PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون HTC One V

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

ashil_991
26-04-2012, 15:34
سلام خدمت دوستان عزیز

پرسش و پاسخ پیرامون HTC One V

http://st2.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-one-v.jpg

کلیه سوالات و مشکلات در مورد این گوشی در این تاپیک مطرح و پاسخ داده خواهد شد
موفق باشید

ghamgin13
01-05-2012, 17:19
کسی از دوستان با گوشی کار کرده؟؟ چطوره ؟ توی اجرای برنامه و بازی هی سنگیم کم نمی ره؟
باتری گوشی چطوره؟

f.dalir
04-05-2012, 13:42
سلام
کسی از این گوشی نخریده که یکم توضیح بده؟

Javad-ht
12-05-2012, 19:17
سلام
تو آل دیجیتال بخش نظرات یکی نوشته بود که wi fi این گوشی مشکل داره.میخواستم بدونم تا چه حدی درسته و ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
HTC آپدیتی چیزی برای حل مشکل داده؟
ممنون

UnBelievable Boy
13-05-2012, 21:03
سلام
تو آل دیجیتال بخش نظرات یکی نوشته بود که wi fi این گوشی مشکل داره.میخواستم بدونم تا چه حدی درسته و ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
HTC آپدیتی چیزی برای حل مشکل داده؟
ممنون

مشکل که سخت افزاری نیست !
با ارائه آپدیت هم میتونه حل بشه ...
اما خوب توی رامهای ICS بعضیها این مشکل رو دارن
که بعضیا هم با برنامه Wifix Manager مشکل رو حل میکنن :)

shantia_73
16-05-2012, 00:06
میگم واسه این گوشی رام کاستوم میشه ساخت؟
بازی های گرافیکی میشه روش نصب کرد؟
ممنون میشم زودتر جواب بدید.

shantia_73
16-05-2012, 09:40

کسی نیست جواب منو بده؟
چرا آدم رو مجبور میکنید اسپم بده!

UnBelievable Boy
16-05-2012, 10:23

1. بله دوست عیز ! چرا نشه ! همین الانشم چندتا هست ...

2. در نوع خودش بله ... میتونه ! ما بازی های خیلی خیلی سنگین رو دیگه نه ...

موفق باشید ;)

ambian
16-05-2012, 10:39
سلام
میشه مثل n8 فلش مموری و ... بهش وصل کرد؟

shantia_73
16-05-2012, 11:18
من حالا ویو 2 دارم.میخوام اینو بفروشم و htc بگیرم.
از نظر شما این One V خوبه؟
یعنی هیچ مشکلی نداره؟
درضمن اگه میشه یه لینکی بدید که بدونم تقریبا چیا روش نصب میشه چیا نمیشه.
همه برنامه های اندروید روش نصب میشه دیگه.درسته؟
پیشاپیش هم از جوابتون ممنون

shantia_73
16-05-2012, 12:10
یعنی هیچ مشکلی نداره؟

خواهشا زودتر جواب منو بدید چون امروز میخوام برم بخرم.
ممنون

یه سوال دیگه:
این گوشی از لایو والپیپر هم پشتیبانی میکنه؟
و اینکه بازی هایی مثل Asphalt 6 و .... روش نصب میشه؟

UnBelievable Boy
16-05-2012, 20:55
سلام
میشه مثل n8 فلش مموری و ... بهش وصل کرد؟

باید دید کرنل هایی که برای این گوشی میاد قابلیت OTG داره یا نه !

یعنی هیچ مشکلی نداره؟

دوست عزیز شما باید در بخش مشاوره میرفتین تا بهتر کمکتون کنن !
در درجه اول شما باید ببینید انتظارتون از گوشی چیه ؟
اگه صفحه بزرگ و وبگردی رو ترجیح میدین , Incredible S برای شما بهتره ;)

اگه هم ساپورت بهتر و گوشی جدید تر و خوش دست تر رو میخوایین برای کارهای معمولی و انجام یه سری بازی ها , بله این گوشی خوبه و جوابگو هست ;)
همه برنامه های اندروید هم روش قابل اجرا هست ( مگه اینکه مربوط به دو هسته ای ها یا بالاتر باشه )

خواهشا زودتر جواب منو بدید چون امروز میخوام برم بخرم.
ممنون

یه سوال دیگه:
این گوشی از لایو والپیپر هم پشتیبانی میکنه؟
و اینکه بازی هایی مثل Asphalt 6 و .... روش نصب میشه؟

بله دوست عزیز !
این گوشی رو دست کم گرفتینا ...

همه چی روش قابل اجرا هست ولی بازی های سنگین تر ( برای دوهسته ای ها و بالاتر ) روش اجرا نمیشه !

لایو والپیپر و Asphalt هم روش قابل اجراس :)

maxomid
16-05-2012, 21:01
سلام..
به نظر من یکی از بهترین گزینه های بازار هست.
قیمت امروزش 530 تومان هست بندرعباس.

از ویژگی های عالیش:
اندروید 4 همراه با سنس 4
CPU 1GHZ/GPU Adreno 205
نمایشگر با کیفیت
باطری خوب
گوشی به روز..
دوربین 5 و فلش و فیلم برداری HD
به نظر من این گوشی الان جایگزین گوشی هایی مثل NEO است...

tf101
18-05-2012, 11:14
چرا بخش گوشی one v انقدر بی بخاره!!!!!
هیچ کس نیست یه تکونی بده این بخش رو!!!!

mozhgan1994
18-05-2012, 14:59
[QUOTE=shantia_73;2910354]من حالا ویو 2 دارم.میخوام اینو بفروشم و htc بگیرم.
یعنی هیچ مشکلی نداره؟
پیشاپیش هم از جوابتون ممنون[/QUOT

من تو همين انجمن يه بررسي نخصصي از اين گوشي ديدم بد نيست ببيني

tf101
18-05-2012, 17:36
دوست عزیز چون این گوشی تقریبا تازه اومده نمیشه کامل بگی بررسی شده!
من هیچ مشکلی ندیدم بغیر از وای فای که قراره با یه آپدیت htc درستش کنه!

cradle00
19-05-2012, 14:28
دوست عزیز چون این گوشی تقریبا تازه اومده نمیشه کامل بگی بررسی شده!
من هیچ مشکلی ندیدم بغیر از وای فای که قراره با یه آپدیت htc درستش کنه!

مشکل وای فای این گوشی دقیقان چی هست؟میشه توضیح بدید؟
من این گوشیو از سایت آل دیجیتال سفارش دادم.

scavengeboy
19-05-2012, 21:53
مشکل wifi داره من سیم رو درآوردم ریست کردم درست شد.
تو box هدفون نداشت فروشنده پیچونده ؟ یا اصلا نداره ؟

alialavi456
19-05-2012, 21:59

هدفون معمولی داره.:bf::bf:

cradle00
20-05-2012, 07:21

یعنی بدون سیم کارت وای فای داره؟یا بعد از ریست کردن و گذاشتن سیم کارت درست میشه؟

saeedfarzi
20-05-2012, 07:24
بله دوست من هد ستش معمولی هست .

cradle00
20-05-2012, 09:29
آقا من با سیم کارت وای فای وصل نمیشم. بدون سیم کارت هم وصل نمیشم. چیکار باید انجام بدم واسه وصل شدن به اینترنت وای فای؟؟:please:

alialavi456
20-05-2012, 11:50
یعنی بدون سیم کارت وای فای داره؟یا بعد از ریست کردن و گذاشتن سیم کارت درست میشه؟
نه فقط اگه بدون سیم ریست کارخانه بشه تا وقتی که بدون سیم باشه میتونی از وای فای استفاده کنی.:mobilestan:

scavengeboy
20-05-2012, 12:54
آره سیم رو انداختم باز از کار افتاده

cradle00
20-05-2012, 16:15
آره سیم رو انداختم باز از کار افتاده

خیلی مسخرست که . منم ریست کردم بدون سیم کارت وای فای وصل شد.بعدش که سیم کارتو انداختم قطع شد دوباره. این مشکل ics هست یا گوشی؟
چقدر باید صبر کنیم تا آپدیت بیاد.خود htc میدونه این مشکل هست توی این گوشی؟؟؟:aq:

ashkan.m
21-05-2012, 11:54
خیلی مسخرست که . منم ریست کردم بدون سیم کارت وای فای وصل شد.بعدش که سیم کارتو انداختم قطع شد دوباره. این مشکل ics هست یا گوشی؟
چقدر باید صبر کنیم تا آپدیت بیاد.خود htc میدونه این مشکل هست توی این گوشی؟؟؟:aq:

بله خود اچ تي سي اين مشكل رو ميدونه وقول داده با يه اپديت اين مشكل رو حل كنه ولي در حال حاضر ميتوني با نصب نرم افزار هاي وايفاي و يا روت كردن اين مشكل رو حل كني

alialavi456
21-05-2012, 15:20
بله خود اچ تي سي اين مشكل رو ميدونه وقول داده با يه اپديت اين مشكل رو حل كنه ولي در حال حاضر ميتوني با نصب نرم افزار هاي وايفاي و يا روت كردن اين مشكل رو حل كني

اچ تی سی کجا اعلام کرده که این مشکل رو میدونه و برای حلش آپدیت جدید میده؟من خودم چندتا ایمیل بهشون زدم ولی جوابشون نشون میداد که اصلا متوجه موضوع نیستند!
در ضمن با کدوم نرم افزار مشکل حل میشه؟
ممنون میشم از راهنماییتون:ax:

tf101
21-05-2012, 23:16
دوستان منم ایمیل زدم ولی جواب دادن در حال رفع این مشکل هستند و بزودی آپدیت میدن

alialavi456
22-05-2012, 15:34
دوستان منم ایمیل زدم ولی جواب دادن در حال رفع این مشکل هستند و بزودی آپدیت میدن

انگار تازه متوجه شدن!

Thank you for contacting our Customer Support Center.
With regards to your inquiry,

We have already started on issuing an update for your phone. The update will be issued as soon as possible, once the update is released, you will be receiving a notification on your device stating that an update is available.

:ax:

ghamgin13
22-05-2012, 23:39
دوستانی که گوشی رو گرفتن لطف کنن بگم دوام باتری گوشی در چه حد؟؟؟ چند روز دوم میاره با استفاده معمولی؟
صفحه ی نمایش در برابر خش چطوره خوبه؟
و این که بلدی صدای اسپیکر و ویبره گوشی چطوره؟
دوستانی که گرفتن گوشی made in taiwan بود؟
رنگ مشکی هم مثل بقیه رنگ ها زیاد موجود یا کمیابه؟
قیمت امروز گوشی هم 510

tf101
23-05-2012, 09:11
باتریش خیلی عالیه...من در حالت معمول 4 روز نگه داشته شارژ گوشیم...
والا صفحه نمایش بنظرم اگرم ضد خش باشه ولی اگه برچسب براش بندازید بهتره!!!من که هنوز پیدا نکردم واسش!
بلندی اسپیکر یلی خوبه...ویبره من استفاده نمیکنم که بگم چطوره!
من رنگ مشکیشو گرفتم تایوانی هم هست...

tf101
23-05-2012, 09:41
دوستان من با gprs وصل شدم زد آپدیت موجود می باشد!

tf101
23-05-2012, 10:07
به اطلاع دوستان برسونم این آپدیت 3 تا از app های گوشی هستش..هیچ ربطی مشکل وای فای نداره!!!
رام آپدیت نمیشه!

armic
23-05-2012, 10:34
تصمیم دارم که این گوشی رو بگیرم:
‏۱. صفحه نمایش این گوشی مشکلی نداره؟(مثل زردی صفحه نمایش).
‏۲. به نظر شما از گوشی شاپ بگیرم یا آل دیجیتال؟

tf101
23-05-2012, 11:28
1- صفحه نمایشش خیلی خوبه... زردی نداره
2- باید ببینید کدوم از لحاظ قیمتی مناسب تره

tanha81
24-05-2012, 11:33
من قصد خريد گوشي اندرويدhtc دارم چندسوال دارم ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنند
1-ايا htcبه خصوص مدل one vتا 32 گيگ رو بدون هيچ مشكلي ساپورت ميكنه يعني تا چند گيگ فيلم وبازي و موزيك بريزم روي رام32 باعث كندي وهنگ گوشي نميشه؟
2-محيط اس ام اس htcبا نوكيا فرق داره و پوشه دريافت وارسال پيام نداره واينكه ميشه مموري رو روي حافظه جانبي ذخيره كرد
3-بلندي صدا one vراض كننده هست(در حد متوسط)

tf101
24-05-2012, 12:40
دوست عزیز من از 16 دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی تاحالا نداشتم!!!اینجور کارارو تا امتحان نکنی نمیشه فهمید!!!
2- Send و Recive اس ام اس یکی هستش توی آندروید البته برای هر شخصی که اس ام اس میدید جداست!
منظورتون رو از اینکه(ميشه مموري رو روي حافظه جانبي ذخيره كرد) متوجه نشدم اما توی آندروید بعد از نصب هر برنامه میتونید به قسمت app برید و بگید move کنه توی sd card اون برنامه ایی که نصب کردید!!!
3- بلندی صداش از حد متوسط یکم بالاتر هستش دوست عزیز اونم بخاطر استفاده از تکنولوژی Beats

armic
25-05-2012, 09:41
صفحه نمایشش خیلی خوبه... زردی نداره
2- باید ببینید کدوم از لحاظ قیمتی مناسب تره
تشکر از پاسختون
این گوشی رو دیروز سفارش دادم، چه رمی و با چه کلاسی واسش بگیرم؟!

پست ارسال شده توسط موبايل

farnoosh_m
25-05-2012, 16:01
با سلام من گوشی رو خریدم هفته پیش 560 از گوشی شاپ همه چیش عالیه ولی wifi نداره خیلی بده و من با کابل وصل میشم به کامپیوتر واینترنت میگیرم وخیلی بده آیا این مشکل واقعا حل میشه؟

kivanazali
25-05-2012, 16:36
با سلام من گوشی رو خریدم هفته پیش 560 از گوشی شاپ همه چیش عالیه ولی wifi نداره خیلی بده و من با کابل وصل میشم به کامپیوتر واینترنت میگیرم وخیلی بده آیا این مشکل واقعا حل میشه؟

من هم ميخوام اين گوشي رو بگيرم نظرت در مورد اين گوشي چيه راضي هستي به خصوص در مورد طراحي وشيك بودن گوشي شيك وبا كلاسي هست ؟؟؟يا چندان شيك نيست

tf101
25-05-2012, 20:37
من یدونه 16گیگ کلاس 10 گذاشتم خیلی خوبه

farnoosh_m
26-05-2012, 03:28
من هم ميخوام اين گوشي رو بگيرم نظرت در مورد اين گوشي چيه راضي هستي به خصوص در مورد طراحي وشيك بودن گوشي شيك وبا كلاسي هست ؟؟؟يا چندان شيك نيست

این گوشیwifiنداره و خیلی خیلی بده چون من خیلی اینترنت نیاز دارم سختمه ولی از بقیه امکاناتش راضی هستم شما باید ببینید چه امکاناتی می خواهید از گوشی
این گوشی خیلی نازکه صداش خوبه به نظر من شیکه عکس هاش تو سایت هست می تونین ببینین
ووضوح صفحه نمایشش خوبه دوربینش هم خوبه من قبلاwildfire s داشتم نسبت به اون می سنجم خیلی بهتره ولی مشکل wifiداره

man_hani1370
26-05-2012, 09:45
این گوشیwifiنداره و خیلی خیلی بده چون من خیلی اینترنت نیاز دارم سختمه ولی از بقیه امکاناتش راضی هستم شما باید ببینید چه امکاناتی می خواهید از گوشی
این گوشی خیلی نازکه صداش خوبه به نظر من شیکه عکس هاش تو سایت هست می تونین ببینین
ووضوح صفحه نمایشش خوبه دوربینش هم خوبه من قبلاwildfire s داشتم نسبت به اون می سنجم خیلی بهتره ولی مشکل wifiداره

اين گوشي فقط به خاطر واي فاي بده يعني مشكل خاص ديكه نداره؟اگر واي فاي براي من مهم نباشه گوشي خوبي هست نظرت چيه؟

tf101
26-05-2012, 10:08
دوستان مشکل وای فای چیزی نیست که قابل حل شدن نباشه!قراره آپدیت بشه گوشی و درست میشه!!!
پس این قضیه عیب و ایراد سخت افزاری نیست!!!نرم افزاریه!

farnoosh_m
26-05-2012, 19:08
اين گوشي فقط به خاطر واي فاي بده يعني مشكل خاص ديكه نداره؟اگر واي فاي براي من مهم نباشه گوشي خوبي هست نظرت چيه؟

نه مشکل دیگه ای نداره من از لحاظ های دیگه خیلی راضیم به نظرم عالیه البته یک هفته است باهاش کار می کنم وامروزبرادرم زنگ زدم به یک اپراتور تو امریکا گفت مشکل wifi در حال بررسی وآپدیتش میاد البته یک آپدیت هم دیشب اومده بود که من آپدیت کردم

man_hani1370
26-05-2012, 19:54
نه مشکل دیگه ای نداره من از لحاظ های دیگه خیلی راضیم به نظرم عالیه البته یک هفته است باهاش کار می کنم وامروزبرادرم زنگ زدم به یک اپراتور تو امریکا گفت مشکل wifi در حال بررسی وآپدیتش میاد البته یک آپدیت هم دیشب اومده بود که من آپدیت کردم

اگر اين گوشي رو داري نظرت در مورد زيبايي اين گوشي چيه به نظرت گوشي زيبا وشيكي هست به خصوص نسبت به htc desire s

farnoosh_m
26-05-2012, 21:25
اگر اين گوشي رو داري نظرت در مورد زيبايي اين گوشي چيه به نظرت گوشي زيبا وشيكي هست به خصوص نسبت به htc desire s

من htc desire s از نزدیک ندیدم ولی نمای 3 بعدیش رو سایت دیدم من one v روبیشتر قبول دارم چون نازکتره اطرافیانم هم از شیکی تعریف میکنن ولی من جدید بودنش (2012) برام بیشتر مهم بود واینکه هرکس یک سلیقه ای داره !!(به نظرمن شیکتره بازم خودت می دونی )
htc desire s شبیه به wildfire s پهناش

ambian
27-05-2012, 15:58
سلام
من یه جایی خوندم که این گوشی موقع بازی خیلی داغ میشه و باتریشم زود تموم میشه.آیا درسته؟

blackrose2196
27-05-2012, 16:54
انگار تازه متوجه شدن!

thank you for contacting our customer support center.
With regards to your inquiry,

we have already started on issuing an update for your phone. The update will be issued as soon as possible, once the update is released, you will be receiving a notification on your device stating that an update is available.

:ax:

ولی تو این ایمیل اصلا اشاره ای به مشکل وایرلس و کلا اشاره ای به هیچ مشکلی نکردند و فقط گفتند به زودی یه آپدیت می دیم بیرون که به شما اعلام میشه که آپدیت موجود است

kivanazali
27-05-2012, 18:29
با تشكر از همه دوستان تصميم نهايي خود رو گرفتم ميخوامone v رو بخرم فقط چون ميخوام بصورت اينترنتي خريد كنم و48 ساعت مهلت تست داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد بايد از چه چيزهايي تست بگيرم تا بدونم مشكلي نداشته باشه و شارژاوليه چقدر بايد به برق بزنم

farnoosh_m
27-05-2012, 19:46
ولی تو این ایمیل اصلا اشاره ای به مشکل وایرلس و کلا اشاره ای به هیچ مشکلی نکردند و فقط گفتند به زودی یه آپدیت می دیم بیرون که به شما اعلام میشه که آپدیت موجود است

برادرم مستقیم زنگ زد به امریکا وبا اپراتور htc صحبت کرد و گفت درحال بررسی مشکلwifi هستن وگفتن نگران نباشید به زودی میاد

alialavi456
27-05-2012, 20:17

خب من در ایمیلهایم دقیقا به این مشکل که وای فای با سیمکارتهای اپراتورهای ایران مشکل داره اشاره کردم.:dz:

farnoosh_m
28-05-2012, 05:28
Thank you for contacting our Customer Support Center.

Please note that we are aware of this issue and we will release an update to fix this issue soon.

Thank you for your patience.
این جواب ایمیلی که به اچ تی سی زدم برامشکل وای فای مستقیم کپی کردم

kivanazali
28-05-2012, 09:22
با تشكر از همه دوستان تصميم نهايي خود رو گرفتم ميخوامone v رو بخرم فقط چون ميخوام بصورت اينترنتي خريد كنم و48 ساعت مهلت تست داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد بايد از چه چيزهايي تست بگيرم تا بدونم مشكلي نداشته باشه و شارژاوليه چقدر بايد به برق بزنم

كسي نبود من رو راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mad_dead_guy
29-05-2012, 02:19
بر و بچه هایی که one v دارن و مشکل wifi این تاپیک رو بخونین چک کنین مشکلتون حل میشه خبرشو بدین ...... مرسی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=211827

mad_dead_guy
29-05-2012, 02:19

tf101
29-05-2012, 16:07
كسي نبود من رو راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اولین چیز LCD گوشی هستش بعضی از one v ها زرد میشه صفحه نمایشش
اینو چون دیدم میگم....توی نمایندگی اصلی این گوشی بودم دیدم چند نفر به این خاطر آوردن گارانتی!!!!درضمن پیکسل سوخته نداشته باشه!
بعدشم دیگه چیزای دیگه ی گوشی....صدا و این چیزا...
IME رو هم چک کن با جعبه یکی باشه
-----------------
درمورد شارژ دیگه باطری های جدید مثل قبل نیست که 8 ساعت بزاری بمونه توی شارژ
این روش غلط هستش......
شارژ کامل شد در بیار شارژرو
فقط از سری بعد واسه شارژ نزار شارژ گوشیت صفر بشه تا شارژ کنی....مثلا 15% شد بزن توی شارژ و همچنین نزار فول شارژ بشه 90-95% دربیار
ماهی یکبار باطری رو کامل خالی و کامل شارژ کن.....اینو چون خودم تجربه کردم گفتم...حالا اگه دوستان راهه دیگه بلد هستن که چه بهتر

mohsendad
29-05-2012, 18:47
سلام دوستان
میخواستم بدونم با usb میشه وصل شد به اینترنت ؟
اگر میشه چه طوری میشه
ممنون

kivanazali
29-05-2012, 19:18
دوست عزیز اولین چیز lcd گوشی هستش بعضی از one v ها زرد میشه صفحه نمایشش
اینو چون دیدم میگم....توی نمایندگی اصلی این گوشی بودم دیدم چند نفر به این خاطر آوردن گارانتی!!!!درضمن پیکسل سوخته نداشته باشه!
بعدشم دیگه چیزای دیگه ی گوشی....صدا و این چیزا...
Ime رو هم چک کن با جعبه یکی باشه
-----------------
درمورد شارژ دیگه باطری های جدید مثل قبل نیست که 8 ساعت بزاری بمونه توی شارژ
این روش غلط هستش......
شارژ کامل شد در بیار شارژرو
فقط از سری بعد واسه شارژ نزار شارژ گوشیت صفر بشه تا شارژ کنی....مثلا 15% شد بزن توی شارژ و همچنین نزار فول شارژ بشه 90-95% دربیار
ماهی یکبار باطری رو کامل خالی و کامل شارژ کن.....اینو چون خودم تجربه کردم گفتم...حالا اگه دوستان راهه دیگه بلد هستن که چه بهتر

تشكر بابت راهنمايي ولي چطور ميتونم متوجه پيكسل سوخته بشم و يا اينكه صفحه نمايش زرد ميشه؟

tf101
29-05-2012, 20:40
دوست عزیز زردیه LCD کاملا قابل دید هستش...از یه Backgroind سفید استفاده کنید کاملا مشخصه سفیدیش به زردی میزنه تا سفیدی!!!!
واسه پیکسل سوخته از بکگراند مشکی استفاده کنید!!نقطه های بسیار ریز نورانی رو صفحه میفته..ممکنه یکی باشه دو تا باشه هرچی!!!!ولی بد به دلتون راه ندید چیزی نیست...ایشالله مال شما سالمه سالمه:lol:

tanha81
29-05-2012, 21:14
بر و بچه هایی که one v دارن و مشکل wifi این تاپیک رو بخونین چک کنین مشکلتون حل میشه خبرشو بدین ...... مرسی

گوشي بايد حتما روت شده باشه؟

farnoosh_m
30-05-2012, 00:44

بله باید روت کنی

farnoosh_m
30-05-2012, 00:52
مژده مژده به همه one v دارها wifiبالاخره درست شد
باتشکر فراوان از mad_dead_guy من انجام دادم درست درست شد خیلی راحت
واقعا ممنون از تاپیکی که گذاشتین مشکل به این بزرگی روحل کرد من واقعا مشکل داشتم با wifi
که حل شد
واقعا ممنون

jefri65
30-05-2012, 12:40
یا سلام.کن امروز این گوشی رو گرفتم.
وایرلسش که کار نمیکنه.
بعد هدفونای بیتس هم کنترل ریموتش کار نمیکنه فقط دکمه puse و play کار میکنه.
دوستان دیگه که از بیتس استفاده میکنن همین مشکل رو دارن؟

mad_dead_guy
30-05-2012, 14:21

اره باید روت باشه

farnoosh_m
30-05-2012, 22:38
با نهایت تاسف وقتی امروز گوشی خاموش و روشن کردم دوباره همان مشکل wifi پیدا کرد تاوقتی restart نکرده بودم درست بود ولی بعدش .............:cm:

farnoosh_m
30-05-2012, 22:45
کسی این راه رو امتحان نکرده؟ اگه این کارو انجام داده نتیجه چی بوده؟:bh:

n a d e r
30-05-2012, 22:49
سلام دوستان. به نظر شما پهنای صفحه این گوشی کم نیست؟ آیا این ویژگی در ابعاد تصویر تاثیر نداره؟ من میخوام با خرید این گوشی حداقل سه چهار سال داشته باشم. آیا تا اون مدت جوابگو هست؟

tf101
31-05-2012, 05:43
سلام دوستان. به نظر شما پهنای صفحه این گوشی کم نیست؟ آیا این ویژگی در ابعاد تصویر تاثیر نداره؟ من میخوام با خرید این گوشی حداقل سه چهار سال داشته باشم. آیا تا اون مدت جوابگو هست؟

ببینید دوست عزیز این گوشی 3.7 اینچ هستش...شرکت های مختلف این 3.7 اینچ رو بصورت سلیقه ایی میزنن....یعنی مثلا یکی 3.7 اینچ رو به باریکترین پهنا میزنه یکی نه....بنظر من این گوشی خیلی خوش دسته از لحاظ سایز...3-4سال که نه اما 1-2 سال رو جواب میده...

tf101
31-05-2012, 05:46
با نهایت تاسف وقتی امروز گوشی خاموش و روشن کردم دوباره همان مشکل wifi پیدا کرد تاوقتی restart نکرده بودم درست بود ولی بعدش .............:cm:
چرا صبر نمیکنید تا آپدیت بیاد!!؟خب فعلا از GPRS استفاده کنید...
این راه ها شاید کار راه انداز باشه ولی خب با اونی که خود htc میده خیلی فرقشه
حیف که گوشیه من تعطیله وگرنه تست میکردم اطلاع میدادم

farnoosh_m
31-05-2012, 11:40
چرا صبر نمیکنید تا آپدیت بیاد!!؟خب فعلا از GPRS استفاده کنید...
این راه ها شاید کار راه انداز باشه ولی خب با اونی که خود htc میده خیلی فرقشه
حیف که گوشیه من تعطیله وگرنه تست میکردم اطلاع میدادم

اخه با GPRS که نمیشه کارکرد سرعتش خیلی پایینه من بازی های online بازی می کنم که باسرعت کم نمیشه واقعا برام مشکل شده این wifi

Javad-ht
31-05-2012, 15:07
من چند روز پیش که این گوشی رو برای خواهرم خریدم اول قبل اینکه سیمکارت بندازم روت کردم و بعد هم روشی که لینکش 2-3 صفحه قبل بود رو اجرا کردم برای wifi و بعد از همه اینها سیمکارت انداختم.ولی متاسفانه نه wifi درست حسابی کار میکرد و نه موبایل!
هر چند دقیقه موبایل خودش reset میشد و منم مجبور شدم یه reset factory بکنم و فعلا که مشکل ریست شدن خود به خود حل شده!
به نظرتون چرا اینجوری میشد؟خود به خود ریست میشد؟
و اینکه اگه htc آپدیت بده بیرون برای مشکل wifi رو گوشی هایی که روت شدن هم نصب میشه دیگه؟
و در آخر اینکه با ریست فکتوری روت که نمیپره؟:lol:(البته تو گوگل سرچ کردم تو فروم های خارجی نوشته بود روت سر جاش میمونه و فقط جهت اطمینان میپرسم)
مرسی

jefri65
01-06-2012, 00:52
دوستان من رو این گوشی نرم افزار که نصب میکنم مثلا es explorer ،اون پایین صفحه که باید option باشه نیست.
کلا انگاری option نداره برا برنامه ها.
جریان چیه؟ شما هم همین مشکل رو دارین؟

ertiholiday
01-06-2012, 01:07
دکمه ی recent app (همون پایین صفحه سمت راست) 2ثانیه نگه دارید منوش میاد :bu:

jefri65
01-06-2012, 01:23
دکمه ی recent app (همون پایین صفحه سمت راست) 2ثانیه نگه دارید منوش میاد :bu:

باریکلا.دستت درد نکنه

tf101
01-06-2012, 10:49
من چند روز پیش که این گوشی رو برای خواهرم خریدم اول قبل اینکه سیمکارت بندازم روت کردم و بعد هم روشی که لینکش 2-3 صفحه قبل بود رو اجرا کردم برای wifi و بعد از همه اینها سیمکارت انداختم.ولی متاسفانه نه wifi درست حسابی کار میکرد و نه موبایل!
هر چند دقیقه موبایل خودش reset میشد و منم مجبور شدم یه reset factory بکنم و فعلا که مشکل ریست شدن خود به خود حل شده!
و اینکه اگه htc آپدیت بده بیرون برای مشکل wifi رو گوشی هایی که روت شدن هم نصب میشه دیگه؟
و در آخر اینکه با ریست فکتوری روت که نمیپره؟:lol:(البته تو گوگل سرچ کردم تو فروم های خارجی نوشته بود روت سر جاش میمونه و فقط جهت اطمینان میپرسم)
مرسی

دوست عزیز اون روش موقت هستش یعنی با فکتوری ریست میپره!!!
ریست شدن زیادی گوشی میتونه از روت کردن ناقص گوشی باشه!
اگه htc آپدیت بده میتونید رام رو دانلود و از طریق نصب دستی با کامپیوتر نصب کنید...
قبلش با ریکاوری استوک گوشی رو نصب کنید وگرنه نصب نمیشه رام

با فکتوری ریست روت نمیپره فقط دوباره super user نصب کنید

tf101
01-06-2012, 10:50
اخه با GPRS که نمیشه کارکرد سرعتش خیلی پایینه من بازی های online بازی می کنم که باسرعت کم نمیشه واقعا برام مشکل شده این wifi

درست میفرمایید اما چاره ایی در حال حاضر نیست...ایشالله که زودتر بده این آپدیت رو...من واقعا نمیدونم چقدر آخه یه آپدیت کار داره که htc انقدر معطل میکنه!!!

farnoosh_m
01-06-2012, 17:42
مرسی

برا منم این مشکل پیش اومده چند بار مشکل خاصی نیست و نیاز به ریست فکتوری نبود
این مشکل برا wifi . این مشکل وقتی پیش میاد که گوشی سیم کارت نداره و wifi روشنه
بعد شما گوشی رو خاموش میکنی ولی wifi خاموش نمیکنی بعد که سیم کارت میندازی گوشی رو روشن میکنی گوشی قاطی میکنه و هی ریست میکنه خودشو
راه حل :وقتی می خوای سیم کارت بندازی باید حتمن wifiرو خاموش کنی سیم کارت بندازی به همین سادگی .
وبا ریست فکتوری root از بین نمیره من انجام دادم

amirowji
02-06-2012, 14:48
دوستان کسی خبر داره که مشکل wifi گوشی one v در کشورهای دیگه آمریکا یا استرالیا با سیم کارت اونا هم وجود داره؟

tf101
02-06-2012, 15:14
دوستان کسانی که رامشون ورژن اروپاست آپدیت جدید اومد...RUU دانلود کنن و نصب کنن ببینن wifi درست شد یا نه!!!
باید بیلد نامبر شما 401 باشه
RUU_PRIMO_DS_ICS_40A_HTC_Europe_1.59.401.1_Radio_1 .05.34D.25_20.20.30.22U_release_263747

farnoosh_m
02-06-2012, 17:16
دوستان کسانی که رامشون ورژن اروپاست آپدیت جدید اومد...RUU دانلود کنن و نصب کنن ببینن wifi درست شد یا نه!!!
باید بیلد نامبر شما 401 باشه
RUU_PRIMO_DS_ICS_40A_HTC_Europe_1.59.401.1_Radio_1 .05.34D.25_20.20.30.22U_release_263747

من رامم ورژن اروپاست وهفته پیش یک آپدیت اومده بود ومن نصب کردم البته به سختی ولی مشکل wifi حل نشد !!!می خواستم ببینم این همونه یاجدیده ؟" میزنم چک کنه میگه به آپدیت نیاز نداری "
(من 3اپدیت application رو قبلادانلود کرده بودم)

tf101
02-06-2012, 19:06
من رامم ورژن اروپاست وهفته پیش یک آپدیت اومده بود ومن نصب کردم البته به سختی ولی مشکل wifi حل نشد !!!می خواستم ببینم این همونه یاجدیده ؟" میزنم چک کنه میگه به آپدیت نیاز نداری "
(من 3اپدیت application رو قبلادانلود کرده بودم)
دوست عزیز رام کامل هستش!فکر نکنم بشه بصورت Check for update نصبش کرد
باید دانلودش کنید از طریق PC بعد نصب کنید
ورژنش اینه 1.59.401.1
الان ورژن دستگاه شما باید این باشه
1.56.401.2

farnoosh_m
02-06-2012, 19:16
دوست عزیز رام کامل هستش!فکر نکنم بشه بصورت check for update نصبش کرد
باید دانلودش کنید از طریق pc بعد نصب کنید
ورژنش اینه 1.59.401.1
الان ورژن دستگاه شما باید این باشه
1.56.401.2

ببخشید از کجا باید دانلود کنم؟وچه جوری نصب کنم؟ممنون

tf101
02-06-2012, 19:19
لینکش رو واسه دوستانی که میخوان میزارم...البته باید از .....شکن استفاده کنید...
دانلود (http://www.filefactory.com/file/2f0krnn9mmd5/n/RUU_PRIMO_DS_ICS_40A_HTC_Europe_1.59.401.1_Radio_1 .05.34D.25_20.20.30.22U_release_263747_signed.exe)

EA GAMES
02-06-2012, 22:28
دوستان سلام من يكي از دوستانم اين گوشي رو خريده و يه مشكل داره وقتي با بلوتوث چيزي براش ميفرستم تو مموري كارتش نميره ميره تو يه پوشه ديگه ( فكر كنم اسمش mmc بود )
چجوري ميشه اين مشكل رو حل كرد؟

farnoosh_m
03-06-2012, 02:07
لینکش رو واسه دوستانی که میخوان میزارم...البته باید از .....شکن استفاده کنید...
دانلود (http://www.filefactory.com/file/2f0krnn9mmd5/n/ruu_primo_ds_ics_40a_htc_europe_1.59.401.1_radio_1 .05.34d.25_20.20.30.22u_release_263747_signed.exe)

ببخشید من رفتم توسایت ولی نفهمیدم چیرو باید دانلود کنم میشه بیشترتوضیح بدین
ممنون

tf101
03-06-2012, 03:01
بررسی شد مثل اینکه واسه دیوایس 2 سیم کارت این گوشی هستش!!بهتره دانلود نکنید!

kivanazali
03-06-2012, 11:48
من بعد از اتصال گوشيone vبه كامپيوتر وقتي روي htc storageمربوط به حافظه گوشي كليك راست ميكنم ميزان رام اشغال شده10.6و فضاي ازاد 84.6 وحافظه كل95.2 رو نشون ميده مگر نه اين كه گوشي بايد4gigحافظه داخلي داشته باشه ميشه گوشي من مشكل داره؟؟؟؟ ميشه از داخل خود گوشي ميزان حافظه واقعي گوشي رو فهميد؟

alialavi456
03-06-2012, 12:01
من بعد از اتصال گوشيone vبه كامپيوتر وقتي روي htc storageمربوط به حافظه گوشي كليك راست ميكنم ميزان رام اشغال شده10.6و فضاي ازاد 84.6 وحافظه كل95.2 رو نشون ميده مگر نه اين كه گوشي بايد4gigحافظه داخلي داشته باشه ميشه گوشي من مشكل داره؟؟؟؟ ميشه از داخل خود گوشي ميزان حافظه واقعي گوشي رو فهميد؟

نگران نباش چون از اون 4گیگ فقط یک گیگش در دسترسه و باقی توسط سیستم اشغال شده!:dy:

tf101
03-06-2012, 16:38
دوستان سلام من يكي از دوستانم اين گوشي رو خريده و يه مشكل داره وقتي با بلوتوث چيزي براش ميفرستم تو مموري كارتش نميره ميره تو يه پوشه ديگه ( فكر كنم اسمش mmc بود )
دوست عزیز وارد مموری کارت میشه و یک پوشه بنام bluetooth ایجاد میشه!!

EA GAMES
03-06-2012, 20:15
دوست عزیز وارد مموری کارت میشه و یک پوشه بنام bluetooth ایجاد میشه!!

دوست عزيز نميره
با يه فايل منيجر نگاه كردم تو شاخه mnt چندتا پوشه هست كه يكيش هم sdcard هست ولي اين فايلاش ميره تو يه پوشه ديگه بعد اونجا پوشه bluetooth درست ميكنه و سيو ميشه

tf101
03-06-2012, 22:23
جالبه من ندیدم این شکلی که شما میگی!!!

jefri65
05-06-2012, 06:19
با سلام دوستان گوشیمو اپدیت کردم ار 1.57.709 به2.08.709 وایرلسش اوکی شد حجم فایل دانلود 47 مگ بود.
برا مژدگانی هم شده دکمه تشکر یادتون نره.
هووووووررررا

amirowji
05-06-2012, 07:39
تبریک می گم.
گوشیتون ورزن کدام ناحیه بود؟ («سیاواروپاو......)

tf101
05-06-2012, 10:02
دوست عزیز از بیلد نامبرشون معلومه که ماله آسیا(خود تایوان) هستش
تبریک به one v دارا

amirowji
05-06-2012, 10:18
با سلام دوستان گوشیمو اپدیت کردم ار 1.57.709 به2.08.709 وایرلسش اوکی شد حجم فایل دانلود 47 مگ بود.
برا مژدگانی هم شده دکمه تشکر یادتون نره.
هووووووررررا

با خود گوشی آپدیت کردی؟
بدون سیم کارت آپدیت کردی و بعد سیم کارت گذاشتی؟
با آپدیت اطلاعات قبلی پاک نشد؟
لطفا کامل توضیح بده. ممنون

jefri65
05-06-2012, 13:47
با سلام.
من با سیم کارته ایرانسل آپدیت کردم اول زدم سه تا فایلو اپدیت کرد بعد ریستارت شد.بعد زدم واسه اپدیت باز دیدم 47 مگ آپدیت داره با gprs شب زدم صبح تموم شد اپدیت شد دیدم وایلسم اوکی شده

amirowji
05-06-2012, 14:10
با سلام.
من با سیم کارته ایرانسل آپدیت کردم اول زدم سه تا فایلو اپدیت کرد بعد ریستارت شد.بعد زدم واسه اپدیت باز دیدم 47 مگ آپدیت داره با gprs شب زدم صبح تموم شد اپدیت شد دیدم وایلسم اوکی شده

ممنون من الان سیم کارت رو برداشته ام و فاکتوری ریست کرده ام وبه وای فای دسترسی دارم. کلی هم برنامه نصب کردم. اگر بدون سیم کارت آپدیت کنم و بعد سیم کارت رو بذارم بنظرت حله؟

jefri65
05-06-2012, 14:17
ممنون من الان سیم کارت رو برداشته ام و فاکتوری ریست کرده ام وبه وای فای دسترسی دارم. کلی هم برنامه نصب کردم. اگر بدون سیم کارت آپدیت کنم و بعد سیم کارت رو بذارم بنظرت حله؟
بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.چون فایل های سیستمی رو آپدیت میکنه به فایلای شما کاری نداره.
برا من که هیچکدوم از برنامه هام تکون نخوردن

amirowji
05-06-2012, 14:24
بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.چون فایل های سیستمی رو آپدیت میکنه به فایلای شما کاری نداره.
برا من که هیچکدوم از برنامه هام تکون نخوردن

ممنون از همکاری شما دوست عزیز

ali_bvf
05-06-2012, 15:43
با سلام.

والا مال من ورژن اروپاس... 8 مگ آپدیت شد بعد اون سه مرحله بعد ریست .
لان ورژنش اینه
1.56.401.2

و کماکان مشکل پابرجاست....

شما ورژنت کاملا بالا رفت اما مال من نه. و دیگه آپدیت جدیدی در دسرس نیس فعلا.
امیدوارم بیاد واسه ما هم

kivanazali
05-06-2012, 18:16
من هم ديروز صبح با اينترنت همراه اول كه زدم براي اپديت دوتا فايل كم حجم دانلود كرد تا اينكه ديشب هم تفنني وارد قسمت اپديت شدم ديدم يه اپديت هست با حجم حدود 47مگابايت كه از ساعت11 شب تا 7 صبح با اينترنت همراه اول طول كشيد الان هم شده نسخه2.08.709.1

amirowji
05-06-2012, 18:43
مال من متاسفانه ورژن سنگاپور-تایلند-ویتنام با بیلد نامبر 1.48.707.1 هست و هنوز آپدیتی نیامده.

m.punisher
05-06-2012, 20:03
سلام
می خواستم بدونم دوستانی که این گوشی را دارن راضی هستن صفحه نمایشش خوب هستش الان قیمت این گوشی تو بازار 470 شده ارک اس هم 530 ارزش داره 60 بیشتر بدم ارک اس بخرم
ممنون

tommy angelo
06-06-2012, 04:04
سلام
می خواستم بدونم دوستانی که این گوشی را دارن راضی هستن صفحه نمایشش خوب هستش الان قیمت این گوشی تو بازار 470 شده ارک اس هم 530 ارزش داره 60 بیشتر بدم ارک اس بخرم
ممنون

صفحه نمایشش واقعا عالیه یعنی مطمئن باش بخری از lcd حتما خوشت میاد ولی خوب بین one v و آرک اس من one v رو ترجیح دادم چون کیفیت ساخت داشت اندروید 4 بود htc بود:دی آرک lcd بزرگتری داره و cpu هم که 1.4 اورکلاک شدس اگه انتظاراته خیلی زیادی ندارین sense 4 واقعا جالبه واسه کار کردن

tanha81
06-06-2012, 07:12
از ديروز گوشي من(one v)در قسمت نتفيكيشن مرتب پيامbattery losing chargeميداد وميخواست كه فايلي رو دانلود كنم كه هر دفعه دانلودتا40 تا70 در صد كه ميرسيد دوباره پيام تكرار ميشد ودانلود هم قطع ميشد كه دوباره دانلود و تكرار ميشد(شايد چون از اينترنت همراه اول و سرعت كم بوده ولي فابل هم حجم يادي نداشت)ولي در هر صورت فايل رو امروز صبح دانلود ونصب كردم ولي انتي ويروس اواست كه رو گوشي هست به عنوان تروجان شناخته وميخواد كه پاك كنم راهنمايي ميكنيد چكار كنم؟؟ در ضمن ديروزصبح هم فايل اپديتي با 47mbدانلود ونصب كردم واينكه در مورد فايل دانلودي ايكوني مربع شكل قرمز با نشان ادمك سبز اندرويد در گوشي ايحاد شده به نامbatterry super chargerكه ميزان سي پي يو مورد استفاده وميزان استفاده از مموري جانبي و داخلي(بصورت نمودار دايره اي)و گزينه هاي ديگري مثل سلامتي باتري(خوب)-ولتاژ3.745mvو...هست؟

m.punisher
06-06-2012, 16:17
صفحه نمایشش واقعا عالیه یعنی مطمئن باش بخری از lcd حتما خوشت میاد ولی خوب بین one v و آرک اس من one v رو ترجیح دادم چون کیفیت ساخت داشت اندروید 4 بود htc بود:دی آرک lcd بزرگتری داره و cpu هم که 1.4 اورکلاک شدس اگه انتظاراته خیلی زیادی ندارین sense 4 واقعا جالبه واسه کار کردن

اقا ممنون من خودم از سنس خیلی خوشم میاد ولی تو قشنگی هم ارک اس خیلی خوبه و مشکلات اچ تی سی هم نداره فقط الان شما با رم 512 تو اندروید 4 مشکلی نداری منوها روان هستش راستی با این عکس اواتارت هم خاطراتمون را زنده کردی بهترین بازی کامپیوتر همین مافیا 1 بود

tanha81
06-06-2012, 16:45
اقا ممنون من خودم از سنس خیلی خوشم میاد ولی تو قشنگی هم ارک اس خیلی خوبه و مشکلات اچ تی سی هم نداره فقط الان شما با رم 512 تو اندروید 4 مشکلی نداری منوها روان هستش راستی با این عکس اواتارت هم خاطراتمون را زنده کردی بهترین بازی کامپیوتر همین مافیا 1 بود

دوست عزيز منone vدارم و تا حالا هم كه هيچ مشكل خاصي نداشتم اين گوشي با داشتن اندرويد4داراي رام512 هست در صورتي كهarc sداراي رام 512هست كه اگر بخواي به اندرويد4اپديت كني ميزاني از اين رام رو بايد اختصاص به اندرويد4 بده اگر ساپورت برات مهمه وميخواي گوشي رو تا مدتي داشته باشي پيشنهاد ميدم سوني اريكسون نگيري چون ظاهرا شركت سوني واريكسون از هم جدا شدند واين ارايه اندرويد4احتمالا اخرين ساپورت اين گوشي ها خواهد بود همان طور كهarc sاخرين مدل ارايه شده سوني اريكسون بود اگر در خريد گوشي htcترديد داريپيشنهاد ميدم سامسونگ بگيري يا سوني به خصوص الان چند مدل گوشي تو اين رنج قيمتي به بازار داده وچند گوشي ديگه هم اماده ارايه داره البته اگر سيستم عامل برات مهم نيست نوكيا هم گوشي هاي بدي تو اين قيمت نداره

mohsenrazi
06-06-2012, 21:06
سلام
ممنون

دوست عزیز، این قیمتهای کجاست؟ میشه آدرس بدین؟

m.punisher
06-06-2012, 23:11
دوست عزیز، این قیمتهای کجاست؟ میشه آدرس بدین؟

قیمتهای تهران علاالدین طبقه 4و5

mohsenrazi
07-06-2012, 09:02
دوستان، از کجا میشه فهمید گوشی ورژن اروپاییه یا آسیایی؟

mohsenrazi
07-06-2012, 09:19
دوست عزيز منone vدارم و تا حالا هم كه هيچ مشكل خاصي نداشتم اين گوشي با داشتن اندرويد4داراي رام512 هست در صورتي كهarc sداراي رام 512هست كه اگر بخواي به اندرويد4اپديت كني ميزاني از اين رام رو بايد اختصاص به اندرويد4 بده اگر ساپورت برات مهمه وميخواي گوشي رو تا مدتي داشته باشي پيشنهاد ميدم سوني اريكسون نگيري چون ظاهرا شركت سوني واريكسون از هم جدا شدند واين ارايه اندرويد4احتمالا اخرين ساپورت اين گوشي ها خواهد بود همان طور كهarc sاخرين مدل ارايه شده سوني اريكسون بود اگر در خريد گوشي htcترديد داريپيشنهاد ميدم سامسونگ بگيري يا سوني به خصوص الان چند مدل گوشي تو اين رنج قيمتي به بازار داده وچند گوشي ديگه هم اماده ارايه داره البته اگر سيستم عامل برات مهم نيست نوكيا هم گوشي هاي بدي تو اين قيمت نداره

دوست عزیز شما که one v دارین، این قضیه نقاط یا لکه های زرد رنگ روی صفحه نمایش صحت داره؟میگن وقتی داغ میکنه این لکه ها ظاهر میشن!!! در ضمن شما گوشیتون رو کی خریدین؟ میگن تو سری های جدیدش مشکل برطرف شده؟

tanha81
07-06-2012, 11:23
دوست عزیز شما که one v دارین، این قضیه نقاط یا لکه های زرد رنگ روی صفحه نمایش صحت داره؟میگن وقتی داغ میکنه این لکه ها ظاهر میشن!!! در ضمن شما گوشیتون رو کی خریدین؟ میگن تو سری های جدیدش مشکل برطرف شده؟

من هم شنيدم و اين شنيدن هم قبل از خريدم بود ولي از كساني كه داشتند سوال كردم هيچ كدوم تاييد نكردند ولي من گرفتم وتا حالا كه حدود2هفته هست خريدم مشكلي نداشته

dr_voroojak
07-06-2012, 11:40
سلام دوستان .دوست من one v خریده یه رم 16 واسش خریدیم .حالا بازم میگه حافظه پر است . حتی بلوتوث هم نمیگیره .میگه حافظه پر است در صورتی که مموری خالیه.کسی همچین مشکلی نداره؟

farnoosh_m
07-06-2012, 12:43

settings/about//software infoimation/software number
در قسمت software number یک عدد نوشته 4قسمتی که که عدد سوم مشخص میکنه مال کجاست 401 مال اروپاست وعددهای دیگه براجاهای مختلف دیگه

tf101
07-06-2012, 12:49
دوست عزیز از بیلد نامبر گوشیتون میتونید بفهمید!
من اینجا ورژن هارو میزارم تا متوجه بشید....
مثال : 1.58.707.3
اون عددی که قرمز رنگه نشان دهنده ی ریجن گوشی شما هستش!!!
من عدد هارو میزارم و میگم هر کدوم مال کجاست!!!
707 آسیا (wwe)
709 آسیا (تایوان)
708 آسیا (HK)
62 چین
720 آسیا (هند)
401 اروپا
652 اروپا (اپراتور sprint)
فکر کنم بازم باشه اما من همینارو میدونم

tf101
07-06-2012, 12:53
سلام دوستان .دوست من one v خریده یه رم 16 واسش خریدیم .حالا بازم میگه حافظه پر است . حتی بلوتوث هم نمیگیره .میگه حافظه پر است در صورتی که مموری خالیه.کسی همچین مشکلی نداره؟
شما باید نرم افزارایی که میتونن Move to SD بشن رو به مموری انتقال بدید...
اینکارو انجام بدید ببینید میشه؟
از طریق Setting/app

m.punisher
07-06-2012, 22:50
من امروز رفتم بازار موبایل ایران دوستانی که می خواهن از نزدیک باین گوشی کارکنند طبقه همکف یه فروشگاه بزرگ هستش که یه نمونه واسه تست گذاشته خوب من کلی با گوشی کار کردم سرعتش خوب بود همینطور دوربین و صفحه نمایش اما گول اندروید 4 را نخورید چونکه به نظر من اچ تی سی به خاطر رم 512 این گوشی یسری از قابلیتهای اندروید 4 را حذف کرده البته همونجا یدونه وان ایکس هم هستش که اگه با اونم کارکنید متوجه میشید بهرحال من که برگشتم علاادین یدونه ارک اس گرفتم

tanha81
08-06-2012, 16:51
من امروز رفتم بازار موبایل ایران دوستانی که می خواهن از نزدیک باین گوشی کارکنند طبقه همکف یه فروشگاه بزرگ هستش که یه نمونه واسه تست گذاشته خوب من کلی با گوشی کار کردم سرعتش خوب بود همینطور دوربین و صفحه نمایش اما گول اندروید 4 را نخورید چونکه به نظر من اچ تی سی به خاطر رم 512 این گوشی یسری از قابلیتهای اندروید 4 را حذف کرده البته همونجا یدونه وان ایکس هم هستش که اگه با اونم کارکنید متوجه میشید بهرحال من که برگشتم علاادین یدونه ارک اس گرفتم

دوست عزيزگوشي مباركتون باشه در مورد اينكه اندرويد4چيز خاصي نداره كاملا درسته ولي در مورد حذف برخي از قابليتها در گوشي با شما موافق نيستم چون اصلا اين طور نيست اگر one vرو با one x مقايسه كردي اصلا اين طور نيست كه درone v به خاطر رام one vاز قابليتش كم كردن اين گوشي خودش يه گوشي با قيمت متوسط بازار هست و وان ايكس از گوشي هاي رده بالا وبا امكانات بالاتر واين ربطي به اندرويد 4 نداره

Em-ty Box
08-06-2012, 23:04
سلام - دوستان من این گوشی رو خریدم - یه مشکلی دارم باهاش :

وای فای رو که خاموش هستش کلمه off رو نشون میده - و وقتی روشن میکنم کلمه disconnect رو نشون میده

و هیچ network ی رو پیدا نمیکنه ! چیکار باید بکنم ؟!(اسکن رو هم زدم - گوشی رو خاموش روشن هم کردم)

باید جایی گزینه ای رو فعال کنم یا مشکل از جای دیگس ؟!

ممنون میشم راهنماییم کنید .

tf101
09-06-2012, 00:12

وای فای رو که خاموش هستش کلمه off رو نشون میده - و وقتی روشن میکنم کلمه disconnect رو نشون میده

و هیچ network ی رو پیدا نمیکنه ! چیکار باید بکنم ؟!(اسکن رو هم زدم - گوشی رو خاموش روشن هم کردم)

دوست عزیز وای فای این گوشی مشکل داره!!!یعنی کار نمیکنه!آپدیت برای این مشکل شروع شده
اگر بیلد نامبر گوشیه شما آسیا(تایوان) هستش الان میتونید دریافت کنید این آپدیت رو!البته باید از طریق GPRS وصل بشید و check for update رو بزنید
یکاره دیگه اینه که سیم کارت رو دربیارید فکتوری ریست کنید تا وای فای کار کنه!اینجوری هم میشه آپدیت کرد

mohsenrazi
09-06-2012, 11:03

مبارک باشه، چقدر گرفتین و از کجا؟

ambian
09-06-2012, 11:58
سلام
شارژ باتری این گوشی چقدر زمان میبره؟

alima579
09-06-2012, 13:04
سلام
شارژ باتری این گوشی چقدر زمان میبره؟

حدود 2 ساعت

scavengeboy
09-06-2012, 16:44
آپدیت برای من نیومده ! راهی نداره بشه کاریش کرد ؟؟؟

tf101
09-06-2012, 20:41
آپدیت برای من نیومده ! راهی نداره بشه کاریش کرد ؟؟؟

نه دوست عزیز باید صبر کنید یا اینکه از اون ورژنی که درست شده وای فای یه رام کاستوم بیاد و اون رو نصب کنید

m.punisher
09-06-2012, 22:15
دوست عزيزگوشي مباركتون باشه در مورد اينكه اندرويد4چيز خاصي نداره كاملا درسته ولي در مورد حذف برخي از قابليتها در گوشي با شما موافق نيستم چون اصلا اين طور نيست اگر one vرو با one x مقايسه كردي اصلا اين طور نيست كه درone v به خاطر رام one vاز قابليتش كم كردن اين گوشي خودش يه گوشي با قيمت متوسط بازار هست و وان ايكس از گوشي هاي رده بالا وبا امكانات بالاتر واين ربطي به اندرويد 4 نداره

عزیز الان گوشی شما لایو والپیپر داره واینکه بعداز اپدیت اب و هوا انیمیشنهای اب و هوا را نشون میده

Mahzad RF
09-06-2012, 23:34
سلام، منم بعد از مشاوره تو همین سایت ;) یه گوشی ONE v خریدم،رنگ نوک مدادی (گویا قهوه ای هم میگن)،ساخت تایوان، بیلد نامبر اروپا، 495 تومن(15 تومن تفاوت قیمت با رنگ مشکی)، بدون گارانتی، از علاءالدین.

بسیار خوش دست، ظاهری شیک و خوش ساخت، LCD خیلی خوب...

ایراداتی که تو خریدش به چشم میاد: نداشتن هندزفری در جعبه، میزان حافظه خیلی پایین(ازون 4G تقریبا چیزی کمتر از 1G مونده.)

بعد از خرید گوشی: مشکل وای فای که میگن با آپدیت حل میشه خداروشکر :) من هنوز امتحان نکردم.

احساس میکنم گوشی یکم زود داغ میشه حتی تو استفاده های معمولی چون من هنوز هیچ app ای روش نصب نکردم :( برای دوستان هم همینطوره؟؟

یه هدفون TDK براش خریدم(چون اصل بیتز از 60 شروع میشد و برام یکم بالا بود، فیک هم نمی خواستم) یه صدای خش خش همش توش هست :(((((( با هر کیفیت و نوع آهنگی امتحان کردم، خود هدفون هم این مشکل رو نداره با نوت بوکم که امتحان میکنم:(( و هدست نوتبوکم رو گوشی خوب کار میکنه و صدایی نداره نمیدونم چرا و چی کارش کنم؟؟؟؟

Mahzad RF
10-06-2012, 00:00
راستی چند تا سوال:

1- براش چه مموری کارتی بخرم؟ برند و کلاسش؟

2-محافظ LCD براش بخرم؟ میگن کارایی تاچ صفحه رو کم میکنه و یا زیرش رطوبت جمع میشه. نوع کربنیکش میگن اینجوری نیس درسته؟

3-LCD ایش رو با اسپری و دستمال مخصوص LCD نوت بوک می تونم پاک کنم؟ آسیب نمیبینه؟

4- با وصل کردن گوشی به PC و استفاده از نت اون با همین روشی که گفتین آپدیت کنم مشکل وای فای کامل حل میشه؟ همین که گوشی رو وصل کنم میشه استفاده کرد از نت یا نیاز به نرم افزار خاصی داره؟

5-اولین گوشی اندروید که دارم، از کجا میتونم اطلاعاتی در مورد این سیستم عامل و app هاش و سایت های معتبر برای دانلود app و ... بیارم؟ ممنون میشم لینک بدین.

tanha81
10-06-2012, 07:39
عزیز الان گوشی شما لایو والپیپر داره واینکه بعداز اپدیت اب و هوا انیمیشنهای اب و هوا را نشون میده

بله وست عزيز اين گوشي لايو پيپراجرا ميكنه كه الان هم خودم يه لايو پيپر زيبا از يكي سايتها دانلود نصب كردم ايكون اب وهوا هم نشون ميده كافيه بري تو ويجيت اب وهوا وفقط كمتر از يك دقيق با اينترنت سيم كارت جستجو كني تا اب وهوا ودما واسم شهري كه الان اونجا هستي رو رو صفحه اصلي نشون بده(تا4 روز اينده اپديت ميشه)

mohsenrazi
10-06-2012, 08:19
سلام، دوستان به نظر شما رنگ قهوه ایش بهتره یا مشکی؟

دوستانی که خریدن، مشکی ارزونتر بوده؟

در ضمن هندزفری جزو لوازمش هست.(دوستی که گفتن هندزفری نداشته، فروشنده دو درش کرده)

tanha81
10-06-2012, 11:01

در ضمن هندزفری جزو لوازمش هست.(دوستی که گفتن هندزفری نداشته، فروشنده دو درش کرده)

قيمت اين گوشي چه قهوه اي و چه مشكي فرقي با هم ندارند ولي مشكي شيك تر وزيباتر هستش رنگ قهوا هاي اون چندان زيبا نيست هرچند اين مورد سليقه اي هست و ممكنه شما از رنگ قهوه اي اون بيشتر خوشتون بياد بهتره از نزديك هر دو رنگ رو ببينيد ومقايسه كنيد

tf101
10-06-2012, 11:32
راستی چند تا سوال:

1- براش چه مموری کارتی بخرم؟ برند و کلاسش؟

2-محافظ LCD براش بخرم؟ میگن کارایی تاچ صفحه رو کم میکنه و یا زیرش رطوبت جمع میشه. نوع کربنیکش میگن اینجوری نیس درسته؟

3-LCD ایش رو با اسپری و دستمال مخصوص LCD نوت بوک می تونم پاک کنم؟ آسیب نمیبینه؟

4- با وصل کردن گوشی به PC و استفاده از نت اون با همین روشی که گفتین آپدیت کنم مشکل وای فای کامل حل میشه؟ همین که گوشی رو وصل کنم میشه استفاده کرد از نت یا نیاز به نرم افزار خاصی داره؟

5-اولین گوشی اندروید که دارم، از کجا میتونم اطلاعاتی در مورد این سیستم عامل و app هاش و سایت های معتبر برای دانلود app و ... بیارم؟ ممنون میشم لینک بدین.

سلام دوست عزیز اول اینکه مبارک باشه....بعدش اینکه دوست من هندزفری توی جعبه هست ولی معمولیه...Beats نیست....
1- من توصیه میکنم چون خودم داشتم این گوشیو میگم کلاس 10 بگیرید حالا هرحجمی خواستید
2- محافظ lcd خوبه براش چون با اینکه میگن ضدخش اما من باور ندارم!بستگی به نوع و جنس محافظ داره...
3- بهتره اسپری به دستمال مخصوصی که میگید بزنید بعد بکشید روی LCD
4- ورژن شما به گفته ی خودتون اروپاست که امیدوارم واسش آپدیت اومده باشه...من امتحان نکردم وصل کردنش به pc...ولی با GPRS امتحان کنید ببینید اصلا آپدیت اومده واسه گوشیتون
5- همین سایت یکی از گزینه های خوبه برای آشنایی و استفاده!!سایت های دیگه هم واستون پیغام میزارم و میگم

mo_mah
10-06-2012, 12:08

قیمتش فرقی نمی کند
من از رنگ قهوه ای بیشتر خوشم امد
حتما هندزفری جزو لوازمش هست

alima579
10-06-2012, 14:33
قیمتش فرقی نمی کند
من از رنگ قهوه ای بیشتر خوشم امد
حتما هندزفری جزو لوازمش هست

نه عزیز من ,این گوشی رو بنده با گارانتی یاس گرفتم. هندز فری نداره. لابد گارانتی هم اون رو دو در کرده!؟
به نظر من هندزفری بیتز بگیر چون وقتی با گوشی تنظیم روی بیتز بگذاری فوق العده اس. تجربه شخصی بنده.
فقط قبلش تحقیق کن که هندزفری اصل بگیری نه کپی.

tanha81
10-06-2012, 16:18
نه عزیز من ,این گوشی رو بنده با گارانتی یاس گرفتم. هندز فری نداره. لابد گارانتی هم اون رو دو در کرده!؟
به نظر من هندزفری بیتز بگیر چون وقتی با گوشی تنظیم روی بیتز بگذاری فوق العده اس. تجربه شخصی بنده.
فقط قبلش تحقیق کن که هندزفری اصل بگیری نه کپی.

اكثر گوشي ها هندزفري دارند چرا اين گوشي نداشته؟؟؟اين گوشي هم هندزفري داره به قول خودتون احتمالا گارانتي اون رو دو دره كرده البته توجه داشته باشيد كه هندزفري اين گوشي بيتيس نيست بلكه معمولي هستش(خود هندزفري بيتيس حدود200 هست) ولي خود گوشي قابليت استفاده از بيتيس رو داره

Mahzad RF
11-06-2012, 15:52
ممنون tft102 برای پاسختون.

من 3-4 ساعت تو علاءالدین و 1 ساعت تو بازار موبایل گشتم، با گارانتی بی گارانتی این گوشی هندزفری نداره!!!
تو سایت دیجی کالا هم جزو لوازم توی جعبه هندزفری ذکر نشده.

تو gsm زده که داره. البته زده cd هم داره که من اونم ندیدم. حالا دوستانی که میگن داره خودشون به شخصه خریدن و دیدن که تو جعبه هست؟؟ از کجا خریدن؟

چرا باید تقریبا همه مغازه های این دو پاساژ و گارانتی یاس... همه یهو با هم توافق کنن هندزفری معمولی! این مدل رو دودر کنن؟؟

اگه داره با یه دلیل قانع کننده بگین که من برم علاءالدین دعوا :) D: چون هندزفری ای که خریدم(TDK طلائی، 25 تومن، همه هم تعریف میکردن) خش خش میکنه :(((((

راستی کسی نگفت که احساس میکنه گوشیش زود داغ میکنه یا نه؟؟

tanha81
11-06-2012, 16:42
ممنون tft102 برای پاسختون.

من 3-4 ساعت تو علاءالدین و 1 ساعت تو بازار موبایل گشتم، با گارانتی بی گارانتی این گوشی هندزفری نداره!!!
تو سایت دیجی کالا هم جزو لوازم توی جعبه هندزفری ذکر نشده.

تو gsm زده که داره. البته زده cd هم داره که من اونم ندیدم. حالا دوستانی که میگن داره خودشون به شخصه خریدن و دیدن که تو جعبه هست؟؟ از کجا خریدن؟

چرا باید تقریبا همه مغازه های این دو پاساژ و گارانتی یاس... همه یهو با هم توافق کنن هندزفری معمولی! این مدل رو دودر کنن؟؟

اگه داره با یه دلیل قانع کننده بگین که من برم علاءالدین دعوا :) d: چون هندزفری ای که خریدم(tdk طلائی، 25 تومن، همه هم تعریف میکردن) خش خش میکنه :(((((

راستی کسی نگفت که احساس میکنه گوشیش زود داغ میکنه یا نه؟؟

دوست عزيز دليل قانع كننده كه چي بگم....ولي امروزه هر گوشي كه توانايي پخش موزيك داره يه هندزفري هم روش هست يعني يكي از اصلي ترين لوازم جانبي هر گوشي هست
داغ شدن گوشي به خاطر جنس بدنه هست كه الومنيومي هست مسلمه به خاط جنس بدنه نسبت تسبت به گوشي هاي با بدنه پلاستيكي داغ شدن گوشي زودتر احساس ميكني

alialavi456
11-06-2012, 17:16
من خریدم هندزفری داشت(ولی معمولی) CD هم داشت که همون hTc sync هست که میتونی دانلود کنی.
البته بسته به بازار هدف وسایل همراه فرق میکنه.برای من سفارش اروپاست.
زیاد گرم نمیشه شاید یخاطر جنسش بیشتر احساس بشه.
کسی نمیدونه کی این آپدیت جدید برای سفارش اروپا میاد؟
:bc:

jefri65
11-06-2012, 20:44
منم که خریدم هندزفری داشت.ولی cd نه.
خودم بیتس خریدم واسش.

mo_mah
11-06-2012, 21:13
دوستان سلام

من هر کار می کنم نمی تونم wifi گوشی رو راه بندازم

کسی می تونه من بیشتر راهنمایی کند

m.punisher
11-06-2012, 21:49
من چندروز پیش واسه خودم می خواستم این گوشی را بخرم که منصرف شدم یدونه ارک اس گرفتم امروز هم رفتم یدونه ازاین گوشی one v واسه خانمم خریدم واقعا واسه اچ تی سی متاسفم چونکه بعضی مواقع خیلی ضعیف کار میکنه گوشی هندزفری نداره لاقل یه مموری 4 هم واسش نگذاشته از همه بدتر پایین تاچ بین قاب و ال سی دی نور رد میشه که واقعا نمیدونم اچ تی سی گوشیهاش را تست نمیکنه همینطور وای فای هم که خودتون بهتر میدونید بهتر بود 50 میزاشتم رو پول گوشی یدونه ارک اس سفید میخریدم

motorsavari
12-06-2012, 00:23
دوستان سلام

من هر کار می کنم نمی تونم wifi گوشی رو راه بندازم

کسی می تونه من بیشتر راهنمایی کند

گوشی من ورژن 1.67.415.2 بود که با آپدیت به 2.09.415.1 مشکل wi-fi کاملا حل شد
ضمنا سرعت گوشی مخصوصا گشتن تو منوها کمی بهتر شده

tf101
12-06-2012, 08:57
قابل توجه دوستانی که بیلد نامبر گوشیشون اروپاست یعنی 401
برای این بیلد نامبر نیز آپدیت اومده!اگر با خود گوشی نمیتونید آپدیت کنید از لینک زیر دانلود و اقدام به آپدیت کنید..
Download (http://hipfile.com/uot9d1k3ojc5/RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.08.401.2_Radio_20 .72.30.0833U_3831.17.00.18_M_release_263376_signed .exe.html)
توجه داشته باشید که بصورت رام کامل می باشد حدود 318mb

farnoosh_m
13-06-2012, 13:25
the rom update utility connat update your android phone.
please get correct rom update utility and try again.
من رامو نصب میکنم این پیغامومیده

UnBelievable Boy
13-06-2012, 14:16
the rom update utility connat update your android phone.
Please get correct rom update utility and try again.
من رامو نصب میکنم این پیغامومیده

به چه شیوه ای رام رو نصب میکنید ؟ ( این خیلی مهمه )
چک کنید ببینید بیلد نامبر گوشیتون با این سازگار هست و اینکه این رامی که دانلود کردین آپدیت تر از رام فعلی گوشی شما هست ؟

m.punisher
13-06-2012, 21:51
ما که این وان وی پدرمون را دراورد یه اپدیت بود که نصب کردم الان گوشی خیلی کند شده همش هم ریست میشه واقعا این گوشی یجورایی شاهکاره مخصوصا نور ال سی دی که از بین قاب و تاچ معلومه

farnoosh_m
14-06-2012, 00:09
به چه شیوه ای رام رو نصب میکنید ؟ ( این خیلی مهمه )
چک کنید ببینید بیلد نامبر گوشیتون با این سازگار هست و اینکه این رامی که دانلود کردین آپدیت تر از رام فعلی گوشی شما هست ؟
من رامو از لینک که توسایت براورژن اروپاگذاشتن برا حل wifi گرفتم
از طریق pc دانلود کردم و موبایل باکابل وصل کردم از طریق htc sync فایل رو اجرا کردم که این پیغامو داد ورژن پایین تر بود ولی گفتن این اپدیت جدیده برا مشکل wifi
کسی از دوستان این لینکو دانلود نکرده ببیبنه جواب میده یا نه؟

tanha81
14-06-2012, 10:49
ما که این وان وی پدرمون را دراورد یه اپدیت بود که نصب کردم الان گوشی خیلی کند شده همش هم ریست میشه واقعا این گوشی یجورایی شاهکاره مخصوصا نور ال سی دی که از بین قاب و تاچ معلومه

هر گوشي معايب ومزاياي خاص خودش رو داره كسي تا حالا اين مشكل رو نداشته اين مشكل خيلي واضحه اگر حضوري خريد كردي اگر موقع خريد دقت ميكردي براحتي متوجه ميشدي واگر اينترنتي خريد كردي متونستي پس بفرستي اين هم از شانس تو بوده ولي مشكلش فكر نكنم جوري بوده باشه كه در همون اول وقت متوجه نشي پس چرا تعويض نكردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tf101
14-06-2012, 11:13
من رامو از لینک که توسایت براورژن اروپاگذاشتن برا حل wifi گرفتم
از طریق pc دانلود کردم و موبایل باکابل وصل کردم از طریق htc sync فایل رو اجرا کردم که این پیغامو داد ورژن پایین تر بود ولی گفتن این اپدیت جدیده برا مشکل wifi
کسی از دوستان این لینکو دانلود نکرده ببیبنه جواب میده یا نه؟

دوست عزیز بیلد نامبرش به احتمال خیلی زیاد به گوشیه شما نمیخوره!!!یه چک کنید

farnoosh_m
14-06-2012, 12:17
دوست عزیز بیلد نامبرش به احتمال خیلی زیاد به گوشیه شما نمیخوره!!!یه چک کنید

من چک کردم 401
:db::db:

tf101
14-06-2012, 12:21
خب اگه ورزنش پایین تر باشه که 100% هم هست باید نصب بشه!!!عجیبه!
یکاری کنید!
زمانی که فایل رو اجرا میکنید بزارید بالا بیاد و وایسه روی صفحه که باید NEXT رو بزنید....بزارید باز باشه
از طریق Start ویندوز قسمت search بزنید %temp%
بعد بگردید دنبال فولدری که توش یه فایل زیپ شده به اسم rom هستش اون رو کپی کنید جای دیگه(هرجا)

tf101
14-06-2012, 12:25
بعد تغییر نام بدید به PK76IMG بریزید توی sd card از طریق بوت لودر ببینید میخوندش و نصب کنه یا نه!

tf101
14-06-2012, 12:33
قابل توجه دوستانی که rom اروپا دارند(401):
ورژن فعلی گوشیشون:1.56.401.2
ورژن جدید برای آپدیت : 2.08.401.2 می باشد.

ablomof
14-06-2012, 14:16
سلام، من دیروز این گوشی رو خریدم و با آپدیت مشکل وای فای حل شد ولی الان روی هر آیکونی که میزنم قبل اینکه باز شه دور صفحه یک لحظه قرمز رنگ میشه نمی‌دونم این چه افکتیه و مشکل از کجاست یادمم نمیاد قبل آپدیت این مشکل بود یا نه کسی همچین مشکلی داشته؟ در ضمن از چهار گیگ فضایی که داره به چقدر میشه دسترسی داشت؟ چون واسه من اصلن نمیگه که چهار گیگ فضا داره میگه ۹۴۰ مگ فضا داری :( وقتی هم که به کامپیوتر وصل میکنم فقط به ۹۵ مگ دسترسی دارم :( ممنون بابت راهنمایی

tf101
14-06-2012, 16:07
سلام دوست عزیز مبارک باشه...شما باید حتما یه micro sd بگیرید....فضای داخلی گوشی غیر قابل استفادست!!htc اینکارو بخاطر اینکه گوشی روی آندروید 4 کم نیاره 3 گیگ رو اختصاص داده بهش! به نطر من 4 گیگ رو اختصاص داده!!در خصوص اون مشکل هم اگه با تنظیمات گوشی درست نشد یه فکتوری ریست کنید!
منظورم از تنظیمات بخش sense و تم ها هستش

m.punisher
14-06-2012, 16:20
هر گوشي معايب ومزاياي خاص خودش رو داره كسي تا حالا اين مشكل رو نداشته اين مشكل خيلي واضحه اگر حضوري خريد كردي اگر موقع خريد دقت ميكردي براحتي متوجه ميشدي واگر اينترنتي خريد كردي متونستي پس بفرستي اين هم از شانس تو بوده ولي مشكلش فكر نكنم جوري بوده باشه كه در همون اول وقت متوجه نشي پس چرا تعويض نكردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موقع خرید شارژ نداشت فروشنده می خواست 5 دقیقه بزنه به شارژ خودم نذاشتم اوردم خونه بعدا متوجه شدم

ablomof
14-06-2012, 21:55
سلام دوست عزیز مبارک باشه...شما باید حتما یه micro sd بگیرید....فضای داخلی گوشی غیر قابل استفادست!!htc اینکارو بخاطر اینکه گوشی روی آندروید 4 کم نیاره 3 گیگ رو اختصاص داده بهش! به نطر من 4 گیگ رو اختصاص داده!!در خصوص اون مشکل هم اگه با تنظیمات گوشی درست نشد یه فکتوری ریست کنید!
منظورم از تنظیمات بخش sense و تم ها هستش

ممنون و تشکر بابت راهنمایی micro sd رو فرمت کردم این بخش رو غیرفعال کردم Settings > Developer Options > untick 'Strict Mode Enabled تم رو هم عوض کردم فعلن که درست شده و مشکلی نداره امیدوارم که همینطوری هم بمونه :)

m.punisher
14-06-2012, 22:48
قابل توجه دوستانی که بیلد نامبر گوشیشون اروپاست یعنی 401
برای این بیلد نامبر نیز آپدیت اومده!اگر با خود گوشی نمیتونید آپدیت کنید از لینک زیر دانلود و اقدام به آپدیت کنید..
Download (http://hipfile.com/uot9d1k3ojc5/RUU_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.08.401.2_Radio_20 .72.30.0833U_3831.17.00.18_M_release_263376_signed .exe.html)
توجه داشته باشید که بصورت رام کامل می باشد حدود 318mb

من این فایل را دانلود کردم بیلدنامبر گوشیم هم 1.56.401.2 هستش که فایل دانلود شده هم که یه فایل exe هستش و بعداز چند تا تیک و next که میزنم بعداز چند دقیقه ارور 131 میده البته ورژن الان گوشیم هم پایینتر از این ورژن شما هستش

farnoosh_m
14-06-2012, 22:49

من همه کارهایی گفتین کردم ولی رامم عوض نشد همون ورژن قبلیه

m.punisher
14-06-2012, 23:17
چرا مدیران یه تاپیک اموزش نصب رامهای رسمی قرار نمیدن

tf101
15-06-2012, 00:21
من همه کارهایی گفتین کردم ولی رامم عوض نشد همون ورژن قبلیه

من تا اونجایی که بلد بودم راه حل دادم دوست عزیز...دیگه تنها راه حل که به ذهنم میرسه این هست که شما یه Recovery stock فلش بزنید تا از روت در بیاد اگه گوشیتون روت هست...بعد دوباره امتحان کنید ببینید میشه نصب کرد یا نه!!

tf101
15-06-2012, 00:27
چرا مدیران یه تاپیک اموزش نصب رامهای رسمی قرار نمیدن
دوست عزیز نصب رام به دو روش بیشتر نیست!!!
اگه رامی که دانلود کردید exe باشه که با اجرا کردنش رام جدید رو نصب میکنید(usb debug فعال باشه)
یا اینکه rom رو استخراج کنید و تغییر نام بدید و از طریق بوت لودر نصب کنید..... برای گوشی one v تغییر نام به PK76IMG

من تا اونجایی که دیدم توی سایت های دیگه میگن اول ریکاوری استوک نصب کنید اگه روت هستید تا ریکاوری مثل اولش بشه...بعد اقدام به نصب رام کنید...............

شرایط نصب رام هم فقط و فقط در صورتی هست که ورژن بالاتر از ورژن فعلی گوشی شما موجود و همچنین بیلد نامبر آن به گوشی شما بخوره!!!
اگه بیشتر از اینا باشه دیگه من بلد نیستم...عذرمیخوام:)

یه سر به این لینک هم بزنید بد نیست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=217115

farnoosh_m
15-06-2012, 02:01
من تا اونجایی که بلد بودم راه حل دادم دوست عزیز...دیگه تنها راه حل که به ذهنم میرسه این هست که شما یه Recovery stock فلش بزنید تا از روت در بیاد اگه گوشیتون روت هست...بعد دوباره امتحان کنید ببینید میشه نصب کرد یا نه!!

من با فلشی انجام دادم بازم نشد boot فلش شد recovery هم فلش وکپی شد ولی فایل سیستم و قبول نکرد ظاهرا فایل سیستم مشکل داره
تازه wifiهم که بدون سیم کارت کارمی کرد همین جوری تو حالت روشن شدن مونده وخراب شده ای خدا خراب تر شد حالا چیکارکنم؟:ak::sign_help:

tf101
15-06-2012, 02:07
با فلشی نمیتونید فایل سیستم رو فلش بزنید!!!
الان با این کار باید ریکاوری شما استوک شده باشه!!!
حالا یکبار بوسیله همون کاری که گفتم استخراج رام و تغییر نام انجام بدید امتحان کنید!
نگران نباشید!!!اون وای فای که مشکل داره چه با سیم چه بدون سیم

arian199044
15-06-2012, 10:51
سلام.دوستان من اچ تی سی وان وی دارم دیشب که با جی پی ار اس ایرانسل وصل شدم و آپدیت چک رو زدم پیغام اومد که اپدیت وجود داره ولی من update later رو زدم که صبح بذارم اپدیت بشه.ولی الان هر چی آپدیت چک رو میزنم میگه نرم افزار آپدیته در حالی که مطمئنم آپدیت نشده.لطفا کمک کنین وای فای خیلی برام مهمه ولی وصل نمیشه. در ضمن گوشیم 707 اسیاست

m.punisher
15-06-2012, 11:07

من با خود گوشی اپدیت کردم الان شده 2.09.415.1 حالا این ورژنش بالاتره یا 2.08.401.2

tf101
15-06-2012, 11:45
من با خود گوشی اپدیت کردم الان شده 2.09.415.1 حالا این ورژنش بالاتره یا 2.08.401.2

دوست عزیز بیلدنامبر 415 عربی هستش و مال شما آخرین ورژنش هست!!!401 که من گفتم ماله اروپاست

tf101
15-06-2012, 11:56
سلام.دوستان من اچ تی سی وان وی دارم دیشب که با جی پی ار اس ایرانسل وصل شدم و آپدیت چک رو زدم پیغام اومد که اپدیت وجود داره ولی من update later رو زدم که صبح بذارم اپدیت بشه.ولی الان هر چی آپدیت چک رو میزنم میگه نرم افزار آپدیته در حالی که مطمئنم آپدیت نشده.لطفا کمک کنین وای فای خیلی برام مهمه ولی وصل نمیشه. در ضمن گوشیم 707 اسیاست

دوست من 707 آسیا فکر نمیکنم هنوز آپدیتش اومده باشه!ولی خب شما هرچندوقت یکبار یه امتحان کنید!
شاید سرعت GPRS پایین بوده نتونسته پیداکنه زده update هستش گوشیه شما!

m.punisher
15-06-2012, 12:24
دوست عزیز بیلدنامبر 415 عربی هستش و مال شما آخرین ورژنش هست!!!401 که من گفتم ماله اروپاست

اولش 401 بود که از دیشب 2 تا اپدیت کردم یکی 33 مگ که بعدش پیغام داد ساپورت عربی اضافه شده یکی هم 48 مگ امکانش هست نصبت به منطقه خودش بیلد نامبر را تغییر داده باشه

tf101
15-06-2012, 12:33
بله امکانش هست!نسبت به منطقه شما دوست عزیز!!!
یه حرکت خیلی اشتباهی کرده htc خودشم مونده!!!!
اصلا نباید با آپدیت بیلدنامبر تغییر پیدا کنه!!!

farnoosh_m
15-06-2012, 21:51
من بعداز آپدیت به وسیله pc که آپدیت هم نشد wifiهم بطورکل از دور خارج شد

m.punisher
15-06-2012, 23:30
من بعداز آپدیت به وسیله pc که آپدیت هم نشد wifiهم بطورکل از دور خارج شد

واسه منم خیلی مشکل داشت شما یبار فکتوری ریست کن سیم کارتت هم دربیار بعدش باید وای فای وصل بشه اونوقت اپدیت کن

farnoosh_m
16-06-2012, 02:28
واسه منم خیلی مشکل داشت شما یبار فکتوری ریست کن سیم کارتت هم دربیار بعدش باید وای فای وصل بشه اونوقت اپدیت کن

این کارو انجام دادم نشد بازم error میده:17:
شما اپدیدت کردین؟بیلد نامبر اروپا بود؟ از طریق pc یا wifi

ertiholiday
16-06-2012, 03:27
فرنوش جان شما از روشای حل مشکل وای فای استفاده کردی؟
اپدیت اخری که انجام دادی چند مگ بود؟

farnoosh_m
16-06-2012, 14:06
فرنوش جان شما از روشای حل مشکل وای فای استفاده کردی؟
اپدیت اخری که انجام دادی چند مگ بود؟

از طریق check now گوشی میزنم میگه اپدیت نمی خواد بعد یک لینک توسایت بود(فایل 318 )اونو دانلود کردم با pc بعد run زدم بعدش rom.zip رو از temp کشیدم بیرون تغییر نام دادم بعد از طریق بوت لودر ریختم که این جوری شد(از طریق pc هم که پیغام می داد این رام نمی خوره به گوشی).
یک آپدیت که حدودا 1ماه پیش8MG بوداز طریق CHECK NOW بود ریختم همین.
ویک لینک که تو همین انجمن معرفی شده بود برا مشکل WIFI در رام Ice انجام دادم .
حالا بدون سیم کارت هم wifiکارنمی کنه:cm:

ertiholiday
16-06-2012, 15:52
گوشیت روت داره اگه داره این نرم افزار wifix manager امتحان کن به احتمال زیاد مشکل وای فای حد اقل بدون سیم کارت تا زمانی که اپدیت 41 مگی واسه ی گوشیت بیاد درست بشه الان واسه من اپدیتش دو روز پیش اومد. . این موردیم که وای فای اصا on نمیشه درست میشه.
این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=224226) برو اخر اموزش روش استفادش هست نرم افزارم هست (دومیه)
ممنون میشم نتیجشم بگی.

tf101
16-06-2012, 19:40
از طریق check now گوشی میزنم میگه اپدیت نمی خواد بعد یک لینک توسایت بود(فایل 318 )اونو دانلود کردم با pc بعد run زدم بعدش rom.zip رو از temp کشیدم بیرون تغییر نام دادم بعد از طریق بوت لودر ریختم که این جوری شد(از طریق pc هم که پیغام می داد این رام نمی خوره به گوشی).
یک آپدیت که حدودا 1ماه پیش8MG بوداز طریق CHECK NOW بود ریختم همین.
ویک لینک که تو همین انجمن معرفی شده بود برا مشکل WIFI در رام Ice انجام دادم .
حالا بدون سیم کارت هم wifiکارنمی کنه:cm:

فرنوش جان به گفته خودت boot.img رو فلش زدی!!!خب معلومه قاطی میکنه!!!برداشتی boot.img ورژن بالاتر رام گوشیتو فلش زدی رو ورژن قدیمیش!!!boot.img کرنل رام هستش خوب اینجوری بهم میریزه دیگه!!!شما همانطور که گفتم یجای کارت مشکل داره که اون رامی که دانلود کردی نصب نمیشه!!!کجاشه نمیدونم!!

Der.TITAN
16-06-2012, 21:43

آقا من هم همین مشکل را دارم. یه مموری 16 روش انداختم ولی هرکی برام چیزی میفرسته میره تو حافظه داخلی که 95 مگ خورده ای هست. باید چی کار کرد که به طور پیش فرض تو مموری کارت بره؟

farnoosh_m
17-06-2012, 01:14
گوشیت روت داره اگه داره این نرم افزار wifix manager امتحان کن به احتمال زیاد مشکل وای فای حد اقل بدون سیم کارت تا زمانی که اپدیت 41 مگی واسه ی گوشیت بیاد درست بشه الان واسه من اپدیتش دو روز پیش اومد. . این موردیم که وای فای اصا on نمیشه درست میشه.
این لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=224226) برو اخر اموزش روش استفادش هست نرم افزارم هست (دومیه)
ممنون میشم نتیجشم بگی.

بله روت داره همه کارهایی گفتین انجام دادم نشد توی نصب فایل zip که گفتین error میده نمیدونم چیکار کنم؟:ac:

farnoosh_m
17-06-2012, 01:16
فرنوش جان به گفته خودت boot.img رو فلش زدی!!!خب معلومه قاطی میکنه!!!برداشتی boot.img ورژن بالاتر رام گوشیتو فلش زدی رو ورژن قدیمیش!!!boot.img کرنل رام هستش خوب اینجوری بهم میریزه دیگه!!!شما همانطور که گفتم یجای کارت مشکل داره که اون رامی که دانلود کردی نصب نمیشه!!!کجاشه نمیدونم!!

یک رام نیست برا این گوشی ؟

tf101
17-06-2012, 11:28
فرنوش جان بخش رام برو من که چندتایی گذاشتم!!!البته کاستوم هستش.....

tf101
17-06-2012, 11:33
از من به همه کسایی که این گوشی رو دارن!!!!
زیاد ریز نشید توی این گوشی ،بقول معروف دستکاری رام نکنید!!!این گوشی یکی از ضعیف ترین کارای htc
هستش!!!یه چیپ داره که با کوچکترین حرکت میسوزه!!!

m.punisher
17-06-2012, 16:33
این کارو انجام دادم نشد بازم error میده:17:
شما اپدیدت کردین؟بیلد نامبر اروپا بود؟ از طریق pc یا wifi

بله واسه من 401 بود که دوبار اپدیت شد یبار 33 مگ یبار هم 48 مگ که اپدیتها را هم با وای فای گرفتم البته گوشی سیمکارت نداشت راستی شما بعد از ریست سیمکارت را قرار نده

mo_mah
17-06-2012, 17:11
دوستان سلام
چند سوال دارم
1-برای این گوشی از کدام مکان یاب استفاده کردید و روش نصب و استفاده آن به چه شکل است؟
2- فایل های بلوتوث شده کدام فولدر می روند؟
خیلی ممنون

tf101
18-06-2012, 01:00
دوستانی که هنوز آپدیت نکردند و بیلد نامبرشون 401 اروپا هستش از لینک زیر patch رو دانلود کنند!!!
هنوز به طریقه ی نصبش پی نبردم!!!چون این گوشی رو ندارم!
از طریق ریکاوری امتحان کنید
اگر نشد یکبارم تغییر نام بدید به PK76IMG و از طریق بوت لودر امتحان کنید
دانلود (https://www.dropbox.com/s/fbrjyy92ffewidz/OTA_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.08.401.2-1.56.401.2_release_263407fhrx3c7ruhhci3bi.zip) حجمش 48MB

happyboy576
19-06-2012, 01:11
دوستان گوشی من بعد از اینکه یه کرنل زدم بالا نمی یاد اگرم بیاد هنگه!!! باتریشم که در نمیاد که برم تو بوت لودرش یه کاری کنم براش!!! کسی می دونه چطور باید خاوشش کرد؟
(خاموش نمیشه هنگه!)

mohsenrazi
19-06-2012, 10:24
مژده....بالاخره آپدیت جدید برای بیلد 707 هم اومد.مشکل وای فای حل شد.

happyboy576
19-06-2012, 12:18

از کجا گیر بیاریم؟

mo_mah
19-06-2012, 14:13

ورژن software به چند تغییر کرد؟

tf101
20-06-2012, 18:12
دوستانی که رام اروپا 401 دارند و موفق به آپدیت به ورژن 2.08.401.2 نشدند
رام کاستوم این ورژن در قسمت رامها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226613) قرار گرفته ورژن myONEv RC 2.0 را دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید
من خودم ورژن قبلیه این رام رو امتحان کردم خیلی خوب بود!!چون ندارم این گوشی رو نشد این ورژن رو تست کنم
حتی دوستانی که بیلدنامبر گوشیشون چیز دیگریست میتوانند از این رام کاستوم استفاده کنند قبلش روت کردن یادتون نره(برای درست شدن وای فای البته مطمئن 100%نیستم چون گوشی ندارم تست کنم)

tf101
20-06-2012, 18:17
از این روش نیز امکان پذیر هستش!البته روی رام استوک و ریکاوری اصلی
دوستانی که هنوز آپدیت نکردند و بیلد نامبرشون 401 اروپا هستش از لینک زیر patch رو دانلود کنند!!!
طریقه ی نصب :
از طریق ریکاوری اصلی گوشی یعنی با کاستوم ریکاوری نمیتونید
فایل زیپ دانلود شده رو به update تغییر نام و از طریق ریکاوری اصلی آپدیت کنید
دانلود (https://www.dropbox.com/s/fbrjyy92ffewidz/OTA_PRIMO_U_ICS_40A_HTC_Europe_2.08.401.2-1.56.401.2_release_263407fhrx3c7ruhhci3bi.zip) حجمش 48MB

happyboy576
20-06-2012, 20:06
من گوشیم one v هستش برای حل مشکل وای فای اول انلاک بوتلودرش کردم بعدش روتش کردم بعدشم گفتم یه کرنل هم بزنم روش اما بعد از اینکه کرنل زدم گوشی بالا نمی امد اگرم میومد هنگ بود اما بلاخره بالا امد ولی با سرعت خیلی پاین و هی هنگ می کرد!!! با اینترنت سیم بهم پیام اومد که اپدیت اموده منم اپدیت رو دان کردم اما نصب نشد! تو ریکاوری بودم که وول پایین و پاور رو گرفتم که مثلا مستقیم برم به بوتلودر اما گوشی خاموش سشد و دیگه روشن نشد!!
تو رو خدا اگه کسی می دونه مشکلش چیه یا چطور میشه درستش کرد بگه!!!!!!

tf101
21-06-2012, 10:17
دوست عزیز شما هرجا دم دستت اومده مشکلت رو مطرح کردی!!!چه خبره آخه!!!همین جا مطرح میکردی کافی بود!!!!
دوست عزیز به همه من تذکر دادم زیاد دستکاری نکنید این گوشی رو!!!گوشی شما اگه ic emmc که مربوط به بوت گوشی میشه نسوخته باشه قابل ترمیم و درست شدن هستش
باآقای نوری تماس بگیرید...بنر تبلیغاتی شون هست توی سایت...

happyboy576
21-06-2012, 11:02
دوست عزیز شما هرجا دم دستت اومده مشکلت رو مطرح کردی!!!چه خبره آخه!!!همین جا مطرح میکردی کافی بود!!!!
دوست عزیز به همه من تذکر دادم زیاد دستکاری نکنید این گوشی رو!!!گوشی شما اگه ic emmc که مربوط به بوت گوشی میشه نسوخته باشه قابل ترمیم و درست شدن هستش
باآقای نوری تماس بگیرید...بنر تبلیغاتی شون هست توی سایت...

شما ببین منی که این همه جا مشکلمو گفتم فقط ببین چندتا جواب گرفتم! اینجا هیشکی پاسخگو نیس! دو روزه گوشیم خوابیده! چیکار می کردم.

tf101
21-06-2012, 11:53
درست میفرمایید اما دقیقا همون کاری که گفتم رو انجام بدید دوست عزیز

Javad-ht
22-06-2012, 20:06
دوستان کیبورد گوشی تایوانی شده و هر کاری میکنم انگلیسی نمیشه.
تو تنظیمات هم که عوض میکنم باز همون قبلی میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Mahzad RF
24-06-2012, 00:41
سلام، برای اتصال به نت، گوشیم رو به PC وصل میکنم،از قسمت Choose a connection type گزینه Internet pass-through رو انتخاب میکنم و Done رو میزنم یه لحظه پیام Preparing Sd Card پایین صفحه میاد و گاهی پیامی میاد که میگه نمیشه کانکت بشی. چرا؟ باید نرم افزار خاصی رو گوشیم نصب بشه؟ Htc sync چه نرم افزاریه و به طور پیش فرض نصب هست یا باید نصبش کنم؟

tf101
24-06-2012, 00:52
دوست عزیز htc sync رو باید نصب کنید!
گوشیو وصل میکنید روی خالت htc sync بزارید خودش درایو مربوطه رو بازمیکنه که در اون نرم افزار htc sync هستش

Mahzad RF
24-06-2012, 01:03
گوشی رو وصل کردم و تو حالت htc sync گذاشتم connecting to htc sync manager روی صفحه اومد و روی pc هم که روش کلیک کردم سایت htc باز شد و گزینه دانلود htc sync که 138MG زدم داره دانلود میشه. بعد کدوم قسمت گوشی بریزم و چی کارش کنم؟

tf101
24-06-2012, 01:06
دوست عزیز یه نرم افزاره این htc sync که رو کامپیوتر شما نصب میشه!

farnoosh_m
24-06-2012, 10:00
از این روش نیز امکان پذیر هستش!البته روی رام استوک و ریکاوری اصلی
طریقه ی نصب :
از طریق ریکاوری اصلی گوشی یعنی با کاستوم ریکاوری نمیتونید
فایل زیپ دانلود شده رو به update تغییر نام و از طریق ریکاوری اصلی آپدیت کنید
سلام
من روش اولی که گفتین رو انجام دادم error wifi درست ولی اپدیت نشد ولی بدون سیم کارت که کار نمی کرد درست شد کار میکنه
ولی این دوروش هیچ کدم wifi اپدیت نکرد:db::46:

mahvash2006
24-06-2012, 10:29
سلام
من روش اولی که گفتین رو انجام دادم error wifi درست ولی اپدیت نشد ولی بدون سیم کارت که کار نمی کرد درست شد کار میکنه

سلام
منم همین error wifi گوشیم می ده می شه یه خورده دقیق توضیح بدید چه جوری درست شد :sign_help:

Mahzad RF
24-06-2012, 10:31
دوست عزیز یه نرم افزاره این htc sync که رو کامپیوتر شما نصب میشه!

آهاd: مرسی. خب بهتره یکم بخش مقالات و آموزش و اینها رو بخونم بعد اگر سوالی بود بپرسم:)

tf101
24-06-2012, 11:26
سلام

فرنوش جان وای فای آپدیت نمیشه رام آپدیت میشه!
اگه بگی از کدوم روش استفاده کردی من بهتر میفهمم چکار کردی!

tf101
24-06-2012, 11:33
اگه از روشی که گفتم رام کاستوم نصب کردی که خب درست شده دیگه چون اون رام ورژنش همونیه که باید باشه...اگرم از روش دانلود patch استفاده کردی هم باید بیلد نامبرت تغییر پیدا کنه و وای فای درست بشه

manchesterunite
24-06-2012, 13:06
با درود.اگر گوشی بدون گارانتی بگیرم با زبون فارسی مشکل نداره؟منظورم فرستادن و خوندن اس ام اسه.

tf101
24-06-2012, 14:50
با درود.اگر گوشی بدون گارانتی بگیرم با زبون فارسی مشکل نداره؟منظورم فرستادن و خوندن اس ام اسه.
درود برشما
دوست عزیز گارانتی ربطی به زبان گوشی نداره!!خوندن رو مطمئنم!فرستادن رو یادم نیست!

farnoosh_m
24-06-2012, 23:59
سلام
منم همین error wifi گوشیم می ده می شه یه خورده دقیق توضیح بدید چه جوری درست شد :sign_help:
من گوشیم بدون سیم کارت wifi کارمیکنه
ابتدا از گوشیم یک بکاپ گرفتم بعد boot فلش زدم بعد از اون از بخش رامها ازقسمت myONEv RC1.1 بوت برداشتم ریختم درست شد
البته هنوزهم بدون سیم کارت کارمیکنه:ac:

farnoosh_m
25-06-2012, 00:04
فرنوش جان وای فای آپدیت نمیشه رام آپدیت میشه!
اگه بگی از کدوم روش استفاده کردی من بهتر میفهمم چکار کردی!
من عین هردوروشی گفتین رفتم درست نشد
چرابرابعضی از دوستان که اروپاست با check now درست شده ولی برا من میگه نیازی نیست؟ ممکن گوشیم ایراد داشته باشه؟

tf101
25-06-2012, 01:09
گوشیه شما ایراد نداره!بگبر نگیر داره و اینکه قبلش رامه شما تو چه وضعی هستش!!!
شما روت کنید گوشیتون رو و اگه رام اصلی میخواید از قسمت رام های اصلی روت شده ورژن 2.08.401.2 رو دانلود و از طریق کاستوم ریکاوری نصب کنید و یا اگه رام کاستوم میخواید پیشنهاد من ورژن 2 myonev هستش میتونید دانلود و نصب کنید....با این کار گوشیه شما کاملا آپدیت میشه...
---------------
برای استفاده از روشی که من گقتم شما احتیاج به ریکاوری اصلی دارید که میتونید از رام اصلی بیرون کشیده و فلش بزنید....اگه ورژن بالاتر رام رو دانلود کرده باشید و یا پچ فرقی نمیکنه...با تغییر نام دادن به update و از طریق ریکاوری اصلی میتونید آپدیت کنید

tf101
25-06-2012, 01:11
درضمن فرنوش جان انقدر boot فلش نزنید!!!ربطی نداره به قضیه وای فای!!!شما اون کارایی که من گفتم در این پست آخری انجام بدید حل میشه مشکلتون

tf101
25-06-2012, 01:36
قابل توجه دوستان:
رام عربی با بیلدنامبر 2.09.415.1 فقط استوک
رام اروپا با بیلدنامبر 2.08.401.2 هم بصورت استوک و هم روت شده در بخش رام های رسمی قرار گرفت!!!
دوستانی که نتوانستند از طریق خود گوشی آپدیت کنند به این بخش مراجعه و رام را دانلود ونصب نمایند

mahvash2006
25-06-2012, 10:00
حل مشکل wifi در htc one v با بیلد نامبر 1.56.401.2
قابل توجه دوستان عزیز
در رام گوش هایی با بیلد نامبر 1.56.401.2اگر با رام اروپا با بیلدنامبر 2.08.401.2که exe باشه بخوان آپدیت کنن که نمی شه چون ارور 155 می ده اگه هم بارام زیپش و استوک ریکاوری آپدیت کنن که 1- سیم کارت رو نمیشناسه چون شماره رادیو این بیلد به1.56.401.2 نمی خوره برای همینه که با exe ارور 155 می ده 2- کلا دوربین از کار می افته !!!!3- بازم wifi مشکل داره ه ه!!!!
کلا آپدیتی که برای این گوشی امده همون 1.56.401.2 که قبلش 1.56.401.1 بوده و این بیلد نامبر برای آفریقاست!!!! و سیم کارتها در اونجا برای wifi مشکلی ایجاد نمی کنه که آپدیت برای wifi بیاد ، این از این

برای حل مشک وای فای:
ابتدا این فایل دانلود کنید:http://www.mediafire.com/?3dbfxmzb2lx8nd6
سپس این فایل دانلود کند: http://www.mediafire.com/?0xy9b5hf1f16tyc
حالا هردو فایل را اکسترکت کنید و محنویات فایلهای اکسترکت شده را در داخل Sd Card خود کپی کنید.
از طرق روت اکسپلورر فایل sqlite3 را درون شاخه system/bin و system/xbin کپی کنید.
حالا پرمیشن فایل را به این حالت تغییر دهید(هم در xbin و هم در bin)
x.x.x
x._.x
x._.x
گوشیرو ریستارت کند.حالا فایل اسکریپت منیجر (script manager ads ) را در گوشیتون اینستال و اجرا کنید.
فایل ali.sh را جرا کنید.این 3 گزینه را تیک بزنید: run as root,run at boot,run on net change و گزینه in script را انتخاب کنید. حالا run را اجرا کنید.سوپر یوزر را Allow کنید.
حالا وای فای رو یبار خاموش روشن کند.از رام خود لذت ببرید همراه با وای فای...

خب این از آموزش دوست خوبمون...
بعد تمام مراحل رو دقیق انجام بدید .
ضمنا من نه می تونم لینک سایت رو بذارم نه فایل آپ کنم تو سایت خودمون چراا!؟ خوب باید منبع رو ذکر کرد وقتی می خوام سایت منبع رو بزنم بجاش نقطه چین میاد!!! مثل این سایت .........ir
اینها هم تجربیات من:
1- سیم کارت را در بیارید این کار ها انجام بدید البته خود آموزش دهنده گفته
2- وقتی wifi درست شد با این روش، نباید وقتی می خواهید گوشی رو خاموش یا ریستارت کنید wifi روشن باشه وگرنه باز وقتی گوشی بالا می یاد هنگ هنگ و تا دوباره سیم کارت در نیارید و گوشی 2 با ریستارت نشه دوباره wifi درست نمی شه !!!
3 _ گوشی هم باید روت باشه
4_ ضمنا وقتی گوشی می یاد بالا تا پیغام اجرای super user رو صفحه نیامده نباید wifi را روشن کنید که حدودا بین 5 الی 6 ثانیه بعد لود صفحه اصلی اجرا می شه

tf101
25-06-2012, 10:49
دوست عزیز روش شما رو قیلا دوستان امتحان کردند!!!موقته!!!با فکتوری ریست میپره!!!

tf101
25-06-2012, 10:50
در ضمن 401 بیلدنامبر اروپا هستش!!!و جدیدترین آپدیت برای این بیلدنامبر 2.08.401.2 موجوده!!!

tf101
25-06-2012, 10:55
شما هم اگه رامت 401 هستش اول روت کن گوشیرو بعد از بخش رام ها روت شده 2.08.401.2 رو دانلود کن و نصب کن!!همه ی مشکلاتت حل میشه!!!احتیاجی هم به اون روش بیخود نیست!!!

mahvash2006
25-06-2012, 11:02
در ضمن 401 بیلدنامبر اروپا هستش!!!و جدیدترین آپدیت برای این بیلدنامبر 2.08.401.2 موجوده!!!

عزیز من همه این کارها رو کردم توضیح هم دادم که دیگه سیم کارت رو نمی شناسه و دوربین هم می پره
ضمنا وقتی این گوشی می یاد بالا کشورهای آفریقای برای تعیین زبان وجود داره عزیز دل بنده !!!!!

tf101
25-06-2012, 11:05
میشه دقیقا بگید رام گوشی شما تو چه وضعی بوده و چه کارایی انجام دادید!!!(این همه ی کارها یعنی چی؟!)
راستی یه سر به این سایت اصلی خود htc بزنید بد نیست!(شناسایی بیلدنامبر)
لینک (http://www.htcdev.com/devcenter/downloads)

mahvash2006
25-06-2012, 11:13
میشه دقیقا بگید رام گوشی شما تو چه وضعی بوده و چه کارایی انجام دادید!!!(این همه ی کارها یعنی چی؟!)
گوشی من روت هست و ورژن اندرویدشم 4.0.3 هستش و بیلد نامبرشم 1.56.401.2 هستش
این بعد اپدیت با خود گوشی بوده یعنی قبلش 1.56.4.1.1 بوده
با همین رام 2.08.401.2 در کاستوم ریکاوری آپ کردم بعد بالا امدن نه سیم کارت رو می شناخت نه دوربین برنامش موجود بود !!!!!

tf101
25-06-2012, 11:20
با همین رام 2.08.401.2 در کاستوم ریکاوری آپ کردم بعد بالا امدن نه سیم کارت رو می شناخت نه دوربین برنامش موجود بود !!!!!

اون وقت بفرمایید شما فول وایپ میکنید یا نه همینجوری میزنید install بشه!!
در ضمن شما رام اصلی رو نمیتونید در کاستوم ریکاوری نصب کنید!!!فقط به شرط روت بودنش میتونید!!!

mahvash2006
25-06-2012, 11:40
اون وقت بفرمایید شما فول وایپ میکنید یا نه همینجوری میزنید install بشه!!
در ضمن شما رام اصلی رو نمیتونید در کاستوم ریکاوری نصب کنید!!!فقط به شرط روت بودنش میتونید!!!

بله فول وایپ کردم
گوشیمم روت هست

tf101
25-06-2012, 11:50
من نگفتم گوشی شما روت نیست!!!گفتم رام دانلود شده باید بقول معروف Preroot باشه!!!
من یه بار به فرنوش جان هم گفتم به شما هم میگم!یجای کار شما مشکل داره و میلنگه!!!اگه دسترسی داشتم به گوشی شما ثابت میکردم!!!

tf101
25-06-2012, 11:51
شما فکر نکنم دقیقا کارایی که من میگم رو انجام میدید

mahvash2006
25-06-2012, 14:23
شما فکر نکنم دقیقا کارایی که من میگم رو انجام میدید

در حال حاضر که گوشی من با این روش درست شده مشکلی هم نداره
با تشکر

mahvash2006
25-06-2012, 14:28
دوست عزیز روش شما رو قیلا دوستان امتحان کردند!!!موقته!!!با فکتوری ریست میپره!!!

با تشکر
این روش برای من نیست از سایت and_roid یاد گرفتم و قرار نیست که همیشه آدم گوشیش رو فکتوری ریست کنه فوقشم اگه کرد دوباره این کارا انجام می ده
ضمنا من custom rom با نام myONEv_RC2.0.zip رو هم نصب کردم در اون هم wifi درست نشد
باز هم با تشکر

alialavi456
25-06-2012, 15:42
سلام
چرا با اینکه رام اصلی آپدیت شده اروپا 401 در این سایت موجوده،در گوشی من پیام آپدیت نمیاد و با خود گوشی نمیشه آپدیت کرد!؟
:ci:

mahvash2006
25-06-2012, 16:22
سلام
چرا با اینکه رام اصلی آپدیت شده اروپا 401 در این سایت موجوده،در گوشی من پیام آپدیت نمیاد و با خود گوشی نمیشه آپدیت کرد!؟

Radio_20.72.30.0833U_3831.17.00.18_M فرق می کنه با ماله ما

tf101
25-06-2012, 16:37
سلام
دوست عزیز با گوشی آپدیت کردن بگیر نگیر داره!
من روش های زیادی رو معرفی کردم واسه آپدیت یک سری از دوستان تونستند یک سری نتونستند آپدیت کنند!حالا شما هم امتحان کنید

tf101
25-06-2012, 16:45
Radio_20.72.30.0833U_3831.17.00.18_M فرق می کنه با ماله ما
این رو باید بدونید دوست عزیز با آپدیت رام hboot و radio ورژنش آپدیت میشه!!!
پس ربطی نداره که نمیخوره یا نه!!!بیلدنامبر مهمه و ریجن گوشی!!!

tf101
25-06-2012, 16:46
با تشکر
این روش برای من نیست از سایت and_roid یاد گرفتم و قرار نیست که همیشه آدم گوشیش رو فکتوری ریست کنه فوقشم اگه کرد دوباره این کارا انجام می ده
ضمنا من custom rom با نام myONEv_RC2.0.zip رو هم نصب کردم در اون هم wifi درست نشد
باز هم با تشکر
بازم یک جای کار شما مشکل داره!!!
من در قسمت اون رام توضیح دادم قبل از نصب رام boot.img رو فلش بزنید بعد نصب کنید رام رو!!!
شما این کارو کردید؟

tf101
25-06-2012, 16:49
من اسراری ندارم که شما کارایی که من میگم رو انجام بدید....
من روش هایی رو که از منبعی که دارم یاد گرفتم رو بیان میکنم و از تجربیاتم حرف میزنم!!!
نیتم کمک هستش!!!حالا یکی انجام میده میشه یکی انجام میده نمیشه!!!تقصیر من نیست!!!
!!!!من اینجا هستم که هرچی بلدم رو در اختیار همه بزارم.....
خودم حیف این گوشی رو ندارم وگرنه

tf101
25-06-2012, 17:01
تاپیک رو مرور کنید متوجه میشید!
به این تاپیک هم مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219458

mahvash2006
25-06-2012, 17:09
من در قسمت اون رام توضیح دادم قبل از نصب رام boot.img رو فلش بزنید بعد نصب کنید رام رو!!!
شما این کارو کردید؟

این کارم کردم
چرا فرنوش خانوم این کارو نمی کنه ببینیم میشه مال ایشون یا نه من که از بس این کارارو کردم خسته شدم فکر کنم دیگه نامید شد

mahvash2006
25-06-2012, 17:20
شما این کارو کردید؟

بعدشم من نگفتم که نصب نشد هر جفتش نصب شد چه کاستو م رام چه رام اصلی ولی تو رام اصلی سیم کارت رو نمیشناخت و دوربین هم کار نمی کرد!!و در رام کاستوم هم پر باگ بود و کیفیت نمایش اسکرینها تو همه قسمتها پایین اومده بود همچنین wifi بازم کار نمی کرد ولی رام کاستوم، رام جالبی بود در کل هم نصب جالب و تر تمیزی داشت هم امکانات بهتر بود ولی این چیزهایی که گفتم کم داشت
اما بازم دستت درد نکنه از راهنماییت من که با شما دعوا نداشته بیدم عزیز دل برادر

farnoosh_m
25-06-2012, 23:33
این کارم کردم
چرا فرنوش خانوم این کارو نمی کنه ببینیم میشه مال ایشون یا نه من که از بس این کارارو کردم خسته شدم فکر کنم دیگه نامید شد
سلام من ورژن RUU 2.08.401.2 Europeدانلود کردم ولی همون مشکلی که ذوست عزیز گفت داشت نه سیم کارت می شناخت نه دوربین :ac:

tf101
26-06-2012, 01:02
بنا به مشکلاتی که برای دوستان پیش اومده!!!مطلبی در بخش عمومی گذاشتم که امیدوارم بتونه کمک کنه و مشکل همه حل بشه!!!!
مراجعه کنید به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=229224)

sengele
26-06-2012, 16:25
با سلام خدمت اساتید
من 1 مشکل داشتم:روی گوشیم قفل(الگو) گذاشته بودم و دوستان زحمت کشیدن و به تعداد زیاد الگو رو اشتباه زدن و گوشی قفل کرده و یوزرنیم جیمیل میخواد!هرچیم میزنم قبول نمیکنه!الان دو روزه گوشی همینطور قفل مونده!الان باید چیکار کنم تا باز شه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

Sandroid
26-06-2012, 17:00
با سلام خدمت اساتید
من 1 مشکل داشتم:روی گوشیم قفل(الگو) گذاشته بودم و دوستان زحمت کشیدن و به تعداد زیاد الگو رو اشتباه زدن و گوشی قفل کرده و یوزرنیم جیمیل میخواد!هرچیم میزنم قبول نمیکنه!الان دو روزه گوشی همینطور قفل مونده!الان باید چیکار کنم تا باز شه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!!!

اگه قبلا جی-میلتون رو با گوشی سینک میکردید،کافی بود که الان جی-میلتون رو وارد کنید
تا گوگل رمز جدید رو براتون ایمیل کنه
ولی الان متاسفانه نمیتونید کاری انجام بدید
گوشی رو به ریکاوری ببرید و wipe cache و wipe dlvk cache کنید
و گوشی رو reboot کنید
اگه حل شد که هیچ
اگه نه؛راهی جز wipe data یا همون فکتوری ریست،نخواهید داشت (که متاسفانه اطلاعات و برنامه هاتون همگی پاک میشن)

farnoosh_m
30-06-2012, 00:37
شایداین جمعه بیایدشاید!!!(اپدیت اروپا)

tf101
30-06-2012, 01:29
شما همچنان در پی آپدیتی؟

maxomid
30-06-2012, 13:50
سلام..
دوستان عصر میخوام این گوشی رو بخرم.. این قهوه ای هست دیگه؟
دوستان خودم نمیرسم برم بخرم میخوام بدم دوستم بخره..
ظاهرش نسبت به Desire S به نظرتون شیکتره؟

تو عکساش خیلی شیکه.. از نزدیک میترسم اون قسمت پایینش احساس کنم اضافه.....

http://www.htc.com/managed-assets/www/smartphones/htc-one-v/marquee-v3/slide-1-gray.png

maxomid
30-06-2012, 21:07
سلام..
دوستان عصر میخوام این گوشی رو بخرم.. این قهوه ای هست دیگه؟
دوستان خودم نمیرسم برم بخرم میخوام بدم دوستم بخره..
ظاهرش نسبت به Desire S به نظرتون شیکتره؟

تو عکساش خیلی شیکه.. از نزدیک میترسم اون قسمت پایینش احساس کنم اضافه.....

http://www.htc.com/managed-assets/www/smartphones/htc-one-v/marquee-v3/slide-1-gray.png

سلام.
به تشکر از همگی..
خودم تصمیم گرفتم برم..
رفتم هم Desire S رو دست گرفتم هم one V اصلا کیفیت نمایشگر V یه سروگردن بالاتر از S بود... کنتراست و وضوح بسیار خوب..
همینطور خیلی خوشدستر و شیکتره.....
من 530 خریدم. تایوان هست.همین رنگ قهوه ای که داخل عکس بالا هست...
علارغم اینکه دو گوشی قبلیم EVO 3D و Galaxy S Advance دو هسته ای بودند اصلا در این گوشی لگ و کندی احساس نمیکنم...بسیار روان و سریع کار میکنه...
از همه مهمتر قیمت مناسبش هست..
در حال انلاک کردنش هستم. چون این گوشی هامون ورژن های اول هست و wi-fi کار نمیکنه..
رام های کاستوم جدید هم در xda براش امده. به زودی یه سرو سامان اساسی هم به بخش رام ها میدم.
منتظر باشید.

maxomid
30-06-2012, 22:39
سلام مجدد...
خب دوستان اموزش انلاک کردن و نصب ریکاوری مد این به ساده ترین شکل هست..
تا جایی که شده خلاصه کردم. خودم هم الان هم انلاک کردم و هم ریکاوری نصب کردم.
الانم دارم یه کاستوم رام دانلود میکنم.
دوستان پیشنهاد میکنم انلاک کنید و ریکاوری مد رو نصب کنید. به زودی کاستوم رام های جدید رو معرفی میکنم.. میتونید نصب کنید..
دوستان الان با برنامه qudrent بنچمارک گرفتم نمره این گوشی 2100 تا 2200 هست.. که واقعا نمره عالی هست..
در تست GPU هم با برنامه Nena mark 2 هم نمره 29.2 فرم رو گرفت که بازم میشه پا به پای گوشی هایی مثل XPERIA P و Sola و....

لینک تاپیک اموزش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3035766#post3035766

FM1364
30-06-2012, 22:55
سلام
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم فایل هایی که از طریق بلوتوث میگیرم رو بخوام از طریق یه فایل منیجر مثلesیا هر فایل منیجر دیگه ای پیدا کنم باید کدوم مسیر رو برم
هر چی میگردم پیداشون نمیکنم

ممنون

FM1364
30-06-2012, 22:58
سلام
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم فایل هایی که از طریق بلوتوث میگیرم رو بخوام از طریق یه فایل منیجر مثلesیا هر فایل منیجر دیگه ای پیدا کنم باید کدوم مسیر رو برم
هر چی میگردم پیداشون نمیکنم

ممنون

میخوام فایل ها رو پیدا کنم منتقل کنم رو sd که فضای گوشی کمتر اشغال شه

maxomid
30-06-2012, 23:33
میخوام فایل ها رو پیدا کنم منتقل کنم رو sd که فضای گوشی کمتر اشغال شه

سلام...
es به حافظه داخلی دسترسی نمیده...
از Rootexplore استفاده کن.دریافتی ها در پوشه بولوتوث قرار داره.

موفق باشید:ax:

farnoosh_m
30-06-2012, 23:33
شما همچنان در پی آپدیتی؟

بله هنوز wifiما با سیم کارت کارنمیکنه

tf101
01-07-2012, 00:15
سلام...
es به حافظه داخلی دسترسی نمیده...
از Rootexplore استفاده کن.دریافتی ها در پوشه بولوتوث قرار داره.

موفق باشید:ax:

دوست عزیز es دسترسی رو به داخل میده بشرطی که روت باشی
از setting برنامه میشه تیک Up to Root ro bezani بزنی
با این کار برنامه وارد super user میشه و اجازه دسترسی رو میده!

tf101
01-07-2012, 00:17
فکر کنم رام های کاستوم موجود برای این گوشی توی بخش رام ها معرفی شده باشند!