PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Clash of Titans (مقایسه چهار دو هسته ای برتر عرضه شده در سال 2011)

Sweeney Todd
02-02-2012, 18:04
سلام به همه دوستان
این اولین تاپیک مفید من در موبایلستان فکر کنم باشه ... موقعیتی پیش اومده و 4 تا از بهترین گوشی های هوشمند سال 2011 مدتی پیش من هستند ... برای همین تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم و اول خودم این چهار گوشی رو از جهاتی که برام بیشتر در استفاده روزمره ام اهمیت دارن مقایسه کنم و در ادامه اگه از دوستان ،کسی سوالی و ابهامی در مورد این چهار گوشی داره یا بین دو یا چند تاشون برای خرید شک کرده و مواردی رو دوست داره چک بکنه اینجا مطرح کنه و من براش تست کنم تا کمکی باشه که بهتر بتونه تصمیم بگیره ... اما این چهار گوشی عبارتند از :

Samsung Galaxy Note
Apple iPhone 4S
Motorola RAZR
HTC Sensation XE

http://www2.bazinama.com/img/files/hmgbaz1swm8de2yuv2r5.jpg

من قصد دارم در ده مورد زیر که برام اهمیت دارن این 4 غول رو مقایسه کنم و رتبه بندیشون کنم ... در هر مورد هم نفر اول رو توضیح میدم چرا اول انتخاب شده (البته از نظر خودم)

موبایلیتی !!!
منظورم کیفیت تماس تفلنی و sms و ایناست ... همون کارایی که یه 1100 به بهترین نحوه انجام میده ... میخوام این چهار تا رو یه تفلن همراه معمولی فرض کنم و رتبه بندیشون کنم ...

رتبه اول => iPhone 4S
رتبه دوم => Sensation XE
رتبه سوم => RAZR
رتبه چهارم => Galaxy note

آیفون کیفیت مکالمه ی بهتری از بقیه این سه گوشی نشون داده ... مخصوصا کسایی که اونور خط هستند صدای بهتری رو دریافت میکنن ... معمولا آنتن دهی قوی تری رو ازش دیدم ... کیبوردش برای sms دادن بهتر و خوش دست تره حتی با وجود صفحه نمایش کوچکترش ... کار کردن باهاش هم راحته ... منظورم اینه من اگه دستم مادرم آیفون رو بدم میتونه باهاش یه تماس بگیره ولی با اندرویدی ها به مشکل خواهد خورد ...

طراحی و زیبایی
فکر نکنم نیاز به توضیح اضافه داشته باشه ... زیبایی بیشتر سلیقه ایه و طراحی علمی تر ... تو همین مایه ها

رتبه اول => RAZR
رتبه دوم => iPhone 4S
رتبه سوم => Sensation XE
رتبه چهارم => Galaxy Note

طراحی ریزر بی نظیره ... جوایزی هم که امسال برای طراحی برده نشون دهنده اینه ... انتخاب مواد ، ترکیب استیل و پلاستیک برای دور ، کاپوزیت کولار برای پشت و صفحه گوریلا برای جلو و اون آرم حکاکی شده موتورولا روی فلز در بالای گوشی ، درکنار اون ضخامت 7 میلیمتری ... کاره موتورولا عالی بوده

کیفیت ساخت و سایز
کیفیت ساخت مربوط به مواد بکار رفته و همچین دقت ساخت و اسمبل هستش و سایز هم شامل ابعاد و وزن

رتبه اول => RAZR
رتبه دوم => iPhone 4S
رتبه سوم => Sensation XE

به کار بردن شیشه ضد خش گوریلا و کامپوزیت ضد خش کولار و قاب استیل و داشتن سبک ترین وزن و کمترین قطر بین چهار گوشی حتی با داشتن 1780 میلی آمپر باتری و صفحه 4.3 اینچی ریزر رو برنده بلا منازع این بخش می کنه

سیستم عامل
برای انتخاب بهترین سیستم عامل به قابلیت کاستومایز سیستم ، اینترفیس اون ، قابلیت های بیسیک قرار داده شده روی آن و ... دقت شده

رتبه اول => Sensation XE
رتبه دوم => Galaxy Note
رتبه سوم => RAZR
رتبه چهارم => iPhone 4S

فکر کنم واضح باشه که اندروید رو سیستم عامل بهتری از iOS میدونم ... قابلیت کاستومایز بیشتری داره ، ویجت داره ، اجازه انتقال فایل و مس استورج شدن به گوشی میده ، فایل منیجر داره و ... کاری ندارم با جیلبریک و روت و اینا چی میشه ، حالتی رو که از کارخونه درمیاد رو میگم ... این وسط خب HTC هم بهترین اینترفیس رو از نظر من روی اندروید پیاده کرده ، سنس و ویجت هاش رو خیلی دوست دارم

اینترنت و مسائل مرتبط
راحتی کار در موقع وب گردی و ارسال ایمیل و کارهای روزمره ...

