PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] كلوپ اختصاصی سوالات و مشکلات Galaxy NoteI

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

wings
26-04-2012, 13:04
یه سوال دیگه دوستان اونای که این گوشی رو دارن جواب بدن با استفاده سنگین
4 ساعت اینترنت
2 ساعت بازی
2 ساعت فیلم
2 ساعت اس ام اس و گشتگذار ولگردی تو گوشی شارژش باتری تموم میشه یا نه بازم درصدی رو داره؟ امروز میخوام یه گوشی بخرم یا galaxy note ya htc one x پس درست جواب بدید لطفا

:hello:

جواب شما منفیه
باطری تموم میشه
مشکل سر اون 4ساعت اینترنتس اینجوری بگم هر یک ساعت اینترنت 25% باطری رو میخوره ، نه قورت میده
هر یک ساعت فیلم 11%
هر یک ساعت حرف زدن 8%
بازی بستگی به این داره که چه طور ساخته شده بشه
هر یک ساعت بازی بین 10 تا 15 درصد
===========
گفته های بالا برای گوشیه نوت روت نشده ی رام خاورمیانه ی آپدیت شده بود
Android OS, v2.3.6

n7000gt
26-04-2012, 15:18
ای دستت درد نکنه vings انتخابم شد گالاکسی نوت امروز میخرمش تیک سپاستو زدم برو حالشو ببر راستی یکی میگفت تو مشاوه که galaxy note مشکل صفحه نمایش داره از این قضیه خبری نداری؟ :an:

Alire7_A
26-04-2012, 16:33
اگه یه باتری 5000 میلی بندازی روش که با باتری خودش میشه7200 دوبرابر اینا میتونی استفاده کنی.

شما این کارو کردی ؟ از کجا تهیه کردی؟ زیادی داغ نمی کنه؟ قیمتش چقدره؟

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

sajjad_z
26-04-2012, 18:16
چجوري رام خاورميانه نصب ميكني؟؟؟؟؟؟؟

از اینجا دوست عزیز،پست های 7 و 10 و 16 رام خاورمیانه فارسی هستند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183334

از اینجا هم آموزش نصبشو میتونی پیدا کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183341

امیدوارم به دردت خورده باشه

sajjad_z
26-04-2012, 18:19
ای دستت درد نکنه vings انتخابم شد گالاکسی نوت امروز میخرمش تیک سپاستو زدم برو حالشو ببر راستی یکی میگفت تو مشاوه که galaxy note مشکل صفحه نمایش داره از این قضیه خبری نداری؟ :an:

والا من که خودمو دو تا از دوستام این گوشیه عالی رو داریم همچین مشکلی ندیدیم،یعنی بهتر بگم توی صفحه نمایشش اصلا مشکلی ندیدم یعنی هیچ مشکلی ها :ag:

IOS forever
26-04-2012, 19:28
باطریش تو وب گردی خیلی ضعیف عمل میکنه .به درد آدمایی مثل من نمیخوره:dq:

mahyarSAMSUNG
26-04-2012, 19:31
من هم همین مشکلو داشتم و اول درست بود وقتی کرنل کاستم زدم اینطوری شد:de:...از کرنل هستش اگه اورجینال نصب کنی درست میشه...

شرمنده چطوری میشه اروجینالش کرد ؟ جون تازه فهمیدم از کرنل استفاده میکنم ... :cm:

n7000gt
26-04-2012, 20:28
یه چیز جالب در مورد کاربری
ای دمه همه سازندگان این سایتو کاربرای واقعیش درد نکنه:dh: به همه اونای که میان در مورد یه گوشی خوب میگن بعد موبایلشونو به قیمت بالاتر به بقیه میفروشن هم دستشون درد نکنه {هیچ کس نمی گه ماست من ترشه} اقای مدیر یکی از کاربران همین سایت که یه ماشین پژو پارس سفید میندازه واسه پیجش اگه نظراتشو بخونین و پیگیر بشین میبینین
اول دنباله گالاکسی نوت میره
بعد اونو میخره
کلی کلی کلی تعریف میکنه
کلی سوالو میاد جواب میده
بی نهایت از گوشی تعریف میکنه و میگه رودستش نیست
به قیمتی میاد اونو تو همین سایت میفروشه
بعد میگه نوت اشغاله
و با اینکه همون گوشی دست دوستشه
میاد میگه غیر مستقیم که بهت گوشی رو انداختم{ اون شخص من نیستم}
بعد میگه گوشی چه مشکلاتی داره و میره تبلیغات یه مدل جدید که پایین تر از نوت هست رو میکنه
دوستان مواظب خودتون تو این سایت باشین نامرد زیاد شده:ac:رفتم از این سایت همین ساعت و تا 2 ما دیگه نیستم وقتی برگردم.........................زندگی ادامه دارد فردا روز است و من هم زنده:bs::dj2::af::bt::aq::dy::123::ak::cj::bz:

NADER
26-04-2012, 20:48
سلام

من تازه میخوام برای note رام و چیزهای دیگه نصب کنم.در این مورد هم چیزی نمیدونم.اس ام اس ها رو هم

با حروف جدا نشون میده.اگه لطف کنین بگین از کجا شروع کنم و لینک صفحه هایی که آموزش اینها هست

رو بذارین.

کلا برای نوت که تازه گرفتم باید چه کارهایی انجام بدم.هم برای برنامه ها و هم برای چیزهای دیگه؟

چون من با آندروید کار نکردم

مرسی

armin_gera
26-04-2012, 21:56
سلام به همگی
من دنبال یه رام ics (اندروید 4) خوب هستم
یه رام بی دردسر و خوب و تقریبا بهتریین رامی که اذیتم نکنه
لطفا معرفی کنید
ممنون :mobilestan:

اگه به سوال منم جواب بدید ممنون میشم

SSH
26-04-2012, 22:18
دوستان وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنم میره رو حالت mtp و توی my c آیکونش میاد اما خیلی کنده و سرعت انتقال دیتا افتضاح پایینه و کلی دنگ و فنگ داره.نمیشه کاری کرد حالت mass storage بیاد و راحت باشه؟htc داشتم خیلی عالی بود این واقعا سرعتش افتضاحه

I-Mohammad
26-04-2012, 22:43
دوستان وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنم میره رو حالت mtp و توی my c آیکونش میاد اما خیلی کنده و سرعت انتقال دیتا افتضاح پایینه و کلی دنگ و فنگ داره.نمیشه کاری کرد حالت mass storage بیاد و راحت باشه؟htc داشتم خیلی عالی بود این واقعا سرعتش افتضاحه

با سلام
برو setting
aplication
development
تيك usp رو روشن كن
موفق باشي

I-Mohammad
26-04-2012, 22:46
سلام

من تازه میخوام برای note رام و چیزهای دیگه نصب کنم.در این مورد هم چیزی نمیدونم.اس ام اس ها رو هم

با حروف جدا نشون میده.اگه لطف کنین بگین از کجا شروع کنم و لینک صفحه هایی که آموزش اینها هست

رو بذارین.

کلا برای نوت که تازه گرفتم باید چه کارهایی انجام بدم.هم برای برنامه ها و هم برای چیزهای دیگه؟

چون من با آندروید کار نکردم

مرسی

سلام
دوست گلم يه نصيحت از طرف من. دنبال مسايل اين سايت نرو
برو قسمت رام هاي رسمي يه رام خاورميانه رسمي دانلود و نصب كن فارسي هم داره
بهترين رام رامه رسميه
يادت باشه يه روزي بهت گفتم
موفق باشي

88X88
27-04-2012, 07:37
اقا قبلنا جواب می دادینا. کسی نبود بدونه جواب سوال های من رو؟

اقا من مشکل دارم شدید با این گوشی.
اول فرمویرم jpkk2 بود، بعد با اپدیت خود گوشی اپدیتش کردم به jpla1 .
کلی مشکل پیدا کردم تا این که تصمیم گرفتم که با اودین برگردونم به رام قبلیه، ( که بتونم روتش کنم ) بعد با اودین موبایل و روت شده بیارمش به رام جدیده.
اما هر کار می کنم اودین فلش نمی کنه گوشیم رو. با هر دو رام امتحان کردم، اما کار نمی کنه. معمولا اولین قسمت کارش ( boot.img یا cache.img ) گیر می کنه. نیم ساعت هم وای می سم فرقی ایجاد نمی شه.
گوشیم روت نشده اس با همین رام jpla1 . همین الان هم وایپ دیتا کردمش. ولی توی همین حالت هم کلی فورس کلوز می ده برای همین همین جوریم نمی تونم زیاد استفاده کنم.
کامپیوترم هم همه درایور های لازم رو داره، انتی ویروسمم غیر فعاله.
اینو چی کارش دیگه باید بکنم که رضایت بده به یکی از اینا فلش شه گوشی؟

C0D3R
27-04-2012, 10:35
اقا قبلنا جواب می دادینا. کسی نبود بدونه جواب سوال های من رو؟

سلام
عزیز شما یکبار گوشی رو به ریکاوری مود ببرین و Format System کنین و بعد گوشی رو خاموش کنین و باطر رو 5 دقیقه در بیارین و بعد در حالت دانلودینگ روشنش کنین و یک رام رسمی نصب کنین (از پورت پشت مادربورد بدون استفاده از کابلهای رابط وصل کنین , اگر ویندوزتون سون هست UAC رو غیر فعال کنین یا برای اجرای Odin کلیک راست و Run As Adminidtrator رو بزنین)

darvish
27-04-2012, 13:22
سلام
من هم بالا خره این بچه غول رو خریدم
1-میخواستم بدونم استفاده از یه رم 16 کلاس 10 به عنوان حافظه جانبی تاثیری در سرعت عمل گوشی نوت داره مثلا اگر بخواهیم فیلم یا موزیکی رو از روی حافظه جانبی بخونیم و یا از pc اطلاعاتی به گوشی منتقل بکنیم اینکه کلاس مموری کارت 10 باشه یا 4 چقدر در نتیجه کار اثر میذاره
2-سوال دو اینه که آیا این گوشی مموری هایی با فرمت NTFS رو هم میشناسه یا نیاز به نصب نرم افزار داره مثل mount ntfs
3-و در آخر آیا این گوشی کابل OTG رو ساپورت میکنه

ممنون

یا حق

Kourosh_Jal
27-04-2012, 16:48
سلام دوستان.....
من حافظه ی نصب برنامم پر شده system storage حدود 200 مگ جا داره.
راهی داره که فضاش رو افزایش بدم؟
گوشیم galaxy note و روت شده هست

دوستان کسی نیست جواب منو بده؟

mjfe
27-04-2012, 17:49
دوربین موبایلم کار نمی کند حتی با برنامه های دیگر.
تصویر میاد ولی هیچ دگمه ای کار نمی کند و بعد از چند ثانیه پیغام force quit میده

omidiesel
27-04-2012, 18:02
دوستان سلام....چطور میشه برنامه هایی که تو google play هست با pc دانلود کرد

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mjfe
27-04-2012, 19:33
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک سری برنامه برای اینکار هست ولی گوشی باید روت باشه
اگر کسی برنامه ای برای گوشی آنروت سراغ داره معرفی کنه

mjfe
27-04-2012, 20:04
دوربین موبایلم کار نمی کند حتی با برنامه های دیگر.
تصویر میاد ولی هیچ دگمه ای کار نمی کند و بعد از چند ثانیه پیغام force quit میده

خاموش روشن کردم درست شد

ali_techno_888
27-04-2012, 22:59
با سلام خدمت دوستان ، اگر سوال در جای نا مناسب هست عذر خواهی من رو پذیرا باشید .

گوشی من بدون مشکل با مرورگر سایت ها رو باز میکنه اما مسنجر ها مثل یاهو و برنامه iM+ اصلا کانکت نمیشوند ! نمیدونم مشکل از کدوم بخش هست ! لطف میکنید اگر راهی داره در اختیارم بزارید ؟

ورژن رام گوشی 2.3.6 و روت شده

darvish
28-04-2012, 00:07
سلام
1-میخواستم بدونم استفاده از یه رم 16 کلاس 10 به عنوان حافظه جانبی تاثیری در سرعت عمل گوشی نوت داره مثلا اگر بخواهیم فیلم یا موزیکی رو از روی حافظه جانبی بخونیم و یا از pc اطلاعاتی به گوشی منتقل بکنیم یا اینکه برنامه ها رو به مموری انتقال بدیم تا از اونجا اجرا بشه آیا اینکه کلاس مموری کارت 10 باشه یا 4 چقدر در نتیجه کار اثر میذاره
2-سوال دو اینه که آیا این گوشی مموری هایی با فرمت NTFS رو هم میشناسه یا نیاز به نصب نرم افزار داره مثل mount ntfs

ممنون

یا حق

خبری نشد؟

poma
28-04-2012, 10:00
درود

دوستان کسی در مورد اندروید 4 رسمی خبری داره؟

sajjad_z
28-04-2012, 12:14
درود

دوستان کسی در مورد اندروید 4 رسمی خبری داره؟

در دسامبر سامسونگ وعده آپگرید بستی حصیری برای گلکسی S II و گلکسی Note را در سه ماهه اول سال ۲۰۱۲ داد. اما این شرکت تازه شروع به ارایه این آپدیت برای برخی از تلفن های گلکسی S II کرده است. آن هم اپگریدی که به بیشتر طعم اندروید نسخه نان زنجبیلی می دهد. و هفته گذشته اعلام کرد در سه ماهه دوم سال جاری میلادی منتظر آپدیت باشید.

منبع: سایت نارنجی

ali_techno_888
28-04-2012, 14:09
با سلام خدمت دوستان ، اگر سوال در جای نا مناسب هست عذر خواهی من رو پذیرا باشید .

گوشی من بدون مشکل با مرورگر سایت ها رو باز میکنه اما مسنجر ها مثل یاهو و برنامه im+ اصلا کانکت نمیشوند ! نمیدونم مشکل از کدوم بخش هست ! لطف میکنید اگر راهی داره در اختیارم بزارید ؟

ورژن رام گوشی 2.3.6 و روت شده

دوستان کسی اطلاعی در این زمینه نداره ؟

Suspected
28-04-2012, 14:25
دوستان کسی اطلاعی در این زمینه نداره ؟

دوست عزیز شما با پــــروکــــسی کانکت شو به نت و لوگ این کن ببین مشکلت حل میشه!

ali_techno_888
28-04-2012, 14:52
دوست عزیز شما با پــــروکــــسی کانکت شو به نت و لوگ این کن ببین مشکلت حل میشه!

این در شرایطی هست که با گوشی دوستم که نوت هست و با همین برنامه کانکت میشه مواجهم ! اینه که خیلی جالبه ! هر چی هست کلافه کرده منو

Hossein.A93
28-04-2012, 15:03
سلام دوستان لطفا بگید چه فرقی بین galaxy note n7000 با ورژن i9220 هست و یا اگه ورژن های دیگه ای هم داره کدوم از همه بهتر و جدیدتره...

galaxynote
28-04-2012, 15:05
n7000 خیلی بهتره چون اون یکی مدل مخصوص چینه و رام هاش قابل تعویض نیست.

sala68
28-04-2012, 19:30
خبری نشد؟

سلام
من به سوال دوم و سومت میتونم جواب بدم
2- خیر این گوشی فلش هایی با فرمت ntfs را ساپورت نمیکنه
3-بله این گوشی otg رو ساپورت میکنه.

sky_dvb
28-04-2012, 21:26
با سلام من این برنامه قفل و خاموش کردن لمسی صفحه ال سی دی رو ریخته بودم و پاک کردم الان وسط بازی مثلا انگری برد بین دوشلیک پرندها صفحه خاموش میشه خیلی سریع که قبلا نبودش اینطوری چطور میشه این رو رفع کردش با تشکر

Infinity RED
28-04-2012, 22:59
با سلام من این برنامه قفل و خاموش کردن لمسی صفحه ال سی دی رو ریخته بودم و پاک کردم الان وسط بازی مثلا انگری برد بین دوشلیک پرندها صفحه خاموش میشه خیلی سریع که قبلا نبودش اینطوری چطور میشه این رو رفع کردش با تشکر

سلام...برو ریکاوری اگه گوشیت روت هست...از تو ریکاوری همین رامی که داری بدون وایپ یه بار دیگه بنصب...همه نرم افزارات میمونه و فقط رامی که داشتی بدون ارور دوباره میاد بالا...من از این روش خیلی استفاده میکنم...:mobilestan:

MEMAR.Z
28-04-2012, 23:10
خسته نباشید دوستان ، بهترین رام الان کدوم رامه ؟

baktash11
29-04-2012, 01:00
رام فقط ICS STUNNER

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

MBM_KING
29-04-2012, 04:39
سلام
1-میخواستم بدونم استفاده از یه رم 16 کلاس 10 به عنوان حافظه جانبی تاثیری در سرعت عمل گوشی نوت داره مثلا اگر بخواهیم فیلم یا موزیکی رو از روی حافظه جانبی بخونیم و یا از pc اطلاعاتی به گوشی منتقل بکنیم اینکه کلاس مموری کارت 10 باشه یا 4 چقدر در نتیجه کار اثر میذاره

ممنون

یا حق

در مورد سوال اول باید بگم که بله تاثیر داره و اگر از رم های کلاس 10 استفاده بکنید بهترین گزینه برای این کاره ... البته اگر از لحاظ هزینه مشکلی نداشته باشید !

در مورد سوال دوم هم باید بگم خیر ntfs ساپورت نمی شود ...

در مورد سوال سوم هم اطلاعی ندارم

a_magic2007
29-04-2012, 11:33
با سلام
سرعت گوشیم خیلی ضعیف شده و نیاز به تعویض رام دارم.میخواستم بدونم رام رسمی اروپا چه تفاوتی با خاورمیانه داره؟
فقط توی فارسی بودنشه؟اصلا رام اروپایی فارسی نشون نمیده؟فارسی ساز هم نداره؟

rezarmz
29-04-2012, 11:55
سلام دوستان من یه رام میومی میخواستم بهم معرفی کنید که هیچ مشکلی نداشته باشه فارسی رو هم ساپورت کنه برام بزترید ممنون میشم note'galaxy

mohsen6580
29-04-2012, 12:07
با سلام
سرعت گوشیم خیلی ضعیف شده و نیاز به تعویض رام دارم.میخواستم بدونم رام رسمی اروپا چه تفاوتی با خاورمیانه داره؟
فقط توی فارسی بودنشه؟اصلا رام اروپایی فارسی نشون نمیده؟فارسی ساز هم نداره؟

رام اروپایی با خاورمیانه فرقی نداره از نظر کارایی یا چیزایه دیگه تنها فرقش همون زبون فارسیشه.رامهایه اروپایی هم فارسی نشون میدن به شرطی که فارسی ساز و کیبورد فازسیشو نصب کنی.

a_magic2007
29-04-2012, 12:42
سلام
ببخشید زیادی سوال میپرسم
من گوشی گلکسی نوت دارم الان میخواستم طبق آموزش مربوطه رام گوشیمو عوض کنم.ولی وقتی گوشیو وصل میکنم به پی سی برنامه ی keys ارور میده و گوشیو نمیشناسه.
میشه کمکم کنین؟:sign_help:

mahmoodi38
29-04-2012, 13:18
من می خوام گوشیم رو روت کنم هر کاری می کنم کامپیوترم گوشی رو نمی شناسه ویندوز xp هم دارم درایوری می شه براش پیدا کرد

راهی هست که بتونم گوشیم رو روت کنم گوشیم هم تازه گرفتم

طبق آموزش تاپیک زیر پیش رفتم ولی گزینه ی Added برام نمیاد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183346

a_magic2007
29-04-2012, 13:24
من می خوام گوشیم رو روت کنم هر کاری می کنم کامپیوترم گوشی رو نمی شناسه ویندوز xp هم دارم درایوری می شه براش پیدا کرد

منم مشکل نشناختن گوشی داشتم.همین الان یه درایور دارم دانلود میکنم وا note . صبر کن تموم شه اگه درست شد خبر میدم.30 mb هستش.

a_magic2007
29-04-2012, 13:40
منم مشکل نشناختن گوشی داشتم.همین الان یه درایور دارم دانلود میکنم وا note . صبر کن تموم شه اگه درست شد خبر میدم.30 mb هستش.

