PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل wifi در رام های ICS با WiFix Manager

mohammad4601
04-02-2012, 18:59
با سلام
شاید بعضی دوستان با نصب رام های ICS با مشکل از کار افتادن wifi مواجه شدند . من این مشکل رو با استفاده از فایل wifixmanager.apk حل کردم . البته گوشی من htc sensation هست و صد در صد هم جواب داد . این فایل رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید :
http://www.fardjad.com/android/wifix/wifixmanager.apk

پس از دانلود این فایل رو روی sd card کپی و بعد نصب کنید . پس از نصب برنامه در قسمت application برنامه WiFix Manager رو اجرا و بعد Install WiFix را بزنید و بعد wifi گوشی شما راه اندازی میشه .
گوشی شما باید حتما root باشه .
موفق باشید

236
04-02-2012, 21:38
روی رام روولوشن 6.2.1 جواب نداد....):

pejman_mh
04-02-2012, 22:13
با سلام
شاید بعضی دوستان با نصب رام های ics با مشکل از کار افتادن wifi مواجه شدند . من این مشکل رو با استفاده از فایل wifixmanager.apk حل کردم . البته گوشی من htc sensation هست و صد در صد هم جواب داد .
پس از دانلود این فایل رو روی sd card کپی و بعد نصب کنید . پس از نصب برنامه در قسمت application برنامه wifix manager رو اجرا و بعد install wifix را بزنید و بعد wifi گوشی شما راه اندازی میشه .
موفق باشید

سلام دوست عزیز .
میشه مشخصات رامتون رو بگید
ممنون

mohammad4601
05-02-2012, 10:23
سلام دوست عزیز .
میشه مشخصات رامتون رو بگید
ممنون

با سلام
مشخصات رام : اندرويد 4.0.3 و سنس 3.6 و نوع رام هم android revolution hd 6.2.1
هست و روي اين رام مشكل واي فاي دستگاه من حل شد .
با سپاس

236
07-02-2012, 17:53
با سلام
مشخصات رام : اندرويد 4.0.3 و سنس 3.6 و نوع رام هم android revolution hd 6.2.1
هست و روي اين رام مشكل واي فاي دستگاه من حل شد .
با سپاس

آقا من دقیقا رو همین رام امتحان کردم نشد؟؟؟؟؟؟
کار خاصی کردی شما؟؟

mohammad4601
07-02-2012, 20:36
آقا من دقیقا رو همین رام امتحان کردم نشد؟؟؟؟؟؟
کار خاصی کردی شما؟؟

سلام دوست عزیز
من قدم به قدم کارهایی که انجام دادم رو به ترتیب براتون توضیح می دم :
(قسمت اول - نصب رام روولشن 6.2.1 که دارای ساختار اندروید 4.0.3 هست) 1- می بایست firmware مخصوص این رام رو در ابتدا و قبل از نصب این رام از طریق recovery ، گوشی رو آپدیت کرد.
2- نصب خود رام Revolution HD 6.2.1 که من قبل از نصب فول وایپ کردم و بعد این رام رو روی گوشی نصب کردم .
3- نصب Radio مخصوص این رام که در همون سایت Xda و در همون صفحه ای که این رام رو دانلود کردید موجود هست . به خصوص که کوکر مربوطه تاکید بر نصب این رادیو بر روی این رام داره .
( قسمت دوم - نصب برنامه wifixmanager.apk به همون روشی که در بالا توضیح دادم )

دوست عزیز لازم هست این توضیح رو بدم که رام های ICS ( من تاکیدم بر روی ورژن 4.0.3 هست چون صرفا بر روی این ورژن کا رکردم ) دارای security code هایی است که سرویس دهنده های ( career ) مخابراتی هر منطقه ایی رو از روی سیم کارت شناسایی می کنه و از اونجایی که این رام برای مناطق U.S و U.K طراحی شده اند لذا برای کشور ما دارای مشکلاتی نظیر Wifi و غیره می باشند . ( این اطلاعات از همون جایی که فایل wifixmanager.apk دانلود می کنی اعلام شده )
من بعد از اینکه شما اعلام کردید که بر روی دستگاهتون این نرم افزار جواب نمی ده رام دستگاه خودم رو برای امتحان دوباره نصب کردم و دیدم حتی با برنامه wifixmanager.apk دوباره دچار مشکل wifi شدم بنابراین مراحل قسمت اول رو بدون نصب رادیو و فرمور و البته با فرمت sd card انجام دادم و سپس سیم کارت رو از روی گوشی برداشتم و wifi رو on کردم و براحتی و بدون هیچ مشکلی راه اندازی شد و بعد سیم کارت رو روی گوشی گذاشتم و تا به الان مشکلی با این موضوع پیدا نکرده ام .
امیدوارم این توضیحات مفید واقع بشه . لازم هست متذکر بشم که انجام تمامی مراحل بالا دارای ریسک هست و باید به دقت انجام بشن و آموزش های انجام این مراحل هم در تاپیک های آموزشی موجود هست . با این حال اگر کمک خواستی اعلام کن .
در آخر هم از مدیران محترم این سایت که مطالب بسیار ارزشمندی رو عرضه می کنه قدردانی می کنم .
موفق باشی

