PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞ مسابقه طراحی دکمه های دانلود (button) - اختصاصی موبایلستان ۞

HAMED
25-01-2012, 22:19
http://forum.mobilestan.net/Download.png

به نام خدا / مسابقه طراحی دکمه های دانلود (button) - اختصاصی موبایلستان
-------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از یک وقفه نسبتا طولانی از آخرین مسابقه این بخش ، اینبار همه با مسابقه ای دیگر در خدمت دوستان خواهیم بود .

همانطور که میدونید به تازگی آپلود سنتری به سایت اضافه شده که کاربران فایل های خودشون رو در این آپلود سنتر آپلود میکنند

و لینک دانلودش رو در تاپیک های سایت قرار میدن / با توجه به اینکه همیشه یکی از دغدغه های اصلی بخش گرافیک سایت ، زیباسازی فضای

سایت میباشد ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم مسابقه ای برگزار کنیم که شرکت کنندگان دکمه های دانلودی طراحی کنند که مختص موبایلستان باشد

تا کاربران سایت بتوانند از این دکمه ها در پست های ارسالی خودشون استفاده کننده و فضای سایت رو بیش از پیش زیباتر کنند .

*

اما این دکمه ها باید خصوصیاتی داشته باشند که در زیر به اختصار در موردش توضیح خواهم داد
------------------------------------------------------------------------------------------------------

شرکت برای کلیه کاربران بلامانع میباشد .

حداکثر اندازه این دکمه ها نباید از 150x50 پیکسل تجاوز کند

حداکثر حجم این دکمه ها نباید برای دکمه های متحرک (gif) بیشتر از 15 کیلوبایت و برای دکمه های (png) بیشتر از 10 کیلو بایت باشد.

تنها فرمت مجاز برای این دکمه ها png و بدون زمینه (بکگراند) میباشد .

فرمت gif فقط و فقط برای طرح های متحرک قابل قبول میباشد .

طرح های ارسالی لزوما باید برای سایت و مرتبط با سایت طراحی شده باشند .

استفاده از دکمه های آماده موجود در سایت های گرافیکی به هر شکل و عنوان ، به هیچ وجه قابل قبول نمیباشد .

در صورت استفاده ، طرح ارسالی بدون هیچ اطلاع قبلی از مسابقه حذف خواهد شد .

تعداد طرح های ارسالی برای هر کاربر حداکثر 2 طرح میباشد.

نحوه ارسال طرح ها :
-------------------

تنها راه ارسال این طرح ها برای شرکت در مسابقه ، فقط و فقط از طریق پیغام خصوصی به اینجانب میباشد.

ارسال پیغام خصوصی ، جهت ارسال طرح های خود (http://forum.mobilestan.net/private.php?do=newpm&u=230420) (کلیک کنید) (http://forum.mobilestan.net/private.php?do=newpm&u=230420)

شرکت کنند گان در این مسابقه به هیچ وجه طرح های خودشان را در این تاپیک قرار ندهند.

بدیهی است در صورت ارسال در این تاپیک ، پست ارسالی حذف و از جمع شرکت کنندگان خارج خواهند شد.
مهلت ارسال طرح ها و تاریخ اعلام برندگان :
-----------------------------------------------

:ds: مهلت ارسال طرح ها فقط و فقط تا تاریخ 20 بهمن ماه میباشد.

:ds: تاریخ اعلام برندگان انشاء الله 22 بهمن ماه خواهد بود .

جوایز نفرات برتر :
------------------

نفر اول :عضویت یکساله گروه وِیژه (+VIP ) + لوگو مسابقه + گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ .

نفر دوم : عضویت یک ساله گروه ویژه (+VIP ) + لوگو مسابقه .

نفر سوم : عضویت یک ساله گروه ویژه (VIP ) + لوگو مسابقه .

بعلاوه اینکه بهترین طرح تا اطلاع ثانوی به عنوان دکمه پشفرض دانلود در سایت استفاده خواهد شد.

نحوه ارسال جوایز نفر اول متعاقبا اعلام خواهد شد .

*

اینبار هم به رسم مسابقات گذشته ، به جهت احترام به برندگان مسابقات گذشته این بخش ، در صورتی که نفرات برتر مسابقات گذشته

(طراحی هدر به مناسبت عضویت نیم میلیون کاربر) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127449)/ (اطراحی هدر موبایلستان ، به مناسبت میلاد آقا امام زمان (عج) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158672) ، باز هم جزء نفرات برتر

این مسابقه باشند ، به فراخور رتبه ای که در مسابقه کسب خواهند کرد ، جایزه عضویت ویژه اشون دو برابر خواهد شد.

یعنی اگه نفر اول باشند ، جایزه عضویت یک ساله گروه ویژه (+VIP) ، تبدیل به 2 سال خواهد شد و الا آخر ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این تاپیک به جهت پاسخگویی به سوالات احتمالی مرتبط با این مسابقه ، تا آخرین روز مسابقه باز خواهد بود.

لـطفا از ارسـال هــــرگـــونـــه پـســت خــارج از مــوضــوع تــاپـیـک جـدا خــودداری نـمائـیـد.

لازم به ذکر است فقط از طریق این تاپیک به سوالات دوستان پاسخ داده خواهد شد.
-----------------------------------------------------------------------------------------
مدیــــر گرافیکـــــ سایتـــــ / 5 بهمن ماه 1390 / موفق باشید ...

%

S.A.B.E.R
26-01-2012, 01:45
بسیار عالی حامد جان فقط یه سوال اینکه برندگان بر چه اساس و معیاری انتخاب می شن؟مثلا بنا به تشخیص خودت؟یا رای گیری؟یا طرز دیگه ای؟ و آیا باید هر دوطرح رو با هم فرستاد؟یا میشه در یک زمان یک طرح و در یه زمان دیگه طرح بعد رو ارسال کرد؟ متشکر :mobilestan:

NDESIGN
26-01-2012, 04:09
سلام حامد جان

ایده نو و ابتکار خیلی خوب و جالبیه...

فقط به نظرم جایزه نفر اول رو تغییر بدی بهتره! چون نفر اول مطمئنا از توان گرافیکیه بهتری نسبت به بقیه برخورداره و کار با ابزار( جدا از قدرت ایده پردازی و بیان افکار) رو خوب بلده، پس به طبع نیاز چندانی به گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ نداره!

یه موضوع دیگه هم اینه که من خودم وقتی اون تاپیک دکمه ها رو زدم، خیلی خوشم اومده بود و ازشون استفاده میکردم، اما تو بخشی که بیشتر فعالیت میکنم(نرم افزار اندروید) دیدم دوستان پیام میدن، پست میدن که "اینجوری لینک نذارید،واسه دانلود به مشکل برمیخوریم" یکی از مشکلات این بود که بهیچ وجه از طریق نرم افزار محبوب tapatalk روی گوشی لینک ها قابل رویت نیست و بعضی هم میگفتن رو حالت Mobile مرورگر هم نمیتونن دانلود کنن...بنابرین استفاده از اون دکمه هارو محدود کردم و هدف اون تاپیک رو هم فقط ایجاد جو مناسب برای یادگیری ، پیشرفت و تبادل ایده ها در نظر گرفتم.
حالا با این تصمیم که شما داری واسه در نظر گرفتن طرح برتر بعنوان دکمه پیش فرض دانلود، مطئنا فراگیر تر میشه و بنظرم انجمن به مشکلاتی برمیخوره.

Sorena
26-01-2012, 08:52
حامدجان یک سوال هم من داشتم
اینکه طرح مورد نظر باید حتما رنگ و لعاب موبایلستانی داشته باشه یا نه ؟ ( مثلا با توجه به رنگ سایت حتما سبز باشه و اسم و نشانی از موبایلستان توش باشه یا نه ؟ )
این طرح اینجور که متوجه شدم باید جامع باشه که در کلیه برندها و تاپیک ها قابلیت استفاده داشته باشه،اگه غیر از این هست بیزحمت روشنمون کن

HAMED
26-01-2012, 14:35
بسیار عالی حامد جان فقط یه سوال اینکه برندگان بر چه اساس و معیاری انتخاب می شن؟مثلا بنا به تشخیص خودت؟یا رای گیری؟یا طرز دیگه ای؟ و آیا باید هر دوطرح رو با هم فرستاد؟یا میشه در یک زمان یک طرح و در یه زمان دیگه طرح بعد رو ارسال کرد؟ متشکر :mobilestan:
سلام

طرح های برتر بر اساس میزان رعایت قوانین مسابقه ، میزان خلاقیت و میزان وقتی که برای ساختشون صرف شده انتخاب میشن
انتخاب طرح ها هم توسط من و مدیریت سایت انجام میشه .
لزومی نداره هر دو طرح در یک زمان فرستاده بشه ولی اگه باهم فرستاده بشه کار من یکمی راحتر هست .

%

سلام حامد جان

ایده نو و ابتکار خیلی خوب و جالبیه...

فقط به نظرم جایزه نفر اول رو تغییر بدی بهتره! چون نفر اول مطمئنا از توان گرافیکیه بهتری نسبت به بقیه برخورداره و کار با ابزار( جدا از قدرت ایده پردازی و بیان افکار) رو خوب بلده، پس به طبع نیاز چندانی به گلچینی از بهترین مجموعه آموزش های ویدیویی فتوشاپ نداره!

یه موضوع دیگه هم اینه که من خودم وقتی اون تاپیک دکمه ها رو زدم، خیلی خوشم اومده بود و ازشون استفاده میکردم، اما تو بخشی که بیشتر فعالیت میکنم(نرم افزار اندروید) دیدم دوستان پیام میدن، پست میدن که "اینجوری لینک نذارید،واسه دانلود به مشکل برمیخوریم" یکی از مشکلات این بود که بهیچ وجه از طریق نرم افزار محبوب tapatalk روی گوشی لینک ها قابل رویت نیست و بعضی هم میگفتن رو حالت mobile مرورگر هم نمیتونن دانلود کنن...بنابرین استفاده از اون دکمه هارو محدود کردم و هدف اون تاپیک رو هم فقط ایجاد جو مناسب برای یادگیری ، پیشرفت و تبادل ایده ها در نظر گرفتم.
حالا با این تصمیم که شما داری واسه در نظر گرفتن طرح برتر بعنوان دکمه پیش فرض دانلود، مطئنا فراگیر تر میشه و بنظرم انجمن به مشکلاتی برمیخوره.

این مورد جایزه ها دیگه چیزی هست که تصویب شده و تغییرش امکان پذیر نیست
ضمنا این مجموعه آموزش از سطح بالایی برخوردار هست و کاملا مناسبه افرادی حرفه ای هست .
مورد آخر فکر کنم علی اقا یک بار جواب این سوال رو داده باشند / 99.5 درصد از کاربران سایت ازطریق کامپیوترهای شخصی
و خانگی اقدام به دانلود در سایت میکنند یعنی فقط نیم درصد از دستگاه موبایل برای دانلود استفاده میکنند به همین علت ما نمیتونیم
زیبایی فضای سایت رو فدای این دسته از کاربران کنیم .

%

حامدجان یک سوال هم من داشتم
اینکه طرح مورد نظر باید حتما رنگ و لعاب موبایلستانی داشته باشه یا نه ؟ ( مثلا با توجه به رنگ سایت حتما سبز باشه و اسم و نشانی از موبایلستان توش باشه یا نه ؟ )
این طرح اینجور که متوجه شدم باید جامع باشه که در کلیه برندها و تاپیک ها قابلیت استفاده داشته باشه،اگه غیر از این هست بیزحمت روشنمون کن

مهمترین رکن برای این طرح ها ، همانطور که از اسم مسابقه پیداست اینه که با سایت مرتبط باشه
یعنی یه رنگ و بویی از موبایلستان درش لحاظ شده باشه ، چون اگه غیر از این باشه اصلادر مسابقه شرکت داده نمیشه
این مرتبط بودن هم راه های مختلفی داره ، میتونه از دکمه های سایت الهام گرفته شده باشه ، میتونه از لوگو سایت درش استفاده شده باشه
میتونه از اسم سایت به صورت نوشتاری در طرح ها استفاده بشه و ..../ ولی باید طرح ها جامع باشه و برای بخش خاصی طراحی نشده باشه
یعنی به شکلی باشه که بشه در همه بخش ها ازش استفاده کرد .

%

NDESIGN
26-01-2012, 17:47
این مورد جایزه ها دیگه چیزی هست که تصویب شده و تغییرش امکان پذیر نیست
ضمنا این مجموعه آموزش از سطح بالایی برخوردار هست و کاملا مناسبه افرادی حرفه ای هست .
مورد آخر فکر کنم علی اقا یک بار جواب این سوال رو داده باشند / 99.5 درصد از کاربران سایت ازطریق کامپیوترهای شخصی
و خانگی اقدام به دانلود در سایت میکنند یعنی فقط نیم درصد از دستگاه موبایل برای دانلود استفاده میکنند به همین علت ما نمیتونیم
زیبایی فضای سایت رو فدای این دسته از کاربران کنیم .

خب بنظرم از اول اشتباه تعیین شده و جلوی ضرر رو هر وقت بگیریم منفعته...یک گرافیست وقتی حرفه ای میشه که پایه و اساس که همون استفاده از ابزار هست رو بطور کامل بلد باشه و دیگه چیز جدید برای یادگیری وجود نداشته باشه ولی تو بحث ایده پردازی مجال برای پیشرفت زیاده...حالا اگه این آموزش ها به نوعی میتونه رو این موضوع تاثیر بذاره که خیلی عالی هست و کمک میکنه...

من جواب ایشون رو ندیدم ولی یه نکته این وسط هست...اینکه فکر نمیکنم تمام کاربرایی که با کامپیوتر دانلود میکنن، همیشه با کامپیوتر دانلود کنن و تمام کاربرایی که بیشتر با گوشی دانلود میکنن هم همیشه با گوشی... و نمیدونم معیار استخراج این آمار چی بوده...
مثلا خوده من شده موقع خواب یا وقتی تو ماشین تو یه مسیری هستم یا مهمونی رفتم!! وارد سایت شدم و دانلود داشتم..با اینکه بیشتر کار من با pc هست...و حالا اگه قرار باشه که به قول شما به خاطر زیبایی سایت، استفاده کاربرا رو محدود کنید، خب زیاد جالب نیست..بعد اینکه بعنوان یه کاربر میگم، بنظرم تاثیر چندانی رو زیبایی سایت نداره و تو فروم های بزرگ خارجی هم ندیدم که از دکمه تصویری استفاده کنن و سعی شده به ساده ترین نحو لینک قرار بگیره...

در ضمن من طرفدار اینجور مسابقات هستم ولی فقط با همین هدف که قراره استفاده از دکمه ها فراگیر بشه کمی مخالفم!!!

amirssls
26-01-2012, 19:16
خود شما نمونه دکمه دانلودی که بالای پست اول گذاشتید سایزش 204x81 هستش
میخواستم اگه مناسب دیدید حداقل عرض دکمه رو 200 پیکسل در نظر بگیرید

KEYHAN
26-01-2012, 20:39
سلام آقا حامد ،
ببخشید پست اسپم شاید به حساب بیاد این ، ولی ،
اومدم تو تاپیک تا بگم که ، امکان داره محدودیت سایز رو 200x150 بکنید ؟
که دیدم دوست عزیز ، amirssls ، هم همین درخواست رو دارن
تو 150x150 کیفیت خیلی میاد پایین و نکات ریز عکس معلوم نمی شه ، و اونطوری طرح خیلی ساده باید باشه

من بعد از اینکه سایز رو 150 کردم ، دیدم همه ی کارام خراب شد :bw:
اگه امکانش هست
ممنون

:merci:

MAHYAR
26-01-2012, 22:02
خود شما نمونه دکمه دانلودی که بالای پست اول گذاشتید سایزش 204x81 هستش
میخواستم اگه مناسب دیدید حداقل عرض دکمه رو 200 پیکسل در نظر بگیرید

سلام آقا حامد ،
ببخشید پست اسپم شاید به حساب بیاد این ، ولی ،
اومدم تو تاپیک تا بگم که ، امکان داره محدودیت سایز رو 200x150 بکنید ؟
که دیدم دوست عزیز ، amirssls ، هم همین درخواست رو دارن
تو 150x150 کیفیت خیلی میاد پایین و نکات ریز عکس معلوم نمی شه ، و اونطوری طرح خیلی ساده باید باشه

من بعد از اینکه سایز رو 150 کردم ، دیدم همه ی کارام خراب شد :bw:
اگه امکانش هست
ممنون

:merci:

با تشکر از مدیران گرامی آقا علی و آقا حامد عزیز بابت برگذاری این مسابقه .
دوستان عزیز اگه کمی دقت کنید متوجه میشین که دلیل فرمایش آقا حامد درمورد سایز این بوده که حجم عکس بطور نسبی بالا نره .
همونطور که پایین مشاهده میکنید فرق دکمه هارو متوجه میشین :

این یه فایل gif که سایزش 105 در 50 هستش و حجمش 9 کیلو بایت و این یعنی سریع بارگذاری میشه . ( حتی برای کاربرانی که به صورت dialup وارد سایت میشن )

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676667&stc=1&d=1326876093
این هم یه فایل png با سایز 105 در 50 و حجم 10 کیلو بایت

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676126&stc=1&d=1326735441
و اما یه دکمه png با سایز 320 در 150 و حجم 103 کیلو بایت . مطمئن باشید از این قبیل دکمه ها خیلی دیر در مرورگر کاربر بارگذاری میشه و حتی ممکنه کاربر تشخیص بده اصلا لینک دانلودی وجود نداره.
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=674099&stc=1&d=1326180654

دوستان یقیناً تمام قوانین وزن شده دلیل خودشون رو دارند . موفق باشید ..

amirssls
26-01-2012, 23:43
جناب
شما بهتر از من میدونین فقط سایز عکس توی حجم تاثیر نداره لایه ها و جزئیات به کار برده توی عکس هم بسیار توی تعیین حجم عکس موثر هستند
توی مسابقه محدودیت حجم گذاشته شده میشه به شرکت کنندگان این اجازه رو داد که عکس با سایز 200 پیکسل بسازند اما فکر حجمش رو خود طراح اثر باید بکنه

در هر صورت من که 80% احتمال میدادم با درخواست من موافقت نشه با قوانین و سایز موجود طرح خودمو آماده کردم

باز هم ممنون از پاسختون

HAMED
27-01-2012, 03:17
ببینید دوستان ما اینجا قرار نیست شق القمر بکنیم ، چه بسا کارهای خیلی ساده بتونه بهترین رتبه رو کسب کنه
فقط مهم اینه که در موردش فکر شده باشه ، همین / از دوستان هم خواهش میکنم دیگه پستی من باب تغییر قوانین و نوع جایزه ها
و درخواست های اینچنینی در این تاپیک نداشته باشند ، چون به اندازه کافی در مورد این مسائل توضیح دادم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد سایز دکمه ها هم باید بگم کاملا انتخاب این سایز تعمدی بوده ... / علاوه بر مسائل Load صفحات ، مسئله هنر و میزان تسلط
طراح بر فتوشاپ هم برای ما مهم بوده / بهرحال در این مواقع هست که یک طراح در شرایط اینچنینی میتونه هنر خودش رو به رخ بکشه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در آخر این لوگو هم برای دوستانی قرار میدم که ازم درخواست کرده بودن ، لوگوی سایت رو دراختیارشون بگذارم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=680558&stc=1&d=1327623745

%

bahramn983
27-01-2012, 04:09

ببخشید منظورتون اینه که شما واسه طراحی و ساخت دکمه از فوتوشاپ استفاده میکنید ؟؟
Corel ? Illustrator ? بهتر نیست واسه اینکار ؟

bahramn983
27-01-2012, 04:15
سلام ! عذز میخوام من سر در نمیآرم !! اگه قضیه اینقدر حائزه اهمیت ه واستون ، که واسه یه دکمه دانلود مسابقه برگزار میکنید اون هم با این همه جوایز خوب ، بهتر نبود لوگوی سایتتون رو با فرمت ai یا cdr در اختیار بقیه میزاشتید ؟ اگر واقعا" کار حرفه ای میخواهید ، حرفه ای برخورد کنید . اون عکسی که شما گذاشتید به عنوان لوگو واقعا" انتظار دارید ازش استفاده کنیم واسه طراحی ؟ اگه با illustrator هم حتی live traceش کنیم خوب چیزی ازش نمیمونه و کلا" بهم میریزه ! ! یا اینکه میگفتید که طراحی وکتور لوگو هم به ععده طراح است ! نه اینکه یه عکس کوچولو آپ کنید واسه استفاده بقیه.

ضمن این که فکر کنم تا اونجایی که میدونم فوتوشاپ استفاده ی چندانی نداره واسه طراحی لوگو و دکمه و ... . و تمام گرافیست های حرفه ای (البته به جز ایران) از نرم افزارهای وکتور واسه اینکار استفاده میکنن. میدونم که میدونید ، نمیدونم چرا گیر دادید به فوتوشاپ. احتمالا" به خاطره اینکه از هر 10 نفر 9تا به فوتوشاپ آشنایی دارند . نمیدونم به هر حال .. ممنون

HAMED
27-01-2012, 04:42
دوست عزیز من فتوشاپ رو مثال زدم چون اینجا یک فروم تخصصی گرافیک نیست و مسلما دوستان اندکی هستند
که با دیگر برنامه های گرافیکی آشنایی دارند / یقینا Corel و Illustrator بهتر میتونه در این سایز و مشخصا برای اینکار جواب بده
در پست قبلیم هم اشاره کردم ، انتظار ندارم کسی کاری فوق العاده حرفه ای انجام بده / چون اینجا یک فروم تخصصی گرافیک نیست

در اختیار قرار دادن لوگو هم فقط و فقط به دلیل درخواست گروهی از دوستان بوده و الا هیچ اجباری نیست که در طرح ها از لوگو استفاده بشه
ضمنا بنده نمیتونم فقط برای این مسابقه ، فایل PSD یا AI لوگو رو در اختیار همه قرار بدم / اگه یه چرخی در نت بزنید متوجه دلیل این کار من خواهید شد .
متاسفانه خیلی از فروم های تازه تاسیس ، بسیاری از نشانه ها و دکمه ها سایت رو بدون اجازه در فروم خودشون استفاده کردن
حتی به همین هدر هم رحم نکردن و عینا با اندکی تغییرات در سایتشون استفاده کردن

بنابراین اصلا دلم نمیخواد برای یک مسابقه ، منافع سایت رو به خطر بندازم ...
در ثانی با توجه به سایز دکمه ها فکر نکنم دیگه به سایز بزرگ این لوگو احتیاج باشه ...

%

Davood_titan
27-01-2012, 13:34
یه سوال دکمه ها مثل اینایی که دوستان درست کردن ما هم درست کنیم ؟؟

مثل اینا
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676363&stc=1&d=1326804882

KRH
27-01-2012, 15:08
یه سوال دکمه ها مثل اینایی که دوستان درست کردن ما هم درست کنیم ؟؟

مثل اینا
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676363&stc=1&d=1326804882

سلام
داوود جان لازم نیست دکمه ها سبک کارتونی داشته باشن و به صورت شکلک باشن ... اون یه بحث جدا در یک تاپیک جدا هست ...

شما می تونی یه سر به اینجا بزنی :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190039 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190039)

موفق باشی:bx:

Davood_titan
27-01-2012, 15:39
سلام
داوود جان لازم نیست دکمه ها سبک کارتونی داشته باشن و به صورت شکلک باشن ... اون یه بحث جدا در یک تاپیک جدا هست ...

شما می تونی یه سر به اینجا بزنی :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190039 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190039)

موفق باشی:bx:

آهااااااا :bx:
من فکر کردم باید از اون کارتونی ها باشه

Sorena
27-01-2012, 16:39
ببینید دوستان ما اینجا قرار نیست شق القمر بکنیم ، چه بسا کارهای خیلی ساده بتونه بهترین رتبه رو کسب کنه
فقط مهم اینه که در موردش فکر شده باشه ، همین / از دوستان هم خواهش میکنم دیگه پستی من باب تغییر قوانین و نوع جایزه ها
و درخواست های اینچنینی در این تاپیک نداشته باشند ، چون به اندازه کافی در مورد این مسائل توضیح دادم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد سایز دکمه ها هم باید بگم کاملا انتخاب این سایز تعمدی بوده ... / علاوه بر مسائل load صفحات ، مسئله هنر و میزان تسلط
طراح بر فتوشاپ هم برای ما مهم بوده / بهرحال در این مواقع هست که یک طراح در شرایط اینچنینی میتونه هنر خودش رو به رخ بکشه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در آخر این لوگو هم برای دوستانی قرار میدم که ازم درخواست کرده بودن ، لوگوی سایت رو دراختیارشون بگذارم

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=680558&stc=1&d=1327623745

%

حامدجان خسته نباشی
با نهایت احترام ، به نظر من نباید طرح لوگو رو میزاشتی ، به قول خودتون اگه یه نفر اینکاره باشه میتونست طرح لوگو رو از عکس سردر سایت دربیاره
من خودم توی کارهام از همونجا لوگو رو استخراج کردم

KEYHAN
27-01-2012, 18:45
حامدجان خسته نباشی
با نهایت احترام ، به نظر من نباید طرح لوگو رو میزاشتی ، به قول خودتون اگه یه نفر اینکاره باشه میتونست طرح لوگو رو از عکس سردر سایت دربیاره
من خودم توی کارهام از همونجا لوگو رو استخراج کردم

دوست عزیز ،
ممنون ،
ولی اگه کسی واقعا اینکاره باشه ، یکی مثلش میسازه ،

موفق باشید...!

ویرایش : عکسو برداشتم krh عزیز ، ممنون ، متوجه نبودم

KRH
27-01-2012, 20:04
دوست عزیز ،
ممنون ،
ولی اگه کسی واقعا اینکاره باشه ، یکی مثلش میسازه ،
خدمت دوستان عزیز :

سایز : 1500x1500

البته به خوبی طراحی آقا حامد نیست , ولی.... :dn::bo::df::dn:

موفق باشید...!

سلام
لطفآ لوگو موبایلستان رو که با سایز بزرگ قرار داده اید ، بردارید ... دلیلش رو حامد جان در پست 14 توضیح دادن ...

شما می تونید طرح دانلود رو در تاپیک زیر قرار بدید :(در صورتی که طرح شما در مسابقه شرکت نکرده)

دکمه های زیبا با لوگوی موبایلستان برای وارد کردن لینک (کلیک کنید) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190039)

KEYHAN
27-01-2012, 20:08
سلام
دوست عزیز ، این اگه طرح شما واسه دانلود هست که :
حامد جان گفتن طرح هارو در سایز 150x50 براشون پیغام شخصی کنید ...
نه اینکه اینجا بذارید با حجم 300 کیلوبایت !!!(حداکثر حجم در پست 1 گفته شده)

متوجه هستم دوست عزیز ، ممنون
این طرح مسابقه نیست ،
اینو یه ماه پیش ساخته بودم واسه دانلود های پست های خودم :dn: :ab:
تو پست بالایی لوگوی موبایلستانه که با سایز بزرگ گذاشتم واسه دانلود بقیه ، ( لینکه )
ممنون

mido-mido
30-01-2012, 17:50
سلام دوستان اینم از آیکون من که شاید کمکی باشه واسه سایت که فکر میکنم آموزش های این سایت هیچ جای اینترنت واقعا به این سبک تخصصی نیست واقعا ازتون ممنون:dv:

سایز:150x150

حجم:17 کیلوبایت

نحوه ارسال طرح ها :
-------------------
-تنها راه ارسال این طرح ها برای شرکت در مسابقه ، فقط و فقط از طریق پیغام خصوصی به اینجانب میباشد.
-ارسال پیغام خصوصی ، جهت ارسال طرح های خود (کلیک کنید)
-شرکت کنند گان در این مسابقه به هیچ وجه طرح های خودشان را در این تاپیک قرار ندهند.
-بدیهی است در صورت ارسال در این تاپیک ، پست ارسالی حذف و از جمع شرکت کنندگان خارج خواهند شد.

