PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات و مشکلات خود را در زمینه رایتل اینجا بپرسید.

صفحه ها : [1] 2 3 4

NIMA
01-12-2011, 13:51
سوالات و مشکلات خود را در زمینه رایتل اینجا بپرسید

همونطور که از عنوان خوندید شما میتونید
سوالات و مشکلات خود را در زمینه رایتل اینجا بپرسید
تا به ان ها پاسخ داده شود.

A S H K A N
01-12-2011, 13:54
سلام
شما سیمکارت رایتل خریدید؟

NIMA
01-12-2011, 13:59
سلام
شما سیمکارت رایتل خریدید؟

سلام

نه فعلا ولی سفارش دادم برام بیارند.
چطور مگه؟

mamad CJ
01-12-2011, 14:02
سلام

ممنون از تاپیک خوبتون

پیش شمارش چنده؟

قیمت؟

تحویل چند روزه؟

راستی تو تمام شهر ها هست؟

برای تماس تصویری جفت سیمکارت ها باید رایتل باشن؟

ممنون

NIMA
01-12-2011, 14:28
سلام

ممنون از تاپیک خوبتون

پیش شمارش چنده؟

قیمت؟

تحویل چند روزه؟

راستی تو تمام شهر ها هست؟

برای تماس تصویری جفت سیمکارت ها باید رایتل باشن؟

ممنون
0920 و 0921
120 هزار تومان
اگه اعتباری بخواید میتونید به دفتر رایتل برید و همونجا سیم کارت رو تحویل بگیرید ولی برا
ی دامی 10 روز
فعلا داخل مراکز استان ها
بله

mamad CJ
01-12-2011, 14:33
دائمی و اعتباری قیمتشون یکیه؟

یعنی تو کرمان هم انتن میده؟

فقط دفاتر رایتل یا پست بانک ها هم شامل میشه؟

سایت نداره؟

NIMA
01-12-2011, 14:50
دائمی و اعتباری قیمتشون یکیه؟

یعنی تو کرمان هم انتن میده؟

فقط دفاتر رایتل یا پست بانک ها هم شامل میشه؟

سایت نداره؟

راجع به قیمت اعتباری چیزی نمیدونم.
فعلا فقط در تهران و کرج کار میکنه.
فعلا دفاتر رایتل اما به زودی پست بانک ها هم شامل میشند
http://www.rightel.ir/

shahrooz72
01-12-2011, 20:48
سلام
قیمت سیمکارت اعتباری رایتل 20 هزار تومان است

A S H K A N
02-12-2011, 03:05
سلام

نه فعلا ولی سفارش دادم برام بیارند.
چطور مگه؟

به زودی منتظر ارائه تجربتون از این سیمکارت و اوپراتورش هستیم
بیشتر در مورد اینترنت و سرعتش و مکالمه تصویری
ممنونم

kkkaktoos
02-12-2011, 17:16
سیم کارتش رو از کجا میشه گرفت؟
منظورم اینه که دفاترش کجان؟
الان بریم بهمون سیم کارت اعتباری میدن؟

NIMA
02-12-2011, 18:59
سیم کارتش رو از کجا میشه گرفت؟
منظورم اینه که دفاترش کجان؟
الان بریم بهمون سیم کارت اعتباری میدن؟

سلام
از امروز ميتونيد در پست بانك ها خريداري كنيد
بله

fazel3250
05-12-2011, 02:22
فقط تهران و کرج فعال هست درضمن فعلا ثبت نام میکنند

axis
06-12-2011, 00:24
برای اعتباری باید بریم پست بانک؟
راستی تعرفه و امکاناتی که ارائه میشه چیه؟

NIMA
06-12-2011, 17:16
برای اعتباری باید بریم پست بانک؟
راستی تعرفه و امکاناتی که ارائه میشه چیه؟

فعلا در بعضی از بست بانک ها ولی بهتره به نمایندگی رایتل بری.
بیام تصویری.
gprs 128kb
mms

kkkaktoos
06-12-2011, 23:49
فعلا در بعضی از بست بانک ها ولی بهتره به نمایندگی رایتل بری.
بیام تصویری.
Gprs 128kb
mms

سیم کارت شما هنوز نیومده؟
تعرفه مکالمه اینترنت اس ام اس و مکالمه تصویری رو میدونید چه قیمتیه؟

NIMA
08-12-2011, 15:00
سیم کارت شما هنوز نیومده؟
تعرفه مکالمه اینترنت اس ام اس و مکالمه تصویری رو میدونید چه قیمتیه؟

چرا اومد ولی روی دستم مونده:an:
http://www.softgozar.com/Image/TelerEditor/203.gif

kkkaktoos
09-12-2011, 10:02
چرا اومد ولی روی دستم مونده:an:
http://www.softgozar.com/image/telereditor/203.gif

چرا؟
مگه فعال نشده؟
در مورد تعرفه ها بگید چطوریه ممنون میشم.

NIMA
09-12-2011, 10:43
چرا؟
مگه فعال نشده؟
در مورد تعرفه ها بگید چطوریه ممنون میشم.

فعال شده ولی فعلا فقط در تهران و کرج کار میکنه ؛
تعرفه هم دقیقه ای 85 تومان

axis
09-12-2011, 16:44
سرعت اینرنتش خوبه ؟
یا gprs ایرانسل بهتره؟

ARA
09-12-2011, 16:49
کسی مکالمه تصویری استفاده کرده ؟
سرعتش چقدره ؟
3g هست واقعا؟

NIMA
09-12-2011, 18:24
کسی مکالمه تصویری استفاده کرده ؟
سرعتش چقدره ؟
3g هست واقعا؟

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183661

NIMA
09-12-2011, 19:30
سرعت اینرنتش خوبه ؟
یا gprs ایرانسل بهتره؟

خوبه
از ایرانسل بهتره؛

zartsht
19-12-2011, 09:43
خدماتش مثل خدمات ايران خودرو وسايپا ميباشد .بهترين اپراتور موبايل اتصالات را كنار زدن دادن به كمپاني تامين اجتماعي ؟بيچاره ايراني وسرزمينم ايران

ddavodn
20-12-2011, 14:58
اقا اینها کی تو تهران ثبت نامش شروع میشه حالا چرا تو کرج زود تر شروع کردن برای ثبت نام

Vagrik
27-12-2011, 10:10
سرعت اینترنت از ۱۲۸ کیلوبیت فراتر نخواهد رفت.

درثانی! مگر ما اینترنت داریم؟

info11
08-02-2012, 16:34
اینترنتش مثل ایرانسل شارژماهانه داره؟

Spitfire
21-02-2012, 19:11
آره داره ماهی 2.5 گیگ ترافیک 30000 تومن

wave525mymobile
02-03-2012, 05:50
عـــــــجب!!؟؟؟ ..... خب با این وجود رایتل چرا اومد... ایرانســـــــــــل ....!!.... کم بود همراه اول ....!..... کرم بود این یکی هم اومد که چی بشه ...! جیب مردم ساده ایران خالی کنن...! تازه اولشه رایتل از ایرانسل و همراه اول ... خیلی .......... تره...

zartsht
06-03-2012, 09:28
دلم ميخواست سيم كارت شو ببينم ياتصوير لوگوي روي صفحه روي موبايل كسي هست عكسشو بزاره

zartsht
07-03-2012, 10:34
خوبه
از ایرانسل بهتره؛

لازم نيست براي دوران حفاظت از اپراتور سوم دو سال خدمات نسل سوم را از ايرانسل بگيرند.ما كه در بوشهر هستيم تا كي بايد منتظر رايتل بمانيم همون اول همراه اول و ايرانسل را 3gميكردين تا انتن تمام ايران وصل كنه چند سال طول ميكشه ايا تمام اپراتورهاي دنيا اين كار ميكنن اول طي دوسال شبكه هاتون را مجهز كنين بعد سيم كارت بدين.مسخره كردين مردم ايران رو

zartsht
07-03-2012, 10:36
خوبه
از ایرانسل بهتره؛

دلم ميخواست سيم كارت شو ببينم ياتصوير لوگوي روي صفحه روي موبايل كسي هست عكسشو بزاره

esnaashari
11-03-2012, 17:12
سیم کارت من چهارشنبه آمد ، انداختمش روی گوشی Note ، سرعت اینترنتش واقعا عالی بود من باspeedtest.net امتحان کردم فعلا 2 مگ جواب داد.
مکالمه تصویریش هم خوب بود ، تاخیر نداشت ، با یکی از دوستام که اونم Note داشت مکالمه تصویری کردیم خیلی خوب بود.
در کل از خریدش راضیم ، فقط بدیش اینه که فعلا تهران و کرج ساپورت میکنه

vahid685
15-03-2012, 13:11
اگه تعرفه یک ماهش 30هزارتومن باشه اصلا ارزش نداره
درسته سرعتش بیشتره ولی ارزش 20هزارتومن اختلاف با ایرانسل و نداره
به نظرمن همین ایرانسل یکم دیگه سرعت اینترنتشو بیشتر کنه و قیمت هارو بیاره پایین خیلی بهتر از رایتله

TERMINATOR
15-03-2012, 15:40

سلام دوست عزیز
اینم از لوگوی اپراتور سوم ((( رایتل )))

http://online.asreertebat.com/wp-content/uploads/2012/02/r222222aitel.jpg

TERMINATOR
15-03-2012, 15:45
اینم از کیفیت آنتن دهی سیم کارت رایتل در شهر تهران

http://blog.orightel.com/wp-content/uploads/2012/03/Tehran-rightel.jpg

TERMINATOR
15-03-2012, 15:45
و این هم نقشه شهر کرج

http://blog.orightel.com/wp-content/uploads/2012/03/Karaj-rightel.jpg

alireza.11373
17-03-2012, 09:58
دوستان براي استفاده از اينترنت به نظرتون رايتل بهتره يا ايرانسل؟؟؟؟؟؟
چون من يه جا خوندم سرعت رايتل يكم از ايرانسل بيشتره و وقتي كه كلي سيم كارت بده دست مردم با شلوغ شدن خط ها سرعتش كم تر هم ميشه
از نظر قيمت و به صرفه بودن هم برام مهمه
چون من htc sensation دارم و 80 درصد گوشي با اينترنت كار داره.
ممنون

zartsht
25-03-2012, 11:52
سلام دوست عزیز
اینم از لوگوی اپراتور سوم ((( رایتل )))

http://online.asreertebat.com/wp-content/uploads/2012/02/r222222aitel.jpg

دست شما درد نكنه منظورم روي صفحه موبايل بود .بازم ممنون

zartsht
25-03-2012, 11:55
سیم کارت من چهارشنبه آمد ، انداختمش روی گوشی note ، سرعت اینترنتش واقعا عالی بود من باspeedtest.net امتحان کردم فعلا 2 مگ جواب داد.
مکالمه تصویریش هم خوب بود ، تاخیر نداشت ، با یکی از دوستام که اونم note داشت مکالمه تصویری کردیم خیلی خوب بود.
در کل از خریدش راضیم ، فقط بدیش اینه که فعلا تهران و کرج ساپورت میکنه

به ايرانسل وهمراه اول هم ميشه پيام يا زنگ زد ؟سيم كارت اعتباري هم تماس تصوير ان فعال است

parsejavid
03-04-2012, 22:55
دوستان اگه رایتل ثبت نام نکردید و قصد ثبت نام دارید و یا رایتل گرفتید و میخواهید گوشی بگیرید براش فعلا دست نگه دارین
چون یه فاجعه تو این سیم کارت ها است و اون اینه که با همه ی گوشی ها که حتی 3g هم ساپورت میکنند نمیتونه کار کنه، یعنی تماس تصویری نداره !!!
من خودم و داداشم هر دو رایتل گرفتیم هر سیم کارتی 120 هزار، نامردیش اینجاست که اعتباریش هم فعلا نمیدن، حالا این مهم نیست
من گلکسی تب 7 پلاس و داداشم htc evo 3d خریدیم که هر دو 3g دارند و دوربین دوم اما تبلت من تماس تصویری داره اما اچ تی سی نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتی با گوشی گلکسی ace هم تماس تصویری نداشت !!
بعد سیم کارت داداشم و گذاشتیم تو یه گوشی n78 که واسه عهد بوقه ، با مکال تعجب تماس تصویریش با تبلت من بخوبی کار کرد، البته تو تصویر یه پرش مثل خش سی ری تصویری وجود داشت
حالا دوستان یه لطفی کنند و بگن مشکل چیه ؟ آیا همان طور که امور مشترکین رایتل گفت، این گوشی ها اصلا ساپورت نمیکنند ؟ !! ( آخه طرف اونقدر بوووووق بود که رو هوا گفت ، حتی گفتم چطور پس باید تشخیص بدیم که گوشی با رایتل کامل مچه گفت نمیدونم ؟!!!!!)
یا راه حلی داره، مثل آپگرید رام و .....

saeedfarzi
07-04-2012, 14:59
قیمت مکالملاتش و اس ام اس چنده؟

HOSS3IN
08-04-2012, 09:29
نرخ تعرفه ارسال پیامك فارسی از سیم كارت های رایتل ۱۰۵ ریال و پیامك لاتین در این سیم كارت ها ۱۹۵ ریال است و تعرفه تماس تصویری از سیم كارت های رایتل، دقیقه ای ۱۴۹۵ ریال اعلام شده است.

به گزارش سه نسل، نرخ مکالمه با سیم کارت های رایتل برای هر دقیقه ۵۵۵ ریال در این شبکه، ۶۲۵ ریال برای ارتباط با سایر شبکه ها خواهد بود. هم چنین نرخ سرویس پیام چندرسانه یی MMS برای ۳۰۰ کیلوبیت ۴۰۰ ریال است.

اما سرعت دسترسی به اینترنت این اپراتور برای کاربران خانگی ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه و برای اشخاص حقوقی ۲ تا ۳ مگابیت بر ثانیه قابل استفاده خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سیم كارت های «رایتل» نسل جدید با قابلیت های بسیاری هستند كه شاخص ترین آن ارتباط تصویری است كه تا به امروز در كشور قابل ارائه نبود.

رایتل سه نوع سیم کارت دایمی، اعتباری و دیتا عرضه می کند که قیمت سیم کارت دایمی ۱۲۰ هزار تومان و قیمت سیم کارت های اعتباری و دیتا ۲۰ هزار تومان تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، نسل سوم، نسلی از استانداردهای مخابرات بی سیم است که از طریق آن باید خدمات مکالمه تلفنی، دسترسی به اینترنت، مکالمه ویدئویی و تلویزیون همراه ارائه شود.

طبق استاندارد IMT ۲۰۰۰، حداقل سرعت لازم برای یک شبکه نسل سوم، ۲۰۰ کیلوبیت بر ثانیه است؛ هر چند که اکنون سرعت های بسیار بیش تری در اختیار مشترکان قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، نسل بعدی یعنی نسل چهارم تلفن همراه در سال ۲۰۰۹ در سوئد و نروژ به راه افتاده است. شبکه نسل چهارم باید بتواند تمام خدمات مبتنی بر IP را برای لپ تاپ و تلفن های همراه فراهم کند.

چنین شبکه ای باید برای کاربرانی که با سرعت زیاد تحرک دارند ارتباط با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و برای افراد ساکن و یا پیاده ارتباط با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه فراهم کند.

لینک منبع (http://www.3nasl.com/archive/view/2168082)

parsejavid
08-04-2012, 17:21
فعلا که سایتش اونقدر دره پیته که اولا اعلام نمیکنه چه گوشی هایی تماس تصویریشو پشتبانی میکنه، آخه دوربین جلو دار ها خیلی هاشون تماس تصویری رو ساپورت نمیکنه
بعد هم اونقدر اینترنتش گرونه که نمیارزه، سرعتشم که مثل gprs ایرانسلم نیست
از همه اینا بگذریم، هنوز نگفتن که چجوری مانده حساب بگیریم یا از میزان مصرف با خبر بشیم، با اینکه 2 ماه از دادن سیم کارتاش تو کرج میگذره، خیلی مسخرست !!!!!

HUNTER 71
17-04-2012, 11:38
آقا ما مشهدی ها چه گناهی کردیم رایتل کی میاد مشهد؟

parsejavid
17-04-2012, 17:47
آقا ما مشهدی ها چه گناهی کردیم رایتل کی میاد مشهد؟

برو خدارو شکر کن تا بیاد اونجا این مشکلاتش حل شده انشاله، البته این چیزی که من دیدم مثل همراه اول جز جیب خالی کردن کاری نمیکنه

persiandiscus
23-04-2012, 23:19
با سلام
من یه مشکل با رایتل دارم اونم اینکه وقتی فیس تایم با وای فای میکنم هیچ مشکلی نیست اما با 3g نمیشه فقط میسد میوفته.
در ضمن سرعت اینترنتش فوق العاده هست.
اگه کسی متوجه مشکلم شد یه برنامه ای چیزی معرفی کنه؟

love_gooshi
30-04-2012, 18:16
اقا اين تنضيمات اينترنتشو چه جوري ميشه گرفت؟؟؟؟؟؟
فعلا كه خود رايتل چيزي نگفته
در ضمن از دوستان اگه كسي مايله شمارشو بگه تماس تصويريشو تست كنيم

CNRS
30-04-2012, 19:54
اقا اين تنضيمات اينترنتشو چه جوري ميشه گرفت؟؟؟؟؟؟
فعلا كه خود رايتل چيزي نگفته
در ضمن از دوستان اگه كسي مايله شمارشو بگه تماس تصويريشو تست كنيم

سلام

مرکز تماس مشتریان:

021-23598

شماره بالا رو اگه بگیری راهتماییت میکنه تنظیمات رو انجام بدی، یا اینکه شمارتو میگیره میگه تو 24 ساعت آینده برات sms حاوی تنظیمات میاد.

یه مطلب خیلی جالب اینه که ظاهرا هنوز هیج قبضی براش توزیع نشده و هیچ روش دیگه ای هم برای اطلاع از هزینه ها فعلا وجود نداره..... :ag:

DellM60
30-04-2012, 21:39
دوستان من سیم کارت اعتباری دیتا رایتل را در اوایل فروردین 91 گرفتم.سرعت اینترنش خوب بود و با تبلت سامسونگ 7.7 و گالکسی 9000 و مودم دی لینک کار کرد ولی خدمات آنها خیلی خراب است بطور مثال اینترنت سیم کارت من از چهارشنبه قطع شده ده بار زنگ زدم هر دفعه یک جواب سرکاری وبی سر و ته می دهند. واقعا کلافه و پشیمان شدم.

love_gooshi
01-05-2012, 16:35
فعلا كه نميشه روش حساب كرد بابا شمام دلتون خوشه هيمن كه يه اس ام اس بدبد خودش كليه
اقا نبود كسي؟؟؟ شماره بدارين تست كنيم تماس تصويريشو

parsejavid
01-05-2012, 18:31
اولین قبضش یرام اومد، که از تاریخ 1/11/90 تا 1/1/91 هستش
البته من 28 گرفتم و تماسی نداشتم، کلا 1500 تومن آبونمان بود که اونم به عنوان هدیه نوروزی تخفیف دادن !!!!!
میدونستم صحبت میکردم باش : دی
من تنظیمات mms هم گرفتم، اگه کسی خواست بگه واسش بزارم
سوال این دوستمونم نفهمیدم، فیش تایم چیه ؟!!!!

mahdihl
02-05-2012, 14:03
سلام من سیم کارتمو گرفتم اما وقتی میرارم توی گوشی میزنه no service
چجوری باید سیم کارتو فعال کنم؟

persiandiscus
02-05-2012, 16:35
گوشیتون باید 3g ساپورت باشه که آنتنش بیاد
در ضمن دوست عزیز فیس تایم مربوط به آیفون هست که فکر میکردم با اینترنت رایتل جواب بده که نداد

mahdihl
02-05-2012, 19:20
گوشیتون باید 3g ساپورت باشه که آنتنش بیاد

گوشی من sensation xe va iphone 4 هست اما ...

love_gooshi
03-05-2012, 14:52
گوشی من sensation xe va iphone 4 هست اما ...
برو تو تنضيمات اتصال گوشي احتمالا رو gsm تنظيم شده حالت شبكش اونو بذار رو حالت دوگانه

چقد شماها باحاليد يكي تل نذاشت ويدئو كالو تست كنيم

parsejavid
03-05-2012, 15:31
در مورد no service باید مطمئن بشید آنتن میده اونجا
بعد همونطور که دوستمون گفت باید تنظیمات شبکه رو تست کنید که فقط رو مود gsm یا 2D نباشه و حالت 3D فعال باشه
در مورد گوشی ها هم دوستان قبلا گفتم، خیلی مواظب باشید، داشتن دوربین جلو و ساپورت 3G بدرد رایتل نمیخوره، برای مکالمه تصویری حتما باید موقع شماره گیری گزینه ی تماس تصویری داشته باشه بجز call یا تماس صوتی
گوشی های HTC یا iphone این تماس تصویری رو ندارن

habiba
19-05-2012, 09:21
سيم كارتي كه هيچ نوع امكاناتي نداره را كه فقط در كرج و تهران آنهم فقط در بعضي نقاط آنتن ميدهد 120 هزار تومان ميفروشند عليرغم دائمي بودن سيمكارت 31500 تومان پول بسته اينترنتي را بصورت آنلاين دريافت ميكنند و يك ايميل تحويلت ميدهند كه ظرف 24 ساعت فعال ميشود الان 48 ساعت است كه ميگذرد هنوز فعال نشده انهم براي اينترنت 128 كه ايرانسل با 5 هزار تومان سيمكارت و 10 هزار تومان شارژ ماهيانه در محدود كشور نه فقط بعضي نقاط شهر تهران آن را ارائه ميكند و اقعاً براي سرويس بد رايتل متاسفم ضمنا اس ام اس حتي به همراه اول مشكل دارد به ساير شماره ها مثل 30000 يا 10000 و تلفنهاي ثابت هم انجام نميشود.:cc:

parsejavid
19-05-2012, 17:37
سيم كارتي كه هيچ نوع امكاناتي نداره را كه فقط در كرج و تهران آنهم فقط در بعضي نقاط آنتن ميدهد 120 هزار تومان ميفروشند عليرغم دائمي بودن سيمكارت 31500 تومان پول بسته اينترنتي را بصورت آنلاين دريافت ميكنند و يك ايميل تحويلت ميدهند كه ظرف 24 ساعت فعال ميشود الان 48 ساعت است كه ميگذرد هنوز فعال نشده انهم براي اينترنت 128 كه ايرانسل با 5 هزار تومان سيمكارت و 10 هزار تومان شارژ ماهيانه در محدود كشور نه فقط بعضي نقاط شهر تهران آن را ارائه ميكند و اقعاً براي سرويس بد رايتل متاسفم ضمنا اس ام اس حتي به همراه اول مشكل دارد به ساير شماره ها مثل 30000 يا 10000 و تلفنهاي ثابت هم انجام نميشود.:cc:

من هم کاملا موافقم، در حالی که دنیا در حال پیشرفته، ما در حال پس رفتیم، بابا این امتیاز و اگه به ایرانسل میدادند، تا الان کل ایران پوشش تماس تصویری داشت
واقعا که افتضاحه

arash63
21-05-2012, 21:13
من واقعا راضی هستم

هر جا هم میرم فول آنتن داره و همیشه بین 30 تا 40 k دانلود داره .

در ضمن در جواب دوستمون بگم رو آیفون با یه تغییر کوچولو از فیس تایم هم میشه استفاده کرد .
در کل فکرشو نمی کردم انقدر خوب باشه .

لطفاً الکی تخریب نکنید . من نمی دونم چیش اشکال داره که این حرف ها رو می زنید .

habiba
23-05-2012, 15:31
من واقعا راضی هستم

در ضمن در جواب دوستمون بگم رو آیفون با یه تغییر کوچولو از فیس تایم هم میشه استفاده کرد .

شما اگر بتوانيد 13 تا 14 كيلوبايت در ثانبه دانلود كني بهترين حالت دانلود 128 ميشود مگر اينكه با سرعت بيشتر به شما سرويس ارائه كنند ضمناً اگر شما بتوانيد در حال حركت با اتومبيل در سطح تهران به طور پيوسته سرويس اينترنت داشته باشيد و انتن هاي رايتل پوشش بدهند از يك اينترنت 3g مناسب برخورداربد كه نقشه پوشش خود رايتل كه روي سايتشان هست اين را نشان نميدهد اين سرويسها ارزان نيست بنابراين بايد بهترين كيفيت را داشته باشد يك بسته ماهيانه آن 31500 تومان است اگر قراراست سرويس معمولي داشته باشيم ايرانسل در سطح كشور اين خدمات را با ماهي 10 هزار تومان ارائه ميكند رايتل بايد با مديريت قوي و برنامه ريزي شده عمل كند تا استفاده كنندگان راضي باشند در حال حاضر اگر شما با رايتل تماس بگيريد دقيقاً متوجه خواهيد شد كه در حال آزمايش و وقت گذراني هستند اگر شما سيمكارتتان دچار مشكل شود به كجا مراجعه ميكنيد؟ ضمناً اگر بسته نخريده ايد هزينه مصرف اينترنتان سر به فلك خواهد زد مواظب هزينه هاي موبايلتان باشيد.:cz:

parsejavid
23-05-2012, 17:27
من واقعا راضی هستم

دوست من وقتی شما یه سیم کارت از هر اپراتوری میگیری، اولین نکته ای که دنبالشی اینه که بدونی چطور هزینه رو مدیریت کنی و از میزان مصرفت با خبر بشی، میشه بگی برای رایتل بعد از این همه مدت چطور میشه از میزان مصرفت با خبر بشی؟
بعد اینکه این بسته ها هم که میدن هیچ کجای سایت نزده چطور باید فعال بشه، الان یه سوپر مارکت میزنند سایتشون کاملتر از این سایت رایتله که مثلا داره نسل سوم موبایل رو میده، تازه هنوز خودشون نمیدونن روی چه گوشی هایی جوای میده ، میگی نه بزنگ بپرس، من کلی ضرر کردم بخاطر تعویض گوشی تا روش جواب بده تماس تصویری رایتل
حالا از بحث آنتن دهی و ... که کلا بگذریم

tighoor
23-05-2012, 21:12
کسی سیمکارت دیتا خواست بفروشه میخرم....

راستی از یه منبع موثق درباره خراب بودن وضع رایتل:
1- تجهیزات کرج و تهران همه چینی هست... و به مشکل خوردن قرار شده برای بقیه شهر ها از کره خریداری کنند. از جمله مشهد و ساری و قزوین .... که خرید تجهزات انجام شده.

2- رایتل یک مرکز مشخص ندارد!!!!! برای همین حتی رایتل نمیتواند محاسبه کند که چند کاربر با سیمکارت های رایتل روی آنتن هستند.

3- اینقدر این رایتل بدون برنامه هست که احتمالا هر سال فقط بتواند به 1 یا فوقش 2 استان اضافه شود بنابراین تا 10 سال دیگه هم انتظار سراسری شدنش رو نباید داشت...

4- من یکی فقط منتظرم که ایرانسل اجازه ی 3g پیدا کنه.

love_gooshi
25-05-2012, 14:12
منم در كل با دوستان موافقم فعلا كه رايتل بي صاحابه من هر روز حداقل يه بار ميرم تو سايتش عين قبرستون ميمونه نه تغييري نه چيز جديدي نه خبري !!!!
صد سال يه بار اپديت ميشه
من سيمكارتمو قرار يود بفرستن كه نيومد صد بار زنگ زذم بعد دوسه هفته از واريز پول تلفنشون يا قطع بود يا نميگرفت دو سه بار فقط مرخصي گرفتم رفتم چهار راه لشگر تهران اداره پست. اخرشم گفت نرسيده اينجا هنوز سيمكارتت برگشته ذوباره به رايتل.خلاصه بعد تماس هاي مكرر با رايتل خودم پاشدم رفتم از پايين شهر به جردن از دفترش تحويل گرفتم
حالا هزينه پستو كه از ما تحويل گرفتن هيچ كليم هزينه داديم و وقت گزاشتيم رفتيم سيمكارتو گرفتيم !!!!

love_gooshi
07-06-2012, 14:45
اقا از رايتل چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tighoor
07-06-2012, 19:43
اقا از رايتل چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچی . هیچ پیشرفت خاصی نداشته....

persiandiscus
15-06-2012, 23:30
من واقعا راضی هستم

منم واقعا راضی هستم من داخل ماشین حین حرکت فیس تایم میکنم مثل بنز و هلو
شرعتش واقعا عالی هست
در ضمن دوستان برای آیفون اگه بخوان از 3g فیس تایم کنن باید برنامه فیس بریک رو بریزن چون من خودم چند روزی سرچ کردم تا فهمیدم چی به چیه.
در کل من از سرعتش راضیم آنتن هم خوبه
دوستان یه سوال
الان تماس تصویری رو زده دقیقه ای 160 تومن
بعد استفاده هر کیلو بایت هم زده 2 ریال هر یک مگ هم 1024 کیلو بایته
میخوام ببینم هر یک دقیقه میکالمه چند مگ میشه یعد 2 ریال چند میوفته دقیقه ای با فیس تایم به صرفه تره یا تماس تصویری رایتل؟

amir_h251
16-06-2012, 08:16
دوستان یه سوال
الان تماس تصویری رو زده دقیقه ای 160 تومن
بعد استفاده هر کیلو بایت هم زده 2 ریال هر یک مگ هم 1024 کیلو بایته
میخوام ببینم هر یک دقیقه میکالمه چند مگ میشه یعد 2 ریال چند میوفته دقیقه ای با فیس تایم به صرفه تره یا تماس تصویری رایتل؟

سلام
اون کیلوبایتی دو ریال مربوطه به استفاده از اینترنت 3G هست و شامل تماس تصویری نمیشه. تماس تصویری از طریق 3G، در شبکه داخلی ایران انجام میشه و فکر نکنم از بستر اینترنت استفاده کنه.

حالا یه سوال هم من دارم
من گوشی htc desire s دارم
هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم که چجوری تماس تصویری باهاش برقرار کنم. آیا کسی راهی سراغ داره که این سیم کارت رایتل که خریدم رو تو این گوشی استفاده کنم و تماس تصویری باهاش برقرار کنم؟ اصلا این گوشی دوربین جلوش به چه دردی میخوره اگه نتونه تماس تصویری برقرا کنه؟!! ـ
باتشکر

htc1X
17-06-2012, 13:16
یه سال صبر کنیم ایرانسل هم راه بندازه بهتره یا اینهمه پول واسه رایتل ؟؟؟:123:

mansour2023
17-06-2012, 17:08
مطمئنا صبر کنید بهتره دوست عزیز ، کی این همه پول برای یه اینترنت میده اونم 2.5 گیگ
میخوان یه روزه پول دار شن

fanihe
08-07-2012, 14:33
می خوام ثبت نام سیم کارتمو کامل کنم اما سایت رایتل از قسمت تکمیل ثبت نام به بعد باز نمی شه و در کمال تعجب با چیز پی ان باز می شه !!!!!!!!!! چرا ؟!!!!!!!!!!!

mamiz2011
04-08-2012, 23:56
اقا امروز اونورتر خونمون داشتن با جرثقیل یه انتن نصب میکردند گفتم ووسه ایرنسله از یارو که داشت نصب میکرد پرسدم گفتم این چیه گفت ووسه اپراتور سومه؟نمیدونم راست گفت یا خواست مارو سرکار بذاره؟

NIMA
05-08-2012, 09:34
اقا امروز اونورتر خونمون داشتن با جرثقیل یه انتن نصب میکردند گفتم ووسه ایرنسله از یارو که داشت نصب میکرد پرسدم گفتم این چیه گفت ووسه اپراتور سومه؟نمیدونم راست گفت یا خواست مارو سرکار بذاره؟

شما در کدام شهر زندگی میکنید

mamiz2011
05-08-2012, 11:51
توتوضیحات بیشتر نوشتم دیگه.سمنان

mahammaham
05-08-2012, 22:00
سلام
من سيمکارت خيلى وقته گرفتم, ولى استفاده نکردم
ميخوام ببينم کسى ميدونه چه گوشى هايى تماس تصويرى رو ساپورت ميکنه؟ و از کجا بفهمم اينو؟
البته تو سايت گوشى هست

Sent from my Galaxy Nexus (aokp milestone 6) using Tapatalk 2

mamiz2011
08-08-2012, 03:40
آقا مثله اینکه انتنی که گفتم ووسه رایتله صحت داشت .رفته بودم مسجد محلمون که کنارش دکلو نصبیده بودنمثله اینکه قرار بوده انتنو تو مسجد بذارن ولی مسجد قبول نکرده رفتن کنارش گذاشتن.البت میگفتن ماهی هفتصد تومان پیشنهاد اجاره دادن.نمیدونم چرا قبول نکردن اخه اینجا با یه قدم اونورتر اگه ضررم داشته باشه که فرقی نداره.
در کل فک کنم تا یه ماهه دیگه رایتل تو شهرمون راه بیوفته.اگه اتفاقی افتاد خبردارتون میکنم.:dq:

amir_itc
18-08-2012, 19:12
من اعتباری گرفتم ولی رو حالت 3G چنان باطری میخوره و گوشی داغ میشه ادم وحشت می کنه من رو c7 دارم حتی اگه زنگ هم نزنی باطری چند ساعتی بیشتر دووم نداره

Mohammad62
24-08-2012, 17:52
منم اعتباری خریدم و گوشیم p990 هست و وقتی این رایتل رو روشن میکنم در عرض 1 دقیقه کل شارژ باطری رو خالی میکنه ، یکی میتونه بگه چرا ؟
آخه وقتی همراه اول تو گوشی باشه تا 5 روز هم تو استند بای میمونه
آقا افتضاحه !!! افتضاح ، اینترنتشم که برای من اندازه 128 بیشتر جواب نداده

malavan.ehsan
07-09-2012, 17:33
سلام

من یک سوال دارم شبکه رایتل هنگام سرچ تو لیست شبکه های موبایلتو با کد 43299 پیدا میشه؟

meysam_em
13-09-2012, 13:10
منم اعتباری خریدم و گوشیم p990 هست و وقتی این رایتل رو روشن میکنم در عرض 1 دقیقه کل شارژ باطری رو خالی میکنه ، یکی میتونه بگه چرا ؟
آخه وقتی همراه اول تو گوشی باشه تا 5 روز هم تو استند بای میمونه
آقا افتضاحه !!! افتضاح ، اینترنتشم که برای من اندازه 128 بیشتر جواب نداده

فک کنم به خاطر پوشش ضعیف شبکه هست چون هربار که گوشی شبکه رو سرچ میکنه مصرف شارژ میره بالا :ap:

nanano
05-10-2012, 14:10
با سلام. اقايون محض لله يكي كمك كنه من سيم كارت ديتاي رايتل خريدم ولي نمدونم چگونه ميتونم صورتحساب مصرفم را ببينم يعني اينكه با چه طريقي ميشه فهميد حجم باقي مانده اينترنت و پيامك چقدر است ضمنن شماره سيم كارت هم پيدا نميكنم براي شارژ مجدد لطفا يكي كمك كنه خواهش ميكنم

arinboy
06-10-2012, 18:29
آقا امروز سیم کارت دیتا رایتل من رو اووردن ..فردام اعتباریش رو میارن ...
امروز که دیتا رو اوردن هرچی میذارم تو گوشی آنتن نمیاد.. باید فعال بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.. دیدم سیم کارتش یه ذره کوچیک تره ؟ نکنه میکرو سیم کارت ؟؟؟ یعنی تو گوشی نمیتونم استقاده کنم ؟ ماله شما که دیتا دارین همون روز انداختین کار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟ رو چه گوشیی انداختین ؟

majidrabiei
06-10-2012, 18:51
سلام
سیم کارت من امروز رسید . فکر کنم اولین نفری باشم که در شهر خودمون (اراک) رایتل خریدم . آنتن دهیش تو منطقه ما زیاد خوب نیست . فقط یکی از خونه های انتن پر میشه و خیلی وقتها هم کلاً خالیه ! ولی با این حال سرعت اینترنتش خوبه . تست کردم حدود 22 دانلود داشت . با همراه آخر حدود 2 تا 3 کیلوبایت سرعت داشتم ! ایرانول هم که بعضی ها تعریفش رو می کنن چنگی به دل نمیزنه . البته بعضی وقتها سرعتش خیلی توپ میشد مثلاً من رکورد 80 رو هم با ایرانول زدم ولی 90 درصد مواقع همون سرعت 2 تا 3 کیلوبایتی رو داره .
فعلاً که از رایتل راضیم . درسته نسبت به سایر کشورها سرعتی نداره ولی کار من رو راه می اندازه .

AramuS
06-10-2012, 23:49
سلام دوستان

از بچه هایی که تو تهران از رایتل استفاده میکنن یه چند تا سوال داشتم

1 - ایا از سرویس دهی این شرکت راضی هستید ؟

2 - داخل سایت خود رایتل چیزی ندیدم ولی یه تاپیک تو انجمن بود که نشون میداد طعرفه های سیمکارت های اعتباری بیشتر هستش درسته ؟

3 - در کل از این سیمکارت راضی هستید یعنی اگر قبل خرید این تجربه الان رو داشتید باز هم میخریدید ؟ ( طبق نظر سنجی سایت که 67% راضی نستن البته کلا 16 نفر شرکت کردن )

و اخرین سوال امکان انتخاب شماره دلخواه وجود داره یا رندوم شماره میدن ؟

ممنون

arinboy
07-10-2012, 14:46
آقا سیم کارتم دیتا بعد از 24 ساعت امروز فعال شد ...
با گوشی وصل می کنم سرعت اینترنت خیلی خوبه سرعت دانلود تا 50 میده ..البته با 2 تا آنتن ..آنتن ضعیف هست ولی با همون ضعیفی کیفیت خوبی داره ..
در کل خوبه همه چی :dd:

pnn
07-10-2012, 16:04
بديش اينكه نميشه از ٢g استفاده كرد
كه باعث ميشه عجيب باتري بخوره

mohsen_0936
08-10-2012, 09:47
سلام
آقا فرق سیم کارت دیتا با اعتباری چیه؟
من دیتا سفارش دادم.ولی قیمتش با اعتباری فزقی نمیکرد.تازه مکالمه هم که نداره.البته من واسه اینترنت میخوام ولی اگه فرقی نکنه و مزیت خاصی نداشته باشه که فکر کنم اعتباریش بهتر باشه.
اگه امکانش هست راهنمایی کنید که ضزز نکنم.
مرسی

Abolfazl-Star
09-10-2012, 21:18
سلام
من دیتا سفارش دادم.ولی قیمتش با اعتباری فزقی نمیکرد.تازه مکالمه هم که نداره.البته من واسه اینترنت میخوام ولی اگه فرقی نکنه و مزیت خاصی نداشته باشه که فکر کنم اعتباریش بهتر باشه.
اگه امکانش هست راهنمایی کنید که ضزز نکنم.
مرسی

تا اونجایی که من میدونم سیم کارت دیتا فقط واسه اینترنت پرسرعت 3G هست (البته به قول خودشون):bj:

arinboy
09-10-2012, 22:51
تو گوشی قدیمی سیم کار نمی کنه ..فقط گوشی جدید که 3G بخونه ..:ck:

MOHSEN_PIXON
14-10-2012, 01:37
بدجوری باتری میخوره.

من رو هر دوتا گوشی 5800 و xperia mini تست کردم گوشی داشت ذوب میشد انقدر حرارتش رفت بالا.شارژ رو هم قورت میده.

MOHSEN_PIXON
14-10-2012, 01:39

تنها تفاوتش تماس نگرفتن باهاشه.

herk000l
14-10-2012, 11:59
سلام میخواستم بدونم سیم کارت دیتا رایتل چه فرقی با سیم کارت های اعتباری ودایمی دارن ؟من الان سیم کارت اعتباری از سایت سفارش دادم پولشو هم پرداخت کردم ولی الان 7روزه دستم نرسیده باید چیکار کنم ؟سوال اخر یخورده بی ربطه گوشی samsung wave s8500شبکه 3Gداره یانه اگه کسی میدونه بگه

farzadonline
14-10-2012, 13:11
با سلام
من يه مشكلي با اينترنت رايتل دارم، اونم اينه كه نميتونم هيچ صفحه وب رو باز كنه با چند تا برنامه هم امتحان كردم ولي به سايت بازار وصل ميشه و مي تونم برنامه با سرعت حدود 30 دانلود كنم.
كسي ميتونه راهنمايي كنه؟

با تشكر

zerxa
15-10-2012, 18:04
من گرفتم اصلان خوب نیست سرعتش از ایرانسل پایینتره و وقتی بخوای شارژ مجدد کنی فقط از طریق سایتش باید پول واریز کنی بعد از چند روز درگیری شارژت میکنن چند روزم بدون اینترنت سر میکنی امتحانش مجانیه هر کی خاست امتحان کنه اونوقت به حرف من میزسه نامه تمام

tachra
16-10-2012, 19:05
من رفتم دفتر پیشخوان تو میدان صادقیه!!!!! الان خدا شاهد میگیرم 20 روزه خط من فعال نشده!!!!
بالغ بر 25 بار به رابتل زنگ زدم هیچ اتفاقی نیافتاده!!!!!!!!! میگین مدارک ارسال نشده!!!!!
زنگ میزنم دفتر پیشخوان زنه میگه به من ربطی نداره قطع میکنه!!!!!!!!
کسی راه حلی داره؟!

Masih60
17-10-2012, 00:22
بعد از مدتها برگشتم به موبایلستان،... :) امیدوارم که دوستانی که حرفه ای هستند بتونن راهنمایی کنن...

من سیم کارت Data رایتل رو گرفتم و میخوام ازش روی تبلت اندرویدم استفاده کنم. من به کمک سیم کارت ایرانسلم میتونم روی تبلت آنلاین باشم و مشکلی هم نداره ولی وقتی سیم کارت Data رو میذارم با اینکه سیم کارت رو شناسایی میکنه و آنتن رو هم پر میکنه برام ولی No Internet Access میده بهم. کسی میدونه چه تنظیماتی باید انجام بدم؟

ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه.

vahidnajafi
17-10-2012, 11:15
سلام
برای من اون بالا چرا 4.5G نشون میده ?!!!!
http://dl.mobilestan.net/filestore/02/2AeAT6GTiP.Scr000001.jpg._

mahdyy
18-10-2012, 13:38
سلام,من تو تهران تو محدوده پوشش خارجي ام اما هيچي انتن ندارم,نه داخل خونه ,نه بيرون خونه,نميدونم چرا!؟پوشش خارجي يعني سيگنالا ضعيف ترن يا اينکه اصلا سيگنال نداري!؟
ممنون جواب بدين.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

MOHSEN_PIXON
19-10-2012, 06:16
يا اينکه اصلا سيگنال نداري!؟

من تو محدوده ی پوشش داخلی ام به زور انتن میده.پوشش خارجی که اصلا" آنتن نداره

mahdyy
22-10-2012, 21:48
با سلام,من تصحيح ميکنم,علت اينکه انتن نميداد اين بود که سيمکارتم ثبت نشده بود!همون طور که گفتم تو پوشش خارجي ام ام انتن دهي گوشي تو ٩٠٪اوقات فول هستش,سرعتش راضي کننده است.

Sent from my LG-P500 using Tapatalk 2

BIG.SOLTON
23-10-2012, 13:17
کمک فوری
دوستان رایتلی لطفا بگین رمز اعتبار gprsرایتل چیه ؟
بسته چی ارس فعال کردم نمیدونم چقدر از این بسته استفاده کردم لطفا بگین چجوری بقیه مانده چی پی ارسمو ببینم؟

malavan.ehsan
23-10-2012, 20:06
کمک فوری
دوستان رایتلی لطفا بگین رمز اعتبار gprsرایتل چیه ؟
بسته چی ارس فعال کردم نمیدونم چقدر از این بسته استفاده کردم لطفا بگین چجوری بقیه مانده چی پی ارسمو ببینم؟
همون #140* رو بزنی علاوه بر شارژ سیمکارت مدت زمان باقی مانده از اینترنت و مقدار ترافیک باقی مانده رو میگه

power 2
23-10-2012, 20:33
سلام دوستان کسی نمیدنه که این سیمکارت عزیز کی به کرمان میرسه؟! مردیم بسکه تو کفش موندیم:atten:

manimc
25-10-2012, 21:39
سلام لطفا جواب بدین تو لواسان جواب میده کسی خریده؟

arinboy
25-10-2012, 23:59
دوستان وقتی میخرین بعد از 3 4 روز سیم کارت خود به خود فعال میشه ...چون باید کپی شناسنامه برسه به دستشون...
بعد از 3 4 روز داخل تنظبمات گوشی برید و شبکه رو رو حالت 3g قرار بدین ..
رایتل فقط رو گوشی های 3g کار می کنه ... یعنی گوشیتون باید شبکه 3g رو ساپورت کنه ...
کسی سوالی داشت پیغام خصوصی بده .. زود جوابشو میدم ..

mahdihl
31-10-2012, 01:11
سلام
من حدودا 5 ماهه دارم از رایتل استفاده میککنم
توی ایفونم که میزارم میشناسه اما توی گلکسی نت میگه سیم را وارد کنید
لطفا منو راهنمایی کنید

love_gooshi
10-11-2012, 18:27
اقا تو کرمان و کرمانشاهم انتن میده دیگه الان
لواسانم فکر کنم بده بری تو سایتش میشه نقششو دید

love_gooshi
10-11-2012, 18:28
در ضمن گوشی های معمولی ساپورت نمیکنن باید حتما 3g داشته باشن

iman_sfm
18-11-2012, 15:29
زير آنتن گوشيم (نوكيا 5800) علامت 3.5g هست كه تو بعضي مناطق ميشه 3g

garibbeh
20-11-2012, 10:13
قصد خرید رایتل برای تبلت دارم آیا کسی سیم کارت رایتل را در گالاکسی تب p7500 استفاده کرده است؟ در این تبلت کار می کنه؟

amjadnezam
30-11-2012, 00:35
بنده پنج ماه است از سیم دیتا 512 با سرعت دانلود بین 62 تا 65 کیلوبایت در ثانیه در دستگاه P6800 استفاده میکنم وراضی هستم.سرعت دانلود ثابت است .مثلا یه رام ششصد مگابایتی در زمان دانلود سرعت 62-65 کیلوبایت در ثانیه فیکسه.

Sent From Amjadnezam GT-P6800 By TapaTalk

love_gooshi
01-12-2012, 19:33
البته الان اولشه اگه همین سرعت دانلود بمونه خوبه ولی بعید میدونم
چون یه مقدار شولوغ شه سرعتا میاد پایین فعلا زیاد رایتل کسی نداره

neojimfang
03-12-2012, 13:59
با سلام ، دوستانی که رایتل دارند، آیا تا حالا از نرم افزارهای موبایل بانک استفاده کرده اید؟ من نرم افزارهای بانک ملی و پاسارگاد را چک کردم ، جوابی نگرفتم. در واقع در همون مرحله ارسال اس ام اس شناسایی پاسخی از بانک نمیگیره. آگر کسی تجربه مثبتی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

freshboy
04-12-2012, 17:54
سلام
من امروز ریتل اعتباری خریدم
اما میگن 72 ساعت طول میکشه فعال شه
همه اینجورین؟

S.I.N.A
04-12-2012, 17:59
من دوتا سوال دارم.
۱-قیمت سیمکارت اعتباری چقدره؟
۲-کِی به همه ی مراکز استان ها میرسه؟
با تشکر
sent from my Galaxy S

freshboy
04-12-2012, 19:47
سلام
من امروز ریتل اعتباری خریدم
اما میگن 72 ساعت طول میکشه فعال شه
همه اینجورین؟

کسی نبود؟
زودتر فعال نمیشه؟

the warrior
15-12-2012, 12:58
دوستان من از الکامپ سیم کارت رایگان اعتباری رایتل گرفتم ولی گوشیم سیم کارتو نمیشناسه ! و وقتی سیم کارتو میندازم روی گوشیم انگار که اصلا سیم کارتیی روی گوشی نیست !
این قضیه هم روی گوشی من که نوکیا n79 هستش و هم روی htc status اتفاق افتادش !
ولی روی گلگسی اس 2 راحت جواب داد و سیم کارت وصل شد !
حتی این تنظیمات رو هم انجام دادم ولی باز درست نشد !
http://www.rightel.ir/News/Details/702748aa-e82f-4d27-b686-a0e70110abff

FARZAD_B13
15-12-2012, 14:55
دوستان من از الکامپ سیم کارت رایگان اعتباری رایتل گرفتم ولی گوشیم سیم کارتو نمیشناسه ! و وقتی سیم کارتو میندازم روی گوشیم انگار که اصلا سیم کارتیی روی گوشی نیست !
این قضیه هم روی گوشی من که نوکیا n79 هستش و هم روی htc status اتفاق افتادش !
ولی روی گلگسی اس 2 راحت جواب داد و سیم کارت وصل شد !
حتی این تنظیمات رو هم انجام دادم ولی باز درست نشد !
http://www.rightel.ir/news/details/702748aa-e82f-4d27-b686-a0e70110abff

دوست عزیز شما باید ببینی گوشیتون رایتل رو ساپورت میکنه یا خیر
برای دیدن لیست گوشی های سازگار میتونید به وب سایت خود رایتل مرجعه کنید و اون جا لیست گوشی ها رو زده

FARZAD_B13
15-12-2012, 14:56
کسی نبود؟
زودتر فعال نمیشه؟

72 ساعت؟؟؟
5 6 ساعته فعال میشه دوست عزیز

the warrior
15-12-2012, 15:19
دوست عزیز شما باید ببینی گوشیتون رایتل رو ساپورت میکنه یا خیر
برای دیدن لیست گوشی های سازگار میتونید به وب سایت خود رایتل مرجعه کنید و اون جا لیست گوشی ها رو زده

زده ساپورت میکنه ولی جالبه که وقتی رو گوشی میندازمش انگار که وشی سیم کارتو ساپورت نمیکنه و آنتن نمیاد !
هر دو گوشی تست شده از 3g پشتیبانی میکنن !!!

R€$A
15-12-2012, 15:26
سلام روی آیفون4 سرعت اینترنت رایتل چند کیلوبایت در ثانیه است؟(سرعت دانلودش)

kkkaktoos
17-12-2012, 08:50
سلام روی آیفون4 سرعت اینترنت رایتل چند کیلوبایت در ثانیه است؟(سرعت دانلودش)

دوست عزیز به گوشی مربوط نیست. تو همه گوشی ها سرعت ثابته. چون از طرف رایتل سرعت محدود شده به 128. اما سرعت دانلود حدودا 40 ه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

kkkaktoos
17-12-2012, 08:59
دوستان کسی میدونه فرکانس رادیویی که رایتل داره کار میکنه روی چنده؟

farhadhatami
17-12-2012, 19:27
دوستان من فردا یا پس فردا میخوام بگیرم. میخوام بپرسم از نظر طرح های تشویقی سیم اعتباری با دیتا فرقی داره؟ سرعتش خوبه؟ واسه من که میخوام از edge ایرانسل با سرعت دانلود مینیمم صفر ماکسیمم ۱۲ برم رو رایتل خیلی محسوسه! مگه نه؟! زیاد نوسان نداره؟ از ۳۰ پایین تر نمیاد؟

hoomanutd99
17-12-2012, 19:39
سلام به همگی
دوستان من یه سیم کارت دائمی رایتل ثبت نام کردم اما یه اشتباه تایپی تو کد پستی کردم! یکی دو بار هم به رایتل ایمیل زدم اما جوابی ندادند! تلفنی هم که زنگ میزنم همش میگه ۱۷،۱۸ نفر در صف انتظار هستند که منی که تو شهرستانم نمیارزه صبر کنم تا با اپراتور صحبت کنم! حالا دوستان راه حلی به نظرشون نمیرسه!؟
راستی چقدر طول میکشه تا سیم کارت به دستم برسه؟

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

JIMA
17-12-2012, 20:30
سرعت دانلود اینترنت 512 ش حدودا چند کیلوبایته؟

SOLDIER
17-12-2012, 22:14
دوستان من فردا یا پس فردا میخوام بگیرم. میخوام بپرسم از نظر طرح های تشویقی سیم اعتباری با دیتا فرقی داره؟ سرعتش خوبه؟ واسه من که میخوام از edge ایرانسل با سرعت دانلود مینیمم صفر ماکسیمم ۱۲ برم رو رایتل خیلی محسوسه! مگه نه؟! زیاد نوسان نداره؟ از ۳۰ پایین تر نمیاد؟

اگه فقط به خاطر اینترنت میخواین بگیرید دیتا بهتره چون سرعت ۵۱۲ هم داره ولی اعتباری فقط ۱۲۸ داره و دیتا بسته های اینترنت بهتری داره..سرعتش برای من بین ۳۰ تا ۳۵ هست و تقریبا ثابته برخلاف adsl مخابرات که سرعتش از ۴۰ تا ۳۰۰ بالا پایین میشه یا ایرانسل که ۴ تا ۲۰ متغیره

سلام به همگی
دوستان من یه سیم کارت دائمی رایتل ثبت نام کردم اما یه اشتباه تایپی تو کد پستی کردم! یکی دو بار هم به رایتل ایمیل زدم اما جوابی ندادند! تلفنی هم که زنگ میزنم همش میگه ۱۷،۱۸ نفر در صف انتظار هستند که منی که تو شهرستانم نمیارزه صبر کنم تا با اپراتور صحبت کنم! حالا دوستان راه حلی به نظرشون نمیرسه!؟
راستی چقدر طول میکشه تا سیم کارت به دستم برسه؟

فگر نکنم مشکلی پبش بیاد چون با پست میفرستن و فقط به خودتون تحویل میدن اگرم ادرس اشتباه بشه میتونید از طریق پست پیگیری کنید منم شهرستانم و دائمی
گرفتم و ۳ روز شد تا رسید و مامور پست به موبایلم زنگ زد رفتم دم در گرفتم
و با این که خونه ی ما حدود یک کیلومتر با محدوده ی انتن دهی فاصله داشت بازم توی خونه هم انتن میداد و چند روز بعدشم یه دونه انتن زدن نزدیک خونمون که انتنش فوله الان
و از نظر پاسخگویی هم من توی قسمت ثبت مشکلات یه مشکلی که اس ام اسام سه تایی میومد برای طرف مقابل٬ رو ثبت کردم سه دفعه بهم زنگ زدن که مشکل برطرف شده یا نه هر چند نشد..

سرعت دانلود اینترنت 512 ش حدودا چند کیلوبایته؟

سرعت ۱۲۸ تقریبا۳۰ تا ۳۵.. ۵۱۲ رو ندارم ولی میگن ۶۰ تا ۶۵

amirsoltani2828
18-12-2012, 16:04
سلام دوستان.من یه سیم کارت اعتباری رایتل خریدم بعدش برام شنبه با پست فرستادن رسید به دستم.بعدش که گذاشتم تو گوشیم دیدم اصلا آنتنم نمیاد یعنی انگار تو گوشی سیم کارت نیست.بعدش زنگ زدم بهشون گفتم سیمکارتم آنتن نداره بعدش گفتن که 72 ساعت زمان میبره تا خطم فعال بشه یعنی 3روز.الان سه روز شده ولی هنوز خطم فعال نشده کسی این مشکل براش پیش اومده؟؟میشه راهنماییم کنید باید چیکار کنم؟؟ممنون:sign_help:

AlirezaK76
19-12-2012, 02:23
انتخاب شماره تصادفی(رندم) ـه یا دلخواه؟!
مشکلاتی که توی صفحاتقبلی میگفتن حل شده؟!:au:
سیم کارت دیتا توی کل دنیا اینجوریه که مکالمه نداری؟!:bz:

Mahdi9990
19-12-2012, 11:44
سلام دوستان.من یه سیم کارت اعتباری رایتل خریدم بعدش برام شنبه با پست فرستادن رسید به دستم.بعدش که گذاشتم تو گوشیم دیدم اصلا آنتنم نمیاد یعنی انگار تو گوشی سیم کارت نیست.بعدش زنگ زدم بهشون گفتم سیمکارتم آنتن نداره بعدش گفتن که 72 ساعت زمان میبره تا خطم فعال بشه یعنی 3روز.الان سه روز شده ولی هنوز خطم فعال نشده کسی این مشکل براش پیش اومده؟؟میشه راهنماییم کنید باید چیکار کنم؟؟ممنون:sign_help:

برو اینجا
settings=>Mobile Networks=>Network Operators
وقتی سرچ کرد روی رایتل بزن تا سیم کارتتو توی شبکه رایتل رجیستر کنه

انتخاب شماره تصادفی(رندم) ـه یا دلخواه؟!
مشکلاتی که توی صفحاتقبلی میگفتن حل شده؟!:au:
سیم کارت دیتا توی کل دنیا اینجوریه که مکالمه نداری؟!:bz:

الان که نمیشه شماره دلخواه سفارش داد
سایتش مشکل خاصی نداره
بله سیم کارت دیتا همینجوریه

kkkaktoos
20-12-2012, 08:12
دوستان کسی میدونه فرکانس رادیویی که رایتل داره کار میکنه روی چنده؟

خودم پیدا کردم
رایتل روی 900 و 2100 کار میکن

iman_sfm
20-12-2012, 12:43
با سلام ، دوستانی که رایتل دارند، آیا تا حالا از نرم افزارهای موبایل بانک استفاده کرده اید؟ من نرم افزارهای بانک ملی و پاسارگاد را چک کردم ، جوابی نگرفتم. در واقع در همون مرحله ارسال اس ام اس شناسایی پاسخی از بانک نمیگیره. آگر کسی تجربه مثبتی در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

نه هنوز امكان ارسال اس ام اس به مارههاي مربوط به اينا نيست.منم با بانك ملت تست كردم و جواب نداد
به برنامه نود هم نميشه فرستاد

meysam944
21-12-2012, 19:27
سیم کارت اعتباری چنده ؟
هزینه هر دقیقه تماس تصویری چنده؟
هزینه هر دقیقه تماس صوتی چنده ؟
اینترنت هر کیلو بایت چنده ؟
در تهران کجا ها رو پوشش میده؟
با تشکر
(اگر امکانش هست در پروفایلم جواب بدید)

ali744
25-12-2012, 14:12
سلام ، من چهارشنبه هفته گذشته (6 روز پیش) ثبت نام کردم(پرداخت آنلاین انجام شده و برای تهران)، از سیم کارت خبری نیست! :af:پیگیری نمی خواد؟ معمولا چقدر زمان می بره؟شمارشون هم که دائما میگه "همه خطوط اشغالند لطفا...."

ali744
25-12-2012, 18:16
سلام ، من چهارشنبه هفته گذشته (6 روز پیش) ثبت نام کردم(پرداخت آنلاین انجام شده و برای تهران)، از سیم کارت خبری نیست! :af:پیگیری نمی خواد؟ معمولا چقدر زمان می بره؟شمارشون هم که دائما میگه "همه خطوط اشغالند لطفا...."

خوب چون بالاخره تونستم باهاشون تماس بگیرم ، جهت اطلاع دوستان ، گفتند استثناء این هفته مشکل داشتند و تا آخر هفته سیم کارت بدستم می رسه ، (البته اینطور که گفتند زمان نرمال برای دریافت در تهران 3روزه است).

Leon 2008
26-12-2012, 15:29
سیم کارت اعتباری چنده ؟
هزینه هر دقیقه تماس تصویری چنده؟
هزینه هر دقیقه تماس صوتی چنده ؟
اینترنت هر کیلو بایت چنده ؟
در تهران کجا ها رو پوشش میده؟
با تشکر
(اگر امکانش هست در پروفایلم جواب بدید)

شما برو rightel.ir تمام اطلاعات موجوده بدون دوشواری میتونی ببینی:ar:

Ali Wilson
26-12-2012, 22:08
شما برو rightel.ir تمام اطلاعات موجوده بدون دوشواری میتونی ببینی:ar:

دشواری؟؟؟؟؟؟؟؟

™LEO
26-12-2012, 23:06
دوستان اینجا کسی تونسته تعرفشو از128 بیشتر کنه؟هزینش تغییری میکنه؟(منظورم کیلو بایتی 0.5 تومنه!)
من با 128 دریافتیم نزدیکه 60 اما میخوام درخواست بدم که سرعت بیشتری بگیرم.

farhadhatami
27-12-2012, 11:45
دوستان سیم اعتباری تا فعال نشه آنتن نمیاد؟ من دیروز گرفتم آنتن ندارم گوشیمم 3g ساپورت میکنه

A.M.2
27-12-2012, 13:10
دوستان سیم اعتباری تا فعال نشه آنتن نمیاد؟ من دیروز گرفتم آنتن ندارم گوشیمم 3g ساپورت میکنه

يعني فعالش نكردي ؟

farhadhatami
27-12-2012, 18:10
چرا مدارکمو گرفت گفت از موقعی که بزنم تو سیستم ۷۲ ساعت طول میکشه تا فعال شه. میخوام بدونم اعتباریم مگه فعال کردن داره؟ آنتن نمیاد فعال نیست؟

™LEO
27-12-2012, 19:53
چرا مدارکمو گرفت گفت از موقعی که بزنم تو سیستم ۷۲ ساعت طول میکشه تا فعال شه. میخوام بدونم اعتباریم مگه فعال کردن داره؟ آنتن نمیاد فعال نیست؟
الآن 72 ساعت شده؟من سیمکارت اعتباریمو از نمایشگاه الکامپ گرفتم.وقتی گذاشتم تو گوشیم آنتن نمیداد.رفتم توی mobile&network زدم شبکه هارو یه سرچ بکنه.اینکارو که انجام دادم آنتن اومد.

farhadhatami
28-12-2012, 13:02
دوستانی که سیمشون فعال نبوده آنتن هم نداشتن؟ یا آنتن داشتن نمیتونستن تماس و اس ام اس بدن؟ لطفا بگین، دو روزه خریدمش میزارم نوشته رایتل هست تو گوشیم ولی آنتن ندارم. سرچ شبکه هم میزم اصلا رایتل نیست ولی select automatic رو میزنم وصل میشه ظاهرا ولی آنتن نیست

hoomanutd99
30-12-2012, 14:09
سلام دوستان اینجوری که من شنیدم هنوز نمیشه سیم کارت های رایتل رو به شخص دیگه واگذار کرد یعنی نمیشه سند زد!

FARZAD_B13
30-12-2012, 14:50
دوستانی که سیمشون فعال نبوده آنتن هم نداشتن؟ یا آنتن داشتن نمیتونستن تماس و اس ام اس بدن؟ لطفا بگین، دو روزه خریدمش میزارم نوشته رایتل هست تو گوشیم ولی آنتن ندارم. سرچ شبکه هم میزم اصلا رایتل نیست ولی select automatic رو میزنم وصل میشه ظاهرا ولی آنتن نیست

شما باید ببینی گوشیت ساپورت میکنه یا نه و این که تو شهری که هستین رایتل اومده یا نه
من خودم بعد از 6 7 ساعت فعال شد و بعد از جست و جوی دستی شبکه رو انتخاب کردم و درست شد.

farhadhatami
31-12-2012, 22:18
شما باید ببینی گوشیت ساپورت میکنه یا نه و این که تو شهری که هستین رایتل اومده یا نه
من خودم بعد از 6 7 ساعت فعال شد و بعد از جست و جوی دستی شبکه رو انتخاب کردم و درست شد.

