PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر داغ : آپدیت جدید pr 3.1 برای n8-e7-c7-c601 ارائه می شود

dadash_ari
25-03-2012, 17:35
سلام

دوستان خوشحال هستم که این خبر خوش رو بهتون بدم که آپدیت جدید برای گوشی های نوکیا symbian ^3 سری اول که شامل n8-c7-e7-c601 خواهد بود ارائه خواهد شد
این در حالی هست که تا قبل از این گفته شده بود این گوشی ها بعد از بله دیگر آپدیت نخواهند شد
اما امروز وبلاگ مای نوکیا این مطلب رو منتشر کرد و تاریخ ارائه رو هم مشخص کرده
سیمبین بله رو pr 3 نامگذاری کردن و p3.1 چی میتونه باشه ؟ شاید بله کارلا ؟ FP1 ؟
تبریک به سیمبین های ^3 و امیدوارم عیدی خوبی باشه براتون و این اتفاق سر موعد مقرر بیفته
موفق باشید

PR3.1 Update coming to older S^3 (N8/C7/E7 etc) scheduled for June 25-July 1st. #BelleFP1 (http://mynokiablog.com/2012/03/25/pr3-1-update-coming-to-older-s3-n8c7e7-etc-scheduled-for-june-25-july-1st-bellefp1/)

http://mynokiablog.com/wp-content/uploads/2012/03/PR-3.1-600x280.jpg (http://mynokiablog.com/wp-content/uploads/2012/03/PR-3.1.jpg)

ICEman tipped us that @hkotabychua said there’s an update coming to the older Symbian^3 handsets. First, it’s good to hear that an update is coming. Second, there’s a date attached. Week 26 of 2012. That’s June 25th to July 1st.
PR3.0 is Belle, PR3.1 – Belle FP1?
This source has previously been correct, e.g. dates for the Nokia Belle update.
http://mynokiablog.com/2012/02/07/nokia-mexico-site-updated-with-nokia-belle-update-instructions-belle-coming-this-week-feb-8-still-on-track (http://mynokiablog.com/2012/02/07/nokia-mexico-site-updated-with-nokia-belle-update-instructions-belle-coming-this-week-feb-8-still-on-track/)
(+Another story previous, as well as info on Anna)
Though we are also still waiting on whether FP1 appears for newer Belle devices next week (end of March)
http://mynokiablog.com/2012/03/08/rumour-pr2-0-nokia-carlanokia-belle-fp1-appearing-as-update-at-end-of-march/
This is the tweet and translation:
Обновление PR 3.1 для первого поколения S^3 смартфонов (N8, C7 и т.п.) запланировано на wk26/2012. Последняя неделя июня. #nokia#symbian

Update PR 3.1 for the first generation S ^ 3 smartphones (N8, C7, etc.) is scheduled forwk26/2012. The last week of June. # nokia # symbian

منبع رو هم در لینک ها میتونید ببینید و پیگیری کنید و خودتون مشاهده کنید
موفق باشید

araz2020
25-03-2012, 17:50
واقعا!!!!!!!!!!

REZ@HTC2
25-03-2012, 18:31
این آپدیت جدید pr 3.1 چی هست ؟
چه امکاناتی داره؟

EmmaWLove
25-03-2012, 19:41
این آپدیت جدید pr 3.1 چی هست ؟
چه امکاناتی داره؟

پیش تر نوکیا قول این آپدیت رو واسه گوشی های S^3 داده بود.
اونجوری که من خبر دارم این آپدیت تمامی باگ ها و مشکلات Belle رو حل میکنه. مسلماً توی این آپدیت مشکل ویدئو پلیر حل میشه. احتمال داره یه سری امکانات جدید توی این آپدیت اضافه بشه.

kingofuser
25-03-2012, 19:55
خوبه گوشی ایی که بیشتر از 2 ساله امده هنوز داره ساپورتش میکنه بعد این همه سال داره میفهه ساپورت یعنی چی

nani9000
25-03-2012, 19:59
دوستان تاریخش به شمسی کی میشه؟

nani9000
25-03-2012, 20:15
خودم پیدا کردم اگه 25june باشه میشه 5 تیر اگه 25 july باشه میشه 4 مرداد

maxomid
25-03-2012, 23:11
سلام..
خب به دوستان تبریک میگم..
از وقتی که نوکیا اعلام کرده بود که FP1 فقط برای 701 700 603 هست همه فکر میکردیم دیگم ساپورت گوشی هایی مثل C6-01 N8 C7 تمام شده نوکیا نشان داد که هنوز این گوشی های فراموش نشده..

اما بزارید یکم در مورد اینکه چرا نوکیا FP1 رو برای 701 700 603 در نظر گرفت و PR.3.1 رو برای C6-01 N8 C7 X7 در نظر گرفت صحبت کنیم.

ببنید الان همگی ما از اخرین ورژن Belle یعنی 609 داریم استفاده میکنیم...
کسانی که 701 700 603 دارند کاملا میدونند که این ورژن 609 Belle از تمام سخت افزار این گوشی ها استفاده نمیکنه و بیشتر با هامون سخت افزاری گوشی های قبلی مچ شده.
نوکیا FP1 رو امده برای 701 700 603 بهینه کرده تا از تمام سخت افزار این گوشی های استفاده بشه. برای این اپدیت رو فقط برای این 3 گوشی ارائه میکنه.

و از اونجایی که گوشی هایی مثل C7 N8 و... هنوز فروش بسیار خوبی دارند نوکیا PR.3.1 رو در نظر گرفته که باگ ها فعلی Belle رو بطرف کنه و احتمالا امکانات جدید رو اضافه کنه...
این یعنی برای هر رده اپدیت مشخص با توجه به سخت افزارشون ارائه میکنه. این یعنی مطمئن در هردو اپدیت PR.3.1 و FP1 شاهد افزایش سرعت رفع باگ ها و ارتقا کارکرد سیستم عامل خواهیم بود.

باید به این ساپورت نوکیا افرین گفت.

860301011
25-03-2012, 23:16
بابا دم نوکیا گرم، والا من انتظار اینهمه ساپرت برای c7 خودم نداشتم!

still2sm3
25-03-2012, 23:39
واقعا سورپرایز شدم*****دم این نوکیا گرم بااین ساپرتش+++ولی باید یکم رو ساپرت نرم افزارا و بازی هاش تمرکز کنه@درسته که نوکیا خیلی نرم افزاروبازی داره ولی خیلی وقته چیز جدیدی نیومده```````
امادر کل نوکیا بهترین ساپرتر دنیاست

nani9000
25-03-2012, 23:44
pr3.1 مخفف چیه؟

maxomid
25-03-2012, 23:56
pr3.1 مخفف چیه؟

سلام..
ببین PR3 در اصل هامون Belle هست و PR 3.1 مثل هامون FP1 یا سرویس پک هست..