باید به خود hamed عزیز پیغام خصوصی کنین طراحی تون رو...

OWNAY
01-02-2012, 20:52
اگه حجم دکمه png ای که ساختیم یه خورده از 10 کیلوبایت بیشتر باشه اشکالی داره ؟ مثلا" 10.7 کیلوبایت .

H A M ! D
01-02-2012, 21:05
اگه حجم دکمه png ای که ساختیم یه خورده از 10 کیلوبایت بیشتر باشه اشکالی داره ؟ مثلا" 10.7 کیلوبایت .
دیگه سعی کن از 11 کیلو بایت بیشتر نشه

HAMED
09-02-2012, 09:16
با عرض سلام و خسته نباشید / دوستان فقط و فقط تا ساعت 12 امشب فرصت دارید طرح های خودتون رو ارسال کنید.
بدیهی هست ، طرح های ارسالی بعد از این ساعت ، به هیچ عنوان در مسابقه شرکت داده نخواهند شد / ممنون

%

Sorena
09-02-2012, 20:59
با عرض سلام و خسته نباشید / دوستان فقط و فقط تا ساعت 12 امشب فرصت دارید طرح های خودتون رو ارسال کنید.
بدیهی هست ، طرح های ارسالی بعد از این ساعت ، به هیچ عنوان در مسابقه شرکت داده نخواهند شد / ممنون

%

حامدجان نتایج ایشالا کی اعلام میشه ؟

H A M ! D
09-02-2012, 21:13
تاریخ اعلام برندگان انشاء الله 22 بهمن ماه خواهد بود .

TERMINATOR
11-02-2012, 13:58
سلام
22 بهمن هم که تموم شد
چی شد این اسامی برنده ها.
من جایزه ام رو می خوام ( سفر به دور دنیا )

HAMED
11-02-2012, 19:11
سلام / اینبار بر خلاف مسابقات گذشته اصلا و ابدا ، طرح های ارسالی وضعیت خوبی ندارند !!! با اینکه از لحاظ کمی ، کاربران شرکت کننده
بیشتر از مسابقات گذشته بوده ، ولی از لحاظ سطح کیفی طرح های ارسالی فوق العاده ضعیف تر از مسابقات گذشته بوده !!!

اولین مشکل طرح ها اینه که تقریبا 95 درصد از کاربران به هیچ وجه قوانین حجم و سایز رو رعایت نکردن ، به همین دلیل به طور خودکار این طرح ها حذف شدن
دومین مشکل از لحاظ سطح کیفی طرح ها هست که اگه بخوایم میانگین سطح کیفی کل طرح های ارسالی رو بگیریم ، فوق الــــــــعاده پائین هست .
این سطح به قدری نازل هست که من خیلی سخت میتونم سه طرح برتر این مسابقه رو انتخاب کنم / حتی اگه بخوایم اون قانون حجم و سایز قوانین
هم نادیده بگیریم و طرح های حذف شده رو در مسابقه شرکت بدیم ، باز هم شرایط تغییر نمیکنه ...

خلاصه مطلب اینه که من کلا در جریان انتخاب طرح های برتر این مسابقه دچار مشکل شدم .
فعلا داریم راه های دیگه رو بررسی میکنیم تا بتونیم این مسابقه رو به بهترین شکل خودش خاتمه بدیم .

%

vahid685
13-02-2012, 09:34
سلام
امرو24بهمن یعنی دو روز از قرارتون گذشته
درنهایت جایزه برنده ها رو میدین یا برن:020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: کنن!!!!!؟

text1
13-02-2012, 14:59
دوست عزیز دارن هیجان کار رو زیاد می کنن... :df::df::df::df::df:

TERMINATOR
13-02-2012, 15:15
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
آقا حامد میشه ازتون خواهش کنیم که اون طرح های ارسالی رو توی یکی از همین پست ها قرار بدین تا حداقل ما هم طرح های استفاده شده در این مسابقه رو ببینیم. چون مهلت مسابقه تموم شده بود اینو گفتم.

HAMED
15-02-2012, 11:07
سلام

این تصویری از کل طرح های قابل قبولی هست که برای مسابقه فرستاده شده
و بقیه به دلیل عدم رعایت سایز و یا حجم گفته شده در قوانین از مسابقه حذف شدند
بهرحال باید از بین همین طرح ها سه طرح انتخاب بشه و این کار به زودی انجام خواهد شد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689266&stc=1&d=1329293376

erfangame
15-02-2012, 11:39
ماله من حجمش زیاد شد ولی حد اقل ببینین چی ساختم
http://up6.iranblog.com/images/88712775814223120337.png

KEYHAN
15-02-2012, 12:19
سلام آقا حامد ،
طرح های من؟
یکی 150x79 با حجم 3.9 کیلوبایت ،
اون یکی 150x84 با حجم 5.6 کیلوبایت ،

:au::ci::au::ci:

http://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/Keyhan.igo%20(1).png

http://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/Keyhan.igo%20(2).png

:ci:

text1
15-02-2012, 12:46
سلام آقا حامد ،
طرح های من؟
یکی 150x79 با حجم 3.9 کیلوبایت ،

:au::ci::au::ci:

http://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/Keyhan.igo%20(1).png

http://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/Keyhan.igo%20(2).png

:ci:

خب دقت نکردی دیگه ابعاد 50*150 بود.... :df:

حجم هم 10KB بود که با تخفیف گفتن 11KB هم قبوله ....

