PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه Deodexed رام غیررسمی Gingerbread XWJVX اندروید 2.3.6 با نمای رام رسمی برای گلکسی

*ReZa*
06-12-2011, 18:45
با توجه به اینکه رام JVX در سایت رسمی سامسونگ معرفی نشده, عنوان تاپیک غیررسمی گذاشته میشه. بعد معرفی رسمی این رام توسط سامسونگ (احتمالا بزودی!) , عنوان هم ویرایش میشه. این رام نسخه Deodexed رام اصلی JVX 2.3.6 هست و ظاهر رام رسمی داره و به صورت پیش فرض روت شده هست! در این رام از کرنل سمافور ورژن JVX 2.0.0 استفاده شده.

مشخصات :

Gingerbread 2.3.6

I9000XWJVX

PDA: XWJVX
CSC: OXAJVT (MultiCSC: CPW, DBT, KOR, XEO, XEU)
Modem: XXJVT
Kernel: Semaphore JVX 2.0.0

Features:

Deodexed
Zipaligned
Rooted
SuperUser
BusyBox
ClockworkMod Recovery 3.0.2.8x
Semaphore JVX 2.0.0 Kernel
No Carrier Branding

ــــــــــــــــ

روش نصب : رام به صورت Zip هست و از ریکاوری مود نصب میشه

دانلود Deodexed_XXJVX_Rooted_BusyBox_MultiCSC_CWM (http://hotfile.com/dl/136835121/4e09547/Deodexed_XXJVX_Rooted_BusyBox_MultiCSC_CWM.zip.htm l)

9vin
06-12-2011, 18:48
ممنونم ....

فارسی ساز + روت رو قرار بدید ......

لینک مستقیم با ریسیوم قرار بدید ....

سپاس :cl:

*ReZa*
06-12-2011, 18:57
ممنونم ....

فارسی ساز + روت رو قرار بدید ......

لینک مستقیم با ریسیوم قرار بدید ....

سپاس :cl:
به صورت پیش فرض روت شده است. برای ساپورت فارسی هم فعلا باید با پچر رام jvt فارسی سازو آماده بشه . نمیدونم جواب میده یا نه!
فعلا هم همین لینک موجوده

x47
06-12-2011, 19:05
آقا رضا این رام بهتره یا 2.3.5 xxjvt ؟

cwm داره یا نه. اگر نداره چطوری روش نصب کنم؟

*ReZa*
06-12-2011, 19:26
آقا رضا این رام بهتره یا 2.3.5 xxjvt ؟

cwm داره یا نه. اگر نداره چطوری روش نصب کنم؟
رام jvx مشکلات جزئی که رام jvt (که ممکنه من و شما اون ها رو هم حس نکردیم) داشت برطرف کرده. ضمنا csc و modem این هم JVT هست و بدنه اصلی رام یعنی pda تغییر پیدا کرده.
این رام کرنل سمافور داره و به cwm هم دسترسی دارید

امیدهک1
06-12-2011, 22:25
پس چرا فایلو برای دانلود نزاشتی

امیدهک1
06-12-2011, 22:49
ببخشید پایین بود ندییدم

x47
07-12-2011, 02:07
سلام
آقا رضا من یه رام 2.3.6 یا 2.3.5 یا 2.3.4 دئودکس شده می خوام که کرنل اصلی رام روش باشه.
2.3.5 XXJVT دئودکس شده رو گرفتم که خیلی ایراد داره (مروگر گوشی و Google Voice رو گرفتن حذف کردن) این رام هم که کرنل سمافور روشه. (البته ممنون از زحمتی که کشیدید)میشه یه رام دئودکس شده که کرنل اصلی داشته باشه رو معرفی کنید؟

:please:

emroozi
07-12-2011, 12:23
سلام
آقا رضا من یه رام 2.3.6 یا 2.3.5 یا 2.3.4 دئودکس شده می خوام که کرنل اصلی رام روش باشه.
2.3.5 XXJVT دئودکس شده رو گرفتم که خیلی ایراد داره (مروگر گوشی و Google Voice رو گرفتن حذف کردن) این رام هم که کرنل سمافور روشه. (البته ممنون از زحمتی که کشیدید)میشه یه رام دئودکس شده که کرنل اصلی داشته باشه رو معرفی کنید؟

:please:

رام JVT ای که دانلود کردین از کجا بوده؟؟ نسخه ای که تو سایت موبایلستان بصورت دئودکس شده هست کامله و هیچکدوم از این گزینه ها رو حذف نکرده.. شاید شما اون افزونه ی tweak مهرزاد خان رو نصب کردین که یه سری از برنامه ها رو پاک میکنه.. خب اونو نصب نکنید مگه مجبورتون کردن؟

امیدهک1
07-12-2011, 18:05
من این رام را نصب کردم cmw نداره چطوری نصبش کنم

x47
08-12-2011, 01:55
رام JVT ای که دانلود کردین از کجا بوده؟؟ نسخه ای که تو سایت موبایلستان بصورت دئودکس شده هست کامله و هیچکدوم از این گزینه ها رو حذف نکرده.. شاید شما اون افزونه ی tweak مهرزاد خان رو نصب کردین که یه سری از برنامه ها رو پاک میکنه.. خب اونو نصب نکنید مگه مجبورتون کردن؟

بله من همون آپدیت tweak رو نصب کردم به خاطر بهبود در عملکرد رام اما دیدم برنامه های ضروری رام مثل مروگر گوشی و Google Voice رو گرفتن حذف کردن. تازه اگر اینو نصب نکنم ، وقتی آپدیت بعدیش رو هم نصب میکنم گزینه های زیر صفحه Home به هم می چسبند. به هر حال اگر این ایراد های کوچیک رو برطرف کنن رام خیلی خوبی میشه. :ad: