اون واسه مدیران و همکاران سخت میشه اینو بسنجین که مدیران و همکاران کنونی تنها به یک بخش مثلا آندروید رسیدگی نمیکنن و سعی میکنن به بخش هی دیگری مثل آیفون یا سیمبیان هم رسیدگی بشه.

پس تقاضای من اینه که مدیران تنها کلوپ مدل های معروف هر برند رو اضافه کنن نه گوشیهایی مثل هواوی یا دل که اصلا طرفدار ندارن یا طرفدارای کمی دارن

Moh3ne
29-12-2011, 13:12
با عرض سلام و خسته نباشید.
همونطور که میدونید دو گوشی xperia neo و xperia neo v خیلی پرطرفدار شدن,
من داخل بخش neo زیاد درباره ی neo v سوال دیدم؛خواهشن اسم بخش neo رو به
Xperia neo & neo v
تغییر بدین(مثل بخش xperia mini ‎‎&‎ mini pro) آخه نئو و نئو وی عین هم هستن فقط دوربین نئو مگاپیکسل بیشتری داره
تشکر فراوان

BABAK OTAKU
29-12-2011, 18:50
با عرض سلام و خسته نباشید.
همونطور که میدونید دو گوشی xperia neo و xperia neo v خیلی پرطرفدار شدن,
من داخل بخش neo زیاد درباره ی neo v سوال دیدم؛خواهشن اسم بخش neo رو به
xperia neo & neo v
تغییر بدین(مثل بخش xperia mini ‎‎&‎ mini pro) آخه نئو و نئو وی عین هم هستن فقط دوربین نئو مگاپیکسل بیشتری داره
تشکر فراوان

البته به نظر من لزومی نداره وقتی کلا شبیه هم هستن ولی میشه اعمالش کرد من از مدیر انجمن میخوام که این کار رو انجام بده

بازم ممنون بابت توجهتون

meisam_nobari
30-12-2011, 01:07
خواهش میکنم از مدیران سایت یه سری هم به بخش xperia x10 mini pro ی=بزنن و جوابه دوستان رو بدهند من 1 ماه بیشتره اونجا سوال پرسیدم

BABAK OTAKU
30-12-2011, 01:52
خواهش میکنم از مدیران سایت یه سری هم به بخش xperia x10 mini pro ی=بزنن و جوابه دوستان رو بدهند من 1 ماه بیشتره اونجا سوال پرسیدم

خب اینو میتونستید تو تاپیک انتقاد بگید

حداقل فارسی میخونیم و صحبت میکنیم و نام تاپیک هم معلومه و سوال شمام هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره

در ثانی توی کلوپ گوشیتون پاسخ دادم

peymantr
31-12-2011, 20:15
با سلام
گمونم بد نباشه بخشی برای گوشی Samsung I9010 Galaxy S Giorgio Armani داشته باشیم
این گوشی خیلی وقته تو بازار هست

hadiasadi
31-12-2011, 21:41
دوستان برای گوشی جدید Sensation XL هم در صورت امکان تاپیک ایجاد کنید

sam.darksiders
02-01-2012, 08:52
سلام لطفا بخش تخصصی htc sensation xl قرار بدید مگه ما دل نداریم:please::bt:

BABAK OTAKU
02-01-2012, 12:10
با سلام
گمونم بد نباشه بخشی برای گوشی samsung i9010 galaxy s giorgio armani داشته باشیم
این گوشی خیلی وقته تو بازار هست

این بخش هم لزومی نداره باشه چون این گوشی دقیقا گلکسی اس هست که قیافشو تغییر دادن

هیچ فرقی با هم ندارن اصلا میتونین توی بخش گلکسی اس هر سوالی دارین بپرسین

والا نمیشه واسه هر مدل گوشی بخش زد خیلی از دیوایس ها سخت افزار و امکانات شبیه هم هست فقط ظاهر فرق داره

اگر اون بخش هم زده بشه باز میاین میگین چرا هیچ کس بهش سر نمیزنه و ولش کردین

CREATIVE
02-01-2012, 19:29
برای گوشی جدید Sensation XL هم در صورت امکان تاپیک ایجاد کنیدباتشکر

Metallica
03-01-2012, 17:07
Sensation XL

m_rr
03-01-2012, 17:33
سلام اگه میشه تنظیمات ام ام اس و جی پی ار اس ایرانسل رو بذارید ممنون میشم واسه اندروید خیلی حیاتیهx10

molla_kaveh
04-01-2012, 16:54
htc sensation XL

hadi.sadeghi
05-01-2012, 17:16
lotfan narmafzar va ram haye asliye galaxy not ro moshakhkhas koni

235711
10-01-2012, 23:39
Galaxy r

M.a.z.i.y.a.R
10-01-2012, 23:45
htc sensation xL

amirezati1
12-01-2012, 17:15
Samsung Galaxy W 18150درود لطفا درمورداین گوشی هم یه بخش بزاریدطرفدارزیاد داره مرسی

mahdi6701
13-01-2012, 15:09
سلام وقت تمام علم دوستان عزیز بخیر. میخواستم در خواست کنم که بخشی برای desire hd هم بذارین. یا حداقل اسم رام این گوشی رو بگین. میخوام روت کنم ، میترسم خراب کاری کنم و از همین هم بیفتم. ممنون

TiTAN
13-01-2012, 17:54
انجمن HTC Sensation XL (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1658) ایجاد شد.

kh2000
13-01-2012, 19:41
لطفا یک بخش تاپیک برای مشکلات و راهنمایی جهت کار با htc evo 3d قرار بدهید. گوشی فوقالعده قدرتمند است. دوربین فیلم برداری و عکاسی بسیار قدرت مند. حتی دوربین جلو نیز بسیار خوب عکس میگیره است. بسیار خوب با اینترنت هماهنگ است. قابلیت قرار دادن وی پی ان داره. اگه عینک سه بعدی داشته باشی میتونی فیلم سه بعدی هم ببینی. البته فیلم های خودش نیاز به عینک نداره. جی پی اس قدرت مند- وای فای قوی. مطمئن باش تا یک سال از کار با اون خسته نمیشی. صدای فوق العاده دالبی و هیجان انگیز. بنظر من نیاز به فارسی ساز نداره. با فایر فاکس میتونی اینترنت فارسی داشته باشی البته ورژن 9

ahmad72
13-01-2012, 21:14
Galaxy r

من هم هرچی دوستان پست میذارن و لایک میکنیم فایده نداره ...

نتیجتا منم خواهش میکنم : Galaxy R

BABAK OTAKU
15-01-2012, 09:15
چون به خاطره اینه که نظم تاپیک رو بهم ریختین فعلا قراره هیچ کاری نکنیم تا مدیر ارشد بیان و ببینن کدوم تقاضا بیشتره و اونو اضافه کنن

برامون مقدور نیست بخش برای همه مدل ها اضافه کنیم

k_m_kh
15-01-2012, 16:26
سلام لطف میکنید بازیهای hd مخصوص گلکسی نوت رو معرفی کنید ؟؟؟ plz

Wrench
15-01-2012, 17:10
سلام لطف میکنید بازیهای hd مخصوص گلکسی نوت رو معرفی کنید ؟؟؟ plz
دوست عزیز;
برای پرسیدن سوال و مشاهده اموزش های گلکسی نوت به این بخش مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1617
برای دانلود و مشاهده ی رام های گلکسی نوت به این بخش مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1617
و برای دانلود بازی های گلکسی نوت به این بخش مراجعه کنید;بازی های گوشی های دیگر روی این مدل جواب میدهند.اگر بازی مخصوص نوت باشد در همان بخش معرفی میشود و در ابتدای عنوان بازی ذکر میشود
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=521

raul793
15-01-2012, 19:14
حیفه که برای یکی از قهرمانای اندروید یعنی Optimus 2x هیچ بخشی نیست !
این گوشی از بهترین گوشیای بازار هیچی کم نداره اما به خاطر تبلیغ کم هیچکس نمیخره ...
به نظرم بد نیست که هم گوشی معرفی بشه هم برای کسایی که دارن یه بخش در نظر گرفته بشه ...

BABAK OTAKU
16-01-2012, 11:01
حیفه که برای یکی از قهرمانای اندروید یعنی Optimus 2x هیچ بخشی نیست !
این گوشی از بهترین گوشیای بازار هیچی کم نداره اما به خاطر تبلیغ کم هیچکس نمیخره ...
به نظرم بد نیست که هم گوشی معرفی بشه هم برای کسایی که دارن یه بخش در نظر گرفته بشه ...

میدونی چرا نمیخرن؟ چون در مقایسه با گلکسی آر حرفی واسه گفتن نداره من که خودم مخالف ال جیم خیلی تجربه بدی با اپتیموس بلک داشتم حالا بستگی داره آقا titan چی تصمیم بگیرن

raul793
16-01-2012, 13:11
میدونی چرا نمیخرن؟ چون در مقایسه با گلکسی آر حرفی واسه گفتن نداره من که خودم مخالف ال جیم خیلی تجربه بدی با اپتیموس بلک داشتم حالا بستگی داره آقا titan چی تصمیم بگیرن

چه ربطی به Galaxy R داره ؟!
خب منم هم این گوشی رو دارم هم یه مدت با Galaxy S2 کار کردم اما با این حال Optimus 2x رو ترجیح میدم و به نظرم خیلی بهتره ! من با Galaxy R کار نکردم اما این گوشی ربطی به اون نداره !
به هر حال من جایی این گوشی رو بدون گارانتی 530 دیدم و به نظرم هیچ گوشی زیر 600 تومن حتی نزدیک به این گوشی هم نیست ! الان Sensation که هیچ برتری نسبت به این گوشی نداره تا 700 تومن هم فروخته میشه ! به هر حال این گوشی خوبیه و تنها اندرویدی که قبولش دارم همینه چون من طرفدار WP7 هستم ...

hosain3000
16-01-2012, 14:12
سلام لطف کنید و sony ericsson active رو هم بزارید.

BABAK OTAKU
16-01-2012, 14:58
چه ربطی به Galaxy R داره ؟!
خب منم هم این گوشی رو دارم هم یه مدت با Galaxy S2 کار کردم اما با این حال Optimus 2x رو ترجیح میدم و به نظرم خیلی بهتره ! من با Galaxy R کار نکردم اما این گوشی ربطی به اون نداره !
به هر حال من جایی این گوشی رو بدون گارانتی 530 دیدم و به نظرم هیچ گوشی زیر 600 تومن حتی نزدیک به این گوشی هم نیست ! الان Sensation که هیچ برتری نسبت به این گوشی نداره تا 700 تومن هم فروخته میشه ! به هر حال این گوشی خوبیه و تنها اندرویدی که قبولش دارم همینه چون من طرفدار WP7 هستم ...

الان خلاف قوانینه که گوشی بدون گارانتی یا بدون طرح شبنم فروخته بشه

عجیبه اگر با s2 کار کردین و ال جی رو بیشتر قبول دارین چون ال جی اصلا به پای سامسونگ نمیرسه

ولی چشم سعی میکنیم همین یک مدل رو اگر درخواست ها غیر از شما زیاد باشه اضافه کنیم

راستشو بخوای من گوشی شما رو تو بازار زیاد ندیدم بفروشن

BABAK OTAKU
16-01-2012, 15:00
سلام لطف کنید و sony ericsson active رو هم بزارید.

من اکتیو داشتم هر سوالی داشتید پیغام بدید تا جواب بدم چون زیاد طرفدار تو ایران نداره به خاطر قیمت بالاش

#MEHDI#
16-01-2012, 23:15
تایپیک اختصاصی Galaxy R رو بزارید لطفا

mahdi6701
17-01-2012, 10:12
کاش یه فکری به حال ما بدبخت و بیچاره ها میکردید که هیچی حالیمون نیست و تازه رفتیم یه desire hd خریدیم که حتی نمیتونیم یه رام روش نصب کنیم . یا حداقل یه فارسی ساز که بشه راحت نصب کرد و اس ام اس هامونو ببینیم.

BABAK OTAKU
17-01-2012, 10:14
دیگه بخش دیزایر اچ دی رو که داریم برین اونجا بپرسین

prespolis
18-01-2012, 20:58
يك انجمن براي برنامه نويسان پايتون واسه آندرويد.
برنامه پايتون واسه گوشيهاي آندرويدي هم اومده.:af::bt::bd:

mostafa.shadab
18-01-2012, 21:53
تو قسمت لانچر یه بخش برای درخواست لانچر بزارید

*lesner*
19-01-2012, 01:09
* بخش Galaxy W I8150 هم موجود نیست لطفا ایجاد کنید تا همچین تاپیک هایی رو هوا نباشن »

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190552
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=192654&highlight=Galaxy+I8150

* مدیران محترم لطفا این تاپیک ها رو هم به بخشی که ایجاد کردید منتقل کنید ...

BABAK OTAKU
19-01-2012, 11:48
brock جان گفتیم که نمیشه همه بخش ها رو اضافه کرد فعلا برای گوشی هایی که بخش ندارن باید توی متفرقه بپرسن هر پست نامربوط به بخش های گوشی های دارای بخش دیدین یا پاک کنید یا بفرستید متفرقه تا بخششون ایجاد بشه

#MEHDI#
20-01-2012, 23:03
Galaxy R please

mohamad9422
22-01-2012, 01:03
با سلام
لطف کنین بخش رام ها ی گالاکسی آر رو هم بذارین.اخه هیجا ازش حرفی نیست ممنون

mohamad9422
22-01-2012, 01:08
salam ye bakhshie vaseh galaxy R bezarin

ardavan75
22-01-2012, 12:51
سلام لطفا برای گالاکسی وندر یک بخش جدید باز کنید
galaxy w gt-i8150

با تشکر از شما

mzizi2034
22-01-2012, 13:13
سلام اقایون این galaxy R هم زیاد شده یه فکری به حالش کنید تا چند وقته دیگه جزء چند گوشیه سامسونگه که آندروید 4 آپدیت میشن

ImanKhan
22-01-2012, 14:32
Galaxy note تاپیک بازی نداره

mahdi6701
22-01-2012, 22:02
سلام . کاش بخش desire hd رو هم اضافه میکردید.

tinastoda
23-01-2012, 07:41
لطفا برای گوشیهای چینی هم یک باکس باز کنید

BABAK OTAKU
23-01-2012, 11:58
متاسفانه تاپیک جدای بازی برای هر گوشی نخواهیم زد و همه بازی ها تو بخش بازی و سرگرمی موجوده

گوشیهای چینی هم توی انجمن متفرقه میتونید سوالتون رو بپرسید همین زیر مجموعه آندروید

hoji_17203
24-01-2012, 06:42
باسلام
لطفابرای Samsung I9103 Galaxy R هم یک فروم درست کنید وفریمورهای کوک شدش رو قرار بدید.
باتشکر

Reza.jumper.71
24-01-2012, 13:13
چرا برای galexy acc مطالب کمه

AliSH7115003981
24-01-2012, 14:56
بخشی مربوط به hd2 رو لطف کنید.

BABAK OTAKU
25-01-2012, 13:06
اچ دی 2 مربوط به ویندوز موبایله نه آندروید شما انجمن تخصصی خودتو رو دارید

daneshmand11
25-01-2012, 14:25
گالکسی ایس

nmousavi
25-01-2012, 15:42
مدرین محترم با اینکه گوشی HTC Aria گوشی قدمی هست ولی در لیست گوشی ها موجود نیست و من نتونستم در پروفایلم نام گوشیم رو بزارم از شما تقاظا می کنم این گوشی رو به لیست گوشی ها اضافه کنید.

p0riya
26-01-2012, 02:34
اگه اشتباه نکنم گلکسی تب پی 1000 تنها تبلتی باشه که تماس صوتی رو پشتیبانی میکنه و میشه به عنوان موبایل ازش ایتفاده کرد اما نه کسی بهش اشاره ای کرده و نه تاپیکی براش زده شده.galaxy tab p1000 رو هم تو برنامه هاتون داشته باشید.ممنون

m21ah
26-01-2012, 14:44
با درود
لطفا" بخش تخصصی LG P970 Optimus Black را ایجاد کنید.

arshid
26-01-2012, 19:44
با سلام اگر ممکنه بخش Galexy yang 5360 رو هم اضافه کنید. با تشکر

salarneda
26-01-2012, 23:32
بخش رو جامع تر بکنید بسیار متشکر می شوم

PARS M
27-01-2012, 12:17
xperia neo v
neo هست ولی neo v نیست

sir_doodie
30-01-2012, 13:39
samsung vibrant
ممنون میشم

BABAK OTAKU
30-01-2012, 15:08
xperia neo v
neo هست ولی neo v نیست

شما هر سوالی داری همونجا بپرس جواب میدن

با سلام اگر ممکنه بخش galexy yang 5360 رو هم اضافه کنید. با تشکر

فعلا شما هر سوالی داشتی من درخدمتم خودم دارم این گوشی رو

masooumi
30-01-2012, 21:10
لطفا" بخش تخصصی LG P970 Optimus Black را ایجاد کنید.

alialimaryam
31-01-2012, 10:06
سلام به تمام دوستان سنسیشن دار.به خدا دیروز 390هزارتومان دادم برا تعویض برداصلی گوشیم که اصل تایوان هم بودهزینه کردم.من گوشیم روخودم روت کرده بودم وحدود 9ماه انواع رامها روروش چک میکردم ولی یکباره توتعویض آخرین رام گوشیم بریک شدوهیچ علایم حیاتی نداشت.فرستادم نمایندگی خیابان حافظ بازار موبایل ایران گفتن که برداصلی گوشیت باید عوض بشه.تجارب خوبی بدستم اومدکه دیگه این اتفاق نیوفته

alialimaryam
31-01-2012, 10:11
گوشی سنسیشن بنده hard brickشدو390هزارتومان هزینه برداشت

alialimaryam
31-01-2012, 10:45
مدل سنسیشن فعلا توسط هیچ باکسی و هیچ جیتگری به طور رسمی ساپورت نمیشه.مواظب باشید گوشیتون hard brickنشه.تعویض بردش390هزارتومان هزینشه

وحیدسلحشور
02-02-2012, 14:13
سلام ، نمیدونم سایت موتور جستجوی داخلی داره یا نه ، اما من که ندیدم ، به نظرم مهمه.

man.beauty
02-02-2012, 15:10
سلام شما هيچ از گالكسي تب p1000 نگفتين بابا اينم گوشيه
رام هاش آموزش هاش لطفا اقدام نماييد

omnia_down
02-02-2012, 18:00
سلام خدمت دوستان زحمتکش این انجمن
لطف کنید و اطلاعاتی در مورد تعویض رام گوشی Samsung Galaxy Pro B7510 بدهید
با تشکر

hp_121
03-02-2012, 14:39
سلام
لطف کنید samsung galaxy W رو هم بذارید
ممنون

M2A2
03-02-2012, 15:16
Sony Erricson W8

Moh3ne
03-02-2012, 18:08
یکی از گوشیهای پرطرفدار اندروید مثل
Lg optimus black
نباید یه بخش داشته باشه?

BABAK OTAKU
04-02-2012, 10:58
سلام شما هيچ از گالكسي تب p1000 نگفتين بابا اينم گوشيه
رام هاش آموزش هاش لطفا اقدام نماييد

گلکسی تب گوشی نیست دوست عزیز تبلته

m21ah
05-02-2012, 19:13
با درود
لطفا" بخش جدید را با توجه به استقبال از این گوشی در سایت شما صفحه ی lg ایجاد نمایید.
اگر دقت کنید بیشتر تاپیک ها در مورد این گوشی است ولی سرفصلی ندارد! با تشکر

arsham6788
08-02-2012, 20:47
با سلام دوستاني كه گوشي گلكسي R دارند واسه بخش مربوط به اين گوشي مي تونن به سايت جهاني xda مراجعه كنن چون به نظر ميرسه اينجا پست زدن همش بي خوديه كه همش از دو حالت خارج نيست يا مديران عزيز اصلا اين بخش اضافه شدن گوشي هاي جديدو چك نمي كنن يا قدرت تصميم گيري ميران عزيز انقدر ضعيفه كه 2ماه هنوز نتونستن تشخيص بدن كدوم گوشي رو به تايپيكاشون اضافه كنن (البته قصد بي احترامي به مديران عزيزو ندارم وبنده 3ساله كه عضو اين سايتم و به جرات مي تونم بگم كه برترين سايت ايراني در زمينه گوشي هاي موبايل :mobilestan:ولي واقعا در اين يك بخش كند عمل مي كنين دوستان چون اگه بخواين اينجوري پيش برين روز به روز گوشي هاي جديدتري وارد بازار ميشه كه نسبت به گوشي هايي كه الان اعضاي عزيز درخواستشو دادن پيشرفته تره و قاعدتا انتخاب واسه مديران عزيزم دشوارتر ميشه پس خواهشا يه كم زودتر تصميم گيري بفرماييد) و خواهشا اين پست بنده رو بعنوان يه پيشنهاد قبول كنن مديران عزيز و زحمت كش

victor203
08-02-2012, 23:58
لطفا بخش مربوط به گوشی galaxy R رو ایجاد کنید
ممنون

irshad506
09-02-2012, 08:40
سلام به همه!

لطفا بخش مربوط به گوشی galaxy R رو ایجاد کنید!
تشکــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــر!

TiTAN
09-02-2012, 08:57
انجمن‌های GalaxyR و LG Optimus Black به زودی ایجاد میشه.

تنها دلیل اینکه با تاخیر به درخواست‌های این تاپیک رسیدگی میکنم اینه که بعضی‌ها حتی به خودشون زحمت خوندن پست اول تاپیک رو ندادن.
عده‌ی زیادی درخواست بخش برای گوشی‌هایی رو دادن که چند ماهه بخش اختصاصی خودشون رو دارن.

ضمنا، همونطوری که قبلا گفته شد ایجاد بخش جدید بر اساس تعداد درخواست‌ها اولویت‌بندی میشه.
اینطور نیست که اسم هر گوشی توی این تاپیک بیاد، انجمن براش ایجاد کنیم.

myworld
09-02-2012, 23:41
سلام.لطفا یه خورده به این قسمت گلکسی فیت بیشتر برسین....مگه گناه ما فیت دارها چیه؟؟ مرسی مرسی

oppopp
10-02-2012, 19:30
اگه میشه بخش گوشی های dell رو هم اضافه کنید مثل dell streak

ممنون میشم

BABAK OTAKU
12-02-2012, 11:39
فیت نسخه با کیفیت مینی هست شما هرچی مربوط به مینی میاد رو میتونید رو فیت نصب کنید

nvd533
13-02-2012, 11:04
بخش نرم افزاری خیلی بهم ریخته و نا مرتبه
و خیلی موضوعات کلی داره و نرم افزارای اونو باید به زور پیدا کرد
بقیه قسمتا کامله
میدونم جاش اینجا نیود اما به هرحال من گفتم
شرمنده و مرسی

emad-gamer
16-02-2012, 20:50
لطفا بخش optimus 2x رو اضاف کنید:please:

hpz2943
18-02-2012, 08:57
سلام
در بخش دیکشنری ها می خواستم یه موضوع جدید ایجاد کنم
BluDict همراه با آموزش فارسی تبدیل دیکشنری های بابیلون

parham233
20-02-2012, 12:36
سلام و خسته نباشید به دوستان و اساتید گرام
اگه محبت کنید یه بخش توی اندروید واسه گوشی ال جی آپتیموس 2x بذارید
ممنون

nariman28
22-02-2012, 00:17
w8:mobilestan:
لطفا یه بخش برای گوشی W8 بزارید ممنون

قاسم.ش
25-02-2012, 18:11
سلام خدمت کاربران
اگه در قسمت نرم افزار یک عنوان اضافه بشه به اسم نرم افزارهای ف ارسی شده خیلی خوب میشه.اینجوری کاربران فارسی ساز فعال میشن.چی بهتراز زبان پارسی

mehrdad_xn
26-02-2012, 14:07
برای گوشی HTC Exolorer هم یک بخش قرار بدید خیلی مهجوره

mamad CJ
26-02-2012, 15:55
سلام

بخش گوگل نکسوس گلکسی هم نیست توی سایت

با تشکر

GoLPeSaR
26-02-2012, 17:49
در خواست داشتم که بخش گالکسی نکسوس هم به قسمت نکسوس ها اضافه شه

مطالبه که در بارش هست زیاده ولی جالی برای قرار دادن داخل سایت وجود نداره

nemo2
28-02-2012, 15:43
سلام
من ازتون میخوم بخش تبلت رو هم اضافه کنید البته لطفا

galaxy tab 7.7 :dy:

hithd
29-02-2012, 01:47
سلام
در خواست دارم در بخش گیمهای آندروید قسمت گیم gta 3رو اضافه کنید
میخوام با لینک مستقیم بزارم

sense3
01-03-2012, 00:02
galaxy tab 7.7 :dy:

بسیار موافق هستم و رو این تبلت داره به سرعت کار میشه و با توجه به قدرتی که داره خیلی هم طرفدار داره خواهشا tab 7.7 را اضافه کنید .

gasedak2
01-03-2012, 11:29
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیران محترم سایت. لطفا بخش galaxy nexus رو اضافه کنید به سایت چون دیگه تعداد دوستانی که این گوشیو دارن داره میره بالاتر. ممنون

ali13601386
01-03-2012, 11:41
سلام من میخوام فایل سیستمی hosts رو با پرداش متن باز کنم ویک خط دستور شبکه اضافه کنم
فایا باز میشه ومتن رو اضافه می کنم ولی ذخیره نمی شه
چرا کنم ؟
کمک فوری لطفا
متشکرم

mersad1031
03-03-2012, 23:07
Galaxy y(young)

mohamad.rmzn
04-03-2012, 17:27
دمتون گرم يكي پيدا ميشه كه درست و حسابي طريقه روت كردن galaxy ace رو بده !
خير ببينيد

star mr
04-03-2012, 18:46

با احترام؛

سلام خسته نباشید
من می خوام که در بخش تخصصی، یک انجمن برای گوشی LG Optimus Pro C660 ایجاد کنید . ممنون میشم

elyasengineer
05-03-2012, 04:55
واهش میکنم تایپیکی برای گوشی ال جی اوپتیموس 660 قرار بدید
lg c660

majid_em
05-03-2012, 09:46
دوستان من گوشی xperia neo v دارم میخواستم من را راهنمایی کنید که چطوری میتوانم برنامه و بازی نصب کنم.
با تشکر

rahim33
05-03-2012, 19:44
من ميخوام ديزاير اچ دي مو روت و اس اف كنم ولي نميتونم چون با واي فاي اپديتش كردم بيلد نامبرش شده3.13.415.2 مرسي اگه به بخش اضافه كنيد اموزش و مرسي

R ! N G
07-03-2012, 09:54
سلام ... اگر مقدور هست براتون LG Optimus Pad هم قرار بدید تو بخش آندرویدیهای LG ... ممنونم

gasedak2
07-03-2012, 09:54
ما همچنان منتظر بخش Galaxy Nexus هستیمممممممممممم.

