PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] از بین بردن مثلث زرد به روش ساده

behruz_godrat
14-12-2011, 17:15
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز :welcomeswing:

امروز ميخوام ساده ترين راه براي از بين بردن مثلث آبي يا همان علامت هشدار در لوگوي بوت گوشي هست رو نشونتون بدم، البته تو فروم پست هايي هم راجع به اين موضوع نوشته شده اما من از هيچکدومشون نتيجه نگرفتم،اين روشي هم که ميذارم خودم کشف کردم و 100 درصد تست شده هستش

همه دوستاني که با رامهاي کوک شده يا به اصطلاح روت شده آشنايي داريم اين روش فقط براي گوشيهاي روت شده هست چون براي رامهاي اصلي نيازي به اين کار نيست مگر اينکه کرنل خاصي رو با برنامه Odin زده باشين

روش کار

1- اول گوشي رو به حالت دانلودينگ برده(دکمه Home+Power+ولوم پايين را نگه داريد) بعد برنامه Odin را باز کرده و کابل USB گوشي رو به کامپيوتر وصل ميکنيم
بعد از شناسايي گوشي توسط برنامه Odin ، تيک PDA را زده و يکي از کرنل هاي رسمي رو با پسوند tar. یا md5. لود ميکنيم ، اگه ندارين من پايين تاپيک اونو پيوست کردم ميتونيد از اون استفاده کنيد،حالا دکمه Start را زده تا کرنل رو فلش کنه

اينجا ميبينيد علامت زرد رفته اما ريکاوري مد ( ClockWorkMod )هم باهاش رفته،حالا چطور يه کرنل جديد بهش بزنيم که هم ريکاوري مد داشته باشيم هم علامت هشدار زرد رنگ نياد؟

2- کرنل مورد نظر با پسوند .tar رو به حافظه گوشي انتقال ميديم بعد برنامه CWM موجود در گوشي رو باز ميکنيم و در قسمت Flash kernel ،کرنل مورد نظر رو باز ميکنيم و Flash رو انتخاب ميکنيم تا کرنل، فلش شود توجه داشته باشين که کرنل مورد نظر حتمآ بايد با پسوند تار باشد
چون پسوندهاي زيپ براي ريکاوري مد هستش که با زدن کرنل رسمي ، رفته و بوتر اورجينال که امکانات نصب کرنل وغيره رو نداره , جايگزين شده

حالا هم ريکاوري مد و کرنل انتخابي خودتون رو دارين هم مثلث زرد رنگ هم رفته

خب اگه ميخواهيد از کرنل خود رام استفاده کنيد بايد چه کاربکنيد؟
اين آموزش رو قبل از انجام دو مرحله بالا بايد انجام بدين ,برنامه CWM موجود در گوشي رو باز ميکنيم و در قسمت Backup، يک بک آپ از گوشي گرفته
براي Backup گوشي بايد از قسمت ريکاوري مد استفاده کنه يعني تمامي مراحل بک آپ Auto انجام ميشه و بعد از اتمام بک آپ گوشي شما بالا مياد
حالا مرحله يک و دو که بالا توضيح دادم رو انجام بدين
بعد اتمام دو مرحله بالا حالا دوباره به برنامه CWM رو باز کرده و اين بار گزينه Restore رو انتخاب ميکنيم ، بعد از انتخاب ريستور ،اسم پوشه اي که Backup شما در آن قرار گرفته ظاهر ميشه با انتخاب اون,چهار گزينه مياد که ما بايد فقط Kernel رو تيک میزنیم و دکمه Restore رو انتخاب ميکنيم

اينجاست که هم کرنل مورد نظر رو دارين هم ريکاوري مد و از همه بيشتر مثلث اعصاب خرد کن زرد روي لوگو هم رفته

کساني که از اين آموزش بهره بردند و مشکلشون حل شده ، تشکر يادشون نره

کرنل رسمی

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=665257&stc=1&d=1323870343

برنامه Odin

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=665268&stc=1&d=1323872008

mamad CJ
14-12-2011, 17:21
داداش این روش برای رامهای MIUI هم عمل میکنه؟

تو رامهای MIUI فقط کرنل Siyah جواب میده!

behruz_godrat
14-12-2011, 17:41
داداش این روش برای رامهای miui هم عمل میکنه؟

تو رامهای miui فقط کرنل siyah جواب میده!

