PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایفون 4 یا 4اس

saffir
14-01-2012, 01:20
سلام به همگی .

دوستانی که قبلا ایفون 4 داشتن و الان 4اس گرفتن میخواستم بپرسم تفاوت این دو گوشی چقدر هست .

قیمت :

زیاد مهم نیست

انتظارات :

هر دو گوشی انتظارات منو براورده میکنن اما در کل سرعت .

توضیحات تکمیلی :

دوستان لطف کنن کاملا صادقانه جواب بدن چون میهوام بدونم ارزش داره 300 400 بیشتر از ایفون 4 هزینه کنم و برم 4 تس بگیرم یا نه .. . . البته اینم بگم خودم بیشتر نظرم 4اس هست اما چ.ن سی پی یو 1 هسته ای داره یمقداری .......

s.mina.1369
14-01-2012, 01:39
به نظر من 4s
سخت افزار خیلی قویتر
ساپورت به مدت خیلی طولانیتر
دوربین خیلی بهتر

amirssls
14-01-2012, 01:45
البته اینم بگم خودم بیشتر نظرم 4اس هست اما چ.ن سی پی یو 1 هسته ای داره یمقداری .......
دوست عزیز 4اس 2 هسته ای هستش ها
نظر من هم 4 اس هست اما در صورتی که جیلبریکش بیاد
چون همونطور که علی آقا گفت دوربین و سخت افزار و پشتیبانی خیلی بهتری داره
البته ساپورت اپل عالیه آیپاد نسل 3 رو هم الان ساپورت میکنه مثل سامسونگ نیست...

mohammadhazer
14-01-2012, 02:14
سلام دوست گلم...

به نظر من 4اس خیلی بهتر هست چه از نظر دوربین و چه از نظر سرعت و چه از نظر زودتر و بهتر اجرا کردن بعضی

از بازیها و نرم افزارهای سنگین . اگر هم جلبریک برایش بیاید واقعا عالی میشود و از نظر کمبود فضا هم خیال ادم

راحت هست البته اگر 64 گیگ باشد. چون من هر دوتا رو داشتم با توجه به تجربه این دوتا درکل 4اس بهتر هست .

JABER
14-01-2012, 03:08
به به-حاج آقا سفیر---همکار سابق خودمون
از اینورا حاجی!؟!؟

درسته ظاهر هر2 یکی هست
ولی گرافیک و سی پی یو فوق العاده 4اس،تفاوت محسوسی ایجاد میکنه
که کم کم با ارائه بازیهای مخصوص این سی پی یو 2هسته ای و گرافیک قویتر تفاوت معلوم میشه
سرعت هم 4اس خیلی بهتره

ولی اگر میخواهی صبر کنی،1باره صبر کن تا آیفون5 معرفی بشه:4:

porygalaxys
14-01-2012, 10:29
سلام . دوست عزیز . من قبلا آیفون 4 داشتم . بابامم ازش خیلی خوشش میومد اونو ازم گرفت و به جاش یه آیپد 2 برام خرید. این دو رو از همه ی جهات مقایسه کردم
ایفون 4 خوبه ولی وقتی یه بازی مثل infinity blade 2 رو باحاش اجرا می کنی خیلی طول می کشه تا لود کنه منه ولی ایپد خیلی سریع بازی رو لود می کنه . بنابراین 4اس هم که سی پی یوش مثل ایپد 2 هست همه ی بازی هارو خیلی سریع لود می کنه
شما هم شک نکن که 4اس بهترین گزینس چون سیری داره و دوربینش 8 مگاپیکسله و فیلم برداریش هم فول اچ دیه . گرافیکشم 7 برابر ایفون 4 هست . کلا میرزه که 400تومان بیشتر خرج کنید و 4اس بگیرید . فقط اصلا 16 گیگ نگیرید البته اگه برای بازی می خواهید چون بازی هاش حجمه بسیار بالایی داره .

omidvista
14-01-2012, 10:38
منم با نظرات دوستان موافقم

ایفون 4 اس

سخت افزار عالی,گرافیک خوب,دوربین بهتر,و...

saeed_zer0
14-01-2012, 11:20
4 اس
دوربین بهتر
cpu قوی تر
سیری ( البته درسته که کاربرد آنچنانی برای ما ایرانی ها نداره ولی یک مزیت بحساب میاد دیگه )
دادا اگه مالی مشکلی نداری شک نکن همون 4اس رو بگیر .

NIMA
14-01-2012, 11:25
4s
سخت افزار خوب+دوربین خوب

kazimov
14-01-2012, 12:04
سلام دوست عزیز .به نظر من اصلا ارزشش رو نداره تو ایران برای گوشی آیفون هزینه کنی.من الان هم آیفون 4s دارم هم گاکسی اس2.آیفون بیشتر برای کشورهایی ساخته شده که دارای اینترنت پرسرعت و رایگان مثل استرالیا نیاز مردم رو برطرف میکنه .شما برداری برای آیفون 4s هزینه کنی نرم افزار siri رو که اصلا باید دورشو خط بکشی با وضعیت اینترنتمون اصلا جایی برای بحث نداره به نظر من دوربینش هم با گالکسی اس 2 و آیفون 4 یکیه از نظر کیفیت و رزولوشن.از دوستانی هم که میگن پردازنده اش 2 هسته ای هستش باید بگم با بقیه گوشهای اپل هیچ فرقی نداره چون به فرض بازی ای رو که آیفون 4 اس اجرا میکنه مدل 3gs یا آیپد یا آیپاد هم اجرا میکنه.شما از من میشنوی یه کاری کن شما برو 200 تومن برای گوشی هزینه کن و یدونه هم آی پد 2 بگیر که به نظر من آی پد تا 5 سال دیگه هم از انواع گوشیهای آیفون سر تره و سرعتشم با 4 اس یکیه فقط مشکل دوربین داره که الان دوربین جانبی 5 مگاپیکسل آیپد 2 اومده که از طریق پورت wifi به دوربین وصل میشه که البته نمیدونم همچین چیزی تو ایران هست یا نه.من خودم به قیمت 120 دلار به تازگی از سیدنی خریدم.حالا انتخاب با خودته و تصمیم گیری هم با خودته.موفق باشی.

nanazi
14-01-2012, 12:26
سلام به نظر من یه گالکسی اس 2 بخر وخیال خودنو راحت کن ویک عمرحال کن این آیفون چیه والا آخه چی داره غیرازکلاس بیخیال بابا حیف پول که بدی واسه آیفون .من استیو روزیادی قبول دارم اما ایفونا زیادی ازش بدم میاد به نظرمن نرو پولتو بریزتو چا برو یه گالکسی بخر بقیشم بده به یه فقیر بیچاره اونم یه گوشی بخره موفق باشی

saffir
14-01-2012, 16:45
سلام به نظر من یه گالکسی اس 2 بخر وخیال خودنو راحت کن ویک عمرحال کن این آیفون چیه والا آخه چی داره غیرازکلاس بیخیال بابا حیف پول که بدی واسه آیفون .من استیو روزیادی قبول دارم اما ایفونا زیادی ازش بدم میاد به نظرمن نرو پولتو بریزتو چا برو یه گالکسی بخر بقیشم بده به یه فقیر بیچاره اونم یه گوشی بخره موفق باشی

قربونت برم ممنونم بابت صحبت هات اما اصلا حرف اس2 رو نزن
من انواع سیستم عامل ها رو با گوشی های متفاوت داشتم اما هیچوقت هیچکدومشون مثل ios بهم نچسبید .

درکل خیلی از دوستان متوجه سوالم نشدن اخه خودم هم میدونم سخت افزار 4اس قویتره اما ......

We2ta
14-01-2012, 16:52
به من نظر من 4s بهتره
چون كم كم 2هسته اي ها دارند خودشون را نشون ميدند
گرافيك قوي تر + دوربين قوي تر + cpuقوي تر

ipedram
14-01-2012, 17:04
به نظر من شما که بودجه خرید آیفون را دارید دیگه به هیچ گزینه دیگه ای فکر نکنید. خارج از بحث کلاس که یکی از دوستان در بالا اشاره کردن واقعا از نظر سخت افزاری و نرم افزاری رقیب نداره ...
حالا 4 یا 4s ?
به نظر من اگه نمیتونید برای اومدن 5 صبر کنید , 4s بگیرید .به همون دلایلی که دوستان دیگه هم گفتن :
دوربینش و پردازنده 2 هسته ای , سیری (البته اورجینالش .چون نسخه های غیر رسمی سیری برای آیفون 4 هم موجوده ) و...

nader.khorram
14-01-2012, 17:07
ماشاالله خودت بیشتر حالیته
اگه می خوای گوشیت رو نگه داری خوب قطعا 4 اس بگیر خیالتم راحت کن
اگه منتظر ایفون 5 هستی تا اون بیاد چشمتو بگیره از گوشی خودت سیر میشی یا ایفن4 یا ایپد 2 بخر موفق باشی

Araesa
14-01-2012, 17:20
منم با دوستان موافقم و 4اس رو پیشنهاد میکنم به دلیل سرعت بیشتر و دوربین بهتر..ولی..
خب جیلش نیومده یه ذره مشکل ساز شده..واسه من به شخصه جیل بریک خیلی مهمه واسه
همینه که 4 و نگه داشتم..ولی اگه شما مشکلی با جیل بریک نداری 4اس بگیری بهتره!
پیروز باشید..

saffir
15-01-2012, 12:30
ممنونم از همگی .

دوستانی که 4 داشتن بعد 4اس گرفتن چقدر تفاوت احساس کردن . (فقط بحث بازی رو ...... چون من بازی نمیکنم )

vestaboy
15-01-2012, 12:57
به نظر منم 4s به خاطر ساپورت طولانی تر و سرعت بیشتر دوربین بهتر و فیلم برداری خیلی عالیش
از نظر سرعت هم باید عرض کنم این تفاوت فقط در بازی نیست و در بروزر هم به خوبی خودشو نشون میده

maaroo24
15-01-2012, 16:35
مهم اینه ک امثال 4 بخاطر تک هسته ای بودن دارن ب حاشیه میرن و پول دادن بابتشون موضوعیتشو از دس داده مگه اینکه با قیمت خیلی پایین بخریشون..
قطططعا" 4اس

.:BEHNAM:.
15-01-2012, 19:01
دوست عزیز به نظر من هم 4s
سخت افزار بهتر+سیری+گرافیک بهتر+دوربین بهتر
وقتی هم از 4 به 4s بری اول سرعت بالاتر و بعد دوربینش نظرت رو جلب می کنه حداقل برای من اینا بیشتر نمود داشت
موفق باشید

Jacob7
15-01-2012, 23:17
منم با بچه ها دیگه موافقم بدون تردید ایفون 4 اس از همه مهمتر برتری که نسبت به 4 داره توان پخش ویدیوهای 1080p رو داره و دیگه کم کم دوران تک هسته ای ها به سر رسیده پس بدون تردید 4 اس

fire159
16-01-2012, 19:23
با وجود ریزر و قیمت برابری که دارن .
ریزر خیلی گوشی بهتریه

سیاوش
16-01-2012, 22:43
با سلام و احترام
خوب قطعا به دلیل سخت افزار قوی تر و ساپورت بهتر 4s بهتره...اما
شما که iPad2 داری به نظر من در کنارش اگر یک غول آندرویدی مثل Note یا S2 یا Galaxy Nexus داشته باشی واقعا فوق العادس و خیلی لذت بخش تر از داشتن یک 4s در کنار یک iPad2 هست
چون هم از برنامه ها و بازی ها و امکانات IOS به بهترین نحو روی بهترین دستگاهش بهره میبرید و از طرفی هم با در دست داشتن یک غول آندرویدی یک سیستم عامل متفاوت و بسیار انعطاف پذیر و متنوع تر رو تجربه میکنید
با تشکر

LARANTAS
16-01-2012, 23:03
بدون شک منم 4s رو به 4 ترجیح میدم. هم دوربین بهتری داره و هم سخت افزار قوی تر.

saffir
17-01-2012, 14:21
با سلام و احترام
خوب قطعا به دلیل سخت افزار قوی تر و ساپورت بهتر 4s بهتره...اما
شما که iPad2 داری به نظر من در کنارش اگر یک غول آندرویدی مثل Note یا S2 یا Galaxy Nexus داشته باشی واقعا فوق العادس و خیلی لذت بخش تر از داشتن یک 4s در کنار یک iPad2 هست
چون هم از برنامه ها و بازی ها و امکانات IOS به بهترین نحو روی بهترین دستگاهش بهره میبرید و از طرفی هم با در دست داشتن یک غول آندرویدی یک سیستم عامل متفاوت و بسیار انعطاف پذیر و متنوع تر رو تجربه میکنید
با تشکر

سلام دوست عزیزم

والا ایپد رو خیلی وقت پیش فروختم .
در مورد اندروید هم که قبلا گفته بودم انواع سیستم عامل ها رو با گوشی های متفاوت تجربه کردم اما هیچ کدوم مثل ios بهم نچسبید . و در مورد s2 :
یعنی اگر s2 بشه 200 هزار هم نمیخرم البته نه اینکه گوشیه بدی من بهش علاقه ندارم .