PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل مطمئن فارسی کردن P990i

20sasa
02-08-2007, 14:39
همانطور دوستان واساتید زحمت کشیدند با گذاشتن فونتهای سریف در مموری امکان دیدن متن فارسی در گوشی فراهم میشد
ولی این راه در همه موارد جواب نمیداد تا اینکه معلوم گوشیهایی که دارای زبان چینی هستند بعلت داشتن فونت چینی در داخل رام گوشی و تداخل اون با فونتهای فارسی از این امکان محرومند
تا این لحظه تنها راه تست شده در سایت آپدیت گوشی در سه مرحله و تعویض چند فایله که کاری پر خطر و زمانبره
اما تجربه که من چند روز پیش داشتم فکر کنم مطمئن ترین و قطعی ترین راه حله موجوده
من گوشی چینی رو با فایل generic world /1 فلش کردم
نتیجه این شد که سرعت گوشی بالا رفت - رم داخلی از 48 به 62 تغییر کرد (مشخصات) - و ازهمه مهمتر از شر زبان چینی هم خلاص شدم :180: :mdr: و فونتهای فارسی و صفحه کلید براحتی آب خوردن نصب شدن و حالا در گوشی فونت فارسی بخوبی جواب میده!!!!:110: :110: :yipi:
امیدوارم این تجربه برای دیگران مفید باشه .......اگه ارزش داشت تشکر یادتون نره....

FARID
02-08-2007, 14:51
این راه قبلا هم بود :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=31988

20sasa
03-08-2007, 09:25
خیلی ممنون جناب مدیر:merci:
ولی من قبلا این تاپیک رو خونده بودم
بازم خوندم!!!!!!!
در هیج پستی مطلبی ندیدم که در مورد فلش کردن با فایل جنریک باشه
این راهی که دوستمون گفته بود(دستشم درد نکنه) مربوط به آپدیت کردنه ، اون هم سه بار
و تازه عوض کردنه دستی یه سری فایل که برای بعضی دوستان مشکلساز شده بود
ولی فلش کردن با فیل جنریک ورلد1 که من تجربه کردم نه درد سر داره ، نه اینترنت پرسرعت میخواد و نه زمان زیادی میبره
لطفا تا آخر پست رو کامل بخونید ....بعد یگید تکراریه!!!!!!!:rules: :wink:

Mohammad62
03-08-2007, 17:24
مثل این که توجه نکردید تو اون روش شما با کامپیوتر خودت این کار رو انجام میدی و هزینه اضافی هم نداری ولی در مورد فلش کردن باید دست بره تو جیب و Money پرداخت کنید مگر این که خودتون باکس داشته باشید

20sasa
04-08-2007, 01:14
البته حرف شما کاملا درسته
ولی برای بعضی ها پرداخت مبلغ بهتر از قبول کردن ریسک سه بار آپدیته و عوض کردنه فایلها
در ضمن یه سری از دوستان اینترنت دایال آپ دارن یا میرن کافی نت
خب پول چندین ساعت اینترنت و دنبال کردن چند باره ویزارد مشکل کمی نیست!!!

20sasa
04-08-2007, 01:17
قصد من از این تاپیک فقط اطلاع رسانیه
شاید کسی باشه که از این همه فونتی که به دردش نمی خورن و آپدیت چندین ساعته خسته شده باشه فکر کنه گوشیش به هیچ دردی نمی خوره!!!

pejmaaan
12-08-2007, 07:52
منهم موافقم ... خيليها به اينترنت پر سرعت اصلآ دسترسي ندارند ... و هزينه فلش كردن هم بين 5 تا 10 هزار تومنه كه فكر نميكنم هزينه زيادي براي يك گوشي 300 هزار تومني باشه ... در ضمن احتمال خرابي گوشي هم در اين روش به صفر ميرسه كه حتي اگه زير فلش گوشي خاموش بشه مسئوليتش گردن فروشگاهيه كه فلش كرده نه خود ما ... پس كلآ به صرفست ... از مديران عزيز و دوستان قديميتر هم درخواست ميشه كه تا يك كاربر جديد مياد چيزي پيشنهاد ميده خيلي زود و بدون فكر و كاملآ سليقه ايي نزنن توي ذوقش ... چون امكان داره نظر كاربران ديگه كه اين صفحات را مرور ميكنند نسبت به اونها عوض بشه و خداي نكرده . . .