PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هیولا

"SAEED"
18-02-2012, 03:57
درود

مدتهاست میخواستم این مقاله بسیار کوتاه رو در مورد هیولا عزیز قرار بدم اما فرصت نمیشد...
این مقاله توسط خودم انجام شده و برای پاره ای از اطلاعات از xda و سایت های مشابه کمک گرفتم...
امیدوارم از خواندنش لذت بببرید و نظرتون رو هم اعلام کنید.

بسیار سپاسگذارم

پاینده و پیروز باشید

هیولا نامیست آشنا برای تمامی دوستداران تکنولوژی و به خصوص گوشی های هوشمند که امروزه بیش از بیش جایگاه خوبی در بین مردم پیدا کرده و همچنان سیر تکاملی را طی نموده و امروزه شاهد اسمارت فون هایی با cpu های 2 هسته ای با حافظه و سرعت تبادل اطلاعات بسیار بالا می باشیم و همچنین در آینده ای نزدیک با مغزی 4 هسته ای با حافظه ای که معیار آن "ترا" باشد و همچنین سرعتی که ما را مجذوب خود خواهد کرد.
هیولا امروز پس از گذشت 2 سال و 4 ماه هنوز پابرجا و با قدرتی بیش از پیش به کار خود ادامه میدهد و با اینکار همه را بهت زده و متعجب کرده به طوری که اگر مانند سال 2009 و 2010 اگر در سال 2011 نیز در میان بهترین اسمارت فون ها در xda به رای گذاشته میشد باز هم مقام اولی را بدست می آورد.هرگز نمیتوان گفت که کسی از دوستداران اسمارت فون ها نامی از آن نشنیده و از خبر های شگفت انگیزه آن مطلع نشده و یا حتی آرزوی داشتن آن را برای مدتی نداشته ....

چطور هیولا ، هیولا شد ؟!

این سوال که چطور این اسمارت فون تبدیل به نامی پرآوازه با نام هیولا شد شاید برای بسیاری مشخص باشد اما نگرشی اجمالی به آن خالی از لطف نیست :
هیولا در نوامبر سال 2009 تولید شد و به طور کلی آخرین نسل سیستم عامل ویندوز موبایل از طرف شرکت بزرگ و با سابقه HTC می باشد . هیولا اولین گوشی ویندوز موبایلی بود که از صفحه نمایش خازنی و با بزرگترین سایز (4.3 اینچ) ،نگاه تمام دنیا را به خود جلب کرد به طوری که مدت ها قبل از عرضه در امریکا و بسیاری از کشور های دیگر همه به فکر آن بودند که چطور در جیب جا میشود ؟ و چطور میشود از اسمارت فونی به این بزرگی استفاده کرد؟ این گوشی از اینترفیس بسیار زیبایی استفاده میکرد که این مهم توسط شرکت HTC با رابط کابری فوق العاده سنس و مانیلا 3 بعدی به وجود آمده بود. چنین مد زیبایی تنها توسط خالق هیولا شرکت HTC میتوانست به وقوع بپیوندد . سنس تاثیر قابل توجهی گذاشت به طوری که قابلیت مولتی تاچ در مرورگر ، گرافیک فوق العاده آب و هوا ، موزیک و همچنین عکس ها را به این اسمارت فون بخشید.هیولا در امریکا توسط شرکت T-mobile عرضه شد که در روز اول در عرض 4 ساعت نایاب شد و تمامی گوشی های تولید شده به فروش رفت.
هیولا شامل CPU قدرتمند Qualcomm Snapdragon processor با فرکانس 1GH بود که دومین گوشی پس از Toshiba TG01 محسوب میشد که از این CPU در آن استفاده شده بود.
پس از اینکه در ژانویه 2010 این گوشی هک شد کاستوم رام های ویندوز موبایل در تمامی ورژن های 6.5 ، 6.5.1 و 6.5.5 (آخرین ورژن ) برای آن عرضه شد . این گوشی در بین تمامی گوشی های ویندوز موبایل در XDA به عنوان محبوبترین گوشی با 235000 پست نشان داد که برای شروع حرفی برای گفتن نمیگذارد.

اما این تمام داستان نبود!!!

پورت شدن اندروید

هکر ها و تولید کنندگان کاستوم رام ها پس از مدتی به دنبال پورت کردن اندروید روی این گوشی بودند . با توجه به اینکه پورت کردن اندروید با مشکل کرش شدن مواجه شد اما پس از مدتی این گوشی توانایی اجرای آن را از روی کارت حافظه از داخل ویندوز پیدا کرد .پس از گذشت مدتی اندک دوال بوت نیز برای این گوشی ساخته شد به طوری که پس از روشن کردن گوشی با انتخاب یوزر ویندوز موبایل و یا اندروید اجرا میشد .
مدتی بعد اندروید به صورت نند ( به طوری که سیستم عامل اصلی آن تبدیل به اندروید شد و مانند سایر گوشی ها دارای بوت ریکاوری و تمامی امکانات دیگر شد)بر روی هیولا پورت شد و تمامی ورژن های آن تا به امروز برروی این گوشی پورت شده است . Gingerbread – Honey comb – Ice cream Sandwich و هم رام با سنس( سنس 2 ، 3 و 3.5 ) و بدون سنس ...

باز هم به پایان این داستان نرسیدیم و هنوز ادامه دارد !!!

پورت شدن وینفون 7

در کریسمس 2011 سیستم عامل وینفون نیز بر روی این گوشی پورت شد . این سیستم عامل توسط گروه دارک فورس در 12 ژانویه 2011 بر روی این گوشی پورت شد که مورد توجه همه قرار گرفت .
پس از آن آپدیت نودو نیز برای این گوشی آماده و مورد استفاده قرار گرفت . پس از آمدن آپدیت مانگو و یا وینفون 7.5 رامی جدید برای هیولا کوک شد که تونایی آپدیت آنلاین توسط مایکروسافت را برای این گوشی فراهم آورد و این گوشی به ورژن مانگو ارتقا یافت . در این اسمارت فون قابلیت دوال بوت بین وینفون 7 و اندروید نیز توسط هکر ها به وجود آمد که در نوع خود بی نظیر است.
در حال حاظر نیز تمامی آپدیت ها بر روی این گوشی می آید و مانند تمام قابلیت های گوشی های دیگر وینفون را دارد.

و دیگر هیچ ؟! نه هنوز این شگفتی ها تمام نشده ...

این گوشی در حال حاظر 4 سیستم عامل رو ساپورت میکنه که Windows Mobile – Winphone 7 – Android - desktop Ubuntu شامل میشه. سیستم عامل اوبنتو رو کاملا مانند سیستم های دسکتاپ و لب تاب اجرا کرده و در این سیستم عامل میتوانید موس – کیبورد و تمامی دستگاه های usb را به گوشی متصل کرده و از آنها استفاده کنید.
هیولا پس از تمامی این مدت هنوز پا بر جا و بدون مشکل به کار خودش ادامه میده و نه تنها پس از این مدت قدیمی نشده بلکه با تمامی گوشی ها رقابت میکنه و جز بروزترین گوشی های دنیاست .

خوب در آخر مقاله کاملا متوجه شدین که در مورد HTC HD2 ویا HTC Leo دارم صحبت میکنم و در اینجا باید بگم که از شرکت HTC قدیمیترین شرکت در تولید پاکت پی سی ها با سیستم ویندوز موبایل و امروزه اندروید و وینفون و سیستم عامل برو شخصا سپاسگزارم که چنین اسمارت فونی تولید کرده که دارای کیفیت ساخت بسیار بالا ، سخت افزاری بسیار عالی و نامی برازنده(لئو) است و همچنین از تمامی هکر ها و کوکر هایی فوق العاده ای که باعث شدن امروز ما چنین گوشی به روز ، پایدار و فوق العاده ای داشته باشیم.
در آخر اضافه میکنم که تنها این نام ها و نام زیبای هیولا برای این گوشی کافی نیست و می بایست القاب : Hero – Legend – Incredible – Amazing – extraordinary و... رو هم به این گوشی بدن.

Milo.Metallboy
18-02-2012, 10:10
بسیار عالی و زیبا بود... من هم عاشق این گوشی هستم و فکر میکنم هنوز به آخر خط نرسیده... و کل این افتخارات رو مدیون xda هست چون htc هیچ پشتیبانی ای از این هیولا نکرد... و عامل اصلی در اینهمه پیشرفت برای این گوشی مورد توجه بودن در xda بود و بس...
متاسفانه ابزار ندارم که مقاله ی شما رو به لیست مهم ها بفرستم ولی بدون شک مدیر این کار رو خواهد کرد
موفق باشی و منتظر مقالات زیبای شما هستیم...

Jamal.M
18-02-2012, 10:24
ممنون از سعید عزیز بابت این مقاله
واقعا نام هیولا شایسته همچین گوشی هست

مهم شد

™EXITMOOD
18-02-2012, 14:57
سعید جان ممنون بسیار عالی بود... دقیقا همینطوره و جالب اینجاست که لئو hd2 تنها اسمارت فونی بود که من ندیدم حتی طرفدارهای متعصب برندهای دیگه بهش خورده بگیرن و همه با دید احترام بهش نگاه کردند... خود من هنوز بعد از 2 سال اندی... این گوشی محبوب رو کنار نذاشتم و الان هم در کنار گوشی دیگه دارم ازش لذت می برم... و واقعا تجربیات زیادی رو باهاش داشتم و هنوز هم از قدرت این هیولا در عجبم... این کم نیست که در جهان تکنولوژی امروز که با این سرعت پیش می ره و محصولات قبلی رو خیلی سریع خورد می کنه، یک اسمارت فون نه تنها بتونه دووم بیاره که همگام با پیشرفت های نرم افزاری، خودش رو تطبیق بده و بشه ازش به خوبی استفاده کرد... من امیدوارم که جایگزینی شایسته براش پیدا کنم، چیزی که مثل هیولا وفادار باشه و هیجان انگیز (احتمالا به زودی - به خصوص بعد از نمایشگاه بارسلونا - یک نظر سنجی در این مورد راه بندازیم چون دیگه کم کم وقتشه..)... اما قطعا این هیولای وفادار رو برای همیشه نگه می دارم تا هر وقت نگاهم بهش افتاد یادم بیاد که چه چیزی به من فهموند اسمارت فون یعنی چی..

:.: RA$H!D-K-N :.:
18-02-2012, 15:08
بسیار عالی و زیبا بود .. ولی کاش میگفتید که پورت شدن آندروید و وینفون مدیون گوشیهای دیگه این شرکت مثل ,hd7,desireو همچنین گوشی nexus one بوده که سخت افزاری شبیه به این گوشی و دارای سیستم عامل متفاوت بودند برای همین کار پورت کردن خیلی راحت ترشد بدلیل در اختیار داشتن درایورهای گوشی برای سیستم عاملهای اون گوشیها ....

بازم تشکر ....

™EXITMOOD
18-02-2012, 15:11
راشد جان شما درست می گی... اما بحث اینجاست که سخت افزار این گوشی اونقدر قوی بوده که رو گوشی هاییی که شما اشاره کردی (که همشون دستکم 1 سال ونیم بعد از تاریخ عرضه ی لئو ارائه شدند) استفاده شده و جالب اینجاست که سیستم عامل تمامی اونها رو و البته بعد از اونها رو (خودت در جریان هستی دیگه)، سخت افزار hd2 پوشش داده...

:.: RA$H!D-K-N :.:
18-02-2012, 15:25
آره ایلیا جان ... واقعا کیفیت ساخت بالایی داره و گرنه بعد از این همه نصب و فرمت کردن پارتیشن و اورکلاک و اینهمه بلا ... باید الان یا بریک شده بود یا کلا از رده خارج میشد ..

H.A.S.S.A.N
18-02-2012, 19:00
با سلام

بابت مقاله زیباتون بسیار تشکر میکنم

قبلا هم گفتم الان هم میگم از محالات هستش که دیگه ما شاهد یه همچین گوشی شگفت انگیزی باشیم و فعلا که در رده بهترین و نادرترین اسمارت فون های دنیا هستش و با گذشت 2.5 سال هنوز حرفی برای گفتن داره و در حال رقابت با بروزترین گوشیهای دنیا هستش

عجیب ولی واقعی

s.e.v.e.n.k.h.a.n
18-02-2012, 20:56
داش سعید واقعا عالی بود.من که با خوندن این مقاله خیلی به این گوشی علاقه مند شدم.موفق باشی دادا http://www.freesmile.ir/smiles/30806_60.gif http://www.getsmile.com/emoticons/energizer-smileys-51935/beer11.gif

+POURYA
18-02-2012, 21:14
بسیار عالیست
جاش تو گینس خالیه
با خوندن این مقاله به فکر خریدن این گوشی افتادم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

علی کینگ
19-02-2012, 15:02
من جزو اولین کسایی بودم که خردیم این گوشی رو
یادش بخیر تو مترو همه تعجب کرده بودند:ca: اخه قدرت به این میگن تو عرض 1 ساعت از آندروید بیای تو وین6.5 بعد بری تو winphone7 باید HD2 داشته باشی تا بفهمی:dq:

L.D.A EX
19-02-2012, 16:36
واقعان جالب بود
ممنون

wisam
19-02-2012, 17:26
تقریباً 2 سال پیش بود، از گوشی ایفن 3gs خسته شدخ بودم میخواستم یک گوشی که دردسر کمتری داشته باشه آخه شبانه روز پای لپ تاپ بودم ارتقاء ورژن، نصب برنامه و........... خانمم از دستم کلافه شده بود:4: به همین علت جستجو برای یک گوشی بی درد سر شروع شد. در بخش مشاوره برای خرید گوشی تاپیکی زدم و خواسته ام رو از گوشی عنوان کردم . ذکر کردم که میخوام سیستم عامل دیگری رو تجربه کنم بیش از 4 صحفه تجربه ای بود که در اون تاپیک کسب کردم و نتیجه به اتفاق اکثریت آرا داشتن سیستم عامل اندروید با گوشی دیزایر شد.

به نیت خرید گوشی دیزایر راهی بازار شدم چند مغازه رو چک کردم تو همین افکار بودم که یکدفعه جرقهایی به ذهنم خطور کرد و اون هم تجربه ویندوز فون بود بعد از این ایده وارد اولین مغازه شدم سراغ اسمارت فونهایی که داشت رو گرفتم یکی از اونها همین هیولای کمر باریک، یا به قول خودم هیولای وفادار بود تا تودستام گرفتمش حس عجیبی بهم دست داد گویی میخواست باهام حرف بزنه میخواست بگه درسته درموردم تحقیق نکردی ولی از داشتن من پشیمان نمیشی،
( بایشت عاشق باشی تا بفمید چی میگم ) بدون اینکه حرف اضافه ای بزنم قیمت را پرسیدم طرف گفت این گوشی هم ساخت تایوان داره و هم ساخت چین که ما فقط ساخت تایوانش را داریم پرسیدم چه فرقی با هم دارن گفت هیچی فقط قیمت تایوانی کمی بیشتر از چینیه. من هم پولش را دادم و برگشتم منزل و برای عذر خواهی از اون همه نظر سنجی در رابطه با خرید گوشی وارد سایت شدم در آخرین پست تاپیک توضیح دادم که چی شده و گفتم با توجه به اکثریت پیشنهادها و احترامی که به همه شما دارم گوشی مورد نظرم را تهیه کردم و اون هم چیزی نیست بجز HTC HD2 مرا به خاطر این قضیه عف کنید. بعد از اون چندین پیغام خصوصی از دوستان بدستم رسید با این مضامین :

اشتباه کردی خریدی
برو هر چه زودتر پس بده
از یکنواختی گوشی خیلی زود خسته میشی
پشتیبانی خیلی بدی داره
نرم افزارهاش محدوده
و................
اما من گوشم به این حرفها بدهکار نبود و بعد از چندی سریالی که بهانه ای شد برای سعید جان که این تاپیک را ایجاد کنه شروع شد که کماکان همچنان ادامه دارد و خواهد داشت.
این گوشی سیر صعودی تکامل را طی کرده و خواهد کرد.

بزودی منتظر رو کردن آس دیگری از این هیولای وفادار باشید.
در آخر از سعید عزیز به خاطر قلم زیبایش در این رابطه تشکر میکنم. به همین سادگی:dq:

™EXITMOOD
19-02-2012, 17:59
ویسام جان دقیقا من هم یعد از ای فون 3gs هیولا رو گرفتم.. هم زمان یه پاکت پس سی آی میت داشتم که برام اصلا جذابیت آیفون رو نداشت... اما به هر حال می خواسم ویندوز رو بهتر تجربه کنم و از سایز اسکرین آی فون هم خسته بودم و سایز بزرگتری می خواستم. با این حال به پیشنهاد یکی از دوستان که اون هم قبلا آی میت داشت، تاچ2 رو دو روزی تست کردم که سریعا بیخیالش شدم . بعد تاچ پرو 2 رو یه ماهی داشتم که خوب بود اما اونقدر برام جذاب نبود... در انتظار خبرهایی از آی فون 4 بودم که فهمیدم اسکرنیش احتمالا کوچیکتر هم می شه... خلاصه چون اسکرین بزرگ دوست داشتم و همینطور برند hTC رو رفتم رو سایتش . دقیقا خاطرم هست که اولین گوشی که چشمم رو گرفت همین هیولا بود.. با وجود ظاهر سادش اما حس اصالت عجیبی داشت.. و چند روز بعد به صورت هدیه به دستم رسید... و چقدر جذاب بود اولین بار که این گوشی رو روشن کردم... هنوز اون هیجان رو حس می کنم و جالبه بعد از دوسال و نیم نه تنها چیزی از جذابیتش کم نشده که هر چند وقت هیجان تازه ای رو باهاش لمس می کنی... تمام دوستانم که اون سالها پاکت پی سی گرفتن از دور خارج شده دستگاه هاشون یا واقعا حس عقب بودن تکنولوژیش رو کامل حس می کنند.. جالبه این حتی در مورد گوشی هایی که تا یک سال بعد از اون هم اومدن صدق می کنه! حقیقتا می گم هنوز انگیزه ی محکمی برای کنار گذاشتنش ندارم! شاید بعد از نمایشگاه بارسلونا بشه یه جایگزین شایسته براش پیدا کرد..به هر حال بارها گفتم.. روزی هم که بخوام این هیولای وفادار رو بازنشسته کنم، قطعا گوشه ی کتاب خونم یادگاری نگهش می دارم تا فراموش نکنم اولین چیزی که لذت داشتن یک اسمارت فون واقعی رو به من آموخت..

ali4110m
19-02-2012, 18:06
واقعا اين گوشي بي نظيره.من الان دوال بوت وين فون و آندرويد دارم.دو تا از بهترين سيستم عامل ها با بهترين كيفيت،
شما سخت افزار اين گوشي رو با گوشيهاي فعلي مقايسه كنين مثلا با لوميا ٨٠٠ نوكيا.فقط سرعت سي پي يو پايينتره كه اونم تو كار وين فون اصلا تاثيري نداره.سخت افزارش دو سال از زمان خودش جلوتر بود.اندازه صفحه نمايشش كه دو سال پيش خيلي بزرگ بود الان تقريبا به استاندارد گوشيهاي هوشمند تبديل شده.واقعا يه گوشي خارق العاده است.من كه حالا حالاها عوضش نمي كنم

علی کینگ
19-02-2012, 19:37
بزودی منتظر رو کردن آس دیگری از این هیولای وفادار باشید.
ویسام چه خبره نکنه میگو میخواد بیاد:cc:
------------------------------------------------------------------------------------------

ما رو باش برا خودمون امضا درست میکنیم:lol:

"SAEED"
19-02-2012, 21:31
درود

دوستان گلم از همتون بسیار بسیار سپاسگزارم که لطف کردین نظراتتون رو در این تاپیک نوشتین ...

از دوستان عزیز ، چون میلاد عزیز ، جمال عزیز (مدیریت بخش مقاله نویسی ) که لطف کردن تاپیک این حقیر رو مهم کردن ، ایلیا عزیز که باید عرض کنم ایشون قلم بسیار زیبایی دارند ، حسن عزیز و به خصوص ویسام گل با اخلاق بسیار بسیار عالی خودش که به جرات میتونم بگم اگر ایشون در موبایلستان و در بخش اندروید hd2 حاضر نبودند و مدیریت نمیکردند با مشکلات بسیار زیادی همه دوستان روبرو می شدند، بسیار سپاسگزارم

تجربه من هم در خرید این هیولا به این صورت بود که من از سال ها پیش از محصولات htc استفاده کردم و طرفدار پر و پا قرص محصولات این شرکت هستم...
اون زمان از آی میت جم - آی میت ک-جم آی میت جس جار و کیو - تک استفاده کرده که پس از گذشت مدتی که آخرین گوشی که دستم مونده بود ک- جم که گوشی بسیار مقاوم و شیکی بود بر اثر اشتباه خودم متاسفانه ضربه سختی خورد و بعد از اینکه جمعش کردم باز هم کار میکرد اما یکسری مشکلات دیگری داشت بر این شدم که یک گوشی جدیدی بگیرم و با تحقیقاتی که خودم انجام دادم بهترین گزینه رو hd2 میدیدم و در حال حاضر به خودم و به تمامی دوستانی که خریداری کردند به این انتخاب شایستشون تبریک میگم ...

همیشه بهروز و پاینده باشید

mjs001
19-02-2012, 22:56
جاش تو گینس خالیه

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

داداش دمت گرم چه حرف جالبی زدی...
نمیشه ازشون درخواست کنیم این کار رو انجام بدن؟؟

درباره اولین دیدار من باMonster_LEO :
اولین باری که دیدمش عکسش بود که یکی از رفیقام بهم نشون داد و ....خلاصه اون موقع هیچی از گوشی و اینا سر در نمیاوردم.همون رفیقم آرزوی داشتن این گوشی رو میکرد..
بعد مدت ها رفیقم گوشی رو خرید و روش آندروید نصب کرده بود و آورده بود مدرسه
آقا چشم که به گوشی افتاد و به صفحه گندش و اون لایو والپیپر آب دیگه داش هوش از کلم میپرید...(اصلاً نمیتونم اون لحظه رو واستون بیان کنم)
خلاصه خودشو تو دلمون جا کرد.منم که بدبخت:ca:پولم کجا بود 500بدم گوشی.

خلاصه آرزوشو کردیم و بعد مدتها تو ماه رمضون بود رفتم 400 از همون رفیقم گرفتم و اومدم خونه...

بعد گرفتم LEO بود که چشمم به دنیای اطراف باز شد...
از خواب غفلت بیدار شدم...اومدم انجمن همه چی رو خوندم و این سیستم عامل ها رو نصبیدم و چه شبا که تا صبح بیدارم نمیموندم....:au:
ای بابا چقدر حرف زدم سر خودم پوکید...
.....
بعد یه روز تصمیم گرفتم بفروشمش.....

یه مشتری خوب گیر اومد و همون قیمتی که خریده بودم فروختم بهش...
شب نمیتونستم بخوابم...روانی شده بودم آخه چرا گوشی رو فروختی خاک برسرت:an::dl:

زیاد حرف زدم

CREATIVE
20-02-2012, 05:29
ازاین تایپ زیباتون بسیار ممنونم چون این گوشی یا همون هیولادرنوع خودش بینظیره من با این گوشی توی یک مراسم عقد کنون اشنا شدم و دوسال بهترین لذتهارادر گوشی بازی با این گوشی بردم با اینکه تازگی یک اچ تی سی ایکس ال گرفتم ولی از این گوشی نمیتونم جدا شم

Smigel
22-02-2012, 07:59
سعید جان دمت گرم خیلی عالی بود

یادمه اوایل که گوشی رو گرفته بودم هرکی میدید میگفت این چیه یه این بزرگی؟!!چطور روت میشه کنار گوشت بگیری و باهاش صحبت کنی؟!!!

من برعکس خیلیا کاملا چشم بسته این گوشی رو خریدم...وقتی دیدم اینقدر پشتیبانی ویندوز موبایل ضعیفه یکمی ضدحال خوردم اما به همت کوکرها نه تنها از خریدش پشیمون نیستم بلکه لئو تنها گوشی ای شد که دوساله نگهش داشتم و هنوز هم فکر فروختنش رو ندارم :4:

rmv3x
30-04-2012, 22:44
من الان این تاپیک رو دیدم مقاله که بی نظیر نوشته شده
واسه درک ابهت هیولا یا به قول یکی از دوستام MR.LEO اواتار من خالی از لطف نیست هممون میدونیم شیر یا leo سلطان جنگل هست و با ایهت و این گوشی هم لقب leo رو واسه همین قدرت و ابهتش گرفته

البته این عکس اینجور ساختنش کار خودم هست و splash screen گوشیم هم هست

R&D
30-04-2012, 23:20
آقا بسیار کیف فرمودییییییییییییییییم

فقط این 65kبودن صفحه آزار دهنده نیست؟
بنظر شما جدای از چند بوت بودن و... اگر کسی فقط بخواهد htcآندرویدی داشته باشد بهتر نیست desireبخرد
صفحش کوچیکتره ولی ppi بالاتری داره پس همون رزولوشن رو می ده
تو دست هم یکم راحتتره
تو جیب جا میشه(یادتونه بیست سوالی های رادیو رو - همه اولین سوال می پرسیدن تو جیب جا میشه؟)
و بدلیل جثه کوچک ترش وزن کمتر و مصرف کمتری داره

البته تیپ و استایل hd2رو هرگززززززز نداره
ولی دکمه های پایین hd2 یه خورده:am:

"SAEED"
30-04-2012, 23:44

بنظر شما جدای از چند بوت بودن و... اگر کسی فقط بخواهد htcآندرویدی داشته باشد بهتر نیست desireبخرد
تو دست هم یکم راحتتره
تو جیب جا میشه(یادتونه بیست سوالی های رادیو رو - همه اولین سوال می پرسیدن تو جیب جا میشه؟)

درود

چون من همیشه دوست دارم تخصصی مطلب برسی بشه پس باید بگم :

حق با شماست معیار هایی چون کیفیت صفحه ، اندازه ، وزن ( همونطور که خود شما زیبا فرمودین به خاطر سایزش ) و به خصوص سیستم عامل اصلی بودن بسیار مهمه ...
کیفیت صفحه بسیار مهمه .. در مورد این گوشی این کیفیت جدا آزار دهنده نیست حداقل چند دقیقه تجربه کردن استفاده از این گوشی در سیستم عامل اندروید و وینفون به شما ثابت خواهد کرد :) ...
به این مطلب هم دقت کنید که اندازه صفحه یک سلیقه شخصیه الان گوشی هایی هستن که سایزشون 4.7 اینچه ! همچنین در حال حاضر با بوت لودری مثل CLK در این گوشی و وجود رام هایی مثل NExus و typhoon دیگه این گوشی اندرویدی خالص حساب میشه در عین حال در وینفون از نظر پایداری با باقی گوشی ها برابری میکنه و همیشه این گوشی آپدیته هر چند هنوز آپدیت های پایه برای هر چه پایدار و سریع بودن سیستم عامل در این گوش به پایان نرسیده وادامه داره ...

پاینده باشید

ali4110m
30-04-2012, 23:50

تو دست هم یکم راحتتره

شما بايد اين گوشي رو داشته باشيد و باهاش زندگي كرده باشيد تا بفهميد چرا طرفدارهاش با هيچي عوضش نميكنن.من خودم واقعا نميتونم گوشي ديگه اي دستم بگيرم.وقتي خسته ميشي در عرض ١ دقيقه از آندرويد سويچ مي كني روي ويندوز فون.وقتي وين فون رو از خود گوشيهاي وين فون بهتر اجرا مي كنه،وقتي كه احتمال اومدن وين فون ٨ براي هيولا بيشتره تا گوشيهاي اريجينال وين فون مثلا لوميا ٩٠٠ كه دو سه ماهه اومده!
هروقت دلت براي قديمها تنگ بشه ميري روي ويندوز موبايل با يك دنياي ديگه!
واقعا همه اينها رو كنار هم بذاريد تا بفهميد هيولا يا لئو براي ما چه معني داره.خدايي مثلا آيفون كه اين همه توي چشمه و اين همه حرفشه يه همچين توانايي داره؟همه برنامه هاي آندرويد و ويندوز فون رو با دوال بوت همزمان با بهترين كيفيت ميشه داشت.حتي HTC One X كه چهار هسته ايه و خداي گوشيهاي اندرويده رو نميشه با هيولا قياس كرد به نظر من!
من واقعا عاشقشم!

SOLDIER
01-05-2012, 00:16
واقعا با این مقاله موافقم ...
من یه وقتی بین این گوشی و یه وین فون دیگه اونو انتخاب کردم چون که جدید تر بود
و همیشه به خاطر این انتخابم پیشیمون بودم.. وقتی میدیم هر روز این گوشی یه چیز جدید
براش میادو گوشی من حتی یه دونه اپدیت جدیدم براش نیومد...

meab19
06-05-2012, 22:38
کاشکی یکی هم فکر hd7 بود و اندرویید رو براش میزد>>>:cf::cr:

babaktahmasbi
24-01-2013, 07:27
فروش خط 09128661376 به بالاترین پیشنهاد شماره تماس 09362691847 طهماسبی

™EXITMOOD
24-01-2013, 12:57
شما هر جا دیدی که نباس هر پستی رو بدی برادر من! آخه این پست شما چه ربطی به این تاپیک داره؟!
تشریف ببرید بخش خرید و فروش و طبق قوانین اقدام به فروش کالای مورد نظرتون کنید.

shylord
24-01-2013, 13:42
بسیار عالی و زیبا بود... من هم عاشق این گوشی هستم و فکر میکنم هنوز به آخر خط نرسیده... و کل این افتخارات رو مدیون xda هست چون htc هیچ پشتیبانی ای از این هیولا نکرد... و عامل اصلی در اینهمه پیشرفت برای این گوشی مورد توجه بودن در xda بود و بس...
متاسفانه ابزار ندارم که مقاله ی شما رو به لیست مهم ها بفرستم ولی بدون شک مدیر این کار رو خواهد کرد
موفق باشی و منتظر مقالات زیبای شما هستیم...

این تاپیک چرا ندید بودم :dy:

منم با این حرف کاملا موافقم
موقعی که ویندوز فون 7 اومد HTC دیگه ولش کرد ( مثل بلایی که سر HD7 و بقیه ویندوز فون ها افتاد ....... ولی ویندوز فون های 7 خیلی بیشتر ساپورت شدن )

اگر هکر ها و کوکرهای XDA نبودن الان حرفی از هیولا نبود

reza3soot
25-01-2013, 21:05
فروش خط 09128661376 به بالاترین پیشنهاد شماره تماس 09362691847 طهماسبی

بالا آوردن یه تاپیک که آخرین پستش مال 6,7 ماه قبله و در تمجید یکی از سلاطین ماندگار تکنولوژی هست از هر کسی برنمیاد.اونم برای فروش سیمکارت!!!

خدا جون فکر نمیکنی ما به یه 21 دسامبر واقعی نیاز داریم؟

9887
27-01-2013, 22:04
واقعا زد حال جالبی زد من داشتم در مورد این هیولا میخوندم که یه پیام بازرگانی با حال خوندم:mobilestan:

Hamed.godfather
25-02-2013, 21:24
مرسی با این که خیلی طولانی نبود ولی کامل بود