PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كتابهاي ساخته شده با برنامه پرنيان

صفحه ها : 1 [2] 3

آروين
09-03-2008, 10:59
من 2 تا از اين كتابها رو نصب كردم .ولي اجرا نميشن.كسي ميدونه مشكل چيه؟
رو بعضي از نوكيا ها مشكل داره ولي روي اكثر گوشي هاي جاوا اجرا ميشه

mahsam169
09-03-2008, 18:50
moeinعزیز سلام من مطلبی میخواهم بگم که شاید به موضوع تاپیک ربط نداره ولی با توجه به جواب شما موضوعیت پیدا کرد و برام سئوال بر انگیز شد. دوست خوبم احتمالا شما که در سایت مسئولیتی پیدا کردین از موسسان و سیاست های اونها مطلع هستید . چرا عموما اگر کسی دز سایت چیزی میگه که بر خلاف نظر مسئولین سایت و مدیران هر تاپیکی هست شروع به تهدید میشه مثل عواقب بدی داره و با شما برخورد میشه یا اگر ادامه بدین گزارش میشه و دهها جمله تهدید آمیز دیگر بد نیست سری به دیگر بخشها هم بزنی ببینید اونجا هم این موضوع با شدت بیشتری ادامه داره . بهرحال فکر کنم این نوع برخوردهای مدرسهائی و دولتی یا اط... خیلی خوب نیست . ببخشید از صراحت کلامم.

moeinm37
09-03-2008, 18:56
با سلام خدمت دوستان.بعد چند روز اومدم تو سايت و با ديدن دو سه تا پيغام اخطار و تشكر در مورد دو تا كتاب آموزشي و به قول بعضي دوستان خلاف اسلام متعجب شدم.هدف من نه انحراف سايت و اسلام بود و نه قصد شيطنت داشتم و خواهم داشت.اگر به تعداد كتابهاي pdf و جاواي آپلود شده توسط من دقت كنيد متوجه نيت من كه همانا بالا بردن سطح سواد و همچنين ميزان مطالعه دوستان خواهيد شد.هيچ قصد منتي هم ندارم و هدف من و بقيه دوستان فقط خدمت به هموطنان و دوستان خوبمون در اينجا و ديگر سايتها كه فعاليت ميكنم هست چون نه پولي به ما ميرسه نه مقامي فقط وقت ما گرفته ميشه كه اونم به خاطر دعاي شما جبران ميشه.تو قسمت كليپ هم به خاطر دو تا كليپ بسيار ملايم از نظر اسلامي (دوربين مخفي هم بود تازه كه از شبكه هاي مختلف پخش ميشد) اخطار داده شد و ديگه اونجا كليپ نذاشتم اينجا هم اگر مدير محترم خواستند با كمال ميل ديگه فعاليت نميكنيم.در مورد كتابها هم عرض شود كه اگه اين نوع كتاب هاي آموزشي خلاف اسلام هست كه به عرض دوستان بايد عرض كنم كه اگر به علماي اسلام هم رجوع كنيد اين نوع كتابها رو غير اسلامي نميدونند چون بيشتر اونها هم در اين مورد كتابهاي رو چاپ كردن.حالا بعضي دوستان اگر ادعاي اسلام دارند يا اسلام رو نميشناسند يا ...يه مطلب ديگه هم هست در مورد اينكه آيا اين سايت فقط مطالب اسلامي بايد گذاشته بشه يا فقط براي مسلمانان است يه ابهام پيش مياد ارتباط موبايل و اسلام يا اينكه ديگر هموطنان ايرانيمون كه مسيحي و زرتشتي و كليمي هستند حق استفاده از اين سايت رو ندارند؟؟ در ضمن اسلام يه بحث كلي هستش.من و شما هم قدرت اينو نداريم كه يه بحثي رو بگيم اسلامي هست يا نه.مثل همين موضوع اين دو تا كتاب.كلا فكر كنم دوستاني كه مخالفت كردند يه كم با اسم اين دو تا كتاب مشكل دارند نه خود كتابها.يه پيشنهاد هم دارم اون هم اينه كه يه اسم اسلامي براي اين دو تا كتاب پيدا كنيم كه كسي ديگه مشكلي با اسم اونها هم نداشته باشه چون فكر نكنم كسي با موضوع و محتواي كتابها كه خيلي براي زندگي و آيندمون مفيده و تو امثال كتابهاي شهيد مطهري هم اشاره شده مخالفتي داشته باشه.اميدوارم اين بحث ديگه ادامه پيدا نكنه و من هم از دوستان بابت اين دو تا كتاب آموزشي و مفيد كه گذاشتم معذرت ميخوام

سلام خدمت شما دوست عزیز :
1- من به شما نگفتم که با شما کلا مخالفم و کتاب اصلا نذارید .
2- اگر شما برای دل خودتان و دعایی که بعد کسی شما را برای کتابهایتان بکند ؛ کار می کنید :
الف : اول گفتن نداره دوست عزیز که ریا نشه
ب : همه مثل شما هستن و قصدشون غیر این نیست
3- والا ما مدیران هم پولی و چیزی نمی گیریم و برای همان خدمت به مردم و بچه های عزیز اینجا که گفتید کار می کنیم.
4- این کتابها هم من گفتم در شان سایت نیست برای اینکه شما قوانین را بیشتر مطالعه کنی تا متوجه شی.
این کتابها به خودی خود بد نیستن ولی جایگاه خاص خود و شرایط خود را دارند .
ما اینجا از همه قشر از مردم عزیز و همه سن از کاربران عزیز را داریم ؛
فکر نکنم لزومی باشه این کتابها اینجا باشه در صورتی که تو اینترنت این روزا این مطالب کم نیست و هر کس بخواد با یک جستجوی ساده می تونه مطلبشو پیدا کنه .
بعد هم اینجا اونقدر کتاب مفید میشه گذاشت و گذاشته شده که این کتابها توی اونها گمه !
5- اینجا هم به شما پاسخ دادم برای اینکه در اذهان عموم کاربران عزیز بود و شما صحبت کردید و باید پاسخ می دادم .
6-از شما درخواست می کنم اینجا مطلب دیگه نزارید و تاپیک را منحرف نکنید .
کاری داشتید یا انتقادی بسیار خوشحال میشم . لطف کنید با پیام خصوصی مطرح کنید !
در خدمت شما هستم .
یاعلی

moeinm37
09-03-2008, 19:23
moeinعزیز سلام من مطلبی میخواهم بگم که شاید به موضوع تاپیک ربط نداره ولی با توجه به جواب شما موضوعیت پیدا کرد و برام سئوال بر انگیز شد. دوست خوبم احتمالا شما که در سایت مسئولیتی پیدا کردین از موسسان و سیاست های اونها مطلع هستید . چرا عموما اگر کسی دز سایت چیزی میگه که بر خلاف نظر مسئولین سایت و مدیران هر تاپیکی هست شروع به تهدید میشه مثل عواقب بدی داره و با شما برخورد میشه یا اگر ادامه بدین گزارش میشه و دهها جمله تهدید آمیز دیگر بد نیست سری به دیگر بخشها هم بزنی ببینید اونجا هم این موضوع با شدت بیشتری ادامه داره . بهرحال فکر کنم این نوع برخوردهای مدرسهائی و دولتی یا اط... خیلی خوب نیست . ببخشید از صراحت کلامم.

سلام خدمت شما :
آقا- خانوم محترم ؛
من نمی دونم به چند نفر باید پاسخ گو باشم !
ولی خدمتتان عرض کنم که اینی که شما میگید روش خودتان دقت کنید ،
شما میگید :
" اگر کسی دز سایت چیزی میگه که بر خلاف نظر مسئولین سایت و مدیران هر تاپیکی هست شروع به تهدید میشه"
ولی چرا نمی گید کاربران برخوردشون چیه که مدیران مجبورن سخت گیری کنند ؟!
در مورد شدت بیشترب برخورد با کاربران ؛ شما اشتباه می فرمایید ؛ چون اون نوع برخورد مخصوص کاربران خاطی و بی ادب (با نسبت شما ها ) است که مدتی تو سایت دارند برای خودشان جولان میدن . و فکر می کنن سایت صاحب نداره و هر کاری می خوان می کنن .
هر روز با یه سری از کاربر ها درگیریم .
هرکی یه کاری می کنه : یکی فحش میده . یکی ...
گفتم ندارن و از حوصله تاپیک خارجه !
خلاصه به مشا من عرض کنم که دوست عزیز ؛
برخورد وقتی است که خطا صورت بگیره وگرنه رفتارهای بنده و دیگر مدیران بخشها با کاربران پر تلاش و عزیز سایت هم معلومه . پستهامون هم هست و می تونید نگاه کنید .
ولی در مواردی اگر جلوی مسایلی گرفته نشه ، مسئله به صورت اپیدمی رشد پیدا می کنه و کاربران سواستفاده کن ؛ دور بر می دارن و سایت هرج و مرج میشه و حالا بیا و جمعشون کن .
من در خدمت شما هستم باز هم اگر موردی داشتید ولی محبت کنید با پیام خصوصی مطرح کنید تا بحث شه اگر موردی بود .
چون تاپیک از مبحث اصلی دره خارج میشه .
از شما هم میخوام دیگه بحث اصلی تاپیک را عوض نکنید !
یاعلی

آروين
09-03-2008, 23:36
داستانهاي كوتاه و متون عاطفي

Nokia™5700
10-03-2008, 19:08
میشه پرنیان کتابهای هری پاتر را بزارید؟
با تشکر

رضااسمخانی
10-03-2008, 22:32
:180:سلام.داستان زیبای تاوان عشق رو تا پایان قسمت چهل و پنجم تقدیم میکنم به همه دوستان گلم.:flower:
البته داستان هنوز ادامه داره...
یا علی

hossein1320
11-03-2008, 00:46
بابا ما کلا دو تا کتاب کتاب خواستیم کسی نداره؟
1- شعر های اخوان ثالث
2-شعر های میرزاده عشقی

mahsam169
11-03-2008, 10:31
سلام دوستان دانشمند و زحمتکش . من دو سه روزی است که یک کتاب به دستم رسیده ظاهرا کتاب خیلی خوبی است و با توجه به شرایط جامعه مطالعه آن را به همه دوستان توصیه میکنم . البته این کتاب چاپی است و الکترونیکی نیست اگر کسی اونو گیر بیاره و بذاره خیلی خوبه . مشخصات کتاب : چگونه از آلوده شدن فرزندانمان به اعتیاد پیشگیری کنیم. تالیف : سازمان خدمات سلامت روانی و سو مصرف مواد امریکا - ترجمه دکتر رضا رستمی . لبته به چاپ سوم رسیده . ممنون

amir_gamer
13-03-2008, 18:42
یک داستان کمی تا قسمتی جالب
البته من خودم زیاد اهل اینجور داستانهای عشق و عاشقی نیستم اما از این خوشم اومد
امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

فقط میتونم بگم فوق العاده بود.خیلی قشنگ بود تورو خدا بازم از این داستانای عشق و عاشقی بزارید. این داستان و داستان تاوان قبل از

این که اینقدر بیخود ادامه پیدا کنه و به جاده خاکی بزنه واقعا زیبا هستند و آدم از خوندشون لذت میبره.... بازم ممنون :flower::flower:

faridbahal
13-03-2008, 21:22
كجا ترويج مطالب تهيج كننده و اغواكننده پيشرفت و مترقي بودن است تو خودت هم مشكل داري .اين يك سايت اسلامي است شما اشتباه آمده ايد به جايي برويد كه همه مثل خودت فكر مي كنند.

این پوست توهین به بنده ( به عنوان یک کاربر فروم ) نیست؟ چرا با اینجور پستها برخورد نمیشه و فقط با نظر مخالف برخورد میشه؟! مگه من نمیتونم این پست رو گزارش بدم؟ اما من مثل شما نیستم

moeinm37
13-03-2008, 21:46
دوست عزیز faridbahal
سلام
من یک بار خدمت همه گفتم باز هم میگم
ازاین به بعد مواظب پستهاتون باشید عزیزان
اینجور حرف زدن هم درست نیست
بله
این پستها پاک خواهند شد از این به بعد
والسلام
لطف بحث را ادامه ندهید
خیلی متشکر

faridbahal
13-03-2008, 22:14
ممنون
البته من هم فکر میکردم که این پست از زیر دست شما در رفته احتمالا
واسه ختم قضیه هم چند تا کتاب میذارم

یکیش در مورد کوروشه
یکیش در مورد تمدن پارسه (نوشته ویل دورانت)
یکیش هم در مورد غزنویان

alimikaily
15-03-2008, 23:27
با توجه به اينکه جامعه جوان ما با سوالات و مسائل مذهبي, سياسي و اجتماعي فراوانی
درگير است مجله پرسمان منبعي مناسب براي پسخگوئي اين سوالات ميباشد لذا
چون درج مطالب با ذکر منبع از نظر نشريه بلا مانع است بنده مقالاتي در خور توجه را از آرشيو اين مجله
انتخاب و به کتاب پرنيان تبديل کرده ام ..... التماس دعاي خير شما را دارم.
فهرست مقالات اين سري :
1 - پيامدهاي خودارضايي و مبارزه با آن2-استمنا، لذت يا تلخي!؟3-درمان خود ارضايي با عزمي راسخ4-رابطه دختر و پسر5-ابراز محبت دختر به پسر6-ماجراي دختران و پسران عاشق7-چشم چراني، آثار و راهكارهاي درمان8-شيوه هاي همسريابي9-احضار روح با نعلبكي10-ايميل هايي از شيطان11-چه كنم گناه نكنم؟!12-تا باشگاه هسته اي13-چگونه از ياران امام زمان(عج) باشم؟14-اگه روسري خود را برندارم...15-چرا فقط بي حجابي!16-تقويت اراده در انجام برنامه ها و كارها17-جايگاه و ارزش نماز از زبان دانشمندان جهان18-گرايش دختران آمريكايي به حجاب19-حجاب، محدوديت يا مسئوليت20-چگونه با تقوي شوم21-نقش قرآن در زندگي بشري100 خاطره از شهيد چمران24-مصحف فاطمه (س)25-خاطره اي جالب از زبان مقام معظم رهبري26-چرا جنگ را ادامه داديم27-اگر زماني حفظ نظام جمهوري اسلام منوط به استفاده از سلاح ميكروبي شود آيا از آن استفاده خواهد شد؟28-اثر بيدار ماندن بين طلوعين29-همه شرايط وضو30-گل حجاب، عطر عفاف32-حزب الله لبنان و مقابله به مثل33-شهيده ولايت34-آخرين دولت35-غزه خط اول مبارزه با ظلم!36-شرع و بمب اتمي!37-ضرورت خودسازي38-كربلا، دانشگاهي براي تمام اعصار (1)39-كربلا، دانشگاهي براي تمام اعصار (2)40-ماه واره ها!41-كپي كن! بي خيال!42-توليد علم 143-توليد علم( 2)45-رابطه زنان و مردان46-ولايت فقيه و دموکراسي47-دانشجوي سياسي (1)48-دانشجوی سیاسی (2)49-دانشجوي سياسي (3)50-دانشجوي سياسي(4)51-مذاکرات ايران و آمريکا از ابتدا تا امروز52-راه حل مسائل جاري دانشگاه53-راه هاي مبارزه پيامبر اعظم با كج‏رويهاي اجتماعي(1)54-راه هاي مبارزه پيامبر اعظم با كجرويهاي اجتماعي( 2)55-اشغال عراق، اهداف و پيامدها(1)56-اشغال عراق اهداف و پيامدها( 2)57-نسل سوم (1)58-نسل سوم (2)59-نظريه توطئه60-فتح خون61-خطاي آدم و حوا؛ خروج انسان از بهشت!62-معنويت جايگزين63-عاشورا، عقل، احساس64-صهيونيزم، انتفاضه فلسطين و دولت هاى اسلامى65-فلسفه سياه‏پوشى در ايام عزادارى66-سکولاريسم از منظر امام حسين (ع)67-جاودانگي قرآن و زبان عربي68-گسترش فساد و قيام امام مهدي عج69-راز سكوت 25 ساله70-تاثيرگذاري بر جوانان71-علم يا ايمان72-علوم بشري در قرآن73-نظام اسلامي و بدحجابي!

