PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضیافتی با Galaxy Note

Milo.Metallboy
08-01-2012, 11:45
ضیافتی با Galaxy Note

http://www.irupload.ir/images/i0k7yw3l7qjof2fmb2ps.jpg

سلام به همه ی دوستان... فرصتی شد تا بتونم در خدمتتون باشم با بررسی گوشی قدرتمند و جدید سامسونگ بنام گلکسی نوت... در این بررسی از مشخصات و ... صحبتی نمیکنم چون حتما تا بحال بررسی های زیادی از این گوشی رو دیدید و همه با مشخصات این گوشی آشنایی دارین ... پس صحبت رو کوتاه میکنم و به جنبه هایی از این گوشی که تا بحال مورد بررسی های زیادی قرار نگرفته میپردازم و سعی میکنم به همه ی سوال هایی که در مورد این گوشی تو ذهنتون هست جواب بدم... پس با من همراه باشید... :bx:

شاید تا همین 1 سال پیش کسی فکرش رو هم نمیکرد که گوشی ای رو در دست بگیره که 5.3 اینچ باشه... بنده که فکرش رو نمیکردم و شاید برای خیلی ها حتی یک آرزو بوده.به هر حال سامسونگ برای اولین بار این کار رو کرد و گوشی ای رو معرفی کرد که به نظر شخص نگارنده تونسته مرز بین گوشی و تبلت رو به طرز شگفت انگیزی پر کنه.
سامسونگ اسمیست که تا حدودا 3 سال پیش در اذهان عمومی یک گوشی ساز آماتور حساب میشد... مخصوصا در ایران. اما با روی آوردن سامسونگ به اندروید پیشرفتی رو در این شرکت دیدیم که تا بحال نمونه نداشته... اینکه آیا اندروید سامسونگ رو به افتخارات امروز رسونده یا بلعکس بحث مفصلی است که بعدا در مجالی دیگر در موردش با شما بحث میکنم اما با این مقدمه بررسی خودم رو از این قول جدید سامسونگ شروع میکنم و تمام سعیم رو میکنم که فقط به بیان حقیقت بپردازم و از جانب داری و تعصب دوری کنم...

=============================================

ظاهر: خب مثل همیشه ابتدا از نظر ظاهری گوشی رو بررسی میکنم.گلکسی نوت قول آسا و بسیار بزرگ نیست!!! ... بله تعجب نکنید.شاید به نسبت گوشی ای که الان دارین (حتی گلکسی اس2 ) ابتدا بزرگ به نظر برسه ولی بعد از چند ساعت کار کردن باهاش اصلا همچین احساسی رو نخواهید کرد و بلعکس وقتی به سراغ گوشی قبلی خود میرید بسیار شگفت زده میشید چراکه حس میکنید گوشی قبلیتون بسیار کوچیک هست و از خودتون سوال میکنین چطور تا بحال با این گوشی کار کرده ام ؟!!!!!!
بنده با اطمینان میگم که وقتی به گوشی های قبلیتون نگاه میکنین و در دست میگیرین از کوچکی اونها بیشتر شگفت زده میشید تا وقتی که برای اولین بار بزرگیه گلکسی نوت رو میبینین !!!

اندازه:از نظر اندازه نوت به راحتی در دستتون جا میگیره چه دستتون کوچیک باشه و چه بزرگ... درسته کاملا در کف دست شما نمیشینه ولی احساس بدی بهتون نمیده احساس خطر در مورد افتادن گوشیتون نخواهید داشت چون انگشتتون در انتهای گوشی خم میشه... به عکس دقت کنین :

http://www.irupload.ir/images/i0k7yw3l7qjof2fmb2ps.jpg

شاید خیلی از شما این سوال رو داشته باشین که حمل و نقل گوشی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟ بزرارین صادقانه جوابتون رو بدم. گوشی به راحتی در جیب تمامی شلوارهایی که پوشیدم جا میشه ولی میدونین مشکل کجاست ؟! مشکل اینجاست که به راحتی جا میشه ولی به راحتی بیرون نمیاد.شاید باید این رو هم بگم که احتمال داره برای بیرون آوردنش مجبور بشین با یک دست از روی شلوارتون و از زیر محل قرارگیری گوشی, گوشی رو به بالا حل بدین و با دست دیگتون از بالا و از توی جیبتون بیرون بکشیدش !!!. این بخاطر عرض زیاد گوشی هست.این نکته رو هم بگم اگه گوشی تو جیبتون باشه و در حین رانندگی باشین و گوشیتون زنگ بخوره حتی فکرش رو هم نکنین که در حین رانندگی گوشی رو از جیبتون بیرون بیارین چون امکانش وجود نداره !!! ضمنا اگه گوشی تو جیبتون باشه به راحتی میشه نشست و بلند شد و از این نظر مشکلی وجود نداره. با خودم فکر میکردم چرا سامسونگ نسبت 16:9 رو برای این گوشی انتخاب نکرد ؟ این بحث رو در قسمت صفحه نمایش ادامه میدم...
در کل این گوشی قابل حمل و نقل هست. اما نه به راحتی ! در کل بنده مشکل زیادی در این قسمت ندارم. شاید خیلی از شما داشته باشید !

اما با این حال فکر کار کردن با گوشی اون هم با یک دست رو از سرتون بیرون کنید. به 2 دلیل : 1-انگشت شصتتون به هیچ عنوان به همه جای صفحه نمایش نمیرسه. 2-اگه تلاش کنین که مورد 1 رو نقض کنین گوشی در موقعیت بسیار خطرناکی در دستتون قرار میگیره. به عکس ها دقت کنین :

http://www.irupload.ir/images/zca9n4a5jqpzcns9nyt4.jpg

همینطور که میبینید وقتی بخواین با 1 دست کار کنین دیگه انتهای انگشتانتون دور گوشی خم نمیشه و هر لحظه ممکنه گوشی از کف دستتون سر بخوره.

کیفیت ساخت: از نظر کیفیت ساخت همه چیز خوب به نظر میرسه... صفحه نمایش که ضد خش هست و از اون بابت نگرانی ای وجود داره. کناره های گوشی هم که با آلومینیوم پوشیده شده و هم کیفیت ساخت بالایی داره و هم بسیار گوشی رو زیبا کرده درست مثل 2 برادر کوچک سری گلکسی خودش ! درب پشتش هم بسیار خوب طراحی شده و نه اثر انگشت و چربی روش میمونه و نه خش میافته... فقط ای کاش در کنار دوربین به قدرتش هم اشاره ای کرده بود مانند تمامی گوشی های دنیا !!! هیچ نوشته ای جز آرم سامسونگ که به رنگ کروم و حکاکی شده است در پشت گوشی نیست.جای قلم هم که در زیر گوشی هست و به درستی در جای خودش قرار میگره و خطری از نظر افتادن و گم شدن قلم وجود نداره.

http://www.irupload.ir/images/go5d0ya1t1o22lhs1jbf.jpg

http://www.irupload.ir/images/oi3nwkzgggk6om2gnumj.jpg

طراحی: در مورد طراحی باید بگم که میتونست بسیار بهتر از این باشه. به جز باریک بودن گوشی ظرافت دیگه ای که در طراحی به چشمتون بخوره وجود نداره. یک مستطیل بدون هیچ ظرافتی رو اون هم با 146.9 میلیمتر طول و 9.7 میلیمتر عرض و 83 میلیمتر قطر در دست خودتون مجسم کنین .گوشی زشت نیست اما در مقابل رقیبانش زیبا هم نیست.یک نگاهی به نکسوس بندازین خودتون متوجه میشین...

http://blog.freephonecontracts.co.uk/wp-content/uploads/2011/12/samsung-galaxy-nexus-vs-galaxy-note.jpg

صفحه نمایش: خب خب خب.خودتون رو آماده کنین برای اینکه تا مدتها لبخند روی لبهاتون باشه ! چرا ؟ اطمینان میدم بهتون که هر وقت قفل گوشی رو باز میکنین و کیفیت صفحه نمایشش رو میبینین بی اختیار لبخند میزنین.صفحه نمایش بسیــــــــــار با کیفیت شفافه.رنگ ها به طرز عجیبی زنده و پویا هستن و عمق رنگ ها به وضوح بسیار بالاست مخصوصا رنگ مشکی که با رنگ مشکیه اطراف صفحه نمایش یکی هست.در نور مستقیم آفتاب علکرد صفحه نمایش شاید 10% پایین بیاد که این عالیه.وقتی یک فیلم رو به گوشی منتقل میکنین با هر رزولوشنی ! و در این صفحه نمایش پخش میکنین از انتخابی که کردین بسیار خوشحال میشین.در وبگردی و ... و کلا هر کاری که به صفحه نمایش مربوطه این گوشی بی رقیب هست.خیلتون از این نظر راحت باشه.
نکته ی دیگه ای که باید بگم این هست که نمیدونم چرا سامسونگ نسبت 16:9 رو برای صفحه نمایش گلکسی نوت انتخاب نکرد ؟ درسته الان لذت دیدن ویدیو و ... بیشتر شده اما به عرض گوشی اضافه شده و باعث شده که هم در حمل و نقل گوشی مشکلاتی ایجاد بشه و هم نشه با یک دست با گوشی کار کرد.

دوربین: در مورد دوربین باید بگم که کاملا راضی کننده هست. کیفیت عکس ها خوب و نویز کم هستش.آپشن های زیادی هم برای تنظیمات برای عکس برداری در شرایط مختلف داره. در نور کم هم فلشش بسیار بسیار قدرتمنده که بنده اصلا انتظار چنین نوری رو نداشتم. حتی در تاریکی مطلق میشه باهاش عکس کلوزآپ گرفت !!! فیلم برداری هم کیفیت بسیار بالایی دارد چه در 720p و چه در 1080p. البته در فیلم برداری فول اچ دی امکان زوم وجود نداره و لنز وسعت کمتری پیدا میکنه و لرزش های ریز تکان های بزرگ تلقی میشه !!! در کل بنده فیلم برداری اچ دی رو پیشنهاد میکنم تا فول اچ دی !
باز هم تکرار میکنم که ای کاش مشخصات دوربین رو کنار دوربین روی درب پشتی مینوشت:

http://www.irupload.ir/images/dvp0o2h4esf3fs8ux1eq.jpg

تنها نکته ای که باعث ناراحتی در قسمت دوربین هست اون حاله ی صورتی رنگ معروفه. چه در عکس برداری و چه در فیلم برداری مخصوصا از سطحی سفید بسیار باعث نگرانی و ناراحتی بنده شد. شاید از گوشی ای با این مشخصات و سطح قیمت همچین چیزی رو انتظار نداشته باشید.

ضمنا دوربین جلو هم فراتر از انتظارات شما عمل میکنه و عکس های بسیار با کیفیتی رو ثبت میکنه.

صدا و مکالمه و هندزفری: صدا در اسپیکر گوشی کیفیت خوبی داره اما به اندازه ی کافی برای بیرون از منزل بلند نیست.در کل راضی کننده هست و مشکل خاصی در این ضمینه وجود نداره.ضمنا اسپیکر در قسمت بالای محل قرار گیری قلم تعبیهشده ودر هنگام فیلم دیدن یا بازی کردن دستتون روش قرار نمیگیره. کیفیت مکالمه در حد بالای استاندارد هست. صدای طرف بسیار بلند و واضح شنیده میشود بطوری که فکر نمیکنم میزان صدا رو از 80% فراتر قرار بدین.طرف هم صدای شما رو بسیار خوب میشنوه. در کل کیفیت مکالمه برای این گوشی 10 از 10 خواهد بود بدون شک. هندزفری قرار داده شده در بسته بندی گلکسی نوت کیفیت قابل قبولی داره مخصوصا اگه از پلیری با کیفیت استفاده کنین.کلید های کنترل موسیقی هم در این هندزفری تعبیه شده و جای شکر داره. خروجی صدا در این مورد راضی کننده و بدون مشکل هست. بنده با برنامه ی powerAMP امتحان کردم و از نتیجه بسیار راضی هستم.

قلم یا S Pen : شاید بعد از صفحه نمایش خیره کننده و تاچ بسیار عالی شگفت انگیزترین بخش این فون تبلت دوست داشتنی قلمش باشه. کارهای گسترده ای رو در این گوشی به همراه قلم میشه انجام داد.حتی نیاز نیست که برای کارهای روزمره صفحه رو لمس کنین.درسته که 2 کلید پایین و لمسی رو نمیشه با قلم کلیک کرد اما برای جبرانش حالت خاصی رو در قلم در نظر گرفتن که کار اون 2 کلید رو انجام میده که در قسمت تنظیمات گوشی که در رابطه با قلم هست تمام کارهایی که میشه با قلم انجام داد رو آموزش میده.
قلم بسیار خوش ساخت و زیباست.دکمه هم روی آن تعبیه شده که کارهای مختلفی رو انجام میده. با نگه داشتن و 2 بار ضربه زدن صفحه ی یادداشت و نقاشی باز میشه و میتونین ازش لذت ببرین. انواع قلمها و رنگ ها در دسترس شماست.و شگفت انگیزتر این هست که این قلم بدون باتری کار میکنه که با این قابلیت تمامی رقبای خودش رو کنار میزنه.
انتقاد هایی که بنده برای قسمت قلم دارم : اول اینکه قلم کمی تاخیر داره.البته برنامه ی S Memo هنوز در ابتدای کار هست و هنوز برای قضاوت زمان خوبی نیست. مصلما با آپدیت های جدید این مشکل کوچیک از بین خواهد رفت گرچه هم اکنون هم به راحتی میشه با این قلم یاد داشت برداری و نقاشی کرد. دوم اینکه به نظر من سامسونگ باید در برنامه هایی که مخصوص قلم طراحی میکنه لمس انگشت رو غیرفعال کنه.چون با این چند روزی که با این گوشی کار کردم اعتقاد دارم که صفحه نمایش فرق بین قلم و انگشت رو تشخیص میده به راحتی.حالا چرا ؟ چون وقتی در حال یادداشت برداری با قلم هستین ممکنه کف دستتون به صفحه بخوره و باید چندین بار از پاک کن برای پاک کردن نقاط و خطوط اضافی که تصادفی با برخورد پایین دستتون به وجود اومده استفاده کنین.نکنه ی کوچک منفی دیگر اینه که باید کمی قلم رو به صفحه فشار بدین درست مثل صفحات تاچ مقاومتی !!! فکر کنم سامسونگ از هردو تکنولوژی برای صفحه نمایش این گوشی استفاده کرده ! که واقعا بعید نیست! یعنی هم خازنی و هم مقاومتی !!! البته نمیشه گفت مقاومتی چون با ناخن یا ... کار نمیکنه... میشه گفت یک جور لایه ی مخصوص برای شناسایی قلم در تاچ این گوشی بکار رفته... چون مثلا در صفحه نمایش فلایر از اچ تی سی قلمش باتری میخوره اما در قلم نوت باتری ای وجود نداره.
در کل قلم شما رو خوشحال خواهد کرد... !