رتبه اول => Galaxy Note
رتبه دوم => Sensation XE
رتبه سوم => RAZR
رتبه چهارم => iPhone 4S

در این مورد همه گوشی ها میشه روشون بروزر های درست و حسابی رو نصب کردن و اپلیکیشن مخصوص برای میل ها و مسنجر ها هم همشون دارن ... چیزی که خیلی تاثیر گذاره در این مورد سایز و تراکم پیکسل صفح نمایش این گوشی ها هستش ... نوت واقعا با صحفه 5.3 امی خودش تجربه برتری رو برا اینترنت گردی به وجود میاره ، زوم و اسکرول کمتر و قلمی که باعث میشه وقتی نوشته ها کوچکتر هستند انتخاب بدون خطا میون گزینه ها داشته باشید ... البته این مورد که اندرویدی ها به شما اجازه دانلود فایل و بعدش انتقال اون به کامپیوتر رو در حالت کارخونه ایشون هم میدن نکته مهمی هستش

برنامه ریزی و مسائل مرتبط
قابلیت هایی مثل یادداشت برداری و تقویم و ...

رتبه اول => Galaxy Note
رتبه دوم => Sensation XE
رتبه سوم => RAZR
رتبه چهارم => iPhone 4S

قلم نوت و برنامه های مرتبط با این ابزارش باعث میشه به دفترچه یادداشت و تقویم عالی باشه

پخش ویدیو
پشتیبانی از فرمت ها ، رزولوشن های بالا ، زیر نویس و ...

رتبه اول => Galaxy Note
رتبه دوم => RAZR
رتبه سوم => Sensation XE
رتبه چهارم => iPhone 4S

تصور کنید دستگاهی یه صفحه Super AMOLED با اندازه 5.3 اینچ و رزولوشن 1280x800 داشته باشه ، تمام فرمت ها رو ویدیو پلیر بیسیک خودش پخش بکنه ، MKV با رزولوشن 1080p و حجم 4 گیگ رو بدون لگ پخش بکنه ، زیر نویس هم ساپورت کنه ... بهتر از این مگه ویدیو پلیری ممکنه ، بهتر نوت مگه ممکنه

پخش موسیقی
کیفیت خروجی ، نحوه نشان دادن آلبوم ها ، پلی لیست ها و ...

رتبه اول => iPhone 4S
رتبه دوم => Sensation XE
رتبه سوم => RAZR

این قلمرو یه سلطان بیشتر نداره ... نیاز به توضیح اضافه هم نداره ... وقتی که برای اینکه بفهمن کیفیت خروجی صدای یه دستگاهی چقدر خوبه با آیفون مقایسه اش می کنن خب یعنی ... iPhone 4S بهترین پخش کننده موسیقی بین این چهار گوشی و خیلی های دیگه هستش

بازی و سرگرمی

بازی و سرگرمی دیگه ... تعداد و کیفیت نرم افزار های موجود ، و ابزار های خود گوشی

رتبه اول => iPhone 4S
رتبه دوم => Galaxy Note
رتبه سوم => Sensation XE
رتبه چهارم => RAZR

قلم نوت خیلی ابزار فانی هستش ولی کلا اندرویدی ها رو پر دردسر برای ریخن گیم و نرم افزار میدونم ... جفتشون رو که باید روت یا جیلبریک کنیم چون میخوایم دزدی کنیم ، بلاخره یه بلایی باید سرشون بیاریم که در حالت کارخونه ای نمیشه ... ولی بعد از اون تغییر آیفون خیلی راحت میشه ، کلی سورس برای دانلود نرم افزار هستش و یه نصب راحت با آیتونز ... نگران این هم نیستی که برنامه دانلودیت به پردازنده گوشیت نخوره !!! ... تازه اینفینی بلید هم داره اونم 2 تا

خب این مقایسه من بود ... پارامتر هایی که برام مهم بودن و از دید خودم ... نظر شما چیه ... چه پارامتری های دیگه ای براتون مهمه و کدوم گوشی تا اون زمینه بهترینه ... آیا از نظر شما رتبه بندی بعضی پارامتر ها باید تغییر بکنه ...

اگر سوالی هم در مورد این مقایسه، علت رتبه های 2-4 در هر بخش ، یا در مورد گوشی ها هستش خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم تا دوستانی که بین این گوشی ها شک دارن بتونن انتخاب بهتری داشته باشن ...

و در آخر اینکه اگه انتخاب نهایی من رو بخواید بدونید ، در حال حاضر یه iPhone 4S و یه Galaxy Note دارم و این دو واقعا در نقش مکمل برای هم عمل میکنن ولی اگه ناچار میشدم یکی رو فقط نگه دارم میون این چهار گوشی نوت رو نگه میداشتم ، یا میرفتم سراغ RAZR ...