مطمئن تفاوت این اپدیت ها به خاطر تفاوت سخت افزاری دو سری گوشی ها و مچ شدن بهتر سخت افزار هست.
FP1 برای 808 701 700 603
PR 3.1 برای X7 E7 N8 C7 C6-01 E6

موفق باشید

maxomid
26-03-2012, 00:16
واقعا سورپرایز شدم*****دم این نوکیا گرم بااین ساپرتش+++ولی باید یکم رو ساپرت نرم افزارا و بازی هاش تمرکز کنه@درسته که نوکیا خیلی نرم افزاروبازی داره ولی خیلی وقته چیز جدیدی نیومده```````
امادر کل نوکیا بهترین ساپرتر دنیاست

سلام..
منم موافق هستم..
وقتشه دیگه کم کم نوکیا روی ساپورت نرم افزار و بازی های hd جدید یکم تمرکز کنه.
الان چند وقته برای سیمبین بازی HD جدید نه امده.

البته این اپدیت ها با بهتر شدن و توسعه بیشتر این سیستم عامل و افزایش فروشش خودش باعث میشه که تولید کنندگان بازی و نرم افزار تمایل به ارائه و پورت بازی ها و نرم افزار جدید پیدا کنند...

چون الان اندروید و IOS که میبنیم زیاد براشون بازی و نرم افزار تولید میکنند یکی از دلایلش فروش زیادشون هست که این خودش باعث سود تولید کنند بازی و نرم افزار هست و بیشتر به اونها تمایل دارند

S.H.A.H.R.O.K.H
26-03-2012, 00:42
بابا ساپورتش خوبه که خوبه....من با ios 4 هم راضیم...5 و 5.1 و 6 نمیخوام...هر چند 4s خودش 5.0.1 هستش...ولی اگه واقع بین باشیم نوکیا فعلا داره گوشیهاش رو گرد گیری یا همون باگ گیری میکنه...بل یه سری مشکلاتی داشت که هنوز رفع نشده...
برند معتبر بیشتر میاد رو رضایت کاربراش به خاطر نرم افزار و بازی کار میکنه...
الان از مشتری های من 99 درصدشون وقتی که به بل آپدیت میکنم 2 روز بعد برمیگردن که آقا دانگریدش کن با آنا !!!!! من هم یه کاغذ a3 چاپ کردم که نوکیا دانگرید نمیشه...در صورت اطمینان آپدیت کنید...
قربونش برم بازی و نرم افزار هم که نداره...فقط مشتریها رو میپیچونم...
یه کم واقع بین باشیم خوبه...نوکیا با سیمبین کاری از پیش نمیبره...وین فون 8 آینده نوکیا در سالهای آتی خواهد بود...
یه چیزی هم یادم افتاد...ای خاک تو سر نوکیا بکنم با این دو سیم کارتش....منظورم x2-02 هستش...
کاش یکی بخرید ببینید چه افتضاحی کاشته...آنتن دهی در حد صفر هستش...مسیجهات از 50 تا بره بالاتر گوشی دیگه میهنگه تا مسیج رو باز کنه...سرعت گوشی با انداختن یه رم 8 گیگ و پر کردن 4 گیگش میشه ژیان...حاضرم قسم بخورم cpu 200 هم روش نیست...ریستارتهای متوالیش هم بماند...موقعی که کار داری ریستارت میشه...از 10 تا گوشی 9 تاش مشکل داره...هیچکس هم نیست بگه خرت به جند...
در عوض نوکیا asha 300 رو زده cpu 1 gig و بعدش باهاش که کار کردم تاچش افتضاح بود...سرعتش خوب ولی تاچش مضخرف...کیفیت صفحه نمایش زیر آفتاب هم بمونه...
به جای اینکه بیاد لااقل یه دو سیم کارته درست و حسابی بزنه که من هی بهش فحش ندم که چرا ضرر کردم میاد گوشیهای رده پایین چرت میزنه...asha200 هم که بماند...از پلاستیک درجه 7 درست شده....دستت که بگیری فورا میفهمی...
حالا فعلا بهترین دو سیم کارته با پشتیبانی 4 باند همین galaxy y pro هستش با قیمت 350 و اندروید..
حالا هی نوکیا نوکیا کنید ...n9 که بماند...انگار واژه هنگ با n9 آغاز شد...آپدیتش هم قربونش برم 6 ماه یک بار هستش...یه تیم ژاپنی که کمتر از 50 نفرند دارن روی پورت برنامه و بازی براش کار میکنن...
این n9 بدجور به من ضرر زد...خدا به نوکیا ضرر بزنه الهی...
وسلام...

still2sm3
26-03-2012, 01:01
بابا ساپورتش خوبه که خوبه....من با ios 4 هم راضیم...5 و 5.1 و 6 نمیخوام...هر چند 4s خودش 5.0.1 هستش...ولی اگه واقع بین باشیم نوکیا فعلا داره گوشیهاش رو گرد گیری یا همون باگ گیری میکنه...بل یه سری مشکلاتی داشت که هنوز رفع نشده...
الان از مشتری های من 99 درصدشون وقتی که به بل آپدیت میکنم 2 روز بعد برمیگردن که آقا دانگریدش کن با آنا !!!!! من هم یه کاغذ a3 چاپ کردم که نوکیا دانگرید نمیشه...در صورت اطمینان آپدیت کنید...
یه کم واقع بین باشیم خوبه...نوکیا با سیمبین کاری از پیش نمیبره...وین فون 8 آینده نوکیا در سالهای آتی خواهد بود...
یه چیزی هم یادم افتاد...ای خاک تو سر نوکیا بکنم با این دو سیم کارتش....منظورم x2-02 هستش...
کاش یکی بخرید ببینید چه افتضاحی کاشته...آنتن دهی در حد صفر هستش...مسیجهات از 50 تا بره بالاتر گوشی دیگه میهنگه تا مسیج رو باز کنه...سرعت گوشی با انداختن یه رم 8 گیگ و پر کردن 4 گیگش میشه ژیان...حاضرم قسم بخورم cpu 200 هم روش نیست...ریستارتهای متوالیش هم بماند...موقعی که کار داری ریستارت میشه...از 10 تا گوشی 9 تاش مشکل داره...هیچکس هم نیست بگه خرت به جند...
در عوض نوکیا asha 300 رو زده cpu 1 gig و بعدش باهاش که کار کردم تاچش افتضاح بود...سرعتش خوب ولی تاچش مضخرف...کیفیت صفحه نمایش زیر آفتاب هم بمونه...
به جای اینکه بیاد لااقل یه دو سیم کارته درست و حسابی بزنه که من هی بهش فحش ندم که چرا ضرر کردم میاد گوشیهای رده پایین چرت میزنه...asha200 هم که بماند...از پلاستیک درجه 7 درست شده....دستت که بگیری فورا میفهمی...
حالا فعلا بهترین دو سیم کارته با پشتیبانی 4 باند همین galaxy y pro هستش با قیمت 350 و اندروید..
حالا هی نوکیا نوکیا کنید ...n9 که بماند...انگار واژه هنگ با n9 آغاز شد...آپدیتش هم قربونش برم 6 ماه یک بار هستش...یه تیم ژاپنی که کمتر از 50 نفرند دارن روی پورت برنامه و بازی براش کار میکنن...
وسلام...

:dw:

EmmaWLove
26-03-2012, 07:55
وسلام...

سلام دوست من:bt:
یعنی واقعاً 99 درصد مشتریای شما میخوان از Belle به Anna دانگرید کنن؟!!!!!!
والا ما هر کسی رو که دیدیم از Belle راضی بود. توی همین موبایلستان به جز 3 یا 4 نفر بقیه به شدت از Belle راضی بودن و کسی دنبال دانگرید نبود. خب دلیل اون 99 درصدی که میخواستن دانگرید کنن چی بود؟؟؟ حتی همشون با flv مشکل داشتن:ag: چی بگم والا...
Belle مشکل خاصی نداره...
در مورد N9 کاملاً با نظر شما مخالفم. بابا کاربرایی که N9 دارن هیچکدومشون حرفی از هنگ نمیزنن. کسائی که از N9 ناراضی هستن به خاطر کمبود برنامه و بازیه. یه سری زیاد با اینترفیسش راحت نیستن. برای اولین باره که میشنوم N9 مشکل هنگ داره. خودمم یه مقدار کمی با N9 کار کردم و چیزی به جز راحتی و سرعت زیاد ندیدم. حالا بازم کسائی که N9 دارن باید این موضوع رو مشخص کنن. بعدش تا اینجای کار آپدیت های خوبی واسه N9 اومده. شما انتظار دارین هر ماه واسه گوشی آپدیت بیاد؟؟؟
در مورد x2-02 و سری asha نظری ندارم. من با هیچکدمشون کار نکردم. یعنی واقعاً اینقدر داغونه؟؟؟
یه موضوع دیگه اینکه اونقدرام بازی و برنامه نوکیا کم نیست که شما مشتریارو رد میکنی. مگه مشتریا دنبال چین؟؟؟؟ از نظر برنامه من حدود 650 تا برنامه مخصوص S^3 رو کامپیوترم دارم که به نظر میرسه کامل باشه. مگه مشتری میخواد آپولو هوا کنه یا میخواد برنامه هسته ای اجرا کنه. بازی هم تعدادش کم نیست. حدود 20 تا بازی HD گیم لاف واسه این گوشی ها ریلیز شده. انواع Angry Bird واسه این گوشی ها ریلیز میشه. بازی های شرکت های 10tons و Colorbox و Gamelion و EA هم به اندازه کافی واسه این گوشی ها میاد. بازی های ریز و درشت زیادی داره. دیگه اونقدری بازی داره که بشه کار مشتری رو راه اینداخت.

nani9000
26-03-2012, 08:34
وسلام...

همین n9 که شما میگی این قابلیت رو داری که با سه سیستم عاملandroid4,wp,meego کار کنه و تا چند وقت دیگه در دسترس همه n9 دارا قرار میگیره

MirMEHDi
26-03-2012, 08:53
وسلام...

شاهرخ جان سلام و عیدت مبارک

والا من عادت ندارم تو تاپیک دیگران اسپم بزنم. ولی یکی دو نکته ای رو خواستم خدمتت عرض کنم:
در مورد بل، من با توجه به جمیع جهات و اینکه بعد از اپدیت به بل، دوربین N8 به طرز محسوسی افت کیفیت پیدا میکنه، دست نگهداشتم و روی همون آنا موندم. بلکه آپدیتی بیاد که هم زیبایی بل و هم کیفیت انا رو با هم داشته باشه.
ولی این آپدیت روی C7 خیلی خوب جواب داده و فکر نمیکنم C7 دارها، از آپدیت پشیمون باشن.
من C7 خودم رو با نسخه RC آپدیت کردم و ازش راضی بودم. اگرچه معمولا این آپدیتها یه باگهایی دارن که برای برطرف شدنش باید حوصله داشت.

خود شما متخصص اندروید هستی. خدایی کدومیک از دوستان اندرویدی، به نسخه اورجینال روی گوشیشون قانع هستند؟ و کدوم نسخه اورجینالی یه مشکلی مثل مصرف بالای باتری، مشکل دوربین، یا مشکلات مشابه نداره؟ چرا همه دوستان دنبال کاستوم رام پایدار و بدون مشکل میگردن؟
خب طبیعیه که اندروید یه سیستم عامله که بدون ارتباط به سخت افزار خاصی از طرف گوگل تولید شده و سازندگان گوشی مجبورند گوشی و سیستم عامل رو در بهترین وضعیت تطابق عملکردی بهینه کنند. این نه عیب سیستم عامله، نه عیب سازنده گوشی.
بل هم همینجور. روی انواع مختلفی از گوشیها سوار میشه که هرکدوم سخت افزار خاصی دارند و البته باید این سخت افزار با سیستم عامل مچ باشه که در بعضی موارد ممکنه اشکالاتی هم پیش بیاد. اما اینکه تمام زحمت سازندگان یک سیستم عامل رو بخاطر چند تا مشکل ریز و درشت زیر سوال ببریم، بنظرم خیلی جالب نیست و از متخصصی مثل شما بعیده.

اما در مورد N9 با شما کاملا مخالفم.
اولا قبل از اومدن N9 همه میدونستند که سیستم عامل این گوشی تازه است و قرار نیست روی گوشی دیگه ای بیاد و اینکه ساپورت این سیستم عامل آینده مشخصی نداره.
پس اونی که N9 میخره، میدونه چی میخره و میدونه چه محدودیتهایی در آینده خواهد داشت.
حالا ممکنه یکی از طراحی یا تازگی گوشی خوشش بیاد و بخره و بعدا پشیمون بشه. اما این غش در معامله نخواهد بود. چون همه چیز در مورد این گوشی مشخص و معلوم بوده و کسی که میخواد این گوشی رو بخره، باید حواسش جمع باشه و سبک سنگین کنه که با پولی که میده چی گیرش میاد و چیا رو از دست میده.

ثانیا، در مورد هنگ N9 فرمودید. بنده عرض میکنم خدا میدونه در این چند ماهی که این گوشی رو دارم، یادم نمیاد گوشی هنگ کرده باشه. با اینکه من کارم اینه که هی بازی و برنامه نصب میکنم و پاک میکنم و هزارتا انگولک به گوشی میکنم.
البته اگه نخوام دروغ بگم، یکبار دو تا گوشی با NFC بهم متصل کردم، دیدم رنگ گوشی بهم ریخت. ری استارت کردم درست شد. حالا عیب از چی بود نمیدونم.
بله به خاطر اوپن سورس بودن سیستم عامل، ممکنه کسی کاری با فایلهای سیستمی بکنه که گوشی مشکل دار بشه. ولی این ربطی به هنگ کردن گوشی و سیستم عامل نداره.
مثلا من یه بار خواستم عکس آواتار مخاطب هنگام زنگ زدن رو بزرگ کنم، بعد از دستکاری، قسمت مخاطبین باز می شد. ولی نه میتونستم زنگ بزنم نه کسی بهم زنگ بزنه. خب فایل Call ui رو برگردوندم به حالت دیفالت و درست شد. اما نمیتونم بگم که گوشی هنگ میکنه!
در هر حال ممکنه یکی از یه گوشی خوشش بیاد و یکی هم ازش بدش بیاد. نمیشه به سلیقه کسی ایراد گرفت. اما در عین حال نمیشه هم گفت چون من از گوشی خوشم نمیاد، پس گوشی آشغالیه.
والا من خیلی خیلی از این گوشی راضیم. درسته برنامه و بازی کم داره. ولی باید واقع بین باشیم. این گوشی تازه چند ماهه اومده تو بازار. همین الان شاید حدود بیست تا بازی HD براش هست و ده ها برنامه کاربردی عالی و ده ها بازی سرگرم کننده دیگه. باید زمان بهش داد تا خودش رو نشون بده. ضمن اینکه باید حق داد وقتی یه سیستم عامل صرفا روی یه گوشی هست، تولید کنندگان کمتر رغبت برای ساپورت اون نشون میدن.
ولی بازم میگم اونی که N9 یا هرگوشی دیگه ای میخره، میدونه چی میخره.
ولی من توصیه اکید میکنم اونی که اختصاصا قصد خرید N9 داره، حتما مشاوره بگیره و حتما قبلش هزینه - فایده خرید این گوشی رو بررسی کنه تا خدای نکرده مثل شما از خریدش پشیمون نشه.

بازم از صاحب تاپیک و دوستان عزیزم و شاهرخ جان بابت پرحرفی و این اسپم طولانی عذر میخوام.
موفق باشید.

amir_itc
26-03-2012, 08:56
وسلام...

x2-05 رو من واسه مادرم گرفتم یه سیم کارته x2-02 هست هر کی دیده تعریف کرده صدای عالی باطری خوب و .. هیچ مشکلی نداره
شما میای گوشی 300 هزارتومنی سامسنگو با گوشی 100 تومنی مقایسه می کنی؟
مثلا من پراید رو با مزدا 3 مقایسه کنم خوب معلومه مقایسه درست نیست
مثلا من c7 دارم و هر کی اولا میدید فکر میکرد گوشی از این 1 میلیونی هاست قاب دور استیل و کیفیت بالای ساخت
یه بار گوشی های ارزون سامسونگ و ال جی تو رده قیمت x2-05 رو بگیر ببین اونا چه افتضاحین:bm:

perspolisamir
26-03-2012, 10:36
رضا جان ممنون از خبر خوبت. همیشه خوش خبر هستی.
واقعا باید به نوکیا آفرین گفت. ای کاش بتونه موقعیت از دست رفته خودش رو پس بگیره.
فقط امیدوارم تا قبل از آپدیت جدید یه فکری به حال مشکلات بل بکنه. مشکلاتی مثل نوتیفیکیشن و سرعت پایین قسمت تم و ...
البته می دونم نوتیفیکیشن ساخته شده برای بل ولی خب ایراداتی داره.

maxomid
26-03-2012, 12:18
رضا جان ممنون از خبر خوبت. همیشه خوش خبر هستی.
واقعا باید به نوکیا آفرین گفت. ای کاش بتونه موقعیت از دست رفته خودش رو پس بگیره.
فقط امیدوارم تا قبل از آپدیت جدید یه فکری به حال مشکلات بل بکنه. مشکلاتی مثل نوتیفیکیشن و سرعت پایین قسمت تم و ...
البته می دونم نوتیفیکیشن ساخته شده برای بل ولی خب ایراداتی داره.

سلام..
دقیقا حق با شماست.
نوتیفیکیشن در Belle کامل نیست.
تم افکت کمی مشکل داره گاهی باعث کند شدن میشه. البته من تم افکت دیگه ای نصب کردم هم خیلی سریعتر و هم خیلی خوشگلتر و با کلاستره:loveit::loveit:

داخل PR 3.1 نمیدونم.. ولی FP1 یکی از ویزگی های کامل شدن نوتیفیکیشن بود و افزایش و ارتقا سرعت سیستم عامل و اضافه شدن افکت های جدید بود..

مطمئن در PR 3.1 مثل FP1 باگ های قبلی برطرف خواهد شد.
:loveit::loveit:

gholamrezaarjan
29-03-2012, 14:42
امیدواریم هر چه زودتر این آپدیت ارائه بشه

Reza 7
29-03-2012, 15:06
کاشکی اين آپديتی که ميدن واسه همه يکی نباشه يعنی واسه ن8 حداقل از يک نسخه بهينه شده نرم افزار
دوربين استفاده کنند ، اين گوشی رو واسه دوربينش خريده بودم!
راستی اين ويدئو پلير کذايی هم درست بشه من ديگه ازشون ميگذرم!
حلالشون ميکنم!
:4:

3atiran
29-03-2012, 16:07
fp1 روباید از کجا گیر بیاریم.ممنون

vahdat19p
10-04-2012, 13:25
مهمترین کاری که باید نوکیا انجام بده اینه که مشکل فونت و زبان گوشیهاش رو درست کنه مثل آندروید که با یک دکمه میتونی زبان و کل قسمتهای گوشیت رو به هر چی عشقت کشید تغییر بدی
منه خوشخیال گوشیمو با استفاده از nokia ovi suite آپدیت کردم ولی متاسفانه زبانش به انگلیسی تغییر کرد در حالی که قبل از آپدیت زبان فارسی داشت.
قبلا همین کار رو با گوشی ایکس 10 سونی اریکسونم که زبان فارسی نداشت کردم یعنی از آندروید 1.6 به 2.3 آپدیتش کردم با این تفاوت که مشکل زبان فارسی گوشیم درست شد.
جالبه نه همه پیشرفت میکنن ولی نوکیا ....:am:

maxomid
10-04-2012, 13:41
مهمترین کاری که باید نوکیا انجام بده اینه که مشکل فونت و زبان گوشیهاش رو درست کنه مثل آندروید که با یک دکمه میتونی زبان و کل قسمتهای گوشیت رو به هر چی عشقت کشید تغییر بدی
منه خوشخیال گوشیمو با استفاده از nokia ovi suite آپدیت کردم ولی متاسفانه زبانش به انگلیسی تغییر کرد در حالی ک
ه قبل از آپدیت زبان فارسی داشت.
قبلا همین کار رو با گوشی ایکس 10 سونی اریکسونم که زبان فارسی نداشت کردم یعنی از آندروید 1.6 به 2.3 آپدیتش کردم با این تفاوت که مشکل زبان فارسی گوشیم درست شد.
جالبه نه همه پیشرفت میکنن ولی نوکیا ....:am:

سلام..
دوست عزیز..
در واقع پرداکت کد شما زبان فارسی رو نداشته و توسط گارانتی یا... این زبان بهش اضافه شده.
شما باید پرداکت کدی که زبان فارسی رو ساپورت میکنه فلش کنید . هروقتم دیگه با هر چیزی اپدیت کنی زبان فارسی رو دارید .

مثل هامون اندرید که مثلا رام اروپا رو نصب که میکنیم زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه... ولی میشه بهش اضافه کرد.. اما با factory reset باز از بین میره.
همچین حالتی داره..

موفق باشید.:loveit::loveit:

پوریا
10-04-2012, 14:26
چرخش 180 درجه رو بذاره دیگه حله.

vahdat19p
11-04-2012, 07:05
سلام..
دوست عزیز..
در واقع پرداکت کد شما زبان فارسی رو نداشته و توسط گارانتی یا... این زبان بهش اضافه شده.
شما باید پرداکت کدی که زبان فارسی رو ساپورت میکنه فلش کنید . هروقتم دیگه با هر چیزی اپدیت کنی زبان فارسی رو دارید .

مثل هامون اندرید که مثلا رام اروپا رو نصب که میکنیم زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه... ولی میشه بهش اضافه کرد.. اما با factory reset باز از بین میره.
همچین حالتی داره..

موفق باشید.:loveit::loveit:

سلام ایول ممنون که جواب دادی معلومه تو آندروید هم حرفه ای هستی چون این کاری که گفتی رو خودم هم انجام دادم " مثل همون اندرید که مثلا رام اروپا رو نصب که میکنیم زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه... ولی میشه بهش اضافه کرد." حالا بگو چه جوری میشه پروداکت کد نوکیا E7 رو عوض کرد چون با NSS هر کاری کردم نتونستم عوضش کنم کابل فلش رو هم ندارم (فقط کابل USB دارم) لطفا لینک ساده ترین راه تغییر پروداکت کد رو برام بزار مرسی :ck:

vahdat19p
11-04-2012, 07:16
این بنده خدا یعنی آقای OOKE13 هم که این تاپیک و زد یه از خدا بیخبری اومد و تاپیکشو قفل کرد. ما موندیم و این نوکیای ذلیل مرده.
حل مشکل فارسی نویسی در n8 و سایر گوشیهای سیمبین

--------------------------------------------------------------------------------

خدمت همه اونهایی که با معضل بزرگ نوکیا یعنی پشتیبانی زبانهای مختلف خصوصا فارسی در کیبورد گوشیهای سیمبین لمسی علی الخصوص سیمبین 3 مثل N8 دست و پنجه نرم می کنند عرض کنم که در اینجا یک راه حل قطعی شیک و راحت بدون نیاز به فلش زدن و با امکانات بیشتر برای این معضل ارائه می گردد.

راه حل این مشکل استفاده از نرم افزار SWYPE keyboard است که توسط خود نوکیا عرضه شده و آخرین نسخه آن 2.1 میباشد و با سازگاری کامل جایگرین کیبورد اصلی گوشی می شود. این نرم افزار امکان ویژه تایپ بدون برداشتن انگشت از صفحه و پیش بینی کلمات را ارائه کرده. آنچه که ظاهرا از زیر دست نوکیا در رفته پشتیبانی بیش از 30 زبان از جمله فارسی (در دیکشنریهای قابل دانلود) در این نرم افزار بصورت انتخابی و مشترک است.

در اینجا آخرین نسخه این نرم افزار برای Belle بهمراه دیکشنری فارسی قرار داده شده است. ابتدا کیبورد را نصب کرده(که دارای سه زبان پیش گزیده است) و سپس دیکشنری فارسی را نصب کنید و از خط زیبای فارسی در کنار حروف لاتین لذت ببرید. این برنامه نیاز به ساین یا کرک گوشی ندارد.

لینک دانلود

http://www.mediafire.com/?obr8aj9onbbvo7q

فارسی را پاس بداریم

کلمات کلیدی: مشکل کیبورد فارسی ان8 سیمبین بل و Nokia N8 Persian Farsi keyboard Problem Symbian belle Swype Keyboard :au:

Mobile
11-04-2012, 18:14
با سلام خدمت تمامی دوستان ایجاد این تاپیک در این قسمت ممنوعه و باید در قسمت آپدیتهای سیمبین باشه

اگه این تاپیک رو قفل نکردم فقط به دلیل اطلاع رسانی بوده

موفق باشید

Hosein_824
13-05-2012, 19:11
واقعا که همه کاربرای با شعور بخش سیمبین رو دوست دارم.
برای من هم دعا کنید که بتونم دوباره برگردم به همین بخش(بتونم گوشیه آندرویدم رو بفروشم).

حالا من هم دوست دارم که برای شما چند خطی در مورد تجربه تلخ خودم با گوشی اندرویدی SONY Xperia S بنویسم ، و شما رو دعوت کنم به چند لحظه فکر بیشتر در مورد اینکه آیا سیمبین بهتره یا آندروید(البته چند تا مقایسه کلی).

بنده خودم گوشی های نوکیا 6600 ، 6630 ، 5700 ، 6720 ، ان8 ، ای7 نوکیا رو تجربه کردم وحالا هم غول آندرویدی سونی(به قول خودشون) رو یک ماهی هست که خریدم.

از روزی که گوشی سونی رو خریدم باید بگم در وحله اول باطری این گوشی منو برای اولین بار از خریدن این گوشی متاسف کرد.

چرا که با این صفحه نمایش و پردازنده دو هسته ای هم زود شارژ تموم میکنه هم زود داغ میکنه(انگار که در قسمت پشت گوشی نزدیک اسپیکر ، کوره ذوب آهن روشن کردن.جیگر آدم خون میشه تا بخواد 5 دقیقه یه بازی یا یه فیلم نگا کنه).خداییش باید امتحان کنید تا حرف بنده رو بفهمید.

درسته که نوکیا صفحه نمایش هایی که میزنه بالا 230 ppi نیستند ، ولی این رو بدونید که اگر صفحه نمایش با ppi بالا خریدید ، حتما توی زمینه شارژ گوشی دچار مشکل میشید.

بعد از چند روز که خواستم باهاش یه فیلم نگاه کنم افتادم دنبال یه پلیر که بعد از پیدا کردن چند تا پلیر فهمیدم که هیچکدومشون مثل پلیر خود نوکیا که روی E7 داشتم نمیشه.(به جز MX player که میشه روش حساب کنی).

رابط HDMI رو هم که نگو ، همیشه باید یه کابل 2 متری رو همراه خودم داشته باشم ، که چی شده ، شرکت نیومده زحمت بکشه یه اداپتور HDMI (کوچک مثل نوکیا) بذاره روی گوشی.

حالا HDMI طلبشون ، برای USB on The Go هم اداپتور نداره.

نرم افزارهای روی گوشی هم که به کل الفاتحه.

یه فلش وصل کردم به گوشی بعد از یک ساعت که تونسته LOAD کنه ، هر چی میگردم که یه نرم افزار پیدا کنم که فلشمو باز کنم نمیتونم.
وقتی که E7 داشتم ، بیچاره ظرف یک ثانیه هارد رو Load میکرد و بعد با فایل منیجر خود گوشی میشد با هارد کار کنی.اما این گوشی با این سخت افزار نزدیک به 5 دقیقه طول میکشه که دقیقا همون هارد یک ترابایتی رو آماده کنه.(چند روز پیش داشتم با یه سخت افزار کار صحبت میکردم، اون بنده خدا هم میگفت که برد های نوکیا از نظر طراحی و کیفیت و عمر قطعات بعد از Apple حرف اول رو میزنن).

در مورد NFC هم این مورد صدق میکنه.یه نرم افزار بدرد بخور گیر نمیاد تا با NFC کار کنی.

Google map و navigation هم مستثنا نیستند.البته غیر از اینکه خیلی هم کند هستند.

حالا قدر نوکیا رو میفهمم که این بیچاره ، هر قابلیتی ، هر سخت افزاری که روی گوشی هاش اضافه میکنه ، خودش هم بهترین نرم افزار رو براش ارائه میکنه.

یه مورد خنده دار دیگه دیگه که میخوام براتون تعریف کنم اینه که همیشه نمیتونید هر نرم افزاری که روی یک گوشی اندروید هست رو روی یه گوشی دیگه بریزید، چون شاید سخت افزار گوشی شما با اون گوشی فرق کنه ، یا شاید حوصلتون نشه که دایرکتوری (Game date) فایل های اون بازی رو روی گوشیه دیگه کپی کنید ، که البته من یادم نمیاد که توی سیمبین همچین مشکلی رو داشته باشیم ، یه فایل SIS بود که اونو روی هر گوشیه نوکیا (از یک سری) که میخواستیم ، نصب میکردیم.

البته نمیخوام با حرفایی که زدم خودم رو بچه ای نشون بدم که هیچی بارش نیست، و فقط بلده بیخودی قر بزنه ، ولی خدایی روون تر از سیمبین تا حالا ندیدم.

البته این چیزایی که گفتم در مورد HTC One X هم صدق میکنه(من و دوستم با هم خریدیم.صفحه نمایش پر مصرف ، تازه اون نه HDMI Port داره و نه Usb On the Go)

puriavalizadeh
13-05-2012, 19:38
باسلام وتشکر از شما دوست عزیز به خاطر اطلاعات مفیدتون اما کمی هم بی طرفانه به قابلیتهای گوشیت نگاه کن ومارا هم بی نصیب نگذار

Hosein_824
13-05-2012, 20:06
باسلام وتشکر از شما دوست عزیز به خاطر اطلاعات مفیدتون اما کمی هم بی طرفانه به قابلیتهای گوشیت نگاه کن ومارا هم بی نصیب نگذار

والا چی بگم.قابلیت هاش بالا هست.ولی وقتی نتونی باهاش کار کنی چه فایده.
صفحه با کیفت بالا (342 ppi).
Bravia mobile engine که میتونم بگم شاخترین مشخصه این گوشی هست.
تاچ گوشی هم میتونه تا 10 تا انگشت رو تشخیص بده.
کیفیت دوربینش هم فوق العاده هست.ولی وقتی میخوای فیلم برداری کنی یه دفعه میبینی بعد از نیم ساعت فیلم برداری باطری گوشی داره میمیره.
کلا وقتی با گوشی کار میکنی درجه حرارت گوشی بعد از چند دقیقه میره روی هزار.حال آدمو میگیره.به خودت میگی بابا ، از خیرش گذشتم.الان هست که دوباره باید بزارمش تو شارژ.

saeed.oyama
22-06-2012, 10:46
سلام به همه عزیزا
من یه گوشی ان 8 که از مکه اوردنش و یک ساله که باهاش کاری نکردن جز شارژ کردن گوشی گیرم اومده
حالا میخام بدونم میشه با نرم افزار ابدیتر داخل خود گوشی اونو ابدیت کنم؟
و ایا منو فارسی و فارسی نویسه اون پاک میشه یا نه؟
یا اصلان این کارو بکنم یا نه؟
اینم بگم که من خونه اینترنت وایرلس دارم
ممنون میشم اگه کمکم کنید