نشد :ci:
اگه کسی درایور نوت رو داره بذاره ما هم ستفادهکنیم بیزحمت

sajjad_z
29-04-2012, 13:40
سلام
ببخشید زیادی سوال میپرسم
من گوشی گلکسی نوت دارم الان میخواستم طبق آموزش مربوطه رام گوشیمو عوض کنم.ولی وقتی گوشیو وصل میکنم به پی سی برنامه ی keys ارور میده و گوشیو نمیشناسه.
میشه کمکم کنین؟:sign_help:

از طریق این نرم افزار میتونین درایورها رو پیدا کنین،خودش واستون میگیرش
فقط حواستون باشه طبق آموزش خودشم یو اس بی دبودینگ رو انتخاب کرده باشن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=217126

اگر نشد از این لینک هم میتونید استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101651

sajjad_z
29-04-2012, 13:42

دوست عزیز تا وقتی به طور کامل گوشیتونو نشناسه گزینه ادد نمیاد پس از این لینک درایورها رو نصب کنید

C0D3R
29-04-2012, 13:55

دوست عزیز تا وقتی به طور کامل گوشیتونو نشناسه گزینه ادد نمیاد پس از این لینک درایورها رو نصب کنید

سلام
در تكميل توضيح سجاد عزيز ،
شما دوست عزيز دقت كنين كه USB Debugging تيك نداشته باشه تا گوشي رو كيز بشناسه و درايورها رو نصب كنه

a_magic2007
29-04-2012, 14:30
سلام
شما دوست عزيز دقت كنين كه USB Debugging تيك نداشته باشه تا گوشي رو كيز بشناسه و درايورها رو نصب كنه

بابا این لامصبو از اول میگفتی دیگه!!!!از صب دارم جون میکنم فقط به خاطر یه تیک!!!
دستت درد نکنه cod3r جان :bp::bp::bp:

sajjad_z
29-04-2012, 14:35
سلام
شما دوست عزيز دقت كنين كه usb debugging تيك نداشته باشه تا گوشي رو كيز بشناسه و درايورها رو نصب كنه

محمد جان شرمنده بد منظورم رو رسوندم،این تیک رو من واسه اون نرم افزار که خودش درایورها رو دانلود میکرد گفتم،چون خود نرم افزار آموزش میداد که باید تیک دبودینگ زده شده باشه
بازم ببخشید

a_magic2007
29-04-2012, 14:46
:be:بازم کارم گیر کرد!!! :(((((((((((((
وقتی فایل زیپ که رام خاور میانه هست رو دانلود کردم و اکسترکت کردم فقط 2تا فایل بهم میده!!!! در صورتی که توی آموزش گفته باید 6 یا 7 تا فایل بده!

mahmoodi38
29-04-2012, 15:03
بابا این لامصبو از اول میگفتی دیگه!!!!از صب دارم جون میکنم فقط به خاطر یه تیک!!!
دستت درد نکنه cod3r جان :bp::bp::bp:

شما چکار کردید گوشی رو شناخت می شه لطفا توضیح بدین

محمد جان شرمنده بد منظورم رو رسوندم،این تیک رو من واسه اون نرم افزار که خودش درایورها رو دانلود میکرد گفتم،چون خود نرم افزار آموزش میداد که باید تیک دبودینگ زده شده باشه
بازم ببخشید

دوست عزیز اون تاپیکی که معرفی کرید روش بکاپ گیری از گوشی بود

مگه تو آموزش نگفته باید اون تیک فعال باشه؟

من وقتی اون تیک رو فعال نمی کنم و می خوام روت کنم این درایور رو نشناخته

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722037&stc=1&d=1335699128

وقتی هم اون تیک رو فعال می کنم بازم اینا رو نمی شناسه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722038&stc=1&d=1335699185

ولی وقتی تیک رو فعال نمی کنم و روتم نمی خوام کنم چیزی نمیاد که نشناخته باشه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722046&stc=1&d=1335699899

می شه لطفا بگید باید الان چکار کنم

a_magic2007
29-04-2012, 15:11
[QUOTE=mahmoodi38;2862574]شما چکار کردید گوشی رو شناخت می شه لطفا توضیح بدین

من فقط تیک usb debugging رو ورداشتم بعد برنامه ی keys رو اجرا کردم که دیگه حل شد!!!همین.با هیچکدوم از اون راههای بالا امتحان نکردم!

a_magic2007
29-04-2012, 15:21
:be:بازم کارم گیر کرد!!! :(((((((((((((
وقتی فایل زیپ که رام خاور میانه هست رو دانلود کردم و اکسترکت کردم فقط 2تا فایل بهم میده!!!! در صورتی که توی آموزش گفته باید 6 یا 7 تا فایل بده!

:spam:

C0D3R
29-04-2012, 16:06

سلام
عزيز شما فقط همون فايلي كه حجمش زياد هست رو داخل PDA برنامه Odin انتخاب كنين و استارت بزنين

Hp_i3
29-04-2012, 17:04
من تازه نوت گرفتم روش رام 4 بوده ازین lpt6 زیر نوسی فارسی رو عجیب غریب میاره واسم

C0D3R
29-04-2012, 19:48
من تازه نوت گرفتم روش رام 4 بوده ازین lpt6 زیر نوسی فارسی رو عجیب غریب میاره واسم

سلام
عزیز اگر رامتون اندروید4 باشه با نمایش فارسی نمباید مشکلی داشته باشه اما اگر حروف فارسی رو کلا جدا از هم نشون میده به این معنی هست که کلا فارسی رو ساپورت نمیکنه

a_magic2007
29-04-2012, 22:36
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=719988&d=1335337504

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=719987&d=1335337504

رامو عوض کردم ولی بازم این بازی با این وضع باز میشه!!!اشکال از چیه؟توی قسمت مشکلات مربوط به بازی ها ذکر کردم ولی جواب نگرفتم

C0D3R
29-04-2012, 23:17
رامو عوض کردم ولی بازم این بازی با این وضع باز میشه!!!اشکال از چیه؟توی قسمت مشکلات مربوط به بازی ها ذکر کردم ولی جواب نگرفتم

برنامه Chainfire 3D رو نصب کنین درست میشه

Hp_i3
30-04-2012, 00:45
هم رام 4 ریختم هم رام 2.3.6 خاور میانه هیچ کدم نشد علامت سوال میاد

mahmoodi38
30-04-2012, 01:07
شما چکار کردید گوشی رو شناخت می شه لطفا توضیح بدین

من وقتی اون تیک رو فعال نمی کنم و می خوام روت کنم این درایور رو نشناخته

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722037&stc=1&d=1335699128

وقتی هم اون تیک رو فعال می کنم بازم اینا رو نمی شناسه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722038&stc=1&d=1335699185

ولی وقتی تیک رو فعال نمی کنم و روتم نمی خوام کنم چیزی نمیاد که نشناخته باشه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722046&stc=1&d=1335699899

می شه لطفا بگید باید الان چکار کنم

[QUOTE=mahmoodi38;2862574]شما چکار کردید گوشی رو شناخت می شه لطفا توضیح بدین

من فقط تیک usb debugging رو ورداشتم بعد برنامه ی keys رو اجرا کردم که دیگه حل شد!!!همین.با هیچکدوم از اون راههای بالا امتحان نکردم!

مشکل منم حل شد بالاخره گوشیم رو روت کردم

مشکل این بود که از آخرین ورژن keys استفاده نمی کردم الان که آخرین ورژن رو نصب کردم مشکلم کاملا حل شد

از دوستانی که راهنماییم کردن ممنونم

a_magic2007
30-04-2012, 01:24
برنامه chainfire 3d رو نصب کنین درست میشه

میشه لینک دانلود و راهنمای استفاده ازش رو برام بدین؟ممنون
در ضمن من چجوری رام اصلی رو روت کنم؟توی آموزشش فقط فایل گذاشته.نحوه ی روت کردن رو نگفته!

touraj1361
30-04-2012, 06:51
داداش محمد رام رسمی ics کی میاد مگه قرار نبود این ماه بیاد؟

C0D3R
30-04-2012, 07:46
میشه لینک دانلود و راهنمای استفاده ازش رو برام بدین؟ممنون
در ضمن من چجوری رام اصلی رو روت کنم؟توی آموزشش فقط فایل گذاشته.نحوه ی روت کردن رو نگفته!

من آموزشي براي استفاده از نرم افزارها ندارم عزيز شما به بخش نرم افزار مراجعه كنين اونجا كمكتون ميكنن ،
درمورد روت كردن رام هم شما ميتونين يكي از كرنلهاي موجود در بخش رام رو دانلود و نصب كنين تا رامتون روت بشه (مثلا AbyssNote) البته كرنلي كه ميگيرين بايد پسوندش tar باشه و از دانلودينگ نصب كنين

C0D3R
30-04-2012, 07:47
داداش محمد رام رسمی ics کی میاد مگه قرار نبود این ماه بیاد؟

سلام تورج جان
عزيز راستش منم فقط ميدونم قرار بوده تويه اين ماه ريليز كنه اما ديگه هيچ خبري ازش منتشر نشده

alirezamohamady
30-04-2012, 09:13
سلام
baseband version:N7000XXLA4
kernel version:2.6.35.7-N7000JPLA1-CL895432
dpi@DELL170#2
Build number:GINGERBREAD.JPLA1
اینها چی هستند؟ رام کدومه؟ورژن رام چنده؟
کلا یکی لطف کنه اینها رو توضیح بده ممنون میشم

hassan.mahdavi6
30-04-2012, 09:42
سلام
baseband version:N7000XXLA4
kernel version:2.6.35.7-N7000JPLA1-CL895432
dpi@DELL170#2
Build number:GINGERBREAD.JPLA1
اینها چی هستند؟ رام کدومه؟ورژن رام چنده؟
کلا یکی لطف کنه اینها رو توضیح بده ممنون میشم
با اجازه از آقا محمد و سایر اساتید.
منظور از baseband قسمتی از رام هستش که وظایف ارتباطی گوشی رو به عهده داره.تمام ارتباطات گوشی مثل gps, wifi ,... به عهده این بخش از رام یا همون سیستم عامل هستش که بهش مودم هم میگن.ورژن مودم شما الان XXLA4 هستش که مودم خوبیه.
kernel هم که هسته اصلی سیستم عامل هستش.کرنل شما هم الان همون کرنل اولیه رام هست که عوضش نکردین.
اگه بخوایید بدونید رامتون چیه باید به Build number نگاه کنید.الان رام شما JPLA1 هستش که آخرین رام رسمی معرفی شده واسه خاورمیانه هستش.کلا رامهایی که با JP شروع میشن واسه خاورمیانه هستن و فارسی رو ساپورت میکنن.ورژن رامتون هم 2.3.6 هستش.

hassan.mahdavi6
30-04-2012, 09:49
هم رام 4 ریختم هم رام 2.3.6 خاور میانه هیچ کدم نشد علامت سوال میاد
این مشکل مربوط میشه به Encoding زیرنویس که حتما Ansi هستش که علامت سوال نشون میده.باید Encoding رو بزاری روی Unicode یا UTF-8.واسه این کار هم اگه زیرنویس فرمتش .srt هستش فایل زیرنویس رو تو کامپیوتر با Notepad باز کن بعد از منوی فایل Save as رو بزن بعد تو صفحه ای که باز میشه پایینش Encoding رو بزار روی Unicode مشکلت حل میشه.

a_magic2007
30-04-2012, 10:06
من آموزشي براي استفاده از نرم افزارها ندارم عزيز شما به بخش نرم افزار مراجعه كنين اونجا كمكتون ميكنن ،
درمورد روت كردن رام هم شما ميتونين يكي از كرنلهاي موجود در بخش رام رو دانلود و نصب كنين تا رامتون روت بشه (مثلا AbyssNote) البته كرنلي كه ميگيرين بايد پسوندش tar باشه و از دانلودينگ نصب كنين

کرنل رو دانلود کردم چیکارش کنم؟؟با odin?کدوم قسمت کرنل رو اینپرت کنم؟بقیه ی قسمت ها باید خالی باشه؟

omidshaman
30-04-2012, 10:32
بازی های gameloft روی این گوشی اجرا نمیشه؟

sajjad_z
30-04-2012, 10:44
کرنل رو دانلود کردم چیکارش کنم؟؟با odin?کدوم قسمت کرنل رو اینپرت کنم؟بقیه ی قسمت ها باید خالی باشه؟

بعله باید بازم از odin استفاده کنین،فقط فرقش اینه که اینبار کرنل رو از قسمت PDA فرامیخونین،بقیه تنظیماتش هم همونایی که واسه رام بوده هست،کار خاصی نداره در کل

sajjad_z
30-04-2012, 10:49
بازی های gameloft روی این گوشی اجرا نمیشه؟

چرا اکثر بازیهاش اجرا میشه،مثلا six guns & modern combat 3 & ......
به قسمت بازیها که مراجعه کنید میبینین کامنت بچه هایی که نوت دارن و از اجرا شدن بازیهای gameloft گفتن

wings
30-04-2012, 11:37
دوستان من میخوام یه هارد یک ترا بایت بخرم که به گلکسی نوت هم بخوره .
از دوستان یه تقاضا دارم و اون اینکه هاردهایی که روی گلکسی نوت امتحان کردن چه اونهایی که خورده و چه اونهایی که نخورده را با مشخصات کامل اینجا بزارن .
تا حداقل اونی که نخورد رو نخریم و بین خورده ها حق انتخاب داشته باشیم
===========
بالاخره این کار یه روز بدرد خیلیها میخوره
امیدوارم هم کاری کنید
باسپاس

atishhhh
30-04-2012, 13:24
سلام آقا یه چندتا سوال دارم
1-من می خوام گوشی رو از حالت روت دربیارم یعنی ان روت کنم چه جوری این کارو بکنم ورژن رام هم 2.3.6 ارجینال هستش؟
2- چه جوری reset factory بکنم آیا با این کار روت گوشی از بین میره؟ خواهش می کنم سریع جواب بدین خیلی عجله دارم

I-Mohammad
30-04-2012, 23:08
1-من می خوام گوشی رو از حالت روت دربیارم یعنی ان روت کنم چه جوری این کارو بکنم ورژن رام هم 2.3.6 ارجینال هستش؟
2- چه جوری reset factory بکنم آیا با این کار روت گوشی از بین میره؟ خواهش می کنم سریع جواب بدین خیلی عجله دارم

سلام

دوباره بايد رام اورجينال با اودين نصب كني راه ديگه نداره

موفق باشي

mahmoodi38
01-05-2012, 09:16
سلام

شرمنده هی میام اینجا و سوال می پرسم :ag::sorry:

من گوشیم رو با آموزش آقا محمد (C0D3R) تونستم روت کنم الان گوشی رو که روشن می کنم یه غلامت مثلث زرد میاد یه آموزشم بازم بود که می شه اون رو از بین ببری ولی من هر کاری می کنم نتونستم همش ارور می زنه

هم تو حالت بدون فعال بودن تیک دیباگین و هم با فعال کردن تیک دیباگین

وقتی روی already-rooted.bat کلیک می کنم این صفحه برام باز می شه و منم برای ادامه کار یه اینتر می زنم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722808&stc=1&d=1335850512

بعد از اینتر زدن یه زره نوشته ها بالا می ره و گیر می کنه که برای ادامه نوشته روی کیلدی کلیک کنید منم باز اینتر می زنم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722809&stc=1&d=1335850737

بعد از زدن اینتر بازم نوشته ها بالا می ره و همش ارور می زنه و دوباره برای ادامه می خواد که یه کلیدی رو بزنم منم دوباره اینتر رو می زنم و از برنامه خارج می شه بعد گوشی هم همچنان روشنه وقتی هم خودم خاموش روشن می کنم بازم همون علامت مثلث هست

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=722810&stc=1&d=1335850971

آخر پیغام نوشته روت و CWM رو چک کنید ولی من وقتی گوشیم رو روت کردم کادر مستطیل سبز شد و coplate زد و گوشی هم خاموش و روشن شد و توی منو دو برنامه Superuser و CWM هم اومده

sala68
01-05-2012, 12:13
سلام

شرمنده هی میام اینجا و سوال می پرسم :ag::sorry:

من گوشیم رو با آموزش آقا محمد (c0d3r) تونستم روت کنم الان گوشی رو که روشن می کنم یه غلامت مثلث زرد میاد یه آموزشم بازم بود که می شه اون رو از بین ببری ولی من هر کاری می کنم نتونستم همش ارور می زنه

......

برا منم همینطوری بود،یه چند جایی هم گشتم ولی باز هم نتیجه ای نگرفتم

sala68
01-05-2012, 12:15
دوستان من میخوام یه هارد یک ترا بایت بخرم که به گلکسی نوت هم بخوره .
از دوستان یه تقاضا دارم و اون اینکه هاردهایی که روی گلکسی نوت امتحان کردن چه اونهایی که خورده و چه اونهایی که نخورده را با مشخصات کامل اینجا بزارن .
تا حداقل اونی که نخورد رو نخریم و بین خورده ها حق انتخاب داشته باشیم
===========
بالاخره این کار یه روز بدرد خیلیها میخوره
امیدوارم هم کاری کنید
باسپاس

شما باید هاردی بخرید که خودش جداگانه کابل و آداپتور داشته باشه وگرنه باطری نوت اون قدرت رو نداره که هارد رو بچرخونه

mahmoodi38
01-05-2012, 12:26

چه طور بعضی از دوستان جواب گرفتن !!!

اگه گوشیم رو دوباره فلش کنم این مثلثه می ره اشکال نداره روتشم بره فقط این مثلثه بره

NADER
01-05-2012, 12:38
سلام

من وقتی میخوام از رو کامپیوتر روی galaxy note فایل بریزم سرعت انتقال فایلها خیلی کم هست در صورتی که

همون فایلها رو روی تبلت میریزم سرعتش خیلی بیشتر هست.اگه میشه راهنمایی کنین که اشکال از چی

میتونه باشه

فایلهارو بدون برنامه kies انتقال میدم

POUYA
01-05-2012, 13:33
باید با یه رام استوک فلش بزنید
با ریست فکوری روت از بین نمیره و از منوی ریکاوری یا از منوی تنظیمات گوشی میتونید این کارو انجام بدید

چه طور بعضی از دوستان جواب گرفتن !!!

