PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صرفا یک نظر......

silent_EAgle
14-01-2012, 23:19
با سلام خدمت تمامیه دوستان و کوکر های گله بخشه خودمون (حالا چه زود هم صمیم زدم)
اول از همه باید از مدیر‌های بخش معذرت بخوام که این تاپیک رو زدم که باعث به هم ریختگی بخش میشه....
امیدوارم منو ببخشید ...
بریم سره اصل مطلب :
دوستانه گرامی هدف من از زدن این تاپیک این بود که اول از همهٔ دوستان cooker رام های این انجمن تشکر کنم و از همین جا دسته همشونو ببوسم.....
نکته دوم و اصلیه این تاپیک این هستش که اومدم بگم خدمت تمامیه کوکر های گرامی که دوستان بیایین همه با هم روی یک رام کار کنین....
شاید اولش یکمی مسخره به نظر برسه ولی ما توقع داریم که یک نفره تمامیه کارها به راحتی و بی مشکل پیش بره ..... ولی تو این انجمن هر کدوم از کوکر ها رویه یک قسمت حرفه ای تر هستند
بچه ها من به خدا قصدم ناراحت کردنه کسی نیست ولی اگه هر کی توی یک زمینه خاص کار کنه اونجایه که ما میتونیم یه رام حرفه ای و بی نقص داشته باشیم
هر چند که الان هم رام‌های توی انجمن واقعا بی نظیر ان ...... ولی به نظر شخصیه من اگه بیاین همه با هم یک گروه تشکیل بدین بهترین نتیجه رو میگیرین
یعنی مثلا یکی از دوستان توی کاره گرافیکه و اعلامه آمادگی میکنه و یکی هم تو بخش framework و و و و
اینجوری میشه که هر کسی توی یک زمینه واقعا عالی عمل میکنه و این میشه که یک رام واقعا بی نقص میاد بیرون ( هر چند که الان هم رام بی نقص زیاده )
شرمنده سرتونو به درد آوردم

BABAK NURI
14-01-2012, 23:31
سلام
کار گروهی عالیه ولی خب متاسفانه اینجا ا......هست....
پیشنهادتون عالیه اگه واقعا به عملیش کرد

E.R.M.I.A
14-01-2012, 23:37
دوست گلم سلیقه ها متفاوته!!!یکی دوست داره رنگ رامی که کوک میکنه و تمش نارنجی ست باشه! یکی دوست داره ابی ست باشه! یکی دوست داره افکت های خاصی بده اون یکی نمی پسنده!!

شوربختانه یا خوشبختانه این اختلاف سلیقه ها همیشه بوده و هیچ وقت نمی تونیم یک سلیقه ی واحد جور کنیم!! نمونه ی بارزش تیم خود ما که روی رام های میترا و جدیدا آریو کار می کنه.. دوتا تم متفاوت همیشه داریم.. یکی تم گرافیکی و یکی تم استوک چون حتی تیم خودمون هم به این نتیجه رسیده باید دو سلیقه رو پاسخگو بود...

پس طبیعتا نمیشه در این زمینه واحد شد!! در زمینه اسکریپت نوشتن و کوک کردن برنامه ها و عملکردها هم نسبتا کیفیت کار دوستان بهم نزدیک هست و تفاوت انچنانی احساس نمیشه و هرچی هست به نظرم بیشتر در زمینه گرافیک و ظاهر کارهاست که دو سه تا رام ایرانی همیشه داریم

*ReZa*
14-01-2012, 23:46
دوست عزیزم جای اینجور تاپیک ها در بخش عمومی هست و در بخش رام ها صرفا رام و کرنل و اسکریپت معرفی میشه تا بخش نظم خودش رو داشته باشه.
قفل شد
-----------
ویرایش:
به درخواست استارار تاپیک, تاپیک به مدت محدود بازگشایی میشه تا سایر دوستان و کوکرها نیز شرکت کنند%

silent_EAgle
14-01-2012, 23:57
خوب ارمیا جان زمانی که شما تمامه توجهت به ساخته گرافیک باشه میتونی مثلا 2 یا 3تا تم بسازی و متناسب با سلیقه ها پیش بری....