oljlj
16-03-2008, 19:32
با سلام خدمت دوستان شما با این برنامه می توانید فایلهای پی دی اف رو به فایل متنی تبدیل کنین من پی دی اف فارسی رو با این برنامه و با ویندوز ویستا تست کردم جواب داد فقط تنها ایرادی که داشت اون هم پارگراف بندی بود که شما دوستان دیگه اخرش هستین که نمی شه گفت هم مشکل امید وارم با این برنامه به تعداد کتابهای جاوا برای موبایل روز به روز بیشتر بشه مدیران سایت ببخشید من این برنامه رو اینجا می زارم اگه خواستین خودتون جابه جا کنین در ضمن من سرعت اینترنتم پایین هست نمی تونم توی سایت اپلود کنم لینک می زارم
این تنظیمات رو در برنامه انجام بدین لطفا file=>>settings=output encodings=utf-8 تنظیم کنین

http://www.e-pdfconverter.com/pdf-to-text/e-pdf-to-text-converter.exe
حجم برنامه 791 کیلو بایت

delnavaz
18-03-2008, 13:48
با سلام به همگي
من يه بار ديگه هم اين سوال را پرسيدم . ولي الان هر چي ميگردم نه پست سوال و طبعا نه پست جوابي براي اون سوال پيدا ميكنم.
من هر چي كتاب با برنامه پرنيان ميسازم درقسمت «اسم كتاب و مشخصات... »هيچ چيزي درج نميشه . براي نمونه يكي از داستانهاي زيباي استاد شهريار مندني پور (از كتاب شرق بنفشه)را كه تبديل كردم ، خدمتتون ارائه ميكنم. لطفا اگه كسي راه حلي براي اين موضوع ميدونه راهنمايي كنه.
سپاسگزارم

رضااسمخانی
18-03-2008, 14:50
دلنواز عزیز این مشکل به نوع ویندوزت برمیگرده.منم تو ویندوز جدیدی که تازگیا نصب کردم این مشکلو دارم.ظاهرا بعضی ویندوز هایی که دستکاری و فارسی سازی شدن فونت مورد استفاده برنامه پرنیانو ساپورت نمیکنن.

hossein1320
19-03-2008, 01:03
با سلام خدمت دوستان شما با این برنامه می توانید فایلهای پی دی اف رو به فایل متنی تبدیل کنین من پی دی اف فارسی رو با این برنامه و با ویندوز ویستا تست کردم جواب داد فقط تنها ایرادی که داشت اون هم پارگراف بندی بود که شما دوستان دیگه اخرش هستین که نمی شه گفت هم مشکل امید وارم با این برنامه به تعداد کتابهای جاوا برای موبایل روز به روز بیشتر بشه مدیران سایت ببخشید من این برنامه رو اینجا می زارم اگه خواستین خودتون جابه جا کنین در ضمن من سرعت اینترنتم پایین هست نمی تونم توی سایت اپلود کنم لینک می زارم
این تنظیمات رو در برنامه انجام بدین لطفا file=>>settings=output encodings=utf-8 تنظیم کنین

http://www.e-pdfconverter.com/pdf-to-text/e-pdf-to-text-converter.exe
حجم برنامه 791 کیلو بایت

ممنون دوست عزیز ولی :
1- لطفا سریال نامبرش رو بزارید
2- این برنامه همه ی pdf رو تبدیل نمی کنه

pookmaghz
19-03-2008, 07:43
سلام به مدیر ارشد.کتاب بازنده رو بخون.آبروم رفت با این کتاب

h_me65
19-03-2008, 08:48
با توجه به اينکه جامعه جوان ما با سوالات و مسائل مذهبي, سياسي و اجتماعي فراوانی
درگير است مجله پرسمان منبعي مناسب براي پسخگوئي اين سوالات ميباشد لذا
چون درج مطالب با ذکر منبع از نظر نشريه بلا مانع است بنده مقالاتي در خور توجه را از آرشيو اين مجله
انتخاب و به کتاب پرنيان تبديل کرده ام ..... التماس دعاي خير شما را دارم.
فهرست مقالات اين سري :
1 - پيامدهاي خودارضايي و مبارزه با آن2-استمنا، لذت يا تلخي!؟3-درمان خود ارضايي با عزمي راسخ4-رابطه دختر و پسر5-ابراز محبت دختر به پسر6-ماجراي دختران و پسران عاشق7-چشم چراني، آثار و راهكارهاي درمان8-شيوه هاي همسريابي9-احضار روح با نعلبكي10-ايميل هايي از شيطان11-چه كنم گناه نكنم؟!12-تا باشگاه هسته اي13-چگونه از ياران امام زمان(عج) باشم؟14-اگه روسري خود را برندارم...15-چرا فقط بي حجابي!16-تقويت اراده در انجام برنامه ها و كارها17-جايگاه و ارزش نماز از زبان دانشمندان جهان18-گرايش دختران آمريكايي به حجاب19-حجاب، محدوديت يا مسئوليت20-چگونه با تقوي شوم21-نقش قرآن در زندگي بشري100 خاطره از شهيد چمران24-مصحف فاطمه (س)25-خاطره اي جالب از زبان مقام معظم رهبري26-چرا جنگ را ادامه داديم27-اگر زماني حفظ نظام جمهوري اسلام منوط به استفاده از سلاح ميكروبي شود آيا از آن استفاده خواهد شد؟28-اثر بيدار ماندن بين طلوعين29-همه شرايط وضو30-گل حجاب، عطر عفاف32-حزب الله لبنان و مقابله به مثل33-شهيده ولايت34-آخرين دولت35-غزه خط اول مبارزه با ظلم!36-شرع و بمب اتمي!37-ضرورت خودسازي38-كربلا، دانشگاهي براي تمام اعصار (1)39-كربلا، دانشگاهي براي تمام اعصار (2)40-ماه واره ها!41-كپي كن! بي خيال!42-توليد علم 143-توليد علم( 2)45-رابطه زنان و مردان46-ولايت فقيه و دموکراسي47-دانشجوي سياسي (1)48-دانشجوی سیاسی (2)49-دانشجوي سياسي (3)50-دانشجوي سياسي(4)51-مذاکرات ايران و آمريکا از ابتدا تا امروز52-راه حل مسائل جاري دانشگاه53-راه هاي مبارزه پيامبر اعظم با كج‏رويهاي اجتماعي(1)54-راه هاي مبارزه پيامبر اعظم با كجرويهاي اجتماعي( 2)55-اشغال عراق، اهداف و پيامدها(1)56-اشغال عراق اهداف و پيامدها( 2)57-نسل سوم (1)58-نسل سوم (2)59-نظريه توطئه60-فتح خون61-خطاي آدم و حوا؛ خروج انسان از بهشت!62-معنويت جايگزين63-عاشورا، عقل، احساس64-صهيونيزم، انتفاضه فلسطين و دولت هاى اسلامى65-فلسفه سياه‏پوشى در ايام عزادارى66-سکولاريسم از منظر امام حسين (ع)67-جاودانگي قرآن و زبان عربي68-گسترش فساد و قيام امام مهدي عج69-راز سكوت 25 ساله70-تاثيرگذاري بر جوانان71-علم يا ايمان72-علوم بشري در قرآن73-نظام اسلامي و بدحجابي!

شما هم خوب میشی!

moeinm37
19-03-2008, 08:58
شما هم خوب میشی!

منظورت شما چیه ؟!

moeinm37
19-03-2008, 09:04
سلام به مدیر ارشد.کتاب بازنده رو بخون.آبروم رفت با این کتاب

سلام خدمت شما :
منظور شما را متوجه نشدم عزیز !؟
؟

oljlj
19-03-2008, 14:17
ممنون دوست عزیز ولی :
1- لطفا سریال نامبرش رو بزارید
2- این برنامه همه ی pdf رو تبدیل نمی کنه

دوست عزیز دوستانی که فایلهای پی دی اف می سازن از فونتهایی استفاده می کنند که در سیستم ما شاید موجود نباشه (برای امنیت فایلهای خودشون چنین کارهایی می کنند ) اگه شما فونتی پی دی اف ی که صاحب فایل پی دی اف رو داشته باشی برنامه بهتر از اونی که هست جواب می دی

رضااسمخانی
19-03-2008, 14:33
:180::atten::atten:سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان گلم.پیشاپیش سال نو رو به همتون تبریک عرض میکنم.یه سورپرایز براتون دارم.بالاخره نسخه 0.9.5 نرم افزار پرنیان از راه رسید.دست آقا یاسر رجبی گل درد نکنه.
این نسخه امکانات متعددی مثل امکان نمایش متون انگلیسی امکان تست کتاب ساخته شده روی کامپیتور امکان مشاهده کتاب های ساخته شده قبلی روی کامپیوتر و...رو داراست.ضمنا دیگه روی هیچ ویندوزی فونت برنامه به صورت ؟؟؟؟؟؟ دیده نمیشه و دوستان مشکلی از این بابت نخواهند داشت.البته اینا فقط گوشه ای از امکانات اضافه شده هستند.امیدوارم آقا یاسرو حداقل با یه صلوات یاد کنید.هرچند کار ایشون اجر خودش رو داره و نیازی به یاداوری این حقیر نیست.
:flower:یا علی:flower:

pookmaghz
19-03-2008, 17:02
سلام بخونش می فهمی .کتاب ..... است آخرش.بی تربیتیه

BARANBAHARY
19-03-2008, 17:28
سلام لطف ميكنيد طريقه ي قرار دادن كتاب پرنيان در سايت رو به من ياد بدين.ممنون ميشم.:100:

moeinm37
19-03-2008, 20:35
سلام بخونش می فهمی .کتاب ..... است آخرش.بی تربیتیه

سلام دوست عزیز
با پیتم خصوصی بهم بگید عزیز !
من این کتاب بازنده از شما را پیدا نکردم متاسفانه !
یاعلی

moeinm37
19-03-2008, 20:41
سلام لطف ميكنيد طريقه ي قرار دادن كتاب پرنيان در سايت رو به من ياد بدين.ممنون ميشم.:100:

سلام دوست عزیز
اگر منظورتان طریقه آپلود فایل ضمیمه در سایت است ؛ خدمت شما :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=3811
یاعلی

hossein1320
21-03-2008, 02:46
سلام

این کتاب خود آموز زبان ایتالیایی با فرمت pdf هستش که فکر می کنم با نسخه جدید پرنیان بشه اونو تبدیل کرد فقط مشکل تبدیل اون به فایل تکست که من با برنامه ای که دوستمون معرفی کرد نتونستم اگه ممکنه زحمتش رو بکشید

shahrumgh
22-03-2008, 08:23
moeinm37 عزیز , تو یکی از امضاهاتون نوشته بود :

28 صفر ( 17 اسفند): شهادت رسول اکرم(ص)(11 ه ق)وشهادت امام حسن (ع)(50 ه ق)
29 صفر(18 اسفند): شهادت سلطان ایران ؛ امام رضا (ع)(203 ه ق)
1 ربیع الاول(19 اسفند): هجرت رسول اکرم(ص) از مکه به مدینه
8 ربیع الاول(26 اسفند): شهادت امام حسن عسگری(ع)(260 ه ق)
9 ربیع الاول(27 اسفند): آغاز امامت صاحب العصر و الزمان (عج)(روز عید بزرگ و عید بقر است)
10 ربیع الاول(28 اسفند): ازدواج پیامبر (ص) با حضرت خدیجه(س)(15 سال قبل از هجرت)
---------------------------
لطفا در مورد این واقعه تاریخی یعنی شهادت رسول اکرم (ص) یه توضیح کوچیک بدید . با تشکر

moeinm37
22-03-2008, 10:16
moeinm37 عزیز , تو یکی از امضاهاتون نوشته بود :

28 صفر ( 17 اسفند): شهادت رسول اکرم(ص)(11 ه ق)وشهادت امام حسن (ع)(50 ه ق)
29 صفر(18 اسفند): شهادت سلطان ایران ؛ امام رضا (ع)(203 ه ق)
1 ربیع الاول(19 اسفند): هجرت رسول اکرم(ص) از مکه به مدینه
8 ربیع الاول(26 اسفند): شهادت امام حسن عسگری(ع)(260 ه ق)
9 ربیع الاول(27 اسفند): آغاز امامت صاحب العصر و الزمان (عج)(روز عید بزرگ و عید بقر است)
10 ربیع الاول(28 اسفند): ازدواج پیامبر (ص) با حضرت خدیجه(س)(15 سال قبل از هجرت)
---------------------------
لطفا در مورد این واقعه تاریخی یعنی شهادت رسول اکرم (ص) یه توضیح کوچیک بدید . با تشکر

سلام دوست عزیز :
خسته نباشی ؛ ممنون از شما و تجوه شما ولی کاش با پیام خصوصی میدادید که تاپیک شلوغ نشه ؛
ولی حالا که مطرح کردید عیب نداره و میگم خدمت شما :

امام صادق علیه السلام میفرمایند :
هما سمتاه
(یعنی اون دو زن که یعنی عایشه و حفصه به او سم دادند)

در روایتی هم مسمومیت آن حضرت به دو تن از زنان وی نسبت داده شده است.

