PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود رام android 4 (ice cream sandwich) برایblackstone-diam-raphaeal-rhodiom-topaz-xperiax1

kaveh260
25-03-2012, 18:16
با سلام امروز برای اولین بار رام android 4 رو برای گوشی های blackstone-diam-raphaeal-rhodiom-topaz-xperiax1 رو معرفی می کنم.
توجه:این رام به صورت ازمایشی می باشد و به افرادی که طریقه ی نصب اندروید رو بلد نیستن رو توصیه نمی کنم.
آموزش:ابتدا فایل کالیبره کردن صفحه نمایش گوشی خودتون رو تو فایل فشرده(system/etc/calibration) بریزید.من خودم نتونستم اندروید رو touch diamond بوت کنم.
اگه اندروید رو گوشی شما بالا اومد که هیچ اگه نیومد باید شما از فایل recovery و کرنل های مختلف استفاده کنید تا یکی جواب بده اگه کسی امتحان کرد و تونست اندروید رو بوت کنه بگه از چه ریکاوری و کرنلی استفاده کرده تا بقیه هم نصب کنند.

دانلود اندروید 4 (http://www.wupload.com/file/1743650146/Ice-Cream-Sandwich.zip)

SIAASIS
05-07-2012, 11:01
ببخشید ولی لینک دانلود رام خراب است و ثبت نام هم که می کنیم باز هم ارور می دهد اگر ممکن است لینک دیگری قرار دهید