http://www.irupload.ir/images/2v1sgzqt5rdpzze7r8m.jpg

باطری : همونطور که میدونین باطری تعبیه شده برای این گوشی 2500 میلی آمپر هست که عدد بالاییست.باید هم باشد, با وجود همچین صفحه نمایشی و همچین قدرت پردازشی... عملکرد باطری رضایت بخش است و با استفاده ی بسیار سنگین بنده تا 1.5 و با استفاده ی معمولی تا 2.5 و با استفاده ی کم تا 3.5 دوام میاورد. شارژ باتری حدود 2.5 تا 3 ساعت طول میکشد.بنده با 1 ساعت وبگردی و 2 ساعت بازی و 1 ساعت اجرای ویدیو و 1 ساعت آهنگ از هندزفریو گشت و گذار در قسمت های مختلف گوشی و حدود 20 اس ام اس و 20 دقیقه مکالمه تا 1.5 باطری خواهم داشت.برای بنده که بسیار رضایت بخش است و با آپدیت به اندروید 4 بسیار رضایت بخشتر نیز خواهد شد.... البته ذکر این نکته هم ضروریست که از کاستوم رام بر پایه ی 2.3.6 استفاده میکنم و شاید دوستان با رامهای دیگه مصرف بیشتر یا کمتری داشته باشن.

عملکرد گوشی : این گوشی با مشخصات سخت افزاری ای که داره و همتون هم میدونین متاسفانه بنده فکر میکنم که از نصف تواناییش هم در جینجربرد استفاده نمیکنه... و باید منتظر اندروید 4 باشیم تا قدرت این گوشی رو ببینیم ولی با این حال سرعتش بسیار بالاست. بنده تا بحال شاهد افت سرعتش نبودم.فیلم های فول اچ دی با حدود 4 گیگ رو به راحتی پخش میکنه...سنگینترین فایل های pdf رو به راحتی اجرا میکنه و ... عملکرد تاچش بسیار عالیه. به تمامی فرمانها به سرعت واکنش نشون میده.سرعت نصب و اجرای بازی ها و برنامه ها بسیار بسیار بالاست. سرعت بار گذاری گالری با وجود 2000 عکس و فیلم بسیار بالاست. در این مورد نگران هیـــــــچ چیزی نباشید.
یا یازی سنگین و دیدن ویدیو با کیفیت اچ دی و در هنگام شارژ شدن پشت گوشی داغ میشه البته زیاد داغ نمیشه ... میشه گفت نصف گلکسی اس2 داغ میشه... البته همه میدونیم که طبیعیه و بالاخره باید گرمای سی پی یو یه جوری از گوشی خارج بشه دیگه... بنده داغ شدن تقریبا تو تمام گوشی های با سی پی یو بالای 1ghz دیدم.حتی نوکیا 701 هم به شدت داغ میکنه و ...

سخن پایانی : دوستان عزیز در انتها با عرض کنم خدمتتون که برای انتخاب گوشی این شما هستین که به نسبت انتظاراتتون گوشی ای رو انتخاب میکنین. گلکسی نوت هم مزایا و معایب خودش رو داره مثل تمام گوشی های دیگه... اگه به دنبال صفحه نمایشی شگفت انگیز با قلمی بسیار جالب و دوربین وسرعت خوب میگردین با در نظر گرفتن اندازه ی این گوشی میتونین نوت رو انتخاب کنین اما اگه با اندازه ی این تبلت گوشی نمیتونین کنار بیاین ریسک نکنین... تمام تلاشم رو کردم که فقط حقایقی رو که در طول این چند روز از این گوشی دیدم بیان کنم بدون هیچ تعصب و جانب داری. امیدوارم لذت برده باشین... در انتها هر سوالی بود بنده در خدمتتون هستم

با تشکر از شما . میلاد محسنی . Milo.Metallboy

S.H.A.H.R.O.K.H
08-01-2012, 12:29
ایول ....من خودم بعضی چیزهاش رو نمیدونستم....این رو میگن ریویوی خودمونی...دمت گرم خسته نباشی...
ولی قلمش در کل جالب نیست....البته تجربه اول هستش ولی احتمال تو نوت2 بهترش کنند....
جالب اینجاست که قلمش رو گوشیهای دیگه کار نمیکنه...
با اومدن اندروید4 که دیگه غوغا میشه...البته دوستان زیاد روی ظاهر4 حساب نکنند ....مگه کوکرها یه کاری بکنند....من گرافیک رام برام خیلی مهمه....که سامسونگ کلا بیخیالشه نامرد...
فکرشو بکنید اگه صفحه اش از ماتریس rgb استفاده میکرد چی میشد؟؟؟ وایی!!!!!!!!!!!!
کاش طراحی پشت گوشی و دوربینش شکیلتر بود...خیلی بی ریخته....تو دست گرفتن گوشی هم عین دست گرفتن ماهی میمونه...با لبه های گردش هر آن ممکنه لیز بخوره...
ولی وقتی روش real racing2 رو بازی میکنید دیگه میرید تو دنیای خیال.....خدایی ببین اگه براش بازی بدن بیرون چه عظمتیه...gta3 رو که نگو...از کارو زندگی انداخته مارو...
در ضمن دوستان بازی کردن رو تبلت اصلا حال نمیده و زود خسته میشید...من هم تب10.1 هم تب7 داشتم هم آیپد2 و هم سونی...هیچ کدومش بدردم نخورد...فقط و فقط گالاکسی نوت

HAM3D
08-01-2012, 12:37
اقا میلاد دمت گرم
خیلی خوب بود
ولی خودمونیما خیلی گوشی خفنیه:cf:

Milo.Metallboy
08-01-2012, 12:39
خواهش میکنم عزیز. خواستم اولین پستم با گلکسی نوت رو هم داده باشم. فرقی برام نمیکنه از چه ماتریسی در صفحه نمایش استفاده شده. همینکه کیفیت بی نظیره کافیه. در مورد قلم هم خداییش خیلی خوبه. من فکر میکنم مشکل از برنامه هست. الان چون از go luncher استفاده میکنم ویدجتی داره بنام نوت. توی اونجا قلم رو امتحان کردم اصلا تاخیر نداشت.خوشحال شدم

پست ارسال شده توسط موبايل

N E X U S
08-01-2012, 13:32
میلاد جان خیلی ممنون بابت مقاله.
راستش به نظر من سامسونگ یه کار خیلی بیخود کررد که این گوشی رو ساخت,اخه یعنی چه.نه تبلته نه گوشی:4: دستای شما ماشالله بزرگه مال ما که اینجوری نیست:4: ما میگیریم دست هنوز نگرفته فکر کنم بیفته:4:
کلا هرکی خریده فکر کنم از روی کنجکاوی بوده.سامسونگ میتونست با گلکسی اس3 به این فروش یا بیشتر برسه.متاسفانه این چشم بادومی ها خودشون فروش خودشونو خراب میکنن.مونده تا بشن شرکت های امریکایی:4:(برادران عزیز من غربزده رو به خاطر این سخنان که بر زبان راندم عفو کنید:4:)

Milo.Metallboy
08-01-2012, 13:43
نه اتفاقا دست من کاملا معمولیه... چون عکس ها رو از نزدیک گرفتم اینطور بنظر میاد... تو دست میشینه راحت فقط مشکلش اینه که نمیشه با 1 دست کار کرد... البته هرکه طاووس خواهد...

Crash_HooHoo
08-01-2012, 14:37
ایول ....من خودم بعضی چیزهاش رو نمیدونستم....این رو میگن ریویوی خودمونی...دمت گرم خسته نباشی...
ولی قلمش در کل جالب نیست....البته تجربه اول هستش ولی احتمال تو نوت2 بهترش کنند....
جالب اینجاست که قلمش رو گوشیهای دیگه کار نمیکنه...
با اومدن اندروید4 که دیگه غوغا میشه...البته دوستان زیاد روی ظاهر4 حساب نکنند ....مگه کوکرها یه کاری بکنند....من گرافیک رام برام خیلی مهمه....که سامسونگ کلا بیخیالشه نامرد...
فکرشو بکنید اگه صفحه اش از ماتریس rgb استفاده میکرد چی میشد؟؟؟ وایی!!!!!!!!!!!!
کاش طراحی پشت گوشی و دوربینش شکیلتر بود...خیلی بی ریخته....تو دست گرفتن گوشی هم عین دست گرفتن ماهی میمونه...با لبه های گردش هر آن ممکنه لیز بخوره...
ولی وقتی روش real racing2 رو بازی میکنید دیگه میرید تو دنیای خیال.....خدایی ببین اگه براش بازی بدن بیرون چه عظمتیه...gta3 رو که نگو...از کارو زندگی انداخته مارو...
در ضمن دوستان بازی کردن رو تبلت اصلا حال نمیده و زود خسته میشید...من هم تب10.1 هم تب7 داشتم هم آیپد2 و هم سونی...هیچ کدومش بدردم نخورد...فقط و فقط گالاکسی نوت

چرا قلمش جالب نیست؟!

M.O.H.A.M.M.A.D
08-01-2012, 15:11
فقط و فقط گلکسی نوت
برای فیلم دیدن و بازی های HDعالیییه
تجربه ای رو که با صفحه نمایش نوت داشتم و دارم با هیچ گوشی دیگه ای نداشتم
آندروید 4 روی نوت فکر کنم خیلی جذاب تر باشه:bu:
راستی یک عکس از گلکسی 3 دیدم اندروید 4 روی نوت این شکلی باشه محشره
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=673513&stc=1&d=1326011782

rahimihaghighi
08-01-2012, 15:18
سلام دوستان.لطف کنید بگید با نرم افزار گوگل تاک میتونید مکالمه صوتی یا تصویری داشته باشید یا نه.ممنون میشم.:dk::bu:

RASSOOL
08-01-2012, 16:58
ممنون اززحمتتون ميلادجان
فقط يه سوال:
كارزيادباقلم روي lcd اثري نداره يعني به مرورزمان خش نميندازه ياحساسيتش روكم نميكنه؟

ali.r.h
08-01-2012, 17:01
واقعا جامع و عالی بووووووووود
مرسی :aj:

tardidd
08-01-2012, 17:54
میلاد جان واقعا رویو مفیدی بود من با اینکه خودم نوت دارم ولی خیلی با دقت خوندم مثل کسی که گوشی رو نداره.
جوری نوشنته بودید که انگار احساس من رو به رشته تحریر دراورده بودید.

من اون اوایل میگقتم تنها جای شک این گوشی اندازشه ولی تضمین میکنم بعد از چند روز به طور مسخره ای این احساس برعکس میشه. من بابام اس تو داره الان میگیرم دست میگم چرا اینقدر کوچیکه در حالی که روز اول اس تو هم واسم بزرگ بود. همه همین احساسو به اندازش دارن الان که رو میز میبینمش واقعا اندازش واسم معمولیه. ولی روز اول وحشت کرده بودم وقتی از پست تحویلش گرفتم.
در نهایت واسه کسانی که قصد خرید دارن به شدت توصیه میکنم تردید رو بزارن کنار.
دوربین از اس تو هم یه کوچولو بهتره.
صفحه اخرشه.
سرعت تهشه.
و....
در نهایت باز هم از میلاد عزیز تشکر میکنم.

aryan777
08-01-2012, 18:12
دوست من اگه امکان داره درخصوص نحوه استفاده از قلم اون بیشتر آموزش بدین
ممنون

Jamal.M
08-01-2012, 20:25
دستت درد نكنه ميلاد جان

بررسي جالبي بود و واقعا همونطوري كه گفته بودي يه بررسي از ناگفته ها بود.

ممنون و مهم شد

Milo.Metallboy
08-01-2012, 20:26
ممنون اززحمتتون ميلادجان
فقط يه سوال:
كارزيادباقلم روي lcd اثري نداره يعني به مرورزمان خش نميندازه ياحساسيتش روكم نميكنه؟

ممنون از شما. نه به هیچ عنوان... نوک قلمش جنسش خیلی باحاله...

از بقیه ی دوستان هم که به بنده لطف داشتین تشکر میکنم

دوست من اگه امکان داره درخصوص نحوه استفاده از قلم اون بیشتر آموزش بدین
ممنون

خواهش میکنم

ببین مثلا اگه میخوای back کنی باید دکمه رو نگه داری و به چپ بکشی... اگه میخوای ستینگ رو بزنی باید دکمه رو نگه داری و به بالا بکشی و ...

maziyar74
08-01-2012, 20:42
با مقالت خیلی حال کردم . مخصوصا اندازه ی صفحه . صفحه هرچقدر باشه آدم بهش عادت میکنه بعد از یه مدت . فقط بدیش اینه که با صفحه های کوچیکتر دیگه حال نمیده کار کنیم :4:

Danette
08-01-2012, 21:25
سلام دوست گرامی خسته نباشید اولا از تاپیک جامعی که در مورد گلکسی نوت زدین ممنون.امیدوارم امتحاناتتون رو هم خوب داده باشید به امید خدا.چند تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
1- شما گوشی رو از ال دیجیتال خریدید؟یا سایت دیگه؟
2- گوشی کاملا پلمپ و سالم بود یا نه؟(منظورم اینه که بر چسبی که خود سامسونگ روی گوشی میرنه که اگه باز شده نخرید هم برای شما پاره نبود)؟
3- به نظر شما 16 گیگ واسه این گوشی کافیه؟
4- به نظر شما سفید این گوشی قشنگتره یا مشکی؟
5- اگه امکان داره در قسمت گلکسی نوت یه تاپیک نظز سنجی رنگ سفید و مشکی بزنید اخه من بزنم میدونم سریع پاک میکنن ولی شما کاربر متخصص هستین و واسه شما احترام بیشتری قایل هستند؟
6- پشت گوشی چی نوشته؟منظورم ماد بای سامسونگ هست یا ویتنام و یا ماد بای چین هستش؟

Danette
08-01-2012, 21:27
سلام دوست گرامی خسته نباشید اولا از تاپیک جامعی که در مورد گلکسی نوت زدین ممنون.امیدوارم امتحاناتتون رو هم خوب داده باشید به امید خدا.چند تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
1- شما گوشی رو از ال دیجیتال خریدید؟یا سایت دیگه؟
2- گوشی کاملا پلمپ و سالم بود یا نه؟(منظورم اینه که بر چسبی که خود سامسونگ روی گوشی میرنه که اگه باز شده نخرید هم برای شما پاره نبود)؟
3- به نظر شما 16 گیگ واسه این گوشی کافیه؟
4- به نظر شما سفید این گوشی قشنگتره یا مشکی؟
5- اگه امکان داره در قسمت گلکسی نوت یه تاپیک نظز سنجی رنگ سفید و مشکی بزنید اخه من بزنم میدونم سریع پاک میکنن ولی شما کاربر متخصص هستین و واسه شما احترام بیشتری قایل هستند؟
6- پشت گوشی چی نوشته؟منظورم ماد بای سامسونگ هست یا ویتنام و یا ماد بای چین هستش؟

Milo.Metallboy
08-01-2012, 21:41
ممنون

1- بله
2-کاملا پلمپ بود و باز شده نبود
3-تا حالا که مشکلی با 12 گیگی که بهم داده نداشتم. به نظر کافی میرسه
4-این دیگه بستگی به خودتون داره. هر دو زیبا هستن...
6-مید بای سامسونگ هست

Danette
08-01-2012, 22:52
اقا میلاد ببخشید بسته بندی ال دیجیتال چطور بود؟طوری بسته بندی شده که به گوشی اسیب نرسه؟(به نظر شما بهشون میشه اعتماد کرد)؟

Milo.Metallboy
08-01-2012, 23:17
بسته بندی عالی بود. اگه ماشین هم از روی جعبش رد میشد هیچیش نمیشد. کارشون تو این زمینه حرف نداره... خیالتون راحت

lalik
09-01-2012, 14:04
بسیــــــار عالی بود میلاد جون...
یکم این دلاره لعنتــــــــی بیاد پایین خریدمش...کیفیت تصویرش فوق العاده فوق العادست

POUYA
09-01-2012, 21:06
مرسی میلاد جان واقعا جالب و البته متفاوت بود راسش نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی اس 2 770 فروختم تا اینو بخرم ولی نه الان چون قیمتا کهکشانیه مثل خود گوشی راسی گوشی قبلیتون چی بوده منظورم اینکه با اس 2 کار کرده بودین که تفاوتاشونو بگین

Milo.Metallboy
09-01-2012, 22:36
بله عزیزم هم گلکسی اس و هم اس2 کار کردم
چی مد نظرتون هست بپرسین تا بگم

POUYA
09-01-2012, 22:44
من باریکی اس 2 خیلی دوس داشتم خاسم ببینم چجوریه تو دست که میگیری ....یش حس میشه با توجه به اندازش یکی دگه هم من اس 2 تقریبا هرروز شارج میکردم البته ازش کارمیکشیدم مصرف نت چه جوریه

Milo.Metallboy
10-01-2012, 10:30
تو دست خوب میشینه اما نمیشه مثل اس2 با 1 دست باهاش کار کرد.اگرم بشه خیلی خطر ناک تو دستت قرار میگیره... متاسفانه مصرف نت بالاست... مخصوصا اگه با وای فای و با مرورگر خود گوشی کار کنی فکر نمیکنم به 3.5 ساعت بکشه

AMIN8282
10-01-2012, 11:17
با اجازه میلاد جان.
در مورد بسته بندی آل دیجیتال فقط یک کلمه میتونم بگم (خیلی عالیه)
فرقی نمیکنه ازشون جنس 20 تومنی بخرین یا 4 ملیون تومنی.اونقدر عالی بسته بندی میکنن که از برج 100 طبقه هم بندازی پایین هیچ چی نمیشه.
واقعا کارشون بیسته.:dk:

maaroo24
10-01-2012, 12:39
کسایی ک از گوشی بیش از تماس و sms استفاده میکنن (تماشای فیلم و وبگردی) و مث من ب عنوان کیف و کاتالوگ تصویری کارشون ازش استفاده میکنن، ب مرور نیاز ب صفحه نمایش بزرگتر پیدا میکنن.
خاطرمه وقتی گالکسی اس باصفحه 4" ب بازار اومد، تقریبا" همه صفحشو واسه ی گوشی خیلی بزرگ میدونسسن. اما یکی از دلایلی ک خود من گالکسی اسمو با ی گوشی 4.3" عوض کدم همین اندازه صفحش بود ک دیگه واسم خیلی کوچیک شده بود. جالبه ک همین 3/0 اینچ خیلی تو اندازه صفحه تاثیر داره! اما باز کوچیکه!! از طرفی حمل ی تبلت با اون اندازه های بزرگ + یک یا دوتا گوشی(شایدم بیشتر!!) نه کار عاقلانه ایه نه واسه ماها ک هرروز تنبلتر از دیروزیم! کار ساده ایه..
واسه همین چی بهتر از ی گوشی با ی صفحه نمایش hd تو اندازه های 4.6 تا 5.5 اینچ ک کیف و کاتالوگ و آیپاد و وب و دوربین عکاسی و فیلمبرداری hd و..... با بالاترین کیفیت و ابعاد معقول (و البته ناگذیر)، ک میذاری تو جیبت و با دست خالی و کت و شلوار اتو کشیده میری سر کارت..
ممنون از همه

reza3soot
10-01-2012, 14:09
میلاد جان شاید به این حرف من خرده بگیرید اما قبل از اینکه نوشته هاتونو بذارید تو سایت یه مروری بکنید!
از کسی که خودشو جایی رسونده که میتونه یه همچین دیوایسی رو تست کنه و دانسته هاشو بابقیه به اشتراک بذاره بعیده که همچین غلط املایی فجیعی رو داشته باشه اونم دوبار...
بازم ممنون که این نوشته ارزشمند رو تو سایت قرار دادین.

POUYA
10-01-2012, 14:40
تو دست خوب میشینه اما نمیشه مثل اس2 با 1 دست باهاش کار کرد.اگرم بشه خیلی خطر ناک تو دستت قرار میگیره... متاسفانه مصرف نت بالاست... مخصوصا اگه با وای فای و با مرورگر خود گوشی کار کنی فکر نمیکنم به 3.5 ساعت بکشه

اینجوری که خیلی کمه چون من از وای فای خیلی استفاده میکنم امیدوارم با اومدن رامهای جدید بهتر بشه

Mehdi_Full
10-01-2012, 19:38
میلاد جان شاید به این حرف من خرده بگیرید اما قبل از اینکه نوشته هاتونو بذارید تو سایت یه مروری بکنید!
از کسی که خودشو جایی رسونده که میتونه یه همچین دیوایسی رو تست کنه و دانسته هاشو بابقیه به اشتراک بذاره بعیده که همچین غلط املایی فجیعی رو داشته باشه اونم دوبار...
سلام
دوست عزیز این رو بزارید رو حساب خستگی زیاد
واقعا ریویو نوشتن همراه با عکس سخته و باید 100 بار "پیش نمایش" رو بزنید و نتیجه کار رو ببینید

آقا میلاد ممنون بابت ریویو خوبت :ad:

Milo.Metallboy
10-01-2012, 19:58
ممنون از توجهتون... میشه بگین کجاش رو اشتباه نوشتم ؟

miladali
10-01-2012, 20:55
کاش راجع به خروجی 5 کاناله این گوشی هم تو نقد و بررسیت اشاره ای میکردی

Milo.Metallboy
15-01-2012, 14:46
کاش راجع به خروجی 5 کاناله این گوشی هم تو نقد و بررسیت اشاره ای میکردی

متاسفانه مجازی هست دوست عزیز. فکر نمیکنم 5.1 حقیقی باشه

miladali
16-01-2012, 11:27
متاسفانه مجازی هست دوست عزیز. فکر نمیکنم 5.1 حقیقی باشه

من هدفون خودش که تست میکنی 5 کاناله بودن صدا معلومه ولی تفکیک خوبی صورت نمیگیره.(سورس صدا هم 5 کاناله بود)
حالا منتظرم ببینم کابل hdmi گیرم میوفته تا با اسپیکرهای 5 کاناله چکش کنم

Milo.Metallboy
16-01-2012, 14:37
5 کاناله بودن بودن وقتی معلومه که به سیستم صوتی ای وصل بشه که 5 کاناله باشه ...

x_zarbat
06-02-2012, 12:31
کیفیت ساخت: از نظر کیفیت ساخت همه چیز خوب به نظر میرسه... صفحه نمایش که ضد خش هست

عزیزم گلکسی نوت و نکسوس زد خش نیستند!!!
میتونید چک کنید تو سایت Gorilla Glass میبینید که Gorilla Glass نیست!!! تجربه هم نشون داده خط میوفته روش!!

Hadi-hh
06-02-2012, 13:14
عزیزم گلکسی نوت و نکسوس زد خش نیستند!!!
میتونید چک کنید تو سایت Gorilla Glass میبینید که Gorilla Glass نیست!!! تجربه هم نشون داده خط میوفته روش!!

گلکسی نکسوس gorilla نیست ولی note صفحه اش gorilla است ....
این خود سایت gorilla که بزرگ زده galaxy note رو ....
http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/samsung

اینم از gsmarena
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note-4135.php
میبینید که زده Protection Corning Gorilla Glass

~DrunK
06-02-2012, 15:43
گلکسی نکسوس gorilla نیست ولی note صفحه اش gorilla است ...
این خود سایت gorilla که بزرگ زده galaxy note رو ..

اینم از gsmarena
میبینید که زده protection corning gorilla glass

سلام
دوست گلم هادی جان خواهشا با لحن مناسب صحبت کنید...برای اثبات این قضیه میشه دوستانه هم برخورد کرد...

ضمن اینکه اقا ارمان از مدیران سابق و زحمتکش این سایت بودند...

ممنون از توجهت...

Hadi-hh
06-02-2012, 16:40
ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻨﺠﺎ ﺍﺯ ﺁﻗﺎ ﺁﺭﻣﺎﻥ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺍﮔﺮ ﻟﺤﻦ ﺗﻨﺪﻡ ﺑﺎﻋﺚ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﺸﯿﻮﻥ ﺷﺪ ﯾﮑﻤﯽ ﻋﺼﺒﯽ ﺑﻮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﻭﯾﺮﺍﯾﺶ ﮐﻨﻢ ~ﺳﺘﻤﻮ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯿﺸﺪ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ

at-pj
06-02-2012, 18:22
گلکسی نکسوس gorilla نیست ولی note صفحه اش gorilla است ...
این خود سایت gorilla که بزرگ زده galaxy note رو ..

اینم از gsmarena
میبینید که زده Protection Corning Gorilla Glass

سلام
دوست گلم هادی جان خواهشا با لحن مناسب صحبت کنید...برای اثبات این قضیه میشه دوستانه هم برخورد کرد...

ضمن اینکه اقا ارمان از مدیران سابق و زحمتکش این سایت بودند...

ممنون از توجهت...

داداشاي گلم ، بيائيد يه كم واقع بين باشيم
اين گوشي از دستم افتاد روي سراميك دو تا خط خوشگل افتاد روش كه از اون موقع كلي حالم گرفته س ، در حاليكه از همين ارتفاع گلكسيs دوستم از دستش افتاد ، قابش باز شد و باطريش پريد بيرون ولي صفحه اش آخ نگفت.يك ساله كه گوشي رو داره ، صفحش رو كه پاك ميكني عين روز اولشه.
پس مطمئن باشيد كه گوريلا گلاس نيست . يعني اين ريسك رو نكنيد كه خدائي نكرده از دستتون بيافته

Hadi-hh
06-02-2012, 18:39
داداشاي گلم ، بيائيد يه كم واقع بين باشيم
اين گوشي از دستم افتاد روي سراميك دو تا خط خوشگل افتاد روش كه از اون موقع كلي حالم گرفته س ، در حاليكه از همين ارتفاع گلكسيs دوستم از دستش افتاد ، قابش باز شد و باطريش پريد بيرون ولي صفحه اش آخ نگفت.يك ساله كه گوشي رو داره ، صفحش رو كه پاك ميكني عين روز اولشه.
پس مطمئن باشيد كه گوريلا گلاس نيست . يعني اين ريسك رو نكنيد كه خدائي نكرده از دستتون بيافته

اولا که شرایط فرق داره که چطوری گوشی بیفته یکی از دوستای من Galaxy S2 از ارتفاع نیم متری از دستش افتاد صفحه اش خط که افتاد هیچ ترک هم خرد! ضمنا وقتی گوشی از صفحه بیفته روی سرامیک هرگوشی و هر صفحه ای که باشه خط میفته

gorilla بودن به معنای اینکه گوشی رو هرجا خواستی بکوبی و انتظار داشته باشی که چیزیش نشه نیست !

مطمئنا این گوشی گوریلا گلاس هست هم تو خود سایت گوریلا زده و هم در همه ی سایتهای دیگر و خود سامسونگ

بیشتر دقت کنید!
موفق باشید.

x_zarbat
07-02-2012, 11:18
تا چند روز پیش تو سایت gorilla اسم نوت نبود اما به تازگی اضافه شده!!!
احتمال میدم اونایی که ساخت کره و چین هست gorilla نیستند و اونایی که ساخت ویتنام هستند Gorilla هستش!!
تو سایت سامسونگ هم همینطور!!!
یکی از دوستان هم مثل من قبلا دیده که اسمس از GORILLA قبلا برده نشده بود!!!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2655220&posted=1#post2655220

x_zarbat
07-02-2012, 12:10
اینم اسکرین شات که جای تردید نباشه
هر دو feature نوت رو نشون میده که قدیمی gollira نیست ولی جدیدا اضافه شده!!!
حالا به نظرتون جریان چیه؟؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=685316&stc=1&d=1328605015

و

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=685317&stc=1&d=1328605015

حالا این سایتو مثلا ببینید!!

http://www.mobicity.com.au/samsung-galaxy-note.html

اطلاعاتش به روز نشده و قدیمیه که میبینید اسمی از gollira نبرده!!!

™EXITMOOD
07-02-2012, 14:59
گوشی چالبی به نظر میاد ممنون میلاد جان..
نظر من اینه که برای این نسل از تبلت فون ها شروع خوبیه اما هنوز جای کار کردن داره و قطعا باید در آینده هم بیشتر جا بیافته این گوشی ها و هم طراحی و کارامدی بهتری به خودشون بگیرن.. باید منتظر بود تا دید شرکت های رقیب مثل htc چی تو آستین دارن تا رو کنن... فعلا که با وجود علاقم به htc و اپل، سامسونگ با این گوشی داره راضیم می کنه!

Milo.Metallboy
07-02-2012, 21:10
من تنها مشکلی که با این گوشی دارم اینه که قلمش سرعتی که من مد نظرم بود رو براورده نکرده... مثلا تو خود برنامه ی s memo قلم تاخیر داره و خیلی دوست دارم که با اومدن آندروید 4 این مشکلش حل بشه در همه ی ضمینه های دیگه بهترین هست تا اینجا...

ayin
07-02-2012, 21:15
ایا تا حالا نوت شما تو بازی ها لگ داشته واسه من که میپره بیرون هی از دیتاشه؟

Milo.Metallboy
08-02-2012, 10:51
خیر... کمتر بازی ای بوده که بپره بیرون... الان که فکر کردم دیدم اصلا تا حالا نپریده بیرون و فقط مشکلش اینه که به دیتای خیلی از بازی ها گیر میده و میخواد خودش دانلود کنه... شما اسم بازی رو هم بگین ببینم من تست کردم یا نه

lalik
10-02-2012, 19:09
مگه دوهسته ای هم لگ میزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

Milo.Metallboy
10-02-2012, 23:35
ربطی به تعداد هسته و حتی قدرت سی پی یو هم نداره... بستگی به این داره که بازی با گوشی بهینه شده باشه یا نه...اگه دقت کنین برای اکثرگوشی ها دیتای های مختلفی دارن و بستگی به نوع سی پی یو و جی پی یو داره...

ali.jojo9045
12-02-2012, 21:20
سلام من تو فکر خرید این گوشی ام همه میگن که این گوشی صفحه ی نمایشش تاچش ضعیفه می خواستم بدونم نظر شما در مورد این گوشی چی هستش .

Milo.Metallboy
13-02-2012, 14:17
میشه لطفا بگین کی میگه ؟ نکنه یکی از رفیقات که ایفون داره میگه ؟؟؟ این حرفا رو ول کن برادر.خودت باهاش کار کن بعد بیا همینجا به بقیه ی دوستان هم بگو که خوب بود یا بد...

ali.salimi92
01-04-2012, 19:11
مرسی آقا میلاد ! عالی بود !

من بین نوت و گلکسی sII HD LTE گیر کردم ! نمی دونم کدوم رو بگیرم !

شما چی پیشنهاد می کنید ؟

Nitro X2
01-04-2012, 20:24
مرسی آقا میلاد ! عالی بود !

من بین نوت و گلکسی sII HD LTE گیر کردم ! نمی دونم کدوم رو بگیرم !

شما چی پیشنهاد می کنید ؟

من نوت رو بهت پیشنهاد میدم..مطمئن باش از LTE ساپورتش خیلی بهتره.اما اگه عجله نداری 1 ماهی صبر کن تا One x بیاد اونو بگیر که تا 2 سال راحت شی حداقل. بازم خود دانی اما الان در حال حاضر خرید نوت منطقی تره
مزیت نوت : هم cpu قویتر هم Gpu قوی تر هم ساپورت بیشتر .صفحه نمایش بزرگ تر و قلم و... هم نگفتم چون اینا سلیقه ایه

ali.salimi92
01-04-2012, 20:44
مرسی دوست عزیز !
قراره یه نفر از آلمان برام بیاره !
حدودا هم اواسط اردیبهشت میاد !
حالا تا اون موقع خدا کریمه !

mkh-ana
03-04-2012, 14:08
ولی تو عملکرد سی پی یو و صفحه نمایش عمرا به گلکسی اس 2 نمیرسه

eng.oam
03-04-2012, 19:27

:ai:

Hadi-hh
04-04-2012, 01:10

بیا برو عمو جون!
نمیدونم چرا در مورد چیزی که نمیدونید الکی پست ارسال میکنید البته اینجور که معلومه اولین پستته ...
اولا که من جفت گوشیها رو دارم و اصلا در مورد صفحه نمایش نباید هیچی بگید کیفیت صفحه نوت خیلی واضح از اس2 بهتره و اینو حتی یه بچه 12 ساله هم تشخیص خواهد داد!! وقتی که صفخه نمایش نوت رو میبینید انگار دارید به یک تابلوی زیبا نگاه میکنید ! یک تصویر hd
اونایی هم که میگن pentile باعث شده زیاد بهتر نباشه چیزی بارشون نیست یه چیزی خوندن همونو اینجا مینویسن اصلا با گوشیها کار نکردن!
cpu هم که فکر کنم برا خنده گفتی
شادباشی.

M.O.H.A.M.M.A.D
04-04-2012, 05:42

شما فکر کنم هنوز گلکسی نوت رو تو دست نگرفتید که این حرف رو میزنی:cz:
من هیچ صفحه نمایشی رو در حد نوت ندیدم عالیه:dq:

mmp1391
04-04-2012, 09:37

از لحاظط صفحه نمایش و دیگر اجزا فعلا نوت زده تو پوز همه . خیالت راحت باشه
من خودم دارم و کلی با هاش حال می کنم

lalik
04-04-2012, 10:48

بابا تو دیگه خیـــــــــلی باحالی....نوت محشـــره

amoghimi20
06-04-2012, 21:55
من رفتم بخرم با گارنتی زده بود made in china
بخرم یا نه

ali.salimi92
13-04-2012, 01:27
بخرم یا نه

بخر بابا ! هیچ فرقی نداره !

kalantar10
13-04-2012, 01:29
من یه سوال داشتم نه من یه تازه کارم میخواستم بدونم از نظر بازی و برنامه منو ساپورت میکنه یا نه.یعنی به خاطر بزرگی صفحش تمام برنامه ها و بازی های اندروید روش نصب میشه یا نه

sule
14-04-2012, 11:18
من یه سوال داشتم نه من یه تازه کارم میخواستم بدونم از نظر بازی و برنامه منو ساپورت میکنه یا نه.یعنی به خاطر بزرگی صفحش تمام برنامه ها و بازی های اندروید روش نصب میشه یا نه

سلام دوست عزیز بله اکثر بازی های hd رو که تست کردم هیچ مشکلی نداشته وخیلی عالی هم

هستش البته بازی های و برنامه های دیگر روهم به راحتی اجرا می کنه . موفق باشید

h.hooman
15-04-2012, 10:46
دوستان شما از این برچسب های ضد خش که برای ال.سی.دی هست استفاده میکنین؟ فروشنده یکی روز اول بهم داد. ولی ازش خوشم نمیاد. خیلی سریع لکه میشه. شما با این مشکل چجوری کنار میاین؟

lalik
15-04-2012, 11:42
صفحه نوت خودش ضدخش هست ونیازی به برچسب برای جلوگیری از خش نیست

n7000gt
22-04-2012, 15:48
صفحه نوت خودش ضدخش هست ونیازی به برچسب برای جلوگیری از خش نیست

راستی به صورت فابریک رو خود گوشی محافظ زد خش هست ؟:ea::br::dy::au::by::cu::dn::bf:

Suspected
22-04-2012, 16:06
راستی به صورت فابریک رو خود گوشی محافظ زد خش هست ؟:

خیر دوست عزیز
این چیزی هم که دوستمون گفتن خش نمیوفته
نه اینکه بیوفته رو آسفالت 50 متر کشیده بشه بعدش صفه از اولش براق تر باشه! چون گلوریا گلاس هم حدی داره!

Suspected
22-04-2012, 16:09
دوستان شما از این برچسب های ضد خش که برای ال.سی.دی هست استفاده میکنین؟ فروشنده یکی روز اول بهم داد. ولی ازش خوشم نمیاد. خیلی سریع لکه میشه. شما با این مشکل چجوری کنار میاین؟

دوست عزیز شما یه اصلشو بگیر بعد دوتاشو بزار کناره هم تا فرقشونو متوجه بشین
اصلش حدوده 25 تومن یا کمتر هست! برچسب های غیر اصل اصولا اثر انکشت براقی پیکسل کدر کردن صفه و خیلی چیزایه دیگه رو بهمراه دارن! ولی از من میشنوی همون غیر اصلشم خوبه!

Suspected
22-04-2012, 16:11
بخرم یا نه

عزیز شما made by sumsung بگیر قابل اعتماد تر از همشه! و کره ای هست

alexproto22
22-04-2012, 16:14

یعنی این گوشیروهم چین میزنه هم کره؟؟/

Suspected
22-04-2012, 16:23
یعنی این گوشیروهم چین میزنه هم کره؟؟/

چین= copy paste
:4:
ولی خوب کسی که میخواد 1200 پول بده صرفه بهتره یکم پول بده اما اصل بخره!
واسه خودشم بهتره چینیو بعده 2 ماه ازش زده میشه! ولی اگه عاشق گوشی باشی حالا حالا داریش!
:4:

mdiyanati2004
04-05-2012, 02:28
من بین دو گوشی htc one x و samsung galaxy note موندم. به نظرتون کدوم رو بگیرم ؟
:) ممنون

MAGN3TIC C0RE
04-05-2012, 15:05
من بین دو گوشی htc one x و samsung galaxy note موندم. به نظرتون کدوم رو بگیرم ؟
:) ممنون
به نضر من صبر کن تا s3 بیاد.
نسبت به این دو گوشی خیلی بهتره...
:by:

M8000
26-05-2012, 14:32

چرا چيزي رو كه نميدوني ميگي ؟
از كي تا حالا ميد باي سامسونگ شده ساخت كره ما خبر نداريم

تنها مدل ساخت كره ميد اين كره باي سامسونگ هست و بقيه مدل ها از دم چيني است به غير مدل هاي سفارشي انگلستان و احتمالا اسپانيا

M8000
26-05-2012, 14:33
بخر بابا ! هیچ فرقی نداره !

چي ميگي براي خودت ؟‌

ميشه بگي روي چه حسابي اين حرف رو زدي ؟‌

کیوان
27-05-2012, 09:05
من موندم بین نوت و One x و یا اینکه صبر واسه SIII :bd:
ظاهرا قیمت ها هم داره میره بالا

kaati
18-06-2012, 09:40
چي ميگي براي خودت ؟‌

ميشه بگي روي چه حسابي اين حرف رو زدي ؟‌

دوستان عزیز من دیروز نوت گرفتم ولی made in china روش زده یعنی تقلبیه؟
البته من توی سایت پارس مایکروتل شماره IMEI رو چک کردم و معتبر بود
میشه منو راهنمایی کنید

~DrunK
18-06-2012, 10:37
دوستان عزیز من دیروز نوت گرفتم ولی made in china روش زده یعنی تقلبیه؟
البته من توی سایت پارس مایکروتل شماره imei رو چک کردم و معتبر بود
میشه منو راهنمایی کنید
سلام

نه دوست عزیز تقلبی نیست... فقط ساخت کشور چین هست...
گلکسی نوت فقط تو خود کشور کره تولید نمیشه...

مبارکتون باشه.

lalik
19-06-2012, 12:31
بچه ها تا 10روزه دیگه میخوام بخرم به نظرتون پایین میاد قیمت؟؟؟؟الان پرسیدم حدوده 970هست:-(((
اینقذر نخریدم تا دوباره گرون شد:-((((((((((((((((((((((

Milo.Metallboy
21-06-2012, 09:40
بله دوباره متاسفانه قیمتش رفت بالا...

mahdidanesh91
04-07-2012, 03:02
دوست عز این رام ها توسط کوکز ها دستکاری شده و بعضا" امکانات کامل رام رسمی رو نداره البته تو حیلی از موارد با حذف برنامه های رام اصلی حجم این رام ها خیلی کم هست و سرعت خوبی هم دارن و البته مصرف باطری بعضی از این رام ها هم بهبود پیدا میکنه البته تو بضی از رام ها ی کوک شده یا کاستوم امکاناتی مثا پن یا قلم کار نمی کنه که این برای بعضی ها خوشایند نیست البته نصب رام هم اگه توام با رعایت مسائل ایمنی ورعایت موارد گفته شده باشه تجربه بدی نیست شما با نصب وازمایش رام ها وکرنل های مختلف روی گوشی خودتون این تجربه رو پیدا می کنی که کدام رام برای شما خوبه و یا مثلا" کدام رام برای اجرای بازی های سنگین خوبه و یا اگه یه کاربر عادی باشین که نیاز به رام کم مصرف داره کدام رام براتون بهتره

Ma3ouD
05-07-2012, 12:37
حیف این تاپیک خوب که عکس های پست اول باز نمیشه.....

wildcat1995
22-07-2012, 13:59
من موندم بین نوت و one x و یا اینکه صبر واسه siii :bd:
ظاهرا قیمت ها هم داره میره بالا

من هم موندم بین 1100 نوکیا و گالکسی اس 3
(شوخی)

|..invisible..|
22-07-2012, 22:06
galaxy note گدجت باحالیه منم میخواستم بجای وان ایکس بگیرم اما سایز بزرگش یخورده اذیت می کنه

Sherytto
23-07-2012, 11:13
من بین این و اس 3 مونده بودم که دارم اس 3 رو انتخاب میکنم

makarony
10-12-2012, 23:03
ممنون از مقاله خوبتون
منم اول فکر میکردم خیلی بزرگه ولی بعد از کار کردن باهاش حالا میبینم گوشی های دیگه خیلی کوچیکه
برای بازی،فیلم و کتاب خوندن فوق العاده هست

Hamed.godfather
25-02-2013, 21:25
:up:

Milo.Metallboy
12-06-2013, 11:20
چرا دوستان اینقدر نبش قبر میکنن...
قفل شد...