PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندهای ساده اما کاربردی

maral green
27-08-2007, 13:45
راستش من دیدم جای ه همچین تاپیکی تویه انجمن سیمبین سری 60 کمه البته برای ورزن3 هست اما ما ان 70 دارها و امثال ما چه کار باید بکنن؟
پس اگه شما هم ترفند بلدی یا طرز کار با بعضی نرمافزارها رو پس معطل نکن بسم ...

maral green
27-08-2007, 13:54
فکر کنید دارین پیامک می نویسید و یهو احتیاج پیدا می کنید که علائم به پیام اضافه کنید یا دیکشنری رو فعال کنی یا بری رو نامبر مود نیازی نیست برای انجام این کارها وارد اپشن و....بشی
کافیه دکمه پن-مداد- رو فشار بدی یه پنجره باز میشه که تمام این گزینه ها رو داره
فکر کنید دارین پیامک می نویسید و یهو احتیاج پیدا می کنید که علائم به پیام اضافه کنید یا دیکشنری رو فعال کنی یا بری رو نامبر مود نیازی نیست برای انجام این کارها وارد اپشن و....بشی
کافیه دکمه پن-مداد- رو فشار بدی یه پنجره باز میشه که تمام این گزینه ها رو داره

maral green
27-08-2007, 13:59
چطوره اول بریم سراغ اس ام اس معمولا وقتی می خواید اس ام اس بدیم بعد از نوشتن پیام می ریم تو گزینه آپشن و add reciptance رو میزنیم بعد هم اوکی و دوباره اپشن و سند....اما اینجا چند تا ترفند ساده اما کاربردی میگم که سرعت شما می تونه بالا بببره
1)برای دادان شماره ای که قراره پیام رو براش بفرستید به جای مسری که گفته شد اون خط چشمک زن رو به قسمتی ک شماره رو می نویسید برده ودکمه وسط جویاستیک رو فشار بدید تا خود به خود وارد فون بوک بشه
2)پیام رو نوشتید شماره هم دادید خوب حا لا فقط کافیه دکمه سبز رو بزنید تا فرستاده بشه

maral green
27-08-2007, 14:02
برای پاک کردن فایل یا اس ام اس هم کافیه روی اون رفته و دکمه
cرو بزنید

maral green
27-08-2007, 14:04
برای این کار نیازی نیست که حتما برنامه داشته باشی...کافیه این مسیر رو دنبال کنید..menu>>my own>>go to>>note
خوب حالا هرچی می خوای تایپ کن بعدهم از اپشن سند ازبلوتوث رو بزن..تمام
راستی حتی میتونید توی این باکستون یه اس ام اس روکپی کنید یعنی دکمه پن رو چند لحظه نگه دارید و بدون اینکه ولش کنین با بالا و پایین کردن جوی استیک همشو هایلایت کنین و دکمه
کپی که پایین صفحه با نگه داشتن پن ظاهر شده رو بزنید حالا پن رو رها کنید از اس ام اس ها خارج شده به مسیری که دربالا گفتم رفته دوباره پن رو نگه دارید و از پایین صفحه پیست رو بزنید تا اس ام استون اونجا کپی بشه حالا خیلی راحت با بلوتث
سندش کنید...

maral green
27-08-2007, 14:19
کسی راهی بده که موزیک رو چند ثانیه بشه عقب یا جلو برد؟

مهدی خیری
27-08-2007, 15:07
شما باید در قسمت مقالا ت اموزشی این پست را میزدی نه اینجا

ilya
27-08-2007, 20:43
موزیک و ویدعو رو با دگمه جوی استیک میشه عقب جلو کرد البته با نگه داشتن

maral green
27-08-2007, 23:23
آیا از کاربردهای دیگه دکمه سبز رنگ به جز تماس و کاربردهایی که در بالا گفته شد خبر دارید؟
زمانی که می خواهید عکس یا کلیپ بلوتوث کنید کافیه رو عکس یا کلیپ رفته و دکمه سبز رو بزنید ..شما حتی متونید بلافاصله بعد از عکاسی یا فلمبرداری این کارو انجام بدید..با این کار پنجره سنداز باز میشه....

Game Over
29-08-2007, 11:19
موزیک و ویدعو رو با دگمه جوی استیک میشه عقب جلو کرد البته با نگه داشتن

بله میشه نگهدار به بالا پایین تازه در هنگام پخش موزیک ویدیو اگه شماره 2 رو بزنی بصورت فول اسکرین یعنی تمام صفحه پخش میکنه شماره 7 هم در عکسها زوم میکنه:loveit: :rules:

maral green
29-08-2007, 15:40
اولا ممنون دوما با بالا و پایین نگه داشتن جلو نمیره!!!!

Game Over
30-08-2007, 00:34
اولا ممنون دوما با بالا و پایین نگه داشتن جلو نمیره!!!!

غير ممكنه من خودم در ان 70 و ان 73 امتحان كردم حتي شما گفتي نميشه من به خودمم شك كردم رفتم دوباره امتحان كردم ميشه:rules:

rozezard
30-08-2007, 01:23
واقعا كار بري هستن مرسي فقط يك سؤال اونم در مورد ترفند اوليتونه مي شه يكم توضيح بدين!!!

maral green
30-08-2007, 19:25
در مورد ترفند اول بزار با یک مثال توضیح بدم ببینید فرض کن داری اس ام اس رو به فارسی می نویسی و یهو مخای یک کلمه انگلیسی وسطش بنویسی ...برای این کار کافیه دکمه پن رو بزنی یک پنجره باز مشه که گزینه اولش مربوط به دیکشنری هستش. گزینه دوم رو اگه بزنی فقط شماره تایپ میکنی .با گزینه سوم تمام علائم اختصاری رو می بینی و انتخاب می کنی .با گزینه چهارم هم زبان نوشتاری رومیشه تغییر داد....خوب پس در مثالی که زدم باید گزینه 4 رو انتخاب کنی و زبان رو انگلیسی کنی...همین...
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

IAP
16-09-2007, 22:24
چندتاترفند هم از من ياد بگيريد::rules:
1-براي markوunmarkسريع در تمام قسمتها:دكمه pen رو نگه داريدودكمه وسط جوستيك را فشار دهيد.اگر خواستيد چندتا را باهم علامت بگذاريد يكبار فشاردهيد وهمانطور كه پن را نگه داشته ايد جوستيك را بالاوپايين كنيد وبراي برداشتن علامت بالعكس عمل كنيد.(قابل استفاده در تمام گوشيهاي سري 60 كه دكمه پن دارند.)
2-براي كم كردن حجم عكسهاي گرفته شده توسط دوربين گوشي گزينه shrink را در گالري انتخاب كنيد.
3-دكمه هاي كاربردي در هنگام تماشاي تصاوير گالري:"5"بزرگنمايي تصوير(زوم)با مراحل 50درصذي "0" كوچكنمايي تصوير "7" فشار دادن دو بار پشت سر هم fullscreen شدن تصوير
در حالت بزرگنمايي:"6"حركت تصوير به راست "4"حركت تصوير به چپ "2"حركت تصوير به بالا "8"حركت تصوير به پايين
4-براي جلو و عقب بردن آهنگ در حال پخش دكمه پن+حالت بالا وپايين جوستيك
5-براي اجراي سريع آيكنهاي مختلف در منوي گوشيهاي نوكيا به روش زير عمل كنيد:
اگرآيكنهاي منوي گوشي شما از 3سطر و3ستون تشكيل شذه باشد باز زدن دكمه 1آيكن سطر 1از ستون1 اجرا ميشود و... تا دكمه شماره 9 (دكمه هاي *و0و# درهين مورد گوشيهاي نوكيا كاربردي ندارد)
موفق باشيد:rofl:

killer_pant
18-09-2007, 13:14
احتمالا میدونید این رو که
وقتی گوشیتون رو lock کردید 2 شماره 911 و 112 رو میتونید بگیرید!

m-n-a
19-09-2007, 11:58
999 رو هم میشه گرفت

IAP
20-09-2007, 19:58
احتمالا میدونید این رو که
وقتی گوشیتون رو lock کردید 2 شماره 911 و 112 رو میتونید بگیرید!
000000 را هم ميشه گرفت.

killer_pant
28-09-2007, 23:39
میدونید در حالت شارژ vibrate کار نمیکنه؟

BAHREMAND
07-10-2007, 22:04
دوستانی که نوکیا دارند وقتیsms رو نوشتن برای ارسال میتونید بجای اینکه Option وsend رو بزنید،فقط کافیه دکمه سبز رو بزنید.