PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روت و آنروت | S-On + 1.49.0011 & 12 & 18 Hboot EVO 3D GSM

#JOMJOMEH#
05-12-2011, 12:53
این روش برای ورژن زیر است:
hboot 1.49.0011

Unlock + CWM = میتونید فلش کنید رامتون رو
ممکن است گارانتی بپره..مسئولیتش با خودتونه

خوب میریم سراغ اموزش:

مرحله اول)

شما ابتدا باید در سایته www.htcdev.com (http://www.htcdev.com) عضو شید
http://www.htcdev.com/bootloader/
به ادرس بالا برید..بعد از عضویت کلید Begin unlock bootloader را یزنید و yes زده ؛ تیک ها را بزنید و تائید کنید...

و اما مهمترین قسمت (میتونید از Revolutionary custom CWM recovery image یا official CWM استفاده کنید )

مرحله دوم)

الف) Revolutionary CWM

- فایل Revolutionary shutteru CWM recovery از لینک زیر دانلود کنید:
http://downloads.unrevoked.com/recoveries/cwm-4.0.1.4-shooteru.img

-به آدرس زیر رفته و تیک fastboot را بردارید

menu/setting/powerگوشی را خاموش کرده و باطری را در بیارید و دوباره جا دهید(برای فلایر لازم نیست)
volume پایین را گرفته power را فشار دهید
با کلید volume به روی Fast boot رفته و power را بزنید
گوشی را با کابل به کامپیوتر وصل کنید

در استار کامپیوتر بزنید:
command prompt
با راست روی command prompt را run as administrator کنید

فایل هایی که دانلود کردید رو در داریو اصلی بریزید که نخواید دستور تغییر مکان بدید...

cd/
cd adb-fastboot
fastboot flash recovery cwm-4.0.1.4-shooteru.imgاین مرحله انجام شد.

ب)Official CWM

!!! WARNING: Current version 5.0.2.0 has off/sleep/hibernate charging bug. Device not charging while in off mode.

دستگاه شارژ باشه حتما چون در این حالت شارژ نمیشه...

برخی از کلید ها و کارکردشان :
SCROLL = Volume button; SELECT/ENTER = Camera button; BACK = Power button

-نرم افزار clockworkmod را از اندرویید مارکت نصب کنید
flash recovery image from rom manager app menu-

مرحله سوم)

برای روت کردن رام موجود:

۱-فایل زیر رو دانلود کنید و در مموری کارت کپی کنید:
su-2.3.6.3-efgh-signed.zip (http://goo-inside.me/superuser/su-2.3.6.3-efgh-signed.zip)

۲-ریبوت کنید و حالت ریکاوری مود بروید

۳-گزینه install zip frm sdcard رو انتخاب کنید
فایل زیپ رو از مموری انتخاب کنید
فایله زیپی رو که در شماره ۱ قرار دارد انتخاب کنید
فلش انجام میشود

حالا دستگاه Bootloader Unlocked + CWM recovery + S-ON & اماده برای flash custom rom است

منبع:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1248231

ترجمه ازاد از خودم
موفق باشید

saeedmogadami
05-12-2011, 21:52
مرحله ب باید انجام شه به اندروید ملرکت دسترسی نداریم اخه؟

#JOMJOMEH#
05-12-2011, 22:51
مرحله ب باید انجام شه به اندروید ملرکت دسترسی نداریم اخه؟

بله...کاری نداره که با یه وی پی ان ساده میتونید دسترسی پیدا کنید..این همه وی پی ان رایگان تو اینترنت هست
موفق باشید

saeedmogadami
05-12-2011, 23:41
بله...کاری نداره که با یه وی پی ان ساده میتونید دسترسی پیدا کنید..این همه وی پی ان رایگان تو اینترنت هست
موفق باشید

ممنون ولی خیلی خوب میشه فایلش قرار داده شه

#JOMJOMEH#
06-12-2011, 02:13
ممنون ولی خیلی خوب میشه فایلش قرار داده شه

چشم عزیز..به زودی برسم قرار میدم..
موفق باشید

alipooya1989
31-12-2011, 17:02
سلام.من این راه رو رفتم جواب گرفتم.hboot گوشیم 1.49.0012 هست.متشکرم

ardana
07-01-2012, 12:01
عالی بود
hboot من 0012 بود جواب داد
عالی بود مستر #jomjomeh#

#JOMJOMEH#
10-01-2012, 20:38
این هم فایل ROM Manager که دوستان تقاضا کرده بودند:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190914&highlight=clockworkmod

reza_elf
17-01-2012, 11:27
سلام
اگه میشه در مورد اون قسمت cmdبیشتر توضیح بدبد من اصلا نفهمیدم
باید دقیقا چکار کنم اون فایل رو گرفتم و تو درایو سی دارم
مرسی

#JOMJOMEH#
17-01-2012, 13:57
سلام
اگه میشه در مورد اون قسمت cmdبیشتر توضیح بدبد من اصلا نفهمیدم
باید دقیقا چکار کنم اون فایل رو گرفتم و تو درایو سی دارم
مرسی

شما باید یه پک sdk داشته باشید...تو سایت اچ تی سی که انلاک کردید هم میتونید دانلود کنیدش
پوشه دانلودی sfk رو به درایو c منتقل کنید...باید فایل هاتون رو تو جایی که میریزید ادرس بدید..مستقیم همه رو داخله پوشه اصلی کپی کنید
تو cmd باید برید به ادرسه پوشه
اسمه پوشه رو هر چی گذاشتید میتونید بذارید adb-fastboot

حالا دستور:

cd/
cd adb-fastboot

fasboot flash recovery cwm-4.0.1.4-shooteru.img

فلش میشه
اگه ارور داد...باید ادرس پوشه بعدی رو هم بدید که tools هست
cd tools
همین

reza_elf
17-01-2012, 15:37
شما باید یه پک sdk داشته باشید...تو سایت اچ تی سی که انلاک کردید هم میتونید دانلود کنیدش
پوشه دانلودی sfk رو به درایو c منتقل کنید...باید فایل هاتون رو تو جایی که میریزید ادرس بدید..مستقیم همه رو داخله پوشه اصلی کپی کنید
تو cmd باید برید به ادرسه پوشه
اسمه پوشه رو هر چی گذاشتید میتونید بذارید adb-fastboot

حالا دستور:

cd/
cd adb-fastboot

fastboot flash recovery cwm-4.0.1.4-shooteru.img
فلش میشه
اگه ارور داد...باید ادرس پوشه بعدی رو هم بدید که tools هست
cd tools
همین
سلام
خوب چرا میزنی حالا :dl:
شوخی کردم مرسی مشکلم حل شد ممنون:aj:

mehdidm
11-02-2012, 11:51
اقا تا اینجاشو درست ولی s-off که اصل کاریه مثل اینکه فراموش شدا :ak:

#JOMJOMEH#
11-02-2012, 12:03
اقا تا اینجاشو درست ولی s-off که اصل کاریه مثل اینکه فراموش شدا :ak:

s-off برای این ورژن نیومده..مگه دانگرید کنید به ورژن ۷ یا ۸

masood 1
02-03-2012, 00:40
اقا یه سوال :
در مرحله اول و دوم-الف همش را انجام دادم ولی در مرحله دوم-ب که باید رام منیجر را رو گوشی نصب کنیم باید دوباره گوشی را روشن کنیم , و در مرحلله 3 هم از طریق کابل وقتی که گوشی خاموشه باید بریزم؟؟؟؟

masood 1
02-03-2012, 00:46
در مرحله دوم-الف فایلی را که واسه دانلود گذاشتید را من دانلود کردم , ولی فکر کنم مشکل داره , اخه وقتی وارد win zip میشم eror میده و هیچی داخلش نیست...

ایا مشکلی داره ؟؟؟؟
راسی یه چیز دیگه , در htc که عضو میشیم باید تک تک مراحل را انجام بدم یا همین کارا که تو این تاپیک گفتیت را انجام بدم کافیه ؟؟؟ غیر از سایت htc

#JOMJOMEH#
02-03-2012, 13:23
سلام دوست عزیز..شما ریکاوری رو نصب کردید دیگه؟پس نیازی به اون برنامه فلش ریکاوری ندارید:4:یا فلش یا این برنامه پس این مرحله حل
شما تو سایته اج تی سی همه کار ها رو باید انجام بدید..sdk رو دانلود و باهاش فلش بزنید تا انلاک شه
یه راهنمایی تو مراحلش که زده باید sdk اپدیت شه نیازی نیست برید مرحله ۸ و فلش بزنید
موفق باشید

arses
09-03-2012, 23:27
سلام ممنون از کار خوبتون
من تازه آندرویدی شدم.
من توی سایت که می رم مدل گوشی ماها رو که نداره منظورم evo 3d gsm هست باید چکار کنیم؟
sdk روی سات اچ تی سی لینکش شیلتره اونو باید چکار کنیم؟؟ جای دیگه ای هست که دانلودش کنیم؟؟
منظور از اینکه فایل ها رو در درایو اصلی بریزیم چیست؟؟ درایو c؟؟ یا داخل پوشه sdk ؟؟
اگر ممکنه از قسمت cmd اسکرین شات بذارید.چون من هنوز متوجه نشدم باید چکار کنم. توی سایت xda یه طور دیگه نوشته. منم هر کار کردم نشد که نشد.
ممنون.

#JOMJOMEH#
10-03-2012, 00:29
سلام ممنون از کار خوبتون
من تازه آندرویدی شدم.
من توی سایت که می رم مدل گوشی ماها رو که نداره منظورم evo 3d gsm هست باید چکار کنیم؟
sdk روی سات اچ تی سی لینکش شیلتره اونو باید چکار کنیم؟؟ جای دیگه ای هست که دانلودش کنیم؟؟
منظور از اینکه فایل ها رو در درایو اصلی بریزیم چیست؟؟ درایو c؟؟ یا داخل پوشه sdk ؟؟
اگر ممکنه از قسمت cmd اسکرین شات بذارید.چون من هنوز متوجه نشدم باید چکار کنم. توی سایت xda یه طور دیگه نوشته. منم هر کار کردم نشد که نشد.
ممنون.

سلام دوست عزیز
تو مدل گوشی ها هست دوست عزیز ...بنده خودم گوشی رو معرفی کردم و اضافه کردن و دوستان هم الان دارن تو مشخصاتشون
برای sdk تو گوگول سرچ کنید لینک زیاده
درایوه اصلی بله یعنی c..یه پوشه به نامه اندروید بسازید بریزید اونجا..هر چی پوشه بسازید باید تو cmd جاش بیشتر دستور بزنید...تو داس باید برای پوشه cd اسمه پوشه بزنید و واردش شید تا بتونید عملش کنید...

تو سایته xda رو ول کن:4:
من برات بازش کردم..
الان کجا گیری؟تو قسمته اول؟
شما sdk رو دانلود کن و بعد دستور رو بزن بره به همین راحتی..اون قسمته اپدیت sdk رو بیخیال باش نیازی نیست

arses
10-03-2012, 11:22
سلام ممنون.
می شه بگید evo 3d gsm رو از کجا پیدا کنم؟؟ توی لیست گوشی ها فقط evo 3d Rogers , EMEA , SPRINT موجود هست و من gsm نمی بینم.
بعد اگر ممکنه 4-5 تا اسکرین شات بذارید تا من و بقیه ی تازه کارها بهتر متوجه بشیم.
اگر ممکنه خودتون 1 لینک واسه sdk بدید من 2 تا دان کردم یکیش 172 مگ و یکیش 354 مگ هست نمی دونم کدومش درسته ؟؟

ممنون

#JOMJOMEH#
10-03-2012, 12:11
سلام ممنون.
می شه بگید evo 3d gsm رو از کجا پیدا کنم؟؟ توی لیست گوشی ها فقط evo 3d Rogers , EMEA , SPRINT موجود هست و من gsm نمی بینم.
بعد اگر ممکنه 4-5 تا اسکرین شات بذارید تا من و بقیه ی تازه کارها بهتر متوجه بشیم.
اگر ممکنه خودتون 1 لینک واسه sdk بدید من 2 تا دان کردم یکیش 172 مگ و یکیش 354 مگ هست نمی دونم کدومش درسته ؟؟

ممنون

اسپرینت رو بزنید

مشکل از کجاست؟من گوشیم روت شدس الان نمیشه انجام بدم اما اگه اسکرین خواستید بهم پ خ بدید از جای دیگه بهتون میدم...

برای sdk:
http://www.htcdev.com/devcenter/opensense-sdk/download-instructions
چیلتر نیست تحریمیم..از این برنامه استفاده کنید ای پیتون رو تغییر بدید:
http://www.mediafire.com/?23p34ahyihm616g
اینم برای دور زدن مدیا فایر:
http://mf.cyber-world.ir/

موفق باشی

arses
11-03-2012, 00:09
سلام انجام دادم اما این پیغام رو داد.

#JOMJOMEH#
11-03-2012, 02:34
سلام انجام دادم اما این پیغام رو داد.

دستور اول رو انجام نداده رفتید دستور بعد خوب...هنوز روت نکرده رفتید ریکاوری زدید
تو دستور اول شما ادرس پوشتون رو هم باید بدید نه فقط درایو c...داس که نمیفهمه شما کجا رو میگید...باید بگید دقیق تو این پوشه این پوشه
اینطوری کنید
همه فایل ها sdk رو کپی کنید تو یه پوشه..هر چی پوشه هست رو خالی کنید و فقط یه پوشه باشه به نامه android تو درایو c
حالا به ترتیب تو cmd دستور بزنید:
/cd
cd android
حالا وارد پوشه اندروید شدید که همه فایل ها رو توش کپی کرده بودید..حالا دستور اولی رو بزنید و بقیه مراحل
اول مرحله اول رو انجام بدید...انلاک شدید و تمامه کارهای تو سایت htcdev رو انجام دادید برید سراغ ریکاوری

موفق باشید

arses
11-03-2012, 13:46
سلام
من گوشی رو آنلاک کردم ولی حواسم نبود بد گوشی رو روشن کردم و recovery رو نزدم.
الان هر چی می زنم انجام نمی شه . مشکلی پیش اومده؟؟
این قسمت آخر رو هم راهنمایی کن.
دستت درد نکنه.

#JOMJOMEH#
11-03-2012, 22:45
سلام
من گوشی رو آنلاک کردم ولی حواسم نبود بد گوشی رو روشن کردم و recovery رو نزدم.
الان هر چی می زنم انجام نمی شه . مشکلی پیش اومده؟؟
این قسمت آخر رو هم راهنمایی کن.
دستت درد نکنه.

فایل رو پیدا نمیکنه از نو دانلود کنید و بعد فلش بزنید

arses
11-03-2012, 23:28
سلام ممنون از کمکتون.
مشکلم اون نبود, اون فایل حتما باید داخل فولدری به نام android باشه.
باز هم سپاس از اینکه راهم انداختین.

ab.fazl
15-03-2012, 10:17
:sign_help::sign_help:من هر کاری میکنم نصب نمیشه یعنی تو cmd نصبش میکنه ولی وقتی recovery رو میزنم گوشیم روشن میشه ؟؟؟؟؟؟

#JOMJOMEH#
15-03-2012, 11:23
:sign_help::sign_help:من هر کاری میکنم نصب نمیشه یعنی تو cmd نصبش میکنه ولی وقتی recovery رو میزنم گوشیم روشن میشه ؟؟؟؟؟؟

درست نصب کردی؟
ریکاوری رو میزنی نمیره توش؟

mahdi_mohamad
14-04-2012, 20:46
سلام
میخوام بدونم آیا گوشی من که Hboot-1.49.0018 هست هم روت میشه؟:dy:
چجوری و از کجا؟:dz:

#JOMJOMEH#
14-04-2012, 22:59
سلام
میخوام بدونم آیا گوشی من که Hboot-1.49.0018 هست هم روت میشه؟:dy:
چجوری و از کجا؟:dz:

بله میشه ولی نه با این روش..با این روش میشه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=192770

mahdi_o
20-04-2012, 01:25
سلام
من گوشی رو آنلاک کردم و همه ی موارد رو هم انجام دادم و فایل زیپ رو هم انتخاب کردم ولی در آخر کار و هنگام نصب فایل زیپ ارور بهم میده!
این رو میگه
E: Error in /sdcard/su-2.3.6.3-efgh-signed.zip
(Status 0)
Installation aborted

چه باید بکنم؟
hboot : 1.49.0012

arasre
20-04-2012, 07:21
سلام
من گوشی رو آنلاک کردم و همه ی موارد رو هم انجام دادم و فایل زیپ رو هم انتخاب کردم ولی در آخر کار و هنگام نصب فایل زیپ ارور بهم میده!
این رو میگه
e: Error in /sdcard/su-2.3.6.3-efgh-signed.zip
(status 0)
installation aborted

چه باید بکنم؟
hboot : 1.49.0012

باید برای بار دوم هم امتحان کنی.
باید یک اول یکبار امتحان کنی کار کرد چه بهتر نکرد، باید گوشی رو روشن کنی دوباره بری تو ریکاوری
اینبار دیگه کار میکنه.
اگر کار نکرد برنامه رو اشتب دانلود کردی باید خصوص evo 3d دانلود کنی.

mahdi_o
21-04-2012, 23:14
باید برای بار دوم هم امتحان کنی.
باید یک اول یکبار امتحان کنی کار کرد چه بهتر نکرد، باید گوشی رو روشن کنی دوباره بری تو ریکاوری
اینبار دیگه کار میکنه.
اگر کار نکرد برنامه رو اشتب دانلود کردی باید خصوص evo 3d دانلود کنی.