ممنون

MoHaMaD
02-02-2012, 18:31
سلام . دوست گلم بابت زحمتی که کشیدین ممنونم .
اگه توی هر قسمت که بهترین ها رو مشخص کردین یه عکس هم ازشون میذاشتین فکر میکنم جذاب تر میشد !
مثلا وقتی در مورد صفحه نمایش حرف میزنین هر 4 تا رو در کنار هم بذارین و یه عکس بگیرین .
انشالله توی مقایسه های بعدی ...

موفق باشین ...

Sweeney Todd
02-02-2012, 18:36
سلام . دوست گلم بابت زحمتی که کشیدین ممنونم .
اگه توی هر قسمت که بهترین ها رو مشخص کردین یه عکس هم ازشون میذاشتین فکر میکنم جذاب تر میشد !
مثلا وقتی در مورد صفحه نمایش حرف میزنین هر 4 تا رو در کنار هم بذارین و یه عکس بگیرین .
انشالله توی مقایسه های بعدی ...

موفق باشین ...

ممنون آقا محمد ... حقیقتش خیلی سرم شلوغه ... همین رو هم چون علی عزیز گفته بود که بهتره خودت هم یه مقایسه کرده باشی و فقط سوال جواب نباشه نوشتم ... این عکس ها و مقایسه مفصل تر نیاز به وقت بیشتر داره ...

AMR318
02-02-2012, 18:36
پس Galaxy SII و Galaxy Nexus کجاند؟

Sweeney Todd
02-02-2012, 18:39
پس galaxy sii و galaxy nexus کجاند؟

همین چهار تا کنار هم جور شدن ... ولی میشه اس 2 و نکسوس رو هم با این اطلاعات نسبت بهشون دید پیدا کرد ...

s.mina.1369
02-02-2012, 19:43
دوستان خوبم خواهش میکنم فقط سوال های درست بپرسین که الکی تایپیک شلوغ نشه
داداش گلمون فقط همین گوشی ها را کنار هم داشت پس سوال های بپرسین که واقعا برای همه خوب باشه

m.alimohammadi
02-02-2012, 22:49
دوستان ما باید بدونیم که بین Android و IOS فاصله زیادی هست و با اینکه گوگل کپی برداری خوبی کرده این امکان وجود نداره که زمانی این سیستم عامل کپی برداری شده به پای IOS برسه و گوشی های مجهز به سیستم عامل android بتوانند قابل مقایسه با Iphone 4s باشند این مقایسه اشتباه است و این رو باید بدونیم که iphone 4s سریع ترین، با گرافیک ترین و با کیفیت ترین گوشی دنیاست

KRAL
02-02-2012, 23:11
دوستان ما باید بدونیم که بین Android و IOS فاصله زیادی هست و با اینکه گوگل کپی برداری خوبی کرده این امکان وجود نداره که زمانی این سیستم عامل کپی برداری شده به پای IOS برسه و گوشی های مجهز به سیستم عامل android بتوانند قابل مقایسه با Iphone 4s باشند این مقایسه اشتباه است و این رو باید بدونیم که iphone 4s سریع ترین، با گرافیک ترین و با کیفیت ترین گوشی دنیاست

عزیز شما هم دلت خوشه ها با این اپلتون مارو کشتی با این تعصبت:av::ca::do:

m.alimohammadi
06-02-2012, 08:10

iMosi
06-02-2012, 10:57
کی گفته همه این هایی که گفتی "باید بدونیم"
تعصب خشک اپلی که حالم ازش به هم می خوره همینه!
فکر کردی اپل داری پس الان دانای کلی!

sina61
06-02-2012, 11:48
مقاله خوبی بود و مهمترین نکتش این بود که کپی کاری نبود و تجربه شخصیتونو خوب بیان کردید.این سایت به این دست مقالات احتیاج بیشتری داره...یه نکته که فکر کنم تو اینجور مقاسیه ها خیلی مهم هستش قیمت نزدیک به هم ویجت ها هستش که در این مورد آیفون 4s و گالاکسی نوت با بقیه یه کم اختلافشون بیشتره.

MR. :D
06-02-2012, 12:17

خیلی ببخشید ها لطف کنید دیگه پست ندید توی فروم مگر اینکه بدونه تعصب باشه شما با این پستتون نه تنها کل زحمات دوستمون که تاپیک رو استارت زده به باد میدید بلکه با به روشن کردن یه آتیش زیر خاکستر تایپ رو به سمت لاک میبرید واین توحین به همه کاربرای که میخوان از این موضوع استفاده کنند لطفا طرف دارای هیچ کدام از برند ها ادمه نده به این بحث

ممنون Sweeney Todd عزیز زحمت کشیدی اما میشه بگی واقعا بدونه تعصب نسبت اچ تی سی گفتی؟ دی:

Sweeney Todd
06-02-2012, 12:17
مقاله خوبی بود و مهمترین نکتش این بود که کپی کاری نبود و تجربه شخصیتونو خوب بیان کردید.این سایت به این دست مقالات احتیاج بیشتری داره...یه نکته که فکر کنم تو اینجور مقاسیه ها خیلی مهم هستش قیمت نزدیک به هم ویجت ها هستش که در این مورد آیفون 4s و گالاکسی نوت با بقیه یه کم اختلافشون بیشتره.