236
08-02-2012, 22:08
سلام دوست عزیز
من قدم به قدم کارهایی که انجام دادم رو به ترتیب براتون توضیح می دم :
(قسمت اول - نصب رام روولشن 6.2.1 که دارای ساختار اندروید 4.0.3 هست) 1- می بایست firmware مخصوص این رام رو در ابتدا و قبل از نصب این رام از طریق recovery ، گوشی رو آپدیت کرد.
2- نصب خود رام revolution hd 6.2.1 که من قبل از نصب فول وایپ کردم و بعد این رام رو روی گوشی نصب کردم .
3- نصب radio مخصوص این رام که در همون سایت xda و در همون صفحه ای که این رام رو دانلود کردید موجود هست . به خصوص که کوکر مربوطه تاکید بر نصب این رادیو بر روی این رام داره .
( قسمت دوم - نصب برنامه wifixmanager.apk به همون روشی که در بالا توضیح دادم )

دوست عزیز لازم هست این توضیح رو بدم که رام های ics ( من تاکیدم بر روی ورژن 4.0.3 هست چون صرفا بر روی این ورژن کا رکردم ) دارای security code هایی است که سرویس دهنده های ( career ) مخابراتی هر منطقه ایی رو از روی سیم کارت شناسایی می کنه و از اونجایی که این رام برای مناطق u.s و u.k طراحی شده اند لذا برای کشور ما دارای مشکلاتی نظیر wifi و غیره می باشند . ( این اطلاعات از همون جایی که فایل wifixmanager.apk دانلود می کنی اعلام شده )
من بعد از اینکه شما اعلام کردید که بر روی دستگاهتون این نرم افزار جواب نمی ده رام دستگاه خودم رو برای امتحان دوباره نصب کردم و دیدم حتی با برنامه wifixmanager.apk دوباره دچار مشکل wifi شدم بنابراین مراحل قسمت اول رو بدون نصب رادیو و فرمور و البته با فرمت sd card انجام دادم و سپس سیم کارت رو از روی گوشی برداشتم و wifi رو on کردم و براحتی و بدون هیچ مشکلی راه اندازی شد و بعد سیم کارت رو روی گوشی گذاشتم و تا به الان مشکلی با این موضوع پیدا نکرده ام .
امیدوارم این توضیحات مفید واقع بشه . لازم هست متذکر بشم که انجام تمامی مراحل بالا دارای ریسک هست و باید به دقت انجام بشن و آموزش های انجام این مراحل هم در تاپیک های آموزشی موجود هست . با این حال اگر کمک خواستی اعلام کن .
در آخر هم از مدیران محترم این سایت که مطالب بسیار ارزشمندی رو عرضه می کنه قدردانی می کنم .
موفق باشی

دوست عزیز از زحمتی که واسه پاسخ کشیدی متشکرم، من با همین ترتیب یعنی خارج کردن سیم کارت روی دارک فورست امتحان کردم بعد یه مدت وای فای قطع شد اما دوباره وصل شد و قشنگ کارکرد، اما همین کارو با روولوشن کردم نشد، فکر میکنم بگیر نگیر داره...

236
10-02-2012, 14:31
من هر کار می کنم موقع اجرای این نرم افزار خطای روت نبودن گوشی رو میده؟؟؟؟؟؟؟
تو سوپر یوزر هم که می رم نمی تونم اینو فعال کنم، مشکل چی چیه؟؟؟
امکان داره آن روت شده باشم؟؟؟ اونم بدون اینکه مشکلی تو اجرای بعضی برنامه ها مثه روت منیجر یا تعویض رام داشته باشم؟؟؟؟؟؟

236
10-02-2012, 23:10
بالاخره مشکلم حل شد.....دست گلت درد نکنه، نرم افزار خوبی بود.

morteza0088
27-03-2012, 17:20
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=210114

varand_andy
18-04-2012, 22:16
سلام ، من برنامه رو نصب کردم نمیشه چی کار کنم ؟

mohammad4601
06-05-2012, 16:38
سلام ، من برنامه رو نصب کردم نمیشه چی کار کنم ؟

سلام دوست عزيز ، به ترتيب مراحل زير اينكار رو انجام بده :
1- گوشي رو خاموش كن
2- سيم كارت رو در بيار
3- گوشي رو روشن كن
4- بعد از روشن شدن برنامه wifixmanager رو اجرا كن ( به روشي كه در همين پست توضيح داده شده )
5- گوشي رو خاموش كن و سيم كارت رو مجددا نصب كن
6- گوشي رو روشن و wifi رو فعال كن
بديهي هست كه تنظيمات مودم و گوشي را مي بايست انجام داده باشي .
اگر باز هم به مشكل برخوردي دقيق تر برام توضيح بده .
موفق باشي

silent_EAgle
17-05-2012, 20:57
روی رام 4.0.3ی درست شد و به صورت عالی کار کرد
واقعا دسته شما درد نکنه

mohsendesign
26-05-2012, 14:23
با توجه به تصویر ضمینه میتوانم گوشیم و روت کنم و از این برنامه استفاده کنم ؟
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=734649&d=1338024344

maha11
28-05-2012, 06:37
یه سوال اساسی
شما میگین وای فای کار نمیکنه، منظورتون اینه که روشن میشه و شبکه ای رو پیدا نمیکنه یا اصلا موقع روشن شدن turning on گیر میکنه و کامل روشن نمیشه

mohsendesign
28-05-2012, 12:31
یا کلا شبکه ای رو پیدا نمیکنه
یا اگرم پیدا کنه..
وقتی پسورد و میدی که کانکت شه، شبکه هایی که پیدا کرده پاک میشن

masouddr
29-05-2012, 15:49
این روش گوشی رو از گارانتی خارج میکنه چون نیاز به روت داره .
روش دیگه ای نیست ؟

masouddr
31-05-2012, 14:10
کسی نبود جواب مارو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsendesign
31-05-2012, 20:07
من رو رام ..
Android_Revolution_HD-Sensation_6.6.5_XE
نصب کردم و جواب داد

masouddr
01-06-2012, 23:09
واقعاض چقدر بی صاحاب این موبایلستان .
یه زمونی به 1 ساعت نمیرسید جوابتو میدادن .

kral24
02-06-2012, 00:37
واقعاض چقدر بی صاحاب این موبایلستان .
یه زمونی به 1 ساعت نمیرسید جوابتو میدادن .

اااا اینجا رو هم که با این پست مفید مزین کردی مثل اینکه کل موبایلستانو با این جمله پر کردی !! انقد کپی پیست نکن دوست عزیز
جوابتون: نه اقا باید حتما روت کنی اگه یه اموزش بیاد که نیاز به روت نداشته باشه شک نکن که اینجا اموزششو میزارن و شما هم استفاده میکنی :dy::dy:

ho33in
02-06-2012, 13:11
سلام اقا من طبق گفته شما رفتم ولی وای فای پیدا نمیکنه راهنمایی کنید مرسی

amirr_m
23-06-2012, 10:22
سلام من این کارو انجام دادم اما الان آنتن نداره چیکار کنم؟

The Rioter
11-07-2012, 16:40
اقا من چن ماه پیش مشکل وای فای رو با این WiFix حل کردم . حالا یه آپدیت 40 مگی اومده واسه حل این مشکل . بعد از نصب رفتم تو فروم های دیگه خوندم که این اپدیت چیه . بعد از نصبش الان زیر وای فای مینمویسه ارور .
با قبلا که خود ICS مشکل داشت فرق میکنه . اون زیرش نمینوشت eror . این اصلا وای فای روشن نمیشه . اون چند ثانیه روشن میشد بعد خاموش میشد .
حالا میخوام WiFix رو از داخل خود برنامش remove کنم. Su--per user اجازه نمیده .
چیکار کنم ؟!؟!

The Rioter
11-07-2012, 19:13
دوستان خواهشا کمک کنید .

