PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام فوق سریع و زیبای اندروید برای گوشی های سری ویندوز موبایل 6.x.x

alisayahe
18-03-2012, 16:30
معرفی رام :bt:

با سلام خدمت دوستان بنده رام 2.3.7 قبلی که معرفی کرده بودم خیلی خوب بود ولی مشکل زبان پارسی رو داشت به همین بهانه من بر این شدم این پست رو بزنم که هم یک رام فوق الاده زیبا و سریع رو با نام IceBread معرفی کنم که هم مشکل زبان فارسی و هم مشکل میکروفن روی بعضی گوشی ها حل شود!

قابل نصب بروی گوشی های زیر
Touch HD: Blackstone
HTC Touch Pro 2
Touch Diamond 2: Topaz
Touch Diamond: Diamond
HTC Touch Pro
Sony Ericsson: XPERIA X1

ویژگی های این رام واقعا فوق الاده عالی و سریع و زیبا

1-روت شده
2-نرم افزار Busybox از پیش نصب هست
3-اخرین ورژن Google Play به صورت پیش فرض نصب هست!
4-لایو والپیپر بروز شده
5-QuickPic
6-اخرین ورژن برنامه .......
8-سه بعدی بروز شده!!
9-تم فوق الاده اندروید بستنی حصیری!
10-میموری بهینه شده
11-بسیار سریع
12-مصرف باتری عالی
13-بوت انمیشن زیبای اندروید بستنی
14-پشتیبانی از زبان پارسی
15-سازگاری با adobe flash player 11.1
16-و غیره..............

اسکرین شات
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704066&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704067&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704068&stc=1&d=1332079936

معایب
1-رادیو اف ام کار نمی کند
2-بلوتوس روی بعضی گوشی ها باگ دارد
3-برای انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی باید از این برنامه استفاده کنید دانلود

نکات مهم قبل از نصب :ویژگی ها و معایب گفته ممکن است روی گوشی های مختلف متفاوت باشد لذا در صورت داشتن مشکلات نیاز دارید از ریکاوری دیگری استفاده کنید و در صورت داشتن مشکل گذارش دهید

دوستان توجه کنید اموزش نصب این رام را خیلی به زبان ساده توضیح دادم که همه بتوانند به راحتی نصب کند اون هایی که تا حالا نصب هم نکردند میتونند با اموزش قدم به قدم پیش برند و رام را نصب کنند به همین راحتی
دوستان فراموش نکند یه نسخه از رام اصلی که دانلود کردید رو یه جای هارد کپی کنید تا در صورت مشکل نیاز به دانلود مجدد نداشته باشید

اموزش نصب

قدم اول :ابتدا فایل شماره 1 را دانلود (http://www.mediafire.com/?3hl8fz0yf4c5jnw) کنید

سپس تغیرات زیر را روی ان به عمل بیاورید:
هماهنگ کردن تاچ

برای هماهنگ کردن تاچ بر اساس مدل گوشی خود نیاز دارید فایل ts-calibration مخصوص گوشی خود را بسازید

اموزش ساختن فایل ts-calibration

ابتدا این رام رو دانلود کنید http://htcandroid.xland.cz/FRX07.1_F...e_20110901.zip

بعد محتویاتشو به روت میموری کپی کنید بعد از پوشه startup فایل مخصوص گوشیتون رو به روت میموری(مسیر اصلی میموری) کپی کنید بعد از روی روت میموری فایل haret رو اجرا کنید بعد از اجرا خیلی خوب دقت کن که چه موقع یک مربع سفید کوچیک که ابتدا سمت چپ از بالا میاد-باید سریعا و خیلی دقیق هر جا که این مربعه میره دستتون رو روش بگذارید (اول سمت راست از بالا -بعد سمت راست از پایین -و بعد به سمت چپ از پایین جابه جا میشه)

بعد از بالا اومدن اون اندروید اگه دیدید که تاچ درست کار میکند یعنی شما موفق شدید فایل کالیبریشن را به دست بیاورید حالا اگر به هر دلیل دیدید که ناچ مشکل داره به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن (که با نام ts-calibration میباشد) را از رو روت میموری پاک کنید و بعد فایل haret رو اجرا کنید تا موقع نصب دوباره از شما بخواد فایل کالیبریشن دستی ساخته شود( یعنی دست گذاشتن روی همون چهار مربع) بعد از بالا امدن اندروید اگه تاچ درست کار کرد به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن مخصوص گوشیتونو از روت میموری کپی کنید و یه جایی نگه دارید و از این فایل کالیبریشن برای نصب رام های پارتیشن بندی دار استفاده کنید

قدم دوم : ابتدا فایل شماره 2 را دانلود (http://www.mediafire.com/?kql4aqdhulxqwzt) کنید

سپس تغییرات زیر را روی ان به عمل بیاورید
اماده کردن ریکاوری بر اساس مدل گوشی خود:
کپی کردن فایل استارت اپ مخصوص گوشی خود از ادرس nkpboot/startup به پوشه nkpboot

قدم سوم:
اماده سازی میموری کارت:
از حداقل یک عدد رم 4گیگ کلاس بالا استفاده کنید تا به حداکثر استفاده از سرعت و اجرای بازی ها بهرمند شوید ولی میتوانید حتی از رم یک گیگ تقلبی هم استفاده کنید!!!ولی به دلیل فشار بالایی که به دلیل پارتیشن بندی روی رم میاد در اولین بوت مقدار زیادی از رم اشغال میشود و باعث میشه که 50 مگابایت از رم تلف شه
پارتیشن بندی با نرم افزار (MiniTool Partition Wizard Home Edition 7.1 دانلود (http://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Home-Edition/3000-2094_4-10962200.html?part=dl-6285158&subj=dl&tag=button)) روی رم پارتیشن بندی با این نرم افزار هم خیلی اسون و ساده است اصلا نیاز به اموزش نداره فقط کافی که نرم افزار رو دانلود و اجرا کنید دیگه بقیه ماجرا رو خودتون میفهمید!
این چهار پارتیشن بندی باید با برنامه بالا روی رم انجام شود
پارتشن بندی پیشنهادی برای رم های بالای 4 گیگا بایت

*fat32- of your card =3gb
*ext2- 200mb for system
*ext2- 550mb for data
*ext2- 250mb for cache

توجه همه پارتیشن بندی ها باید در حالت primary در برنامه پارتیشن بندی انتخاب شود

توضیحات اضافه :منظور از ext2 و fat32 نوع file system میباشد که در برنامه پارتشن انتخاب میشود

امیدوارم مراحل پارتیشن بندی را دقیق و بدون مشکل به انجام برسانید

قدم پایانی:
1-رام تغیر یافته بر اساس قدم شماره 1 و 2 را به میموری کارت پارتیشن بندی شده کپی کنید
2-سپس گوشی ویندوز موبایل خود را هارد ریست کنید
3-htc sense را غیر فعال کنید:برای غیر فعال سازی به مسیر زیر بروید و تیک htc sense را بردارید start>setting>home
4-با فایل منیجر ویندوز موبایل به میموری کارت بروید سپس پوشه nkpboot را باز کنید و فایل haret.exe را اجرا کنید و دست خود را امده کنید برای زدن کلید ولوم پایین بعد از امدن این عبارت press volume down go to recovery........
سریعا کلید ولوم پایین را بزنید بسیار مهم
5-بعد از ورود به منو ریکاوری با ولوم کم و زیاد روی روی INSTALL FROM ZIP FILE بروید و با کلید تماس ان را انتخاب کنید و این فایل را ریکاوری کنید update-IceBread-V0.4-repaired.zip
و سپس بعد از پر شدن مستطیل و نمایش پیام INSTALL COMPLETED
با دکمه بک از روی گوشی به عقب بر میگردید و از همان منوهای ابی رنگ بالا REBOOT را انتخاب کنید و منتظر میشوید تا ویندوز موبایل بالا بیاید
6-فایل haret.exe را اجرا و به هیچی دست نزنید و منتظر شوید تا اندروید بالا بیاید :ay::bb: :41:

لازم به ذکر است کپی کردن مطالب بالا در سایت های دیگر هیچ موردی ندارد!!!
:ab:

فقط از دوستان خواهش میکنم هر کس دانلود کرد پست رو ستاره دار کنه تا این پست مهم شود و همه بتوانند از این رام واقعا عالی استفاده کنند.:please:

موفق باشید
با تشکر alisayahe

kaveh260
18-03-2012, 16:34
داداش تو ورژن قبلی G-sensor درست کار نمی کردن و صفحه نمایش اشتباهی می چرخید تو این درست شده و هچنین این ویرایش شده ی قبلیه یا کلا یه چیز دیگس؟

alisayahe
18-03-2012, 16:53
داداش تو ورژن قبلی G-sensor درست کار نمی کردن و صفحه نمایش اشتباهی می چرخید تو این درست شده و هچنین این ویرایش شده ی قبلیه یا کلا یه چیز دیگس؟

Updated G-sensor faster now!!!!

اسکرین شات اضافه شد

kaveh260
18-03-2012, 17:02
alisayahe عزیز می شه روی این نوع رام ها Sense اضافه کرد؟
آخه روی اون یکی نوع از اندروید ها می شه ولی چون تو این نوع فایل های sistem.ex2 و ..... نسیت نمی شه از اون روش استفاده کرد.
از اندروید نند چه خبر چون من تو یه سایت خارجی دیدم ولی ورژن بتا(برای تست بود) ومشکلاتی داشت.

alisayahe
18-03-2012, 17:22
alisayahe عزیز می شه روی این نوع رام ها sense اضافه کرد؟
آخه روی اون یکی نوع از اندروید ها می شه ولی چون تو این نوع فایل های sistem.ex2 و ..... نسیت نمی شه از اون روش استفاده کرد.
از اندروید نند چه خبر چون من تو یه سایت خارجی دیدم ولی ورژن بتا(برای تست بود) ومشکلاتی داشت.

برسی میکنم اگه امکانش بود خودم اموزش رو میزارم!

kaveh260
18-03-2012, 18:20
یه مشکل!وقتی رو haret کلیک می کنم 3 تا ویبره می زنه و هنگ می کنه چیکار کنم؟

kaveh260
18-03-2012, 20:06
فکر کنم این اندروید مشکل داره.با تعویض kernel تونستم وارد بایوس بشم ولی ریکاوری تموم شد و دوباره عملیات رو اغاز می کنم یه جا وای می ایسته و دیگه همون جا می مونه.لطفا راهنمایی کنید

alisayahe
18-03-2012, 20:07
یه مشکل!وقتی رو haret کلیک می کنم 3 تا ویبره می زنه و هنگ می کنه چیکار کنم؟

درود شما مراحل نصب را دقیق انجام دادید؟
فایل استارت اپ مخصوص گوشیتون رو به ادرس گفته شده کشیدید؟
هنگ که میکنه رو دقیق توضیح نمیدید منظورم اینه که اروری پیامی چیزی نمیده؟؟؟

alisayahe
18-03-2012, 20:15
درود شما مراحل نصب را دقیق انجام دادید؟
فایل استارت اپ مخصوص گوشیتون رو به ادرس گفته شده کشیدید؟
هنگ که میکنه رو دقیق توضیح نمیدید منظورم اینه که اروری پیامی چیزی نمیده؟؟؟

با عرض پوزش این فایل (http://s1.picofile.com/file/7332316769/st_up.zip.html) به پست یک اظافه میشود بعد از دانلود بر اساس گوشی خود به پوشه nkpboot که مربوط به فایل دانلود شماره 2 میشود کپی کنید

همچنین از این ریکاوری به جای فایل شماره 2 استفاده کنید (http://lb.rapidpars.com/3355043/19362/9/TiaCWM-V6-SD-RECOVERY-TOPAZ.zip)

مراحل بالا برای گوشی TOUCH HD لازم نیست

kaveh260
18-03-2012, 20:21
مراحل نصب رو کامل انجام دادم.
فایل استارت آپ درسته.
منظور از هنگ کردن اینکه وقتی اون خط که پر می شه می رسه به اخر همون طوری ثابت می مونه.

alisayahe
18-03-2012, 20:26
مراحل نصب رو کامل انجام دادم.
فایل استارت آپ درسته.
منظور از هنگ کردن اینکه وقتی اون خط که پر می شه می رسه به اخر همون طوری ثابت می مونه.