اگه گوشیم رو دوباره فلش کنم این مثلثه می ره اشکال نداره روتشم بره فقط این مثلثه بره
برا از بین بردن مثلث زرد باید کرنل استوک رامتونو پیدا کنید و فلش بزنید البته اگه باشه هم مشکلی نداره الکی حساس نشو

C0D3R
02-05-2012, 08:25
سلام

من وقتی میخوام از رو کامپیوتر روی galaxy note فایل بریزم سرعت انتقال فایلها خیلی کم هست در صورتی که

همون فایلها رو روی تبلت میریزم سرعتش خیلی بیشتر هست.اگه میشه راهنمایی کنین که اشکال از چی

میتونه باشه

فایلهارو بدون برنامه kies انتقال میدم

سلام
نادر جان احتمالا از Storage mod استفاده نميكنين كه كند هست، شما گزينه USB Debugging رو تيكدار كنين و بعد گوشي رو به pc وصل كنين و از داخل استاتوس بار رويه گزينه Connect usb تاچ كنين كه با اينكار درايوها داخل my computer براتون باز ميكنه كه ميتونين استفاده كنين ، البته با سرعت بالا

M.O.H.A.M.M.A.D
02-05-2012, 16:03
قلم گوشی کار نمیکنه رام عوض کردم هم درست نشد فکر کنم از قلمش باشه چند ثانیه کار میکنه دوباره از کار میوفته قلمش باطری چیزی نمیخوره؟؟؟

آرش-19
02-05-2012, 17:57
چطور میشه از طرحها و نقاشیام تو S memo بکاپ بگیرم؟

tuch_hd2
02-05-2012, 20:57
چطور میشه از طرحها و نقاشیام تو S memo بکاپ بگیرم؟

یک اکانت Evernote ، picasa , Drop box یا ... بسازید و از قسمت share via یکی از این موارد رو انتخاب کنید تا براتون بر روی درایو های کلود بک آپ بگیره

armin_gera
02-05-2012, 22:30
تو اموزش روت گفته گوشی رو به حالت دانلودیگ مد ببرید
چه طوری گوشیو باید به قسمت دانلودینگ مد ببرم؟ راهنمایی کنید

I-Mohammad
02-05-2012, 22:36
تو اموزش روت گفته گوشی رو به حالت دانلودیگ مد ببرید
چه طوری گوشیو باید به قسمت دانلودینگ مد ببرم؟ راهنمایی کنید

سلام
گوشي رو خاموش كن
گرفتن همزمان كليدهاي ولوم (صدا) پايين+دكمه home(دكمه وسطي)+كليد پاور(روشن,خاموش)
بعد از روشن شدن و آمدن گزينه continue كليد ولوم بالا

موفق باشي

mr_soloo
02-05-2012, 23:18
سلام

من ۱ مشکلی‌ که دارم اینه که هرکی‌ تماس میگیره فقط شمارش میافته رو گوشی اسمش نمیفته

کسی‌ میدونه مشکلش چیه

نمی‌خوام بخاطر این مشکل رام عوض کنم

Trainer
02-05-2012, 23:30
به نام خدا و درود بر شما

دوستان من قراره برای یکی از دوستانم یه رام بزنم . گفته اندروید 4 میخوام . میخواستم بدونم ایا سامسونگ به صورت رسمی اندروید 4 رو برای این گوشی ارائه داده یا نه ؟
اگر نه جدیدترین و بهترین رام رو چی پیشنهاد میدید ؟ از لحاظ باطری و سرعت و ... عالی باشه
سپاس و بدرود

Sh-HD
03-05-2012, 01:25
عکسهای گرفته شده از صفحه گوشی کجا و توی کدوم فولدر ذخیره میشن؟
هر چی میگردم پیداشون نمیکنم
باطریهای جدید مثل نوت نیاز به شارژ اولیه دارن؟

sala68
03-05-2012, 02:03
عکسهای گرفته شده از صفحه گوشی کجا و توی کدوم فولدر ذخیره میشن؟
هر چی میگردم پیداشون نمیکنم
باطریهای جدید مثل نوت نیاز به شارژ اولیه دارن؟

my files>> ScreenCapture

خیر نیاز به شارژ اولیه ندارند

C0D3R
03-05-2012, 11:34
سلام

من ۱ مشکلی‌ که دارم اینه که هرکی‌ تماس میگیره فقط شمارش میافته رو گوشی اسمش نمیفته

کسی‌ میدونه مشکلش چیه

نمی‌خوام بخاطر این مشکل رام عوض کنم

سلام
اصولا اگر از یک شما در کانتکت 2بار ذخیره شده باشه دیگه رمان زنگ خودن اسم کانتکت رو نمایش نمیده و فقط شماره رو نشون میده ,
شما اول چک کنین شاید اسامی کانتکت همگی 2بار کپی شده باشن,
اما اگر این مورد رو ندارین و برنامه ای مانند کانتکت منیجر نصب نکردین (اگر نصب کردین تنظیمات اون رو چک کنین) مجبور میشین رام رو ریست فکتوری کنین و تست بگیرین

SSH
03-05-2012, 11:47
سلام
خسته نباشید
میخواستم بدونم آندروئید بستنی حصیری کی برای این گوشی ریلیز میشه؟ ics

isssa
03-05-2012, 14:08
با سلام به همه دوستان
در مورد مشکل باتری گلکسی نوت من یک تجربه ای کردم گفتم بد نیست اینجا بنویسم شاید به درد بقیه هم بخوره
من حدود سه هفته ای هست که گلکسی نوت گرفتم روزهای اول همش به خاطر خالی شدن سریع شارژ باطری ناراحت بودم(صبح وقتی گوشی فول شارژ بود با استفاده کاملا معمولی، حدود نیم ساعت اینترنت و 10-15 دقیقه مکالمه و 7-8 تا پیامک و یک ساعت ور رفتن با اپلیکیشنها و امکانات گوشی،تا ساعت 8-9 شب شارژم به حدود 10 درصد میرسید)هر چی هم سایتها و پستهای متعدد رو میخوندم بیشتر گیج میشدم و با خودم فکر میکردم چطور یه شرکت عظیمی مثل سامسونگ فکر انرژی مصرفی گوشی که ساخته رو نکرده و برای رفع مشکل(اونم تا حدودی)باید حتما گوشی روت بشه ونرم افزار اصلیش عوض بشه(چیزی که اکثر دوستان نوشته بودند) برای همین من کاری که با اولین و آخرین موبایلی که قبل از نوت داشتم انجام دادم و اونم این بود که می گذاشتم شارژ باطریم کاملا خالی بشه(در حدی که خاموش میشد)بعد میزدم به شارژ(از ساعت 11-12 شب تا 7 صبح)روز بعد ازش استفاده می کردم تا دوباره شب بشه و شارژش خالی بشه و دوباره خاموش بشه و همین فرایند رو تکرار می کردم.این کارو برای یک هفته اولی که گوشیو گرفته بودم ادامه دادم و الان بعد از 20روز گوشی طوری شده که با استفاده روزانه3-4 ساعت اینترنت و 10-15 تا تماس و 1-2ساعت کار با نرم افزار و .... حدود 36-40 ساعت شارژ داره و نکته جالبش اینه که اولا توی سایتها و فروم ها مختلف خوندم که باتریهای جدید احتیاجی به این کاری که من کردم ندارند، ولی من این کارو کردم و مشکل گوشیم حل شد.
نکته دیگه اینکه قبل از اینکه مشکل گوشی حل بشه حتی اگر از گوشی استفاده هم نمیشد، همیجوری درصد شارز کم میشد که الان خیلی خیلی بهتر شده

rezaind59
03-05-2012, 14:35
دوست عزيز isssa گوشي من هم همينطور بود و در طول زمان شب (6 ساعت) حدود 15 درصد كم مي كرد. بعد از كلي بررسي فهميدم كه گوشي تو حالت Deep Sleep نميره كه مصرف گوشي در اون حداقل ميشه. با تعويض كرنل الان اين مشكل حل شده ولي فكر كنم اگر هم عوض نمي كردم با گذشت زمان حل مي شد. ظاهراً خود اندرويد هم يه سري تحليل هايي براي كاهش مصرف باطري انجام ميده. با برنامه CPU Spy مي تونين اين قضيه رو چك كنيد. گوشيتون بايد بيشتر از 80 درصد زمان تو Deep Sleep باشه. با اين وضعيت من ديشب ساعت 1 گوشي رو شارژ كامل كردم و تا صبح ساعت 8 صبح هنوز 100 درصد شارژ داشت! بنابراين فكر نمي كنم روش خالي و پر كردن تاثيري داشته باشه. موفق باشيد.

isssa
03-05-2012, 16:04
[

دوست عزيز isssa گوشي من هم همينطور بود و در طول زمان شب (6 ساعت) حدود 15 درصد كم مي كرد. بعد از كلي بررسي فهميدم كه گوشي تو حالت Deep Sleep نميره كه مصرف گوشي در اون حداقل ميشه. با تعويض كرنل الان اين مشكل حل شده ولي فكر كنم اگر هم عوض نمي كردم با گذشت زمان حل مي شد. ظاهراً خود اندرويد هم يه سري تحليل هايي براي كاهش مصرف باطري انجام ميده. با برنامه CPU Spy مي تونين اين قضيه رو چك كنيد. گوشيتون بايد بيشتر از 80 درصد زمان تو Deep Sleep باشه. با اين وضعيت من ديشب ساعت 1 گوشي رو شارژ كامل كردم و تا صبح ساعت 8 صبح هنوز 100 درصد شارژ داشت! بنابراين فكر نمي كنم روش خالي و پر كردن تاثيري داشته باشه. موفق باشيد.
با سلام و تشکر
شاید پر و خالی کردن ،زیاد تاثیری نداشته باشد ولی من فکر نمیکنم که اندروید خودش تحلیل خاصی انجام بده. چون مصرف باتری برای کاربرای مختلف ،که متفاوت نیست که بر اساس نوع و شیوه استفاده از یک گوشی،اندروید بتونه شرایط مصرف انرژی رو اصلاح کنه منظورم اینه که اگر به قول شما مدت زمان deep sleep باید بعد از مدتی توسط نرم افزار اصلی گوشی اصلاح بشه،این کار میتونست همون اول کار توسط شرکت سامسونگ انجام بشه.
البته در پایان بگم که من هم اصلا تاکیدی روی رفع مشکل با پر و خالی شدن مداوم باتری ندارم .شاید هم واقعا دلیل دیگه ای داره و هدف من صرفا گفتن اتفاقی بود که برام افتاده
متشکرم

h.hooman
03-05-2012, 21:13
دوستان عزیز، من چند تا مشکل دارم که از دوستان حرفه ای تقاضا دارم کمکم کنن:

1. اوپرا مینی پیش فرض گوشیم اوایل خیلی خوب بود و باهاش تو فیس بوک هم میرفتم. بعد از یه مدتی از کار افتاد. بعدش آخرین ورژن اوپرا مینی رو از سامسونگ اپز گرفتنم. اونم اوایل خوب بود و فیس بوک رو هم باز میکرد. ولی بازم از کار افتاد. الان فقط میتونم از بروزر خود گوشی استفاده کنم که متاسفانه اون دیگه فیس بوک رو باز نمیکنه1 چیکار کنم که اپرا مینیم دوباره کار کنه و چرا همش از کار میفته؟

2. برای تنظیمات جی.پی.آر.اس همراه اول باید چیکار کنم. اس.ام.اس اومد برام و تنظیماتش سیو شد. ولی نمیدونم باید چطوری ازش استفاده کنم. برای فعال کردنش باید data,network,modem رو روشن کنم؟ وقتی اون روشنه بعضی از نرم افزار ها کار میکنن. مثلا social hub فیس بوکم رو آپدیت میکنه یا آب و هوا آپدیت میشه. ولی نمیتونم تو سایتی وارد بشم. حتی گوگل رو باز نمیکنه! برای اینکه از جی.پی.آر.اس استفاده کنم راهش چیه؟

3. چطوری یه .......... روی گوشیم نصب کنم. اصلن آیا میشه به .......... اعتماد کرد؟ اگه میشه کدوم .......... بهتره؟

darvish
03-05-2012, 21:30

1. اوپرا مینی پیش فرض گوشیم اوایل خیلی خوب بود و باهاش تو فیس بوک هم میرفتم. بعد از یه مدتی از کار افتاد. بعدش آخرین ورژن اوپرا مینی رو از سامسونگ اپز گرفتنم. اونم اوایل خوب بود و فیس بوک رو هم باز میکرد. ولی بازم از کار افتاد. الان فقط میتونم از بروزر خود گوشی استفاده کنم که متاسفانه اون دیگه فیس بوک رو باز نمیکنه1 چیکار کنم که اپرا مینیم دوباره کار کنه و چرا همش از کار میفته؟

2. برای تنظیمات جی.پی.آر.اس همراه اول باید چیکار کنم. اس.ام.اس اومد برام و تنظیماتش سیو شد. ولی نمیدونم باید چطوری ازش استفاده کنم. برای فعال کردنش باید data,network,modem رو روشن کنم؟ وقتی اون روشنه بعضی از نرم افزار ها کار میکنن. مثلا social hub فیس بوکم رو آپدیت میکنه یا آب و هوا آپدیت میشه. ولی نمیتونم تو سایتی وارد بشم. حتی گوگل رو باز نمیکنه! برای اینکه از جی.پی.آر.اس استفاده کنم راهش چیه؟

3. چطوری یه .......... روی گوشیم نصب کنم. اصلن آیا میشه به .......... اعتماد کرد؟ اگه میشه کدوم .......... بهتره؟

سلام
1-اساتید نظر بدند
2-اگر اصلا وب باز نمیشه از یه بروزر دیگه استفاده کنید مثل دلفین
3-خیلی راحت از اکثر چیز پی ان های معمولی میشه در آندروید استفاده کرد معمولا خود ارائه دهنده ها اعلام میکنند که این خدمتشون بر روی گوشی های آندرویدی یا ios قابل نصب هست ولی در مجموع برای استفاده از پروتکل lttp شما نیاز به دانستن IP سرور خدمات دهنده و یوزر وپسورد دارین
تازه میتونید از L2TP هم استفاده کنید

monan900
04-05-2012, 07:07
سلام دوستان.
فناوری nfc که نوشته اختیاری یعنی چی؟
گوشی های نوت در بازار ایران همه nfc دارن؟
از کجا میشه فهمید که nfc داره یا نه موقعه خرید گوشی؟
ممنون

Sh-HD
04-05-2012, 07:56
گوشیمو هارد ریست کردم دیگه به اکانت گوگلم وصل نمیشه دلیلش چیه؟
آیا راهی وجود داره که ایمیلهای چند تا اکانت یاهو رو مثل htc با هم بیاره؟ چون تو قسمت ایمیل فقط میشه یه آی دی وارد کرد

wings
04-05-2012, 11:29
سلام دوستان.
فناوری nfc که نوشته اختیاری یعنی چی؟
گوشی های نوت در بازار ایران همه nfc دارن؟
از کجا میشه فهمید که nfc داره یا نه موقعه خرید گوشی؟
ممنون

1- اختیاری برای کمپانیهای سفارش دهنده میباشد ، یعنی روی مادربردش جای اضافه شدن این تراشه درنظر گرفته شده اما خالیه .
2- خیر ندارن
3- فیلا فقط کمپانی AT&T آمریکا این تراشه رو برای مشتریاش در نظر گرفته که گوشیشو با کد Samsung Galaxy Note I717 مشخص کرده و با آرم شرکت خودش و یه سری تغییرات فیزیکی دیگه به فروش میرسونه
اونهایی هم که در سایر نقاط دنیا از جمله ایران هستش با اسم Samsung Galaxy Note N7000 مشخص شده که nfc ندارن

NADER
04-05-2012, 12:16
سلام

کسی میدونه این قفل صفحه کلید draw pattern رو چجوری حذف کنم؟

جوری که دیگه قبل از ورود به گوشی نیاد

تو تنظیمات که پیدا نکردم

مرسی

rezan97mini
04-05-2012, 12:37
سلام چندتا سوال داشتم در مورد گوشی گالاکسی نوت
1- روش سومی که برای کالیبره کردن گفته شده نیاز به روت کردن گوشی که نیست درسته؟
2- روی گوشی چه آنتی ویروسی بریزم؟
3- 800 مگ رم در اختبار میده که اون هم گاهی تا 500 تاش پر میشه بدون اینکه حتی یک دونه برنامه ریخته باشم توش. وقتی clear memory میزنم خالی تر میشه و میشه 250 ولی یکم که توی منوهاش بچرخی و ... باز 500 میشه. میخواستم بدونم با این حساب با نصب برنامه های مختلف رم کم نمیارم؟
4- آیا لازمه برای گوشی برچسب lcd بگیرم؟
5-گوشی رو به اینترنت که وصل کردم میگه یک آپدیت firmware موجوده . باید دانلودش کنم؟ مربوط به چی میشه ؟ ورژن آندرویدم 2.3.6 است.

HAMED330
04-05-2012, 16:12
سلام چندتا سوال داشتم در مورد گوشی گالاکسی نوت
1- روش سومی که برای کالیبره کردن گفته شده نیاز به روت کردن گوشی که نیست درسته؟
2- روی گوشی چه آنتی ویروسی بریزم؟
3- 800 مگ رم در اختبار میده که اون هم گاهی تا 500 تاش پر میشه بدون اینکه حتی یک دونه برنامه ریخته باشم توش. وقتی clear memory میزنم خالی تر میشه و میشه 250 ولی یکم که توی منوهاش بچرخی و ... باز 500 میشه. میخواستم بدونم با این حساب با نصب برنامه های مختلف رم کم نمیارم؟
4- آیا لازمه برای گوشی برچسب lcd بگیرم؟
5-گوشی رو به اینترنت که وصل کردم میگه یک آپدیت firmware موجوده . باید دانلودش کنم؟ مربوط به چی میشه ؟ ورژن آندرویدم 2.3.6 است.
در تاپیک دیگر پاسخ داده شد.

MBM_KING
04-05-2012, 16:43

1- اپرا مینی پورت هاش در ایران توسط مخابرات مسدود شده و یا یجورایی همون ..... شده ... شما بگرد اپرا مینی که دوستان دستکاریش کردن و کار می کنه رو در سایتای مختلف موجوده رو پیدا کن و نصب کن ...

2- برای اینکار بعد از اونکه تنظیماتی که توسط اپراتور همراه اول برات ارسال شده ( که در مورد همراه اول حتما باید از طریق سایت همراه اول اقدام کنی ) رو نصب کردی به آدرس زیر در گوشیت برو :

تنظیمات >> بیسیم و شبکه >> شبکه های تلفن همراه >> تیک استفاده از داده بسته ای رو بزن و بعد اگر دیدی مشکل حل نشد در همون صفحه برو قسمت نام های نقطه دستیابی و ببین تنظیمات جی پی ار اس نصب هست و تیکش خورده یا نه ...

