PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام فوق سریع و زیبای اندروید برای گوشی های سری ویندوز موبایل 6.x.x

alisayahe
18-03-2012, 17:52
معرفی رام :bt:

با سلام خدمت دوستان بنده رام 2.3.7 قبلی که معرفی کرده بودم خیلی خوب بود ولی مشکل زبان پارسی رو داشت به همین بهانه من بر این شدم این پست رو بزنم که هم یک رام فوق الاده زیبا و سریع رو با نام IceBread معرفی کنم که هم مشکل زبان فارسی و هم مشکل میکروفن روی بعضی گوشی ها حل شود!

قابل نصب بروی گوشی های زیر
Touch HD: Blackstone
HTC Touch Pro 2
Touch Diamond 2: Topaz
Touch Diamond: Diamond
HTC Touch Pro
Sony Ericsson: XPERIA X1

ویژگی های این رام واقعا فوق الاده عالی و سریع و زیبا

1-روت شده
2-نرم افزار Busybox از پیش نصب هست
3-اخرین ورژن Google Play به صورت پیش فرض نصب هست!
4-لایو والپیپر بروز شده
5-QuickPic
6-اخرین ورژن برنامه .......
8-سه بعدی بروز شده!!
9-تم فوق الاده اندروید بستنی حصیری!
10-میموری بهینه شده
11-بسیار سریع
12-مصرف باتری عالی
13-بوت انمیشن زیبای اندروید بستنی
14-پشتیبانی از زبان پارسی
15-سازگاری با adobe flash player 11.1
16-و غیره..............

اسکرین شات
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704066&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704067&stc=1&d=1332079936

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=704068&stc=1&d=1332079936

معایب
1-رادیو اف ام کار نمی کند
2-بلوتوس روی بعضی گوشی ها باگ دارد
3-برای انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی باید از این برنامه استفاده کنید دانلود (http://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Home-Edition/3000-2094_4-10962200.html?part=dl-6285158&subj=dl&tag=button)

نکات مهم قبل از نصب :ویژگی ها و معایب گفته ممکن است روی گوشی های مختلف متفاوت باشد لذا در صورت داشتن مشکلات نیاز دارید از ریکاوری دیگری استفاده کنید و در صورت داشتن مشکل گذارش دهید

دوستان توجه کنید اموزش نصب این رام را خیلی به زبان ساده توضیح دادم که همه بتوانند به راحتی نصب کند اون هایی که تا حالا نصب هم نکردند میتونند با اموزش قدم به قدم پیش برند و رام را نصب کنند به همین راحتی
دوستان فراموش نکند یه نسخه از رام اصلی که دانلود کردید رو یه جای هارد کپی کنید تا در صورت مشکل نیاز به دانلود مجدد نداشته باشید

اموزش نصب

قدم اول :ابتدا فایل شماره 1 را دانلود (http://www.mediafire.com/?3hl8fz0yf4c5jnw) کنید

سپس تغیرات زیر را روی ان به عمل بیاورید:
هماهنگ کردن تاچ

برای هماهنگ کردن تاچ بر اساس مدل گوشی خود نیاز دارید فایل ts-calibration مخصوص گوشی خود را بسازید

اموزش ساختن فایل ts-calibration

ابتدا این رام رو دانلود کنید http://htcandroid.xland.cz/FRX07.1_F...e_20110901.zip

بعد محتویاتشو به روت میموری کپی کنید بعد از پوشه startup فایل مخصوص گوشیتون رو به روت میموری(مسیر اصلی میموری) کپی کنید بعد از روی روت میموری فایل haret رو اجرا کنید بعد از اجرا خیلی خوب دقت کن که چه موقع یک مربع سفید کوچیک که ابتدا سمت چپ از بالا میاد-باید سریعا و خیلی دقیق هر جا که این مربعه میره دستتون رو روش بگذارید (اول سمت راست از بالا -بعد سمت راست از پایین -و بعد به سمت چپ از پایین جابه جا میشه)