Mobile
24-06-2012, 22:13
سلام به همه عزیزا
من یه گوشی ان 8 که از مکه اوردنش و یک ساله که باهاش کاری نکردن جز شارژ کردن گوشی گیرم اومده
حالا میخام بدونم میشه با نرم افزار ابدیتر داخل خود گوشی اونو ابدیت کنم؟
و ایا منو فارسی و فارسی نویسه اون پاک میشه یا نه؟
یا اصلان این کارو بکنم یا نه؟
اینم بگم که من خونه اینترنت وایرلس دارم
ممنون میشم اگه کمکم کنید

بله دوست عزی تمام این مورد هایی که فرمایش کردید انجام میشه فقط به قسمت آپدیت گوشی مراجعه کنید

saeed.oyama
24-06-2012, 23:54
بله دوست عزی تمام این مورد هایی که فرمایش کردید انجام میشه فقط به قسمت آپدیت گوشی مراجعه کنید

ممنون از جواب شما
شرمنده من یه کم ناوارد هستم
میشه یه کم توضیح بدین که :به قسمت ابدیت گوشی مراجعه کنید یعنی چی

1malek
25-06-2012, 01:05
برای من هم دعا کنید که بتونم دوباره برگردم به همین بخش(بتونم گوشیه آندرویدم رو بفروشم).

حالا من هم دوست دارم که برای شما چند خطی در مورد تجربه تلخ خودم با گوشی اندرویدی sony xperia s بنویسم ، و شما رو دعوت کنم به چند لحظه فکر بیشتر در مورد اینکه آیا سیمبین بهتره یا آندروید(البته چند تا مقایسه کلی).

بنده خودم گوشی های نوکیا 6600 ، 6630 ، 5700 ، 6720 ، ان8 ، ای7 نوکیا رو تجربه کردم وحالا هم غول آندرویدی سونی(به قول خودشون) رو یک ماهی هست که خریدم.

از روزی که گوشی سونی رو خریدم باید بگم در وحله اول باطری این گوشی منو برای اولین بار از خریدن این گوشی متاسف کرد.

چرا که با این صفحه نمایش و پردازنده دو هسته ای هم زود شارژ تموم میکنه هم زود داغ میکنه(انگار که در قسمت پشت گوشی نزدیک اسپیکر ، کوره ذوب آهن روشن کردن.جیگر آدم خون میشه تا بخواد 5 دقیقه یه بازی یا یه فیلم نگا کنه).خداییش باید امتحان کنید تا حرف بنده رو بفهمید.

درسته که نوکیا صفحه نمایش هایی که میزنه بالا 230 ppi نیستند ، ولی این رو بدونید که اگر صفحه نمایش با ppi بالا خریدید ، حتما توی زمینه شارژ گوشی دچار مشکل میشید.

بعد از چند روز که خواستم باهاش یه فیلم نگاه کنم افتادم دنبال یه پلیر که بعد از پیدا کردن چند تا پلیر فهمیدم که هیچکدومشون مثل پلیر خود نوکیا که روی e7 داشتم نمیشه.(به جز mx player که میشه روش حساب کنی).

رابط hdmi رو هم که نگو ، همیشه باید یه کابل 2 متری رو همراه خودم داشته باشم ، که چی شده ، شرکت نیومده زحمت بکشه یه اداپتور hdmi (کوچک مثل نوکیا) بذاره روی گوشی.

حالا hdmi طلبشون ، برای usb on the go هم اداپتور نداره.

یه فلش وصل کردم به گوشی بعد از یک ساعت که تونسته load کنه ، هر چی میگردم که یه نرم افزار پیدا کنم که فلشمو باز کنم نمیتونم.
وقتی که e7 داشتم ، بیچاره ظرف یک ثانیه هارد رو load میکرد و بعد با فایل منیجر خود گوشی میشد با هارد کار کنی.اما این گوشی با این سخت افزار نزدیک به 5 دقیقه طول میکشه که دقیقا همون هارد یک ترابایتی رو آماده کنه.(چند روز پیش داشتم با یه سخت افزار کار صحبت میکردم، اون بنده خدا هم میگفت که برد های نوکیا از نظر طراحی و کیفیت و عمر قطعات بعد از apple حرف اول رو میزنن).

در مورد nfc هم این مورد صدق میکنه.یه نرم افزار بدرد بخور گیر نمیاد تا با nfc کار کنی.

حالا قدر نوکیا رو میفهمم که این بیچاره ، هر قابلیتی ، هر سخت افزاری که روی گوشی هاش اضافه میکنه ، خودش هم بهترین نرم افزار رو براش ارائه میکنه.

یه مورد خنده دار دیگه دیگه که میخوام براتون تعریف کنم اینه که همیشه نمیتونید هر نرم افزاری که روی یک گوشی اندروید هست رو روی یه گوشی دیگه بریزید، چون شاید سخت افزار گوشی شما با اون گوشی فرق کنه ، یا شاید حوصلتون نشه که دایرکتوری (game date) فایل های اون بازی رو روی گوشیه دیگه کپی کنید ، که البته من یادم نمیاد که توی سیمبین همچین مشکلی رو داشته باشیم ، یه فایل sis بود که اونو روی هر گوشیه نوکیا (از یک سری) که میخواستیم ، نصب میکردیم.

البته نمیخوام با حرفایی که زدم خودم رو بچه ای نشون بدم که هیچی بارش نیست، و فقط بلده بیخودی قر بزنه ، ولی خدایی روون تر از سیمبین تا حالا ندیدم.

البته این چیزایی که گفتم در مورد htc one x هم صدق میکنه(من و دوستم با هم خریدیم.صفحه نمایش پر مصرف ، تازه اون نه hdmi port داره و نه usb on the go)

خدا خیرت بده که اطلاع دادی، آخه من به خاطر همین داغ کردن گوشی و مصرف زیاد باطری قصد داشتم این گالکسی 2 خودم را بفروشم اکسپریا اس بگیرم ولی با خوندن مطلب شما منصرف شدم، پس صبر میکنم نوکیا 808 قیمتش معقول بشه بگیرم
ارسال شده از gt-i9100 با استفاده از تپاتالک 2

gholamrezaarjan
25-06-2012, 08:34
ممنون از جواب شما
شرمنده من یه کم ناوارد هستم
میشه یه کم توضیح بدین که :به قسمت ابدیت گوشی مراجعه کنید یعنی چی

در گوشی شمایه برنامه هست به اسم sw update.به اونجابرای آپدیت مراجعه کن.