3- بله میشه اعتماد کرد و به خوبی جواب میده کافیه یه اکانت وی پی ان تهیه کنی و بری به قسمت :

تنظیمات >> بیسیم و شبکه >> تنظیمات وی پی ان

و اونجا مشخصات سرور اکانت وی پی انی که خریدی وارد کنی و در نهایت با زدن یوزر نیم و پسورد اکانتت رو فعال کنی ...

h.hooman
04-05-2012, 17:56
سلام

کسی میدونه این قفل صفحه کلید draw pattern رو چجوری حذف کنم؟

جوری که دیگه قبل از ورود به گوشی نیاد

تو تنظیمات که پیدا نکردم

مرسی

setting>> Location and security >>change screen lock

بعد الگویی که قبلن ذخیره کردی رو وارد کن؛ تو صفحه ای که باز میشه گزینه اول ( None) رو انتخاب کن تا دیگه هیچ قفلی نداشته باشی. هر وقت هم خواستی میتونی همین جا دوباره قفل بذاری روش.

rezan97mini
04-05-2012, 18:02
سلام آپدیت فریمور که خود گوشیم از طریق وایرلس تشخیص میده آپدیت به آندرووید 4 هست یا اینکه مربوط به بهینه کردن ورژن فعلی هست ؟
ورژن گوشیم 2.3.6 هست.

sajjad_z
04-05-2012, 19:12
دوستان کسی میدونه آیا میشه این 5 آیکون پایین صفحه رو هم تغییر داد و با آیکونهای دلخواه عوض کرد؟مثلا آیکون S memo رو برداریم جاش هرچی دلمون خواست بزاریم
ممنون

h.hooman
04-05-2012, 19:32
دوستان کسی میدونه آیا میشه این 5 آیکون پایین صفحه رو هم تغییر داد و با آیکونهای دلخواه عوض کرد؟مثلا آیکون s memo رو برداریم جاش هرچی دلمون خواست بزاریم
ممنون

اتفاقن تو همین فروم یکی از دوستان در این مورد به من کمک کرد. من هم منتقل میکنم به شما. وارد قسمت اپلیکیشن هاتون بشین؛ دگمه لمسی سمت چپ (منو) رو بزنین؛ ادیت رو انتخاب کنین؛ حالا هر کدوم از اپلیکیشن هایی رو که خواستین میتونین بگیرین و بجای اون 5 تای پایینی قرار بدین.

Sh-HD
04-05-2012, 20:22
آیا راهی وجود داره که ایمیلهای چند تا اکانت یاهو رو مثل htc با هم بیاره؟ چون تو قسمت ایمیل فقط میشه یه آی دی وارد کرد

هنوز منتظر جوابم:lol:

hassan.mahdavi6
04-05-2012, 21:14
سلام آپدیت فریمور که خود گوشیم از طریق وایرلس تشخیص میده آپدیت به آندرووید 4 هست یا اینکه مربوط به بهینه کردن ورژن فعلی هست ؟
ورژن گوشیم 2.3.6 هست.
سلام.نه این آپدیت اندروید 4 نیست.آپدیت 2.3.6 هستش.آپدیت کنی رام گوشیت از jpkk2 به jpla1 تغییر میکنه که بهتره.توصیه میکنم آپدیت کنی.

judas.kiss
04-05-2012, 21:49
سلام.بچه ها من حس میکنم گوشی دست دوم گرفتم.یکی اینکه یه برنامه انتی ویروس روش نصب بود و بازی کرایون فیزیکس....مال شما هم روش نصب بود؟؟؟
بعد یه سوال دیگه:من با مرورگر خود گوشی نمیتونم دانلود کنم و پیغام میده:download unseccesful
لطفا کم. کنید

sky_dvb
04-05-2012, 22:05
سلام.نه این آپدیت اندروید 4 نیست.آپدیت 2.3.6 هستش.آپدیت کنی رام گوشیت از jpkk2 به jpla1 تغییر میکنه که بهتره.توصیه میکنم آپدیت کنی.

بعد از ابدیت مشکل روت پیدا میکنه و اینکه روتش هستش؟

MBM_KING
05-05-2012, 01:55
سلام.بچه ها من حس میکنم گوشی دست دوم گرفتم.یکی اینکه یه برنامه انتی ویروس روش نصب بود و بازی کرایون فیزیکس....مال شما هم روش نصب بود؟؟؟
بعد یه سوال دیگه:من با مرورگر خود گوشی نمیتونم دانلود کنم و پیغام میده:download unseccesful
لطفا کم. کنید

دوست عزیز بازی کرایون فیزیکس مختص قلم گوشی گالکسی نوت هست که روی تمام این گوشی ها نصب هست اما در مورد انتی ویروس منظورتون کدام برنامه است ؟! در حالت معمول هیچ آنتی ویروسی روی هیچ گوشی ای نصب نیست ...
اما نو بودن و آک بودن گوشی کاملا مشخصه و به سختی میشه یه گوشی کارکرده رو به عنوان گوشی آک فروخت ، گوشی های آک سامسونگ لیبل خاصی روشونه که بعد از کنده شدن دیگه هرگز مثل روز اول به روی ال سی دی نمیچسبه ...
در ضمن اگر گوشی کارکرده بوده باشه حتما قبل فروختن به شما ریست فاکتوری شده که در اون صورت هیچ برنامه ای که که کاربر قبلی روش نصب کرده بوده دیگه الان نباید باقی مونده باشه از جمله نرم افزار انتی ویروس ...
پس خیالت راحت باشه که گوشی آک بوده ...

و اما مرور گر خود گوشی خیلی به درد نمیخوره البته اپرا مینی خوبه که کار نمی کنه ، شما میتونی مرور گرهای دیگه ای مثل دلفین و یا فایرفاکس رو نصب کنی و برای دانلود هم از نرم افزارهای مختص دانلود استفاده کنی ...

MBM_KING
05-05-2012, 02:28

برای منم یبار این اتفاق افتاد که فقط برای ورود به اکانت از وی پی ان استفاده کردم درست شد ، برای مرتبه های بعد مشکلی نداشتم ...

بله میشه هر چندتا اکانت یاهو می خواید وارد کنید ، برید به قسمت ارتباطات که اگه زبان گوشیت روی انگلیسی باشه نوشته سوشیال هوب و اونجا هر تعداد ایمیل یاهو دارید به راحتی وارد کنید...

judas.kiss
05-05-2012, 06:27
دوست عزیز بازی کرایون فیزیکس مختص قلم گوشی گالکسی نوت هست که روی تمام این گوشی ها نصب هست اما در مورد انتی ویروس منظورتون کدام برنامه است ؟! در حالت معمول هیچ آنتی ویروسی روی هیچ گوشی ای نصب نیست ...
اما نو بودن و آک بودن گوشی کاملا مشخصه و به سختی میشه یه گوشی کارکرده رو به عنوان گوشی آک فروخت ، گوشی های آک سامسونگ لیبل خاصی روشونه که بعد از کنده شدن دیگه هرگز مثل روز اول به روی ال سی دی نمیچسبه ...
در ضمن اگر گوشی کارکرده بوده باشه حتما قبل فروختن به شما ریست فاکتوری شده که در اون صورت هیچ برنامه ای که که کاربر قبلی روش نصب کرده بوده دیگه الان نباید باقی مونده باشه از جمله نرم افزار انتی ویروس ...
پس خیالت راحت باشه که گوشی آک بوده ...

و اما مرور گر خود گوشی خیلی به درد نمیخوره البته اپرا مینی خوبه که کار نمی کنه ، شما میتونی مرور گرهای دیگه ای مثل دلفین و یا فایرفاکس رو نصب کنی و برای دانلود هم از نرم افزارهای مختص دانلود استفاده کنی ...

برچسب گوشی رو خودم کندم...برنامه انتی ویروس هم پاک کردم اسمشو نمیدونم.شاید هم انتی ویروس نبود...ممنونم دوست عزیز

hassan.mahdavi6
05-05-2012, 09:45
بعد از ابدیت مشکل روت پیدا میکنه و اینکه روتش هستش؟
من که به راحتی روت کردم.با کرنل cf-root که آقا محمد زحمتشو کشیدن راحت روت کردم.شما از این لینک پست 7 رو دانلود کن روتش کن.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183337

JALIL1990
05-05-2012, 10:15
سلام دوستان چند سوال داشتم که بعد از گذاشتن یک متن کوتاه مطرح می کنم :

•S-Voice قابلیت اجرای فرامین صوتی مانند یک انسان

هرچند siri اپل ابداع کننده بود ولی اون امکان پشتیبانی پر قدرت از لهجه های انسان رو نداره تا این حد پیشرفته نبود که بهش سلام کنی روشن بشه و بدون دست زدن به گوشی هر کاری بگی انجام بده قدرت ذخیره دستورات رو داشته باشه و...

•Smart stay کنترل گوشی با چشم و تازمانیکه چشم شما باز است گوشی به استند بای نمیرود

ابداع سامسونگ و ویژگی منحصر بفرد اس 3 بدون هیچ نظری بسیار عالی

•شارژ بی سیم
اولین گوشی که از این امکان استفاده میکنه به همراه پد شارژ مخصوصش که بازم پشتش رو روی دستگاه میزاری شارژ میشه و یک پد دیگر داره که به میکرو یو اس بیش وصل میشه وشارژ میکنه.

•Stay Alert برای یادآوری اینکه اس ام اس دارید و یا تماس از دست رفته به محض اینکه گوشی رو دستت بگیری ویبره میزنه
یک نو آوری بسیار جالب که من از کلمه گرخیدم استفاده میکنم چون دیگر نیازی به ناتیفیکشن چشمک زن یا برناه NOLED ندارید چون اگر تماسی یا اس ام اسی باشه که ندیده باشید به محظ دست زدن به گوشی ویبره گوشی شما رو با خبر میکنه.

•Active noise cancellation with dedicated mic نویز گیر و شفاف کننده صدا
دیگر نویزی شما رو نارحت نمیکنه!

•Call Direct دیگر بعد از دریافت اس ام اس نیازی نیست دکمه فشار دهید فقط گوشی رو جلو گوشتون بگیرید به طرف زنگ زده خواهد شد
یک امکان دیگر برای راحتی بیشتر

•HDMI به صورت وای فای
شگفت انگیز

همانطوری که می دونید این اطلاعات مربوط به گوشی اس 3 هست حالا می خواستم بدونم این امکاناتی که اینجا ذکر شده ( البته بنده اون امکاناتی را که نیاز سخت افزاری داشت را حذف کردم و تنها اونهایی که بنظرم نرم افزاری بود گذاشتم ) کدامیک بعد از امکان داره بهد از اپدیت نوت به اندوید 4 بهش اضافه بشه ؟

omidshaman
05-05-2012, 10:20

این ورزن اپرا مینی رو از این جا دانلود کن کار می کنه
http://www.apktops.ir/android-opera-mini-6-5-2.html/#more-1090

آرش-19
05-05-2012, 11:22
سلام دوستان چند سوال داشتم که بعد از گذاشتن یک متن کوتاه مطرح می کنم :
.
.
.
همانطوری که می دونید این اطلاعات مربوط به گوشی اس 3 هست حالا می خواستم بدونم این امکاناتی که اینجا ذکر شده ( البته بنده اون امکاناتی را که نیاز سخت افزاری داشت را حذف کردم و تنها اونهایی که بنظرم نرم افزاری بود گذاشتم ) کدامیک بعد از امکان داره بهد از اپدیت نوت به اندوید 4 بهش اضافه بشه ؟

اگه خود سامسونگ هم این امکانات رو برای نوت پورت نکنه, چند ماهی به دولوپرها وقت بدید اونها
این کار رو برامون انجام میدن. به عنوان مثال همین Siri رو میشه خیلی راحت روی آیفون4 داشت
فقط مشکل سرورهای رایگانشه که شلوغه.
من که با S voice و smart stay خیلی حال کردم.

behrad wave
05-05-2012, 12:21
دوستان من یه سوالی داشتم...با توجه به کیفیت صفحه نوت بازی ها توش تمام صفحه اجرا میشه؟

MBM_KING
05-05-2012, 14:22
دوستان من یه سوالی داشتم...با توجه به کیفیت صفحه نوت بازی ها توش تمام صفحه اجرا میشه؟

تمام بازی های hd و اکثر بازی هایی که گرافیک بالایی دارند تمام صفحه اجرا میشن اما ممکنه بعضی بازی ها تمام صفحه اجرا نشن ، البته من خودم تمام بازی های معمول و معروف رو تست کردم و مشکلی نداشتم ...

h.hooman
05-05-2012, 14:54
دوستان من برای اینکه بتونم بعضی از بازی ها رو اجرا کنم، نیاز به چیز پی ان داشتم. یدونه رایگانش رو گرفتم که شامل یوزر و پسورد و یه آدرس مربوط به همون سایته. این چیز مربوط به پروتکل http هستش. وقتی گزینه مربوط رو در قسمت تنظیمات چیز پی ان گوشیم انتخاب میکنم و کانکشن میسازم، با وارد کرد یوزر و پسورد کانکت میشم. ولی مثل مارکت آندروید باز نمیشه. یا تو هیچ سایتی نمیتونم برم. نحوه تنظیمات چیز، چیز خاصی داره که من نمیدونم؟

132222
05-05-2012, 16:43
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﻭ ﮔﺮﺍﻣﯽ
ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﯾﻪ ﻧﻮﺕ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﺍﻣﺎ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﻡ ﺳﻮﺍﻝ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺁﯾﺎ ﮔﺎﻟﮑﺴﯽ ﻧﻮﺕ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺑﻪ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﺎ ﻧﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﻃﺒﻖ ﺷﻨﯿﺪﻩ ﻫﺎ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﺎﺩ
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺍﺳﺎﺗﯿﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ

h.hooman
05-05-2012, 17:38
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﻭ ﮔﺮﺍﻣﯽ
ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﯾﻪ ﻧﻮﺕ ﺑﮕﯿﺮﻡ ﺍﻣﺎ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﻡ ﺳﻮﺍﻝ ﺷﺪﻩ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﺁﯾﺎ ﮔﺎﻟﮑﺴﯽ ﻧﻮﺕ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺑﻪ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﺎ ﻧﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ 5 ﻃﺒﻖ ﺷﻨﯿﺪﻩ ﻫﺎ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯿﺎﺩ

از دیدگاه من حتمن میشه. چون نوت در حال حاضر یکی از قویترین سخت افزارهای دنیا رو داره. و اگه نوت آپدیت نشه، یعنی فقط باید گوشی های 4 هسته ای آپدیت بشن که میشه گلکسی اس3 و اچ.تی.سی وان ایکس!!!

~DrunK
05-05-2012, 18:38
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﻭ ﮔﺮﺍﻣﯽ

از دیدگاه من حتمن میشه. چون نوت در حال حاضر یکی از قویترین سخت افزارهای دنیا رو داره. و اگه نوت آپدیت نشه، یعنی فقط باید گوشی های 4 هسته ای آپدیت بشن که میشه گلکسی اس3 و اچ.تی.سی وان ایکس!!!

مطمنا اندروید 5 رو در این گوشی خواهیم دید... با توجه به شباهت های زیاد سخت افزاری که بین نوت و اس 3 هست حتی اگر رسما اپدیت نشه دولوپر ها بیکار نمیشینن و پورت میکنن...
هرچند هنوز اندروید 4 رسمی رو هم دریافت نکرده این گوشی :دی

h.hooman
05-05-2012, 19:16
دوستان عزیزی که از چیز.پی.ان در گوشیشون استفاده میکنن لطفن کمکم کنن. غیر از آدرس سرور و یوزر و پسورد، چیز دیگه ای هم باید تنظیم بشه؟ مثلن یه بخشی هست که میشه توش domine وارد کرد که من اون رو خالی میذارم. من وقتی چیز.پی.انم رو کانکت میکنم کلن ارتباطم با اینترنت قطع میشه. کار خاصی باید انجام داد؟ :bh:

ariya_cz
05-05-2012, 20:40
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان فعال و زحمت کش این پست ارزشمند
بعد از خوندن یه 50-60 صفحه ازین پست جواب کاملی برای این قضیه یا بهتر بگم مشکل این گوشی پیدا نکردم
ورق زدن صفحات چه در صفحه اصلی گوشی چه در قسمت برنامه ها و حتی در اسکرول کردن در بعضی منوها لگ داره.. شاید این مسئله واسه بعضیا عادی باشه.. اما این خیلی مسئله مهمیه از نظر من .. یعنی آذار دهندست که این گوشی با اینکه هم گرون تر و هم دارای سخت افزار قوی تر از اس 2 هست ولی در مقابل اون واقعا" کند ظاهر شده و تو ذوق آدم می زنه.. من کلی گشتم که یه مید بای سامسونگ بگیرم که ترجیحا هم از خارج اومده باشه.. ولی باز می بینم تو عکساش نویز بسیار زیادی هست.. و در مقابل یه اس 2 چینی خیلی خیلی کند تر عمل می کنه.. اس 2 انگار با آدم حرف می زنه...
آخر کلامم اینکه دوستان هم این مسائل رو داشتند و حل کردن با تعویض رام و کرنل ؟ یا اینکه کلا" این قضیه براون چیز طبیعی ای هست

با تشکر

POUYA
05-05-2012, 22:48
دوستان من برای اینکه بتونم بعضی از بازی ها رو اجرا کنم، نیاز به چیز پی ان داشتم. یدونه رایگانش رو گرفتم که شامل یوزر و پسورد و یه آدرس مربوط به همون سایته. این چیز مربوط به پروتکل http هستش. وقتی گزینه مربوط رو در قسمت تنظیمات چیز پی ان گوشیم انتخاب میکنم و کانکشن میسازم، با وارد کرد یوزر و پسورد کانکت میشم. ولی مثل مارکت آندروید باز نمیشه. یا تو هیچ سایتی نمیتونم برم. نحوه تنظیمات چیز، چیز خاصی داره که من نمیدونم؟

دوستان عزیزی که از چیز.پی.ان در گوشیشون استفاده میکنن لطفن کمکم کنن. غیر از آدرس سرور و یوزر و پسورد، چیز دیگه ای هم باید تنظیم بشه؟ مثلن یه بخشی هست که میشه توش domine وارد کرد که من اون رو خالی میذارم. من وقتی چیز.پی.انم رو کانکت میکنم کلن ارتباطم با اینترنت قطع میشه. کار خاصی باید انجام داد؟ :bh:

رایگانشو نمیدونم ولی من برا خودم از داخل گوشی یه کانکشن ساختم بعد که تمام یه تیک هم بود تو تنظیمات کانکشن اونم برداشتم و افلاین کردم مشکلی ندارم مارکتو به راحتی باز میکنم

h.hooman
05-05-2012, 22:52
رایگانشو نمیدونم ولی من برا خودم از داخل گوشی یه کانکشن ساختم بعد که تمام یه تیک هم بود تو تنظیمات کانکشن اونم برداشتم و افلاین کردم مشکلی ندارم مارکتو به راحتی باز میکنم

ممنون از لطفت داداش. ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ یعنی یه اکانت چیز.پی.ان که خریداری کرده بودی رو تو بخش مربوط به گوشیت مشخصاتش رو وارد کردی و . . .؟ اگه برات مقدوره یکم بیشتر در مورد جزئیاتش توضیح بده. ممنون.

h.hooman
05-05-2012, 22:54
بعد از خوندن یه 50-60 صفحه ازین پست جواب کاملی برای این قضیه یا بهتر بگم مشکل این گوشی پیدا نکردم
ورق زدن صفحات چه در صفحه اصلی گوشی چه در قسمت برنامه ها و حتی در اسکرول کردن در بعضی منوها لگ داره.. شاید این مسئله واسه بعضیا عادی باشه.. اما این خیلی مسئله مهمیه از نظر من .. یعنی آذار دهندست که این گوشی با اینکه هم گرون تر و هم دارای سخت افزار قوی تر از اس 2 هست ولی در مقابل اون واقعا" کند ظاهر شده و تو ذوق آدم می زنه.. من کلی گشتم که یه مید بای سامسونگ بگیرم که ترجیحا هم از خارج اومده باشه.. ولی باز می بینم تو عکساش نویز بسیار زیادی هست.. و در مقابل یه اس 2 چینی خیلی خیلی کند تر عمل می کنه.. اس 2 انگار با آدم حرف می زنه...
آخر کلامم اینکه دوستان هم این مسائل رو داشتند و حل کردن با تعویض رام و کرنل ؟ یا اینکه کلا" این قضیه براون چیز طبیعی ای هست

با تشکر

من هم مثل شما همین مشکل لگ زدن رو دارم. من رو هم آزار میده. ولی حاضر نیستم بخاطرش رام غیر رسمی بریزم رو گوشیم. البته یه دلیل خوب دارم برای اینکه با این قضیه کنار بیام. اونم اینه که به زودی آپدیت آندروید 4 میاد و امیدوارم اونجا دیگه این مشکل رو نداشته باشم!

I-Mohammad
05-05-2012, 23:21
من هم مثل شما همین مشکل لگ زدن رو دارم. من رو هم آزار میده. ولی حاضر نیستم بخاطرش رام غیر رسمی بریزم رو گوشیم. البته یه دلیل خوب دارم برای اینکه با این قضیه کنار بیام. اونم اینه که به زودی آپدیت آندروید 4 میاد و امیدوارم اونجا دیگه این مشکل رو نداشته باشم!

من كه رام رسمي خاورميانه 2012 رو نصب كردم اس 2 رو ميخوره تو سرعت و همه چي

ariya_cz
05-05-2012, 23:30
من كه رام رسمي خاورميانه 2012 رو نصب كردم اس 2 رو ميخوره تو سرعت و همه چي

میشه راهنمایی کنی اینی که نصب کردی کجا میشه پیدا کرد..
ممنون میشم

mjajiyani
06-05-2012, 00:44
من پریروز نوت دوستم رو گرفتم یه کم باهاش ور رفتم تو سرعت رد کردن صفحه ها ندیدم فرقی با اس2 من داشته باشه بیشتر نباشه کمتر نبودنبود

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

MBM_KING
06-05-2012, 01:19

با تشکر

قطعا نباید همچین مشکلی داشته باشید ، البته بدیهی است که ورق زدن صفحه ها ارتباطی با سرعت سی پی یو گوشی شما نداره ! در گوشی هایی که سرعت سی پی یو 600 و حتی کمتر هم هست صفحه ها به راحتی عوض میشن ! اگر این قضیه سخت افزاری نباشه فقط ممکنه از رم شما باشه ، چک کنید ببنید چقدر از رم گوشیتون در حال استفاده شدنه ، رم رو خالی کنید و ببنید باز هم همین مشکل رو دارید یا نه ؟

ariya_cz
06-05-2012, 10:20
قطعا نباید همچین مشکلی داشته باشید ، البته بدیهی است که ورق زدن صفحه ها ارتباطی با سرعت سی پی یو گوشی شما نداره ! در گوشی هایی که سرعت سی پی یو 600 و حتی کمتر هم هست صفحه ها به راحتی عوض میشن ! اگر این قضیه سخت افزاری نباشه فقط ممکنه از رم شما باشه ، چک کنید ببنید چقدر از رم گوشیتون در حال استفاده شدنه ، رم رو خالی کنید و ببنید باز هم همین مشکل رو دارید یا نه ؟

تقریبا" 500-600 مگ از 800 مگ رم در حال استفاده هست
ببینید اینکه می گم لگ می زنه چیزی نیست که هر کسی احساس کنه
می تونم بگم وقتی با چند تا گوشی در این حد کار کنید براتون محسوسه
اصلا" بحث سی پی یو نیست
این مسئله ایه که در خیلی جاها بهش اشاره کردند دوستان

raminazad
06-05-2012, 13:39
اصلا" بحث سی پی یو نیست

سلام
من نوت رو 5 ماهه دارم و لگ رو داره. و بستگی به رم پر یل خالی داره. که ایراد محسوب میشه. در سریعترین حالت بازم احساس میکنید که پرش داره و مثل آیفون روان نیست یعنی بایستی مثل یه مقوای رنگی واقعی که جلو چشمتون حرکت میکنه دیده بشه نه اینکه بپر بپر بکنه.

آرش-19
06-05-2012, 14:47
گوشی من اصلا همچین مشگلی نداره و این در حالیه که من آیفون 4 هم دارم.
درسته به اندازه آیفون روان نیست ولی چیزی هم کم نداره. و البته عوض کردن صفحه ها هم تو
نوت بخاطر نوع انیمیشن هاش کمی آروم تر از گوشی مثل آیفونه. اما لگ که تا حالا ندیدم.
من رام 2.3.6 خاورمیانه با کرنل فرانکو 10 ریختم. احتمالا مشکل شما از رام یا کرنله.

I-Mohammad
06-05-2012, 23:18
میشه راهنمایی کنی اینی که نصب کردی کجا میشه پیدا کرد..
ممنون میشم

تو قسمت رام هاي رسمي
فارس ساپورت كامل هم داره ديگه نياز نيست براي فارسي كردن ادم رام كاستوم نصب كنه
من اينترنت نامحدود دارم تمام رام هاي نوت اين سايت رو تست كردم به نظر من هيچي رام و كرنل رسمي نميشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183334&page=2

saalehh
06-05-2012, 23:39
دوستان من یه مشکل دارم که اعصابم رو بد جور بهم ریخته.2 تا رام هم عوض کردم هنوز حل نشده.وقتی گوشی رو قفل میکنم هر چند ثانیه (مثلا 30 ثانیه یه بار) صفحه گوشی روشن میشه بدون اینکه دست بزنم بهش.چیکارش کنم؟فول وایپ و ریست هم کردم.بازم نشد که نشد.بعد از تعویض رام تا چند ساعت درست شد اما دوباره همونجوری شد.ممنون میشم کمکم کنید.

MBM_KING
07-05-2012, 01:42
دوستان من یه مشکل دارم که اعصابم رو بد جور بهم ریخته.2 تا رام هم عوض کردم هنوز حل نشده.وقتی گوشی رو قفل میکنم هر چند ثانیه (مثلا 30 ثانیه یه بار) صفحه گوشی روشن میشه بدون اینکه دست بزنم بهش.چیکارش کنم؟فول وایپ و ریست هم کردم.بازم نشد که نشد.بعد از تعویض رام تا چند ساعت درست شد اما دوباره همونجوری شد.ممنون میشم کمکم کنید.

من این مشکل رو هم در گالکسی اس 2 داشتم هم در گالکسی نوت و در هر دو گوشی هنگامی این اتفاق افتاد که از طریق یو اس بی به کیز نصب شدم ! و در هر دو گوشی با ریست فاکتوری مشکل به کلی حل شد ...

saalehh
07-05-2012, 02:17
من این مشکل رو هم در گالکسی اس 2 داشتم هم در گالکسی نوت و در هر دو گوشی هنگامی این اتفاق افتاد که از طریق یو اس بی به کیز نصب شدم ! و در هر دو گوشی با ریست فاکتوری مشکل به کلی حل شد ...

ممنون دوست من.اما من حتی برنامه کیز رو هم نصب نکردم و وصل نشدم.نمیدونم چرا این مشکل رو دارم؟

Hp_i3
07-05-2012, 05:54
دوستان من بازی fruit ninja رو روی adreno , power vr و ایفون بازی کردم شاید مثل هم نیستن ولی خوبه
وقتی روی نوت نصب کردم فقط شرمنده شدم چرا این طوری بازی خیلی افتضاحه کسی راهی سراغ داره بازی در حد Power vr بیاد؟ فایل جا واسه نوت نداره؟

Prince-a
07-05-2012, 08:55
دوستان من بازی fruit ninja رو روی adreno , power vr و ایفون بازی کردم شاید مثل هم نیستن ولی خوبه
وقتی روی نوت نصب کردم فقط شرمنده شدم چرا این طوری بازی خیلی افتضاحه کسی راهی سراغ داره بازی در حد Power vr بیاد؟ فایل جا واسه نوت نداره؟

عزیز این بازی رو من دارم ( البته اونی که آرم Openfient توی منوش هست 1.7.7) گرافیکش هم HD هست خیلی راحت و بدون مشکل اجرا میشه

اصلا" بحث سی پی یو نیست

رم رو من تا حالا ندیدم روی 600 بره اما 450 تا 500 معمولی هست ، در مورد لگ بین صفحات فقط وقتی که از لایو والپیپر استفاده کنم یکم محسوسه ، در غیر این صورت از اس 2 خیلی روونتره .
رام اصلی خاورمیانه 2.3.6

omidshaman
07-05-2012, 11:16
من gmail ام بعضی ایمیل هامو با فونت خرچنگقورباغه نشون میده چه کارش کنم؟تنظیمات خاصی هست ؟یا بآید برنامه ای فونتی چیزی نصب کنم؟

ariya_cz
07-05-2012, 14:16
رم رو من تا حالا ندیدم روی 600 بره اما 450 تا 500 معمولی هست ، در مورد لگ بین صفحات فقط وقتی که از لایو والپیپر استفاده کنم یکم محسوسه ، در غیر این صورت از اس 2 خیلی روونتره .
رام اصلی خاورمیانه 2.3.6[/QUOTE]

آخه دوست عزیز شاید شما با گلکسی اس 2 کار نکردی.. وگرنه تفاوتش نسبتن محسوسه .. مخصوصا" تو ورق زدن صفحات.. شما گوشیت کجاییه.. ( تازه ما خودمونو کشتیم made by sam..) گرفتیم.. اینجوری درومد
غیر از اون مشکل باطریش.. واقعا" باطری بیخودی داره.. یعنی کاملا" داره باطری رو گاز میزنه..
بعد من سه روزه دارم باهاش کار می کنم هنوز نتونستم به کامپیوتر بشناسونمش..
هم kies رو نصب کردم هم درایور سامسونگ رو که 28 مگابایت.. هم فایلهای درایور خود نوت که تو فرومها بود
واقعا" دیگه داره اذیت می کنه... می خواستم اگه واقعا" می شه این مشکل سرعت و زود تموم شدن باطری رو با عوض کردن رام حل کرد یه رام معرفی کنید که من خیالم راحت بشه..
البته قبلش یه راهیم واسه شناسوندن گوشی بدید که تا نشناسه خوب رام هم نمی شه عوض کرد..
اگه نه که من بفروشم بره.. خدائی داره اذیت می کنه..

Prince-a
07-05-2012, 15:20
انشالله که درست میشه ، متاسفانه سروکله زدن با اس 2 و سایر گوشیهای اندرویدی شده کار هر روز من !!
گوشی من ویتنامه داداشم الان نوت بای سامسونگ داره بعلاوه 2 تا نوت چین واسه دوستان ! منشی من هم اس 2 داره !!
واسه شناسایی به کایز بهتر بود قبل از وصل کردن گوشی به سیستم آخرین ورژن کایز رو نصب کنی بعد همزمان با اتصال به اینترنت کایز رو باز کنی اونوقت گوشی رو به سیستم وصل کنی ، این روش معمول که من نه فقط نوت بلکه هر سامسونگ دیگه ای رو به سیستم وصل میکنم ،
واسه باطری :
اول اینکه Backgroun data رو باید قطع کنی
وقتی گوشی استند بای هست هر 4 یا 5 ساعت فقط باید 1 درصد از شارژ گوشی کم بشه ، غیر از این برنامه ای نصب داری که مشکل داره .
بعد از نصب هر چند تا برنامه یا بازی گوشی رو باید ریبوت کنی و اگر موقع استند بای بودن زود شارژ تموم میکنه فقط کافیه گوشی رو با وای فای به اینترنت وصل کنی ( حدود 5 دقیقه ) تا تمام دسترسی ها به اینترنت انجام بشه و برنامه ها آروم بشن !!
والله گوشی من که با استفاده نرمال 4 روز شارژ داره ، اگر شیراز هستی آدرس بدم بیای ببینی !!

Hp_i3
07-05-2012, 15:31
[QUOTE=Prince-a;2884425]عزیز این بازی رو من دارم ( البته اونی که آرم Openfient توی منوش هست 1.7.7) گرافیکش هم HD هست خیلی راحت و بدون مشکل

واسه منم اجرا میشه و مشکلی از اجرا نیست بازی اصلا روان نیست تاچ بد می خوام بدونم همه این جوری هستند یا فقط منم شما بازی رو روی power vr و ایفون بازی کنید متوجه منظورم میشید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

mohsen2dare
07-05-2012, 15:37
سلام
دوستان من تازه به جمع نوت دارها پیوستم!!
میخواستم بدونم هنوز اندروید 4 اصلی واسه گوشی نیومده؟
و بنظرتون بهترین رام کاستوم یا اصلی واسه گوشی چیه؟
باتشکر

ariya_cz
07-05-2012, 16:17
انشالله که درست میشه ، متاسفانه سروکله زدن با اس 2 و سایر گوشیهای اندرویدی شده کار هر روز من !!
گوشی من ویتنامه داداشم الان نوت بای سامسونگ داره بعلاوه 2 تا نوت چین واسه دوستان ! منشی من هم اس 2 داره !!
واسه شناسایی به کایز بهتر بود قبل از وصل کردن گوشی به سیستم آخرین ورژن کایز رو نصب کنی بعد همزمان با اتصال به اینترنت کایز رو باز کنی اونوقت گوشی رو به سیستم وصل کنی ، این روش معمول که من نه فقط نوت بلکه هر سامسونگ دیگه ای رو به سیستم وصل میکنم ،
واسه باطری :
اول اینکه Backgroun data رو باید قطع کنی
وقتی گوشی استند بای هست هر 4 یا 5 ساعت فقط باید 1 درصد از شارژ گوشی کم بشه ، غیر از این برنامه ای نصب داری که مشکل داره .
بعد از نصب هر چند تا برنامه یا بازی گوشی رو باید ریبوت کنی و اگر موقع استند بای بودن زود شارژ تموم میکنه فقط کافیه گوشی رو با وای فای به اینترنت وصل کنی ( حدود 5 دقیقه ) تا تمام دسترسی ها به اینترنت انجام بشه و برنامه ها آروم بشن !!
والله گوشی من که با استفاده نرمال 4 روز شارژ داره ، اگر شیراز هستی آدرس بدم بیای ببینی !!

اولا" ممنون از جواب کاملت دوست من
بعد اینکه راهنمایی کن که از کجا این background data رو قطع کنم
من چیز خاصی رو گوشی ندارم
از روز اولم همین بود
بعد kies رو هم آپدیت کردم یعنی خودش آپدیت شد
نمی دونم باز چشه
در رابطه با رام و کرنل نظری ندارید ؟ روت که کردم... رام و کرنلم عوض کنم ؟ یا فرق خاصی نمی کنه..
بعد مشکل لگ رو هم خیلی از دوستان مطرح کردند که شما می گی نداری.. شما رام عوض کردی ؟

Prince-a
07-05-2012, 16:38
setting / account and sync

در مورد کایز الان دیگه یا باید گوشی رو فکتوری ریست کنی یا ویندوز کامپیوتر رو عوض کنی ، به هر حال هر کدوم رو که انجام دادی اول باید کایز رو باز کنی بعد گوشی رو وصل کنی
در مورد رام من همون رام اصلی رو استفاده میکنم روت هم نکردم !
لگ هم همونطور که گفتم فقط وقتی لایو والپیپر باشه ، در غیر اینصورت کاملا مشخصه که از اس 2 بهتر عمل میکنه .

omidshaman
07-05-2012, 19:15
من gmail ام بعضی ایمیل هامو با فونت خرچنگقورباغه نشون میده چه کارش کنم؟تنظیمات خاصی هست ؟یا بآید برنامه ای فونتی چیزی نصب کنم؟

چه کنم ؟کسی نمی دونه؟

NADER
07-05-2012, 20:42
سلام

برای وصل کردن فلش به note موقعی که وصل می کنیم و میخوایم فلش رو جدا کنیم با ید کار خاصی انجام بدیم؟

چون من همینجوری فلش رو از کابل جدا کردم و گوشی ریست شد

مثل جدا کردن فلش ار کامپیوتر که قبلش از توی ویندوز جدا میکنیم نیست؟

مرسی

I-Mohammad
07-05-2012, 21:41
setting / account and sync

در مورد کایز الان دیگه یا باید گوشی رو فکتوری ریست کنی یا ویندوز کامپیوتر رو عوض کنی ، به هر حال هر کدوم رو که انجام دادی اول باید کایز رو باز کنی بعد گوشی رو وصل کنی
در مورد رام من همون رام اصلی رو استفاده میکنم روت هم نکردم !
لگ هم همونطور که گفتم فقط وقتی لایو والپیپر باشه ، در غیر اینصورت کاملا مشخصه که از اس 2 بهتر عمل میکنه .

نميدونم چرا بيشتر دوستان از لگ زدن نوت حرف ميزنن!!!!!!
من ده تا نوت رفيقام دارن اينجوري نيست بخدا
دوستان انيميشن هاي گوشي رو خاموش كنين شايد مشكلتتون حل بشه!
به اين ادرس برين
setting /
display /
animation /
no animation

POUYA
07-05-2012, 23:04
سلام

برای وصل کردن فلش به note موقعی که وصل می کنیم و میخوایم فلش رو جدا کنیم با ید کار خاصی انجام بدیم؟

چون من همینجوری فلش رو از کابل جدا کردم و گوشی ریست شد

مثل جدا کردن فلش ار کامپیوتر که قبلش از توی ویندوز جدا میکنیم نیست؟

مرسی

قبل از جداکردن ازتو نوتیفیکیشن دیس کانکت کنی بهتره

monan900
07-05-2012, 23:12
سلام
یا کد #*0#* چزور میشه دونست که پیکسل سوخته داره یا نه؟
خودش اطلاع میده یا باید به صفحه نمایش نگاه کنیم تا متوجه بشیم؟(اگر پیکسل سوخته داشته باشه با چشم معلومه؟)

sajjad_z
08-05-2012, 00:30
سلام
دوستان من تازه به جمع نوت دارها پیوستم!!
میخواستم بدونم هنوز اندروید 4 اصلی واسه گوشی نیومده؟
و بنظرتون بهترین رام کاستوم یا اصلی واسه گوشی چیه؟
باتشکر

سلام دوست عزیز،خیلی خوش آمدی مبارکت باشه
خیر،اونطور که اعلام کردن توی سه ماهه دوم امسال باید عرضه بشه
از اینجا میتونی رام اصلی خاورمیانه که دردسر فارسی ساز نداره رو نصب کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183334

و از اینجا هم رام کاستوم ایرانی که برپایه رام خاورمیانه است دانلود و نصب کنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188296

به شخصه که از این رامها راضی ام،البته این نظر شخصی منه دوست عزیز

x_man9989
08-05-2012, 11:07
سلام
نوت من هر کاری میکنم یه روزه تموم میشه باطریش (حالا کمی زود یا دیر)
دیشب هم تست کردم
شب تا صبح همینطوری 15 درصد باطری شم کرده
گوشی شما چطوریه ؟

wings
08-05-2012, 13:47
سلام
دیشب هم تست کردم
گوشی شما چطوریه ؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219320

rezan97mini
08-05-2012, 13:48
سلام
دیشب هم تست کردم
گوشی شما چطوریه ؟

سلام . من هم همین مشکل رو دارم و در عرض 3 ساعت که گوشی در حالت sleep بود از 100% به 91% رسیده بود .
برنامه cpu spy رو نصب دارم و رفتم داخلش و بجای اینکه بیشتر زمان ها در حالت deep sleep باشه فرکانس 200 در بیشترین حالت بود و deep sleep صفر بود !!!!!!!!
البته آنتی ویروس کسپراسکی هم نصب دارم.

Sisa1390
08-05-2012, 15:06
سلام بچه ها
کسی میدونه چرا صفحه گاگسی نوت همیطوری یهو تو حالت قفل صفحه روشن میشه ؟

rezan97mini
08-05-2012, 15:52
سلام بچه ها
کسی میدونه چرا صفحه گاگسی نوت همیطوری یهو تو حالت قفل صفحه روشن میشه ؟

سلام دوست عزیز
من این مشکل رو وقتی که 19100g داشتم ،داشتم . احتمالا برنامه زیاد روی گوشیت نصب کردی و مربوط به یکی از همونها باشه.

I-Mohammad
08-05-2012, 17:03
سلام
دوستان يه سوال در مورد حافظه 16 گيگ اين گوشي دارم
از 16 گيگ فضا, 11 گيگ قابل دسترسي ميباشد
2 گيگ مربوط به نصب نرم افزارها ميشود
خوب شد 13 گيگ

پس 3 گيگ ديگه اش كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

x_man9989
08-05-2012, 17:06
من تازه گوشی رو گرفتم وقتی داخل مغازه تست می کردم متوجه نشدم ، اما امروز صبح که دوباره باهاش کار می کردم دیدم یه دایره قرمز رنگ به طور نامحسوس روی گوشی هست خصوصا رو notification کاملا مشخص میشه . خیلی حالم گرفته شد. اشکال از ال ای دیش نیست اون برچسب روی گوشی جای نوشته هاش افتاده رو شیشه هر چی دستمال کشیدم پاک هم نمیشه . تو رو خدا یکی بگه باید چیکار کنم .
سلام
بچه ها نوت یکی از دوستام هم این مشکلو داره
این یک مورد عجیبه
چون در این نوت نه تنها اون دایره ای شکل هستش بلکه نوشته نوت در وسط گوشی در موقعیتهای خاصی دیده میشه
پس در نتیجه یا از محافظ گوشی یه چیزی چسبیده
و یا تم گوشی اینطوری هست
دوستان یه تستس میکنین بیزحمت ؟

یه سوال
کیبورد پیشفرض شما سامسونگ هست یا eyes-free- keyboard ؟
اخه کیبورد من سامسونگه
ولی کوچیک شده نمیدونم چرا
وقتی اونیکی را انتخاب میکنم موقع تایپ سرعت کمه و مکث زیاد داره
چیکار کنم کیبورد سامسونگ فول بشه در حالت افقی؟
عکس زیر را ببینید
حتی دایلر هم کوچیک شده
نمیدونم کجا را دستکاری کرده ام .

ariya_cz
08-05-2012, 17:32
سلام دوستان
امروز اومدم بعد از کلی کلنجار رفتن رام عوض کنم.. این رام رو بریزم رو گوشیم XXLA4_Deodexed_XEU
که دیدم تو آموزش میگه واسه فایل pda اون فایلی که اولش نوشته code رو انتخای کنید واسه مودم فلانو . همین طور تا آخر
در حالی که تو فایل رامی که من دانلود کردم این فایلها بود :
zImage
modem.bin
flash_image
فولدر سیستم و متا inf
ممنون میشم دوستان یا اینجا راهنمایی کنن که کدام فایل واسه چیه و کجا باید انتخاب کنم یا لینک آموزش رو بهم بدن

judas.kiss
08-05-2012, 19:50
ذوستان لطفا کمک کنید
بنده فایل های زیپ رو با چندتا برنامه میتونم باز کنم ولی فایل های زیپ که پسوورد دارند نمیتونم باز کنم و پیغامی برای وارد کردن پسوورد نمیده...چیکار کنم؟؟

ariya_cz
08-05-2012, 20:13
دوستان فکر می کنم روشش رو پیدا کردم اما الان می خوام بدوم ClockWorkMod Recovery نوت با اس 2 فرق داره ؟ اگه داره از کجا واسه نوت رو می تونم دانلود کنم

این واسه اس 2 ؟
http://www.mediafire.com/?3j4bkfe62acesw9

anishtan32
08-05-2012, 20:17
سلام
این یک مورد عجیبه
چون در این نوت نه تنها اون دایره ای شکل هستش بلکه نوشته نوت در وسط گوشی در موقعیتهای خاصی دیده میشه
و یا تم گوشی اینطوری هست

یه سوال
اخه کیبورد من سامسونگه
عکس زیر را ببینید
حتی دایلر هم کوچیک شده

توی تنظیمات و قسمت کیبورد و زبان، تنظیمات samsung keyboard رو بزنید. بعد گزینه ای به نام استفاده با یک دست داره توش. اون براتون فعال شده. (چون الان رام رسمی ندارم شاید یکم اسامی رو جابجا نوشته باشم). بخاطر صفحه بزرگش همچین چیزی رو توش گذاشتن

ariya_cz
08-05-2012, 20:42
بابا خدایی یکی جواب بده
گوشی مشکی شد رفت.. من این ClockWorkMod Recovery رو از دانلودینگ با روشی که تو این پست http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3 گفته بود ریختم تو گوشیم
که البته GT-I9100_ClockworkMod-Recovery_4.0.1.4.tar بود یعنی واسه اس 2 انگار
الان دیگه گوشیم بالا نمیاد تو ریکاوری هم نمی ره که بخوام رام جدید و بریزم همینجوری مونده رو هوا
یکی راهنمایی کنه چکار کنم..
ممنون میشم

ariya_cz
08-05-2012, 20:43
بابا خدایی یکی جواب بده
گوشی مشکی شد رفت.. من این ClockWorkMod Recovery رو از دانلودینگ با روشی که تو این پست http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3 گفته بود ریختم تو گوشیم
که البته GT-I9100_ClockworkMod-Recovery_4.0.1.4.tar بود یعنی واسه اس 2 انگار
الان دیگه گوشیم بالا نمیاد تو ریکاوری هم نمی ره که بخوام رام جدید و بریزم همینجوری مونده رو هوا
ممنون میشم

R.O.L.A
08-05-2012, 22:46
بابا خدایی یکی جواب بده
گوشی مشکی شد رفت.. من این clockworkmod recovery رو از دانلودینگ با روشی که تو این پست http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3 گفته بود ریختم تو گوشیم
که البته gt-i9100_clockworkmod-recovery_4.0.1.4.tar بود یعنی واسه اس 2 انگار
ممنون میشم

عزیز گوشیو ببر ب حالت دانلودینگ ی رام رسمی با اودین فلش بزن.

Milad._.R
08-05-2012, 22:53
سلام
این یک مورد عجیبه
و یا تم گوشی اینطوری هست

یه سوال
اخه کیبورد من سامسونگه
عکس زیر را ببینید
حتی دایلر هم کوچیک شده

با پنبه و الکل سفید فکر کنم رنگش پاک بشه
اگه پاک شد یا نشد یه اطلاع هم بدید

xj220pro
08-05-2012, 23:01
سلام.یه نوت از مکه برام اوردن.سیم کارت میزارم قبول نمیکنه.همراه اول و ایرانسل.
چیکار کنم؟
انلاکه.

x_man9989
09-05-2012, 00:02
توی تنظیمات و قسمت کیبورد و زبان، تنظیمات samsung keyboard رو بزنید. بعد گزینه ای به نام استفاده با یک دست داره توش. اون براتون فعال شده. (چون الان رام رسمی ندارم شاید یکم اسامی رو جابجا نوشته باشم). بخاطر صفحه بزرگش همچین چیزی رو توش گذاشتن

خودم قبلش پیداش کردم ممنون
ولی حالمو گرفته بود

آرش-19
09-05-2012, 00:26
بابا خدایی یکی جواب بده
گوشی مشکی شد رفت.. من این clockworkmod recovery رو از دانلودینگ با روشی که تو این پست http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3 گفته بود ریختم تو گوشیم
که البته gt-i9100_clockworkmod-recovery_4.0.1.4.tar بود یعنی واسه اس 2 انگار
ممنون میشم

شاید این روش جواب بده, مراحل بردن گوشی به حالت دانلودینگ رو انجام بده. درسته که صفحه خاموشه
ولی تو این کار رو بکن. الگوی بردن گوشی به حالت دانلودینگ رو که بلدی, این کار رو به صورت
ذهنی انجام بده و بعد طبق آموزش یک رام رو به وسیله اودین نصب کن.
امبدوارم این روش برات جواب بده.

sheitan1
09-05-2012, 00:56
با سلام به همه دوستان عزیز
من گوشیمو دو هفته است که گرفتم و دو سه روز پیش هم دادم برام فارسی ساز روش ریختن تا امشب هم باهاش مشکلی نداشتم و خیلی خوب کار میکرد البته مصرف باتریش خیلی زیاده و نتونستم باتریشو کالیبره کنم،امشب از حدود 2 ساعت قبل هر یک دقیقه یکبار گوشی ریستارت میشه و آنتنش هم میره فقط وقتی خاموش روشن میکنم آنتن میاد و وقتی شروع به ریستارت شدن میکنه دوباره آنتن میره.
حالا با توجه به اینکه من تو زمینه کار کردن با گوشی های اندروید بسیار مبتدی هستم از دوستان عزیز خواهش میکنم منو راهنمایی کنند که چطور مشکل گوشی رو حل کنم چون کاملا کلافم کرده همش ریستارت میشه.
با تشکر

MBM_KING
09-05-2012, 04:22
سلام
این یک مورد عجیبه
و یا تم گوشی اینطوری هست

این مشکل مربوط میشه به گوشی هایی که مدت زیادی در ویترین مغازه ها موندن ! نور و پرژکتورهای داخل ویترین و یا حتی نور خورشید که به ویتیرین میتابه باعث میشه مطالبی که رو برچسب گوشی هست روی صفحه نمایشگر گوشی بیوفته ... که با هیچ روشی هم پاک نمیشه !
پس سعی کنید موقع خرید به این نکته دقت کنید ...

ariya_cz
09-05-2012, 07:38
عزیز گوشیو ببر ب حالت دانلودینگ ی رام رسمی با اودین فلش بزن.

گذاشتم واسه دانلود رامو...
ولی بعدش چکار کنم بالاخره که می خوام رام عوض کنم.. چرا بعد از ریختن ClockWorkMod Recovery گوشی تو ریکاوری مود دیگه نرفت.. جواب این پست منو کسی نداد.. یکم پاسخگویی ضعیف شده تو این بخش...

می خوام بدوم ClockWorkMod Recovery نوت با اس 2 فرق داره ؟ اگه داره از کجا واسه نوت رو می تونم دانلود کنم

این واسه اس 2 ؟

omidshaman
09-05-2012, 09:19
گوشی شما هم بعد از قفل شدن صفحه بعد چند ثانیه خودکار روشن میشه؟؟!!!!!!! چکارش کنم روشن نشه خیلی رو اعصابه....:)

HAMED330
09-05-2012, 09:21
با سلام به همه دوستان عزیز
من گوشیمو دو هفته است که گرفتم و دو سه روز پیش هم دادم برام فارسی ساز روش ریختن تا امشب هم باهاش مشکلی نداشتم و خیلی خوب کار میکرد البته مصرف باتریش خیلی زیاده و نتونستم باتریشو کالیبره کنم،امشب از حدود 2 ساعت قبل هر یک دقیقه یکبار گوشی ریستارت میشه و آنتنش هم میره فقط وقتی خاموش روشن میکنم آنتن میاد و وقتی شروع به ریستارت شدن میکنه دوباره آنتن میره.
حالا با توجه به اینکه من تو زمینه کار کردن با گوشی های اندروید بسیار مبتدی هستم از دوستان عزیز خواهش میکنم منو راهنمایی کنند که چطور مشکل گوشی رو حل کنم چون کاملا کلافم کرده همش ریستارت میشه.
با تشکر
یه بار ریست فکتوری کن و در ضمن مموری کارتت در بیار بعد امتحان کن ببین درست میشه

# 3855*2767*

amirpcp30
09-05-2012, 09:30
سلام
برای نوت همون بازی هایی باید دانلود کنیم که برای اس 2 هست؟ (از نظر چیپ گرافیکی میگم)
خب رزولوشنش چی؟
آخه تاپیک در مورد بازی های نت ندیدم داخل بقیه ی تاپیک ها هم نسخه ی نوت ندیدم از خیلی بازی ها
ممنون

LeO-6687
09-05-2012, 09:30
سلام دوستان
من رام رسمی 2.3.6 xxla4 اروپا نصب کردم ، روت هم کردم ، فقط الان با فارسی مشکل دارم ، تو تاپیک مربوط به فارسی سازی که میرم لینک مربوط به رام گوشیم مشکل داره :(
کسی فارسی ساز واسه این رام سراغ داره ؟
ممنون میشم کمک کنید

omidshaman
09-05-2012, 09:36
سلام
برای نوت همون بازی هایی باید دانلود کنیم که برای اس 2 هست؟ (از نظر چیپ گرافیکی میگم)
خب رزولوشنش چی؟
آخه تاپیک در مورد بازی های نت ندیدم داخل بقیه ی تاپیک ها هم نسخه ی نوت ندیدم از خیلی بازی ها
ممنون
بله دیتای مالی رو دانلود کن

amirpcp30
09-05-2012, 10:08
ممنون رزولوشنش رو چیکار کنم؟

anishtan32
09-05-2012, 10:30
سلام دوستان
من رام رسمی 2.3.6 xxla4 اروپا نصب کردم ، روت هم کردم ، فقط الان با فارسی مشکل دارم ، تو تاپیک مربوط به فارسی سازی که میرم لینک مربوط به رام گوشیم مشکل داره :(
کسی فارسی ساز واسه این رام سراغ داره ؟
ممنون میشم کمک کنید

بفرمایید:

http://hotfile.com/dl/146633274/55a2ff9/LA4_arabic.zip.html
کیبورد هم میتونید از Smart Keyboard استفاده کنید

xj220pro
09-05-2012, 11:35
گوشیم هنوزم انتن نمیده.به رام رسمی خاورمیانه هم فلش زدم فرقی نکرد.
چیکار کنم؟

hassan.mahdavi6
09-05-2012, 11:36
سلام دوستان
امروز اومدم بعد از کلی کلنجار رفتن رام عوض کنم.. این رام رو بریزم رو گوشیم XXLA4_Deodexed_XEU
که دیدم تو آموزش میگه واسه فایل pda اون فایلی که اولش نوشته code رو انتخای کنید واسه مودم فلانو . همین طور تا آخر
در حالی که تو فایل رامی که من دانلود کردم این فایلها بود :
zImage
modem.bin
flash_image
فولدر سیستم و متا inf
ممنون میشم دوستان یا اینجا راهنمایی کنن که کدام فایل واسه چیه و کجا باید انتخاب کنم یا لینک آموزش رو بهم بدن
سلام.
دوست عزیز این رام دئودکس هستش باید از ریکاوری نصب کنی.رام رسمی نیست که با ادین نصب کنی.اگه میخوایی رامت stable باشه اول رام رسمی la4 رو با ادین نصب کن بعد گوشیتو روت کن بعدش از ریکاوری این رام دئودکس رو نصب کن.

hassan.mahdavi6
09-05-2012, 11:42
گذاشتم واسه دانلود رامو...
ولی بعدش چکار کنم بالاخره که می خوام رام عوض کنم.. چرا بعد از ریختن ClockWorkMod Recovery گوشی تو ریکاوری مود دیگه نرفت.. جواب این پست منو کسی نداد.. یکم پاسخگویی ضعیف شده تو این بخش...

می خوام بدوم ClockWorkMod Recovery نوت با اس 2 فرق داره ؟ اگه داره از کجا واسه نوت رو می تونم دانلود کنم

این واسه اس 2 ؟
دوست عزیز معلومه که ClockWorkMode گلکسی نوت با اس2 فرق داره.اینی که لینک دادی واسه اس2 هستش.اگه اینو با ادین زدی گوشیتو بریک کردی احتمالا.گوشیتو ببر به دانلودینگ مود و یه رام رسمی فلش کن.و دعا کن که رام نصب بشه...

amirpcp30
09-05-2012, 11:43
سلام
بازی های hd برای نوت از کجا دان کنم؟
ممنون

omidshaman
09-05-2012, 12:13
گوشی شما هم بعد از قفل شدن صفحه بعد چند ثانیه خودکار روشن میشه؟؟!!!!!!! چکارش کنم روشن نشه خیلی رو اعصابه....:)
چه کنم کسی نمی دونه؟!

omidshaman
09-05-2012, 12:14
سلام
بازی های hd برای نوت از کجا دان کنم؟
ممنون
از همین سایت تو قسمت Gameloft یا تو سایتای دیگه مثل androidiha یا androidkade

x_man9989
09-05-2012, 12:32
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله cheepyio
من تازه گوشی رو گرفتم وقتی داخل مغازه تست می کردم متوجه نشدم ، اما امروز صبح که دوباره باهاش کار می کردم دیدم یه دایره قرمز رنگ به طور نامحسوس روی گوشی هست خصوصا رو notification کاملا مشخص میشه . خیلی حالم گرفته شد. اشکال از ال ای دیش نیست اون برچسب روی گوشی جای نوشته هاش افتاده رو شیشه هر چی دستمال کشیدم پاک هم نمیشه . تو رو خدا یکی بگه باید چیکار کنم .
سلام
این یک مورد عجیبه
و یا تم گوشی اینطوری هست

amiramiryousefi
09-05-2012, 12:53
[QUOTE=x_man9989;2888707]سلام
این یک مورد عجیبه
و یا تم گوشی اینطوری هست
------------------------------------------------------------------------------
مال محافظ صفحه نيست چون مال من از اول و قبل از چسباندن محافظ همين لكه رو داشت حالا يا از شيشه اش هست يا هم روي خود مواد ال سي دي تاثير گذاشته تو رو خدا يكي راه حلي پيدا كنه از گوشيم بدم اومده

amirpcp30
09-05-2012, 13:14
از همین سایت تو قسمت Gameloft یا تو سایتای دیگه مثل androidiha یا androidkade
تو همین سایت دیدم بعضی بازی ها رو در همون قسمت گیم لافت که نسخه ی نوت ندارن
سوالم اینه که بازی های اس 2 که روی نوت اجرا میشن رزولوشنش چی میشه؟ یعنی رزولوشن Hd هست و روی اس 2 کوچیک میشه ؟ فایل های دیتا رو اگه با خود گوشی بزنم دانلود شه بهتره ؟ برای این میگم که اگه فایل های دیتای نوت فرق می کنه به دلیل رزولوشن بالاتر

Sh-HD
09-05-2012, 13:25
گوشی من هر از گاهی مثلا از هر دو سه تا مکالمه یه بار چه تماسهای ورودی و چه خروجی نه صدائی میاد و نه اونور صدای منو میشنون و باید قطع کنم و دوباره زنگ بزنم
دلیلش چی میتونه باشه؟

Milad._.R
09-05-2012, 13:27
مال محافظ صفحه نيست چون مال من از اول و قبل از چسباندن محافظ همين لكه رو داشت حالا يا از شيشه اش هست يا هم روي خود مواد ال سي دي تاثير گذاشته تو رو خدا يكي راه حلي پيدا كنه از گوشيم بدم اومده

بخاطر برچسبی که از اول روی گوشی هست ، هست
همون برچسبی که وقتی گوشی رو درآوردید روی صفحه گوشی هست و روش نوشته و شکل داره

به نظر من با الکل و استون و پنبه آزمایش کنید . شاید پاک بشه

ariya_cz
09-05-2012, 16:19
دوست عزیز معلومه که clockworkmode گلکسی نوت با اس2 فرق داره.اینی که لینک دادی واسه اس2 هستش.اگه اینو با ادین زدی گوشیتو بریک کردی احتمالا.گوشیتو ببر به دانلودینگ مود و یه رام رسمی فلش کن.و دعا کن که رام نصب بشه...