در ادامه به روایت های مختلفی که درباره ی رحلت آن رسول بی قرینه برخورده ایم، مطرح می نماییم: 1. يعقوبى در تاريخ خود، مى گويد: زينب دختر حارث خواهر مرحب ، گوسفند پخته و مسمومى را محضر رسول خدا صلى الله عليه و آله آورد، حضرت لقمه اى از آن برداشت ، بازوى گوسفند، به سخن درآمد، كه يا رسول الله من مسمومم از من مخور، بشربن براءمعرور كه با حضرت از آن گوشت مى خورد مسموم شد و فوت كرد.2. ابن هشام در سيره اش ، نقل كرده : چون رسول خدا صلى الله عليه و آله از خيبر آسوده خاطر شد، زينب دختر حارث زن سلام بن مشكم گوسفند بريانى محضر آن حضرت آورد، قبلا پرسيده كه حضرت از كدام قسمت گوسفند خوشش مى آيد؟ گفته بودند، از بازوى گوسفند، لذا به بازوى آن بيشتر از جاهاى ديگرش سم داخل كرد، حضرت از بازوى گوسفند مقدارى در دهان گذاشت و جويد ولى نبلعيد، و از دهان بيرون انداخت ولى بشربن براءكه با او مى خورد لقمه خود را بلعيد.بعد حضرت فرمود: اين استخوان به من مى گويد كه مسموم است آنگاه زينب را خواست و از او تحقيق كرد، گفت : آرى من آن را مسموم كرده بودم حضرت فرمود: چرا؟ گفت : مى دانى چه بلايى سر قوم من آورده اى گفتم : اگر پادشاه باشد از شر او راحت مى شويم و اگر پيامبر باشد به طريق وحى خبردار مى شود رسول خدا صلى الله عليه و آله او را بخشود ولى بشربن براء از آن وفات يافت .در مرض وفات آن حضرت كه خواهر بشربن براء به عيادت آن حضرت آمده بود، به وى فرمود: اى خواهر بشر اكنون قطع شدن رگ شريان خويش را احساس مى كنم و اين در اثر همان خوراك است كه در خيبر با برادرت خوردم مسلمانان عقيده داشتند كه آن حضرت مسموما شهيد شد.3. ابن اثير نيز آن را در تاريخ كامل ، آورده است واقدى نيز آن را در مغازى ، نقل كرده و افزوده : گويند حضرت به قتل زينب دستور داد، او را كشته بعد به دار آويخته ، حلبى در سيره خود بعد از نقل قضيه گويد: چون بشربن براء وفات يافت حضرت فرمود: زينب را كشته ودار آويختند.4. مرحوم مجلسى در بحارالانوار، از اعتقادات مرحوم صدوق نقل كرده كه فرمايد: اعتقاد ما درباره رسول خدا صلى الله عليه و آله آن است كه او در غزوه خيبر مسموم گرديد، خوردن آن طعام مسوم گاه گاه اثرش در وجود ايشان ظاهر مى شد تا شريانش قطع شد و رحلت كرد.5. علامه مجلسی (ره) در جلد چهارم از کتاب حیاة القلوب خود، در باب و شصت و چهام – ارتحال حضرت رسول و وقایع آن- این چنین ذکر فرموده اند :در احادیث معتبر وارد شده است که : آن حضرت به شهادت از دنیا رفت. چنانکه صفار به سند معتبر از حضرت امام صادق (ع) روایت کرده است که: در روز خیبر زهر دادند آن حضرت را در دست بزغاله ای، چون حضرت لقمه ای تناول نمود فرمود آن گوشت به سخن امد و گفت: یا رسول الله! مرا به زهر آلودهاند. پس رسول خدا (ص) در مرض موت خود می فرمود: امروز پشت مرا در هم شکست آن لقمه ای که در خیبر تناول کردم و هیچ پیغمبر و و وصی نیست مگر آن که به شهادت از دنیا می رود.و در روایات معتبر دیگر فرمود که : زنی یهودیه آن حضرت را زهر داد در ذراع گوسفندی، و چون حضرت قدری تناول فرمود آن ذراع خبر داد که : من زهرآلوده ام پس حضرت آن را انداخت، و پیوسته آن زهر در بدن آن حضرت اثر میکرد تا آن که به همان علت از دنیا رحلت فرمودند.

همچنین ایشان در باب سی و نهم از همین کتاب در بیان فتح خیبر بعد از وصف حوادث چنین می فرمایند:و شیخ طبرسی روایت کرده است که چون حضرت فتح قلاع خیبر نمود و مطمئن شد و قرار گرفت، زینب دختر حارث بن سلام که ددختر برادر مرحب بود گوسفند بریانی برای حضرت به دیه آورد و پرسیده بود که حضرت کدام عضو گوسفند را بیشتر رغبت می فرماید؟ گفته بودند دست گوسفند را. پس زهر بسیاری در دست گویفند بکار بده بود و سایر اعضای آن را نیز مسموم گردانیده بود . چون به نزد حضرت اورد حضرت از دست ان گوسفند لقمه ای برداشت و در دهان گذاشت و بشر بن براء بن معرور نیز در خدمت حضرت بود و او نیز لقمه ای بداشت و به دندان زد. حضرت دست کشید و فرمود : دست مگذارید بر این گوسفند که ذراع آن مرا خبر میدهد که آن ره به زهر آلوده اند. چون حضرت آن یهودیه را طلبید و از او پرسید او اعتراف کرد که من کرده ام، حضرت فرمود : چرا چنین کردی؟ گفت : میدانی که چه بر سر قوم من اورید؟ من گفتم اگر پیغمبر است خواهد دانست که این مسموم است و اگر پادشاه است ما از او خلاصی می یابیم. پس آن صاحب خلق عظیم عفو کرد از او و بشر بن براء از آن لقمه شهید شد. و چون حضرت در مرض موت بود مادر بشر به عیادت حضرت آمد، حضرت فرمود ای مادر بشر! از روزی که من خوردم آن لقمه را با فرزند تو در خیبر هر سال طغیان می کرد و مرا رنجور می ساخت و در این مرتبه رگ های پشت مرا قطع کرد؛ پس مسلمانان می گفتند پیغمبر نیز شهید شد.

6. مرحوم شيخ مفيد در شرح اعتقادات صدوق فرموده : آنچه شيخ ابوجعفر رحمه الله فرموده كه پيامبر ائمه عليه السلام با سم و قتل از دنيا رفتند بعضى ثابت نشده است ، آنگاه مسمو شدن رسول الله صلى الله عليه و آله را از ثابت نشده ها دانسته است .7. نگارنده گويد: علامه در خلاصه درباره بشربن براءبن معرور فرموده : رسول خدا صلى الله عليه و آله ميان او و واقدبن عبدالله برادرى به وجود آورد، او در بدر، احد، خندق ، حديبيه و خيبر در ركاب رسول الله صلى الله عليه و آله بود، و با آن حضرت از گوسفند مسموم خورد و گويند كه در اثر آن فوت كرد، ارباب رجال كه بشربن براء را در رجال خود نقل كرده اند، نوعا اين طور گفته اند .8. از ابوعیسی محمد بن عیس ترمندی در کتاب شمائل النبی چنین می خوانیم :پس از حجة الوداع چون به مدینه رسیدند بیمار شدند و تب آن حضرت چنان شدید شد که چون دست بر قطیفه ای که روی بدنش بود می نهادند، گرمی تب را حس میکردند. در این باره از او پرسیدند، می فرموندن: آری بلا بر ما سخت تر و پاداش هم فزون تر ایت و شدت تب من همچون دو تن از شماست. آن حضرت فرموند : من همواره درد و رنج آن لقمه ی زهر آلود خیبر را احساس میکنم و رگ قلب مرا از هم خواهد گسست و به همین سبب ابن مسعود و دیگران روایت کرده اند و عقیده دارند که آن حضرت به وسیله ی زهر شهید شده اند.9. در کتاب خورشید نبوت به نقل از صحیخ بخاری چنین میخوانیم که پیامبر (ص) در آخرین روز زندگی خود به عایشه فرمودند: ای عایشه! همچنان درد ناشی از آن غذایی که در خیبر خوردم ، هم اینک احساس میکنم که بند نخاع من بر اثر آن زهر دارد قطع می شود. 10. علامه جعفر سبحانی نیز در کتاب خود – فروغ ابدیت - ماجرای رحلت حضرت رسول (ص) را به زینب و گوسفند زهر آلود نسبت داده اند و سپس نوشته اند : معروف این است که پیامبر (ص) در کسالت وفات خود این چنین فرمودند : این بیماری از آثار غذای مسمومی است که آن زن یهودی پس از فتح خیبر برای من آورد. گرچه اولین لقمه را بیرون انداختند ولی آن زهر خطرناک با آب دهان پیامبر (ص) کمی مخلوط گشت و به تدریج بروی دستگاه های بدن آن بزرگوار اثر خود را نشان داد.

===============
هنگامي که ايام سخت رحلت پيامبر اکرم (ص) را مورد بررسي قرار مي دهيم، نقلي که به صورت مشهور به آن برمي خوريم اين است که آن حضرت در اثر بيماري وفات نمودند. اما اين که اين بيماري از چه منشائي است نياز به تورق کتب تاريخي را روشن مي سازد.در برخي منابع شيعه و اهل سنت، رواياتي درباره سحر شدن رسول خدا به دست يهود آمده است. ابن سعد که بيشترين و مفصل ترين روايات را در اين باره آورده، مي نويسد : وقتي رسول خدا از حديبيه بازگشت، روساي يهود که در مدينه مانده بودند و منافقان اظهار اسلام مي کردند نزد لبيد بن اعصم آمدند و از او که ساحري زبر دست بود خواستند پيامبر را جادو کند. آنان گفتند: ما محمد را جادو کرده اين اما نتيجه نداده است. اکنون سه دينار براي تو مقرر مي کنيم تا چنين کاري را انحام دهي. لبيد گره هايي را در چند تار مو زد و در شکوفه ي نخلي قرار داد. آن گاه آن را در چاهي پنهان کرد. رسول خدا متوجه شد که چشمانش کم سو شده و کاري را که انجام نداده، خيال مي کند انجام داده است. تا آن که خداوند او را از جريان آگاه کرد و آن حضرت ،جبير بن اياس را فرستاد تا طلسم را از چاه بيرون آورد. در روايات ديگري، نام حضرت علي (ع) و عمار آمده است که مامور بيرون آوردن سحر شده اند. در روايتي هم آمده است که دو نفر يا دو فرشته بر بالين پيامبر حاضر شده و سخناني با هم گفتند که حاکي از جادو شدن پيامبر به دست لبيد يهودي يا مردي از انصار بود و پس از رفتن آن دو، رسول خدا کسي را فرستاد تا در چاه مورد نظر، طلسم را برطرف کنند. گرجه ابن سعد درباره اين موضوع روايات متعددي آورده است مع راويان آن ها هم مختلف است ليکن همه آن ها يک داستان را گزارش مي کنند که خلاصه آن بيان شد. وي به نقل از ابن عباس، نزول سوره هاي فلق و ناس را به همين روايت ها آورده و درباره اين موضع بحث کرده اند. اگر سوره فلق و ناس – به خصوص اولي که به جهت کلمات " النفثت في العقد" بيشتر با موضوع سحر تناسب دارد – در مکه نازل شده بود، بی تردید نزول سوره یه مناسبت داستان سحر را نادرست می دانستیم چون همه گزارش ها، این واقعه را مربوط به مدینه دانسته است. اما در مکی بودن این سوره اتفاق نظر نیست و برخی از مفسران آن را مدنی دانسته اند. بعضی از مفسران مانند شیخ طوسی، طبری و زمخشری هم در ذیل این دو سوره به داستان سحر اشاره ای نکرده اند. اما قطع نظر از ارتباط روایات به سوره فلق و بحث از سبب نزول، این مطلب قابل بررسی است که آیا گزارش سحر شدن رسول خدا به دست یهود درست است یا خیر؟ گروهی از علما و مفسران که غالب آنان اهل سنت هستند، این روایت ها را پذیرفته اند. اما شیعه و معتزله، تاثیر جادو بر پیامبر را غیر ممکن و این گزارش ها را نادرست می دانند. این رد و اثبات را باید ناشی از دیدگاه های کلامی دو طرف دانست. شیخ طوسی می گوید: قصه گویان نادان، سحر شدن پیامبر را روایت کرده اند ولی این، امکان ندارد چون کسی که جادو شود عقلش را از دست می دهد و خدای متعال این مطلب را در کلام خود رد کرد هاست: استدلال وی به آیات هشتم و نهم سوره فرقان است که خداوند از قول مشرکان می فرماید : آنان پیامبر را جادو شده می دانند اما در این نسبت به خطا رفته اند. مقصور شیخ این است که خداوند "مسحور" بودن رسول خدا را مردود میداند، نمیتوان چنین گزارش هایی را که دلالت بر سحر شدن آن حضرت دارد، پذیرفت.فخر رازی پس از آن که گفته : همه اهل نقل این داستان را درست می دانند. از اشکال به روایت و استدلال به آیه فرقات این گونه جواب داد هاست : مقصور کفار از "مسحر" دیوانه شدن به واسطه سحر است. اما این که به واسطه جادو، بیماریی در بدن آن حضرت ایجاد شود هیچ کس آن را رد نمی کند. خلاصه کلام رازی این است که خداوند درباره دین و عقل رسول خدا، او را مراقبت می کند اما این که ضرری به بدن او برسد بعید نیست. فخر رازی هم چنین به کلام معتزله در این باره اشاره کرده و گفته است : معتزله می گویند این روایت باطل است به دلیل آیه 67 سوره مائده و آیه 69 سوره طه. و به دلیل آن که تجویز این مطلب به نوبت ضرر می رساند. ابن ابی الحدید معتزلی با اشاره به داستان لبید بن اعصم و زنی از یهود که پیامبر را سحر کردند، گفته است : گروهی از متکلمان، این مطلب را رد می کنند و می گویند پیامبر از چنین مواردی معصوم است: اما خود درباره آن اظهار نظر نکرده است. مراجعه به منابع مختلف، تکرار همین اشکال ها و پاسخ ها را به دست میدهد. علامه طبرسی سخن شیخ طوسی را تکرار کرده و علامه طباطبایی پاسخ رازی را آورده است. برخی هم خواسته اند از راه تضعیف روایات و برخی روایان، این گرازش ها را رد کنند. در عین حال اشکال اصلی به موضوع سحر شدن پیامبر به دست یهود، اشکال عقلی و کلامی است. ولی به نظر می رسد – همانگونه که علامه طباطبایی گفته است – این اشکال وقتی پذیرفته می شود که به واسطه ی سحر، ضرری به جنبه ی نبوت رسول خدا برسد، نه جنبه بشری و بیماری در بدن آن حضرت.با این همه باید گفت گزارش داستان در منابع اهل سنت به همان روایاتی که ابن سعد نقل کرده، بر میگردد و تمامی روایات منابع شیعی به نقل از طب الائمه راجع است. در این کتاب از امام صادق (ع) به نقل از امیر المومنان (ع) شبیه همان روایات آمده است. ابن شهر آشوب، مجلسی و دیگران هم از این کتاب استفاده کرده اند. موضوع سحر کردن یهود در موارد دیگری از منابع تاریخ اسلام نیز آمده است. مانند آن چه گفته شده مسلمانان را سحر کردند تا فرزندی از آنان متولد نشود و به همین جهت وقتی اولین مولود پس از هجرت به دنیا آمد، مسلمانان تکبیر گفتند. یا گفته شده وقتی ماه گرفت، یهودیان گفتند ماه جادو شده است.موضوع مسموم شدن رسول گرامی اسلام به دست یهود به گونه ای در منابع تاریخی شهرت دارد که جای هیچ تردیدی را باقی نمی گذارد. مورخان نوشته اند : زینب دختر حارث، همسر سلام بن مشکم که چند تن از بستگان او در جنگ خیبر کشته شده بودند قسمتی از اعضای یک گوسفند که پیامبر خوردن آن قسمت را دوست داشت زهر آلود کرد نزد او آورد. آن حضرت به همراه یارانش شروع به خوردن کردند اما هنوز لقمه ای از آن را نخورده بود به شهادت رسید. پیامبر هم هنگام رحلتش به مادر بشر فرمود این بیماری اثر لقمه ای است که با فرزندت در خیبر خوردیم.وقتی آن حضرت از علت این کار پرسید ، زینب گفت : چون بستگانم را کشته بودی گفتم اگر پیامبر باشی از زهر خبر دار می شوی و گرنه از دست تو راحت خواهیم شد. در این که رسول خدا این زن یهودی را کشته یا آزاد کرده است میان مورخان اختلاف وجود دارد. سهیلی می گوید جمع دو دسته روایات به این است که بگوییم پیامبر پیامبر ابتدا انتقام خود را نگرفت و او را آزاد کرد؛ ولی وقتی براء از دنیا رفت ، این زن را یهودی را قصاص کرد.

در روایتی هم مسمومیت آن حضرت به دو تن از زنان وی نسبت داده شده است.
=============
به هر حال مطلب كاملا حتميت ندارد، مشكل است كه بگوييم رسول خدا صلى الله عليه و آله از طعام زنى كه شوهر و برادرش به دست او كشته شده بدون تحقيق بخورد و ديگران نيز بخورند وانگهى خوردن ذبيحه كفار مسئله ديگرى است كه بايد ديد آن روز تحريم شده بود يا نه ؟اما در هر صورت چه این نقل قول ها و روایات صحیح و قطعی بشند و چه جای شک و شبهه داشته باشند، این حقیقت بسی واضح و مبرهن است که یهود هیچ گاه دست از تلاش برای رسیدن به اهداف شوم خود بر نداشته است و همان طور که در فصل های ابتدایی این تحقیق ذکر شد، از سالیان دراز پیش ، همواره تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند برترین قوم زمین باشد و در این راستا از هیچ کتلاشی کوتاهی نکرده است.

دین اسلام، همواره با تاکید بر بعد معرفتی وجود انسان، اهمیت تفکر و معرفت را به آدمی گوش زد کرده است. از خداوند متعال، عاجزانه و از روی فقر و نیاز می طلبیم تا راه هدایت را بر ما روشن سازد و عقلمان را به نور معرفت مزین نماید، تا بتوانیم با شناخت دین اسلام و دشمنان این دین جاودانه از حیثیت انسانی خویش دفاع کنیم.هوشیاری و معرفت و همت ملزوماتی است برای مسلمان بودن!باشد تا رحمت الهی، اسلام واقعی را به قلب همگانمان ارزانی دارد.

snowamir
22-03-2008, 19:45
اينم آخرين بخش از اي كتاب

snowamir
22-03-2008, 19:55
صلوات و فاتحه به روحش فراموش نشه

shahrumgh
23-03-2008, 08:05
moeinm37 عزیز
تشکر از جواب کامل وصبورانه شما

mahsam169
23-03-2008, 17:53
سلام دوستان خوب و دانشمندم. من چند وقت پیش در پست 398 سه تا فایل pdf با موضوع آموزش گرامر انگلیسی گذاشتم و خواهش کردم هر کدام از دوستان که میتونن لطف کنند و این سه فایل را به کتاب موبایل ( پرنیان ) تبدیل کنند ولی یکی از دوستان ابراز لطف کرد و به این درخواست پاسخ داد و نوشت چون حروف انگلیسی دارد نمی شود ولی حالا که دوست خوبمان آقای یاسر ورژن جدید نرم افزار پرنیان را ساخته و میشه حروف انگلیسی را هم تبدیل کرد خواهش میکنم یکی از دوستان با ذوق این فایل ها را تبدیل کنه چون من مشگلم تبدیل pdf به text است . مرسی از لطفتان

ta66
25-03-2008, 01:33
کتاب سخنان ناب که از pdf تبدیلش کردم اگه ایرادی داشت امیدوارم ببخشید ضمنا یه خسته نباشید هم به همه دوستانی که کتاب ها رو تبدیل می کنن..
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:haV29KTNbMY6WM:http://www.schoodoodle.com/blog/uploaded_images/plato-724806.jpg

mahsam169
25-03-2008, 17:55
سلام دوستان خوب و دانشمندم. من چند وقت پیش در پست 398 سه تا فایل pdf با موضوع آموزش گرامر انگلیسی گذاشتم و خواهش کردم هر کدام از دوستان که میتونن لطف کنند و این سه فایل را به کتاب موبایل ( پرنیان ) تبدیل کنند ولی یکی از دوستان ابراز لطف کرد و به این درخواست پاسخ داد و نوشت چون حروف انگلیسی دارد نمی شود ولی حالا که دوست خوبمان آقای یاسر ورژن جدید نرم افزار پرنیان را ساخته و میشه حروف انگلیسی را هم تبدیل کرد خواهش میکنم یکی از دوستان با ذوق این فایل ها را تبدیل کنه چون من مشگلم تبدیل pdf به text است . مرسی از لطفتان

moeinm37
25-03-2008, 18:40
سلام دوست عزیز mahsam169 :
درست است شما در پست 460 و 462 دوبار یه چیز بگید !؟
دوستان اگر رسیدگی کرده باشن جواب شما را در اسرع وقت می دهند عزیز !

ta66
26-03-2008, 01:51

دوست من برنامه جدید پرنیان که دوست عزیزمون آقای یاسر آماده کرده مشکلی که داره کلمات انگلیسی رو فقط نشون می ده و اگه جمله باشه برعکس نشون می ده ولی تبدیل pdf در بعضی موارد امکان پذیر نیست شاید به همین دلیل جوابی از بچه ها نگرفتی...:112:

ta66
26-03-2008, 02:00

دوست من برنامه جدید پرنیان که دوست عزیزمون آقای یاسر آماده کرده مشکلی که داره کلمات انگلیسی رو نشون و اگه جمله باشه برعکس نشون می ده ولی تبدیل pdf در بعضی موارد امکان پذیر نیست شاید به همین دلیل جوابی از بچه ها نگرفتی...:112:

ta66
26-03-2008, 02:16
دوست عزیز این کتابها را برایت تبدیل و با فرمت text قرار دادم البته به پرنیان هم می تونستم تبدیل
کنم امیدوارم کارت راه بیفته...:mdr:

ta66
26-03-2008, 02:25
این هم قسمت سوم کتابت و تبدیل با پرنیان امیدوارم کارت راه بیفته البته ایراد از تبدیل نیست همونطور که گفتم نقص برنامه جدید پرنیانه که انشاله بر طرف می شه و text اون رو هم مستقیم تو گوشی می تونی بخونی

mahsam169
26-03-2008, 15:04
سلام دوستان خوبم .اولا از moeinm مدیر محترم ارشد انجمن تشکر میکنم و عذر خواهی از بابت زدن تکراری پست . دوما از ta66 دوست خوبم که زحمت تبدیل جزوه گرامر زبان را کشیده ممنون و سپاسگزارم . من روی گوشی نصب کردم کار کرد و خوب بود فقط جملات انگلیسی را از راس به چپ مینویسه که مشگل بزرگی در مقابل اینکه میشه اونو روی مووبایل داشت نیست . بهر حال باز هم متشکرم و پاینده باشید.

rahvar77
26-03-2008, 16:17
فرمت Jar
اگه بدردتون خورد یه تشکری بکنین!!!

ta66
26-03-2008, 23:44
سلام دوستان خوبم .اولا از moeinm مدیر محترم ارشد انجمن تشکر میکنم و عذر خواهی از بابت زدن تکراری پست . دوما از ta66 دوست خوبم که زحمت تبدیل جزوه گرامر زبان را کشیده ممنون و سپاسگزارم . من روی گوشی نصب کردم کار کرد و خوب بود فقط جملات انگلیسی را از راس به چپ مینویسه که مشگل بزرگی در مقابل اینکه میشه اونو روی مووبایل داشت نیست . بهر حال باز هم متشکرم و پاینده باشید.

دوست من گفتم بهت که اشکال از برنامه است ضمنا خواهش می کنم

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:sYGBV_bRg2dEYM:http://autoreview.belproject.com/media/1/20060313-bmw-liquid-hydrogen-V12-engine.jpg
این هم یک کتاب درباره مطالب خواندنی درباره اتومبیل

ta66
26-03-2008, 23:51
این هم کتاب اصطلاحات خودرو امیدوارم به دردتون بخوره...

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:wfv54IdrVYbr9M:http://www.infomotori.com/foto/N/art_18241_2_2.jpg:trolll:

snowamir
27-03-2008, 14:43
سلام اين كتاب درمورد 1 بيماريه بد نيست شما هم در موردش بدونين.
در ضمن من 1 مشكلي با ورژن جديد پرنيان دارم. كلمات انگليسي هنوزم مطابق سابق تو كتابام نمياد چه كنم؟

رضااسمخانی
31-03-2008, 17:03
:razz:سال نو مبارک.یه رمان عشقی برای علاقمندان

رضااسمخانی
02-04-2008, 14:46
:)یه داستان خوندنی و زیبا:flower:

drramin
04-04-2008, 06:25
يك كتاب توپ براي كساني كه كم رو هستند توصيه ميكنم حتما بخونيد..
متن کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟!
:115: :coonfused: نویسنده: اسپنسر جانسون

با سلام، لطفا اسم کتاب ها رو انگلیسی بنویسید تا در نصب برنامه مشکلی پیش نیاد.

رضااسمخانی
04-04-2008, 21:34
سلام.این مجموعه داستانی رو تقدیم میکنم به همه مادران و دختران پاک ایرانی:flower:

ta66
05-04-2008, 02:11
کتاب تمدن های گمشده که این رو هم از pdf تبدیل کردم امیدوارم خوشتون بیاد...

http://usera.imagecave.com/pishgooyan-2/pic004.jpg

رضااسمخانی
06-04-2008, 15:11
قسمت دیگری از این سریال داستانی رو تا ابتدای قسمت چهل و هفتم تقدیم میکنم به همه دوستان خوش ذوق و مشکل پسندم:flower:

younes55
07-04-2008, 09:11
آيا مشكل نصب اين كتابها روي بعضي از گوشيهاي نوكيا حل شده يا من بايد هنوز منتظر باشم؟

آروين
08-04-2008, 10:40
نکاتي درباره تاريخ ايران

Nokia™5700
08-04-2008, 12:53
میشه همه جلدهای هری پاتر رو برای من بذارید
با تشکر

maedeh1984
09-04-2008, 13:33
salam
bazam az hameye bache ha tashakor mikonam
:merci::merci::merci:

SoLTaN
09-04-2008, 23:57
salam
bazam az hameye bache ha tashakor mikonam
:merci::merci::merci:

دوست عزيز

با عرض خوشامد به شما( اولين پستتون هست !)

1 - لطفا فارسي تايپ كنيد.
2 - پست تشكر نزنيد .براي تشكر از ابزار خودش استفاده كنيد.

ممنون

mahsam169
10-04-2008, 21:37
سلام دوستان من کتابی در مورد نگهداری نوزاد و مسائل مترصد به آن را میخواهم چون من دیروز صاحب اولی بچه ام شدم و میخواهم در مورد نوزادان و تغذیه و برخورد و .... اطلاعات لازم را داشته باشم . ممنون از اینکه دوستان دانشمند در این پست اضطراری بودن موضوع و تسریع در لطفشان را درک میکنند. مرسی

رضااسمخانی
10-04-2008, 23:33
mahsam169 عزیز سلام.اومدن کوچولوتونو به نمایندگی از طرف دوستان به شما و خونوادتون تبریک میگم.ایشالا قدمش براتون مبارک و پربرکت باشه.من یه کتاب با فرمت پی دی اف دارم در این مورد(زایمان و فراتر از آن که مراحل مختلف بارداری تولد و رشد کودک رو به صورت کامل شرح داده و راهنمایی هایی هم برای والدین ارائه کرده)که خیلی مفصل و کامل هم هست.ولی متاسفانه به دلیل محدودیت حجم آپلود فایل در سایت نتونستم براتون آپلودش کنم.(حجم فایل ها در حدود 13 مگا بایت هست)اگر خواستید آدرس ای میلتونو برام بفرستید تا براتون میل کنم.
یاعلی

KAKA_007
11-04-2008, 10:39
دوست عزيز کتاباي مذهبي خودتون رو در تاپيک

كتابهاي مذهبي ساخته شده با برنامه پرنيان(جاوا) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=26289)

در ايبوکهاي مذهبي قرار بديد باز هم ازتون ممنون هستم
از معين عزيز مي خوام زحمت انتقال رو بکشند .
با تشکر

moeinm37
11-04-2008, 11:19
محمد جان انجام شد !
پستها انتقال یافت به بخش مربوطه مذهبی !
از دوست عزیزمون هم تشکر می کنم !

رضااسمخانی
11-04-2008, 12:14
:atten::atten:اگر در حال حاضر از نسخه ۰.۹.۵ استفاده می کنید احتمالاْ متوجه شده اید که این نسخه در قسمت فونتها دارای مشکل بود٬ بطوریکه حروف D و f را به هیچوجه در کتاب ها نشان نمیداد! این مشکل اکنون حل شده .در صورتیکه نسخه ۰.۹.۵ را قبلاْ دریافت و استفاده کرده اید٬ می توانید pack زیر را دانلود کنید و فایلهای موجود در آن را بر روی فایلهای قبلی overwrite کنید. توجه داشته باشید که این یک نسخه جدید نیست و فقط یک build جدید از نسخه قبلی می باشد که مشکل دو حرف انگلیسی و یک مشکل کوچک در کارگاه پرنیان را برطرف کرده است.
توجه: فایل زیر فقط برای کسانی است که قبلاْ نسخه ۰.۹.۵ را دانلود کرده بودند.

یک نکته مهم:

هنگام ذخیره فایل جاوا (مرحله آخر ساخت کتاب در کارگاه پرنیان)٬ لطفاْ نام آن را به فارسی ننویسید! حتماْ از حروف لاتین استفاده کنید. این یک مشکل جدی است زیرا بیشتر گوشیهای نوکیا پس از نصب فایلهای جاوا با نام فارسی٬ آن را اجرا نمی کنند!

یا علی

whitepigeon13
11-04-2008, 22:53
واقعا از زحمات شما ممنونم.من تازه با این سایت آشنا شدم.ولی زیاد دنبال انواع E-Book گشتم. واقعا کار شما تکه!

رضااسمخانی
12-04-2008, 08:57
مجموعه اشعار شادروان سهراب سپهری .با یک صلوات روح ایشون رو هم یاد کنیم.

rokhdad
12-04-2008, 11:46
کتاب سنگی بر گوری نوشته استاد جلال آل احمد . ساخته شده با نرم افزار پرنیان ورژن 0.9.5

mahsam169
12-04-2008, 15:42
mahsam169 عزیز سلام.اومدن کوچولوتونو به نمایندگی از طرف دوستان به شما و خونوادتون تبریک میگم.ایشالا قدمش براتون مبارک و پربرکت باشه.من یه کتاب با فرمت پی دی اف دارم در این مورد(زایمان و فراتر از آن که مراحل مختلف بارداری تولد و رشد کودک رو به صورت کامل شرح داده و راهنمایی هایی هم برای والدین ارائه کرده)که خیلی مفصل و کامل هم هست.ولی متاسفانه به دلیل محدودیت حجم آپلود فایل در سایت نتونستم براتون آپلودش کنم.(حجم فایل ها در حدود 13 مگا بایت هست)اگر خواستید آدرس ای میلتونو برام بفرستید تا براتون میل کنم.
یاعلی

سلام دوست خوبم وممنون از لطفت کتاب را دانلود کردم کتاب خوبی بود با موضوع حواس و نکات پزشکی خیلی کلی ولی منظور من نکاتی در خصوص نگهداری نوزاد و رسیدگی به نیاز های اون . مرسی
و پایینده باشید

rezaddr
12-04-2008, 15:58
تاريخ دزفول از آغاز واقع در استان خوزستان شهري كه در جنگ تحميلي خسارات زيادي متحمل شد .

delnavaz
13-04-2008, 14:05
رخداد عزيز
ضمن تشكر ، كتابي كه زحمت كشيديد روي گوشي من (6120) جواب نميده . كتابهايي را هم كه خودم با اين ورژن پرنيان ميسازم ، هنوز جواب نگرفتم! نميدونم مشكل از ورژن جديد نرم افزاره يا گوشيم يه درديشه؟؟!! آخه ساير كتابها را بدون مشكل نصب ميكنم و استفاده مي برم....
دوستان نظر خاصي اگه دارن ، لطف كنن راهنمايي بفرمان.
سپاسگزارم

rokhdad
13-04-2008, 15:04
رخداد عزيز
ضمن تشكر ، كتابي كه زحمت كشيديد روي گوشي من (6120) جواب نميده . كتابهايي را هم كه خودم با اين ورژن پرنيان ميسازم ، هنوز جواب نگرفتم! نميدونم مشكل از ورژن جديد نرم افزاره يا گوشيم يه درديشه؟؟!! آخه ساير كتابها را بدون مشكل نصب ميكنم و استفاده مي برم....
دوستان نظر خاصي اگه دارن ، لطف كنن راهنمايي بفرمان.
سپاسگزارم

من شرمنده هستم . تخصصی در این زمینه ندارم .
فقط کتابهایی را که میسازم روی گوشیهای خودم 6680 و گوشی چند نفر از دوستام N70 و 6630 و N72 تست میکنم .

moeinm37
13-04-2008, 21:00
دوست عزیز ممکنه مشکل از فارسی بودن نام برنامه ها موقع ساختن و یا حتی موقع اجرای اون توی گوشی شما باشه !
آخه اکثر نوکیا ها با این مورد مشکل دارند !

rezaddr
13-04-2008, 21:54
با سلام خدمت شما اگه اسم يك كتاب پرنيان به فارسي باشه ابتدا اونو بايد با فايلمن به انگليسي تبديل كرد سپس نصبش كرد . اينكارو كردم جواب داده.

rezaddr
13-04-2008, 22:05
:atten:با سلام اگه لطف كنيد اسم كتابو موقع تبديل به انگليسي بنويسيد كه بعد از نصب به راحتي باز بشه چون تو بعضي گوشيا مشگل پيش اومده با تشكر از شما .:merci::

MARYAM
14-04-2008, 16:23
سلام :flower:

جملات ارزشمند از بزرگان جهان

دوستان اين مجموعه اي از حدود 900 پست از تاپيك مربوطه هست كه با ورژن جديد نرم افزار پرنيان ( 0.9.5.114 ) تبديل كردم

سعي كردم جملات تكراري هم حذف كنم با اينحال اگه نقصي مي بينيد به بزرگواري خودتون ببخشيد

با تشكر از آقاي رجبي بخاطر نرم افزار خوبشون و دوستان عزيز آقاي Ali_Media و Kaka_007 كه بيشترين زحمت رو براي جمع آوري اين مطالب كشيدند

موفق و سرافراز باشيد

,

hamedhelmi_68
14-04-2008, 20:36
سلام :flower:

جملات ارزشمند از بزرگان جهان

دوستان اين مجموعه اي از حدود 900 پست از تاپيك مربوطه هست كه با ورژن جديد نرم افزار پرنيان ( 0.9.5.114 ) تبديل كردم

سعي كردم جملات تكراري هم حذف كنم با اينحال اگه نقصي مي بينيد به بزرگواري خودتون ببخشيد

با تشكر از آقاي رجبي بخاطر نرم افزار خوبشون و دوستان عزيز آقاي Ali_Media و Kaka_007 كه بيشترين زحمت رو براي جمع آوري اين مطالب كشيدند

موفق و سرافراز باشيد

,

دوست عزیز نیروتو در راستای تولید کتابهای مفید بکار ببر
واقعا خسته نباشی:merci:

MARYAM
14-04-2008, 21:18
واقعا خسته نباشی

مرسي آقا حسام

اتفاقا همين دو سه روز پيش ذكر خيرتون بود !!

اما خداييش 24 ساعت دست كم روي تنظيم حدود 900 تا پست وقت گذاشتم ديشب تا صبح هم روش كار ميكردم چشام 4 تا شده بود :icon_huh: از اينهمه جمله با نگارشهاي جورواجور !!

يه بنده خدايي هم اومده بود كمك بده هر چي پست داشت تكراري و اسم اشخاص هم عوضي داده بود حالا ببين چي كشيدم :cry:

حالا قدر ندون :non:

KAKA_007
15-04-2008, 10:08
با سلام

و تشکر از تمامي دوستاني که در ساخت کتاب پرنيان فعاليت مي کنند اين تاپيک ايجاد شده تا شما دوستان عزيز کتاب هاي ساخت خود رو با موضوعات رمان ، مجموعه شعر و داستان، نمايشنامه و فيلمنامه و... قرار دهيد.

با آرزوي موفقيت براي شما دوستان عزيز

KAKA_007
15-04-2008, 10:12
با سلام

با تشکر از تمام دوستاني که در ساخت کتابهاي پرنيان فعال هستند

اين تاپيک ايجاد شده تا شما دوستان عزيز مجموعه کتابهاي خودتون رو در مورد موضوعات تاريخ ،‌ سياست، اقتصاد و مديريت، پزشکي و ... رو قرار دهيد .

با آرزوي موفقيت شما دوستان عزيز

Emperator
15-04-2008, 11:31
:atten:با سلام اگه لطف كنيد اسم كتابو موقع تبديل به انگليسي بنويسيد كه بعد از نصب به راحتي باز بشه چون تو بعضي گوشيا مشگل پيش اومده با تشكر از شما .:merci::

سلام دوست عزیز

:atten:
منم اول این مشکلو داشتم ولی با خود گوشی فایل اصلی رو RENAME کن بعد نصب کن حتما جواب میگیری.
برای من که جواب داد

snowamir
15-04-2008, 19:08
سلام دوستان:flower:

ta66
17-04-2008, 00:50
این کتاب طالع بینی براساس ماه تولد که با فهرست براتون آماده کردم اگه خوشتون اومد تشکر یادتون نره

http://www.birtak.com/fal/images/main.gif
طالع بيني و تحليل شخصيت بر اساس ماه تولد و جنسيت

hamedhelmi_68
17-04-2008, 08:33
سلام دوستان 8 تا کتاب جدید ساختم که در 2 پست براتون میزارم حتما دانلود کنید چون کتابهای خوبی هستند
امیدوارم خوشتون بیاد
1.نظریه مارکس
2.نظریه تحولی
3.نظریه نسبیت
4.نظریه تکاملی

hamedhelmi_68
17-04-2008, 08:41
1.قاره کهن
2.جهان های موازی
3.نیازهای انسانی
4.بیماری رماتیسم

moeinm37
17-04-2008, 08:44
ممنون آقا حسام
کاش یه توضیحی می دادی از نویسنده و ... آنها !

hamedhelmi_68
17-04-2008, 08:45
مرسي آقا حسام

اتفاقا همين دو سه روز پيش ذكر خيرتون بود !!

اما خداييش 24 ساعت دست كم روي تنظيم حدود 900 تا پست وقت گذاشتم ديشب تا صبح هم روش كار ميكردم چشام 4 تا شده بود :icon_huh: از اينهمه جمله با نگارشهاي جورواجور !!

يه بنده خدايي هم اومده بود كمك بده هر چي پست داشت تكراري و اسم اشخاص هم عوضي داده بود حالا ببين چي كشيدم :cry:

حالا قدر ندون :non:

آقا در اینکه خیلی واسه این کتاب زحمت کشیدی هیچ شکی نیست
منم برای همین گفتم اگه این وقت رو روی چیز دیگه ایی گذاشته بودی الان نتیجه بهتری گرفته بودی
ولی بازهم ممنون که حرکتی انجام دادین و مثل خیلی از دوستان فقط مصرف کننده نبودید

راستی ذکر چه خیری بود؟

mahdiesh
17-04-2008, 20:50
آقا در اینکه خیلی واسه این کتاب زحمت کشیدی هیچ شکی نیست
منم برای همین گفتم اگه این وقت رو روی چیز دیگه ایی گذاشته بودی الان نتیجه بهتری گرفته بودی
ولی بازهم ممنون که حرکتی انجام دادین و مثل خیلی از دوستان فقط مصرف کننده نبودید

راستی ذکر چه خیری بود؟

ايول حالت خوبه پسر ؟ !! شما عضو اين سايتي ؟!! كجايي عزيز ؟ mfj تا حالا فك كنم 2 گيگ كتاب و حتي سايت تو بخش مذهبي آپ كرده !! اونوقت ميگي حركتي انجام دادين؟ !! من كه از كتاباي آپلودي ايشون نزديك 2 گيگ رو سيستمم فشرده و غير فشرده دارم .
بابا دست خوش :27:

Emperator
19-04-2008, 20:39
عشق زن و مرد چیست؟

این کتاب هم بخونید تا در مورد عشق و حالتهای عشق و مضرات عشق و خوبیاش اطلاعاتتون بالا بره

اگر دقت کنید و پند بگیرید مطمئنم عشق در زندگیتون نمیتونه شما رو به هم بریزه

KAKA_007
21-04-2008, 07:25
از دوستان عزيز خواهش مي کنم به فکر گذاشتن کتاب باشند با دوستاني که در اين تاپيک به غير از مسئله کتاب و کتابخواني بحث و موردي رو پيش بيارند طبق قوانين سايت با اونها برخورد خواهد شد.

با تشکر از T66 عزيز اميدوارم ديگه همچين مشکلاتي پيش نياد.

JAVAD_JOON
21-04-2008, 07:47
دوستان اگه ممكنه قسمتهاي بعدي 48به بعد داستان تاوان را بگذاريد
ما بي صبرانه منتظريم
باتشكر

آروين
22-04-2008, 10:39
ميليونر هاي خود ساخته
برايان تريسي

آروين
22-04-2008, 10:48
خانه اهريمني
نويسنده : آناتولي دنپروف

آروين
22-04-2008, 10:57
نا شناخته ها

saeedsan
25-04-2008, 00:15
چند تا از احادیث اون حضرته اگر خوشتون اومد دعام کنین تا بازم بذارم

moeinm37
25-04-2008, 08:36
چند تا از احادیث اون حضرته اگر خوشتون اومد دعام کنین تا بازم بذارم

سلام دوست عزیز
بسیار تشکر از شما عزیز دل
فقط یه محبتی کن کتابهای مذهبی که میسازیو در اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=26289) بزار که مشتری هاش به اونجا سر میزنن و از این تاپیک خبر ندارن:^^:
اینجوری نظم تاپیک ها هم حفظ میشه .

rezaddr
25-04-2008, 14:03
:atten: ديوان اخوان ثالث بصورت جاوا

Empty
25-04-2008, 18:28
این داستان خیلی کوتاه رو یکی از دوستام نوشته داستان زندگی خودشه پیشنهاد میکنم بخونیدش و نظر بدید.

msadegh
25-04-2008, 20:06
دوستان میتونید کتاب مخزن السرار نظامی گنجوی رو بزارید

rezaddr
25-04-2008, 20:14
اينم يك اثر خواندني از استاد صادق هدايت

rezaddr
25-04-2008, 20:24
من عمر خود را در ياري به مردم سپري كردم . نيكي به ديگران در من خوشدلي و آسايش فراهم مي ساخت كه از همه شادي هاي عالم برايم لذت بخش تر بود .
ديگر بس است،پس از مرگ بدنم را موميايي نكنيد و در طلا و زيور آلات و يا امثال آن نپوشانيد زودتر آنرا در آغوش خاك پاك ايران قرار دهيد تا ذره ذره هاي بدنم خاك ايران را تشكيل دهد.
چه افتخاري براي انسان بالاتراز اينكه بدنش در خاكي مثل ايران دفن شود.
قطعه آخر وصيت نامه كوروش بزرگ

rezaddr
25-04-2008, 20:39
من عمر خود را در ياري به مردم سپري كردم . نيكي به ديگران در من خوشدلي و آسايش فراهم مي ساخت كه از همه شادي هاي عالم برايم لذت بخش تر بود .
ديگر بس است،پس از مرگ بدنم را موميايي نكنيد و در طلا و زيور آلات و يا امثال آن نپوشانيد زودتر آنرا در آغوش خاك پاك ايران قرار دهيد تا ذره ذره هاي بدنم خاك ايران را تشكيل دهد.
قطعه آخر وصيت نامه كوروش بزرگ :atten:

moeinm37
26-04-2008, 04:40
دوست عزیز rezaddr از شما ممنون برای پستهاتون :
ولی لطفا تو پست هاتون اطلاعات فایل جاوا را لطفا بزارید

moeinm37
26-04-2008, 05:23
:atten: ديوان اخوان ثالث بصورت جاوا

دوستان این هم پسورد فایل زیپ شده که دوستمون یادش رفته :
www.Mob4u.ir

syl
29-04-2008, 20:13
سلام

دوستان اهل کتاب و مطالعه، حتما کتاب سینوهه پزشک فرعون رو خوندید و یا اسمشو شنیدید.
نسخه جاوای کتاب رو اینجا براتون آپلود کردم. امیدوارم تکراری نباشه. سایتو جستجو کردم چیزی ندیدم.

تشکر یادت نره!!

رضااسمخانی
30-04-2008, 19:58
:atten:دوستان سلام.این فایل حاوی قسمتی از سریال داستانی تاوان تا ابتدای قسمت چهل و هشتم هست.داستان هنوز ادامه داره...
:flower:

لازم میدونم یه انتقاد کوچولو از عزیزان دست اندرکار هم بکنم و اون اینکه با این ترکیب جدیدی که برای این بخش درنظر گرفتین خیلی از رونق بخش پرنیان کم شده چون آدرس یه کم پیچ در پیچ شده و دیگه کسی رغبت نمیکنه بیاد تو بخش پرنیان.به نظرم اگه یک لینک مستقیم به بخش ایبوک اضافه کنین خیلی بهتر میشه چون کتابای این بخش تو مدت کوتاهی تو جامعه منتشر میشه و طرفداران خاص خودش رو داره پیدا میکنه.باید دوستان بیشتر از اینها به فکر رونق این بخش باشن.
یاعلی

KAKA_007
30-04-2008, 20:13
با تشکر از شما دوست خوبم

من و گروه مديريتي ايبوک با تلاش شبانه روزي اين بخش ها رو به وجود آورديم و تلاشمون رو هم مي کنيم تا بهتر بشه در مورد کتابهاي پرنيان با وجود اينکه مشتاقان خودش رو داره ما تصميم گرفتيم در هر بخش انجمن يک تاپيک به عنوان مثال کتابهاي ادبي ساخته شده با برنامه پرنيان رو قرار داديم که براي هر چه سريعتر رسيدن دوستان به کتاب مورد نظرشون بوده است دوست خوبم من خودم به شخصه آمار بازديدکننده ها رو هر روز چک مي کنم و برام خيلي مهم هستش چند روز پيش شاهد اين بودم که کاربران آنلاين در ايبوک به 30 نفر رسيده بودند تا به حال با همچين بازديدي مواجه نشده بودم.
در کل هدف ما از اين تقسيم بندي ها دسترسي هر چه سريعتر کاربران به کتابهاي مورد نظر خودشون و افزايش تعداد بازديد که آمار و ارقام نشون ميده که به اين اهدافمون نزديک شديم.

رضااسمخانی
30-04-2008, 20:33
اگر آمار این مطلب رو نشون میده خوشحالم.خسته نباشید
یاعلی

reza488stp
05-05-2008, 23:46
این کتاب در مورد مضرات fast food است که با استفاده از سایت آفتاب و توسط reza488stp تهیه شده است.
تقدیم به همه دوستان

asdolah
07-05-2008, 09:48
سلام
اگه لطف کنید کتابهای شهید مطهری و کتابهایی در ارتباط با زناشویی

را بذارید ممنون میشم

asdolah
07-05-2008, 10:28
سلام
عزیزم فرمت رار بدرد سونی نمی خوره حتی با وین رار هم باز نمی شه
امتحان کردم

mjhamed
08-05-2008, 15:22
سلام دوستان
بالاخره تونستم این کتابو به پرنیان تبدیل کنم :100:
با پرنیان بخونید و لذت ببرید
"هری پاتر و تالار اسرار" ، "هری پاتر و محفل ققنوس" و "هری پاتر و قدیسان مرگ" بزودی

reza488stp
08-05-2008, 16:55
منتخب جک تقدیم به سروران عزیز
تهیه شده با پرنیان 9.5

moeinm37
08-05-2008, 18:56
دوست عزیز reza488stp با تشکر از شما :
متن جک های شما که مشکل نداره ؟!

چون از این مورد متاسفانه زیاد تو سایت داشتیم که دوستان کم لطفی فرمودند و جک های نامناسب با شئون سایت و شئون یک انسان را گذاشته اند که بنده هم آنها را حذف کرده ام !

آروين
09-05-2008, 02:15
چگونه جذاب شويم؟؟

آروين
09-05-2008, 02:20
نكاتي در روابط اجتماعي

شامل موضاعات زير:

-10 روش براي بازگرداندن خانم ها
-10 دليل عدم پذيرش مردان توسط زنان
-10 روش غلبه بر كمرويي
-10 مطلبي كه در اولين گفتگو بايد از آن اجتناب كرد
-10 نشانه بر هم خوردن زندگي مشترک
-10 نکته اي که خانمها مايلند آقايون در مورد آنها بدانند
-12 تيپ خانمي كه بايد از آنها دوري كنيد20 راه تضميني براي فروپاشي رابطه

reza488stp
09-05-2008, 17:49
سلام معین جان
در حد توان جکها را مودبانه انتخاب کرده ام
انشااله که شرمنده شما و سایر دوستان نشم
با تشکر رضا

mjhamed
09-05-2008, 19:17
سلام خدمت دوستان گرامی و آقا یاسر گل
همانطور که قول داده بودم یکی دیگه از سری کتابهای هری پاتر رو آماده کردم

با پرنیان بخونید و لذت ببرید.

منتظر بقیه کتاب ها باشید:180:

Ghatrebaranam
09-05-2008, 21:39
یه کتاب عالی هم در مورد موفقیت بزارید

ممنون

sia_dark
10-05-2008, 14:59
سلام به همه
کتاب دارالمجانین اثر جمالزاده تو اول این تاپیک هست ولی ناقص
چند فصل آخر کتاب نیست
خواهش میکنم اگه کسی کاملشو داره بزاره
موندم ببینم آخرش چی میشه

mjhamed
10-05-2008, 21:35
سلام دوستان
مردِ و قولش:28:
اینم یکی دیگه از سری کتابهای هری پاتر

با پرنیان بخونید ولذت ببرید.

آروين
11-05-2008, 00:45
مطالبي در مورد ماده مخدر كرك

آروين
11-05-2008, 00:51
سلام دوستان
مردِ و قولش:28:
اینم یکی دیگه از سری کتابهای هری پاتر

با پرنیان بخونید ولذت ببرید.

اينارو اول از كدوم بايد خوند؟؟؟ترتيب نداره يا همينطوري هر كدومو خونديم؟؟:yipi:

rezaddr
11-05-2008, 08:38
چند كتاب گير اوردم براتون ميزارم رو سايت :welcomeswing:1-فروغ فرخزاد 2- كليات شمس تبريزي 3 - مثنوي معنوي 4 - گلستان سعدي 5- شاهنامه فردوسي 6- لباب الالباب 7 - اوصاف الاشراف

rezaddr
11-05-2008, 08:41
اثر مولانا جلال الدين بلخي

mjhamed
11-05-2008, 13:27
سلام
اگه به ترتیب بخونید بهتره ولی همه کتابها اینقدر سر و ته دارند
که بفهمی چی به چیه (هنر جی.کی. رولینگ)

ترتیب کتابها هم به این صورت است ولی بعضی کتابها رو متاسفانه فعلاً نمیشه تبدیل کرد:non:

سنگ جادو
تالار اسرار
زندانی آزکابان
جام آتش
شاهزاده دورگه
محفل ققنوس
قدیسان مرگ
بزودی سعی میکنم همه کتابها رو آماده کنم:glass:

rezaddr
11-05-2008, 17:13
قطعه آخر وصيت نامه كوروش بزرگ
:merci:-کتاب انگلیسی 504 واژه ضروری که کتاب بسیار مفیدی است بویژه برای کنکور کارشناسی ارشد در همه رشته ها
504 Absolutely Essential Words.3rd.ed.(Barrons)(144s)(1988)این کتاب با نرم افزار پرنیان نیست با برنامه ای دیگه است.

rezaddr
12-05-2008, 23:10
اين كتاب شامل 51 جمله بسيارزيبا و عبرت اموز است توصيه ميكنم بعد از خواندن هر جمله اندكي بر روي ان تفكر كنيد .......:merci: در ضم بصورت فرمت جار و قابل نصب بر روي اكثر موبايلها ميباشد..

rezaddr
13-05-2008, 06:37
اثر البر كامو بصورت فايل جار و قابل نصب بر روي اكثر موبايلها ..........تشكر يادت نره.:welcomeswing: كتاب دوم اسمش طنزپاره است حتما بخونيدش .............:razz:

rezaddr
13-05-2008, 07:01
كتاب روياها از ماركز است من شخصا از خوندنش لذت بردم كتاب دوم بنام روبات اثر اسيموف ميباشد كتاب جالبيه اگه نخوني از دستت پريده......:merci:

rezaddr
13-05-2008, 13:22
اثر انتوان دو سنت اگزوپري

rezaddr
13-05-2008, 13:27
اثر انتوان چخوف داستاني احساسي حتما بخونيدش.

rezaddr
13-05-2008, 13:35
زندگينامه شيخ بهايي و اختراعات ارزنده اين دانشمند بزرگ ايراني .

rezaddr
13-05-2008, 13:43
بدون شرح ......

َAida
13-05-2008, 14:30
سلام به همه بچه هاي عزيز و يه خسته نباشيد حسابي به همه
من تموم كتابهاي تاپيك رو دانلود كردم و مشتاق خوندن همش هستم.
فقط مي خواستم خواهش كنم يه توضيح كوتاه درباره كتابهايي كه نا آشنا هستن بذارين كه ما براي دانلود كردن دچار مشكل نشيم و يه پيش زمينه داشته باشيم كه چه كتابي رو مي خوايم بخونيم.

و يه سوال : كتابهاي با پسوند زيپ هم روي موبايلهاي جاوا قابل اجرا هست؟ چه جوري مي شه اجراشون كرد؟

moeinm37
13-05-2008, 14:31
دوست عزیز rezaddr ضمن تشکر از شما و کتابهای گذاشته شده شما :
لطفا تبلیغی که در قالب فایل تکست و فایل وب تو فایلهای زیپ شده کتابهایتان گذاشته اید و حاوی تلفن و آدرس سایت است را بردارید و فایلها را مجدد آپلود کنید .
این کار خلاف قوانین سایت است عزیز
کتابهای پیوست شده شما به صورت تایید نشده در آمده و امکان دانلود آنها نیست ؛ محبت کنید دوباره تصحیح و آپلود فرمایید !
ممنون

moeinm37
13-05-2008, 14:35
سلام به همه بچه هاي عزيز و يه خسته نباشيد حسابي به همه
من تموم كتابهاي تاپيك رو دانلود كردم و مشتاق خوندن همش هستم.
فقط مي خواستم خواهش كنم يه توضيح كوتاه درباره كتابهايي كه نا آشنا هستن بذارين كه ما براي دانلود كردن دچار مشكل نشيم و يه پيش زمينه داشته باشيم كه چه كتابي رو مي خوايم بخونيم.

و يه سوال : كتابهاي با پسوند زيپ هم روي موبايلهاي جاوا قابل اجرا هست؟ چه جوري مي شه اجراشون كرد؟

سلام دوست عزیز
ممنون از انتقاد شما
چشم
دوستان فعال در بخش انشاالله مد نظر خواهند گرفت این فرمایش صحیح شما را!

در مورد فایل ها : چون اینجا بخش کتابهای ساخته شده با برنامه پرنیان است ؛ خوب به طبع اون فایلها جاوا هستند ولی در مورد زیپ شما محبت کن آنها را با برنامه win zip یا win rar باز کن و فایل باز شده را به گوشی انتقال بده تا اجرا شه . با تشکر

MaGnEt_995
14-05-2008, 09:48
کمک کتاب کیمیاگر پائلو کوئیلو

MaGnEt_995
14-05-2008, 11:23
واقا دست همه درد نکنه:merci:
فقط خواهشن اطلاعات کامل تری راجب کتاب های تهیه شده بدید که واسه دانلودشون شک نکنیم مثلا اسم نویسنده خیلی از کتاب ها گفته نشده بود

YASER
14-05-2008, 19:30
با تشکر از همه دوستانی که کتابهای پرنیان رو تبدیل میکنند...
آخرین نسخه از پرنیان (0.9.5.120) که در سایت جدید پرنیان (http://parnian.boolib.com) قرارگرفته، مشکل کند بودن کتابها رو در بیشتر گوشیها برطرف کرده و همچنین روی بعضی از گوشیهایی که قبلاً کتابها مشکل حافظه پیدا میکردند و اجرا نمیشدند، این مشکل برطرف شده است. بنابراین لطفاً برای اینکه دوستان بیشتری بتونن از این کتابها استفاده کنن، از این پس کتابهاتون رو با این نسخه تهیه کنید.

پایدار و پیروز باشید...
یاسر رجبی

YASER
14-05-2008, 19:32
با تشکر از همه دوستانی که کتابهای پرنیان رو تبدیل میکنند...
آخرین نسخه از پرنیان (0.9.5.120) که در سایت جدید پرنیان (http://parnian.boolib.com) قرارگرفته، مشکل کند بودن کتابها رو در بیشتر گوشیها برطرف کرده و همچنین روی بعضی از گوشیهایی که قبلاً کتابها مشکل حافظه پیدا میکردند و اجرا نمیشدند، این مشکل برطرف شده است. بنابراین لطفاً برای اینکه دوستان بیشتری بتونن از این کتابها استفاده کنن، از این پس کتابهاتون رو با این نسخه تهیه کنید.

پایدار و پیروز باشید...
یاسر رجبی

mreza2007
16-05-2008, 20:17
سلام به همه
من تازه با این تاپیک آشنا شدم و نمی دونم بعد از دانلود فایل ها چه جوری اونا رو رو موبایل میشه دید چون کلی فایل هستش و یه دونه فایل با پسوند جار نیست که راحت رو گوشی نصب شه لطف کنید نحوه تبدیل این فایل ها رو به جاوا توضیح بدید
ممنون

moeinm37
16-05-2008, 20:44
دوست عزیز mreza2007 :

در مورد فایل ها : چون اینجا بخش کتابهای ساخته شده با برنامه پرنیان است ؛ خوب به طبع اون فایلها جاوا هستند ولی در مورد زیپ شما محبت کن آنها را با برنامه win zip یا win rar باز کن و فایل باز شده را به گوشی انتقال بده تا اجرا شه .
برنامه ای هم نمیخواد عزیز .
گوشی های دارای قابلیت جاوا می خوننش.
با تشکر

raad_farzad
17-05-2008, 07:18
با کمال تشکر ار همه دوستان

mreza2007
17-05-2008, 10:40
سلام به moeinm37
شما گفتید که فایل رو با win rar باز کنم و انتقال بدم به گوشی من این کار رو کردم اما هیچ اتفاقی نمی افته یعنی آیکون برنامه هیچ جا نیست که بتونم اونو اجرا کنم گوشیم n95 هستش لطفا منو راهنمایی کنید چون عملا یه مشت فایل و عکس توی فایل باز شده است که فایده ای نداره!
با تشکر

moeinm37
17-05-2008, 14:27
سلام به moeinm37
شما گفتید که فایل رو با win rar باز کنم و انتقال بدم به گوشی من این کار رو کردم اما هیچ اتفاقی نمی افته یعنی آیکون برنامه هیچ جا نیست که بتونم اونو اجرا کنم گوشیم n95 هستش لطفا منو راهنمایی کنید چون عملا یه مشت فایل و عکس توی فایل باز شده است که فایده ای نداره!
با تشکر

دوست عزیز پس شما فایلی که از سایت میگیری را تغییر پسوند به jar بده و فایلو بریز رو گوشی.
اونهایی هم که ریختی پاک کن عزیز رو گوشیت
بعد آیکن هم تو لیست برنامه هات میاد

mreza2007
17-05-2008, 20:57
با تشکر از moeinm37 عزیز
من فایل رو از حالت زیپ شده extract کرده و اون فایل رو rename کردم و آخرش رو هم .jar گذاشتم و ریختم رو گوشیم اما فرقی نکرد میشه شما توضیح بدید چه کار باید کنم آخه کتاب های زیادی از این تاپیک گرفتم اما هنوز نتونستم از هیچ کدومش استفاده کنم:113:

moeinm37
17-05-2008, 21:58
نه عزیز extrsct نکن . همین فایل سایتو تغییر نام بده به jar و بریز رو گوشیتو و اجرا کن عزیز جان

mreza2007
18-05-2008, 11:33
نمیشه عزیز جون نمیشه!!!!
من این کارو کردم ولی اصلا نشد تو x-plore هم دیدم بعد از jar. نوشته rar. ولی حتی اگه rar. رو هم پاک کنی بازم فرقی نمیکنه شما اگه ممکنه لطف کنید اول روش های خودتون رو امتحان کنید بعد اگه جواب داد به ما هم اعلام کنید :114:

moeinm37
18-05-2008, 18:00
دوست عزیز شما فعلا فایلهایی که پسوند jar دارند را بریز رو گوشی و امتحان کن .
یه سری از فایلها مشکل پیدا کردند و کاربر عزیزی که گذاشته باید بیاد چک کنه . چون سیستم من الان پیغام ویروس تروجان ازشون گرفت یعنی تروجان داره فایلها .

ta66
20-05-2008, 01:00
این کتابچه درباره مقالات و مطالبی در مورد راسپوتین هست مردی که با قدرت های فرا انسانی اش تاثیر بسزایی در دربار تزار نیکولاس 2 داشت امیدوارم خوشتون بیاد.
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:YnoE5beC1mgGdM:http://www.alexanderpalace.com/2006rasputin/p/rasputin22.jpg
راسپوتین معمای قرن

behimm
21-05-2008, 13:50
با تشکر از دوست عزیزم مگنت :mach:باید بگم یاداوری خوبی بود خواهش می کنم کتاب هایی از پائلو کوئیلو را آپلود کنید:merci::praying:

cyborg411
22-05-2008, 14:27
آره آره واقا جای کتاب های پائلو کوئیلو خالی:cry::113::112:
:atten:خواهش می کنم قزار بدین

rezaddr
22-05-2008, 18:19
اين يه كتابه داستانيه تازه بدستم رسيده بصورت جاوا باتشكر از دوست خوبم m gorgan

rezaddr
22-05-2008, 18:55
داستاني بسيار تاثير گذار از انتوان چخوف با تشكر از دوست خوبم نويد جان و اقاي ياسر رجبي طراح نرم افزار قدرتمند پرنيان.

mreza2007
23-05-2008, 10:57
دوستان لطف کنند اگه کتاب الکترونیکی با فرمت txt یا doc (word دارند بذارند تا بتونم با برنامه پرنیان اونو به فایل جاوا قابل نصب در گوشی تبدیل کنم و برای استفاده همه در این تاپیک قرار بدم
با تشکر:glass:

rezaddr
26-05-2008, 07:16
يك داستان تخيلي از برتراند سوله:welcomeswing:

كتاب دوم درباره شيخ بهايي و زندگينامه او ( بصورت جاوا )

rezaddr
26-05-2008, 07:25
اين كتابو دوست خوبم نويد تبديل كرده براتون ميزارم رو سايت استفاده ببرين با تشكر از مديريت سايت و اقاي رجبي طراح محترم پرنيان و همه بروبچه هاي زحمتكش.:merci:

rezaddr
26-05-2008, 07:58
براي علاقه مندان به داستانهاي تخيلي با تشكر از دوست خوبم حسام جان.:welcomeswing:

rezaddr
26-05-2008, 08:07
كتابي درباره استفاده بهينه از زمان و وقت نوشته دكتر لوويس.

rezaddr
27-05-2008, 07:43
به ترتيب :اثر انتوان چخوف- اثر گارسيا ماركز - شاعر معروف معاصر :welcomeswing:

rezaddr
27-05-2008, 08:05
به ترتيب : ال احمد - اقاي قاسمي

اين دو كتاب تازه به دستم رسيده نمي خواستم دوستان بي نصيب بمونن.:merci:

rezaddr
27-05-2008, 08:10
در زمينه ليزر و موارد استفاده هاي ان در زمينه فيزيك:merci:

moussaie888
27-05-2008, 08:38
کتابهای جالبی بود دستتون درد نکنه

ta66
29-05-2008, 03:11
کتابی که تقدیم حضورتون می کنم متن کامل 52 سخنرانی از دکتر الهه قمشه ایی می باشد این کتاب رو از PDF تبدیل کردم اگه اشکالاتی دیدید به بزرگی خودتون ببخشید ضمنا تشکر از دوستانی که زحمت تبدیل این کتابها رو می کشن فراموش نشه تا باعث فعالیت بیشتر دوستانمون تو تبدیل کتاب ورونق بیشتر کتاب خونی بین جوانان عزیز بشه .

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:mptRvIZzgKzM-M:http://tv4.irib.ir/ghomshei/images/pic/04.jpg

rezaddr
29-05-2008, 19:09
اينم يه كتاب ديگه براي دوستداران داستانهاي تخيلي هري پاتر با تشكر از دوست خوبم حسام حلمي كه اونو در اختيار من قرار داد .:merci:

ta66
31-05-2008, 01:45
دوستان کتابی که تقدیم حضورتون می کنم کتابی از عارف بزرگ اوشو فکر کنم نیاز به معرفی اوشو نباشه اونهایی که طرفدارشن امیدوارم از این کتاب لذت ببرن .

شعار اصلي اوشو اين است يك قانون تنها در دنيا وجود دارد و آن اينكه هيچ قانوني وجود ندارد .

http://www.indiaplaza.com/content/movies/osho/main_vis.jpg

يوگا براي هزاره ي جديد

ta66
01-06-2008, 02:13
دوستان این کتاب یک کتاب تاریخی بسیار زیبا در مورد خوشگذرانی پادشاهان اغلب قاجاری ایران و شرایط حرمسرا های انها می باشد که با خواندن این کتاب متوجه قسمتی از دلایل از دست دادن قسمتهایی از ایران به خاطر عیاشی این پادشاهانمان خواهیم بود امیدوارم لذت ببرید.

ضمنا دوست عزیز معین جان من بخش زیادی از این کتاب را مطالعه کردم و چیزی که دلیل مبتذل بودن این کتاب باشه پیدا نکردم بیشتر جنبه تاریخی دارد اما اگر فکر می کنی ممکنه مشکلی برای این انجمن ایجاد کنه حذفش کن کسانی هم که این کتاب را خواستند از جاهای دیگه می تونن دانلودش کنن..

http://www.kalam.se/Bild/haram-turk.jpg

http://www.zshare.net/download/1290308650d1c7a0/

rezaddr
01-06-2008, 07:06
دو كتاب كه امروز بدستم رسيد حيفم اومد دوستان بي بهره باشن با تشكر از بر و بچهاي زحمتكش....:180:

MaGnEt_995
01-06-2008, 14:44
:note:با تشکر از همه ی دوستان می خوام بگم
محض این دلی که در به در شده از احمد شاملو هم بزارید راستی پائلو کوئیلو هو نویسنده ی خوفی نه؟!!!:177:

rezaddr
01-06-2008, 18:18
اثر استاد مطهري اين كتاب جنبه جامعه شناختي و تاريخي دارد.:112:

MaGnEt_995
01-06-2008, 18:20
این هم 2 کتاب از صادق هدایت امیدوارم که لذت ببرید
پیشاپیپش از تشکرتان متشکرم !:merci:

MaGnEt_995
01-06-2008, 21:20
دوستان عزیز با عرض پوزش کتاب گجسته دژ که براتون گذاشته بودم کامل نبود کاملش را زیر آپلود کردم شرمندم:113:

rezaddr
03-06-2008, 08:40
جلال ال احمد

mahsam169
03-06-2008, 16:46
[QUOTE=rezaddr;540835]يك داستان تخيلي از برتراند سوله:welcomeswing:

كتاب دوم درباره شيخ بهايي و زندگينامه او ( بصورت جاوا )[/Q

سلام و ممنون ولی کتاب شیخ بهائی در گوشی باز نمیشه .

rezaddr
10-06-2008, 07:19
شايد ديده و يا شنيده ايد كه افرادى با داشتن سرمايه ى بسيار و بهره مندى از همه گونه امكانات رفاهى و استفاده از انواع غذاهاى رنگارنگ ، از نعمتى بزرگ يعنى سلامتى محرومند و به همين دليل از زندگى خود لذتى نمى برند! و بالعكس افرادى با خوردن غذايى معمولى و ساده در كمال صحت و سلامت عمرى طولانى مى كنند و از زندگى خود لذت مى برند. به راستى رمز و راز سلامتى در چيست ؟

rezaddr
10-06-2008, 07:27
اميدوارم خوشتون بياد.....:welcomeswing:

MaGnEt_995
10-06-2008, 12:53
این هم ماجرای واقعی سرقت از بانک کشاورزی همدان در سال 1368
راستی نویسنده: حمید مقیمی
از تشکر خارها گل می شود:wub:

MaGnEt_995
10-06-2008, 13:02
یه مقاله راجب راه های نفوذ به شبکه کامپیوتر خودم نخوندمش ولی فکر کنم واسه کسانی که علاقه دارند خیلی جالب باشه
برای دانلودش روی تشکر کلیک کنید!!!!!!!!!!:1:

MaGnEt_995
11-06-2008, 10:25
این هم دیوان شمس مولانا که چند وز پیش از www.persianmob.net گرفتمش خودم قبلا دیوانش و تو چندد جلد داشتم ولی این خیلی بهتر چون دیگه همش یه جا جمع شده (8724صفحه) امیدوارم که ازش لذت ببرید

hamedhelmi_68
11-06-2008, 14:37
میخواستم 4تا کتاب بهتون معرفی کنم که خودم ساختم و زحمت زیادی هم برای آنها کشیدم و حیفم امد تو اینجا نزارم
حکایات سعدی (http://dc67.4shared.com/download/50705239/62b47392/70_hekayat_az_saedi.jar?tsid=20080611-060230-afba8e8e)
حکایات مثنوی (http://dc67.4shared.com/download/50705238/15b34304/hekayate_masnavi_be_nasr.jar?tsid=20080611-060259-2ab8a0f6)
زندگینامه شاعران و نویسندگان (http://dc42.4shared.com/download/50913082/3717b0a3/shaeran_va_nevisandegan.jar?tsid=20080611-060417-c933827f)
گزیده اشعار استاد شهریار (http://www.box.net/rssdownload/164728126/SHAHRYAR.jar)

ShahabSAMSUNG
14-06-2008, 22:34
سلام دوستان

کتابی هست به نام "بیگانه ای در دهکده" اثر مارک تواین

خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم پیدا کنم
کتاب الکترونیکش رو اگه کسی داره، مخصوصاً بصورت جاوا (پرنیان) ممنون میشم بهم خبر بده

javatti
26-06-2008, 20:51
این هم نسخه کامل کتاب " حکایت دولت و فرزانگی " که می دونم خیلیا دنبالش هستن .

خودم تو هر سایتی گشتم پیداش نکردم این بود که خودم نشستم تایپش کردم

خواستی تشکر کنی خجالت نکش :28:

رضااسمخانی
28-06-2008, 20:21
این هم نسخه کامل کتاب " حکایت دولت و فرزانگی " که می دونم خیلیا دنبالش هستن .

خودم تو هر سایتی گشتم پیداش نکردم این بود که خودم نشستم تایپش کردم

خواستی تشکر کنی خجالت نکش :28:

دوست خوبم میشه کمی در مورد کتاب و نویسندش توضیح بدید؟

zadeh
30-06-2008, 18:17
دوستان کسی برنامه ÷رنیان بصورت فینگر تاچ رو داره:180:

ahwaz88
01-07-2008, 12:55
دوست خوبم lone_reza
مدتی پیدات نبود خوشحالم دوباره اومدی راستی ادامه داستان تا وان رو نذاشتی بای

naser_80
05-07-2008, 09:59
با تشكر

aryoreza_1
07-07-2008, 16:19
ضمن سپاس از زحمات شما يه سوال دارم!!
چرا كتابهاي تهيه شده با فرمت پرنيان بر روي گوشي نوكيا 6600 من بعد از چند صفحه ناگهان هنگ مي كنه و ديگه نه به صفحه بعد ميره و نه به ابتدا يا انتهاي صفحه(بالا و پايين) .
يعني بطور كل قفل مي كنه و ديگه هيچ حركتي نداره.
چند بار هم كتابها دوباره نصي كردم (هم در گوشي و هم در مموري ) ولي بازهم نتيجه نداشت.آيا راه حلي وجود داره يانه؟؟ متشكرم

h_me65
29-07-2008, 13:52
جراحی روح از محسن مخملباف

کتاب ناقص هستش!
کاملش رو گذاشتم.

h_me65
29-07-2008, 13:56
این هم 2 کتاب از صادق هدایت امیدوارم که لذت ببرید
پیشاپیپش از تشکرتان متشکرم !:merci:

کتاب لاله ناقص هستش!کاملش درکتاب چهارداستان در همین تاپیک هستش.

DanialJourabchi
30-07-2008, 23:32
کسی میدونه Unhandled exxceptin. close application? یعنی چی؟ من قبلا رو N95-2 پرنیان رو نصب میکردم ولی الان موقع اجرا error میده. با دیگر java ها مشکلی نیست!

reza417
31-07-2008, 18:57
سلام كتاب شوهر آهو خانم رو ندارين
با تشكر از زحماتتون
خسته نباشيد

mahdi_wi
03-08-2008, 04:59
سلام ازت کمال تشکر دارام که از هر چیزی یه کتاب گذاشتی خیلی کار درستی اگه میشه یه کتاب در مورد نلسون ماندلا بزار ممنون میشم

SoLTaN
05-08-2008, 10:29
سه كتاب پرنيان :

1 - سراب - منتخب اشعار هوشنگ ابتهاج

2 - مناجات نامه خواجه عبدالله انصاري

3 - مادران و دختران (داستان) - مهشيد اميرشاهي

ta66
06-08-2008, 02:31
کتاب خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی در ممالک اسلامی

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/azad555/Hamfar.jpg

دوستان این کتاب توسط خودم ساخته نشده اما کتاب بسیار جالبیه که من سخت دنبالش بودم نمی دونم ساخته کیه چون من خودم هم دنبال متنش بودم پیدا نکردم ولی حالا هر کی ساخته دستش درد نکنه بخونید و لذتش رو ببرید

ضمنا دیدم کتاب دولت و فرزانگی توسط دوستمون قرار داده شده و گفته بود خودم تایپ کردم می خواستم بگم اگه واقعا خودت تایپ کردی یه خسته نباشی گنده از بنده قبول کن و فکرکنم اگه کتاب خوب بخوایم باید شروع به تایپ کنیم تا متن کتابها رو تبدیل کنیم

rezaddr
06-08-2008, 14:33
اين كتاب بصورت طنز هستش اميد وارم خوشتون بياد///

alimikaily
06-08-2008, 16:03
سلام بیاد تو این وبلاگ کتابهای جالبی براتون تدارک دیدم http://goodbook.blogfa.com (http://goodbook.blogfa.com):180:

alimikaily
06-08-2008, 16:24
اگه کتاب آنگاه هدایت شدم را بگذارید منت میگذارید

آروين
07-08-2008, 03:48
تاريخ تمدن ويل دورانت

جلد يك .. به صورت كامل

تعداد صفحه ها : 6200

SoLTaN
07-08-2008, 17:43
دو كتاب پرنيان :
1 - تذكره الاوليا - عطار نيشابوري

2 - منظومه حيدر بابا (تركي)- شهريار

g.school123
11-08-2008, 01:27
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان:^^::flower:
بالاخره جناب آقای یاسر رجبی برنامه نویس محترم برنامه پرنیان یک نسخه از کتاب ساخته شده با جدیدترین نسخه پرنیان راعرضه کردند.
این نسخه به منظور تست نسخه نهایی ساخته شده و شامل
متن كامل شاهنامه، اثر فردوسي، داراي حدود 50000 بيت شعر حماسي، مي باشد!
امکانات جدید این برنامه به گفته سایت سازنده:
1-فهرست موضوعي كتاب
2- امكان جستجو(حتی در گوشیهای بدون امکان تایپ فارسی)، 3 فونت و 4 زمينه قابل انتخاب، و ... مي باشد.
http://www.boolib.com/parnian/images/stories/menu_preview.pnghttp://www.boolib.com/parnian/images/stories/index_preview.pnghttp://www.boolib.com/parnian/images/stories/Search_preview.png
ضمنا دوستان این برنامه فعلا برای گوشیهای سری40 به درستی کار نمی کند.
همچنین امکان به روز شدن این برنامه هم وجود دارد.
:atten::دراین نسخه تغییر زمینه بادکمه7وتغییر فونت بادکمه1 صورت می گیرد.

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف،صلوات::flower:

:flower:اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم،...:flower:

دوست عزيز

1 - تشكر از شما
2 - اين كتاب رو بايد در انجمن كتاب و بخش پرنيان قرار ميداديد.
3 - در انجمن ذكر شده آموزشهاي لازم در مورد برنامه پرنيان وجود داره.
4 - قسمتي از پست شما كه تبليغ سايت هست ويرايش شد.
5 - به انجمن مربوطه منتقل گرديد.

موفق باشيد
مديريت انجمن ebook و جاوا

Amir-elx
20-08-2008, 19:38
سلام دوستان !
میخواستم ببینم کسی میتونه نمایش نامه ی f.a.n.s رو به صورت پرنیان در بیاره ؟!
تشکر .

Amir-elx
20-08-2008, 19:47
راستی !!
اگر کلبه ی عمو تام رو هم بذارید ممنون میشم !! http://www.kolobok.us/smiles/artists/laie/Laie_93.gif

آروين
05-09-2008, 01:05
اسرار موفقيت

پاتريك چان

تعداد صفحات : 134

آروين
05-09-2008, 01:28
جمع‌بندی و نتیجه‌گیری از کتاب قورباغه را قورت بده

آروين
05-09-2008, 01:41
مطالعه برتر

مقدمه:

يكي از علل ناكامي هاي تحصيلي روش نادرست مطالعه است . عوامل زيادي براي موفقيت در تحصيل وجود دارد كه مي توان از عوامل مهمي همچون معلم ماهر و كار آزموده ، پشتكار و جديت ، محيط مناسب خانوادگي و . . . . نام برد . در بسياري از موارد همه شرايط تا حدي قابل قبول است اما دانش آموز ، روش هاي صحيح مطالعه رانمي داند .
شايد بعضي از دانش آموزان گمان مي كنند با زياد مطالعه كردن از بقيه موفق تر خواهند بود ولي از سويي به درست مطالعه كردن بي توجه باشند .بعضي ديگر گمان مي كنند كه با بي خوابي كشيدن مي توانند در تحصيل موفق باشند اما اين گروه هم اشتباه مي كنند در اينجا براي اهميت روش هاي مطالعه دو باره خاطر نشان مي كنيم

آروين
05-09-2008, 02:02
داستاني زيبا و خنده دار به نام خواستگاري يا انتخاب كه به صورت فيلمنامه هست

قضيه دختريه كه هوس خواستگاري از پسرا به سرش ميزنه و ...

آروين
05-09-2008, 02:26
داستاني كوتاه به نام اروپا

آروين
05-09-2008, 02:48
آموزش گفتار

پل ژاگو

ضرورت داشتن بياني قاطع

آروين
05-09-2008, 03:08
چند راه ساده برای کنترل اضطراب

خیلی وقت ھا که مضطربیم احساس میکنیم تمام زندگی ما تحت الشعاع قرار گرفته و از
آنجایی که آرامش نداریم دقت نمی کنیم تا ببینیم علت نگرانی ما چیست و ھمین نامشخص
بودن اضطرابمان را تشدید میکند. ھرچند در انواع خاصی در اضطراب دلیل واضحی برای
نگرانی خود پیدا نمی کنیم اما بسیاری از نگرانی ھای روزمره ما دلایلی دارد که میتوان آنھا را
پیدا و رفع کرد.
برای اینکار میتوانیم ابتدا با پاسخ به دو سوال زیر شروع کنیم:......
.
.
.
.

آروين
05-09-2008, 03:23
قوانین مورفي

قوانین مورفي توسط شخصي بنام کاپیتان ادوارد مورفي مھندس نیروي ھوايي در
سال ١٩٤٩ پا به عرصه حضور گذاشت. وي ھنگامي که روي پروژه اي در نیروي ھوايی
مشغول بررسي روند کار بود متوجه شد که ترانسفورماتور نادرست سیم پیچي شده
و در مورد تكنسین مربوطه چنین گفت: "اگه یه راه برای خراب کردن چیزی وجود
داشته باشه او ھمون یه راه رو پیدا می کنه" قوانین مورفي اکنون افزون بر ھزاران
قانون مي باشد که توسط افراد گوناگون در سراسر جھان گرد آمده و مجموعه اي
ازقوانین حاکم بر زندگي ھستند که اکثر آنھا از بدبیني نشات گرفته و جنبه شوخي
دارند اما بسیاري از آنھا نیز عینیت و واقعیت دارند اکنون به برخي از اين قوانین توجه
کنید.

tara25
07-09-2008, 13:27
سلام به همگی
ادامه کتاب تاوان عشق چی شد؟؟!!!!!!!!
مشتاقانه منتظریم

آروين
12-09-2008, 04:08
آداب رفتار با دختران

کتابي براي والدين عزيز در مورد رفتار با غنچه هاي زندگيشان , دختران , هديه الهي , براي رسيدن به اهداف والاي زنگي از نظر اسلام

آروين
12-09-2008, 04:29
آموزش گفتار

پل ژاگو

ضرورت داشتن بياني قاطع

آروين
12-09-2008, 04:47
احترام

کتابي براي آنکه بتوانيد احترام ديگران را نسبت به خود جلب کنيد ...

آروين
12-09-2008, 05:09
ارتباط با ديگران

آداب معاشرت با همکاران ... 11 قانون اصلي براي ارتباط انساني ... مهارت هاي ارتباطي براي رسيدن به موفقيت ...

آروين
13-09-2008, 05:51
چند راه ساده برای کنترل اضطراب

آروين
13-09-2008, 06:07
انسان در جست و جوي معني

موضوع روانشناسي
نويسنده: دکتر ويکتور فرانکل
مترجم: دکتر اکبر معارفي

آروين
13-09-2008, 23:11
انگيزش و هيجان

ارتباط انگيزش با هيجان ... انواع هيجان ... انواع انگيزش ... انگيزه هاي دروني ...

آروين
13-09-2008, 23:32
بلوغ

انواع بلوغ ... سن بلوغ ... نشانه هاى بلوغ ...

نويسنده :روح الله پور طال

آروين
13-09-2008, 23:45
تغذيه و سلامتي

چاي ... انبه ... سلامتي با يک ليوان شير ... خرما ميوه بهشتي ...

آروين
14-09-2008, 04:45
متن كامل قرآن

توي اين ماه خيلي بدردتون ميخوره

آروين
16-09-2008, 03:12
نامه هاي بني صدر به رفسنجاني و امام و ...

آروين
16-09-2008, 03:34
خاطرات زندان دهه شصت

آروين
16-09-2008, 22:51
كشفي مهم در مورد داستان حضرت موسي

آروين
16-09-2008, 23:10
جوان

کتابي براي جوانان تا زندگي بهتر و موفقيت آميز تري داشته باشند

آروين
16-09-2008, 23:28
چگونه شخصيت سالم تر بسازي

نويسنده: دکتر وين.و.داير
مترجم: بدر زمان نيک فطرت
(گرد آوري شده توسط امير حسين مژگانيه)

آيا مي خواهيد اهمال و مسامحه کاري را قطع کنيد و استقلال رواني به دست بياوريد و اختيار دار خود باشيد ؟

آروين
16-09-2008, 23:42
دانستني هاي روابط عاشقانه

روش هاي عاشق کردن...مفاهيم عشق...چگونه به عشق حقيقي دست يابيم...

آروين
17-09-2008, 00:34
راه هاي افزايش اعتماد به نفس

نويسنده: مژگان پرواز

آروين
17-09-2008, 00:49
راه هاي به دست آوردن آرامش

چگونه مي توان لحظاتي آرام و توأم با آسايش داشت؟... اگر مي خواهيد هميشه سالم و شاداب باشيد .... چه نکاتي را رعايت کنيد تا به آرامش برسيد

آروين
17-09-2008, 01:00
روانشناسي باليني

مديريت پرخاشگري ... تکنيک هاي آرام سازي ... افسردگي: علل و درمان ... درمان بي خوابي ... استرس ... اضطراب

آروين
17-09-2008, 01:04
روانشناسي رنگ ها

رنگ چيست؟ ... آشنايي با مفاهيم رنگ ها ... رنگ هاي انرژي زا در خانه ... رنگ ها از ديدگاه پروفسور لوشر

آروين
17-09-2008, 01:08
روانشناسي کودک

فوايد بازي با کودک ... مهارت هاي اجتماعي کودکان ... با ترس کودکان چه کنيم

آروين
17-09-2008, 01:20
زناشويي

کتابي براي زوج هاي جوان براي داشتن زندگي مسالمت آميزتر

آروين
17-09-2008, 01:28
کليات افسردگي

:نويسنده :ابراهيم محمود زاده

آروين
17-09-2008, 01:31
کمک هاي اوليه

آيا مي دانيد هنگام سکته چگونه احياي قلبي انجام دهيد يا اولين اقدام هنگام مسموميت چيست؟

ebrahim_karaj
22-09-2008, 21:15
سلام اگه امکانش هست من کتاب کلیدهای غیبی و نثر کامل شاهنامه رو می خواستم از همه ی زحمتاتون ممنونم

آروين
27-09-2008, 06:31
ابراهيم جان اگر پيدا شد حتما ميذاريم اينجا ..

اين هم مقاله اي در دو مورد :

انواع پوست و نحوه مراقبت از آنها
و برداشتن و مرتب كردن ابرو

آروين
27-09-2008, 06:46
تجاوز و بزه ديدگي زنان

SoLTaN
27-09-2008, 16:46
جناب آرمين

ضمن تشكر از فعاليت خوب شما. لطف كنيد در گذاشتن كتابهاي پرنيان موضوع تاپيك رو هم مد نظر قرار بديد. براي كتابهاي پرنيان تاپيكهاي جداگانه علمي - ادبي - مذهبي و ... در نظر گرفته شده لطفا منبعد هر كتابي رو در تاپيك مربوط به خودش بگذاريد.

باتشكر

noisi
30-09-2008, 22:44
یک پیشنهاد :
برای مدیران این قسمت
:54:چقدر خوبه که یک فهرست از کتابهای موجود به همراه نام نویسندگان آنها که مثلا ً هر هفته بروز میشود تهیه بشه
حسنشم اینه که اونایی که میخوان کتاب جدید بگذارن میدونن چه کتابایی تو سایت هستش
میدونم کار سختیه ولی واقعا عالی میشه:43:
شبیه این کار رو در انجمن مالتی مدیا ، تاپیک "موسیقی فیلم در خواستی" ، انجام داده اند
به هر حال منظور من بهبود این بخش از سایت موبایلستان هستش که :
بهترین سایته در دنیای سایبر فارسی و حتی می شه گفت در کل net هستش.:41:
من برای تعریف هیچ پول یا ... نگرفتم:9:

آروين
04-10-2008, 00:35
اين هم ديوان اشعار مريم حيدر زاده

به همراه بيو گرافي و مصاحبه با راديو بي بي سي فارسي

alimikaily
05-10-2008, 10:17
:atten::atten::atten::atten::atten:

لطفا تا آقای رجبی نسخه نهائی رو ارائه میدن فقط با این نرم افزار fbook نسخه 1.53 کتاب بسازید فهرست و جستجو داره و تقریبا شبیه نسخه نهائی پرنیانه

http://www.mobile4use.com/?page=products

alimikaily
05-10-2008, 10:28
آقای آروین لطفا با نوم افزار fbook کتاباتونو بسازید تا ماندگار بشه مرسی زحمت میکشید
http://www.mobile4use.com/?page=products

:atten::atten::atten::atten::atten::atten:

mOr_uSe
07-10-2008, 20:01
سلام واقعا دستتون درد نكنه.كارتون درسته.فقط اگه ميشه رمان هم بزارين.ممنون

farhangistan
08-10-2008, 00:29
سلام 5تا کتابچه میزارام 100% بدرد همه میخوره

حسام جان این 5 تا کتابی که میخوای بزاری چی هست حالا ؟ خوب بذار دیگه !

hahati67
09-10-2008, 18:32
با سلام خدمت مدير محترم
شما اگه ميخواستيد مديريت با زور رو اجرا كنيد بهتر اين بود اسم اين انجومنو يه چيز ديگه ميزاشتي تا ديگه انقدر ارزش كتاب و كتاب خوني با رفتارهاي ديكتاتور گونه شما كوچيك نشه
دوست عزيز شما بهتره يكم براي شعور و فهم خواننده اين سايت ارزش بزاريد و بدونيد انقدر مردم فهم وشعر دارن كه خودشون خوبو بدو بفهمن.احتياجيم به بزرگتر ندارن.
برادر عزيز خوبي هميشه كنار بدي معلوم ميشه.پس بزار مردم خودشون خوبو بدو تشخيص بدن.
عزيز .حالا خودت ميدوني قدرت دست تو هستش.ميتوني هر كاري باهاش بكني.......

fery4u69
10-10-2008, 12:46
:atten:
سلام دوستان
يك كتابي ميخواستم در مورد در مورد آخرت و برزخ و بهشت و جهنم خوشحال ميشم
اگه با برنامه پرنيان ساخته شده باشه
مرسي :merci:

delnavaz
13-10-2008, 10:58
امیدوارم کتاب کلیله و دمنه را که با شوق تمام آماده کردم ، تکراری نباشه
تقدیم به دوستان :

delnavaz
13-10-2008, 11:19
و اما داستان شبهای ورامین از صادق هدایت :

morteza-slang2
15-10-2008, 01:53
سلام به تمامي دوستان عزيز
اگه از كتابهاي " كارلوس كاستاندا " هم قرار دهيد ممنون ميشم.

MaGnEt_995
20-10-2008, 11:21
اینم کتاب هیچ اتفاقی برای من نمی افتد از مسعود کدخدایی امیدوارم ازش لذت ببرید
------------------------------------------------

http://i38.tinypic.com/2ym92mr.jpg