NKP
25-06-2012, 08:39
مگه قرار نبود که اسم این اپدیت FP2 باشه ؟
به حر حال امیدوارم cpu هم اورکلاک شه .:af:

Reza 7
25-06-2012, 08:55
حالا من هم دوست دارم که برای شما چند خطی در مورد تجربه تلخ خودم با گوشی اندرویدی SONY Xperia S بنویسم ، و شما رو دعوت کنم به چند لحظه فکر بیشتر در مورد اینکه آیا سیمبین بهتره یا آندروید(البته چند تا مقایسه کلی).
بعد از چند روز که خواستم باهاش یه فیلم نگاه کنم افتادم دنبال یه پلیر که بعد از پیدا کردن چند تا پلیر فهمیدم که هیچکدومشون مثل پلیر خود نوکیا که روی E7 داشتم نمیشه.(به جز MX player که میشه روش حساب کنی).
رابط HDMI رو هم که نگو ، همیشه باید یه کابل 2 متری رو همراه خودم داشته باشم ، که چی شده ، شرکت نیومده زحمت بکشه یه اداپتور HDMI (کوچک مثل نوکیا) بذاره روی گوشی.
حالا HDMI طلبشون ، برای USB on The Go هم اداپتور نداره.
یه فلش وصل کردم به گوشی بعد از یک ساعت که تونسته LOAD کنه ، هر چی میگردم که یه نرم افزار پیدا کنم که فلشمو باز کنم نمیتونم.
وقتی که E7 داشتم ، بیچاره ظرف یک ثانیه هارد رو Load میکرد و بعد با فایل منیجر خود گوشی میشد با هارد کار کنی.اما این گوشی با این سخت افزار نزدیک به 5 دقیقه طول میکشه که دقیقا همون هارد یک ترابایتی رو آماده کنه.(چند روز پیش داشتم با یه سخت افزار کار صحبت میکردم، اون بنده خدا هم میگفت که برد های نوکیا از نظر طراحی و کیفیت و عمر قطعات بعد از Apple حرف اول رو میزنن).
در مورد NFC هم این مورد صدق میکنه.یه نرم افزار بدرد بخور گیر نمیاد تا با NFC کار کنی.
یه مورد خنده دار دیگه دیگه که میخوام براتون تعریف کنم اینه که همیشه نمیتونید هر نرم افزاری که روی یک گوشی اندروید هست رو روی یه گوشی دیگه بریزید، چون شاید سخت افزار گوشی شما با اون گوشی فرق کنه ، یا شاید حوصلتون نشه که دایرکتوری (Game date) فایل های اون بازی رو روی گوشیه دیگه کپی کنید ، که البته من یادم نمیاد که توی سیمبین همچین مشکلی رو داشته باشیم ، یه فایل SIS بود که اونو روی هر گوشیه نوکیا (از یک سری) که میخواستیم ، نصب میکردیم.
البته این چیزایی که گفتم در مورد HTC One X هم صدق میکنه(من و دوستم با هم خریدیم.صفحه نمایش پر مصرف ، تازه اون نه HDMI Port داره و نه Usb On the Go)

سلام
يکم جانبدارانه گفتيد!
مورد اول باطری هست که دوست عزيز کلاً سيستم عامل اندرويد پر مصرف هست اما رسم هست که در گوشی های اندرويد بايد بگزاريد
يک مدت بگذره تا باطری به حداکثر مقدار کاری خودش برسه و اينکه الان اندرويد ics برای اين گوشی
به طور رسمی رليز شده که به لحاظ مصرف واقعاً عالی هست و 100% البته مشکل داغ شدن رو نداره
مورد بعدی در مورد ديتا اين بازی گفتيد که اين کلاً از خصوصيات اندرويد هست که به سبب فراوون بودن بسيار
و تعدد گوشی ها با چيپست های مختلف ديتا های مختلفی وجود داره قبل از خريد يک گوشی اندرويد بايد به اين مسائل توجه ميکرديد
مورد بعدی عيب کليه گوشی های سری اکسپريا sony اين هست که يک فايل منيجر قوی ندارند
اما کافيه يک سر به بخش نرم افزار اندرويد بزنی تا منيجر دلخواه خودت رو پيدا کنی
مورد بعدی اينکه تجربه نشون داده دوستانی که از سيمبين برای بر اول مهاجرت ميکنن به اندرويد
کمابيش دچار اين مشکلات ميشن برای همين نظر شخصی من بهتره که تجربه اندرويد رو با سنس شروع کنن
اما به لحاظ یوزر فرندلی بودن و کارايی ديگه مقايسه سيمبين از کار افتاده با اندرويد ...
در مورد usb on the go هم صبر کنيد از دوستان اکسپريا دار سؤال بپرسم
يا حق

amirkalak
25-06-2012, 11:23
یعنی تا آخر هفته ( میلادی ) ارائه میشه ؟
25 ژوئن تا اول جولای
درسته ؟

کیوان
25-06-2012, 18:00
من خوشحالم از اینکه با وجود گذشت بیش از 2 سال هنوز n8 داره ساپورت میشه.
امیدوارم که این آپدیت یه موقع ارائه بشه و شامل حال گوشی ما هم بشه.

saeed.oyama
25-06-2012, 23:55
در گوشی شمایه برنامه هست به اسم sw update.به اونجابرای آپدیت مراجعه کن.

سلام برادر
وقتی s.w update گوشی رو میزنم بعد از سرچ مینویسه آبدیتی وجود نداره
ولی در صورتیکه باید ابدیت داشته باشه

ghasem amini
29-07-2012, 17:02
تاریخهایی رو که گفته بودید که رد شد؟!
واقعا باید امیدوار بود یا نه؟

amirbak
17-08-2012, 08:03
چی شد پس ؟

Safavy2002
17-08-2012, 08:12
دوستان عزیز
برای ان8 اومده ولی منتها برای ایران نیومده با پروداکتهای ایران
نگران نباشید میاد دیرو زود داره سوختو سوز نداره :)

mhd_bab
02-09-2012, 13:31
آپدیت c6-01 اومد عالی بود

reza.123
08-10-2012, 16:40
واسه n8 اومده ؟

EmmaWLove
08-10-2012, 16:42
واسه n8 اومده ؟

آپدیت جدید با نام Belle Refresh چند هفته ای میشه واسه N8 و سایر گوشی های S^3 ریلیز شده.