PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي و مشخصات گوشي iPAQ 910c از شركت اچ پي

™AMIN
11-09-2007, 16:19
اين گوشي از لحاظ فيزيكي شبيه E60 مي باشد كه فقط يك دوربين 3.2 مگاپيكسلي به آن اضافه شده است.
صفحه ي نمايش آن از نوع TFT و داراي 65000 رنگ و از نوع لمسي است. 2.46 اينچ
سيستم عامل گوشي از نوع Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional مي باشد و دوربين آن 3.2 مگاپيكسل است كه داراي autofocus مي باشد.
راهاي ارتباطي اين گوشي اين گونه مي باشد:
GPRS
EDGE
3G HSDPA
WLAN
Bluetooth v2
USB v2
اين گوشي فعلا در رنگ مشكي عرضه مي شود

rezapolad
11-09-2007, 16:40
دوست عزيز لطف كن منبع رو هم بزار در صورتي كه من فكر مي كنم مطلب تكراري باشه

™AMIN
12-09-2007, 14:44
آقاي rezapolad اين گوشي فعلا جديد ترين گوشي دنيا مي باشد آگه باور منمي كني برو به سايت www.gsmarena.com: تا مطمئن شي در ضمن اگه كسي داده چرا من نديدم
:realmad: :realmad: :realmad:

™AMIN
12-09-2007, 14:45
آقاي rezapolad اين گوشي فعلا جديد ترين گوشي دنيا مي باشد آگه باور منمي كني برو به سايت www.gsmarena.com تا مطمئن شي در ضمن اگه كسي داده چرا من نديدم

@ L ! R € Z @
12-09-2007, 19:54
با تشكر از امین جان و با اجازه ی ایشان می خواهم چند مورد دیگر به این اطلاعات اضافه كنم...

این گوشی 4 باند 850و900و1800و1900 GSM را پشتیبانی می كند و همچنین دارای تكنولوژی HSDPA هم هست
علاوه بر حافظه داخلی 128MB، این گوشی یا بهتر بگوییم Pocket PC از حافظه ی micro SD نیز پشتیبانی می كند

در ضمن این گوشی دارای GPS نیز هست (به حال ما ایرانیا چه فرقی می كنه:exclaim: :evil: )

در ضمن همانطور كه در عكس بالا مشخص است این گوشی دارای كیبورد كامل QWERTY نیز هست...

boy_in_the_box
12-09-2007, 20:17
آقاي rezapolad اين گوشي فعلا جديد ترين گوشي دنيا مي باشد آگه باور منمي كني برو به سايت www.gsmarena.com تا مطمئن شي در ضمن اگه كسي داده چرا من نديدم

عزيزم شما توجه نكردي كه نديدي.اين هم آدرس تاپيكي قبلا در اين باره زده شده.اگه توجه كني ميبيني كه ماله چند وقته پيشه و شما مطلب تكراري زديد.ولي به هر حال خسته نباشيد

http://www.mobilesara.net/showthread.php?t=38699