دوست من گوشیم lg optimus one هست که 3g ساپورت میکنه اسمشم تو ایت رایتل زده. تو نارمک تهران هم هستم. زنگ زدم رایتل گفتن سیمتم فعاله. سرچ شبکه زدم رو wcdma هم گذاشتم اسم رایتل اون بالا هست ولی آنتن ندارم

habib_paeidarei
02-01-2013, 18:42
باسلام
بعدازاینکه دیدم توهمدان هم آنتن میده وقتی رفته بودم تهران چندتا امور مشترکین که رایتل هم واگذار میکردن سر زدم
جالب بود تو چهار روزی که اونجا بودم هرموقع سر زدم گفت هنوز سیمکارت به دستمون نرسیده!
آخرش فهمیدم به محض اینکه سیمکارت میارن تمام وکمال میفروشن به مغازه های با انصاف زیر علاالدین اونجا هم که سرزدم سیمکارت بیست هزار تومنی معمولی رو طوری به مشتری به عنوان سیمکارت رند جلوه میدادن که قیمت هایی بین 120تا 400هزار تومن براش در نظر گرفته بودن
شمارشم جالب بود(09213918912) که به این صورت میخوندنش ومیگفتن رنده(09213918912)رنگها رو جدا از هم بخونید
جدا که مسخره ست نه؟!!
درموردکارائی هاش آنتن دهیش مشکلی نداشت ولی رو حالتgsmآنتن نداشت!!
روحالت 3Gهم مصرف باطری فوق العاده بالاست:dx:
درکل فعلا با این وضعیت گل وبلبل خریدش اشتباهه
پشتیبانیش هم که قربونش برم از صدتا تماس دوتاش وصل میشه:dy:

reza3soot
03-01-2013, 01:04
باسلام
بعدازاینکه دیدم توهمدان هم آنتن میده وقتی رفته بودم تهران چندتا امور مشترکین که رایتل هم واگذار میکردن سر زدم
جالب بود تو چهار روزی که اونجا بودم هرموقع سر زدم گفت هنوز سیمکارت به دستمون نرسیده!
آخرش فهمیدم به محض اینکه سیمکارت میارن تمام وکمال میفروشن به مغازه های با انصاف زیر علاالدین اونجا هم که سرزدم سیمکارت بیست هزار تومنی معمولی رو طوری به مشتری به عنوان سیمکارت رند جلوه میدادن که قیمت هایی بین 120تا 400هزار تومن براش در نظر گرفته بودن
شمارشم جالب بود(09213918912) که به این صورت میخوندنش ومیگفتن رنده(09213918912)رنگها رو جدا از هم بخونید
جدا که مسخره ست نه؟!!
درموردکارائی هاش آنتن دهیش مشکلی نداشت ولی رو حالتgsmآنتن نداشت!!
روحالت 3gهم مصرف باطری فوق العاده بالاست:dx:
درکل فعلا با این وضعیت گل وبلبل خریدش اشتباهه
پشتیبانیش هم که قربونش برم از صدتا تماس دوتاش وصل میشه:dy:

این شماره رو اگه به این صورت میخوند که خیلی رندتر بود
09213918912

reza3soot
03-01-2013, 01:10
تو ارومیه دارن سیمکارت میفروشن.تو سایت هم نقاط تحت پوشش داخلی و خارجی رو زده اما با جستجوی شبکه با ایرانسل یا همراه اول نمیشه رایتل رو پیدا کرد.مشکل از کجاست؟

hoomanutd99
03-01-2013, 18:38
تو ارومیه دارن سیمکارت میفروشن.تو سایت هم نقاط تحت پوشش داخلی و خارجی رو زده اما با جستجوی شبکه با ایرانسل یا همراه اول نمیشه رایتل رو پیدا کرد.مشکل از کجاست؟

گوشی باید از 3g ساپورت کنه وگرنه چیزی رو پیدا نمیکنه!

farhadhatami
05-01-2013, 17:04
دوستان چرا تو بعضی گوشی ها شبکه رایتل رو میزنه 43220 ولی تو بعضی کامل اسم رایتل رو میزنه؟ یه سوال دیگه اون 43288 مال چه اپراتوریه؟

Dj_Milad
12-01-2013, 00:49
سلام به همه ی دوستان عزیز موبایلستانی و مخصوصا رایتلی :003:
از مهندسین کسی تا حالا تماس تصویری برقرار کرده ؟! روی گوشی های آندروید کدوم گوشی ها این قابلیت Video Call رو دارند ؟ من یه سرچ زدم مثل اینکه کلا ساپورت نمیکنن !!! من خودم Google Nexus S دارم و تا حالا اصلا گزینه Video Call ندیدم !!!
اگر یه راهنمایی کلی کنید ممنونتون میشم ...

oghab91
15-01-2013, 11:40
سلام
من رایتل اعتباری خریدم توی منطقه ما{همدان } هم آنتن کامل پر هست اما بعضی جاهای{ همدان} آنتن نمیده /سرعت اینترنتش عالیه سرعت دانلود بین 35تا40 کیلوبایت هست /قیمت اعتباری 20.000هست اما من 35.000 از تهران خریدم یکم رند هست /هدیه داخلش 10.000تومان و 1گیگ اینترنت با سرعت 128k به مدت 60روز داره /برای سرعت بالاتر باید بسته اینترنتی بخری فعلا برای اعتباری سرعت 512k بالاتر نمیدن اون هم با مجوز که باید یکسری مدارک رو اینترنتی بفرستی مثلا کارت دانشجویی ..../اما سیمکارت دیتا تاسرعت 1024k هم میدن /128 یکماهه 12.500 و حجم دانلود 1گیگ /// سرعت 512 یکماهه 21.000 تومان با حجم دانلود 1.5 گیگ / البته 15روز هم داره با قیمت متفاوت 128 با قیمت 5.500و و 512k با قیمت 8.500 / به نظر من 3Gتوی ایران عالیه /من راضی هستم :bs:

VIVA
15-01-2013, 16:22
من هم اعتباری رو ثبت نام کردم از طریق سایتشون اما فعلا یک هفته ای شده که سیم کارت نیومده ، این چقدر طول میکشه بچه ها ؟

hoomanutd99
15-01-2013, 17:08
من هم اعتباری رو ثبت نام کردم از طریق سایتشون اما فعلا یک هفته ای شده که سیم کارت نیومده ، این چقدر طول میکشه بچه ها ؟

معمولا واسه شهرستان از یک هفته تا دوهفته طول میکشه‌.

™HUMAN
15-01-2013, 20:16

برای منم همین طور شده ...
هفته پیش از طرق خود سایت رایتل خریدم ، اما هنوز نیومده ، بععضی جاها خوندم 72 ساعته میرسه ....... راستی پوشش رایتل تو مشهد چجوریه ؟ بیشتر شده ؟ نقشه شو کسی داره ؟ :4: تو سایتشم نبود :|

Amir.N8
15-01-2013, 21:30
سلام . دو تا سوال داشتم :
توی آگهی تلویزیونی رایتل ، آبادان هم به عنوان یکی از معدود شهرهای قابل پوشش نشون داده شده ولی توی سایتش نه ...
میشه بگید پوشش در این شهر وجود داره یا نه ؟ و اگه نه احتمالا تا کی مهیا میشه ؟
۲. آیا این شایعه که رایتل قراره گوشی های باندل قراردادی شرکت هایی مثل سامسونگ رو عرضه کنه درسته ؟
اگه آره از کی قراره این طرح اجرا بشه؟
ممنون.

barune.bahari
15-01-2013, 22:12
سلام دوستان منم امروز سیم اعتباری گرفتم
ثبت نام کردم ولی هنوز فعال نشده
وقتی سیم رو میندازم رو گوشی این ارور میده :
SIM not provisioned MM #2
گوشیم : Sony Xperia U
در ضمن Emergency call نشون میده
میخوام ببینم به خاطر اینه که هنوز اکتیو نشده یا مشکل از سیم کارته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم بگم که من network mode گوشیم هم روی WCDMA/GSM هست.

Dj_Milad
16-01-2013, 00:14
از دوستان کسی نیست منو کمک کنه ؟!
من سوالمو توی بخش مربوط به گوشی خودم پرسیدم گفتن اینجا بپرسم ! اینجام که کسی جوابگو نیست !
گوشی من Google Nexus S هست و توی سایت رایتل جزء لیست گوشی هایی که سیم کارت نسل سوم رو پشتیبانی می کنند هست ولی نمیدونم چجوری تماس تصویری برقرار کنم ! چون گزینه Video Call رو نمیبینم !
ممنون میشم راهنماییم کنید ...

VIVA
16-01-2013, 01:37
رای منم همین طور شده ...
هفته پیش از طرق خود سایت رایتل خریدم ، اما هنوز نیومده ، بععضی جاها خوندم 72 ساعته میرسه ....... راستی پوشش رایتل تو مشهد چجوریه ؟ بیشتر شده ؟ نقشه شو کسی داره ؟ تو سایتشم نبود :|

چرا نقشه مشهد رو داره من خودم پوشش رو دیدم خوب بود فقط اطراف مشهد یعنی دورش پوشش نداره .

سلام دوستان منم امروز سیم اعتباری گرفتم
ثبت نام کردم ولی هنوز فعال نشده
وقتی سیم رو میندازم رو گوشی این ارور میده :
Sim not provisioned mm #2
گوشیم : Sony xperia u
در ضمن emergency call نشون میده
میخوام ببینم به خاطر اینه که هنوز اکتیو نشده یا مشکل از سیم کارته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم بگم که من network mode گوشیم هم روی wcdma/gsm هست.
شما شبکه رو به صورت دستی انتخاب کن شاید درست بشه فکنم شمارش اینه 43220

من سوالمو توی بخش مربوط به گوشی خودم پرسیدم گفتن اینجا بپرسم ! اینجام که کسی جوابگو نیست !
گوشی من google nexus s هست و توی سایت رایتل جزء لیست گوشی هایی که سیم کارت نسل سوم رو پشتیبانی می کنند هست ولی نمیدونم چجوری تماس تصویری برقرار کنم ! چون گزینه video call رو نمیبینم !
دوست عزیز شما الان سیم کارت رایتل رو داخل گوشی گزاشتین ؟ چون فکر کنم این امکان زمانی روی گوشی فعال بشه که سیم کارت اون رو ساپورت کنه .

™HUMAN
16-01-2013, 09:58
چرا نقشه مشهد رو داره من خودم پوشش رو دیدم خوب بود فقط اطراف مشهد یعنی دورش پوشش نداره .

شما شبکه رو به صورت دستی انتخاب کن شاید درست بشه فکنم شمارش اینه 43220

دوست عزیز شما الان سیم کارت رایتل رو داخل گوشی گزاشتین ؟ چون فکر کنم این امکان زمانی روی گوشی فعال بشه که سیم کارت اون رو ساپورت کنه .

میشه لینک از نقشه ش بدید یا خودتون بزارید اینجا ؟ (آپ کنید)
چون نقشه ش هرچند وقت یه بار عوض میشه و آخرین وضعیت پوشش دهی رو مشخص میکنه همیشه بود تو سایت اما اینبار فقط نقشه ی گوگلیه مشهدو داره :4:
نقشه ی پوشش شبکه رو نداره :4: :022:

VIVA
16-01-2013, 11:19
گوشی من Google Nexus S هست و توی سایت رایتل جزء لیست گوشی هایی که سیم کارت نسل سوم رو پشتیبانی می کنند هست ولی نمیدونم چجوری تماس تصویری برقرار کنم ! چون گزینه Video Call رو نمیبینم !
خوب من در این زمینه یکم تحقیق کردم و کلا مشخص شد که گوشی های گوگل کلا native 3g camera را رو ساپورت نمی کنند خلاصه کلام این که نمیشه تماس تصویری با سیم کارت های رایتل برقرار کرد .
که البته فقط گوشی های گوگل نیست و بیشتر گوشی های اندروید اینطوری هستند .

میشه لینک از نقشه ش بدید یا خودتون بزارید اینجا ؟ (آپ کنید)
چون نقشه ش هرچند وقت یه بار عوض میشه و آخرین وضعیت پوشش دهی رو مشخص میکنه همیشه بود تو سایت اما اینبار فقط نقشه ی گوگلیه مشهدو داره
نقشه ی پوشش شبکه رو نداره
خوب همون نقشه گوگلی مشهد هست دیگه :D یکم روش صبر کنی رنگی میشه حالا اگه منظورت این هست که بیا گزاشتم

™HUMAN
16-01-2013, 11:59
خوب من در این زمینه یکم تحقیق کردم و کلا مشخص شد که گوشی های گوگل کلا native 3g camera را رو ساپورت نمی کنند خلاصه کلام این که نمیشه تماس تصویری با سیم کارت های رایتل برقرار کرد .

خوب همون نقشه گوگلی مشهد هست دیگه :D یکم روش صبر کنی رنگی میشه حالا اگه منظورت این هست که بیا گزاشتم
ا ا ا :4: :ca:
راس گفتی ، صبر نکرده بودم ، البته باید زوم رو یکم کمتر کنید تا زودتر لود بشه.
با تشکر :4:

™HUMAN
16-01-2013, 12:03

راستی ببخشید شما که تحقیق کردید ، این سیم کارتا روی تبلتای سامسونگ مثل p3100 tab2 یا 7پلاس جواب میده ؟
شما میگی روی بیشتر گوشی های اندروییدی جواب نمیده ، پس چه فایده !

oghab91
16-01-2013, 12:49
سلام
بعضی از دوستان مشکل تماس تصویری دارن وقتی جایی زنگ میزنی گزینه ای به اسم تماس تصویری نمیاد /منم همین مشکل رو داشتم اول یک شماره ذخیره کنید بعد وارد دفترچه تلفن بشید روی مخاطب بزنید...... 3گزینه میاد {تماس تصویری } {تماس صوتی } {پیامک } بعد تماس تصویری رو بزنید /.......البته گوشی من ویندوز فون هست

Amir.N8
16-01-2013, 18:32
سلام . دو تا سوال داشتم :
توی آگهی تلویزیونی رایتل ، آبادان هم به عنوان یکی از معدود شهرهای قابل پوشش نشون داده شده ولی توی سایتش نه ...
میشه بگید پوشش در این شهر وجود داره یا نه ؟ و اگه نه احتمالا تا کی مهیا میشه ؟
۲. آیا این شایعه که رایتل قراره گوشی های باندل قراردادی شرکت هایی مثل سامسونگ رو عرضه کنه درسته ؟
اگه آره از کی قراره این طرح اجرا بشه؟
ممنون.

دوستان کسی نمیتونه جواب بده ؟!
حالا سوال اول رو شاید اطلاع نداشته باشید ولی سوال دوم چی ؟
ممنون.

reza3soot
18-01-2013, 14:46
سیمکارتای هر شهر کد خاصی داره یا فرقی نمیکنه؟
سیمکارتای دائمی چند روزه تحویل میشن؟(ثبت نام از طریق اینترنت)
چرا تو اطلاع رسانی نمیگن که سیمکارتا با 5% اضافه قیمت فروخته میشن؟(نمیدونم اسمش مالیات بر ارزش افزوده بود یا چیز دیگه!!!)

reza3soot
18-01-2013, 22:29
دوستان کسی نمیتونه جواب بده ؟!
حالا سوال اول رو شاید اطلاع نداشته باشید ولی سوال دوم چی ؟
ممنون.