B.e.H.r.O.u.Z
15-01-2012, 09:52
اره واقعا بیاین این کارو بکنین و روی تمام کوکرای xda رو کم کنین
حداقل اسم ایران یه جا با افتخار گفته بشه

everex_2006
15-01-2012, 10:41
منم با گفته ی آقا آرمیا موافقم ولی تا حالا دیدی کاربرای iphone بیان بگن من این رنگ و دوست دارم یا این افکتو پس وقتی یه تم عالی همه پسند درست به نتیجه برسه مطمئنا میشه یک تم یا یک گرافیک اعمال کرد .
من نمیگم بیایم پوز iphon بزنیم میگم میشه یک سلیقه رو اعمال کرد
اگه کاربرا دچار اختلاف سلیقه شدن دلیلش کوکر ها هستند
شما فرض کنید که نمیشد تعقیراتی تو تم یا گرافیک بدید آیا بازم اختلاف سلیقه وجود داشت ؟
(البته من از همه ی کوکرهای ایرانی که زحمت زیادی مکشن تشکر میکنم)

E.R.M.I.A
15-01-2012, 10:55
منم با گفته ی آقا آرمیا موافقم ولی تا حالا دیدی کاربرای iphone بیان بگن من این رنگ و دوست دارم یا این افکتو پس وقتی یه تم عالی همه پسند درست به نتیجه برسه مطمئنا میشه یک تم یا یک گرافیک اعمال کرد .
من نمیگم بیایم پوز iphon بزنیم میگم میشه یک سلیقه رو اعمال کرد
اگه کاربرا دچار اختلاف سلیقه شدن دلیلش کوکر ها هستند
شما فرض کنید که نمیشد تعقیراتی تو تم یا گرافیک بدید آیا بازم اختلاف سلیقه وجود داشت ؟

من خیلی هارو میشناسم گردنشونم بزنید هیچ تمی جز تم استوک دوست ندارند و حاضر نمی شن بریزن!!برعکس خیلی ها هم هستند عاشق تم های مختلف و گرافیک هستند!!
ما که نمی تونیم پشت سر هم هی تم بزنیم و تیم بدیم بیرون!! اختلاف سلیقه به کوکرها مربوط نیست چون کوکرها در پایه سلیقه ی خودشون رو بنا قرار میدند و رام و می زنند!! بعد این یوزر هست که میگه دوست دارم یا ندارم!!
فقط یک مثال ساده براتون میگم!! کسانی که از رام های جواد عزیز خوششون میاد و به نوعی فن ایشون و رام هاشون هستند آیا حاضر می شن رامهای ایشون رو با تم میترا داشته باشند؟:ag:

یا برعکس! کسانی که از فن های میترا هستند و بیشتر تم میترا جذبشون کرده ایا حاضر میشن ما تم امستریس رو بذاریم و با اون گرافیک کار کنیم؟ جواب در هر دو صورت منفی است!!
یکی هم مثل من و دوستانم اصلا از تم های گرافیکی و غیر از استوک خوششون نمیاد!! و ترجیح میدن حتی تغییرات گرافیکی هم که قراره لحاظ بشه بر پایه و میزان استوک باشه!

شما آیفون مثال زدی ولی مثال بجایی نبود چون ایفون و ظاهرش هرکاریش کنی شبیه به هم هستند و فقط میشه ایکون عوض کرد.. اما اندروید و گرافیکش بی نهایت اند!!

فقط می دونم بر اساس تجربه ای که دارم یک رام واحد با یک ظاهر و وجهه ی مشخص هیچ وقت موفق نخواهد بود چون باعث میشه عده و گروه دیگر خوششون نیاد..

خوشبختانه ما در بخش گالکسی اس کثرت زیادی از کوکرهای ایرانی و رام های مختلف نداریم که بگیم گیج شدیم چی استفاده کنیم!!! نهایتا 4 الی 5 رام هستند که فن های خودشون رو پیدا کردند.. فکر نکنم این چند تیم هم حاضر بشند از ولو از نظر ظاهری یک سلیقه بدست بیارند چرا که اگر حاضر بودند به صورت ناخودآگاه و ضمنی در مقایسه ی کارها می شد فهمید کدوم کوکرها از نظر سلیقه نزدیک بهم هستند و اون وقت میشد یه امیدی داشت...