ممنون
راست میگی پارامتر قیمت هم مهمه ... الان 16 گیگ این 4 تا هم قیمت نیستن ...
آیفون 4اس حدود 1400 هستش ... نوت و ریزر حدود 1250 ... سنسیشن هم 1 میلیون ...
این مورد هم باید بهش دقت بشه ...

Sweeney Todd
06-02-2012, 12:21
خیلی ببخشید ها لطف کنید دیگه پست ندید توی فروم مگر اینکه بدونه تعصب باشه شما با این پستتون نه تنها کل زحمات دوستمون که تاپیک رو استارت زده به باد میدید بلکه با به روشن کردن یه آتیش زیر خاکستر تایپ رو به سمت لاک میبرید واین توحین به همه کاربرای که میخوان از این موضوع استفاده کنند لطفا طرف دارای هیچ کدام از برند ها ادمه نده به این بحث

ممنون Sweeney Todd عزیز زحمت کشیدی اما میشه بگی واقعا بدونه تعصب نسبت اچ تی سی گفتی؟ دی:

خواهش میکنم ..
در مورد این دوستمون که متاسفانه حتی یه پست ثابت رو کپی پیست میکنن ...
در مورد htc هم نه واقعا ... کاملا بدون تعصب بوده ... من خودم htc فن بودم و هستم :)
sensation XE حقیقتش فقط در مورد سیستم عامل و اینترفیس بهترین بود ... خیلی جا ها دوم یا سوم بوده ولی واقعا در بقیه موارد بهترین نبوده ... مثلا کیفیت پخش موسیقیش عالیه بهترین میون اندرویدی ها ولی به پای آیفون نمیرسه ... یا اینترنت گردی و پخش ویدیوش از آیفون بهتره ولی به پای نوت نمیرسه ...

06-02-2012, 12:27
خواهش میکنم ..
در مورد این دوستمون که متاسفانه حتی یه پست ثابت رو کپی پیست میکنن ...
در مورد htc هم نه واقعا ... کاملا بدون تعصب بوده ... من خودم htc فن بودم و هستم :)
sensation xe حقیقتش فقط در مورد سیستم عامل و اینترفیس بهترین بود ... خیلی جا ها دوم یا سوم بوده ولی واقعا در بقیه موارد بهترین نبوده ... مثلا کیفیت پخش موسیقیش عالیه بهترین میون اندرویدی ها ولی به پای آیفون نمیرسه ... یا اینترنت گردی و پخش ویدیوش از آیفون بهتره ولی به پای نوت نمیرسه ...

عزیز یه زحمت دیگه هم بکش لطف میکنی کیفیت صدای هدفون هاشونم یه مقایسه بکنی البته من منظورم اینکه بیتس رو داخل ایکس ای فعال کن و با هدست های بیتس اصلی با هدست های بقیشون مقایسه کن
ممنون از جواب سریع

Sweeney Todd
06-02-2012, 12:35
عزیز یه زحمت دیگه هم بکش لطف میکنی کیفیت صدای هدفون هاشونم یه مقایسه بکنی البته من منظورم اینکه بیتس رو داخل ایکس ای فعال کن و با هدست های بیتس اصلی با هدست های بقیشون مقایسه کن
ممنون از جواب سریع
از لحاظ کیفیت خروجی صدا با یه هدفون حرفه ای تست کردم و نتیجه بالا اومده ...
اگر منظورتون کیفیت هدفون های داخل پک هستش به این ترتیبه :
اول => ibeat همراه sensation XE
دوم => Rakr همراه RAZR
سوم => هدفون همراه iPhone 4S
چهارم => هدفون همراه Galaxy Note

06-02-2012, 12:48
از لحاظ کیفیت خروجی صدا با یه هدفون حرفه ای تست کردم و نتیجه بالا اومده ...
اگر منظورتون کیفیت هدفون های داخل پک هستش به این ترتیبه :
اول => ibeat همراه sensation XE
دوم => Rakr همراه RAZR
سوم => هدفون همراه iPhone 4S
چهارم => هدفون همراه Galaxy Note

اگه ممکنه دوربین هاشونم یه مقایسه بکن (هرچند دوربین خودش یه تاپیک جدا نیاز داره)

جریان اون هدست های Rakr همراه RAZR چیه ؟ جای هست توی انجمن توضیح داشته باشه من چیزی تا به حال راجع بهش ندیدم !:dz:

pnn
06-02-2012, 13:05
اگه ممکنه دوربین هاشونم یه مقایسه بکن (هرچند دوربین خودش یه تاپیک جدا نیاز داره)

جریان اون هدست های Rakr همراه RAZR چیه ؟ جای هست توی انجمن توضیح داشته باشه من چیزی تا به حال راجع بهش ندیدم !:dz:

مارک هدست فابریک razrهست که تو جعبه اش موجوده

fire159
06-02-2012, 13:07

moto rakr
rakr مخفف سری گوشی های موتورولا با تمرکز بر بخش موسیقی موبایل هست .
گوشیهای قویی از این سری وجود داشت مثل e8 - e1-e2 و zn5 و. ..... . که هر کدوم در زمان خودش از بهترینهای بازار بودن .

reza_rose
06-02-2012, 13:43
دوست عزیز منی که هر 4 تا رو داشتم میگم تو همه مارد به غیر ضخامت ایفون بهرتینه!
اما شما احساس میکنم با تعصب گزینه های بعدی رو انتخاب کردید!
کل دنیا میگن ios بهترینه شما میگی android!!!
بهتره مینوشتید نظر شخصیتون چیه!
در ظمن اگه 4 تا گوشی رو داشتید و استفاده میکردید صدرصد میفهمید که بقیه موارد رو صدرصد اشتباه نوشتید و
مصلاما فقط ریوو خوندید یا شنیدید!

luckylock_2005
06-02-2012, 14:08
مقایسه خوبی بود.ممنون.برعکس به نظر من بدون تعصب نظر دادن.اینکه نظرات استارتر با نظر بقیه دوستان فرق داره یه چیزه طبیعیه.هر کس یه سلیقه ای داره.تنها چیزی که مقایسه کم داشت چنتا عکس بودش.

Milo.Metallboy
06-02-2012, 14:08
کدوم دنیا گفتم ios بهترینه ؟ نظر ها کاملا شخصی هست...
ببینین دیروز یکی از دوستانم که 4s داشت اومد پیشم و من نوت دارم... صفحش اصلا در حد نوت نبود... هیچ چیزش... نه رنگ امیزیش نه.... هر بازی ای رو هم که میزاشت کهخ بگه خیلی سیستم عاملش خوبه دقیقا همون رو براش رو گوشیه خودم میزاشتم...
هر کسی از یک گوشی ای خوشش میاد و کاملا شخصی هست

ضمنا یه جمله مینویسم برای کل کل :aj:

شما هر وقت تونستین گوشیتون رو از منوی اصلی بیارین بیرون بیاین تا در مورد سیستم عامل با هم صحبت کنیم :bn:

scrum half
06-02-2012, 14:09
در ظمن اگه 4 تا گوشی رو داشتید و استفاده میکردید صدرصد میفهمید که بقیه موارد رو صدرصد اشتباه نوشتید و

دوسته گلم شمايي كه تاپيكو استارت زدي واقعا ممنونم...
و شمايي كه اين رو نوشتي شما كه ميگي آيفون اينقدر خوبه نظرت رو واسه خودت نگه دار چون هيچ نكته ي مفيدي نداره....
:dl:
بازم از شروع كننده ي تاپيك ممنونم...

mkh-n71
06-02-2012, 14:24

دوست عزیز من هم آیپاد 4 داشتم(فک نکم فرق خاصی بین آیپاد و آیفون باشه) هم سنسیشن ایکس ای که تو مقاله دوستمون آخر شد. اما باید بگم که آیفون غیر از مارکتش هیچ چیز واسه برنده شدن بین اونا نداره!!
به نظر من فعلا تو بهترین گوشی ها اندازه صفحه نمایش حرف اول رو میزنه که متاسفانه آیفون از قافله عقبه.

p.z12791
06-02-2012, 14:42
دوست عزیز واقعا خسته نباشید
مقایسه خوبی بود و بدون تعصب،اگه امکانش هست دوربین هاشون هم با هم مقایسه کنید(عکاسی و فیلمبرداری)
ممنون

06-02-2012, 14:44
دوستان یه لطفی کنید بدونه جبهه گیری جواب بدید اون دوستمون خودشون آیفون دارن خب گوشیشونم دوست دارن
آیفون فقط و فقط 1 چیز داره اونم برنامه یا همون مارکته درسته میگن کاستومایز داره اما خودتون هم میدونید که برای کاستومایز بدونه جیل نمیتونید ! پس جزو قبلیت ها حساب نمیشه اگه بعد جیل بخواید صحبت کنید مام میریم بعد روت که اون موقع میرسیم به دنیایه رام های سنس و بعد بدونه سنس و بعد رام های میویی و بعد انواع اقسام هر کدوم از اونها !
اپل از نظر برنامه واقعا خوبه اما پر کاربرترین سیستم عامل اندروید هست به خاطر کاربر های زیادش!

شما حق دارید البته درست میگید من هم میگم آیفون خوبه اما نه اینکه به نظر استارتر توهین کنید !

Saleh-iOS
06-02-2012, 14:46
خیلی ممنون
مقایسه خوبی بود و به نظر من بی طرافانه ( البته من اینطوری فکر میکنم )

به نظر من توی قسمت برنامه ریزی و مسائل مرتبط 4s باید در مرتبه دوم قرار میگرفت .
انتخاب نوت برای گزینه اول به نظر من درسته ولی با وجود Reminders و سیری توی 4s توی این قسمت خیلی میتونه مفید باشه البته توی ایران با این داستان 3g که داریم و با این ..... هایی که هست نمیشه درست ازش استفاده کرد ولی خوب این یکی از قابلیت های 4s هست ( البته نمیدونم اون دو تا گوشی قابلیت خاصی توی این مورد دارن یا نه ولی فک نکنم داشته باشن )

به نظر من یه قسمت دیگه باید بهش اضافه میکردی و، قابلیت های خاص هر گوشی بود که توی گوشی های دیگه نیست

مثل قلم نوت ، سیری توی آیفون ، هدفون سنسیشن و ...

Sweeney Todd
06-02-2012, 16:18

از میون این پست ها فقط جواب شما رو کوتاه میدم چون حوصله کل کل ندارم ...
اول اینکه اون عکس بالا رو که از چهار گوشی گذاشتم میدیدی می فهمیدی هر 4 تاس دستم هستن و تستشون کردم ...
دوم اینکه وقتی میگی در همه موارد دیگه حتی ارزش بحث هم نداره ... در مورد خاصی مخالف بودی منطقی با دلیل بگو تا جواب بدم ... مثلا با چه استدلالی آیفون 4 اس با ساپورت فقط mp4 و صفحه 3.5 اینچی اون با اسپکت رشیو 4به3 از نوت در پخش ویدیو بهتره ... یا چرا از ریزر با کولار برای پشت و شیشه گوریلا برای جلو و استیل برای دور قاب کیفیت ساختش بهتره و از این دست ...
سوم اینکه یه چیزی اینجا صد در صد هستش فقط و اون هم اینکه شما توان استدلال و بحث منطقی رو نداری ...

reza_rose
06-02-2012, 16:25
اولا که بنده تازه متوجه شدم استارتر کی هست و خیلی هم ایشون رو میشناسم و به نظرش هم احترام میزارم
اما بنده به شخصه هیچ کدوم رو در حد ایفون نمیدونم
شاید شما استفادتون در حد همین مملکت گلمون ایران باشه
اما بنده تو خارج و یا تو مسافرت استفاده میکنم و برام ایفون بهتریو به دردبخورترین گوشی از نظر اپ و سیستم عامل هست
دوست عزیز شما تفاوتش رو باید خودت تجربه کنی!حتی ایفون 4 هم الان با 4 اس تفاوت فاحشی داره
بنده نوت داشتم که ازش نمیشد به عنوان گوشی استفاده کرد!بگیرید دستتون بعد!
جلوتر هم میارید گوشی رو صفحه یک طوری میشه که باید از نزدیک ببینید!خداروشکر قلم هم برام کاربرد نداشت با سرعتی که داشت!!!
در مورد ریزر صدرصد فقط و فقط زیبایی داره!جر این چیزی نداره وهمین رو هم به پیشنهاد استارتر عزیز فقط و فقط صبح خریدم همون فرداش هم پس دادم با ضرر!
در ظمن بنده در حد داشتن 1 گوشی نبود که نظری بدم
کلا هرگشی که مدل جدیدی باشه برای خودم یا میگیرم یا حداقل استفاده میکنم بعد نظرم رو میگم
اونقدر هم گه میگید برزگی ال سی دی مزیت نیست
مطمعن باشید نوت هم برای موبایل بود حداقل در این فصل جالب نیست!!!
در مورد سیستم عامل هم شما هم بگو کدوم اندروییدی این همه برنامه و زیبا داره
حتی همین Tapatalk رو تو ورژن اندرویید و ios ببین تفاوت رو کامل و فاهش احساس میکنی!
تو برنامه های دیگه
در مورد بازی نمیگم که از سن بنده گذشته اما کلا بازی Modern war fight 3 رو خریداری کردم و انلاینش رو دوست دارم!
ایپد و ایپاد کلی با ایفون فرق داره!
تبلت و گجت رو با گوشی مقایسه نکنید!
حتی در مورد ال سی دی که ایفون 4 اس ips هست اما ایپاد نه!!!
رزولیشن ایفون 4 اس رتینا هست ایپد همون رزولیشن ایفون تری جی اس مبارک مونده!
بازم بگم؟
بنده فقط بدنه ریزر رو در حد 4 اس میبینم حتی گلاکسی نوت هم در حد این حرفها نیست!ال سی دی ماتریکس رو هم از جلو ببینید میفهمید!!

Milo.Metallboy
06-02-2012, 16:55
ال سی دی ماتریکس

من قسم میخورم شما هنوز صفحه نمایش نوت رو ندیدین .... اون رفیق من هم که 4s داره ندیده بود... وقتی ببینین متوجه میشین... خواهش میکنم حتما ببینین

06-02-2012, 17:15
به نظر من دوستمون reza_rose از اون سری هستند که فقط و فقط میگن اپل
دوست من شما دارید به اپ استور مینازید و برنامه ها و بازی های داخلش کسی منکر اون اپ استور نیست
شما در خارج ایران با کدوم گوشی ها کار کردی ؟ فکر کم فقط و فقط ایفون رو اونطرف دستتون گرفتید
بعدم هم شما کاملا تعصب داخل حرف هاتون مشخص هست هرچند خود شما هم میگید برای من ای او اس
خوب دوست من برای من هم فقط اندروید من اطرافم چیزی که ریخته آیفون 4 و 4اس ایپد 2 هم دیدم دستمم گرفتم اما باز هم میگم برای من اندروید چون ای او اس رو دستم که میگیرم حس میکنم توی قفس انداختنم!

شما فقط و فقط برای بالا بردن ایفون میگید برنامه آخه دوست من ایشون اصلا از نضر برنامه مقایسه نکرد بعد هم ما همه از موضوع تاپیک منحرف شدیم قرار بود 4 تا گوشی رو مقایسه کنیم نه این جور که شما میگید بیشتر طرف داری اپل کنید !
بعد هم گوشی شما از نظر ظاهرش برای شما زیبا تر از هر گوشی دیگه ای به نظر میاد شما با این گوشی راحت بودی دلیل نمیشه که کسه دیگه هم با اون راحت باشه

Sweeney Todd
06-02-2012, 19:43
اولا که بنده تازه متوجه شدم استارتر کی هست و خیلی هم ایشون رو میشناسم و به نظرش هم احترام میزارم
اما بنده تو خارج و یا تو مسافرت استفاده میکنم و برام ایفون بهتریو به دردبخورترین گوشی از نظر اپ و سیستم عامل هست
دوست عزیز شما تفاوتش رو باید خودت تجربه کنی!حتی ایفون 4 هم الان با 4 اس تفاوت فاحشی داره
جلوتر هم میارید گوشی رو صفحه یک طوری میشه که باید از نزدیک ببینید!خداروشکر قلم هم برام کاربرد نداشت با سرعتی که داشت!!!
در مورد ریزر صدرصد فقط و فقط زیبایی داره!جر این چیزی نداره وهمین رو هم به پیشنهاد استارتر عزیز فقط و فقط صبح خریدم همون فرداش هم پس دادم با ضرر!
کلا هرگشی که مدل جدیدی باشه برای خودم یا میگیرم یا حداقل استفاده میکنم بعد نظرم رو میگم
حتی همین Tapatalk رو تو ورژن اندرویید و ios ببین تفاوت رو کامل و فاهش احساس میکنی!
تو برنامه های دیگه
در مورد بازی نمیگم که از سن بنده گذشته اما کلا بازی Modern war fight 3 رو خریداری کردم و انلاینش رو دوست دارم!
بازم بگم؟
بنده فقط بدنه ریزر رو در حد 4 اس میبینم حتی گلاکسی نوت هم در حد این حرفها نیست!ال سی دی ماتریکس رو هم از جلو ببینید میفهمید!!

یه نکته کلی ... استارتر تاپیک من هستم ... sweeney todd
پست بالا رو هم من جواب شما رو دادم ... Sweeney todd
هر چهار تا گوشی هم الان پیش من هستش ... 4اس و نوت مال خوذم هستش و تحت مالکیتم ... من یعنی Sweeney todd
این بالایی ها رو گفتم چون لحن پستت یه جوری آدم فکر میکنه یا سه نفر جدا داری در مورد پست ها بخث میکنی ... بقیه موارد هم که مشخصه ... نوت گوشی ... تو دست و جیب هم حا میشه و از این دست مطالب ...

Em-ty Box
07-02-2012, 12:19
پخش موسیقی
کیفیت خروجی ، نحوه نشان دادن آلبوم ها ، پلی لیست ها و ...

رتبه اول => iPhone 4S
رتبه دوم => Sensation XE
رتبه سوم => RAZR

بازی و سرگرمی
بازی و سرگرمی دیگه ... تعداد و کیفیت نرم افزار های موجود ، و ابزار های خود گوشی

رتبه اول => iPhone 4S
رتبه دوم => Galaxy Note
رتبه سوم => Sensation XE
رتبه چهارم => RAZR

درباره موسیقی که توضیح دادید با توجه به اینکه RazR رو تست نکردم ... با اینکه آیفون رتبه اول رو

داره اصلا مشکل ندارم ولی با این که XE دوم هستش کاملا مخالفم - نمیدونم چرا ولی XE اصلا نه بلندی صدا نه کیفیت صدای فوق العاده ای با توجه به تبلیغات گستردش

توی این ضمینه نداره ! (چنتا از دستگاه هاش رو تست کردم نگید یدونه تست کردم) -

انقدر هم هدفون تست کردم که تو این یه ضمینه حداقل حواسم جمع هستش ( آ کا جی - سنایزر - کریتیو و .... )

خودم واقعا با تست هدفون های XE روی گوشی های دیگه - و هدفون هاش با خود گوشی شکه شدم - اصلا فکر نمیکردم اینطور باشه ...

تو این بخش رتبه 4 به نظر من میرسه به XE (خیلی بخوایم بهش ارفاق کنیم 3وم !)

-------

درباره بازی و سرگرمی هم بازم با اینکه آیفون اوله اصلا مشکلی ندارم...

3دستگاه دیگه شاید Note از RazR و XE فقط بخاطر صفحه بزرگتر بهتر باشه ولی از لحاظ ساپورت بازی و ...

خیلی با هم تفاوت ندارن ... XE و RazR هم که به جرات مینونم بگن تو این زمینه هیچ تفاوتی ندارن ...

درضمن آندروید رو اگه روت هم نکنه آدم میشه روش بازی و برنامه ریخت .... (فقط برای دسترسی

به فایل های سیستمی و نصب یک سری برنامه های خاص باید روت بشه...)

-------------

به نظرم خوب میشد اگه این 4 گوشی رو از یه لحاظ دیگه هم بررسی میکردی :

خوش دست بودن و راحتی در حمل و....

مطمئنا Note آخر میشد... !

---------------
درآخر ممنون بابت نقدتون. موفق باشید.

BeH ZaD
07-02-2012, 14:13
تو برنامه های دیگه
بازم بگم؟

...:bj: :bj:
کلا جک گفتی ایول...
بذار نکته ها رو بگم بچه ها رو هم شاد کنم...
اول از همه اینکه بله ایشون داره توی مملکت گلمون اینارو میگه کاری با مریخ نداره...
صفحه نوت هم مطمئنم ندیدی فقط خاموش گرفتی دستت که بعد از اینهمه آیفون داشتن خب طبیعیه گرخیدی چقدر بزرگه...
صفحه رو برو ببین...
قلم هم چون صفحه خاموش بوده خب پس کار نکردی از رو حرفایی که شنیدی گفتی کنده...
ریزر هم نمیدونم لابد اصلا از توی جعبه در نیومده که رفتی فرداش فروختی چون من کسی رو ندیدم توی 15 ساعت از یه گوشی بدش بیاد و بفروشه چون هنوز چیزیشو ندیده حداقل 4-5 روز کار میکنه بعد میگه خوشم نیومد...!!!
شما شارژ اولیه کردی فروختی...:ca:
در مورد سایز صفحه بزرگ هم میخوام ببینم این اپلی ها آیفون بعدی که میشه 4 اینچ چی میخوان بگن...
فکر کنم اون موقع میگید نه 4 توی آیفون خیلی خوبه..!!!
آیپاد هم شما اولین نفری که اینو ازش میشنوم بقیه که میگن بازی کردن با آیپاد راحت تر و بهتره...(من تا حالا نداشتم نظری هم نمیدم دوستم که توی اپل سنتر کار میکنه اینو میگه اپل سنتر ظفر هست فکر نکنید از خودم میگم من مثل شما همه گوشیا رو نداشتم...)
ال سی دی رو هم نکنید تو چشتون ضرر داره سعی کنید یه 15 سانت 20 سانت فاصله بدید بعد کار کنید اینجوری پیکسلها هم یکی 1 متر از هم فاصله نمیگیرن...:ca:
ممنون از مقایسه دوست عزیز خیلی خوب بود در هر صورت نظر هر کسی یه چیزیه و این هم نظرات شما بوده...:ax:
این 1 عکس هم میذارم که ببینید همه چیز بازی و فیلم نیس و اینجا هم ایرانه...
این social networking گوشی ای هست که شما با چند ساعت کار بدت اومده ازش...
روی صفحه ویجت داره و خودش آپدیت میشه...
و از همه مهم تر اینه که بدون وی پی N کار میکنه از سرور خود موتو استفاده میکنه...(اینجا ایرانه...!!! این مهمه...!!! نه رتینا...(رنگ و لعابش منو دیوونه کرده که اونم حتما مال ما که samoled هست غیر طبیعیه رتینا بهتره..!!! :lol: )
این یکی از چیزای این گوشیه گفتم بدونید اینو داشته چون مطمئنا خبر نداشتید...
فقط بدنه اونم در حد..!!! :ca:
بدترین بدنه مال آیفونه... فوق العاده سنگین... فوق العاده شکننده...(کلا اینو زده که همه بذارن تو کیس...! ) و فوق العاده سر...!!! (1 روز دستم بوده میدونم... اگه جایی که میذاری 1% شیب داشته باشه زارت...!!! )
همون پلاستیکه نوت و اس2 خیلی خیلی بهتره...
در حد..!!!!!!!
همگی موفق باشید...:ax:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=685372&stc=1&d=1328613178

*lesner*
07-02-2012, 14:57
فکر کنم با دیدن این تصویر متوجه کارتون بشید »

http://axgig.com/images/30492337025008467491.jpg

برای بررسی بیشتر قفل میشه ...

http://icons.iconarchive.com/icons/thiago-silva/palm/256/Settings-Screen-Lock-icon.png

*lesner*
16-02-2012, 15:09
* تاپیک موقتا باز شد تا دوستان بتونن استفاده بکنن ...
* فقط از بحث های حاشیه ای جلوگیری کنید ...