PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای ویندوز xp در آندروید(شبیه ساز نیست واقعی است)

صفحه ها : [1] 2

arasre
16-12-2011, 14:13
سلام :welcomeswing:
خيلي خيليييي گشتم تا ايميج XP پيدا کردم تو رو خدا با ذکر منبع و نويسنده ياد کنيد با تشکر ArasRe

اين آموزش براي ويندوز 95 هم گذاشته شده بود ولي نرم افزار ها قديمي بودن و من وين XP با نسخه جديد نرم افزار BOCHS رو مي زارم(v2.5.1) ولي وين XP خيلي کنده در ضمن برای +2.2

مهم:(براي دانلود فقط فايل ايميج XPبايد فندق شکن داشته باشيد مثلا A.O.L يا پيازداشته و پرو*ک رو روي IDM پياده کني خلاصه ديگه بايد قير شکن داشته باشي:دي لطفا هر کي سرعت زياد داره آپ کنه فایل ایمیج رو .)

1.براي انجام کار اول وين XP رو دان کنيد:
http://47.dl30sf-narod.yandex.ru/disk/7276884001/h04c1d647fcf483bbec5fad0b870c078e/c.img

2.سپس فايل Bochs رو دان کنيد(لینک از XDA DEV):
http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=814993&d=1323778011

3.پوشه ی SDL رو دان کنید(لینک ازموبایلستان):
forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666133&stc=1&d=1324033828

4.فايل SDL رو دانلود و پوشه ي SDL رو همونطوري(بدون تغيير) تو کارت SD يا SDکارت يا همون چي چي نمي دونم بزاريد.بعد فايل C.imgرو تو همون SDL کپي کنيد(منظورم WXPهستش)
بعد فايل Bochs رو نصب کنيد و اجرا کنید.

این ویندوز روی گوشی من HTC EVO 3D اجرا شد ولی کنده
اگر مراحل را درست بروید مشکلی پیش نمی آید
کوچک ترین اشتباه موجب اجرا نشدن می شه در صورت مشکل از مدیرانی که می دونن سوال کنید من هم هر وقت اومدم جواب می دم

اگر هم خواستین این هم وین XP با پوسته ویندوز 7:
http://narod.ru/disk/11747414001/c.rar.html

به زودی اسکرین شات می زارم:dn::bo::df:

hamsargol
16-12-2011, 15:02
سلام!ازین چه استفاده ای میشه کرد؟مثلا hd باز میکنه؟exe نصب میشه؟چقدر کنده؟میشه یه فیلم 20 ثانیه ای بذارین؟؟؟
خیلی خیلی ممنون بابت جوتبی که نمیدین

hamedi3
16-12-2011, 15:34
من تا اجراش میکنم میپره بیرون
:(

BABAK OTAKU
16-12-2011, 15:49
اگرم میشه یک عکس از منوهای گوشیتون بزارید ببینیم چه جوری شده

hamedi3
16-12-2011, 17:38
ایا باید ویندوز مخصوصی ی باشه من خودم از رو cd ویندوز ایمیج گرفتم جواب نداد

arasre
16-12-2011, 20:06
من تا اجراش میکنم میپره بیرون
:(

:av:خوب لابد درست فایل ها رو قرار ندادین باید درست بدون کوچک ترین اشتباه باشه
باید حتما SDL رو همراه با چیزایی که گفتم تو مموری بریزی اسم فایل ها هم عوض نشه و...

arasre
16-12-2011, 20:09
ایا باید ویندوز مخصوصی ی باشه من خودم از رو cd ویندوز ایمیج گرفتم جواب نداد

من هم نتونستم از سی دی بسازم ولی تو یه جایی به روسی نوشته بودن(دقیقا نمی دونم)
در ضمن اینو می دونم باید ایمیج قابلیت بوت داشته باشه! امتحان می کنم جواب داد آموزش رو می زارم:df:

arasre
16-12-2011, 20:41
اگرم میشه یک عکس از منوهای گوشیتون بزارید ببینیم چه جوری شده

بفرمایید اینم اسکرین :do:

forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666507&stc=1&d=1324057164
forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666508&stc=1&d=1324057164
forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666509&stc=1&d=1324057164

arasre
16-12-2011, 20:53
سلام!ازین چه استفاده ای میشه کرد؟مثلا hd باز میکنه؟exe نصب میشه؟چقدر کنده؟میشه یه فیلم 20 ثانیه ای بذارین؟؟؟
خیلی خیلی ممنون بابت جوتبی که نمیدین
به ترتیب:
سلام! این یک ویندوز هستش و ویندوز...! خوب سوال خوبی کردید این فایل ایمیج متاسفانه باز نمی شه و اگر باز می شد می تونستید توش فایل بریزید(نه به این که چرته اتفاقا شاید یه نرم افزار بازش کنه چون من ویندوز 98 و 95 رو ایمیجش رو باUltraISOباز کردم و توش نرم افزار ریختم فایل exe هم اجرا کردم البته بعضی شون رو.Ultraiso ولی نتونست XP رو باز کنه)

در ضمن خیلی کنده اگر انسان صبوری نیستید می تونید از QEMU استفاده کنید که اون هم داستان مفصلی داره(شاید آموزشش رو گذاشتم ولی QEMU خیلی باگ داره)

سرعت من کم هستش و فقط تونستم Screen shot بزارم

من جواب می دم اگه اومدم در ضمن من یه دانش آموزم:dz: می فهمی که تو درس دارم خفه می شم درک کن یا کنید:دی

saeedgoogle
16-12-2011, 21:19
نمیتونید بیشتر توضیح بدید؟
موسش چجوری کار میکنه؟
چجوری به اندروید سوییچ میشه؟
برای انتقال فایل باید چیکار کرد؟

hamsargol
16-12-2011, 22:05
به ترتیب:
سلام! این یک ویندوز هستش و ویندوز...! خوب سوال خوبی کردید این فایل ایمیج متاسفانه باز نمی شه و اگر باز می شد می تونستید توش فایل بریزید(نه به این که چرته اتفاقا شاید یه نرم افزار بازش کنه چون من ویندوز 98 و 95 رو ایمیجش رو باultraisoباز کردم و توش نرم افزار ریختم فایل exe هم اجرا کردم البته بعضی شون رو.ultraiso ولی نتونست xp رو باز کنه)

در ضمن خیلی کنده اگر انسان صبوری نیستید می تونید از qemu استفاده کنید که اون هم داستان مفصلی داره(شاید آموزشش رو گذاشتم ولی qemu خیلی باگ داره)

سرعت من کم هستش و فقط تونستم screen shot بزارم

من جواب می دم اگه اومدم در ضمن من یه دانش آموزم:dz: می فهمی که تو درس دارم خفه می شم درک کن یا کنید:دی

تو عزیز دلی!تو درسا موفق باشی!مرگ من مرگ من مدیرا اینو پاک نکنن تا بیاد ببینه

arasre
17-12-2011, 12:07
تو عزیز دلی!تو درسا موفق باشی!مرگ من مرگ من مدیرا اینو پاک نکنن تا بیاد ببینه

قربونت

arasre
17-12-2011, 12:16
نمیتونید بیشتر توضیح بدید؟
موسش چجوری کار میکنه؟
چجوری به اندروید سوییچ میشه؟
برای انتقال فایل باید چیکار کرد؟

به ترتیب:
موس با لمس صفحه کار می کنه از کلید های کم و زیاد صدا برای کلیک استفاه کنید.

این سویچو نفهمیدم ولی: این Bochs یک نرم افزار کامپیوتر است که توسط فروم های روسی
به آندروید تبدیل شده و توانایی اجرای ویندوز های قدیمی(95،98...) و ویندوز 2000 و سرور و XP رو
داراست فقط باید از ویندوز یک ایمیج مخصوص داشته باشی.

فایل C.img رو بازکنید فایل هاتون رو(می تونه EXE باشه) رو تو Program files بریزید.
لازم به ذکر که ایمیجی که تو پست اول گذاشتم قابل باز شدن نیست این ایمیج رو با چی چی شکن
دانلود کن و فایل ها تو توش بریز:ax: ایمیج ویندوز 95

لینک:http://17.dl14sg-narod.yandex.ru/disk/33095291001/ha13f4703363c1b5546ba8db340cd6f67/C.zip

P.E.Y.M.A.N
17-12-2011, 13:17
دوست گرامی اجرای سیستم عامل ویندوز کامپیوتر بر روی پلتفورم ARM Cortex تقریبا غیر ممکنه و ویندوز فقط میتونه رو پلت فورم intel و AMD و غیره(سازگار با x86 , x64)
به احتمال زیاد این لانچر یا vitrual box هست!

لیست پلت فرم های ویندوز:ARM, IA-32, x86-64 and Itanium

mmohsenm
17-12-2011, 13:36
دوست گرامی اجرای سیستم عامل ویندوز کامپیوتر بر روی پلتفورم arm cortex تقریبا غیر ممکنه و ویندوز فقط میتونه رو پلت فورم intel و amd و غیره(سازگار با x86 , x64)

کاری نداره.یکی که نصبش کرده یه نرم افزاره سبکه ویندوزو بریزه تو گوشی ببینه میشناسه یا نه

arasre
17-12-2011, 15:01
دوست گرامی اجرای سیستم عامل ویندوز کامپیوتر بر روی پلتفورم ARM Cortex تقریبا غیر ممکنه و ویندوز فقط میتونه رو پلت فورم intel و AMD و غیره(سازگار با x86 , x64)

لیست پلت فرم های ویندوز:ARM, IA-32, x86-64 and Itanium

من خیلی از حرف های شما سر در نمیارم ولی من word 2003 رو که تو ایمیج بود اجرا کردم اسکرین شات هم اضافه شده شاید هم شما راست بگید من فقط گذاشتم ولی کار هایی که تو ویندوزتون انجام می دید رو می تونید تو این هم انجام بدید تنها فرقش کندی زیاد موبایله تموم اگه باور نمی کنی امتحان کن بفرمایید اینم XP::bf:
http://25.dl11sd-narod.yandex.ru/disk/9129302001/h355e84f418bd4d80afbf7903d0c0394b/winxp.rar

danzel
17-12-2011, 15:02
کاری نداره.یکی که نصبش کرده یه نرم افزاره سبکه ویندوزو بریزه تو گوشی ببینه میشناسه یا نه

کسی تونسته این کار رو انجام بده یا نه

Ali_MMN
17-12-2011, 16:44
مي شه يه لينك ديگه بزاري از لينك بالايي نمي تونم دانلود كنم:ax:
راستي مي شه برنامه رو اين نصب كرد؟مثلا IDM يا هر چيزه ديگه اي:cv:

arasre
17-12-2011, 17:11
مي شه يه لينك ديگه بزاري از لينك بالايي نمي تونم دانلود كنم:ax:
راستي مي شه برنامه رو اين نصب كرد؟مثلا IDM يا هر چيزه ديگه اي:cv:

ببخش ولی من سرعتم 12 کیلو بایت بر ثانیست و نمی تونم آپ کنم اون لینک بالایی رو به زور پیدا کردم. لینک مشکل نداره فقط باید با فیل شک بری توش بهترین فیل TOR BROW هستش که برای اندروید هم اومده و تو انجمن هستش

بله خودم با هاش فلش پلیر رو اجرا کردم و ممکنه نرم افزار های بیشتری اجرا کنه.
اون لینک بالایی دو گیگه که به 65مگا فشرده کردن(قدرت هکر های روسی رو می بینی)
به هر حال...:bp::al::do::bf::bf::bf::dn::dn:

arasre
17-12-2011, 17:23
ببخش ولی من سرعتم 12 کیلو بایت بر ثانیست و نمی تونم آپ کنم اون لینک بالایی رو به زور پیدا کردم. لینک مشکل نداره فقط باید با فیل شک بری توش بهترین فیل TOR BROW هستش که برای اندروید هم اومده و تو انجمن هستش

بله خودم با هاش فلش پلیر رو اجرا کردم و ممکنه نرم افزار های بیشتری اجرا کنه.
اون لینک بالایی دو گیگه که به 65مگا فشرده کردن(قدرت هکر های روسی رو می بینی)
به هر حال...:bp::al::do::bf::bf::bf::dn::dn:

اینم اسکرین شات برای دوستانی که هنوز متقاطع نشدن
با نرم افزار ScreenShot IT گرفتم این عکسو
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=667108&stc=1&d=1324131769
:bz:

arasre
17-12-2011, 18:05
اینم اسکرین شات برای دوستانی که هنوز متقاطع نشدن
با نرم افزار screenshot it گرفتم این عکسو
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=667108&stc=1&d=1324131769
:bz:

مدیران محترم و عزیز لطفا اگر امکان داره این رو به قسمت نرم افزار انتقال بدید

BABAK OTAKU
18-12-2011, 11:26
راست میگن چه جوری سوئیچ میشه؟مثل لانچر عمل میکنه

سوال بعد اینکه شما گوشیتون دو هسته ای هست ممکنه رو گوشی های تک هسته ای جواب نده بنابراین میشه بگید چه قدر از قدرت سی پی یو مورد استفاده قرار میگیره؟

arasre
18-12-2011, 13:10
راست میگن چه جوری سوئیچ میشه؟مثل لانچر عمل میکنه

سوال بعد اینکه شما گوشیتون دو هسته ای هست ممکنه رو گوشی های تک هسته ای جواب نده بنابراین میشه بگید چه قدر از قدرت سی پی یو مورد استفاده قرار میگیره؟

سلام،نه
این نرم افزار به صورت یک ویندوز عادی بوت می شود و ابتدا مثل ویندوز XP اون چیزای آبی میان میرن تا ویندوز اجرا میشه اون وقت مثل ویندوز می تونی توش هر کاری بکنی. فقط کافیه کارایی که تو پست اول دادم رو انجام بدی.

راستش رو بخای سی پی یوی قوی می خواد من یک نرم افزار 100 مگابایتی رو تو 2 ساعت انوقت نصب کردم اسم نرم افزار You wave هستش شبیه ساز آندروید تو کامپیوتر:ca:

بهترین راه گذاشتن نرم افزار به صورت پرتابل در ایمیج/درProgram files/هستش

این نرم افزار BOCHS اصلا کلا کنده.

:ax:

BABAK OTAKU
18-12-2011, 14:24
نه منظورم رو نفهمیدید

مثلا من الان اینو نصب کردم ولی میخوام همزمان آندرویدم رو هم داشته باشم

چه جوری سوئیچ میکنید بین آندروید و ویندوز؟

arasre
18-12-2011, 15:58
نه منظورم رو نفهمیدید

مثلا من الان اینو نصب کردم ولی میخوام همزمان آندرویدم رو هم داشته باشم

چه جوری سوئیچ میکنید بین آندروید و ویندوز؟

دوست گرامی فهمیدم
این نرم افزار باعث از بین رفتن آندروید نمیشه
هنگامی که داری با WIN XP یا همون BOCHS استفاده می کنی مثل کامپیوتر معمولی Shutdown رو بزنید میاد رو آندروید یا یه روش دیگه کلید HOME گوشی تون رو بزنید می نویسه BOCHS توقف داده شد
بعد می ری توش دوباره نوشته می خواهید خارج شوید Yes می زنید تمام
حتی می تونی HOME رو بزنی و کار های آندروید رو انمجام بدی و بعد می ری توش می تونی NO بزنی و به ویندوز بازی ادامه بدی:bj: تمام تمام متاسفم فقط همین رو فهمیدم( آخه من ...
هستم) زیاد حالیم نمی شه:دی:bt:

r_oscar2007
19-12-2011, 14:57
سلام دوستان میشه یه لینک دیگه قرلر بدین من از هیچ کدوم لینکا موفق به دانلود نشدم

arasre
19-12-2011, 15:29
سلام دوستان میشه یه لینک دیگه قرلر بدین من از هیچ کدوم لینکا موفق به دانلود نشدم

لطفا به مدیران و یا کسانی که سرعت زیاد دارن بگین آپ کنن
آخه سرعت من کمه:df:

ps3amir
20-12-2011, 09:24
سلام
ببخشید میخواستم بدونم نصب این ویندوز چه فایده ای داره؟
فقط جهت نشان دادن به دوستان و بالا بردن کلاس گوشی هست؟
یا میشه روی اون بازی های ویندوز (مثلا teeworlds یا age of empires2) را اجرا کرد؟ یا مثلا ویژوال بیسیک یا دریم ویور اجرا کرد؟

arasre
20-12-2011, 12:29
سلام
ببخشید میخواستم بدونم نصب این ویندوز چه فایده ای داره؟
فقط جهت نشان دادن به دوستان و بالا بردن کلاس گوشی هست؟
یا میشه روی اون بازی های ویندوز (مثلا teeworlds یا age of empires2) را اجرا کرد؟ یا مثلا ویژوال بیسیک یا دریم ویور اجرا کرد؟

Bochs (pronounced "box") is an open source PC emulator that supports a wide variety of operating systems. The program, which was written by Kevin Lawton, is copyrighted by MandrakeSoft S.A. and distributed under the GNU Lesser General Public License.

Bochs can be used to run applications in a second operating system without having to use two different computers or a dual boot system. The emulator allows users to run Windows programs on a non-x86 or Unix machine and to run legacy applications or games on non-compatible computers. It is also useful for testing and debugging new operating systems.

اینو ازش فهمیدم آره تقریبا مثل ویژواله یه شبیه ساز کامپیوتره
این نرم افزار قدرت سیستم عامل آندروید رو نشون می ده و کارا هم هست مثلا
می تونین توش نرم افزار نصب کنین و ...
البته خیلیییییییی کنده و خیلی به درد بازی نمی خوره ولی می تونه بازی هم نصب جالبه چون
فایل EXE رو باز می کنه کلا مثل ویندوز XP دیگه
شاید اون بازی هایی که شما گفتین تو گوشی های غول اجرا بشن مثل HTC ZETA که... یه سرچ بزن می فهمی این گوشی 4 هسته ای چه قدرتی داره
:df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::df::d f::do::do::do::do::do::do::do::do:

nipax
20-12-2011, 13:42
من تست کردم ، البته خودم از ویندوز ایمیج گرفتم با فرمت img ولی جواب نداد . . . :be:
ویندوز خاصی میخواد ؟ یا باید با نرم افزار خاصی ایمیج بگیریم ؟ من با ultraiso ایمیج گرفتم . . . !

arasre
20-12-2011, 19:36
[QUOTE=nipax;2533577]من تست کردم ، البته خودم از ویندوز ایمیج گرفتم با فرمت img ولی جواب نداد . . . :be:
ویندوز خاصی میخواد ؟ یا باید با نرم افزار خاصی ایمیج بگیریم ؟ من با ultraiso ایمیج گرفتم . . . ![/QUO

باید ایمیج مخصوص باشه یعنی ایمیج فلاپی باشه و قطعا هم خودم هم با ULTRAiso و poweriso و win image رو امتحان کردم جواب نداد البت تو خود سایت Bochs گفته WIN image برا ایمیج گیری
خوبه خوب چرا ایمیج هایی که دادم رو دان نمی کنی فقط چیز میز شکن داشته باش و بس. و تموم!
نه ویندوز خاصی هم نمی خواد XP 98 95 NT server2003... هم اجرا می کنه نا گفته نمونه تو یه فرمی که دقیقا آدرسشو ندارم گفته شده بود چه طور ساخته بشه

:bp:

:123::123::123::123::123:

mmohsenm
20-12-2011, 20:15
روی دیزایر میتونم بزنم.؟میکشه؟

arasre
21-12-2011, 17:28
روی دیزایر میتونم بزنم.؟میکشه؟

بله:dh:

hesamgta
21-12-2011, 20:57
ﻣﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﻟﯿﻨﮏ ﺑﺪﻭﻥ ﻓﯿﻞ */ﺗﺮ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ
ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﺭﻭ ﮐﺎﺭ ﺑﻨﺪﺍﺯﯾﻢ؟(ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﺭﻭ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ؟)

Solid Snake
21-12-2011, 21:38
با سلام
رو گاکسی اس دو جواب میده؟

mmohsenm
21-12-2011, 23:31
یه نکته واسه دانلوده ویندوز از سایت ......فقط لازم یه ذره با وی پی انی چیزی برید توش بگیرید تا شروع کنه به دان بعدش وی پی چن رو قطع کنید اما دانو ادامه میده.

hesamgta
22-12-2011, 11:01
میشه اون فایل ویندوز xp رو تو سایت اپلود کنید و بگید که چطوری باید توی این xp برنامه نصب کنم و کیبوردش رو از کجا گیر بیارم؟

P.E.Y.M.A.N
22-12-2011, 11:42
دوستان لازم نیست وقت مبارکتون رو هدر بدید.

باز هم تاکید میکنم ویندوز کامپیوتر بر رو پلت فورم کورتکس(سی پی یو گوشی) جواب نخواهد داد.

اگه کسی ادعا میکنه که تونسته با موفقیت نصبش کنه یک info کامل ازش بگیره و برای من آپلود کنه(هر چند که غیر ممکنه)

روش گرفتن info: (این روش سال 1995 با ورود وین 95 ابداع شد و بر روی تمامی سیستم عامل های ویندوز عملی هست)
Start > Run > msinfo32 1-
File > save -2
Send for me! -3
جای هیچ گونه بهونه ای نیست این روش 100 درصد رو همه ی سیستم ها جواب خواهد داد.

M0RT3Z4
22-12-2011, 11:51
ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﮐﻪ ﻧﻤﯿﺸﻪ xp ﺭﻭ ﺭﻭﯼ arm ﻧﺼﺒﯿﺪ
ﺍﯾﻨﻢ ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎﺯﯼ ﻫﺴﺖ
ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺜﻪ vmware

mmohsenm
22-12-2011, 12:51
کی گفت نمیشه.من لینوکسو خودم دیروز نصب کردم اما چون باهاش حال نمیکردم حذفیدم.میکشه اما بسه به سی پی یو سرعتش فرق داره

shylord
22-12-2011, 14:12
بابا چه گیری دادید که اجرا می شه یا نه
شبیه ساز هست یا نه همین که می تونه فایل های EXE رو نصب کنه کلی کار کرد
این نرم افزار Bochs قبلا برای ویندوز موبایل هم اومد بود........ دیگه نمی دونم چه کاری انجام مید که می تونه ویندوز رو روی گوشی اجرا کنه

در ضمن اون کسی که می گه این موضوع الکی هست اول یکم تحقیق کنه بعدش خودش تست کنه تا اینقدر نگه دورغ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ

این روش روی من روی ویندوز موبایل ( HD2 ) تست کردم و جواب داد و همین طور نرم افزار همین تونه نصب کنه

ویندوز 98 رو توی گوشی های 6220 کلاسیک و 5800 اجرا کردم ( خیلی ها اجرا کردن ) و بدون مشکل نرم افزار نصب می شد

دیگه بکشید بیرون که شبیه سازهست یا نه........ تمام کار برد ویندوز برای اجرای EXE هست

whit tiger
22-12-2011, 15:37
دوستان این روش جواب میده....بنده روی دیزایر زد اجرا کردم....
دوستانی که میگن نمیشه و الکیه و یا از این قبیل حرفا میزنن دقت داشته باشن که اول تحقیق بعد نظر
ما داریم یه ایمیج 365 مگابایتی دانلود میکنیم برای یه شبیه ساز؟؟؟؟؟؟آخه با عقل جور در میاد؟
فایلهای exe هم اجرا میشن.....
اما دوستان این روش نیاز به یه غول سخت افزاری داره....یه گوشیه 4 هسته ای میطلبه
دقیقا وقتی ویندوز xp لوید میشه و میاد بالا شما محیط xp رو در گوشی خودتون دارین...اما وقتی مثلا مای کامپیوتر رو اجرا میکنید تقریبا یه سی ثانیه ای باید صبر کنید تا باز بشه...خیلی کنده...بهتره بگم خیلی خیلی خیلی کنده....پس فکر نصبش رو از سر خارج کنید...من اینکارو کردم و کلی پشیمونم برای وقت و حجمی که از دست دادم.....اما تجربه ی بدی نبود
دوستان باز هم میگم این روش جوابگو نیست....
موفق باشید و شاد

arasre
22-12-2011, 16:39
دوستان لازم نیست وقت مبارکتون رو هدر بدید.

باز هم تاکید میکنم ویندوز کامپیوتر بر رو پلت فورم کورتکس(سی پی یو گوشی) جواب نخواهد داد.

اگه کسی ادعا میکنه که تونسته با موفقیت نصبش کنه یک info کامل ازش بگیره و برای من آپلود کنه(هر چند که غیر ممکنه)

روش گرفتن info: (این روش سال 1995 با ورود وین 95 ابداع شد و بر روی تمامی سیستم عامل های ویندوز عملی هست)
Start > Run > msinfo32 1-
File > save -2
Send for me! -3
جای هیچ گونه بهونه ای نیست این روش 100 درصد رو همه ی سیستم ها جواب خواهد
داد.