به هرحال اگر همچین اتفاقی بیافته بنده هم بسیار خوشحال خواهم بود و مطمئنا از نظر گرافیک و تم هرچی در توان داشته باشم به مرحله ی اجرا خواهم گذاشت تا به قول دوستان یک نام واحد از ایران و سرزمین پارس در دنیا بدرخشه و باعث افتخارمون بشه

B.e.H.r.O.u.Z
15-01-2012, 14:43
اقا حرف شما درست
رو رام های خودشون هم کار کنند ( همچین میگم انگار وقت اضافی واسه ما دارند )
ولی یه رام با یه تم همه پسند بازم میگم همه پسند بدند فک نکنم کار خیلی سختی باشه
هر کسی هم خوشش نیومد از رام های دیگه استفاده کنه
خداییش اگه بخوان می تونن
دقت کردین بعضی وقتا اگه نظر هرکسی را درباره یه چیزی بپرسین میگن خیلی قشنگه و شاید کم کسی باشه که بگه از این خوشم نیومد :::::::> یه رام اینجوری بدن

ولی بازم دستشون درد نکنه همین که زحمت این رام ها را بدون هیچ چشم داشتی دارند واسه ما می کشن
باید خیلی هم سپاسگذارشون باشیم ولی
اگه همچین کاری بکنند عااااااااااااااااالی میشه

مثال دوستمون هم واقعا بد نبوداااا من به شخصه ندیدم کسیو که iPhone بگیره دستش بعد بگه خوشم نیومد
پس فک کنم بشه یه همچین رامی داد بیرون

Mostafa.ewig
15-01-2012, 18:47
یه چیز دیگه هم لازمه که بعضی از رام های سایت یک تم هستند نه بیشتر. این دوستان اگه فقط تم رو بزارن بهتره تا یه رام.....
البته اصلا قصد بی احترامی به کسی رو ندارم . فقط برای راحتی کار خودشون گفتم.

B.e.H.r.O.u.Z
15-01-2012, 19:22
یه چیز دیگه هم لازمه که بعضی از رام های سایت یک تم هستند نه بیشتر. این دوستان اگه فقط تم رو بزارن بهتره تا یه رام.....
البته اصلا قصد بی احترامی به کسی رو ندارم . فقط برای راحتی کار خودشون گفتم.

دقیقا موافقم
همین آلان بود که یه رام اینجوری نصب کردم
واسه همینه که میگم ای کاش همه کوکر های حرفه ای دست به کار می شدن
خداییش اگه توی xda یه گشتی بزنین به غیر از تیم سیانوژن ( خداییش چیز حالیشونه ) من تیم دیگه ای را ندیدم که از کوکر های ایرانی سرتر باشن . اگه این اتفاق می افتاد عالی می شد
که همی میگفتن این رام کاره ایرانی هاست
راستی یه سوال را میوی و سیانوژن کلا یه بحثش با بقیه رام ها ( بر پایه رام اصلی ) فرق دارن

نمیشه یه رام اینجوری داد بیرون ؟!؟!؟ ( واسم سوال شده بود )

Kaгo
16-01-2012, 09:23
دقیقا موافقم
همین آلان بود که یه رام اینجوری نصب کردم
واسه همینه که میگم ای کاش همه کوکر های حرفه ای دست به کار می شدن
خداییش اگه توی xda یه گشتی بزنین به غیر از تیم سیانوژن ( خداییش چیز حالیشونه ) من تیم دیگه ای را ندیدم که از کوکر های ایرانی سرتر باشن . اگه این اتفاق می افتاد عالی می شد
که همی میگفتن این رام کاره ایرانی هاست
راستی یه سوال را میوی و سیانوژن کلا یه بحثش با بقیه رام ها ( بر پایه رام اصلی ) فرق دارن

نمیشه یه رام اینجوری داد بیرون ؟!؟!؟ ( واسم سوال شده بود )

تایید حرف دوستمون..

میدونم اونا یه تیم بزرگن.. میدونم ساپورت میشن .. شاید شغل اصلیشون ساخت همین رام ها باشه ولی..

در حد همینی که هستیم
منم همین سوال رو دارم.. امکانش هست که رامی مثل Miui ( منظور متفاوت بودنش ِ از هر لحاظ ) یا بهتره بگم از ایده ی یک رام جدید و خاص مثل ایده Xiaomi Tech استفاده کرد؟.. یا حتی درامدزایی کرد...
که مسلمآ به راحتی حرف زدنش نخواهد بود

پ.ن
امروز واسه اولین بار تلفظ صحیح این رام رو از ویکی پدیا فهمیدم
تلفظ مانند : "Me You I"
معنی لغوی:
MI = Mobile Internet and Mission Impossible
UI= User Interface

everex_2006
16-01-2012, 11:09
راسیتش به نظر من همه ی کارهایی که خاص هستند از فکر یک نفر نیومده بیرون بلکه یه تیم روش فکر کردن
میتونیم یه نظر سنجی راجب یک رام واحد راه بندازیم و از کلیاتش یک رام تمام عیار در بیاریم و با یه برنامه ریزی و همکاری هم یه رام عالی بدبم بیرون
اینجوری هر کسیم که نتونه کمک کنه لااقل ممکنه نظرات خوبی بده
منم میخواستم برم سراغ یادگیری کوک کردن رام یا بهتر بگم لا اقل یه سری اطلاعات کسب کنم تا بتونم کمکی کنم دیدم کار هر کس نیست خرمن کوفتن ...

3.M.A
17-01-2012, 19:46
یه پیشنهاد:
اگه یه رام تهیه بشه که تمش از رام ماندانا مصطفی(M.S.G) و کارای بهینه سازی رام(رم و سیپیو و..) از مصطفی(Mostafa.ewig) و ارمیا باشه و جواد از تیم آمستریس ادکسش کنه خیلی توپ میشه

minor
17-01-2012, 22:26
منم با کلیت این پیشنهاد موافقم
در ضمن به نظر من اگه قراره رامی ساخته بشه (کاستوم رام) به نظرم باید فوق گرافیکی باشه
چون اگه طرف میخواست مثلا تم استوک داشته باشه خوب از همون رام رسمی استفاده میکرد،دیگه دنبال کاستوم نمیومد. فوقش با 1-2 تا اسکریپت سرعتش رو هم بالا میبرد

به نظر من ( نظر شخصی ) اگر ارمیا جان با آقا جواد و آقا مصطفی و آقا مهرزاد یه تیم تشکیل بده و 1 رام کوک کنن عالی میشه
اسم رام رو هم بذاریم persia rom :دی (البته پیشنهاد بود )

ممنون

mehrzad1363
17-01-2012, 22:52
سلام خدمت همگی:

بعضی از موارد فقط دور نمای زیبایی داره و هماهنگ کردنشون خیلی سخت و هزینه بره.
ما خودمون دو سری در بخش دولپرها این پیشنهاد رو دادیم . که نه تنها برا گالگسی اس 1 بلکه تمام گوشی های مختلف اچ تی سی و سامسونگ و در کل آندرویدیها با رام های استوک ولی ظاهری کاملا متفاوت کار بشه .

تعدادی کار هم من و جواد جان گذاشتیم . آیکونهای رام آمستریس رو هم ارائه کردیم ولی فقط صحبتش بود و در عمل ما چیزی ندیدیم و یه مدت بعد دیگه اصلا خبری هم نشد که قراره چنین اتفاقی بیوفته.

در مورد رام مشترک هم با اینکه من و جواد با هم داریم کار می کنیم ولی مجبورم یه سری طرح و ایده و مد رو من با کل رام ارائه بدم و جواد جان تغییراتی که مد نظرش هست رو روی رام من پیاده کنه یا بلعکس .

دیدید که یه سری رام 00 آمستریس خارج از برنامه ارائه شد و تا ورژن 5 هم پیش رفت و تازه بعد از 2 هفته رام اصلی آمستریس از این تغییرات بر خوردار شد. حالا شما حساب کنید این تیم بشه 4 یا 5 نفر .

در مورد تیم سیانوژن هم اصلا به عنوان یه تیم کوکر به کارهاشون نگاه نکنید خیلی حرفه ای تر از این چیزی که در ظاهر می بینید عمل می کنن.

خود من گوشی بریک شد فقط یک هفته معطل تعمیر کار بودم تا گوشی به دستم رسید . حالا شما ببینید تیم سیانوژن از پایه شروع به نوشتن بیس آندروید و درایور ها برای گوشی می کنن. فکر کنم توی ایران کسی رو نداشته باشیم که سواد و وقتش رو برای چنین کاری صرف کنه . خیلی هنر کنیم جی ال ایکس میزنیم :دی

B.e.H.r.O.u.Z
27-01-2012, 12:42
آقا شما یه رام با تم ماندانا
سرعت و فارسی ساز ( فونت ) میترا (آریو)
تاچ ویزارد امستریس نسخه ی 2
+ سونی براویا انجین / نوتیفیکیشن 12 تایی و ....
و از همه مهم تر اگه تیم امستریس زحمت اودکس کردن رام را بکشن

pulad
27-01-2012, 14:34
thumbs up!
به نظر من اگه همه با هم متحد شند و چند مدل بدند که سلیقه و خواسته های همه رو ارضا کنه عالیه.
مثلا:
1- کم مصرف ترین
2- گرافیکی ترین
3- سریع ترین
4- اوپتیمال ترین شبیه رام اصلی
5-....
میشه.:aj:

Forever After
27-01-2012, 15:44
به نظر من چیزی که زیاد مهمه شما رو بیس اندروید 4 کارکنین چون فکر نکنم دیگه کسی طرف جینجربرد بره!