PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی SAMSUNG Galaxy SL i9003

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

UnBelievable Boy
04-03-2012, 14:34
دوستان تاپیک قبلی رو قفل و به زودی آرشیو میکنم ...

از این به بعد توی این تاپیک پرسش و پاسخ های مربوط به این گوشی و بحث پیرامون آن میپردازیم :)

توجه : قبل از هر گونه پرسش توی انجمن مشکل یا سوالتون رو جست و جو بفرمایید ...

لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری فرمایید

با تشکر ( تیم مدیریت بخش اندروید )

asana
07-03-2012, 13:44
سلام کسی میتونه phone ringtone اصلی i9003 رو قرار بده . منظورم اون زنگی که وقتی گوشی میخرید روی آن به صورت default است . (چون مال خودم با تغییر در رام عوض شده)
مرسی :ab:

behnameb7
08-03-2012, 18:48
سلام
چرا رام های جدید همش 2.3.6 هستن یعنی 2.3.6 اخریشه به ics اپدیت نمی شه؟

reza_ahwaz_26
08-03-2012, 22:17
سلام دوستان

من رام xxkpq رو نصب کردم. با کرنل UC-KERNEL-v09-3009-XXKPQ-GT-I9003_PDA و vurrutKERv6_stock و CFROOT_(2012-02-01)روت کردم .ولی نمیتونم بکاپ بگیرم و ری استور کنم. برای همین نتونستم لگفیکس کنم.
کسی از دوستان میدونه مشک این کرنلها چیه ؟ و با چی روت کنم مشکلم حل شه؟

Unknown_2517
09-03-2012, 00:00
سوالتون مبهمه، یعنی چی نمیتونید پشتیبان بگیرید؟ چه پیغامی میدهد؟

reza_ahwaz_26
09-03-2012, 11:20
سوالتون مبهمه، یعنی چی نمیتونید پشتیبان بگیرید؟ چه پیغامی میدهد؟

با اون دوتای اول پشتیبان میگیره ولی ری استور نمیکنه. missing md5 ارورشه.
با اون سومیه گاهی پشتیبان نمیگیره گاهی هم ری استور نمیکنه.
error while restoring / sdcard /.android_ secure! این ارورشه

gole_shabbu7
09-03-2012, 12:31
سلام
رام JPKPH GingerBread 2.3.6 (21.02.2012( که آقا محمد حسین گذاشتن فایل دئودکسش که اسمش I9003JPKPH_Deodex_Unknown_2517.zip هستش از روی سرور پرشین گیگ پاک شده. از عزیزان اگه کسی این فایل رو داره آپلود کنه یا اینکه اگه لینک سالمی دارید بزارید تا دانلود کنیم. با تشکر

gole_shabbu7
09-03-2012, 21:55
سلام
رام JPKPH GingerBread 2.3.6 (21.02.2012( که آقا محمد حسین گذاشتن فایل دئودکسش که اسمش I9003JPKPH_Deodex_Unknown_2517.zip هستش از روی سرور پرشین گیگ پاک شده. از عزیزان اگه کسی این فایل رو داره آپلود کنه یا اینکه اگه لینک سالمی دارید بزارید تا دانلود کنیم. با تشکر

دوستان کسی نیست جواب بده؟:dy::dy::dy::dy::dy:

parsandroid
10-03-2012, 11:07
سلام
برای تعویض رام گوشی باید به چیه چیزهایی توجه کنیم یا همون ورزن رام و...
اینا رو از کجای گوشی میشه فهمید؟

gole_shabbu7
10-03-2012, 20:14
با سلام
توی رام i9003jpkph نسخه 2.3.6 خاورمیانه بعد از نوشتن 3 تا پیام تبدیل میشه به مولتی مدیا مسج
راه حلی نداره؟

Unknown_2517
10-03-2012, 23:00
با اون دوتای اول پشتیبان میگیره ولی ری استور نمیکنه. missing md5 ارورشه.
با اون سومیه گاهی پشتیبان نمیگیره گاهی هم ری استور نمیکنه.
error while restoring / sdcard /.android_ secure! این ارورشه

دلیلش اینه که شما جای مموری داخلی رو با خارجی عوض کردید. راه حلش رو در تاپیک Vurut گذاشته بودم.

سلام

دوستان کسی نیست جواب بده؟:dy::dy::dy::dy::dy:

فایل کاملا سالم و قابل دانلود هست ولی برای سهولت چند تا لینک جایگزین قرار میدهم البته بعد تکمیل.

سلام
برای تعویض رام گوشی باید به چیه چیزهایی توجه کنیم یا همون ورزن رام و...
اینا رو از کجای گوشی میشه فهمید؟

در قسمت About در Settings مشخصه. قطعا گوشی که نو هست نه دئودکس شدست و نه روت شده.

با سلام
توی رام i9003jpkph نسخه 2.3.6 خاورمیانه بعد از نوشتن 3 تا پیام تبدیل میشه به مولتی مدیا مسج
راه حلی نداره؟

فایلشو درست میکنم برای دانلود میزارم. لطفا صبور باشید.

reza_ahwaz_26
11-03-2012, 08:57
[QUOTE=Unknown_2517;2736544]دلیلش اینه که شما جای مموری داخلی رو با خارجی عوض کردید. راه حلش رو در تاپیک Vurut گذاشته بودم

سلام محمد حسین جان
من مموری داخلی و خارجی رو جابجا نکردم. ولی برای اطمینان مراحلی را که گفته بودین انجام دادم ولی مشکل حل نشد.

afsharcj
11-03-2012, 15:41
[QUOTE=Unknown_2517;2736544]دلیلش اینه که شما جای مموری داخلی رو با خارجی عوض کردید. راه حلش رو در تاپیک Vurut گذاشته بودم

سلام محمد حسین جان
من مموری داخلی و خارجی رو جابجا نکردم. ولی برای اطمینان مراحلی را که گفته بودین انجام دادم ولی مشکل حل نشد.

دوست گلم منم همین مشکل رو داشتم اما حالابه این نتیجه رسیدم که با هر کرنلی که بکاپ گرفتی با همون کرنل باید بازیابیش کنی

reza_ahwaz_26
11-03-2012, 17:21
[QUOTE=reza_ahwaz_26;2737251]

دوست گلم منم همین مشکل رو داشتم اما حالابه این نتیجه رسیدم که با هر کرنلی که بکاپ گرفتی با همون کرنل باید بازیابیش کنی

سلام شما درست میفرمایید . و من هم با همون کرنل که بک اپ میگیرم نمیتونم برش گردونم.
برای لگفیکس میخواستم بک اپ بگیرم.

majid.mosavi
12-03-2012, 23:02
سلام دوستان سامی خوبید
راستش یه گالکس دستمه پشتش زده ای نه هزارو سه پس باید اینچا ببپرسم الان رام خودش 2.2.1 هست و این مشخصاتشه
i9003JXKA4
میخوام یه رام دانلود کنم و فلش کنم فقط چون زیاد باهاش کار نکردم از سام سونگ خیلی سر در نمیارم راستش گوشی داداشمه میخوام فلش کنم منوم میشم زود بجوابین
1 اخرین ورژن اندروید برای این گوشی چنده که فارسی ساپورت باشه حتما فارسی داشه باشه تو منوهاش
دقت کنید تو منوهاش
2 قابل روت باشه
3 کم مصرف باشه
میخوام همینی که لینک میدید رو دان کنم و فلش کنم دیگه نرم به یه رام دیگه بعد برم به رام فلان
منظورمو گرفتید دوستان یعنی به خاطر اینکه بخوام یا رام 2.4 بریزم باید اول یه رام سه فایل نمیدونم چیچی بریزم بعد یه رام سیانوژن بزنم خلاصه دنگو فنگ نداشته باشه خیلی خیلی خیلی خیلی دوستون دارم و ممنون میشم
بازم ممنون دوستان اگه از همین سایت لینک بدید ممنون

Unknown_2517
12-03-2012, 23:19
سلام دوستان سامی خوبید
راستش یه گالکس دستمه پشتش زده ای نه هزارو سه پس باید اینچا ببپرسم الان رام خودش 2.2.1 هست و این مشخصاتشه
i9003JXKA4
میخوام یه رام دانلود کنم و فلش کنم فقط چون زیاد باهاش کار نکردم از سام سونگ خیلی سر در نمیارم راستش گوشی داداشمه میخوام فلش کنم منوم میشم زود بجوابین
1 اخرین ورژن اندروید برای این گوشی چنده که فارسی ساپورت باشه حتما فارسی داشه باشه تو منوهاش
دقت کنید تو منوهاش
2 قابل روت باشه
3 کم مصرف باشه
میخوام همینی که لینک میدید رو دان کنم و فلش کنم دیگه نرم به یه رام دیگه بعد برم به رام فلان
منظورمو گرفتید دوستان یعنی به خاطر اینکه بخوام یا رام 2.4 بریزم باید اول یه رام سه فایل نمیدونم چیچی بریزم بعد یه رام سیانوژن بزنم خلاصه دنگو فنگ نداشته باشه خیلی خیلی خیلی خیلی دوستون دارم و ممنون میشم
بازم ممنون دوستان اگه از همین سایت لینک بدید ممنون

به لینک زیر بروید جواب سوالتون رو میگیرید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205882

majid.mosavi
12-03-2012, 23:55
داداش این که باید یه رام دیگه بریزم بعد اینو بریزم من یکی میخوام که یه سه فایل بزنم و تموم حالا 2.3.4 هم باشه راضیم فقط چون وقتش رو ندارم میخوام یه بار فلش کنم ممنون از لطفت دوست من
راستی این لینکی که دادی رام دوم ..... شدس نمیتونم دان کنم

saeed joon
13-03-2012, 00:36
سلام
خواهش می کنم یکی جواب منو بده
من i9003 دارم و چند روز قبل از رام 2.2.1 به 2.3.4 و بعد به 2.3.6 منتقلش کردم ولی طی این کارا یه مشکل عجیب برام پیش اومده که هیچکی نتونسته جوابمو بده
اونم اینکه دیگه به هیچ وجه نمیشه برنامه هایی که قابلیت انتقال به sd خود گوشی(1.5 گیگ) رو دارن به این حافظه منتقل کرد و وقتی روی گزینه move app to sd کلیک می کنم ارور میده:
failed to move application
not enough memory
ولی اگه حافظه sd خارجی نصب باشه برنامه ها به اون انتقال پیدا می کنه!
خواهش می کنم راهنماییم کنید
دستم به دامنتون
دارم از غصه دق می کنم

Edo-co
13-03-2012, 01:52
:hello:

سلام

یه تاپیک زده بودی برای عویض فونت، میتونی دوباره
ایجاد کنی؟
یادم نمیاد چطوری فقط فارسی رو عوض می کردم
فایلهای فونت رو هم دارم اما فونت هما اجرا نمیشه!!!

ممنون

majid.mosavi
13-03-2012, 10:40
دوستان گوشی تو دانلودینگ نمیره وقتی سه دکمه رو میگیرم صفحه سفید میشه ممنون

behnameb7
13-03-2012, 10:45
دوستان گوشی تو دانلودینگ نمیره وقتی سه دکمه رو میگیرم صفحه سفید میشه ممنون

باطری گوشی رو دربیار بعد سه دکمه رو بگیر و تو همون حالت باطری رو بزن سر جاش

majid.mosavi
13-03-2012, 11:17
دوست عزیز ممنون از پاسخ دهی تون
درست شد کارت درسته
فقط الان میخوام فلش کنم این پیغام رو میده جای یو اس بی هم عوض کردم یعنی چی این پیغام درایور هم نصبیدم مشکل از کجاست
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=701972&stc=1&d=1331624860

saeed joon
13-03-2012, 11:20
سلام
خواهش می کنم یکی جواب منو بده
من i9003 دارم و چند روز قبل از رام 2.2.1 به 2.3.4 و بعد به 2.3.6 منتقلش کردم ولی طی این کارا یه مشکل عجیب برام پیش اومده که هیچکی نتونسته جوابمو بده
اونم اینکه دیگه به هیچ وجه نمیشه برنامه هایی که قابلیت انتقال به sd خود گوشی(1.5 گیگ) رو دارن به این حافظه منتقل کرد و وقتی روی گزینه move app to sd کلیک می کنم ارور میده:
failed to move application
not enough memory
ولی اگه حافظه sd خارجی نصب باشه برنامه ها به اون انتقال پیدا می کنه!
خواهش می کنم راهنماییم کنید
دستم به دامنتون
دارم از غصه دق می کنم

ژس چرا جواب منو کسی نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dy::dy::dy::dy:

darivash
13-03-2012, 12:55
با سلام
میخواستم یه رام رسمی رو گوشیه دوستم نصب کنم.اسم گوشیش هم اینجوریه:GT-I9003 و فکر کنم یه پیشوند S هم داره ولی پیشوند SL نداره.میخواستم ببینم آیا این گوشیه دوستم همین SL-I9003 هستش یافرق داره؟بقیه مشخصاتش هم اینه:Baseband version:I9003 jxka4و froyo jbkb1.ضمنا اگه میشه منو به قسمت رامهای رسمی این گوشیه دوستم معرفی کنید و لینکی ازش بهم بدید.
با تشکر

behnameb7
13-03-2012, 14:33
با سلام
میخواستم یه رام رسمی رو گوشیه دوستم نصب کنم.اسم گوشیش هم اینجوریه:GT-I9003 و فکر کنم یه پیشوند S هم داره ولی پیشوند SL نداره.میخواستم ببینم آیا این گوشیه دوستم همین SL-I9003 هستش یافرق داره؟بقیه مشخصاتش هم اینه:Baseband version:I9003 jxka4و froyo jbkb1.ضمنا اگه میشه منو به قسمت رامهای رسمی این گوشیه دوستم معرفی کنید و لینکی ازش بهم بدید.
با تشکر

اخرین ورژن رام رسمی خاور میانه

i9003 یه مدل 4 گیگ و 16 گیگ داره .

behnameb7
13-03-2012, 14:38
ژس چرا جواب منو کسی نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dy::dy::dy::dy:

دوست عزیز مشکل شما اینه که نمی تونید برنامه های نصب شده رو از حافظه داخلی به usb storage منتقل کنید؟

saeed joon
13-03-2012, 18:18
آره عزیز دل
مشکل خیلی عجیبیه
جالبه که وقتی گزینه move to sd رو میزنم اگه رم خارجی باشه به اون انتقال پیدا می کنه در صورتی که باید به sd 1.5 گیگ خود گوشی انتقال پیدا کنه
و اگه مموری خارجی نداشته باشم وقتی گزینه جابجایی رو می زنم ارور میده و میگه:
cant move application
memory is full
در صورتی که مموری داخلی خالیه خالیه!!!!!
دستم به دامنتون
کمکم کنید

Unknown_2517
14-03-2012, 13:22
آره عزیز دل
مشکل خیلی عجیبیه
جالبه که وقتی گزینه move to sd رو میزنم اگه رم خارجی باشه به اون انتقال پیدا می کنه در صورتی که باید به sd 1.5 گیگ خود گوشی انتقال پیدا کنه
cant move application
memory is full
دستم به دامنتون
کمکم کنید

سلام، در I9003 باید مموری خارجی داشته باشید تا بتوانید برنامه را به مموری انتقال بدهید و هیچ راهی جز این نیست. البته به نظر من این نقطه قوت این گوشی است.
اما سوال من از شما این است که مگر چه برنامه خاصی است که شما مجبور به انتقال هستید؟ کمترگوشی آندروئیدی هست که مثل I9003 نزدیک به 2 گیگ فضای داخلی برای نصب برنامه داشته باشد و خیلی بعید است که چنین فضایی برای برنامه‌های معمولا 2 یا 3 مگابایتی کم بیاید. من به شخصی نزدیک به 50 برنامه در مموری داخلی نصب کرده‌ام و هنوز یک گیگ فضای ازاد دارم.

gole_shabbu7
14-03-2012, 16:09
با سلام
راه حلی نداره؟

سلام دوستان
آقا محمدحسین بنا شد این مشکل رو حل کنن
ولی عید رسید!!!!!!
نمی تونیم پیامک چهار تایی بفرستیم
کمک!

saeed joon
14-03-2012, 23:02
Unknown_2517 عزی نمیدونی وقتی عکس آواتارتو دیدم چقد خوشحال شدم شما جوابمو دادی!!!
قبلا این مشکل وجود نداشت.یعنی وقتی روی گوشی مموری خارجی نبود بازم میشد برنامه هارو به sd داخلی خود گوشی انتقال داد ولی الان ارور کمبود حافظه میاد
و در ضمن اگه حافظه ی خارجی رو هم وارد گوشی کنم برنامه هایی که انتقال میدم کاملا به مموری کارت خارجی انتقال پیدا می کنن در حالی که قبلا فضایی از 1.5 گیگ داخلی بعد از انتقال گرفته میشد ولی الان بعد انتقال (در صورت موجود بودن مموری کارت خارجی) حافظه ی sd داخلی هیچ تغییری در حجمش داده نمیشه.
شما راست میگی حافظش محدود نیست ولی من چون آدم حساسی هستم رفع این مشکل برام اساسیه!
ممنون میشم شما که در تخصصتون هیچ شکی نیست کمکم کنید.
بازم میگم عکستون خیلی آرومم کرد چون اولین باره که تو یه انجمن آندروید یه کاربر همه فن حریف کمکم می کنه!
ممنونتنوم اگه کمکم کنید
موفق و موید باشید:ax::ax::ax:

behnameb7
14-03-2012, 23:42
Unknown_2517 عزی نمیدونی وقتی عکس آواتارتو دیدم چقد خوشحال شدم شما جوابمو دادی!!!
قبلا این مشکل وجود نداشت.یعنی وقتی روی گوشی مموری خارجی نبود بازم میشد برنامه هارو به sd داخلی خود گوشی انتقال داد ولی الان ارور کمبود حافظه میاد
و در ضمن اگه حافظه ی خارجی رو هم وارد گوشی کنم برنامه هایی که انتقال میدم کاملا به مموری کارت خارجی انتقال پیدا می کنن در حالی که قبلا فضایی از 1.5 گیگ داخلی بعد از انتقال گرفته میشد ولی الان بعد انتقال (در صورت موجود بودن مموری کارت خارجی) حافظه ی sd داخلی هیچ تغییری در حجمش داده نمیشه.
شما راست میگی حافظش محدود نیست ولی من چون آدم حساسی هستم رفع این مشکل برام اساسیه!
ممنون میشم شما که در تخصصتون هیچ شکی نیست کمکم کنید.
بازم میگم عکستون خیلی آرومم کرد چون اولین باره که تو یه انجمن آندروید یه کاربر همه فن حریف کمکم می کنه!
ممنونتنوم اگه کمکم کنید
موفق و موید باشید:ax::ax::ax:

شما یه رام پایه رو با latona فلش کن درست میشه.

458487
14-03-2012, 23:44
سلام.
بنده چند روزی میشه که یه مودم وایرلس D-link 2730Uگرفتم و با کلی بدبختی کانفیگش کردم. الان از طریق این روتر با لپ تاپم خیلی راحت میتونم به اینترنت وصل شم ولی مشکل اینه که با گوشیم نمی تونم کانکت بشم با اینکه گوشیم وای فای رو میتونه پیدا کنه و کانکت هم "مینویسه" ولی با تست کردن browserهای مختلف دیدم که صفحات وب رو باز نمیکنه. تنضیمات خاصی داره؟ مثل ip , ... اگه کمک کنین ممنون میشم.
my mobile phone: Galaxy sl i9003

saeed joon
15-03-2012, 00:15
شما یه رام پایه رو با latona فلش کن درست میشه!!!!!؟؟؟
عذر می خوام منظورتونو متوجه نشدم
اولا رام پایه یعنی چی؟
بعدش latona چیه؟
من تا الان رام گوشیمو با odin فلش میزدم!
آیا این کار فرق داره؟
و آیا میتونم ورژن 2.3.6 رو نصب کنم؟
البته من یک بار این کارو کردم و رام های رسمی 2.3.4 و 2.3.6 رو نصب کردم ولی مشکلم حل نشد!!!!
ممنون میشم اگه جوابمو زودتر بدید
باتشکر:ax:

behnameb7
15-03-2012, 01:47
شما یه رام پایه رو با latona فلش کن درست میشه!!!!!؟؟؟
عذر می خوام منظورتونو متوجه نشدم
اولا رام پایه یعنی چی؟
بعدش latona چیه؟
من تا الان رام گوشیمو با odin فلش میزدم!
آیا این کار فرق داره؟
و آیا میتونم ورژن 2.3.6 رو نصب کنم؟
البته من یک بار این کارو کردم و رام های رسمی 2.3.4 و 2.3.6 رو نصب کردم ولی مشکلم حل نشد!!!!
ممنون میشم اگه جوابمو زودتر بدید
باتشکر:ax:

به این پست مراجعه کنید کامل توضیح داده

saeed joon
15-03-2012, 10:10
من این رام رسمی که شما فرمودید رو نصب کردم
و تمام مراحل رو انجام دادم
فقط مرحله ای که نوشته شده تبدیل فرمت پارتیشن به ext4 رو متوجه نمیشم؟؟!!!!
این کار برای چه منظوریه؟نکنه چون من این کارو نکردم دیگه نمیشه رو sd داخلی برنامه نصب کنم؟؟
ممنون میشم جوابمو بدید

behnameb7
15-03-2012, 10:27
من این رام رسمی که شما فرمودید رو نصب کردم
و تمام مراحل رو انجام دادم
فقط مرحله ای که نوشته شده تبدیل فرمت پارتیشن به ext4 رو متوجه نمیشم؟؟!!!!
این کار برای چه منظوریه؟نکنه چون من این کارو نکردم دیگه نمیشه رو sd داخلی برنامه نصب کنم؟؟
ممنون میشم جوابمو بدید

ext4 زیاد مهم نیست الان درست شد می تونی برنامه ها رو منتقل کنی؟

saeed joon
15-03-2012, 10:30
اگه مهم نیست که من این رامو قبلا هم نصب کردم و این مشکل به قوت خودش باقی بوده و من دوباره برگشتم به رام 2.2.1
پس این ext4 اصلا مهم نیست و ربطی هم به sd داخلی نداره؟
چون دقیقا بعد تعویض رام این مشکل برام پیش اومد!!!
پس من دوباره نا امید شدم و دوباره باید بگم دستم به دامنتون

ehsan2004
15-03-2012, 12:39
دوست عزیز ممنون از پاسخ دهی تون
درست شد کارت درسته
فقط الان میخوام فلش کنم این پیغام رو میده جای یو اس بی هم عوض کردم یعنی چی این پیغام درایور هم نصبیدم مشکل از کجاست
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=701972&stc=1&d=1331624860

عزیزم این مشکل به خاطره فقط و فقط دو تا چیز ممکنه باشه
یکی نصب نبوده کامله درایور
یکی هم برنامه های net frame work ,. java هست
این دو تا را هم اپدیت کنین درست میشه
البته من شکم بیشتر روی درایور هست بهتره از ویندوز XP برای نصب استفاده کنین

saeed joon
15-03-2012, 14:11
اگه مهم نیست که من این رامو قبلا هم نصب کردم و این مشکل به قوت خودش باقی بوده و من دوباره برگشتم به رام 2.2.1
پس این ext4 اصلا مهم نیست و ربطی هم به sd داخلی نداره؟
چون دقیقا بعد تعویض رام این مشکل برام پیش اومد!!!
پس من دوباره نا امید شدم و دوباره باید بگم دستم به دامنتون

من امروز گوشی رو نمایندگی هم بردم ولی بازم مشکلم حل نشد
ممنون میشم زودتر جوابمو بدید

Edo-co
15-03-2012, 17:59
سلام دوستان
آقا محمدحسین بنا شد این مشکل رو حل کنن
ولی عید رسید!!!!!!
نمی تونیم پیامک چهار تایی بفرستیم
کمک!

از برنامه فوق العاده go sms pro استفاده کن مشکلت حل میشه.
چیزهای خوب دیگه ای هم داره مثل زمان بندی اس ام اس.
تمهای مختلفی هم داره، پیشنهاد میکنم حتما نصب کنی.

saeed joon
15-03-2012, 19:01
آره عزیز دل
مشکل خیلی عجیبیه
cant move application
memory is full
دستم به دامنتون
کمکم کنید

سلام، در I9003 باید مموری خارجی داشته باشید تا بتوانید برنامه را به مموری انتقال بدهید و هیچ راهی جز این نیست. البته به نظر من این نقطه قوت این گوشی است.
اما سوال من از شما این است که مگر چه برنامه خاصی است که شما مجبور به انتقال هستید؟ کمترگوشی آندروئیدی هست که مثل I9003 نزدیک به 2 گیگ فضای داخلی برای نصب برنامه داشته باشد و خیلی بعید است که چنین فضایی برای برنامه‌های معمولا 2 یا 3 مگابایتی کم بیاید. من به شخصی نزدیک به 50 برنامه در مموری داخلی نصب کرده‌ام و هنوز یک گیگ فضای ازاد دارم.

حرف شما صحیح.
ولی میشه حافظه داخلی و sd خود گوشی رو در نظر بگیرید و بعد برنامه ای رو که روی حافظه ی داخلی نصب شده به حافظه ی sd انتقال بدید.خواهید دید که مقداری از حافظه ی sd داخلی1.5 گیگ گرفته میشه در صورتی که من وقتی این کارو می کنم حافظه ی 1.5 هیچ دستی نمی خوره!
ممکنه این مشکل به خاطر این باشه که یه بار خواستم از روشی که شما گفته بودید جای حافظه ی sd داخلی و خارجی رو باهم عوض کنم؟؟
کمکم کنید
خواهش می کنم:ac::bh::ac::bh:

Optimus Prime
15-03-2012, 19:06
دوستان پس اندروی 4 واسه این گوشی به صورت رسمی به هیچ وجه نمیاد؟

saeed joon
15-03-2012, 22:21
حرف شما صحیح.
ولی میشه حافظه داخلی و sd خود گوشی رو در نظر بگیرید و بعد برنامه ای رو که روی حافظه ی داخلی نصب شده به حافظه ی sd انتقال بدید.خواهید دید که مقداری از حافظه ی sd داخلی1.5 گیگ گرفته میشه در صورتی که من وقتی این کارو می کنم حافظه ی 1.5 هیچ دستی نمی خوره!
ممکنه این مشکل به خاطر این باشه که یه بار خواستم از روشی که شما گفته بودید جای حافظه ی sd داخلی و خارجی رو باهم عوض کنم؟؟
کمکم کنید
خواهش می کنم:ac::bh::ac::bh:

خواهش می کنم جوابمو بدید
من دارم دق می کنم

Sevenup
16-03-2012, 00:49
خواهش می کنم جوابمو بدید
من دارم دق می کنم

دق چرا ؟
گوشی شما سالمه عزیز
آقا محمد حسین که جواب سوال شما رو دادن

وقتی برنامه ای رو می خواین به sd منتقل کنید میره توی sd خارجی نه اون حافظه 1.5 گیگی
در ضمن شما 2 گیگ فضایی که بی هیچ دردی نمیخوره جر ریختن نرم افزار رو ول میکنید می خواید نرم افزارو بریزید رو sd!

saeed joon
16-03-2012, 00:57
دق چرا ؟
گوشی شما سالمه عزیز
آقا محمد حسین که جواب سوال شما رو دادن

وقتی برنامه ای رو می خواین به sd منتقل کنید میره توی sd خارجی نه اون حافظه 1.5 گیگی
در ضمن شما 2 گیگ فضایی که بی هیچ دردی نمیخوره جر ریختن نرم افزار رو ول میکنید می خواید نرم افزارو بریزید رو sd!

عزیز دل برای اینکه قبلا این طوری نبوده.مطمئنم
چندتا فروم خارجی رفتم و اونا هم مشکل من رو پیدا کردن فک کنم بعد آپدیت گوشیشون
اول فک می کردم من توهم زدم ولی خداشاهده گوشی مشکل داره
من قبلا که برنامه ها رو به Sd می فرستادم حجمی از sd 1.5 گرفته می شد ولی الان زمان انتقال 1 کیلو بایت هم اشغال نمیشه!
]چطور ممکنه تمام برنامه به sd خارجی انتقال پیدا کنه در حالتی که دغدغه ی همهی گوشی دارای آندرویدی انتقال برنامه ها به حافظه ی خارجیه؟؟؟؟؟؟!!!!
آخه به نظر شما من می تونم توهم زده باشم در صورتی که قبلا این مشکلو نداشتم؟
شرمنده مزاحمتون میشم
ولی نیاز بهراهنمایی یه کاربر متخصص دارم
اگه امکان داره برام از فروم های خارجی مثل xda یه راهنمایی پیدا کنید
من که خودم سرچ کردم ولی چیزی سرم نشد از توضیحات

Sevenup
16-03-2012, 02:14
عزیز دل برای اینکه قبلا این طوری نبوده.مطمئنم
چندتا فروم خارجی رفتم و اونا هم مشکل من رو پیدا کردن فک کنم بعد آپدیت گوشیشون
اول فک می کردم من توهم زدم ولی خداشاهده گوشی مشکل داره
من قبلا که برنامه ها رو به Sd می فرستادم حجمی از sd 1.5 گرفته می شد ولی الان زمان انتقال 1 کیلو بایت هم اشغال نمیشه!
]چطور ممکنه تمام برنامه به sd خارجی انتقال پیدا کنه در حالتی که دغدغه ی همهی گوشی دارای آندرویدی انتقال برنامه ها به حافظه ی خارجیه؟؟؟؟؟؟!!!!
آخه به نظر شما من می تونم توهم زده باشم در صورتی که قبلا این مشکلو نداشتم؟
شرمنده مزاحمتون میشم
ولی نیاز بهراهنمایی یه کاربر متخصص دارم
اگه امکان داره برام از فروم های خارجی مثل xda یه راهنمایی پیدا کنید
من که خودم سرچ کردم ولی چیزی سرم نشد از توضیحات

اینم چنتا عکس!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703166&stc=1&d=1331850741 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703167&stc=1&d=1331850741

فقط نخندین که تازه وایپ کردم!
در ضمن وقتی انتقال برنامه به sd اهمیت داره که حافظه داخلی کم باشه مثل n1 نه این گوشی که 2 گیگ فضا گذاشته برای نصب نرم افزار.
حله؟

saeed joon
16-03-2012, 12:48
اینم چنتا عکس!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703166&stc=1&d=1331850741 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=703167&stc=1&d=1331850741

در ضمن وقتی انتقال برنامه به sd اهمیت داره که حافظه داخلی کم باشه مثل n1 نه این گوشی که 2 گیگ فضا گذاشته برای نصب نرم افزار.
حله؟

عزیز دل حرف شما درست!
ولی به من بگو وقتی برنامه ای رو منتقل می کنی sd internal البته زمانی که مموری کارت داری آیا حجمی از sd internal ات پر نمیشه؟خداشاهده من قبل آپدیت گوشی وقتی این کارو می کردم به اندازه حجم برنامه ی انتقال داده شده از sd internal کم می شد ولی الان دریغ از 1 کیلوبایت!!!
پس این برنامه انتقال داده شده کجا میره؟
اگه میره رو sd external پس دلیل این همه دغدغه i9003 دارها چیه که می خوان جای sd internal و sd external گوشیشون رو عوض کنن تا برنامه ها فضای بیشتری داشته باشه؟؟؟
من که دیگه دارم هنگ میکنم:dy::dy::dy::dy:

mojtaba_esp
16-03-2012, 13:36
اینم چنتا عکس!

حله؟

دوست عزیز شما که اصلا مموری خارجی رو گوشیت نداری که برنامه رو منتقل کنی رو اون!

Sevenup
16-03-2012, 14:33
عزیز دل حرف شما درست!
ولی به من بگو وقتی برنامه ای رو منتقل می کنی sd internal البته زمانی که مموری کارت داری آیا حجمی از sd internal ات پر نمیشه؟خداشاهده من قبل آپدیت گوشی وقتی این کارو می کردم به اندازه حجم برنامه ی انتقال داده شده از sd internal کم می شد ولی الان دریغ از 1 کیلوبایت!!!
پس این برنامه انتقال داده شده کجا میره؟
اگه میره رو sd external پس دلیل این همه دغدغه i9003 دارها چیه که می خوان جای sd internal و sd external گوشیشون رو عوض کنن تا برنامه ها فضای بیشتری داشته باشه؟؟؟
من که دیگه دارم هنگ میکنم:dy::dy::dy::dy:

برای این جای اینترنال و اکسترنال رو عوض میکنن که جای بیشتری برای دیتا برنامه ها (مثل مپ نقشه ها و دیتا بازی ها) داشته باشیم که برای اینم راه دیگه ای هم هست فقط همین.
بعضی از نرم افزارها هستند که بعد نصب یسری فایل توی اینترنال ایجاد میکنن مثل بعضی از دیکشنری ها بازی ها و..

دوست عزیز شما که اصلا مموری خارجی رو گوشیت نداری که برنامه رو منتقل کنی رو اون!

سلام آقا مجتبی عزیز
دوستمون میگه هنگامی که برنامه ای رو به sd منتقل میکرده میرفته توی اون 1.5 گیگ در صورتی که این طور نیست برای انتقال نیاز به sd خارجی هست اما ایشون مطمئن که قیلا این طوری بوده.

saeed joon
16-03-2012, 19:12
برای این جای اینترنال و اکسترنال رو عوض میکنن که جای بیشتری برای دیتا برنامه ها (مثل مپ نقشه ها و دیتا بازی ها) داشته باشیم که برای اینم راه دیگه ای هم هست فقط همین.
بعضی از نرم افزارها هستند که بعد نصب یسری فایل توی اینترنال ایجاد میکنن مثل بعضی از دیکشنری ها بازی ها و..

سلام آقا مجتبی عزیز
دوستمون میگه هنگامی که برنامه ای رو به sd منتقل میکرده میرفته توی اون 1.5 گیگ در صورتی که این طور نیست برای انتقال نیاز به sd خارجی هست اما ایشون مطمئن که قیلا این طوری بوده.

Sevenup عزیز موفق شدی چیزی از اون آدرس هایی که فرستادم پیدا کنی؟

reza_ahwaz_26
16-03-2012, 21:31
سلام دوستان
من چطور میتونم از ...... پروتکل https روی گوشی استفاده کنم . اندوید ...... رو گوشی نصب کردم . یوزر و پسورد و سرور رو به نرمافزار دادم. کانکت میشه ولی سایتی باز نمیکنه. چه تنظیمات دیگهای نیاز داره؟

458487
16-03-2012, 22:27
سلام.
بنده چند روزی میشه که یه مودم وایرلس D-link 2730Uگرفتم و با کلی بدبختی کانفیگش کردم. الان از طریق این روتر با لپ تاپم خیلی راحت میتونم به اینترنت وصل شم ولی مشکل اینه که با گوشیم نمی تونم کانکت بشم با اینکه گوشیم وای فای رو میتونه پیدا کنه و کانکت هم "مینویسه" ولی با تست کردن browserهای مختلف دیدم که صفحات وب رو باز نمیکنه. تنضیمات خاصی داره؟ مثل ip , ... اگه کمک کنین ممنون میشم.

458487
16-03-2012, 22:29
جوابمو بدین دیگه؟
تا حوابمو نگیرم این متنو 120 بار دیگه کپی پیست خواهم کرد...
قابل توجه مدیران محترم و اون کاربرانی که بلدن و جواب سوال مارو نمیدن...

linas_kal2007
16-03-2012, 23:43
جوابمو بدین دیگه؟
تا حوابمو نگیرم این متنو 120 بار دیگه کپی پیست خواهم کرد...
قابل توجه مدیران محترم و اون کاربرانی که بلدن و جواب سوال مارو نمیدن...

دوست گلم
مشکل میتونه از یسری چیزها باشه
مثلا رامتون یا کرنلی که استفاده کردید
شما مشخصات رام و کرنلی که استفاده می کنید را بگید تا اگر در تواناییم بود کمکتان کنم

pa@rse
19-03-2012, 13:31
با سلام
براي رفع محدودیت در قسمت sms & mms (تبديل نشدن sms به mms ) براي رام xxkpq2.3-6 چي كار بايد كرد؟

Sevenup
19-03-2012, 17:01
با سلام
براي رفع محدودیت در قسمت sms & mms (تبديل نشدن sms به mms ) براي رام xxkpq2.3-6 چي كار بايد كرد؟

روشش رو اینجا توضیح داده:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1065452

یا استفاده از GO SMS Pro (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207266)

.:1900:.
22-03-2012, 01:29
دوستان حدود یک ماهه که یه مشکل عجیب و غریب واسه گوشیم پیش اومده.هر چند روز یه بار یهو تاچ گوشیم از کار میفته و چند ثانیه بعدش دو تا دکمه back و menu پشت سرهم واسه خودشون زده میشن.بعد چند ساعت این مشکل رفع میشه و دو-سه روز بعد دوباره همین اتفاق میفته.
چند باری هم رامهای مختلف رو امتحان کردم ولی بازم هر چند روز یه بار این مشکل خودشو نشون میده.دیگه داره رو اعصابم راه میره.
از شما دوستان اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا کمک کنید تا از شرش خلاص شم

everfat
23-03-2012, 16:10
سلام خوبین من از یکی پرسیدن یک تم میخوام رو گوشیم بریزم تم از راه ریکاوری من به من گفت از راه ریکاوری خطرناکه رام 2.3.6 خاور میانه است چه کار کنم:sign_help:

rio2007
24-03-2012, 08:21
سلام. چند روز پیش فایل "I9003JPKPH_Circle_Battery.zip" رو که آقا محمد حسین زحمت کشیدن گذاشتن رو نصب کردم. ولی درصد باتری هر 20 درصد تغییر میکنه ---> 100 -->80-->60 ...
حالا می خوام برش گردونم به حالت عادی. Restore کردم نشد.

چه کنم....

sahar_banoo7
27-03-2012, 08:46
سلام
بریک خیلی اتفاق می افته ؟؟
با این اوصافی که اینجا گفتین یکم ترسیدم!!
دیشب فلش کردم به 2.3.6
اما هنوز کرنل نریختم روش...
انجام بدم یا نه؟؟
ترس برم داشته...:please::ambulance::sign_help:

HAM3D
27-03-2012, 10:21
دوستان حدود یک ماهه که یه مشکل عجیب و غریب واسه گوشیم پیش اومده.هر چند روز یه بار یهو تاچ گوشیم از کار میفته و چند ثانیه بعدش دو تا دکمه back و menu پشت سرهم واسه خودشون زده میشن.بعد چند ساعت این مشکل رفع میشه و دو-سه روز بعد دوباره همین اتفاق میفته.
چند باری هم رامهای مختلف رو امتحان کردم ولی بازم هر چند روز یه بار این مشکل خودشو نشون میده.دیگه داره رو اعصابم راه میره.
از شما دوستان اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا کمک کنید تا از شرش خلاص شم
دوست عزیز شما یه بار گوشیت رو فکتوری ریست کن و بعدش یه رام رسمی نصب کن ببین مشکلت حل میشه یا نه

سلام خوبین من از یکی پرسیدن یک تم میخوام رو گوشیم بریزم تم از راه ریکاوری من به من گفت از راه ریکاوری خطرناکه رام 2.3.6 خاور میانه است چه کار کنم:sign_help:
اگه مراحل کار رو درست انجام بدید که خطری نداره ولی میتونید از لانچر هایی که هست استفاده کنید Go luncher &luncher pro & . . .

سلام
دیشب فلش کردم به 2.3.6
انجام بدم یا نه؟؟
دوست عزیز شما اگه کار ها رو به صورت دقیق و طبق اموزش انجام بدید هیچ خطری گوشی شما رو تهدید نخواهد کرد

behnameb7
27-03-2012, 10:34
سلام
دیشب فلش کردم به 2.3.6
انجام بدم یا نه؟؟

نترس چیزی نمیشه فقط سعی کن رام اشتباهی به odin نده که هارد بریک میشه درست شدنش سخته

ms_boxter
27-03-2012, 13:50
سلام دوستان من رام jpkp5 رو نصب کردم الان اصلا گوشم کالیبره نیست وقتی هم میرم تو تنظیمات کالیبره میکنم بازم درست نمیشه اصلا نمیتونم بازی هایی که سنسور لازم داره رو بازی کنم به 2.3.6 هم ارتقا دادم بازم مشکل حل نشد به نظر شما چیکار کنم کسی لینک سالم رام سه فایله غیر از jpkp5 سراغ داره شاید از رام باشه

458487
28-03-2012, 13:18
سلام دوستان گوشی sl من به ریکاوری نمیره چند بار هم خاموش کردم باتریشو دراوردم ولی بازهم همون صفحه سیاه ظاهر میشه. همین کارو که انجام میدم گوشیم به دانلودینگ میره و مشکلی نداره. گوشیم روت شده هستش و فقط از طریق cwm نصب شده رو گوشی میتونم برم قسمت ریکاوری مد
اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
رام 2.3.6 جینجربرید خاورمیانه روش نصبه( همونی که در همین سایت معرفی شده) و روت شده هم هست

458487
29-03-2012, 21:14
سلام دوستان گوشی sl من به ریکاوری نمیره چند بار هم خاموش کردم باتریشو دراوردم ولی بازهم همون صفحه سیاه ظاهر میشه. همین کارو که انجام میدم گوشیم به دانلودینگ میره و مشکلی نداره. گوشیم روت شده هستش و فقط از طریق cwm نصب شده رو گوشی میتونم برم قسمت ریکاوری مد
اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
رام 2.3.6 جینجربرید خاورمیانه روش نصبه( همونی که در همین سایت معرفی شده) و روت شده هم هست

کسی نیست سوالای ما رو جواب بده؟مدیر این بخش، بقیه دوستان؟؟؟بابا یکی بهمون کمک کنه....

behnameb7
29-03-2012, 21:25
کسی نیست سوالای ما رو جواب بده؟مدیر این بخش، بقیه دوستان؟؟؟بابا یکی بهمون کمک کنه....

شما گوشی رو خاموش کنید بعد 3 دکمه پاور هوم و ولوم بالا رو بگیرید بعد از اینکه گوشی ویبره زد دستت رو از دکمه پاور بردار کمی صبر کن تا ریکاوری بیاد

happyboy576
02-04-2012, 00:10
سلام دوستان
من یه مشکلی در رابطه با کارت حافظه گوشیم دارم
یه مدتی میشه وقتی گوشیمو با usb به کامپیوتر وصل می کنم وقتی می خوام چیزی به کارت حافظه گوشیم کپی کنم usb دیسکانکت میشه! حتی وقتی می خوام با رم ریدر چیزی توش کپی کنم اون موقه هم دیسکانکت میشه! اما حافظه داخلی خود گوشی اشکالی نداره. می دونم اشکال از کارت حافظه است اما چشه نمی دونم!
کسی هست بدونه اشکال کار از کجاست؟؟؟؟

sahar_banoo7
02-04-2012, 10:23
سلام
میگما هرچی گشتم ببینم این اصطلاحات بکار رفته چین پیدانکردم چیزی!!!
لگ فیس؟!! سیانوژن و اینا...
یکی اینا رو هم توضیح بده امثال من بنده خدا گناه داریم .....
از کجا بفهمیم چی به چیه توی گوشی؟؟:please::au::dy:

Sevenup
02-04-2012, 11:10
سلام
میگما هرچی گشتم ببینم این اصطلاحات بکار رفته چین پیدانکردم چیزی!!!
لگ فیس؟!! سیانوژن و اینا...
یکی اینا رو هم توضیح بده امثال من بنده خدا گناه داریم .....
از کجا بفهمیم چی به چیه توی گوشی؟؟:please::au::dy:

توی این تاپیک همه چیزو توضیح داده
از ابتدا تا انتها با تغییر سیستم عامل در سامسونگ گلکسی اس - همراه با مفاهیم اولیه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147768)
(فقط از توضیحات این تاپیک استفاده کنید!)

sahar_banoo7
02-04-2012, 13:04
ای خدااااااااااااااااااااااا ااا
بابا ی فکری هم به حال ما بکنیدکه نمیتونیم از قندشکن!!!! استفاده کنیم...!!
دق کردم از دست این سرعت حلزونی اینترنت......

نحوه ترميم موفقيت آميز بوت i9003 توسط riff box
در اين پست نحوه ترميم موفقيت آميز بوت سامسونگ i9003 توسط riff box را شرح ميدهم. (http://mashhad-gsm.com/showthread.php?tid=3022)

dencity
03-04-2012, 15:23
دوستان چطوری میشه فرمت دستگاه از ex4 به فرمت پیش فرض rfs برگردون

godman757
04-04-2012, 00:33
برنامه ای هست به صورت اتوماتیک مکالمات روضبط کنه. به صورت ساده تر کال رکوردر که تو sl کار کنه سراغ دارین.

mostafa.reisi
04-04-2012, 00:34
سلام دوستان گوشی من
frimwer version:2.2.1 است میخوام به 2.3.6 ارتقا بدم الان نمیدونم باید چی کار کنم اگر با Odin همون رام 2.3.6 خاورمیانه رو بریزم کافیه لطفا کمکم کنید با این آموزشها یه مقدار گیج شدم نمیدونم باید چی کار کنم

sahar_banoo7
04-04-2012, 08:09
برنامه ای هست به صورت اتوماتیک مکالمات روضبط کنه. به صورت ساده تر کال رکوردر که تو sl کار کنه سراغ دارین.

:cm:دیگه کفرم در اومده ها.............:da::ck:
من نمیتونم دئودکس کنم!!EX4 هم که نمیشه...چراااااااااااااااا ااااااا؟؟
قدم به قدم انجام میدم
از ریکاوری نصب میشه اما دیگه گوشی بالا نمیاد!!!
3 بار امتحان کردم کلی هم صبر کردم اما بالا نیومد و روی آرمک سامسونگ گیر میکرد
منم مجبور شدم فلش کنم دوباره...
الان کرنل vurrutKER رو ریختم با 2.3.6 :cw:
بد نیست اما دل بخواهم نیست زیاد!!:cn:
دئودکس واقعا لازمه؟؟ چون میخوام این رام MiUi رو بریزم :ck::ck:

REZ@HTC2
04-04-2012, 20:42
سلام
یه گوشیSAMSUNG Galaxy SL i9003 دستم رسیده و روی ارم samsung گیر میکنه
به نظر شما از رام هست و پریده؟
این مشکل برای کسی دیگه اتفاق افتاده؟

sahar_banoo7
05-04-2012, 09:03
:cm:دیگه کفرم در اومده ها.............:da::ck:
من نمیتونم دئودکس کنم!!EX4 هم که نمیشه...چراااااااااااااااا ااااااا؟؟
قدم به قدم انجام میدم
از ریکاوری نصب میشه اما دیگه گوشی بالا نمیاد!!!
3 بار امتحان کردم کلی هم صبر کردم اما بالا نیومد و روی آرمک سامسونگ گیر میکرد
منم مجبور شدم فلش کنم دوباره...
الان کرنل vurrutKER رو ریختم با 2.3.6 :cw:
بد نیست اما دل بخواهم نیست زیاد!!:cn:
دئودکس واقعا لازمه؟؟ چون میخوام این رام MiUi رو بریزم :ck::ck:

behnameb7
05-04-2012, 14:45

برای نصب رام miui دئودکس لازم نیست فقت cfroot نصب کنی کافیه.
cyanogenmod7 هم مثل رام های miui هست با ظاهر متفاوت که
برپایه GB هست Cyanogenmod9 هم همون رامه بر پایه ICS:dh:

mostafa.reisi
06-04-2012, 00:25
ببخشید چطور از رام گوشیم بک آپ بگیرم???!!!!!
ورژنش 2.2.1 Froyo
کرنل برای این ورژن پیدا نکرد
راهنماییم کنید......

behnameb7
06-04-2012, 00:53
ببخشید چطور از رام گوشیم بک آپ بگیرم???!!!!!
ورژنش 2.2.1 Froyo
کرنل برای این ورژن پیدا نکرد
راهنماییم کنید......

باید اول cfroot مخصوص رامت رو نصب کونی بعد از محیط ریکاوری
از رام بکاپ بگیری

HorseMan
06-04-2012, 21:04
دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
1-برای گوشیهای i9003 صفحه نمایش Super Amo LED موجود هست؟یعنی میشه صفحه نمایششو عوض کرد و به جای LCD ،ال ای دی قرار داد؟
2-گوشیم روزی چند بار صفحه نمایشش حدود 6 الی 7 بار خود به خود روشن و خاموش میشه.مشکل از کجاست؟ چجوری میشه درستش کرد؟

mostafa.reisi
07-04-2012, 00:43
ببخشید دوستان من cfroot مخصوص رام 2.2.1 Froyo رو گیر نیاوردم میخوام از رام گوشیم بک آپ بگیرم تا بتونم رام گوشیمو عوض کنم.
تو پیدا کردن cfroot مخصوص رام 2.2.1 Froyo کمکم کنید لطفا....

linas_kal2007
07-04-2012, 00:53
ببخشید دوستان من cfroot مخصوص رام 2.2.1 Froyo رو گیر نیاوردم میخوام از رام گوشیم بک آپ بگیرم تا بتونم رام گوشیمو عوض کنم.
تو پیدا کردن cfroot مخصوص رام 2.2.1 Froyo کمکم کنید لطفا....

بفرمایید
کلیک کنید (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2673028&postcount=13)

sahar_banoo7
07-04-2012, 08:55
برای نصب رام miui دئودکس لازم نیست فقت cfroot نصب کنی کافیه.
cyanogenmod7 هم مثل رام های miui هست با ظاهر متفاوت که
برپایه GB هست Cyanogenmod9 هم همون رامه بر پایه ICS:dh:

متشکرم اما مشکل 2تا شد!! ICS چیه؟!!:an:
خدا بده برکت به برو بچ ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ ایران!! هر سایتی باز میکنم واسه فهمیدن این لغات ف*-ی*ل*ت*ل*ر ه!!:cx::cx::cx::cx::db:

mostafa.reisi
07-04-2012, 10:26
بفرمایید
کلیک کنید (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2673028&postcount=13)

بسیار ممنون

mostafa.reisi
07-04-2012, 10:40
**با تشکر از سعید وسایر دوستان**
یه خواهش از دوستان داشتم تا اونجا که از آموزش ها فهمیدم برای ارتقا به 2.3.6## i9003jxkp3 اول باید i9003jpkp5 ## 2.3.4 رو نصب کنم.
اما فایل دانلود i9003jpkp5 ## 2.3.4 تو بخش رام ها خرابه اگه دوستان یه لطف کنن فایل های دانلود رو تصحیح کنن ممنون میشم

kaboy victor
07-04-2012, 16:37
سلام گوشیم دو . سه . روزه روشنش می کنم بالا نمیاد فقط تا ارم سامسونگ وبدشم گیر می کنه حالا نمی دونم چی کارش کنم لطفا کمک کنید

linas_kal2007
07-04-2012, 18:29
**با تشکر از سعید وسایر دوستان**
یه خواهش از دوستان داشتم تا اونجا که از آموزش ها فهمیدم برای ارتقا به 2.3.6## i9003jxkp3 اول باید i9003jpkp5 ## 2.3.4 رو نصب کنم.
اما فایل دانلود i9003jpkp5 ## 2.3.4 تو بخش رام ها خرابه اگه دوستان یه لطف کنن فایل های دانلود رو تصحیح کنن ممنون میشم

دانلود i9003 jpkp5 2.3.4 با لینک مستقیم
کلیک کنید (http://unknown25.dl.rapidbaz.com/kxe4l/I9003JPKP5.rar)
رمز: samfirmware.com

linas_kal2007
07-04-2012, 18:31
سلام گوشیم دو . سه . روزه روشنش می کنم بالا نمیاد فقط تا ارم سامسونگ وبدشم گیر می کنه حالا نمی دونم چی کارش کنم لطفا کمک کنید

دوست عزیز شما بهتره طبق آموزش در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2677547&postcount=12) رام گوشی خود را دوباره بریزید

458487
08-04-2012, 01:16
شما گوشی رو خاموش کنید بعد 3 دکمه پاور هوم و ولوم بالا رو بگیرید بعد از اینکه گوشی ویبره زد دستت رو از دکمه پاور بردار کمی صبر کن تا ریکاوری بیاد

دوست عزیز همین کارا رو انجام میدم ولی بعد از یه صفحه سیاه گوشی ستارت آپ میشه(لوگوی سامسونگ و ...)
برای رفتن به حالت دانلودینگ مجبورم باتری گوشی رو در بیارم و میتونم به دانلودینگ برم. ولی حتی با در اوردن باتری گوشیم وارد ریکاوری نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

458487
08-04-2012, 21:09
دوست عزیز همین کارا رو انجام میدم ولی بعد از یه صفحه سیاه گوشی ستارت آپ میشه(لوگوی سامسونگ و ...)
برای رفتن به حالت دانلودینگ مجبورم باتری گوشی رو در بیارم و میتونم به دانلودینگ برم. ولی حتی با در اوردن باتری گوشیم وارد ریکاوری نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

یکی جواب مارو بده...
آقای مدیر!! یه سری هم به این تایپیک بزنی بدنیستا...!!
فک کنم مدیرای محترم رفتن ببینن یه تایپیکی گیرشون میاد قفلش کنن یا اینکه هر طور شده یه اشکال ازش بگیرن!! بابا سوال منو جواب بدین.

behnameb7
08-04-2012, 21:15
یکی جواب مارو بده...
آقای مدیر!! یه سری هم به این تایپیک بزنی بدنیستا...!!
فک کنم مدیرای محترم رفتن ببینن یه تایپیکی گیرشون میاد قفلش کنن یا اینکه هر طور شده یه اشکال ازش بگیرن!! بابا سوال منو جواب بدین.

کدام رام رو شما نصب کردید؟کرنل یا cfroot هم نصب کردید

458487
08-04-2012, 22:59
کدام رام رو شما نصب کردید؟کرنل یا cfroot هم نصب کردید

سلام دوست عزیز.مرسی از پاسخ.
2.3.6 gingerbread
baseband: I9003jxkp3
آره cf-root هم اخرین ورژنش نصبه.
گوشیم با دکمه home و پاور و ولوم بالا به ریکاوری نمیره. برای دانلودینگ هم همین مشکلو داشتم ولی تو xda میگفتن که باید باتریشو دربیاری و جابزنی و دوباره سه تا دکمه رو نگه داری.( ولوم پایین+پاور+home) و مشکلم برای رفتن به downloading حل شد ولی میخام برم ریکاوری نمیتونم با اینکه باتریشم دربیارم و سه تا دکمه(دکمه home و پاور و ولوم بالا) رو نگهدارم.
راهنمایی کنین ممنون میشم.

satsw2
08-04-2012, 23:47
سلام

با رام JPKP5 i9003 زدم
رو سامسونگ گیر میکنه
چه کار کنم ؟
وایپ هم زدم
کمک!!!!!!!!!!

behnameb7
09-04-2012, 00:13
سلام دوست عزیز.مرسی از پاسخ.
2.3.6 gingerbread
baseband: I9003jxkp3
آره cf-root هم اخرین ورژنش نصبه.
گوشیم با دکمه home و پاور و ولوم بالا به ریکاوری نمیره. برای دانلودینگ هم همین مشکلو داشتم ولی تو xda میگفتن که باید باتریشو دربیاری و جابزنی و دوباره سه تا دکمه رو نگه داری.( ولوم پایین+پاور+home) و مشکلم برای رفتن به downloading حل شد ولی میخام برم ریکاوری نمیتونم با اینکه باتریشم دربیارم و سه تا دکمه(دکمه home و پاور و ولوم بالا) رو نگهدارم.
راهنمایی کنین ممنون میشم.

اگه cfroot رو نصب کردید برنامه cwm رو اجرا کنید بعد گزینه اول ClockwordMod رو بزنید بعد ریستارت میشه میره با ریکاوری.

behnameb7
09-04-2012, 00:23
سلام

با رام JPKP5 i9003 زدم
رو سامسونگ گیر میکنه
چه کار کنم ؟
وایپ هم زدم
کمک!!!!!!!!!!

عین این اموزش نصب کن مشکلت حل میشه :bq:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2387687&postcount=7:bq::bq::bq::bq:

458487
09-04-2012, 20:07
اگه cfroot رو نصب کردید برنامه cwm رو اجرا کنید بعد گزینه اول clockwordmod رو بزنید بعد ریستارت میشه میره با ریکاوری.

دوست عزیز اینو می دونم. فرض کنین که من گوشیمو آنروت کردم و بخام برم ریکاوری؟اون موفع چکار باید بکنم؟

HorseMan
09-04-2012, 20:10
دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
1-برای گوشیهای i9003 صفحه نمایش Super Amo LED موجود هست؟یعنی میشه صفحه نمایششو عوض کرد و به جای LCD ،ال ای دی قرار داد؟
2-گوشیم روزی چند بار صفحه نمایشش حدود 6 الی 7 بار خود به خود روشن و خاموش میشه.مشکل از کجاست؟ چجوری میشه درستش کرد؟
یکی هم جواب منو بده دیگه.الان چند روزه منتظر جوابتم.:please:

satsw2
10-04-2012, 23:22
عین این اموزش نصب کن مشکلت حل میشه :bq:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2387687&postcount=7:bq::bq::bq::bq:

عین همین آموزش زدم اینجوری شد

کمک!!!!!!!!!!!

rezagenius
11-04-2012, 08:26
با سلام خدمت اساتید محترم

من یه چند وقت پیش (حدودا 1 سال پیش ) یه i9003 خریدم

این گوشی حدودا 3 4 ماه برام بی رد سر کار کر د

بعداز اون بدون هیچ دلیلی گاهی اوقات تاچش از کار می افته بیشتر اوقات زمانیه که می رم رو فلایت مود و مخصوصا تو اینترنت

چند تا سوال کوچیک داشتم

1 . من چون گوشی رو بدون گارانتی خریدم ممکنه گوشی استوک باشه ( چی بش میگن رفرش )

2 .به نظرتون مشکل از تاچشه (چون هم خودم و هم تعمیر کار بیرون بارها رامشو عوض کردیم)

3 . آیا تاچ i9003 با صفحش یکپارچست ؟ و قیمتش حدودا چقدره ؟

از کسانی که راهنمایی میکنن صمیمانه متشکرم:cb:

mostafa.reisi
12-04-2012, 13:43
سلام
این تبدیل فرمت پارتیشن به ext4 تو رام 2.3.6 لازمه؟!
برای چه کاری لازمه؟!؟

linas_kal2007
12-04-2012, 15:00
سلام
این تبدیل فرمت پارتیشن به ext4 تو رام 2.3.6 لازمه؟!
برای چه کاری لازمه؟!؟

تو هیچ رامی تبدیل به فرمت ex4 لارم نیست
کلا به این فرمت تبدیل نکنی بهتره

sahar_banoo7
14-04-2012, 08:12
سلام
ی سوال ساده!!
اسکرین شات چطوری میگیرن ؟!!

C0D3R
14-04-2012, 09:13
سلام
ی سوال ساده!!
اسکرین شات چطوری میگیرن ؟!!

سلام
كليد Back+Power
يا
كليد Home+Power
رو چند لحظه نگه دارين اسكرين شات ميگيره

sahar_banoo7
14-04-2012, 10:39
:please: نشد!!

linas_kal2007
14-04-2012, 12:15
:please: نشد!!

شما کلید Back را نگه داشته و بعد کلید Home گوشی را میگیرید
کلید Back رادر هنگام گرفتن دکمه Home ول نکنید

mahyar2060
16-04-2012, 12:24
باسلام

دوستان عزير با عرض پوزش اگر تكراري هست

من سايت گشتم اما پيدا نكرم به همين علت اين پست ايجاد كردم
من يه گوشي سامسونگ gt-i 9003 دارم گاهي اوقات معمولا دو روز يك بار پيغام kernel panic upload mode ميده .جالب تر اينكه وقتي دكمه home با volume down ميگيرم هم همين پيام ميده بعد گوشي كلا قفل ميشه تا جايي كه بايد باطري در بيارم تا دو مرتبه كار كنه.دادم فلش كردن اما فايده نداشد ورژن اندرويد هم 2.3.4 هست ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد .با تشكر از همه دوستان عزيز

Unknown_2517
17-04-2012, 20:24
باسلام

دوستان عزير با عرض پوزش اگر تكراري هست

من سايت گشتم اما پيدا نكرم به همين علت اين پست ايجاد كردم
من يه گوشي سامسونگ gt-i 9003 دارم گاهي اوقات معمولا دو روز يك بار پيغام kernel panic upload mode ميده .جالب تر اينكه وقتي دكمه home با volume down ميگيرم هم همين پيام ميده بعد گوشي كلا قفل ميشه تا جايي كه بايد باطري در بيارم تا دو مرتبه كار كنه.دادم فلش كردن اما فايده نداشد ورژن اندرويد هم 2.3.4 هست ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد .با تشكر از همه دوستان عزيز

دلیلش استفاده از کرنل بتای جینجربرد در گوشی شماست. اگر گوشیتان را به اخرین نسخه آپدیت کنید دیگر با این مشکل مواجه نخواهید شدو همچنین می‌توانید کرنل Vurut را امتحان و نصب کنید.

mahyar2060
21-04-2012, 08:45
خيلي آقايي .ميشه به زبون خيلي ساده هم بگييد تا ما زير ديپلم هم متوجه شيم .

sahar_banoo7
21-04-2012, 10:36
سلام
میگما کسی با این رام مشکلی نداره؟؟!!
بعد 2-3 هفته بدون اذیت کردن یه هفته ای میشه داره اذیت میکنه...چرا؟؟؟:bc:
سرعتش افتضاح شده مخصوصا تو باز کردن گالری.....

راهنماااااااااااااااایییی ییییییییییییییییییییی لطفا؟؟:bc::bc::dx:
سرعت دان هم خداروشکر انقدر اذیت میکنه که نگو...الان احساس افسردگی شدید دارم...:ai::bn:

Kaгo
21-04-2012, 11:51
سلام
میگما کسی با این رام مشکلی نداره؟؟!!
بعد 2-3 هفته بدون اذیت کردن یه هفته ای میشه داره اذیت میکنه...چرا؟؟؟:bc:
سرعتش افتضاح شده مخصوصا تو باز کردن گالری.....

راهنماااااااااااااااایییی ییییییییییییییییییییی لطفا؟؟:bc::bc::dx:
سرعت دان هم خداروشکر انقدر اذیت میکنه که نگو...الان احساس افسردگی شدید دارم...:ai::bn:

کدوم رام؟

اگه با پاک شدن ِ نرم افزار ها مشکلی نداری فکتوری ریست کن درست میشه

sahar_banoo7
21-04-2012, 12:28
همین آخرین رام رسمی....
آخه چرا باید اینجوری بشه؟!!!
بانک ملت روش نصبه...اما تنظیمات و محتوای برنامه تو بک آپ نیمونه!! نمیدونم باچی بک بگیرم...
کمک...

mostafa.reisi
21-04-2012, 23:54
برای تبدیل باطری به درصد تو رام اصلی 2.3.6 باید چی کار کنم؟؟

mohsenaw550i
23-04-2012, 00:05
سلام محمد حسین جان
من این رام نصب کردم اما یه مشکل دارم وقتی گوشیمو یه چند ساعت ولش کنم گوشی رست میشه و رو آرم سامسونگ میمونه تا وقتی که یا باتریش تموم شه یا خودم دکمه ی پاورو بگیرم رست شه و دوباره بیاد بالا
وقتی هم میاد بالا همه چیز بر می گرده رو تنظیمات کارخونه
تا حالا رام های 2.3.4 و 2.3.6 حتی 2.2.1 رو هم نصب کردم همین مشکل رو داره
میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ ممنون میشم

UnBelievable Boy
23-04-2012, 02:49
همین آخرین رام رسمی....
آخه چرا باید اینجوری بشه؟!!!
بانک ملت روش نصبه...اما تنظیمات و محتوای برنامه تو بک آپ نیمونه!! نمیدونم باچی بک بگیرم...
کمک...

از برنامه ها میشه Backup گرفت ... اما اینکه دیتا و تنظیمات رو بتونید بک آپ بگیرید ... کمی سخته !

اگه گوشیتون روت باشه میتونید از برنامه Titanium Backup استفاده کنید ...

برای تبدیل باطری به درصد تو رام اصلی 2.3.6 باید چی کار کنم؟؟

بهتره که از روش نرم افزاری استفاده کنید !
به این لینک برید :

Battery Indicator Pro v5.1.4 نمایش اطلاعات و اگاهی از میزان شارژ باطری (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207182&highlight=Battery+Indicator+Pro)

bablo
23-04-2012, 18:55
سلام و دست مريزاد خدمت مدير سايت.گالكسيi9003 خريدم فونت اس ام اس خيلي ريزه چطور ميتونم بزرگش كنم.لطفا راهنمايي كنيد

Unknown_2517
23-04-2012, 19:34
سلام و دست مريزاد خدمت مدير سايت.گالكسيi9003 خريدم فونت اس ام اس خيلي ريزه چطور ميتونم بزرگش كنم.لطفا راهنمايي كنيد

نمیشه فونتشو بزرگ کرد ولی میشه عوضش کرد، آیا از فونت اولیه و فابریک استفاده میکنید؟ چون این فونت یکم ریزه... :)

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Unknown_2517
23-04-2012, 19:42
سلام محمد حسین جان
من این رام نصب کردم اما یه مشکل دارم وقتی گوشیمو یه چند ساعت ولش کنم گوشی رست میشه و رو آرم سامسونگ میمونه تا وقتی که یا باتریش تموم شه یا خودم دکمه ی پاورو بگیرم رست شه و دوباره بیاد بالا
وقتی هم میاد بالا همه چیز بر می گرده رو تنظیمات کارخونه
تا حالا رام های 2.3.4 و 2.3.6 حتی 2.2.1 رو هم نصب کردم همین مشکل رو داره
میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ ممنون میشم

شما طبق آموزش موجود رام 2.3.6 رو به دقت نصب کنید و کارهای بعدی اعم از ext4 و deodex و نصب کرنل را انجام ندهید، هیچ برنامه ای هم نصب نکنید. تست کنید ببینید آیا گوشی باز هم مشکل دارد یا نه. اگر اینگونه بود به تعمیرگاه مراجعه کنید.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

asana
23-04-2012, 21:33
باتری galaxy sl با رام xxkpq رو چجوری باید کالیبره کنم
بعضی ها نوشتن با برنامه battrycalibraion 1.2 انجام میشه بعضی ها گفتن با terminal emolator که یک دستور داخلش بزنیم و بعضی ها هم با یک فایل در cwm الان کدومشون درسته ؟
اگر روش صحیح آن رو کسی بلده لطف کنه بگه ؟
ممنون

Unknown_2517
23-04-2012, 23:01
باتری galaxy sl با رام xxkpq رو چجوری باید کالیبره کنم
بعضی ها نوشتن با برنامه battrycalibraion 1.2 انجام میشه بعضی ها گفتن با terminal emolator که یک دستور داخلش بزنیم و بعضی ها هم با یک فایل در cwm الان کدومشون درسته ؟
اگر روش صحیح آن رو کسی بلده لطف کنه بگه ؟
ممنون

اگر باتریتون مشکل داره، ابتدا باتری را فول شارژ کنید و سپس وارد ریکاوری شده و سپس Advanced را انتخاب و در آنجا گزینه Remove Batery States و در نهایت Yes را برگزینید.

البته لازم به ذکر است خیلی وقتها ما خیال میکنیم که باتری درست عمل نمی‌کند در حالی که اون زبون بسته هیچ مشکلی ندارد! :cb:

mostafa.reisi
24-04-2012, 15:58
از برنامه ها میشه Backup گرفت ... اما اینکه دیتا و تنظیمات رو بتونید بک آپ بگیرید ... کمی سخته !

اگه گوشیتون روت باشه میتونید از برنامه Titanium Backup استفاده کنید ...

بهتره که از روش نرم افزاری استفاده کنید !
به این لینک برید :

Battery Indicator Pro v5.1.4 نمایش اطلاعات و اگاهی از میزان شارژ باطری (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207182&highlight=Battery+Indicator+Pro)

ممنون یه نرم افزار پیدا کردم خوبه جایی استاتوس بار و نمایشگزر باطری و ..... رو میشه باهاش تغییر داد Super_Status_Bar_Premium_v0.11.3b

happyboy576
25-04-2012, 17:40
سلام اقا من موقع فلش رو گوشیم با اودین یه مشکلی برام پسش اومده!! کمک !!
تا این قسمت میره و دیگر هیچ!
<ID:0/017> Added!!
<ID:0/017> Odin v.3 engine (ID:17)..
<ID:0/017> File analysis..
<ID:0/017> SetupConnection..
<ID:0/017> Initialzation..
<ID:0/017> Get PIT for mapping..
<ID:0/017> Firmware update start..
<ID:0/017> boot.bin
<ID:0/017> Sbl.bin

هیچ جوره فلش نمیشه! چیکار کنم؟

serona
26-04-2012, 14:50
سلام
من هرچی تو انجمن گشتم نتونستم نرم افزاری برای بکاپ گرفتن از نرم افزارای گوشیم پیدا کنم کسی چنین برنامه سراغ داره؟:ab:

C0D3R
26-04-2012, 19:14
سلام اقا من موقع فلش رو گوشیم با اودین یه مشکلی برام پسش اومده!! کمک !!
تا این قسمت میره و دیگر هیچ!
<ID:0/017> Added!!
<ID:0/017> Odin v.3 engine (ID:17)..
<ID:0/017> File analysis..
<ID:0/017> SetupConnection..
<ID:0/017> Initialzation..
<ID:0/017> Get PIT for mapping..
<ID:0/017> Firmware update start..
<ID:0/017> boot.bin
<ID:0/017> Sbl.bin

هیچ جوره فلش نمیشه! چیکار کنم؟

سلام
باطری رو 5 دقیقه در بیارین و بعد جا بزنین و در حالت دانلودینگ روشن و با رام رسمی مجدد تست کنین , ضمن اینکه اگر ویندوزتون سون هست برای اجرای Odin کلیک راست کنین و گزینه Run As Administrator رو انتخاب کنین و اینکه از پورت پشت مادربورد استفاده کنین بدون استفاده از USB Hub یا USB Extend

سلام
من هرچی تو انجمن گشتم نتونستم نرم افزاری برای بکاپ گرفتن از نرم افزارای گوشیم پیدا کنم کسی چنین برنامه سراغ داره؟:ab:

سلام
از برنامه Titanium Backup Pro و یا File Expert میتونین استفاده کنین

mostafa.reisi
27-04-2012, 01:13
سلام
تو تاپیک مرجع بهترین تمهای ساخته شده برای رامهای جینجربرد 2.3

یه تم هست به نام Steel Blue v4.x Theme تو عکس های این تم یه ویجت تاریخ فارسی هست کسی میدونه اسمش چیه ؟؟؟؟
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626947&stc=1&d=1316732954

serona
28-04-2012, 10:13
سلام
باطری رو 5 دقیقه در بیارین و بعد جا بزنین و در حالت دانلودینگ روشن و با رام رسمی مجدد تست کنین , ضمن اینکه اگر ویندوزتون سون هست برای اجرای Odin کلیک راست کنین و گزینه Run As Administrator رو انتخاب کنین و اینکه از پورت پشت مادربورد استفاده کنین بدون استفاده از USB Hub یا USB Extend

سلام
از برنامه Titanium Backup Pro و یا File Expert میتونین استفاده کنین

اين برنامه ها تو انجمن هست؟؟؟؟؟؟:sign_help:

C0D3R
28-04-2012, 12:36
اين برنامه ها تو انجمن هست؟؟؟؟؟؟:sign_help:
سلام
بله از بخش نرم افزار ميتونين دانلود كنين

mostafa.reisi
29-04-2012, 23:22
سلام
گوشی من مثل خوره باطری مصرف میکنه 12-13 ساعته خالی میکنه
رامم2.3.6 JPKPE با کرنل vurrutKER_v9 کمکم کنید مردم انقدر گوشیمو شارژ کردم:dm::dm::dm:

sahar_banoo7
30-04-2012, 08:10
سلام
رامم2.3.6 JPKPE با کرنل vurrutKER_v9 کمکم کنید مردم انقدر گوشیمو شارژ کردم:dm::dm::dm:

:hello:ســــــــلام:loveit:
با اجازتون بنده هم همین مشکل رو دارم مثل شما...:bl:
منم رام رسمی خاورمیانه از دیروز کرنل یو سی ورژن 10
منم به زور تا یه روز و نیم میرسه...:ck::dz:
البته خودم زیاد آهنگ گوش میدم و اس ام اس و تلفن میزنم:an: اما به نظرم اون اوایل که 2.2.1 بود کمتر دشارژ میشد....:ah:

______
ستاره داران محترم کسی نیست بیاد بگه اون اسکریپت افزایش سرعت که ورژن 3 اومده رو چطور میشه نصبید؟؟؟:by::ar:
طبق آموزش خود نویسنده پیش رفتم گوشیم رفت تو کما دوباره ریستورش کردم:dr::do:
خب ایشالا یکیتون بیاد مارا از این اوضاع وخیم و ناراحت انگیزناک برهانند...

C0D3R
30-04-2012, 08:42
:hello:ســــــــلام:loveit:
با اجازتون بنده هم همین مشکل رو دارم مثل شما...:bl:
منم رام رسمی خاورمیانه از دیروز کرنل یو سی ورژن 10
منم به زور تا یه روز و نیم میرسه...:ck::dz:
البته خودم زیاد آهنگ گوش میدم و اس ام اس و تلفن میزنم:an: اما به نظرم اون اوایل که 2.2.1 بود کمتر دشارژ میشد....:ah:

______
ستاره داران محترم کسی نیست بیاد بگه اون اسکریپت افزایش سرعت که ورژن 3 اومده رو چطور میشه نصبید؟؟؟:by::ar:
طبق آموزش خود نویسنده پیش رفتم گوشیم رفت تو کما دوباره ریستورش کردم:dr::do:
خب ایشالا یکیتون بیاد مارا از این اوضاع وخیم و ناراحت انگیزناک برهانند...

سلام
عزيز داخل همون تاپيك جواب داده شد

mostafa.reisi
30-04-2012, 13:57
سلام

راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟

mojtaba_esp
30-04-2012, 15:44
راهنماییم کنید چیکار کنم؟؟

فول شارژش کن بعد استفاده کن.
وقتی باتری به 10-15 درصد رسید یه عکس از قسمت باتری یوزیج بذار. چون خیلیا در حالیکه عمر باتریشون خوبه فک میکنن زیاد مصرف میکنه.
باتری رو کالیبره کردی؟

mostafa.reisi
30-04-2012, 22:13
فول شارژش کن بعد استفاده کن.
وقتی باتری به 10-15 درصد رسید یه عکس از قسمت باتری یوزیج بذار. چون خیلیا در حالیکه عمر باتریشون خوبه فک میکنن زیاد مصرف میکنه.
باتری رو کالیبره کردی؟

چطوری کالیبره کنم؟؟؟
فول شارژک میکنم.
فکر کنم بخاطر اینه که cpu گوشیم همیشه در حال پردازشه!!!!
چون تو برنامه cpu spy حتی اگر از گوشیم استفاده هم نکنم مثلا شب تا صبح باز 100% از 300MHz استفاده میکنه و Deep sleep تو Unused CPU stats کاملا خالیه.....
چطور باید کاری کنم که در مواقعی که از گوشی استفاده نمیکنم دیگه CPU گوشی پردازش نکنه؟؟؟!!!
بسیار ممنون
:sign_help::sign_help::sign_help::please::please:: please:

zeyzey
01-05-2012, 19:33
با سلام
دوستان من بعد آپدیت به رام 2.3.6 جینگربرد خاورمیانه وای فای گوشی خیلی کند شده لطفا راهنمایی کنید خواهش میکنم نمیدونم چی کارش کنم

persianboy_333
01-05-2012, 21:50
سلامیه مشکلی واسه گوشیم پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید :گوشیمو (galaxy i9003 sl) از دبی خریدم مشخصات :
frimware version 2.3.6
baseband version i9003jxkp3
kernel version 2.6.35.7-cl709629
build number gingerbread.jpkpe

gps گوشیم با هیچ برنامه کار نمیکنه(sygic-maverik-google map,....) تو بعضی از سایت های دیگه نوشته بودن برنامه gps test رو نصب کن. نصب کردم ماهواره ها رو پیدا میکنه ولی ازشون استفاده نمیکنه!؟یعنی تو قسمت in view ماهواره ها پیدا شده تعدادشون رو هم نوشته ولی تو قسمت in use نوشته 0 و از هیچ کدومشون استفاده نمیکنه!؟ در ضمن gps گوشیم روشنه و در حال چشمک زدنه ولی به ماهواره وصل نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید استفاده از جی پی اس خیلی واسم ضروریه.

با تشکر

Unknown_2517
01-05-2012, 23:18
چطوری کالیبره کنم؟؟؟
فول شارژک میکنم.
فکر کنم بخاطر اینه که cpu گوشیم همیشه در حال پردازشه!!!!
چون تو برنامه cpu spy حتی اگر از گوشیم استفاده هم نکنم مثلا شب تا صبح باز 100% از 300MHz استفاده میکنه و Deep sleep تو Unused CPU stats کاملا خالیه.....
چطور باید کاری کنم که در مواقعی که از گوشی استفاده نمیکنم دیگه CPU گوشی پردازش نکنه؟؟؟!!!
بسیار ممنون
:sign_help::sign_help::sign_help::please::please:: please:

برنامه Nofrills را نصب کنید و فرکانس پردازنده رو در حالت Max روی 1 گیگاهرتز و در حالت Min روی 120 مگاهرتز با گاورنر Smartass v2 تنظیم نمایید.

با سلام
دوستان من بعد آپدیت به رام 2.3.6 جینگربرد خاورمیانه وای فای گوشی خیلی کند شده لطفا راهنمایی کنید خواهش میکنم نمیدونم چی کارش کنم

نباید مشکلی داشته باشه مگر اینکه کرنل مناسبی نصب نکرده باشید. از Vurut نسخه 9 استفاده کنید.
در ضمن برد وای فای این گوشی مثل گالکسی اس چنگی به دل نمیزنه!

سلامیه مشکلی واسه گوشیم پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید :گوشیمو (galaxy i9003 sl) از دبی خریدم مشخصات :
frimware version 2.3.6

gps گوشیم با هیچ برنامه کار نمیکنه(sygic-maverik-google map,....) تو بعضی از سایت های دیگه نوشته بودن برنامه gps test رو نصب کن. نصب کردم ماهواره ها رو پیدا میکنه ولی ازشون استفاده نمیکنه!؟یعنی تو قسمت in view ماهواره ها پیدا شده تعدادشون رو هم نوشته ولی تو قسمت in use نوشته 0 و از هیچ کدومشون استفاده نمیکنه!؟ در ضمن gps گوشیم روشنه و در حال چشمک زدنه ولی به ماهواره وصل نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید استفاده از جی پی اس خیلی واسم ضروریه.

رام گوشیتون رو عوض کنید و یک کرنل مناسب نصب کنید. مشکلتون حل میشه انشالله...

zeyzey
01-05-2012, 23:55
سلام
ی مشکل دیگه هم دارم gprs سیم کارت هم غیر فعال شده گزینهش نیست اصلا چی کار کنم ؟؟؟

persianboy_333
02-05-2012, 01:23
رام گوشیتون رو عوض کنید و یک کرنل مناسب نصب کنید. مشکلتون حل میشه انشالله...[/QUOTE]

ممنون از راهنماییتون

یه نکته دیگه
احتمال داره این مشکل به خاطر روت کردن گوشی باشه؟(با cf root این کارو انجام دادم) با رست فکتوری درست نمیشه؟

حالا اگه بخوام رام گوشیمو عوض کنم با توجه به مشخصات زیر بهترین رام واسه من کدومه؟ چه جوری باید نصبش کنم؟

frimware version 2.3.6

با تشکر

judas.kiss
02-05-2012, 02:03
دوستان من یکی از این گوشی هارو برای خواهرم خریدم

تاچش بد کار میکنه و لگ میزنه...چرا اینطوریه؟؟

این بهتره یا i9000 ؟؟

xezeroglu
02-05-2012, 05:04
دوستان من یکی از این گوشی هارو برای خواهرم خریدم

تاچش بد کار میکنه و لگ میزنه...چرا اینطوریه؟؟

این بهتره یا i9000 ؟؟
سلام دوست عزیز.این گوشی در نوع خودش بهترینه.برای روانتر کار کردن گوشی به عقیده بنده،بهتره از جدیدترین کاستوم رام ها مثل xxkpu که یک رام اروپاییه ویا jpkph که مختص خاورمیانه است استفاده کنید ( البته بنا به تجربه شخصی اینطور احساس میکنم که رام خاورمیانه نسبتا کمی بهتره ) و در ضمن از یک کرنل خوب مثل vurrut ویا uc استفاده کنید و با استفاده از برنامه nofrill در قسمت تنضیماتش governer را در حالتی که اقای محمدحسین گفتن قرار بدین و از over clock 1.1 و یا 1.2 نه بیشتر! استفاده کنین.در این صورت به طور حتم پرفورمنس گوشی به طور چشمگیری بهتر خواهد شد.
و اما راجع بهi9000 عرض کنم که این گوشی از صفحه نمایش بهتری استفاده میکنه ولی از لحاظ سخت افزاری i9003 یکم بهتره.مثل رم.و البته اگه اشتباه نکنم cpu i9003 قابلیت over clockبیشتر و در نتیجه پرفورمنس بهتر نسبت به i9000 داره.ولی در عوض در ضمینه کاستومایز و کاستوم رام های تولید شده i9000 در وضعیت بهتری قرار داره.

sent from SAMSUNG GALAXY S SCL I9003

judas.kiss
02-05-2012, 10:49
ممنون از راهنمایی کامل

xezeroglu
02-05-2012, 11:00
یک اشتباه چاپی!!! در پست قبل گفتم که "از جدیدترین کاستوم رام ها مثل xxkpu ..." که با عرض معذرت اینطور اصلاح میکنم:
"از جدیدترین استوک رام ها مثل xxkpu ..."

zeyzey
02-05-2012, 11:56
سلام
ی مشکل دیگه هم دارم gprs سیم کارت هم غیر فعال شده گزینهش نیست اصلا چی کار کنم ؟؟؟

xezeroglu
02-05-2012, 14:23
سلام

دوست عزیز، توی setting به قسمت wireless and network و بعد به قسمت mobile networks برو چک کن که use packet data حتما تیکش زده شده باشه.بعد به قسمت access points names برو اگه اکسس پوینتی نبود باید یکی بسازی به این صورت که توی همین صفحه دکمه لمسی منو رو بزن و گزینه new APN را انتخاب کن.بعد در قسمتهای APN و Name یک اسم دلخواه بنویس بعد با بقیه گزینه ها کاری نداشته باش و در لیست برو پایین در انتهی لیست دو گزینه هست.یکی Authentication type که اونو میزنی و در آن گزینه pap or chap رو انتخاب میکنی و گزینه آخر که اسمش APN Type است که در اون گزینه internet + mms رو انتخاب میکنی.حالا تنظیمات تمام شده توی همین صفحه دکمه منو رو بزن و Save کن. خب حالا اکسس پوینت gprs ساخته شده و اگه شبکه ، gprs داشته باشه کنار علامت آنتن، علامت مربوطه ظاهر خواهد شد.موفق باشی.

persianboy_333
02-05-2012, 14:59

ممنون از راهنماییتون

یه نکته دیگه
احتمال داره این مشکل به خاطر روت کردن گوشی باشه؟(با cf root این کارو انجام دادم) با رست فکتوری درست نمیشه؟

حالا اگه بخوام رام گوشیمو عوض کنم با توجه به مشخصات زیر بهترین رام واسه من کدومه؟ چه جوری باید نصبش کنم؟

frimware version 2.3.6

با تشکر[/QUOTE]

ای خداااااااااااااااااااا
یکی به دادم برسه!:sign_help:

xezeroglu
02-05-2012, 16:27
یه نکته دیگه

frimware version 2.3.6

با تشکر

ای خداااااااااااااااااااا
یکی به دادم برسه!:sign_help:[/QUOTE]

ببین دوست عزیز،من هم در ورژن های قدیمی تر فیرم ویر،مشکل gps داشتم.در رامهای جدیدتر وضع بهتر شده.ضمنا هیچ ربطی به ریست فکتوری نداره. به نظر من باید رامهای مختلفو نصب کنی و امتحان کنی.البته من خودم چندان از gps استفاده نمیکنم.ضمنا یکی از ایرادات gps در اندروید و علی الخصوص در این گوشی اینه که وقتی بطور مثال در برنامه گوگل مپس هستی و به ماهواره وصل شدی به محظ اینکه موقتا از برنامه بیای بیرون بدون اینکه کامل خارج بشی یعنی به اصطلاح برنامه رو مینی مایز کنی، ارتباط gps با ماهواره قطع میشه.برای حل این مشکل برنامه ای به اسم Tracker Booster هست که بعد از اتصال به ماهواره ،ارتباط رو وصل نگه میداره که به عقیده بنده خیلی برنامه مفیدیه و با استفاده از این برنامه میشه بین تسک ها به راحتی جابجا شد بدون اینکه ارتباط با ماهواره قطع بشه.
راجع به تعویض رام،اینو بگم که نصب رام جدید هیچ ربطی به ورژن رام قبلی نداره.جدیدتراز رام گوشیت jpkph عربیه که فارسی هم داره.برای نصبش اول باید رام عربی jpkp5 2.3.4 رو نصب کنی بعد jpkph 2.3.6 رو نصب کنی.دیگه وارد جزئیات نمیشم .چون آموزش کامل نصب رامو دوستان عزیز در تاپیکهای مربوطه آموزش دادن.
و راجع به CFRoot، فکر نکنم مربوط به اون باشه.البته کرنل های مختلف تاثیرات متفاوتی دارند که بهتره با توجه به نیازت به gps ، تعدادی از اونهارو امتحان کنی و ببینی که از کدام یکیشون جواب میگیری.
امیدوارم گفته هام مفید بوده باشه.

persianboy_333
05-05-2012, 17:30
برنامه Nofrills را نصب کنید و فرکانس پردازنده رو در حالت Max روی 1 گیگاهرتز و در حالت Min روی 120 مگاهرتز با گاورنر Smartass v2 تنظیم نمایید.

نباید مشکلی داشته باشه مگر اینکه کرنل مناسبی نصب نکرده باشید. از Vurut نسخه 9 استفاده کنید.
در ضمن برد وای فای این گوشی مثل گالکسی اس چنگی به دل نمیزنه!

سلام دوست عزیز
لینک دانلود cfroot که تو این صفحه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205882) گذاشتی کار نمیکنه!
ممنون میشم اگه لینکشو درست کنید

با تشکر

persianboy_333
05-05-2012, 19:49
سلام دوست عزیز
لینک دانلود cfroot که تو این صفحه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205882) گذاشتی کار نمیکنه!
ممنون میشم اگه لینکشو درست کنید

با تشکر

البته من خودم یه cfroot دارم ببنید با اون چیزی که شما گذاشتین فرق میکنه ؟-->
CFROOT_GT-I9003_PDA-2011-12-01
اگه فرق میکته لطفا لینکشو درست کنید:sign_help:

persianboy_333
06-05-2012, 01:37
آقایون و خانومهای محترم
رام جدید نصب کردم بازم gps درست نشد که نشد طبق این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205882)

برنامه gps test رو وقتی نصب میکنم میتونه ماهواره ها رو پیدا کنه ولی بهشون وصل نمیشه و ازشون استفاده نمیکنه!!

maxor
06-05-2012, 17:31
سلام دوستان
یکی پیدا میشه به ما بگه این قضیه رامهای پایه چیه و چند مدلن؟ چرا تو گوشی سامسونگ باید واسه نصب هر رامی اول باید رام پایه رو فلش زد؟
واسه رامهای کاستوم هم همینجوریه ؟
ادرس تایپک هم بدید خودم میخونم
:bc:

xezeroglu
06-05-2012, 19:40
سلام دوستان
یکی پیدا میشه به ما بگه این قضیه رامهای پایه چیه و چند مدلن؟ چرا تو گوشی سامسونگ باید واسه نصب هر رامی اول باید رام پایه رو فلش زد؟
واسه رامهای کاستوم هم همینجوریه ؟
ادرس تایپک هم بدید خودم میخونم
:bc:

دوست عزیز،جواب سؤالتو راجع به رام های جینجربرد میگم:
اولین رامهای جینجربرد که برای i9003 اومد با ورژن 2.3.4 ریلیز شد.بطور مثال kpe که ورژن اروپاییه و jpkp5 که رام عربیه.خب،این ورژن ها اولین رامهای جیجربرد برای این گوشی بودن و چون خودشون در نوع خودشون اولین بودن،باید بطور کامل نصب بشن.برای همین این رام ها به رام های ۴ فایله هم معروفند.اما آپگریدهای بعدی جینجربرد بر اساس یکی از این رامها و بصورت تک فایل عرضه شدن.مثلا آپ گرید های KPE 2.3.4 اروپایی به ورژن های KPH 2.3.5 و KPQ 2.3.6 و ایضا KPU 2.3.6 اپگرید شدن.در نتیجه برای نصب مثلا رام اروپایی KPU باید اول رام اولیه KPE که ۴ فایله است رو نصب کنی و روی این رام، رام تک فایل KPU 2.3.6 رو نصب کنید.
و اما راجع به کاستوم رام ها :
هر کاستوم رامی برپایه یک استوک رام ساخته میشن که در توضیحاتش قید شده.به فرض، یک کاستوم رامی براساس اسوک رام KPU ساخته شده.شما باید اول رام KPE 2.3.4 ،بعدش رام KPU 2.3.6 و در نهایت کاستوم رام مورد نظر رو نصب کنی.
رامهای عربی هم به این صورت هستن که اولینشون و اصطلاحا پایه شون JPKP5 2.3.4ه که ۴ فایلست و الان آخرین ورژنش JPKPH 2.3.6ه که تک فایله.با این توضیحات بهتره گشتی توی آموزشهای همین گوشی هم بزنی تا کاملا به قضیه تسلط پیدا کنی.امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

maxor
06-05-2012, 21:02
دوست عزیز،جواب سؤالتو راجع به رام های جینجربرد میگم:
اولین رامهای جینجربرد که برای i9003 اومد با ورژن 2.3.4 ریلیز شد.بطور مثال kpe که ورژن اروپاییه و jpkp5 که رام عربیه.خب،این ورژن ها اولین رامهای جیجربرد برای این گوشی بودن و چون خودشون در نوع خودشون اولین بودن،باید بطور کامل نصب بشن.برای همین این رام ها به رام های ۴ فایله هم معروفند.اما آپگریدهای بعدی جینجربرد بر اساس یکی از این رامها و بصورت تک فایل عرضه شدن.مثلا آپ گرید های KPE 2.3.4 اروپایی به ورژن های KPH 2.3.5 و KPQ 2.3.6 و ایضا KPU 2.3.6 اپگرید شدن.در نتیجه برای نصب مثلا رام اروپایی KPU باید اول رام اولیه KPE که ۴ فایله است رو نصب کنی و روی این رام، رام تک فایل KPU 2.3.6 رو نصب کنید.
و اما راجع به کاستوم رام ها :
هر کاستوم رامی برپایه یک استوک رام ساخته میشن که در توضیحاتش قید شده.به فرض، یک کاستوم رامی براساس اسوک رام KPU ساخته شده.شما باید اول رام KPE 2.3.4 ،بعدش رام KPU 2.3.6 و در نهایت کاستوم رام مورد نظر رو نصب کنی.
رامهای عربی هم به این صورت هستن که اولینشون و اصطلاحا پایه شون JPKP5 2.3.4ه که ۴ فایلست و الان آخرین ورژنش JPKPH 2.3.6ه که تک فایله.با این توضیحات بهتره گشتی توی آموزشهای همین گوشی هم بزنی تا کاملا به قضیه تسلط پیدا کنی.امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

ممنون دوست عزیز جواب سوالمو کامل گرفتم :az:

گوشی های سامسونگ نصب ریکاوری و روتش خیلی راحته ولی تعویض رامش خیلی وقت گیره :cf:

برعکس اچ تی سی تا s-off و انلاکش کنی روت و ریکاوری نصب کنی دهنت سرویس میشه(البته فقط بعضی مدلاش)
ولی بعد از نصب ریکاوری تعویض رام خیلی راحته :af:

00220022
07-05-2012, 11:42
من از رام 2.3.6 استفاده ميكنم واي مصرف باتريم زياده به يك روز نميكشه
كسي ميدونه مشكل از كجاست؟

mostafa.reisi
07-05-2012, 22:29
سلام یکی از بچه ها لطف کنه فایل رام
(SGSL-I9003] JPKPH GingerBread 2.3.6 (21.02.2012] رو بذاره
هر کاری میکنم از این پست نمیتونم دانلود کنم

لطف کنید لینک جدید برا دانلود بذارید

n a d e r
14-05-2012, 17:01
سلام دوستان. در انتخاب بین این گوشی و گالکسی ایس موندم. میشه من رو راهنمایی کنید!!!
سیستم عامل این دو گوشی تا چه سطحی قابل ارتقا هستند؟

ArApc
14-05-2012, 20:18
سلام، آيا راهي هست براي اينكه افزايش يا كاهش صداي زنگ گوشي از كليد ولوم كنار گوشي غير فعال بشه؟

ArApc
14-05-2012, 20:27
سلام دوستان. در انتخاب بین این گوشی و گالکسی ایس موندم. میشه من رو راهنمایی کنید!!!
سیستم عامل این دو گوشی تا چه سطحی قابل ارتقا هستند؟

دوست عزيز اين سوال من در حدود 6 ماه پيش قبل از خريد اين گوشي بود...اگر توي فروم ها رو بگردي بخوبي ميتوني جوابتو بگيري اما بطور خلاصه ميگم كه از لحاظ سخت افزاري مطمئنا i9003 بهتره كه براي من اين مسئله خيلي مهم بود البته تفاوت قيمت رو هم در نظر بگير من جز بحث عدم تنوع رام:br: (كه البته شايد براي شما ملاك نباشه) از همه چيز اين گوشي راضيم بطور خلاصه ارجحيت i9003به ايس: صفحه بزرگتر و با كيفيت تر، cpu بالاتر، كيفيت فيلمبرداري بالاتر (البته ايس فلاش داره كه اين گوشي نداره)و...

xezeroglu
14-05-2012, 23:08
دوست عزيز اين سوال من در حدود 6 ماه پيش قبل از خريد اين گوشي بود...اگر توي فروم ها رو بگردي بخوبي ميتوني جوابتو بگيري اما بطور خلاصه ميگم كه از لحاظ سخت افزاري مطمئنا i9003 بهتره كه براي من اين مسئله خيلي مهم بود البته تفاوت قيمت رو هم در نظر بگير من جز بحث عدم تنوع رام:br: (كه البته شايد براي شما ملاك نباشه) از همه چيز اين گوشي راضيم بطور خلاصه ارجحيت i9003به ايس: صفحه بزرگتر و با كيفيت تر، cpu بالاتر، كيفيت فيلمبرداري بالاتر (البته ايس فلاش داره كه اين گوشي نداره)و...

دوست عزیز در تکمیل حرفات ،یکی دیگه از تفاوت های اساسی این دو گوشی اینه که گالکسی ۹۰۰۳ دارای پردازنده گرافیکیه ( gpu ) اما گالسی ace فاقد این گزینه است.به همین دلیل،i9003, در زمینه اجرای بازیها، توانایی بسیار بالاتری از لحاظ پردازش گرافیکی رو داره و در نتیجه تعداد بازیهای قابل اجرا روی 9003 مخصوصا بازی های با گرافیک بالاتر بسیار بیشتر از ace است.

hajireza
16-05-2012, 21:34
سلام بهترين رام اين گوشي چيه؟

linas_kal2007
16-05-2012, 23:36
سلام بهترين رام اين گوشي چيه؟

به نظر من MIUI v10.5 میتونه خوب باشه
تازه نصب کردم و با یک کرنل مشکل بکلایت را هم رفع شده که فعلا میتونه جایگزین خوبی برای رام های معمولی باشه

xezeroglu
17-05-2012, 01:39
به نظر من MIUI v10.5 میتونه خوب باشه
تازه نصب کردم و با یک کرنل مشکل بکلایت را هم رفع شده که فعلا میتونه جایگزین خوبی برای رام های معمولی باشه

سعیدجان منهم با نظرت راجع به این رام موافقم.ولی من یه مشکلی که دارم اینه که بعضی از بازی ها که توی رامهای اصلی به راحتی اجرا میشدن،توی این رام اجرا نمیشن.سوالم اینه که اگه توهم با این مشکل روبرو بودی ،چطور حلش کردی؟و دیگه اینکه،به نظرت بهترین کرنل برای این رام کدومه؟ با تشکر.

linas_kal2007
17-05-2012, 14:30
سعیدجان منهم با نظرت راجع به این رام موافقم.ولی من یه مشکلی که دارم اینه که بعضی از بازی ها که توی رامهای اصلی به راحتی اجرا میشدن،توی این رام اجرا نمیشن.سوالم اینه که اگه توهم با این مشکل روبرو بودی ،چطور حلش کردی؟و دیگه اینکه،به نظرت بهترین کرنل برای این رام کدومه؟ با تشکر.

خودم از این cf-root (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2673028&postcount=13)استفاده کردم
در مورد Fix Kernel هم به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2913524&postcount=315) یسر بزن توضیح مختصری دادم
در مورد بازی هم بگو چه بازی جواب نمیده تا منم تست کنم

کهیعص
18-05-2012, 18:45
سلام
میخوام تولبار بالام قیافش عوض شه چیکار کنم؟
لطفا راهنماییم کنید.
mer30

ArApc
18-05-2012, 23:45
سلام
من تمام اين تاپيكو خوندم و مشكلي كه دارمو در چند پست ديدم كه توسط دوستان ديگه مطرح شده بود اما جوابي به اونا داده نشده بود...مي خوام بدونم دوستان ديگه به اين مشكل برخوردند و ايا راه حلي داره؟
صفحه نمايش و كليد هاي منو و برگشت گوشي من در طي روز چند بار بدون اينكه ازش استفاده بشه خود بخود روشن خاموش ميشه ...رام گوشي 2.3.6 jpkph و كرنل اون UC3009 است ..قبلا هم اين مشكل با رام 2.3.6 JPKPE برام پيش اومده بود...كلافه كننده است چون اصلا حوصله تنظيمات، نصب برنامه و...رو ندارم..در ضمن كرنل هاي ديگه مثل vurrutKER_v9 و TITANIUM-KERNEL-#3 رو هم امتحان كردم كه متاسفانه مشكلم حل نشد..البته زماني كه رام گوشي از اول نصب ميشه تا مدتي (شايد يكي دو ماه) اين مشكل وجود نداره اما دوباره شروع ميشه....:cf:

behnameb7
19-05-2012, 00:30
سلام
من تمام اين تاپيكو خوندم و مشكلي كه دارمو در چند پست ديدم كه توسط دوستان ديگه مطرح شده بود اما جوابي به اونا داده نشده بود...مي خوام بدونم دوستان ديگه به اين مشكل برخوردند و ايا راه حلي داره؟
صفحه نمايش و كليد هاي منو و برگشت گوشي من در طي روز چند بار بدون اينكه ازش استفاده بشه خود بخود روشن خاموش ميشه ...رام گوشي 2.3.6 jpkph و كرنل اون uc3009 است ..قبلا هم اين مشكل با رام 2.3.6 jpkpe برام پيش اومده بود...كلافه كننده است چون اصلا حوصله تنظيمات، نصب برنامه و...رو ندارم..در ضمن كرنل هاي ديگه مثل vurrutker_v9 و titanium-kernel-#3 رو هم امتحان كردم كه متاسفانه مشكلم حل نشد..البته زماني كه رام گوشي از اول نصب ميشه تا مدتي (شايد يكي دو ماه) اين مشكل وجود نداره اما دوباره شروع ميشه....:cf:

این مشکل نیست فکر کنم از امکانات کاستوم کرنل ها باشه
که وقتی تماس بی پاسخ یا اس ام اس داشته باشید کلید ها خاموش روشن میشن

h0n1
19-05-2012, 13:34
دوستان من روی گوشیم کاستوم رام MiUI Alfa 4 رو از ریکاوری نصب کردم کردم..نصب موفقیت آمیز بود تا اینکه گوشی روی دموی اول گوشی گیر کرد...(فقل نشده بود ها حرکت داشت)
یه 30 مین صبر کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد
بعد که رفتم یه رام رسمی نصب کنم.با Odin 1.83 فلش کردم نصب که تموم شد گوشی ریستارت شد و خاست نصب آخر رو انجام بده پیغام خطا در خواندن درایو E:\failed to mount /data (invalid argument) .... و اینا رو داد و بازم توی استارتر گیر میکنه
هر رامی نصب میکنم گوشی بالا نمیاد...یکی لطفاً کمک کنه

(راستی بار اولم نیست که کاستوم رام نصب میکنم..قبلاً MIUI 10.5 ، Toxic , Kane , CM7 , CM9 و .... نصب کردم)

omidmomid
19-05-2012, 14:43
سلام من یک گوشی سامسونگ i9003 دارم که خود به خود ریستارت میشد و اس ام اس و شماره هام پاک میشدن با تعویض رام هم این مشکل حل نشد گوشیم رو به یک تعمیر کار در شهرستان خودم دادم گفت مشکل هارد داره باید هاردش عوض بشه هاردش رو عوض کرد اما حالا روی ارم سامسونگ بالا نمیاد میگن اندرویدش پریده باید اندرویش رو از شرکت بفرستن شما میدانید مشکل این گوشی چیه ؟ میتونید شما خوبش کنید ؟

h0n1
19-05-2012, 15:27
سلام من یک گوشی سامسونگ i9003 دارم که خود به خود ریستارت میشد و اس ام اس و شماره هام پاک میشدن با تعویض رام هم این مشکل حل نشد گوشیم رو به یک تعمیر کار در شهرستان خودم دادم گفت مشکل هارد داره باید هاردش عوض بشه هاردش رو عوض کرد اما حالا روی ارم سامسونگ بالا نمیاد میگن اندرویدش پریده باید اندرویش رو از شرکت بفرستن شما میدانید مشکل این گوشی چیه ؟ میتونید شما خوبش کنید ؟

فک کنم منم مشکل شما رو داشته باشم

یه رام رسمی روش فلش بزن ببین درست میشه یا نه.خبرشو بده تا اگه کمک بیشتری از دستم برومد بگم

راستی من مشکلمو با ریکاوری درست کردم ولی هیچ رام رسمی دیگه ای نمیتونم نصب کنم...آزمایش کن درست میشه

یکی کار منم راه بندازه دیگه :((((((((((

omidmomid
19-05-2012, 22:03
فک کنم منم مشکل شما رو داشته باشم

یه رام رسمی روش فلش بزن ببین درست میشه یا نه.خبرشو بده تا اگه کمک بیشتری از دستم برومد بگم

راستی من مشکلمو با ریکاوری درست کردم ولی هیچ رام رسمی دیگه ای نمیتونم نصب کنم...آزمایش کن درست میشه

یکی کار منم راه بندازه دیگه :((((((((((

نه با هیچ رام رسمی بالا نمیاد تست سخت ابزارم کردم الان هیچ مشکلی در سخت ابزار نداره

نمیدونم چکار کنم یه ماه خریدمش

ArApc
19-05-2012, 22:25
این مشکل نیست فکر کنم از امکانات کاستوم کرنل ها باشه
که وقتی تماس بی پاسخ یا اس ام اس داشته باشید کلید ها خاموش روشن میشن

سلام ..اين مشكل مربوط به زمان تماس يا مسيج بي پاسخ نيست، در ضمن علاوه بر دو كليد ،صفحه نمايش هم روشن و خاموش ميشه.. از زمان تعويض رام و كرنل گوشيم حدود 2 ماه گذشته كه تازه دو سه روزه كه اين مشكلو پيدا كرده...

kamyar70
19-05-2012, 22:41
سلام به استادان اندروید
من تازه یه گلکسی اس ال خریدم .قبلا ان900 داشتم هیولایی بودااا خیلی باهاش حال کردم اما تکنولوزی روز به روز پیشرفت میکنه و باید باهاش همگام باشی
من به تاپیک اگر تازه وارد هستید و تازه SAMSUNG Galaxy SL i9003 خریده اید حتما این تاپیک را بخونید سر زدم اما چندتا مشکل دارم که مطمینم از جانب خودمه نه استادان و نیازمند راهنماییتونم
من این گوشی رو خریدم فقط برای پیامک و رفتن به فیس بوک البته فیس ب.ک با امکانات کامل مثلا چت
مرورگر هایی که فیس بوکو باز میکنن محدودیت دارن نمیشه چت کرد و کلی دردسر داره
من فهمیدم در درجه اول گوشی باید روت بشه قبول
با نرمافزار suproneclick موفق به اینکار نشدم
رفتم مرحله دوم اما باور کنید واقعا گیج شدم اصلا رام چیه از کجا بفهمم رامم چیه cfroot چیه چه کرنلی دانلود کنم اینم فهمیدم که گوشی روت بشه کار تمومه و با odin هم باید روت کنم
من یه نرم افزار هست برای استفاده از س ا ک س در گوشی که نصب کردم اما میگه گوشی باید روت بشه تا عمل کنه بعدم نرم افزار خوده فیس بوک نیازمنده همین برنامه اس
من هر مشخصاتی که بخواین از گوشی براتون میزارم بگید چه فایل هایی را باید برای روت دانلود کنم خودم آموزش هارو میخونم تو پیدا کردن فایل ها خیلی گیج شدم
خیلی هم دوست دارم اندرویدم رو آپدیت کنم
من شاگرد تنبلی نیستم حتی روی ان 900 اندروید نصب کرده بودم اورکلاک کردم و کلی کارای دیگه ولی اندروید واقعا گیجم کرده
ممنون میشم اگه کمکم کنید
ضمنا میتونم ببرم بیرون ولی خوشم نمیاد چون هیچ کدومشون جز خراب کردن گوشی کاری بلد نیستن

h0n1
20-05-2012, 05:25
نه با هیچ رام رسمی بالا نمیاد تست سخت ابزارم کردم الان هیچ مشکلی در سخت ابزار نداره

نمیدونم چکار کنم یه ماه خریدمش

توی حالت دانلودینگ و ریکاوری میره ؟؟
اگه آره که پس از دانلودینگ (ولوم پایین+هوم+پاور) Vurut یا UCKernel رو نصب کن بعد برو ریکاوری (ولووم بالا + هوم + پاور) اگه بک آپی از گوشیت داری ریستور کن درست میشه گوشیت

اگه بکاپ نداری هم به یکی از بچه ها بگو یه بکاپِ برات آپلود کنه و نرم افزارایی که میخای بریزه..ایشالا که درست میشه:az:

arabian_support
20-05-2012, 13:55
دوستان سلام
من گوشيم اين چند روزه كه كلافم كرد.صبح كه پا ميشم ميبينم هي داره ريستارت ميكنه نميدونم چشه.
باطريشو درميارم دوباره جاميزنم موقعي كه بالا مياد انگار كه ريست ديفالت شده و تنظيمات رو بايد از اول انجام بدم.
ورژنش 2.3.4 بود به ورژن 2.3.6 ارتقا دادم ولي باز هم همونه از كرنل جديد هم استفاده كردم بازم نشد
الته اگه با گوشي كار كنم اصلا ريستارت نميشه و اين حالت فقط موقعي كه 3 الي 4 ساعت تو حالت استندباي بمونه براش اتفاق ميفته
دوستان اگه راهنمايي كنن ممنون ميشم

h0n1
20-05-2012, 13:57
دوستان من روی گوشیم کاستوم رام MiUI Alfa 4 رو از ریکاوری نصب کردم کردم..نصب موفقیت آمیز بود تا اینکه گوشی روی دموی اول گوشی گیر کرد...(فقل نشده بود ها حرکت داشت)
بعد که رفتم یه رام رسمی نصب کنم.با Odin 1.83 فلش کردم نصب که تموم شد گوشی ریستارت شد و خاست نصب آخر رو انجام بده پیغام خطا در خواندن درایو E:\failed to mount /data (invalid argument) .... و اینا رو داد و بازم توی استارتر گیر میکنه

(راستی بار اولم نیست که کاستوم رام نصب میکنم..قبلاً MIUI 10.5 ، Toxic , Kane , CM7 , CM9 و .... نصب کردم)

کمک فـــــــــوری نیـــــــــاز دارم:hello::hello:

گوشی رو به وسیله ی بکاپ / ریستور برگردوندم ولی هیچ رامی نمیتونم روش نصب کنم دیگه (رام بکاپ MIUI 10.5)
هربارم گوشی ریستارت میشه یا میکنم همه چی میره سر جای اول..شماره های جدید و اس ام اس های جدید پاک میشه و ساعت و تاریخ هم قاطی میشه (دقیقاً میره از همون ایجاد بکاپ)

h0n1
20-05-2012, 14:04
دوستان سلام
من گوشيم اين چند روزه كه كلافم كرد.صبح كه پا ميشم ميبينم هي داره ريستارت ميكنه نميدونم چشه.
باطريشو درميارم دوباره جاميزنم موقعي كه بالا مياد انگار كه ريست ديفالت شده و تنظيمات رو بايد از اول انجام بدم.
ورژنش 2.3.4 بود به ورژن 2.3.6 ارتقا دادم ولي باز هم همونه از كرنل جديد هم استفاده كردم بازم نشد

حاجی فک کنم این مشکل از کرنل جدید باشه..چون گوشیِ همه همینجوری میشه (جالب بدونی من گوشیم وفتی افقی باشه شب تا صبح این اتفاق واسش میوفته)

اول بگو کرنل گوشیت چیه ؟

با CFroot فلش کردی یا UCKernel یا Vurrut ؟؟؟

یکی به داده منم برسههههه

reza_ahwaz_26
20-05-2012, 15:02
سلام دوستان یکی راهنمایی کنه. یه مشکلی با ورژن 3.2 تیتانیوم پیدا کردم.
یکی اینکه امروز گوشی رو میزنم به کامپیوتر فقط اینترنال مموری رو میشناسه. و اکسترنال رو تو حالت مس استورج نمیاره. ریبوت هم کردم فایده نداره.گاهی هم هر دور مموری رو کامپیوتر نمیشناسه.
و دیگری اینکه دوربین گوشی گاهی فیلد میزنه باید ریبوت کنم تا حل شه.

arabian_support
20-05-2012, 15:43
حاجی فک کنم این مشکل از کرنل جدید باشه..چون گوشیِ همه همینجوری میشه (جالب بدونی من گوشیم وفتی افقی باشه شب تا صبح این اتفاق واسش میوفته)

اول بگو کرنل گوشیت چیه ؟

با CFroot فلش کردی یا UCKernel یا Vurrut ؟؟؟

یکی به داده منم برسههههه

UCKernel رو زدم روش آخرين ورژنشو.قبل از اين كرنل رو بزنم بازم اينجوري ميشد

h0n1
20-05-2012, 16:04
UCKernel رو زدم روش آخرين ورژنشو.قبل از اين كرنل رو بزنم بازم اينجوري ميشد

من زمانی که با CFroot کار میکردم فوق العاده بود

از وقتی رام 2.3.6 نصب کردم و UCkernel ریختم گوشیم راه به راه ریست میشد (فکتوری ریست هم روش)

شما یه کار کن

رام 2.3.4 نصب کن با Vurrut یا هر چی دیگه فلش کن بعد یه کاستوم رام خوب بریز

مشکلت حل میشه

omidmomid
20-05-2012, 22:20
دوستان سلام
الته اگه با گوشي كار كنم اصلا ريستارت نميشه و اين حالت فقط موقعي كه 3 الي 4 ساعت تو حالت استندباي بمونه براش اتفاق ميفته

دوست عزیز من هم مشل شما همین مشکل رو داشتم بردم تعمییر کار گفتن مشکل هارد داره هاردش رو عوض کردن ولی حالا با هیچ رامی بالا نمیاد رو ارم سامسونگ میمونه
به نظر من ببرش پیش یه تعمیر کار حرفه ای

h0n1
20-05-2012, 22:46
دوست عزیز من هم مشل شما همین مشکل رو داشتم بردم تعمییر کار گفتن مشکل هارد داره هاردش رو عوض کردن ولی حالا با هیچ رامی بالا نمیاد رو ارم سامسونگ میمونه
به نظر من ببرش پیش یه تعمیر کار حرفه ای

گوشیت با بکاپ برمیگرده داداش

دارم روش کار میکنم تا بتونم درستش کنم

خبرشو بهتون میدم...گوشی منم همین مشکل رو پیدا کرده..فعلاً با ریستور برشگردوندم ولی هیچ رامی نمیتونم روش نصب کنم

h0n1
20-05-2012, 22:48
دوست عزیز اینو می دونم. فرض کنین که من گوشیمو آنروت کردم و بخام برم ریکاوری؟اون موفع چکار باید بکنم؟

دوست عزیز شما برو دانلودیگ و Vurrut رو فلش کن بعد باتری رو دربیار (اگه گوشیت بالا نمیاد) برو ریکاوری (میره این دفعه) بعد هر کار دوس داری بکن

omidmomid
20-05-2012, 23:12
ببخشید این گزینه ها در برنامه Odin3_v1.83
بدر چی میخوره
phone bootloader update
phone efs clear
flash lock

ebi631
20-05-2012, 23:19
slm khaste nabashin msn mikham bdonam jetory mitonam bazihaye por hajmo to memory khareji brizam lotfan komakam konid plz plz rome goshimam 2.3.6 jpkpe

ebi631
20-05-2012, 23:27
سلام محمد حسین خوبی من مشکلم اینه که نمیتونم بازیهای پر حجمو تو مموری خارجی انتقال بدم چکار کنم کمکم کنید رام گوشیمم ۲.3.6jpkpe

kamyar70
20-05-2012, 23:36
سلام به استادان اندروید
من تازه یه گلکسی اس ال خریدم .قبلا ان900 داشتم هیولایی بودااا خیلی باهاش حال کردم اما تکنولوزی روز به روز پیشرفت میکنه و باید باهاش همگام باشی
من به تاپیک اگر تازه وارد هستید و تازه SAMSUNG Galaxy SL i9003 خریده اید حتما این تاپیک را بخونید سر زدم اما چندتا مشکل دارم که مطمینم از جانب خودمه نه استادان و نیازمند راهنماییتونم
من این گوشی رو خریدم فقط برای پیامک و رفتن به فیس بوک البته فیس ب.ک با امکانات کامل مثلا چت
مرورگر هایی که فیس بوکو باز میکنن محدودیت دارن نمیشه چت کرد و کلی دردسر داره
من فهمیدم در درجه اول گوشی باید روت بشه قبول
با نرمافزار suproneclick موفق به اینکار نشدم
رفتم مرحله دوم اما باور کنید واقعا گیج شدم اصلا رام چیه از کجا بفهمم رامم چیه cfroot چیه چه کرنلی دانلود کنم اینم فهمیدم که گوشی روت بشه کار تمومه و با odin هم باید روت کنم
من یه نرم افزار هست برای استفاده از س ا ک س در گوشی که نصب کردم اما میگه گوشی باید روت بشه تا عمل کنه بعدم نرم افزار خوده فیس بوک نیازمنده همین برنامه اس
من هر مشخصاتی که بخواین از گوشی براتون میزارم بگید چه فایل هایی را باید برای روت دانلود کنم خودم آموزش هارو میخونم تو پیدا کردن فایل ها خیلی گیج شدم
خیلی هم دوست دارم اندرویدم رو آپدیت کنم
من شاگرد تنبلی نیستم حتی روی ان 900 اندروید نصب کرده بودم اورکلاک کردم و کلی کارای دیگه ولی اندروید واقعا گیجم کرده
ممنون میشم اگه کمکم کنید
ضمنا میتونم ببرم بیرون ولی خوشم نمیاد چون هیچ کدومشون جز خراب کردن گوشی کاری بلد نیستن

خدایی دم بچه های نوکیا گرم هر سوالی میپرسیدیم به نصفه روز نمیکشید جواب میدادن براشونم مبتدی و حرفه ای فرقی نداشت:ax:
اما مثل اینکه استادای اندروید خیلی عقب تر از بخش های دیگه هستن و تو فعالیت از بقیه کندترن:ac:

h0n1
20-05-2012, 23:59
ببخشید این گزینه ها در برنامه Odin3_v1.83
بدر چی میخوره
phone bootloader update
phone efs clear
flash lock

با اونا کار نداشته باش... نباید تیک داشته باشن هااا..حواست باشه...

توی ادین نه تیکی رو خودت بزن نه تیکی رو خودت بردار

سلام محمد حسین خوبی من مشکلم اینه که نمیتونم بازیهای پر حجمو تو مموری خارجی انتقال بدم چکار کنم کمکم کنید رام گوشیمم ۲.3.6jpkpe

آقا شمام باید گوشیتو روت کنی (با CFroot یا UCKernel یا Vurrut یا هر برنامه ی روت دیگه ای) بعد نرم افزار روت اکسپلورر (root explorer) رو نصب میکنی به یه فایلی هست که باید جابجا کنی تا جای حافظه ی داخلی و خارجیت باهم عوض بشه

واست گیر میارم میذارم داداش

h0n1
21-05-2012, 00:04
خدایی دم بچه های نوکیا گرم هر سوالی میپرسیدیم به نصفه روز نمیکشید جواب میدادن براشونم مبتدی و حرفه ای فرقی نداشت:ax:
اما مثل اینکه استادای اندروید خیلی عقب تر از بخش های دیگه هستن و تو فعالیت از بقیه کندترن:ac:

بیا داداش این Vurrut هستش...اینو فلش کن گوشیت هم روت میشه هم بهینه میشه
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CIRSfRuHkT/vurrutker-cm9-v9.1-by-mociuamin.rar

واسه آپدیت هم میتونی بری توی تاپیک رام هر رامی دوست داری (رسمی ، کاستوم یا هر جی ) رو نصب کن ..آموزش هاشم هست

omidmomid
21-05-2012, 00:31
یکی بهم گفت گوشیت رو چون هاردش رو عوض کردی و با هیچ رامی بالا نمیاد این گزینه رو phone bootloader updateفعال کنم شاید با این روش بالا بیاد
توهمین سایت هم نوشته :
Phone Bootloader Updates : برای ارتقاء کامل مثلا از نسخه 2.2.1 فرویو به 2.3.4 جینجربرد باید زیده شود. اما اگر بخواهید یک رام 2.3.4 را با رام 2.3.4 دیگر عوض کنید، نیازی به تیک زدنش نیست.

حالا به نظر شما چیکار کنم برن یا نزنم

omidmomid
21-05-2012, 00:35

از این نرم افزار استفاده کن
نرم افزار GL to SD
نیاز به روت گوشی داره

این لینک اموزش توست خود در یه سایت دیگه (http://.........ir/Forum/thread23397.html)

h0n1
21-05-2012, 01:09

کمک فـــــــــوری نیـــــــــاز دارم

گوشی رو به وسیله ی بکاپ / ریستور برگردوندم ولی هیچ رامی نمیتونم روش نصب کنم دیگه (رام بکاپ MIUI 10.5)
هربارم گوشی ریستارت میشه یا میکنم همه چی میره سر جای اول..شماره های جدید و اس ام اس های جدید پاک میشه و ساعت و تاریخ هم قاطی میشه (دقیقاً میره از همون ایجاد بکاپ)

ilovecomputer
21-05-2012, 02:22
سلام سهوا شماره مرکز گوشیم (رام میویی 10.5 اعتباری همراه اول) پاک شد.
الان هر شماره ای وار میکنم قبول نمیکنه.
لطفا یکی از دوستان که این رام رو داره یه لطفی بکنه و این شماره رو قرار بده.
ممنون

xezeroglu
21-05-2012, 02:43

دوست عزيز شما با استفاده از فايل زير ميتوني جاي مموري داخلي و خارجيو عوض و در نتيجه از بازي هاي با ديتاي بزرگتر استفاده كني. فايل vold.fstab رو از حالت زيپ استخراج كرده و با استفاده از روت اكسپلورر در مسير /system/etc با فايل مشابه جايگزين بكن. و بعد گوشيو ري استارت بكن. بهتره جهت اطمينان از فايل اصلي مذكور بك آپ داشته باشي. اين فايل در تمامي نسخه هاي جينجر برد مربوط به اين گوشي امتحان شده و بخوبي جواب داده است.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Q_2Jx5xD68/swap-int-ext-sd.zip)

behnameb7
21-05-2012, 03:09
سلام سهوا شماره مرکز گوشیم (رام میویی 10.5 اعتباری همراه اول) پاک شد.
الان هر شماره ای وار میکنم قبول نمیکنه.
لطفا یکی از دوستان که این رام رو داره یه لطفی بکنه و این شماره رو قرار بده.
ممنون

شماره مرکز پیام همراه اول اینه +9891100500

omidmomid
21-05-2012, 08:25
یکی بهم گفت گوشیت رو چون هاردش رو عوض کردی و با هیچ رامی بالا نمیاد این گزینه رو phone bootloader updateفعال کنم شاید با این روش بالا بیاد
توهمین سایت هم نوشته :
Phone Bootloader Updates : برای ارتقاء کامل مثلا از نسخه 2.2.1 فرویو به 2.3.4 جینجربرد باید زیده شود. اما اگر بخواهید یک رام 2.3.4 را با رام 2.3.4 دیگر عوض کنید، نیازی به تیک زدنش نیست.

حالا به نظر شما چیکار کنم برن یا نزنم

h0n1
21-05-2012, 10:43

:dy::dy:

kamyar70
21-05-2012, 11:09
بیا داداش این Vurrut هستش...اینو فلش کن گوشیت هم روت میشه هم بهینه میشه
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/CIRSfRuHkT/vurrutker-cm9-v9.1-by-mociuamin.rar

واسه آپدیت هم میتونی بری توی تاپیک رام هر رامی دوست داری (رسمی ، کاستوم یا هر جی ) رو نصب کن ..آموزش هاشم هست

خیلی ممنون از راهنماییت:dn:
من این فایل رو دانلود کردم یعنی من این فایل رو تو نرم افزار ادین بزارم و فلش کنم و هیچ فایل دیگه ای لازم نیست که بزارم؟ یا اینکه نیاز نیست اطلاعات گوشیم چک بشه یعنی این فایل با گوشی من سازگاره ؟؟؟

h0n1
21-05-2012, 11:13
خیلی ممنون از راهنماییت:dn:
من این فایل رو دانلود کردم یعنی من این فایل رو تو نرم افزار ادین بزارم و فلش کنم و هیچ فایل دیگه ای لازم نیست که بزارم؟ یا اینکه نیاز نیست اطلاعات گوشیم چک بشه یعنی این فایل با گوشی من سازگاره ؟؟؟

خب بگو رام رو گوشیت چیه ؟؟

این آخرین ورژن این نرم افزاره و با سیانوژن ماد 9 هم سازگارِ

این فایل رو از حالت زیپ خارج میکنی میذاری Odin v1.83 رو باز میکنی توی قسمت PDA قرارش میدی..نه تیکی رو برمیداری نه تیکی میذاری

بعد گوشی رو وصل میکنی و دیگه خودت بلدی دیگه

kamyar70
21-05-2012, 11:27
خب بگو رام رو گوشیت چیه ؟؟

این آخرین ورژن این نرم افزاره و با سیانوژن ماد 9 هم سازگارِ

این فایل رو از حالت زیپ خارج میکنی میذاری Odin v1.83 رو باز میکنی توی قسمت PDA قرارش میدی..نه تیکی رو برمیداری نه تیکی میذاری

بعد گوشی رو وصل میکنی و دیگه خودت بلدی دیگه

از کجا باید ببینم رام گوشیم چیه؟؟
من تازه خریدم هیچ کاری هم روش نکردم
الان سیستم عاملش froyo 2.2.1 هستش

h0n1
21-05-2012, 11:41
از کجا باید ببینم رام گوشیم چیه؟؟
من تازه خریدم هیچ کاری هم روش نکردم
الان سیستم عاملش froyo 2.2.1 هستش

آهاااا...الآن میخای 2.3.6 نصب کنی ؟؟؟

اگه میخای این کار رو بکنی برو توی بخش رام ها اونجا محمد حسین زحمتشو کشیده و کامل توضیح داده

حالا منم به توضیح مختصر بهت میدم

ببین...اول یه رام رسمی 2.3.4 رو فلش کنی (4فایله) ایشالا فلش کردن که بلدی آره ؟؟

بعد آخرین ورژن رام 2.3.6 که تک فایل هست رو دانلود میکنی میذاری توی PDA و روی همون 2.3.4 فلش میکنی (این کار انگار آپدیت میشه)

بعد در آخر هم یا Vurrut هیمینی که دانلود کردی یا UCKernel 13 رو توی PDA میذاری و فلش میکنی
اینم بگم که من خیلیییی خلاصه گفتم
توضیحات تکمیلی و نحوه ی دئودکس کردن و تغییر فرمت هم توی بخش رام ها هست
بعدشم مارو دعا میکنی اگه دوست داشتی که یکی بیاد به داد خودمم هم برسه...هیشکی ج مارو نداده

Unknown_2517
21-05-2012, 14:15

دوست من باتری گوشی رو یک ساعت بیرون بیار و با فایل پیت خالی گوشیتو فلش کن.

دوباره باتری رو در بیار و بعد یک ربع باز هم با فایل پیت خالی فلش کن.

دفعه سوم با رام jpkp5 که 4 فایلست گوشیتو فلش کن و تیک ENABLE BOOTLOADER UPDATE رو بزن.

حالا بدون نصب چیز دیگری توجه کن ببین گوشیت بالا میاد یا نه.

اگر بالا نیومد وارد وارد ریکاوری فابریک گوشی بشو و از اونجا وایپ کن. ایشالله حل بشه. منتظر جوابت میمونم...

omidmomid
21-05-2012, 14:56

دفعه سوم با رام jpkp5 که 4 فایلست گوشیتو فلش کن و تیک ENABLE BOOTLOADER UPDATE رو بزن.

اگر بالا نیومد وارد وارد ریکاوری فابریک گوشی بشو و از اونجا وایپ کن. ایشالله حل بشه. منتظر جوابت میمونم...

سلام دوست عزیز گوشی من هم با هیچ رامی بالا نمیاد اگر من هم همین کار رو انجام بدم بالا میاد اگه این گزینه رو فعال کنم ENABLE BOOTLOADER UPDATE

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:please::sign_help::sign_help::bc::sign_help::sign _help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_help: :sign_help::sign_help::sign_help:

h0n1
21-05-2012, 16:28

حسین جان کارایی که گفتی مو به مو انجام شد ولی گوشی بالا نیومد مجدد..

بعد از فلش کامل رام که ریستارت میشه و یه سری فایل دوباره ستاپ میکنه این دوتا ارور رو میده با قرمز

E:/ failed mount / data (invalid agrument)
E:/ failed mount / data (device or resource)

can't access to `/system/csc/SER/system/`.

kamyar70
21-05-2012, 20:23
آهاااا...الآن میخای 2.3.6 نصب کنی ؟؟؟

اگه میخای این کار رو بکنی برو توی بخش رام ها اونجا محمد حسین زحمتشو کشیده و کامل توضیح داده

حالا منم به توضیح مختصر بهت میدم

ببین...اول یه رام رسمی 2.3.4 رو فلش کنی (4فایله) ایشالا فلش کردن که بلدی آره ؟؟

بعد آخرین ورژن رام 2.3.6 که تک فایل هست رو دانلود میکنی میذاری توی pda و روی همون 2.3.4 فلش میکنی (این کار انگار آپدیت میشه)

بعد در آخر هم یا vurrut هیمینی که دانلود کردی یا uckernel 13 رو توی pda میذاری و فلش میکنی
اینم بگم که من خیلیییی خلاصه گفتم
توضیحات تکمیلی و نحوه ی دئودکس کردن و تغییر فرمت هم توی بخش رام ها هست
بعدشم مارو دعا میکنی اگه دوست داشتی که یکی بیاد به داد خودمم هم برسه...هیشکی ج مارو نداده

خدا خیرت بده خوب الام گوشی روت شد و آپدیت هم شد اما یه فاجعه
من الان اصلا اینترنت ندارم قبلا یه آرم بغل آنتن بود اما الان نیست تنظیمات ایرانسل رو هم خودم دستی وارد کردم چون روت شده اینترنتش پریده یا نه؟؟
من الان چیکار کنم من این همه کار کردم برای اینترنت بعد اینترنتش پرید که
ضمنا حروف فارسیش هم از هم جداست
نرم افزار هم که نصب نمیکنه میزنه قفله؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
کلا گوشی آجر شد که....

behnameb7
21-05-2012, 20:30
من الان اصلا اینترنت ندارم قبلا یه آرم بغل آنتن بود اما الان نیست تنظیمات ایرانسل رو هم خودم دستی وارد کردم چون روت شده اینترنتش پریده یا نه؟؟

باید تیک data network mod رو بزنی تا اینترنت وصل بشه. ربطی به روت نداره

Unknown_2517
21-05-2012, 20:37

بعد از فلش کامل رام که ریستارت میشه و یه سری فایل دوباره ستاپ میکنه این دوتا ارور رو میده با قرمز

لطفا رام xxkpe رو امتحان کن و ببین مشکل حل میشه. به خاطر پیغامی که داده میگم

behnameb7
21-05-2012, 21:04

فکر کنم این مشکل به خاطر تغیر پارتیشن باشه شما حتما یه رام نصب کردید که
پارتیشن گوشی رو به ext4 تبدیل کرده بعد خاستید به رام اصلی برگردید با
لاتونا پیت فلش کردید.الان دیگه حافظه داخلی رو نمی شناسه.

h0n1
21-05-2012, 21:17
فکر کنم این مشکل به خاطر تغیر پارتیشن باشه شما حتما یه رام نصب کردید که
پارتیشن گوشی رو به ext4 تبدیل کرده بعد خاستید به رام اصلی برگردید با
لاتونا پیت فلش کردید.الان دیگه حافظه داخلی رو نمی شناسه.

خب عزیزم راه حل چیه ؟؟

h0n1
21-05-2012, 21:19
لطفا رام xxkpe رو امتحان کن و ببین مشکل حل میشه. به خاطر پیغامی که داده میگم

اونم فلش زدم بازم نشد

فک کنم هیمینی که بهنام میگه شده ولی راه حل چیه ؟

h0n1
21-05-2012, 21:21
ضمنا حروف فارسیش هم از هم جداست
نرم افزار هم که نصب نمیکنه میزنه قفله؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
کلا گوشی آجر شد که....

مطمئن شدی که پکت دیتا روشنه ؟؟؟

دکمه ی پاور رو نگه دار یه سری گزینه میاد...بزن پکت دیتا رو فعال کن...اون آرمه میاد اونوقت

kamyar70
21-05-2012, 21:39
مطمئن شدی که پکت دیتا روشنه ؟؟؟

دکمه ی پاور رو نگه دار یه سری گزینه میاد...بزن پکت دیتا رو فعال کن...اون آرمه میاد اونوقت

آها اینترنتش درست شد :bp:
فقط نرم افزار نصب نمیکنه میزنه install blocked اینو چیکار کنم
فونت های فارسیش هم از هم جداست

h0n1
21-05-2012, 21:54
آها اینترنتش درست شد :bp:
فقط نرم افزار نصب نمیکنه میزنه install blocked اینو چیکار کنم
فونت های فارسیش هم از هم جداست

خدارو شکر کارت راه افتاد

من الان که گوشی خودم ترکیده دقیق نمیتونم آدرس بدم

به نظرم باید توی sitting =>application بعد تیک اولین گزینه رو بزنی.. فک کنم درست بشه

واسه فونت فارسی هم (مگه رام خاور میانه نصب نکردی ؟؟؟؟ رام خاور میانه صب کن درست میشه) یه فارسی ساز یا بریز رو گوشی یا خودت بساز (تو آموزش ها هستش)

kamyar70
21-05-2012, 22:20
خدارو شکر کارت راه افتاد

من الان که گوشی خودم ترکیده دقیق نمیتونم آدرس بدم

به نظرم باید توی sitting =>application بعد تیک اولین گزینه رو بزنی.. فک کنم درست بشه

واسه فونت فارسی هم (مگه رام خاور میانه نصب نکردی ؟؟؟؟ رام خاور میانه صب کن درست میشه) یه فارسی ساز یا بریز رو گوشی یا خودت بساز (تو آموزش ها هستش)

خوب دستت درد نکنه برنامه اش هم درست شد هر چند بازم این س ا ک س یا همون چیلتر شکن روش کار نکرد موندیم تو خماریش
فارسی سازی هم کمه محمد حسین گذاشته بودمو هر چقدر از ریکاوری میزنم دانلود ارور میده بعدم با روت اکسپلورر زدم بازم نمیریزه راه دیگه ای هم هست الان فارسیش حروف جدای

h0n1
21-05-2012, 22:33
خوب دستت درد نکنه برنامه اش هم درست شد هر چند بازم این س ا ک س یا همون چیلتر شکن روش کار نکرد موندیم تو خماریش
فارسی سازی هم کمه محمد حسین گذاشته بودمو هر چقدر از ریکاوری میزنم دانلود ارور میده بعدم با روت اکسپلورر زدم بازم نمیریزه راه دیگه ای هم هست الان فارسیش حروف جدای

الآن میتونی از vipien استفاده کنی با این رام همه ی سایت های هیتلر رو هم میتونی با نرم افزار UCBrowser 7.5 باز کنی...وقتی UC رو نصب کردی برو توی تنظیمات و حالت نرم افزار رو بزار رو Data save دیگه برو عشق و صفا

واسه فارسی هم چرا رام فارسی نصب نمیکنی خب ؟؟

نصب فارسی ساز به این شیوس که میزنی install zip from sd card
بعد فایل انتخاب میکنی بعد فلش میکنه فارسی ساز رو واست

kamyar70
22-05-2012, 00:20
حقیقتش من این گوشی رو برای فیس بوک و پیامک خریدم که ظاهرا نتونست نیازمو برطرف کنه
نرم افزار فیس بوک که امکان چت کردن داره نیاز به چیلتر داره رفتم نرمافزار پ ر و ک س ی رو نصب کردم دیدم روت میخواد گوشی رو روت کردم بازم کار نکرد
اکانت س ا ک س تو پی سی کار میکنه ولی تو گوشی نه شانس ماست دیگه
فارسی ساز رو هم با ریکاوری نصب میکنم ارور میزنه با روت اکسپلورر هم میزنم باز هم ارور میگیره نممیریزه فایلهارو الان حروفش جداست خیلی ستمه
دوست عزیزم از راهنماییت خیلی ممنون از آقای محمد حسین هم واقعا سپاس گذارم

behnameb7
22-05-2012, 01:10
اونم فلش زدم بازم نشد

فک کنم هیمینی که بهنام میگه شده ولی راه حل چیه ؟

اول یه کرنل بریز تا ریکاوری نصب بشه بعدش همون کاستوم رام قبلی رو روش نصب کن ببین چی میشه

h0n1
22-05-2012, 08:23
حقیقتش من این گوشی رو برای فیس بوک و پیامک خریدم که ظاهرا نتونست نیازمو برطرف کنه
نرم افزار فیس بوک که امکان چت کردن داره نیاز به چیلتر داره رفتم نرمافزار پ ر و ک س ی رو نصب کردم دیدم روت میخواد گوشی رو روت کردم بازم کار نکرد
فارسی ساز رو هم با ریکاوری نصب میکنم ارور میزنه با روت اکسپلورر هم میزنم باز هم ارور میگیره نممیریزه فایلهارو الان حروفش جداست خیلی ستمه

واسه چت فیس دوغ میتونی از نرم افزار NIMBUZZ استفاده کنی...واسه چک کردن ناتیفیکیشن و بقیه چیزا هم از UCbrowser

فدای تو..راستی اسم منم محمد حسینِ ;)

h0n1
22-05-2012, 08:43
اول یه کرنل بریز تا ریکاوری نصب بشه بعدش همون کاستوم رام قبلی رو روش نصب کن ببین چی میشه

بجای ستاپ فقط میگه

Finding update package

Openin Update package

Installing update...

checking state of RFS/EXT4
.
.
.
Install From sdcard complete

شایان به ذکره که من فقط گوشی رو با بکاپی که از رامم داشتم بالا میارم...
هیچ رامی چه رسمی چه کاستوم رو بالا نمیاره..فقط با همون بکاپی که من از رام کاستوم MIUI 10.5 داشتم میتونم بالا بیارمش

حالا نظرتون چیه ؟

یه مطلب دیگه...حافظه ی خارجیم 16 گیگ بوده...4 گیگش پر بود...الآن اون 4 گیگ گم شده و حافظم شده 12 گیگ...چیکارش کنم ؟؟

Unknown_2517
22-05-2012, 09:58
بجای ستاپ فقط میگه

Finding update package

Openin Update package

Installing update...

checking state of RFS/EXT4
.
.
.
Install From sdcard complete

شایان به ذکره که من فقط گوشی رو با بکاپی که از رامم داشتم بالا میارم...
هیچ رامی چه رسمی چه کاستوم رو بالا نمیاره..فقط با همون بکاپی که من از رام کاستوم MIUI 10.5 داشتم میتونم بالا بیارمش

حالا نظرتون چیه ؟

یه مطلب دیگه...حافظه ی خارجیم 16 گیگ بوده...4 گیگش پر بود...الآن اون 4 گیگ گم شده و حافظم شده 12 گیگ...چیکارش کنم ؟؟

کرنل ووروت 9.1 رو بریز و از Vurrut Addon حلت Super EXT4 رو بزن و بعد گوشیتو با بک اپ ریستور کن. نظرم اینه که گوشیت به حالت RFS برنمیگرده برای همین شما مشکل داری!

h0n1
22-05-2012, 10:13
کرنل ووروت 9.1 رو بریز و از vurrut addon حلت super ext4 رو بزن و بعد گوشیتو با بک اپ ریستور کن. نظرم اینه که گوشیت به حالت rfs برنمیگرده برای همین شما مشکل داری!

این کارو کردم فقط رام miui 10.5 نصب میشه تازه اونم چی از جای بکاپم...هیچ رامِ دیگه ای رو بالا نمیاره

حافظه خارجی رو درست کردم...فهمیدم کجای کار میلنگیده

Unknown_2517
22-05-2012, 11:50
این کارو کردم فقط رام miui 10.5 نصب میشه تازه اونم چی از جای بکاپم...هیچ رامِ دیگه ای رو بالا نمیاره

حافظه خارجی رو درست کردم...فهمیدم کجای کار میلنگیده

یعنی مشکلتون حل شد؟
اگر تونستی حلش کنی، لطفا راهش رو بنویس چون علی الظاهر چند تا از کاربران دیگر هم همین مشکل شما رو دارند.

h0n1
22-05-2012, 12:29
یعنی مشکلتون حل شد؟
اگر تونستی حلش کنی، لطفا راهش رو بنویس چون علی الظاهر چند تا از کاربران دیگر هم همین مشکل شما رو دارند.

نه مشکل حل نشد...
فقط الآن تونستم به گوشی بفهمونم حافظه داخلی چیه و حافظه خارجی 16 گیگِ

هیچ رام رسمی نمیتونم بریزم و تنها رامی که میتونم بریزم رام MIUI 10.5 هستش که اونم هر بار که ریست میشه تمام تنظیمات بر میگرده به حالت اول (انگار FACTORY RESET میشه)

چطور میشه پسوند EXT4 رو به RFS تبدیل کرد ؟؟

یا اصن چور میشه گوشی رو فرمت کلی کرد؟

(مثلاً من نوکیا داشتم گوشی رو خاموش میکردی و دکمه های * # کال ریجکت power رو که میزدی گوشی کاملاً فرمت میشد..)

سامسونگ یا آندروید نداره چنین چیزی ؟؟

ebi631
22-05-2012, 13:15
دوست عزيز شما با استفاده از فايل زير ميتوني جاي مموري داخلي و خارجيو عوض و در نتيجه از بازي هاي با ديتاي بزرگتر استفاده كني. فايل vold.fstab رو از حالت زيپ استخراج كرده و با استفاده از روت اكسپلورر در مسير /system/etc با فايل مشابه جايگزين بكن. و بعد گوشيو ري استارت بكن. بهتره جهت اطمينان از فايل اصلي مذكور بك آپ داشته باشي. اين فايل در تمامي نسخه هاي جينجر برد مربوط به اين گوشي امتحان شده و بخوبي جواب داده است.

http://forum.mobilestan.net/download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/q_2jx5xd68/swap-int-ext-sd.zip)

سلام محمد حسین جان کاری رو که گفتی انجام دادم اما اون فایل دانلودی رو نمیتونم کپی کنم ارور میزنه فایل اصلی هم پاک نمیشه لطفا کمکم کن ممنون

rahimiali75p
22-05-2012, 15:20
سلام دوستان ... من یه کار احمقانه انجام دادم اونم اینه که وقتی گوشی رو به رام xxkpe فلش زدم وقتی اومد رو ی ارم سامسونگ باتریه گوشی رو از جا در آوردم و دوباره جا زدم و به حالت downloading رفتم و گوشی رو با رام xxlpqخواستم فلش بزنم و روی دکمه ی strat کلیک کردم ... روی setup connion وایساد منم کابلو جدا کردم و گوشی که رو حالت downloading بود باتری رو در اوردم و بعد که دوباره باتری روجازدم دیگه گوشی روشن نشد ...
به نظر شما مشکل از باتریه ؟؟؟ ممنون میشم اگه کمک کنید...

behnameb7
22-05-2012, 15:32
سلام دوستان ... من یه کار احمقانه انجام دادم اونم اینه که وقتی گوشی رو به رام xxkpe فلش زدم وقتی اومد رو ی ارم سامسونگ باتریه گوشی رو از جا در آوردم و دوباره جا زدم و به حالت downloading رفتم و گوشی رو با رام xxlpqخواستم فلش بزنم و روی دکمه ی strat کلیک کردم ... روی setup connion وایساد منم کابلو جدا کردم و گوشی که رو حالت downloading بود باتری رو در اوردم و بعد که دوباره باتری روجازدم دیگه گوشی روشن نشد ...

بریک شده چرا زود زود فلش می زنید اخه:dy:

Unknown_2517
22-05-2012, 16:11

یعنی گوشیتون تو حالت دانلودینگ هم نمیره؟ شما اگر میتونی باتریتو شارژ کن و امتحان کن. نمیشه قطعی گفت گوشی بریک شده ولی احتمالش هست.

rahimiali75p
22-05-2012, 17:20
یعنی گوشیتون تو حالت دانلودینگ هم نمیره؟ شما اگر میتونی باتریتو شارژ کن و امتحان کن. نمیشه قطعی گفت گوشی بریک شده ولی احتمالش هست.

محمد حسین جان من حتی گوشی رو به شارژ هم می زنم شارژ نمیشه ...

هزینه ی یک باتری چنده و هزینه ی تعمییر گوشی بریک شده ؟؟؟؟

و اینو هم بگم که گوشی اصلا روشن نمیشه !!!!

Unknown_2517
22-05-2012, 18:20
محمد حسین جان من حتی گوشی رو به شارژ هم می زنم شارژ نمیشه ...

هزینه ی یک باتری چنده و هزینه ی تعمییر گوشی بریک شده ؟؟؟؟

و اینو هم بگم که گوشی اصلا روشن نمیشه !!!!

باتری که قطعا سالمه و خراب نیست. اینکه گوشی روشن نمیشه یعنی وارد دانلودینگ هم نمیشود؟

تعمیر گوشی بریک فکر کنم 30 یا 40 خرج داشته باشه. یه کاربر به نام Babak Noori تو انجمن هست که کارش همینه. از اون بپرس

xezeroglu
22-05-2012, 22:14
سلام محمد حسین جان کاری رو که گفتی انجام دادم اما اون فایل دانلودی رو نمیتونم کپی کنم ارور میزنه فایل اصلی هم پاک نمیشه لطفا کمکم کن ممنون

دوست گلم،من خودم به آقا محمد حسین ارادت دارم و از فرموده هاشون فیض ها برده ایم
.مشکلت به گمانم بخاطر اینه که شما در روت اکسپلورر، در قسمت بالا گزینه r/o را به r/w تبدیل نکردی. r/o مخففread/only یعنی فقط خواندنیه.یعنی اینکه در این حالت هیچ فایلیو کپی ، منتقل و یا حذف نمیتونی بکنی. r/w هم مخفف read/write ، یعنی خواندنی و نوشتنیه و در این حالت هر بلایی سر فایل میشه آورد.پس به این گزینه ها دقت کن.
موفق باشی.

vahid shahiri
22-05-2012, 22:17
من میخواهم گوشیمو آپدیت کنم چیکار کنم

xezeroglu
22-05-2012, 22:28
دوست عزیز، برای استفاده از فیض بوک، میتونی از برنامه ORBOT استفاده کنی.توضیحات مربوط به این برنامه،توی همین سایت بطور کامل درج شده.برای استفاده از این برنامه باید حتما گوشی روت باشه.در بعضی از رامها در کنار نصب این برنامه، باید برنامه TRANSPARENT P R O X Y هم نصب بشه.استفاده ازش بسیار راحت و ساده است.اینو هم بگم که این برنامه در حالت استفاده از اینترنت وایرلس، بهترین کارایی رو ارائه میده و سرعتش خوبه.البته راجع به امنیتش هیچ اظهار نظری نمیتونم بکنم.

xezeroglu
22-05-2012, 22:33
من میخواهم گوشیمو آپدیت کنم چیکار کنم

به نظر بنده،جهت ارتقاء سیستم عامل گوشی، از همین سایت، آخرین فیرم ویر های ارائه شده برای این گوشی رو دانلود، و با استفاده از آموزش های قرار داده شده در همین سایت،آنها را فلش کنید.
موفق باشی.

reza_ahwaz_26
22-05-2012, 22:43
[QUOTE=kamyar70;2925662]حقیقتش من این گوشی رو برای فیس بوک و پیامک خریدم که ظاهرا نتونست نیازمو برطرف کنه
دوست عزیزم از راهنماییت خیلی ممنون از آقای محمد حسین هم واقعا سپاس گذارم[/QUOT

برای چت فیس بوک نرمافزار binu رو نصب کن و ucbrowser 7.8 وقتی میخوای با نرمافزار binu تو فیس لاگین کنی از شما یه بروزر میخواد روی uc کلیک میکنی لاگین میکنی و uc رو میبندی با نرمافزار binu چت کن

reza_ahwaz_26
22-05-2012, 22:46
سلام دوستان تا زمانی که روی گوشیم اندروید 2.2 بود بازی nfs اجرا میشد ولی از وقتی 2.3.6 نصب کردم دیگه اجرا نمیشه. اگه میشه راهنمایی کنید.

linas_kal2007
23-05-2012, 01:43
[QUOTE=kamyar70;2925662]حقیقتش من این گوشی رو برای فیس بوک و پیامک خریدم که ظاهرا نتونست نیازمو برطرف کنه
دوست عزیزم از راهنماییت خیلی ممنون از آقای محمد حسین هم واقعا سپاس گذارم[/QUOT

برای چت فیس بوک نرمافزار binu رو نصب کن و ucbrowser 7.8 وقتی میخوای با نرمافزار binu تو فیس لاگین کنی از شما یه بروزر میخواد روی uc کلیک میکنی لاگین میکنی و uc رو میبندی با نرمافزار binu چت کن

با .... از برنامه proxydroid_2.6.2 استفاده کنید چون در این ورژن port را برای ایرانی ها هم فراهم ساختند و میتونید به راحتی از .... با گوشی استفاده کنید
لازم به ذکر هست من حودم با .... تو گوشی وصل شدم و به راحتی از اندروید مارکت و FB استفاده کردم

ebi631
23-05-2012, 10:59
دوست گلم،من خودم به آقا محمد حسین ارادت دارم و از فرموده هاشون فیض ها برده ایم
.مشکلت به گمانم بخاطر اینه که شما در روت اکسپلورر، در قسمت بالا گزینه r/o را به r/w تبدیل نکردی. r/o مخففread/only یعنی فقط خواندنیه.یعنی اینکه در این حالت هیچ فایلیو کپی ، منتقل و یا حذف نمیتونی بکنی. r/w هم مخفف read/write ، یعنی خواندنی و نوشتنیه و در این حالت هر بلایی سر فایل میشه آورد.پس به این گزینه ها دقت کن.
موفق باشی.

ستام مرسی که جواب دادی اما من رو گزینه r/o میتونم کپی یا حذف کنم اما رو r/w نمتونم اینکار کنک کمکم کن لطفا

h0n1
23-05-2012, 21:49
دوستان کسی تبدیل فرمت ext4 به rsf رو بلده ؟؟؟

اگه میشه یکی از رام اصلیِ خامش یک بکاپ واسم بگیره آپ کنه...واقعاً نیاز دارم به کمکتون

ebi631
23-05-2012, 22:28
سلام لطفا کمکم کنید تا تاچ وایز گوشیمو ارتقا بدم به تاچ وایز ۴.۰

behnameb7
23-05-2012, 23:01
دوستان کسی تبدیل فرمت ext4 به rsf رو بلده ؟؟؟

اگه میشه یکی از رام اصلیِ خامش یک بکاپ واسم بگیره آپ کنه...واقعاً نیاز دارم به کمکتون

دوست عزیز شما رام miui الان بکاپ گرفتید و با اون گوشی بالا میاد؟ روی کدام رام اصلی نصب کردید
miui رو ؟

h0n1
23-05-2012, 23:23
دوست عزیز شما رام miui الان بکاپ گرفتید و با اون گوشی بالا میاد؟ روی کدام رام اصلی نصب کردید
miui رو ؟

اینجوری بگم که من miui رو هرجور نصب میکنم گوشی بالا میاد..فقط کافث یه کرنل نصب باشه

ولی عموماً یا 2.3.4 خاور میانه یا 2.3.6 خاورمیانه

ریستور میکنم... فلش میزنم یا به هر شکلی... بعد از بکاپ خود بخ خود بالا میاد

من تمام کوشی رو ریست فکتوری و فرمت اینترنال اس دی میکنم باز گوشی ریستارت میشه همه چی بر میگرده سر حاش

کلافه شدم

behnameb7
24-05-2012, 00:13
اینجوری بگم که من miui رو هرجور نصب میکنم گوشی بالا میاد..فقط کافث یه کرنل نصب باشه

ولی عموماً یا 2.3.4 خاور میانه یا 2.3.6 خاورمیانه

ریستور میکنم... فلش میزنم یا به هر شکلی... بعد از بکاپ خود بخ خود بالا میاد

من تمام کوشی رو ریست فکتوری و فرمت اینترنال اس دی میکنم باز گوشی ریستارت میشه همه چی بر میگرده سر حاش

کلافه شدم

برای رام های خاورمیانه هم کاستوم رام نیست که نصب کنی
اگه بکاپ یه گوشی دیگه رو بزنی به گوشیت اطلاعات پوشه efs
با هم فرق داره اونوقت بریک میشه .
روی رام miui یه کاستوم رام مثلا vurrut رو بریز بعد اگه بالا اومد
گوشی رو بدون لاتونا پیت یعنی مستقیم به 2.3.6 خاورمیانه اپدیت کن
امکان داره اون ارور رو نده

h0n1
24-05-2012, 01:07
برای رام های خاورمیانه هم کاستوم رام نیست که نصب کنی
اگه بکاپ یه گوشی دیگه رو بزنی به گوشیت اطلاعات پوشه efs
با هم فرق داره اونوقت بریک میشه .
روی رام miui یه کاستوم رام مثلا vurrut رو بریز بعد اگه بالا اومد
گوشی رو بدون لاتونا پیت یعنی مستقیم به 2.3.6 خاورمیانه اپدیت کن
امکان داره اون ارور رو نده

حاجی جواب نمیده...

یه نرم افزار گرفتم که rfs رو به ext4 و برعکس تبدیل میکنه ولی چه فایده...میره تو حالت cwm نصب میکنه بعد به طبع ریستارت باید بشه دیگه و وقتی هم ریستارت میشه و میاد بالا میشه چیییی؟؟؟

روز از نو روزی از نو

حالا فقط یه سوال میمونه..نرم افزاری که من گرفتم نرم افزار apk هستش و باید تو محیط رام نصب بشه..میخاستم ببینم واست مقدور هست این نرم افزار رو زیپ چور کنی لطفاً که من خودم اینو از ریکاوری نصب کنم ؟؟

یه سوال دیگه...بخام گوشیمو کلاً فرمت کنم که هیچ رام و هیچ چیزی توی 4 گیگ حافظه ی داخلی نباشه باید چیکار کنم ؟؟

behnameb7
24-05-2012, 01:43
حاجی جواب نمیده...

یه نرم افزار گرفتم که rfs رو به ext4 و برعکس تبدیل میکنه ولی چه فایده...میره تو حالت cwm نصب میکنه بعد به طبع ریستارت باید بشه دیگه و وقتی هم ریستارت میشه و میاد بالا میشه چیییی؟؟؟

روز از نو روزی از نو

حالا فقط یه سوال میمونه..نرم افزاری که من گرفتم نرم افزار apk هستش و باید تو محیط رام نصب بشه..میخاستم ببینم واست مقدور هست این نرم افزار رو زیپ چور کنی لطفاً که من خودم اینو از ریکاوری نصب کنم ؟؟

یه سوال دیگه...بخام گوشیمو کلاً فرمت کنم که هیچ رام و هیچ چیزی توی 4 گیگ حافظه ی داخلی نباشه باید چیکار کنم ؟؟

خودت هم می تونی زیپ درست کنی کافیه زیپ یه کاستوم رام یا تم هرچی رو خالی کنی فقط
پوشه meta-inf رو نگه داری بعد بیرون یه پوشه system درست کن داخل اون هم app بعد برنامه مورد نظر رو کپی کن به پوشه app بعدشم فایل زیپ رو که خالی کرده بودی رو با winrar بازکن پوشه system که برنامه رو داخلش گزاشتی رو بگیر بنداز داخل زیپ تمومه اگه نتونستی درست کنی ما در خدمتیم

رام که پاک نمیشه ولی محتویات برنامه ها تو اون 4 گیگ پاک میشه یه کد هست یه سری به
اموزش های نصب رام ها بزن اون جا هست

h0n1
24-05-2012, 09:24
خودت هم می تونی زیپ درست کنی کافیه زیپ یه کاستوم رام یا تم هرچی رو خالی کنی فقط
پوشه meta-inf رو نگه داری بعد بیرون یه پوشه system درست کن داخل اون هم app بعد برنامه مورد نظر رو کپی کن به پوشه app بعدشم فایل زیپ رو که خالی کرده بودی رو با winrar بازکن پوشه system که برنامه رو داخلش گزاشتی رو بگیر بنداز داخل زیپ تمومه اگه نتونستی درست کنی ما در خدمتیم

رام که پاک نمیشه ولی محتویات برنامه ها تو اون 4 گیگ پاک میشه یه کد هست یه سری به
اموزش های نصب رام ها بزن اون جا هست

دمت گرم ولی نشد

من این اپلیکیشن رو بردم توی رام MIUI که فقط نصب میشه...رام رو نصب کردم و اتفاقاً جر اپلیکیشنام اومد...ولی عملکردش توی محیط رامِ...
من یه نرم افزار میخام که توی همون محیط ریکاوری کار رو یکسره کنه اصلاً به بالا اومدن و اینا کار نداشته باشه مثلاً یه کرنل باشه نصب کنم خوش همینکه کرنلِ تبدیلِ فرمت هم بکنه

که من بعدش دیگه مستقیم یه رام رسمی بریزم روش

راستی داداش من توی آموزشا چیزی با موضوع پاک کردن حافظه ی داخلی ندیدم :(:bn:

ebi631
24-05-2012, 12:53
بابا یکی جواب منم بده چجوری حافظه داخلی گوشیمو با مموری خارجیم عوض کنم

h0n1
24-05-2012, 13:38
بابا یکی جواب منم بده چجوری حافظه داخلی گوشیمو با مموری خارجیم عوض کنم

عزیزم به این پست سر زدی ببینی ؟؟
اینجا محمد حسین یه توضیحی داده که دیگه ما هرچی بگیم کمه
برای رام 2.2.1
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155729

برای رام جینجربیرد

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2220169&postcount=8

omidmomid
24-05-2012, 13:57
من گوشیم سامسونگ i9003 وقتی میخوام گوشیم رو با برنامه Odin3_v1.83 فلاش کنم بعد از این که مراحل نصب در برنامه تموم میشه و بقیه مراحل رو در خود گوشی ادامه میده یه اختار میده که میگه نمیتونم فابل boot -log recoveryرو باز کنه و بعد روی ارم سامسونگ گیر میکنه و با هیچ رامی بالا نمیاد به نظر شما مشکل از چیه؟

من قبلا چندید بار گوشی برادر که همین مدله رو فلاش زدم مشکلی پیش نیومده

h0n1
24-05-2012, 14:02
من گوشیم سامسونگ i9003 وقتی میخوام گوشیم رو با برنامه Odin3_v1.83 فلاش کنم بعد از این که مراحل نصب در برنامه تموم میشه و بقیه مراحل رو در خود گوشی ادامه میده یه اختار میده که میگه نمیتونم فابل boot -log recoveryرو باز کنه و بعد روی ارم سامسونگ گیر میکنه و با هیچ رامی بالا نمیاد به نظر شما مشکل از چیه؟

من قبلا چندید بار گوشی برادر که همین مدله رو فلاش زدم مشکلی پیش نیومده

بیا یاهو منو اد کن راحت تر راهنماییت کنم

h0n1_emin3m@yahoo.com

omidmomid
24-05-2012, 15:50
salam koja mitounam MIUI 10.5 ro dowload konam???????/

Edo-co
24-05-2012, 16:23
salam koja mitounam MIUI 10.5 ro dowload konam???????/

برو
بخش رامها، تاپیکها مشخصه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188748&page=30

h0n1
24-05-2012, 19:42
دوستان اینم عکس مشکلات گوشیِ من...

عکس اول مربوط میشه به مرحله ی آخر نصب رام 2.3.4

عکس دوم مربوط میشه cwm من که همین چنتا گزینه رو داره و اخطار و ارورشم که زیرشه
(البته مشکل من اصلاً cwm نیست چون با نصب کرنل میره قسمتِ باقالیا)

omidmomid
24-05-2012, 21:24
من گوشیم سامسونگ i9003 وقتی میخوام گوشیم رو با برنامه Odin3_v1.83 فلاش کنم بعد از این که مراحل نصب در برنامه تموم میشه و بقیه مراحل رو در خود گوشی ادامه میده یه اختار میده که میگه نمیتونم فابلدقیقا این اخطار رو میده
e:cant"t open/data/log/recovery_log.txt رو باز کنه و بعد روی ارم سامسونگ گیر میکنه و با هیچ رامی بالا نمیاد به نظر شما مشکل از چیه؟