بعد از بالا اومدن اون اندروید اگه دیدید که تاچ درست کار میکند یعنی شما موفق شدید فایل کالیبریشن را به دست بیاورید حالا اگر به هر دلیل دیدید که ناچ مشکل داره به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن (که با نام ts-calibration میباشد) را از رو روت میموری پاک کنید و بعد فایل haret رو اجرا کنید تا موقع نصب دوباره از شما بخواد فایل کالیبریشن دستی ساخته شود( یعنی دست گذاشتن روی همون چهار مربع) بعد از بالا امدن اندروید اگه تاچ درست کار کرد به ویندوز موبایل برگردید و فایل کالیبریشن مخصوص گوشیتونو از روت میموری کپی کنید و یه جایی نگه دارید و از این فایل کالیبریشن برای نصب رام های پارتیشن بندی دار استفاده کنید

قدم دوم : ابتدا فایل شماره 2 را دانلود (http://www.mediafire.com/?kql4aqdhulxqwzt) کنید

سپس تغییرات زیر را روی ان به عمل بیاورید
اماده کردن ریکاوری بر اساس مدل گوشی خود:
کپی کردن فایل استارت اپ مخصوص گوشی خود از ادرس nkpboot/startup به پوشه nkpboot

قدم سوم:
اماده سازی میموری کارت:
از حداقل یک عدد رم 4گیگ کلاس بالا استفاده کنید تا به حداکثر استفاده از سرعت و اجرای بازی ها بهرمند شوید ولی میتوانید حتی از رم یک گیگ تقلبی هم استفاده کنید!!!ولی به دلیل فشار بالایی که به دلیل پارتیشن بندی روی رم میاد در اولین بوت مقدار زیادی از رم اشغال میشود و باعث میشه که 50 مگابایت از رم تلف شه
پارتیشن بندی با نرم افزار (MiniTool Partition Wizard Home Edition 7.1 دانلود (http://download.cnet.com/MiniTool-Partition-Wizard-Home-Edition/3000-2094_4-10962200.html?part=dl-6285158&subj=dl&tag=button)) روی رم پارتیشن بندی با این نرم افزار هم خیلی اسون و ساده است اصلا نیاز به اموزش نداره فقط کافی که نرم افزار رو دانلود و اجرا کنید دیگه بقیه ماجرا رو خودتون میفهمید!
این چهار پارتیشن بندی باید با برنامه بالا روی رم انجام شود
پارتشن بندی پیشنهادی برای رم های بالای 4 گیگا بایت

*fat32- of your card =3gb
*ext2- 200mb for system
*ext2- 550mb for data
*ext2- 250mb for cache

توجه همه پارتیشن بندی ها باید در حالت primary در برنامه پارتیشن بندی انتخاب شود

توضیحات اضافه :منظور از ext2 و fat32 نوع file system میباشد که در برنامه پارتشن انتخاب میشود

امیدوارم مراحل پارتیشن بندی را دقیق و بدون مشکل به انجام برسانید

قدم پایانی:
1-رام تغیر یافته بر اساس قدم شماره 1 و 2 را به میموری کارت پارتیشن بندی شده کپی کنید
2-سپس گوشی ویندوز موبایل خود را هارد ریست کنید
3-htc sense را غیر فعال کنید:برای غیر فعال سازی به مسیر زیر بروید و تیک htc sense را بردارید start>setting>home
4-با فایل منیجر ویندوز موبایل به میموری کارت بروید سپس پوشه nkpboot را باز کنید و فایل haret.exe را اجرا کنید و دست خود را امده کنید برای زدن کلید ولوم پایین بعد از امدن این عبارت press volume down go to recovery........
سریعا کلید ولوم پایین را بزنید بسیار مهم
5-بعد از ورود به منو ریکاوری با ولوم کم و زیاد روی روی INSTALL FROM ZIP FILE بروید و با کلید تماس ان را انتخاب کنید و این فایل را ریکاوری کنید update-IceBread-V0.4-repaired.zip
و سپس بعد از پر شدن مستطیل و نمایش پیام INSTALL COMPLETED
با دکمه بک از روی گوشی به عقب بر میگردید و از همان منوهای ابی رنگ بالا REBOOT را انتخاب کنید و منتظر میشوید تا ویندوز موبایل بالا بیاید
6-فایل haret.exe را اجرا و به هیچی دست نزنید و منتظر شوید تا اندروید بالا بیاید :ay::bb: :41:

لازم به ذکر است کپی کردن مطالب بالا در سایت های دیگر هیچ موردی ندارد!!!
:ab:

فقط از دوستان خواهش میکنم هر کس دانلود کرد پست رو ستاره دار کنه تا این پست مهم شود و همه بتوانند از این رام واقعا عالی استفاده کنند.:please:

موفق باشید
با تشکر alisayahe

parsa_6706
20-03-2012, 19:21
با تشکر!
کاش میشد رو x2 هم نصب کرد،کاااااش!

LEO K
21-03-2012, 00:01
با تشکر!
کاش میشد رو x2 هم نصب کرد،کاااااش!

دوست من x2 به شدت دارای محدودیت هست و هیچ کدوم از این موارد براش امکان پذیر نیست .

موفق باشید

Milo.Metallboy
21-03-2012, 09:30
روی htc toch 3g نمیشه ؟
پست ارسال شده توسط موبايل

LEO K
22-03-2012, 09:30
روی htc toch 3g نمیشه ؟
پست ارسال شده توسط موبايل

خیر دوست من

موفق باشید و عیدتون مبارک

2028
23-03-2012, 13:20
این اندرویید نند شدس یا اجرایی از روی مموری کارته بعد روش نصب روی x1 با اونا یکیه .و مشکل شارژنشدن حله

LEO K
23-03-2012, 17:17
این اندرویید نند شدس یا اجرایی از روی مموری کارته بعد روش نصب روی x1 با اونا یکیه .و مشکل شارژنشدن حله

خیر نند نیست و از مموری اجرا میشه موفق باشید

2028
25-03-2012, 21:36
سلام ببخشید لینک مورد دارد اگر امکان داره فایل های اندرویید را به تفکیک گوشی ها جدا کنید مثلا فایل کی پد برای x1 نیست من از اندرویید های دیگر کپی کردم
2حین شارژ باطری گرم میشه موردی نداره
3-من گوشی را hspl نکردم اما نصب شد تفاوت با hspl چیه
4لینک ایراد داره چون مهمه تکرار کردم
5 سرعت اجرای بازی کمه
ممنون میشم جواب بدین مرسی سال خوبی داشته باشید

LEO K
26-03-2012, 00:15
سلام ببخشید لینک مورد دارد اگر امکان داره فایل های اندرویید را به تفکیک گوشی ها جدا کنید مثلا فایل کی پد برای x1 نیست من از اندرویید های دیگر کپی کردم
2حین شارژ باطری گرم میشه موردی نداره
3-من گوشی را hspl نکردم اما نصب شد تفاوت با hspl چیه
4لینک ایراد داره چون مهمه تکرار کردم
5 سرعت اجرای بازی کمه
ممنون میشم جواب بدین مرسی سال خوبی داشته باشید

من مواردی که عمومی هست رو جواب میدم

2-اگه از 41 درجه بیشتر نشه ایرادی نداره
3-هیچ فرقی نداره اگه هارد اس پی ال کنید
5-دو دلیل داره ، یکی اینکه ایکس وان خیلی سخت افزار قوی ای نداره و دلیل دوم هم کند بودن میکرو اس دیتون شاید عامل کندی باشه

موفق باشید

neema
26-03-2012, 05:26
امتیازش تو neocore چنده؟
آخه بیشتر رام هایی که نصب کردم امتیازشون زیر 20 بود ( غیر از F1 CyanogenMod 7) و بیشتر بازی ها یا اجرا نمیشن یا خیلی کند
ممنون

saeedfarzi
26-03-2012, 06:52
سلام این رام روی hd2 کار نمیکنه؟

LEO K
26-03-2012, 14:32
سلام این رام روی hd2 کار نمیکنه؟

خیر

هزار ماشاالله رام اس دی برای hd2 ریخته و یکی از یکی بهتر هستن ، تو انجمن خودش بپرسید راحت راهنماییتون میکنند

موفق باشید

LEO K
26-03-2012, 14:33
امتیازش تو neocore چنده؟
آخه بیشتر رام هایی که نصب کردم امتیازشون زیر 20 بود ( غیر از f1 cyanogenmod 7) و بیشتر بازی ها یا اجرا نمیشن یا خیلی کند
ممنون

من نمیدونم ولی این مورد کندی که میگید به میکرو اس دی خیلی بستگی داره

موفق باشید

9887
04-04-2012, 18:52
سلام ورژن جدید اندروید نند x1 کجاست

LEO K
04-04-2012, 22:46

دوست من هنوز به دلیل مشغله قرار ندادم ، امشب سعی میکنم قرار بدم

LEO K
05-04-2012, 00:04

بفرما (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2795521)

milad_msm
14-05-2012, 20:56
سلام خسته نباشید.
من فایل startup مخصوص x1 رو نتونستم پیدا کنم.تو فایل zip نبود!لطف میکنید جداگانه برای دانلود بزاریدش.
ممنون
موفق باشید

mskahoo
16-06-2012, 16:39
سلام خسته نباشید.
من فایل startup مخصوص x1 رو نتونستم پیدا کنم.تو فایل zip نبود!لطف میکنید جداگانه برای دانلود بزاریدش.
ممنون
موفق باشید

فکر کنم بشه از فایل startup نسخه ی دیگه استفاده کرد (همه شبیه هم هستن ! )

یه startup برای ورژن ext3 داشتم ، آپلود کردم ، شاید به درد بخوره ( خودم هنوز تست نکردم این رام رو ، تست میکنم اگه شد اطلاع میدم)

mskahoo
16-06-2012, 18:16
آقا من این رامو تست کردم ، نصب نشد اصلا !

وسط کار یه دفعه فریز میشه و باید گوشی رو ریست کنم
این نکته رو هم باید بگم که مراحل نصبی که تو پست اول بود اصلا کامل نبود و من هیچی ازش نفهمیدم ، کاری که من کردم این بود :
اول رم رو پارتیشن بندی کردم
دوم فایل مربوط به رام رو که از xda گرفتم رو کپی کردم رو رم ، و haret رو اجرا کردم !

دوستان حرفه ای اگه میتونن راهنمایی کنن واسه نصب درست این رام (لینک دانلود رام رو هم اگه دارید بزارید لطفا - غیر از لینکی که تو xda هست )

LEO K
16-06-2012, 18:24
آقا من این رامو تست کردم ، نصب نشد اصلا !

وسط کار یه دفعه فریز میشه و باید گوشی رو ریست کنم
این نکته رو هم باید بگم که مراحل نصبی که تو پست اول بود اصلا کامل نبود و من هیچی ازش نفهمیدم ، کاری که من کردم این بود :
اول رم رو پارتیشن بندی کردم
دوم فایل مربوط به رام رو که از xda گرفتم رو کپی کردم رو رم ، و haret رو اجرا کردم !

دوستان حرفه ای اگه میتونن راهنمایی کنن واسه نصب درست این رام (لینک دانلود رام رو هم اگه دارید بزارید لطفا - غیر از لینکی که تو xda هست )

دوست من برای رام اس دی برای X1 بهترین رام رام زیر هست :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199962
موفق باشید

mskahoo
16-06-2012, 20:29
دوست من برای رام اس دی برای X1 بهترین رام رام زیر هست :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199962
موفق باشید

ممنون دوست عزیز ، ولی ظاهر رام خیلی واسم مهمه ، مثلا رام ArcDroid ،خیلی زیبا بود ولی کارایی نداشت و پاکش کردم.
این رام هم به خاطر شباهت ظاهریش به نسخه 4 آندروید خواستم نصب کنم !
سایتهای ایرانی دیگه رو هم گشتم ، کسی توضیح نداده بود راجع به نحوه صحیح نصب ، سایت xda هم که اصلا هیچی (100 صفحه پیج داشت ، آدم سرگیجه میگیره !!! :ag:)

حالا یه بار دیگه پارتیشن بندی میکنم و دوباره تلاش میکنم شاید درست شد !

hamed_re
23-07-2012, 13:47
سلام دوستان
من امتحان کردم شد
به شما هم توصیه می کنم که حتما نصب بکنید
ظاهرش زیباست

mrbala
04-11-2012, 13:14
دوست من x2 به شدت دارای محدودیت هست و هیچ کدوم از این موارد براش امکان پذیر نیست .

موفق باشید
با توجه به گذر زمان ، این محدودیت ها رفع نشده هنوز؟

alirezaimate
18-12-2012, 17:13
دوستان تورو خدا به داد ما برسید .. کسی رام آنروید سراغ نداره که رو x2 جواب بده؟؟؟؟!!!!! :020::020:

9887
18-12-2012, 23:34
دوستان تورو خدا به داد ما برسید .. کسی رام آنروید سراغ نداره که رو x2 جواب بده؟؟؟؟!!!!! :020::020:

اگه این فایل ها که میزارم برا گوشی شما موجود باشه میتونید از اندرویید استفاده کنید چون فایل start up .hert exe. ts calibration میخوای که متاسفانه نیست باید قید اندرویید را بزنی البته فایل ts calibration و start up را میشه یه جورایی ردیف کرد اما مسئله مهم hert exe است که نیست اگه به برنامه نویسی واردی ببین میتونی بنویسی یانه بقیش را با همکاری درستش میکنیم

nooraldin
11-03-2013, 19:42
سلام خدمت دوستان.گوشی من xperia x1 هست.این رام روی گوشی من نصب نمیشه.هر کاری هم که گفتین کردم اما نشد و وقتی که روی فایل haret کلیک میکنی بعد از چن ثانیه ری استارت میشه! اما جالب اینجاست که بقیه ی رام های اندروید بدون دردسر نصب میشه!سوال دیگه اینکه چرا این رام های اندروید روی رام اصلی win6.1 بالا میاد اما روی رام کاستوم win6.5 نمیاد؟؟؟:be::dy:

nooraldin
11-03-2013, 19:49
سلام خدمت دوستان.گوشی من xperia x1 هست.این رام روی گوشی من نصب نمیشه.هر کاری هم که گفتین کردم اما نشد و وقتی که روی فایل haret کلیک میکنی بعد از چن ثانیه ری استارت میشه! اما جالب اینجاست که بقیه ی رام های اندروید بدون دردسر نصب میشه!سوال دیگه اینکه چرا این رام های اندروید روی رام اصلی win6.1 بالا میاد اما روی رام کاستوم win6.5 نمیاد؟؟؟:be::dy:

behzad_deniz
04-03-2015, 17:01
سلام
خیلی ممنون بابات پست خوبتون
من بعد از مدت ها با این پست تونستم تمام فایل هارو پیدا کنم و نصب کنم . فقط 2 تا مشکل دارم .
1) وقتی بوت باز میشه صفحه سروته کار می کنه و برعکسه .
2 ) تاچ گوشی کار نمیکنه
ممنون میشم راهنمایی کنید
گوشی xperia x1