PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح تمامی سؤالات و مشکلات پیرامون ویندوز 8

صفحه ها : [1] 2 3

ARSALAN
27-02-2012, 08:34
به نام او

سوالات و مشکلات خود را پیرامون سیستم عامل ویندوز 8 در این تاپیک مطرح کنید

دوستان سوالات و مشکلاتتون رو در خصوص سیستم عامل ویندوز 8 در این تاپیک مطرح کنید
تا در حد توان من یا سایر دوستان پاسخگوی سوالاتتون باشیم.

دوستانی که این نسخه ویندوز رو روی سیستم خود نصب کرده اند و ان را تجربه کرده اند نیز همیاری کنند

mido-mido
27-02-2012, 10:03
سلام
اولین سوال رو من میپرسم
وقتی تو وین8 یه برنامه بازه چه جور باید ببندیمیش
آخه نه کلوز نه چیز دیگه ای نداره
من خودم از تسک منیجیر میبندمش
راه دیگه ای داره؟

همچین ویژگی در ویندوز 8 نیست و من ندیدم...شما فقط برنامه رو کوچیک میکنین...خود ویندوز اگر بعد از چند دقیقه ی مشخص (یا ساعت) اگر از برنامه استفاده نشه اون برنامه رو میبنده...چیزی که من توی مقالات مایکروسافت خوندم این بود...
البته خیلی ها به ویژگی ایراد گرفتن....و نشونه ی خیلی بدی دونستن...البته هنوز باید تا نسخه ی بتا صبر کنین...تا ببینیم چه میکنه...(نسخه ی بتا دیوولوپری که من دارم هنوز این ویژگی اضاف نشده که برنامه رو دستی ببندین...خیلی اذیت میکنه این ویژگی...)

MARYAM
04-03-2012, 09:54
سلام

ممنون بابت راه اندازی این تاپیک

سئوال من اینه : همه برنامه های محبوب که معمولا اکثر کاربران استفاده میکنند روی این ویندوز نصب میشه ؟ یا بهتره بگم اصلا کاری هست که لنگ بمونه ؟

ضمنا وسائل جانبی مثل پرینتر و اسکنر و ... چطور ؟ آیا درایورهای نصب اینها رو هم داره ؟

مرسی

mido-mido
04-03-2012, 10:02
سلام

ممنون بابت راه اندازی این تاپیک

سئوال من اینه : همه برنامه های محبوب که معمولا اکثر کاربران استفاده میکنند روی این ویندوز نصب میشه ؟ یا بهتره بگم اصلا کاری هست که لنگ بمونه ؟

ضمنا وسائل جانبی مثل پرینتر و اسکنر و ... چطور ؟ آیا درایورهای نصب اینها رو هم داره ؟

مرسی

تا اونجایی که من دیدم با برنامه ها مشکل خاصی نداره...البته ممکنه بعضی برنامه ها رو درست اجرا نکنه...ولی بازم توصیه من اینه که اگر میخواین ویندوز 8 رو تجربه کنین بهتره فقط ظاهرش رو ببینین...نه اینکه برنامه نصب کنین...چون هنوز از لحاظ اجرای بعضی (بازم میگم...بعضی) برنامه ها مشکل داره...
ولی تا 80 90% برنامه هایی که من نصب کردم راحت کار میکرد...

porygalaxys
14-05-2012, 20:23
سلام ويندوز ٨ ورژن جديد كيبورد فارسيش چطورى مياد ؟ ممنون

ARSALAN
14-05-2012, 21:56
سلام ويندوز ٨ ورژن جديد كيبورد فارسيش چطورى مياد ؟ ممنون
سلام
ببین این آموزش کارتو راه میندازه یا نه

افزودن کیبورد فارسی به ویندوز 8 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2826282&postcount=3)

P.E.Y.M.A.N
02-06-2012, 16:01
ویندوز 8 مزخرف ترین سیستم عاملی که تا کنون میکروسافت تولید کرده ......

1-برداشتن دکمه start (نماد سیستم عامل ویندوز که تو این نسخه کاملا از بیخ<اسکریپت استارت> برداشته شده)
2-هوم اسکرین بزرگ و مزخرف(90% خلاصه شده تو نرم افزار های آب و هوا یا store و اینترنت)
3-explorer ویندوز بیشتر شبیه office 2010 تا ویندوز!!!!
اگه میخواهید دانلود کنید مطمعن باشید پشیمون می شوید. (حتی برای خاموش کردن سیستم گزینه shutdown رو یه جایی<که به عقل جن هم نمیرسه> گذاشتن که شما مجبور می شوید کامپیوتر را از برق بکشید!!)*
بیشتر به درد تبلت و تاچ اسکرین میخوره تا یه کامپیوتر PC

تصویر گویای همه چیز است:
http://www.extremetech.com/wp-content/uploads/2012/06/windows-8-release-preview-start-screen.jpg

باز هم تاکید میکنم دانلود نکنید

خدایی Task Manager رو ببینید چه قدر زشت و بدترکیب شده:

http://community.skype.com/skypec/attachments/skypec/Windows/57635/1/skype-problem.jpg

و اضافه کنم این سیستم عامل (از نظر امکانات) کاملا محدود بوده و بیشتر به درد کسی میخوره که زیاد از اینترنت استفاده میکنه.

به درد افراد نیمه حرفه ای هم نمی خورهـــــــــــــــــــــ ــــــــ

SAEED
02-06-2012, 16:45
peymana عزیز هیچ کس کسی مجبور نکرده دانلود کنه

هر کسی نظر شخصی خودش داره

پس دلیل نداره تو دل بقیه دوستان خالی کنیم

این ویندوز هنوط نسخه کاملش نیست پس خیلی زود هستش که قضاوت کنیم

saied217
04-06-2012, 11:16
ویندوز 8 مزخرف ترین سیستم عاملی که تا کنون میکروسافت تولید کرده ......

1-برداشتن دکمه start (نماد سیستم عامل ویندوز که تو این نسخه کاملا از بیخ<اسکریپت استارت> برداشته شده)
2-هوم اسکرین بزرگ و مزخرف(90% خلاصه شده تو نرم افزار های آب و هوا یا store و اینترنت)
3-explorer ویندوز بیشتر شبیه office 2010 تا ویندوز!!!!
اگه میخواهید دانلود کنید مطمعن باشید پشیمون می شوید. (حتی برای خاموش کردن سیستم گزینه shutdown رو یه جایی<که به عقل جن هم نمیرسه> گذاشتن که شما مجبور می شوید کامپیوتر را از برق بکشید!!)*
بیشتر به درد تبلت و تاچ اسکرین میخوره تا یه کامپیوتر pc

باز هم تاکید میکنم دانلود نکنید

خدایی task manager رو ببینید چه قدر زشت و بدترکیب شده

و اضافه کنم این سیستم عامل (از نظر امکانات) کاملا محدود بوده و بیشتر به درد کسی میخوره که زیاد از اینترنت استفاده میکنه.

به درد افراد نیمه حرفه ای هم نمی خورهـــــــــــــــــــــ ــــــــ������

سلام به همگی

دوستان، بنده دانشجوی رشته نرم افزارم، اگه بخوام در مورد این نسخه از ویندوز چیزی بگم، باید بگم که ویندوز 8 یه شاهکار برنامه نویسیه، (چقدر کد از ویندوز سون حذف و اضافه شده تاشده این) من دیروز ورژن 32 بیتش رو دانلود کردم واقعا عالیه (با همه نسخه های ویندوز کارکردم اما این یکی یه چیز دیگست، مخصوصا نسبت به بیلدهای قبلی) این بیلد نسبت به بیلدهای قبلی تغییرات زیادی داشته واقعا عالیه

(همیشه سعی کنید چیزها رو خودتون امتحان کنید، خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید، البته مشورت فراموش نشه) ضرر نمیکنید (شاید اولش یکم گیج بشید اما عادت میکنید)

این پیام رو از بیلد 8400 واسه شما زدم. (همین بیلدی که آقا امید زحمتشو کشیدن)

یه نظر شخصیه (به کسی برنخوره)

یه چیزدیگه

ویندور 8 رو با 7 در کنار هم نصب کنید. (تا تغیرات و سبکیش رو ببینید، خودم این کار رو کردم الان خوشم نمیاد از 7 استفاده کنم)

هنوز کرک معتبری ارائه نشده

موقع نصب از شما سریال میخواد

این سریال رسمی، روی هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی کارمیکنه

tk8tp-9jn6p-7x7ww-rfftv-b7qpf

تولد امام علی(ع) و روز مرد بر همگی مبارک

porygalaxys
04-06-2012, 11:49
سلام به همگی

دوستان، بنده دانشجوی رشته نرم افزارم، اگه بخوام در مورد این نسخه از ویندوز چیزی بگم، باید بگم که ویندوز 8 یه شاهکار برنامه نویسیه، (چقدر کد از ویندوز سون حذف و اضافه شده تاشده این) من دیروز ورژن 32 بیتش رو دانلود کردم واقعا عالیه (با همه نسخه های ویندوز کارکردم اما این یکی یه چیز دیگست، مخصوصا نسبت به بیلدهای قبلی) این بیلد نسبت به بیلدهای قبلی تغییرات زیادی داشته واقعا عالیه

(همیشه سعی کنید چیزها رو خودتون امتحان کنید، خودتون تصمیم نهایی رو بگیرید، البته مشورت فراموش نشه) ضرر نمیکنید (شاید اولش یکم گیج بشید اما عادت میکنید)

این پیام رو از بیلد 8400 واسه شما زدم. (همین بیلدی که آقا امید زحمتشو کشیدن)

یه نظر شخصیه (به کسی برنخوره)

یه چیزدیگه

ویندور 8 رو با 7 در کنار هم نصب کنید. (تا تغیرات و سبکیش رو ببینید، خودم این کار رو کردم الان خوشم نمیاد از 7 استفاده کنم)

هنوز کرک معتبری ارائه نشده

موقع نصب از شما سریال میخواد

این سریال رسمی، روی هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی کارمیکنه

tk8tp-9jn6p-7x7ww-rfftv-b7qpf

تولد امام علی(ع) و روز مرد بر همگی مبارک

سلام مى شه بگيد با ورژن قبلى چه تفاوتى داره ؟ ارزش دانلود داره يا نه ؟

mido-mido
04-06-2012, 11:55
عزیزی که میگی ویندوز 8 بدرد نمیخوره...
بزار یه چیزی رو بگم...من خودم نرم افزار میخونم...از همه لحاظ ویندوز 8 از ویندوز 7 سرتره...از همه لحاظ...
همین تسک منیجری که گفتین...بهت کاملا میگه چند درصد داره از cpu و ram و حتی از اینترنتت و کابل شبکه ات استفاده میشه...سرعت هارد هم حتی بهت میگه...تمام برنامه ها ریز ریزش معلومه و دسته بندی هست...
دیگه مثل قبل نیست که 50 تا برنامه داخل تسک منیجر باشه و معلوم نباشه کدومش برنامه ی خود ویندوز هست و کدومش برنامه ای که باز کردی...
داخلش ویندوز 8 کاملا جدا هست...معلومه کدوم تسک مال ویندوز...کدوم تسک مال کدوم برنامه هست...

استارت به جای اون حالت منویی سمت چپ تصویر شده یه میز کار خیلی باحال که همه چی میتونی توش بزاری...(من خودم کلی ایکون روش استارتم الان دارم...روی 22 اینچ تازه رفتم صفحه ی دومش...روی تلویزیون 47 اینچ که کلا نصف صفحه ام با این همه ایکون پر شده...فضای کار بسیار زیادش رو ببینین...)

برای خاموش کردن...اگه یکم با دستورات cmd اشنا باشین یه اسکریپت خیلی راحت مینویسین و میزارین روی صفحه ی دسکتاپ و بازش میکنین و کامپیوتر خاموش میشه...
داخل notepad اینو رو بنویسین:
cd\
shutdown /s /t 2
و با فرمت .bat ذخیره کنین...بزارین روی دسکتاپ...این میشه دکمه ی خاموش کردن...خیلی هم راحت...

لطفا به جای اینکه با یه محیط کاملا جدید یه همچین واکنشی نشون بدیم یکم سعی کنیم باهاش کار کنیم...
من از وقتی با ویندوز 8 کار کردم اصلا سراغ ویندوز 7ام نرفتم و یه راست میام سراغ همین ویندوز 8...

Abuzar.Sh
04-06-2012, 12:06
یعنی دکمه خاموش کردن نداره!!!!!؟؟؟؟؟

بعد این نسخه فول و رسمیه یا هنوز باید صبر کنیم؟

mido-mido
04-06-2012, 12:11
یعنی دکمه خاموش کردن نداره!!!!!؟؟؟؟؟

بعد این نسخه فول و رسمیه یا هنوز باید صبر کنیم؟

داره...کی گفته نداره؟؟؟یکم جاش شاید دور از دسترس باشه...باید موس رو سمت راست و پایین صفحه نگه دارین...بعد روی setting کلیک کنین و پایین صفحه دکمه ی خاموش رو میبینین...
هنوز نسخه ی نهایی نیومده...ولی مایکروسافت گفته که این اخرین نسخه قبل از نسخه ی نهایی خواهد بود و خیلی شباهت داره با نسخه ی اخری...یه جورایی 60 70 % ویندوز اصلی داخل این هست...

porygalaxys
04-06-2012, 12:11
سلام به نظرتون ويندوز ٧ براى نصب بازى بهتره يا ٨ ؟
اگه در حالت روشن از ٧ به ٨ آپگريد كنم ، بازى هام پاك نمى شن ؟

k i a r a s h
10-06-2012, 16:26
سلام . دوستان من الان رو سیستم دسکتاپم هم ویندوز 7 رو دارم و هم 8

ینا به دالایلی می خوام ویندوز 8 رو پاک کنم . اگر کل درایوی که ویندوز 8 توش بوده رو فرمت کنم ویندوز 8 پاک میشه اما اون استارتابی که اول میاد تا بین ویندوز 8 و 7 یکی رو انتخاب کنی پاک نمیشه . چه باید بکنم؟
تو ویندوز xp یادمه یه جایی بود میرفتی یه جمله رو پاک می کردی و اون استارتاب دیگه نمی یومد . ولی تو 7 بلد نیستم
بهترین راه حل پاک کردن ویندوز 8 چیه؟

پیشاپیش ممنون

SAEED
11-06-2012, 22:22
سلام . دوستان من الان رو سیستم دسکتاپم هم ویندوز 7 رو دارم و هم 8

ینا به دالایلی می خوام ویندوز 8 رو پاک کنم . اگر کل درایوی که ویندوز 8 توش بوده رو فرمت کنم ویندوز 8 پاک میشه اما اون استارتابی که اول میاد تا بین ویندوز 8 و 7 یکی رو انتخاب کنی پاک نمیشه . چه باید بکنم؟
تو ویندوز xp یادمه یه جایی بود میرفتی یه جمله رو پاک می کردی و اون استارتاب دیگه نمی یومد . ولی تو 7 بلد نیستم
بهترین راه حل پاک کردن ویندوز 8 چیه؟

پیشاپیش ممنون

بهترین کار نصب مجدد ویندوز هستش البته اگه تازه کار هستید
و فرمت درایو های نصب شده ویندوز
*
یا

اگه با دستور MSCONFIG

اشنایی دارید میتونید استفاده کنید

و یا
Control Panel\All Control Panel Items\System
بد
advanced system properties

ادامه را مثل این که میدونید باید چیکار کرد

bawtoni
14-06-2012, 14:34
با سلام به همگی.
من ویندوز رو نصب کردم ولی بار اول که بوت میشه بعد از لودینگ ویندوز صفحه مانیتور مشکی میشه بعدشم که هیچ دیگه ( چراغ مانیتور چشمک میزنه).
اگه میشه جواب بدید لطفا. :at:
:dw:

bawtoni
14-06-2012, 18:04
با سلام به همگی.
من ویندوز رو نصب کردم ولی بار اول که بوت میشه بعد از لودینگ ویندوز صفحه مانیتور مشکی میشه بعدشم که هیچ دیگه ( چراغ مانیتور چشمک میزنه).
اگه میشه جواب بدید لطفا. :at:
:dw:

کیست مرا یاری کند :sign_help:
:db:
:ct:
:cr:

pwp
15-06-2012, 01:49
کیست مرا یاری کند :sign_help:
:db:
:ct:
:cr:

مدل برد و مشخصات قطعات؟
با زدن del هنگام روشن شدن اولیه به ستاپ برد برو گزینه load optimize setup را انتخاب کن تنظیمات را ذخیره کن
حالا ریست کن و امتحان کن

bawtoni
15-06-2012, 08:27
مدل برد و مشخصات قطعات؟
با زدن del هنگام روشن شدن اولیه به ستاپ برد برو گزینه load optimize setup را انتخاب کن تنظیمات را ذخیره کن
حالا ریست کن و امتحان کن

با درورد. ممنون که جواب دادید. مشخصات سیستم(بورد-گرافیک-رم-سی پی یو). من اینو در کنار وین 7 دارم. اون هیچ مشکلی نداره.

p-31 giga
8400 gt
2g kingeston
e5200 intel
نشد. بازم همون شد.
:bl:

pwp
15-06-2012, 12:29
با درورد. ممنون که جواب دادید. مشخصات سیستم(بورد-گرافیک-رم-سی پی یو). من اینو در کنار وین 7 دارم. اون هیچ مشکلی نداره.

P-31 giga
8400 gt
2g kingeston
e5200 intel
نشد. بازم همون شد.
:bl:

دوست عزیز راه حل اولی را انجام دادید؟
اگه نشد بایوس برد خود را اپدیت کن حدود 1 مگ هست اپدیتش

bawtoni
15-06-2012, 14:44
دوست عزیز راه حل اولی را انجام دادید؟
اگه نشد بایوس برد خود را اپدیت کن حدود 1 مگ هست اپدیتش

مرسی عزیز مشکل با اپدیت بایوس حل شد
خوب بریم برا مشکل بعدی. :dl:
اقا رفتم به محیط ویندوز خوب پشرفت تا اینکه صفحه کلا مشکی شد یه سری خطوط سفید پایین تصویر این میگید چی کار کنم.
شرمنده

SAEED
16-06-2012, 19:14
مرسی عزیز مشکل با اپدیت بایوس حل شد
خوب بریم برا مشکل بعدی. :dl:
اقا رفتم به محیط ویندوز خوب پشرفت تا اینکه صفحه کلا مشکی شد یه سری خطوط سفید پایین تصویر این میگید چی کار کنم.
شرمنده

درایور کارت گرافیک خودتون مجدد نصب کنید

اگه نشد یک نیم نگاهی به خازن گرافیکتون بندازید ببینید مشکل پیدا کردن یا نه

saeedfarzi
19-07-2012, 07:48
وقتی قابلیت پخش دیویدی رو هم نداره پس چیه؟ یه سیستم عامل تنها؟

SAEED
19-07-2012, 09:05

دوست من بهتر تا نسخه نهایی این سیستم عامل صبر کنیم

مشخصه نسخه نهایی تغییرات زیادی به همراه داره

mido-mido
19-07-2012, 09:43

ببخشید دوست عزیز از شما میپرسم...
شما با ویندوز 7 کار کردین؟؟؟ (دقت کنین ویندوز 7...نه ویندوز فون 7...)
توی ویندوز 7 شما نمیتونین فایل ویدئو پخش کنین؟؟؟میتونین 100%...
پس توی ویندوز 8 هم این امکان هست...اصلا ویندوزی که نتونه فایل ویدئو پخش کنه ویندوز نیس که...
من الان چند ماه هست ویندوز 8 نسخه ی بتا روی کامپیوترم هست...و اصلا هم طرف ویندوز 7 نرفتم این چند ماهه...هیچ مشکلی هم به اون صورت ندارم...
اون وقت میگین فایل ویدئو نمیخونه؟؟؟:ai:...
ادم این روزا چه چیزایی میشنوه...:ai:...

SEDANEH
23-07-2012, 21:06
کمک
سریال برای نصب ویندوز 8

ARSALAN
23-07-2012, 21:22
کمک
سریال برای نصب ویندوز 8

سلام مرتضی
ببین این به دردت میخوره

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2969546#post2969546

sia.eagle72
13-08-2012, 19:50
سلام دوستان من نسخه enterprise N رو نصب کردم ولی یه مشکل اساسی که تو MS community هم مطرح کردم حل نشد این بود که وقتی اولین بار ...... رو میزنم بعد از اون دیگه اپ های مترو کار نمیکنند ( به اینترنت وصل نمیشند منظورم )
اگه کسی راه حلی پیدا کرد ما هم مطلع کنه

mohammad81
16-08-2012, 15:52
سلام...آخرین نسخی ویندوز ۸ رو باید از کجا دانلود کنم؟! باگ داره؟! حداقل سیستم مورد نیاز چیه؟! ممنون

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ARSALAN
16-08-2012, 21:16
سلام...آخرین نسخی ویندوز ۸ رو باید از کجا دانلود کنم؟! باگ داره؟! حداقل سیستم مورد نیاز چیه؟! ممنون

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Windows 8 RTM Final Enterprise x86/x64 - نسخه نهایی ویندوز 8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=237823)

پردازنده : ۱GH cpuیا سریعتر
RAM :1GB برای ویندوز ۳۲ بیتی و ۲GB بری ویندوز ۶۴ بیتی
حافظه : حداقل ۱۶GB فضای آزاد برای ویندوز ۳۲ بیتی و ۲۰GB برای ویندوز ۶۴ بیتی
گرافیک : DirectX 9-capable video card با WDDM driver

ARA
17-08-2012, 12:03
اکتیو نمیشه فعلا درسته ؟؟؟

SAM.D!S
17-08-2012, 12:09

چگونگی فعال سازی ویندوز 8 (آموزش تصویری) http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=239329

ARSALAN
17-08-2012, 12:35

چگونگی فعال سازی ویندوز 8 (آموزش تصویری) http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=239329

Windows 8 Activator (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=238534)

ARA
18-08-2012, 03:38

سرور های kms بسته شده دیگه اینا هیچ کدوم کار نمی کنه

ARA
18-08-2012, 03:41

اینم بسته شده متاسفانه :(((((

silent_EAgle
18-08-2012, 23:55
بچه‌ها نوشته نسخهٔ RT نمیتونه نرم افزار‌های معمول رو ساپورت کنه.... یعنی‌ باید واسش نرم افزار بیاد یا اینکه باید نرم افزار‌های Win Phone رو روش نصب کنیم ؟؟؟

*Erfan*
22-08-2012, 11:58
دوستان این ویندوز را میشه رو تبلت ها نصب کرد مثلا تب 7 پلاس یا 7.7 (منظورم همون ارتی هست)اگه نصب میشه لطفا بگید به چه طریقی

mjs001
22-08-2012, 13:45
دوستان این ویندوز را میشه رو تبلت ها نصب کرد مثلا تب 7 پلاس یا 7.7 (منظورم همون ارتی هست)اگه نصب میشه لطفا بگید به چه طریقی

فکر نکنم داداش:bn:

*Erfan*
25-08-2012, 14:28
چرا مگه ویندوز 8 مزیتش این نبوده که قابلیت نصب رو تبلت ها را داشته و با cpu های arm مچ میشه؟

saied217
25-08-2012, 20:40
چرا مگه ویندوز 8 مزیتش این نبوده که قابلیت نصب رو تبلت ها را داشته و با cpu های arm مچ میشه؟

ویندوز ۸ قراره در دو نسخه Pro و RT برای تبلت ها عرضه بشه که هر یک دارای مشخصات متفاوتی هستند.

ویندوز RT به صورت پیشفرض روی گجت هایی مانند تبلت ها عرضه شده و تاریخ عرضه آن احتمالاً همزمان با عرضه ویندوز ۸ در تاریخ ۲۶ اکتبر یا ۵ آبان است.

ویندوز RT که پیش از این ویندوز ARM نیز نامیده می شد به تبلت سازان این اجازه را می دهد که تبلت های ویندوزی بهتر و ارزان‌تری بسازند که از پردازنده های کم مصرف ARM به جای نوع استاندارد فعلی ویندوز ( پردازنده های x86 اینتل) استفاده کند.

ویندوز RT روی میکروپردازنده های ARM که در اسمارت فون های امروزی می بینیم کار می کند و با چیپست های x86 ناسازگار است. پردازنده های این ویندوز را طبق همکاری مایکروسافت انویدیا، کوالکام و تگزاس اینسترومنتس تولید خواهند کرد.

ویندوز RT روی پردازنده های کنونی کامپیوتر ها کار نخواهد کرد اما مایکروسافت اعلام کرده که دستگاه های شبیه به PC مانند تبلت ها و نت بوک ها در آینده به این نوع ویندوز مجهز خواهند شد و احتمالاً کمبود اپلیکیشن ها در آینده جبران خواهد شد.

ویندوز RT فاقد ویندوز مدیا پلیر خواهد بود و بیشتر شبیه به یک رابط کاربری مترو به همراه اینترنت اکسپلورر و نسخه RT مایکروسافت آفیس خواهد بود. در حالی که ویندوز ۸ یک سیستم عامل دسکتاپی کامل است که قابلیت اجرای فایل های exe را نیز دارد.

توجه:
ویندوز RT تنها به صورت پیش‌فرض روی دستگاه هایی مانند تبلت ها عرضه خواهد شد و تنها بر روی همان دستگاه ها آپدیت ها و بسته های امنیتی را دریافت خواهد کرد.

توجه:
اپلیکیشن های ویندوز ۸ را نمی توانید روی ویندوز RT اجرا کنید مگر اینکه برای هر دو سیستم عامل طراحی شده باشند اما تمامی اپلیکیشن های ویندوز RT روی ویندوز ۸ قابل اجرا هستند.
برنامه های طراحی شده برای ویندوز XP، ویستا و ۷ که فرمت Exe دارند قابل اجرا روی نسخه RT ویندوز ۸ نخواهند بود.

توجه:
مایکروسافت نسخه مخصوصی از آفیس را که برای عملکرد لمسی و بهینه سازی مصرف انرژی طراحی شده برای ویندوز RT ارائه خواهد کرد که دارای تمامی قابلیت های نسخه دسکتاپ است. برنامه های فایل اکسپلورر و اینترنت اکسپلورر ۱۰ نیز در ویندوز RT به صورت پیش‌فرض نصب هستند. بقیه اپلیکیشن ها را می توانید مانند اندروید و iOS از فروشگاه Windows Store خریداری یا نصب کنید.

توجه:
مایکروسافت البته اعلام کرده که ۹۰درصد اپلیکیشن هایی که به فروشگاه ویندوز ۸ ارسال شده اند با ویندوز RT نیز سازگارند.

طبق اعلام مایکروسافت ویندوز فون ۸ و ویندوز ۸ دارای هسته یکسان هستند و نرم افزار های ویندوز ۸ به راحتی قابل تبدیل به ویندوزفون هستند. اما اپلیکیشن های ویندوزفون ۸ نیازمند تغییراتی هستند تا در ویندوز RT اجرا شوند.

یکی از سخنگو های مایکروسافت در این باره می گوید:
” با اینکه اپلیکیشن های ویندوزفون مستقیماً قابل اجرا روی ویندوز ۸ نیستند اما تغییراتی کمی نیاز دارند. به طور مثال سازنده بازی AlphaDrops اعلام کرده که برای پورت کردن بازی ویندوزفون روی ویندوز ۸ حدود ۹۰درصد کد اصلی بدون نیاز به تغییر بوده است.”

به این ترتیب تصمیم با شماست که یک تبلت ویندوز ۸ پرو خریداری کنید و یا سراغ ویندوز RT بروید. تبلت های ویندوز RT سبک تر هستند، عمر شارژ بهتری دارند و ارزان تر هستند اما در مقابل تبلت های ویندوز ۸ قابلیت اجرای نرم افزار های ویندوز های دیگر را دارند و از قدرت بیشتری بهره می برند.

منبع: فارنت

pnn
08-09-2012, 10:30
با سلام
دوستان الان بهترين اكتيو برا ويندوز٨چي هست

ARSALAN
08-09-2012, 11:05
با سلام
دوستان الان بهترين اكتيو برا ويندوز٨چي هست

سلام
از اموزش های این تاپیک استفاده کنید

kingnar
21-09-2012, 10:11
یادش بخیر روز اول که نصب کردم نیم ساعت دنبال ری استارت بودم

اما من به همه پیشنهاد میکنم نصب کنن
نصب نکنن ضرر کردین

A M I N S H
11-10-2012, 22:20
دوستان من می خواستم 8 رو کنار 7 داشته باشم(مجازی نباشه)

چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟

ARSALAN
11-10-2012, 23:32
دوستان من می خواستم 8 رو کنار 7 داشته باشم(مجازی نباشه)

چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟

آموزش بوت دوگانه ویندوز ۷ و ۸ بدون پارتیشن بندی دوباره (با استفاده از vhd) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207323)

vahidnajafi
12-10-2012, 10:47
سلام
من چندبار در مورد بلوکه شدن کانکشن وی +پ+n بعد از کانکت شدن در ویندوز 8 سوال کرده بودم که هم پستم مثل اینکه حذف شده و هم کسی جوابی نداده ... حالا نمیدونم دلیل حذفش چی بوده ... اما از دوستان اگه کسی اطلاعی در مورد بلوکه شدن کانکشن داره لطفا راهنمایی کنه ... اینم بگم انتی ویروس رو بکلی پاک کردم ... فایروال رو غیر فعال کردم ... تمامی تنظیماتی رو هم که مربوط به فایروال میشه رو امتحان کردم وتغییر دادم ... یدونه عکس هم گذاشته بودم از اون قسمتی که نشون میده کانکشن بلوکه شده که فعلا نیستش
دست همگی درد نکنه

عکس اول قبل از اتصال کانکشن
http://up.vatandownload.com/images2/x2jcj8wp75txfb2gsrk.png (http://up.vatandownload.com/)

عکس دوم بعد از اتصال کانکشن و+p+

http://up.vatandownload.com/images2/yl81rlf7acf2squ78436.png (http://up.vatandownload.com/)

nani9000
12-10-2012, 11:25
سلام.من ویندوز هشت رو در کنار ویندوز 7 نصب کردم
اما بعد ازش خوشم نیومد درایوی که توش 8 رو نصب کرده بودم پاک کردم اما الان وقتی که پی سی میخاد بالا بیاد باز دو گزینه ویندوز 7 یا 8
میاد چیکار کنم؟
ممنون

ARSALAN
12-10-2012, 12:18
سلام.من ویندوز هشت رو در کنار ویندوز 7 نصب کردم
اما بعد ازش خوشم نیومد درایوی که توش 8 رو نصب کرده بودم پاک کردم اما الان وقتی که پی سی میخاد بالا بیاد باز دو گزینه ویندوز 7 یا 8
میاد چیکار کنم؟
ممنون

وارد run شوید
msconfiq رو تایپ کنید
از پنجره ی باز شده تب boot رو انتخاب کنید
گزینه ی مربوط به وین 8 رو حذف کنید

saied217
12-10-2012, 14:37
سلام
من چندبار در مورد بلوکه شدن کانکشن وی +پ+n بعد از کانکت شدن در ویندوز 8 سوال کرده بودم که هم پستم مثل اینکه حذف شده و هم کسی جوابی نداده ... حالا نمیدونم دلیل حذفش چی بوده ... اما از دوستان اگه کسی اطلاعی در مورد بلوکه شدن کانکشن داره لطفا راهنمایی کنه ... اینم بگم انتی ویروس رو بکلی پاک کردم ... فایروال رو غیر فعال کردم ... تمامی تنظیماتی رو هم که مربوط به فایروال میشه رو امتحان کردم وتغییر دادم ... یدونه عکس هم گذاشته بودم از اون قسمتی که نشون میده کانکشن بلوکه شده که فعلا نیستش
دست همگی درد نکنه

عکس اول قبل از اتصال کانکشن
http://up.vatandownload.com/images2/x2jcj8wp75txfb2gsrk.png (http://up.vatandownload.com/)

عکس دوم بعد از اتصال کانکشن و+p+

http://up.vatandownload.com/images2/yl81rlf7acf2squ78436.png (http://up.vatandownload.com/)

این مربوط به ناسازگاری این ویندوز با این کانکشن ها هست

قراره که یه آپدیت براش بیاد

از دستور زیر استفاده کنید (ببینید جواب میده)

قبل از username از \ استفاده کنید و گزینه CHAP در تنظیمات کانکشنتون را انتخاب کنید

vahidnajafi
12-10-2012, 22:26
این مربوط به ناسازگاری این ویندوز با این کانکشن ها هست

قراره که یه آپدیت براش بیاد

از دستور زیر استفاده کنید (ببینید جواب میده)

قبل از username از \ استفاده کنید و گزینه CHAP در تنظیمات کانکشنتون را انتخاب کنید
سلام
نشد ...!

saied217
13-10-2012, 13:49
سلام
نشد ...!

شرمنده اگه جوابی نگرفتین

این تنها روش در وب هست که در فروم خود مایکرو سافت هم توضیح داده شده

A M I N S H
26-10-2012, 13:51
آقا من دی وی دی وین 8 رو دارم.می خواهم کنار وین 7 داشته باشم.می تونم همینطوری از بوت نصب کنم؟
روش آقا ارسلان جواب نداد.

pnn
26-10-2012, 15:22
آقا من دی وی دی وین 8 رو دارم.می خواهم کنار وین 7 داشته باشم.می تونم همینطوری از بوت نصب کنم؟
روش آقا ارسلان جواب نداد.

اگه چند تا درايو داري ميشه ولي فكر كنم به هم وابسته بشن

$or$
26-10-2012, 15:48
من لپ تاپ و تبلتم رو از خارج خریدم و ویندوز 7 هر دو اورجینال هست الانم سی دی ویندوز 8 رو دارم حالا به نظرتون ویندوزهاشون رو پولی آپگرید کنم بهتر هست یا اینکه از روشی که در سایت هست بعد از نصب 8 فعالشون کنم مشکلی نداره؟
بیشتر برام آپدیت کردن ویندوز بدون مشکل مهمه چون فکر نکنم تو ویندوز 8 اگه بعد از آپدیت غیر فعال بشه آدم بتونه دوباره فعالش کنه، درسته؟

A M I N S H
26-10-2012, 15:53
اگه چند تا درايو داري ميشه ولي فكر كنم به هم وابسته بشن
من میخام بوت دوگانه بشه؟یعنی همین جوری نصب کنم حله؟

pnn
26-10-2012, 16:22

بله ميتوني
من خودم بصورت بوت دو گانه نصبيدم ولي گفتم كه بايد چند تا درايو داشته باشي اگه داري كه مشكلي نيست بنصب حالشو ببر چون واقعا عاليه فكر كنم اگه بنصبي ديگه تو ويندوز ٧ نري

SEDANEH
26-10-2012, 19:51

برای این کار از این روش کنید:
در محیط ویندوز سون دی وی دی ویندوز 8 را در دی وی دی درایو بذارید.
بعد از اجرا شدن اتوران روی instal windows کلیک کنید.
خب قرارد را هم تایید کنید.
نوع ویندوز: upgarde در صورت انتخاب این گزینه ویندوز جدید جایگزین ویندوز قبلی می شود یعنی ویندوز قبلی رو خداحافظ.
custom در صورت انتخاب این گزینه ویندوز جدید نصب می شود و کنار ویندوز قبلی می آید.یعنی هم ویندوز سون و هم 8 هستند.
کاستوم رو بزنید و ادامه.
خب درایوی غیر از درایو که ویندوز سون در آن است را انتخاب کنید.
توجه : درایوی که برای ویندوز 8 انتخاب می شود باید خالی باشد اگر اطلاعات درش باشد حذف می شود.
بعد از انتخاب درایو عملیات نصب شروع می شود.
بعد از پایان عملیات ریست می شود.
قبل از شروع ویندوز بوت دی وی دی می آید دکمه ای نزنید.
با دو گزینه مواجه می شوید.بازم کاری نکنید تا وارد نصب ویندوز 8 شود.
بقیه مراحل همانند ویندوز 7 است.
ادامه دهید تا ریست شود
حالا شما قبل از شروع ویندوز با دو گزینه مواجه می شوید.
ویندوز 7
ویندوز 8
که به طور پیش فرض روی 8 است.
می توانید یکی از ویندوز ها را برای وارد شدن انتخاب کنید.

A M I N S H
27-10-2012, 08:09
برای این کار از این روش کنید:
در محیط ویندوز سون دی وی دی ویندوز 8 را در دی وی دی درایو بذارید.
بعد از اجرا شدن اتوران روی instal windows کلیک کنید.
خب قرارد را هم تایید کنید.
نوع ویندوز: upgarde در صورت انتخاب این گزینه ویندوز جدید جایگزین ویندوز قبلی می شود یعنی ویندوز قبلی رو خداحافظ.
custom در صورت انتخاب این گزینه ویندوز جدید نصب می شود و کنار ویندوز قبلی می آید.یعنی هم ویندوز سون و هم 8 هستند.
کاستوم رو بزنید و ادامه.
خب درایوی غیر از درایو که ویندوز سون در آن است را انتخاب کنید.
توجه : درایوی که برای ویندوز 8 انتخاب می شود باید خالی باشد اگر اطلاعات درش باشد حذف می شود.
بعد از انتخاب درایو عملیات نصب شروع می شود.
بعد از پایان عملیات ریست می شود.
قبل از شروع ویندوز بوت دی وی دی می آید دکمه ای نزنید.
با دو گزینه مواجه می شوید.بازم کاری نکنید تا وارد نصب ویندوز 8 شود.
بقیه مراحل همانند ویندوز 7 است.
ادامه دهید تا ریست شود
حالا شما قبل از شروع ویندوز با دو گزینه مواجه می شوید.
ویندوز 7
ویندوز 8
که به طور پیش فرض روی 8 است.
می توانید یکی از ویندوز ها را برای وارد شدن انتخاب کنید.
اول نصب این ارور رو داد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=786603&stc=1&d=1351314513

shahabsafa
27-10-2012, 10:06
سلام
کرک Office 2013؟
یاحق

sina_d900
27-10-2012, 13:10
سلام
کرک Office 2013؟
یاحق

دوست عزیز این تاپیک مخصوص ویندوز 8 هستش برای طرح سوال و یافتن کرک به این تاپیک مراجعه کنین : :sorry:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=250609

با تشکر

saied217
27-10-2012, 13:10
سلام
کرک Office 2013؟
یاحق

سلام

2 روش برای این کار هست

1- استفاده از کرک (هنوز کامل نیست)

2- آموزش اکتیو کردن کاملا قانونی Office 2013 با اسکایپ (مثل وین 8)

برو به این تایپیکی که آقا سینا در بالا بهش اشاره کردن

SEDANEH
27-10-2012, 19:35
اول نصب این ارور رو داد

ویندوز سیستم مشکل داره
یا مشکل از دی وی دی ویندوز 8 است

pnn
29-10-2012, 12:54
با سلام دوستان من نمیتونم برم تو مارکت ویندوز
با چیز پی ان و اینا هم رفتم ولی نشد
نمیدونید مشکل چیه

TASNIM
01-11-2012, 23:55
سلام خدمت اساتید

من تا حالا چند مرتبه این ویندوز 8 رو البته هم از طریق بوت و هم از داخل ویندوز 7 نصبیدم منتهی چیزی که خیلی عجیبه بعد کمی کار کردن با ویندوز 8 سیستم هنگ میکنه و باید برق سیستم رو قطع کنم و از نو استارت کنم ، تا حالا 3 تا ویندوز مال سه شرکت مختلف رو نصب کردم منتهی همچنان این ایراد بوجود میاد ، کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟:bh::ac:

ضمنا بعید میدونم که مشکل کرک ویندوز باشه چون مطمئنم کامل کرک میشه.!!!

sina_d900
02-11-2012, 00:03
سلام خدمت اساتید

من تا حالا چند مرتبه این ویندوز 8 رو البته هم از طریق بوت و هم از داخل ویندوز 7 نصبیدم منتهی چیزی که خیلی عجیبه بعد کمی کار کردن با ویندوز 8 سیستم هنگ میکنه و باید برق سیستم رو قطع کنم و از نو استارت کنم ، تا حالا 3 تا ویندوز مال سه شرکت مختلف رو نصب کردم منتهی همچنان این ایراد بوجود میاد ، کسی میدونه علت چیه؟؟؟؟:bh::ac:

ضمنا بعید میدونم که مشکل کرک ویندوز باشه چون مطمئنم کامل کرک میشه.!!!

شاید مشکل از درایوراتون باشه بخصوص کارت گرافیکی

maxomid
02-11-2012, 01:02
من امروز دل زدم به دریا win 8 pro build 9200 رو نصب کردم
ویندوز 7 رو هم که کلا پاک کردم بره:دی

خب برخلاف شنیدها اتفاقا خوب بود..
هیچکدوم از درایور های قبلی لپتاپم مثل بولوتوث.گرافیک و.. روش نصب نشد.
خودش به طور پیشفرض wi-fi.گرافیک و.. رو شناخته بود.
فقط از قسمت Device manger با کیلید روشون و زدن اپدیت درایورهاشون رو خودش دانلود و اپدیت کرد.
به خصوص واسه گرافیک.چون ظاهرا گرافیک و کامل نشناخته بود. تنظیماتش رو برای نمی اورد بازی ها مثل angry Birds و خوب های خبیث فول اسکرین اجرا نمیشد ولی بعدش اوکی شد.

داخل ویندوز 8 ریت سی پی یو واسه من بیشتر شده.(سی پی یو Pentium Dual Core B950 2.1GHZ Sandy Brich)
کلا نسبت به 7 به نظر من سریعتر شده.

firefox. yahoo.kmplayer.IDM و بقیه نرم افزار های مورد نیازم خیلی راحت نصب شد.
ویندوز رو اکتیو هم کردم.

™LEO
15-11-2012, 20:42
نرم افزار هایی که روی ویندوز 7 نصب میشن،روی ویندوز 8 هم نصب میشن دیگه؟مثل یاهو مسنجر،win rar،فایرفاکس و...منظورم اینه که چه نرم افزار هایی روی ویندوز 8 نصب نمیشن!

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

ARSALAN
15-11-2012, 20:46
نرم افزار هایی که روی ویندوز 7 نصب میشن،روی ویندوز 8 هم نصب میشن دیگه؟مثل یاهو مسنجر،win rar،فایرفاکس و...منظورم اینه که چه نرم افزار هایی روی ویندوز 8 نصب نمیشن!

Sent from my htc one x using tapatalk 2
بله این نرم افزارهایی که اسم بردی نصب میشن

™LEO
15-11-2012, 20:58
چطوری زبان فارسی رو برای نوشتن(نه فارسی کردن ویندوز)بهش اضافه کنیم؟
امکان پارتیشن بندی هنگام نصب هست؟
من نتونستم روش نصب نصب ویندوز 8 رو پیدا کنم!هرچی هست مربوط به vm ware و ... هست و روش نصب روی سیستمی که هیچ ویندوزی روش نصب نیست،نیست!

SAEED
15-11-2012, 21:07
چطوری زبان فارسی رو برای نوشتن(نه فارسی کردن ویندوز)بهش اضافه کنیم؟
امکان پارتیشن بندی هنگام نصب هست؟
من نتونستم روش نصب نصب ویندوز 8 رو پیدا کنم!هرچی هست مربوط به vm ware و ... هست و روش نصب روی سیستمی که هیچ ویندوزی روش نصب نیست،نیست!

سلام داخل این مسیر

Control Panel\All Control Panel Items\Language\Language options

بعد

Add an input method

اینجا
persian

انتخاب کنید

بله پارتیشن میشه کرد ولی محدود

روش نصب تقریبا مثل 7 هستش سخت نیست

میتونی از همون اموزش استفاده کنی فقط تفاوتش با اون اموزش سر بوت کردن ویندوز برای نصب هستش

موفق باشید

™LEO
15-11-2012, 22:15
دوستان من الآن با windows 8 upgrade assistant مشخصات یه سیستم رو چک کردم و با این 2 تا برای نصب ویندوز مشکل داره ظاهرا:
Your processor doesn't have NX turned on or might not support NX

Setup will attempt to turn on NX during installation. If your processor doesn't support NX, the installation will be cancelled and your PC will roll back to the current OS
http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/what-is-pae-nx-sse2

Secure Boot isn't compatible with your PC
Your PC's firmware doesn't support Secure Boot so you won't be able to use it in Windows 8.

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/system-requirements

اگر کمکم کنید ممنون میشم
(http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/system-requirements)

saied217
15-11-2012, 23:19
دوستان من الآن با windows 8 upgrade assistant مشخصات یه سیستم رو چک کردم و با این 2 تا برای نصب ویندوز مشکل داره ظاهرا:
your processor doesn't have nx turned on or might not support nx

setup will attempt to turn on nx during installation. If your processor doesn't support nx, the installation will be cancelled and your pc will roll back to the current os
http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/what-is-pae-nx-sse2

secure boot isn't compatible with your pc
your pc's firmware doesn't support secure boot so you won't be able to use it in windows 8.

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/system-requirements

اگر کمکم کنید ممنون میشم
(http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/system-requirements)

سلام دوست عزیز

مشخصات سیستمتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

™LEO
15-11-2012, 23:44
سلام دوست عزیز

مشخصات سیستمتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشبختانه لپ تاپ دارم!!!
یکم کامپیوترم قدیمی شده!ولی مثل روز اولش کار میکنه!!!:up:

Mainboard :Gigabyte 8IR2003
Cpu:Intel Pentium IIII 2.4
Ram:1Gb
VGA:Video Card :NVIDIA GeForce 6200

saied217
15-11-2012, 23:53
وین 8 روی سیستمتون نصب میشه ولی توقع اجرا در حد xp رو ازش نداشته باشین

بهتره از 7 یا xp استفاده کنید یا سیستمتون رو ارتقا بدید

sina_d900
16-11-2012, 17:16
آقا سعید
من از ویندوز 7 ultimate استفاده می کنم و البته یکی از دلایل مهمم واسه عدم ارتقا به ویندوز 8 اینه که من الان از برنامه media center زیاد استفاده می کنم واسه تماشای tv اونطور که شنیدم این برنامه تو نسخه enterprise وجود نداره و فقط مثل یه پلاگین واسه pro میشه نصب کرد ؟؟
اولا چنین چیزی صحت داره ؟؟
دوما media center رو چطور میشه فعال کرد ؟؟
سوما درایور گیرنده دیجیتال رو راحت میشه نصب کرد تو ویندوز 8 ؟؟

™LEO
16-11-2012, 17:32
دوستان میشه تفاوت دقیق نسخه Enterprise و Professional رو بگین؟هر کدوم چه برتری ها و معایبی نسبت به اون یکی دارن؟؟؟هر کدوم برای کدوم کاربرا توصیه میشه؟
ممنون

sina_d900
16-11-2012, 17:36
دوستان میشه تفاوت دقیق نسخه Enterprise و Professional رو بگین؟هر کدوم چه برتری ها و معایبی نسبت به اون یکی دارن؟؟؟هر کدوم برای کدوم کاربرا توصیه میشه؟
ممنون

تفاوت تمام نسخه های ویندوز 8

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=250694

saied217
16-11-2012, 17:38
آقا سعید
من از ویندوز 7 ultimate استفاده می کنم و البته یکی از دلایل مهمم واسه عدم ارتقا به ویندوز 8 اینه که من الان از برنامه media center زیاد استفاده می کنم واسه تماشای tv اونطور که شنیدم این برنامه تو نسخه enterprise وجود نداره و فقط مثل یه پلاگین واسه pro میشه نصب کرد ؟؟
اولا چنین چیزی صحت داره ؟؟
دوما media center رو چطور میشه فعال کرد ؟؟
سوما درایور گیرنده دیجیتال رو راحت میشه نصب کرد تو ویندوز 8 ؟؟

1- درست شنیدین (چون enterprise مخصوص شرکتها هستش نیازی به مدیاسنتر نداره)

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/8iOQ2INJ5R/win8-edition.png

2- با سریال اکتیو کنید (سریالی که برای فعال کردن مدیاسنتر باشه، تو امضام هست)

3- تا حالا امتحان نکردم شرمنده

sina_d900
16-11-2012, 17:40
1- درست شنیدین (چون enterprise مخصوص شرکتها هستش نیازی به مدیاسنتر نداره)

http://dl.mobilestan.net/index.php/image/direct/8iOQ2INJ5R/win8-edition.png

2- با سریال اکتیو کنید (سریالی که برای فعال کردن مدیاسنتر باشه، تو امضام هست)

3- تا حالا امتحان نکردم شرمنده

یعنی با اکتیو نسخه پرو media center هم فعال میشه ؟؟

mushroomhead
16-11-2012, 17:47
سلام دوستان
شنیدم که وبندوز 8 از 7 سبک تره .
من یه کامپیوتر دارم که اکس پی توش خوب اجرا میشه ولی سون یه کم کنده .
ایا ویندوز هشت و بریزم از سون بهتر جواب میگیرم ? حالا نه در حد اکس پی
مشخصات سیستتم اینه
Cpu 2.8 pentium 4
Ram 2 gig
ولی کارت گرافیک انبرده بدبختی
ممنون از توجهتون

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

ARSALAN
16-11-2012, 19:11
سلام دوستان
شنیدم که وبندوز 8 از 7 سبک تره .
من یه کامپیوتر دارم که اکس پی توش خوب اجرا میشه ولی سون یه کم کنده .
ایا ویندوز هشت و بریزم از سون بهتر جواب میگیرم ? حالا نه در حد اکس پی
مشخصات سیستتم اینه
cpu 2.8 pentium 4
ram 2 gig
ولی کارت گرافیک انبرده بدبختی
ممنون از توجهتون

sent from my htc one s using tapatalk 2

سلام
نصب میشه
ولی انتظار نداشته باش در حد اکس پی قدرت داشته باشه
مثل همون سون که نصب کردی کار میکنه

saied217
16-11-2012, 19:56
یعنی با اکتیو نسخه پرو media center هم فعال میشه ؟؟

بله عزیز (ولی با سریال مخصوص این کار)

از آخرین سریال بخش سریالها رو استفاده کن
همونی که نوشه wmc

™LEO
17-11-2012, 00:56
یه سوالی داشتم.من لپ تاپم لنوو و ویندوز 7 اصل لنوو روش نصبه.میخواستم بدونم امکانش هست ویندوزش رو به ویندوز 8 آپگرید کنم؟؟؟اگه توضیح بدین ممنون میشم

pnn
17-11-2012, 14:03
یه سوالی داشتم.من لپ تاپم لنوو و ویندوز 7 اصل لنوو روش نصبه.میخواستم بدونم امکانش هست ویندوزش رو به ویندوز 8 آپگرید کنم؟؟؟اگه توضیح بدین ممنون میشم

sent from my htc one x using tapatalk 2

سلام
شدن که میشه ولی باید یه هزینه ای بپردازی

™LEO
17-11-2012, 16:28
سلام

خب چقدر هزینشه؟اصلا چطوریه؟لطفا یکی کامل توضیح بده

™LEO
18-11-2012, 20:45

سلام

خب چقدر هزینشه؟اصلا چطوریه؟لطفا یکی کامل توضیح بده

کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟؟

sina_d900
18-11-2012, 20:50
کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟؟

sent from my htc one x using tapatalk 2

اینجا نمیشه ضمنا بهتره یه ویندوز 8 کرک شده بگیرین بهتره چون اگه بخواین ویندوز اورجینال پیدا کنین به فرض هم یافتین بالای 150 حداقل خرجتونه من الان از ویندوز 7 آلتیمیت کرک شده استفاده میکنم تا الان 3 گیگ آپدیت کردم در 6 ماه و هر روز هم میتونم بروز کنم

omidmomid
19-11-2012, 11:08
سلام من به یک مشکل بر خوردم اینترنت اکپلورر داخل محیط مترو. کار نمیکنه وقتی میخوام واردش بصم اتو ماتیک میاد بیرون ?
چکار کنم تا کار کنه ?بقیه برنامه های داخل محیط مترو کار میکنه

rezasavad
22-11-2012, 22:33
چند روزی دانلودش طول کشید یه روز هم صرف نصبش کردم تازه دیدم نرم افزار تخصصی مثل کتیا آباکوس توش اجرا نمیشه دوباره برگشتم سون

saeid63t
22-11-2012, 22:48
بابا این ویندوز ۸ چیه اخه همه چیو سخت کرده چنتا سوال داشتم
چطور می شه تو برنامه موزیک صدا رو کم کرد
چطور می شه موزیک رو هنگام پخش در پس زمینه قطع کرد ایا کنترل مینیمال مثل ۷ وجود داره چطور می شه my computer و control panel رو به مترو اضافه کرد

اصلا ایا می شه با این سیستم بدون سردرد گرفتن کار کرد

Sent from my new  iPad using Tapatalk HD

Smigel
23-11-2012, 11:38
بعد از نصب وین 8 ازم خواست وارد اکانت لایوم بشم و حالا یه یوزر با اکانت لایو رو سیستم دارم و هروقت سیستم رو روشن میکنم پسورد اکانت رو میخواد...چطور میتونم یوزر رو پاک کنم که دیگه بدون پسورد وارد ویندوز شم؟

Smigel
23-11-2012, 11:44
چطور می شه my computer و control panel رو به مترو اضافه کرد

Sent from my new  iPad using Tapatalk HD

رو هر برنامه راست کلیک کن و pin to start رو بزن

rezasavad
23-11-2012, 14:07
دوستان کسی امتحان کرده نرم افزار تخصصی روش اجرا میشه یا نه مثل کتیا و آباکوس. من نصبشون کردم ولی اجرا نمیشن

omidmomid
23-11-2012, 21:25
سلام من به یک مشکل بر خوردم اینترنت اکسپلورر داخل محیط مترو. کار نمیکنه وقتی میخوام واردش خودکار میاد بیرون ?

wave2 android
25-11-2012, 09:09
من از ۸ اصلا راضی نیستم
سرعت نتم اوره \اینن بدجور
۷ که داشتم \ینگ رو ۲۰ تا۴۰ بود ولی الان داقونه اوضاش
اگه راهه حلی هست بگید

saied217
25-11-2012, 09:58
بابا این ویندوز ۸ چیه اخه همه چیو سخت کرده چنتا سوال داشتم
چطور می شه تو برنامه موزیک صدا رو کم کرد
چطور می شه موزیک رو هنگام پخش در پس زمینه قطع کرد ایا کنترل مینیمال مثل ۷ وجود داره چطور می شه my computer و control panel رو به مترو اضافه کرد

اصلا ایا می شه با این سیستم بدون سردرد گرفتن کار کرد

سلام دوست عزیز

1- سخت نیست (کار کنید یاد می گیرید)
2- با دکمه های روی کیبرد (پلیر مترو)
3- باز هم با دکمه های روی کیبرد (پلیر مترو)
4- بله ولی نه به اون صورت (پلیر مترو) (با ماوس برو بالای صفحه تا شکل دست بیاد وحالا اونو بکش پایین، البته می تونی با زدن دکمه ویندوز هم این کار رو بکنی)
5- بله (توی محیط مترو کلیک راست کن و روی اون دکمه پایین سمت راست کلیک کن حالا هر آیکنی خواستی انتخاب کن)
6- بله میشه

یاعلی

من از ۸ اصلا راضی نیستم
سرعت نتم اوره \اینن بدجور
۷ که داشتم \ینگ رو ۲۰ تا۴۰ بود ولی الان داقونه اوضاش
اگه راهه حلی هست بگید

سلام دوست عزیز

1- واسه چی؟؟؟؟
2- 2 راه حل (هر دو رو باید انجام بدید)
استفاده از روش اسکایپ برای اکتیو ویندوز (البته ممکنه کرک هم مشکلی رو پیش نیاره ولی به مرور زمان مشکلات خودشونو نشون میدن)
آپدیت کردن ویندوز (این یکی خیلی مهمه)

یاعلی

سلام من به یک مشکل بر خوردم اینترنت اکسپلورر داخل محیط مترو. کار نمیکنه وقتی میخوام واردش خودکار میاد بیرون ?

سلام دوست عزیز

1- از چه روشی برای اکتیو ویندوزتون استفاده کردید؟؟؟؟
استفاده از روش اسکایپ برای اکتیو ویندوز (البته ممکنه کرک هم مشکلی رو پیش نیاره ولی به مرور زمان مشکلات خودشونو نشون میدن)

یاعلی

بعد از نصب وین 8 ازم خواست وارد اکانت لایوم بشم و حالا یه یوزر با اکانت لایو رو سیستم دارم و هروقت سیستم رو روشن میکنم پسورد اکانت رو میخواد...چطور میتونم یوزر رو پاک کنم که دیگه بدون پسورد وارد ویندوز شم؟

سلام دوست عزیز

به این مسیر برید و یوزر مورد نظرتون رو پاک کنید
Control Panel\User Accounts and Family Safety\User Accounts\Manage Accounts

یاعلی

omidmomid
25-11-2012, 12:45
سلام دوست عزیز

1- از چه روشی برای اکتیو ویندوزتون استفاده کردید؟؟؟؟

با اسکایپ ویندوزم رو اکتیو کردم
ابدیت هم انجام دادم
ولی هنموز کار نمیکنه
چاره چیه؟
کسی میتونه فایل appx اینترنت اکسپلورر رو واسم بزاره خودم دوباره نصبش کنم

rezasavad
26-11-2012, 23:43
من رو لبتابم هم سون نصبه هم هشت اولش موقع استارت لبتاب با استایل وین هشت بالا میومد بعدش انتخاب میکردی سون بالا بیاد یا هشت ولی الان با استایل قدیمی بالا میاد بعد سی ثانیه اگه خودم انتخاب نکنم سون بالا میاد حالا چیکار کنم تا با همون حالت وین هشت استارت بشه

Reza-Crysis
26-11-2012, 23:52
سلام خدمت دوستان اقا یک نفر اینجا به داد من برسه بد عصبی کرده من رو این ویندوز ! 8

متاسفانه من با این ویندوز 8 به مشکلاتی بر خوردم درایور کارت وایرلس یواس بی رو میشناسه اما هر چند مین 1 دفعه قطع میشه تا مودم یواس بی رو قطع نکنی دوباره جا نزنی درست نمیشه ! آخرین اپدیت این رو ریختم اما بازم مشکل داره !

مدل : D-Link Wireless 108G DWA-120 USB Adapter

ممنون راهنمایی بفرمایید.

saied217
27-11-2012, 07:32
من رو لبتابم هم سون نصبه هم هشت اولش موقع استارت لبتاب با استایل وین هشت بالا میومد بعدش انتخاب میکردی سون بالا بیاد یا هشت ولی الان با استایل قدیمی بالا میاد بعد سی ثانیه اگه خودم انتخاب نکنم سون بالا میاد حالا چیکار کنم تا با همون حالت وین هشت استارت بشه

سلام دوست عزیز

در منوی بوت ویندوز 8 رو انتخاب کنید
اگه بازم منو تغییری نکرد از این برنامه استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3362288&postcount=26

سلام خدمت دوستان اقا یک نفر اینجا به داد من برسه بد عصبی کرده من رو این ویندوز ! 8

متاسفانه من با این ویندوز 8 به مشکلاتی بر خوردم درایور کارت وایرلس یواس بی رو میشناسه اما هر چند مین 1 دفعه قطع میشه تا مودم یواس بی رو قطع نکنی دوباره جا نزنی درست نمیشه ! آخرین اپدیت این رو ریختم اما بازم مشکل داره !

مدل : D-Link Wireless 108G DWA-120 USB Adapter

ممنون راهنمایی بفرمایید.

سلام دوست عزیز

معمولا واسه فایروال (firewall) هست، ممکنه واسه شبکه ای هست که دارین ازش استفاده می کنین، شاید شلوغ باشه یا دستگاهتون جاش مناسب نباشه و نتونه راحت ارتباط برقرار کنه

خیلی وقت پیش واسه منم چنین چیزی اتفاق می افتاد (البته من adsl دارم)
مشکل من از مخابرات بود (البته از زمانی که از کانکشن استفاده کردم درست شد)

این درایوری که گرفتین واسه کدوم ویندوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویندوز 8 بعضی از درایورها رو درست نمی شناسه (در لپ تاپ ها بیشتره)

Reza-Crysis
28-11-2012, 17:27
:dy: سلام مجدد ببین داداش مودم دقیقا طبقه بالا خونه هست من 2 تا خط ADSL دارم اون مودم که بالاس وایرلس هست من بجای این که سیم بخرم وصل کنم از بالا پایین بکشم یک کارت وایرلس یو اس بی همین مودم گفتم خریدم تو سایت ها هم گشتم اخرین اپدیتش برای 2009 هست نیمدونم چرا قطعی میده تو ویندوز 7 و حتی ایکس پی این مشکل وجود نداره این 8 هست رو مخم هست .نمیدونم باید چی کار کنم ویندوز رو هم آپدیت کردم هر کار فکر کنین کردم نمیدونم چرا هر 10 5 قیقه یک بار این جوری میشه ! به قول شما زمانی من زیاد دانلود کنم از ADSL کار بکشم این زمان قطع شدنش زودتر میشه !

rezasavad
28-11-2012, 23:57
اگه آپدیت کنم کرکش که غیر فعال نمیشه کسی آپدیت کرده ببینه مشکلی پیش نمیاد؟

ARSALAN
29-11-2012, 01:38
اگه آپدیت کنم کرکش که غیر فعال نمیشه کسی آپدیت کرده ببینه مشکلی پیش نمیاد؟

شما آپدیت کنید مشکلی پیش نخواهد آمد
موفق باشید...*

rezasavad
30-11-2012, 20:53
ببخشید این گجت آب هوا را چطوری راه اندازی کنم میگه در منطقه شما در دسترس نیست چیزپی ان میخواد یا روش دیگه ای داره

behnameb7
30-11-2012, 21:05
سلام
من چند ماهی میشه که این ویندوز 8 رو نصبیدم الان هم ویندوز رو به اخرین نسخه اپدیت کردم ولی یه مشکل داره که هنگام کلیک برای نوشتن متن کیبورد اجرا نمیشه مثلا تو برنامه skype ویندوز هشت نمیشه با کیبورد ویندوز چیزی تایپ کرد راهی برای حل این مشکل هست.

saied217
01-12-2012, 09:01
ببخشید این گجت آب هوا را چطوری راه اندازی کنم میگه در منطقه شما در دسترس نیست چیزپی ان میخواد یا روش دیگه ای داره

سلام دوست عزیز

1- به اینترنت وصل شو
2- روی برنامه کلیک کن تا بالا بیاد
3- حالا کلیک راست کن و از منوی باز شده در بالای صفحه گزینه وسطی Places رو انتخاب کن
4- بعد از باز شدن محیط گزینه روی علامت مثبت + کلیک کن و اسم شهرتون رو تایپ کن (با تایپ اسم در کادر خودش گزینه ها رو نمایش میده که می تونی از بینشون شهرت رو انتخاب کنی)

یاعلی

سلام
من چند ماهی میشه که این ویندوز 8 رو نصبیدم الان هم ویندوز رو به اخرین نسخه اپدیت کردم ولی یه مشکل داره که هنگام کلیک برای نوشتن متن کیبورد اجرا نمیشه مثلا تو برنامه skype ویندوز هشت نمیشه با کیبورد ویندوز چیزی تایپ کرد راهی برای حل این مشکل هست.

سلام دوست عزیز

پس الان شما چطوری این متن رو تایپ کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه فقط داخل برنامه اسکایپ نمی نویسه ممکنه آخرین نسخه رو نصب نکرده باشین

ولی اگه داخل کل سیستم نمی نویسه مشکل از ویندوز هست و باید دوباره نصب کنی

مشکلت رو دقیقتر شرح بده تا بتونیم حلش کنیم

یاعلی

mjs001
01-12-2012, 12:50
یه سوال دارم اگه به جواب برسم خیلی عالی میشه:
من از مارکت چندتا بازی دانلود کردم میخوام بدم دوستم حالا کجا ذخیره میشه برم کپی کنم؟
خودم یه مقدار تحقیق کردم دیدم محل ذخیره اینجاست:
C:\Users\{user name}\AppData\Local\Packages
اما اینا فایلی که نصب شده!
حالا فایل اصلی که نمیدونم فرمتش exe هستش یا چیز دیگه اون کجاست!؟

nani9000
01-12-2012, 17:39
سلام.من نسخه نهایی ویندوز 8 رو از بیرون خریدم مال mrt هستش.
تا مرحله میره loading windowse و این مرحله هم تموم میشه و آرم ویندوز هشت میاد اما دیگه جلو نمیره.نمیدونم چرا

روی کامپیوتر یه نفر دیگه تست کردم راحت نصب شد.سیستمم هم حداقل های لازم رو داره و از اونم بیشتره.

sina_d900
01-12-2012, 17:42
سلام.من نسخه نهایی ویندوز 8 رو از بیرون خریدم مال mrt هستش.
تا مرحله میره loading windowse و این مرحله هم تموم میشه و آرم ویندوز هشت میاد اما دیگه جلو نمیره.نمیدونم چرا

روی کامپیوتر یه نفر دیگه تست کردم راحت نصب شد.سیستمم هم حداقل های لازم رو داره و از اونم بیشتره.

دوست من ویندوزای این شرکت دست کاری شده هستش و دادن چنین پیغام هایی طبیعیه بهتره یه ویندوز دیگه بگیرین

rezasavad
02-12-2012, 14:01
دوستان گجت آب هوا مال شما رو وین۸ کار میکنه؟ اصلا واسه من کانکت نمیشه؟

pnn
02-12-2012, 14:28

من رو ٦يا٧ تا دستگاه تست كردم بگير نگير داره
بعضي وقت ها ميشه بعضي وقت ها نميشه
نقشه هاشم همين طوريه هي ميگيره ول مي كنه

rezasavad
03-12-2012, 02:02
ویندوزی که من نصب کردم اصلا بازی نداره اونا را از کجا بریزم؟

behnameb7
03-12-2012, 20:03
سلام دوست عزیز

1- به اینترنت وصل شو
2- روی برنامه کلیک کن تا بالا بیاد
3- حالا کلیک راست کن و از منوی باز شده در بالای صفحه گزینه وسطی places رو انتخاب کن
4- بعد از باز شدن محیط گزینه روی علامت مثبت + کلیک کن و اسم شهرتون رو تایپ کن (با تایپ اسم در کادر خودش گزینه ها رو نمایش میده که می تونی از بینشون شهرت رو انتخاب کنی)

یاعلی

سلام دوست عزیز

پس الان شما چطوری این متن رو تایپ کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه فقط داخل برنامه اسکایپ نمی نویسه ممکنه آخرین نسخه رو نصب نکرده باشین

ولی اگه داخل کل سیستم نمی نویسه مشکل از ویندوز هست و باید دوباره نصب کنی

مشکلت رو دقیقتر شرح بده تا بتونیم حلش کنیم

یاعلی

ممنون از جوابتون من منظورم رو نتونستم برسونم
منظورم این بود که کیبور مجازی خود ویندوز هشت تو برنامه های مترو اجرا نمیشه

mamad-i
04-12-2012, 12:40
سلام دوستان 2 سوال داشتم :

1- من ویندوز xp در درایو D نصب کردم بعد ویندوز 8 رو در درایو C نصب کردم ، بعد از نصب ویندوز 8 در اولین ری استارت شدن سیستم دیگه هیچ کدام از ویندوز ها بالا نیومد در صورتیکه من ویندوز xp و 7 رو به همین ترتیب نصب می کردم و مشکلی ایجاد نمی شد ،اگه ممکنه راهنمایی کنید
2- بعد xp رو در درایو c و 8 رو در درایو d ریختم ، جواب داد منتها مشکلی که هست اینه که موقعی که میخوام هر برنامه ای در ویندوز 8 نصب کنم مقصد فایلها رو درایو c معرفی می کنه و باید خودم مقصد رو به درایو d تغییر بدم ولی متاسفانه مقصد بعضی از برنامه ها رو نمیشه تغییر داد و مستقیما در درایو c نصب می شه

saied217
04-12-2012, 13:55

سلام دوست عزیز

احتمالات:
1- ممکنه از سرعت اینترنت باشه
2- ممکنه از کرکی که استفاده کردین باشه
3- ممکنه به خاطر آپدیت نکرده ویندوز باشه

(احتمال 2 . 3 بیشتر هست)

ویندوزی که من نصب کردم اصلا بازی نداره اونا را از کجا بریزم؟

از استور (فروشگاه) خود ویندوز بگیرید

اگه خواستید می تونید از بازی های ویندوز 7 روی 8 هم استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=254978

اینا رو هم ببینید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=254709

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=241282

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=254495

ممنون از جوابتون من منظورم رو نتونستم برسونم
منظورم این بود که کیبور مجازی خود ویندوز هشت تو برنامه های مترو اجرا نمیشه

تست کردم نشد

ولی کیبورد معمولی جواب میده

سلام دوستان 2 سوال داشتم :

1- من ویندوز xp در درایو D نصب کردم بعد ویندوز 8 رو در درایو C نصب کردم ، بعد از نصب ویندوز 8 در اولین ری استارت شدن سیستم دیگه هیچ کدام از ویندوز ها بالا نیومد در صورتیکه من ویندوز xp و 7 رو به همین ترتیب نصب می کردم و مشکلی ایجاد نمی شد ،اگه ممکنه راهنمایی کنید

2- بعد xp رو در درایو c و 8 رو در درایو d ریختم ، جواب داد منتها مشکلی که هست اینه که موقعی که میخوام هر برنامه ای در ویندوز 8 نصب کنم مقصد فایلها رو درایو c معرفی می کنه و باید خودم مقصد رو به درایو d تغییر بدم ولی متاسفانه مقصد بعضی از برنامه ها رو نمیشه تغییر داد و مستقیما در درایو c نصب می شه

1- یعنی هیچی کدوم بالا نیومد (حتی ویندوز 8 یی که بعد از ایکس پی نصب کردی؟؟؟؟؟؟؟)

2- مقصد نصب برنامه ها درسته که (تغییرش نده)
موقع کار با هر کدوم از ویندوزها درایوی که ویندوز رو روش نصب کردی تغییر اولویت میده (در ایکس پی که درایو ویندوز8 d هست در خود ویندوز 8 میشه c ، درمورد ایکس پی هم همینطور)

mamad-i
04-12-2012, 16:10
موقعی که xp رو در D و 8 رو در C نصب می کنم هیچ کدوم از ویندوز ها بالا نمیاد

TATAR.BonFire
07-12-2012, 20:00
آقا این command prompt ویندوز من اجرا نمیشه.اول اجرا می شد ها.بعد که کرک کردم دیگه اجرا نمیشه.حالت ادمینش هم اجرا نمیشه.
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

ARSALAN
07-12-2012, 20:08
آقا این command prompt ویندوز من اجرا نمیشه.اول اجرا می شد ها.بعد که کرک کردم دیگه اجرا نمیشه.حالت ادمینش هم اجرا نمیشه.
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟

از چه کرکی استفاده کردید ؟

TATAR.BonFire
07-12-2012, 23:45
از چه کرکی استفاده کردید ؟

اسمش Windows.8.Activator.4.0.1.1 هست.البته چند تا کرک دارم که همشون اکتیو می کنه.
حالا یه چیز دیگه که خیلی مهمه.این آپدیت هایی که برای دانلود قرار دادین رو دان کردم.ولی بعد از نصب، ویندوز بالا میاد و تا قبل از صفحه ی login گیر می کنه و مانیتور رو خاموش روشن میکنه و هیچی نشون نمیده.مشکل از آپدیت ها هست؟یکی از آپدیت ها که حجمش تقریبا 160 مگ هست این بلا رو سر سیستم میاره.دو بار ویندوز عوض شده به همین خاطر

fafarnana
08-12-2012, 10:48
سلام دوستان
من نسخه 32 بیت Enterprise را نصب کردم. آب و هوا آپدیت میشه ولی به صورت Live نیست و وقتی رایت کلیک میکنم هم گزینه خاموش / روشن کردن حالت live را ندارد. مشکل از کجاست؟
پاینده باشید.

TATAR.BonFire
08-12-2012, 19:07
ببخشید.در قسمت تنظیمات تم و قسمت رنگ ها،دکمه ای به عنوان تنظیم حالت شفافیت وجود نداره.کلا نیست یا اینکه ویندوز من مشکل داره!!!!
ممنون میشم یکی کمک کنه

ARSALAN
08-12-2012, 19:41
ببخشید.در قسمت تنظیمات تم و قسمت رنگ ها،دکمه ای به عنوان تنظیم حالت شفافیت وجود نداره.کلا نیست یا اینکه ویندوز من مشکل داره!!!!
ممنون میشم یکی کمک کنه

دوست عزیز منظورتون متوجه نشدم
میشه واضح تر بفرمایید
تا بهتر بتونم پاسختون رو بدم

TATAR.BonFire
09-12-2012, 23:49
منظورم تنظیم حالت شفافیت پنجره ها هست.transparent.فکر کنم وجود نداره.

porygalaxys
10-12-2012, 13:25
سلام به همه ی دوستان
وقتی می خوام windows 8 AIO رو روی لپ تاپم نصب کنم اینو می گه : Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, Windows Setup will restart automatically.

لپ تاپم 64 بیته و نسخه ی ویندوز 8 آل این وان تمامی ورژن های ویندوز 8 رو داره . هم 32 و هم 64 بیت رو .
لطفا راهنمایی کنین .
خیلی ممنون

™LEO
12-12-2012, 22:14
دوستان من وقتی می خوام ویندوزو نصب کنم این ارور میاد
http://wp.ahcheng.com/wp-content/uploads/2012/10/Windows8-Need-Restart-VmWare.png

هر کاری می کنم نمیشه!
لطفا کمک کنید

ARSALAN
12-12-2012, 22:18
دوستان من وقتی می خوام ویندوزو نصب کنم این ارور میاد
http://wp.ahcheng.com/wp-content/uploads/2012/10/windows8-need-restart-vmware.png

هر کاری می کنم نمیشه!
لطفا کمک کنید

پارتیشن بندیتون مشکل داره
توصیه میکنم برای پارتیشن بندی از نرم افزار پارتیشن مجیک استفاده کنید

ARSALAN
12-12-2012, 22:20
سلام به همه ی دوستان
وقتی می خوام windows 8 aio رو روی لپ تاپم نصب کنم اینو می گه : Use the other installation disc that says 64-bit. When you insert it, windows setup will restart automatically.

لپ تاپم 64 بیته و نسخه ی ویندوز 8 آل این وان تمامی ورژن های ویندوز 8 رو داره . هم 32 و هم 64 بیت رو .
لطفا راهنمایی کنین .
خیلی ممنون

از یه دیسک دیگه مجدید بزنید ویندوز نصب کنید ببینید مشکل رفع میشه یا نه

™LEO
12-12-2012, 22:27
توصیه میکنم برای پارتیشن بندی از نرم افزار پارتیشن مجیک استفاده کنید

آقا ارسلان میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟دقیقا چه مشکلی داره؟؟؟
خودم حدس زدم ایراد میتونه از هارد باشه ولی نمی دونم چرا!

Sent by HT€ 0Π€ X

ARSALAN
12-12-2012, 23:43
آقا ارسلان میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟دقیقا چه مشکلی داره؟؟؟
خودم حدس زدم ایراد میتونه از هارد باشه ولی نمی دونم چرا!

Sent by ht€ 0π€ x

حالا یا بد پارتیشن بندی شده یا هر مشکلی که ممکنه موقع پارتیشن بندی پیش اومده
بهترین کار اینه که کل پارتیشن رو حظف و از اول پارتیشن بندی کنید
البته اگه خودتون در این کار مهارت کافی رو ندارید به کسی که این کاره باشه بسپاریدش

IMAN
13-12-2012, 10:08
ممنون میشم یکی کمک کنه

منظورم تنظیم حالت شفافیت پنجره ها هست.transparent.فکر کنم وجود نداره.
منم همین مشکل رو دارم.
توضیح بیشتر: یعنی رنگ پنجره ها مثل ویندوز XP سالیده و مثل ویندوز 7 قابلیت Aero نداره(شیشه ای نیست که عکسهای پشت پنجره معلوم باشه).چطور میشه فعالش کرد؟

moji6327
13-12-2012, 16:28
سلام
میخوام ویندوز 8 رو نصب کنم ولی نمیدونم کدوم نسخه بهتر و کامل و بدون مشکل هست . لطفا راهنمایی کنید

lilolil
15-12-2012, 15:26
سلام
میخوام ویندوز 8 رو نصب کنم ولی نمیدونم کدوم نسخه بهتر و کامل و بدون مشکل هست . لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز.
ویندوز 8 نسخه Enterprise بهترین نسخه و نسخه نهایی ویندوز 8 هست.
منم ویندوز enterprise 64bt رو 1-2 ماهی که نصب کردم و خیلی هم راضیم.

sina_d900
15-12-2012, 15:39
سلام دوست عزیز.
ویندوز 8 نسخه Enterprise بهترین نسخه و نسخه نهایی ویندوز 8 هست.
منم ویندوز enterprise 64bt رو 1-2 ماهی که نصب کردم و خیلی هم راضیم.

بهترین نسخه PRo هستش چون امکانات مولتی مدیا مثل media center رو هم داره

اینترپرایز خوبه ولی نه مثل Pro

ARSALAN
15-12-2012, 15:57
منم همین مشکل رو دارم.
توضیح بیشتر: یعنی رنگ پنجره ها مثل ویندوز xp سالیده و مثل ویندوز 7 قابلیت aero نداره(شیشه ای نیست که عکسهای پشت پنجره معلوم باشه).چطور میشه فعالش کرد؟

چنین گزینه ای ندیدم تو ویندوز هشت و فکر نکنم داشته باشه

omid.bibak
16-12-2012, 14:41
بهترین نسخه pro هستش چون امکانات مولتی مدیا مثل media center رو هم داره

اینترپرایز خوبه ولی نه مثل pro

عزیز اینترپرایز از همه بهتره چون بیشتر قابلیت های ویندوز باز هست دوست گرامی
یا حق

TATAR.BonFire
17-12-2012, 23:01
دوستان.من بعد از کرک کردن ویندوز، یه مشکلاتی دارم.
اول اینکه وقتی از گوشه پایین و چپ می خوام cmd رو اجرا کنم، اجرا نمیشه.
و دوم اینکه در کنار ساعت ویندوز یه آیکونی شبیه پرجم میادکه اسمش action center هست.همش داره پرش می کنه.اعصاب نزاشته برام.
ممنون میشم کمک کنید

k i a r a s h
18-12-2012, 15:53
منم همین مشکل رو دارم.
توضیح بیشتر: یعنی رنگ پنجره ها مثل ویندوز xp سالیده و مثل ویندوز 7 قابلیت aero نداره(شیشه ای نیست که عکسهای پشت پنجره معلوم باشه).چطور میشه فعالش کرد؟

سلام . همچین قابلیتی در وین 8 وحود نداره .

عزیز اینترپرایز از همه بهتره چون بیشتر قابلیت های ویندوز باز هست دوست گرامی
یا حق

دوست من ، برای سیستم های خانگی بهترین نسخه پرو هستش . اصلا ماسکروسافت نسخه اینترپرایز رو به کاربران خانگی تو هیج جای دنیا نمی فروشه و فقط به سازمان ها و شرکت ها داده میشه .

fafarnana
18-12-2012, 16:09
سلام دوستان
من ویندوز 8 را روی درایو d نصب کرده ام و روی درایو c هم ویندوز 7 دارم. حال میخواهم ببینم امکان حذف ویندوز 7 از روی درایو c را دارم یا نه؟ ممنون

ARSALAN
18-12-2012, 16:36
سلام دوستان
من ویندوز 8 را روی درایو d نصب کرده ام و روی درایو c هم ویندوز 7 دارم. حال میخواهم ببینم امکان حذف ویندوز 7 از روی درایو c را دارم یا نه؟ ممنون

از ویندوز هشت اقدام به حذف ویندوز هفت کنید و بعد هم بوت ویندوز هفت رو حذف کنید.

fafarnana
19-12-2012, 07:33
از ویندوز هشت اقدام به حذف ویندوز هفت کنید و بعد هم بوت ویندوز هفت رو حذف کنید.

ممنون دوست عزیز
منظورتون اینه که با ویندوز 8 بیام بالا و بعد درایو C را فرمت کنم و توی msconfig برم و بوت 7 را حذف کنم؟ با فرمت کردن درایو C موقعی که سیستم را روشن میکنم چطوری میفهمه که از درایو D باید سیستم بوت شود؟
سپاس

mahdi 95
20-12-2012, 08:22
سلام من میخوام هم ویندوز 8 و هم ویندوز 7 رو داشته باشم باید چه کارهایی بکنم.اول ویندز 7 نصب بشه یا 8 بعد کدوم تو درایو c باشه بهتره یا ... ؟؟؟؟؟؟؟

ARSALAN
20-12-2012, 09:48
سلام من میخوام هم ویندوز 8 و هم ویندوز 7 رو داشته باشم باید چه کارهایی بکنم.اول ویندز 7 نصب بشه یا 8 بعد کدوم تو درایو c باشه بهتره یا ... ؟؟؟؟؟؟؟
سلام
از این آموزش استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207323

javad.m313
20-12-2012, 10:58
سلام من منوی استارت وین ۸ رو نصب کردم و از کرک پیشنهاد شده استفاده کردم ولی بعد از یه مدت میزنه مدت استفاده رایگان شما تموم شده هر چی هم میخوام دوباره کرکش کنم نمیشه و میگه نمیتونم فایل مورد نظر و پیدا کنم
لطفا کمک کنید

ARSALAN
20-12-2012, 11:26
سلام من منوی استارت وین ۸ رو نصب کردم و از کرک پیشنهاد شده استفاده کردم ولی بعد از یه مدت میزنه مدت استفاده رایگان شما تموم شده هر چی هم میخوام دوباره کرکش کنم نمیشه و میگه نمیتونم فایل مورد نظر و پیدا کنم
لطفا کمک کنید

سلام
از کدوم کرک استفاده میکنید ؟

javad.m313
20-12-2012, 14:52
از همون کرکی که در امضاء saied217 به همراه خود استارت وین هست استفاده کردم
ممنون

javad.m313
21-12-2012, 23:12
ممنون

کسی نیست کمک کنه!

ARSALAN
22-12-2012, 01:41
ممنون

کسی نیست کمک کنه!

پیشنهاد من اینه
از این کرک استفاده کنید
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3211883&postcount=26

mahdi 95
22-12-2012, 13:37
سلام چطوری آب و هوای مترو کار میکنه شهرو پیدا کرده داخل خودش نشون میده ولی رو صفحه مترو هیچ تغییری نمی کنه چطور حل میشه این مشکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FARID
22-12-2012, 21:38
دوستان راهی برای دانلود از اپ استور ویندوز پیدا کردند که به دانلود از ایران گیر نده؟

البته بگم که وی پی ان و تغییر لوکیشن جواب نمیده.

ARSALAN
31-12-2012, 01:01
سلام چطوری آب و هوای مترو کار میکنه شهرو پیدا کرده داخل خودش نشون میده ولی رو صفحه مترو هیچ تغییری نمی کنه چطور حل میشه این مشکل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید از چیز پی ان استفاده کنید

دوستان راهی برای دانلود از اپ استور ویندوز پیدا کردند که به دانلود از ایران گیر نده؟

البته بگم که وی پی ان و تغییر لوکیشن جواب نمیده.

راه های موجود خدمت شما

آموزش دانلود نرم افزار از Store ویندوز 8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=254709)
راه های استفاده از مارک و نرم افزار های ویندوز هشت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=252014)
دسترسی به فروشگاه نرم افزار و برنامه های مترو ویندوز 8 برای کاربران ایرانی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=254495)
راهنمای نصب برنامه های خارج از فروشگاه در ویندوز ۸ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=241282)

POWER
03-01-2013, 11:57
سلام..
از امروز صبح این خطا رو نشون میده یعنی چی؟
یه 2 3 روزی هم هست زیاد جور نیست!!!

http://mobilestan.biz/attachment.php?attachmentid=805462&stc=1&d=1357203392

ARSALAN
03-01-2013, 14:49
سلام..
از امروز صبح این خطا رو نشون میده یعنی چی؟
یه 2 3 روزی هم هست زیاد جور نیست!!!

http://mobilestan.biz/attachment.php?attachmentid=805462&stc=1&d=1357203392

اینترنت اکسپلورر 10 رو از مایکروسافت دانلود کنید و بزنید نصب بشه تا فایل های سالم جایگزین فایل های مشکل دار بشن
بعدشم یه ریستارت کنید
دیگه نباید مشکلی داشته باشه

POWER
03-01-2013, 15:31
اینترنت اکسپلورر 10 رو از مایکروسافت دانلود کنید و بزنید نصب بشه تا فایل های سالم جایگزین فایل های مشکل دار بشن
بعدشم یه ریستارت کنید
دیگه نباید مشکلی داشته باشه

یعنی ممکنه به اینترنت اکسپلورر ارتباط داشته باشه؟
اول که سیستمو روشن میکنم اون هشدار بالایی میاد بعدش هم اینو میاره

http://mobilestan.biz/attachment.php?attachmentid=805542&stc=1&d=1357216240

ARSALAN
03-01-2013, 18:02
یعنی ممکنه به اینترنت اکسپلورر ارتباط داشته باشه؟
اول که سیستمو روشن میکنم اون هشدار بالایی میاد بعدش هم اینو میاره

http://mobilestan.biz/attachment.php?attachmentid=805542&stc=1&d=1357216240

امکانش هست مشکل اکسپلورر باشه
کاری رو که گفتم انجام بدین
اگه مشکل رفع نشد اعلام کنید

soorena.ir
03-01-2013, 19:09
من قبلا یه ویندوز 8 نصب کردم ولی چون نمیشد اتیوش کرد درایو c را فرمت کردم و یه ویندوز 8 جدید رختم اما الان وقتی لپ تاپم رو روشن میکنم ویندوز 8 قبلی هست! چرا کامل پاک نشده؟
راهی هست که ویندوز قبلی راحت پاک بشه؟
راهی هست که وقت ویندوز بالا میاد دیگه من انتخاب نکنم و خودش مستقیم بره تو همین ویندوز جدید؟

™LEO
03-01-2013, 19:14
دوستان اگه ویندوز رو از طریق اسکایپ اکتیو کنیم،میشه از طریق windows update بصورت قانونی آپدیتش کنیم؟
اگه بعد از نصب ویندوز و اکتیو از طریق اسکایپ،ازش بکاپ بگیریم،برای نصب دوباره دیگه احتیاجی به اکتیو کردن که نداره؟

Sent by HT€ 0Π€ X

ARSALAN
03-01-2013, 19:59
من قبلا یه ویندوز 8 نصب کردم ولی چون نمیشد اتیوش کرد درایو c را فرمت کردم و یه ویندوز 8 جدید رختم اما الان وقتی لپ تاپم رو روشن میکنم ویندوز 8 قبلی هست! چرا کامل پاک نشده؟
راهی هست که ویندوز قبلی راحت پاک بشه؟
راهی هست که وقت ویندوز بالا میاد دیگه من انتخاب نکنم و خودش مستقیم بره تو همین ویندوز جدید؟

اگه فایل های ویندوز قبلی توی درایو سی هست پس درست فرمت نشده
باید در زمان نصب در قسمت انتخاب درایو نصب ویندوز اول درایو مورد نظر رو فرمت کنید سپس انتخابش کنید برای نصب ویندوز جدید
بعد برای اینکه مستقیم وارد ویندوز اصلی بشید
اینم که کاری نداره
بوت ویندوز قبلی رو پاک کنید
برای پاک کردن بوت ویندوز ها مسیر زیر را طی کنید
run را سرچ و باز کنید
در run کلمه ی msconfig را تایپ کرده و ok کنید تا باز شود
در پنجره ی باز شده وارد تب BOOT بشوید و از انجا بوت های مورد نظر رو حذف کنید

موفق باشد.../

دوستان اگه ویندوز رو از طریق اسکایپ اکتیو کنیم،میشه از طریق windows update بصورت قانونی آپدیتش کنیم؟
اگه بعد از نصب ویندوز و اکتیو از طریق اسکایپ،ازش بکاپ بگیریم،برای نصب دوباره دیگه احتیاجی به اکتیو کردن که نداره؟

Sent by HT€ 0Π€ X

برای آپدیت کردن و اکتیو کردن باید بگم خودم شخصا از طریق اسکایپ اکتیو کردم و تا به حال هم هر آپدیتی ارائه شده از طریق ویندوز آپدیت دریافتش کردم بدون کوچکترین مشکلی

اگه بک آپ بگیرید اون بکآپ رو هر وقت ریستور کنید احتیاجی به اکتیو نداره

موفق باشید../

A M I N S H
04-01-2013, 09:20
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده. تو ستینگ مترو personlaize فعال نیس.چیکار کنم بتونم فعالش کنم؟

k i a r a s h
04-01-2013, 12:00
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده. تو ستینگ مترو personlaize فعال نیس.چیکار کنم بتونم فعالش کنم؟

سلام . دوست عزیزم یا ویندوزت از حالت اکتیو خارج شده و یا اگر هنوز اکتیو هست تا اونجایی که من می دونم Activator ویندوزت ناقص بوده و نتونسته قسمت personlaize رو برات باز کنه . از Activator های دیگه ای استفاده کن .

k i a r a s h
04-01-2013, 12:04
سلام . دوستان عزیزم من همین الان ویندوز 8 رو دوباره نصب کردم و کل درایورها رو هم نصب کردم روی لپ تاپم . کل آپدیت های رسمی ویندوز 8 رو هم که تقریبا 700 مگی میشه دانلود کردم و بصورت دستی نصب کردم . دات نت 3.5 هم آپدیت و نصب کردم .

حالا می خوام از طریق ویندوز (نه برنامه های جانبی) یه بکاپ بگیرم از همه چیزم (که درایورها و آپدیتها و دات نت رو شامل بشه) که هر وقت دوباره ویندوز رو عوض کردم اون بکاپ رو restore کنم و لازم نباشه دونه دونه این همه کار رو انجام بدم . آیا امکانش هست؟ اگه آره ممنون میشم راهنماییم کنید

TASNIM
04-01-2013, 12:20
سلام . دوستان عزیزم من همین الان ویندوز 8 رو دوباره نصب کردم و کل درایورها رو هم نصب کردم روی لپ تاپم . کل آپدیت های رسمی ویندوز 8 رو هم که تقریبا 700 مگی میشه دانلود کردم و بصورت دستی نصب کردم . دات نت 3.5 هم آپدیت و نصب کردم .

حالا می خوام از طریق ویندوز (نه برنامه های جانبی) یه بکاپ بگیرم از همه چیزم (که درایورها و آپدیتها و دات نت رو شامل بشه) که هر وقت دوباره ویندوز رو عوض کردم اون بکاپ رو restore کنم و لازم نباشه دونه دونه این همه کار رو انجام بدم . آیا امکانش هست؟ اگه آره ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام

شما مسیر زیر رو برو ، سمت راست گزینه create a system image رو انتخاب کن طی مراحل بعد یه image از درایو سیستمی بگیر، هر وقت هم بخوای میتونی با دی وی دی بوت ویندوز 8 از طریق بوت برگردونی، ضمنا یه سی دی repaier disc هم درست کن که اگه احیانا ویندوز بالا نیومد بتونی از طرق بوت ویندوز رو بالا بیاری.

روش image حتی دیگه نیاز به نصب ویندوز دوباره هم نداره. گزینه بک آپ هم داره که زیاد توصیه نمیشه.

البته نوشته ویندوز 7 ولی توحهی نکن
Control Panel\All Control Panel Items\Windows 7 File Recovery

k i a r a s h
04-01-2013, 12:34
سلام

شما مسیر زیر رو برو ، سمت راست گزینه create a system image رو انتخاب کن طی مراحل بعد یه image از درایو سیستمی بگیر، هر وقت هم بخوای میتونی با دی وی دی بوت ویندوز 8 از طریق بوت برگردونی، ضمنا یه سی دی repaier disc هم درست کن که اگه احیانا ویندوز بالا نیومد بتونی از طرق بوت ویندوز رو بالا بیاری.

روش image حتی دیگه نیاز به نصب ویندوز دوباره هم نداره. گزینه بک آپ هم داره که زیاد توصیه نمیشه.

البته نوشته ویندوز 7 ولی توحهی نکن
Control Panel\All Control Panel Items\Windows 7 File Recovery

ممنونم ازت مجتبی جان . یعنی اینجوری که شما می فرمایید من می تونم یه image بگیرم و بریزم رو dvd . و هر وقت هم خواستم ویندوزم رو عوض کنم با همین دی وی دی این کار رو می تونم انجام بدم؟ همه چیز رو هم برام میاره؟ دیگه اصلا نیازی هم نیست که اول ویندوز 8 رو بریزم بعد این رو restore کنم . درسته؟ اینجوری باشه که عالیه . یک دنیا ازت ممنونم

ARSALAN
04-01-2013, 12:34

آموزش تهیه نسخه پشتیبان و نحوه باز گردانی در ویندوز 8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=247157)

k i a r a s h
04-01-2013, 14:21
آموزش تهیه نسخه پشتیبان و نحوه باز گردانی در ویندوز 8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=247157)

ارصلان جان ممنون ازت . اگه این سوالم رو جواب بدی دلم دیگه قرص میشه و میرم تو کار امتحان کردنش . این آموزشی که شما گزاشتی کل درایورهای لپ تاپ و آپدیت های ویندوز 8 و دات نت 3.5 و برنامه هایی که در درایو c نصب کردم رو شامل میشه؟ دیگه نگران نباشم؟ یعنی اگه الان ویندوز رو دوباره نصب کنم و این فایل رو restore کنم همه چیزم بر میگرده؟

راستی اون راهی که مجتبی عزیز هم میگه همینه دیگه آره؟ ولی مجتبی میگه از اون راه می تونم فایل بکاپ رو بریزم رو دی وی دی و بصورت بوت (در صورت خرابی ویندوز) نصبش کنم . یعنی اگه درست فهمیده باشم میشه یه ویندوز 8 با آخرین آپدیت و درایورها . درسته یا اشتباه می کنم؟

TASNIM
04-01-2013, 15:26
راستی اون راهی که مجتبی عزیز هم میگه همینه دیگه آره؟ ولی مجتبی میگه از اون راه می تونم فایل بکاپ رو بریزم رو دی وی دی و بصورت بوت (در صورت خرابی ویندوز) نصبش کنم . یعنی اگه درست فهمیده باشم میشه یه ویندوز 8 با آخرین آپدیت و درایورها . درسته یا اشتباه می کنم؟

ضمن تشکر از دوست خوبم ارسلان
دادا یه توضیح تکمیلی راجع به روش خودم بگم ،

تو روشی که عرض شد هنگام image گرفتن توسیستم شما میگرده و یه درایو خالیتر پیدا میکنه و پیشنهاد میده که فایل ایمیج رو اونجا قرار بده ، بعد اوکی کردن و انتهای کار از شما میخواد یه دی وی دی قرار بدی تا یه repaier disc بسازه که اینکار رو حتما انجام بده ، دیگه کار تمومه .
هر وقت هم احتیاج به تعویض ویندوز پیدا کردی از طریق <<بوت>> دی وی دی repaier disc که داشتی رو قرار میدی و خودش ایمیج شما رو پیدا کرده و تا 5 الی 10 دقیقه سیستم رو مثل روزی که ایمیج گرفتی برمیگردونه و ریستارت میشه با تمام تنظیمات .(اینجوری از نصب دوباره ویندوز هم با دردسراش راحت شدی).

o.n.l.i.n.e
05-01-2013, 00:13
میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که ویندوز 8 اکتیو شده

POWER
05-01-2013, 00:33
میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید که ویندوز 8 اکتیو شده

روی my computer کلیک راست properties رو بزنید .. تو صفحه باز شده پایین زده

Windows is Activated

http://mobilestan.biz/attachment.php?attachmentid=805828&stc=1&d=1357335136

tohifateh
06-01-2013, 13:33
سلام
دوستان من Windows 8 Enterprise x86 ریختم رو پیسیم.میخواستم بدون لازمه آپدیت هایی که دوستان قرار داده اند رو نصب کنم ؟
یا این نسخه کامله؟
پیشاپیش ممنون از جوابتون؟

ARSALAN
06-01-2013, 15:00
سلام
دوستان من windows 8 enterprise x86 ریختم رو پیسیم.میخواستم بدون لازمه آپدیت هایی که دوستان قرار داده اند رو نصب کنم ؟
یا این نسخه کامله؟
پیشاپیش ممنون از جوابتون؟

سلام
شما هر نسخه ای از ویندوز هشت رو خریداری کتنید این آپدیت ها رو نداره
این آپدیتها صرفا جهت رفع باگ های امنیتی ویندوز منتشر میشوند
و پیشنهاد میشه که نصبشون کنید
موفق باشید.../

ali ashghi
06-01-2013, 17:36
سلام.من قبل از اين که ويندوز هشت رو نسب کنم تعداد از آپديتهاي ويندوز رو دانلود کردم.الان که ويندوز رو از طريق اسکايب اکتيو کردم وبه قسمت آپديت رفتم و اون ها رو چک کردم بسياري از دانلودهاي که شده بود در لسيت ويندوز آپديت نبود.حالا من اگر بخوام ويندوز رو آبديت کنم اينهاي که در ليست هستند کافي هستند ؟ يا اونهاي که قبلا دانلود کردم اول اون ها رو هم اول اجرا کنم.

ويندو ?? اينتربرايز

k i a r a s h
07-01-2013, 16:52
سلام.من قبل از اين که ويندوز هشت رو نسب کنم تعداد از آپديتهاي ويندوز رو دانلود کردم.الان که ويندوز رو از طريق اسکايب اکتيو کردم وبه قسمت آپديت رفتم و اون ها رو چک کردم بسياري از دانلودهاي که شده بود در لسيت ويندوز آپديت نبود.حالا من اگر بخوام ويندوز رو آبديت کنم اينهاي که در ليست هستند کافي هستند ؟ يا اونهاي که قبلا دانلود کردم اول اون ها رو هم اول اجرا کنم.

ويندو ?? اينتربرايز

سلام . دوست عزیزم برای آپدیت همون آپدیت هایی که تو لیست ویندوز هست کافیه و نیازی نیست که کل آپدیت هایی که قبلا دانلود کردی نصب کنی . ولی اگر هم بخوای نصب کنی اون آپدیت هایی که تو ویندوز از قبل نصب شده دیگه اجازه نصب بهت نمیده و اینجوری متوجه میشی که اون آپدیت نصب هست یا نیست .

موفق باشی

jilibilina
08-01-2013, 12:10
سلام دوستان
من ویندوز لپتابم 7 اورجینال هست . امکان اینکه کنارش ویدوز8 رو نصب کنم هست؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
میخوام اگه خوشم نیومد بتونم پاکش کنم .
اگه میشه دو ویندوز رو کنار هم داشت لطف کنید یه راهنمایی مختصری در مورد نحوه نصبش هم بدید. و اینکه اکتیو دائم میشه یا 30 روزه هست؟
ممنون از شما

k i a r a s h
08-01-2013, 14:18
سلام دوستان
من ویندوز لپتابم 7 اورجینال هست . امکان اینکه کنارش ویدوز8 رو نصب کنم هست؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
میخوام اگه خوشم نیومد بتونم پاکش کنم .
اگه میشه دو ویندوز رو کنار هم داشت لطف کنید یه راهنمایی مختصری در مورد نحوه نصبش هم بدید. و اینکه اکتیو دائم میشه یا 30 روزه هست؟
ممنون از شما

سلام . آره امکانش هست تو یه درایو دیگه می تونی بریزی وین 8 رو .هیچ مشکلی هم پیش نمیاره . اگرم خوشت نیومد که مسلما میاد می تونی اون درایو رو کامل فرمت کنی که وین 8 از بین بره . در ضمن اکتیو دائم هم میشه . موفق باشی

B*3*N*A
11-01-2013, 00:28
دوستان من الان روی ویندوز7 کلی برنامه و اطلاعات دارم اگه اپگرید کنم به 8 این برنامه ها روی 8 کار میکنن؟بازی ها چطور؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

mahdi 95
21-01-2013, 00:00
سلام من یک مشکل با قسمت سیستم رستور ویندوز 8 دارم و اونم اینکه وقتی به قست سیستم رستور میرم و میخوام یک نقطه بازیابی درست کنم این ارور زیر رو میده کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=810600&stc=1&d=1358669964

lukylouk
22-01-2013, 00:34
سلام
درباره ی این دوتا عکس یکی توضیح میده ؟
من می خوام .net framework 3.5 نصب کنم این ارور را میده و می گه که باید آپدیت کنم و از اونجایی که اینترنت من سرعتش پایینه
باید به صورت آفلاین یه کاری بکنم
باید چی کار کنم ؟
ممنون که کمک کنید

rexar051
22-01-2013, 01:31
سلام
درباره ی این دوتا عکس یکی توضیح میده ؟
من می خوام .net framework 3.5 نصب کنم این ارور را میده و می گه که باید آپدیت کنم و از اونجایی که اینترنت من سرعتش پایینه
باید به صورت آفلاین یه کاری بکنم
باید چی کار کنم ؟
ممنون که کمک کنید

تنها چیزی که نیاز دارید دی وی دی ویندوز 8 هستش.اون رو تو دی وی دی رام بذارید بعد از قسمت سرچ(سرچ داخل مترو) command prompt رو تایپ کنید.بعد اینکه پیدا شد روش راست کلیک کنید و گزینه run as administrator رو از قسمت پایین انتخاب کنید بعد دستور زیر و تو اون قرار بدید.

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:x:\sources\sxs /LimitAccess

منظور از x نام درایو دی وی دی رامتونه. چند دقیقه ای منتظر بمونید تا پیغام success... رو مشاهده کنید

lukylouk
22-01-2013, 10:36
تنها چیزی که نیاز دارید دی وی دی ویندوز 8 هستش.اون رو تو دی وی دی رام بذارید بعد از قسمت سرچ(سرچ داخل مترو) command prompt رو تایپ کنید.بعد اینکه پیدا شد روش راست کلیک کنید و گزینه run as administrator رو از قسمت پایین انتخاب کنید بعد دستور زیر و تو اون قرار بدید.

Dism /online /enable-feature /featurename:NetFx3 /All /Source:x:\sources\sxs /LimitAccess

منظور از x نام درایو دی وی دی رامتونه. چند دقیقه ای منتظر بمونید تا پیغام success... رو مشاهده کنید

این کاری که گفتی را انجام دادم اما این ارور را داد :

Deployment Image Servicing and Management tool
Version: 6.2.9200.16384

Image Version: 6.2.9200.16384

Enabling feature(s)
[===========================65.8%====== ]

Error: 0x800f081f

The source files could not be found.
Use the "Source" option to specify the location of the files that are required t
o restore the feature. For more information on specifying a source location, see
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=243077.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log
:ci:

lukylouk
22-01-2013, 10:48
سلام من یک مشکل با قسمت سیستم رستور ویندوز 8 دارم و اونم اینکه وقتی به قست سیستم رستور میرم و میخوام یک نقطه بازیابی درست کنم این ارور زیر رو میده کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=810600&stc=1&d=1358669964

این عکسی که گذاشتی از ویندوز 8هه ؟ :cl:

POWER
22-01-2013, 11:16

سلام ..اون کد بالایی مشکل داره.. اینو تو Command Prompet (admin) اجرا کنید

dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /Source:n:\sources\sxs

به جای n هم درایو دی وی دی رامتون بزارین..
باید یه 10 دقیقه ای منتظر باشین تا بگه تمام شد و تا وقتی هم که 100 % کامل نشده سیدی ویندوزو در نیارین (یعنی از اول تا آخرش باید dvd تو سیدی رام باشه)

lukylouk
22-01-2013, 11:40

درست شد:dq:
اینترنتم را قطع کردم و اون کاری که گفتی را انجام دادم و درست شد
ممنونم :aj:

lukylouk
22-01-2013, 12:48
سلام
این دوتا پیام روی ویندوز 8 منو کلافه کردند
کسی می دونه برای چیه ؟
یکی شون برای وقتیه که بازی gta iv باز می کنم
و یکیش هم برای وقتیه که (office (word Document باز می کنم

ممنونم که کمکم کنید

mahdi 95
22-01-2013, 15:18
این عکسی که گذاشتی از ویندوز 8هه ؟ :cl:

آره دوست عزیز. حالا مشکل منو کسی می تو نه حل کنه؟؟؟

سلام من یک مشکل با قسمت سیستم رستور ویندوز 8 دارم و اونم اینکه وقتی به قست سیستم رستور میرم و میخوام یک نقطه بازیابی درست کنم این ارور زیر رو میده کسی میدونه مشکل چیه ؟؟؟؟:ci::ci::ci:

saeid.mousavi
25-01-2013, 21:12
سلام من ویدوز xp روی درایو dداشتم اومدم ویندوز 8 رو تو درایوc بجای 7 نصب کردم حالا هرکاری میکنم فقط ویندوز 8 بالا میاد یه راهنمایی میکنید ممنون میشم

ARSALAN
25-01-2013, 21:18
سلام من ویدوز xp روی درایو dداشتم اومدم ویندوز 8 رو تو درایوc بجای 7 نصب کردم حالا هرکاری میکنم فقط ویندوز 8 بالا میاد یه راهنمایی میکنید ممنون میشم

سلام
بوت ویندوز xp پریده
باید مجدد با سی دیه ویندوز نصبش کنید
%

saeid.mousavi
26-01-2013, 15:33
سلام
بوت ویندوز xp پریده
باید مجدد با سی دیه ویندوز نصبش کنید
%

سلام ممنون از پاسختون میشه یکم دقیقتر بگید باید چیکارکنم

ARSALAN
26-01-2013, 15:58
سلام ممنون از پاسختون میشه یکم دقیقتر بگید باید چیکارکنم

طبق این آموزش پیش برید ببینید مشکل حل میشه یا نه

آموزش تنظیم و تصحیح منوی بوت ویندوز اکس پی بعد از نصب Se7en (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=264247)

Bozorgtar_14
26-01-2013, 17:45
سلام دوستان
من ویندوز 8 رو با اسکایپ اکتیو کردم
حالا اگه ویندوزو عوض کنم میتونم دوباره از این کد استفاده کنم؟
یه سوال دیگم داشتم
یه جا خوندم انگار یکی با اسکایپ آفیس 2013 رو اکتیو کرده!
چجوری باید آفیسو اکتیو کرد؟
مرسی

ARSALAN
26-01-2013, 19:01
سلام دوستان
یه سوال دیگم داشتم
مرسی
سلام
این کدهایی که قرار دادم و باهاشون اکتیو کردی اگه اشتباه نکنم
هر 12 ساعت بلاک میشن
پس با یک کد همیشه نمیشه اکتیو کرد و هر بار باید از جدید ترین کدها استفاده کرد
========
اموزش اکتیو افیس از روش اسکایپ هم به زودی توی سایت قرار میدم و لینک هم میدم خدممتون

مـــــــــوفق باشـــــید.

hadie6z
28-01-2013, 13:39
سلام دوستان
یه سوال دیگم داشتم
مرسی

دوست عزیز اگه مشکل واسه ویندوزت پیش اومد احتیاجی به نصب مجدد نیست براحتی میتونی ویندوزت رو رفرش کنی .
با رفرش ویندوز دیگه اکتیو ویندوز از بین نمیره
اگه رفرش هم نکردی میتونی با همون سریال و کدها دوباره ویندوزت رو اکتیو کنی (این کار 3 بار توسط خودم تست شده)
برای اکتیو کردن آفیس هم میتونی از اسکایپ استفاده کنی چون در حال حاضر مطمئنترین راه اکتیو هستش.
سریالهای اکتیو امروز برای آفیس 2013
OFFICE 2013 PRO PLUS MSDN RETAIL:
[New Key1]: MJN6F-M8XD9-R84JM-P8P8W-J8C9K
[New Key2]: NFFT2-HWVWR-C934T-YM2VJ-YPXKK
[New Key3]: N9JFJ-44VW2-X3J33-BXX9K-P3429
[New Key3]: THN7X-Y9DM4-QH2TT-XQ82G-9KVTX
[Tested working on 28 Jan 2013]

Black_Death
28-01-2013, 13:43
سلام دوستان من ویندوز8 نصب کردم نسخه enterprise شصت و چهار بیت ولی اصلا گزینه ای برای گجت داره تو یک کامپیوتر دیگه هم نسخه پروفشنال 32 بیت نصب کردم اون هم نداشت باید چی کار کنم؟

hadie6z
28-01-2013, 13:58
سلام دوستان من ویندوز8 نصب کردم نسخه enterprise شصت و چهار بیت ولی اصلا گزینه ای برای گجت داره تو یک کامپیوتر دیگه هم نسخه پروفشنال 32 بیت نصب کردم اون هم نداشت باید چی کار کنم؟

دوست عزیز در ویندوز 8 گجت به کلی حذف شده ولی شما میتونین با استفاده از نرم افزار 8GadgetPack گجت ها و ابزارهای موجود در ویندوز 7 را به ویندوز 8 بازگردانید.

ARSALAN
28-01-2013, 14:04
دوست عزیز در ویندوز 8 گجت به کلی حذف شده ولی شما میتونین با استفاده از نرم افزار 8GadgetPack گجت ها و ابزارهای موجود در ویندوز 7 را به ویندوز 8 بازگردانید.

سلام
خدمت شما

اضافه کردن Desktop Gadgets به ویندوز هشت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=259695)

amir323b
30-01-2013, 12:13
با سلام و خسته نباشید . دوستان من ویندوز 8 پرو دارم اما موقعی که میخوام ویژوال بیسیک 2012 روش نصب کنم ... در حدود 40 درصدیش گری میکنه و هیچ تغییری نمیکنه و من مجبور میشم که ریست کنم .... لطفا راهنماییم کنیم .

2- من لایسنس ارجینال دارم ... بنظرتون میتونم از مایکروسافت لینک دانلود ویندوز 8 بگیرم ؟

متشکرم .

BAHRAMI_MEDIA
02-02-2013, 10:21
من قبلا نرم افزار TotalMedia رو نصب میکردم بدون مشکل بالا میومدد کانال ها رو هم پیدا میکرد. بعد از چند وقت برای ویندوز لپ تاپ مشکلی پیش اومد مجبور شدم که ویندوز عوض کنم الان که TotalMedia رو نصب میکنم میخواد که بره کانال ها رو سرچ کنه ارور TotalMedia has stopped working میده علتش چیه اعصابمو خرد کرده. ولی ویندوز من 8 است

gholamrezaarjan
02-02-2013, 16:07
سلام
خواهشا از دوستان به غیر از روش اسکایپ یه راهی به ما نشون بده ویندوز 8 رو کرک کنیم.
هر روشی رو میرم کرک نمیشه.
ممنون

PESAR AJIB
02-02-2013, 20:47
سلام

ویندوز 8 شما در چند دقیقه نصب شد ؟
می خوام پسوورد بزارم برای ویندوز ، چطوری ؟
این عکس چیه ؟http://www.upload.tehran98.com/img1/rv7ipxhfv73epflr7r.png زیر بعضی از نرم افزار ها هست ، چطوری از بین میره ؟

fafarnana
03-02-2013, 08:00
سلام دوستان عزیز
نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه. پس ببخشید. کسی میدونه وقتی توی news یک add section ایجاد میکنیم چطوری میشه آن را حذف کرد؟ مثلا اخبار در مورد یران را add کرده ایم و حالا میخواهیم حذفش کنیم.
سپاس

Apocalypse Now
03-02-2013, 08:46
سلام. بعد از نصب ویندوز ۸، وقتی سیستمو خاموش میکنم، بعد از روشن کردنش بعد از صفحه لود، تو صفحه سیاه گیر میکنه وارد نمیشه. دهنمو صاف کرده.. مجبور هی خاموش کنم.. دوباره روشن کنم بلکه فرجی بشه:(
مشکل چیه؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

BAHRAMI_MEDIA
03-02-2013, 09:18
من قبلا نرم افزار TotalMedia رو نصب میکردم بدون مشکل بالا میومدد کانال ها رو هم پیدا میکرد. بعد از چند وقت برای ویندوز لپ تاپ مشکلی پیش اومد مجبور شدم که ویندوز عوض کنم الان که TotalMedia رو نصب میکنم میخواد که بره کانال ها رو سرچ کنه ارور TotalMedia has stopped working میده علتش چیه اعصابمو خرد کرده. ولی ویندوز من 8 است

کسی نیست جواب بده ؟

mido-mido
03-02-2013, 09:52

برنامه رو run as admin کنین...شاید درست شد...
اگه نشد باید ویندوز عوض کنین...این ارور ها مربوط به ویندوز هستن...

سلام
خواهشا از دوستان به غیر از روش اسکایپ یه راهی به ما نشون بده ویندوز 8 رو کرک کنیم.
هر روشی رو میرم کرک نمیشه.
ممنون

کرک های زیادی برای ویندوز 8 اومده...توی همین بخش سایت خودمون هم باید باشه...اگه نبود توی گوگل سرچ کنین...(فارسی سرچ کنین تا سایت های فارسی رو بیاره...همشون گذاشتن...)

سلام

ویندوز 8 شما در چند دقیقه نصب شد ؟
می خوام پسوورد بزارم برای ویندوز ، چطوری ؟
این عکس چیه ؟http://www.upload.tehran98.com/img1/rv7ipxhfv73epflr7r.png زیر بعضی از نرم افزار ها هست ، چطوری از بین میره ؟

1-ویندوز 8 برای من در عرض 10 دقیقه نصب میشه...(core i7 930 و 4 گیگ رم...هارد 1 ترا...)
2-موس رو سمت راست پایین صفحه نگه دارین...روی setting کلیک کنین...بعد روی change pc setting...از صفحه ی جدید به قسمت user برید و از اونجا میتونین پسوورد بزارین روی ویندوز...(از طریق computer managment هم میشه عوض کرد که یکم تخصصیه...)

سلام دوستان عزیز
نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه. پس ببخشید. کسی میدونه وقتی توی news یک add section ایجاد میکنیم چطوری میشه آن را حذف کرد؟ مثلا اخبار در مورد یران را add کرده ایم و حالا میخواهیم حذفش کنیم.
سپاس

اون Section رو که ساختین بازش کنین...و کلیک راست بزنین و پایین صفحه گزینه ی remove section رو میبینین...

سلام. بعد از نصب ویندوز ۸، وقتی سیستمو خاموش میکنم، بعد از روشن کردنش بعد از صفحه لود، تو صفحه سیاه گیر میکنه وارد نمیشه. دهنمو صاف کرده.. مجبور هی خاموش کنم.. دوباره روشن کنم بلکه فرجی بشه:(
مشکل چیه؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

منم خودم این مشکل رو توی ویندوز 8 دارم...بعضی وقتا صفحه کاملا سیاهه...ولی کامپیوتر جوری رفتار میکنه که انگار ویندوز رو داری میبینی...این مشکل از خود ویندوز هست تا اونجا که میدونم...باید منتظر اپدیت باشین تا شاید درست بشه..

BAHRAMI_MEDIA
03-02-2013, 09:58
[QUOTE=mido-mido;3490279]برنامه رو run as admin کنین...شاید درست شد...

من چند بار ویندوز عوض کردم 2 یا سه بار کار کرد یک هوری باز هم اینطوری شده

mido-mido
03-02-2013, 10:26
[QUOTE=mido-mido;3490279]برنامه رو run as admin کنین...شاید درست شد...

من چند بار ویندوز عوض کردم 2 یا سه بار کار کرد یک هوری باز هم اینطوری شده

وقتی ویندوز نصب میکنین چیز خاصی نصب میکنین؟؟؟
شما کاری بکنین...
شما همین که ویندوز عوض کردین برنامه ی مورد نظرتون رو نصب کنین و بیبینین که درست کار میکنه یا نه...اگه درست کار کرد مطمئن باشین از برنامه های دیگه ای هست که نصب میکنین...
0خودم به شخصه یه دفعه Visual Studio 2010 روی ویندوز 8 زدم همه چیزام ریخت به هم...بعدش سرچ کردم فهمیدم با 2010 مشکل داره و باید 2012 نصب کنم...یا یه دفعه دیگه بخاطر ترینر یه بازی تمام برنامه های متروم از کار میافتاد...)

BAHRAMI_MEDIA
03-02-2013, 20:25
[QUOTE=BAHRAMI_MEDIA;3490291]

وقتی ویندوز نصب میکنین چیز خاصی نصب میکنین؟؟؟
شما کاری بکنین...
شما همین که ویندوز عوض کردین برنامه ی مورد نظرتون رو نصب کنین و بیبینین که درست کار میکنه یا نه...اگه درست کار کرد مطمئن باشین از برنامه های دیگه ای هست که نصب میکنین...
0خودم به شخصه یه دفعه Visual Studio 2010 روی ویندوز 8 زدم همه چیزام ریخت به هم...بعدش سرچ کردم فهمیدم با 2010 مشکل داره و باید 2012 نصب کنم...یا یه دفعه دیگه بخاطر ترینر یه بازی تمام برنامه های متروم از کار میافتاد...)

برنامه web cam نصب میکنم خراب میشه

mido-mido
03-02-2013, 21:09
[QUOTE=mido-mido;3490337]

برنامه web cam نصب میکنم خراب میشه

خب دیگه اینجو اولویت قرار میگیره...اگه به برنامه ی web cam نیاز دارین و واجبه باید بیخیال اون یه برنامه ی دیگه بشین...
ولی اگه web cam مهم نیست و اصن باهاش کار نمیکنین اون یکی رو نصب کنین و با خیال راحت استفاده کنین...

BAHRAMI_MEDIA
03-02-2013, 23:41
[QUOTE=BAHRAMI_MEDIA;3491452]

خب دیگه اینجو اولویت قرار میگیره...اگه به برنامه ی web cam نیاز دارین و واجبه باید بیخیال اون یه برنامه ی دیگه بشین...
ولی اگه web cam مهم نیست و اصن باهاش کار نمیکنین اون یکی رو نصب کنین و با خیال راحت استفاده کنین...

ولی برنامه را پاک کردم درست نشد حالا باید چی کار کنم دیگه اخطار نده خسته شدم

ARSALAN
04-02-2013, 00:11
[quote=mido-mido;3491527]

ولی برنامه را پاک کردم درست نشد حالا باید چی کار کنم دیگه اخطار نده خسته شدم

اگه با پاک کردن برنامه درست نشد
ویندوز رو مجدد نصب کنید

R*A*H*A
06-02-2013, 21:30
سلام خدمت اساتید

بعد نصب ویندوز 8 ، از اونجایی که درایورهای لب تاپم به طور خودکار توسط ویندوز شناسایی شده و نصب میشه ، بخاطر کامل نبودن درایور وای فای مدام ویندوزم هنگ میکنه، درایوراصلیو هم که بعدش نصب میکنم باز مشکل پابرجاست ، آیا راهی برای از کار انداختن نصب خودکار درایورها حین نصب ویندوز هست یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدین.

sina_d900
06-02-2013, 21:35
سلام خدمت اساتید

بعد نصب ویندوز 8 ، از اونجایی که درایورهای لب تاپم به طور خودکار توسط ویندوز شناسایی شده و نصب میشه ، بخاطر کامل نبودن درایور وای فای مدام ویندوزم هنگ میکنه، درایوراصلیو هم که بعدش نصب میکنم باز مشکل پابرجاست ، آیا راهی برای از کار انداختن نصب خودکار درایورها حین نصب ویندوز هست یا نه ؟

ممنون میشم جواب بدین.

شاید با نرم افزار DriverPackSolution مشکلتون حل شه که باید دانلود کنین حجمش زیاده تقریبا یه دی وی دی ولی احتمال زیاد مشکلت رو حل کنه اگه مشکلت از درایورت باشه ضمنا قبل نصب باید درایور قبلی رو unistall کنی و احتمالا بخاطر همین مشکل داری اول پاک کن بعد اون نسخه ای که داری رو نصب کن
اینم لینک برنامه

http://soft98.ir/software/drivers/1130-Driverpack-Solution.html

R*A*H*A
06-02-2013, 22:16
شاید با نرم افزار DriverPackSolution مشکلتون حل شه که باید دانلود کنین حجمش زیاده تقریبا یه دی وی دی ولی احتمال زیاد مشکلت رو حل کنه اگه مشکلت از درایورت باشه ضمنا قبل نصب باید درایور قبلی رو unistall کنی و احتمالا بخاطر همین مشکل داری اول پاک کن بعد اون نسخه ای که داری رو نصب کن
اینم لینک برنامه

http://soft98.ir/software/drivers/1130-Driverpack-Solution.html

ضمن تشکر

چون کارت وایرلس و یا network چون همزمان چند کار رو باهم انجام میده مثل وای فای و بلوتوث و غیره بعد اینکه آن اینستال هم که میکنم درایور جدید رو که نصب میکنم ، همینکه یه بخش نصب میشه وکار نصب تموم نشده سایر بخشهای کارت وایرلس توسط ویندوز شناسایی و اتومات نصب میشه که همشون حین کار تو دیوایس منیجر قابل مشاهدست. و دوباره قضیه هنگ پیش میاد، حالا اگه راهی برای لغو نصب اتومات درایورها باشه خیلی خوب میشه معرفی کنید.

sina_d900
06-02-2013, 22:20
ضمن تشکر

چون کارت وایرلس و یا network چون همزمان چند کار رو باهم انجام میده مثل وای فای و بلوتوث و غیره بعد اینکه آن اینستال هم که میکنم درایور جدید رو که نصب میکنم ، همینکه یه بخش نصب میشه وکار نصب تموم نشده سایر بخشهای کارت وایرلس توسط ویندوز شناسایی و اتومات نصب میشه که همشون حین کار تو دیوایس منیجر قابل مشاهدست. و دوباره قضیه هنگ پیش میاد، حالا اگه راهی برای لغو نصب اتومات درایورها باشه خیلی خوب میشه معرفی کنید.

به سایت سازنده برین ببینین درایور جدیدش رو داده شاید با اون برطرف شه ممکنم هست ویندوزتون ایراد داره بخصوص کرکش

text1
07-02-2013, 17:34
سلام
آقا من یه مدتیه دیگه نمویتونم وارد ایمل و استوره و پیام بشم یعنی بکل وقتی میرم داخل این برنامه ها میپره بیرون ... و وارد این قسمت ها نمیشه مشکل از چی میتونه باشه ؟:an:

ARSALAN
07-02-2013, 19:59
سلام
آقا من یه مدتیه دیگه نمویتونم وارد ایمل و استوره و پیام بشم یعنی بکل وقتی میرم داخل این برنامه ها میپره بیرون ... و وارد این قسمت ها نمیشه مشکل از چی میتونه باشه ؟:an:
سلام
ممکنه از کرکی باشه که استفاده میکنید.

PESAR AJIB
07-02-2013, 20:08
سلام
من همون نسخه از ویندوز رو که گفتید دانلود کردم
حالا با استفاده از نرم افزار Windows.8.USB.Installer.Maker. ، فلش مموری رو تبدیل به bootable کردم و میخوام برم سر وقت نصب
موقعی که بوت می کنم از فلش مموری نصب بیاد ، ارور error loading operation system رو میده موقع بوت کردن
چیکار کنم ؟ تو این حالت فقط می تونم با فلش مموری ویندوز نصب کنم
PESAR AJIB
08-02-2013, 10:34
سلام
من همون نسخه از ویندوز رو که گفتید دانلود کردم
حالا با استفاده از نرم افزار windows.8.usb.installer.maker. ، فلش مموری رو تبدیل به bootable کردم و میخوام برم سر وقت نصب
موقعی که بوت می کنم از فلش مموری نصب بیاد ، ارور error loading operation system رو میده موقع بوت کردن
چیکار کنم ؟ تو این حالت فقط می تونم با فلش مموری ویندوز نصب کنم
میشه کمک کنید این ارور برای چیه که با فلش مموری نمی تونم ویندوز نصب کنم
کامپیوترم دو روزی هست که رو هواس
اگه میشه سریع کمک کنید

h-reza
08-02-2013, 19:55
دوستان من لپتاپم سی دبلیو وایوست و میخوام با فلش ویندوز 8 نصب کنم
ولی لپتاپای سی دبلیو بوت منو ستینگ ندارن
ب صورت دیفالت فقط با دی وی دی بوت میشه
راهی هست که با فلش بوتش کنم؟

PESAR AJIB
08-02-2013, 20:18
دوستان من لپتاپم سی دبلیو وایوست و میخوام با فلش ویندوز 8 نصب کنم
ولی لپتاپای سی دبلیو بوت منو ستینگ ندارن
ب صورت دیفالت فقط با دی وی دی بوت میشه
راهی هست که با فلش بوتش کنم؟
سلام دوست من
من که تمام امکانات رو دارا بودم و همه چی جور بود به سختی و بعد از هفته ها تونستم بالاخره با فلش بوت کنم
لپ تاپ شما که این امکانات رو نداره اصلا باید فکر بوت با فلش رو از سرتون بیاندازید
موفق باشید

SHAHA3
08-02-2013, 20:31
سلام من ویندوز هشت رو نصب کردم ولی بعد از چند روز یک بار که کامپیوتر رو روشن کردم دی وی دی رامو تو مای کامپیوتر نیوورد هرکا هم بلد بودم کردم ولی درست نشد ... توی دوایس منیجر هم نیست
ویندوز و پاک و دوباره نصب کردم درست شد ولی بعد چند روز دوباره همون اشو و همون کاسه ... چیکار کنم

PESAR AJIB
09-02-2013, 06:29
سلام من ویندوز هشت رو نصب کردم ولی بعد از چند روز یک بار که کامپیوتر رو روشن کردم دی وی دی رامو تو مای کامپیوتر نیوورد هرکا هم بلد بودم کردم ولی درست نشد ... توی دوایس منیجر هم نیست
ویندوز و پاک و دوباره نصب کردم درست شد ولی بعد چند روز دوباره همون اشو و همون کاسه ... چیکار کنم
دقیقا مشکل من هم همین بود
یا ایراد از کرکتون هست یا از ویندوز
یک ویندوز و یک کرک معتبر از سایت سافت 98 تست کنید

SHAHA3
09-02-2013, 13:23
دقیقا مشکل من هم همین بود
یا ایراد از کرکتون هست یا از ویندوز
یک ویندوز و یک کرک معتبر از سایت سافت 98 تست کنید

ممنون عجیب جان ولی من دسترسی به نت پر سرعت ندارم ویندوزمم پروفشیومال mrt هست و با دوتا کرک مختلف ارایه شده نوسط mrt چک کردم حل نشد
راه دیگه ای نداره؟؟

PESAR AJIB
09-02-2013, 14:46
ممنون عجیب جان ولی من دسترسی به نت پر سرعت ندارم ویندوزمم پروفشیومال mrt هست و با دوتا کرک مختلف ارایه شده نوسط mrt چک کردم حل نشد
راه دیگه ای نداره؟؟
اگه بتونید enterprise نصب کنید عالی میشه
من یک نسخه دیگه ویندوز زدم الان این مشکل رو ندارم
صد در صد از ویندوز هست

sina_d900
09-02-2013, 14:53
راه دیگه ای نداره؟؟

قطعا مشکلتون از ویندوز هستش چون ویندوزای mrt متاسفانه خیلی ایراد دارن بدلیل تغییرات اشتباه در ساختار ویندوزاش چه 7 باشه چه xp و حتی 8 اگه مدیاسنتر واست مهم نیست نسخه enterprise بزن در غیر اینصورت نسخه pro رو بزن با یه کرک که نسخه جدیدش هم منتظر شده

SHAHA3
09-02-2013, 20:18
قطعا مشکلتون از ویندوز هستش چون ویندوزای mrt متاسفانه خیلی ایراد دارن بدلیل تغییرات اشتباه در ساختار ویندوزاش چه 7 باشه چه xp و حتی 8 اگه مدیاسنتر واست مهم نیست نسخه enterprise بزن در غیر اینصورت نسخه pro رو بزن با یه کرک که نسخه جدیدش هم منتظر شده

ممنون میشم یه ویندوز 8 خوب معرفی کید برم بخرم و لینک یک کرک سالم بهم بدید :ah:

sina_d900
09-02-2013, 21:40
ممنون میشم یه ویندوز 8 خوب معرفی کید برم بخرم و لینک یک کرک سالم بهم بدید :ah:

http://soft98.ir/os/windows-8/15071-Windows-8-Professional-x64.html

این نسخه پرو هستش میتونی مدیا سنترش رو هم فعال کنی بهتر از بقیه هستش

mhbbb
11-02-2013, 04:44
سلام . با ادمین برنامه های مترو کار نمیکنه و ارور میده . مشکل از چیه ؟
ممنون

ARSALAN
11-02-2013, 12:10
سلام . با ادمین برنامه های مترو کار نمیکنه و ارور میده . مشکل از چیه ؟
ممنون

سلام
ممکنه از کرکی باشه که استفاده میکنید

SHAHA3
11-02-2013, 14:34

تو گوگول عبارت مشکل نشناختن دو وی دی رام ویندوز8 رو سرچ کردم
خیلیا علی رغم این که ویندوزشون ام ار تی نبود این مشکلو داشتم
میترسم این همه دان کنم درست نشه

sina_d900
11-02-2013, 14:37
تو گوگول عبارت مشکل نشناختن دو وی دی رام ویندوز8 رو سرچ کردم
خیلیا علی رغم این که ویندوزشون ام ار تی نبود این مشکلو داشتم
میترسم این همه دان کنم درست نشه

در هر صورتی ویندوزای mrt خودشون مشکل دارن بارها مشاهده کردم که همه از این ویندوزا می نالن ضمنا کرکتون رو هم عوض کنین بیشتر مشکلات ویندوزای 8 از کرک هستش

SHAHA3
11-02-2013, 14:53
در هر صورتی ویندوزای mrt خودشون مشکل دارن بارها مشاهده کردم که همه از این ویندوزا می نالن ضمنا کرکتون رو هم عوض کنین بیشتر مشکلات ویندوزای 8 از کرک هستش

سینا جان ممنون میشم یه کرک خوب معرفی کنی

sina_d900
11-02-2013, 14:56
سینا جان ممنون میشم یه کرک خوب معرفی کنی

به این پست مراجعه کنین آخرین و بهترین کرک معرفی شده همون آخرین پست هستش

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=238534

mhbbb
13-02-2013, 05:35
چند روزه برنامه Mail ویندوز 8 من به روز نمیشه . اکانت جدیدی هم اضافه نمیشه . کس دیگه ای همچین مشکلی داره؟؟؟

ARSALAN
13-02-2013, 09:22
چند روزه برنامه mail ویندوز 8 من به روز نمیشه . اکانت جدیدی هم اضافه نمیشه . کس دیگه ای همچین مشکلی داره؟؟؟
جدیدا ویندوز رو کرک کردین ؟
ممکنه از کرکی باشه که استفاده میکنید

o.n.l.i.n.e
17-02-2013, 20:48
سلام من از وایرلس استفاده می کنم اما همیشه چه اپی دستی و چه اتوماتیک وصل نمیشه و تابلو زرد میاد و لیمیتدد میادچه کار کنم
مودم وایمکس و adsl دو این مشکل رو دارن هر دوتا رو هم دوباره تنظیم کردم باز این مشکل رو دارم اما بعضی وقت ها خوب میشه

sassyboy
22-02-2013, 12:21
سلام خسته نباشید
آقا من وقتی میخوام یه سری فایل رو از یه فلش یا usb رو pc کپی کنم بعد چند ثانیه سرعت موس بدجور افت میکنه یهو explorer ریست میشه و copy بسنه میشه و ... آره دیگه:ak:
حالا میگید چیکار کنم؟ راستی 32 بیت هستش ویندوز

ARSALAN
22-02-2013, 12:55
سلام خسته نباشید
آقا من وقتی میخوام یه سری فایل رو از یه فلش یا usb رو pc کپی کنم بعد چند ثانیه سرعت موس بدجور افت میکنه یهو explorer ریست میشه و copy بسنه میشه و ... آره دیگه:ak:
حالا میگید چیکار کنم؟ راستی 32 بیت هستش ویندوز

سلام
مشکل عجیبیه
از بابت ایمنی سیستم اطمینان دارید
ویروس نگرفته
از چه کرکی استفاده کردین
از کی و بعد از انجام چه کارهایی سیستمتون اینجوری شده

sassyboy
22-02-2013, 13:07
سلام
مشکل عجیبیه
از بابت ایمنی سیستم اطمینان دارید
ویروس نگرفته
از چه کرکی استفاده کردین
از کی و بعد از انجام چه کارهایی سیستمتون اینجوری شده

نمیدونم ویروس داره یا نه
اصلا آنتی ویروس هم که مشالا رو ویندوز 8 نصب نیمشه که
کرک هم از کرکی که توی سایت soft98 هستش استفاده کردم (آخرین آپدیتش یعنی 3 اسفند)
.
.
وقتی مثلا google crome رو میبندم بیشتر موقع ها همینجوری میشه یا وقتی 2تا copy با هم انجام میشه اینجوری میشه:bn::bn::bn::bn::bn::ac:

CLEVER MASTER
22-02-2013, 13:31
نمیدونم ویروس داره یا نه
اصلا آنتی ویروس هم که مشالا رو ویندوز 8 نصب نیمشه که
کرک هم از کرکی که توی سایت soft98 هستش استفاده کردم (آخرین آپدیتش یعنی 3 اسفند)
.
.
وقتی مثلا google crome رو میبندم بیشتر موقع ها همینجوری میشه یا وقتی 2تا copy با هم انجام میشه اینجوری میشه:bn::bn::bn::bn::bn::ac:

شما لپتاپ با دوتا کارت گرافیک شامل Intel GPU دارید ؟

sassyboy
22-02-2013, 13:35
شما لپتاپ با دوتا کارت گرافیک شامل Intel GPU دارید ؟

نه چرا؟ من homepc دارم

CLEVER MASTER
22-02-2013, 13:41
نه چرا؟ من homepc دارم

کارت گرافیکتون چیه ؟ AMD هستش یا نه ؟ چیزی که مسلمه این مشکل از نوع Visual هستش .

راه حل پشنهادی : Debugging Tools for Windows رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید ، احتمال زیاد مشکل حل میشه :

Download and Install Debugging Tools for
Windows (http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/hardware/gg463009.aspx)

در ضمن درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کنید ، بدک نیست .

sassyboy
22-02-2013, 13:54
کارت گرافیکتون چیه ؟ AMD هستش یا نه ؟ چیزی که مسلمه این مشکل از نوع Visual هستش .

راه حل پشنهادی : Debugging Tools for Windows رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید ، احتمال زیاد مشکل حل میشه :

Download and Install Debugging Tools for
Windows (http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/hardware/gg463009.aspx)

در ضمن درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کنید ، بدک نیست .
کلا مشخصات میدم ببین خودت دوست عزیزم:dn:
cpu: intel 3930k 3.20GHz
ram :8gb 1600
graphic: gtx560i battlefield3

CLEVER MASTER
22-02-2013, 14:08
کلا مشخصات میدم ببین خودت دوست عزیزم:dn:
Cpu: Intel 3930k 3.20ghz
ram :8gb 1600
graphic: Gtx560i battlefield3

همون راه حل پیشنهادی رو انجام بدید ... ( تو فروم های خارجی که اینطوری مشکل حل شده بود )

sassyboy
23-02-2013, 23:48
همون راه حل پیشنهادی رو انجام بدید ... ( تو فروم های خارجی که اینطوری مشکل حل شده بود )

وقتی میخوام با برنامه ای که میخواد دانلود کنه .دانلود کنم ارور میده :(:bn:

CLEVER MASTER
24-02-2013, 18:39
وقتی میخوام با برنامه ای که میخواد دانلود کنه .دانلود کنم ارور میده :(:bn:

از فندق شکن استفاده کنید .

mesbaha
26-02-2013, 11:45
سلام
یه مشکل کوچیک دارم
من برنامه اسکایپ مخصوص ویندوز 8 رو گرفتم
موقع ویدیو کال که حرف میزنم صفحه فول اسکرین هست چطور میشه مینیمایزش کرد؟
سپاس

CLEVER MASTER
26-02-2013, 12:21
سلام
یه مشکل کوچیک دارم
من برنامه اسکایپ مخصوص ویندوز 8 رو گرفتم
موقع ویدیو کال که حرف میزنم صفحه فول اسکرین هست چطور میشه مینیمایزش کرد؟
سپاس

هر برنامه ای که میخواید مینیمایز بشه کافیه کلید ترکیبی win + D رو بگیرید تا دسکتاپ بالا بیاد . جواب دقیقترو تا شب میدم .

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

mesbaha
26-02-2013, 12:49
هر برنامه ای که میخواید مینیمایز بشه کافیه کلید ترکیبی win + d رو بگیرید تا دسکتاپ بالا بیاد . جواب دقیقترو تا شب میدم .

Sent from my gt-i9000 using tapatalk 2

ممنون ولی فکر کنم منظورمو بد رسوندم
من وقتی با اسکایپ ویندوز 8 ویدیو کال دارم تصویر اون کسی که باهاش حرف میزنم کل ال سی دی لپتاپ رو گرفته و یه جورایی مثل زوم تصویر بزرگتر هست.
میشه کاری کرد وقتی ویدیو کال داریم تصویر تمام ال سی دی رو نگیره.
اگه نیازه بگید عکس بزارم

mesbaha
26-02-2013, 12:52
البته یه بار یهویی درست شد ولی نمیدونم چی زدم

CLEVER MASTER
26-02-2013, 13:30
البته یه بار یهویی درست شد ولی نمیدونم چی زدم

اوکی ، البته فکر کنم مشکلتون ربطی به ویندوز نداره ، خودم شب اسکایپو تست میکنم ، ببینم چی میشه ، ولی اگه تو تنظیماتش بگردید احتمالا پیداش میکنید .

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Rmansh
26-02-2013, 22:55
سلام... آیا windows defender قابل اعتماد هست؟ یعنی ما که میتونیم مثلا کسپرسکی نصب کنیم... بکنیم یا نه؟