PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری مستر کد گوشی رو پیدا کنم ؟ و نیاز به یه برنامه که تماس های ارسالی رو ببنده !!

salar-jooon
03-08-2007, 12:42
سلام به همه دوستان

گوشی عموم N70 هست هرکاری میکنم نتونستم مستر کدش رو پیدا کنم

البته ببینید من مسترش رو با همون برنامه که تو انجمن بود پیدا کردم با دادن ime ولی اون کد کار نمیکنه !!!!!!!!

بعد رو گوشی خودمم اجراش کردم و یه کد بهم داد ولی اون کد هم اصلا کار نکرد !!!:sad:

میشه خواهشا یکی بگه چطوری میتونم کد رو دوباره عوض کنم !!!!! :sad:

درضمن :

من یه برنامه میخوام که بتونم گوشیم رو قفل کنم طوری که اولا نتونه به خارج از کشور زنگ بزمنه و بعدشم بعضی وقتا طوری تنظیمش کنم که حتی نتونه به یه شماره معمولی زنگ بزنه !!

چون تو خود هرگوشی این امکان هست ولی وقتی پسور میخواد کار خراب میشه چون پسورد رو هم اگه درست بدی بازم میگه پسورد اشتباه ! درضمن پسورد گوشی من 5 رقمی هست و قانونشم همینه ولی این 4 رقمی قبول میکنه ایا واسه این امکان یه کد جدا درنظر گرفتن ؟

یا اگه برنامه ای داره لطف کنید و معرفی کنید

درضمن برادرمم گوشی سامسونگ E250 داره خوب اونم همین مشکل رو داره اون چی کار کنه ؟؟؟

منتظر جواب شما دوستان عزیز هستم :love:

salar-jooon
03-08-2007, 18:00
دوستان گل خواهشا کمک کنید

naser6600
04-08-2007, 03:15
براي بدست اوردن مستركد كه از همون Mcode معروف استفاده كن حتما كار ميكنه و اگر كار نكرد يا گوشي سريال چنجي است يا اشكال سخت افزاري داره

اما براي كنترل تماسها از بلك ليست يا فيلتر ماي كال استفاده كن كه هردو قوي اند با يه سرچ كوچيك پيدا ميكني اگه نشد بگو لينك بدم

در ضمن گوشي e250 كه اصلا مستر كد نداره مستركد مال نوكيا است ولي يه سكوريتي پسورد داره كه اونم يا 4 تا صفر يا يك تا چهار اما اگه مشكلت چيزه ديگست واضح تر بپرس

اگه دوستان راهنمايي بهتري ميكنند حتما ......

من از سامسونگ زياد اطلاعات ندارم

salar-jooon
04-08-2007, 10:44
ممنون دادا ناصر گل

پس با این برنامه معروف Black List میشه که تماس هارو محدود و کنترل کرد !

دمت گرم خودم میگردم پیداش میکنم

بازم ممنون و موفق باشید

salar-jooon
04-08-2007, 11:29
نشد ناصر جان !

من الان یه نسخه از برنامه BLACK list رو روگوشیم نصب کردم ولی این امکان که بتونم گوشی رو یه نوع قفل کنم تا کسی نتونه به کسی زنگ بزنه رو نداشت که نداشت !!!!!!

ببینم شاید شما نسخه ی دیگه ای دارید که این کارو میکنه ؟
میشه معرفی کنید یا لینک دانلودش رو بزاید

البته اگه براتون زحمتی نداره

بازم ممنون از توجه و لطفتون

qaderi
04-08-2007, 11:48
شماره سریال گوشیتو اینجا بزن مستر کد رو بهت میده :

http://www.lur.nu/nokia_mastercode/security_code.php

MOJTABA
04-08-2007, 12:02
ببین خود سیم کارت این قابلیت رو داره که نذاره به افرادی زنگ بزنی فقط باید fdn phone booke گوشیت رو فعال کنی بعد شماره هایی رو که میخوای بهشون زنگ بزنی رو وارد کن بعدش سیم کارت اجازه گرفتن شماره ای که تو لیست نباشه نمیده

qaderi
04-08-2007, 12:29
سلام به همه دوستان

گوشی عموم N70 هست هرکاری میکنم نتونستم مستر کدش رو پیدا کنم

البته ببینید من مسترش رو با همون برنامه که تو انجمن بود پیدا کردم با دادن ime ولی اون کد کار نمیکنه !!!!!!!!

بعد رو گوشی خودمم اجراش کردم و یه کد بهم داد ولی اون کد هم اصلا کار نکرد !!!:sad:

میشه خواهشا یکی بگه چطوری میتونم کد رو دوباره عوض کنم !!!!! :sad:

درضمن :

من یه برنامه میخوام که بتونم گوشیم رو قفل کنم طوری که اولا نتونه به خارج از کشور زنگ بزمنه و بعدشم بعضی وقتا طوری تنظیمش کنم که حتی نتونه به یه شماره معمولی زنگ بزنه !!

چون تو خود هرگوشی این امکان هست ولی وقتی پسور میخواد کار خراب میشه چون پسورد رو هم اگه درست بدی بازم میگه پسورد اشتباه ! درضمن پسورد گوشی من 5 رقمی هست و قانونشم همینه ولی این 4 رقمی قبول میکنه ایا واسه این امکان یه کد جدا درنظر گرفتن ؟

یا اگه برنامه ای داره لطف کنید و معرفی کنید

درضمن برادرمم گوشی سامسونگ E250 داره خوب اونم همین مشکل رو داره اون چی کار کنه ؟؟؟

منتظر جواب شما دوستان عزیز هستم :love:
شماره سریال گوشیتو اینجا بزن مستر کد رو بهت میده :

http://www.lur.nu/nokia_mastercode/security_code.php
اگر کدی که بهت داد کار نکرد گوشیت سریالش چنج شده هست
می تونی گوشیت رو فرمت کنی که کدش بر گرده به 1 2 3 4 5:Happy2:

naser6600
04-08-2007, 14:28
سالار جان به دنبال فيلتر ماي كال باش اما اگه من لينكشو ديدم حتما برات ميزارم

راهي هم كه مجتبي گفت جالبه اگه بتوني فعال كني

بازم موفق باشي انشاالله بتونيم كمكت كنيم

اما بلك ليست فقط براي تماس هاي ورودي ولي اون يكي فكر كنم قابليت ارسالي هم داشته باشه.

salar-jooon
05-08-2007, 08:46
سلام و ممنون از همه دوستان گلم

خوب اگه گوشی سریال چنج باشه بعد چی کار میشه کرد ؟

ACTION_GAMER
05-08-2007, 17:38
هیچی دوست عزیز روی گوشیت کار نمیکنه مستر کد

naser6600
06-08-2007, 01:24
بايد گوشيتو آپديت كني يا بدي برات با آي ام اي اصلي فلش كنند اگه ميخواي اين كارو بكني عجله كن تا دوباره نظر مخابرات عوض نشده و رجيستريها رو دوباره قفل نكرده!!!!!!

سعي كن اگه چنجي است دوباره فلش كني البته اگه

چنجي بود پس دقت كن تا يه وقت بيچاره نشي

salar-jooon
06-08-2007, 01:35
ممنون از همه و بخصوص داداش ناصر گل

حالا مجبورم همین کارو بکنم یا اصلا از خیر لوک کدش بگذرم !!!!!!!!

بازم ممنون

naser6600
06-08-2007, 02:30
خواهش ميكنم
اطلاعات من كامل نيست ولي اميدوارم موفق باشي

ما رو هم بي خبر نذار