دوست عزیز این کاری که گفتید انجام دادم ویندوز Error داد
خطا به زبان روسی بود:dh:

ehsan 313
22-12-2011, 23:59
شما ها که فایل هارو دانلود کردید به من بگید تو اون سایت روسی چطور فایل هارو دانلود کردید من نمیدونم چطوریه؟؟؟

arasre
23-12-2011, 08:07
شما ها که فایل هارو دانلود کردید به من بگید تو اون سایت روسی چطور فایل هارو دانلود کردید من نمیدونم چطوریه؟؟؟

سلام
من فایل ها رو یعنی BOCHS و ... رو از XDA DEV دانلود کردم اما ایمیج ویندوز از یک سایت روسی به نام Narod.ru هستش که متاسفانه فیله باید با یه چیزی بری توش مثله چیز پی ان.

arasre
23-12-2011, 08:12

این هم لینک اصلی این فروم روسی(قابل توجه دوستانی که گفتن دروغه:df:(

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=286472&st=200

می تونید با گوگل به انگلیسی تبدیلش کنید البته چون می گم انگلیسی فارسی گوگل ضعیفه و بد ترجمه می کنه حالیتون نمی شه.
همون انگلیسی بهتره(برای تبدیل لینک رو تو گول سرچ کپی کنید بعد اینتر بعد نوشته این را ترجمه کن می زنی به جای فارسی می کنی فینگلیش)

ehsan 313
23-12-2011, 13:43
میدونم عزیزم ویندوز تو سایت روسیه یی هست من با چیز پی ان رفتم توش ولی ندونستم باید از چه قسمتی باید دانلودش کرد؟؟/

whit tiger
23-12-2011, 21:24
دوست عزیز وقتی وارد این سایت روسی شدی پایین صفحه سمت چپ از شما
میخواد نوشته ی درون کادر رو وارد کنی..که یه عدد شیش رقمی هستش
بعد صفحه ی جدیدی باز میشه براتون
دقیقا توی همون قسمت از صفحه که عدد امنیتی رو وارد کردین در همون
قسمت یه آدرس به شما میده که آخرش نوشته html
روش راست کیلیک کن و گزینه ی سیو رو بزن
اگر هم میخوای با دانلود منیجر دانلود بزنی بهتره از قند شکن پیاز استفاده کنی تا بتونی دانلود کنی
موفق باشی

whit tiger
23-12-2011, 21:25
اگر هم میخوای با دانلود منیجر دانلود بزنی بهتره از قند شکن پیاز استفاده کنی تا بتونی دانلود کنی
موفق باشی

m2sh
24-12-2011, 07:48
سلام

دوتا لینک ویندوز برای من کار نکرد ولی اون که پوسته 7 روشه کارکرد

اینم لینک مستقیم تا 60 ساعت

c.rar (http://m2sh2.alimoazzez.ir/files/c.rar)

ممنونم:cv:

ehsan 313
24-12-2011, 23:31
موفق باشی

ببین دوست خوبم من وقتی عدد رو وارد میکنم دوباره همون صفحه بدون هیچ دستکار برام دوباره لود میشه

ehsan 313
24-12-2011, 23:51
ممنون من پیداش کردم idm رو برای فایر فاکس لغو کردم اون لینک اومد....
وندوز ایکس پی پوسته ی سون خیلی کنده ....
میخوام 95 رو نصب کنم

mmohsenm
26-12-2011, 13:03
کسی اینجا لینکه ویندوز 95 یا 98 رو داره واسه آندروید؟من نیاز دارم شدیدا

arasre
26-12-2011, 17:00
کسی اینجا لینکه ویندوز 95 یا 98 رو داره واسه آندروید؟من نیاز دارم شدیدا

سلام بفرمایید!
هر جا که گفتم قابلیت باز شدن ایمیج یعنی می تونید توش فایل بریزید.:de:

1.لینک ویندوز98 (می تونید ایمیج رو هم باز کنید):
http://rapidshare.com/files/406888625/bochs98.rar.html

2.لینک ویندوز 95 (زبان روسی،اما ایمیج رو می تونید باز کنید):
http://rapidshare.com/files/394771616/qemu-091-30may-with-sample95.rar.html

3.لینک ویندوز 95 (زبان انگلیسی،اما ایمیج رو نمی تونید باز کنید):
http://rapidshare.com/files/394944256/qemu95eng.rar

نکته: می توانید از این سایت تمامی لینکا رو لیچ کنید www.freedebrid.fr/download

mmohsenm
26-12-2011, 17:16
دستت درد نکنه.ایول.روشه نصبش چه جوریه؟سرعتشون بیشتره؟
اگه مثل همین نصب میشه از پست اول چیا رو دان کنم؟
مثلا من الان 98 رو دان کردم.به این شکل بود.bochs98.rar.html
که حجمش 78 مگ بود.بعد گرفتم html رو پاک کردم ازش شد یه فایله زیپ.بازش کردم داخلش یه چیزایی هست.الان باید چی کارش کنم؟پسوند هم الان rar هست

arasre
26-12-2011, 17:43

سرعت کمی بیشتره،
در پست اول همه ی فایل ها رو به جز فایل ایمیج XP دانلود کن (یعنی XP رو دانلود نکن)
بعد از دانلود ویندوز 98 یا 95 فایل ایمیج رو به C.img تغییر بده ممکنه بعضی فایل وجود داشته باشه ولی فقط ایمیج رو طبق پست اول بهSDLوبه C.img تغییر بده
تمام
( به جون خودم، خودمم حالیم نشد چی نوشتم خدا رحم کنه)

arasre
26-12-2011, 17:49
مثلا من الان 98 رو دان کردم.به این شکل بود.bochs98.rar.html
که حجمش 78 مگ بود.بعد گرفتم html رو پاک کردم ازش شد یه فایله زیپ.بازش کردم داخلش یه چیزایی هست.الان باید چی کارش کنم؟پسوند هم الان rar هست

فایل رو باز کن برو تو sdcard بعد SDL بعد win98hdd.img رو اسخراج کن بعد به پوشه ی SDL گوشی انتقال بده و به C.img تغییر بده
تمام از این ساده تر:up:

maziyar74
27-12-2011, 09:40
ویندوز 98 کار کرد .
usb otg هم کار میکنه .یعنی کیبورد وصل کنیم میشناسه (اگه گوشیتون ساپورت کنه مثل اس2)
کسانی هم که میخوان سرعتشون بالاتر بره میتونن رم پیشفرض رو افزایش بدن . اگه خودتون نمیتونید این کارو انجام بدید , میزان رمی رو که لازم دارید بگید تا براتون فایلش رو بسازم و بهتون بدم.

maziyar74
27-12-2011, 09:46
راستی فایل ایمیج وین 98 رو که زده بودید میشه باز کرد رو من نمیتونم باز کنم و فایل هامو بریزم توش تا نصب بشه . با winrar امتحان کردم نشد . از چه برنامه ای استفاده کنم ؟

mohamadradg2
27-12-2011, 09:49
power iso

arasre
27-12-2011, 10:03
راستی فایل ایمیج وین 98 رو که زده بودید میشه باز کرد رو من نمیتونم باز کنم و فایل هامو بریزم توش تا نصب بشه . با winrar امتحان کردم نشد . از چه برنامه ای استفاده کنم ؟

از Poweriso, ultraiso, winimage, isobuster, Magiciso استفاده کن امیدوارم به کارت بیاد.:di:

arasre
27-12-2011, 10:10
از Poweriso, ultraiso, winimage, isobuster, Magiciso استفاده کن امیدوارم به کارت بیاد.:di:

poweriso: http://mihandownload.com/2011/11/PowerISO-4.9.php

ultraiso: http://p30download.com/archives/cd_dvd/image_creation
/download_ultraiso_premium_edition_full

winimage: http://www.p30island.com/2010/02/-winimage-8108100.php

isobuster: http://www.asandownload.com/archives/cd_dvd/image_creation/download_smart_projects_iso_buster_pro_full/

Magic iso: http://www.asandownload.com/archives/cd_dvd/cd_tools/download_magic_iso_maker_final/

BABAK OTAKU
27-12-2011, 12:49
من ایشاالله یک سونی اریکسون پلی این هفته میگیرم سعی میکنم بریزم روش ببینم چه جوری جواب میده خبرش رو میدم

hesamgta
27-12-2011, 13:08
چجوری رو وین 98 که گفتید میشه روش برنامه نصب کرد برنامه بریزیم؟

maziyar74
27-12-2011, 13:43
Power iso رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام فایل بریزم تو ایمیج میگه از 200 و خورده ای مگ بیشتر نمیشه توش ریخت . (یعنی سازنده ی ایمیج , فایلش رو تو این حجم محدود کرده !)

یه راه دیگه رو رفتم و این بود که فایل رو اکسترکت کردم و فایل هایی که میخواستم اضافه کنم رو تو program files اضافه کردم . بعدش که خواستم دوباره فایل ایمیج ازش بگیرم , برنامه ی power iso فقط iso و 2تا پسوند دیگه رو میتونه تولید کنه و ایمیج نمیتونه تولید کنه .

چیکار کنم !؟ :4:

arasre
27-12-2011, 13:56
Power iso رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام فایل بریزم تو ایمیج میگه از 200 و خورده ای مگ بیشتر نمیشه توش ریخت . (یعنی سازنده ی ایمیج , فایلش رو تو این حجم محدود کرده !)

یه راه دیگه رو رفتم و این بود که فایل رو اکسترکت کردم و فایل هایی که میخواستم اضافه کنم رو تو program files اضافه کردم . بعدش که خواستم دوباره فایل ایمیج ازش بگیرم , برنامه ی power iso فقط iso و 2تا پسوند دیگه رو میتونه تولید کنه و ایمیج نمیتونه تولید کنه .

چیکار کنم !؟ :4:

دوست عزیز متاسفانه فایل تا 200 مگا و خورده ای هستش و 150 مگ بازه و باید فایل تا 150 مگ باشه
برای ابن کار باید تو Ultraiso F9 رو بزنید تا بتونید فضا رو زیاد کنید ولی کار نمی کنه باید اون ویندوز 64 مگابایتی رو گذاشتم تو صفحه های قبله دانلود کنی اون 64 مگابایته بعد از اکسترت می شه 2 گیگ اونوقت فضای زیاد داری و می تونی با خیال راحت چیز میز بریزی :up:

maziyar74
27-12-2011, 13:59
دوست عزیز متاسفانه فایل تا 200 مگا و خورده ای هستش و 150 مگ بازه و باید فایل تا 150 مگ باشه
برای ابن کار باید تو ultraiso f9 رو بزنید تا بتونید فضا رو زیاد کنید ولی کار نمی کنه باید اون ویندوز 64 مگابایتی رو گذاشتم تو صفحه های قبله دانلود کنی اون 64 مگابایته بعد از اکسترت می شه 2 گیگ اونوقت فضای زیاد داری و می تونی با خیال راحت چیز میز بریزی :up:
منم همون ویندوز 98 صفحه قبل رو نصب کردم.
لینک همونی که منظورت هست رو میتونی بدی ؟

hesamgta
27-12-2011, 14:30
یکی جواب من رو هم بده! چجوری توی این وین 98 برنامه نصب کنم برنامه حتما باید پرتابل باشه؟
کدوم ویندوز رو دانلود کنم که روش برنامه نصب بشه( اگر میشه لینک بزارید) بعدش چجوری با کیبورد کار بکنم(از کیبورد استفاده بکنم یا چیزی رو تایپ کنم؟)

arasre
27-12-2011, 19:10
یکی جواب من رو هم بده! چجوری توی این وین 98 برنامه نصب کنم برنامه حتما باید پرتابل باشه؟
کدوم ویندوز رو دانلود کنم که روش برنامه نصب بشه( اگر میشه لینک بزارید) بعدش چجوری با کیبورد کار بکنم(از کیبورد استفاده بکنم یا چیزی رو تایپ کنم؟)

برنامه رو می زاری تو Program files و بعد ایمیجو سیو کن Bochs رو اجرا کن و برو به مای کامپیوتر و Program files رفته و اجرا کن. به نظر من پرتابل باشه چون نصبی خیلی طول می کشه بعدش هم ویندوز 98 یا 95 برنامه های زیادی رو ساپرت نمی کنه باید XP باشه.

خطا هایی که ممکن هست با آنها مواجه شوید
خوب اگر بعد از اجرای برنامه در ویندوز 95 ، 98 ارور فایل dll داد باید براش دانلود کنید یا تو سرچ ویندوز کامپیوترتون اسم ارور فایل dll رو پیدا کنید و Propertes رو بزنید ببینید مسیر فایل dll چیه بعد فایل dll رو کپی کنید و به اون مسیری که تو Propertes بود رو تو ایمیج پیدا کرده و اونجا بزارید.:dq:

arasre
27-12-2011, 19:19
منم همون ویندوز 98 صفحه قبل رو نصب کردم.
لینک همونی که منظورت هست رو میتونی بدی ؟

دوست عزیز سلام!
شما گفتی مشکل فضا داری منم این لینک رو بهت می دم و 2 گیگ فضای خالی برات داره
اما یک نکته منفی:ak:ایمیج ویندوز XP هستش: فایل فشرده شده به 65 مگابایت ولی هنگام
استخراج به 2 گیگ افزایش پیدا می کنه ایمیج هم قابلیت باز شدن داره باور کن از 65مگابایت به 2 گیگ

لینک: http://25.dl11sd-narod.yandex.ru/disk/9129302001/h355e84f418bd4d80afbf7903d0c0394b/winxp.rar

ذکر: : اعصاب شکن لازم

hesamgta
27-12-2011, 19:44
سرعت این یکی هم افتضاحه؟

hesamgta
27-12-2011, 20:01
سلام بفرمایید!
هر جا که گفتم قابلیت باز شدن ایمیج یعنی می تونید توش فایل بریزید.:de:

1.لینک ویندوز98 (می تونید ایمیج رو هم باز کنید):

میشه یه لینک دیگه از بزاری که راپید شیر نباشه اخه اینو من نمی تونم دانلود کنم!

arasre
27-12-2011, 20:59
میشه یه لینک دیگه از بزاری که راپید شیر نباشه اخه اینو من نمی تونم دانلود کنم!

چرا؟
ازش آسون تر نیست لینک رپید شر رو کپی کن بعد برو به http://www.freedebrid.fr/download
بعد این رو حذف کن One link per line.
بعد لینک رو توش کپی کن بعد Generate premium links رو بزن برات تبدیلشون می کنه به لینک مسقیم. :bf:
دوست من سرعتم که 1مگ نیست سرعتم 14 کیلو بیت در ثانیه است نمی تونم آپلود کنم.

hesamgta
27-12-2011, 21:04
من از این راپید شیر لعن...! نمی تونم دانلود کنم ! اعصابم خورد شد انقدر امتحان کردم اگه میشه یکی واسه این 2 تا یه لینک مستقیم و درست و حسابی بده!
این از همه مهمتره!
اگر این رو هم درست کردید دیگه خیلی ممنون میشم!
http://25.dl11sd-narod.yandex.ru/disk/9129302001/h355e84f418bd4d80afbf7903d0c0394b/winxp.rar

hesamgta
28-12-2011, 14:06
با تشکر از آقا مهران (m2sh) که زحمت این 2 تا رو کشیدن !

سلام حسام جان

این ویندوز xp

http://m2sh2.alimoazzez.ir/files/c.rar

اینم نرم افزار
http://m2sh2.alimoazzez.ir/files/bochs98.rar

ممنونم

alirezatar
28-12-2011, 23:16
من از این راپید شیر لعن...! نمی تونم دانلود کنم ! اعصابم خورد شد انقدر امتحان کردم اگه میشه یکی واسه این 2 تا یه لینک مستقیم و درست و حسابی بده!
این از همه مهمتره!
اگر این رو هم درست کردید دیگه خیلی ممنون میشم!

http://ps18r0.parsaspace.com/files/5534234884/v348624959624568434C6C4276314E47686D39415668384C4B 79347967564D59496A35524D2F4663393451516945714D654E 50682B6E413D3D/?c=1070

nipax
29-12-2011, 17:55
یه سوال : اون C.img رو کپی کنیم تو پوشه ی sdl یا اول استخراج کنم c.img رو و بعد بریزم تو پوشه sdl ؟

arasre
29-12-2011, 18:52
یه سوال : اون C.img رو کپی کنیم تو پوشه ی sdl یا اول استخراج کنم c.img رو و بعد بریزم تو پوشه sdl ؟

C.img رو کپی کنید تو پوشه sdl

BABAK OTAKU
29-12-2011, 19:13
از اونجایی که استقبال کمی خوب بوده و این دوستمون هم که تاپیک رو زدن خوب پاسخگو هستن موضوع رو مهم میکنم

mmohsenm
29-12-2011, 22:34
آقا گسی 98 رو تست کرده ببینه چه جوریه سرعتش؟

arasre
29-12-2011, 22:54
آقا گسی 98 رو تست کرده ببینه چه جوریه سرعتش؟

آره سرعتش خیلی بهتر از XP هستش ولی این لینک ویندوز هایی که ما گذاشتیم همه ی ویندوز هاش یا خیلی فشرده شدن یا فضای کم دارن یا فایل های ویندوز ناقصه و ... بهترین راه برای آزادی از ایم مشکلات اینه که خودت یه ایمیج بسازی سخت در حال امتحان کردن روش های گوناگونم اگه جواب داد بهتون خبر می دم راستی با نرم افزار Qemu-image.exe(تو گوگل سرچ و دانلود کن) شاید شد ایمیج گرفت به نظرم باید سی دی ویندوز XP , 98 یا... رو داشته باشید به شرط اینکه Bootable باشه شاید بشه شاید این برنامه بتونه ایمیج قابل بوت برای Bochs بگیره امتحان نکردم ولی شاید یه 60 در صدی جواب بده! نکته: اگه نرم افزار رو دانلود کردید و سی دی ویندوز رو دارید
ابتدا سی دی رو بزارید تو درایو و سپس نرم افزار رو باز کنید هرکی امتحان کرد بگه!

hesamgta
29-12-2011, 23:15
ﻣﻦ ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ 98 ﺭﻭ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﻢ ﺭﻭﺵ ﺭﯾﺨﺘﻢ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﻫﻢ ﻋﺎﻟﯿﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﻮﺱ ﺗﻮﯼ ﺍﯾﻦ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ!

hesamgta
29-12-2011, 23:23
ﻧﺤﻮﻩ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﺯ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ :
ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ vmware workstation ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﯾﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺑﺴﺎﺯﯾﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻧﺼﺐ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﻓﺎﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺗﻮﺵ ﻧﺼﺒﻪ ﺑﺮﯾﺪ ﯾﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺎ ~ﺳﻮﻧﺪ .ima ﻫﺴﺖ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺟﺎﯾﯽ ﮎ~ﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ win image ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ ﻓﺮﻣﺖ ﺍﻭﻥ ﻓﺎﯾﻞ ﺭﻭ ﺑﻪ .img ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﯾﺪ ﻭ ﺍﺳﻤﺶ ﺭﻭ cﺑﺰﺍﺭﯾﺪ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﯾﺰﯾﺘﺶ ﺗﻮ ~ﻭﺷﻪ sdl ﮐﻪ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺴﺖ

arasre
29-12-2011, 23:37
ﻧﺤﻮﻩ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﺯ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ :
ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ vmware workstation ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﮐﺎﻡ~ﯾﻮﺗﺮ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﯾﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺑﺴﺎﺯﯾﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻧﺼﺐ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﻓﺎﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﺠﺎﺯﯼ ﺗﻮﺵ ﻧﺼﺒﻪ ﺑﺮﯾﺪ ﯾﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﺎ ~ﺳﻮﻧﺪ .ima ﻫﺴﺖ ﺍﻭﻥ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺟﺎﯾﯽ ﮎ~ﯼ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ win image ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪ ﻓﺮﻣﺖ ﺍﻭﻥ ﻓﺎﯾﻞ ﺭﻭ ﺑﻪ .img ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﯾﺪ ﻭ ﺍﺳﻤﺶ ﺭﻭ cﺑﺰﺍﺭﯾﺪ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﯾﺰﯾﺘﺶ ﺗﻮ ~ﻭﺷﻪ sdl ﮐﻪ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﺴﺖ

دستت درست ولی من بیام با 14 کیلو بیت اونو دانلود کنم به هرحال بای خوابم...
شاید فردا یکی دو بار سربزنم آخه سرم شلوغه امتحانات شروع شده.

nipax
30-12-2011, 11:04
من با نرم افزارهای مختلف ایمیج گرفتم ولی جواب نداد حالا شاید با Vm ware بشه . . 98 و با اکس پی رو اجرا کردم اون اکس پی که تم سون داره که سرعتش افتضاح بود یه 10 مین طول کشی تا بیاد بالا ، حالا بالا اومد ولی زبونش روسی بود . . 98 خوب بود قابل تحمل بود و میشد باهاش کار کرد ، اگه بشه یه وین xp لایت و سبک جور کرد خیلی خوبه . . . دوستان اگه تونستن خودشون ایمیج رو تهیه کنن حتما اینجا روشش رو بگن شاید تونستیم یه ویندوز xp سبک جور کنیم که زیاد کند نباشه و بشه ازش استفاده کرد . .

( :

hesamgta
30-12-2011, 11:37
ﻣﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪﻡ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺵ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﺭﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﻨﻢ ﺍﺯ ﻭﯾﻦ xp ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻢ! ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ﻭﻟﯽ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ~ﺍﯾﯿﻨﻪ! ﻭﺍﺳﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻮﺱ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ 98 ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ؟

mmohsenm
30-12-2011, 11:43
دوستان من کمک میخوام شدیدا.الان من ویندوز 98 رو دان کردم.رعتش واقعا خوبه.موس هم راحت حرکت میکنه.یه دکمه ولوم آپ هم کار آلت کنترل دلیت و بستن بزوره برنامه رو انجام میده.واقعا عالیه.
اما دو تا مشکل
1-چه جوری روش اینترنت اکسپلورر بنصبم.که واقعا نیازش دارم
2-بعد چه جوری روش با وای فای و اینترنته ایرانسل به اینترنت وصل شم.اگه تو آندروید وصل شم اونور جواب میده؟
خواهشا زوتر.منتظرم

arasre
30-12-2011, 11:52
دوستان من کمک میخوام شدیدا.الان من ویندوز 98 رو دان کردم.رعتش واقعا خوبه.موس هم راحت حرکت میکنه.یه دکمه ولوم آپ هم کار آلت کنترل دلیت و بستن بزوره برنامه رو انجام میده.واقعا عالیه.
اما دو تا مشکل
1-چه جوری روش اینترنت اکسپلورر بنصبم.که واقعا نیازش دارم
2-بعد چه جوری روش با وای فای و اینترنته ایرانسل به اینترنت وصل شم.اگه تو آندروید وصل شم اونور جواب میده؟
خواهشا زوتر.منتظرم

واقعا متاسفم دوست عزیز چون این نرم افزار قابلیت وصل شدن به اینترنت رو نداره واقعا متاسف
به امید هکر ها

arasre
30-12-2011, 11:56
ﻣﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪﻡ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺵ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﺭﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﻨﻢ ﺍﺯ ﻭﯾﻦ xp ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻢ! ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ﻭﻟﯽ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﯿﻠﯽ ~ﺍﯾﯿﻨﻪ! ﻭﺍﺳﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻮﺱ ﺗﻮﯼ ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ 98 ﮐﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﻪ؟

آره برای همه موس کارمی کنه
می تونی یه اموزش تصویری از اون روشت بسازی یه نرم افزار فیلمبرداری از صفحه دانلود کن و یکی بساز و اپ کن برامون اگه تونستی اگه تونستی زیاد حجم نداشته باشه تا همه بتونن دانلود کنن اگه وقت داشتی درست کن.

mmohsenm
30-12-2011, 12:05
واقعا متاسفم دوست عزیز چون این نرم افزار قابلیت وصل شدن به اینترنت رو نداره واقعا متاسف
به امید هکر ها

:de::dx:من اینو فقط به خاطره ورود به سایت دانشگاه که فقط با اینترنت اکسپلورر میاد بالا دان کردم:ca:
حالا چه جوری میشه روش نرم افزار نصب کرد.آخه الان فایله ایمیجشو باز کردم.مثلا همین اینترنت اکسپلورر

maziyar74
30-12-2011, 12:15
سرعتش افتضاحه !
98 رو نصب کردم به زور my computer میره . بازی سوپرماریو(10 مگ هست) رو هم روش نصب کردم 2 فریم بر ثانیه بالاتر نمیرفت.
کلا جز شبیه ساز چیز دیگه ای نیست و استفاده ازش فقط برای فان خوبه :|

mmohsenm
30-12-2011, 12:48
سرعتش افتضاحه !
98 رو نصب کردم به زور my computer میره . بازی سوپرماریو(10 مگ هست) رو هم روش نصب کردم 2 فریم بر ثانیه بالاتر نمیرفت.

روی دیزایره من که سرعتش خوبه.چه برسه با گلکسی شما.مموری کاردت کلاشه چنده؟اگه هنوز مشکل دارین یه جا رو میگم برید ببینید کچ سیستمتو ن چنده.حالا اگه خواستین میگم

arasre
30-12-2011, 12:51
سرعتش افتضاحه !