دوست عزیز با این رام تست نکردم،شما قبل این کار یک بک آپ از گوشی تون بگیرید که در صورت بروز مشکل بتوانید به حالت اول برگردانید

behzad00
15-12-2011, 17:59
روی رامهای کوک شده نصب نکنید

zeinab7343
07-01-2012, 02:40
برنامه cwm موجود در گوشي رو باز ميکنيم یعنی چه از کجا باید پیداش کنم

C0D3R
07-01-2012, 08:41
برنامه cwm موجود در گوشي رو باز ميکنيم یعنی چه از کجا باید پیداش کنم

سلام
از داخل ليست برنامه هاتون برنامه اي بنام cwm موجود هست كه اجرا ميكنين

zeinab7343
07-01-2012, 12:45
من که هر چی میگردم این cwm رو پیدا نمیکنم چکار کنمراهی هست

C0D3R
07-01-2012, 14:54
من که هر چی میگردم این cwm رو پیدا نمیکنم چکار کنمراهی هست

عزيزم شما رامتون رو پس هنوز روت نكردين به همين دليل هست كه برنامه CWM رو هم ندارين،
شما اين پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273261&postcount=2) رو مطالعه كنين و طبق آموزشها پيش برين

zeinab7343
08-01-2012, 05:32
عزیزم من تمام این مراحل رو انجام دادم ختی الان هم گزینه Superuser رو تو برنامه هام دارم حتی مثلث رو هم داشتم طبق دستور برداشتم

zeinab7343
08-01-2012, 07:12
سلام منظورت ازکرنل مورد نظر تو این جمله ای که فرمودی چیه ؟کرنل استوک یا....
- کرنل مورد نظر با پسوند .tar رو به حافظه گوشي انتقال ميديم بعد برنامه CWM موجود در گوشي رو باز ميکنيم و در قسمت Flash kernel ،کرنل مورد نظر رو باز ميکنيم و Flash رو انتخاب ميکنيم تا کرنل، فلش شود توجه داشته باشين که کرنل مورد نظر حتمآ بايد با پسوند تار باشد
به هر صورت من هردو کرنل رو انتقال دادم به صورت جداگانه ولی موقعی که گزینه Flash رو میزنم فورس کلوز میده

C0D3R
08-01-2012, 07:20
سلام منظورت ازکرنل مورد نظر تو این جمله ای که فرمودی چیه ؟کرنل استوک یا....
- کرنل مورد نظر با پسوند .tar رو به حافظه گوشي انتقال ميديم بعد برنامه CWM موجود در گوشي رو باز ميکنيم و در قسمت Flash kernel ،کرنل مورد نظر رو باز ميکنيم و Flash رو انتخاب ميکنيم تا کرنل، فلش شود توجه داشته باشين که کرنل مورد نظر حتمآ بايد با پسوند تار باشد
به هر صورت من هردو کرنل رو انتقال دادم به صورت جداگانه ولی موقعی که گزینه Flash رو میزنم فورس کلوز میده

سلام
كرنل استوك منظور كرنل اصليه رامتون هست بدون هيچگونه دستكاري،
شما همون كرنل رو كه پسوندش tar هست رو اكستركت كنين و فايل zimage رو به گوشي منتقل كنين و بعد با برنامه CWM و انتخاب Flash kernel اون فايل رو انتخاب كنين نصب ميكنه

zeinab7343
08-01-2012, 08:24
سلام دست درد نکنه فلش شد ولی به ریکاوری که رفتم بازم ريکاوري مد ( ClockWorkMod )پاک شده بود
مراحل کارم اینجوری بود
1 رام 2.3.5 jpkj2 فارسی نصب کردم
2 با این CF-Root-SGS2_XW_NEE_KI4-v4.1-CWM4.tar روت کردم که هم cmw و هم Superuser و هم مثلث زرد رنگ رو داشتم
3 اکستراکت کردن این کرنل Kernel_I9100JPKJ2.tar و انقال فایل zimage به گوشی
4 به cmw رفتم و روی zimage زدم و بعدFlash kernel و بعد Flash
5 در نهایت به ریکاوری رفتم دیدم بازم مال خود گوشی هست