قبلنا اینجا خیلی شولوغ تر بود !!!

vim
12-07-2012, 04:55
من یه مشکل عجیب دارم.
گوشیم با این برنامه به مودم های وای فای دانشگاه و دفتر و منزل دوستان و ... وصل میشه ولی مودم خونه خودمونو شناسایی نمیکنه.
البته من با کامپوتر و پی اس پیم میتونم وصل شم, گوشی های دیگه هم وصل میشن, یعنی مودم و تنظیماتش درسته.
قبلا که رامم miui جینگربرد بود مشکلی نداشتم. الان miui v4 روش نصبه, ورژن 2.7.6

evony
12-07-2012, 05:56
من با سیم o2 انگلیس امتحان کردم شد
راستی یه چیز خوب
30 دقیقه پیش من چک کردم اپدیتی نبود
رفتم به htc میل زدم شاکیانه
جواب دادن گفتن مشکل رو حل میکنن
الان که رفتم چک کردم میبینم یه 60مگی اومده
امیدوارم این دیگه شرو بکنه
خبرشو میدم
درود

mfoladloo
12-07-2012, 22:38
با سلام
شاید بعضی دوستان با نصب رام های ICS با مشکل از کار افتادن wifi مواجه شدند . من این مشکل رو با استفاده از فایل wifixmanager.apk حل کردم . البته گوشی من htc sensation هست و صد در صد هم جواب داد . این فایل رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید :
http://www.fardjad.com/android/wifix/wifixmanager.apk

پس از دانلود این فایل رو روی sd card کپی و بعد نصب کنید . پس از نصب برنامه در قسمت application برنامه WiFix Manager رو اجرا و بعد Install WiFix را بزنید و بعد wifi گوشی شما راه اندازی میشه .
موفق باشید

آقا خسته نباشید هر بچه ی دو ساله ای هم می دونه WIFIFIXMANAGER می تونه درستش کنه
ولی موقت بعد از هر بار ریستارت باید اجراش کنی

اخه این پست تو مهم هست؟؟؟؟:bw::bw:

ziamrziamr
24-07-2012, 21:02
من یه مشکل عجیب دارم.
گوشیم با این برنامه به مودم های وای فای دانشگاه و دفتر و منزل دوستان و ... وصل میشه ولی مودم خونه خودمونو شناسایی نمیکنه.
البته من با کامپوتر و پی اس پیم میتونم وصل شم, گوشی های دیگه هم وصل میشن, یعنی مودم و تنظیماتش درسته.
قبلا که رامم miui جینگربرد بود مشکلی نداشتم. الان miui v4 روش نصبه, ورژن 2.7.6

در اندروید 4 بعضی مودم های وایر لس رو نمیشناسه و باید حتما ap باشه

ziamrziamr
24-07-2012, 21:04
آقا خسته نباشید هر بچه ی دو ساله ای هم می دونه WIFIFIXMANAGER می تونه درستش کنه
ولی موقت بعد از هر بار ریستارت باید اجراش کنی

اخه این پست تو مهم هست؟؟؟؟:bw::bw:

داداش کافیه بزاریش تو start up همین

oosmajid
28-07-2012, 21:14
داداش کافیه بزاریش تو start up همین

چطوری می‌شه این کار رو کرد؟

mr_ghl
02-08-2012, 15:09
اقا من چن ماه پیش مشکل وای فای رو با این WiFix حل کردم . حالا یه آپدیت 40 مگی اومده واسه حل این مشکل . بعد از نصب رفتم تو فروم های دیگه خوندم که این اپدیت چیه . بعد از نصبش الان زیر وای فای مینمویسه ارور .
با قبلا که خود ICS مشکل داشت فرق میکنه . اون زیرش نمینوشت eror . این اصلا وای فای روشن نمیشه . اون چند ثانیه روشن میشد بعد خاموش میشد .
حالا میخوام WiFix رو از داخل خود برنامش remove کنم. Su--per user اجازه نمیده .
چیکار کنم ؟!؟!

منم همچین مشکلی پیدا کردم...علاوه بر این صفحه گوشیم بیخودی روشن میشه!...با htc تماس گرفتم فرمودند (!) داریم یه آپدیت جدید علاوه بر این 40 مگی چند روز پیش آماده می کنیم! رسما دارم از htc متنفر میشم!

ولی برای remove کردن من wifixmanager رو remove کردم بعد این Superuser رو از recover 4ext نصب کردم:

http://barsam.ir/wp-content/uploads/2012/06/CWM-SuperSU-v0.92.zip

بعد ریستارت
بعد wifixmanager رو نصب کردم
بعد ریستارت
بعد راحت تونستم remove کنم...ولی تا قبل از اون مشکل شما رو داشتم...

aryotrans1
04-08-2012, 18:52
کسی برای jelly bean راه حلی نداره؟

farhang321
06-08-2012, 10:54
بدون نياز به نصب WiFix ابتدا واي فاي رو خاموش كنيد و بعد به قسمت شماره گير تلفن گوشي بريد و عبارت #94349#* (ترتيب از سمت * است) رو تايپ و شماره گيري كنيد. (مثل شماره گيري يه شماره تلفن عادي). بعد از اينكار حدود دو ثانيه بعد واي فاي روشن ميشه. اگر جواب نداد واي فاي رو خاموش و گوشي رو ري استارت كنيد و اون شماره رو بگيريد.

mohammad4601
05-09-2012, 08:46
با سلام خدمت تمامي دوستان
با نصب رام android revolution 6.7.2 بدون هر گونه نرم افزار جانبي مانند wifix manager امكانات wifi دستگاه شما بدون هيچ دردسري راه اندازي ميشه . من 3 هفته پيش اين رام رو نصب كردم و wifi دستكاه من به راحتي و بدون هرگونه مشكلي داره كار مي كنه .
موفق باشيد

Art A S.D
23-09-2012, 03:46
:dh: سلام
یه سوال اساسی
شما میگین وای فای کار نمیکنه، منظورتون اینه که روشن میشه و شبکه ای رو پیدا نمیکنه یا اصلا موقع روشن شدن turning on گیر میکنه و کامل روشن نمیشه
wi fi من اصلا روشن نمیشه این دلالت بر خرابی رام داره یا مشگل از نصب رام هستش؟
اضافه کنم هر رامی نصب کردم همین مشگل و داشت به جز رام اصلی خودش که up کردم بعد با wifix فیکس کردم ok شد.

sajjadpandesh
14-10-2012, 19:43
سلام دوستان
وقتتان بخیر
من تو خوابگاهم
اینجا برا اتصال به وای فای ابتدا broadband باید بسازیم و بعد ...
یعنی اول باید به برود بند وصل بشیم بعد وی پی ان
چطور باید با گوشی broadband بسازم
ممنون میشم کمکم کنید

_MoHaMaD_
14-10-2012, 19:53
سلام دوستان
وقتتان بخیر
من تو خوابگاهم
اینجا برا اتصال به وای فای ابتدا broadband باید بسازیم و بعد ...
یعنی اول باید به برود بند وصل بشیم بعد وی پی ان
چطور باید با گوشی broadband بسازم
ممنون میشم کمکم کنید

سلام

با خود گوشي نميشه

شايد با نرم افزار هاي جانبي بشه كه خيلي بعيد ميدونم دوست عزيز

موفق باشيد

sajjadpandesh
14-10-2012, 20:31
سلام

با خود گوشي نميشه

شايد با نرم افزار هاي جانبي بشه كه خيلي بعيد ميدونم دوست عزيز

موفق باشيد

سلام
با خوذ گوشی که نه نمیشه
اگه نرم افزار خاصی جایی دیدین لطفا کمکم کنید
ممنون

beny98
25-01-2013, 12:35
من که خودم چند بار تست کردم نشد(بدون خارج کردن سیم کارت)....دوستم ی بار Remove و Install زد مشکل حل شد....ظاهرا گاهی بدون خارج کردن سیم هم جواب میده:df:

anitamobile
30-01-2013, 15:42
سلام دوستان

من رام NaMeLeSsR0m_v7.o.0_HtCDeSiReC رو htc desire c نصب کردم ولی مشکل wifi دارم . wifi fix نصب کردم جواب نداد .

اگه کسی راه حلی به نظرش میرسه راهنمایی کنه لطفا . فوری

anitamobile
30-01-2013, 15:47
البته فایل boot.img هم نصب شده

vim
30-05-2013, 09:45
من تو رام MIUI V5 (http://miuiandroid.com) مشکل وای فای دارم و وای فیکس هم نصب نمیشه.
کسی راه حلی داره؟

mse1445
09-06-2013, 00:37
دوستان من با سنسشن معمولی مشکل وای فای دارم چطور بدون روت میشه حلش کرد ؟ اخرین اپدیت هم گرفته و اینجوری شد

REVEYSI
09-06-2013, 11:59
من تو رام MIUI V5 (http://miuiandroid.com) مشکل وای فای دارم و وای فیکس هم نصب نمیشه.
کسی راه حلی داره؟

سلام
دوست عزیز اگه با وای فیکس حل نشده بهترهست توی تاپیک رام مربوطه مطرح کنید تا از تجارب دیگران استفاده کنید وبتونن شما رو راهنمایی کنن

REVEYSI
09-06-2013, 12:03
دوستان من با سنسشن معمولی مشکل وای فای دارم چطور بدون روت میشه حلش کرد ؟ اخرین اپدیت هم گرفته و اینجوری شد

سلام

معمولا با آخرین آپدیت مشکلی درخصوص وای فای نباید داشته باشید ولی اگرواقعا دیگه اپدیتی ندارید مجبورید که انلاک وروت کنید تا با وای فیکس مشکلتون رو حل کنید

Orbit2000
19-07-2013, 07:13
دوست عزیزمن هم دقیقاهمین مشکل خودشماروداشتم البته گوشی من سونی اکسپریامیروبودتوموبایلستا ن وسایرسایت هاانجمن های تخصصی ایرانی موبایل جواب کاملی پیدانکردم تامجبورشدم توفروم خودسونی پست بزنم وسوال کنم که وقتی جواب دادندنوشته بودم اول توتنظیمات قسمت وایرلس مودم خودکاتگوری وکانال متناسب باکشورخودتان رانتخاب کنیداحتمالامشکل برطرف میشه یعنی کاتگوری ایران وکانال11که بعدازاین کارتقریبامشکل من بیشترش حل شدیعنی مودم رومیشناخت وصل هم میشداماگاهی وقت هاکه قبل ازخاموش کردن وای فای ازستینگ گوشی ازخانه میامدم بیرون وقتی برمیگشتم دیگه مینوشتNot Ranjیاout of ranjeوقتی واسه مشکل جدیددوباره توسایت سونی پست زدم جوابی که دادنداین بودنرم افزاریاهمان فیرم ورمودم خودرابه آخرین نسخه موجوددرسایت مربوطه آپگیردکنیدکه بعدازاینکارکلاتمام مشکلات گوشی من دررابطه باوای فای بصورت کامل برطرف شدالبته این روهم گفته بودکه حتی فیرم وریارام خودگوشی راهم درمرحله آخرآپگریدکنیداماچون رام گوشی نت خودش آخرین نسخه یعنی جدیدترین بودنیازی نشدکه اینکارراهم بکنم.من درکل به شماپیشنهادمیدم اول فقط فیرم ورخودمودم منزلتان راآپگریدکنید.این موضوع که مودم شماباگوشی های دیگه یالب تاپ وکامپیوترمشکلی نداره دلیلی نمیشه که فکرکنیدمشکل ازمودم ونرم افزارمودم نیست چون من هم دقیقاهمین مشکل روداشتم وهمین فکررومیکردم.اول به سایت شرکت سازنده مودم خودبریدوباتوجه به مدل مدم خودفیرم ورجدیدش رادانلودکنیدسپس درآمنوزش های همان سایت نحوه آپگریدموذم راهم آموزش داده البته مثلامودم من TP-LINK 8901Gهست که باهمین نام ومدل 3مودم دیگرباهمین شکل وظاهرهم تولیدکرده که هم ازنظرسخت افزاری باهم فرق دارندوهم ازنظرنرم افزاری وورژن ارزان آلان40-45هزارتومان قیمت داره وبابردمعمولی مثلاکل ساختمان ونهایت100متراماورژن6آن حدود160هزارتومان است که گفته شده اگردربهترین حالت وبهترین کانالی که تداخل رادیویی نداشته باشه تنظیم بشه6/5کیلومتربرددرفضای آزادداره وشانس من هم همین بودوراحت داخل شهری شلوغ مثل تهران کل یک کوچه راراحت آنتن میده شایدهم بیشتروتاکیدکرده بوداگردرانتخاب فیرم ورموقع آپگریداشتباه کنیدامکان نصب فیرم ورمناسب ومخصوص خودراهم دیگرنخواهیدداشت وبایدبه نمایندگی وتعمیرسخت افزاری بره.پس دقت کنید

mahgroup
29-12-2013, 09:58
سلام .
ممنون .
روی HTC wide fire S - android 4.2.2 - CM 10
کار کرد .
من برای اتصال به اینترنت باید VVPPNNبزنم .
اما با همان تنظیمات کانکشن قبلی ارتباط برقرار نمیشه .
در صورتیکه روی همین گوشی با android 2.3.5 وصل می شدم .
لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟؟

با WIFI آی پی هم گرفته .