آخه دوست من 10 بار از دوستان پرسیدم فرق می کنه.. لینکش کجاست.. سرچ کردم.. هیچ کس جوابی نداد...
همین الان می خوام رام رسمی بریزم.. ایشالا که مشکلی پیش نیاد
---------
خوب خدا رو شکر مثل اینکه مشکلی پیش نیومد
دوست عزیز میشه یه زحمتی بکگی بگی از کجا میشه clockworkmode واسه نوت رو گرفت که دوباره این مشکل پیش نیاد ؟
ممنون میشم

omidshaman
09-05-2012, 16:46
تو همین سایت دیدم بعضی بازی ها رو در همون قسمت گیم لافت که نسخه ی نوت ندارن
سوالم اینه که بازی های اس 2 که روی نوت اجرا میشن رزولوشنش چی میشه؟ یعنی رزولوشن Hd هست و روی اس 2 کوچیک میشه ؟ فایل های دیتا رو اگه با خود گوشی بزنم دانلود شه بهتره ؟ برای این میگم که اگه فایل های دیتای نوت فرق می کنه به دلیل رزولوشن بالاتر
خوب اگر wifi داری با همون گوشی دانلود کن دیگه بهتره...

hassan.mahdavi6
09-05-2012, 17:16
آخه دوست من 10 بار از دوستان پرسیدم فرق می کنه.. لینکش کجاست.. سرچ کردم.. هیچ کس جوابی نداد...
همین الان می خوام رام رسمی بریزم.. ایشالا که مشکلی پیش نیاد
---------
خوب خدا رو شکر مثل اینکه مشکلی پیش نیومد
دوست عزیز میشه یه زحمتی بکگی بگی از کجا میشه clockworkmode واسه نوت رو گرفت که دوباره این مشکل پیش نیاد ؟
ممنون میشم
شما از این لینک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183337
کرنل Cf-root مربوط به رامتو دانلود کن و با ادین کرنل رو فلش کن گوشیت هم روت میشه هم ClockWorkMod نصب میشه.

LeO-6687
09-05-2012, 17:40
سلام ببخشید یه سوال داشتم :
مگه رم این گوشی 1 گیگ نیست ؟ پس چرا واسه من مقدار حافظه خالی واسه رم رو 110 تا 130 میزنه ( با استفاده از نرم افزارهایی که رم رو خالی میکنند )
رامی که استفاده میکنم هم imilka's AOSP ICS بر پایه آندروید 4.4 ورژن v08 هست.
هیچ نرم افزاری هم به جز Advance task killer نصب نکردم ولی رم رو خیلی کم نشون میده ! :(
دلیلش چی میتونه باشه ؟

morteza136
09-05-2012, 20:53
گوشی من هر از گاهی مثلا از هر دو سه تا مکالمه یه بار چه تماسهای ورودی و چه خروجی نه صدائی میاد و نه اونور صدای منو میشنون و باید قطع کنم و دوباره زنگ بزنم
دلیلش چی میتونه باشه؟

منم دقيقا همچين مشكلي دارم كسي دليل رو ميدونه
مرسي

amirekhm2
09-05-2012, 22:26
بخاطر برچسبی که از اول روی گوشی هست ، هست
همون برچسبی که وقتی گوشی رو درآوردید روی صفحه گوشی هست و روش نوشته و شکل داره

به نظر من با الکل و استون و پنبه آزمایش کنید . شاید پاک بشه

عزیز بزار خیالتو راحت کنم من بخاطر این مشکل رفتم 150 ضرر دادم نوتم رو عوض کردم هیچکی نتونست پاکش کنه...خیلی چرته رو مخم بود عذابم میداد...اگه توجه کنی من کلی تو این تاپیک التماس کردم ولی کسی راهشو نمیدونست
حالا یه سوال من Baseband رو آپدیت کردم بعد الان حین sms دادن تو کیبورد اعداد 1-9 میاد بالای حروف که باعث میشه حروف کوچیک بشه و منم نتونم درست تایپ کنم راهی هست که این اعداد رو حدف کنم از بالای حروف؟

I-Mohammad
09-05-2012, 22:57
سلام
خوب شد 13 گيگ

ممنون

x_man9989
09-05-2012, 23:20
عزیز بزار خیالتو راحت کنم من بخاطر این مشکل رفتم 150 ضرر دادم نوتم رو عوض کردم هیچکی نتونست پاکش کنه...خیلی چرته رو مخم بود عذابم میداد...اگه توجه کنی من کلی تو این تاپیک التماس کردم ولی کسی راهشو نمیدونست
حالا یه سوال من baseband رو آپدیت کردم بعد الان حین sms دادن تو کیبورد اعداد 1-9 میاد بالای حروف که باعث میشه حروف کوچیک بشه و منم نتونم درست تایپ کنم راهی هست که این اعداد رو حدف کنم از بالای حروف؟
مگه میزان مال شما چقدر بود
تو این گوشی که من میبینم فقط در جاهای خصی دیده میشه
اونم کمرنگ

اخه میدونی
دقیقا همونجایی هست که محافظ فابریکی صفحه داره

Sisa1390
09-05-2012, 23:27
سلام بچه ها
کسی سراغ داره که این باتری رو میشه از کجا تهیه کرد؟

http://www.amazon.com/3080mAh-Replacement-Battery-Samsung-GALAXY/dp/B007TVHD1C/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1336418762&sr=8-2

http://www.ebay.com/itm/NEW-GOLD-3080MAH-HIGH-CAPACITY-BUSINESS-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-NOTE-I9220-/170814195049?_trksid=p4340.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%252BC%26itu%3DMRU-15032%252BUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn %3D15%26pmod%3D190632945304%26ps%3D63%26clkid%3D82 44414609669793854

amirekhm2
09-05-2012, 23:28
اونم کمرنگ

اخه میدونی

آفرین دقیقاً ماله برچسب فابریکه همون علامت amoled اونیکه دایره ای شکله بیشتر تو چشم میومد تو پس زمینه خاکستری بیشتر معلومه مثله notification اون علامت آندروید پایین ماله برجسب هم بدجور تو چشم بود با شیشه پاک کن و آب هم پاک نشد که نشد....الان حالتو درک میکنم ولی یه چیزی شد که من فهمیدم نباید حساس بشم چون همین چند روز بچه برادرم گوشیو دزدید پرت کرد رو زمین یه گوشه خیلی کوچیک زده گی پیدا کرد گفتم بابا دنیا 2 روزه بی خیالش...

aminghezavat
09-05-2012, 23:38
سلام دوستان
اون کدی رو که دوستمون گفتن امتحان کردم #*0#*
خیلی حالم گرفته شد. وقتی (Receiver (white رو میزنی بوق میزنه توروخدا شماهم امتحان کنید ببینید این جوره یا نه.
یه نکته دیگه: آیا گوشی شماهم تو ماشین حساب یا تو موقع نصب نرم افزار نوار بالاش پله پله است.
تو موقع پخش فیلم تو جایی که نورکمه و نور صفحه نمایش زیاده رنگ مشکی رو بد نشون میده؟
توروخدا جواب بدید

8812813
09-05-2012, 23:41
دوست عزیز amirekhm2
ببخشید اینو اینجا مطرح کردم . تو اخرین پشتها دیدم شما انلاینی گفتم سریع سوالمو بپرسم . اقا گوشی من htc sensation xe هست . به یه مشکلی بر خوردم میشه راهنماییم کنید منو به یکی که انه و این گوشی رو می شناسه وصل کنید تا صب گوشیمو را بندازم
بازم از این که مطلب بی ربط به این تاپیک گذاشتم معذرت می خوام .

amirekhm2
09-05-2012, 23:55
اونم کمرنگ

اخه میدونی

سلام دوستان
خیلی حالم گرفته شد. وقتی (Receiver (white رو میزنی بوق میزنه توروخدا شماهم امتحان کنید ببینید این جوره یا نه.
یه نکته دیگه: آیا گوشی شماهم تو ماشین حساب یا تو موقع نصب نرم افزار نوار بالاش پله پله است.
تو موقع پخش فیلم تو جایی که نورکمه و نور صفحه نمایش زیاده رنگ مشکی رو بد نشون میده؟
توروخدا جواب بدید
من 2 تا نوت داشتم روی هر 2 تا هم رفتم receiver رو تست کردم صدا بوق میومد اصلاً نگران صدای بوق نباش..تو ماشین حساب و نصب نرم افزار پله پله ندیدم واسه رنگ مشکی هم شاید سلیقه ی شما با رنگ مشکی amo led جور در نمیاد من که مشکلی ندیدم

aminghezavat
09-05-2012, 23:58
من 2 تا نوت داشتم روی هر 2 تا هم رفتم receiver رو تست کردم صدا بوق میومد اصلاً نگران صدای بوق نباش..تو ماشین حساب و نصب نرم افزار پله پله ندیدم واسه رنگ مشکی هم شاید سلیقه ی شما با رنگ مشکی amo led جور در نمیاد من که مشکلی ندیدم

منظورم از پله پله بودن مثل نصب نبودن کارت گرافیک تو کامپیوتره.

wings
10-05-2012, 00:04
توروخدا جواب بدید

مطلبی را که نوشتم بخونید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2814627#post2814627

البته بعضی ( بیشتر ) دوستان قبول ندارن

Sh-HD
10-05-2012, 00:05
دلیلش چی میتونه باشه؟

میشه یکی از دوستان جواب بده؟

mjajiyani
10-05-2012, 00:11
من تازه نوت گرفتم و هر چی تو نور خورشید و اطاق و ضمینه خاکستری دقت کردم هیچی ندیدم
البته احتمالش کمه ولی فکر میکنم چون کره هست اینطوری باشه ، نمیدونم ربطی داره یا نه ولی گفتم شاید بی ربط هم نباشه ؟!

mjajiyani
10-05-2012, 00:12
سلام دوستان
توروخدا جواب بدید

اون رسیور وایت همینطور هست و نگران نباش
رنده رنده رو متوجه نشدم منظورت چیه
عکس بزار
پخش فیلم هم بستگی به کیفیته فیلمت داره
این oled نقطه قوتش کنتراستش هست ، تعجب میکنم میگی مشکی رو بد نشون میده؟!

amirekhm2
10-05-2012, 00:22
میشه یکی از دوستان جواب بده؟

از چه رامی استفاده میکنی؟ اگه رامت رسمیه برو تو setting about phone بعد software update رو انجام بده ببین مشکلت حل میشه یا نه...

wings
10-05-2012, 00:26
...
.
.
.
این oled نقطه قوتش کنتراستش هست ، تعجب میکنم میگی مشکی رو بد نشون میده؟!

شما این عکس را بریز تو گوشی و نگاه کن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727104&stc=1&d=1336596898

البته به این قسمتش دقت کن

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727105&stc=1&d=1336596898

amirekhm2
10-05-2012, 00:54
خوب من اینکارو کردم اون قسمت جاده رو با مانیتور led مقایسه کردم صفحه نمایش گوشی اون قسمت رو مشکی تر نشون میداد افزایش brightness یکم نتیجه رو به مانیتور led نزدیک کرد ولی خلاصه اینکه صفحه نمایش گوشی اون قسمت جاده رو مشکی کرده بود در صورتیکه خاکستریه

آرش-19
10-05-2012, 00:56
دوست عزیز wings, عکس هایی که شما قرار دادید مشکل دارند و من فکر میکنم ضعف از عکسهای
شما باشه و شاید بخاطر رزولوشن پایین عکس باشه, من با عکس اوپرا و یکمی هم بی ام دابلیو مشکل داشتم
ولی نزدیک و 1000 تا عکس با انواع و اقسام رنگ مشکی دارم که مشکلی باهاشون ندارم. در اولین
فرصت چندتاشونو براتون آپ میکنم تا فرق عکس ها رو متوجه بشید. البته شاید مشکل از جای دیگه
باشه, من فقط حدس زدم.
از طرفی حیف نیست رو صفحه این گوشی عکس های 740*480 , 50 کیلو بایتی نگاه کنی؟!!
عکس های با کیفیت بزار و نگاه من و لذتش رو ببر :ag:

omidshaman
10-05-2012, 01:20
دوست عزیز wings, عکس هایی که شما قرار دادید مشکل دارند و من فکر میکنم ضعف از عکسهای
شما باشه و شاید بخاطر رزولوشن پایین عکس باشه, من با عکس اوپرا و یکمی هم بی ام دابلیو مشکل داشتم
ولی نزدیک و 1000 تا عکس با انواع و اقسام رنگ مشکی دارم که مشکلی باهاشون ندارم. در اولین
فرصت چندتاشونو براتون آپ میکنم تا فرق عکس ها رو متوجه بشید. البته شاید مشکل از جای دیگه
باشه, من فقط حدس زدم.
از طرفی حیف نیست رو صفحه این گوشی عکس های 740*480 , 50 کیلو بایتی نگاه کنی؟!!
عکس های با کیفیت بزار و نگاه من و لذتش رو ببر :ag:
عزیز رنگ مشکیو بد نشون میده دیگه یعنی شما قبول نداری ؟! من خودم فیلم 1080p ریختم روش نگاه کردم مشکی ها رو خیلی بد نشون میده ولی خوب زیادم چیز مهمی نیست....

omidshaman
10-05-2012, 01:22
این جا کسی نمی دونه چرا وقتی که صفحشو لاک می کنی بعد چند ثانیه خودش روشن میشه؟!؟! شبا خیلی میره رو اعصاب...

MBM_KING
10-05-2012, 02:50
این جا کسی نمی دونه چرا وقتی که صفحشو لاک می کنی بعد چند ثانیه خودش روشن میشه؟!؟! شبا خیلی میره رو اعصاب...

دوست عزیز این مشکل معمولا به خاطر ارتباط نادرست بین گوشی و اتصالش به کامپیوتر و استفاده از اینترنت پیش میاد ، لااقل برای من که اینطور بوده ... به نظر من یجور ویروسه یا شایدم باگ باشه !

باید گوشی رو ریست فاکتوری کنی تا درست بشه ...

raminazad
10-05-2012, 09:20
من پس از 4 ماه و خرده ای استفاده از این گوشی خوب ا، چند تا مشکل در نوت می بینم:
1- پرش تصویر و روان نبودن اون (مقایسه با آیفون) . من فکرمیکنم موتور گرافیکی اون نمیتونه refresh rate گرافیکی صفحه رو به اون اندازه ای بالا نگه داره که چشم معمولی قادر به دیدن یا احساس کردن فریم های در حال تعویض نباشه .اگه به گرافیک متحرک در آیفون نگاه کنید این حس پرش رو ندارید بلکه حس روانی و روغن کاری شده بهتون دست میده و در نهایت بسیار خوشتون میاد . (من گالاکسی اس I هم داشتم اینطوری بود) این به نظر من ایراد ی هست که شاید خیلی ها بویزه اول کار متوجهش نشند ولی در گذز زمان اذیت میکنه .
2- اون ایراد مشکی و شطرنجی نشون دادن رنگ مشکی رو هم من متوجهش شدم که البته خیلی هم مهم نیست و در همه فیلم ها و عکس ها اینطور دیده نمیشه.
3- رم پایین 800 مگابایتی که به نظر من برای نوت خیلی کمه همون لگ گالاکسی اس با رم 329 برا نوت به ارث گذاشته شده رمش حداقل باید 1500 مگ میشد.
4- علی رغم مشخصات سخت افزاری بالایی که داره از سرعت و روونی کافی برخوردار نیست.
اما محسناتش خیلی بیستر از این چند تا ایرادش هست و من همچنان از استفاده این گوشی هوشمند و بسیار توانمندم لذت میبرم.:dc:

mehdi-psp
10-05-2012, 09:23
بچه ها من چند روزه پیش با یکی از همکارام رفتم بازار موبایل و از فروشگاه مایکروتل یک عدد گالکسی نوت سفید 16 گیگ برای ایشون خریدیم .
گوشی تو نگاه اول خیلی بزرگه ولی یه کم که دستمون میگیریم دیگه عادی میشه ، خلاصه هم من هم همکارم فوق العاده از گوشی راضی هستیم .
فقط یه مشکلی هست :
دوربین گوشی توی روز و نور کافی کیفیت خیلی عالی داره ولی توی شب و محیط های کم نور با این که فلش هم میزنه اصلا عکس خوبی نمیگیره . چهره ها به خوبی معلوم نمیشه و وضوح کافی نداره و یه جوری محو هستش .
تمام تنظیمات رو هم روی Auto میزارم ولی بازم خیلی کیفیت خوبی نداره . فکر میکنید مشکل از چی میتونه باشه ؟ یا کلا گالکسی نوت تو شب خوب عکس نمیگیره ؟

LeO-6687
10-05-2012, 10:21
سلام
دوستان یه سوال نرم افزاری :
این برنامه S Note یا S Memo که رو رامهای رسمی هست به صورت جدا نمیشه نصب کرد ؟
آخه من کاستوم رام نصب کردم ولی این برنامه ها رو ندارم ، از کجا میشه پیدا کردشون ؟
ممنون

wings
10-05-2012, 11:46
خوب من اینکارو کردم اون قسمت جاده رو با مانیتور led مقایسه کردم صفحه نمایش گوشی اون قسمت رو مشکی تر نشون میداد افزایش brightness یکم نتیجه رو به مانیتور led نزدیک کرد ولی خلاصه اینکه صفحه نمایش گوشی اون قسمت جاده رو مشکی کرده بود در صورتیکه خاکستریه

دوست عزیز اگه داخل اون قسمتی که من علامت زدم برای شما رنگ ، پله پله نشده که خوش به حال گوشی شما ، گوشی من ایراد داره
اما اگه پله شده باید متوجه باشید بحث کیفیت و اندازه و رولوزیشن نیست . چرا ؟
چون جاهای دیگه عکس مثل ماشین یا جاده یا جنگل ، اینطور نشده
در اینکه کیفیت عکس بد هست بحثی نیست ، بدی کیفیت عکس را شما با جلو آوردن(زوم کردن)مثلا چراغ ماشین و مشاهده ی برفکی بودن دور تا درو چراغ روی بدنه میشه فهمید و با این زوم به هر جای عکس که برید همون برفکی بودن هست و این یعنی کیفیت عکس بده اما وقتی به قسمت علامت زده میرسید یک دفعه پله میشه ، اینجا نشان از چیز دیگریست و اون اینکه صفحه نمایش به علت ناتوانی در نمایش رنگهای خانواده ی مشکی نمیتواند طوری از خاکستری جاده وارد مشکی خالص (که آخرین نقطه عکس هست) بشود که بیننده متوجه نشود
=========
در رابطه با اندازه و رولوزیشن و تعداد پیکسل(و اینکه چرا بعضی از عکسهای مشکی اینطور نیست )هم به گونه دیگه میشه صحبت کرد تا باز گفته های بالا ثابت شود که در صورتیکه دوستان علاقه مند بودند در خدمتم

kia s
10-05-2012, 12:14
با سلام آقا رام رسمی 4 اومده من الان چک کردم مال open germane یکی بررسی کنه ببینه چیه دیگه تحمل ندارم آخ جووون لطفا منتظریم

LeO-6687
10-05-2012, 12:32
فکر کنم پستهای من "خار" داره !!
یکی 2تا سوال پرسیدم کسی جواب نداده :(

wings
10-05-2012, 12:42
فکر کنم پستهای من "خار" داره !!
یکی 2تا سوال پرسیدم کسی جواب نداده :(

نه دوست عزیز بیشتر به این حساب بزار که کسی بلد نیست یا دقیق بلد نیست .