سلام
دو بار امتحان کردم و یه بار هم رفتم از Xda و ورژن جدید فایل رو گرفتم ولی نشد!
البته آخرش نفهمیدم که چی شد ولی نتیجه اش این بوده که به نظر میرسه که گوشی root شده!
چون دیگه نرم افزار ها گیر نمیدن که روت نیست گوشی!
چطوری باید دقیقا فهمید گوشی رووت شده؟
ممنون

#JOMJOMEH#
22-04-2012, 05:49
سلام
دو بار امتحان کردم و یه بار هم رفتم از Xda و ورژن جدید فایل رو گرفتم ولی نشد!
البته آخرش نفهمیدم که چی شد ولی نتیجه اش این بوده که به نظر میرسه که گوشی root شده!
چون دیگه نرم افزار ها گیر نمیدن که روت نیست گوشی!
چطوری باید دقیقا فهمید گوشی رووت شده؟
ممنون

موقع دستور ها اخرش موفق باشه میگه دیگه:ck:
حالا یه رام بزن شد یعنی حلی:4:

محمدرضا موسوی
16-05-2012, 21:09
بچه ها کمکم کنید من هر کاری میکنم ریکاوری رو نصب نمیکنه گوشی رو آنلاک کردم و توی این مرحله موندم صد بار امتحان کردم نشد همیشه این پیغام میاد
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/85539359506695430540.jpg

#JOMJOMEH#
16-05-2012, 21:42
بچه ها کمکم کنید من هر کاری میکنم ریکاوری رو نصب نمیکنه گوشی رو آنلاک کردم و توی این مرحله موندم صد بار امتحان کردم نشد همیشه این پیغام میاد
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up5/85539359506695430540.jpg

درایوره گوشی اپدیت هست؟پی سی سوئیت دارید پاک کنیدو..حواستون باشه درایورها رو پاک نکنید

maxomid
16-05-2012, 22:00
درایوره گوشی اپدیت هست؟پی سی سوئیت دارید پاک کنیدو..حواستون باشه درایورها رو پاک نکنید

داداشی..
فکر کنم اگه htc sync رو نصب کنید مشکلت حل بشه..
من این مشکل رو داشتم.. sync هم نصب کردم درست شد.

راستی اگه داری از پورت usb3 استفاده میکنی adb جواب نمیده..
اینو خودم تست کردم.. وقتی میخواستم رام یا هرچیزی با adb نصب کنی لبتاپ من دوتا پورت فقط داره.. یکی usb 3 هست.وقتی به usb 3 وصل میکردم هم بازم این نوشته رو میداد.
پس از پورت USB 2 استفاده کن.
HTC Sync رو نصب کن.
ببین حالا جواب میده یا نه.

موفق باشید:loveit::loveit:

محمدرضا موسوی
17-05-2012, 06:55
سلام
من HTC Sync دارم ولی آپدیت نیست پیسی سوئیت هم ندارم

دم همه گرم با یو اس بی 2 انجام شد ممنونم

samsam_israeli
24-05-2012, 17:39
سلام
جمجمه عزیز ! من تازه دیروز این گوشی رو خریدم تو جعبه گوشی همه چی بود به جز cd اخه قبلا گلکسی ایس داشتم با cd که داشت درایور نصب کردم حالا میخوام گوشی رو انلاک کنم از مرحله اول شروع کردم رفتم تو سایت اچ تی سی و عضو شدم طبق اموزش رفتم جلو تا اونجا که باید گوشی رو به pcوصل کنم اما متاسفانه سیستمم گوشی رو نشناخت :cm::020: نمیشه من از مرحله دوم شروع کنم ؟!!

I.N.F.U.S.E
24-05-2012, 17:52
سلام
جمجمه عزیز ! من تازه دیروز این گوشی رو خریدم تو جعبه گوشی همه چی بود به جز cd اخه قبلا گلکسی ایس داشتم با cd که داشت درایور نصب کردم حالا میخوام گوشی رو انلاک کنم از مرحله اول شروع کردم رفتم تو سایت اچ تی سی و عضو شدم طبق اموزش رفتم جلو تا اونجا که باید گوشی رو بخ p وصل کنم اما متاسفانه سیستمم گوشی رو نشناخت :cm::020: نمیشه من از مرحله دوم شروع کنم ؟!!

سلام
تو بوتلودر گوشی رفتی ؟ بعد تو قسمت فست بوت که بری و usb رو وصل کنی fastboot تبدیل میشه به fastbott usb یعنی حروف usb بهش اضافه میشه اگه نشه یعنی گوشی رو نشناخته

alitavakol
24-05-2012, 18:01
سلام
جمجمه عزیز ! من تازه دیروز این گوشی رو خریدم تو جعبه گوشی همه چی بود به جز cd اخه قبلا گلکسی ایس داشتم با cd که داشت درایور نصب کردم حالا میخوام گوشی رو انلاک کنم از مرحله اول شروع کردم رفتم تو سایت اچ تی سی و عضو شدم طبق اموزش رفتم جلو تا اونجا که باید گوشی رو به pcوصل کنم اما متاسفانه سیستمم گوشی رو نشناخت :cm::020: نمیشه من از مرحله دوم شروع کنم ؟!!

evo 3d که cd نداره,یعنی htc sync روی pc گوشی شما رو نشناخت؟؟
باید گوشی روی حالت htc sync بزارید.

samsam_israeli
24-05-2012, 18:04
evo 3d که cd نداره,یعنی htc sync روی pc گوشی شما رو نشناخت؟؟
باید گوشی روی حالت htc sync بزارید.
ممنون بابت راهنمایی . این کارو انجام دادم دوست عزیز سیستم گوشی رو شناخت اما وقتی رفتم سایت اچ تی سی اون موقع نشناخت

I.N.F.U.S.E
24-05-2012, 18:19
ممنون بابت راهنمایی . این کارو انجام دادم دوست عزیز سیستم گوشی رو شناخت اما وقتی رفتم سایت اچ تی سی اون موقع نشناخت

تا اونجا که من یادم میاد سایت اچ تی سی نباید گوشی رو بشناسه شما باید یه کد رو از گوشی از طریق command prompt بدی به سایت اچ تی سی اون یه فایل ایمیج به ایمیلت میفرسته بعد باید اون فایل ایمیج رو که اسمش boot.img هست رو رو گوشی بازم به روش command prompt بریزی بعد یه صفحه تو گوشی ظاهر میشه بعد طبق دستورات بعدی سایت عمل کن
البته هر وقت که سایت میگه کدی رو باید تو command prompt بزنید باید گوشی در حالت فست بوت یو اس بی باشه :
bootloader -----> fastboot
و بعد کابل رو به گوشی وصل کنید تا fastboot بشه fastboot USB بعد کد هایی که سایت میگه رو تو کمند بزنید و اجرا کنید
اگه طبق سایت پیش برید راحت میتونید انجام بدید
همه چی رو هم بخونید
برای رفتن به بوتلودر هم :گوشی رو خاموش کنید و باتری رو در بیارید و دوباره جا بزنید بعد ولوم پایین رو بگیرید و دکمه ی پاور رو هم نگه دارید تا یه صفحه ی سفید باز بشه بعد فست بوت رو انتخاب کنید.

samsam_israeli
24-05-2012, 18:27
تا اونجا که من یادم میاد سایت اچ تی سی نباید گوشی رو بشناسه شما باید یه کد رو از گوشی از طریق command prompt بدی به سایت اچ تی سی اون یه فایل ایمیج به ایمیلت میفرسته بعد باید اون فایل ایمیج رو که اسمش boot.img هست رو رو گوشی بازم به روش command prompt بریزی بعد یه صفحه تو گوشی ظاهر میشه بعد طبق دستورات بعدی سایت عمل کن
البته هر وقت که سایت میگه کدی رو باید تو command prompt بزنید باید گوشی در حالت فست بوت یو اس بی باشه :
bootloader -----> fastboot
و بعد کابل رو به گوشی وصل کنید تا fastboot بشه fastboot USB بعد کد هایی که سایت میگه رو تو کمند بزنید و اجرا کنید
اگه طبق سایت پیش برید راحت میتونید انجام بدید
همه چی رو هم بخونید
برای رفتن به بوتلودر هم :گوشی رو خاموش کنید و باتری رو در بیارید و دوباره جا بزنید بعد ولوم پایین رو بگیرید و دکمه ی پاور رو هم نگه دارید تا یه صفحه ی سفید باز بشه بعد فست بوت رو انتخاب کنید.
من الان دارم مراحل رو انجام میدم الان گوشیم تو قسمت bootloader هست command prompt کجاست ؟

#JOMJOMEH#
24-05-2012, 19:05
من الان دارم مراحل رو انجام میدم الان گوشیم تو قسمت bootloader هست command prompt کجاست ؟

استارت بزنید cmd میاره
یا هر جا خواستید شیفت رو بگیرید رو فولدر و کلیک راست گزینش میاد

omid rezabakhsh
25-05-2012, 15:50
سلام خسته نباشید . آقا من تو مرحله اول ثبت نام گیر کردم . گزینه Begin Unlock Bootloade میزنم
خطا میده

#JOMJOMEH#
25-05-2012, 16:11
سلام خسته نباشید . آقا من تو مرحله اول ثبت نام گیر کردم . گزینه begin unlock bootloade میزنم
خطا میده

از وی پی ان استفاده کن

omid rezabakhsh
25-05-2012, 17:37
از وی پی ان استفاده کن

سلام .آقا من از vvvvpppppnnnnnnnnnn هم استفاده کردم ولی بازم همینجوری

#JOMJOMEH#
25-05-2012, 18:39
سلام .آقا من از vvvvpppppnnnnnnnnnn هم استفاده کردم ولی بازم همینجوری

یه اکانت دیگه بساز..یه نفر هم قبله شما چند صفحه پیش همین مشکل رو داشت
با وی پی ان درست شده بود

nimaprince
27-05-2012, 19:17
سلام
توی لیست گوشی ها فقط evo 3d Rogers , EMEA , SPRINT موجود هست که وقتی SPRINT رو میزنم میره تو یه صفحه میگه باید اول یه فایل RUU رو آپدیت کنید
که بنظرم ورژن گوشی من با این یکی نیست !!!
TC has identified a known issue that may be experienced by some users with a Sprint EVO 3D that shipped with version 2.08.651.2, even if it was updated to a newer software version via FOTA. When attempting to unlock, a blank screen appears on the device after step 12 in the instructions and the process does not complete. As a workaround for users who experience this issue, we suggest you upgrade the ROM to 2.17.651.5 first via OTA then download and install the RUU from the table below to fix the issue before attempting the unlock process. This issue will also be fixed in the ICS update scheduled for EVO 3D.

BEFORE beginning the Unlock Bootloader process your product requires that you update the ROM to the version listed in the table below first, then download the RUU next to it to enable the unlocking capability.

To install the RUU, simply follow these instructions:

On your phone, enable USB debugging. (From the Home screen, MENU > Settings > Applications > Development > Check USB debugging)
Connect your phone to the computer using the USB cable that came with your phone. Wait a moment for your computer to identify your phone, this may take a few minutes.
If your computer cannot find your phone, you may need to install HTC Sync. You can download HTC Sync here.
After your computer has found your phone, double click on the RUU to start the process.
Follow the on screen instructions to finish flashing the RUU on your phone.

NOTE: If you encounter an error while flashing your phone, it’s possible that the connection to your phone was interrupted. Simply exit the program, disconnect your phone and start over.

Fully exit the RUU to ensure there is no conflict of multiple instances of the program running.
Disconnect the USB cable from both the phone and the computer.
After a few moments, reconnect the USB to the computer and phone. See above if your phone or computer cannot find each other.
Run the RUU.

Disclaimer: You may not be able to get further FOTA updates once the RUU was applied to your device.
ولی گوشی من این نیست
فایلو دانلود کردم ولی نصب نکردم هنوز
الان برای این نوشته های بالا نوشته رام 2.17.651.5 ولی ماله من این نیست ، اینه 1.22.707.4

nimaprince
27-05-2012, 19:27
وقتی evo 3d Rogers رو انتخاب میکنم راحت میره و نمگه که چیزی رو آپدیت کنم؟؟؟

Optimus Prime
27-05-2012, 19:27
سلام
توی لیست گوشی ها فقط evo 3d Rogers , EMEA , SPRINT موجود هست که وقتی SPRINT رو میزنم میره تو یه صفحه میگه باید اول یه فایل RUU رو آپدیت کنید
که بنظرم ورژن گوشی من با این یکی نیست !!!
ولی گوشی من این نیست
فایلو دانلود کردم ولی نصب نکردم هنوز
الان برای این نوشته های بالا نوشته رام 2.17.651.5 ولی ماله من این نیست ، اینه 1.22.707.4

بايد ورژن emea رو انتخاب کنيد دوست من.
براى آنلاک هم بهتر اين بود از روشى که از اطريق سايت رسمى هست استفاده ميکرديد

wild_lion
28-05-2012, 11:58
اسپرینت رو بزنید

مشکل از کجاست؟من گوشیم روت شدس الان نمیشه انجام بدم اما اگه اسکرین خواستید بهم پ خ بدید از جای دیگه بهتون میدم...

برای sdk:
http://www.htcdev.com/devcenter/opensense-sdk/download-instructions
چیلتر نیست تحریمیم..از این برنامه استفاده کنید ای پیتون رو تغییر بدید:
http://www.mediafire.com/?23p34ahyihm616g
اینم برای دور زدن مدیا فایر:
http://mf.cyber-world.ir/

موفق باشی

سلام محمد جان
این ادرسی که برای SDK قرار دادین فکر میکنم فایل هاش حذف شده چون چیزی توش نیست.
من تو htcdev گشتم و SDK رو پیدا کردم و با حجم 35 مگ دانلود کردم که بعد از انزیپ حدودا 55 مگ شد. چون حجمش پایین بود شک کردم. از این (http://www.htcdev.com/devcenter/opensense-sdk/download-install) ادرس دان کردم. بنظرتون درسته؟

#JOMJOMEH#
28-05-2012, 12:50
سلام محمد جان
این ادرسی که برای sdk قرار دادین فکر میکنم فایل هاش حذف شده چون چیزی توش نیست.
من تو htcdev گشتم و sdk رو پیدا کردم و با حجم 35 مگ دانلود کردم که بعد از انزیپ حدودا 55 مگ شد. چون حجمش پایین بود شک کردم. از این (http://www.htcdev.com/devcenter/opensense-sdk/download-install) ادرس دان کردم. بنظرتون درسته؟

سلام عزیز
من خودم یکی دیگه اپلود کرده بودم...
درسته حجمش

majidtoop
28-05-2012, 22:13
دوستان سلام کسی تا حالا رو hboot 0018 این روش رو امتحان کرده و جواب گرفته؟

#JOMJOMEH#
28-05-2012, 22:26
دوستان سلام کسی تا حالا رو hboot 0018 این روش رو امتحان کرده و جواب گرفته؟

بله دوستان تست کردن و جواب مثبت گرفتن

majidtoop
28-05-2012, 23:15
اقا تو مرحله اول گوشیم ارور 132 داد و گوشیم رو ارم htc مونده چی کار کنم؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید
quit کردم گوشیم امد بالا مشکل از چی بود؟؟؟

#JOMJOMEH#
28-05-2012, 23:28
اقا تو مرحله اول گوشیم ارور 132 داد و گوشیم رو ارم htc مونده چی کار کنم؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید
quit کردم گوشیم امد بالا مشکل از چی بود؟؟؟

برای انلاک کردن؟
تو سایته اچ تی سی؟کدوم مرحلش اتفاق افتاد ؟شماره مرحله؟
چیزه خاصی نمیشه نگران نباش

majidtoop
28-05-2012, 23:36
برای انلاک کردن؟
تو سایته اچ تی سی؟کدوم مرحلش اتفاق افتاد ؟شماره مرحله؟
چیزه خاصی نمیشه نگران نباش

تو همین مرحله اول وقتی فایل PG8610000_Shooter_hboot_1.50.0000_2.17.651.5_pg2fs _unlock رو دانلود کردم و اجرا کردم 2 بار تست کردم ارور میده و میگه quit کن بعد این دوباره گوشی ریست میشه میاد بالا
htc evo 3d spirint رو انتخاب کردم و همه گزینه هارو تیک زدم تو مرحله اول این رامو بهم داد و طبق دستور العمل خودش پیش رفتم

مشکل از چیهه؟؟

#JOMJOMEH#
28-05-2012, 23:39
تو همین مرحله اول وقتی فایل pg8610000_shooter_hboot_1.50.0000_2.17.651.5_pg2fs _unlock رو دانلود کردم و اجرا کردم 2 بار تست کردم ارور میده و میگه quit کن بعد این دوباره گوشی ریست میشه میاد بالا
htc evo 3d spirint رو انتخاب کردم و همه گزینه هارو تیک زدم تو مرحله اول این رامو بهم داد و طبق دستور العمل خودش پیش رفتم

مشکل از چیهه؟؟

emea رو انتخاب کنید ببیند درست میشه

majidtoop
28-05-2012, 23:51
emea رو انتخاب کنید ببیند درست میشه

تو emea که فقط مرحله به مرحله توضیح داده رفته جلو چیزی برای دانلود نداره؟؟؟
هرچی نگاه کردم سر در نیووردم

majidtoop
29-05-2012, 00:05
تمام مراحل را رفتم
حتی اون فثطف رو کپی کردم و فرستادم این ارور را داد
Error Code: Invalid Bootloader Token Length.
Error Reason: The submitted Token appears to be the wrong length and won't work.

majidtoop
29-05-2012, 00:26
سلام محمد جان
گوشیم با موفقیت unlocked شد مرسی عزیزم

حالا باید تو مرحله بعدی چی کار کنم ؟؟
بازم خیلی خیلی ممنون

#JOMJOMEH#
29-05-2012, 00:28
سلام محمد جان
گوشیم با موفقیت unlocked شد مرسی عزیزم

حالا باید تو مرحله بعدی چی کار کنم ؟؟
بازم خیلی خیلی ممنون

خوب پس خدا رو شکر حل شد
الان باید بری مرحله بعدی و روت کنی و بعدشم ریکاوری
و بعدش میتونی رام بزنی:ck:
موفق باشی

majidtoop
29-05-2012, 00:30
خیلی نوکرتم واقعا مدیر نمونه ایی

یعنی مرحله 2 و 3 رو انجام بدم؟؟؟

majidtoop
29-05-2012, 00:56
سلام من گوشیرووو که میخوام روت کنم فایل زیپ رو که انتخاب میکنم و وقتی yes رو میزنم
اینو میده
E:\ error in /sdcard/su-2.3........zip
installation aborted
یعنی چی؟

majidtoop
29-05-2012, 01:38
تو همین صفحه گیر کرده چی کار کنم؟؟؟؟؟
کمک

#JOMJOMEH#
29-05-2012, 08:14
تو همین صفحه گیر کرده چی کار کنم؟؟؟؟؟
کمک

یه کاری کن
فایل رو که دانلود کردی و ریختی رو مموری خوب؟
گوشی رو خاموش کن ...برو به بوت لودر
گزینه اول رو انتخاب میکنی ...یو اس بی رو وصل کن...یبار کلید ولوم رو بزن بالا میزنه یو اس بی به قرمز

حالا تو پی سی فایل رو دانلود کن
تو هر پوشه ایی که ریختی شبفت رو بگیر روش کلیک راست کن open command رو بزن
حالا این دستور رو بزن:

تمام مرحله بعد:bt:

majidtoop
29-05-2012, 10:48
یه کاری کن
فایل رو که دانلود کردی و ریختی رو مموری خوب؟
گوشی رو خاموش کن ...برو به بوت لودر
گزینه اول رو انتخاب میکنی ...یو اس بی رو وصل کن...یبار کلید ولوم رو بزن بالا میزنه یو اس بی به قرمز

حالا تو پی سی فایل رو دانلود کن
تو هر پوشه ایی که ریختی شبفت رو بگیر روش کلیک راست کن open command رو بزن
حالا این دستور رو بزن:

تمام مرحله بعد:bt:

این مرحله رو انجام دادم تمام شد کلا این مرحله 7 ثانیه طول کشید درست انجام شده؟؟چون اخرش زد ریکاوری درست انجام شد.
تومرحله سوم یه کم گیر داره فایل زیپ رو که میخواد باز کنه از تو ریکاوری وسطاش ارور میده همون اروری که بالا نوشتم
ولی یه بار به صورت شانسی از برنامه rom manager رفتم گزینه reboot intoo recovery رو زدم از این راه که رفتم فایل زیپوو انتخاب کردم زد نصب کامل شد.حالا به نظر شما انجام شده؟؟
از کجا باید متوجه بشم که همه مراحل درست انجام شده ؟ انلاک رو که میدونم فقط رو ریکاوری و روت شک دارم
بازم ممنون از راهنمایی:ad:

Optimus Prime
29-05-2012, 11:02
این مرحله رو انجام دادم تمام شد کلا این مرحله 7 ثانیه طول کشید درست انجام شده؟؟چون اخرش زد ریکاوری درست انجام شد.
تومرحله سوم یه کم گیر داره فایل زیپ رو که میخواد باز کنه از تو ریکاوری وسطاش ارور میده همون اروری که بالا نوشتم
ولی یه بار به صورت شانسی از برنامه rom manager رفتم گزینه reboot intoo recovery رو زدم از این راه که رفتم فایل زیپوو انتخاب کردم زد نصب کامل شد.حالا به نظر شما انجام شده؟؟
از کجا باید متوجه بشم که همه مراحل درست انجام شده ؟ انلاک رو که میدونم فقط رو ریکاوری و روت شک دارم
بازم ممنون از راهنمایی:ad:

براى روت ببينيد برنامه super user نصب شده يا نه.
ريکاورى هم گوشيو ببريد بوت لودر و رىکاورى رو انتخاب کنيد

majidtoop
29-05-2012, 11:18
براى روت ببينيد برنامه super user نصب شده يا نه.
ريکاورى هم گوشيو ببريد بوت لودر و رىکاورى رو انتخاب کنيد

ممنون دوست عزیز
برنامه super user نصب شده یعنی رووت شده؟؟
تو بوت لودر ریکاوری رو که میزنم میره رو صفحه مشکی که گزینه داره مثل install zip file و گزینه های دیگه
یعنی حله همه چی درست انجام شده؟؟
حالا یه سوال دیگه میخوام از رام اصلی گوشی خودم بک اپ بگیرم از کجا باید برم فایله بک اپ رو کجا میریزه چون میخوام رام بزنم رام اصلی گوشیم لازمه دیگه؟؟
بازم ممنون میشم

Optimus Prime
29-05-2012, 11:34
ممنون دوست عزیز
برنامه super user نصب شده یعنی رووت شده؟؟
تو بوت لودر ریکاوری رو که میزنم میره رو صفحه مشکی که گزینه داره مثل install zip file و گزینه های دیگه
یعنی حله همه چی درست انجام شده؟؟
حالا یه سوال دیگه میخوام از رام اصلی گوشی خودم بک اپ بگیرم از کجا باید برم فایله بک اپ رو کجا میریزه چون میخوام رام بزنم رام اصلی گوشیم لازمه دیگه؟؟
بازم ممنون میشم

بله هم روت شده هم رىکاورى نصب شده,
تو اس دى کارت تو فولدر clockworkmod

majidtoop
29-05-2012, 11:42
بله هم روت شده هم رىکاورى نصب شده,
تو اس دى کارت تو فولدر clockworkmod

چجوری بک اپ بگیرم اینم بهم میگید؟؟
اخه تو برنامه rom manager گزینه backup current rom رو که میزنم مینوسه :
you have clockworkmod recovery installed befor continuing install the recovery through rom manager first
این واسه چیه؟؟

#JOMJOMEH#
29-05-2012, 12:48
چجوری بک اپ بگیرم اینم بهم میگید؟؟
اخه تو برنامه rom manager گزینه backup current rom رو که میزنم مینوسه :
you have clockworkmod recovery installed befor continuing install the recovery through rom manager first
این واسه چیه؟؟

سلام
برو تو ریکاوری
گزینه بک اپ
و بک اپ گیری کن
تمام :bz:

payymon
29-05-2012, 23:16
S-Off نیومد بالاخره؟

#JOMJOMEH#
29-05-2012, 23:21
s-off نیومد بالاخره؟

اس اف که هست..باید دانگرید کنید
دیگه خیر

payymon
30-05-2012, 08:11
طرز دانگرید تو انجمن هست؟ لینکشو میزارید؟
دانگرید چه عیب هایی میتونه داشته باشه؟

#JOMJOMEH#
30-05-2012, 08:12
طرز دانگرید تو انجمن هست؟ لینکشو میزارید؟
دانگرید چه عیب هایی میتونه داشته باشه؟

خدمت شما:
هر کاری معیاب و خوبی های خودشو داره
دانگرید معیابی نداره
فقط اگه درست انجام ندی ممکنه بریک بشه دستگاه
که اونم خیلی کم پیش میاد..
ساده ترین کاربر هم انجام میده راحت
موفق باشید

payymon
30-05-2012, 08:59
بهترین مدیری...دمت گرم

payymon
30-05-2012, 11:39
وقتی fastboot oem get_identifier_token رو تو cmd میزنم...میگه waiting for device و هیچ کاری انجام نمیده همه رو تو درایو c و داخل پوشه Android کپی کردم...گوشی رو هم بردم تو حالت fastboot

------------------------------------------update
درست شد!!!

#JOMJOMEH#
30-05-2012, 14:44
وقتی fastboot oem get_identifier_token رو تو cmd میزنم...میگه waiting for device و هیچ کاری انجام نمیده همه رو تو درایو c و داخل پوشه android کپی کردم...گوشی رو هم بردم تو حالت fastboot

------------------------------------------update
درست شد!!!

ماله درایور گوشیه ارورو..اپدیت نبوده یا نصب نبوده

در کل خوبه درست شد
موفق باشید

omid rezabakhsh
30-05-2012, 22:48
سلام . من این sdk رو نمیتونم دانلود کنم . به غیر از این لینک ها که گذاشتین سایت لینک دیگه ای نیستش

#JOMJOMEH#
30-05-2012, 23:04
سلام . من این sdk رو نمیتونم دانلود کنم . به غیر از این لینک ها که گذاشتین سایت لینک دیگه ای نیستش

خدمت شما:

http://www.mediafire.com/download.php?dk58abxhpswrzhw

omid rezabakhsh
02-06-2012, 20:17
سلام خسته نباشید آقا من تو مرحله الف) Revolutionary CWM مشکل دارم توی command prompt دستور
fastboot flash recovery cwm-4.0.1.4-shooteru.img رو میزنم خطا میده .sdk رو کدوم فایلشو نصب کنم من
-... با تشکر

#JOMJOMEH#
02-06-2012, 21:00
سلام خسته نباشید آقا من تو مرحله الف) Revolutionary CWM مشکل دارم توی command prompt دستور
fastboot flash recovery cwm-4.0.1.4-shooteru.img رو میزنم خطا میده .sdk رو کدوم فایلشو نصب کنم من
-... با تشکر

رو پوشه ایی که فایل رو ریختی شیف رو نگه دار و کلیک راست کن گزینه open command رو بزن ...حالا دستور رو بزن

omid rezabakhsh
02-06-2012, 21:42
رو پوشه ایی که فایل رو ریختی شیف رو نگه دار و کلیک راست کن گزینه open command رو بزن ...حالا دستور رو بزن

نه هنوزم بازم همون پیغامو داده ولی cd/tools میرم و دستور میزنم این صفحه میادش ...

#JOMJOMEH#
02-06-2012, 21:49
نه هنوزم بازم همون پیغامو داده ولی cd/tools میرم و دستور میزنم این صفحه میادش ...

درایور گوشی اپدیت نیست

برو تو استار
رو مای کامپیوتر کلیک راست کن
اگه وین سون هستی
منیج رو بزن
دیوایس مینیجر رو بزن...
باید بزنه اندروید رو با علامت خطا
یا اگه از یو اس بی 3 استفاده میکنی از یو اس بی 2 استفاده کن
نشد یبار ریست کن تست کن

omid rezabakhsh
05-06-2012, 15:40
آقا میشه اسکرین شات بذارین / خدایی من گیج شدم / :(:(
درایور گوشیم آپدیت نیست چکار کنم ؟ چی نصب کنم ؟

#JOMJOMEH#
05-06-2012, 16:28
آقا میشه اسکرین شات بذارین / خدایی من گیج شدم / :(:(
درایور گوشیم آپدیت نیست چکار کنم ؟ چی نصب کنم ؟

هر جا رو مشکل دارید بپرسید خوب
تو مموری گوشی اچ تی سی سوئیت هست اونو نصب کنید ریست کنید خوب میشه
مشکل دیگه؟

omid rezabakhsh
07-06-2012, 17:43
این هم فایل ROM Manager که دوستان تقاضا کرده بودند:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190914&highlight=clockworkmod

سلام بر دوستان . آقا این فایل rom manager رو چه جوری نصب کنم
باتشکر ...

#JOMJOMEH#
07-06-2012, 18:08
سلام بر دوستان . آقا این فایل rom manager رو چه جوری نصب کنم
باتشکر ...

رام مینیجر رو از مارکت ها میتونید بگیرید و نصب کنید به همین راحتی

omid rezabakhsh
07-06-2012, 18:30
آقا دمت گرم که به مشکلاتم پاسخ میدین . ولی نمیشه با همین فایلی که گذاشتین برم نصب کنم . اگه فقط از مارکت میشه نصب کرد پس لینک آموزش مارکت واسم میذارید :)
من هنوز مرحله دوم مشکل دارم دستور میزنم این صفحه میاد :(
آقا تمام مشکلاتم منشا از سایت htc موقع ثبت نام کدوم کشورو بزنم . بهم همش رجیستری ارور میده :(:(:(

#JOMJOMEH#
07-06-2012, 23:24
آقا دمت گرم که به مشکلاتم پاسخ میدین . ولی نمیشه با همین فایلی که گذاشتین برم نصب کنم . اگه فقط از مارکت میشه نصب کرد پس لینک آموزش مارکت واسم میذارید :)
من هنوز مرحله دوم مشکل دارم دستور میزنم این صفحه میاد :(
آقا تمام مشکلاتم منشا از سایت htc موقع ثبت نام کدوم کشورو بزنم . بهم همش رجیستری ارور میده :(:(:(

شما اخر مرحله 1 رو انجام دادید؟اول به ترتیب نمیشه یکی رو انجام ندید
به یه ایمیل دیگه استفاده کنید
کشور مهم نیست هر چی میخواید بزنید
رام منیجر هم تو بخش پرسش و پاسخ جستجو رو بزن هست یدونه بچه ها ..تو سایت هم هست

omid rezabakhsh
08-06-2012, 00:28
آقا دمت گرم . ثبت نام کردم . با firefox جواب داد .با گوگل کروم نمیشد ...
الان اینجا رو گیرم منsdk رو آپدیت نمیکنه برام :(

#JOMJOMEH#
08-06-2012, 07:51
آقا دمت گرم . ثبت نام کردم . با firefox جواب داد .با گوگل کروم نمیشد ...
الان اینجا رو گیرم منsdk رو آپدیت نمیکنه برام :(

sdk مهم نیست اپدیتش برو مرحله بعد:ag:

omid rezabakhsh
08-06-2012, 21:07
سلام آقا اینجا کدوم گزینه رو بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از jomjomeh عزیز

Y E S 1
آقا مشکل من الان نصب clockworkmod چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

#JOMJOMEH#
08-06-2012, 21:34
سلام آقا اینجا کدوم گزینه رو بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از jomjomeh عزیز

y e s 1
آقا مشکل من الان نصب clockworkmod چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یس رو بزن بره دیگه
برای ریکاوری هم که کاری نداره
کجاش رو گیرید؟

omid rezabakhsh
08-06-2012, 21:46
نصب فایل های AKP روی گوشی آخه میخوام ROM MANAGER clockworkmod Vرو نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم

#JOMJOMEH#
08-06-2012, 23:14
نصب فایل های akp روی گوشی آخه میخوام rom manager clockworkmod vرو نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم

برو مرحل سوم رو انجام بده

omid rezabakhsh
15-06-2012, 14:51
سلام . دوستان ببینید الان گوشیم روت شده
اگه روت شده پس چرا این رام کاستوما نصب نمیشه :(
حتما باید دانگرید کنم به ورژن 7و8 تا نصب شه
با تشکر از دوستان

majidtoop
15-06-2012, 16:21
سلام . دوستان ببینید الان گوشیم روت شده
اگه روت شده پس چرا این رام کاستوما نصب نمیشه :(
حتما باید دانگرید کنم به ورژن 7و8 تا نصب شه
با تشکر از دوستان

دوست عزیز برو داخل برنامه هات ببین برنامه super user تو لیست برنامه هات هست اگه بود یعنی انلاک و روت ریکاوری شده.

omid rezabakhsh
15-06-2012, 16:23
آقا از کجا برم تو برنامه هام. هیچ رامی نصب نیست تو گوشیم

majidtoop
15-06-2012, 16:26
آقا از کجا برم تو برنامه هام

مگه گوشیت بالا نمییاد؟؟؟؟؟
منورو بزن لیست برنامه هاتو میبینی

omid rezabakhsh
15-06-2012, 16:31
مگه گوشیت بالا نمییاد؟؟؟؟؟
منورو بزن لیست برنامه هاتو میبینی

نه بالا نمیاد هرچی رام کاستوم نصب میکنم توی لوگ htc میره و ریبوت میشه

majidtoop
15-06-2012, 16:33
نه بالا نمیاد هرچی رام کاستوم نصب میکنم توی لوگ htc میره و ریبوت میشه

قبل نصب رام فایل boot.img رام که میخوای نصب کنی رو فلش زدی؟

omid rezabakhsh
15-06-2012, 16:38
آره زدم . چکار کنم

majidtoop
15-06-2012, 16:40
آره زدم . چکار کنم

یه بار دیگه از اول مراحلو انجام بده رامو از ریکاوری نصب کن.
چون باره اوله البته یه کمی طول میکشه.
کدوم رامو نصب کردی؟؟
اصلا نگران نباش واسه منم سری اول همین جوری شد یه با دیگه نصب کردم حل شد
اگرم نشد از رام اصلی خودت که بک اپ گرفتی ریستور کن برگرده به رام خودت تو ریکاوری

omid rezabakhsh
15-06-2012, 16:49
20 بار نصب کردم تمام مراحلو رفتم مو به مو :(
رام king cobra
بد بختی بکاپ هم نگرفتم :(

majidtoop
15-06-2012, 16:56
رام king cobra

باز یه نگاه بنداز ببین مراحلو یکی یکی کامل انجام دادی

forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213558&page=3#22

اگه باز انجام دادی نشد از لینک پایین رام گوشیتو پیدا کن بریز

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175978

#JOMJOMEH#
15-06-2012, 16:57
رام king cobra

شما انلاکی
روت کردی خودت مطمئی روتی؟
برو تو ریکاوری رفت توش حلی

حالا برو یا راح جنسیس رو بزن یا واکیوس..کینگ رو بیخیال شو
بوتشونم فلش کن
درست میشه

omid rezabakhsh
15-06-2012, 18:56
با تشکر ازjomjomeh عزیز ... راحت شدم از آخر موفق شدم رام کاستوم شده نصب کنم :):):)
رام جنسیس نصب کردم درست شد مرسی

psp2004
26-06-2012, 18:09
با نام خدا و سلام

دوستان شرمنده من یکم مبتدیم :دی

اینجا که گفتید برید به این ادرس :

-به آدرس زیر رفته و تیک fastboot را بردارید
كد:
menu/setting/power

این آدرس رو از تو کجا باید برم و اون لینک اولی که دان کردم اون فایل iso رو میگم باید چی کارش کنم ؟؟؟

#JOMJOMEH#
26-06-2012, 18:25
با نام خدا و سلام

دوستان شرمنده من یکم مبتدیم :دی

اینجا که گفتید برید به این ادرس :

این آدرس رو از تو کجا باید برم و اون لینک اولی که دان کردم اون فایل iso رو میگم باید چی کارش کنم ؟؟؟

سلام
شما تو تنظیمات گوشی برید
قسمت پاور
و تیک رو میبینید ور دارید
میتونید گوشی رو خاموش کنید باتری رو در بیارید جا بزنید دیگه نیازی به تیک ورداشتن نیست
شما باید پله پله جلو برید
اول تو سایت htcdev انلاک بوتلودر کنید
و بعد بر اساس دستور ها پیش برید
فایل دانلودی برای اجرا فرامین هست

psp2004
27-06-2012, 12:00
سلام
شما تو تنظیمات گوشی برید
قسمت پاور
و تیک رو میبینید ور دارید
میتونید گوشی رو خاموش کنید باتری رو در بیارید جا بزنید دیگه نیازی به تیک ورداشتن نیست
شما باید پله پله جلو برید
اول تو سایت htcdev انلاک بوتلودر کنید
و بعد بر اساس دستور ها پیش برید
فایل دانلودی برای اجرا فرامین هست

دوست عزیز سپاس

موقع نصب RUU همین مرحله اول سایت htc dev ارور 132 میده ... مشکل از کجاس میگه این RUU واسه گوشیه شما نیس ... تو htc dev هم evo 3d sprit رو انتخاب کردم و از همون جا RUU رو دان و نصبیدم که این ارور رو داد !!!!:dy:

#JOMJOMEH#
27-06-2012, 12:38
دوست عزیز سپاس

موقع نصب ruu همین مرحله اول سایت htc dev ارور 132 میده ... مشکل از کجاس میگه این ruu واسه گوشیه شما نیس ... تو htc dev هم evo 3d sprit رو انتخاب کردم و از همون جا ruu رو دان و نصبیدم که این ارور رو داد !!!!:dy:

شما میخواید روت کنید یا رام رسمی نصب کنید؟

psp2004
27-06-2012, 19:56
شما میخواید روت کنید یا رام رسمی نصب کنید؟

خب معلومه میخوام روت کنم ... تو htc dev وقتی evo3d sprit رو انتخاب میکنم و وقتی که توضیحات میاد میگه گوشی رو وصل و این RUU رو نصب کنید که حدود 2 مگا بایت هست

رام اصلی که بیشتر از 2mb میشه ... الان مشکل از کجاس ...

#JOMJOMEH#
27-06-2012, 20:18
خب معلومه میخوام روت کنم ... تو htc dev وقتی evo3d sprit رو انتخاب میکنم و وقتی که توضیحات میاد میگه گوشی رو وصل و این ruu رو نصب کنید که حدود 2 مگا بایت هست

رام اصلی که بیشتر از 2mb میشه ... الان مشکل از کجاس ...

شما حالت اول انیما بود فکر کنم اون رو انتخاب کنید و انجام بدید

masood 1
27-06-2012, 21:47
با سلام خدمت همه ...
میگما یه سوال ولی سوالم را سطح پایین جواب بدین لطفا...
من بوت لودرم را از سایت انلاک کردم :bv: ولی یه مشکل ...
ریکاوری چطوری نصب کنم که بتونم از طریقش فایل zip را install کنم ... این لینکی که واسه دانلود هست را تا دانلود میکنم هیچی داخلش نیست , خرابه فکر کنم اینو میگم : cwm-4.0.1.4-shooteru :sign_help:

لطفا یه توضیح جامع بدین که راحت روت شه...:sorry:

Optimus Prime
27-06-2012, 22:38
با سلام خدمت همه ...
میگما یه سوال ولی سوالم را سطح پایین جواب بدین لطفا...
من بوت لودرم را از سایت انلاک کردم :bv: ولی یه مشکل ...
ریکاوری چطوری نصب کنم که بتونم از طریقش فایل zip را install کنم ... این لینکی که واسه دانلود هست را تا دانلود میکنم هیچی داخلش نیست , خرابه فکر کنم اینو میگم : cwm-4.0.1.4-shooteru :sign_help:

لطفا یه توضیح جامع بدین که راحت روت شه...:sorry:

از اين ريکاورى استفاده کنيد خيلى بهتر هست
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225462

masood 1
27-06-2012, 22:43
از اين ريکاورى استفاده کنيد خيلى بهتر هست
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225462

نصبش را چه جوری انجام بدم ؟؟؟:please:
مثل اموزش نصب تو همین تاپیک ؟؟
مانند قبلی که نشد دانلود کنم همونجری نصب کنم ؟؟؟:du::du:

Optimus Prime
27-06-2012, 22:48
نصبش را چه جوری انجام بدم ؟؟؟:please:
مثل اموزش نصب تو همین تاپیک ؟؟
مانند قبلی که نشد دانلود کنم همونجری نصب کنم ؟؟؟:du::du:

اينو مثل بقيه برنامه ها نصب کنيد و بعد ار نصب وارد برنامه بشيد و آپديت کنيد به جديدترين ورژن در دسترس, خودش بقيه کارارو ميکنه.

masood 1
27-06-2012, 22:51
اينو مثل بقيه برنامه ها نصب کنيد و بعد ار نصب وارد برنامه بشيد و آپديت کنيد به جديدترين ورژن در دسترس, خودش بقيه کارارو ميکنه.

یعنی من که الان ریکاوری ندارم مشکلی نیست ؟؟
تو تاپیکش گفته باید قبلی را نصب داشته باشیم ...

masood 1
27-06-2012, 23:07
دوستان من از این ریکاوری جدید هیچی نفهمیدم , من الان می خوام رووت کنم ...
چه کار کنم ؟؟؟
من هیچی از ریکاوری و رووت نمیدونم , چون مبتدی هستم ...
دارم قدم به قدم با اموزش این تاپیک پیش می رم ... ولی به مشکل خوردم و اونم نصب cwm هستش ...
لطفا یه راهنمایی جامع بفرمایید ... ممنونم و واقعا شرمندم ....:sign_help::please:

#JOMJOMEH#
27-06-2012, 23:34
دوستان من از این ریکاوری جدید هیچی نفهمیدم , من الان می خوام رووت کنم ...
چه کار کنم ؟؟؟
من هیچی از ریکاوری و رووت نمیدونم , چون مبتدی هستم ...
دارم قدم به قدم با اموزش این تاپیک پیش می رم ... ولی به مشکل خوردم و اونم نصب cwm هستش ...
لطفا یه راهنمایی جامع بفرمایید ... ممنونم و واقعا شرمندم ....:sign_help::please:

برای ریکاوری فایلشو دانلود کنید و فلش کنید
میتونید اون لمسی رو نصب کنید...که شما فایلشو دانلود و با یه فایل منیجر تو گوشی نصب میکنید

برای روت هم فایل رو دانلود و از طریق ریکاوری فلش میکنید
دقت کنید

masood 1
28-06-2012, 05:46
برای ریکاوری فایلشو دانلود کنید و فلش کنید
میتونید اون لمسی رو نصب کنید...که شما فایلشو دانلود و با یه فایل منیجر تو گوشی نصب میکنید

برای روت هم فایل رو دانلود و از طریق ریکاوری فلش میکنید
دقت کنید
ممنون من ریکاوری لمسی را دان کردم و نصب کردم تو گوشی , ولی پیغام میده که گوشی باید رووت باشه تا بشه ازش استفاده کرد :dy:
واسه رووت که می گید فایل را دان کنم , همون فایل zip منظورتونه ؟؟؟
شرمنده یه سوال ساده :ag:
فلش کردن یعنی چی ؟؟؟:ce::ce:

Optimus Prime
28-06-2012, 09:07
ممنون من ریکاوری لمسی را دان کردم و نصب کردم تو گوشی , ولی پیغام میده که گوشی باید رووت باشه تا بشه ازش استفاده کرد :dy:
واسه رووت که می گید فایل را دان کنم , همون فایل zip منظورتونه ؟؟؟
شرمنده یه سوال ساده :ag:
فلش کردن یعنی چی ؟؟؟:ce::ce:

داداش شما اينجارو ببين و همون ريکاورى رو دانلود و همون فايل روت رو دانلود و نصب کن, آموزشش هم هست. بعد از روت اگه خواستى اون ريکاورى که قبلا گفتم رو نصب کن چون امکانات بهترى داره

forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2890939&postcount=15

masood 1
28-06-2012, 10:53
داداش شما اينجارو ببين و همون ريکاورى رو دانلود و همون فايل روت رو دانلود و نصب کن, آموزشش هم هست. بعد از روت اگه خواستى اون ريکاورى که قبلا گفتم رو نصب کن چون امکانات بهترى داره

forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2890939&postcount=15

اقا یه مشکل که من را بیجاره کرده اینه که من فایل ریکاوری را که تو این اموزش ها هست را دان می کنم ولی بعد که باز می کنم هیجی داخلش نیست , مشکل از چیه ؟؟
بقیه این مشکل را نداشتن تا حالا ؟؟
بقیه مراحل را بلدم و فقط گیره این فایل ریکاوری هستم :cm::cm:

Optimus Prime
28-06-2012, 11:05
اقا یه مشکل که من را بیجاره کرده اینه که من فایل ریکاوری را که تو این اموزش ها هست را دان می کنم ولی بعد که باز می کنم هیجی داخلش نیست , مشکل از چیه ؟؟
بقیه این مشکل را نداشتن تا حالا ؟؟
بقیه مراحل را بلدم و فقط گیره این فایل ریکاوری هستم :cm::cm:

يعنى چى هيچى توش نيست ؟؟
ريکاورى پستى که بهت معرفى کردم پسوندش img هست و اصلا نميشه باز کرد :4:
انتقال بده به فولدر adb بعد با دستورى که تو cmd تايپ ميکنى فلش کن

masood 1
28-06-2012, 11:42
يعنى چى هيچى توش نيست ؟؟
ريکاورى پستى که بهت معرفى کردم پسوندش img هست و اصلا نميشه باز کرد :4:
انتقال بده به فولدر adb بعد با دستورى که تو cmd تايپ ميکنى فلش کن
اقا دمت گرم ...
رووت کردم و super user را هم نصب کردم ...:bv::bv::cp:
الان راحت میتونم رام بزنم ؟؟؟

#JOMJOMEH#
28-06-2012, 11:52
اقا دمت گرم ...
رووت کردم و super user را هم نصب کردم ...:bv::bv::cp:
الان راحت میتونم رام بزنم ؟؟؟

ریکاوری رو نصب کن
برو حالشو ببر:)
فقط برای رام های سنس بالا 3.5 باید از این روش هم یه بوت فلش کنی:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213558
موفق باشید:bt:

haris
02-07-2012, 01:02
hboot 1.49.0018 سلام :شدیدا نیاز به s offکردن گوشیم دارم .گوشی اندروید 4 نصبه میخوام برگردونم به حالت فابریکش ..بک آپ هم نگرفتم...نمیدونم رام فابریکش چیه؟؟؟حالا میگین چه کنم؟؟؟

#JOMJOMEH#
02-07-2012, 07:08
hboot 1.49.0018 سلام :شدیدا نیاز به s offکردن گوشیم دارم .گوشی اندروید 4 نصبه میخوام برگردونم به حالت فابریکش ..بک آپ هم نگرفتم...نمیدونم رام فابریکش چیه؟؟؟حالا میگین چه کنم؟؟؟

سلام
جای سوالتون بخش پرسش و پاسخ بود
شما میخواید چکار کنید اخر؟
برای اس اف کردن..از این همین تاپیک انلاک و روت کنیدو از این تاپیک دانگرید و بعدش اس اف :
برای رام فابریک وقتی اس اف کنید رام خودش فابریک میشه

یا میتونید خودتون یه رام اصلی بگیرید و نصب کنید..اموزشش در بخش هست...

ahmad_2012
16-06-2013, 11:09
سلام
ببخشید برای روت کردن باید کدوم فایل رو از صفحه ای گذاشتید دانلود کنم اسمشو بنویسید ممنون میشم.(من اولیشو دانلود کردم و نصب کردم super user نصب نشد)،و(یه دونه هم دانلود کردم 160 مگا بایت بود اونم در حال نصب ارور میده) و یه دونه هم حجمش 179 مگا بایت بود اونم در حال نصب ارور میده.) کمکم کنید.

ardana
16-06-2013, 21:10
سلام
ببخشید برای روت کردن باید کدوم فایل رو از صفحه ای گذاشتید دانلود کنم اسمشو بنویسید ممنون میشم.(من اولیشو دانلود کردم و نصب کردم super user نصب نشد)،و(یه دونه هم دانلود کردم 160 مگا بایت بود اونم در حال نصب ارور میده) و یه دونه هم حجمش 179 مگا بایت بود اونم در حال نصب ارور میده.) کمکم کنید.

شما برای روت کردن این فایل رو از ریکاوری فلش بزنید

http://download.chainfire.eu/333/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.34.zip

ahmad_2012
17-06-2013, 18:21
ببخشید به خاطر اینکه این فایل رو زود تر نگذاشته بودید من یه فایل اشتباه رو از اون سایت دانلود کردم و نصب کردم که گوشی من بریک شد؟؟؟؟؟
بوتلودر باز بود ریکاوری نصب بود از طریق نصب فایل روت کننده از ریکاوری میخواستم گوشی رو روت کنم که این بلا سرم اومد؟؟؟ گوشی بریک شده؟؟؟؟
hboot 1.49.0018
رام خاور میانه 415 روش نصب بود با اندروید 4
روشن نمیشه وقتی هم که به شارژ وصلش میکنم فقط تو کامپیوتر صدای اتصال usb میده و چراغ led روی گوشی هم روشن نمیشه در ضمن شارژ گوشی هم پر بود

ardana
17-06-2013, 19:31
ببخشید به خاطر اینکه این فایل رو زود تر نگذاشته بودید من یه فایل اشتباه رو از اون سایت دانلود کردم و نصب کردم که گوشی من بریک شد؟؟؟؟؟
بوتلودر باز بود ریکاوری نصب بود از طریق نصب فایل روت کننده از ریکاوری میخواستم گوشی رو روت کنم که این بلا سرم اومد؟؟؟ گوشی بریک شده؟؟؟؟
hboot 1.49.0018
رام خاور میانه 415 روش نصب بود با اندروید 4
روشن نمیشه وقتی هم که به شارژ وصلش میکنم فقط تو کامپیوتر صدای اتصال usb میده و چراغ led روی گوشی هم روشن نمیشه در ضمن شارژ گوشی هم پر بود

دوست عزیز اون فایل با این که من گذاشتم فقط ورژنشون فرق میکنه والا هردو سوپریوزر هست
سوالتاتون رو دریه تاپیک بپرسین لطفا
توی اون تاپیک کلی s-off کردن جوابتون رو میدم