BABAK OTAKU
07-03-2012, 13:44
باید تعداد درخواستها مثلا برای ایجاد بخش گلکسی نکسوس زیاد باشه تا بخش ایجاد بشه با درخواست یکی دو نفر بخش ایجاد نمیکنن

goldtoy55
08-03-2012, 18:14
اگه ممکنه یه بخش جدید برای معرفی مارکت ها قرار بدهید:ar:

esiandroidbaz
13-03-2012, 22:05
samsung galaxy Y
gt-s5360

mamad.s2000
14-03-2012, 00:34
اگه فرض مثال چندتا گوشی رو میذاشتید واسه رای گیری خیلی بهتر بود. مثل (XDA).

درهر صورت درخواست ما: HTC Explorer
ممنون

hfg76
16-03-2012, 13:45
MIUI 2.3.16
رام رسمی MIUI v4 برای Samsung Galaxy S II (اندروید 4.0.3)
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703339&stc=1&d=1331894623
http://files.miuiandroid.com/2.3.16/miuiandroid_SGS2-2.3.16.zip

خیلی محشره فوق العادست . لطفا در موضوعات اضافه کنید ...
با تشکر

MOoHAMMAD
17-03-2012, 00:25
سلام
درخواست اضافه شدن بخش Sony Xperia S رو دارم ممنون

vani.lolo
19-03-2012, 15:32
Salam khaste nabashid
tablete galexy p1000 tu hichkodum az listatun nis
man alan vaghean nemidunam chio vase tabletam dl konam khahesh mikonam residegi konin
mamnun az site khubetun

ahmad4u
21-03-2012, 11:02
بخش آموزش نرم افزارها و ترفندها
مثلا کار با برنامه CyanX_Lock_v0.9.9.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207990)
این برنامه چه تنظیمات خاصی داره؟؟
هرکاری میکنم با کشیدن او اشکال از پیش تعریف شده برای برنامه کاری انجام نمیشه !!

BABAK NURI
23-03-2012, 15:12
سلام
لطفا بخش گالاکسی تب پلاس p6200 رو هم به بخش تبلت ها اضافه کنید.....

ممنون

ahmad4u
24-03-2012, 19:02
بخش ویژه نرم افزارهای فارسی

k_m_kh
26-03-2012, 19:41
Samsung galaxy note

با سلام من از مدیرای محترم میخوام که بخش گیم های مخصوص گلکسی نوت رو جدا بذارن چون ورژن بقیه گوشی ها با گلکسی نوت فرق میکنه اگه مقدوره برای گیم های گلکسی نوت هم یه بخش جدا بذارین ممنون میشم . :lol:

asalehb
28-03-2012, 12:53
لطفا یک نظر سنجی برای انتخاب بهترین کاستوم رام ics (از نظر مصرف باطری - سرعت - زیبایی و امکانات) بزارید.

NiM72NiK
28-03-2012, 17:21
سلام خسته نباشید.
من نئو دارم و چند وقته میخوام رام گوشیمو عوض کنم.ولی متاسفانه هیچ آموزش کاملی برای تغییر رام و نصب رام کاستوم پیدا نکردم.هر کسی که تاپیک زده خیلی از کارایی رو که باید انجام داد(مثل باز کردن بوتلودر) رو بطور کامل توضیح نداده.اگه میشه بخشی باشه برای آموزش کامل نصب رام کاستوم.
ممنون

M E H D I
28-03-2012, 17:54
سلام

درخواست اضافه شدن بخش تخصصی موتورولا آتریکس2 رو دارم

ممنون

hassanktabriz
30-03-2012, 19:03
با سلام خواهشن قسمت گالکسی rرو بهتر و پر محتوا تر کنید اخه خیلی مطلب کمی داره

Mahan804
02-04-2012, 08:40
سلام.
می دونم شاید هنوز زود باشه ولی یه بخش واسه Sony Xperia S در نظر بگیرید. لطفا.

MR. :D
04-04-2012, 11:09
سلام خانواده one اچ تی سی رو هم اضافه کنید کم کم

saeedblack
04-04-2012, 11:43
خواهشا یک بخش برا ی سونی اریکسون اکسپریا دبلیو 8 هم ایجاد نمایید

erx-on
05-04-2012, 17:22
Galaxy Note رو هم اضافه کنید لطفا.
مدیران محترم اصلا میخونن این تاپیکها رو!

M E H D I
05-04-2012, 18:37
Galaxy Note رو هم اضافه کنید لطفا.
مدیران محترم اصلا میخونن این تاپیکها رو!

نوت که دیگه رفت جزو تاریخ

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1616

redi2213
07-04-2012, 22:33
خیلی از چیزایی ک میگن اینجا.از رو بی اطلاعی یا حوصله نکردن بچه هاست واسه گشتن و یاد گیری مطالب و آموزشاست..خوب یه خورده دل و جرأت بخرج بدین..تا گوشی خودت خراب نشه و خودت درست نکنی هیچی از دنیا موبایل نخواهی فهمید..‏!این نظر و اسپم من بود!شرمنده

kral_altin
08-04-2012, 07:54
بخش مشکلات gps برای گالکسی ایس لطفا

ghasem70
10-04-2012, 14:02
رام اصلی رو هم مثل بقیه رامها اضافه کنید تا مجبور نشیم از سایتای مزخرف دیگه دانلود کنیم.مثل من که اشتباهی بک آپ رام قبلیم حذف کردم باید چه کنم؟:an:002::020::45::atten:

ghasem70
11-04-2012, 09:57
مدیریت محترم میشه یه نگاهی به: رام دیزایرHD کوک شده با سنس3.6 بیس4.0.3 بنام SmartBeat Supremacy XL بندازی؟ بنده برای ارتقای گوشی میام نه برای نابودی گوشیم:dy:

ساناز
11-04-2012, 11:41
دوست عزیز شما باید در همون تاپیک این مسئله رو عنوان کنید و یا در بخش مربوطه از مدیر مربوطه کمک بخواید.

farshad_t_57
12-04-2012, 07:35
خواهشا با توجه به گستردگی نرم افزارها واستفاده از مسیج لطفا یه بخش درخصوص اس ام اس اضافه کنید خیلییییییییییییییی لازمه
ممنونم

younes.1996
12-04-2012, 23:14
بازی های مخصوص xperia play

am2irooni
14-04-2012, 16:36
لطفا بخشی برای Samsung Galaxy tab 7.7 یا همون P6800 هم بزارید ...

nima_7878
16-04-2012, 09:07
سلام
من يك سوال راجع به يك نرم افزار رهياب دارم.
توي پكيج گوشي با گارانتي ياس يك نسخه از نرم افزار مكان ياب به نام Target-GPS گذاشته شده همراه با يك كارت تخفيف 50 درصدي. اين نرم افزار رو شركت فراديد ارائه ميكنه و ادعا ميكنه كه هر سه ماه يكبار هم نقشه هاش آپديت ميشه. اصل نرم افزار PolNAV هست كه نميدونم اينها اونو قانوني ميفروشن يا غير قانوني. به هر حال اون چيزي كه براي من جالبه به روز بودن نقشه‌هاست. ميخواستم ببينم كسي تجربه‌اي با اين نرم افزار داره؟

يك سوال ديگه. براي گوشه‌هاي اندرويدي PC Suite مناسب (شبيه Nokia PC Suite براي گوشي‌هاي سيمبيان) كه بشه باهاش SMS فرستاد چي هست؟ Mobiledit رو امتحان كردم نشد.

جاي ديگه اي را براي پرسيدن اين سوال پيدا نكردم.

ممنون

kral_altin
16-04-2012, 10:34
بخش gps گالکسی ایس

amirbm
16-04-2012, 13:21
با توجه به اینکه در بازار دیگر مدل S5830 فروخته نمی شود و صرفا مدلهای S5830i و S5830l هستش و این مدلها مسائل خاص خودشان را دارند (مثلا رامهای S5830 روی مدل S5830i نصب نمیشوند، و روت و ریکاوری آنها با هم متفاوت است) لذا خواهشمندم برای S5830i و S5830l یک بخش در مجموعه گالکسی ایس ایجاد نمایید. با تشکر

hassan19
16-04-2012, 14:49
خواهش میکنم برای S5830i و S5830l یک بخش در مجموعه گالکسی ایس ایجاد نمایید. خیلی ممنون

Z E U S
16-04-2012, 15:01
سلام
من يك سوال راجع به يك نرم افزار رهياب دارم.
توي پكيج گوشي با گارانتي ياس يك نسخه از نرم افزار مكان ياب به نام Target-GPS گذاشته شده همراه با يك كارت تخفيف 50 درصدي. اين نرم افزار رو شركت فراديد ارائه ميكنه و ادعا ميكنه كه هر سه ماه يكبار هم نقشه هاش آپديت ميشه. اصل نرم افزار PolNAV هست كه نميدونم اينها اونو قانوني ميفروشن يا غير قانوني. به هر حال اون چيزي كه براي من جالبه به روز بودن نقشه‌هاست. ميخواستم ببينم كسي تجربه‌اي با اين نرم افزار داره؟

يك سوال ديگه. براي گوشه‌هاي اندرويدي PC Suite مناسب (شبيه Nokia PC Suite براي گوشي‌هاي سيمبيان) كه بشه باهاش SMS فرستاد چي هست؟ Mobiledit رو امتحان كردم نشد.

جاي ديگه اي را براي پرسيدن اين سوال پيدا نكردم.

ممنون

پرسش و پاسخ ( بخش اندروید ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86952)

بخش gps گالکسی ایس

مکان یاب | GPS & Navigation (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=548)

:dg:

amirbm
17-04-2012, 02:04
جناب ZEUS که اخطار میدی و جناب ساناز که تشکر میکنی! کجای بخش مکانیاب (GPS & Navigation) درباره مشکل GPS گالکسی ایس صحبت شده؟موضوع جدید هم که نمیشه در آن انجمن ایجاد کرد پس برای چی آدرس غلط میدی؟لطفا بهتر پاسخگو باشید

m2sh
17-04-2012, 05:53
جناب ZEUS که اخطار میدی و جناب ساناز که تشکر میکنی! کجای بخش مکانیاب (GPS & Navigation) درباره مشکل GPS گالکسی ایس صحبت شده؟موضوع جدید هم که نمیشه در آن انجمن ایجاد کرد پس برای چی آدرس غلط میدی؟لطفا بهتر پاسخگو باشید

سلام دوست من

مجید جان منظورشون از اون تاپیک این بوده که برای gps هر گوشی نیازی به تاپیک خاصی نیست و تاپیک مرجع داره

ولی اگه مشکل خاصی با gps گوشی galaxy ace دارید باید تو بخش خودش بپرسید فکر میکنم بخش پرسش و پاسخ داشته باشه

پرسش و پاسخ پیرامون Galaxy Ace (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166952)

ممنونم :ax:

saeedfarzi
17-04-2012, 06:56
اسم تاپیک یه چیزه بحث های داخلش یه چیز دیگه .
:ac:

amirbm
17-04-2012, 10:56
سلام دوست من

مجید جان منظورشون از اون تاپیک این بوده که برای gps هر گوشی نیازی به تاپیک خاصی نیست و تاپیک مرجع داره

ولی اگه مشکل خاصی با gps گوشی galaxy ace دارید باید تو بخش خودش بپرسید فکر میکنم بخش پرسش و پاسخ داشته باشه

پرسش و پاسخ پیرامون galaxy ace (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166952)

ممنونم :ax:

حالا اگه ما بخواییم قبل از اینکه کسی سوالی کنه راهکارشو بذاریم باید چه کار کنیم؟ شما که ایجاد موضوع جدید را بستید!

nima_7878
17-04-2012, 13:57
حالا اگه ما بخواییم قبل از اینکه کسی سوالی کنه راهکارشو بذاریم باید چه کار کنیم؟ شما که ایجاد موضوع جدید را بستید!

من هم با نظر amirbm موافقم. من ميخواستم راجع به نرم افزار رهياب Target-GPS توي بخش GPS & Navigation يك پست بزنم ديدم بسته است. بعد اينجا يك پست زدم بلكه جوابي بگيرم كه با اخطار آقاي Zeus مواجه شدم:be: و منو ارجاع دادند به بخش پرسش و پاسخ. اونجا هم اينقدر شلوغه كه مطمئن نيستم ازش جوابي در بياد (بيشتر بخش پرسشه تا پرسش و پاسخ).
به نظر من جاي بعضي از موضوعات مثل يك تاپيك براي نرم افزارهاي مكانياب/رهياب ايراني ازجمله اقليم و Target/GPS خاليه

irshad506
18-04-2012, 06:54
سلام !
لطفا بخش One s رو هم اضافه کنيد!
سپاس

meysam_ak
19-04-2012, 09:40
من هم تقاضای راه اندازی بخش S5830i و S5830l را در بخش مجموعه گالکسی ایس دارم.
با تشکر از توجه مدیران انجمن

Metallica
20-04-2012, 14:09
بخش خانواده one رو بزنید و این one x هم بخشش رو درست کنید

راستی چرا one x, one s , one v تو لیست گوشی ها نیست؟

mmahdym
21-04-2012, 07:28
با سلام
لطفا تاپیکی برای گوشی LG optimus L3 E-400 ایجاد کنید و رام های اصلی فارسی آن را معرفی و روش استفاده از آن را تشریح نمایید .
با تشکر

mohsen-sam
22-04-2012, 15:22
لطفا یه راه مناسب برای نصب نرم افزار و بازی روی htc one x بزارید.
همه ی روش های نصب برنا مه روی آندروید رو امتحان کردم هیچکدوم نشد.

najafih3
22-04-2012, 20:38
سلام فراوان به
بزرگواران سایت
من گالکسی ace -s5830i دارم خیلی گشتم با بتونم نرم افزار روت مخصوص گوشیمو از سایت در بیارم ولی ظاهرا این با مدل اصلیش(s5830) فرق داره
خواهش میکنم ترتیبی بدید تا فرق این گوشیها با هم مشخص بشه و حداقل نرم افزار روت هر کدوم جدا معلوم بشه تا باقی دوستان هم از سر در گمی نجات پیدا کنند
با تشکر فراوان

I-HaBiB
22-04-2012, 20:47
سلام فراوان به
بزرگواران سایت
من گالکسی ace -s5830i دارم خیلی گشتم با بتونم نرم افزار روت مخصوص گوشیمو از سایت در بیارم ولی ظاهرا این با مدل اصلیش(s5830) فرق داره
خواهش میکنم ترتیبی بدید تا فرق این گوشیها با هم مشخص بشه و حداقل نرم افزار روت هر کدوم جدا معلوم بشه تا باقی دوستان هم از سر در گمی نجات پیدا کنند
با تشکر فراوان

اقا دقیقا همینطوره من هم گوشی با این مدل دارم و. روت و دانلودینگ مودش رو نتونستم پیدا کنم.اگه لطف کنن مدیران این بخش رو اضافه کنن.ممنون میشیم چون الان تو بازار اکثرا همین مدل گوشی وارد شده و خیلی ها بلد نیستم مثل خود من که این گوشی چجور به دانلود مود میره و روت فایلها از کجا باید گیر بیاره.دانلود مود این گوشی مثل گوشیهای گلکسی اس و اس 2 نیست فرق داره.ممنون

mab124000
23-04-2012, 08:20
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت بر و بچ موبایلستان . من می خواستم که بخش گوشی هاوایی رو هم اضافه کنید بالاخص(huawei u8150). با تشکر.

habib_ea
23-04-2012, 17:22
سلام
لطفا یه بخش برای samsung galaxy ace S5830L ایجاد کنید جی پی اسش کار نمی کنه و توی بخش S5830 معمولی هم کسی جوابگو نیست.
با تشکر

yousef-p
23-04-2012, 21:03
سلام یه بخش مخصوص رام برای هرگوشی جدا از بخش آموزش بهتر میشه.

amirbm
25-04-2012, 12:21
سلام
لطفا یه بخش برای samsung galaxy ace S5830L ایجاد کنید جی پی اسش کار نمی کنه و توی بخش S5830 معمولی هم کسی جوابگو نیست.
با تشکر

سلام. در اینجا توضیح دادم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211201

mooooooooosen
07-05-2012, 09:12
samsung s5830i مدل متفرقه i

santben
17-05-2012, 01:22
با سلام
یک تاپیک برای Xperia Active

onlinerajabi
13-06-2012, 10:30
salam
galaxy ace s5830i

+POURYA
15-06-2012, 12:42
سلام
s5830l لطفا

shawshank
03-07-2012, 00:59
با سلام خدمت اساتید
از آنجاییکه overclock کردن بسیار بحث جذاب و در عین حال عمومی برای تمامیه اندروید داران حرفه ایست
از مدیران درخواست ایجاد بخشی با این عنوان در بخش تخصصیه اندروید رو دارم.
در حال حاضر در بخش های تخصصیه X8وX10 به عنوان نمونه اشاره ای به این موضوع شده ولی از آنجاییکه این بحث تخصصی برای هر گوشی تفاوت هایی را دارد ایجاد آن به صورت عام که جامعه آماریه عظیم(سل فون،تبلت و ....) این سیستم عامل مبتنی بر لینوکس را در بر گیرد از دیدگاه اینجانب با استقبال شدیدی روبرو خواهد شد!
"هرگاه فرصت پیشنهاد ایجاد و انتقاد مغتنم شمرده شود ! پیشرفت متولد خواهد شد"
سپاس از توجه شما

myfrom
03-07-2012, 19:20
باسلام و عرض تشکر بابت زحمات دوستان موبایلستانی
لطفا با توجه به آمار خوب فروش گوشی galaxy ace plus در بازار کشورمون توی بخش اصلی انجمنها یه بخش کامل هم به این گوشی اختصاص بدین(مثل galaxy s plus که در پایین بخش galaxy s دارای یه بخش کامل و مجزاست) تا ما در یه بخش تخصصی تر بتونیم فعالیت کنیم در حقیقت الان با توجه به حرفه ای بودن سایت موبیلستان این درخواست بنده نه یه پیشنهاد بلکه یه ضرورته چون به نظر میرسه آمار فروش و استفاده این گوشی با توجه به سخت افزار قوی و رنج قیمتی کاملا مناسب اون بالاتر هم بره...لطفا رسیدگی فوری بشه...

kafkamd
14-08-2012, 11:07
درخواست افتتاح بخش برای galexy s advance i9070 رو دارم .با تشکر

ramhtc
15-08-2012, 18:11
لطفا بخشی هم برای Samsung Galaxy S Advance ایجاد کنید

alhambra
29-08-2012, 12:39
سلام خواهشمندم 1 تاپیک جدید واسه گوشی HTC Desire V به قسمت دیزایر اضافه کنید.
این گوشی الان تو بازار موجود هست.من و خیلی های دیکه ازش خریدن ولی هیچ مطلبی تو سایت دربارش نیست!!
حتی درایور این گوشی و نمیشه پیدا کرد چه برسه روت کردن
با تشکر

ferotish
29-08-2012, 17:58
با سلام خدمت مدیران گرامی
خواهش میکنم بفرمایید چقدر خواهش وتمنا لازم هست تا یک بخش برای گوشی galaxy advance قرار بدهید .باتشکر

as7266
01-09-2012, 18:09
با سلام. خواهشأ بخش Sony Xperia GO را قرار بدهید.

saeidk66
02-09-2012, 23:23
سلام دیزایر وی خیلی وقته که اومده نه توی بخش مربوطه هستش ونه حتی تو سایت رسمیه اچ تی سی توی گیم لافت هم اضافه نشده لطفا رسیدگی ودلیل رو ذکر کنید
با تشکر.

2mnzone
04-09-2012, 11:06
آقا لطفاً گوشی HTC Desire V رو وارد خانواده گوشی های Desire کنید.

با تشکر

Mr.Mobile
10-09-2012, 09:46
مدیران چرا بخش neo l نداریم؟

BABAK OTAKU
10-09-2012, 11:26
بخش جدید نیازمند رسیدگی هم هست الان اکثر بخش ها خوابیده به نظر من مدیرا قبل از ایجاد بخش جدید یک سر و سامونی به بخش های قبلی بدن بد نیست

drfarshi
16-09-2012, 09:54
HTC Desire V

arman0077
29-09-2012, 14:34
سلام.
لطفا بخش جدیدی برای گلکسی ایس2 بگذارید.
خودم میشم مدیرش.
من از پس مدیریتش بر میام (ولی کمکی هم داشته باشم بهتره)
هم آقا ساسان sandroid منو میشناسه و هم آقا امیر mp3mp4 و با کار کردنم آشنا هستن.
البته آقا امیر بیشتر میدونه چون ماشاءا... بخش ایس همشون فعال بودن و فعالیت من اصلا دیده نمیشد
ولی بخش لایو چون اعضاش کمتر فعالیت میکردن و مدیران بیشتر فعالیت میکردند ، لذا فعالیت من کمی معلوم بود.
همین امروز فردا هم رام خودم رو براش آماده میکنم.

ehsanai
30-09-2012, 20:46
بخشی برای گوشی LG prada 3.0 هم بزارید:please:

takta
30-09-2012, 20:48
Consider lg prada3 tx

King M.J
30-09-2012, 21:58
لطفا یه بخش برای lg prada راه بندازید.

moosh
30-09-2012, 22:55
لطفا بخش جدید برای prada 3 بگذارید.

meysam5570
30-09-2012, 22:55
یه بخش اختصاصی برای lg prada درخواست داریم..
امیدوارم هر چی زودتر رسیدگی بشه
باتشکر از مدیر سایت

basefahim
01-10-2012, 06:19
با سلام
اگه ممکن هست یه بخش هم برای galaxy s advance درست کنید . شما بخش رو ایجاد کنید ما پر بارش میکنیم.

s.e.v.e.n.k.h.a.n
01-10-2012, 06:50
Samsung Galaxy Young
:ds:

x_man9989
01-10-2012, 15:46
یه بخش اختصاصی برای lg prada درخواست داریم..
امیدوارم هر چی زودتر رسیدگی بشه
باتشکر از مدیر سایت

با سلام
ممنون میشم به این درخواست رسیدگی بشه

mostafaxray
01-10-2012, 17:39
با سلام،
ما هیچ جا نمیریم همینجا هستیم ،منتظر بخش تخصصی prada 3 هستیم.

A C E 2
01-10-2012, 20:07
Galaxy Y DOUS

irshad506
02-10-2012, 08:06
سلام به همه!
یک بخش برای samsung galaxy s dous 7562 که خیلی فکر کنم استفاده کننده داره و یک مبایل پر فروش خواهد شد!:ag:

K.T.O
06-10-2012, 22:37
سلام
ما هم درخواست بخش تخصصی LG Prada3 رو داریم.

just apple
11-10-2012, 13:48
لطفا بخش جدید برای lg prada 3.0 بگذارید.

hamed.pro69
11-10-2012, 13:48
با سلام وخسته نباشید فراوان به مدیران عزیز وزحمت کشان گرامی انجمن موبایلستان. لطفا اگه امکانش هست یک بخش تخصصی برای گوشی htc amaze راه اندازی بفرمایین.با تشکر از زحمات شما. خدا نگهدار شما باشه.

msf66
11-10-2012, 13:53
سلام مدیران
خواهشا بخش تخصصی Prada 3 بزارید
منم قصد دارم این گوشی بگیرم
و در ضمن این گوشی تو لیست مشخصات کاربری بزارید متاسفانه نیس
بارها بچه ها هم گفتن بزارین بد نیس توجه کنید
ممنون

masoud.ezati
11-10-2012, 13:56
سلام
لطفا بخش optimus 4x هم بزارید
این گوشی فردا دستم میرسه و از الان ماتم گرفتم کرنلش رو از کجا گیر بیارم تا روتش کنم چون موبایلستان محبوب واسه این گوشی هنوز بخشی رو نزده
با تشکر

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

im3HD
12-10-2012, 19:21
سلام هرچند من این گوشی رو ندارم، پول خریدشم ندارم! :( اما ممکنه در آینده یه پولی از آسمون بیاد تو سرمون بخوره بریم بخریم پس:
لطفا بخش تخصصی برای گوشی Prada 3.0 در نظر بگیرد.
موفق و سربلند باشید

salam iran
19-10-2012, 15:39
خواهشا :ax:prada 3

avannn
19-10-2012, 19:53
خواهشا note 2

arten_wanted
25-10-2012, 17:37
Prada 3.0 مرحمت بفرمایید !

samancell
29-10-2012, 14:21
سلام لطف كنيد يه بخش مخصوص Galaxy y GT-S6102 duos قرار بديد
چند تاپيك هست اما وسطش بيخيالش شدن و سوالا بي جواب مونده
تشكر

Fazel_R2
29-10-2012, 14:33
سلام
میخواستم بگم بخش Motorola Atrix 2 هم هم درست کنید
اخه حیفه که داخل بخش موتورولا واسه خودش بخش نداره و باید تو خود بخش موتورولا واسش پست زد

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

thealsoft
30-10-2012, 23:49
سلام لطفا galaxy ace 2 رو هم به بخش samsung اضافه کنید
با تشکر

peyman 7
01-11-2012, 00:00
Galaxy S Advance GT-i9070

majid_3at
02-11-2012, 22:03
عرض سلام خدمت مدیران محترم
لطفاً یک بخش مجزا جهت گوشی galaxy s5830 L اختصاص دهید

royce
06-11-2012, 08:47
سلام به همه
آقا این بخش اختصاصی ace 2 رو راه بندازید دیگه به خدل میخوایم فعالیت کنیم همینجوری بلاتکلیفیم.

maziyar74
08-11-2012, 20:15
سلام لطفا lg prada 3 رو اضافه کنید.

salam iran
11-11-2012, 17:06
سلام خواهشا prada 3
ممنون

S.I.N.A
11-11-2012, 17:15
لطفا برای رام های گلکسی اس ics رو از jb جدا کنید.
منظورم ایجاد یه بخش اختصاصی واسه رام های جیلی بینه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

royce
19-11-2012, 22:45
سلام
چرا توی قسمت پروفایل که مدل گوشی رو انتخواب میکنیم هنوز ایس دو اضافه نشده ؟

S.I.N.A
21-11-2012, 23:11
با عرض سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز
وقتی هیچ توجهی به نظرات نمیشه چرا تاپیک باز میکنین؟
من که چند وقته پست دادم اینجا و نه جواب منفی شنیدم نه مثبت

az1051495
24-11-2012, 14:13
سلام.
لطفا بخشی هم برای htc desire c بزارید ممنون

alireza_2012
28-11-2012, 19:59
درود بر همه
منم با az1051495 موافقم
اگه یه بخش در مورد Htc Desire C بذارین ممنون میشم
بدرود

We2ta