:dk:

KEYHAN
15-02-2012, 12:50
خب دقت نکردی دیگه ابعاد 50*150 بود.... :df:

حجم هم 10KB بود که با تخفیف گفتن 11KB هم قبوله ....

:dk:

دوست من ، هم سایز عکس های من و هم حجمشون کوچیکتره ،
آقا حامد گفتن : نباید از 150x150 و 10 کیلو بایت تجاوز کنن ،
که طرح های من کاملا استاندارده ،
ولی نمی دونم چرا اینجا نیستن
:dn:

text1
15-02-2012, 13:01
:ag:
دوست من ، هم سایز عکس های من و هم حجمشون کوچیکتره ،
آقا حامد گفتن : نباید از 150x150 و 10 کیلو بایت تجاوز کنن ،
که طرح های من کاملا استاندارده ،
ولی نمی دونم چرا اینجا نیستن
:dn:

50*150 نه 150*150....:df:

اینم نقل قول :

حداکثر حجم این دکمه ها نباید برای دکمه های متحرک (gif) بیشتر از 15 کیلوبایت و برای دکمه های (png) بیشتر از 10 کیلو بایت باشد.

:df::df::df::df::df::df:

KEYHAN
15-02-2012, 13:14
50*150 نه 150*150....:df:

اینم نقل قول :

:df::df::df::df::df::df:

:be::da::au::bn::bw::be::be::al::al:

من اینو 150*150 خوندم ،
ولی اگه فضای خالی بالا و پایین عکسو پاک کنم ، میشه 150*51

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689334&stc=1&d=1329214800

اینم بی انصافی می شه ، :ao:

TiNCO
15-02-2012, 14:26
سلام

این تصویری از کل طرح های قابل قبولی هست که برای مسابقه فرستاده شده
و بقیه به دلیل عدم رعایت سایز و یا حجم گفته شده در قوانین از مسابقه حذف شدند
بهرحال باید از بین همین طرح ها سه طرح انتخاب بشه و این کار به زودی انجام خواهد شد ...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689266&stc=1&d=1329293376

پس مال ما کوشش؟:ci:

Davood_titan
15-02-2012, 15:03
نظر سنجی کی گذاشته میشه ؟

mplove
15-02-2012, 17:41
مگه قراره نظرسنجی گذاشته بشه؟
مال من اون تو هست حجم عکس هم ملاکه؟مال من خیلی کمه

Sorena
15-02-2012, 23:33
دوستان شاید این طرح ها فیلترهای دیگه ای رو هم گذرونده باشند،طرح من هم علارقم رعایت حجم و ابعاد توی طرح ها نیست
دلخوری نداره
حتما در حد و اندازه این طرح های دوستان نبوده :ak:

masouddesign
16-02-2012, 01:47
دوستان شاید این طرح ها فیلترهای دیگه ای رو هم گذرونده باشند،طرح من هم علارقم رعایت حجم و ابعاد توی طرح ها نیست
دلخوری نداره
حتما در حد و اندازه این طرح های دوستان نبوده :ak:

منم همینطور:ac:

vahid685
16-02-2012, 02:06
سلام حامد جان
تومسابقه که شرکت ندادی، یعنی حتی ارزش گذاشتن تو تاپیک هم نداشت!!؟؟ :ac: :ac: :ac:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689838&stc=1&d=1329347131
راستی اینم اضافه کنم که حجم طرح و اندازه طرح های من استاندارده
ولی چون هر دوتارو تویه عکس قرار دادم زیاد شده
کل حجم طرح 20kb که چون دوتا طرح هست نصفش میشه10kb
البته این کارم واسه راحتی آقا حامد انجام دادم چون گفته بود(اگه هردوتا طرح و یه جا بفرستین راحت ترم)

dead aragorn
16-02-2012, 06:29
:be::da::au::bn::bw::be::be::al::al:

من اینو 150*150 خوندم ،
ولی اگه فضای خالی بالا و پایین عکسو پاک کنم ، میشه 150*51

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689334&stc=1&d=1329214800

اینم بی انصافی می شه ، :ao:

من يه گرافيستم كه اين كار شغلمه و توش زندگي ميكنم .
همين الان اين تاپيك رو خوندم و ا اينكه وقتش تموم شده بود 20 دقيقه اي رو وقت گزاشتم و يه طرح روي كاغذ زدم ،وقتي طرح ايشون رو ديدم اورم نميشد آخه دقيقا همون طرحي ود كه من زده بودم.
به نظر من هم كاملا از بقيه طرح ها برتري دارن ،صرف نظر از قيد و بندهاي قانون مسابقه (كه البته ايشون رعايت هم كردند البته با بي احتياطي) هدف همه زيبايي سايت هست.

پ.ن البته تصميم با بزرگان سايت هست.
پ.ن2 :لازم هست كه بگم من با اين دوستمون هيچ ارتباطي نداشم. (حالا فردا بيا بگو تو داداششي ،تو خودشي و...)

amirssls
16-02-2012, 09:02
به نظر من دلیل اینکه کیفیت طرح ها به گفته خود شما پایین هست این قوانین سخت هست
بعضی وقت ها واقعا نمیشه کاری کرد که 12 کیلوبایت بشه 10 کیلوبایت !

در کل اینم طرح من با حجم 11.5 کیلوبایت خودش از مسابقه حذف شد

http://up98.org/upload/server1/02/a/vfdp8q4axmbmhoibb5d.png

موفق باشید

HAMED
16-02-2012, 09:09
سلام / با توجه به اینکه نمیخواستم خدای ناکرده شائبه ای پیش بیاد ، این تاپیک رو به مدت 24 ساعت باز گذاشتم تا به رسم احترام
جوابگوی سوالات احتمالی شرکت کنندگان در مسابقه باشم / سعی میکنم تک به تک پاسخ سوالات دوستان رو بدم .

سلام آقا حامد ،
طرح های من؟ یکی 150x79 با حجم 3.9 کیلوبایت ،

http://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/keyhan.igo%20%281%29.pnghttp://keyhan-music.persiangig.com/mobilestan/keyhan.igo%20%282%29.pnghttp://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689868&stc=1&d=1329372743http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689869&stc=1&d=1329372743

سلام / دوست عزیز متاسفانه همانطور که خودتون گفتین طرح شمابه دلیل عدم رعایت قوانین ، شرایط لازم رو برای شرکت در مسابقه نداشت .
ولی بی شک اگه قوانین رو لحاظ میکردین ، حتما جزء نفرات برتر این مسابقه بودین چون مشخصه برای طرحتون ایده داشتین و این خیلی مهم هست .
خیلی دلم میخواد طرح شما رو در مسابقه شرکت بدم ولی متاسفانه با توجه به اینکه طرح های دیگه ای هم بوده که قوانین مسابقه رو رعایت نکردن ،
اگه طرح شما رو شرکت بدم ، مجبورم با طرح های دیگه هم همین رفتار رو داشته باشم که این کار عملا شدنی نیست ، چون دیگه ماهیت مسابقه
به زیر سوال میره و کلا از حالت مسابقه در میاد. / بهرحال با توجه به اینکه طرح شما واقعا خوب بود ، مطمئین باشین دست خالی از این مسابقه
بیرون نمیرید :دی / انشاء الله برای مدتی مشخص ، به عضویت گروه ویژه در خواهید آمد ...

%

ماله من حجمش زیاد شد ولی حد اقل ببینین چی ساختم
http://up6.iranblog.com/images/88712775814223120337.png

دوست عزیز خودتون به این مسئله به خوبی اشاره کردین / متاسفانه طرح شما به دلیل عدم رعایت حجم اعلام شده در قوانین ، از مسابقه حذف شد .

%

پس مال ما کوشش؟:ci:

محمد رضا جان طرح شما هم شرایط طرح های دیگر دوستان رو داشت و متاسفانه از مسابقه حذف شد
شما 2 طرح ارسال کرده بودین که هر دو به دلیل عدم رعایت سایز اعلام شده ، حذف شدن (152x43) و (159x43)

%

مگه قراره نظرسنجی گذاشته بشه؟
مال من اون تو هست حجم عکس هم ملاکه؟مال من خیلی کمه

دوست عزیز شما قوانین رو به خوبی رعایت کردین و هر دو طرح شما در مسابقه شرکت داده خواهد شد .

%

سلام حامد جان
تومسابقه که شرکت ندادی، یعنی حتی ارزش گذاشتن تو تاپیک هم نداشت!!؟؟ :ac: :ac: :ac:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689838&stc=1&d=1329347131
راستی اینم اضافه کنم که حجم طرح و اندازه طرح های من استاندارده
ولی چون هر دوتارو تویه عکس قرار دادم زیاد شده
کل حجم طرح 20kb که چون دوتا طرح هست نصفش میشه10kb
البته این کارم واسه راحتی آقا حامد انجام دادم چون گفته بود (اگه هردوتا طرح و یه جا بفرستین راحت ترم)

دوست عزیز منظورم من این بود که هر دو طرح در یک پست ارسال بشه ، نه اینکه هر دو طرح در یک فایل png ارسال بشه !!!
در بیان این مسئله هم از جانب من ، هیچ مشکلی وجود نداشته چون دقیقا همه شرکت کنندگان 2 طرح خودشون رو در فایل های جدا از هم
در یک پست برای من ارسال کرده بودن / حالا بر فرض حرف شما کاملا درست بوده ، ولی با این وجود باز هم طرح های شما نمیتونست در مسابقه
شرکت داده بشه / چون من دو طرح شما رو از هم جدا کردم ولی باز هم طرح های شما هم از لحاظ اندازه و هم از لحاظ حجم شرایط لازم رو نداشت
حتی من قسمتی از Shadow طرح های شما هم حذف کردم ولی باز هم بزرگتر از حد استاندارد بود ... میتونید خودتون این مسئله رو بررسی کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689884&stc=1&d=1329375976 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=689885&stc=1&d=1329375976

%

منم همینطور:ac:

مسعود جان دو طرح ارسالی شما هم دقیقا مشکلات سایر دوستان رو داشت / هر دو طرح شما اندازه اشون (150x57) بود ...

%

دلخوری نداره / حتما در حد و اندازه این طرح های دوستان نبوده :ak:

آرش عزیز دو طرح شما هم اندازه اشون استاندارد نبود / یکی (100x100) و دیگری (145x76) به همین دلیل متاسفانه حذف شدن
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سعی کردم تک به تک به سولات دوستان پاسخ بدم / بهرحال میخواستیم با اجرای این مسابقه فضای جدیدی رو در بخش داشته باشیم
انشاء الله دوستانی که حذف شدن در مسابقه های آینده حتما منتظر حضور دوباره اشون هستیم/ مهم مشارکت در برنامه های سایت هست
بقیه اش دیگه صرفا جنبه سرگرمی داره / جا داره از تمام دوستان شرکت کننده به خاظر شرکت در این مسابقه تشکر کنم .
------------------------------------------------------------------
انشاء الله فردا نتایج حتما اعلام خواهد شد / تاپیک قفل شد .

%