Sh-HD
10-05-2012, 13:51
از چه رامی استفاده میکنی؟ اگه رامت رسمیه برو تو setting about phone بعد software update رو انجام بده ببین مشکلت حل میشه یا نه...

رام رسمیه و چون با گارانتیه ترجیحا نمیخوام کاستوم نصب کنم
در ضمن واسه آپدیت هم پیغام میده که آخرین ورژنه و آپدیتی وجود نداره

x_man9989
10-05-2012, 13:57
آفرین دقیقاً ماله برچسب فابریکه همون علامت amoled اونیکه دایره ای شکله بیشتر تو چشم میومد تو پس زمینه خاکستری بیشتر معلومه مثله notification اون علامت آندروید پایین ماله برجسب هم بدجور تو چشم بود با شیشه پاک کن و آب هم پاک نشد که نشد....الان حالتو درک میکنم ولی یه چیزی شد که من فهمیدم نباید حساس بشم چون همین چند روز بچه برادرم گوشیو دزدید پرت کرد رو زمین یه گوشه خیلی کوچیک زده گی پیدا کرد گفتم بابا دنیا 2 روزه بی خیالش...
اره تو نوتیفیکیشن دیدهمیشه
+ وقتی دوربین دوم باز هست راحت دیده میشه
البته منو اذیت نمیکنه
چون اولا تو صحنه های خاصی دیده میشه در ثانی کمرنگ هست
ولی در کل برا کسی که اینهمه ادعا از صفحاتش داره ایراد بزرگی حساب میشه

سلام دوستان
خیلی حالم گرفته شد. وقتی (receiver (white رو میزنی بوق میزنه توروخدا شماهم امتحان کنید ببینید این جوره یا نه.
توروخدا جواب بدید
منم رو دو نوت تست کردم صدای ممتد پخش شد
نوت قبلیم چنین ایرادی نداشت (شاید هم من متوجه نشدم)
اون مشکل گرافیکی که گفتین نوت من نداره

شما این عکس را بریز تو گوشی و نگاه کن
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727104&stc=1&d=1336596898

البته به این قسمتش دقت کن

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727105&stc=1&d=1336596898
در مورد پایین و سمت چپ گوشی مال منم مشکل داشت
ولی در مورد چراغها چیزی متوجه نشدم
من یه عکس دیگه میدم
بچه ها همگی تستش کنید
ضمینه کردمش
رزولوشن هم 800*480 هست
اون قسمت پایین که مشکی هست
اونجا را دقت کنید
در کامپیوتر مشکی صاف دیدهمیشه
در گوشی یه موجی اضافه شده بهش و کاملا ایراد صفحه در این صحنه دیده میشه

من پس از 4 ماه و خرده ای استفاده از این گوشی خوب ا، چند تا مشکل در نوت می بینم:
1- پرش تصویر و روان نبودن اون (مقایسه با آیفون) . من فکرمیکنم موتور گرافیکی اون نمیتونه refresh rate گرافیکی صفحه رو به اون اندازه ای بالا نگه داره که چشم معمولی قادر به دیدن یا احساس کردن فریم های در حال تعویض نباشه .اگه به گرافیک متحرک در آیفون نگاه کنید این حس پرش رو ندارید بلکه حس روانی و روغن کاری شده بهتون دست میده و در نهایت بسیار خوشتون میاد . (من گالاکسی اس i هم داشتم اینطوری بود) این به نظر من ایراد ی هست که شاید خیلی ها بویزه اول کار متوجهش نشند ولی در گذز زمان اذیت میکنه .
2- اون ایراد مشکی و شطرنجی نشون دادن رنگ مشکی رو هم من متوجهش شدم که البته خیلی هم مهم نیست و در همه فیلم ها و عکس ها اینطور دیده نمیشه.
3- رم پایین 800 مگابایتی که به نظر من برای نوت خیلی کمه همون لگ گالاکسی اس با رم 329 برا نوت به ارث گذاشته شده رمش حداقل باید 1500 مگ میشد.
4- علی رغم مشخصات سخت افزاری بالایی که داره از سرعت و روونی کافی برخوردار نیست.
اما محسناتش خیلی بیستر از این چند تا ایرادش هست و من همچنان از استفاده این گوشی هوشمند و بسیار توانمندم لذت میبرم.:dc:
مشکلات پرش تصویر و ... همگی از اینترفیس مضخرف سامسونگ هست
از تاچ ویز هم خوشم نمیاد چیز خوبی نیست
ایراد دومی خوشبختانه کم دیده میشه و فقط در صحنه های خاصی دیده میشه
رمش فکر نکنم کم باشه
و سرعتش هم به خاطر اینترفیسش هست
باید روت کرد و لانچر دیگه ای نصب کرد و تاچ ویز را پاکش کرد

بچه ها من چند روزه پیش با یکی از همکارام رفتم بازار موبایل و از فروشگاه مایکروتل یک عدد گالکسی نوت سفید 16 گیگ برای ایشون خریدیم .
گوشی تو نگاه اول خیلی بزرگه ولی یه کم که دستمون میگیریم دیگه عادی میشه ، خلاصه هم من هم همکارم فوق العاده از گوشی راضی هستیم .
فقط یه مشکلی هست :
دوربین گوشی توی روز و نور کافی کیفیت خیلی عالی داره ولی توی شب و محیط های کم نور با این که فلش هم میزنه اصلا عکس خوبی نمیگیره . چهره ها به خوبی معلوم نمیشه و وضوح کافی نداره و یه جوری محو هستش .
تمام تنظیمات رو هم روی auto میزارم ولی بازم خیلی کیفیت خوبی نداره . فکر میکنید مشکل از چی میتونه باشه ؟ یا کلا گالکسی نوت تو شب خوب عکس نمیگیره ؟
مبارکه
اره به بزرگیش میشه عادت کرد موقع استفاده
دوربین گوشیهای سامسونگ همینه
کاریش نمیشه کرد .

wings
10-05-2012, 15:16
.
.
.
در مورد پایین و سمت چپ گوشی مال منم مشکل داشت
ولی در مورد چراغها چیزی متوجه نشدم

بله در مورد چراغها پله پله شدن در کار نیست چون ضعف سر شماره رنگهایی از خوانواده ی مشکی میباشد که درقسمت انتهایی عکس وجود دارد
شما با زوم روی چراغها میتونید از کیفیت بد عکس ارسالی از طرف من گله مند باشید اما با دیدن اون قسمت انتهایی از نوت ، که چرا نرم و روون از خاکستری به مشکی نیامده !
=====
عکسی که فرستادید نماینگر درستی حرفه منه چون نوت اون شماره رنگهای مرزی را نداره
در هر عکسی که شما از رنگی بخواید وارد مشکی بشین اگر به اون شماره رنگهایی که نوت نداره برسه همین حالت را خواهید داشت ی، یک مرز آشکارو بی رحمانه :aq:
=====
اما آیا این همیشه بده ؟ نه
بسیاری از مواقع خوبه ، مثال عکسش رو پیدا کردم میزارم

x_man9989
10-05-2012, 17:22
بله در مورد چراغها پله پله شدن در کار نیست چون ضعف سر شماره رنگهایی از خوانواده ی مشکی میباشد که درقسمت انتهایی عکس وجود دارد
شما با زوم روی چراغها میتونید از کیفیت بد عکس ارسالی از طرف من گله مند باشید اما با دیدن اون قسمت انتهایی از نوت ، که چرا نرم و روون از خاکستری به مشکی نیامده !
=====
عکسی که فرستادید نماینگر درستی حرفه منه چون نوت اون شماره رنگهای مرزی را نداره
در هر عکسی که شما از رنگی بخواید وارد مشکی بشین اگر به اون شماره رنگهایی که نوت نداره برسه همین حالت را خواهید داشت ی، یک مرز آشکارو بی رحمانه :aq:
=====
اما آیا این همیشه بده ؟ نه
بسیاری از مواقع خوبه ، مثال عکسش رو پیدا کردم میزارم

اره خیلی کم دیده میشه
و میشه ازش گذشت
فقط بعضی جاها اذیت میکنه
زمانی که فیلم یا کلیپی میبینی که بک گراند مشکی داره
و اون مشکی هر ثانیه عوض میشه میزان رنگش و کنتراستش ....
در اینصورت مثل این میمونه که پشت صحنه مثلا یک پرنده با بالهای سیاه داره بال مینه
و یا یک چتر داره تکون میخوره ....

از مزیتهای نوت GPS قوی هستش
الان تست کردم 4 ثانیه قفل شد (محیط بیرون)
و به 17 تا ماهواره وصل شده بود
یه بار هم باید با قطع کردن gprs تست کنم
در کل خیلی خوبه

galaxynote
10-05-2012, 18:17
بالاخره هر دستگاهی یه نقطه ی قوت و یه نقطه ی ضعف داره.همه ی نقاط قوت که نمیشه توی یه دستگاه باشه چون همه همونو میخرن.

Farshad-N95
10-05-2012, 19:01
دوستان یه کمک فوری :-(

چند روزی هستش که قلم Galaxy Note ام رو گم کردم ! هرجا میرم واسه فروش موجود نیستش ...
البته در شهرستان هستم ...

ممنون میشم راهنماییم کنید ...

amirekhm2
10-05-2012, 19:52
دوستان یه کمک فوری :-(

چند روزی هستش که قلم Galaxy Note ام رو گم کردم ! هرجا میرم واسه فروش موجود نیستش ...
البته در شهرستان هستم ...

ممنون میشم راهنماییم کنید ...

http://img4up.com/up2/18028642713159949160.jpg

alix19446
10-05-2012, 20:34
من تازه نوت خریدم
اس ام اس های فارسی رو به صورت حروف جدا جدا نشون میده
چی کار کنم؟

Farshad-N95
10-05-2012, 20:40
http://img4up.com/up2/18028642713159949160.jpg

متوجه منظور شما نشدم ؟
به نظرتون فروشنده رسمی سامسونگ این قلم رو داره ؟

من هرجا پرسیدم گیرم نیومد ... :(

joe_dalton_nice
10-05-2012, 20:57
سلام
cf روت من xxkk5 هستش ولی اصلا اینجا نیست که؟
لطفا بگین چیکار کنم؟

mjajiyani
10-05-2012, 22:18
من تازه نوت خریدم
اس ام اس های فارسی رو به صورت حروف جدا جدا نشون میده
چی کار کنم؟

باید رام خاورمیانه فارسی ساپورت بریزی دوست عزیز

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

I-Mohammad
10-05-2012, 23:08
سلام
cf روت من xxkk5 هستش ولی اصلا اینجا نیست که؟
لطفا بگین چیکار کنم؟

دوست عزيز cf-root رو براساس build number انتخاب ميكنن
موفق باشي

I-Mohammad
10-05-2012, 23:09
سلام
خوب شد 13 گيگ

ممنون

Wander
10-05-2012, 23:45
باید رام خاورمیانه فارسی ساپورت بریزی دوست عزیز

sent from my gt-n7000 using tapatalk

منم همون مشکل دوستمون رو داشتم چون گوشیم ماله سفارش اسپانیا است
میشه کارهایی که باید انجام بدم رو بگید و اینکه از کدوم آموزش ها استفاده کنم
ممنون میشم
بعد من الان چند تا برنامه از سایت بازار دانلود کردم . چند تا بازی
الان بخوام رام جدید بریزم این بازی ها میپره ؟
اگه میپره چطور باید ازشون بکاپ بگیرم؟

h.hooman
11-05-2012, 00:37
سلام
خوب شد 13 گيگ

ممنون

این سوالیه که تو همین فروم دوستان به من جواب دادن! دوست عزیز این طبیعیه و مال همه اینجوریه. یعنی کلن تو همه هارد ها چه مال کامپیوتر، چه مال فلش، چه دی.وی.دی و یا گوشی موبایل، همیشه حافظه در دسترس کمتر از مقدار واقعیشه. البته دلیلش رو نمیدونم.

Farshad-N95
11-05-2012, 01:44
دوستان در خصوص S Pen کسی اطلاعی نداره که چطور و از کجا میشه خرید ؟

h.hooman
11-05-2012, 02:58
دوستان در خصوص s pen کسی اطلاعی نداره که چطور و از کجا میشه خرید ؟

داداش بهترین راه اینه که اول از همه بری به نمایندگی رسمی مایکروتل تو شهرتون. چون مایکروتل تو شهرهای بزرگ نمایندگی داره. اگه به هر دلیلی موفق نشدی؛ راه منطقی دیگه اینه که به نمایندگی مایکروتل تو تهران زنگ بزنی و ازشون کمک بخوای. اگه داشته باشن میتونن برات پست کنن.

mehdizadeh62
11-05-2012, 08:43
سلام
من یک رم 32 گرفتم و بیشتر برنامه هامو منتقل کردم به رم.اما وقتی گوشی رو روشن خاموش کردم تا میخواست بیاد بالا ری استارت میشد.رم رو در آوردم و بعضی برنامه هارو remove کردم.حالا بالا میاد ولی وقتی گوشی رو به کامپوتر وصل میکنم(بصورت حافظه انبوه) بعد که قطع میکنم(از داخل خود گوشی)باز گوشی ری استارت میشه.
مجبور بودم بیشتر برنامه هارو به رم منتقل کنم چون حافظه داخلی پر شده بود.حالا بخاطر برنامه هاست یا خود رم؟چیکار کنم؟
ممنون

mjajiyani
11-05-2012, 09:06
سلام
من یک رم 32 گرفتم و بیشتر برنامه هامو منتقل کردم به رم.اما وقتی گوشی رو روشن خاموش کردم تا میخواست بیاد بالا ری استارت میشد.رم رو در آوردم و بعضی برنامه هارو remove کردم.حالا بالا میاد ولی وقتی گوشی رو به کامپوتر وصل میکنم(بصورت حافظه انبوه) بعد که قطع میکنم(از داخل خود گوشی)باز گوشی ری استارت میشه.
مجبور بودم بیشتر برنامه هارو به رم منتقل کنم چون حافظه داخلی پر شده بود.حالا بخاطر برنامه هاست یا خود رم؟چیکار کنم؟
ممنون

مطمئن نیستم ولی احتمال داره رمی که خریدید سرعت دسترسیش پایین باشه ( همون کلاسش ) یا اینکه قلابی هست و کیفیت لازم برای ساپورت این حجم از اطلاعات نداره

mehdizadeh62
11-05-2012, 09:25
مطمئن نیستم ولی احتمال داره رمی که خریدید سرعت دسترسیش پایین باشه ( همون کلاسش ) یا اینکه قلابی هست و کیفیت لازم برای ساپورت این حجم از اطلاعات نداره

تقلبی که نیست گارانتی مادام العمر هم داره.ولی کلاس 4 هست.کلاس 10 گیرم نیومد.البته موقع اجرای فایلها و برنامه ها مشکلی نداره حتی فیلم hd هم روش ریختم راحت اجرا میشه.فقط همون اشکال که گفتم داره.

amirsinaakbary
11-05-2012, 11:55
سلام به دوستان عزیز و عرض خسته نباشید به بچه های گل انجمن
یه سوال.چجوری میتونم از برنامه ی kies استفاده کنم که گوشی رو به pc وصل کنم؟ برنامه رو نصب کردم ولی وقتی گوشی رو وصل میکنم برنامه گوشی رو نمیشناسه... آیا برنامه دیگه ای هم مثل Kies هست ؟ من قبلا اسم یه برنامه رو شنیده بودم که فک کنم samsung pc suit 912 بود یا همچین چیزی.اگه کسی آشنایی داره بگه ممنون میشم.
خیلی ممنون

hassan.mahdavi6
11-05-2012, 14:35
سلام به دوستان عزیز و عرض خسته نباشید به بچه های گل انجمن
یه سوال.چجوری میتونم از برنامه ی kies استفاده کنم که گوشی رو به pc وصل کنم؟ برنامه رو نصب کردم ولی وقتی گوشی رو وصل میکنم برنامه گوشی رو نمیشناسه... آیا برنامه دیگه ای هم مثل Kies هست ؟ من قبلا اسم یه برنامه رو شنیده بودم که فک کنم samsung pc suit 912 بود یا همچین چیزی.اگه کسی آشنایی داره بگه ممنون میشم.
خیلی ممنون
سلام.
شما از مسیر Setting->application->development تیک USB Debugging رو وردار بعد گوشیرو با کابل به کامپیوتر وصل کن Kies باید گوشیرو بشناسه.

x_man9989
11-05-2012, 14:54
بچه ها (Quadrant_Advanced_v2.0) به نوت شما چند داده ؟
به من 3383 داد

Wander
11-05-2012, 15:25
منم همون مشکل دوستمون رو داشتم چون گوشیم ماله سفارش اسپانیا است
میشه کارهایی که باید انجام بدم رو بگید و اینکه از کدوم آموزش ها استفاده کنم
ممنون میشم
بعد من الان چند تا برنامه از سایت بازار دانلود کردم . چند تا بازی
الان بخوام رام جدید بریزم این بازی ها میپره ؟
اگه میپره چطور باید ازشون بکاپ بگیرم؟

کسی نبود یه راهنمایی کنه؟