دوست عزیز،
همه گفتن سرعت خوبه و با هاش می شه کار کرد این اولین باره که برای آندروید نرم افزار اجرای ویندوز می زارن شاید نرم افزار های دیگه مثل Qemu یا Dosboxباشه ولی Bochs بهترینه حتی
این نرم افزار تو کامپیوتر هم به کندی عمل تا برسه به موبایل اگه می خواین سریع باشه خوب صبر تنها راه حل شماست باید نشت و منتظر نسخه های بعدی بود تا مشکلات مثل نرفتن به اینترنت نداشتن صدا Fix بشن خوب دیگه امیدوارم حرف هام سازنده مورد قبول شما و دیگران باشه ...

mmohsenm
30-12-2011, 13:03
کسی تونسته از ویندوز اصلی ایمیجشو واسه آندروید ردیف کنه؟من به اینترنتش نیاز دارم

arasre
30-12-2011, 13:16
کسی تونسته از ویندوز اصلی ایمیجشو واسه آندروید ردیف کنه؟من به اینترنتش نیاز دارم

الان یه نرم افزار می زارم عینهو Bochs ولی اسمش Qemu هستش یه نمه سرعتش بیشتره ولی
مشکل داره هاااااا اه

arasre
30-12-2011, 13:33
الان یه نرم افزار می زارم عینهو Bochs ولی اسمش Qemu هستش یه نمه سرعتش بیشتره ولی
مشکل داره هاااااا اه

خوب دیگه نرم افزار QEmu این نرم افزار مثل Bochs ولی سرعتش بیشتره اما خیلی باگ داره
آموزش:
1.اینو دانلود کنید
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/63Tt27RyoQ/files.rar

2.نرم افزار SDLapp رو نصب کنید.

3.فایل های توی پوشه ی SDL رو به پوشه ی Bochs ببرید(همون SDL تو Sdcard)

بعد ویندوز با فرمت C.img رو هم می تونید با Bochs اجرا کنید هم با QEmu
اینم از نرم افزار QEmu

بعضی نکات اعصاب خرد کن:
برای اجرای ویندوز XP در QEmu باید حتما خودتون ایمیج بسازید
ویندوز هایی که برای Bochs گذاشتم تو Qemu اجرا نمی شن
ویندوز های 98 , 95 اجرا می شن(یه نکته خوب)
کنترل موس خیلی دشواره با کم و زیاد کردن صدا کار نمی کنه باید دو بار به شیشه گوشیتون بزنید یا اون گوشی هایی که کلید برگشت منو دارن می تونن ازش استفاده کنن.

فرق بین Bochs و Qemu: سرعت Qemu زیاد باگ زیاد، سرعت Bochs کم باگ کم

بعدا نرم افزار Dosbox رو می زارم.اونم یک جعبه ی جادویه و فقط می تونه 98.95 اجرا کنه

mmohsenm
30-12-2011, 16:33
خوب دیگه نرم افزار QEmu این نرم افزار مثل Bochs ولی سرعتش بیشتره اما خیلی باگ داره
آموزش:
1.اینو دانلود کنید
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/63Tt27RyoQ/files.rar

2.نرم افزار SDLapp رو نصب کنید.

3.فایل های توی پوشه ی SDL رو به پوشه ی Bochs ببرید(همون SDL تو Sdcard)

بعد ویندوز با فرمت C.img رو هم می تونید با Bochs اجرا کنید هم با QEmu
اینم از نرم افزار QEmu

بعضی نکات اعصاب خرد کن:
برای اجرای ویندوز XP در QEmu باید حتما خودتون ایمیج بسازید
ویندوز هایی که برای Bochs گذاشتم تو Qemu اجرا نمی شن
ویندوز های 98 , 95 اجرا می شن(یه نکته خوب)
کنترل موس خیلی دشواره با کم و زیاد کردن صدا کار نمی کنه باید دو بار به شیشه گوشیتون بزنید یا اون گوشی هایی که کلید برگشت منو دارن می تونن ازش استفاده کنن.

فرق بین Bochs و Qemu: سرعت Qemu زیاد باگ زیاد، سرعت Bochs کم باگ کم

بعدا نرم افزار Dosbox رو می زارم.اونم یک جعبه ی جادویه و فقط می تونه 98.95 اجرا کنه

نه عزیز.من با سرعت کار ندارم.همین سرعتش خوبه واسم.من اینترنتشو میخواک:cv:

maziyar74
30-12-2011, 16:57
روی دیزایره من که سرعتش خوبه.چه برسه با گلکسی شما.مموری کاردت کلاشه چنده؟اگه هنوز مشکل دارین یه جا رو میگم برید ببینید کچ سیستمتو ن چنده.حالا اگه خواستین میگم

نکته ی جالب اینه که روی مموری داخلی گوشی ریختم :4:
ممنون میشم کمک کنی!

(شاید هم مشکل از ویندوزم باشه که دانلود کردم . شما کدوم ویندوز رو از کدوم پست (+لینک:4: ) گرفتی ؟ )

BABAK OTAKU
30-12-2011, 18:15
جناب arasre اگر مقدره برای اینکه تااپیک شلوغ نشه و سرچ هم سخت نشه مطالب و لینک های دانلودی رو که نسبت بهشون اطمینان عملکرد دارین فقط تو پست اول تاپیک قرار بدین

ممنون

hesamgta
30-12-2011, 19:53
ﻣﻦ ﺍﺯ ﻭﯾﻦxp ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﮐﻢ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ ﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻭﯾﻦ 7 starter ﺍﯾﻤﯿﺞ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﺟﺮﺍ ﺑﺸﻪ! ﻣﻦ ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ 98 ﮐﻪ 78 ﻣﮓ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﻮﺩﻡ ﻟﯿﻨﮑﺶ ﺭﻭ ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﮔﺬﺍﺷﺘﻤﺮﻭ ﺩﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﻌﺪ ﺍﺳﻢ ﺍﻭﻥ ﻓﺎﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﺍﺧﺮﺵ .img ﺑﻮﺩ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻡ c ﺑﻌﺪ ﺭﯾﺨﺘﻤﺶ ﺗﻮ sdl ﻭ bosch ﺭﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﮑﮕﺮﺍﻧﺪ ﻫﻢ ﻣﺸﮑﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺍﻭﻟﺶ ﻫﻢ scan diskﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺎﺩ ﻣﻮﺱ ﻫﺴﺖ ﻭﺣﺮﮐﺖ ﻫﻢ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻭﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻠﯿﮏ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻫﯿﭻ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻧﻤﯿﻮﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻨﻢ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﻌﺪﺍﺯﻇﻬﺮ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﮐﺎﻣﻞ ﮔﺮﻓﺖ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﻡ

mmohsenm
30-12-2011, 20:18
ﻣﻦ ﺍﺯ ﻭﯾﻦxp ﺍﯾﻤﯿﺞ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﺳﺮﻋﺘﺶ ﮐﻢ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻻ ﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺯ ﻭﯾﻦ 7 starter ﺍﯾﻤﯿﺞ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡ ﺍﺟﺮﺍ ﺑﺸﻪ! ﻣﻦ ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ 98 ﮐﻪ 78 ﻣﮓ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺧﻮﺩﻡ ﻟﯿﻨﮑﺶ ﺭﻭ ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﮔﺬﺍﺷﺘﻤﺮﻭ ﺩﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﻌﺪ ﺍﺳﻢ ﺍﻭﻥ ﻓﺎﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﺍﺧﺮﺵ .img ﺑﻮﺩ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻡ c ﺑﻌﺪ ﺭﯾﺨﺘﻤﺶ ﺗﻮ sdl ﻭ bosch ﺭﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﮑﮕﺮﺍﻧﺪ ﻫﻢ ﻣﺸﮑﯽ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺍﻭﻟﺶ ﻫﻢ scan diskﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺎﺩ ﻣﻮﺱ ﻫﺴﺖ ﻭﺣﺮﮐﺖ ﻫﻢ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻭﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻠﯿﮏ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻫﯿﭻ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻧﻤﯿﻮﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻨﻢ ﻗﻮﻝ ﻣﯿﺪﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﻌﺪﺍﺯﻇﻬﺮ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﮐﺎﻣﻞ ﮔﺮﻓﺖ ﺍﯾﻤﯿﺞ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﻡ

حسام با ترک بال بازش میکنها.حواست هست؟
بعد ببین از یه ویندوز 98 گیر بیار ایمیج گیر.سبک تره روونتر اجرا میشه.نیاز دارم جونه تو.اینترنت اکسپلورر رو ازش پاک نکن.اما بقیه چیزایه مزخرفو بپاک

arasre
30-12-2011, 21:16
نکته ی جالب اینه که روی مموری داخلی گوشی ریختم :4:
ممنون میشم کمک کنی!

(شاید هم مشکل از ویندوزم باشه که دانلود کردم . شما کدوم ویندوز رو از کدوم پست (+لینک:4: ) گرفتی ؟ )

دوست عزیز قات زدی فایل C.img رو تو SDL کپی کن بعدش Qemu با XP خیلی ساز گار نیست
اون لینک های ویندوز 98 و 95 رو که گذاشتم امتحان کن اون چیزایی که گفتم انجام بده بابا توی مموری کارتت بریز اون آموزش ها رو دنبال کن اگه Qemu دانلود کردی توضیح دادم اگه Bochs هم دانلود کردی بازم توضیح دادم یواش یواش کار با این نرم افزار ها خیلی آسون می شه!

arasre
30-12-2011, 21:32

حسام عزیز تو گوگل هزار تا ویندوز 98 و 95 برای Bochs و Qemu پیدا می کنی بنویس 98 . 95 برای qemu یا Bochs
یا تو تورنت سرچ ها سرچ کن. اصلا من خودم از این ایمیج هایی که گذاشتم کار کردم و کلیک کرده ولی چون حجم کم داشته استفاده نکردم و از ایمیج 2گیگ Winxp استفاده می کنم.
خبر خبر:
حسام جون جون خودت اموزش رو بزار فردا اینجا نیستم دارم می رم امتحان می دم:dz: شاید هم خیلی سر نت نیام دیگه اگه سوالی چیزی ازت کردن جواب بده OK بگو OK
راستی یه خبر بد و یه خبر خوب:
خبر خوب مقدمه: خبر خوب اینکه Stronghold Crusader رو وین XP اجرا شد.
خبر بد: اینکه خیییییییییلی کند بود یه حرکت 5 ثانیه طول می کشید.
دوستان گرامی اگه کارتون راه نیفتاده حلال کنید.

arasre
30-12-2011, 21:35
جناب arasre اگر مقدره برای اینکه تااپیک شلوغ نشه و سرچ هم سخت نشه مطالب و لینک های دانلودی رو که نسبت بهشون اطمینان عملکرد دارین فقط تو پست اول تاپیک قرار بدین

ممنون

بله دوست عزیز این کار رو کردم ولی دوستان می گن لطفا لینک جدید برامون بزار و ...
خوب بهونه نیارم وقتی وقت کردم راست و ریستش می کنم.:df:

دکی
دوست عزیز نمی تونم ویرایش کنم

arasre
30-12-2011, 21:41
راستی کسی ویندوز 7 رو اجرا کرده؟
خودمونیم عجب این آندروید قدرت مخوفی داره

mmohsenm
30-12-2011, 23:35
یکی از یه ویندوز اصلی 98 که قابلیت نصب نرم افزار با فضایه خوب و اینترنتو داشته باشه رو ردیف کنه.مثل اینکه آخر خودمون باید دست به کار شیم.جون خودم وقت ندارم.الان امتحاناته یونی شروع میشه.حسام ردیف کن دیگه.بابا به جون تو وقت ندارم.

arasre
31-12-2011, 08:35
یکی از یه ویندوز اصلی 98 که قابلیت نصب نرم افزار با فضایه خوب و اینترنتو داشته باشه رو ردیف کنه.مثل اینکه آخر خودمون باید دست به کار شیم.جون خودم وقت ندارم.الان امتحاناته یونی شروع میشه.حسام ردیف کن دیگه.بابا به جون تو وقت ندارم.

رفیق عزیز نمی خوام شما رو نا امید کنم
ولی این نرمافزار ها قابلیت وصل شدن به اینترنت ندارن یعنی وقتی ما ایمیج می گیریم و اجرا می کنیم ویندوز ها می خوان با اون روشی که تو کامپیوتر به اینترنت وصل می شیم به اینترنت وصل شن برای همین حتی کسانی که ایمیج گذاشتن مرورگر حذف کردن تا زیاد فضا نگیره چون بی مورده ما به این ویندوز ها به امید اجرای بازی،اجرای نرم افزار،افزایش سرعت نگاه می کنیم وگرنه 100 تا ایمیج ویندوز 98 و 95 تو سایت های خارجی و حتی با سرچ و جود داره که
می تونی پیدا کنی یه لینکی می زارم امیدوارم جواب بگیری:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=694105

hesamgta
31-12-2011, 10:47
حسام با ترک بال بازش میکنها.حواست هست؟
بعد ببین از یه ویندوز 98 گیر بیار ایمیج گیر.سبک تره روونتر اجرا میشه.نیاز دارم جونه تو.اینترنت اکسپلورر رو ازش پاک نکن.اما بقیه چیزایه مزخرفو بپاک

تو کدوم وین 98 رو دانلود کردی که موسش کار میکنه؟ همونی که بکگراندش مشکیه؟

mmohsenm
31-12-2011, 13:50
تو کدوم وین 98 رو دانلود کردی که موسش کار میکنه؟ همونی که بکگراندش مشکیه؟

یادم نیست.الان رام عوض کردم.

hesamgta
31-12-2011, 15:09
ﯾﺎﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ.ﺍﻻﻥ ﺭﺍﻡ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻡ.

ﺍﺷﮑﺎﻟﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﺎﻻ ﺧﺮﻩ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﺮﺩﻡ ﻣﻦ ﭼﻮﻥ ﻗﺒﻼ ﺍﺯqemu ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺍﻭﻥ ﻫﻢ ﮐﻠﯿﮏ ﭺ~ﺵ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﺗﺎﭺ ﺑﻮﺩ ﻣﻨﻢ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﯾﻨﻢ ﺍﻭﻧﺠﻮﺭﯼ ﺑﺎﺷﻪ! ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﮏ ﭺ~ﺵ ﺑﺎvol up ﻭ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺑﺎvol down ﻫﺴﺖ!

ﺍﻣﺎ ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﯾﻪ ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﺧﻮﺏ ﻭﺍﺳﺶ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻨﯿﻢ ﻣﺜﻼ ﻋﻼ ﻣﺖ ﻣﺮﺑﻊ ﻭ ﯾﺎ ﺩﮐﻤﻪ back ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ! ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺮﻡ ﺷﻠﻮﻏﻪ ~ﺱ ﻓﺮﺩﺍ ﺍﻭﻥ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺭﻭ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﻣﺎ ﻓﻌﻼ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻦ ﺑﺎ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﻭ ﮐﻤﯽ ﺩﻗﺖ ﺗﺎ ~ﺱ ﻓﺮﺩﺍ ﮐﺎﺭﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﺍﻩ ﺑﻨﺪﺍﺯﻥ.

maziyar74
31-12-2011, 15:20
دوست عزیز قات زدی فایل C.img رو تو SDL کپی کن بعدش Qemu با XP خیلی ساز گار نیست
اون لینک های ویندوز 98 و 95 رو که گذاشتم امتحان کن اون چیزایی که گفتم انجام بده بابا توی مموری کارتت بریز اون آموزش ها رو دنبال کن اگه Qemu دانلود کردی توضیح دادم اگه Bochs هم دانلود کردی بازم توضیح دادم یواش یواش کار با این نرم افزار ها خیلی آسون می شه!

تو حافظه ی داخلی گوشیم این فولدر رو ساختم ! (طبق آموزش ! اصلا اگه اشتباه فولدر رو ریخته بودم که اجرا نمیشد ویندوز!) مموری کارت هم ندارم که بریزم روش و امتحان کنم سرعتش رو.

ویندوز 98 رو از همون پستی که خودت گفتی گرفتم ولی سرعتش افتضاح بود :dy: (هر فولدر رو 30 ثانیه حدودا طول میده تا باز کنه.)

( با هردو برنامه هم امتحان کردم ولی سرعت تغییر نکرد)

جون هرکسی دوست دارید کمک کنید من این فیفا 2000 رو بریم رو گوشی با کیبورد بازی کنم:4:

hesamgta
31-12-2011, 18:14
تو حافظه ی داخلی گوشیم این فولدر رو ساختم ! (طبق آموزش ! اصلا اگه اشتباه فولدر رو ریخته بودم که اجرا نمیشد ویندوز!) مموری کارت هم ندارم که بریزم روش و امتحان کنم سرعتش رو.

ویندوز 98 رو از همون پستی که خودت گفتی گرفتم ولی سرعتش افتضاح بود :dy: (هر فولدر رو 30 ثانیه حدودا طول میده تا باز کنه.)

( با هردو برنامه هم امتحان کردم ولی سرعت تغییر نکرد)

جون هرکسی دوست دارید کمک کنید من این فیفا 2000 رو بریم رو گوشی با کیبورد بازی کنم:4:

گوشیت گالکسی اس2 هست؟
اول برو تو سیتینگ بعد runing service رو از تو application اجرا کن بعد تمام برنامه ها رو ببند( اخرین برنامه خود سیتینگ رو ببند) بعد هم اورر سی پی یو رو تا هر جایی که میتونی ببر بالا! بعد هم از bosch استفاده کن سرعتش عالی میشه!
راستی واسه فیفا میخوای از کجا دکمه های بالا و پایین و چپ و راست رو پیدا کنی تازه توی همین کیبورد سامسونگ هم توی bosch دکمه back کار نمیکنه!:de:

ehsan 313
01-01-2012, 23:11
دوستان من فک کنم ویندوز ایکس پی میکرو میخواد . من این ویندوزو یه دفعه دیدم تو نت تو میهن یا اف دانلود بود..شاید این روش بشه

bahram-dal
02-01-2012, 00:21
راستی کسی ویندوز 7 رو اجرا کرده؟
خودمونیم عجب این آندروید قدرت مخوفی داره

بعد از عرضه ویندوز موبایل 8 توسط ماکروسافت تمام معادلات بین موبایل و کامپیوتر به هم می ریزد به طوری که تمام نرم افزارهای Pc روی موبایل اجرا خواهند شد.البته عکس این قضیه هم صادق است.

ویندوز 8 مرز بین موبایل ، Tablet و PC را از بین می برد و برای همه آنها بهینه شده است و به نوعی استاندارد نرم افزاری موبایل و کامپیوتر یکسان می شود. دلیل این موضوع ، پشتیبانی ویندوز 8 از معماری پردازنده های ARM در کنار x86 می باشد. پردازنده هایی که از معماری ARM استفاده می کنند کم مصرف تر از پردازنده های x86 اینتل و AMD هستند. این پردازنده های کم مصرف تا کنون در موبایل ها به کار می رفتند ولی بعد از عرضه ویندوز 8 ، در نت بوک ها و تبلت ها به طور گسترده مورد استفاده قرار خوهند گرفت.

با پیشرفت پردازنده ها و افزایش قدرت پردازش موبایل ها می توان روی آنها از سیستم عامل های کامپیوتری مثل linux و ویندوز استفاده کرد.نمونه آنها هم نصب لینوکس Ubunto روی گالاکسی تب و نصب ویندوز Xp روی گوشی چینی XP phone اشاره کرد.
هر دوی این گوشی ها از پردازنده 1 گیگاهرتز و رم 512 بهره می برند که در حد و اندازه pc است. بدون شک امکانات سیستم عامل های Ubunto و ویندوز XP صدها برابر اندروید و ویندوز موبایل است.

پس از عرضه نا موفق ویندوز موبایل ، ماکروسافت با یک تغییر تاکتیک هوشمندانه کاری کرده تا کاربران بتوانند از مزایای ویندوز 8 در موبایل ها بهره مند شوند و با استفاده از قابلیت های سیستم عامل محبوبش بر اندروید که بیشتر برای سرگرمی و استفاده از اینترنت کاربرد دارد قلبه کند.
البته در تئوری ، گوشی های کنونی که حداقل از پردازنده 1GHz و رم 512 بهره می برند نیز توانایی اجرای ویندوز XP را بدون هیچ مشکلی خواهند داشت ولی از آنجایی که ماکروسافت نمی خواست ویندوز XP بیش از این محبوب شود و بتواند ویندوز ویستا و 7 را بفروشد هیچ اقدامی برای توسعه موبایلهای مبتنی بر XP انجام نداد و شرکت چینی بدون همکاری با ماکروسافت اقدام به نصب ویندوز XP روی گوشی هایش کرده است.
در هر صورت جای تاسف است که روی گوشی توانای Samsung i9100 که از پردازنده دو هسته ای 1.2 GHz و رم 1 گیگابایتی بهره می برد ویندوز XP نصب نمی شود.این گوشی حتی قابلیت اجرای روان ویندوز 7 را نیز داراست.
http://gigal.loxblog.com (http://gigal.loxblog.com/post.php?p=4)

reza13761
08-01-2012, 11:30
اینم لینک غیر چیلتر شده.
http://www.uploadic.com/xegexg1kyvl4

arasre
09-01-2012, 12:00
اینم لینک غیر چیلتر شده.
http://www.uploadic.com/xegexg1kyvl4

بابا کارت دوروسه باوکم

arasre
10-01-2012, 18:45
این نرم افزار تنها 98 و 95 رو اجرا می کنه و ایمیج مخصوص لازم داره پس تا می تونین امتحان کنین.
http://vogons.zetafleet.com/files/dosbox-imgmount.jpg
http://www.mashhad-gsm.com/dl/images/vlo2nnjielhskouzia21.jpg

نرم افزار رو دانلود کنید:
http://www.mediafire.com/?51mrg2kea10w0ke
خوب نرم افزار رو نصب کنید.
ایمیج ویندوز 95 یا 98 (95 بهتر جواب می ده) رو در مموری قرار بدین و اسمش رو هر چی میزارین
من اینجا c.img رو اسمش گذاشتم.
بعد تو برنامه ی dosbox تایپ کنین imgmount a c.img
بعد تو اون چهار تا دکمه یکیشون رو بزنید ببینید کدوم اینتره(دکمه های مجازی نرم افزار)
بعد بنویسین boot c.img
بعد 95 یا 98 اجرا می شه

برای گیج نشدن یک آموزش می زارم(البت این آموزش مال Dosbox برای ویندوزه ولی کاراییش با مال آندروید یکیه)
http://www.mediafire.com/?dmzr9et7954z3cy

برای دانلود ایمیج مخصوص ویندوز 98 و 95 این رو دانلود کنید(تورنت):
http://img6.imagebanana.com/img/e4ckcaa2/Windows2095.jpg

http://torcache.net/torrent/A258F6B5EF828E89E43F292D5CF922C8AE8D40A9/[kat.ph]windows.95.98.for.dosbox.torrent

maziyar74
10-01-2012, 19:38
گوشیت گالکسی اس2 هست؟
اول برو تو سیتینگ بعد runing service رو از تو application اجرا کن بعد تمام برنامه ها رو ببند( اخرین برنامه خود سیتینگ رو ببند) بعد هم اورر سی پی یو رو تا هر جایی که میتونی ببر بالا! بعد هم از bosch استفاده کن سرعتش عالی میشه!
راستی واسه فیفا میخوای از کجا دکمه های بالا و پایین و چپ و راست رو پیدا کنی تازه توی همین کیبورد سامسونگ هم توی bosch دکمه back کار نمیکنه!:de:

آره .
با Usb otg میتونم کیبورد وصل کنم و راحت میشناسه :bz:
ولی با اورکلاک کردن و حارج شدن از برنامه ها و... چیزی درست نمیشه چون این برنامه فقط از یه قسمتی از سخت افزار میتونه استفاده کنه . حتی فایل های برنامه رو دستکاری کردم که 512 مگ رم شیر کنه به ویندوز ولی فایده نداشت. بیخیالش شدم :4:

mohsen2940810
10-01-2012, 21:53
بعد از عرضه ویندوز موبایل 8 توسط ماکروسافت تمام معادلات بین موبایل و کامپیوتر به هم می ریزد به طوری که تمام نرم افزارهای Pc روی موبایل اجرا خواهند شد.البته عکس این قضیه هم صادق است.

ویندوز 8 مرز بین موبایل ، Tablet و PC را از بین می برد و برای همه آنها بهینه شده است و به نوعی استاندارد نرم افزاری موبایل و کامپیوتر یکسان می شود. دلیل این موضوع ، پشتیبانی ویندوز 8 از معماری پردازنده های ARM در کنار x86 می باشد. پردازنده هایی که از معماری ARM استفاده می کنند کم مصرف تر از پردازنده های x86 اینتل و AMD هستند. این پردازنده های کم مصرف تا کنون در موبایل ها به کار می رفتند ولی بعد از عرضه ویندوز 8 ، در نت بوک ها و تبلت ها به طور گسترده مورد استفاده قرار خوهند گرفت.

با پیشرفت پردازنده ها و افزایش قدرت پردازش موبایل ها می توان روی آنها از سیستم عامل های کامپیوتری مثل linux و ویندوز استفاده کرد.نمونه آنها هم نصب لینوکس Ubunto روی گالاکسی تب و نصب ویندوز Xp روی گوشی چینی XP phone اشاره کرد.
هر دوی این گوشی ها از پردازنده 1 گیگاهرتز و رم 512 بهره می برند که در حد و اندازه pc است. بدون شک امکانات سیستم عامل های Ubunto و ویندوز XP صدها برابر اندروید و ویندوز موبایل است.

پس از عرضه نا موفق ویندوز موبایل ، ماکروسافت با یک تغییر تاکتیک هوشمندانه کاری کرده تا کاربران بتوانند از مزایای ویندوز 8 در موبایل ها بهره مند شوند و با استفاده از قابلیت های سیستم عامل محبوبش بر اندروید که بیشتر برای سرگرمی و استفاده از اینترنت کاربرد دارد قلبه کند.
البته در تئوری ، گوشی های کنونی که حداقل از پردازنده 1GHz و رم 512 بهره می برند نیز توانایی اجرای ویندوز XP را بدون هیچ مشکلی خواهند داشت ولی از آنجایی که ماکروسافت نمی خواست ویندوز XP بیش از این محبوب شود و بتواند ویندوز ویستا و 7 را بفروشد هیچ اقدامی برای توسعه موبایلهای مبتنی بر XP انجام نداد و شرکت چینی بدون همکاری با ماکروسافت اقدام به نصب ویندوز XP روی گوشی هایش کرده است.
در هر صورت جای تاسف است که روی گوشی توانای Samsung i9100 که از پردازنده دو هسته ای 1.2 GHz و رم 1 گیگابایتی بهره می برد ویندوز XP نصب نمی شود.این گوشی حتی قابلیت اجرای روان ویندوز 7 را نیز داراست.
http://gigal.loxblog.com (http://gigal.loxblog.com/post.php?p=4)
البته دوست عزیز من شاگرد شمام ولی خود مایکروسافت گفته که نرم افزارهایی که روی پلتفرم X86 نوشته شده اند یعنی همین فتوشاپ و آفیس و اتوکدو و اینا روی پلتفرم ARM کار نمی کنند که اصلش هم همینه! این نرم افزار ها برای ساختار سی پی یو های X86 ساخته شده اند. برای ARM باید بازنویسی شوند که یکی از معضلات مایکروسافت هم فعلا همینه.
دراین رابطه هم باید بگم که شما ویندوز8 که روی PC تون نصب میکنید با ویندوزی 8 که روی تبلتتون نصب می کنید فایلهاشون فرق داره. یعنی یکی نیستند! جالبش هم اینه که فقط روی تبلت نصب میشه و گوشی نیست! برای گوشی همون ویندوز فون آپدیت میشه! البته میشه نصب کرد ولی مثل همین Ubunto میشه که اصلا بدرد گوشی نمیخوره

hesamgta
12-01-2012, 12:59
ﺁﺭﻩ .
ﺑﺎ Usb otg ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﮐﯿﺒﻮﺭﺩ ﻭﺻﻞ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﻪ :bz:
ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺣﺎﺭﺝ ﺷﺪﻥ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻭ... ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﯾﻪ ﻗﺴﻤﺘﯽ ﺍﺯ ﺳﺨﺖ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻪ . ﺣﺘﯽ ﻓﺎﯾﻞ ﻫﺎﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻭ ﺩﺳﺘﮑﺎﺭﯼ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ 512 ﻣﮓ ﺭﻡ ﺷﯿﺮ ﮐﻨﻪ ﺑﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻭﻟﯽ ﻓﺎﯾﺪﻩ ﻧﺪﺍﺷﺖ. ﺑﯿﺨﯿﺎﻟﺶ ﺷﺪﻡ :4:

ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺍﻭﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯽ ~ﯼ ﯾﻮ ﺗﻮﯼ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻓﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺩﺍﺭﻩ! ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺍﮔﺮ ﺭﻡ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺧﺎﻟﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﺸﺶ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻋﮑﺲ ﺍﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ es task manager ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ram history ﺭﻭ ﭼﮏ ﮐﻦ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻮﻉ ﺭﺍﻣﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﯼ ﻭ ﮐﺮﻧﻠﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻬﻤﻪ(ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺍﺳﺘﺎﺩﯼ ) ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺑﻨﭽﻤﺎﺭﮐﺶ ﻫﺴﺖ!

ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ7 ﮐﻪ ﺍﯾﻤﯿﺠﺶ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﻭﻟﺶ ﻣﯿﺎﺩ (ﺍﻭﻥ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ welcome) ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﺑﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﯿﺸﻪ#

arasre
12-01-2012, 13:30
ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺍﻭﺭ ﮐﺮﺩﻥ ﺳﯽ ~ﯼ ﯾﻮ ﺗﻮﯼ ﺳﺮﻋﺖ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻓﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺩﺍﺭﻩ! ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺍﮔﺮ ﺭﻡ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺧﺎﻟﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﺸﺶ ﮔﻮﺷﯿﺘﻮﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻋﮑﺲ ﺍﻟﻌﻤﻞ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺳﺮﻋﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﮔﺮ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ es task manager ﺭﻭ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺟﺮﺍ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ram history ﺭﻭ ﭼﮏ ﮐﻦ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻮﻉ ﺭﺍﻣﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﯼ ﻭ ﮐﺮﻧﻠﺶ ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻬﻤﻪ(ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺧﻮﺩ ﺷﻤﺎ ﺍﺳﺘﺎﺩﯼ ) ﻣﻨﻈﻮﺭﻡ ﺑﻨﭽﻤﺎﺭﮐﺶ ﻫﺴﺖ!

ﺍﻭﻥ ﻭﯾﻦ7 ﮐﻪ ﺍﯾﻤﯿﺠﺶ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﻭﻟﺶ ﻣﯿﺎﺩ (ﺍﻭﻥ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ welcome) ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﺻﻔﺤﻪ ﺍﺑﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﯿﺸﻪ#

آموزش چی چی شد؟

arasre
13-01-2012, 11:52
پس از گشت خیلی زیاد بالاخره با برنامه APK Edit
این داس رو فارسی کردم
امیدوارم خوشتون بیاد
http://www.mediafire.com/?m4b7eant3v6cd2z

motorolal6
13-01-2012, 16:19
واسه s2 gt i9100g نشد که نشد

arasre
13-01-2012, 17:25
واسه s2 gt i9100g نشد که نشد

For what

arasre
15-01-2012, 11:13
:ag::ag::ag::ag::ag::ag:
سلوم
اینم ویندوز من با ME
با فرمت img برای Bochs و Qemu
خوب
نیاز به اشغال عوضی شکن داره:dl:
http://narod.ru/disk/37051916001/me.img.html
خودم نتسدیدم
هرکی تسدید بگه
:ag::ag:
:bv::bv:
:dl::dl::dl:
:cf::cf::cf::cf:

hesamgta
15-01-2012, 12:55
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﭼﯽ ﭼﯽ ﺷﺪ؟

ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻣﻮﺯﺷﯽ ﮐﻪ ﺍﻭﻝ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﻓﻌﻼ
adslﺍﻡ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺷﺪﻩ ﻫﺮ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺗﺤﺎﻧﺎﺗﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ(3ﺷﻨﺒﻪ) ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺭﻭ ﻣﯿﺪﺍﺭﻡ ﻓﻌﻼ ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻦ ﮐﻪ ~ﺳﻮﻧﺪ .vmdk ﺭﻭ ﺑﻪ .img ﯾﺎ .ima ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﻪ ﺍﮔﺮ ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻨﯽ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ 100% ﺣﻠﻪ!

arasre
15-01-2012, 14:29
ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻣﻮﺯﺷﯽ ﮐﻪ ﺍﻭﻝ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﻓﻌﻼ
adslﺍﻡ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺷﺪﻩ ﻫﺮ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺗﺤﺎﻧﺎﺗﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ(3ﺷﻨﺒﻪ) ﺍﻣﻮﺯﺵ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺭﻭ ﻣﯿﺪﺍﺭﻡ ﻓﻌﻼ ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﯾﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻦ ﮐﻪ ~ﺳﻮﻧﺪ .vmdk ﺭﻭ ﺑﻪ .img ﯾﺎ .ima ﺗﺒﺪﯾﻞ ﮐﻨﻪ ﺍﮔﺮ ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ~ﯾﺪﺍ ﮐﻨﯽ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ 100% ﺣﻠﻪ!

سه شنبه منم از دستشون خلاص میشم وبیشتر درموردش تحقیق میکنم.

arasre
24-01-2012, 13:14
خوب سلام

http://www.fartourupload.com/?di=AR6L

در این قسمت آموزش ساخت ویندوز برای Bochs رو با استفاده از ویدئو ی ساخت خودم در اختیارتون قرار می دم.بعد از دانلود همراه با ویدئو قدم به قدم پیش برید تا بتونید یک ویندوز بسازید.کیفیت فیلم نسبتا خوبه و به فرمت FLV هستش و ممکن برای تماشا به نرم افزار KMplayer یا هر پلیر دیگری نیاز داشته باشید.این آموزش توسط نرم افزار BB FlashBack Pro گرفته شده و حجم آن 18 مگابایت در آمد که آن را با WinRar به 4 مگابایت رساندم! پس با خیال راحت دانلود کنید. و از ویندوز ساخت خودتان لذت ببرید.در داخل آموزش هر کم و کسری دیدید واقعا ببخشید چون این ویدئو هم به سختی ساختم.به علاوه ی آموزش توضیحاتی مناسب دادم که امیدوارم مورد واقع شما قرار بگیره.لازم به ذکره هر کی تونست یه آموزش دیگه بسازه لطف زیادی کرده.و این آموزشی که من گذاشتم ایمیج ویندوز قابل باز شدن نیست (متاسفم) ولی در نرم افزارBochs قابل اجرا شدن می باشد.ویدئو آموزش ساخت ویندوز XP است. البته ویندوز های دیگر نیز به این شیوه ساخته می شوند تنها فرق آنها میزان فضایی است که برای آنها انتخاب می کنیم مثلا من در اینجا برای XP دو گیگ فضا گذاشتم و برای 98 می تونه پانصد مگابایت
باشه و ... تا جایی که تونستم آموزش رو کامل گذاشتم و همه چیز رو مختصری توضیح دادم تا علاوه بر کسانی که حرفه ای هستند افراد دیگر بتوانند نهایت استفاده را ببرند.به احتمال بسیار زیاد به این روش بتوان از نرم افزار VM Ware و یا Qemu Manager نیز ایمیج گرفت و از آن استفاده کرد.

از ابتدا نرم افزار هایی که باید تهیه کنید:

1.Virtual Box

2.WinImage

نکته: ابتدا نرم افزار های بالا را از اینترنت دانلود کرده و سپس نصب کنید بعد فایل فشرده ی آموزش را از حالت فشرده خارج کرده و با استفاده از آن پیش برید.

لینک دانلود از میدیا فایر: http://www.mediafire.com/?kxwqn852zxqnfwu
خودم هم با این روش تست کردم البت با ویندوز دوستم و جواب هم داده هر کی هم تست کرد بگه!!!

آقای Hesamgta امیدوارم شما هم یه آموزشی در اختیار ما قرار بدید:do: با تشکر از همه ی کسانی که تشکر کردند و در راه پیشرفت این ویندوز بر روی سیستم عامل آندروید کوشیدند و از آن استفاده کرده اند.

hesamgta
24-01-2012, 14:22
خدا رو شکر بالاخره arasre برگشت!(منظورم به این تاپیکه!)
این چیزی که گذاشتی اشتباهه! اصلا ویندوز این جوری اجرا نمیشه! اصلا تو که از ویندوز ایمیج نگرفتی!!! اجرا نمیشه! 100% ! من همین الان امتحان کردم! :up:
طرز کار با VM WARE WORKSTATION هم تقریبا همینجوریه ولی شما با همین اوراکل هم کار رو کامل انجام ندادید! این کاری که کردید فقط ایجاد یه فضای مجازی برای نصب ویندوزه! با vm ware (همون طوری که قبلا توضیح دادم!) ااول یه فضا ایجاد میکنی بعد توش ویندوز رو نصب میکنی و بعد با وین ایمیج فرمت رو تبدیل میکنی که البته روی گوشی با BOSCH هم جواب نمیده! دوست عزیز الکی خودت رو به زحمت انداختی!:ca::do:

arasre
24-01-2012, 15:21
خدا رو شکر بالاخره arasre برگشت!(منظورم به این تاپیکه!)
این چیزی که گذاشتی اشتباهه! اصلا ویندوز این جوری اجرا نمیشه! اصلا تو که از ویندوز ایمیج نگرفتی!!! اجرا نمیشه! 100% ! من همین الان امتحان کردم! :up:
طرز کار با VM WARE WORKSTATION هم تقریبا همینجوریه ولی شما با همین اوراکل هم کار رو کامل انجام ندادید! این کاری که کردید فقط ایجاد یه فضای مجازی برای نصب ویندوزه! با vm ware (همون طوری که قبلا توضیح دادم!) ااول یه فضا ایجاد میکنی بعد توش ویندوز رو نصب میکنی و بعد با وین ایمیج فرمت رو تبدیل میکنی که البته روی گوشی با BOSCH هم جواب نمیده! دوست عزیز الکی خودت رو به زحمت انداختی!:ca::do:

خوب سلام
به به سه استار شدی مبارک!!!

یه جواب:
دوست عزیز من که گفتم خودم دیسک ویندوز نداشتم تو اون قسمت گفتم دیسک رو بزار تو بعد رو
ایمیج موبایلستان دابل کلیک کن تا نصب شه بعد برو کانورت کن من منظور این بود وگرنه اگه سی دی داشتم الآن مراحل نصب ویندوز رو هم می زاشتم تو اون مرحله که توضیح داده بودم حتی تو توضیحات هم گفتم من ویندوز ندارم.به بزرگی خودتون ببخشید ولی من تست کردم جواب هم داد.:do:

arasre
24-01-2012, 15:30
آموزش رو اشتباهی گذاشتم
آموزش اصلی رو نزاشتم
باید صبر کنید تا آموزش اصلی رو بزارم هر چند آموزش اصلی مثل اینه ولی کامل تر توضیح داده شده
در حال آپلود با سرعت 12 کیلو بیت بر ثانیه...

hesamgta
24-01-2012, 15:54
من با دیسک ایمیج گرفتم دوست عزیز! نشد یعنی روی bosch اجرا نشد طرز کارش دقیقا مثلا vm ware هست فقط vm ware حرفه ای تره! تازه ایمیج vm ware رو هم میشه باز کرد! تازه با 2 ویندوز متفاوت هم امتحان کردم نشد . (اگر راست میگی فیلمی کامل بزار ! و توش نشون بده که روی گوشیت اجرا میشه!)
این هم لینک oracle vm virtual box اگر خواستید الکی ایمیج بگیرید !(خدا رو چه دیدی شاید کسی تونست!)
uploaded.to/file/jzoep0sf/virtualbox4.1.6.74713.rar

arasre
24-01-2012, 16:03
فعلا این از لینک فیکس شده آموزش قبلی همراه با کمی آموزش دیگه
کمی دیگه VM Ware رو هم می زارم.

http://www.mediafire.com/?d3d93dpzg3ic1hq

arasre
24-01-2012, 16:14
من با دیسک ایمیج گرفتم دوست عزیز! نشد یعنی روی bosch اجرا نشد طرز کارش دقیقا مثلا vm ware هست فقط vm ware حرفه ای تره! تازه ایمیج vm ware رو هم میشه باز کرد! تازه با 2 ویندوز متفاوت هم امتحان کردم نشد . (اگر راست میگی فیلمی کامل بزار ! و توش نشون بده که روی گوشیت اجرا میشه!)
این هم لینک oracle vm virtual box اگر خواستید الکی ایمیج بگیرید !(خدا رو چه دیدی شاید کسی تونست!)
uploaded.to/file/jzoep0sf/virtualbox4.1.6.74713.rar

دوست عزیز روشی که گفتم 100 در صد بر روی Bochs جوابگوست و اجرا شده تنها آنقدر کنده که بری یه چایی بخری بیای هنوز ویندوز اجرا نشده همین گاهی وقت ها به علت خیلی سنگین بودن ویندوز یا ویندوز می پره بیرون یا دوباره ریستارت میشه.
تنها مشکلش هم باز نشدن هست.
تازه من VM رو هم دانلود کردم وامتحان کردم تقریبا مثل همین Virtual هستش و تنها فرقی که داره اینه که VM خودش به صورت اتوماتیک ویندوز رو نصب می کنه.
همین در ضمن مال VM هم بر روی گوشی من EVO 3D اجرا شد.
::by::by::by::by::by::by::by::by::by::by::by::by:

hesamgta
24-01-2012, 17:07
افرین به شما دوست خوبم!:by:
پس اگر این جوره که شما میگی پس یعنی من این اموزش شما رو توی چند صفحه پیش قبل از این که شما فیلمش رو بزاری من گفتم!
راستی ایمیج هایی رو هم که باز نمیشه رو میشه باز کرد!!! فقط کافی با وین ایمیج تبدیلش کنی به .vmdk وبعد بزاریش توی فایل ویندوز مجازی vm ware
:bo::bo::by:

hesamgta
24-01-2012, 17:10
قابل توجه دوستانی که میخوان ایمیج بگیرن از این ویندوز xp برای ایمیج گرفتن استفاده کنن! چون خیلی سبکه (160 مگ)
لینک دانلود (http://dl2.alborzdownload.com/user2/01/2/2-2/Lite.Netbook.www.alborzdownload.com.rar)
و مثل فرفره بالا میاد! و اگر هم با vm ware از این ویندوز ایمیج بگیرید میتونید ایمیجش رو هم باز کنید!

hesamgta
24-01-2012, 17:19
این آموزش کامل کمکی برای کسانی که میخواهند در اندروید از ویندوز استفاده کنند!(آموزش گرفتن ایمیج با vm ware

آشنایی با برنامه :

VMware Workstation نام نرم افزاری مشهور در زمینه ساخت هارد دیسک های مجازی و سیستم عامل های مجازی می باشد. به کمک این برنامه و محیط موجود در آن کاربر قادر به نصل هر نوع سیستم عاملی در آن می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا با این نرم افزار علاوه بر استفاده همزمان از چند سیستم عامل از ویژگی مدیریت وظایف موجود در برنامه نیز برای سوئیچ نمودن مابین سیستم عامل های موجود در محیط مجازی استفاده نمود. استفاده از چنین محیط های مجازی دارای استفاده های مفید و فراوانی می باشد ، به عنوان مثال کاربری قصد دارد تا نرم افزاری را که به آن از نظر آلوده بودن به ویروس مشکوک است را استفاده نماید. چنین محیط مجازی برای این کار بسیار مناسب اند زیرا هیچ ارتبطی میان هارد اصلی سیستم و محیط مجازی نیست.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- قابلیت اجرای سیستم عامل های 64-bit
- قابلیت کنترل کلیه های پروسه های در حال اجرا
- قابلیت باز کردن وتبدیل فایل های برنامه های مشابه و اجرا نمودن آن ها . به عنوان مثال شما می تواید فایل اصلی نرم افزار virtual PC را که ویندوز را در آن نصب کرده اید در این برنامه وارد نموده و از آن استفاده کنید.
- قابلیت نمایش سیستم عامل قبل از اجرای آن
- پشتیبانی از سیستم عامل های Microsoft, Red Hat, SUSE, Ubuntu, Sun Solaris x86, FreeBSD و ....
و بسیاری دیگر از امکانات

----------------------------------------------------------------------------------

آموزش :

این آموزش مربوط به نسخه ی 7 از این نرم افزار میباشد . البته نسخه های دیقه تقریباً مشابه هستند ولی ممکن است تصاویر مشابه نباشند !!

توضیح مختصر برای شروع :

نرم افزار VMware یک میزکار مجازی قدرتمند هست که نرم افزاری برای ناشرین/آزمایش کنندگان نرم افزارها و همچنین کاربران حرفه ای IT که می خواهند چند سیستم عامل را همزمان بر روی یک PC داشته باشند؛ قابل استفاده می باشد. کاربران می توانند سیستمهای عامل Windows, Linux, NetWare, Solaris x86 را بطور همزمان اجرا کنند بدون اینکه نیازی به راه اندازی مجددا سیستم یا ایجاد پارتیشنهای جداگانه باشد. VMware یک کارآیی عالی و یک چهره حرفه ای شبیه یک بهینه ساز حافظه ارائه داده و توانائی مدیریت چند رده ای موقعیتها را دارد.
عمده پیکربندی این نرم افزار بصورتهای شبکه مجازی، تصاویر زنده، drag and drop، پوشه های مشترک و پشتیبانی PXE می باشد که VMware را به یک ابزار قدرتمند و ضروری برای کاربران IT و مدیران سیستم تبدیل کرده است.
با میلیونها کاربر و یک دو جین نرم افزار ارائه شده در ۶ سال گذشته، VMware یک نرم افزار ارتقاء یافته و با انعطاف پذیری بسیار می باشد.

موارد جدید سیستمهای قابل پشتیبانی در این نسخه عبارتند از:
- Windows Server 2003 R2, 32-bit, 64-bit- Mandriva Linux 2006, 32-bit, 64-bit
- SUSE Linux Enterprise Server 10, 32-bit, 64-bit- SUSE Linux Enterprise Server 9 SP3, 32-bit, 64-bit- SUSE Linux 10.1, 32-bit, 64-bit- Red Hat Enterprise Linux 3.0 update 7, 32-bit, 64-bit
- Experimental support for Red Hat Enterprise Linux 3.0 Update 8, 32-bit, 64-bit
- Red Hat Enterprise Linux 4.0 Update 3, 32-bit, 64-bit- Experimental support for Red Hat Enterprise Linux 4.0 Update 4, 32-bit, 64-bit
-------------------------------------------------------------
خوب شروع میکنیم :
بعد از نصب برنامه و run کردن برنامه به دو مشاهده می نمایید.
انتخاب اول New Virtual Machin :با انتخاب این گزینه می توانید یک Win نصب نمائید Single یا هر نوع سیستم عاملی که می خواهید که به تفضیل براتون تو ضیح میدم.
انتخاب دوم New team :با انتخاب این حالت میتونید OS هایی که نصب میکنید در غالب یک تیم یا گروه باشه.
حال با انتخاب NewVirtual اولین قدم را برای نصب یک سیستم عامل جدید بر میداریم
------------------------------------------------------------------------------------------------

با زدن دکمه Next و رفتن به مرحله بعد
-------------------------------------------

گزینه Typical که بطور پیش فرض انتخاب شده است و مجددا دکمه Next را فشار میدهیم
---------------------------------------------------------------------------------------------------

در مرحله Select a Guest Operating System میتوانیم نوع OS مورد نظر و با باز نمودن List Box , ورژن Os مورد نظر را انتخاب نمائیم .
نکته: مد نظر داشته باشید که بعنوان مثال با انتخاب Server 2003EnterPriseباید Cd نصب آن را نیز داشته باشید,یا بعنوان مثال با انتخاب Win XP سی دی ویندوز XP را نیز در DVD_ROM قرار دهید.
حال با انتخاب OS موردنظر دکمه Next را فشار دهید.

------------------------------------------------------------

در این قسمت میتوانید نامی را برای سیتم عامل نصب شده انتخاب نمایید که پیشنهاد من برای سهولت در کار اگر قصد نصب چندین Winرا دارید به ترتیب Xp1,…,Xpnقرار دهید .
در قسمت Location نیز میتوانید محل ساخت Virtual را تعیین نمایید که توصیه میشود در مسیر تعیین شده خوده Location نباشد و ترجیحا آدرس درایوی را که بیشترین فضای خالی را دارد در کادر مورد نظر درج نمایید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مرحله بعد Default را انتخاب نموده و Next نمائید (NetWork Connection
------------------------------------------------------------------------------------

مرحله بسیار حائز اهمیت میباشد چرا با اختصاص صحیح فضا به OSمورد نظر در آینده دچار کمبود فضای کارکرد نخواهید شد.
در قسمت Disk Size میتوانید مقدار فضایی را که OS نصب شده اجازه اشغال آن را دارد تعیین نمایید که همان مقدار ۸ Gigبرای Xp کافی میباشد ولی اگر قصد نصب Win Server را دارید حداقل فضا را ۱۵Gig قرار دهید.
گزینه Allocate all disk space now:با انتخاب این گزینه (توصیه نمیشود)کل فضایی را که به OSمورد نظر اختصاص دادهاید را در همان ابتدای کار به OSاختصاص میدهد و با انتخاب نکردن آن OS نصب شده به مقداری که نیاز دارد فضا را اشغال می نماید (در صورت نصب برنامه های متعدد حجم فضا بیشتر شده تا به مقدار ماکزیمم تعریف شده برسد ۸Gig).
گزینه Split disk into 2Gbfiles:اگر فضای پیش بینی شده تکمیل گردید تا ۲Gbاجازه توسعه به OSمیدهد که ترجیحا می توانید انتخاب نمایید.
حال با زدن دکمه Finish یک Virtual برای شما اماده سازی گردید.

------------------------------------------------------------------------

در صفحه ظاهر شده میتوانید مقدار RAMی که می خواهید به این Os اختصاص دهید را تعیین نمایید توجه داشته باشید که اگر قصد نصب چندین OS را دارید و مقدار RAM دستگاه شما زیاد نیست (زیر ۱GB) برای XP 128,و برای server حداقل ۲۵۶ را در نظر بگیرید .
-----------------------------------------

تا اینجا ساختن و آماده سازی بستر نصب OS مورد نظر انحام شد حالا با زدن دکمه Start this virtual machine (البته باید CDیا DVD سیستم OS را در قرار دهید) مراحل نصب شروع میشه که درست دارید بعنوان مثال WIN نصب میکنید.

نکته : در مرحله نصب WIN پارتیشن بندی و Format هارد دیسک داره که عینا در اینجا هستش ولی با این تفاوت که شما همان فضایی را که اختصاص دادید (۸ Gb) را فرمت میکنه دلهره نداشته باشید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از نصب Win اگر میخواهید همون Performanceویندوز اصلیتونو داشته باشه درایور های مادربرد و … نصب کنین. چند مطلب مهم.:
۱-اگر در پنجره VM هستید و خواستید mouse را به صفحه اصلی ویندوز خو بیاورید دکمه های Alt+Ctrl را فشار دهید می توانید موس را به محیط اصلی ویندوز خود بیاورید.
۲- پس از اتمام نصب OS مورد نظر زمانیکه که در محیط OS قرار دارید از منوی VM —–>Install VMware Tools رو حتما نصب کنید قضیه موس حل میشه..
۳- با زدن دکمه های Alt+Ctrl+Enterصفحه Full Screen می شود و از حالت فوق خارج میگردد.

-------------------------------------------------------------------------------
برای نصب ویندوز های دیگر روش یکی است بجز قسمت نصب ویندوز که آن قسمت مربوت به ویندوز شما میباشد ما در اینجا به XP میپردازیم .

با تشکر

arasre
24-01-2012, 18:00
واقعا دستت درست آق هیسام کارت درسته هیس هیس(شوخی کردم سخت نگیر:bp:)
یه ایمیجی از ویندوز ME تو صفحات قبلی گذاشتم امیدوارم بری و امتحانش کنی و نتیجه رو بگی چون هم سرعتش خوبه و هم بدونه مشکله این ویندوزو تو یه فروم روسی به هزار زور پیدا کردم خواهشن یکی بتسته.
راستی این لینکی که گذاشتی پسوردش www.alborzdownload.com هستش.
خوب به امید آینده ای جدید برای این تاپیک.
خوب ویدئو رو تماشا کردی راضی شدی؟
فعلا تا ساعت 9 شاید بیام نت.

hesamgta
24-01-2012, 18:12
خودم پسوردش رو میدونم هر کی هم که دانلود کنه معلومه چون توش نوشته! حخودم از قصد ننوشتم و گذاشتم توی اون لینک میخواستم 3 ث نشه!!! از دست تو داش ارسه!:dy::dy::dx:(شوخی کردم!:dn:)
فعلا ترافیک ندارم وین me دانلود کنم!
راستی بالاخره از اموزش خوشت اومد و راضی شدی یا نه؟؟؟!!(اگر جاییش مشکل داشتی بگو)

arasre
24-01-2012, 18:53
خودم پسوردش رو میدونم هر کی هم که دانلود کنه معلومه چون توش نوشته! خودم از قصد ننوشتم و گذاشتم توی اون لینک میخواستم 3 ث نشه!!! از دست تو داش ارسه!:dy::dy::dx:(شوخی کردم!:dn:)
فعلا ترافیک ندارم وین me دانلود کنم!
راستی بالاخره از اموزش خوشت اومد و راضی شدی یا نه؟؟؟!!(اگر جاییش مشکل داشتی بگو)

از دست تو هسام می خوام برم یه کاری کنم سریعا میام پشت کامپیوتر.
خوب آموزش خوبی بود و خودم هم قبلا اینتوری می ساختم از ویندوزی که گذاشتی وا قعا ممنون
چون حال کردم راستی چه طوری ویندوز رو روی VM WARE اجرا کنم آخه فرمت ویندوز چیه با Nero باید رایت کنم یه کم توضیح بده! با چه نرم افزاری رایت کنم؟؟؟؟؟؟
دوست تو Arasre در ضمن ارس نه بابا آراس هستم.
آراس رضایی
RE=رضایی
خوب برا ویندوز ME هم عیبی نداره زیاد مهم نیست دادا
امیدوارم همینتوری برا یه موضوع کوچولو هم که شده بیایی و پست بزنی (مدیرا اعصابشون خورد نشه)::dx::dx::dx::dx::dx::dx:

lord of moto
25-01-2012, 02:00
سلام :welcomeswing:
خيلي خيليييي گشتم تا ايميج XP پيدا کردم تو رو خدا با ذکر منبع و نويسنده ياد کنيد با تشکر ArasRe

اين آموزش براي ويندوز 95 هم گذاشته شده بود ولي نرم افزار ها قديمي بودن و من وين XP با نسخه جديد نرم افزار BOCHS رو مي زارم(v2.5.1) ولي وين XP خيلي کنده در ضمن برای +2.2

مهم:(براي دانلود فقط فايل ايميج XPبايد فندق شکن داشته باشيد مثلا A.O.L يا پيازداشته و پرو*ک رو روي IDM پياده کني خلاصه ديگه بايد قير شکن داشته باشي:دي لطفا هر کي سرعت زياد داره آپ کنه فایل ایمیج رو .)

1.براي انجام کار اول وين XP رو دان کنيد:
http://47.dl30sf-narod.yandex.ru/disk/7276884001/h04c1d647fcf483bbec5fad0b870c078e/c.img

2.سپس فايل Bochs رو دان کنيد(لینک از XDA DEV):
http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=814993&d=1323778011

3.پوشه ی SDL رو دان کنید(لینک ازموبایلستان):
forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=666133&stc=1&d=1324033828

4.فايل SDL رو دانلود و پوشه ي SDL رو همونطوري(بدون تغيير) تو کارت SD يا SDکارت يا همون چي چي نمي دونم بزاريد.بعد فايل C.imgرو تو همون SDL کپي کنيد(منظورم WXPهستش)
بعد فايل Bochs رو نصب کنيد و اجرا کنید.

این ویندوز روی گوشی من HTC EVO 3D اجرا شد ولی کنده
اگر مراحل را درست بروید مشکلی پیش نمی آید
کوچک ترین اشتباه موجب اجرا نشدن می شه در صورت مشکل از مدیرانی که می دونن سوال کنید من هم هر وقت اومدم جواب می دم

اگر هم خواستین این هم وین XP با پوسته ویندوز 7:
http://narod.ru/disk/11747414001/c.rar.html

به زودی اسکرین شات می زارم:dn::bo::df:

من هر کار کردم نتونستم از سایت روسی دانلود کنم :be:

arasre
25-01-2012, 12:17
من هر کار کردم نتونستم از سایت روسی دانلود کنم :be:

دوست عزیز باید با یک .......... یا چیز دیگه ای دانلود کنی.
با AOL می تونی دانلود کنی
یا فیل شکن Tor
البت فقط برای این سایت و استفاده نا به جا از آن به من هیچ ربطی ندارد!
یا می تونی توی صفحه های دیگه رو بگردی و یا 98 یا 95 رو دانلود کنی!
لینک های زیادی هستند!
تازه بالا هم آموزش فیکس شده ی ساخت ویندوز XP (یعنی ایمیجش) رو گذاشتم طبق اون
خودتون یکی بسازید و از آموزش شماره پست یک استفاده کنید.

hesamgta
25-01-2012, 13:21
از دست تو هسام می خوام برم یه کاری کنم سریعا میام پشت کامپیوتر.
خوب آموزش خوبی بود و خودم هم قبلا اینتوری می ساختم از ویندوزی که گذاشتی وا قعا ممنون
چون حال کردم راستی چه طوری ویندوز رو روی VM WARE اجرا کنم آخه فرمت ویندوز چیه با Nero باید رایت کنم یه کم توضیح بده! با چه نرم افزاری رایت کنم؟؟؟؟؟؟
دوست تو Arasre در ضمن ارس نه بابا آراس هستم.
آراس رضایی
RE=رضایی
خوب برا ویندوز ME هم عیبی نداره زیاد مهم نیست دادا
امیدوارم همینتوری برا یه موضوع کوچولو هم که شده بیایی و پست بزنی (مدیرا اعصابشون خورد نشه)::dx::dx::dx::dx::dx::dx:

منظورت ویندوزxp lite هست؟؟ اول باید deamon tools رو دانلود کنی بعد نصب کنی (درایو مجازی بسازی!)بعدش میاد توی این باری که پایین صفحه هست (TASK BAR!!!!) بعد روش کلیک راست کن mount drive رو بزن و ادرس فایل رو بده . بعدش اونجا که توی vm ware بخش تنظیمات موقع ساخت ویندوز هست باید ادرس اون درایو مجازی رو به جای dvd rom بدی!

من حسام هستم نه هسام! (مگر تو سوم راهنمایی نیستی!!!؟؟؟)(من سوم دبیرستان هستم!)
من هم امیدوارم!!!:dv::dv::dv::dv::dv::122::122:: 122::dw:

arasre
25-01-2012, 13:36
منظورت ویندوزxp lite هست؟؟ اول باید deamon tools رو دانلود کنی بعد نصب کنی (درایو مجازی بسازی!)بعدش میاد توی این باری که پایین صفحه هست (TASK BAR!!!!) بعد روش کلیک راست کن mount drive رو بزن و ادرس فایل رو بده . بعدش اونجا که توی vm ware بخش تنظیمات موقع ساخت ویندوز هست باید ادرس اون درایو مجازی رو به جای dvd rom بدی!

من حسام هستم نه هسام! (مگر تو سوم راهنمایی نیستی!!!؟؟؟)(من سوم دبیرستان هستم!)
من هم امیدوارم!!!:dv::dv::dv::dv::dv::122::122:: 122::dw:

سلام بالاخره اومدی؟
من XP رو نصب کردم اما وقتی با برنامه وین ایمیج تبدیلش می کنم به IMA و بعد به IMG نرم افزار
Bochs و Qemu نمی تونن اجراش کنن!
یه روش دیگه نمی دونی؟
زود جواب بده.
بای بای

lord of moto
25-01-2012, 16:44
دوست عزیز باید با یک .......... یا چیز دیگه ای دانلود کنی.
با aol می تونی دانلود کنی
یا فیل شکن tor
البت فقط برای این سایت و استفاده نا به جا از آن به من هیچ ربطی ندارد!
یا می تونی توی صفحه های دیگه رو بگردی و یا 98 یا 95 رو دانلود کنی!
لینک های زیادی هستند!
تازه بالا هم آموزش فیکس شده ی ساخت ویندوز xp (یعنی ایمیجش) رو گذاشتم طبق اون
خودتون یکی بسازید و از آموزش شماره پست یک استفاده کنید.

دوست از پا چروگسی چاگس استفاده کردم وقتی وارد سایت می شه و کد ( عدد ) را وارد ی کنم دوباره ریلود می کنه 10 بار امتحان کردم دانلود نمی شه

arasre
25-01-2012, 18:51
دوست از پا چروگسی چاگس استفاده کردم وقتی وارد سایت می شه و کد ( عدد ) را وارد ی کنم دوباره ریلود می کنه 10 بار امتحان کردم دانلود نمی شه

لطفا از تور استفاده کنید.
این سایت ها هم ایران رو ..... کردن هم ..... شدن.
تو به طور کامل شما و آی پیتان را مخفی می کند و شناسایی نمی شوید.

arasre
25-01-2012, 19:07
یه سوال دارم
کسی اینجا اکانت سایت 4pda.ru داره؟
یا کسی می تونه درست کنه؟
لطفا سوال نکنین برای چه نیاز دارم!

lord of moto
26-01-2012, 01:17
این آموزش کامل کمکی برای کسانی که میخواهند در اندروید از ویندوز استفاده کنند!(آموزش گرفتن ایمیج با vm ware

آشنایی با برنامه :

VMware Workstation نام نرم افزاری مشهور در زمینه ساخت هارد دیسک های مجازی و سیستم عامل های مجازی می باشد. به کمک این برنامه و محیط موجود در آن کاربر قادر به نصل هر نوع سیستم عاملی در آن می باشد. همچنین شما قادر خواهید بود تا با این نرم افزار علاوه بر استفاده همزمان از چند سیستم عامل از ویژگی مدیریت وظایف موجود در برنامه نیز برای سوئیچ نمودن مابین سیستم عامل های موجود در محیط مجازی استفاده نمود. استفاده از چنین محیط های مجازی دارای استفاده های مفید و فراوانی می باشد ، به عنوان مثال کاربری قصد دارد تا نرم افزاری را که به آن از نظر آلوده بودن به ویروس مشکوک است را استفاده نماید. چنین محیط مجازی برای این کار بسیار مناسب اند زیرا هیچ ارتبطی میان هارد اصلی سیستم و محیط مجازی نیست.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- قابلیت اجرای سیستم عامل های 64-bit
- قابلیت کنترل کلیه های پروسه های در حال اجرا
- قابلیت باز کردن وتبدیل فایل های برنامه های مشابه و اجرا نمودن آن ها . به عنوان مثال شما می تواید فایل اصلی نرم افزار virtual PC را که ویندوز را در آن نصب کرده اید در این برنامه وارد نموده و از آن استفاده کنید.
- قابلیت نمایش سیستم عامل قبل از اجرای آن
- پشتیبانی از سیستم عامل های Microsoft, Red Hat, SUSE, Ubuntu, Sun Solaris x86, FreeBSD و ....
و بسیاری دیگر از امکانات

----------------------------------------------------------------------------------

آموزش :

این آموزش مربوط به نسخه ی 7 از این نرم افزار میباشد . البته نسخه های دیقه تقریباً مشابه هستند ولی ممکن است تصاویر مشابه نباشند !!

توضیح مختصر برای شروع :

نرم افزار VMware یک میزکار مجازی قدرتمند هست که نرم افزاری برای ناشرین/آزمایش کنندگان نرم افزارها و همچنین کاربران حرفه ای IT که می خواهند چند سیستم عامل را همزمان بر روی یک PC داشته باشند؛ قابل استفاده می باشد. کاربران می توانند سیستمهای عامل Windows, Linux, NetWare, Solaris x86 را بطور همزمان اجرا کنند بدون اینکه نیازی به راه اندازی مجددا سیستم یا ایجاد پارتیشنهای جداگانه باشد. VMware یک کارآیی عالی و یک چهره حرفه ای شبیه یک بهینه ساز حافظه ارائه داده و توانائی مدیریت چند رده ای موقعیتها را دارد.
عمده پیکربندی این نرم افزار بصورتهای شبکه مجازی، تصاویر زنده، drag and drop، پوشه های مشترک و پشتیبانی PXE می باشد که VMware را به یک ابزار قدرتمند و ضروری برای کاربران IT و مدیران سیستم تبدیل کرده است.
با میلیونها کاربر و یک دو جین نرم افزار ارائه شده در ۶ سال گذشته، VMware یک نرم افزار ارتقاء یافته و با انعطاف پذیری بسیار می باشد.

موارد جدید سیستمهای قابل پشتیبانی در این نسخه عبارتند از:
- Windows Server 2003 R2, 32-bit, 64-bit- Mandriva Linux 2006, 32-bit, 64-bit
- SUSE Linux Enterprise Server 10, 32-bit, 64-bit- SUSE Linux Enterprise Server 9 SP3, 32-bit, 64-bit- SUSE Linux 10.1, 32-bit, 64-bit- Red Hat Enterprise Linux 3.0 update 7, 32-bit, 64-bit
- Experimental support for Red Hat Enterprise Linux 3.0 Update 8, 32-bit, 64-bit
- Red Hat Enterprise Linux 4.0 Update 3, 32-bit, 64-bit- Experimental support for Red Hat Enterprise Linux 4.0 Update 4, 32-bit, 64-bit
-------------------------------------------------------------
خوب شروع میکنیم :
بعد از نصب برنامه و run کردن برنامه به دو مشاهده می نمایید.
انتخاب اول New Virtual Machin :با انتخاب این گزینه می توانید یک Win نصب نمائید Single یا هر نوع سیستم عاملی که می خواهید که به تفضیل براتون تو ضیح میدم.
انتخاب دوم New team :با انتخاب این حالت میتونید OS هایی که نصب میکنید در غالب یک تیم یا گروه باشه.
حال با انتخاب NewVirtual اولین قدم را برای نصب یک سیستم عامل جدید بر میداریم
------------------------------------------------------------------------------------------------

با زدن دکمه Next و رفتن به مرحله بعد
-------------------------------------------

گزینه Typical که بطور پیش فرض انتخاب شده است و مجددا دکمه Next را فشار میدهیم
---------------------------------------------------------------------------------------------------

در مرحله Select a Guest Operating System میتوانیم نوع OS مورد نظر و با باز نمودن List Box , ورژن Os مورد نظر را انتخاب نمائیم .
نکته: مد نظر داشته باشید که بعنوان مثال با انتخاب Server 2003EnterPriseباید Cd نصب آن را نیز داشته باشید,یا بعنوان مثال با انتخاب Win XP سی دی ویندوز XP را نیز در DVD_ROM قرار دهید.
حال با انتخاب OS موردنظر دکمه Next را فشار دهید.

------------------------------------------------------------

در این قسمت میتوانید نامی را برای سیتم عامل نصب شده انتخاب نمایید که پیشنهاد من برای سهولت در کار اگر قصد نصب چندین Winرا دارید به ترتیب Xp1,…,Xpnقرار دهید .
در قسمت Location نیز میتوانید محل ساخت Virtual را تعیین نمایید که توصیه میشود در مسیر تعیین شده خوده Location نباشد و ترجیحا آدرس درایوی را که بیشترین فضای خالی را دارد در کادر مورد نظر درج نمایید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مرحله بعد Default را انتخاب نموده و Next نمائید (NetWork Connection
------------------------------------------------------------------------------------

مرحله بسیار حائز اهمیت میباشد چرا با اختصاص صحیح فضا به OSمورد نظر در آینده دچار کمبود فضای کارکرد نخواهید شد.
در قسمت Disk Size میتوانید مقدار فضایی را که OS نصب شده اجازه اشغال آن را دارد تعیین نمایید که همان مقدار ۸ Gigبرای Xp کافی میباشد ولی اگر قصد نصب Win Server را دارید حداقل فضا را ۱۵Gig قرار دهید.
گزینه Allocate all disk space now:با انتخاب این گزینه (توصیه نمیشود)کل فضایی را که به OSمورد نظر اختصاص دادهاید را در همان ابتدای کار به OSاختصاص میدهد و با انتخاب نکردن آن OS نصب شده به مقداری که نیاز دارد فضا را اشغال می نماید (در صورت نصب برنامه های متعدد حجم فضا بیشتر شده تا به مقدار ماکزیمم تعریف شده برسد ۸Gig).
گزینه Split disk into 2Gbfiles:اگر فضای پیش بینی شده تکمیل گردید تا ۲Gbاجازه توسعه به OSمیدهد که ترجیحا می توانید انتخاب نمایید.
حال با زدن دکمه Finish یک Virtual برای شما اماده سازی گردید.

------------------------------------------------------------------------

در صفحه ظاهر شده میتوانید مقدار RAMی که می خواهید به این Os اختصاص دهید را تعیین نمایید توجه داشته باشید که اگر قصد نصب چندین OS را دارید و مقدار RAM دستگاه شما زیاد نیست (زیر ۱GB) برای XP 128,و برای server حداقل ۲۵۶ را در نظر بگیرید .
-----------------------------------------

تا اینجا ساختن و آماده سازی بستر نصب OS مورد نظر انحام شد حالا با زدن دکمه Start this virtual machine (البته باید CDیا DVD سیستم OS را در قرار دهید) مراحل نصب شروع میشه که درست دارید بعنوان مثال WIN نصب میکنید.

نکته : در مرحله نصب WIN پارتیشن بندی و Format هارد دیسک داره که عینا در اینجا هستش ولی با این تفاوت که شما همان فضایی را که اختصاص دادید (۸ Gb) را فرمت میکنه دلهره نداشته باشید.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از نصب Win اگر میخواهید همون Performanceویندوز اصلیتونو داشته باشه درایور های مادربرد و … نصب کنین. چند مطلب مهم.:
۱-اگر در پنجره VM هستید و خواستید mouse را به صفحه اصلی ویندوز خو بیاورید دکمه های Alt+Ctrl را فشار دهید می توانید موس را به محیط اصلی ویندوز خود بیاورید.
۲- پس از اتمام نصب OS مورد نظر زمانیکه که در محیط OS قرار دارید از منوی VM —–>Install VMware Tools رو حتما نصب کنید قضیه موس حل میشه..
۳- با زدن دکمه های Alt+Ctrl+Enterصفحه Full Screen می شود و از حالت فوق خارج میگردد.

-------------------------------------------------------------------------------
برای نصب ویندوز های دیگر روش یکی است بجز قسمت نصب ویندوز که آن قسمت مربوت به ویندوز شما میباشد ما در اینجا به XP میپردازیم .

با تشکر

سلام من همه ی کارها رو کردم حالا چطوری ایمیج بگیرم و به گوشی انتقال بدم ؟ :bd:

arasre
26-01-2012, 10:20

سلام
بعد از ساخت ویندوز مجازی با استفاده از نرم افزار WinImage از قسمت Disk گزینه
Convert Virtual hard disk Image رو بزن بعد اونو ببر روی گزینه ی VMDK بعد برو قسمتی که ویندوز مجازی در آن وجود داره (ممکنه تو قسمت مای دایکیومنتت باشه) بعد اونو انتخاب کنو به فرمت IMA تبدیل کن بعد اسمش رو به IMG تغییر میدید.مطمئنم که حالیت نشد:بیا این آموزشی که خودم ساختم:

http://www.mediafire.com/?d3d93dpzg3ic1hq

hesamgta
26-01-2012, 10:32

توی اون فولدری که ویندوز مجازی ایجاد کردی یک فایل هست که از همه حجمش بیشتره با وین ایمیج تبدیلش کن به .ima وبعد خودت تبدیلش کن به .img بعد بریزش رو گوشیت.:df:

hesamgta
26-01-2012, 10:34
سلام بالاخره اومدی؟
من XP رو نصب کردم اما وقتی با برنامه وین ایمیج تبدیلش می کنم به IMA و بعد به IMG نرم افزار
Bochs و Qemu نمی تونن اجراش کنن!
یه روش دیگه نمی دونی؟
زود جواب بده.
بای بای

پس تو که قسم میخوزدی که تونستی اجراش کنی؟؟؟ دروغ گفتی ؟؟ دیدی بهت گفتم؟(ولی افرین که اعتراف کردی!*):dx::av:

arasre
26-01-2012, 10:54
بالا خره برگشتی خبر مبر جدید نداری؟؟؟!!!!

arasre
26-01-2012, 11:17
پس تو که قسم میخوزدی که تونستی اجراش کنی؟؟؟ دروغ گفتی ؟؟ دیدی بهت گفتم؟(ولی افرین که اعتراف کردی!*):dx::av:

نه بابا با روش تو اجرا نشد با روش خودم هم فقط رو Bochs اجرا میشه یه آموزش دیگه دارم کمی دیگه می زارم خیلی جالبه بر هر دو نرم افزار کار می کنه حتی بر روی DosBox!!!!

hesamgta
26-01-2012, 13:04
من 3 بار امتحان کردم با روش تو هم اجرا نشد!:be:

arasre
26-01-2012, 13:31
من 3 بار امتحان کردم با روش تو هم اجرا نشد!:be:

امشب یه آموزش میزارم
100 کار میکنه یه تنظیماتی هم برای Bochs دارم که دیگه هیچی....
فقط آلان دارم می رم به جایی....
با یه چیز خودتو سرگرم کن...
یه نسخه از دیگه از Bochs می زارم که خودم با هاش نمی تونم کار کنم انشا الله تو بتونی...
امشب می ترکونیم فقط بیا نت...
کمی دیر اومدم نگران نباش...:ea::aa::do::dp::bg::ck::ca:

hesamgta
26-01-2012, 13:54
عالیه ....! منم یه چند تا ویندوز سبک دانلود کردم . انشالا یه ورژن جفتمون ادیت میکنیم(مثل کوک کردن رام!!!) اسمش هم میزاریم(....! فعلا نمیدونم چی) بعدم صفحه اصلی و نام ادمینش رو میزاریم mobilestan!
یه ویندوز xp ردیف کردم مثل فرفره کار میکنه! مخصوص کامپیوتر های گازوئیلی و گوشی های اندرویده!!!!!:122::dm::dm::bd::123:
فقط دوستان این همه اموزش ما گذاشتیم یه بار روی دکمه + کلیک نکردن!:ci:

arasre
26-01-2012, 21:05
بالا خره برگشتم
حسی جون زود ویندوز رو آپ کن حال کنیم!
بعد همین آلان یه آموزش پیاده کردم براتون قرار می دم.
نمیدونم چرا هیچکی به اینجا سری نمیزنه؟؟؟!!!!
خوب اینم از نسخه ی Bochs که من نتونستم باهاش کار کنم>باید بریم تو Sdl و Bochsrc.txt رو ادیت کنیم که من نمیدونم؟؟!!

فعلا من آپلود می کنم ببینم تو چی کارش می کنی سوراخ سوراخش می کنی:dz::by:

لینک:
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/RKqTxhStEI/bochs-other-version.rar)

hesamgta
26-01-2012, 21:13
این ورژن قدیمی همین bochs فعلی هستش! خیلی هم مسخره ست!
از کجاش باید سر در بیارم! همون وین 98 چند صفحه قبل روش کار میکنه. فقط اسمش بجای c.img باید بشه W98RUS.img

nipax
26-01-2012, 21:18
عالیه ....! منم یه چند تا ویندوز سبک دانلود کردم . انشالا یه ورژن جفتمون ادیت میکنیم(مثل کوک کردن رام!!!) اسمش هم میزاریم(....! فعلا نمیدونم چی) بعدم صفحه اصلی و نام ادمینش رو میزاریم mobilestan!
یه ویندوز xp ردیف کردم مثل فرفره کار میکنه! مخصوص کامپیوتر های گازوئیلی و گوشی های اندرویده!!!!!:122::dm::dm::bd::123:
فقط دوستان این همه اموزش ما گذاشتیم یه بار روی دکمه + کلیک نکردن!:ci:

دوستان من بد جور پایه ی این کارم . . . ! اگه ویندوز سبک داری یه جا اپ کن ، منتظرم . . من اون xp که یه تم ویستا هم روش داشت نصبیدم ولی خب سرعتش خیلی پایین بود 98 هم خوب بود ولی 98 بود دیگه اصلا تودل برو نبود ؛ حالا اگه یه ویندوز سبک رو قرار بدیم و بتونیم یه کم این فایلهای تکست bochs رو دستکاری کنیم که از سخت افزار بیشتر استفاده کنه دیگه عالی میشه . . .

arasre
26-01-2012, 21:56
این ورژن قدیمی همین bochs فعلی هستش! خیلی هم مسخره ست!
از کجاش باید سر در بیارم! همون وین 98 چند صفحه قبل روش کار میکنه. فقط اسمش بجای c.img باید بشه W98RUS.img

عجب:bz: پس که اینتور @@!!!!؟؟؟
من که داشتم باهاش کشتی میگرفتم.
راستی XP رو آپ کن دیگه@@!!!!

arasre
26-01-2012, 21:57
دوستان من بد جور پایه ی این کارم . . . ! اگه ویندوز سبک داری یه جا اپ کن ، منتظرم . . من اون xp که یه تم ویستا هم روش داشت نصبیدم ولی خب سرعتش خیلی پایین بود 98 هم خوب بود ولی 98 بود دیگه اصلا تودل برو نبود ؛ حالا اگه یه ویندوز سبک رو قرار بدیم و بتونیم یه کم این فایلهای تکست bochs رو دستکاری کنیم که از سخت افزار بیشتر استفاده کنه دیگه عالی میشه . . .

من هم 99+1درصد موافقم
حسی زود بآپ حسی زود بآپ همه با صدای بلند حسی زود بآپ...

arasre
26-01-2012, 22:18
آموزش کوچولو برای کمی دستکاری در فایل تکست Bochsrc:
این آموزش دست آورد خودمه و شما می تونید در آن تغییر ایجاد کنید و نتایج را امتحان کرده و آن را به اینجا به همراه نمونه گزارش دهید.شاید بتوان از طریق این روش برنامه را سریع تر کرد.

این پایینی یه نمونه از تکست Bochs هستش:
توضیحات بر حسب رنگ می باشد.

################################################## #############
# bochsrc.txt file for DLX Linux disk image.

# how much memory the emulated machine will have
megs: 256

cpu: count=1, ips=7000000, reset_on_triple_fault=1, ignore_bad_msrs=1

# filename of ROM images
romimage: file=BIOS-bochs-latest
vgaromimage: file=VGABIOS-lgpl-latest
vga: extension=cirrus, update_freq=25
pci: enabled=1, chipset=i440fx, slot1=cirrus

# what disk images will be used
#floppya: 1_44=W98RUS.img, status=inserted
#floppyb: 1_44=floppyb.img, status=inserted

# hard disk
ata0: enabled=1, ioaddr1=0x1f0, ioaddr2=0x3f0, irq=14
ata1: enabled=1, ioaddr1=0x170, ioaddr2=0x370, irq=15

ata0-master: type=disk, path="c.img"
ata0-slave: type=disk, path="c.img"
ata1-master: type=disk, mode=vvfat, path=/sdcard/HDD, journal=/sdcard/SDL/vvfat.redolog
#type=cdrom, path="RUSW95B_USB.ISO", status=inserted
# choose the boot disk.
boot: c

# default config interface is textconfig.
config_interface: textconfig
#config_interface: wx

#display_library: x
# other choices: win32 sdl wx carbon amigaos beos macintosh nogui rfb term svga

# where do we send log messages?
log: bochsout.txt

sb16: wavemode=1, dmatimer=500000

# disable the mouse, since DLX is text only
mouse: enabled=1

# enable key mapping, using US layout as default.
#
# NOTE: In Bochs 1.4, keyboard mapping is only 100% implemented on X windows.
# However, the key mapping tables are used in the paste function, so
# in the DLX Linux example I'm enabling keyboard_mapping so that paste
# will work. Cut&Paste is currently implemented on win32 and X windows only.

#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-us.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-fr.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-de.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-es.map

# یعنی چه مقدار رم برای استفاده از این نرم افزار انتخاب می کنید؟
.... مگابایت (پیشفرض 256)

# یعنی انتخاب اسم فایل بایوس و VGA و ...

# یعنی دیسک ایمیج بهتره بدون ویرایش بزاریدش

# یعنی هاردیسک، و یا اسم ایمیجی که انتخاب می کنید.
پیشفرض C.img

# یعنی مشکلات نرم افزار در این قسمت گزارش داده میشوند.
پیشفرض bochsout.txt

# یعنی تنظیمات موس

دانلود نمونه ی من:http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/o6l8qJZE7n/bochsrc.txt)
قبل از کپی کردنم از نمونه ی خود بک آپ بگیرید.
از این به بعد هر کی نمونه ای داشت قرار بده

hesamgta
27-01-2012, 11:31
آموزش کوچولو برای کمی دستکاری در فایل تکست Bochsrc:
این آموزش دست آورد خودمه و شما می تونید در آن تغییر ایجاد کنید و نتایج را امتحان کرده و آن را به اینجا به همراه نمونه گزارش دهید.شاید بتوان از طریق این روش برنامه را سریع تر کرد.

این پایینی یه نمونه از تکست Bochs هستش:
توضیحات بر حسب رنگ می باشد.

# bochsrc.txt file for DLX Linux disk image.

# how much memory the emulated machine will have

cpu: count=1, ips=7000000, reset_on_triple_fault=1, ignore_bad_msrs=1

# filename of ROM images
romimage: file=BIOS-bochs-latest
vgaromimage: file=VGABIOS-lgpl-latest
vga: extension=cirrus, update_freq=25
pci: enabled=1, chipset=i440fx, slot1=cirrus

# what disk images will be used
#floppya: 1_44=W98RUS.img, status=inserted
#floppyb: 1_44=floppyb.img, status=inserted

# hard disk
ata0: enabled=1, ioaddr1=0x1f0, ioaddr2=0x3f0, irq=14
ata1: enabled=1, ioaddr1=0x170, ioaddr2=0x370, irq=15

ata0-master: type=disk, path="c.img"
ata0-slave: type=disk, path="c.img"
ata1-master: type=disk, mode=vvfat, path=/sdcard/HDD, journal=/sdcard/SDL/vvfat.redolog
#type=cdrom, path="RUSW95B_USB.ISO", status=inserted
# choose the boot disk.
boot: c

# default config interface is textconfig.
config_interface: textconfig
#config_interface: wx

#display_library: x
# other choices: win32 sdl wx carbon amigaos beos macintosh nogui rfb term svga

# where do we send log messages?
log: bochsout.txt

sb16: wavemode=1, dmatimer=500000

# disable the mouse, since DLX is text only
mouse: enabled=1

# enable key mapping, using US layout as default.
#
# NOTE: In Bochs 1.4, keyboard mapping is only 100% implemented on X windows.
# However, the key mapping tables are used in the paste function, so
# in the DLX Linux example I'm enabling keyboard_mapping so that paste
# will work. Cut&Paste is currently implemented on win32 and X windows only.

#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-us.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-fr.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-de.map
#keyboard_mapping: enabled=1, map=$BXSHARE/keymaps/x11-pc-es.map

# یعنی چه مقدار رم برای استفاده از این نرم افزار انتخاب می کنید؟
.... مگابایت (پیشفرض 256)

# یعنی انتخاب اسم فایل بایوس و VGA و ...

# یعنی دیسک ایمیج بهتره بدون ویرایش بزاریدش

# یعنی هاردیسک، و یا اسم ایمیجی که انتخاب می کنید.
پیشفرض C.img

# یعنی مشکلات نرم افزار در این قسمت گزارش داده میشوند.
پیشفرض bochsout.txt

# یعنی تنظیمات موس

دانلود نمونه ی من:http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/o6l8qJZE7n/bochsrc.txt)
قبل از کپی کردنم از نمونه ی خود بک آپ بگیرید.
از این به بعد هر کی نمونه ای داشت قرار بده

نه اینها باعث افزایش سرعت نمیشه! اونجایی که میخوای ویندوز تهیه کنی( ایمیج بگیری ) باید توی اونجا سرعت رو دستکاری کرد! :de::de::de:مثلا با انتخاب فضای رم مناسب و غیر فعال کردن چک فلاپی درایو و .....

hesamgta
27-01-2012, 11:53
2تا ورژن ویندوزxp که بسیار سبک هست رو واسه دانلود میزارم (به علت کمبود ترافیک نتونستم اپ کنم!):up:
از این تو نسخه دیگه سبک تر وجود نداره!
1- نسخه lite (مخصوص کامپیوتر های دوره ژوراسیک !!! و گوشی های اندروید!)150 mb

لینک دانلود ورژن lite ویندوز xp (http://dl2.alborzdownload.com/user2/01/2/2-2/Lite.Netbook.www.alborzdownload.com.rar)

2- نسخه micro
لینک دانلود نسخه میکرو ویندوز ایکس پی (http://dl.aftabdl.com/naser/OS/MicroXP.Pro.0.95-%5Bwww.AftabDL.com%5D.rar)

دوستان رمز فایل ها در نام خود چیزی که دانلود میکنید موجود هست!

arasre
27-01-2012, 12:03
2تا ورژن ویندوزxp که بسیار سبک هست رو واسه دانلود میزارم (به علت کمبود ترافیک نتونستم اپ کنم!):up:
از این تو نسخه دیگه سبک تر وجود نداره!
1- نسخه lite (مخصوص کامپیوتر های دوره ژوراسیک !!! و گوشی های اندروید!)150 mb

لینک دانلود ورژن lite ویندوز xp (http://dl2.alborzdownload.com/user2/01/2/2-2/lite.netbook.www.alborzdownload.com.rar)

2- نسخه micro
لینک دانلود نسخه میکرو ویندوز ایکس پی (http://dl.aftabdl.com/naser/os/microxp.pro.0.95-%5bwww.aftabdl.com%5d.rar)

دوستان رمز فایل ها در نام خود چیزی که دانلود میکنید موجود هست!

خوب حداقل یک آموزش راست و ریست کردن برای اجرا در گوشی رو برامون بزار من مال ژوراسیک رو دانلود کردم ولی ما تو تنظیمات ساخت کج و کوله ایم یه کم در ساخت ایمیج
ونحوه سریع درست کردنش توضیح بده!!!

hesamgta
27-01-2012, 15:04
اول شما یه اموزش درست و حسابی بزار که ما بتونیم از وین xp درست و حسابی ایمیج بگیریم که روی گوشی اجرا بشه سریع کردن و ادیتش با من!

jalliill
27-01-2012, 15:20
حالا این کار چه فایده ای داره ؟؟؟ سرعتش خوبه ؟؟ فقط محیط ویندوذ باشه بدون نرم افزار که فایده نداره .. ؟ داره ؟؟؟

alinero
27-01-2012, 15:31
حالا این کار چه فایده ای داره ؟؟؟ سرعتش خوبه ؟؟ فقط محیط ویندوذ باشه بدون نرم افزار که فایده نداره .. ؟ داره ؟؟؟

داداش این شبیه ساز نیست...
واقعیه...
یعنی شما میتونی نرم افزارهای PC رو هم نصب کنی...
فقط همونطور که دوستان گفتند خیلی کنده...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

arasre
27-01-2012, 17:03
به علت درخواست های مکرر آموزش ساخت ایمیج و کار کردن 100 در صد رو در این قسمت
می زارم.

1.ابتدا باید نرم افزار های خواسته شده را خودتان تهیه کنید.
2.فیلم را به دقت و تا آخر آخر تماشا کنید.
3.هر کی تست کرد سریعا خبر بده.
4.در مورد آموزش و چگونگی ساختش نظر بدید.
5.می تونید خودتون آموزش بسازید.
6.ورژن این آموزش ورژن 1.1 است.(:bj:)
7.از آموزش های سایت های Opda و xda هم می تونید استفاده کنید.
8.و...http://s.4pda.ru/forum/style_emoticons/default/sveta.gif

بریم سراغ آموزش: :dm:
تغییرات:
برخی نکات رعایت شده :122:

لینک دانلود:
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/3VQ0y1hNyR/amozesh-v1.1-by-arasre.7z)

arasre
28-01-2012, 12:46
چرا کسی آموزش سریع شدن نمی زاره من که آموزش دزست کردنو قرار دادم
Hesam ??????

hesamgta
28-01-2012, 15:20
این انقدر سرعتش پایینه که اصلا بعد از نیم ساعت ایمیج میگیره! (qemu manger رو میگم!) ولی به هر حال من ایمیج گرفتم و توی گوشی اجرا کردم و حدود 55 دقیقه طول کشید تا ویندوز کامل بالا بیاد! (روی sgs)
دیروز کار داشتم چشم زود تر میزارم!

yanihtc
29-01-2012, 13:11
sسلام
اقا خواهشن یه لینک بدون فیلویندوز98 یا 95 برای ما بزارید من بدجور تو کفش موندم..

arasre
29-01-2012, 16:54
sسلام
اقا خواهشن یه لینک بدون فیلویندوز98 یا 95 برای ما بزارید من بدجور تو کفش موندم..

ویندوز 95
http://rapidshare.com/files/393198831/qemu-091-30may-with-sample95.rar
98 به زودی... خوب تو صفحات قبل وجود داره!

hesamgta
29-01-2012, 19:04
ویندوز 95
http://rapidshare.com/files/393198831/qemu-091-30may-with-sample95.rar
98 به زودی... خوب تو صفحات قبل وجود داره!

همه لینک ها خراب شدن!:bf::by:

jacob73
31-01-2012, 01:45
بابا این بچه بازیا چیه, من ندیدم این رو, تست هم نکردم, اما میدونم سیستمش چجوریه, یه چیزیه مثل این سی دی های لایو ویندوز, اشتباه نکنین, یه ‏virtual workation .‎یا به قول دوستان ‏virtual box ‎‏ داریم که از لحاظ تعریفی میشه گفت این یه همچین سیستمیه, ولی اون لینوکس رو هم که رو اندروید بالا میاریم هم این تعریف رو داره, ولی این کجا و آن کجا, اون واقعا یه لینوکس با کل امکانات نرم افزاری و با دسترسی به کل منابع سخت افزاری رو بهتون میده, این فقط یه شبیه سازی خیلی سادست, و البته خیلی کند, بدون اتصال به هیچ کدوم از سخت افزار های گوشی
پست ارسال شده توسط موبايل

jacob73
31-01-2012, 01:51
دوستان این ایمیج ها که واسه این کار استفاده میشه اون ایمیجی نیست که فک میکنین, ایمیج ویندوز میخواین؟! برین یه سی دی ویندوز لایو تهیه کنین, سی دی رو باز کنین, یه فایل توش موجوده با پسوند ‏img ‎‏ , ازون استفاده کنین, برنامه ای که واسه ویرایش این ایمیج ها استفاده میشد اگه اشتباه نکنم ‏win image ‎‏ یا یه همچین چیزی بود
ولی گفتم, واقعا مسخرست این, اگه واقعا یه سیستم عامل میخواین ... لینوکس رو دریابین!

jacob73
31-01-2012, 02:33
اینکه میکین کند اجرا میشه و ... این مربوط میشه به ساختار این سیستمی که بالا میارین, شما برین یه ویندوز لایو رو تو یه سیستم ‏i7‏ بالا بیارین, بازم به همین کندیه, هیچ ربطی به سخت افزار شما نداره, به این خاطر دوستان میکن واقعی نیست این چون شما فقط ظاهر یه ویندوز رو میبینید, و در واقع این سیستم عامل اجرا نشده, شبیه سازی شده تو یه محیط بسته و کاملا بی استفادست, اما لینوکس رو خود کوشی لود میشه و به معنای واقعی اجرا میشه تو کوشی, محیط اصلی لینوکس هم اون خط فرمان هست که اول کار نمایش داده میشه, و با کمک برنامه های ‏vnc‏ میتونین به محیط کرافیکی لینوکس وصل بشین
حالا ‏vnc ‎‏ چیه؟! یه قابلیت برای به کنترل کرفتن کامل یه سیستم عامل! جالبه بدونین شما میتونین اکه تو کامپیوترتون برنامه ی ‏vnc‏ داشته باشین مستقیم از طریق اون به محیط لینوکس وارد شین!

arasre
31-01-2012, 12:24
دوستان این ایمیج ها که واسه این کار استفاده میشه اون ایمیجی نیست که فک میکنین, ایمیج ویندوز میخواین؟! برین یه سی دی ویندوز لایو تهیه کنین, سی دی رو باز کنین, یه فایل توش موجوده با پسوند ‏img ‎‏ , ازون استفاده کنین, برنامه ای که واسه ویرایش این ایمیج ها استفاده میشد اگه اشتباه نکنم ‏win image ‎‏ یا یه همچین چیزی بود
ولی گفتم, واقعا مسخرست این, اگه واقعا یه سیستم عامل میخواین ... لینوکس رو دریابین!

دوست عزیز
اول از همه آندروید خودش رو سیستم لینوکس ساخته شده برا همینه می تونه خیلی خوب اجرا کنه.
دوما این یک ویندوز مجازی مانند وی ام وار هست و کاملا هم کارآمده و ما در حال توسعه اش هستیم
حتی رو سیستم عامل های دیگه هم از این نرم افزار برای اجرای ویندوز استفاده کردن چون واقعا بی نقصه و تنها مشکل کند بودنش و صدا شه همین!
بعدش هم تازه میشه با این نرم افزار به علاوه XP لینوکس و مک و حتی آندروید x86 اجرا بشه که این
نشانه گستردگیش هستش!
بعدش هم ما که نگفتیم اندروید یه سیستمه چرت آره می تونه لینوکس رو اجرا کنه خدا رو شکر
فکر کردی ما دوست نداریم!
به هر حال امیدوارم مورد واقع باشه!!!

hesamgta
31-01-2012, 15:16
بابا این بچه بازیا چیه, من ندیدم این رو, تست هم نکردم, اما میدونم سیستمش چجوریه, یه چیزیه مثل این سی دی های لایو ویندوز, اشتباه نکنین, یه ‏virtual workation .‎یا به قول دوستان ‏virtual box ‎‏ داریم که از لحاظ تعریفی میشه گفت این یه همچین سیستمیه, ولی اون لینوکس رو هم که رو اندروید بالا میاریم هم این تعریف رو داره, ولی این کجا و آن کجا, اون واقعا یه لینوکس با کل امکانات نرم افزاری و با دسترسی به کل منابع سخت افزاری رو بهتون میده, این فقط یه شبیه سازی خیلی سادست, و البته خیلی کند, بدون اتصال به هیچ کدوم از سخت افزار های گوشی

دوست من یک روزه اومدی اینجا واسه ما هر چی دلت میخواد میگی اخه ما یک روز نیست که با گوشی و ویندوز سرکار داریم! من خودم با c# و .... برنامه نویسی میکنم و این چیزی که شما میگید که باید از سی دی ویندوز یه فایل .img هست رو بریزید روی گوشی کاملا حرف خنده داری هست. کار این virtual box ها اینه که فایل های ویندوز رو به حالت نصب شده در میاره و بصورت یک فایل ارشیو میکنه و چند تا فایل هم که برای اجرا شدن ویندوز لازمه خودش اضافه میکنه بعد این virtual box ها رو مثل vm ware work station یا oracle رو که با زبان vb.net نوشته شده رو بعضی از دوستان به سورسش رو دستکاری کردن و بخش لازمش رو به زبان جاوا در اوردن و بعد به فایل apk تبدیل کردن.

اینکه میکین کند اجرا میشه و ... این مربوط میشه به ساختار این سیستمی که بالا میارین, شما برین یه ویندوز لایو رو تو یه سیستم ‏i7‏ بالا بیارین, بازم به همین کندیه, هیچ ربطی به سخت افزار شما نداره, به این خاطر دوستان میکن واقعی نیست این چون شما فقط ظاهر یه ویندوز رو میبینید, و در واقع این سیستم عامل اجرا نشده, شبیه سازی شده تو یه محیط بسته و کاملا بی استفادست, اما لینوکس رو خود کوشی لود میشه و به معنای واقعی اجرا میشه تو کوشی, محیط اصلی لینوکس هم اون خط فرمان هست که اول کار نمایش داده میشه, و با کمک برنامه های ‏vnc‏ میتونین به محیط کرافیکی لینوکس وصل بشین
حالا ‏vnc ‎‏ چیه؟! یه قابلیت برای به کنترل کرفتن کامل یه سیستم عامل! جالبه بدونین شما میتونین اکه تو کامپیوترتون برنامه ی ‏vnc‏ داشته باشین مستقیم از طریق اون به محیط لینوکس وارد شین!
مثل این که شما عاشق لینوکس هستید!
دوست عزیز پایین بودن سرعت ویندوز در روی گوشی های اندروید به علت اجرا شدن همزمان 2 os که یک بخش رو خود اندروید + اجرا کردن دستورات برنامه bochs و بخش دیگر رو اجرا شدن دستورات ویندوز و کانورت کردن دستورات توسط برنامه میگیره و باعث پایین اومدن سرعت میشه.
دلیل دیگر پایین بودن سرعت هم مربوط به ضعف در برنامه نویسی برنامه های vitual box هست که امیدوارم در اینده نزدیک برطرف بشه همونجوری که توی برنامه vm ware ورژن2009 و پایین تر سرعت فوق العاده پایین و افتضاحه و البته توی نسخه های جدید با برطرف کردن باگ های موجود در سورس برنامه سرعت رو بهتر کردن که امیدوارم این اتفاق هم برای virtual box های اندرویدی در اینده ای نچندان دور بیفته.:af::bt::bs:

lord of moto
31-01-2012, 15:58
به نظر من برای نظم و زیبایی و راحتی کاربران مدیران همه آموزش های مرتبط رو به پست اول انتقال بدن

yanihtc
01-02-2012, 16:44
با سلام من ویمدوز98نصب کردم اما نمیتونم داخل ویندوز با موس چیزیرو انتخاب کنم یعنی موس تکون میخوره ولی چیزیرو نمیتونم انتخاب کنم تو95هم اینجوریه ولی با برنامه ی qemuمیتونم رولی حی از ویندوز میپره بیرون و اعصاب خورد کنه ولی با bochاز ویندوز نمیپره بیرون ولی نمیشه چیزیرو انتخاب کرد..به نظرتون چکار کنم.راستی راهی برای بالا بردن سرعت ویندوز هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

hesamgta
01-02-2012, 17:18
با سلام من ویمدوز98نصب کردم اما نمیتونم داخل ویندوز با موس چیزیرو انتخاب کنم یعنی موس تکون میخوره ولی چیزیرو نمیتونم انتخاب کنم تو95هم اینجوریه ولی با برنامه ی qemuمیتونم رولی حی از ویندوز میپره بیرون و اعصاب خورد کنه ولی با bochاز ویندوز نمیپره بیرون ولی نمیشه چیزیرو انتخاب کرد..به نظرتون چکار کنم.راستی راهی برای بالا بردن سرعت ویندوز هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز در bochs برای کلیک چپ از volume up و برای کلیک راست از volume down استفاده کنید.:ag::up:

yanihtc
01-02-2012, 19:47
با سلام.
بنده از این تاپیک در قسمت پاکت پیسی و بخش اختصاصی hd miniبعد انجمن لینوکس و اندروید با اسم
از2006به اندروید بعد به 95بعد به98 بعد به xpبعد به هفت و اخرهم منفجر شدن گوشی استفاده کردم.
نوشته هارا خودم یک طوره دیگر نوشتم و فقط لینک هارو از اینجا کپی کردم..اسم اقایarasreوhsamegtaهم که این تاپیک رو زدن و اداره میکنن اون جا ثبت شده و فقط قستم اگاهی از این تاپیک برای انجمن لینوکس و اندرویدhd miniبود..لطفا تاپی...و که زدم مشاهده کنید و اگه نارضایتی بود تاپیک رو پاک کنید.
با تشکر غلیرضا

hesamgta
01-02-2012, 22:20
با سلام.
بنده از این تاپیک در قسمت پاکت پیسی و بخش اختصاصی hd miniبعد انجمن لینوکس و اندروید با اسم
از2006به اندروید بعد به 95بعد به98 بعد به xpبعد به هفت و اخرهم منفجر شدن گوشی استفاده کردم.
نوشته هارا خودم یک طوره دیگر نوشتم و فقط لینک هارو از اینجا کپی کردم..اسم اقایarasreوhsamegtaهم که این تاپیک رو زدن و اداره میکنن اون جا ثبت شده و فقط قستم اگاهی از این تاپیک برای انجمن لینوکس و اندرویدhd miniبود..لطفا تاپی...و که زدم مشاهده کنید و اگه نارضایتی بود تاپیک رو پاک کنید.
با تشکر غلیرضا

این فقط باعث شلوغی سایت میشه اگر واقعا قصدت کمک کردنه تاپیکت رو حذف کن و لینک این تاپیک رو بجاش بزار تا تاپیک ها یک پارچه بشه و فرایند ساخت یه ایمیج درست و حسابی با سرعت بیشتری پیشرفت کنه! اینجا پیگری به سوال دوستان هم بهتر انجام میشه.:sorry:
پس لطفا زودتر پاکش کن.:dn::up:

hesamgta
01-02-2012, 22:25
کار امدترین راه ها برای افزایش سرعت بالا امدن ویندوز:

روش اول
در این روش به هنگام خاموش کردن کامپیوتر، ویندوز به طور اتوماتیک محتویات دو پوشه Temp و History را پاک میکند. در نتیجه در هنگام ورود به ویندوز در دفعه بعدی، سرعت بالا آمدن ویندوز بیشتر خواهد شد.
برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:
Notepad را باز کنید و عبارات زیر را عینأ در آن Copy و Paste کنید:
RD /S /q "C:\Documents and Settings\Username\Local Settings\History"
RD /S /q "C:\Documents and Settings\Default User\Local Settings\History"
RD /S /q "C:\Documents and Settings\Username\Local Settings\Temp"

دقت کنید در خطوط اول و سوم، به جای Username نام حساب کاربری فعال خود در ویندوز را بنویسید.
پس از این کار، از منوی File بر روی Save as کلیک کنید. سپس فایل را با نام دلخواه و پسوند bat. در همان محل ذخیره کنید (به عنوان مثال نام آن را Tarfandestan.bat قرار دهید).
اکنون از منوی Start وارد Run شوید و عبارت gpedit.msc را وارد نموده و Enter بزنید.
در پنجره باز شده (ترفندستان) در سمت چپ از قسمت Computer Configuration بر روی Windows Settings کلیک کنید.
از قسمت سمت راست صفحه، ابتدا بر روی گزینه Scripts و سپس Shutdown دوبار کلیک کنید.
در پنجره باز شده دکمه Add را بزنید. سپس با استفاده از دکمه Browse فایل با فرمت bat که ساختید را انتخاب کنید.
پنجره ها را OK کنید تا تنظیمات ذخیره شود.
از این پس، به هنگام خروج از ویندوز محتویات فولدرهای یاد شده پاک خواهد شد و در سری بعد ویندوز سریعتر بالا خواهد آمد.

روش دوم
وقتی کامپیوترتان را روشن می کنید معمولأ قبل از اینکه سیستم بخواهد بالا بیاید بسته به تنظیمات بایوس مادربورد، درایور های Floppy یا CD-ROM و... را چک می کند. در صورتی که ضرورتی برای اینکار حس نمیکنید بهتر است این مورد را غیرفعال کنید. برای از بین بردن این عملیات بایستی تغییراتی را در بایوس سیستمتان انجام دهید. مراحل زیر را به دقت انجام دهید:
پس از روشن کردن سیستم به طور متمادی کلید Delete را فشار دهید تا وارد محیط BIOS شوید.
به منوی Boot رفته و Boot Sequence را انتخاب کنید.
سپس هر دو گزینه ای که از روی هارد بوت می شوند را به First Device تغییر دهید.
در پایان تنظیمات را ذخیره نموده و سیستم را رستارت کنید.
دقت کنید با این کار دیگر نمیتوانید سیستم تان را از طریق Floppy یا CD-ROM بوت کنید. در نتیجه اگر روزی لازم شد که این کار را انجام دهید، کافی است مراحل فوق را مجدد طی کنید گزینه First Deviceرا بر روی Floppy یا CD-ROM تنظیم کنید.

روش سوم
زمانی که کامپیوتر شما در حال بالا آمدن است، معمولأ ویندوز شبکه را چک می کند تا ببیند آدرس IP آزاد هست یا خیر. با استفاده از پیکربندی یک IP آدرس دستی برای سیستم تعریف می کنیم. این کار سرعت بوت شما را افزایش می دهد. پس طبق مراحل زیر عمل کنید:
به منوی Start رفته و Connect To > Show All Connections را انتخاب کنید.
روی Connection مربوط به شبکه خود (ترفندستان) راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید.
در تب General، در لیست سرویس ها TCP/IP را انتخاب کنید و روی دکمه Properties کلیک کنید.
در پنجره باز شده بر روی Use the following address کلیک کنید و آدرس IP کامپیوترتان را بنویسید. اگر شما از یک روتر استفاده می کنید معمولا آدرس ip شما 192.168.0.99 یا 192.168.1.99 است (دقت کنید به جای 99 در پایان IP هر عدد دیگری میتواند باشد). اگر آدرس IP خود را بخاطر نمی آورید و یا در آن شک دارید به منوی Start و سپس Run رفته و در آن cmd را تایپ کنید Enter کنید. در پنجره باز شده ipconfig/all را وارد کنید. با اینکار IP شما نمایش داده می شود و شما می توانید آدرس را در بخش مورد نظر بنویسید.
همچنین در پنجره TCP/IP properties شما باید آدرس های Subnet mask،Default gateway وDNS Server را هم پر کنید. اگر عدد های این گزینه ها را هم نمی دانید می توانید با استفاده از دستور ipconfig/all این اعداد را پیدا کنید.

hesamgta
01-02-2012, 22:28
اراس جون این برنامه رو هم یه نگاهی بهش بنداز اون qemu manager که دانلود کردم اصلا سرعت اجرای ویندوز مجازی داخل کامپیوتر هم فوق العاده پایین بود!( نسبت به virtual box های دیگر)
این هم لینک برنامه (با bochs و qemu تست کن ببین میتونی ویندوز تهیه شده با این برنامه رو روشون اجرا کنی؟!)(اخه من ترافیک adslام ته کشیده! الان 50 مگ بیشتر ندارم! وگرنه خودم میتستیدم!)
اینک دانلود برنامه:http://vivadl.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%DA%86%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%D8%A7-virtual/

hesamgta
01-02-2012, 22:31
این هم یک برنامه دیگه زحمت تست این رو هم بکش!
http://arash98.com/2010/02/-parallels-desktop-406630.php
اراس -اراس؟؟ کجایی هیچ نیستی؟ اراس ؟!:cf::cf::du::ag:

jacob73
02-02-2012, 02:00
اقایکم یواش تر! یکمم دوستانه تر!
اول یه نکته بگم! من یه روز نیس اومدم! قبلا هم بودم با یه آی دی دیگه. چنتا مطلب آموزشی خوب هم گذاشته بودم که متاسفانه هم ایدیم هم مطلب هام رو پاک کردن. نمیدونم به چه دلیلی. مهم نیس. منم دیگه نیومدم
الانم قصد موندن ندارم!
نکته ی دوم!
من عاشق لینوکس هستم درست! ولی عاشق ویندوز هم هستم! ویندوز ابزارهای خیلی مفیدی داره که لینوکس نداره. لینوکس هم همینطور.
اما صورت مساله رو پاک نکنید
لینوکس چرا خوب و روان و کامل اجرا میشه و ویندوز نه؟
این چیزا رو قبلا گذاشتم. فک کنم هستن هنوز. تو بخش ویندوز ۸ که بخاطر اصرار من باز کردن.
بخاطر اینکه لینوکس اوپن سورسه و مال شخص خاصی نیست. بخاطر همین درایور هر دیوایسی که بازار ارایه میشه رو این سیستم عامل بطور پیشفرض قرار میگیره
اما ویندوز اینجوری نیس٫صاحب داره٫بهتر بگم! صاحاب داره!
مایکروسافت واسه اینکه دیوایس جدیدی که به بازار میاد رو ساپورت کنه یا به عبارتی درایور اون دیوایس رو ساین کنه از اون شرکت یه پولی میگیره. بخاطر همین هر دیوایسی واسه ساپورت توسط ویندوز باید اول از سد ویندوز بگذره
حالا اینا که گفتم چه ربطی داشت؟!!
ربطش اینجاست که لینوکس از اصلی ترین قطعه ی گوشیتون که همون پردازنده هست پشتیبانی میکنه . واسه همین میتونه اجرا شه مستقیم
ولی ویندوز نه. بهمین خاطر تو یه محیطی اجرا میشه که اون محیط بهش تلقین میکنه که داره روی یه پردازنده ی اینتل یا ... اجرا میشه. و این بحث شبیه سازی بحثیه که باعث کندی شده
من با تمام وجود منتظر اینم که ویندوز هشت که از پردازنده های ارم هم پشتیبانی میکنه بصورت مستقیم پورت شه
امیدوارم تفکراتم درست باشن!
باتشکر ازینکه این همه چرت و پرت رو خوندین!!

jacob73
02-02-2012, 02:21
یه چیزی یادم رفت بگم
اول بگم که اون بالا اشتباه نوشتم
باید از سد مایکروسافت بگذره
یکم ویرایش کردن برام سخته. ببخشید
آقا چرا حرف دهن میذارید؟؟؟ من کی گفتم اندروید سیستم عامل چرتیه؟؟؟ من عااااششششق اندرویدم. بازی (open!) و گستردگی ای که اندروید داره هیچ سیستم عاملی نداره
همین که میتونه سیستم عامل سنگینی مثل ویندوز رو روش شبیه سازی کرد نشانه ی قدرت این سیستموعامله.
یا اینکه میشه لینوکس رو بصورت کامل و سرعت عالی روش اجرا کرد
اینا شوخی نیست!
لینوکس رو وقتی اجرا میکنی در لحظه بالا میاد!! بارها سریعتر از چیزی اجرا میشه که من رو کامپیوتر بالا میارم!
تصورش رو بکنین که ویندوز هشت رو هم با همین کیفیت پورت کنن!
تازه واسه برای اندروید واسه لینوکس برنامه ی ریموت دسکتاپ خوب نداره. واسه ویندوز یه ریموت دسکتاپ کلاینت داره که واقعا وحشره!
من با اون رو گوشیم ویندوز هفت رو هم دارم! مانیتور کامپیوترم سوخته از اون برنامه استفاده میکنم. از طریق یه مودم وایرلس. آموزشش رو تو قسمت عمومی گوشی دیزایر اس گذاشتم
تصورش رو بکنین بیس این ویندوز بجای اینکه رو کامپیوتر اجرا شه رو گوشیتون اجرا شه
واقعا قابل مقایسه است؟

arasre
02-02-2012, 08:27
سلام حسی بالاخره برگشتم(اینترنتم خراب شده بود)
خوب یه چیز پیدا کردم خودت هم با هاش اشنایی ولی خیلی کارش درسته هم قابل بازشدنه هم می تونی توش چیز میز بریزی و تو موبایل هم خیلی سریعه!!!
خوب این نرم افزار رو هم خودت می شناسی Bochs (البت برای کامپیوترش)
با نرم افزار بوچش کامپیوتر علاوه بر اینکه قابل باز شدنه توی موبایل هم خیلی سریعه!!!!
فقط من نمی دونم چه توری باید ایمیج از XP گرفت؟؟؟؟از 98 رو بلدم
وقتی ایمیج می گیری باید چندین تنظیم وارد کنی که مال ویندوز 98 با XP فرق فوکوله!!
حالا XP رو از ایمیج گرفتم تا نیمه نصب شد بعد ارور داد یه صفحه آبی با کمی ارور.
حالا گفتم شاید کار کنه،بعدی گذاشتمش تو گوشی تا جایی اجرا می شد خیلی خیلی سریع بود.
بعد از همه حالا ویندوز رفت تو یه صفحه ای گفت سی دی رو توی درایور بزارید!!
خوب منم...؟؟؟؟
شاید اگر کار آمد بود تو کامپیوتر یه آموزش براش ساختم!!
فعلا بای!!
مرسی که همه در حال کاوش اند.
به خصوص حسام+من

arasre
02-02-2012, 08:38
سلام
هر می تونه این فایل های Qemu رو که جدید سایت 4pda _ سایت پورت کننده نرم افزار گذاشته
دانلود کنه قربونش می شیم فقط باید ثبت نام کنی بعد دانلودنش می کنی هر کی روسی بلده بره.
تازه من با گوگل انگلیسیش کردم.
بعدش بره فایل های طلایی و مهم رو دانلود کنه
خودم خیلی تست کردم نتونستم دانلود کنم.
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=fa&rurl=translate.google.com&sl=ru&tl=en&twu=1&u=http://4pda.ru/forum/index.php%3Fshowtopic%3D201368%26st%3D1360&usg=ALkJrhgl0gOhO-5yYnnr-d-MCnPAt5T5sg#entry9413207

hesamgta
02-02-2012, 11:23
اقایکم یواش تر! یکمم دوستانه تر!
اول یه نکته بگم! من یه روز نیس اومدم! قبلا هم بودم با یه آی دی دیگه. چنتا مطلب آموزشی خوب هم گذاشته بودم که متاسفانه هم ایدیم هم مطلب هام رو پاک کردن. نمیدونم به چه دلیلی. مهم نیس. منم دیگه نیومدم
الانم قصد موندن ندارم!
نکته ی دوم!
من عاشق لینوکس هستم درست! ولی عاشق ویندوز هم هستم! ویندوز ابزارهای خیلی مفیدی داره که لینوکس نداره. لینوکس هم همینطور.
اما صورت مساله رو پاک نکنید
لینوکس چرا خوب و روان و کامل اجرا میشه و ویندوز نه؟
این چیزا رو قبلا گذاشتم. فک کنم هستن هنوز. تو بخش ویندوز ۸ که بخاطر اصرار من باز کردن.
بخاطر اینکه لینوکس اوپن سورسه و مال شخص خاصی نیست. بخاطر همین درایور هر دیوایسی که بازار ارایه میشه رو این سیستم عامل بطور پیشفرض قرار میگیره
اما ویندوز اینجوری نیس٫صاحب داره٫بهتر بگم! صاحاب داره!
مایکروسافت واسه اینکه دیوایس جدیدی که به بازار میاد رو ساپورت کنه یا به عبارتی درایور اون دیوایس رو ساین کنه از اون شرکت یه پولی میگیره. بخاطر همین هر دیوایسی واسه ساپورت توسط ویندوز باید اول از سد ویندوز بگذره
حالا اینا که گفتم چه ربطی داشت؟!!
ربطش اینجاست که لینوکس از اصلی ترین قطعه ی گوشیتون که همون پردازنده هست پشتیبانی میکنه . واسه همین میتونه اجرا شه مستقیم
ولی ویندوز نه. بهمین خاطر تو یه محیطی اجرا میشه که اون محیط بهش تلقین میکنه که داره روی یه پردازنده ی اینتل یا ... اجرا میشه. و این بحث شبیه سازی بحثیه که باعث کندی شده
من با تمام وجود منتظر اینم که ویندوز هشت که از پردازنده های ارم هم پشتیبانی میکنه بصورت مستقیم پورت شه
امیدوارم تفکراتم درست باشن!
باتشکر ازینکه این همه چرت و پرت رو خوندین!!

علت اینکه سرعت لینوکس روی اندروید بیشتر از ویندوز هست اینه که اولا
1- لینوکسی که روی گوشی ها هست در کل سبک تر از وین ایکس پی هست
2- اندورید هستش لینوکسه به همین خاطر معلومه لینوکس سرعتش بالاتر از ویندوزه(البته روی گوشی!)
3- سخت افزار گوشی های اندرویدی متناسب با اندورید ساخته شدن و اندروید هم بیسش لینوکس هست پس به همین خاطر لینوکس روون تر اجرا میشه

حالا اگر این virtual box ها رو روی اندورید برنامه نویسیش رو بهتر کنن سرعتش عالی میشه!

hesamgta
02-02-2012, 11:28
سلام حسی بالاخره برگشتم(اینترنتم خراب شده بود)
خوب یه چیز پیدا کردم خودت هم با هاش اشنایی ولی خیلی کارش درسته هم قابل بازشدنه هم می تونی توش چیز میز بریزی و تو موبایل هم خیلی سریعه!!!
خوب این نرم افزار رو هم خودت می شناسی bochs (البت برای کامپیوترش)
با نرم افزار بوچش کامپیوتر علاوه بر اینکه قابل باز شدنه توی موبایل هم خیلی سریعه!!!!
فقط من نمی دونم چه توری باید ایمیج از xp گرفت؟؟؟؟از 98 رو بلدم
وقتی ایمیج می گیری باید چندین تنظیم وارد کنی که مال ویندوز 98 با xp فرق فوکوله!!
حالا xp رو از ایمیج گرفتم تا نیمه نصب شد بعد ارور داد یه صفحه آبی با کمی ارور.
حالا گفتم شاید کار کنه،بعدی گذاشتمش تو گوشی تا جایی اجرا می شد خیلی خیلی سریع بود.
بعد از همه حالا ویندوز رفت تو یه صفحه ای گفت سی دی رو توی درایور بزارید!!
خوب منم...؟؟؟؟
شاید اگر کار آمد بود تو کامپیوتر یه آموزش براش ساختم!!
فعلا بای!!
مرسی که همه در حال کاوش اند.
به خصوص حسام+من

سلام اراس خوش حالم از این که دوباره برگشتی !
اگر میتونی لینک اون برنامه bochs کامپیوتر رو بزار ببینم میتونم یه کاریش بکنم! یا نه!
(البته الان 20 مگ از ترافیکم باقی مونده!)

arasre
02-02-2012, 11:50
سلام اراس خوش حالم از این که دوباره برگشتی !
اگر میتونی لینک اون برنامه bochs کامپیوتر رو بزار ببینم میتونم یه کاریش بکنم! یا نه!
(البته الان 20 مگ از ترافیکم باقی مونده!)

دوست عزیز کارش به این راحتی نیست!!!
لینک:http://sourceforge.net/settings/mirror_choices?projectname=bochs&filename=bochs/2.5.1/Bochs-2.5.1.exe

باید یه کم باهاش صبر داشته باشی
اول باید به قسمت مموری بری و مموری رو تعیین کنی.
بعد می ری تو قسمت boot و disk و اونجا تغییر می دی.
در ضمن اول باید با برنامه bximage که تو قسمت فلدر برنامه وجود داره یک ایمیج بسازی.
بعد عملیات رو بری.
آموزشی هم تو اینترنت هست البت برای ویندوز 98.
اینم از آموزش چون ترافیکت کمه صفحه رو ذخیره کن رو کامپیوتر.
http://emaculation.com/doku.php/bochs

yanihtc
02-02-2012, 15:43
سلام اقا راهی برای افزایش حافظه ی ویندوز هست.
من تونستم راه تنظیم سرعت ویندوز زو بفهمم ولی راه افزایش حافظه ی اونو نمیدونم کسی کمکم میکنه؟

hesamgta
02-02-2012, 16:50
دوست عزیز کارش به این راحتی نیست!!!
لینک:http://sourceforge.net/settings/mirror_choices?projectname=bochs&filename=bochs/2.5.1/Bochs-2.5.1.exe

باید یه کم باهاش صبر داشته باشی
اول باید به قسمت مموری بری و مموری رو تعیین کنی.
بعد می ری تو قسمت boot و disk و اونجا تغییر می دی.
در ضمن اول باید با برنامه bximage که تو قسمت فلدر برنامه وجود داره یک ایمیج بسازی.
بعد عملیات رو بری.
آموزشی هم تو اینترنت هست البت برای ویندوز 98.
اینم از آموزش چون ترافیکت کمه صفحه رو ذخیره کن رو کامپیوتر.
http://emaculation.com/doku.php/bochs

خیلی اسون بود تونستم باهاش از وین ایکس پی ایمیج بگیرم و روی گوشی اجرا کنم.
کجاش گیر کرده بودی بگو تا راهنماییت کنم اراس؟
راستی فکر کنم بدونم مشکلت از کجاست اولش که میخوای با bximage ایمیج بگیری مقدار حافظه رو بجای 500 مگ بزن 2048 مگ بعدش صبر کن تا waiting کامل بشه.

hesamgta
02-02-2012, 16:51
من تونستم راه تنظیم سرعت ویندوز زو بفهمم ولی راه افزایش حافظه ی اونو نمیدونم کسی کمکم میکنه؟

مگر نگفتم اون تاپیک رو ببند و با این تاپیک ادغام کن.!
منظورت فضای خالی موجود در درایو هاست؟

yanihtc
02-02-2012, 19:28
بله منظورم درایو های ویندوز هست.راهی برای افزایش حافظه ی درایو های ویندوز هست چون با این حافظه ی کم چیزی توش نصب نمیشه.

arasre
02-02-2012, 19:39

خوب آموزش هایی ما گذاشتیم تو صفحه های قبل رو نیگاه

yanihtc
04-02-2012, 11:58
دوست عزیز من همی پست هارو دیدم اما نمیدونم کدومه میشه توضیح بدید با تشکر

arasre
06-02-2012, 15:40
سلام...
لینک ها از Narod فیل شکن لازم...

با یه کولبار ویندوز و خرت و پرت برگشتم...
اول از همه ویندوز NT 4.0
خوب این از عکس اول...
http://sdl3.4pda.ru/i/1450487/image/png/i.png

بعدشم اسمشو به c.img تغییر داده و بریزید تو پوشه SDL

لینک:
http://narod.ru/disk/39692283001/System.img.html

بعد از اون یه ویندوز شیک که اسمشو نمی دونم!!
فک کنم لینوکسه !!! LinuX

http://sdl2.4pda.ru/i/1450254/image/png/i.png
http://sdl2.4pda.ru/i/1450256/image/png/i.png

بعد دانلود تغییر اسم به c.img و بریزید تو SDL
لینک:
http://narod.ru/disk/39708192001/disklinux.7z.html

اگه به پسورد نیاز داشت اینو امتحان کنید:
111111 اگه نشد اینو بتست 5griven

اینم یه کیبورد برای ویندوز هاتون: به اسمه Hackers Keyboard

https://lh6.ggpht.com/dQwqn2DjpXIjytNra9VxPkeeXpQMzw4L52AJZEcxnSZruSWL9p wYPnts5Hlg1XhSkQ=w705

این کیبورد توش ALT , Ctrl , F1 ,F2 ... داره برای کار های حیاتی ویندوز هم هست مثل Enter
و خلاصه خیلی چیزای دیگه...
لینک رو مارکت می زارم...
https://market.android.com/details?id=org.pocketworkstation.pckeyboard&feature=search_result
خودتون برید تو گوگل ورژن مورد نظرتونو سرچ کنید.

ویندوز 98
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/1/14/Win98.png
خودتون که می شناسیدش یه ویندوز وفا داره...
زبانش روسیه...
بعد تو قسمت تنظیمات تکست Bochsrc.txt رم رو 128 قرار دهید و دست کاری نکنید.
تغییر رم به عهده ی خودتون و به من مربوط نیست...

بعضی سوال:
A. Question Why loading slowly
Solution : Put more RAM or IPS

Two. Question Q: Why is slowly moving the mouse cursor
Solution : In the windsurfing: Ctrl. => System => Advanced => Graphics, set the slider to fill!

ترجمه:
الف: چرا سریع نیست؟
چون باید تو قسمت Bochrc.txt رام بیشتر یا IPS بیشتر قرار دهید.

دومی رو خودتون ترجمه کنید :bw:

بعدش لینک دانلود:
http://narod.ru/disk/36736101001/disk.img.html

بعد دانلود به c.img تغییر داده و به پوشه SDL قرارش بده.

خوب یه ویندوز بیگانه دیگه...
reactOS For Bochs
http://sdl3.4pda.ru/i/1446056/image/png/i.png

لینک:
http://narod.ru/disk/39527495001/ReactOSmobile.zip.html
بعد از دانلود تغییر به .................. بالا گفتم.

پک برنامه های مورد نیاز ویندوز برای ویندوز های Bochs

بدون شرح!

Pak program number 1 Windows 95, Compitable!

A pack of programs for a family of operating systems Windows

A list of programs
A. AIDA32
Two. DirectX ( Install + UnZipped )
Three. Notepad + +
4. Opera
Five. TotalCommander
6. Winamp
7. WinRAR
Eight. Java 5 ( Install only )
9. DaemonTools ( Does not work )
10. EVEREST Home Edition ( Install only )
11. Sound Driver ( For Windows 9x only )

Supported OS
Windows 95
Windows 98
Windows ME
Windows NT4
Windows 2000
Windows XP

Set

A. Download and knead in the / sdcard / sdl /
Two. Add to bochsrc.txt line ata0-slave: type = disk, path = "progs.img"
Three. Start BOCHS
4. Open the drive that Office

Disk structure and description
-D: \ Office
- AIDA32 - INFO on your PC
- DirectX
--- DX8 .1 b Redist
---- Redist
----- DirectX81 - Installer DirectX (uncompressed)
- Install - Installer of all programs
- Notepad + + Notepad replacement factory
- Opera - web browser
- TotalCommander - Conductor
- Winamp - Media Player
- WinRAR - Archiver

لینک دانلود:
http://narod.ru/disk/39443730001/progs.img.html
برای قرار دادنش قسمت Set رو بخونید.

و اینک Windows XP
ویندوزی که هنوز بعضی از ما ازش استفاده می کنیم.

خوب اینم یه ویندوز مشهوره و نیازی به توضیح نداره.
مطمئنم که این ویندوز رو گذاشتم ولی به هر حال...

http://sdl3.4pda.ru/i/1443013/image/png/i.png
http://sdl3.4pda.ru/i/1443011/image/png/i.png

لینک:
http://narod.ru/disk/39423819001/WXPSP2.7z.html
اسمش رو به c.img تغییر بدید و بریزیدش تو SDL
گقته شده عرض 5 دقیق بالا میاد...5دقیقه البت روی SG mini

بهترین تنظیمات SDL یعنی Bochrc.txt اینه:
put like this:
ips: 8000000 or 9000000
megs: 128

شبیه این:
8000000 یا 9000000 برای IPS
128 مگابایت رم

ویندوز ME
می دونم که گذاشتم...
http://sdl2.4pda.ru/i/1385617/image/jpeg/i.jpg
لینک:
http://narod.ru/disk/37051916001/me.img.html
برای تغییر نام مثل بالایی عمل کنید.

برخی تنظیم: برای همه ی ویندوز ها کار آمده::

ram: 128
ips: 9000000
update_freq = 75
this way more or less
at the expense videoadapera in dispatcher devices daring display adapter (vga sovestimy)

یه نوع دیگه تنظیم روی 98 و 95 بهتر عمل می کنه.IPS تا 10000000 می تونه بره.
ips = 8000000
update_freq = 50

خوب برو بچ بد جوری ترکوندیم.

منبع هست 4PDA.ru

mmohsenm
06-02-2012, 15:56
خیلی ترکوندی دستت طلا.اما هنوز اینترنت کار نمیکنه؟؟؟؟؟

arasre
06-02-2012, 16:04
خیلی ترکوندی دستت طلا.اما هنوز اینترنت کار نمیکنه؟؟؟؟؟

نه
:ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::a k:

arasre
06-02-2012, 16:09
من هنگام ایمیج گرفتن با برنامه Bochs کامپیوتر با همچین خطایی روبه رو می شم.؟؟؟؟؟
http://sdl4.4pda.ru/i/1445762/image/png/i.png

هسام GTA تو یه فکری????کسی فکری نداره MmohsenM تو چه طور؟

AMADIA.Alone
06-02-2012, 16:27
من هنگام ایمیج گرفتن با برنامه Bochs کامپیوتر با همچین خطایی روبه رو می شم.؟؟؟؟؟

عزیز باید ویندوز pc رو عوض کنی ویروس گرفته خراب شده ؟

arasre
06-02-2012, 16:37
عزیز باید ویندوز pc رو عوض کنی ویروس گرفته خراب شده ؟

نه دوست عزیز با برنامه ی Bochs می گم.
بعدشم هنگام نصب ویندوز می گم.
Bochs یه نوع ویژوال ماشینه.))))

mmohsenm
06-02-2012, 17:43
نه دوست عزیز با برنامه ی Bochs می گم.
بعدشم هنگام نصب ویندوز می گم.
Bochs یه نوع ویژوال ماشینه.))))

دستت درد نکنه رو هم من میکم:bm:

mmohsenm
06-02-2012, 17:47
من هنگام ایمیج گرفتن با برنامه bochs کامپیوتر با همچین خطایی روبه رو می شم.؟؟؟؟؟

هسام gta تو یه فکری????کسی فکری نداره mmohsenm تو چه طور؟

جونه داداش این نوشته هاش اصلا مشخص نی.بزرگتر بده عکسو ببینیم چی نوشته

hesamgta
09-02-2012, 20:20

اول حسام نه هسام! این هزار دفعه!:an::an::an:
مثل اون اموزش هایی که میزاشتی از ایمیج گرفتنت هم یه فیلم بزار تا ببینم این bochs چه دردشه!:az::cl:

arasre
09-02-2012, 21:32
اول حسام نه هسام! این هزار دفعه!:an::an::an:
مثل اون اموزش هایی که میزاشتی از ایمیج گرفتنت هم یه فیلم بزار تا ببینم این bochs چه دردشه!:az::cl:

هیچی درست شد!!
بعدش من چون سریع تایپ می کنم حوصله ندارم پاک کنم ولی از این به بعد به جای هسام حسام
می گم:ea:
هر کی اکانت سایت 4pda.ru داره بزاره
:bg::bg::bg::bg::bg::bg::bg::bg::bg:

alirezapoop
09-02-2012, 21:43
چطوری نصبش کنم ویندوز xp.روی x10 نصب میشه

hesamgta
09-02-2012, 22:14
سلام...
لینک ها از Narod فیل شکن لازم...

و اینک Windows XP
ویندوزی که هنوز بعضی از ما ازش استفاده می کنیم.

خوب اینم یه ویندوز مشهوره و نیازی به توضیح نداره.
مطمئنم که این ویندوز رو گذاشتم ولی به هر حال...

http://sdl3.4pda.ru/i/1443013/image/png/i.png
http://sdl3.4pda.ru/i/1443011/image/png/i.png

لینک:
اسمش رو به c.img تغییر بدید و بریزیدش تو SDL
گقته شده عرض 5 دقیق بالا میاد...5دقیقه البت روی SG mini

بهترین تنظیمات SDL یعنی Bochrc.txt اینه:
put like this:
ips: 8000000 or 9000000
megs: 128

شبیه این:
8000000 یا 9000000 برای IPS
128 مگابایت رم

[/COLOR]

لطفا این ویندوز xp رو یه لینک درست و حسابی واسش بزارید و اگر میشه خوذتون اپلودش کنید!

arasre
10-02-2012, 10:40
لطفا این ویندوز xp رو یه لینک درست و حسابی واسش بزارید و اگر میشه خوذتون اپلودش کنید!

سلام
سرعتم 14 کیلوبیت بر ثانیست و امکان نداره بتونم!!
برای دانلود ابتدا Tor B رو دانلود کنید.
بعد فیل شک AOL 9.6 رو دانلود کنید.
بعد لینک رو در تور باز کنید و برید تا مرحله ی دانلود بعنی کد تصویر رو وارد کرده و گزینه رو بزنید
وقتی رفت تو صفحه بعد اونوقت لینک رو با Copy link Locution کپی کرده.
بعد AOL رو اجرا کنید و اول باید برای AOL با فیل شک TOr از سایت AOL.com یه ایمیل بسازید.
بعد ایمیل رو تو AOL وارد کرده و بعد می گه Welcome بعد شما به فیل شکن AOL هم وصل شدید.
بعد با استفاده از IDM این ...... را وارد کرده : 127.0.0.1 پورت 11535 یا 11536 را وارد کنید.
بعد لینک را در آدرس IDM وارد کرده و شروع دانلود را بزنید.

اگر اعمال نشد با V****P***N یا با Alkasir اسم یه فیل شک عربی یا یه فیل شک دیگه استفاده کنید.

اگر وارد باشید مراحل آسان است.
بای

:am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::a m::am::am:

hesamgta
10-02-2012, 12:30
سلام
سرعتم 14 کیلوبیت بر ثانیست و امکان نداره بتونم!!
برای دانلود ابتدا tor b رو دانلود کنید.
بعد فیل شک aol 9.6 رو دانلود کنید.
بعد لینک رو در تور باز کنید و برید تا مرحله ی دانلود بعنی کد تصویر رو وارد کرده و گزینه رو بزنید
وقتی رفت تو صفحه بعد اونوقت لینک رو با copy link locution کپی کرده.
بعد aol رو اجرا کنید و اول باید برای aol با فیل شک tor از سایت aol.com یه ایمیل بسازید.
بعد ایمیل رو تو aol وارد کرده و بعد می گه welcome بعد شما به فیل شکن aol هم وصل شدید.
بعد با استفاده از idm این ...... را وارد کرده : 127.0.0.1 پورت 11535 یا 11536 را وارد کنید.
بعد لینک را در آدرس idm وارد کرده و شروع دانلود را بزنید.

اگر اعمال نشد با v****p***n یا با alkasir اسم یه فیل شک عربی یا یه فیل شک دیگه استفاده کنید.

اگر وارد باشید مراحل آسان است.
بای

:am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::am::a m::am::am:

لازم نیست خودم دانلودش کردم! با یه روش توپ بدون فیل شکن از همون لینک فیل شده!
از اون وینندوز هایی که خودمون میساختیم سرعتش خیلی بالاتر هست
ایمیجش هم قابلیت باز شدن رو داره حتما دانلود کنید!
روی گوشی هایی 4 هسته ای فکر کنم خیلی خیلی روون اجرا بشه!
البته یک مشکل بزرگی که داره جای خالیش واسه ریختن برنامه خیلی کمه|!
کسی راه حلی برای این که بشه حجم ایمیج رو افزایش داد نداره؟

arasre
10-02-2012, 13:34

چه جوری دانلودش کردی ؟>؟؟؟؟>>>؟؟؟؟>>>>؟؟؟>>>؟؟>؟>؟>؟؟>؟؟؟>؟؟>HOW???
به ماهم بگو و خلاص بکن مارو هم.
بعدش اون تنها راه با Ultra iso هستش که کار نمی کنه:
ck::ck::ckایمیج رو باز می کنی و در منوی عملکرد تغییر قالب ایمیج رو می زنی
البت با برنامه ی فارسی Ultra iso
بعدش وقتی امتحان کردم کار نکرد.
لطفا بگو چه طور دانلود کردییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arasre
15-02-2012, 12:27

یه جواب؟

hesamgta
15-02-2012, 12:30
به چی؟

mmohsenm
15-02-2012, 12:43
به چی؟

میگه چه ج.ری بدون ..... شکن دان کردی دیگه.خودتو به اون راه نزن.میام میزنمتا:do:

hesamgta
15-02-2012, 13:34
نمیتونم اینجا بگم!
ولی اگر بتونی اون لینک رو یک جوری بیاری و دانلود رو بزنی اون لینک دانلود دیگه ..... نیست و چی شکن نمیخواد

arasre
15-02-2012, 13:58
نمیتونم اینجا بگم!
ولی اگر بتونی اون لینک رو یک جوری بیاری و دانلود رو بزنی اون لینک دانلود دیگه ..... نیست و چی شکن نمیخواد

یعنی با استفاده از تر--------------جمه---------------------یییییییییییییییییییی گ و و گل
می شه سایت رو باز کرد ولی تصویر رو نمیاره تا کد رو وارد کنیم.
اگه یه راه دیگه ای داری بگو وگرنه----------------------------------------------پلنگ فهم شد؟

hesamgta
15-02-2012, 14:16
با فندق شکن برو بعد وقتی که لینک دانلود رو داد غیر فعالش کن!

arasre
15-02-2012, 15:10
با فندق شکن برو بعد وقتی که لینک دانلود رو داد غیر فعالش کن!

<<<<یه روش جدید برای سریع شدنش نداری>>>>

arasre
15-02-2012, 15:17
خوب یه ویندوز XP سرویس پک 2

بعدشم فک کنم ویندوز 98 باشه: پس:1998
http://narod.ru/disk/18753867000/QEMU.rar.html

گفتم تاپیک زنده بمونه:dn:

mmohsenm
15-02-2012, 16:39
تا اینترنتش کار نیفته نمیخوام زنده بمونه:dy:
من اینترنت اکسپلورر میخوام.فقط با اون سایت دانشگاه باز میشه.

arasre
15-02-2012, 21:35

خوب فایر کس یا اپرا یا کروم دانلود کن.
یا برو یه لپتاپ بگیر خلاص شو...:ca:

mmohsenm
15-02-2012, 21:45
خوب فایر کس یا اپرا یا کروم دانلود کن.
یا برو یه لپتاپ بگیر خلاص شو...:ca:

اولا فقط با اینترنت اکسپلورر بالا میاد نه چیز دیگه.ثانیا این لب تاپ جونه آدمو در میاره.دو ساعته فاتحه:cm:

hesamgta
15-02-2012, 22:33
<<<<یه روش جدید برای سریع شدنش نداری>>>>
نه متاسفانه!
مگر ورژن جدید بوچ بیاد!

اولا فقط با اینترنت اکسپلورر بالا میاد نه چیز دیگه.ثانیا این لب تاپ جونه آدمو در میاره.دو ساعته فاتحه:cm:

خوب از اونایی که سایت رو طراحی کردن مراجعه کن بهشون بگو که درستش کنن!:dn::ci:

mmohsenm
17-02-2012, 20:18
نه متاسفانه!
مگر ورژن جدید بوچ بیاد!

خوب از اونایی که سایت رو طراحی کردن مراجعه کن بهشون بگو که درستش کنن!:dn::ci:

یعنی خودشون به فکرشون نمیرسه؟؟؟!!!:bw:

alirezapoop
19-02-2012, 19:51
چطوری نصبش کنم ویندوز xp.روی x10 نصب میشه

کسی نیست جواب منو بده

naginajafi
19-02-2012, 20:19
برنامه های xp در گوشی نصب می شود یا نه

arasre
20-02-2012, 13:04
برنامه های xp در گوشی نصب می شود یا نه

آره نصب می شه فقط برنامه مورد نظر رو تو ایمیج کپی کن.

hesamgta
21-02-2012, 15:18
کسی نیست جواب منو بده

نرم افزار bosch رو دانلود کن بعدش هم یه ویندوز از این ویندوز ها که دوستمون گذاشته دانلود کن.
برنامه bosch رو دانلود کن بعد نصب کن بعد اون فایل دیگری که توی فایل زیپ دانلود شده بود (پوشه SDL) بریز توی گوشیت(بخش اصلی ) بعدش ایمیج ویندوز رو که دانلود کردی انزیپ کن تا فرمتش بشه .img بعد بریزش تو پوشه SDL بعدش نرم افزار رو که روی گوشیت نصب کردی اجرا کن

arasre
24-02-2012, 11:07
آموزشی به زبون انگلیش که بچه هم بلده داره چی می گه!

اولا بریم سراغ تاپیکی در:

XDA : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459153

بعدش آموزش ساخت ایمیج .img آخ ما چقدر آموزش ساخت همچین ایمیجی گذاشتیم:

Instructions On How to Create .IMG Disk Image from .VHD

1. Download ISO Recorder. -> http://alexfeinman.com/isorecorder.htm
2. Mount the VHD
-Windows 7
-Go to your start menu, right click on Computer, and choose 'manage
-On the left, click on 'Disk Management' may take a few moments
-Click on 'More Actions' and choose 'Attach VHD'
-Choose your VHD
3. Open Windows Exporer
4. Right click on the newly mounted VHD and select 'Create ISO Image File' and when saving, choose save as any file type.
5. Save as c.img

:dd:

hesamgta
24-02-2012, 19:16
آموزشی به زبون انگلیش که بچه هم بلده داره چی می گه!

اولا بریم سراغ تاپیکی در:

Xda : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459153

بعدش آموزش ساخت ایمیج .img آخ ما چقدر آموزش ساخت همچین ایمیجی گذاشتیم:

instructions on how to create .img disk image from .vhd

1. Download iso recorder. -> http://alexfeinman.com/isorecorder.htm
2. Mount the vhd
-windows 7
-go to your start menu, right click on computer, and choose 'manage
-on the left, click on 'disk management' may take a few moments
-click on 'more actions' and choose 'attach vhd'
-choose your vhd
3. Open windows exporer
4. Right click on the newly mounted vhd and select 'create iso image file' and when saving, choose save as any file type.
5. Save as c.img

:dd:

اموزش تصویری که خودمون گذاشتیم که خیلی بهتره حالا این سرعتش فرقی داره؟

arasre
24-02-2012, 21:48
اموزش تصویری که خودمون گذاشتیم که خیلی بهتره حالا این سرعتش فرقی داره؟

فقط برای این گذاشتم تاپیک نخشکه
بعدشم امتحان نکردم...
:du:

m.kia
19-03-2012, 14:41
سلام دوستان نتونستم فایلBochsرو بگیرم اگه می شه لینک سالم قرار بدین
ممنون می شم!!!!!!!!!!!!!!!

hesamgta
19-03-2012, 14:46
هر چند که دیگه خودم گوشی اندرویدی ندارم اما هر چی باشه این تاپیک من و آراسه!
اخرین ورژن bosch خدمت شما!:
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wtV41_lYlX/bochs2-5-1.apk)

arasre
19-03-2012, 15:03
هر چند که دیگه خودم گوشی اندرویدی ندارم اما هر چی باشه این تاپیک من و آراسه!
اخرین ورژن bosch خدمت شما!:
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wtV41_lYlX/bochs2-5-1.apk)

سلام حسی جون (ه=ح):bb::az:
چرا گوشی آندرویدی نداری؟:cf:
یه خبر خوب! البته خیلی بی ربط و مسخره!
بالا خره بعد هزار سال نوری تونستم تو سایت لعنتی (با معذرت) 4pda.ru شرکت کنم!
اگر خواستی بهت نشون می دم شتری = چه طوری ثبت نام کنی!
وای چقدر امکانات داره، نخ سوزن = مخصوصا الان!
پره از ویندوز های مختلف مثل خروار Linux , 95 , 98 و... ریخته!!!!
هر چند که من اینقدر ازش APP های کمیاب دانولد کردم ولی ازش بیزار شدم.
این سایت Bochs هم چقدر لفتش می ده تا یک ورژن جدید بیرون بده!
ولی به هرحال می خوای چه گوشی بخری؟

hesamgta
21-03-2012, 12:44
سلام حسی جون (ه=ح):bb::az:
چرا گوشی آندرویدی نداری؟:cf:
یه خبر خوب! البته خیلی بی ربط و مسخره!
بالا خره بعد هزار سال نوری تونستم تو سایت لعنتی (با معذرت) 4pda.ru شرکت کنم!
اگر خواستی بهت نشون می دم شتری = چه طوری ثبت نام کنی!
وای چقدر امکانات داره، نخ سوزن = مخصوصا الان!
پره از ویندوز های مختلف مثل خروار Linux , 95 , 98 و... ریخته!!!!
هر چند که من اینقدر ازش APP های کمیاب دانولد کردم ولی ازش بیزار شدم.
این سایت Bochs هم چقدر لفتش می ده تا یک ورژن جدید بیرون بده!
ولی به هرحال می خوای چه گوشی بخری؟

از توی مشخصات نگاه کن
یه گوشی اندرویدی دیگه هم دارم!(x10) که فعلا دستم نیست!

فر فره
28-03-2012, 08:43
http://www.ul98.com/download/4111/winxp.rar.html

arasre
05-04-2012, 20:32
بعد از سکوتی طولانی همراه با آخرین سیستم عامل های ساخته شده ی 4pda.ru.
همه ی لینک ها به چیلتر شکن نیاز دارند....

http://sdl4.4pda.ru/i/1533832/image/jpeg/i.jpg

قسمت اول: (من خیلی حالیم نشد)

Create in the root of the sdcard folder HDD
To throw in her desired content
Attribute to a string in the config file:
Code
ata1-master: type = disk, mode = vvfat, path = / sdcard / HDD, journal = vvfat.redolog

Starts the OS and see BOCHS VFAT drive
NOTE: The operating system needs a driver on FS VFAT (file system)! Some operating systems are built

ویندوز های 95

1.نسخه سالم همراه با صدا
Bochs: بله
Qemu: بله
لینک: دانلود (http://narod.ru/disk/start/14.dl3e-narod.yandex.ru/44869389001/hb9620a3bb90c9349f5e520bdbc57da22/Windows%2095.rar)

2.نسخه جدید
لینک دانلود: دانلود (http://depositfiles.com/ru/files/b763i7f8w)

ویندوز های 98

http://sdl4.4pda.ru/i/1533905/image/jpeg/i.jpg
1.نسخه جدید ویندوز 98
در قسمت تنظیمات مموری را روی 64 تنظیم کنید.
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/36736101001/disk.img.html)

2.نسخه جدید
Bochs: خیر
لینک دانلود: دانلود (http://depositfiles.com/files/3e6osbvxb)

ویندوز های ME

http://sdl4.4pda.ru/i/1534083/image/jpeg/i.jpg
1.نسخه روسی ویندوز ME
Qemu: خیر
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/37051916001/me.img.html)

2.نسخه دیگر
لینک دانلود: دانلود (http://depositfiles.com/files/tq2haxs65)

ویندوز های NT

http://sdl4.4pda.ru/i/1534116/image/png/i.png
ویندوز NT
بهترین تنظیمات:
RAM: 64 mb
IPS: 800000-1200000
UPDATE_FREQ: 50
Qemu: نه
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/39692283001/System.img.html)

ویندوز های 2000

نسخه ویندوز 2000
لینک دانلود: دانلود (http://depositfiles.com/files/5t3h1xmnv)

ویندوز های XP

http://sdl4.4pda.ru/i/1557660/image/png/i.png
1.ویندوز XP
بهترین تنظیمات:
IPS = 400000000
count = 2
update_freq = 250 (100)
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/43928092001.a5721d215dfb25a9967c4c64edcff29a/WinXP_SP3_RUS.7z.html)

2.یکی دیگر
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/39423819001/WXPSP2.7z.html)

لینوکس

http://sdl4.4pda.ru/i/1534197/image/png/i.png
لینوکس
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/39708192001/disklinux.7z.html)

یکی دیگر
لینک دانلود: دانلود (http://narod.ru/disk/43391407001.50850881bd1dede1b3c481b884cce9b7/linux.img.html)

برای دیپازیت فایل از سایت های لیچ کمک بگیرید مثل : leechfire.com

Sijav
10-04-2012, 00:29
یه سوال نمیشه از برنامه dosbox استفاده کرد؟
خیلی خیلی سریعتره!

nourbakhsh
10-04-2012, 11:15

اگر میخوای با خود مرورگر گوشی وارد سایت دانشگاه بشی جاوا اسکریپ رو خاموش کن. وارد که شدی دوباره روشن کن

mmohsenm
10-04-2012, 11:19
اگر میخوای با خود مرورگر گوشی وارد سایت دانشگاه بشی جاوا اسکریپ رو خاموش کن. وارد که شدی دوباره روشن کن

چجوری؟

nourbakhsh
10-04-2012, 11:52
چجوری؟
وارد مرورگر که شدی برو داخل setting (ستینگ مرورگر) بعد قسمت advanced بعد تیک javasciript رو بردار

nourbakhsh
10-04-2012, 12:03
دوستان کدوم ویندوز سریعتر از بقیه هستش؟
طوری که بشه حداقل یکم باهاش کار کرد

arasre
10-04-2012, 12:04
یه سوال نمیشه از برنامه dosbox استفاده کرد؟
خیلی خیلی سریعتره!

برنامه داس باکس فقط ویندوز های 98 و 95 رو اجرا می کنه.
اون هم باید مخصوص باشن تا اجرا بشن ولی شاید اینها هم اجرا شن!

arasre
10-04-2012, 12:06
دوستان کدوم ویندوز سریعتر از بقیه هستش؟
طوری که بشه حداقل یکم باهاش کار کرد

ویندوز های 98 و 95 و ....تا 2000 سریعن و linux هم خوبه ولی XP زیادی سنگینه.

nourbakhsh
10-04-2012, 12:44
یعنی نمیشه امید داشت که بتونیم ویندوز xp رو به صورت روون داشته باشیم در اینده؟

hesamgta
10-04-2012, 13:34
چرا احتمالا روي گالكسي اس ٣ روون اجرا بشه البته به شرطي كهbochs يا qemu اپديت بشن