شما با یه اسمارت فون و یه سیمکارت ایرانسل تو شبکه جستجوی دستی کن ببین رایتل رو پیدا میکنه یا نه.اگه تو جستجو IR20 و یا 43220 رو پیدا کرد رایتل هست تو شهرتون اگه نبود که هیچی.
راهنمایی بیشتر از سایت مادر تو لینک زیر:

لینک (http://rightel.ir/News/Details/702748aa-e82f-4d27-b686-a0e70110abff)

Amir.N8
18-01-2013, 22:43
شما با یه اسمارت فون و یه سیمکارت ایرانسل تو شبکه جستجوی دستی کن ببین رایتل رو پیدا میکنه یا نه.اگه تو جستجو ir20 و یا 43220 رو پیدا کرد رایتل هست تو شهرتون اگه نبود که هیچی.
راهنمایی بیشتر از سایت مادر تو لینک زیر:

لینک (http://rightel.ir/news/details/702748aa-e82f-4d27-b686-a0e70110abff)

به جز ایرانسل و همراه اول ، irn20 پیدا میکنه ... همونه ؟

reza3soot
18-01-2013, 23:20
به جز ایرانسل و همراه اول ، irn20 پیدا میکنه ... همونه ؟

دقیقا نمیشه گفت اما اونجوری که تو سایت رایتل هست این شبکه فقط توسط دو تا شناسه ir20,43220 شناخته میشه.

reza3soot
18-01-2013, 23:32
در ضمن امیر جان شما اون چیزایی که تو تلویزیون نشون میده رو زیاد جدی نگیر.تبلیغات اونم از تلویزیون ایران فقط جنبه فان داره.:df:

reza3soot
20-01-2013, 13:56
سیمکارت دائمی من رسید دستم.تقریبا 132 ساعت بعد از ثبت نام
سیمکارت هدیه همراهش نیست.:bn:

avantika
20-01-2013, 14:34
سیمکآرتِ رایتلِ من فعال نمیشـه ...

تنظیمآتش هـم درستـه ...

یـه 10 دقیقـه انتن دآشت ، اما بعد از یه بآر کـه خاموش و روشن کردم ، دیگه آنتن ندارم ...

salavat252
20-01-2013, 15:24
سلام خدمت سروران گرامی
یک مشکل عظیمی با رایتل پیدا کردم که امیدوارم کمکم کنید
از همون موقعی که رایتل رو برای اولین بار داخل گوشی گلکسی جیو گذاشتم، بعد از وارد کردم پین کد، گوشی ری استارت یا ریبوت میشه. پنج شش بار که ری استارت شد، بعد ممکنه به رایتل وصل بشه(علامت 3G ) ظاهر بشه. که تازه باز وسط مکالمه یا حین کار کردن با بروزر، ری استارت میکنه گوشی رو و ایت پروسه ادامه پیدا میکنه. رسما نتونستم ازش استفاده کنم.
مشکل از گوشی هم مطمئنا نیست. چون از موقعی که رایتل رو گذاشتم این اتفاق افتاده. در ضمن، تعمیرگاه هم بردم، گفته از گوشی نیست.
با سبمکارت همراه اول و ایرانسل هم اصلا مشکلی نداره.
اما وقتی همیم سیمکارت رایتل رو روی گوشی ویندوز موبایل سامسونگ B7330 گذاشتم، این حالت ری استارت شدن، رخ نداد و کاملا بدون مشکل سیمکارت رو قبول کرد.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

™HUMAN
20-01-2013, 19:28
سیمکآرتِ رایتلِ من فعال نمیشـه ...

تنظیمآتش هـم درستـه ...

یـه 10 دقیقـه انتن دآشت ، اما بعد از یه بآر کـه خاموش و روشن کردم ، دیگه آنتن ندارم ...

فعال نمیشه ؟ اعتباریه ؟ دائمیه ؟ چیه ؟ اعتباری باشه با اول تماس یا پیامک یا شارژ فعال میشه ، کار خاصی لازم نیست انجام بدی . آنتن نداشتنت شاید بخاطر عدم پوشش شبکه باشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------
سیمکارت منم دیشب رسید :4: ولی چه فایده که هنوز اینحا آنتن نداره :022:

VIVA
20-01-2013, 20:33
سیمکارت منم دیشب رسید ولی چه فایده که هنوز اینحا آنتن نداره

شما کی ثبت نام کردی که دیشب رسید ؟ در ضمن مگه پست اینارو نمیاره ؟ که شب آورده :4:
مگه شما کجای مشهد هستی که آنتن نیومده ؟
مال من که هنوز نیومده

™HUMAN
20-01-2013, 20:39
شما کی ثبت نام کردی که دیشب رسید ؟ در ضمن مگه پست اینارو نمیاره ؟ که شب آورده :4:
مگه شما کجای مشهد هستی که آنتن نیومده ؟
مال من که هنوز نیومده

من فک کنم 4شنبه قبلی نه قبلیش :4: ثبت نام کرده بودم :4:
من خودم که نبودم ، بین ساعت 4 تا 4:30 رسیده خونه ، خودم نبودم ! تحویل خونواده دادن :4:
منظورم از شب همون بود دیگه ، ساعتای 4 تا 4:30 :4: :ca: :ca: :4: :4:
من کجای مشهدم ؟ :4: امضاء رو ببین ، نمیشه بگم ... هه
شما کی ثبت نام کردی ؟:am:

™HUMAN
20-01-2013, 20:44
سیمکارتای هر شهر کد خاصی داره یا فرقی نمیکنه؟
سیمکارتای دائمی چند روزه تحویل میشن؟(ثبت نام از طریق اینترنت)
چرا تو اطلاع رسانی نمیگن که سیمکارتا با 5% اضافه قیمت فروخته میشن؟(نمیدونم اسمش مالیات بر ارزش افزوده بود یا چیز دیگه!!!)

خیر فرقی نمیکنه ، پیش شماره 0920 برای سیم کارت های دائمی و پیش شماره 0921 برای سیم کارت های اعتباری و دیتا :4:
برای شهرستان حدود دوهفته و شهر تهران حدود 72 ساعت
نمیدونم دیگه از خودشون بپرس :4:

™HUMAN
20-01-2013, 20:48
سلام
من رایتل اعتباری خریدم توی منطقه ما{همدان } هم آنتن کامل پر هست اما بعضی جاهای{ همدان} آنتن نمیده /سرعت اینترنتش عالیه سرعت دانلود بین 35تا40 کیلوبایت هست /قیمت اعتباری 20.000هست اما من 35.000 از تهران خریدم یکم رند هست /هدیه داخلش 10.000تومان و 1گیگ اینترنت با سرعت 128k به مدت 60روز داره /برای سرعت بالاتر باید بسته اینترنتی بخری فعلا برای اعتباری سرعت 512k بالاتر نمیدن اون هم با مجوز که باید یکسری مدارک رو اینترنتی بفرستی مثلا کارت دانشجویی ..../اما سیمکارت دیتا تاسرعت 1024k هم میدن /128 یکماهه 12.500 و حجم دانلود 1گیگ /// سرعت 512 یکماهه 21.000 تومان با حجم دانلود 1.5 گیگ / البته 15روز هم داره با قیمت متفاوت 128 با قیمت 5.500و و 512k با قیمت 8.500 / به نظر من 3Gتوی ایران عالیه /من راضی هستم :bs:
منظورت اینه اگه سیمکارت دیتا داشته باشم بدون نیاز به ارسال مدارک میتونم اینترنت با سرعت 1 مگ داشته باشم ؟ :022::dz::cl:

dash amir
20-01-2013, 22:08
سلام به کاربراواساتیدعزیز.چندتاسو ل داشتم ممنون میشم هرکس اطلاع دقیق وکامل داره راهنمایی کنه.بنده گوشیم نوت هست.میخوام ازاین سیم بخرم وفقط هم واسه اینترنتش میخوام اگه واقعاسرعتش خوبه.حالاشنیدم اعتباریش با دیتاش سرعتشون فرق داره.توکامنتا که خوندم گفتن دیتاسرعتش۵۱۲هست واعتباری۱۲۸.حالاواقعادیتا ۱۲هست؟امکانات دیتافقط اس ام اس واینترنت هست دیگه؟ازهمه مهمتراینکه باطریه گوشی میگن فوق العاده مصرفش میره بالا همینطوره؟؟؟

salavat252
20-01-2013, 22:27
سلام به کاربراواساتیدعزیز.چندتاسو ل داشتم ممنون میشم هرکس اطلاع دقیق وکامل داره راهنمایی کنه.بنده گوشیم نوت هست.میخوام ازاین سیم بخرم وفقط هم واسه اینترنتش میخوام اگه واقعاسرعتش خوبه.حالاشنیدم اعتباریش با دیتاش سرعتشون فرق داره.توکامنتا که خوندم گفتن دیتاسرعتش۵۱۲هست واعتباری۱۲۸.حالاواقعادیتا ۱۲هست؟امکانات دیتافقط اس ام اس واینترنت هست دیگه؟ازهمه مهمتراینکه باطریه گوشی میگن فوق العاده مصرفش میره بالا همینطوره؟؟؟

سلام. بنظرم اعتباری بگیرین راضیتون میکنه. سرعتش حداقل ۳۵ کیلو بایته. اما واقعا خورنده ی باتریه. من روزی دو بار فول شارژ میکنم. فکر کنم تا یه ماه دیگه که از تب و تابش بیفتم، برگردم همون ایرانسل!

dash amir
20-01-2013, 22:32
سلام. بنظرم اعتباری بگیرین راضیتون میکنه. سرعتش حداقل ۳۵ کیلو بایته. اما واقعا خورنده ی باتریه. من روزی دو بار فول شارژ میکنم. فکر کنم تا یه ماه دیگه که از تب و تابش بیفتم، برگردم همون ایرانسل!

Sent from my gt-s5660 using tapatalk 2

سرعت ۳۵کیلوبایت برثانیه که ایرانسلم واسه من میده البته صبحهای زودواخره شبها.بیشترتوضیح میدید؟من تهران هستم‌.اگه واقعاانقدرباطری مصرف میکنه خیلی بده ک.

hoomanutd99
21-01-2013, 00:40
سرعت ۳۵کیلوبایت برثانیه که ایرانسلم واسه من میده البته صبحهای زودواخره شبها.بیشترتوضیح میدید؟من تهران هستم‌.اگه واقعاانقدرباطری مصرف میکنه خیلی بده ک.

دوستمون که گفتن حداقل این سرعت رو میده و در مصرف باتری هم به گوشی برمیگرده که چطور با شبکه 3gکنار میاد و به سیم کارت مربوط نمیشه، ولی خوب کلا 3g نسبت به شبکه های پاینتر خودش مصرف باتری بیشتری داره.

salavat252
21-01-2013, 06:54

من مشهد هستم. شما در باز کردن صفحات اینترنت هیچ مشکلی ندارید و دقیقا مثل ADSL 128 میمونه. سرعت دانلودش هم بین سی تا چهله. من که با ایرانسل از هفت بیشتر نداشتم. اما در مورد باتری، واقعا مصرف رو میبره بالا حتی اگه کلا دیتا رو قطع کنین!

avantika
21-01-2013, 09:10
فعال نمیشه ؟ اعتباریه ؟ دائمیه ؟ چیه ؟ اعتباری باشه با اول تماس یا پیامک یا شارژ فعال میشه ، کار خاصی لازم نیست انجام بدی . آنتن نداشتنت شاید بخاطر عدم پوشش شبکه باشه
-------------------------------------------------------------------------------------------------
سیمکارت منم دیشب رسید :4: ولی چه فایده که هنوز اینحا آنتن نداره :022:

اعتبـاری ـه ... اما آنتن ندآرهـ اصلن که بخوام زنگ بزنم یا پیامک بدم : (

BAHMAN
21-01-2013, 12:24
سلام.
گوشی من Wave 2 هست. مصرف باتری برای من فرق خاصی نکرده... سرعت برقراری تماس و تحویل sms واقعا بیشتر از بقیه اپراتورها هست.
دو تا سوال:
از دوستانی که رایتل دارن کسی سیم کارت رو با مودم 3g تست کرده؟ البته غیر از مودمی که خود رایتل میفروشه...
میخوام ببینم چه مارکهایی باهاش سازگاری دارن و قیمتها چه جوریاس...

سوال دوم این که طریقه ارسال مدارک برای سرعت بالاتر از 128 چه جوریه؟ من تو سایتش شماره ملیمو وارد میکنم میگه اشتباهه...
البته سیم کارت رو حضوری از دفتر مرکزیشون تو کرج خریدم
ممنون

™HUMAN
21-01-2013, 12:36
اعتبـاری ـه ... اما آنتن ندآرهـ اصلن که بخوام زنگ بزنم یا پیامک بدم : (

پس احتمالا تو منطقه شما هنوز پوشش نداره :bq:.... برید سایت رایتل قسمت مناطق تحت پوشش ، ببینید اونجایی که شما هستی :4: تحت پوشش شبکه هست یا نه .:dz::bq:

VIVA
21-01-2013, 13:42
من فک کنم 4شنبه قبلی نه قبلیش :4: ثبت نام کرده بودم :4:
من خودم که نبودم ، بین ساعت 4 تا 4:30 رسیده خونه ، خودم نبودم ! تحویل خونواده دادن :4:
منظورم از شب همون بود دیگه ، ساعتای 4 تا 4:30 :4: :ca: :ca: :4: :4:
من کجای مشهدم ؟ :4: امضاء رو ببین ، نمیشه بگم ... هه
شما کی ثبت نام کردی ؟:am:

نمیدونم دقیق فکر کنم الان تو هفته سوم باشه :4: هنوز که خبری از سیم کارت من نیست :4:

salavat252
21-01-2013, 16:58
در جواب VIVA

من مشهدم و سیمکارت من بعد از ۱۰ روز رسید. با ۲۹۲۰ تماس بگیرید و ازشون بخان که کد رهگیری ارسال سیمکارت رو براتون بخونن و بعد از سایت پست پیگیری کنید

salavat252
21-01-2013, 17:01
در جواب BAHMAN

سلام. مارک های مختلفی وجود داره. از مارکای بی کیفیت تا بهترینها. اما کمترینش ۸۵ تومنه. خود مودمی که رایتل میده، D-Link و بسیار با کیفیته. الآن همون رو میدن ۱۲۰. بصرفست که از خودش بخرید

VIVA
21-01-2013, 19:01
در جواب VIVA

من مشهدم و سیمکارت من بعد از ۱۰ روز رسید. با ۲۹۲۰ تماس بگیرید و ازشون بخان که کد رهگیری ارسال سیمکارت رو براتون بخونن و بعد از سایت پست پیگیری کنید

والا اینا ترکوندن با این پشتیبانیشون زنگ زدم 20 دقیقه گذشته تازه میگه شما در صف نفر 20 شدی :4: منم قطع کردم :4: تازه میگه ممنون از شکیبایی شما :ca:

salavat252
21-01-2013, 19:48
والا اینا ترکوندن با این پشتیبانیشون زنگ زدم 20 دقیقه گذشته تازه میگه شما در صف نفر 20 شدی :4: منم قطع کردم :4: تازه میگه ممنون از شکیبایی شما :ca:

آره. اما ساعت هشت صبح زنگ بزنید زودتر وصل میشید. تازه بنده خدا اپراتوره داشت پنج دقیقه عذرخواهی میکرد!

oghab91
21-01-2013, 20:28
سلام به دوستان :dn:
بعضی ها میگن سرعت اینترنت چطوریه >به نظر من عالیه سرعت 128که روی این سیمکارت رایتل فعاله بین کاربرها تقسیم نمیشه وافت سرعت نداره هر ساعتی وصل میشی سرعتش بالاست سرعت دانلود من بین 35تا 40هست با دانلود منیجر/سرعتش از سیمکارت های همراه اول و ایرانسل بیشتره //سوال یکی از دوستان که گفته بود برای سرعت بالاتر از 128باید چیکار کرد ::چه رایتل دایمی چه اعتباری چه دیتا باید مدارک ارسال کنی که سرعت بالاتر از 128بهت بدن فعلا دیتا تا 1024واعتباری تا سرعت 512بیشتر نمیدن //////بعضی از دوستان گفتن مصرف باطریش زیاده هر چقدر پهنای باند بیشتر بشه واستفاده از سیمکارت واینترنت بالا باشه خب قطعا مصرف شارژ باطری زیاد //اما در حالت استندبای یا آماده بکار زیاد فرقی با سیمکارت های دیگه نداره ...////شاید این اطلاعات بدرد بعضی ها بخوره که برای سرعت اینترنت بالاتر از 128باید چه مدارکی رو به رایتل از طریق اینترنت فرستاد ...

مدارک لازم :متقاضیان سرعت بیش از 128 که تا کنون موفق به ارائه مدارک خود نشده اند، لازم است تصویر یکی از مدارک مشروحه زیر را به همراه تصویر کارت ملی بصورت فایل هائی با فرمت Jpeg (پسوند jpg ) ارسال کنند. لطفا بدین منظور یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید. حداکثر اندازه هر فایل می تواند 200کیلوبایت باشد.
کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
پروانه وکالت

کارت بازرگانی یا جواز کسب معتبر

کارت یا حکم عضویت هیات علمی دانشگاه، کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه

معرفی نامه از یک شرکت ثبت شده جهت دریافت اینترنت پرسرعت. برای شرکت ها و سازمان های غیردولتی ارائه تصویر روزنامه رسمی لازم است.

هر سوالی در مورد رایتل داشتید درخدتم .......

BAHMAN
21-01-2013, 21:17
مدارک لازم :متقاضیان سرعت بیش از 128 که تا کنون موفق به ارائه مدارک خود نشده اند، لازم است تصویر یکی از مدارک مشروحه زیر را به همراه تصویر کارت ملی بصورت فایل هائی با فرمت jpeg (پسوند jpg ) ارسال کنند. لطفا بدین منظور یکی از موارد زیر را انتخاب نمائید. حداکثر اندازه هر فایل می تواند 200کیلوبایت باشد.
کارت نظام پزشکی یا نظام مهندسی
پروانه وکالت

کارت بازرگانی یا جواز کسب معتبر

کارت یا حکم عضویت هیات علمی دانشگاه، کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه

معرفی نامه از یک شرکت ثبت شده جهت دریافت اینترنت پرسرعت. برای شرکت ها و سازمان های غیردولتی ارائه تصویر روزنامه رسمی لازم است.

هر سوالی در مورد رایتل داشتید درخدتم .......

سلام. خود شما یا دوستان دیگه با این مدارک تونستید سرعت بالاتر بگیرید؟ میخوام ببینم پروسه چقدر طول میکشه...و آیا نتیجه ای هم داره یا نه...

oghab91
21-01-2013, 22:11
سلام. خود شما یا دوستان دیگه با این مدارک تونستید سرعت بالاتر بگیرید؟ میخوام ببینم پروسه چقدر طول میکشه...و آیا نتیجه ای هم داره یا نه...

نه متاسفانه سیمکارت رو از تهران خریدم به اسم خودم نیست منتظرم تغییر مالکیت بدم فعلا همدان نمایندگی رایتل نداره /اگه به اسم خودم بود کارت دانشجویی ارسال میکردم تا سرعت 128 بالاتر بهم بدن ...

وارد سایت رایتل که بشی قسمت خدمات غیر حضوری ـ قسمت ورود - شماره موبایل بارمز عبور رو وارد کنید وارد پروفایل میشید یک لینک جداگانه برای خرید بسته های اینترنتی هست نوشته برای سرعت بالاتر از 128 به لینک مراجعه کنید .مدارک لازم هم نوشتم چی میخواد .......

یکی از دوستان گفته بود سرعت 512 رایتل " سرعت دانلودش 70-75 کیلو بایت درثانیه هست ...

™HUMAN
22-01-2013, 11:47
امروز رفته بودم مرکز شهر :4: چه آنتنی داشت ، فول بود ، سرعت اینترنت هم عالی بدون دووووشواری :4: سرعت اینترنتش واقعا حرف نداشت ولی حیف که نه از فیسبوک استفاده تونستم و نه از اپرا مینی :022: :au: :ak:اخطار میده : "این مورد توسط اپراتور مسدود شده " :dy:

BAHMAN
22-01-2013, 12:26
خیلی مشکل عجیبیه...
من نمیتونم از تو سایتشون مدارکم رو ارسال کنم... همون اول که شماره ملی وارد میکنم میگه اشتباهه...

زنگ زدم خدمات آدرس داد گفت مدارک رو پست کنید!!!!

avantika
22-01-2013, 13:39
پس احتمالا تو منطقه شما هنوز پوشش نداره :bq:.... برید سایت رایتل قسمت مناطق تحت پوشش ، ببینید اونجایی که شما هستی :4: تحت پوشش شبکه هست یا نه .:dz::bq:

الآن نگا کردم ... تحتِ پوشش هـم هس :|

oghab91
22-01-2013, 14:27
امروز رفته بودم مرکز شهر :4: چه آنتنی داشت ، فول بود ، سرعت اینترنت هم عالی بدون دووووشواری :4: سرعت اینترنتش واقعا حرف نداشت ولی حیف که نه از فیسبوک استفاده تونستم و نه از اپرا مینی :022: :au: :ak:اخطار میده : "این مورد توسط اپراتور مسدود شده " :dy:

سلام :dn:

آره خیلی جالبه نمیدونم رایتل چه کاری انجام داده که نمیشه با گوشی به فیس وصل شد ... مرورگرهایی مثل .. uc -opera mini} هم که .. ف } رو رد میکنه هم به اینترنت رایتل ناسازگارن /به نظر من شاید به اینترنت ملی ربط داره /اما داخل کامپیوتر وقتی رایتل رو داخل مودم usb میزاری با وی پ ی ا ن راحت به فیس ... وصل میشه ... /من احساس میکنم علت اصلی اینترنت ملی باشه شاید رایتل داره از اون استفاده میکنه که محدود شده به اینطور سایتها ......

farhadhatami
24-01-2013, 14:50
سلام :dn:

آره خیلی جالبه نمیدونم رایتل چه کاری انجام داده که نمیشه با گوشی به فیس وصل شد ... مرورگرهایی مثل .. uc -opera mini} هم که .. ف } رو رد میکنه هم به اینترنت رایتل ناسازگارن /به نظر من شاید به اینترنت ملی ربط داره /اما داخل کامپیوتر وقتی رایتل رو داخل مودم usb میزاری با وی پ ی ا ن راحت به فیس ... وصل میشه ... /من احساس میکنم علت اصلی اینترنت ملی باشه شاید رایتل داره از اون استفاده میکنه که محدود شده به اینطور سایتها ......

جدا؟! uc 7.8 باز نمیکنه؟!!!! اگه اینجوریه که فاییده نداره

oghab91
24-01-2013, 18:30
جدا؟! uc 7.8 باز نمیکنه؟!!!! اگه اینجوریه که فاییده نداره

بله با هر ورژن وصل بشی جاوا uc باز نمیکنه /چه uc چه اپرا مینی /اپرا مینی ویندوز موبایل هم باز نمیکنه /نمیدونم رایتل چیکار کرده :dy: هر مرورگر موبایلی که (ف) رو رد کنه به رایتل ناسازگاره ....

farhadhatami
28-01-2013, 22:54
دوستان کدی که نشون بده چقدر از بسته اینترنتمون مونده چیه؟

farhadhatami
29-01-2013, 17:27

رفقا اینو فهمیدم. حالا یه سوال دیگه. اس ام اسا میره کلا دلیوری نداره؟ چیزیو باید فعال کنیم ؟ شما هایی که رایتل دارین هم دلیوری نمیرسه بهتون؟

oghab91
29-01-2013, 17:30

اینترنت 1گیگ باسرعت 128 که هدیه سیمکارت اعتباری هست وقتی کد #140* رو بزنی مینویسه چند مگابایت دیگه تموم میشه به 100مگابایت آخر هم که برسه یک پیام کوتاه میفرسته /اما برای دفعه بعد که بسته اینترنتی بخری دیگه نمیفهمی چند مگابایت مصرف کردی منم دنبال کد میگردم... به رایتل هم هر وقت زنگ میزنم بپرسم میگه ساعت کاری خاتمه یافته است ........

oghab91
29-01-2013, 17:32
رفقا اینو فهمیدم. حالا یه سوال دیگه. اس ام اسا میره کلا دلیوری نداره؟ چیزیو باید فعال کنیم ؟ شما هایی که رایتل دارین هم دلیوری نمیرسه بهتون؟

فهمیدن میزان مصرف اینترنت چطوریه ؟ بگو من هم میخوام .....

mehdio07
29-01-2013, 18:35
بله با هر ورژن وصل بشی جاوا uc باز نمیکنه /چه uc چه اپرا مینی /اپرا مینی ویندوز موبایل هم باز نمیکنه /نمیدونم رایتل چیکار کرده :dy: هر مرورگر موبایلی که (ف) رو رد کنه به رایتل ناسازگاره ....

والا من الان دارم با uc‎ ‎‏ ‏این پاسخ رو میدم مشکلی هم نداره...
اوپرا رو امتحان نکردم
اوا یو سی جاوا ۸.۷ هست

farhadhatami
30-01-2013, 00:54
همون 140#* رو بزنی اون پایین زده چقد حجمت مونده

oghab91
30-01-2013, 08:37
نه مال من مینویسه 0مگابایت ؛در صورتی که تازه بسته اینترنت 1گیگ ماهانه خریدم /آره برای اون اینترنت هدیه 1گیگ می نوشت اما حالا که اون تمام شده و بسته اینترنتی جدید خریدم دیگه مشخص نیست چقدر مصرف کردم ،نوشته 0مگابایت !

farhadhatami
30-01-2013, 11:17
نه مال من مینویسه 0مگابایت ؛در صورتی که تازه بسته اینترنت 1گیگ ماهانه خریدم /آره برای اون اینترنت هدیه 1گیگ می نوشت اما حالا که اون تمام شده و بسته اینترنتی جدید خریدم دیگه مشخص نیست چقدر مصرف کردم ،نوشته 0مگابایت !

یه کار میتونی بکنی. الان حجم باقی موندت رو تو سایت رایتل ببین بعد ازین نرم افزارای مدیریت دیتا استفاده کن حجم رو بزن توش. هر چقدم استفاده کردی فعلا با اون نرم افزار ببین

oghab91
30-01-2013, 19:13
یه کار میتونی بکنی. الان حجم باقی موندت رو تو سایت رایتل ببین بعد ازین نرم افزارای مدیریت دیتا استفاده کن حجم رو بزن توش. هر چقدم استفاده کردی فعلا با اون نرم افزار ببین

میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ داخل سایت رایتل از کدام قسمت میشه فهمید چقدر از اینترنت مصرف کردم ؟.آخه داخل سایت رایتل موقع ورود وقتی وارد پروفایلم میشم مینویسه بسته اینترنت خریداری شده ۱۳۹۱/۱۲/۰۴ ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ مهلت اتمام بسته /چیز دیگه ای ننوشته /میخوام بفهمم چه مگابایت مونده تمام بشه .........!

MOSIFA
30-01-2013, 19:28
آقا ما یک رایتل خریدیم، خیلی ناراضی هستیم، اولا اینکه خونه ی ما توی مرکز شهره و آنتن نداره، و گاهی اوقات یک دونه آنتن به زور میاد(منطقه ی فرامرز مشهد)!

دوم اینکه با ایرانسل یا تلفن ثابت بهش زنگ میزنی میگه همچین شماره ای وجود نداره، در صورتی که صدبار به اپراتور رایتل زنگ زدیم و گفتند فعاله سیمکارت، حتی یکبار هم با همون

یک دونه آنتن زنگ زدم تلفن ثابت!

خلاصه به نظرم حیفه پوله که به این رایتل بدی، من که خیلی پشیمونم!

farhadhatami
31-01-2013, 01:44
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟ داخل سایت رایتل از کدام قسمت میشه فهمید چقدر از اینترنت مصرف کردم ؟.آخه داخل سایت رایتل موقع ورود وقتی وارد پروفایلم میشم مینویسه بسته اینترنت خریداری شده ۱۳۹۱/۱۲/۰۴ ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ مهلت اتمام بسته /چیز دیگه ای ننوشته /میخوام بفهمم چه مگابایت مونده تمام بشه .........!

من فکر میکردم تو پروفایل میزنه حجمو. باید یه راهی داشته باشه. دوستان کاربلد رایتل دار کمک کنن لطفا

Mehdi7007
31-01-2013, 22:31
من فکر میکردم تو پروفایل میزنه حجمو. باید یه راهی داشته باشه. دوستان کاربلد رایتل دار کمک کنن لطفا

من سر همین قضیه باقی مانده اینترنت زنگ زدم پشتیبانی رایتل یه خانمه بعد از نیم ساعت گفت که فعلا امکان دیدن باقی مانده حجم اینترنت تو سیستم توسط مشترک امکان پذیر نیست و تنها راه فهمیدن باقی مانده اینترنت فعلا فقط تماس با پشتیبانی هست واسه این دیگه واقعا موندم چی بگیم یعنی شما بخوای باقی مانده حجم اینترنتتو بفهمی باید نیم ساعت پشت خط بمونی تا با پشتیبانی صحبت کنی:be:

chelsea228
01-02-2013, 20:07
خیلی گرونه اصلا نمیصرفه بخری قیمت دیتا سرسام اوره چرا انقد

oghab91
01-02-2013, 20:10
سلام

یک قابلیت جالب رایتل =من گوشیم امکان internet sharing داره یعنی استفاده از گوشی بعنوان مودم برای کامپیوتر
{مثل مودم usb 3G }چه با کابل چه با بلوتوث .. نکته جالب اینه که وقتی با کسی با موبایل صحبت میکنی اینترنت رایتل فعاله و میتونی همزمان هم توی اینترنت بدون افت سرعت وب گردی کنی و هم مکالمه کنی / اپراتور های دیگه مثل ایرانسل یا همراه اول موقع مکالمه اینترنت قطع میشه /اینترنت رایتل شبیه ADSL هست مشغول نمیشه /اما خب واقعا بسته های اینترنتی گرانه ..... ارزش نداره ....

farhadhatami
02-02-2013, 12:08
سلام

یک قابلیت جالب رایتل =من گوشیم امکان internet sharing داره یعنی استفاده از گوشی بعنوان مودم برای کامپیوتر
{مثل مودم usb 3G }چه با کابل چه با بلوتوث .. نکته جالب اینه که وقتی با کسی با موبایل صحبت میکنی اینترنت رایتل فعاله و میتونی همزمان هم توی اینترنت بدون افت سرعت وب گردی کنی و هم مکالمه کنی / اپراتور های دیگه مثل ایرانسل یا همراه اول موقع مکالمه اینترنت قطع میشه /اینترنت رایتل شبیه ADSL هست مشغول نمیشه /اما خب واقعا بسته های اینترنتی گرانه ..... ارزش نداره ....

آره قابلیت جالبیه. ولی فکر کنم گوشی اون موقع انقد داغ کنه که خاموش بشه. چون موقعی که من tethering میکنم با pc داغ میشه چه برسه مکالمه هم بکنم اون موقع. قیمت دیتا خیلی بالاس ولی تنها گزینس. به خدا انقد سرعتش خوبه که نگو. من اولین باره تو خونه تجربه میکنم این سرعتو. به جای هزینه های سرسام آور مودم وایمکس اینو ترجیح دادم بگیرم. واقعا کار را اندازه سرعتش. خدا کنه با زیاد شدن تعداد مشترکا مثل داستان ایرانسل نشه که از سرعت ۱۰ اومد رو صفر. این آخریا gprs ایرانسل مذخرف شده بود دیگه

hoomanutd99
06-02-2013, 00:11
دوستان چه جوری میشه تو اندروید جلی بین تماس تصویری گرفت هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم اصلا میشه؟

Sent from my HD2 using Tapatalk 2

mamiz2011
06-02-2013, 05:48
اقا این رایتل چرا خرید سیم اعتباریو ووسه شهرستانها تو سایت فعال نمیکنه/؟

oghab91
06-02-2013, 20:50
اقا این رایتل چرا خرید سیم اعتباریو ووسه شهرستانها تو سایت فعال نمیکنه/؟

رایتل رو از استان خودتون بخرید به نظر من از سایت رایتل نخرید چون هم دیر میاد هم بعضی وقتها مجبور میشید دوباره مدارک ارسال کنید تا فعال بشه /وقتی شهرستان ها پوشش نداره چطور رایتل سیمکارت رو برای اونها بزاره توی سایت که خرید اینترنتی کنن /همدان به این بزرگی نمایندگی رایتل نداره ...........:dy:

mamiz2011
07-02-2013, 12:02
سمنان که پوشش داره اتفاقا جزوه اولین شهرها بوده تو سایت رایتل هم امکان خرید اینترنتی داره ولی فقط دیتا و دائمی؟من اعتباری میخوام

Emperator
07-02-2013, 12:17
دوستان من هم سیم اعتباری رایتل دارم
آنتن دهیش مزخرفه در شیراز
رفتم یه منطقه ای که توی سایت خودشون زده پوشش خوب
سیم کارتم فعال نشده هنوز. رجیستر نمیشه روی گوشیم. ادونس دارم
دوبار زنگ زم رایتل بعد از کلی انتظار .میگه سیم اعتباری شما فعاله ولی باید یه جایی باشید که آنتن دهی خوب باشه تا رجیستر بشه

نمیدونم چیکارش کنم تا راه بیافته لامصب

PAEEZAN
07-02-2013, 12:29
سلام
از دوستانی که با رایتل کارکردند چنتا سوال داشتم
1- رایتل طرح گلچین نداره که خودمون شماره رو انتخاب کنیم؟
2- اینترنت 128 رایتل سرعتش چه جوریه؟ یکی از دوستان میگفت سرعتش حدود 30 هست. درسته؟
3- کسانی که از اینترنت رایتل استفاده میکنن راضی هستند؟ قطع و وصلی داره یا خیر؟
ممنون

mehdimdi
07-02-2013, 20:54
سلام
از دوستانی که با رایتل کارکردند چنتا سوال داشتم
1- رایتل طرح گلچین نداره که خودمون شماره رو انتخاب کنیم؟
2- اینترنت 128 رایتل سرعتش چه جوریه؟ یکی از دوستان میگفت سرعتش حدود 30 هست. درسته؟
3- کسانی که از اینترنت رایتل استفاده میکنن راضی هستند؟ قطع و وصلی داره یا خیر؟
ممنون

۱- نه نداره
۲-عالیه ، دقیقا ۳۰ تا سرعت دانلوده
۳-کاملا راضیم . فوق العادس

oghab91
08-02-2013, 13:01
سلام دوستان

کسی اطلاع داره که چند درصد روی گوشی تخفیف میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
{رایتل در طول برگزاری جشنواره برف، برای علاقمندان به بهره برداری از فناوری و خدمات نسل سوم 3G، بسته ویژه سیم کارت و گوشی را با همکاری شرکت سامسونگ عرضه می کند. این بسته شامل یک عدد سیم کارت دائمی، یک دستگاه گوشی سامسونگ همراه با تخفیف ویژه و 50 % تخفیف هزینه خدمات رایتل تا 1,200,000 ریال می باشد.}

جالبه قیمت سیمکارت دایمی 120هزار تومان بعد 120هزار هم داخلش هدیه داره !!!!!! :be:
دائمی رایتل گوشی هوشمند سامسونگ 1,200,000
+
4 دوره قبض متوالی 1,200,000
+
قیمت گوشی با تخفیف ویژه مایکروتل

کسی اطلاع داره که چند درصد روی گوشی تخفیف میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farzad48
09-02-2013, 07:17
سلام اينترنت رايتل نسبت به ايرانسل چطوره؟ سرعتش خوبه؟

Mehdi7007
14-02-2013, 22:05
سلام اينترنت رايتل نسبت به ايرانسل چطوره؟ سرعتش خوبه؟

دوست من سرعتش نسبت به ایرانسل خیلی بهتره و همیشه هم ثابت هستش بالا و پایین نمیشه ولی قیمت هاش فضایی هست

mostafa5187
15-02-2013, 02:53
یه رایتل و اینهمه دنگ و فنگ......؟؟؟؟
تو شهر ما دکل زدن و سیمکارتهاشو هم نمایندگی ها آوردن البته نه نمایندگی های خود رایتل والبته اینو هم بگم که هنوز راه اندازی نشده واینجا هنوز پوشش داده نشده/
منو باش که لحظه شماری میکردم زودتر اینجا رو هم پوشش بده و برم بگیرم{درضمن قیمتش 25000 تومن} ولی خب این تایپیک رو که خوندم کلا منصرف شدم آخه خودم تو خونه wifi دارم سرعت1mbهستش و هزینه ی هر ماه من با5gدانلود نزدیکه 14000تومنه حالا بحث اینا نیست ما تازه داریم به 3g میرسیم البته اونم اگه با سرعت بالا بخوایم باید کلی دنگ و فنگ بکشیم ولی دوستام تو کویت 4gدارن با سرعت آنچنانی...{میگفت دانلودش 5مگابایت(مگابایت نه مگابیت) تو ثانیه هستن}
با این اوضاع اگه اعتباری بگیرم فقط128 رو میتونم استفاده کنم که نمیصرفه
تماس تصویری هم من کلا با اسکایپ و تانگو میگیرم که با اینترنت با این سرعت خوب جواب نمیده در کل رایتل تعطیل شد واسه من...

farhadhatami
16-02-2013, 00:45
یه رایتل و اینهمه دنگ و فنگ......؟؟؟؟
تو شهر ما دکل زدن و سیمکارتهاشو هم نمایندگی ها آوردن البته نه نمایندگی های خود رایتل والبته اینو هم بگم که هنوز راه اندازی نشده واینجا هنوز پوشش داده نشده/
منو باش که لحظه شماری میکردم زودتر اینجا رو هم پوشش بده و برم بگیرم{درضمن قیمتش 25000 تومن} ولی خب این تایپیک رو که خوندم کلا منصرف شدم آخه خودم تو خونه wifi دارم سرعت1mbهستش و هزینه ی هر ماه من با5gدانلود نزدیکه 14000تومنه حالا بحث اینا نیست ما تازه داریم به 3g میرسیم البته اونم اگه با سرعت بالا بخوایم باید کلی دنگ و فنگ بکشیم ولی دوستام تو کویت 4gدارن با سرعت آنچنانی...{میگفت دانلودش 5مگابایت(مگابایت نه مگابیت) تو ثانیه هستن}
با این اوضاع اگه اعتباری بگیرم فقط128 رو میتونم استفاده کنم که نمیصرفه
تماس تصویری هم من کلا با اسکایپ و تانگو میگیرم که با اینترنت با این سرعت خوب جواب نمیده در کل رایتل تعطیل شد واسه من...

اسکایپ رو من دارم استفاده میکنم با سرعت ۱۲۸ رایتل عالیه.

oghab91
16-02-2013, 09:59
به نظر من رایتل سرعتش عالیه اما خب اینکه توی بعضی مناطق آنتن نمیده نمیشه گفت از ضعف رایتله چون یک اپراتور جدیده وهنوز توی ایران به اندازه کافی BTS نصب نکردن /رایتل رو نمیشه با تعرفه های اینرنت {ADSL } مقایسه کرد چون اونا قابل حمل نیستن وقتی روی موبایل اینترنت 512 یا 1024 میاد خب معلومه تعرفه بالا میره / قیمت تعرفه اینترنت زیاده :dx:

ayaz1364
16-02-2013, 12:12
درود

من سیم کارت رایتل دارم ولی با سیم کارتم نمیتونم به اینترنت وصل بشم
گوشیم هم htc one v هست
لطفا من را اهنمایی کنید که چطوری روی گوشم راه اندازی کنم

oghab91
17-02-2013, 21:04
درود

من سیم کارت رایتل دارم ولی با سیم کارتم نمیتونم به اینترنت وصل بشم
گوشیم هم htc one v هست
لطفا من را اهنمایی کنید که چطوری روی گوشم راه اندازی کنم

سلام

مدل گوشی شمافکر کنم اندروید v4.0 هست .

باید تنظیمات اینترنت رو از داخل گوشی فعال کنی

این آموزش رسمی سایت رایتل مربوط به فعال کردن اینترنت .

http://www.rightel.ir/News/Details/fb1705c8-cc7b-4688-8809-a0e701122324

به ترتیب وارد تنظیمات بشید ....

Menu-Apps-Settings-Wireless & Network-Mobile Networks-Access Point Names-APN New APN-
قسمت Name و APN کلمه RighTel را تایپ کنید.Save رو بزن .

edris_2009
18-02-2013, 00:08
سلام دوستان

به نظرم عالیه.... اصلا قابل مقایسه با ایرانسل و همراه اول نیست حتی به جرات می تونم بگم adsl .... سرعت 1024 رو فعال کردم با 140 تا بیشتر وقت ها دانلود داره ... آنتن دهیش هم عالیه .. فقط کافیه یک خط ،آنتن داشته باشی ....

مشکلش هزینشه که فعلا گرونه.....

ayaz1364
18-02-2013, 14:29
درود

خوب بالاخره سیم کارت اعتباری ما هم در شیراز رسید.
تو خونه ما یک خط بیشر آنتن نمیده ولی در کمال تعجب با همون یک خط آنتن دهی دارم با سرعت 25 تا 35 کلیو بایت دانلود میکنم و اینترنتش عالی هست. الان تو خونه با ایرانسل که داره فول آنتن میده به زور با سرعت 5 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنم.

راستی این 1 گیگ اینترنت هدیه که تموم شد چطوری میتونم یک بسته 1 گیگ دیگه فعال کنم.

8422421125
18-02-2013, 16:45
من تهران سیمکارتشو خریدم. گوشیم n73 هستش. پیغام میده که simcart registration failed
یعنی چی این پیغام؟ یعنی سیمکارت فعال نشده یا گوشیم ساپورت نمیکنه؟

oghab91
18-02-2013, 17:32
من تهران سیمکارتشو خریدم. گوشیم n73 هستش. پیغام میده که simcart registration failed
یعنی چی این پیغام؟ یعنی سیمکارت فعال نشده یا گوشیم ساپورت نمیکنه؟

توی سایت رایتل لیست گوشی های که ساپورت میکنن نوشته یک نگاه به این سایت بنداز .

http://www.rightel.ir/News/Details/a2ef8d76-6394-41d8-ac16-a08b01093c81

فکر کنم N73 ساپورت نمیکنه .!! چون توی لیست نیست !!!!!

mhbbb
18-02-2013, 20:41
باید بری تو سایت رایتل شماره خطت رو وارد کنی . بعد از کارتت اعتبار بخری. بعدش هم با اعتبارت هر طرحش رو که میخوای بخری که از اعتبارت کسر میشه . شبیه هفت خوان رستمه!!!
Sent from my GT-S5300 using Tapatalk 2

Nice Devil
18-02-2013, 23:08
سلام . آقا برا من مشکل داره . گوشیم گلکسی اس 3 هست و خودم کرجم. سیم کارت به شبکه وصل نمیشه. وقتیم شماره میگیرم میگه Not registered on Network
مشکل چیه؟ یعنی هنوز فعال نشده

ayaz1364
19-02-2013, 15:36
اقا بعضی مواقع که دارم از اینترنت گوشیم رو لبتاب استفاده میکنم بالای صفحه گوشیم پیش اون علامت وصل بودن نت روی گوشیم بعضی موقع ها علامت h رو نشون میده بعضی موقع ها هم 3g
میشه بگید چرا اینطوری میشه

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

™LEO
19-02-2013, 17:09
اقا بعضی مواقع که دارم از اینترنت گوشیم رو لبتاب استفاده میکنم بالای صفحه گوشیم پیش اون علامت وصل بودن نت روی گوشیم بعضی موقع ها علامت h رو نشون میده بعضی موقع ها هم 3g
میشه بگید چرا اینطوری میشه

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

منم وان ایکس دارم اینطوری میشه.سخت نگیر

Sent from my HTC One X using Xparent Skyblue Tapatalk 2

Leon 2008
19-02-2013, 17:17
سلام . آقا برا من مشکل داره . گوشیم گلکسی اس 3 هست و خودم کرجم. سیم کارت به شبکه وصل نمیشه. وقتیم شماره میگیرم میگه Not registered on Network
مشکل چیه؟ یعنی هنوز فعال نشده

شما تو تنظیمات شبکه گزینه only gsm رو احتمالا زدی.اون ی...و امتحان کن درست میشه انشاللا.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

ALIMAJER
22-02-2013, 13:42
سلام دوستان.:-)
من دیروز از یه مغازه ای تو ارومیه سیمکارت دیتا خریدم و برا فعال سازیش رفتم نمایندگی رایتل. نمایندگی گفت سیمکارت دیتا فعال نمیشن و مشکل از تهرانه، مشکل از ما نیست! میگفت خیلی وقته این مشکل هست. میخاسم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باشه؟ ممنون

kral.100000
24-02-2013, 11:20
تماس تصویری تحت شبکه چجوری عمل میکنه

Germany_0912
24-02-2013, 13:39
سلام دوستان این طرح برف چجوریه ؟؟
120 تومن میدی واسه سیم کارت بعدش گوشی چند در میاد ؟؟ گوشیش چه مدلی هستش ؟؟

FARZAD_B13
24-02-2013, 13:48
تماس تصویری تحت شبکه چجوری عمل میکنه

اگه گوشیتون قابلیت تماس رو داشته باشه با انتخاب اون شماره باید گزینه ای با عنوان video call رو داشته باشید که با اون میتونید تماس تصویری داشته باشید

FARZAD_B13
24-02-2013, 13:50
سلام دوستان این طرح برف چجوریه ؟؟
120 تومن میدی واسه سیم کارت بعدش گوشی چند در میاد ؟؟ گوشیش چه مدلی هستش ؟؟

گوشی؟
مگه قرار هست گوشی هم بدن؟:4:

علاقمندان به استفاده از خدمات نوین مخابراتی می توانند با خرید سیم کارت دائمی رایتل از خدمات تماس تصویری، اینترنت پرسرعت 3g و سایر خدمات پایه همچون تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه ای بهره مند شوند و هزینه مربوطه را پس از دریافت قبض پایان دوره دو ماهه پرداخت نمایند.
سیم کارت دائمی رایتل، به قیمت 1,200,000 ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان و یک سیم کارت اعتباری هدیه عرضه می شود. تماس تصویری نامحدود یکی از هدایای این مجموعه در مدت برگزاری جشنواره برف است.

™HUMAN
24-02-2013, 17:11
سیم کارتمو گم کردم (رایتل):ak::ak::ak:
کدوم نمایندگی تو مشهد المثنی میده ؟:bn:

ALIMAJER
24-02-2013, 23:06
سلام دوستان.:-)
من دیروز از یه مغازه ای تو ارومیه سیمکارت دیتا خریدم و برا فعال سازیش رفتم نمایندگی رایتل. نمایندگی گفت سیمکارت دیتا فعال نمیشن و مشکل از تهرانه، مشکل از ما نیست! میگفت خیلی وقته این مشکل هست. میخاسم ببینم کسی هست که مشکل منو داشته باشه؟ ممنون

الو؟ کسی سیمکارت دیتا نداره؟! کسی کلا مشکل منو نداره؟؟

mohsenking
24-02-2013, 23:22
بچه ها تعرفه هاش چقد از همراه اول بالاتره ؟
هم Voice Call هم Video Call ؟

FARZAD_B13
25-02-2013, 01:04
بچه ها تعرفه هاش چقد از همراه اول بالاتره ؟
هم voice call هم video call ؟

تعرفه های دقیق تو سایت خود رایتل هست

Germany_0912
25-02-2013, 21:05
گوشی؟
مگه قرار هست گوشی هم بدن؟

آره دیگه برو طرحشو بخون ...

mohammadn72
26-02-2013, 20:30
سلام دوستان
من گوشیم htc status هستش ، رفتم یه سیم کارت رایتل گرفتم ، منتها الان فهمیدم که رایتل با استاتوس نمیخونه و کار نمیکنه !!!!!
راه حلی هست براش ؟ با تعویض رام یا روت کردن میشه مشکلش رو حل کرد ؟