شما محض اطمینان چون این فایل استارت اپ دیفالت مخصوص گوشی touch hd میباشد اذا از استارت اپی که گذاشتم استفاده کن
و در صورت ادامه یافتن مشکل رم گوشی رو با نرم افزار sd formater پاکسازی کن و از اول پارتیشن بندی انجام بده

alisayahe
18-03-2012, 20:52
شما محض اطمینان چون این فایل استارت اپ دیفالت مخصوص گوشی touch hd میباشد اذا از استارت اپی که گذاشتم استفاده کن
و در صورت ادامه یافتن مشکل رم گوشی رو با نرم افزار sd formater پاکسازی کن و از اول پارتیشن بندی انجام بده

مثل اینکه نیاز به تستر هست!
اگه اینطور باشه فقط روی فعلا فقط روی touch hd عمل میکنه برای گوشی های دیگر باید تست و ویرایش شود

kaveh260
18-03-2012, 21:18
با عرض پوزش این فایل (http://s1.picofile.com/file/7332316769/st_up.zip.html) به پست یک اظافه میشود بعد از دانلود بر اساس گوشی خود به پوشه nkpboot که مربوط به فایل دانلود شماره 2 میشود کپی کنید

همچنین از این ریکاوری به جای فایل شماره 2 استفاده کنید (http://lb.rapidpars.com/3355043/19362/9/tiacwm-v6-sd-recovery-topaz.zip)

مراحل بالا برای گوشی touch hd لازم نیست

دارم دانلود می کنم.نتیجه را اعلام می کنم.

kaveh260
18-03-2012, 22:10
مشکل حل نشد.از قسمت haret می ره ولی تو قسمت بایوس می استه و اررور های مثا cant creat و unable و..... می یاد و نصب نمی شه

alisayahe
18-03-2012, 23:07
مثل اینکه نیاز به تستر هست!
اگه اینطور باشه فقط روی فعلا فقط روی touch hd عمل میکنه برای گوشی های دیگر باید تست و ویرایش شود

kaveh260
18-03-2012, 23:12
منظور از تستر یعنی افرادی که رام رو تست کنند یا اسم نرم افزار؟

alisayahe
18-03-2012, 23:31
alisayahe عزیز می شه روی این نوع رام ها sense اضافه کرد؟

فقط نند ریکاوری فعلا اموزشی برای نند اندروید ندادند چون نصبش بر از باگ به خاطر همین منتشر نمی کنند فعلا

alisayahe
18-03-2012, 23:33
منظور از تستر یعنی افرادی که رام رو تست کنند یا اسم نرم افزار؟

اره باید با ریکاوری های مختلف و کرنل های مختلف وووووو تست بشه ببنیم با کدوم سازگاره
kihon جان هنوز افی تو ی ا ه و

kaveh260
20-03-2012, 18:42
می شه اموزش نند ریکاوری رو بزاری چون گشتم اموزشش نبود!

alisayahe
22-03-2012, 15:34
می شه اموزش نند ریکاوری رو بزاری چون گشتم اموزشش نبود!

اموزش نند ریکاوری به همراه خود رام نند موجوده تا 2روز دیگه اموزش اماده میشه!

kaveh260
22-03-2012, 19:22
آموزش برای touch diamond هم قابل استفاده است یا فقط برای touch hd می زارید؟

alisayahe
22-03-2012, 22:06
آموزش برای touch diamond هم قابل استفاده است یا فقط برای touch hd می زارید؟

خیر متاسفانه فعلا برای تاچ اچ دی میباشدً

kaveh260
24-03-2012, 14:21
من ورژن 1.03 این رام رو دانلود کردم .haret کار می کنه و تمام مراحل رو می رم ولی تو قسمتی که انیمشن برای بوت اندروید می یاد می مونه و اون انیمشن تکرار می شه و تکرار می شه ولی وارد اندروید نمی شه.مشکل از چیه؟
گوشیم:touch diamond

kaveh260
25-03-2012, 17:56
معرفی رام :bt:

با سلام خدمت دوستان بنده رام 2.3.7 قبلی که معرفی کرده بودم خیلی خوب بود ولی مشکل زبان پارسی رو داشت به همین بهانه من بر این شدم این پست رو بزنم که هم یک رام فوق الاده زیبا و سریع رو با نام IceBread معرفی کنم که هم مشکل زبان فارسی و هم مشکل میکروفن روی بعضی گوشی ها حل شود!

قابل نصب بروی گوشی های زیر
Touch HD: Blackstone
HTC Touch Pro 2
Touch Diamond 2: Topaz
Touch Diamond: Diamond
HTC Touch Pro
Sony Ericsson: XPERIA X1

ویژگی های این رام واقعا فوق الاده عالی و سریع و زیبا

1-روت شده
2-نرم افزار Busybox از پیش نصب هست
3-اخرین ورژن Google Play به صورت پیش فرض نصب هست!
4-لایو والپیپر بروز شده
5-QuickPic
6-اخرین ورژن برنامه .......
8-سه بعدی بروز شده!!
9-تم فوق الاده اندروید بستنی حصیری!
10-میموری بهینه شده
11-بسیار سریع
12-مصرف باتری عالی
13-بوت انمیشن زیبای اندروید بستنی
14-پشتیبانی از زبان پارسی
15-سازگاری با adobe flash player 11.1
16-و غیره..............

اسکرین شات
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704066&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704067&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704068&stc=1&d=1332079936

معایب
1-رادیو اف ام کار نمی کند
2-بلوتوس روی بعضی گوشی ها باگ دارد
3-برای انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی باید از این برنامه استفاده کنید دانلود

نکات مهم قبل از نصب :ویژگی ها و معایب گفته ممکن است روی گوشی های مختلف متفاوت باشد لذا در صورت داشتن مشکلات نیاز دارید از ریکاوری دیگری استفاده کنید و در صورت داشتن مشکل گذارش دهید

دوستان توجه کنید اموزش نصب این رام را خیلی به زبان ساده توضیح دادم که همه بتوانند به راحتی نصب کند اون هایی که تا حالا نصب هم نکردند میتونند با اموزش قدم به قدم پیش برند و رام را نصب کنند به همین راحتی
دوستان فراموش نکند یه نسخه از رام اصلی که دانلود کردید رو یه جای هارد کپی کنید تا در صورت مشکل نیاز به دانلود مجدد نداشته باشید

اموزش نصب

قدم اول :ابتدا فایل شماره 1 را دانلود (http://www.mediafire.com/?3hl8fz0yf4c5jnw) کنید

سپس تغیرات زیر را روی ان به عمل بیاورید:
هماهنگ کردن تاچ

برای هماهنگ کردن تاچ بر اساس مدل گوشی خود نیاز دارید فایل ts-calibration مخصوص گوشی خود را بسازید

ابتدا این رام رو دانلود کنید http://htcandroid.xland.cz/FRX07.1_F...e_20110901.zip

بعد محتویاتشو به روت میموری کپی کنید بعد از پوشه startup فایل مخصوص گوشیتون رو به روت میموری(مسیر اصلی میموری) کپی کنید بعد از روی روت میموری فایل haret رو اجرا کنید بعد از اجرا خیلی خوب دقت کن که چه موقع یک مربع سفید کوچیک که ابتدا سمت چپ از بالا میاد-باید سریعا و خیلی دقیق هر جا که این مربعه میره دستتون رو روش بگذارید (اول سمت راست از بالا -بعد سمت راست از پایین -و بعد به سمت چپ از پایین جابه جا میشه)

بعد از بالا اومدن اون اندروید اگه دیدید که تاچ درست کار میکند یعنی شما موفق شدید فایل کالیبریشن را به دست بیاورید حالا اگر به هر دلیل دیدید که ناچ مشکل داره به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن (که با نام ts-calibration میباشد) را از رو روت میموری پاک کنید و بعد فایل haret رو اجرا کنید تا موقع نصب دوباره از شما بخواد فایل کالیبریشن دستی ساخته شود( یعنی دست گذاشتن روی همون چهار مربع) بعد از بالا امدن اندروید اگه تاچ درست کار کرد به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن مخصوص گوشیتونو از روت میموری کپی کنید و یه جایی نگه دارید و از این فایل کالیبریشن برای نصب رام های پارتیشن بندی دار استفاده کنید

قدم دوم : ابتدا فایل شماره 2 را دانلود (http://www.mediafire.com/?kql4aqdhulxqwzt) کنید

سپس تغییرات زیر را روی ان به عمل بیاورید
اماده کردن ریکاوری بر اساس مدل گوشی خود:
کپی کردن فایل استارت اپ مخصوص گوشی خود از ادرس nkpboot/startup به پوشه nkpboot

قدم سوم:
اماده سازی میموری کارت:
از حداقل یک عدد رم 4گیگ کلاس بالا استفاده کنید تا به حداکثر استفاده از سرعت و اجرای بازی ها بهرمند شوید ولی میتوانید حتی از رم یک گیگ تقلبی هم استفاده کنید!!!ولی به دلیل فشار بالایی که به دلیل پارتیشن بندی روی رم میاد در اولین بوت مقدار زیادی از رم اشغال میشود و باعث میشه که 50 مگابایت از رم تلف شه
پارتیشن بندی با نرم افزار (MiniTool Partition Wizard Home Edition 7.1 دانلود (http://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Home-Edition/3000-2094_4-10962200.html?part=dl-6285158&subj=dl&tag=button)) روی رم پارتیشن بندی با این نرم افزار هم خیلی اسون و ساده است اصلا نیاز به اموزش نداره فقط کافی که نرم افزار رو دانلود و اجرا کنید دیگه بقیه ماجرا رو خودتون میفهمید!
این چهار پارتیشن بندی باید با برنامه بالا روی رم انجام شود
پارتشن بندی پیشنهادی برای رم های بالای 4 گیگا بایت

*fat32- of your card =3gb
*ext2- 200mb for system
*ext2- 550mb for data
*ext2- 250mb for cache

توجه همه پارتیشن بندی ها باید در حالت primary در برنامه پارتیشن بندی انتخاب شود

توضیحات اضافه :منظور از ext2 و fat32 نوع file system میباشد که در برنامه پارتشن انتخاب میشود

امیدوارم مراحل پارتیشن بندی را دقیق و بدون مشکل به انجام برسانید

قدم پایانی:
1-رام تغیر یافته بر اساس قدم شماره 1 و 2 را به میموری کارت پارتیشن بندی شده کپی کنید
2-سپس گوشی ویندوز موبایل خود را هارد ریست کنید
3-htc sense را غیر فعال کنید:برای غیر فعال سازی به مسیر زیر بروید و تیک htc sense را بردارید start>setting>home
4-با فایل منیجر ویندوز موبایل به میموری کارت بروید سپس پوشه nkpboot را باز کنید و فایل haret.exe را اجرا کنید و دست خود را امده کنید برای زدن کلید ولوم پایین بعد از امدن این عبارت press volume down go to recovery........
سریعا کلید ولوم پایین را بزنید بسیار مهم
5-بعد از ورود به منو ریکاوری با ولوم کم و زیاد روی روی INSTALL FROM ZIP FILE بروید و با کلید تماس ان را انتخاب کنید و این فایل را ریکاوری کنید update-IceBread-V0.4-repaired.zip
و سپس بعد از پر شدن مستطیل و نمایش پیام INSTALL COMPLETED
با دکمه بک از روی گوشی به عقب بر میگردید و از همان منوهای ابی رنگ بالا REBOOT را انتخاب کنید و منتظر میشوید تا ویندوز موبایل بالا بیاید
6-فایل haret.exe را اجرا و به هیچی دست نزنید و منتظر شوید تا اندروید بالا بیاید :ay::bb: :41:

لازم به ذکر است کپی کردن مطالب بالا در سایت های دیگر هیچ موردی ندارد!!!
:ab:

فقط از دوستان خواهش میکنم هر کس دانلود کرد پست رو ستاره دار کنه تا این پست مهم شود و همه بتوانند از این رام واقعا عالی استفاده کنند.:please:

موفق باشید
با تشکر alisayahe
حل مشکل اجرا نشدن این رام روی گوشی های دیگر:
فایل اصلی update-IceBread-V0.4-repaired.zip رو از حالت فشرده خارج کنید وارد پوشه ی system بشید سپس پوشه media رو باز کنید و فایل bootanimation.zip رو حذف کنید و این (http://www.rodfile.com/1z1umhz38avk/bootanimation.zip.html) فایل رو جایگزین اون کنید.
سپس دوباره فایل هایی که از حالت فشرده خارج کردید رو فشرده کنید.حالا فایل شما اماده شده و می تونید نصبش کنید(من این روش رو touch diamondامتحان کردم و نمی دونم که رو گوشی های دیگه هم جواب می ده یا نه)
برای اطمینان به جای فایل دوم از این (http://www.mediafire.com/?p03cej4lmx4b3u5) فایل استفاده کنید

Milo.Metallboy
25-03-2012, 18:09
اگه روی دیاموند کار بده پس باید روی تاچ3g هم کار بده
پست ارسال شده توسط موبايل

kaveh260
25-03-2012, 18:17
احتمال داره.مشکل اصلیش این بدون که انیمیشن بوتش سنگین بود!

LEO K
26-03-2012, 00:07
اگه روی دیاموند کار بده پس باید روی تاچ3g هم کار بده
پست ارسال شده توسط موبايل

از یه طرف ربط داره و از یه طرف ربط نداره ، الان مدل cpu ها یکیه ولی الان گوشی ای مثل تاچ دو هیچ وقت یه اندروید درست حسابی براش نیومد .
فکر کنم بهترین راه تست کردنه

alisayahe
28-03-2012, 22:56
دوستان توجه کنید که دلیل این که یه اندروید خوب برای تاچ 2 نمیاد پرندازنده اون نیست پردازنده همه این سری گوشی یکی هستند دلیل اصلیش میتونه روزولوشن 320x240 باشه!

RedApple
12-04-2012, 05:29
سلام به دوستان زحمت کش.نمیدونم چرا وقتی فایل زیپ شده update-IceBread-V0.4-repaired.zip رو باز می کنم و تغییرات که داخلش ایجاد می کنم بعد دوباره زیپش میکنم ودر موقع استفاده در ریکاوری انتخابش که می کنم نصب نمیشه.کسی میتونه کمک کنه

LEO K
12-04-2012, 07:11
سلام به دوستان زحمت کش.نمیدونم چرا وقتی فایل زیپ شده update-icebread-v0.4-repaired.zip رو باز می کنم و تغییرات که داخلش ایجاد می کنم بعد دوباره زیپش میکنم ودر موقع استفاده در ریکاوری انتخابش که می کنم نصب نمیشه.کسی میتونه کمک کنه

دوست من شما چه تغییراتی رئ ایجاد میکنید ؟

RedApple
12-04-2012, 21:19
تغییراتی که ایجاد می کنم مثلا اینکه wifi این رام کار نمیکنه برای اینکه اصلاحش کنم میرم از رامهای دیگه قسمت wifi رو جایگزین wifi این رام می کنم و دوباره زیپش می کنم ولی موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.و همجنین مثلا اینکه کالیبره نبودن رام TiaGB2.3.7 2012 .وقتی فایل زیپ شده رو باز میکنم و ts calibration اصلاح شده رو جایگزین میکنم بازم تو موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.نمیدونم مشکل از چیه

LEO K
12-04-2012, 21:33
تغییراتی که ایجاد می کنم مثلا اینکه wifi این رام کار نمیکنه برای اینکه اصلاحش کنم میرم از رامهای دیگه قسمت wifi رو جایگزین wifi این رام می کنم و دوباره زیپش می کنم ولی موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.و همجنین مثلا اینکه کالیبره نبودن رام tiagb2.3.7 2012 .وقتی فایل زیپ شده رو باز میکنم و ts calibration اصلاح شده رو جایگزین میکنم بازم تو موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.نمیدونم مشکل از چیه

خب دوست من هر فایلی رو که نمیشه جابه جا کرد ، بعضی مواقع تغییرات ، تغییر در کد هست که فقط به همون ورزن میخوره

RedApple
13-04-2012, 10:46
با سلام.رو گوشیه blackstone نصب کردم ولی wifi مشکل داره وقتی wifi رو روشن میکنی میره برای scan و همینجوری میمونه و هیچی پیدا نمیکنه در حالی که مودم wifi روشن وقابل کانکت شدنه

LEO K
14-04-2012, 16:51
با سلام.رو گوشیه blackstone نصب کردم ولی wifi مشکل داره وقتی wifi رو روشن میکنی میره برای scan و همینجوری میمونه و هیچی پیدا نمیکنه در حالی که مودم wifi روشن وقابل کانکت شدنه

دوست من تو بخش گوشی خودتون این سوال رو بپرسید از این به بعد ولی این مورد به درایورش مربوط میشه

شما یه بار دیگه نصب کنید اندروید رو شاید حل شد

RedApple
14-04-2012, 21:00
مرسی از راهنماییتون ولی با ریکاوریه topaz هم که به نظر من یکی از ریکاوریهای خیلی خوبه نصبش کردم ولی بازم همون مشکل scan رو برای wifi داشت.

LEO K
14-04-2012, 22:48
مرسی از راهنماییتون ولی با ریکاوریه topaz هم که به نظر من یکی از ریکاوریهای خیلی خوبه نصبش کردم ولی بازم همون مشکل scan رو برای wifi داشت.

البته شما یه بار تو ویندوز وای فای رو روشن کنید و باز برید تو اندروید ببینید اینجوریه

RedApple
20-04-2012, 08:13
دوست عزیز اینکاری که شما گفتی رو هم تست کردم یعنی تو ویندوز wifi رو روشن و کانکت شدم بعد رفتم به اندروید ولی بازم erorr میده.

LEO K
20-04-2012, 09:06
دوست عزیز اینکاری که شما گفتی رو هم تست کردم یعنی تو ویندوز wifi رو روشن و کانکت شدم بعد رفتم به اندروید ولی بازم erorr میده.

چند جا یه سوال رو می پرسید

ایراد از کرنل اندروید هست

RedApple
20-04-2012, 09:13
آخه کسی راهنمایی نمی کنه .میشه راهنمایی کنید که از چه کرنلی باید استفاده کنم؟

LEO K
20-04-2012, 09:56

دوست من از این ورژن استفاده کنید

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1167324

gorbesia
21-04-2012, 23:09
سلام عزیزان
وقتی فایل فشرده را باز میکنید و تغییراتی انجام میدهید و دوباره ارا زیپ میکنید .
حالا هر دوفایل یعنی فایل اصلی را بیاورید روی دسکتاب و فایلی را هم که زیپ کرده اید هم همینطور .
صفحات را کوچک کنید که همزمان بتوانید هر دو فایل را بررسی کنید .

خوب property فایل اصلی را کلیک کنید و به تب ARCHIVE بروید و همینطور فایلی را که خودتان بعد از تغییرات
زیپ کردید . انرا هم PROPERTY بگیرید و به تب ARCHIVE بروید . حالا ببینید تفاوت در چیست ؟

درست است . اگر دقت کنید می بینید که فایل اصلی با HOST OS ..... یا LINUX یا DOS زیپ شده ولی فایلی
که شما بعد از تغییرات زیپ کرده اید با HOST OS بله WINDOWS زیپ شده است و این مشکل کار است
چون در اندروید ریکاوری فایل زیپ شده WINDOWS اجرا نمیشود .

موفق باشید
gorbesia

RedApple
22-04-2012, 18:03
سلام ممنون از راهنماییتون.حالا این مشکل رو چطوری میتونم حلش کنم؟یعنی چطوری باید زیپش کنم؟

gorbesia
22-04-2012, 23:59
سلام ممنون از راهنماییتون.حالا این مشکل رو چطوری میتونم حلش کنم؟یعنی چطوری باید زیپش کنم؟

سلام عزیز

با برنامه peazip که اگر در گوگل سرچ کنید قطعا پیدا میکنید و اگر 1 در هزار پیدا نکردید بفرمائید تا
برایتان اپلود کنم .

توجه داشته باید نجوه کار به این شکل است که فایلهای مورد نظرتان را در یک فولدر با نام کامل
مثلا رامی که باز کردید و تغییراتی در ان داده اید . حالا میخواهید بصورت فایل zip ولی با .......
host os مثلا DOS انرا فشرده کنید تا در ریکاوری رام نمایان و اجرا شود .

شما برنامه PEAZIP را باز میکنید و فولدر مورد نظر را هر جا که هست در ان ادرس میدهید . فرضا
دسکتاب . خوب روی دسکتاب از نوار سمت چپ کلیک میکنید تمام فایلها و فولدرهای دسکتاب
در سمت راست نوار بنمایش در میاید . فابل یا فولدر مورد نظر را رویش کلیک میکنید و داخل ان
3 یا 4 یا هر چند تا فایل برای ADD ( زیپ شدن ) وجود دارد با کلیک چپ هر چند تا فایل را ابی
میکنید و با کلیک راست روی ADD کلیک میکنید . در صقحه ای که باز میشود از کشویی سمت
چپ ZIP را انتخاب میکنید و از کشوئی سمت راست SINGLE VOLUME را . اینها زیر مجموعه
تب Archive از منوی یالا هستند . حالا به تب Advance میروید و فقط از کشوئی Alogrithm گزینه
aes 256 را انتخاب میکنید و به سایر موارد دست نمیزنید .

در پائین صفحه روی OK کلیک میکنید تا فایل زیپ شما با الگوریتم DOS فشرده شود و فایل فشرده
شده را هم در ان صفحه و هم در همان فولدری که فایلها را برای فشرده سازی اماده کرده بودید
میبینید . اگر احتمالا نام فایل زیپ با نام فایل فشرده ای که مد نظرتان است تفاوت داشت با کلیک
راست RENAME را انتخاب و فایل زیپ درست شده خودتان را دقیقا مانند نام فایل زیپ اولیه که باز
کردید و تغییرات را در ان انجام دادید نامگذاری میکنید و اگر PROPERTY این فایلتان را کلیک کنید
در تب Archive مشاهده میکنید که host os با الگوریتم DOS که قابلیت استفاده مانند فایل اصلی را دارد , ثبت شده است .

توضیح اینکه فایلهای رام معمولا با الگوریتم LINUX و DOS و یا به تنهایی با یکی از این دو الگوریتم یعنی DOS یا LINUX فشرده میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند .

موفق باشید
gorbesia

gorbesia
23-04-2012, 10:18
سلام عزیزان

ظاهرا بدلیل اشفتگی در نحوه اموزش و عدم ارائه توضیحی باز و کاملا روشن توسط استارتر تاپیک بنظر میرسد
تا کنون کسی این رام را نتوانسته شسته و رفته نصب کند و تاپیک نتیجه ای جز معرفی صرف , اموزش دیگری
جهت اموختن حد اقل برای بنده بی تجربه مورد دیگری را در بر ندارد .

لذا خواهش میکنم از عزیزانی که موفق به نصب این رام شده اند حد اقل یک نفر پیدا شود و در مورد نحوه عملکرد رام و مواردی که کار میکند و یا کار نمیکند یک توضیحی بدهد تا بنده و امثال بنده که دانشی در اینگونه
موارد نداریم حد اقل 2 کلمه از تجربیات بزرگان استفاده کنیم .

در ضمن خواهش دیگری از استارتر تاپیک دارم که صرفا اقدام به معرفی رام ننمایند و اموزشهای لازم را هم همراه با معرفی رام در بطن تاپیک بفرمایند و هر تاپیکی را که استارت میکنند نصفه و نیمه رها نکنند و به مورد
دیگری بپردازند چون با این وضعیت کاربرانی چون بنده که اطلاعات کمی در این راستا دارند سر در گم میشوند
و نمیدانند کدام یک از موارد را دنبال کنند .

در پایان لطف بفرمایند اگر تاپیکی به حد اقل نتیجه نمیرسد از مدیران قسمت درخواست کنند تا تاپیکهایی که
در انها دیگر حرفی برای گفتن نمیماند را بسته اعلام کنند تا موجب سر در گمی عزیزان نشود .

باتشکر و عذرخواهی . مطالب را صرفا در جهت نظم دادن به تاپیکها اظهار نمودم و هدف دیگری نیست .

gorbesia

RedApple
23-04-2012, 16:14
سلام خدمت جناب آقای gorbesia.خسته نباشید ممنون از راهنمایی و وقتی که برای بچها میزارید.من 1روش دیگه هم برای جابه جایی فایلها امتحان کردم که جواب داد.به این صورت که رو فایل زیپ شده کیلیک کردم که اتومات با وینرر باز میشه برای extract شدن.تواین لحظه تمامی پوشه های داخل فایل زیپ شده مشخص میشه که حالا میشه به داخل این پوشه ها رفت و تمامیه تغییراتو انجام داد.
با تشکر از شما

mehrdad-p
25-04-2012, 14:32
:sign_help:
سلام
من تعداد زیادی انروید نصب کردم روی گوشیم (Touch pro2) اما خیلی بده که هربار بخوای بیای داخل ویندوز بعد اندروید رو بزنی!!!
راه حلی هست که از بنیاد گوشی اندروید بشه؟
یعنی فقط اندروید نصب باشه روی گوشی ... خیلی گشتم اما نتیجه نداد
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه... اندروید این مدلی بد نیست اما خوبم نیست
ممنون

LEO K
26-04-2012, 05:33
:sign_help:
سلام
من تعداد زیادی انروید نصب کردم روی گوشیم (touch pro2) اما خیلی بده که هربار بخوای بیای داخل ویندوز بعد اندروید رو بزنی!!!
راه حلی هست که از بنیاد گوشی اندروید بشه؟
یعنی فقط اندروید نصب باشه روی گوشی ... خیلی گشتم اما نتیجه نداد
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه... اندروید این مدلی بد نیست اما خوبم نیست
ممنون

دوست من هست ولی باگ زیاد داره و قابل استفاده نیست ف همین روش بهتره

gorbesia
27-04-2012, 08:59
سلام خدمت جناب آقای gorbesia.خسته نباشید ممنون از راهنمایی و وقتی که برای بچها میزارید.من 1روش دیگه هم برای جابه جایی فایلها امتحان کردم که جواب داد.به این صورت که رو فایل زیپ شده کیلیک کردم که اتومات با وینرر باز میشه برای extract شدن.تواین لحظه تمامی پوشه های داخل فایل زیپ شده مشخص میشه که حالا میشه به داخل این پوشه ها رفت و تمامیه تغییراتو انجام داد.
با تشکر از شما

سلام عزیز

درست است برای اکسترکت کردن بنده هم از winrar استفاده میکنم و وارد فایلها میشوم .

ولی صحبت بنده بر سر دوباره فشرده کردن بعد از تغییرات بود که شما فایلهایی را که به هر تقدیر

تغییراتی در انها ایجاد کرده اید را چگونه مجددا فشرده میکنید ؟

اگر با winrar فشرده نمائید تمام فایلها که به یک فایل تبدیل میشود با host os .... windows

compress خواهد شد که در تب ارشیو از زیر مجموعه property فایل فشرده ای که ساختید

میتوانید انرا ملاحظه فرمائید که قابلیت اجرا در لینوکس را ندارد .

در هر صورت هر طور که راحت هستید و کارتان را راه میاندازد همانطور انجام دهید !

موفق باشید
gorbesia

gorbesia
27-04-2012, 09:19
تغییراتی که ایجاد می کنم مثلا اینکه wifi این رام کار نمیکنه برای اینکه اصلاحش کنم میرم از رامهای دیگه قسمت wifi رو جایگزین wifi این رام می کنم و دوباره زیپش می کنم ولی موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.و همجنین مثلا اینکه کالیبره نبودن رام TiaGB2.3.7 2012 .وقتی فایل زیپ شده رو باز میکنم و ts calibration اصلاح شده رو جایگزین میکنم بازم تو موقع نصب نمیتونه نصبش کنه.نمیدونم مشکل از چیه

سلام عزیزان

درست است wifi کار نمیکند و دلیلش هم اینست که در بعضی از رامها نوع برنامه نویسی رام
بشکلی انجام شده که با mac address منطقه ای که نویسنده رام اقدام به تهیه رام کرده است
همخوانی دارد و مورد international را در نظر نگرفته و صرفا به area zone خودش اکتفا کرده و این رام هم متاسفانه یکی از ان رامهاست .

و متاسفانه source رام هم block است و نمیشود به ان دسترسی پیدا کرد تا تغییرات لازم را
در ان انجام دهیم که رام , mac adress منطقه ما را شناسائی کند . و اگر به قسمتadvanced تنظیمات wifi نگاه کنید . میبینید که mac add = unavailable و در نتیجه ip add = unavailable نمایان است . اینست که زیاد خودتان را خسته نکنید .

البته این نظر شخصی بنده هست حالا شما هر طور دوست دارید عمل کنید .

موفق باشید
gorbesia

RedApple
27-04-2012, 21:08
سلام خدمت شما و عرض ادب.در رابطه با جابه جایی فایلها اگه با همون winrar تغییرات رو ایجاد کنید بعد برنامه winrar رو ببندید تغییراته ایجاد شده داخلش میمونه.در رابطه با wifi هم خیلی تغییرات از رامهای دیگه براش ایجاد کردم اما نشد که نشد.بلوتوسش هم مشکل داره ولی سرعتش خیلی خوبه ظاهرش هم قشنگه.
در کل ممنون از راهنماییاتون.

gorbesia
28-04-2012, 09:24
سلام خدمت شما و عرض ادب.در رابطه با جابه جایی فایلها اگه با همون winrar تغییرات رو ایجاد کنید بعد برنامه winrar رو ببندید تغییراته ایجاد شده داخلش میمونه.در رابطه با wifi هم خیلی تغییرات از رامهای دیگه براش ایجاد کردم اما نشد که نشد.بلوتوسش هم مشکل داره ولی سرعتش خیلی خوبه ظاهرش هم قشنگه.
در کل ممنون از راهنماییاتون.

سلام عزیز

کاملا و تحقیقا حق با شماست .

بگذریم . از هر روشی در مورد باز و فشرده کردن فایلها همانطور که عرض کردم راحت تر هستید , استفاده کنید . چندان مهم نیست . اما در مورد wifi عرض میکنم به همین سادگی نمیشود فایل رام دیگری را جایگزین فایلی در رام دیگر کرد بدلیل اینکه هر یک از فایلها در یک رام با چندین مورد مختلف و راه اندازی چندین سخت افزار گوشی در ارتباط است .

ولی با همه این تفاسیر همت و پشتکار شما را در رسیدن به هدف جهت حل مشکل تحسین میکنم . ادامه دهید عزیز .

موفق باشید
gorbesia

RedApple
29-04-2012, 18:15
سلام خسته نباشید.ممنون از لطفتون. من یه مشکل دارم اونم اینجاست که تقریبا با همه رامهای آندرویدی که تا حالا نصب کردم موقع پخش موزیک یا حتی همون زنگ خوردن گوشی هر چندثانیه 1بار وسط پخش خش میفته یعنی یه گیر کوچولو میکنه ولی تواین رام همچنین مشکلی رو ندیدم این از چی میتونه باشه وچجوری میشه حلش کرد؟و اینکه چطوری میتونم شکل ظاهری این رامو داخل رام TiaGB.2.3.7 جایگزین بکنم.

gorbesia
29-04-2012, 20:56
سلام خسته نباشید.ممنون از لطفتون. من یه مشکل دارم اونم اینجاست که تقریبا با همه رامهای آندرویدی که تا حالا نصب کردم موقع پخش موزیک یا حتی همون زنگ خوردن گوشی هر چندثانیه 1بار وسط پخش خش میفته یعنی یه گیر کوچولو میکنه ولی تواین رام همچنین مشکلی رو ندیدم این از چی میتونه باشه وچجوری میشه حلش کرد؟و اینکه چطوری میتونم شکل ظاهری این رامو داخل رام TiaGB.2.3.7 جایگزین بکنم.

سلام عزیز

گیر کردن موزیک رینگتونها مربوط به اندازه و فرمت نوع موزیک مورد استفاده است و در مورد پخش
موزیک به player ای که در رام نصب شده و بازهم نوع و فرمت موزیک دخیل هستند .

البته ناگفته نماند خود رام مهمترین عامل این دو مشکل است ولی شما برای اطمینان از نوع زنگ
و فرمت و اندازه ان میتوانید یک قسمت کوتاه از یک موزیک را با نرم افزار mp3 cutter و با زمان
کوتاه مثلا 10 ثانیه جدا کنید و انرا با یک برنامه converter به mp4a - ogg - mp3 - wma و سایر فرمتها تبدیل کنید و روی گوشی بریزید و با موزیک پلیرتان انها را فراخوانی کنید تا پخش شود و نتیجه را ببینید که کدام فرمت بهترین وضعیت را دارد اگر اینهم مشکل داشت دیگر قطعا ناسازگاری رام با گوشی و سیستم سخت افزاری گوشی شماست و متاسفانه باید از قید این رام بگذرید ولی اگر درست پخش شد و مشکلی نداشت انوقت باید بفکر نوع فرمت و اندازه طول موزیک
مناسبی که جواب داده باشید و خودتان رینگتونهای مختلف با فرمت مناسب بسازید و از انها استفاده کنید . ولی در کل بیشتر روی فرمت موزیکها فوکوس کنید تا اندازه انها .

در مورد شکل ظاهری ایکنها و سایر قسمتهای یک رام جهت استفاده روی رام دیگر سه مقوله ریکاوری برای نوع و شکل و انیمیشن بالا امدن رام . و دیگری module رام است که شکل ظاهری صفحات رام را تشکیل میدهد و نهایتا zimage است که کار رنگ بندی ایکنهای برنامه نویسی شده را عهده دار است .

حالا اگر شما بتوانید میان این سه گزینه با رام ارتباط برقرار کنید موفق شده اید تا از ظاهر یک رام روی رام دیگری استفاده کنید که قاعدتا مقدور نیست یا حد اقل با هنگ کردنها و فریز شدنهای متوالی بدلیل ارتباط فایلهای تشکیل دهنده یک رام با رام دیگر روبرو خواهید شد .

ولی بصورت یک تم که فقط فرضا دسکتاب گوشی شکل و شمایل دیگری داشته باشد مواردی وجود دارد که با توجه به مختصات اندازه صفحه اسکرین گوشی مانند حالت کالیبره کردن . میتوانید با جستجو در سایتهای نرم افزاری اندرویدها پیدا کنید و روی گوشی نصب کنید تا موقع نمایش صفحه اولیه شکل و شمایل ایکنها رنگ و اندازه دیگری بخود بگیرد مانند یک background .

موفق باشید
gorbesia

موفق باشید
gorbesia

hadi500
06-05-2012, 21:14
حل مشکل اجرا نشدن این رام روی گوشی های دیگر:
فایل اصلی update-IceBread-V0.4-repaired.zip رو از حالت فشرده خارج کنید وارد پوشه ی system بشید سپس پوشه media رو باز کنید و فایل bootanimation.zip رو حذف کنید و این (http://www.rodfile.com/1z1umhz38avk/bootanimation.zip.html) فایل رو جایگزین اون کنید.
سپس دوباره فایل هایی که از حالت فشرده خارج کردید رو فشرده کنید.حالا فایل شما اماده شده و می تونید نصبش کنید(من این روش رو touch diamondامتحان کردم و نمی دونم که رو گوشی های دیگه هم جواب می ده یا نه)
برای اطمینان به جای فایل دوم از این (http://www.mediafire.com/?p03cej4lmx4b3u5) فایل استفاده کنید
سلام
من از فایل های این دوستمون استفاده کردم رو تاچ پرو
کلمات فارسی را جدا مینویسه
wifi درسته اما بلوتوث کار نمیکنه.
تو پست اول گفته شده برا وصل شدن به رایانه از این برنامه استفاده کنن.چیزی نیست در قسمت دانلود.

naser_yk12
12-02-2013, 16:06
با سلام و خسته نباشید
آقا اگه میشه لینک این فای رو درس کنید ممنون میشم
http://htcandroid.xland.cz/FRX07.1_F...e_20110901.zip

Mr.Mobile
12-02-2013, 22:11
با سلام و خسته نباشید
آقا اگه میشه لینک این فای رو درس کنید ممنون میشم
http://htcandroid.xland.cz/frx07.1_f...e_20110901.zip

دوست عزیز میشه بگی این فایل چی هست؟ تا من بذارم

naser_yk12
14-02-2013, 11:22
داداش تو صفحه ی اول گذاشتین اینو میگم:

كد:

naser_yk12
15-02-2013, 12:32
داداش تو صفحه ی اول گذاشتین اینو میگم:

كد: