PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورژن نهايي از سري رام هاي Overcome V4.1.0 بر پايه اندروید 2.3.6 براي گالاكسي "7

drchiften
15-03-2012, 02:03
سلام ...
دوستان امروز ميخوام روش نصب يكي از بهترين و پايدارترين رام هايي كه تا الان براي گالاكسي تب "7 ساخته شده رو براتون قرار بدم .
اول يه مقدمه اي بگم . اين رام آخرين ورژنيه كه بر پايه رام 2.3.6 اروپايي براي تبمون اومده و تيم اوركام گفته ديگه رامي بر پايه اندرويد 2.3.6 نميسازه و قرار از اين به بعد رامهايي كه كوك ميكنه بر پايه ورژن هاي بالاتري مثل 3.1 و 3.2 و 4 باشه .

اين رام سرعتش خيلي خوبه
مصرف باطريش يكم از 2.3.6 اصلي بهتره
سبكتره و ظاهرش به نسبت 2.3.6 خيلي بهتره .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=702835&stc=1&d=1331765383

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=702833&stc=1&d=1331765383

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=702834&stc=1&d=1331765383

بريم سراغ نصب اين رام ....

فايل رامي كه ضميمه كردم رو دانلود كرده و پس از دانلود اكستركت كنيد . اين يه رام ري استوك هست كه حتما بايد قبل از نصب رام اصلي اوركام اينو نصب كنيد ...

برنامه ادين رو باز كرده و اين رام رو در قسمت PDA قرار بديد .

فايل gt-p1000_mr.pit كه ضميمه كردم رو دانلود كرده و بعد از اكستركت در ادين و در قسمت PIT قرار بديد .

فايل modem كه ضميمه كردم رو هم پس از دانلود در قسمت modem در odin قرار بديد .

حالا تب رو ريست كرده و بريد به دانلود مد و تبو به كامپيوتر وصل نماييد .

وقتي odin زرد شد استارت كنيد و بزاريد نصب بشه .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=702812&stc=1&d=1331757778

اگر اين ارور ها رو ديديد تعجب نكنيد . اين از مراحل نصب رامه . كاريش نداشته باشيد و بزاريد براي خودش بوت بشه .

خب وقتي بوت شد يعني ري استوك انجام شده .

حالا بريد توي تنظيمات و از منوي Application ، USB debugging رو فعال كنيد .

رام اوركام كه ضميمه كردم رو دانلود كرده و بريزد در حافظه داخلي (‌توي هيچ فولدري نباشه . مستقيم توي روت ... )

حالا كرنل اوركامي كه ضميمه كردم رو دانلود كرده و بزاريد توي PDA و تب رو بعد از ريست ببريد به دانلود مد .

تب رو به كامپيوتر وصل كرده و بعد از زرد شدن Odin استارت كنيد .

وقتي كرنل اور كام نصب شد تب ريست ميشه ولي روي آرم گالاكسي ميمونه و صداي يه خانومي به شكل روبات مياد كه پيغامهايي ميده . هيچ مشكلي پيش نمياد . كاري به تب نداشته باشيد . بعد از 5 دقيقه ميره توي محيط رام .

دوباره تبو ريست كنيد و ايندفعه بريد به ريكاوري .

سه تا وایپ wipe data/factory reset و wipe cache partition و Wipe Dalvik Cache رو از گزینه wipe انجام بدید .

حالا برید گزینه install menu و از گزینه choose zip from internal sdcard فایل Overcome-v4.0 رو اجرا کنید . اجازه بديد كه تا پايان نصب بشه .
وقتي نصبش تموم شد تبو ريست كنيد ...

پچ فارسي ساز اين رام رو هم در همين پست ضميمه كردم .

زحمت بكشيد دانلود كنيد و از طريق ريكاوري نصب بفرماييد ...

نكته : اول رام رو نصب كنيد و كامل بياريد بالا . بعد ريست كرده به ريكاوري بريد و فارسي ساز رو نصب كنيد .

تبريك ميگم . شما الان آخرين ورژن از سري رام هاي اوركام بر پايه رام 2.3.6 اروپايي رو داريد ...

دانلود رام ري استوك (http://www.teamovercome.net/p1000/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=1)

دانلود رام اوركام 4.1.0 V (http://www.teamovercome.net/p1000/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=2)

دانلود فايل gt-p1000_mr.pit (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/IlQvVm1Pfy/gt-p1000-mr.rar)

دانلود فايل modem (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Qj-npsGwGp/modem.rar)

دانلود كرنل اوركام (http://www.rosanoscorner.com/p1000/downloads/Overcome_Kernel_v4.0.0.tar)

دانلود پچ فارسي ساز رام اوركام 4.1.0 V (http://www.uploadbaz.com/iljgde5mym2w)

ayandoo
16-03-2012, 08:57
درود
با تشکر از شما
لطفا در صورت مقدور بودن فایل فارسی ساز را در جای دیگری آپلود کنید
من هرچی سعی کردم نتونستم از لینکش دانلود کنم.

drchiften
16-03-2012, 11:46
سلام ....

دانلود پچ فارسي ساز رام 4.1.0 اوركام از سرور موبايلستان (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/zhZqxsT0kg/patch-farsi-overcom-4.1.zip)

drchiften
16-03-2012, 11:48
سلام ...

چرا اين انجمن تبلت 7 اينقدر خوابيده ؟
فروش اين تبلت از مدلاي ديگه خيلي بيشتره ! يعني هيچ كس از اين رامها و اين انجمن ها استفاده اي نميكنه ؟

دوستان محبت كنيد در صورت استفاده از رام ها و نرم افزار ها فيدبك بديد ...

ممنون

S@J@D
17-03-2012, 21:38
سلام دوستان
کسی این رام رو روی P1000n نصب کرده؟
جواب میده

drchiften
18-03-2012, 00:10
سلام دوستان
کسی این رام رو روی P1000n نصب کرده؟
جواب میده

سلام ...
دوست من ، كلا رامهايي كه براي P1000 مياد با رامهايي كه براي P1000 n و P1010 مياد متفاوته و تا جايي كه من ميدونم نميشه رامهاي هر كدوم رو روي اون يكي نصب كرد .

من يه تحقيق ميكنم اگه رام مناسبي براي p1000 n اومده بود قرار ميدهم ...

من توي يكي از سايتها خوندم كه خيلي جدي نوشته بود به هيچ عنوان رامهاي p1000 رو روي P1000 n يا P1010 نصب نكنيد . چون گويا از نظر سخت افزاري متفاوت بوده و در نتيجه در درايور بوت سخت افزار اختلال ايجاد شده و باعث بريك شدن تبلت ميشه ...

موفق باشيد ...

ma33
29-03-2012, 11:15
سلام
من رام استئك كه ريختم مشكلي نداشتم واسه اينكار اما ديگه حافظه گوشيم ديگه نميشناسه و نميتونه چيزي بريزم روش
ور‍ن قبلي من 2.3.3 بوده گال.سي p1000 اما هركاري ميكنم ديگه حافظه گوشي رو نميشناسه ميشه راهنمايي كنيد؟

drchiften
29-03-2012, 11:49
سلام
من رام استئك كه ريختم مشكلي نداشتم واسه اينكار اما ديگه حافظه گوشيم ديگه نميشناسه و نميتونه چيزي بريزم روش
ور‍ن قبلي من 2.3.3 بوده گال.سي p1000 اما هركاري ميكنم ديگه حافظه گوشي رو نميشناسه ميشه راهنمايي كنيد؟

سلام ...

دوست عزيز شما ميتوني بري توي ريكاوري و از گزينه storage menu گزينه mount interna sd رو بزني و بعد تبلت رو وصل كني به كامپيوتر و بريزي .

يه راه ديگه هم داره : به اين مسير برو :

“Wireless and network” > “USB settings” > and select “Mass Storage”
((mass storage) رو انتخاب کنید)

ممکنه تبلت شما در این مرحله ارور دهد مبنی بر اینکه رم داخلی damage دیده و رم اکسترنال رو هم نشناسه. راه حل اینه که رم داخلی رو فرمت کنید و یکبار ریبوت کنید و حالا هر دو رم شناخته شده .

حتما يكي از دو روش بالا جواب ميده ...

موفق باشيد ...

bia2bama
19-04-2012, 14:07
سلام من رام 2.3.3 p1000jxjp4 گینگربرید روی تبلتم دارم خیلی خوبه میخوام آپدیتش کنم ولی میخوام یه رام بهتر بذارم که باگ نداشته باشه و سرعتشم خوب باشه اینو نصب کنم یا 4.0.3 رو

قبل از نصب باید رام دیگه ای رو نصب کنم؟ لتفا راهنماییم کنید

واینکه تبلتمم روت کردم ولی نمیدونم قفل بوت لودرشم شکسته یانه این رامی که روی تبلتم نصب شدست رسمیه یا کاستوم رامه؟

drchiften
19-04-2012, 20:58
سلام من رام 2.3.3 p1000jxjp4 گینگربرید روی تبلتم دارم خیلی خوبه میخوام آپدیتش کنم ولی میخوام یه رام بهتر بذارم که باگ نداشته باشه و سرعتشم خوب باشه اینو نصب کنم یا 4.0.3 رو

قبل از نصب باید رام دیگه ای رو نصب کنم؟ لتفا راهنماییم کنید

واینکه تبلتمم روت کردم ولی نمیدونم قفل بوت لودرشم شکسته یانه این رامی که روی تبلتم نصب شدست رسمیه یا کاستوم رامه؟

سلام ...

دوست عزیز رام اورکام در واقع همون رام 2.3.3 هست که یه سری تغییرات توش اعمال شده ، سرعتش بهتر شده و ایرادها و باگهاش برطرف گردیده . از نظر ظاهری هم بهتر از 2.3.3 هست ( توی اسکرین شات های پست یک میتونی محیطشو ببینی ) . در حال حاضر رام اورکام کاملترین رام کوک شده برای تبلت gt-p1000 هست .

رام 4.0.3 هم یه رام رسمیه ولی چون برای این تبلت بصورت رسمی از سوی سامسونگ ( به بهانه کمبود قدرت سخت افزار برای بوت ) ارائه نشده ، دولوپر ها این رام رو روی تبلت 7 سامسونگ پورت کردند و یه سری تغییرات توی اون دادن و امکاناتش رو بهتر کردن ولی هنوز کامل نیست . هنوز یکم مصرف باتریش بالاست و دوربین و وای فای کامل فیکس نشده ( این اخبار مال چند روز پیشه . من دیشب توی یه سایتی دیدم که این مشکلات حل شده ولی دقیق نخوندم . الان میبینم اگه حل شده باشه ورژن آخرش رو قرار میدم ) .
تصمیم این که کدوم رام رو استفاده کنید با شماست ( یه جورایی سلیقه ایه ... ) .

هردو رام از اینی که الان دارید ازش استفاده میکنید کاملتر ، قشنگ تر و سریعتر هستند ...

قبل از نصب هر دو رام ( یعنی هم 4.0.3 و هم اورکام ) باید اول رام ری استوک رو نصب کنید .

من سعی کردم در آموزش نصب هر دو رام تا حد امکان شفاف و ساده بگم تا همه متوجه بشن . اگر دقیقا مثل آموزش من برید جلو هیچ مشکلی پیش نمیاد . فقط باید با دقت طبق آموزش عمل کنید .
اگر خواستید از رام 4.0.3 استفاده کنید در تاپیک مربوط به اون رام از پست شماره 14 برای آموزش استفاده کنید .

رامی که روی تبلت شماست یه رام رسمیه که از سوی سامسونگ ارائه شده ولی مال منطقه شما ( خاورمیانه ) نیست .

سوالی بود من درخدمتم ...

موفق باشید ...

bia2bama
19-04-2012, 22:38
ببخشید دوباره مزاحم میشم من اولین بارمه میخوام اول اینو نصب کنم بعد که یه رام پایدارتر 4.0.3 اومد اونو امتحان کنم
ببین درست میرم قبلا با odin کار کردم برا (روت کردن) تا مرحله wipe که مشکلی نیست فقط بعد از wipe تبو ریست کنم بعد برم به install menu و رامو نصب کنم یا نه همونجا بک داره برگردم برم رو این گزینه؟
و اینکه این موقع نیازی به اتصال به کامپیوتر هست یا نه؟
ورام اصلی رو نباید از اکسترکت خارج کنم دیگه؟
ویه چیزی که خیلی مهم بودو داشت یادم میرفت من قفل بوت لودرو نشکوندمو طبق آموزش رفتم جلو برنامه رو نصب میکنم وقتی اجراش میکنم خودبخود یه کارایی میکنه بعد گزینه سوم رو که میزنم (patch bootloaders) کار کرد و بعدم ریبوت شد الانم که میرم تو برنامه این گزینه خاموش شده و نمیشه دیگه انتخابش کرد ولی تو آموزشش نوشته شده بود باید این جمله نوشته شده باشه you are safe
حالا من از کجا بفهمم شد یا نه؟؟؟؟؟؟؟
این نوشته جلوش function disabled for your safety.as it does not seen you need the patch

الان دیگه تبو ریست میکنم موقع نشون دادن آرم گالکسی تمام صفحه خط خطی میشه خرابکاری شد؟؟؟ یا برم برا نصب

drchiften
20-04-2012, 01:02
ببخشید دوباره مزاحم میشم من اولین بارمه میخوام اول اینو نصب کنم بعد که یه رام پایدارتر 4.0.3 اومد اونو امتحان کنم
ببین درست میرم قبلا با odin کار کردم برا (روت کردن) تا مرحله wipe که مشکلی نیست فقط بعد از wipe تبو ریست کنم بعد برم به install menu و رامو نصب کنم یا نه همونجا بک داره برگردم برم رو این گزینه؟
و اینکه این موقع نیازی به اتصال به کامپیوتر هست یا نه؟
ورام اصلی رو نباید از اکسترکت خارج کنم دیگه؟
ویه چیزی که خیلی مهم بودو داشت یادم میرفت من قفل بوت لودرو نشکوندمو طبق آموزش رفتم جلو برنامه رو نصب میکنم وقتی اجراش میکنم خودبخود یه کارایی میکنه بعد گزینه سوم رو که میزنم (patch bootloaders) کار کرد و بعدم ریبوت شد الانم که میرم تو برنامه این گزینه خاموش شده و نمیشه دیگه انتخابش کرد ولی تو آموزشش نوشته شده بود باید این جمله نوشته شده باشه you are safe
حالا من از کجا بفهمم شد یا نه؟؟؟؟؟؟؟
این نوشته جلوش function disabled for your safety.as it does not seen you need the patch

الان دیگه تبو ریست میکنم موقع نشون دادن آرم گالکسی تمام صفحه خط خطی میشه خرابکاری شد؟؟؟ یا برم برا نصب

سلام ...

نه ! بعد از وایپ نباید ریست کنید . Back داره . برگردید به صفحه اول و اینستال منو و ادامه ماجرا ...
کارتون که با ادین تموم شد و رام ری استوک رو هم نصب کردید و رام اومد بالا و رام اورکام و فایلهای دیگه این رام رو ریختید توی حافظه داخلی تب ، میتونید تب رو از کامپیوتر جدا کنید .

رام اورکام رو نباید از حالت فشرده خارج کنید . به همون شکلی که زیپ شده هست بریزید توی حافظه داخلی تبلت .

شما یه خرابکاری تپل کردید . اگه تب بالا نمیاد و وارد محیط اندروید نمیشه ، باید یه بار برید توی ریکاوری و اون سه تا وایپ رو ( منهای وایپهای باطری ، به اونها به هیچ عنوان کاری نداشته باشید ) انجام بدید و بعد رام 2.3.3 jpjpc رو با ادین نصب کنید .

این رام ( JPJPC ) نیازی به شکستن قفل بوت لودر نداره و فقط باید روتش کنید ... بعد برید رام ری استوک رو نصب کنید و باقی ماجرا ...

موفق باشید ...

bia2bama
20-04-2012, 08:43
نه داداش تب راحت بالا میاد چند بارم خاموش روشنش کردم مشکلش همون خط خطی شدن آرم گالکسی تبه بگو ببینم چیکارش کردم؟؟؟؟دیشبم تا صبح باش دانلود میکردم مشکلی نداشت
یعنی اینو الان نصب نکنم دیگه برم اون یکی JPJPC رو نصب کنم؟

یه چیز دیگه منظورتون از ریست همون خاموش روشن کردنشه دیگه؟ البته با کلید پاور
چون این تا اونجا که من میدونم مثل مدل plus و بقیه گزینه ای برای ریست شدن نداره؟

bia2bama
20-04-2012, 11:57
فقط مثل اینکه دیگه کارت حافظه رو موقع اتصال به کامپیوتر نمیخونه

drchiften
20-04-2012, 12:51
نه داداش تب راحت بالا میاد چند بارم خاموش روشنش کردم مشکلش همون خط خطی شدن آرم گالکسی تبه بگو ببینم چیکارش کردم؟؟؟؟دیشبم تا صبح باش دانلود میکردم مشکلی نداشت
یعنی اینو الان نصب نکنم دیگه برم اون یکی jpjpc رو نصب کنم؟

یه چیز دیگه منظورتون از ریست همون خاموش روشن کردنشه دیگه؟ البته با کلید پاور
چون این تا اونجا که من میدونم مثل مدل plus و بقیه گزینه ای برای ریست شدن نداره؟

فقط مثل اینکه دیگه کارت حافظه رو موقع اتصال به کامپیوتر نمیخونه

سلام ...

شما برو رام ری استوک رو نصب کن و بعد طبق آموزش رامی که میخوای رو نصب کن .
نمیخواد jpjpc رو بریزی .

شما اگه دکمه پاور رو شش - هفت ثانیه نگه داری تب ریست میشه . بله منظورم از ریست خاموش و روشن کردن بود .

موفق باشید

bia2bama
20-04-2012, 14:47
نگفتی چه بلایی سرش اوردم ؟؟؟؟؟؟ که گفتین خرابکاری کردی

الان دیگه کامپیوتر usb رو نمیخونه چجور وصلش کنم به اودین؟
من رام اورکامو دانلود کردم الان فقط همین مشکلو دارم و اینکه اگه این یه رام کاستومه چطور نمیخواد قفل بولدرو بشکنیم؟
گیج شدم شرمنده

و آخر اینکه ما موقع نصب خود رام باید فقط فایل رامو که بصورت زیپ هست همونجوری وارد حافظه ریست شده کنیم ؟؟؟
و بعد کرنلو هم به اودین معرفی کنیم پس تو قسمت pda چی بذاریم؟؟؟
موقع نصب استوک هم تو فایل زیپ فایل با پسوند tar رو میذاریم تو pda و مودمو پیتم سر جاشون بقیه فایلهایی هم که تو فایل فشردن با پوشه ها اضافین دیگه؟

vahid_cruise
20-04-2012, 18:55
من توي يكي از سايتها خوندم كه خيلي جدي نوشته بود به هيچ عنوان رامهاي p1000 رو روي P1000 n يا P1010 نصب نكنيد . چون گويا از نظر سخت افزاري متفاوت بوده و در نتيجه در درايور بوت سخت افزار اختلال ايجاد شده و باعث بريك شدن تبلت ميشه ...

موفق باشيد ...

دوست عزیز drchiften متاسفانه من به این توصیه عمل نکردم و رام p1000 رو روی p1010 ریختم و باعث شد که تبلتم hard breake بشه و 80000 تومان خرج برداشت تا jtag بشه.
البته الان تبلتو عوض کردم و p1000 گرفتم. کلا پشتیبانی p1000 از لحاظ rom نسبت به p1010 خیلی بهتره و همچنین از لحاظ application.
مثلا روی p1000 میشه samsung navi و کتابخانه همراه سامسونگ رو نصب کرد ولی روی p1010 نمیشه.
امیدوارم دوستان با فعالیت بیشترشون توی این بخش بتونن کارائیهای خیلی زیاد این تبلت 7 اینچی رو به هم یاد بدن

bia2bama
20-04-2012, 19:05
یه چیز دیگه قفل بوت لودرم شکسته شد من الان رفتم توی برنامه جلوی گزینه بوت لودر نوشته شده you are safe

ولی ریکاوریم پریده اگه رم استوک رو نصب کنم بعدش باید برم تو ستینگ و تیک Application ، USB debugging رو بزنم ولی کامپیوتر دیگه حافظه و اتصال usb هم نمیخونه پس نمیشه این گزینه رو فعال کرد و نمیتونم رامو بذارم توی حافظه مگه اینکه بعد از نصب رم استوک اینا درست بشه لتفا راهنمایی کنید اگه درست میشه تا نصبو شروع کنم البته سوالای پست قبلم جواب بدین :please:
واینکه توی این دو باری که با اودین کار میکنیم کاری به تیک و چیزای پیش فرضش نداشته باشیم ؟ و اینکه این رام فایل csc ندارن

drchiften
20-04-2012, 19:58
نگفتی چه بلایی سرش اوردم ؟؟؟؟؟؟ که گفتین خرابکاری کردی

الان دیگه کامپیوتر usb رو نمیخونه چجور وصلش کنم به اودین؟
من رام اورکامو دانلود کردم الان فقط همین مشکلو دارم و اینکه اگه این یه رام کاستومه چطور نمیخواد قفل بولدرو بشکنیم؟
گیج شدم شرمنده

و آخر اینکه ما موقع نصب خود رام باید فقط فایل رامو که بصورت زیپ هست همونجوری وارد حافظه ریست شده کنیم ؟؟؟
و بعد کرنلو هم به اودین معرفی کنیم پس تو قسمت pda چی بذاریم؟؟؟
موقع نصب استوک هم تو فایل زیپ فایل با پسوند tar رو میذاریم تو pda و مودمو پیتم سر جاشون بقیه فایلهایی هم که تو فایل فشردن با پوشه ها اضافین دیگه؟

سلام ...

رام اورکام کاستومه . رام 2.3.3 اورجیناله و بوت لودرش قفل نیست . فقط باید روتش کنی قبل از نصب اورکام .

حافظه ریست شده چیه ؟؟ اگه منظورت فرمت شده هست آره اون فایل رام رو بریز توی مموری ولی لازم نیست حافظه رو فرمت ( یا به قول خودت ریست !! ) کنی .

کرنل رو باید توی PDA بزاری . ( این واسه رام اورکام )

در مورد رام رسمی هم فایل رام رو میزاری توی PDA ، فایل پیت رو توی PIT ( تیک repartition زده بشه حتما ) ، مودم توی MODEM ، و CSC توی CSC ، اگه ادین PHONE داره هم خالی باشه . کلا فایل مودم باید یا توی مودم باشه یا توی فون ( بسته به ورژن ادین ) . ولی اگر ادین هردو رو داشت بزار توی MODEM .

موفق باشید ...

drchiften
20-04-2012, 20:07
دوست عزیز drchiften متاسفانه من به این توصیه عمل نکردم و رام p1000 رو روی p1010 ریختم و باعث شد که تبلتم hard breake بشه و 80000 تومان خرج برداشت تا jtag بشه.
البته الان تبلتو عوض کردم و p1000 گرفتم. کلا پشتیبانی p1000 از لحاظ rom نسبت به p1010 خیلی بهتره و همچنین از لحاظ application.
مثلا روی p1000 میشه samsung navi و کتابخانه همراه سامسونگ رو نصب کرد ولی روی p1010 نمیشه.
امیدوارم دوستان با فعالیت بیشترشون توی این بخش بتونن کارائیهای خیلی زیاد این تبلت 7 اینچی رو به هم یاد بدن

:bl::ai::bl:

چرا ما ایرانیا باید یه چیزی رو تجربه کنیم و یه خسارتی به خودمون بزنیم و بعد از تجربه خودمون درس بگیریم ؟ دوست عزیز من به خاطر حرف شما رفتم کلی گشتم تا اون دو خط رو برات نوشتم ، ولی شما ...

عیبی نداره . اینم یه تجربه بود . مهم اینه که ضرر به جون نخوره ... :bk:

موفق باشید ...

drchiften
20-04-2012, 20:13
یه چیز دیگه قفل بوت لودرم شکسته شد من الان رفتم توی برنامه جلوی گزینه بوت لودر نوشته شده you are safe

ولی ریکاوریم پریده اگه رم استوک رو نصب کنم بعدش باید برم تو ستینگ و تیک application ، usb debugging رو بزنم ولی کامپیوتر دیگه حافظه و اتصال usb هم نمیخونه پس نمیشه این گزینه رو فعال کرد و نمیتونم رامو بذارم توی حافظه مگه اینکه بعد از نصب رم استوک اینا درست بشه لتفا راهنمایی کنید اگه درست میشه تا نصبو شروع کنم البته سوالای پست قبلم جواب بدین :please:
واینکه توی این دو باری که با اودین کار میکنیم کاری به تیک و چیزای پیش فرضش نداشته باشیم ؟ و اینکه این رام فایل csc ندارن

سلام ...

توی جواب پست قبلت کامل جواب کار با ادین رو دادم . شما باید کامل رام 2.3.3 رو نصب کنی و روتش کنی و بعد ری استوک رو بریزی . اگر همه این کارا رو کردی و بازم نتونستی رامو بریزی توی حافظه داخلی ، اگه ریکاوری برگرده میتونی تبو ببری توی ریکاوری ، به کامپیوتر وصلش کنی و توی قسمت مموری یا storage بزاری روی مونت اس دی و بریزی توی حافظه داخلی .

اینا رو ول کن . شما فعلا رام jpjpc رو بریز تا ببینیم چی میشه .

موفق باشید ...

bia2bama
21-04-2012, 18:52
سلام داداش رام jpjpc رو نصبیدمو روتشم کردم هر سه تا مشکل{نخوندن کارت حافظه و نداشتن ریکاوریو خط خطی شدن آرم گالکسی } حل شد روتشم کردم و اون سه تا برنامه روتم تو منو ظاهر شد حالا واسه این رام باید اول بوت لودرو بشکنم؟ چجوری ؟ خواهشن اگه این کارو میخواد آموزش توی سایتو نگو که من مو به مو انجام داده بودم که اون مشکلا به وجود اومد؟

drchiften
21-04-2012, 20:54
سلام داداش رام jpjpc رو نصبیدمو روتشم کردم هر سه تا مشکل{نخوندن کارت حافظه و نداشتن ریکاوریو خط خطی شدن آرم گالکسی } حل شد روتشم کردم و اون سه تا برنامه روتم تو منو ظاهر شد حالا واسه این رام باید اول بوت لودرو بشکنم؟ چجوری ؟ خواهشن اگه این کارو میخواد آموزش توی سایتو نگو که من مو به مو انجام داده بودم که اون مشکلا به وجود اومد؟

سلام ...

این که برات اون مشکل بوجود اومد طبیعیه ! چون این رام اصلا نیازی به شکستن قفل بوت لودر نداره . اون 2.2 بود که باید قفلشو میشکستی .

برو طبق آموزش رام رو نصب کن ...

موفق باشید ...

bia2bama
21-04-2012, 21:56
1_ میگم ما که الان قبل از نصب استوک فقط 2 تا وایپ تو ریکاوری داریم {wipe data/factory reset و wipe cache partition } اون سومی بعد از نصب استوک یا کرنل اضافه میشه؟

2_ فایل مودمتونم که فایل rar هست داخلشونم فایل bin
3_کدومشونو بذارمو بعدم این مثل رام اصلی فایلcsc نداره؟

4_ وقتی میخوایم کرنلو نصب کنیم فقط فایل کرنلو میذاریم تو pda {فایل دیگه ای نیست مثلا پیتی مودمی:ah:} و کاری به تیک re_partion نداشته باشیم همنجور غیر فعال بمونه؟
5_{کارتون که با ادین تموم شد و رام ری استوک رو هم نصب کردید و رام اومد بالا و رام اورکام و فایلهای دیگه این رام رو ریختید توی حافظه داخلی تب ، میتونید تب رو از کامپیوتر جدا کنید .} مگه بجز فایل رام چیز دیگه ای هم هست که بریزم تو حافظه؟

6_ دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :cg::cg:
همین مشکل آخره انشششششاااااااااااااااالل ه:dw:

drchiften
21-04-2012, 23:54
1_ میگم ما که الان قبل از نصب استوک فقط 2 تا وایپ تو ریکاوری داریم {wipe data/factory reset و wipe cache partition } اون سومی بعد از نصب استوک یا کرنل اضافه میشه؟

2_ فایل مودمتونم که فایل rar هست داخلشونم فایل bin
3_کدومشونو بذارمو بعدم این مثل رام اصلی فایلcsc نداره؟

4_ وقتی میخوایم کرنلو نصب کنیم فقط فایل کرنلو میذاریم تو pda {فایل دیگه ای نیست مثلا پیتی مودمی:ah:} و کاری به تیک re_partion نداشته باشیم همنجور غیر فعال بمونه؟
5_{کارتون که با ادین تموم شد و رام ری استوک رو هم نصب کردید و رام اومد بالا و رام اورکام و فایلهای دیگه این رام رو ریختید توی حافظه داخلی تب ، میتونید تب رو از کامپیوتر جدا کنید .} مگه بجز فایل رام چیز دیگه ای هم هست که بریزم تو حافظه؟

6_ دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه :cg::cg:
همین مشکل آخره انشششششاااااااااااااااالل ه:dw:

سلام ...

والا من خودم که میخواستم رام عوض کنم هیچ سوالی از هیشکی نپرسیدم ...

فقط همه پستای سایتای دیگه و مشکلات بقیه رو خوندم . من که خیلی واضح همه چیز رو توضیح دادم . فقط در مورد اون قسمت 5 اشتباه گفتم " فایلای دیگه این رام " ، با نصب اندروید 4.0.3 اشتباه گرفتم .

توروخدا فقط یه بار آموزش نصبو بخون . بخدا ثواب داره ... :ak:

تو باید بری کرنل اورکامو بریزی که ریکاوریت جدیدتر بشه و وایپهای دیگه هم بیاد ...

اول ری استوک رو طبق آموزش با ادین نصب کن .
رام رو بریز توی حافظه تبلت .
کرنل رو با ادین نصب کن .
صبر کن .
طول میکشه .....
ریست کن .
برو ریکاوری .
سه تا وایپ رو انجام بده .
رامو نصب کن ...

ریست کن . تموم شد .

اگه تونستی بالاخره نصب کنی این رامو ...

bia2bama
22-04-2012, 13:16
سلام داداش نصبش کردمو خودم خجالت کشیدم :55::55::55:
چه راحت بود فقط من مشکلم اینه که تا تمام سوالهایی که تو ذهنمنو نپرسم راحت نمیشم:dz: خیلی چیزا نیازی نبود ولی واسه اطمینان پرسیدم آخه اگه با این اوضاع دلار یه بلایی سرش میومد سومین سکته رو هم زده بودم دوتاشو موقع نصب زدم:bm::bm::bm:
به هر حال دستت درد نکنه ولی حال کردی بجای همه من سوال کردم حالا یه بچه که اصلا نمیدونه تبلت چیه راحت میتونه اینا رو بخونه و رام نصب کن بشه:122:
حالا میگم واسه فارسی سازم مثل همون نصب رام اصلی اول بذاریمش تو روت بعد بریم ریکاوری و گزینه install menu و از گزینه choose zip from internal sdcard نصبش کنیم دیگه درسته همین گزینه رو بزنم؟؟؟؟؟؟؟:sorry:

aliviolon
22-04-2012, 13:33
سلام
یه سوالی ازتون داشتم.
اینکه نوشتین حالا تب رو ریست کنید و برید به ریکاوری -بعد از نصب رام اول - این ریکاوری کجاست؟
چه جوری باید برم؟
ممنون.

bia2bama
22-04-2012, 15:12
سلام
یه سوالی ازتون داشتم.
اینکه نوشتین حالا تب رو ریست کنید و برید به ریکاوری -بعد از نصب رام اول - این ریکاوری کجاست؟
چه جوری باید برم؟
ممنون.

salam ba ejaze bozorgtara
khamosh ... bad moghe roshan kardan klide volome bala ro begir mire rikaveri boro in taipiko bekhon ta ina ro yadbegiri
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=146817

to ke mano dari mizari to jib saatit
albate vaghti kernelo nasb mikoni dige to rikaveri baraye ok kardan bayad dokme sercho bezani taghir mikone havaset :cl:

sharmande ke farsi neminvisam hanoz farsi sazamo nanasbideam

aliviolon
22-04-2012, 20:48
khamosh ... Bad moghe roshan kardan klide volome bala ro begir mire rikaveri boro in taipiko bekhon ta ina ro yadbegiri

albate vaghti kernelo nasb mikoni dige to rikaveri baraye ok kardan bayad dokme sercho bezani taghir mikone havaset :cl:

Sharmande ke farsi neminvisam hanoz farsi sazamo nanasbideam

مرسی
.
حالا یه سوال دیگه:این برنامه ای ( همون رامی که قراره نصب شه )
رو که باید از تو ریکاوری اجرا کنم رو اجرا نمیکنه
خطا میده وفارسی سازشم همینطوره!!!
چه کار کنم حا لــــــــا؟؟

drchiften
22-04-2012, 21:18
khamosh ... Bad moghe roshan kardan klide volome bala ro begir mire rikaveri boro in taipiko bekhon ta ina ro yadbegiri

Sharmande ke farsi neminvisam hanoz farsi sazamo nanasbideam

سلام ...

دوست عزیز با تشکر از همکاریتون لطف کنید با زبان فارسی تایپ کنید . اگر کیبورد فارسی ندارید پایین هر صفحه از انجمنها یک کیبورد فارسی مجازی قرار دارد .

ممنونم ...

مرسی
.
حالا یه سوال دیگه:این برنامه ای ( همون رامی که قراره نصب شه )
رو که باید از تو ریکاوری اجرا کنم رو اجرا نمیکنه
خطا میده وفارسی سازشم همینطوره!!!
چه کار کنم حا لــــــــا؟؟

کدوم برنامه خطا میده ؟ کجا خطا میده ؟ متن خطاش چیه و چی میگه ؟
فارسی ساز رو من خودم نصب کردم و مشکلی نداشت .
یکم واضحتر بگید ...

bia2bama
01-05-2012, 12:04
من چند روزی هست نصب کردم خیلی از ورژنای رسمی قشنگتر شده دوام شارژش بیشتر شده حداقل 1 تا 2 ساعت مشکل قطع اتصال جی پی آر اس موقع دانلود وقتی که صفحه خاموش بود هم رفع شده ( به نظر من یکی از معایب بزرگ ورژنای 2،2 و 2،3 )وقتی کلید پاور رو نگه میداری سه گزینه ریبوت و ریکاوری و دانلودینگ هم اضافه شده پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید ممنون از دوست خوبم drchiften
:bo:

nirvana666
13-05-2012, 06:31
ممنون ، رام خوش دست و زیبایی هست

ayandoo
15-05-2012, 05:45
درود بر اساتید محترم
یه مشکل بزرگ دارم
من 5 تا وایپ رو ریکاوریم دارم و از سر فضولی هر ۵ وایپ رو زدم
حالا یه مشکل دارم شارژ گوشیم دچار مشکل شده و دقیقا مانند زمانی که تبو به pc وصل میکنه شارژ میشه انگار که ولتاژ کمتری بهش میرسه و اینکه نمیتونم به pc. صلش کنم یعنی اصلا نمیشناسه چی کار باید بکنم
ریستور هم کردم ولی فرقی نکرد

bia2bama
15-05-2012, 17:39
درود بر اساتید محترم
یه مشکل بزرگ دارم
من 5 تا وایپ رو ریکاوریم دارم و از سر فضولی هر ۵ وایپ رو زدم
حالا یه مشکل دارم شارژ گوشیم دچار مشکل شده و دقیقا مانند زمانی که تبو به pc وصل میکنه شارژ میشه انگار که ولتاژ کمتری بهش میرسه و اینکه نمیتونم به pc. صلش کنم یعنی اصلا نمیشناسه چی کار باید بکنم
ریستور هم کردم ولی فرقی نکرد

خدا خیرت بده زدی پارتیشنای باطریتو بهم ریختی رفت برو تو بخش پرسش و پاسخ یکی دیگه هم مثل شما همین فضولی رو کرده و دارن کمکش میکنن:dy:
انشآلله درست میشه:dn:

farshid2345678
21-05-2012, 18:30
اقا سلام.من این رام رو نصب کردم.هر چند وسط کار سیستمم هنگ کرد بردم بیرون جی تگ زدن.ولی باز دیشب خودم رام رو نصب کردم.
اما یه مشکلی هست.با اینکه پچ فارسی رو نصب کردم.الان تو پیامک فارسی میخونه ولی فارسی تایپ نمیکنه یعنی تو گوشی خودم تایپ میشه خونده میشه ولی به هر گوشی میفرستم علامت سوال نشون میده چرا؟؟

bia2bama
21-05-2012, 20:13
اقا سلام.من این رام رو نصب کردم.هر چند وسط کار سیستمم هنگ کرد بردم بیرون جی تگ زدن.ولی باز دیشب خودم رام رو نصب کردم.
اما یه مشکلی هست.با اینکه پچ فارسی رو نصب کردم.الان تو پیامک فارسی میخونه ولی فارسی تایپ نمیکنه یعنی تو گوشی خودم تایپ میشه خونده میشه ولی به هر گوشی میفرستم علامت سوال نشون میده چرا؟؟

شاید مال اون ساپورت نمیکنه من تا الان 5 بار رفتم رام آندروید 4 رو زدم خوشم نیومد دوباره اومدمو اینو نصب کردم آخرین بارم امروز ظهر نصبش کردم الانم که گفتی رفتم امتحان کردمو هیچ مشکلی نداره رو گوشی دیگه امتحان کن:cv:
:cl::cl::cl:

farshid2345678
22-05-2012, 09:57
به هر گوشی ارسال میکنم علامت سوال نشون میده.
باید تبو ریست کنم و از ریکاوری نصب کنم دیگه نه؟؟

POUYA
22-05-2012, 11:19
به هر گوشی ارسال میکنم علامت سوال نشون میده.
باید تبو ریست کنم و از ریکاوری نصب کنم دیگه نه؟؟

شاید مال اون ساپورت نمیکنه من تا الان 5 بار رفتم رام آندروید 4 رو زدم خوشم نیومد دوباره اومدمو اینو نصب کردم آخرین بارم امروز ظهر نصبش کردم الانم که گفتی رفتم امتحان کردمو هیچ مشکلی نداره رو گوشی دیگه امتحان کن:cv:
:cl::cl::cl:

شما به این مسیر برو و رو اتوماتیک بذار ببین درست میشه
Message/settings/input mod/automatic

farshid2345678
22-05-2012, 13:21
شما به این مسیر برو و رو اتوماتیک بذار ببین درست میشه
Message/settings/input mod/automatic

اقا ممنون الان تست کردم درست شد با روشی که شما گفتی.:cd:

hoseinsabze
27-05-2012, 13:01
سلام.آقا خیلی ممنون از شما که این آپدیته جدید رو گذاشتید ولی یه مشکل وقتی کاملا نصب شد و تمام کارهاشو کردم تو رام رفتم و ریکاوری رو از تو خود رام انتخاب کردم تا زبان فارسی رو نصب کنم ولی بعد از نصب وقتی خاموشش میکنم وروشنش میکنم دوباره میره تو ریکاوری .چی کار کنم که نره تو ریکاوری و بره تو رام؟

drchiften
27-05-2012, 20:31
سلام.آقا خیلی ممنون از شما که این آپدیته جدید رو گذاشتید ولی یه مشکل وقتی کاملا نصب شد و تمام کارهاشو کردم تو رام رفتم و ریکاوری رو از تو خود رام انتخاب کردم تا زبان فارسی رو نصب کنم ولی بعد از نصب وقتی خاموشش میکنم وروشنش میکنم دوباره میره تو ریکاوری .چی کار کنم که نره تو ریکاوری و بره تو رام؟

سلام ...

شاید دکمه ولوم بالا گیر کرده ! و وقتی روشن میکنید میره توی ریکاوری ....
چک کنید اگه این احتمال غلط بود برید توی محیط رام و یه بار ریست معمولی انجام بدید . یعنی پاور رو نگه دارید و از منوی بار شده ریبوت معمولی ( یعنی نه ریکاوری و نه دانلود مود ) رو انتخاب کنید ... انشاالله درست میشه .

موفق باشید ...

hoseinsabze
27-05-2012, 21:54
ببخشید این پچ فارسی ساز فقط پیامک رو فارسی میکنه؟یعنی منو رو فارسی نمیکنه؟

drchiften
28-05-2012, 18:48
ببخشید این پچ فارسی ساز فقط پیامک رو فارسی میکنه؟یعنی منو رو فارسی نمیکنه؟

سلام ...

خیر منوها فارسی نمیشه . فقط فارسی رو توی اس ام اس و اینترنت ساپورت میکنه ....

موفق باشید ...

Adel
03-08-2012, 04:08
سلام
لطفا لینکهای دانلود رو چک کنید!
به خصوص فارسی ساز

ayandoo
08-08-2012, 14:14
درود
اساتید محترم من یک مشکل دارم وقتی رام نسب می کنم اول در استوک و بعد تو رام اصلی وقتی ارتباط تلفنی برقرار می کنم صدای هردو طرف ( یعنی رفت و برگشت صدا دارم ) اما بعد از مدت 1 ساعت صدای فرد گیرنده نمی یاد و فقط صدای من ارسال می شه مشکل از کجاست

bia2bama
08-08-2012, 21:31
درود
اساتید محترم من یک مشکل دارم وقتی رام نسب می کنم اول در استوک و بعد تو رام اصلی وقتی ارتباط تلفنی برقرار می کنم صدای هردو طرف ( یعنی رفت و برگشت صدا دارم ) اما بعد از مدت 1 ساعت صدای فرد گیرنده نمی یاد و فقط صدای من ارسال می شه مشکل از کجاست

سلام من این رامو به دلیل نصب آزمایشی رام سیانوژن 4 تا حالا قریب 15.-16 بارنصب کردم الانم 1 ماهه دارم ازش استفاده میکنم و همچین مشکلی برام پیش نیومده
شما یه بار دیگه دقیق طبق آموزش نصبش کن وایپ هم یادت نره ببین چی میشه

farshid2345678
16-08-2012, 10:13
لینک های دانلود در پست اول پاک شدن اگه میشه دوباره اپ کنید.گرفتار شدیم.
مرسی

farshid2345678
17-08-2012, 10:32
دوستان کسی این لینک ها رو نداره واسه دانلود؟

bia2bama
17-08-2012, 13:08
این لینک سایت اصلیشه

www.teamovercome.net/p1000/?page_id=21

اینم یه سایت دیگه

www.tabfirmware.com/2012/01/romkernelp1000gsm-♫-overcome-7-series-v4-1-0-♫-overcome-kernel-v4-0-0-♫

اینم لینک همین تایپیک توی فروم xda

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1317384

ezzat3
17-08-2012, 17:01
سلام
لینکهاش یا ..... یا مشکل داره اگه میشه همه فایلها را تو لینک قرار بدید که بشه دانلودش کرد

ezzat3
17-08-2012, 17:10
با سلام مجدد
اساتید محترم : لینکهای سایت اصلی هم مشکل داره اگه کسی رو کامپیوترش داره اقدام بکنه و فایلهاش را روی یه سرور مناسب قرار بده و ما را از گرفتاری نجات بده !

با تشکر فراوان

bia2bama
17-08-2012, 23:48
تمام تایپیکای این تبلت واقعا بدون آقا علیرضا خوابیده.هارد کامپیوترمنم سوخته نمیتونم بیشتر از این کمکت کنم این لینک دیگه بهترین چیزیه که میشه پیدا کرد همه فرومای خارجی هم یا از همون لینک سایت اصلی دارن استفاده میکنن یا. . . میخوان این یکی مال گوگل داکه خیلیم راحت میشه دانلود کرد فقط الان از توی این لینک میشه رام ری استوک و فایلای مودمو پیت و کرنل رو دانلود کرد البته با لینک مستقیم فقط یادت باشه که باید جیمیل داشته باشی احتمالا لینک دانلود رامم باید توش باشه من فعلا نمیتونم خودت یه سرچی کن تا فردا ببینم چی میشه فعلا با این سرعت افتضاح اینترنت برو این 400 مگ رو دان کن تا رامم پیدا کنم

https://docs.google.com/folder/d/0B-EoR_OK9GCgTkpQZTZKbVU0dkE/edit?pli=1

farshid2345678
18-08-2012, 09:28
دوستان عزیز من تونستم این لینک ها رو پیدا کنم.ولی لینک مستقیم نیست اما از هیچی بهتره.

دانلود رام اورکام ر 4.1.0 (http://www.4shared.com/get/RCn8NT5h/Overcome_7_Series_v410_Wipe.html)
رام ری استوک در 2پارت:
پارت یک (http://www.rodfile.com/1u67fy68z01e/New_Folder.part1.rar.html)
پارت دو (http://www.rodfile.com/6v5nziw30smz/New_Folder.part2.rar.html)
فایل مودم و gt-p 1000 که در لینک خود سایت قرار داره.از همون استفاده کنید.
دانلود کرنل اورکام (http://www.4shared.com/file/DJRYG1ii/002001-overcome_kernel_v400.html)

واسه پچ فارسی ساز هم از پست شماره 3 استفاده کنید.
درسته لینک مستقیم نیست اما کار راه اندازه دوستان عزیزم.

farshid2345678
18-08-2012, 10:34
تا حالا دو بار هنگام نصب این رام تبلتم بریک شده.
رام های دیگه این مشکل رو نداره.

bia2bama
18-08-2012, 13:18
تا حالا دو بار هنگام نصب این رام تبلتم بریک شده.
رام های دیگه این مشکل رو نداره.

واسه نصب هر رامی ممکنه با یه اشتباه تبلت بریک بشه باید ببینی مشکل از کجاست من تا حالا بیش از 20 بار این رامو و رام 4 سیانوژنو نصب کردم همچین مشکلی نداشتم
ممکنه فایلها موقع دانلود خراب شده باشند یا تبلتت روت نباشه یا بیسشو نصب نکرده باشی بعضی از رامهای کاستوم مثل این باید حتما قبلش رام ری استوک نصب کنید یا اتصال کامپیوترت وسط نصب قطع شه ببین مشکل کجاست

farshid2345678
18-08-2012, 14:25
حتما فایل ها خراب بوده دیگه.حالا نمیدونم چکارش کنم.

Peiman_Pn
31-08-2012, 11:58
http://tabfirmware.com/2012/01/romkernelp1000gsm-%e2%99%ab-overcome-7-series-v4-1-0-%e2%99%ab-overcome-kernel-v4-0-0-%e2%99%ab/

اين لينك همه فايلها رو در بر ميگيره

m3hran50
05-09-2012, 10:52
سلام
من این رام رو برای یکی از دوستان نصب کردم بسیار زیبا و عالی بود و خیلی راضی هست
رام قبلی هم 2.3.3 ارجینال بود فقط یه سوال داشتم این رفیق ما عادت داره با همین کابل رابط تبلت رو به usb تلویزیون وصل کنه و تلویزیون تبلت رو به عنوان یه کول دیسک میشناخته و اطلاعات حافظه مثل عکسها و فیلمها رو نمایش میداده ولی بعد از نصب این رام دیگه تلویزیون تبلت رو نمیشناسه و فقط شارژ میشه حالا اگر دوستان روشی رو میدونند یه راهنمایی بفرمایند
یا حق

hadikhani
09-09-2012, 22:57
سلام ...
دوست من ، كلا رامهايي كه براي P1000 مياد با رامهايي كه براي P1000 n و P1010 مياد متفاوته و تا جايي كه من ميدونم نميشه رامهاي هر كدوم رو روي اون يكي نصب كرد .

من يه تحقيق ميكنم اگه رام مناسبي براي p1000 n اومده بود قرار ميدهم ...

موفق باشيد ...

دوست عزیز من رام p1000 روی p1000n ریختم دیگه بالا نیومد.اشلا این کار رو نکن.

khmitco
20-09-2012, 17:56
باسلام دوست عزیز من هرکاری کردم فایل ری استوک دانلود کنم نشد این جمله را می نویسه Connection refused: www.teamovercome.net:80

bia2bama
20-09-2012, 20:13
باسلام دوست عزیز من هرکاری کردم فایل ری استوک دانلود کنم نشد این جمله را می نویسه connection refused: www.teamovercome.net:80

از لینک موجود در پست ٥٢ استفاده کن من خودم دیروز دانلود کردم

md_md_2600
22-12-2012, 17:35
با تشکر مجدد از دوست خوبمون که زحمت معرفی و آموزش نصب این رام رو کشیدن
من بدون هیچ مشکلی تونستم نصب کنم و به نظرم از رام استوک 2.3.3 که فارسی هم بود و قبلا نصب کرده بودم خیلی سریعتر و زیباتره
خدا به شما سلامتی و طول عمر عطا کند
یا حق

bavaria3
17-01-2013, 14:10
سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم : اول اینک گفتید فايل modem كه ضميمه كردم رو هم پس از دانلود در قسمت modem در odin قرار بديد من تو اودین گزینه مودم ندیدم یکی هست بنام phone منظورتون همینه؟
دوم اینکه از پست 52 دان کردم اون لینک یه گزینه داره بنام Hinweise und Hilfe که قابل دان نیست بهش کاری نداشته باشم؟
سوم اینکه یه فایل بنام GB_Stock_Safe_v5.tar دارم دان میکنم به حجم 375 مگ. تو همین فایل رام ری استوک با رام اورکام 4.1 هستش؟دیگه فایلی نمیخواد اضافه بر اینها؟
ببخشید سوالام زیاد شد چون میخوام شب این رام نصب کنم خواستم مطمئن باشم که چیز دیگه ای نمیخواد...
ممنون

bavaria3
17-01-2013, 20:26
کسی نیست راهنمایی کنه؟
فابل GB_Stock_Safe_v5.tar که حجمش 375 مگ بود رو از پست 52 دان کردم محتویاتش هیچ فایلی شبیه رام ری استوک و رام اوریکام نداره یعنی همش انگار مال یه رامه پس چیکارش کنم؟
الان من همه فایلا رو دان کردم ولی رام ری استوک و اوریکام نمیدونم کدومه...

bavaria3
18-01-2013, 19:54
ﺳﻼﻡ
ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ : ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻨﮏ ﮔﻔﺘﯿﺪ ﻓﺎﻳﻞ modem ﻛﻪ ﺿﻤﻴﻤﻪ ﻛﺮﺩﻡ ﺭﻭ ﻫﻢ ~ﺱ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ modem ﺩﺭ odin ﻗﺮﺍﺭ ﺑﺪﻳﺪ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺍﻭﺩﯾﻦ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﻣﻮﺩﻡ ﻧﺪﯾﺪﻡ ﯾﮑﯽ ﻫﺴﺖ ﺑﻨﺎﻡ phone ﻣﻨﻈﻮﺭﺗﻮﻥ ﻫﻤﯿﻨﻪ؟
ﺩﻭﻡ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺯ ~ﺳﺖ 52 ﺩﺍﻥ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﻟﯿﻨﮏ ﯾﻪ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻨﺎﻡ Hinweise und Hilfe ﮐﻪ ﻗﺎﺑﻞ ﺩﺍﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ؟
ﺳﻮﻡ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﻪ ﻓﺎﯾﻞ ﺑﻨﺎﻡ GB_Stock_Safe_v5.tar ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺍﻥ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﻪ ﺣﺠﻢ 375 ﻣﮓ. ﺗﻮ ﻫﻤﯿﻦ ﻓﺎﯾﻞ ﺭﺍﻡ ﺭﯼ ﺍﺳﺘﻮﮎ ﺑﺎ ﺭﺍﻡ ﺍﻭﺭﮐﺎﻡ 4.1 ﻫﺴﺘﺶ؟ﺩﯾﮕﻪ ﻓﺎﯾﻠﯽ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺑﺮ ﺍﯾﻨﻬﺎ؟
ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺳﻮﺍﻻﻡ ﺯﯾﺎﺩ ﺷﺪ ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺷﺐ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻡ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺩ...
ﻣﻤﻨﻮﻥ

ﻃﺒﻖ ﻣﻌﻤﻮﻝ ﺩﯾﺪﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻫﻢ ﮐﺴﯽ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩﺭﻓﺘﻢ ﻓﺎﯾﻼﺭﻭ ﭼﮏ ﮐﺮﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﺭﺍﻡ ﺍﻭﺭﯾﮑﺎﻡ 4.1 ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ~ﯾﺪﺍﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﺭﺍﻣﻮ ﺑﺮﺍﺣﺘﯽ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﻡ. ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺫﯾﺖ ﺷﺪﻡ ﺗﻮ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﺎﯾﻼ ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻧﺼﺐ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﺑﺮﻧﺨﻮﺭﺩ ﻭ ﺍﻻﻧﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﺍﻡ ﮐﻪ ﻧﺼﺒﻪ ﺍﯾﻦ ~ﺳﺖ ﺭﻭ ﻣﯿﺬﺍﺭﻡ ﻭ ﻓﻌﻼ ﮐﻠﻤﻪ ~ p ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺰﻧﻪ !ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﭼﺮﺍ.ﻣﯿﺮﻡ ﺑﺎﺯﯼ ﻭ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻡ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻩ...:dn:

ssrss
23-03-2013, 19:11
آقا ممنون ولی مال شما بلوتوثش درسته؟

ssrss
30-03-2013, 14:40
در ضمن اینم بگم این رام رام خوبیه
من با این رام تونستم بالاخره temple run 2 , moderncombat 4 رو بازی کنم
اون بلوتوثش هم درست کردم با یه برنامه حل شد ولی یه مشکل جدی دیگه اینه که نمیتونم تماس بگیرم:cg:
تا دکمه ی call رو میزنم میره تو صفحه اش ولی بلافاصله end call میده و میاد بیرون:bb:
البته اس ام اس میده (اونم قبلا علامت سوالی بود که به کمک یکی از بچه ها درست شد)
لطفا کمک کنید ممنون:sign_help:

peyman.sh
30-03-2013, 16:05
سلام هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند ؟

ssrss
31-03-2013, 01:48
سلام هیچ کدوم از لینک ها کار نمی کنند ؟
لینک های صفحه ی قبل به نظر سالمند

bahram khani ga
12-04-2014, 16:31
سلام
ممنون از همه دوستان
لطفا لینک سالم بزارید

bahram khani ga
13-04-2014, 17:06
سلام دوستان
رام 4.4.2 بسیار سبک نصب کردم
عالیه
اگه دوستان لازم بدونند اموزشش رو میزارم

adibshv
14-04-2014, 04:40
سلام لطف کنید قرار بدید ممنون میشم ببخشید یه سوال این cm-11 که تو سیانوژن هست میشه آندروید چند؟

MEHRDAD_ts
15-04-2014, 08:03
سلام لطف کنید قرار بدید ممنون میشم ببخشید یه سوال این cm-11 که تو سیانوژن هست میشه آندروید چند؟
4.4ب بالا.الان میشه 4.4.2

alo0077
02-01-2015, 16:15
دوستان این لینک دانلودهایی که میزارید چک هم کنید هیچ کدومشون کار نمیکنن