PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه میشه ممور که write portect هست رو فرمت کرد!؟

kousha001
02-12-2011, 21:49
سلام دوستان و اساتید محترم.

من دیروز داشتم با گوشیم ور میرفتم رفتم asphalt6 باز کنیم رفت توی بازی اما وسطش هنگ کرد.

دیگه نه به هومبرگشت نه استپ شد و نه تونستم گوشی رو خاموش کنم!

مجبور شدم باطری رو در بیارم و بزنم جا.حالا ازون به بعد دیگه گوشی مموریم رو نمیشناسه

و زمانی که به کامپیوتر متصلش میکنم در حالت write protect هست

البته اون دکمه مموری روی lock نیست
بار ها باهاش ور رفتم و روی ریدر های دیگه امتحانکردم اما بازم همین وضعیته .با sd formater فرمت نمیشه و با mini partion هم همینطور؟(چیزی از روش نمیشه پاک کرد)

به نظرتون چکار کنم

یعنی مموری سوخته یا که نه کار خاصی میشه انجام داد.اعصابم ریخته به هم .ممنون میشم کمکم کنید

ت

H.A.S.S.A.N
02-12-2011, 21:54

من دیروز داشتم با گوشیم ور میرفتم رفتم asphalt6 باز کنیم رفت توی بازی اما وسطش هنگ کرد.

مجبور شدم باطری رو در بیارم و بزنم جا.حالا ازون به بعد دیگه گوشی مموریم رو نمیشناسه

بار ها باهاش ور رفتم و روی ریدر های دیگه امتحانکردم اما بازم همین وضعیته .با sd formater فرمت نمیشه و با mini partion هم همینطور؟(چیزی از روش نمیشه پاک کرد)

به نظرتون چکار کنم

یعنی مموری سوخته یا که نه کار خاصی میشه انجام داد.اعصابم ریخته به هم .ممنون میشم کمکم کنید

ت

با سلام

احتمال از بین رفتن مموری هست ولی شما یه بار با یه گوشی سیمبیان هم تست کن ببین میشه فورمت کرد یا نه بعضی مواقع جواب میده

behzad00
02-12-2011, 21:59

به نظرتون چکار کنم

ت

معمولا مموریهای Write Protcet درست نمیشن ولی یکبار با دستگاههایی غیر از کامپیوتر مثل دستگاه رسیور ببین فرمت میشه.

pooriyapordel
03-12-2011, 10:41
با برنامه ی sdformatter فرمتش کن

Amin07
03-12-2011, 22:49
من هم همین مشکل و دارم
با رسیو ر و sd formater نشد

kousha001
04-12-2011, 05:46
دوستان ممنون

منبردم گارانتی قبول کردن

مموری سوخته بود.