zeinab7343
08-01-2012, 09:15
سلام دست درد نکنه فلش شد ولی به ریکاوری که رفتم بازم ريکاوري مد ( ClockWorkMod )پاک شده بود
مراحل کارم اینجوری بود
2 با این CF-Root-SGS2_XW_NEE_KI4-v4.1-CWM4.tar روت کردم که هم cmw و هم Superuser و هم مثلث زرد رنگ رو داشتم
5 در نهایت به ریکاوری رفتم دیدم بازم مال خود گوشی هست

zeinab7343
08-01-2012, 14:55
کسی نیست جواب ما رو بده

behruz_godrat
08-01-2012, 15:16
دوست عزیز شما این کرنلی که در پست اول گذاشتم رو دانلود کنید و بعد از اکسترکت فایل
KERNEL_I9100XXKG2_CL375027_REV02_user_low_ship.tar .md5
رو خواهید دید , که باید با ادین فلش کنید مراحل بعدی فلش کرنل های متفرقه رو با پسوند تار با CWM انجام بدین
اگر CWM شما فلش نمیکنه اونو از نو نصبش کنید
از داخل رام قسمت system\app فایل CWMManager.apk رو خارج نمایید و به گوشی انتقال بدین و اونو از نو نصب کنید . فورس کلوز زمانی میاد که سیتم عامل شما به درستی نمیتونه فایلهای برنامه مذکور رو لود کنه و با نصب دوباره اون فایلهای جدید جایگزین میشوند و در سیستم عامل برای دسترسی ثبت میشوند

zeinab7343
09-01-2012, 08:53
سلام من سوالم چیز دیگه ای هست. دست درد نکنه فلش شد مشکل فورس کلوزش حل شدولی به ریکاوری که رفتم بازم ريکاوري مد ( ClockWorkMod )پاک شده بود
مراحل کارم اینجوری بود
2 با این CF-Root-SGS2_XW_NEE_KI4-v4.1-CWM4.tar روت کردم به وسیله ادین. که هم cmw و هم Superuser و هم مثلث زرد رنگ رو داشتم
5 در نهایت به ریکاوری رفتم دیدم بازم ClockWorkMod )مال خود گوشی هست

raminhp
18-01-2012, 12:22
منم ر امم jpkj2 هست مثل دوستومن مشکل د ار م
کر نل ceder رو نصب کرد تو تلفن هم اومد ولی بازم cmw ندار م
تو ر و خدا ر اهنمایی کنید

raminhp
18-01-2012, 17:08
سلام
درسته کسی جواب مارو نداد ولی خودم کشف کردم
اگه شما cmw نداری یه کرنل دیگه(من خودم syiahزدم) بزنی بعد میبینی که میاد
بد دوباره با استفاده از روش گفته شده روت کنی بعد دوبار ه بعد از روت کردن کرنل مورد نظرو با cmw بزنی

HAMED330
11-05-2012, 10:39
سلام
درسته کسی جواب مارو نداد ولی خودم کشف کردم
اگه شما cmw نداری یه کرنل دیگه(من خودم syiahزدم) بزنی بعد میبینی که میاد
بد دوباره با استفاده از روش گفته شده روت کنی بعد دوبار ه بعد از روت کردن کرنل مورد نظرو با cmw بزنی
با usb jig خیلی راحتتر از این حرف ها میتونی مثلث را ازبین ببری در ضمن بعضی از رام ها که جدید میاد یا هنوز cfroot نیومده و یا کرنل استوکشو پیدا نمیکنی .

kourosh0msb
24-10-2013, 15:06
سلام یه سوال داشتم.

من رام اصلی 4.1.2 XWLSW را نصب کردم ورگوشی بدون هیچ مشکلی بالا اومد و برای روت کردنش از کرنل speedmod-kernel-s2-jb-k5-8-Odin استفاده کردم و وقتی ری استارت شد گوشی با اون آرم مثلث زرد رنگ بالا اومد و همه چی خیلی عادی اجرا شد.میخواستم بدونم که منم با این رام و این کرنل برای از بین بردن این مثلث زرد رنگ باید از اون کرنل که تو پست 1 گذاشته شده استفاده کنم یا از کرنل استوک خود رام اصلی گوشیم؟:am:

kourosh0msb
25-10-2013, 11:04
یا الله کسی نیست جواب ما رو بده؟:am: