PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندروید 4 و دنیایی از تغییرات برای کاربران

mehrzad1363
28-04-2012, 10:19
اندروید 4 و کاربران

تا به الان هر سخنی از اندروید 4 به زبان آمده به صورت کور و یک طرفه مزایای در نظر گرفته شده. تعداد زیادی از کاربران اندروید پس از آپدیت گوشی خود به اندروید 4(چه رسمی و چه غیر رسمی) با ظاهری نسبتا متفاوت و مزایای جدید و معایب جدیدی همراه بوده که به مختصر شرح برخی از این مشکلات گزارش شده و مزایای جدید رو بررسی می کنیم.

مزایا:
1- ظاهری زیباتر
2- تنظیمات بیشتر در منو سیتینگ و کاربر پسند تر
3- استفاده از جی پی یو در پردازش اسکرولینگ و پردازش دو بعدی
4- مصرف کمتر انرژی
5- دامنه فعالیت برنامه نویسان و کوکرها به میزان چشمگیری افزایش داشته. (تجربه از ورژنهای قبلی اندروید و به وجود آمدن قابلیتهای جدید در ورژن جدید)

معایب:
1- اجرا نشدن نرم افزارهای حجیم و گیمهای دیتا دار(که به مرور زمان باید منتظر رفع این مشکل بود .)
2- کارکرد ناصحیح وای فای . که در آپدیت های غیر رسمی این مشکل به وضوح قابل رویت هست و حتی شرکت اچ تی سی در این مورد به شدت نسبت به دیگر رقبا در آپدیت گوشیهای خود ضعیف عمل کرده و حتی در ارائه چند روزه به حذف این ورژن از بخش آپدیت هم کرده است(در باقی گوشی ها این مورد در ایران بیشتر مشکل ساز بوده)
3- افزایش حجمی دو برابر نرم افزارها قبلی برای ورژن های جدیدتر . این مورد بیشتر به خاطر سایز اچ دی گوشی های جدید برای مثال سایز آیکونها از 72*72 به 96*96 تغییر می کنه که به تعداد حدودی 2 برابر پیکسل قبل خواهد بود. شاید یکی از دلایل آپدیت نشدن رسمی گالگسی اس افزایش حجم نرم افزارهای سیستمی اندروید 4 هست (به غیر از میزان رم کمتر)
4- ناهماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار(که به مرور زمان بر طرف خواهد شد برای مثال اوایل ارائه آندروید 2.3 نیز شاهد مشکلات بسیاری در این مورد بودیم.)

جمع بندی:
قبل از کوچ به آندروید 4 باید تمامی جوانب خوب و بد در نظر گرفت و نسبت به کارایی گوشی اندرویدی شما تصمیم قطعی گرفت(در شرایط گوشی شما باید یررسی شود) .

البته در بیشتر کاربران اندروید ظهور پدیده جدید اعتیاد به تعویض رام (به صورت کم و بیش)هستیم که جزئی جدا ناپذیر از این سیستم عامل رو پدید آورده و شاید یکی از دلایل اصلی محبوبیت این سیستم عامل جذب ناخودآگاه به این بیماری در بین کاربرانش هست . که باز با توجه به خطرات احتمالی که برای هر بار تعویض رام وجود داره نادیده گرفته و مکررا اقدام به امتحان رام جدیدتر خواهند کرد.

با ظهور گوشی های جدید بر اساس اندروید 4 هر روز شاهد پیشرفت و بهتر شدن کارایی گوشی ها بر اساس آن خواهیم بود ولی نیاز به گذشت زمان خواهد بود.

اشتراک تجربه برای دیگر کاربران ، کوکر ها ، برنامه نویسها و حتی خود شما به عنوان یک منبع یادداشت از پیشرفت اندروید 4 ، میتونه یاری رسان باشه. پس دریغ نکنید.

باتشکر

alinero
28-04-2012, 11:32
سلام!

مزایایی رو که ذکر کردید رو قبول دارم اما معایب رو نه!

1. بازی های دیتا دار اجرا نمیشن!
این حرف اشتباهه!
من بازی های 9mm,Tintin,Modern Combat3,Real Racing 2,Dead Space رو اجرا کردم و جالب اینکه در اجرای این بازی ها خیلی بهتر از جینجر برد عمل کرد!
البته قبول دارم که بیشتر بازی های قدیمی اجرا نمیشن!

2.وای فای به درستی کار نمیکنه!
قبول ندارم!
من بیشتر وقت ها از وای فای استفاده میکنم و متوجه ضعفی در این مورد نشدم!

3.حجم نرم افزار های بهینه شده برای اندروید 4 دو برابر میشه!
اینو قبول دارم اما نه به عنوان یک عیب!
بلکه به عنوان یک مزیت!!!
دلیلش هم اینه که کیفیت برنامه بالا میره!!
البته بگم که همه نرم افزار ها اینگونه نیستند!!

4.ناهماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار!
اینو کلا نفهمیدم یعنی چی!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

c30056
28-04-2012, 12:04
منم با نظر علی جون موافقم من الان گلکسی اس دارم روش اندروید 4 نصبه خیلیم راضیم ، بیشتر اوقات با وای فای وصلم و چنتا صفحه بازی و چنتا بازی hd رو دارم تا حالا مشکلی باهاش نداشتم حتی با اینکه رسمی نیست یه بارم ریست نشده،به نظر من رام کاملیه حتی از جینجر رسمی خود سامی بهتره.

mehrzad1363
28-04-2012, 15:20
سلام!

مزایایی رو که ذکر کردید رو قبول دارم اما معایب رو نه!

1. بازی های دیتا دار اجرا نمیشن!
این حرف اشتباهه!
من بازی های 9mm,Tintin,Modern Combat3,Real Racing 2,Dead Space رو اجرا کردم و جالب اینکه در اجرای این بازی ها خیلی بهتر از جینجر برد عمل کرد!
البته قبول دارم که بیشتر بازی های قدیمی اجرا نمیشن!

2.وای فای به درستی کار نمیکنه!
قبول ندارم!
من بیشتر وقت ها از وای فای استفاده میکنم و متوجه ضعفی در این مورد نشدم!

3.حجم نرم افزار های بهینه شده برای اندروید 4 دو برابر میشه!
اینو قبول دارم اما نه به عنوان یک عیب!
بلکه به عنوان یک مزیت!!!
دلیلش هم اینه که کیفیت برنامه بالا میره!!
البته بگم که همه نرم افزار ها اینگونه نیستند!!

4.ناهماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار!
اینو کلا نفهمیدم یعنی چی!

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

در مورد اول و دوم خود من هم قبول دارم که این موارد بین همه گوشیها به یک صورت و مشترک نیستند ولی وجود داشتند و الان هم روی اچ تی سی ها هنوز ایراد وای فای رو مجبورن بااسکریپت بر طرف کنن به خصوص در ایران (اوایل ارائه اندروید 4 این مشکل رو گالگسی اس داشت و حتی نگزوس اس هم که به صورت رسمی ارائه شد این مشکل بود . می تونید به بخش مربوطه مراجعه و ببینید)

در مورد سوم علاوه بر تغییر و سازگاری نرم افزارها حجم گرافیکی هم بالاتر خواهد رفت . مورد اول به هیچ عنوان بد نیست ولی در مورد گرافیک فقط گرافیک با حجم دو برابر به دیتای اصلی نرم افزار اضافه میشه برای نمونه myfile رامهای سامسونگ در نوت پوشه ای به نام drawable-hdpi برای رزولشن 480*800 و drawable-xhdpi برای رزولشن 800 در 1280 داره که با مقایسه می بینید که حجم تک تک آیکونهای مشترک دوبرابر شده اند و این موضوع موقعی مشکل ساز خواهد شد که مثلا دیتای لانچری بخواهد با رزولشن گوشی های جدید ارائه بشه که رزولشن قدیمی تر و پایین رو هم ساپورت کنه (دلیل مات و تار بودن آیکونهای این لانچرها در گوشیهای جدید به همین خاطر هست) به حجی دو برابر و یا حتی بیشتر ارائه خواهد شد.

مورد چهارم : همیشه با ارائه سیستم عامل جدید مجبوریم از درایورهای جدید و ویژه سازماندهی شده با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم کنیم (برای نمونه ویندوز ویستا که واقعا طرحی شکست خورده و از پایه نادرست بود که در ویندوز 7 با شمایلی در ظاهر همسان ولی در هسته اصلی شاهد تغییرات بسیاری بودیم البته در مورد اندروید 4 چنین شباهتی وجود ندارد ولی به مرور زمان شاهد خواهیم بود که شمارگان آن با تغییرات این رابط نرم افزار و سخت افزار خواهیم بود @ 4.0.1 و 4.0.2 و 4.0.3 و 4.0.4 بیانگر این تغییرات هست) برای نمونه در همین گالگسی اس در رامهای اندروید 4 پورت شده به درستی تعداد محدود از انواع پسوندهای تصویری رو نسبت به رامهای 2.3.6 اجرا نخواهند کرد و یا در مونت اس دی کارت بعضا با مشکلات روبرو هستند.

امیدوارم شرح مطلب رو کامل توضیح داده باشم.

ضمنا به هیچ عنوان قصدم از بیان این مشکلات ، انکار برتری اندروید 4 نیست .

با ظهور گوشی های جدید بر اساس اندروید 4 هر روز شاهد پیشرفت و بهتر شدن کارایی گوشی ها بر اساس آن خواهیم بود ولی نیاز به گذشت زمان خواهد بود.

S.H.A.H.R.O.K.H
29-04-2012, 11:55
ولی متاسفانه متاسفانه پروسه های آپدیت گوشیها به اندروید 4همزمان انجام نمیگیره و هر شرکتی مطابق میل خودش عمل میکنه...اینه که ما شاهده تاخیر در بروز رسانی و عدم تطابق نرم افزارها و سازگاری اونها با اندروید 4 هستیم...خوب برنامه نویس بیچاره نمیدونه برای کدوم سیستم عامل تطبیقش بده...
مورد و مشکل اصلی دوم اینه که با وجود گذشت بیشتر از6 ماه از اندروید 4 هنوز تغییر اساسی رو در اون شاهد نبودیم...4.0.4 واقعا یعنی چی؟؟؟؟!!!! الان این تغییره...خوبه این ورژن 4.0.4 هم کلی ایراد داشت...
متاسفانه پیروی کورکورانه و سود کلان یک شبه برای شرکتها موجب شده تا تنها چیزی که به فکرشون نباشن کاربران باشن...هنوز 4 درست و حسابی هم نیومده داره صحبت از5 میشه...
یه چیز رو میگم شاید برخی هاتون کلا به حرفم بخندید یا اصلا قابل درک نباشه براتون...
ولی عمر سیستم عاملی که به این صورت پراکنده داره رشد میکنه به همون صورت هم افول میکنه...
شاید بگید گوگل کسی نیست کم بیاره و قدرت برتر هستش و اینا...

ولی از قدیم گفتن از آن نترس که های و هویی دارد...از آن بترس که سر به زیر دارد...
سیستم عامل مایکروسافت و اپل به نظرم حاکمان آینده گوشیها و تبلتها خواهند بود...
کسی به مقصد میرسه که آهسته و پیوسته حرکت کنه و صد البته از روی برنامه...
هنوز در مورد قضاوت زوده و الان دوران اوج امپراطوری اندروید هستش....

hadyevil
05-05-2012, 16:04
با سلام

آندروید4 رسمی برای گالاکسی s2 کی میاد؟؟؟؟

Metallica
05-05-2012, 20:01
عمر سیستم عاملی که به این صورت پراکنده داره رشد میکنه به همون صورت هم افول میکنه...
شاید بگید گوگل کسی نیست کم بیاره و قدرت برتر هستش و اینا...

ولی از قدیم گفتن از آن نترس که های و هویی دارد...از آن بترس که سر به زیر دارد...
سیستم عامل مایکروسافت و اپل به نظرم حاکمان آینده گوشیها و تبلتها خواهند بود...
کسی به مقصد میرسه که آهسته و پیوسته حرکت کنه و صد البته از روی برنامه...
هنوز در مورد قضاوت زوده و الان دوران اوج امپراطوری اندروید هستش....

شاهرخ جان شاید الان این شکلی باشه ولی مطمئن باش گوگل فکر همه جا رو کرده

الان موتورولا رو خریده (موتورولا انصافا از نظر ساخت یکی از بهترین هاست)و گفته می شه از 5 به بعد موتورولا nexus ها رو می سازه و از اون به بعد هم شرکت ها برای داشتن آندرویید یک سری قوانین رو باید رعایت کنند (مثل وین فون) که مثلا حداقل سخت افزار چیه و تا یه موقع خاصی برای آپدیت مهلت دارید
یا اصلا شاید انحصاری کرد آندرویید رو یا .... ولی مطمئن باش چیزی که تو الان داری بهش فک می کنی گوگل مدت ها پیش بهش فک کرده

parsoa
28-05-2012, 15:15
من هم با S.H.A.H.R.O.K.H موافق هستم. تولید نرم افزار به خصوص بازی برای سیستم عاملی که روی تعداد بسیار بالای سخت افزار های متفاوت اجرا می شه خیلی سخته. هر چیپست جدید که به بازار وارد می شه کار رو برای برنامه نویس ها سخت تر می کنه.چون باید نرم افزار هاشون رو جوری بنویسند که با معماری پردازنده های جدید هماهنگ باشه تا بالاترین بازدهی رو داشه باشه و از طرف دیگه باید هنوز از پردازند های قدیمی تر هم که عمده ی سهم بازا رو دارند پشتیبانی کنی و تازه این اول کاره چو گوشی هایی که از یک نوع چیپست استفاده می کنند هم با رزولوشن ها و در نتیجه نسبت طول به عرض صفحه (Aspect Ratio) های متفاوت وارد بازار می شن و باید تکسچر ها و سایر فایل های گرافیکی بازی رو برای تمام این صفحه ها بهینه کنند و برای هر گوشی یک ورژن بدن بیرون که عملی نیست چون تنوع زیاد می شه و مهم تر از همه حجم کار خود تولید کننده نرم افزار بسیار زیاد می شه. را دیگه هم اینه که مثل آی دیوایس ها نسخه هاس Universal بدن بیرون که این هم عملی نیست چون اندروید مثل iOS نیست که فقط 3 جور رزولوشن وجود داشته باشه پس حجم نسخه یونیورسال بسیار زیاد می شه و کاربر حجمی زیادی فایل خواهد داشت که به درد گوشیش نمی خورن و فقط جای اضافه می گیرند!
به دلیل چنین مشکلاتی هست که حجم قیمت ها معملا در اندروید گران تره!
مشکل دیگر این حجم کار برای توسعه دهنده این خواهد بود ه نمی تونه زمان مورد نیاز روی نسخه های بهینه شده برای سخت افزار های مختلف صرف کنه و در نتیجه بازی ها به روونی که روی آیفون یا ویندوزفون و حتی سیمبین اجرا می شن اجرا نخواهند شد.
مشکل دیگه همین رام ها هستند .یک شرکت مثل سامسونگ یا سونی یا موتورولا یا در هر سال 20-10 مدل یا حتی بیشتر گوشی معرفی می کنه (بگذریم از اینکه بعضی گوشی ها مثل همین گلاکسی اس 2 با چند جور چیپست مختلف و با تفاوت های سخت افزاری برای اپراتور ها عرضه می شن که رسما اون ها رو به گوشی های متفاوت از هم تبدیل می کنه!) حالا شرکتی مثل سامسونگ با ارائه هر ورژن جدید از اندروید باید تعدای از این گوشی ها و احتمالا تعدادی از مدل های سال قبل خودش رو به ویرایش جدید سیستم عامل آپدیت کنه. سامسونگ (به عنوان مثال) برای هم مجموعه از کشور ها یک رام رو ارائه می کنه و تازه گاهی مجبوره برای اپراتور های مختلف هم رام ارائه کنه پس می بینیم که در 2 یا 3 ماه برای یک مدل گوشی 40-30 تا رام منتشر می شه! و اگر تو این بازه ی زمانی گوگل ویرایش جدید از اندروید رو ارائه کنه باز سامسونگ مجبور می شه همه ی این رام ها رو آپدیت کنه و تازه این قضیه برای یک مدل گوشی بود حالا ببینید که چه فاجعه ای می شه! یه تولید کننده گوشی اندرویدی تو یه سال شاید بیشتر از 150 تا رام (!) ارائه کنه طبیعی هست که با یک حجم کاری به این بزرگی کیفیت می یاد پایین به همین دلیل عمده ی رام های رسمی مشکلات پایه ای دارن (بنده خودم 3 تا رام اندروید 4 رسمی رو گوشیم تست کردم و هر کدوم کندی های خودشون رو داشتند که بعضی ها مثل لگ تو اسکرول کردن لاگ تماس ها واقعا برای یه گوشی 2 هسته ای بده) و مصرف کنندگان به استفاده از رام های کاستوم تشویق می شن و البته رام های کاستوم هم برای هر گوشی ای موجود نیستند و فقط مدل هایی که برای دولوپر ها جذابیت دارن تعداد زیادی رام کاستوم دارند و در نتیجه گوشی های زیادی بدون پشتیبانی پس از فروش در بازار وجود دارند نتیجه ی همه ی این ها نارضایتی کاربر از گوشی و شرکت سازنده و خدمات پس از فروش و در نهایت خود سیستم عامل خواهد بود که اون ها رو به سمت پلتفرم های دیگه سوق می ده.
پس طبیعیه که تجربه کاربری با سیستم عاملی مثل iOS یا ویندوزفون یا Meego (و حتی سیمبین) که یک سال روی هر ورژنش کار شده خیلی بهتر خواهد بود چون زمان کافی برای بهینه سازی عمیق سیستم عامل وجود داره و تولید نرم افزار هم راحت خواهد بود.
من با اندروید دشمنی ندارم ! ولی امیدوارم با خوندن متن بالا به عمق فاجعه ای آینده ی این سیستم عامل رو تهدید می کنه پی ببرید.
امیدوارم ر گوگل برنامه هایی برای حل این مشکلات داشته باشه.
با تشکر از وقتی که برای خواندن این متن گذاشتید.

SABANET
31-05-2012, 11:41
بابا تو رو خدا یکی بگه من چه جور گالکسی اس خودمو به آندروید 4 آپدیت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه شد برام ایمیل بزنید hamid_shamlu@yahoo.com

karim_66
08-06-2012, 21:39
با عرض سلام وخسته نباشید
دوستان عزیز من چند وقتی هست که Ics رو روگوشیم(Galaxy s2) نصب کردم که رام هم برای گروه cyanozhen هستش
اما متاسفانه نمیتونم نرم افزار viber رو روگوشی نصب کنم ( error : application not inistall)
البته رام ورژن gingerbread 2.3.7 همین گروه روهم تست زدم بازهمین مشکل رو داشتم
اگه کسی از دوستان میتونه این مشکل رو حل کنه یا راهکاری واسش داره ممنون میشم این ایمیل من هستش:
karimmohammadiha@gmail.com

m.y.r.m
08-06-2012, 23:49
با عرض سلام وخسته نباشید
دوستان عزیز من چند وقتی هست که Ics رو روگوشیم(Galaxy s2) نصب کردم که رام هم برای گروه cyanozhen هستش
اما متاسفانه نمیتونم نرم افزار viber رو روگوشی نصب کنم ( error : application not inistall)
البته رام ورژن gingerbread 2.3.7 همین گروه روهم تست زدم بازهمین مشکل رو داشتم
اگه کسی از دوستان میتونه این مشکل رو حل کنه یا راهکاری واسش داره ممنون میشم این ایمیل من هستش:
karimmohammadiha@gmail.com

سلام دوست عزیز
شما باید google apps رو روی گوشیتون نصب کنید
منم این مشکلو داشتم یعنی viber روی این رام نصب نمیشد اما بعد از این کار درست شد
google app رو از ریکاوری نصب کن مشکلت حل میشه.

ebiramgs
08-06-2012, 23:57
سلام

من شخصا با همه سیستم عامل ها کار کردم.میتونم اینو بگم که اندروید داره خودشو نابود می کنه.یعنی گوگل داره اندروید خودشو نابود می کنه.
حرفای parsoa عزیز کاملا درسته.من شخصا 5 تا دستگاه اندرویدی دارم.اگه بخوام یکیشو عوض کنم یه چیز دیگه جاش بردارم پدرم در میاد یه چیزی پیدا کنم که هم امکاناتش عالی باشه هم به اون 4 تا دیگه از نظر سخت افزاری بخوره!
حالا اگه بخوام یه مشخصات سخت افزاری غیر از چیزایی که دارم بگیرم دیگه بدتر چون باید برای بیشتر نرم افزار هایی که دارم نسخه مربوط به این سخت افزارم دانلود کنم.
حالا خودمو نمیگم،مثلا اگه یه گوشی هم داشته باشیم بعد بخوایم یکی دیگه با سخت افزار متفاوت بخریم همین مسئله صادقه.شخصا به همین خاطر کم کم می خوام از اندروید به یه سیستم عامل دیگه کوچ کنم.
الان تنوع سخت افزاری از تنوع نرم افزاری تو اندروید بیشتر شده!این شرکت امروز عشقش می کشه با چیپ کوالکام گوشی بده فردا با چیپ nvidia پس فردا با چیپ تگزاس.
چند روز پیش یه مطلبی در مورد تنوع سخت افزاری اندروید خوندم نوشته بود یه شرکت نرم افزاری 600 نوع دستگاه اندرویدی داره و باید یه برنامه رو روی همشون تست کنه ببینه درست کار می کنه یا نه.
گوگل از قدیم ثابت کرده سود مادی براش بیشتر مهمه تا رضایت کاربران.نمونش همون قضیه تخصیص پهنای باند برای هر کشور و ... .
از اونجایی که بیس و پایه اندروید لینوکسه شخصی سازیش راحته و از اونجایی که تقریبا رایگانه این قضیه بیشتر روی این سیستم عامل تاثیر میزاره.نسخه های مختلف لینوکسو اگه ببینید و تنوعشونو بررسی کنید متوجه میشید که چرا اندروید این همه تفاوت حتی با نسخه های خودش داره.
مایکروسافت واقعا کار خوبی کرده.همه میگن چرا دیر به دیر اپدیت میده.چون می خواد پایه سیستم عاملش قوی بشه.این همه آپدیت و وصله و ... که ارائه کرده برای این بوده که وینفونشو برای نسخه 8 آماده کنه که اون قراره واقعا یه چیز خفنی باشه.
اپل سالی یه آپدیت بزرگ برای گوشی هاش میده.همه به یه نوع سخت افزار و همه با یه نوع پایه نرم افزاری.مایکروسافتم همینطور ولی تو سطح بزرگتر کار کرده برای همه صلیقه ها نه برای یک نوعش.
اندروید سیستم عامل خوبیه ولی مسلما مثل من خیلی ها هستن که از این همه تنوع سخت افزاری خسته شدن.حالا تنوع نرم افزاریش به کنار میشه یجور جبرانش کرد.

حتما خبرایی در مورد تایزن شنیدید که سامسونگ و اینتل روش کار می کنن!این دوباره خودش یه مسئله جدیده،سامسونگ بادا رو نتونست خیلی پیشببره رفت با تایزن اینتل ادغامش کرد که چی بشه؟دو باره تنوع سخت افزاری جدید؟تو معرفیش تایزن نوشته بود توانایی اجرا نرم افزار های اندروید رو داره خب این یعنی یه سخت افزار جدید برای اندروید دیگه!اینتل نمیزاره وفتی خودش تولید کننده cpu باشه کسی از cpu های arm استفاده کنه برای سیستم عامل خودش!

گوگل درسته که به این مسائل 100% فکر کرده ولی دلیلشو نمیدونم که چرا بازم داره لایسنس اندرویدو به شرکت های بیشتری برای استفاده از سخت افزاری های متنوع میفروشه.

Amir4666
18-06-2012, 00:10
با درود
من با نظر شما مخالفم چون i9200g خودم رو به ics 4.0.3 LPQ آپدیت کردم ولی هیچ مشکلی ندارم خصوصا با وای فای همین الان هم دارم با پورتیبل وای فای هات اسپات کار میکنم بازی های اچ دی با رام بالای ششصد مگ هم نصب کردم که هیچ مشکلی ندارن فقط ICS بییشتر رم رو اشغال میکنه اما باز هم هیچ مشکلی نیست . با سپاس.

_DRAGON.NEXX_
21-06-2012, 12:05
سلام دوستان

ميخوام بدونم اندرويد 4 براي tab p6200هم اومده يا كي مياد

:sign_help:

Msh2012
21-06-2012, 16:08
شما آشغالی مثل ویندوز 7 نداشتید وگرنه اندروید رو میبوسیدید میزاشتید رو چشمتون:cm:

en_m_bahmani
21-06-2012, 16:12
منم با نظر علی جون موافقم من الان گلکسی اس دارم روش اندروید 4 نصبه خیلیم راضیم ، بیشتر اوقات با وای فای وصلم و چنتا صفحه بازی و چنتا بازی hd رو دارم تا حالا مشکلی باهاش نداشتم حتی با اینکه رسمی نیست یه بارم ریست نشده،به نظر من رام کاملیه حتی از جینجر رسمی خود سامی بهتره.

من رام 2.3.4 رو گوشیم بود ارتقاش دادم به ics بعد از اون به شکل قابل توجهی سرعت گوشیم پایین اومد. با بازی ها مشکل داشتم و مرتب هنگ میگرد. حالا دوباره 2.3.4 نصب کردم وخیلی راضی هستم.

mahdidanesh91
24-06-2012, 01:02
اندروید 4 و کاربران

تا به الان هر سخنی از اندروید 4 به زبان آمده به صورت کور و یک طرفه مزایای در نظر گرفته شده. تعداد زیادی از کاربران اندروید پس از آپدیت گوشی خود به اندروید 4(چه رسمی و چه غیر رسمی) با ظاهری نسبتا متفاوت و مزایای جدید و معایب جدیدی همراه بوده که به مختصر شرح برخی از این مشکلات گزارش شده و مزایای جدید رو بررسی می کنیم.

مزایا:
1- ظاهری زیباتر
2- تنظیمات بیشتر در منو سیتینگ و کاربر پسند تر
3- استفاده از جی پی یو در پردازش اسکرولینگ و پردازش دو بعدی
4- مصرف کمتر انرژی
5- دامنه فعالیت برنامه نویسان و کوکرها به میزان چشمگیری افزایش داشته. (تجربه از ورژنهای قبلی اندروید و به وجود آمدن قابلیتهای جدید در ورژن جدید)

معایب:
1- اجرا نشدن نرم افزارهای حجیم و گیمهای دیتا دار(که به مرور زمان باید منتظر رفع این مشکل بود .)
2- کارکرد ناصحیح وای فای . که در آپدیت های غیر رسمی این مشکل به وضوح قابل رویت هست و حتی شرکت اچ تی سی در این مورد به شدت نسبت به دیگر رقبا در آپدیت گوشیهای خود ضعیف عمل کرده و حتی در ارائه چند روزه به حذف این ورژن از بخش آپدیت هم کرده است(در باقی گوشی ها این مورد در ایران بیشتر مشکل ساز بوده)
3- افزایش حجمی دو برابر نرم افزارها قبلی برای ورژن های جدیدتر . این مورد بیشتر به خاطر سایز اچ دی گوشی های جدید برای مثال سایز آیکونها از 72*72 به 96*96 تغییر می کنه که به تعداد حدودی 2 برابر پیکسل قبل خواهد بود. شاید یکی از دلایل آپدیت نشدن رسمی گالگسی اس افزایش حجم نرم افزارهای سیستمی اندروید 4 هست (به غیر از میزان رم کمتر)
4- ناهماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار(که به مرور زمان بر طرف خواهد شد برای مثال اوایل ارائه آندروید 2.3 نیز شاهد مشکلات بسیاری در این مورد بودیم.)

جمع بندی:
قبل از کوچ به آندروید 4 باید تمامی جوانب خوب و بد در نظر گرفت و نسبت به کارایی گوشی اندرویدی شما تصمیم قطعی گرفت(در شرایط گوشی شما باید یررسی شود) .

البته در بیشتر کاربران اندروید ظهور پدیده جدید اعتیاد به تعویض رام (به صورت کم و بیش)هستیم که جزئی جدا ناپذیر از این سیستم عامل رو پدید آورده و شاید یکی از دلایل اصلی محبوبیت این سیستم عامل جذب ناخودآگاه به این بیماری در بین کاربرانش هست . که باز با توجه به خطرات احتمالی که برای هر بار تعویض رام وجود داره نادیده گرفته و مکررا اقدام به امتحان رام جدیدتر خواهند کرد.

اشتراک تجربه برای دیگر کاربران ، کوکر ها ، برنامه نویسها و حتی خود شما به عنوان یک منبع یادداشت از پیشرفت اندروید 4 ، میتونه یاری رسان باشه. پس دریغ نکنید.

باتشکر

شما خیلی اجمالی توضیح داده اید در مورد وای فای گمان نکنم به جز یکی دو مورد در گوشی های اچ تی سی مشگل به این حاد که شما می فرمایید باشه البته اون مورد ایکون هارو من هم قبول دارم:ce:

dada_shi
24-06-2012, 15:58
دوستان گوشی من نئو وی هستش و میخوام به آندروید 4 آپدیت کنم.اول اینکه اصلا پیشنهاد میکنید که اینکارو انجام بدم؟یعنی ارزش داره؟برای من فارسی داشتن خیلی مهمه.فارسی داره؟با نصب برنامه ها مشکلی نداره؟برنامه هایی که قبلا نصب کردم پاک میشه؟

dada_shi
26-06-2012, 20:07
ایول به این آندروید 4/هیچ کس هیچ جوابی نداد

mehrzad1363
26-06-2012, 20:54
سلام دوستان

ميخوام بدونم اندرويد 4 براي tab p6200هم اومده يا كي مياد

:sign_help:

هنوز ارائه نشده قرار هست از ماه آینده آپدیتهای ics تبلتهای سامسونگ ارائه بشن.

شما آشغالی مثل ویندوز 7 نداشتید وگرنه اندروید رو میبوسیدید میزاشتید رو چشمتون:cm:

هر سیستم عاملی مزیتهایی داره . ولی تعداد فروش میتونه بهترین نشانگر از عملکرد خوب یا بد چیزی باشه.

من رام 2.3.4 رو گوشیم بود ارتقاش دادم به ics بعد از اون به شکل قابل توجهی سرعت گوشیم پایین اومد. با بازی ها مشکل داشتم و مرتب هنگ میگرد. حالا دوباره 2.3.4 نصب کردم وخیلی راضی هستم.

رامهای پورت شده اندروید 4 معمولا با مشکلاتی روبرو هستند که با هر ورژن جدید تعدادی از این ایرادات بر طرف میشه. بیشتر بستگی به استفاده شما داره که معمولا بهترین رامها رامهای اصلی شرکت هستند.

شما خیلی اجمالی توضیح داده اید در مورد وای فای گمان نکنم به جز یکی دو مورد در گوشی های اچ تی سی مشگل به این حاد که شما می فرمایید باشه البته اون مورد ایکون هارو من هم قبول دارم:ce:

مشکل مشکله . پس وقتی ایرادی هست باید بیان بشه تا کاربر با چشم باز اقدامی کنه نه اینکه تعریف و تمجید بی دلیل. ایراد وای فای هم در اندروید 4 اچ تی سی به صورت کاملا فاحش مخصوصا گوشی سنسیشن هست و تا الان هم از طرف شرکت هیچ اقدامی جهت برطرف کردن این مورد وجود نداشته.

دوستان گوشی من نئو وی هستش و میخوام به آندروید 4 آپدیت کنم.اول اینکه اصلا پیشنهاد میکنید که اینکارو انجام بدم؟یعنی ارزش داره؟برای من فارسی داشتن خیلی مهمه.فارسی داره؟با نصب برنامه ها مشکلی نداره؟برنامه هایی که قبلا نصب کردم پاک میشه؟

دوست عزیز شما باید این سئوال رو در بخش مربوط به گوشی خودتون که کسانی هستند و تجربه از اندروید 4 بر روی این گوشی دارن بپرسید تا به نتیجه برسید.

ایول به این آندروید 4/هیچ کس هیچ جوابی نداد

عزیزان توجه کنند که عنوان و مطالب تاپیک چی هست در صورتی که سئوالهایی بی ربط با تاپیک پرسیده بشه مسلما بی نتیجه خواهید ماند. ضمن اینکه بهترین استفاده شما تجربه توسط کاربرانی که گوشی هم مدل شما در اختیار دارن هست .

با تشکر

amorous
18-07-2012, 09:04
سلام
من 3.4 روز پیش اندروید 4.0.3 رو آپدیت کردم و خدا رو شکر وای فای مشکلی نداشتم کلا مشکلی ندیدم
فقط امروز اومدم از ...... استفاده بکنم گفت باید روت بشه منم تو این زمینه اصلا هیچی نمیدنم یکی از دوستان میشه کمکم بکنه تا من گوشیم رو روت بکنم یا هر کاری که لازم هست من روی گوشی انجام بدم
گوشی من HTC Evo 3D هستش
Android version 4.0.3
HTC Sense version 3.6
Software number 3.28.415.2
اگه لازمه بقیه مشخصات رو هم میدم
خواهش میکنم یکی از دوستان من رو راهنمایی بکنه
ممنونم

MOHSEN GSM
19-07-2012, 16:38
دوستان اندروی 4 فارسی برا i9100g اومده

djbit
21-07-2012, 08:33
دوستان اندروی 4 فارسی برا i9100g اومده

این جمله خبری بود یا سوالی؟:bn:

FG.razm
26-07-2012, 12:47
باسلام و خسته نباشید میخواستم بدونم گوشی Galaxy Fit به اندروید4 ارتقا پیدا میکنه؟؟؟

™EXITMOOD
26-07-2012, 13:18
لطفا در کلاپ گوشی خودتون بپرسید..

ALIREZA
29-07-2012, 21:23
آقا شرمنده من لینک دانلود اندرویید 4 رو برای گلسی اس پلاس میخواستم.ممنون میشم .

f_zolghadr
31-07-2012, 17:58
سلام این اولین سوال من از موبایلستانه
hd2 رو اندروید کردم ولی توی صفحه اول گیر کرده.
چطوری می تونم برش گردونم از اول شروع کنم.مرسی

PESAR AJIB
31-07-2012, 18:00
اندروید 4 فایده نداره گوشی من سرعتشو از دست داده

kral24
01-08-2012, 00:30
آقا شرمنده من لینک دانلود اندرویید 4 رو برای گلسی اس پلاس میخواستم.ممنون میشم .

دادش اندروید 4 بصورت رسمی برا گوشی شما عرضه نمیشه باید بری بخش تخصصی گوشیت و کاستوم نصب کنی

kral24
01-08-2012, 00:31
اندروید 4 فایده نداره گوشی من سرعتشو از دست داده

والا برا ما که سرعتش خیلی از جینجر برد بهتره

javadb2
01-08-2012, 00:39
من مدت زیادی با جینجر ار نکردم ولی الان که به اندرویید 4 آپدیت کردم در کل راضیم. با اینکه سرعتش اومده پایین

ehsanzmnn
01-08-2012, 00:43
سلام این اولین سوال من از موبایلستانه
hd2 رو اندروید کردم ولی توی صفحه اول گیر کرده.
چطوری می تونم برش گردونم از اول شروع کنم.مرسی

شما سوالتو اینجا مطرح کن
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=758

alibit
03-08-2012, 15:06
سلام
من گوشیمو ( Arc s ) آپدیت کردم به آندروید 4 از طریق خود سایت سونی
ولی کلا گوشیم کند شده و حتی تو فیلم برداری تاثیر گذاشته
مثلا وقتی اچ دی فیلم میگیرم ، انگار یه جورایی فریم فریم فیلم میگیره
کسی دلیلش رو میدونه ؟

dominant
04-08-2012, 14:27
با سلام
دوستان كسي EXPERIA Mini رو به اندرويد 4 آپديت كرده؟
مي خوام بدونم آيا مشكلي براش پيش نيومده و چه تغييراتي كرده بعد از آپديت

در ضمن من وقتي به Sony PC Companion وصل مي شم مي گه اندرويد شما به 4 قابل ارتقاء است براي ارتقا بايد فايلي را از جايي دانلود و نصب كنم يا از طريق همون Sony PC Companion و به صورت مستقيم و آنلاين قابل ارتقا است؟

با تشكر از شما

PESAR AJIB
04-08-2012, 14:29
با سلام
دوستان كسي experia mini رو به اندرويد 4 آپديت كرده؟
مي خوام بدونم آيا مشكلي براش پيش نيومده و چه تغييراتي كرده بعد از آپديت

در ضمن من وقتي به sony pc companion وصل مي شم مي گه اندرويد شما به 4 قابل ارتقاء است براي ارتقا بايد فايلي را از جايي دانلود و نصب كنم يا از طريق همون sony pc companion و به صورت مستقيم و آنلاين قابل ارتقا است؟

با تشكر از شما
تغییرات رو نمیدونم ولی برای اپدیت تایید کن خودش همونجا برات اپدیت میکنه

yavar-mac
09-08-2012, 12:38
من اکپریا پرو دارم به ۴.۰.۴ اپدیت کردم مشکل که واسم پیش امده اینه که کیفیت دوربینم خیلی افت کرده در فیلم برداری یه صدای روی فیلم ها میندازه کیفت فیلم برداری هم همین طور

لد کناری وقتی میس دارم فعال نمیشه....

تو بازی ها خیلی افتضاح عمل میکنه...... روی هم رفته من راضی نیسم می خوام به ۲.۳.۴ داونگرید کنم.

maravan2008
11-08-2012, 03:19
سلام دوستان ببخشید Xperia Sola را میشه آندروید 4 ریخت روش؟
آخه رم گوشی 512 هست مشکلی پیدا نمیشه؟
اما CPU دو هسته ای داره.
ممنون

Juventus
11-08-2012, 03:36
من که گوشیم arc s هست و از این که اپدیتش کردم راضی هستم

word_life
12-08-2012, 19:46
سلام دوستان
دیروز گوشیمو به آندروید 4 آپ کردم،وای فایش از کار افتاد!!کسی میدونه چه جوری درستش کنم؟؟؟:sorry:

aminjpo
12-08-2012, 21:00
دوستان اندروید 4 در کل
1.گرافیک بهتر
2.مرورگر خیلی عالی و بهتر
3. در کل پرفورمانس بالا رفته
4.اما دوربین و وایفای توی بیشتر گوشی ها مشکل داره البته توی سونی خدایش خیلی کمتره !اما باز هم دوربین یه کم لگ می زنه و توی اچ دی خیلی بد فیلم می گیره و مشکل وافای هم بیشتر رام ها دارن
ا
ما اندروید 2.3
بهترین انتخاب برای بازی دوربین وافای در کل

در کل اندروید 4 یعنی 1 گیگ رم با 512

Pedram-F
13-08-2012, 04:24
بله WiFi بعضا قطع میشه یا طول میکشه کانکت شه یا در حالی که به شبکه WiFi کانکت شده ولی هیچ صفحه ای رو اپ نمیکنه

P.E.Y.M.A.N
13-08-2012, 11:07
دنیایی از تغییرات؟؟؟؟؟
ولا ما که در حد آپدیت تغییرات دیدیم نه در حد یه سیستم عامل جدید!!!!

word_life
13-08-2012, 11:14
بله wifi بعضا قطع میشه یا طول میکشه کانکت شه یا در حالی که به شبکه wifi کانکت شده ولی هیچ صفحه ای رو اپ نمیکنه

خب این چه جوری درس میشه؟؟سرعتمم خیلی خیلی اومده پایین!!سنسیشن ایکس اله گوشیم!

P.A.T.R.I.O.T
13-08-2012, 12:56
خب این چه جوری درس میشه؟؟سرعتمم خیلی خیلی اومده پایین!!سنسیشن ایکس اله گوشیم!

اکثرا اولین رامه گوشیا مشکلاتی مثه اینو دارن و احتماله زیاد مشکلت با یه آپدیته جدید حل شه ...

به نظر من صبر کن تا یه آپدیته جدید واسه ی گوشیت بیاد

Greight
13-08-2012, 14:36
دنیایی از تغییرات؟؟؟؟؟
ولا ما که در حد آپدیت تغییرات دیدیم نه در حد یه سیستم عامل جدید!!!!

از نظر من به عنوان یک کاربر هم تغییرات در حد محیط ظاهری و جذاب تر شدن اون و خب به طبع مصرف منابع بیشتر هست.

مهرداد خان
17-08-2012, 17:00
سلام میخواستم بدونم تبلت های ایسوس برای آپدیت به نرم افزار خاصی نیاز دارند یا باید از طریق وای فای آپدیت بشن .لطفا نحوه اش را توضیح بدید

katiti
30-08-2012, 22:08
سلام بچه ها من درخواست رام واسه دل استریک5 رو باید کجا بدم؟؟؟؟؟
الان 2.2 هست می خوام 4 آپدیتش کنم.
راستی با این آپدیت ممکنه بعضی چیاش کار نکنه؟:bi:

Sorena
05-09-2012, 22:55
خوب ما هم که ورژن جدید رو تست کردیم نظرمون رو میگیم :
به نظر من اط نظر بکگراند کلی و گرافیک پس زمینه و پشت منو ضعیف تر شده
به هنگام اتصال به gprs هم یه نمونه به نظرم کندتر شده
از نظر اینکه در قسمت تنظیمات هم تغییر کرده، باز هم چیز خاصی نیست ، فقط منوهای داخلی هر آپشنی رو بیرون آورده ، همین
من اول رام 431 رو آپدیت کردم که بلافاصله بعد از اتصال به gprs پیغام آپدیت به 587 داد
در کل لزوم و مزیتی در آپدیت آندروید 4 ندیدم !

omid_7484
16-10-2012, 13:25
میخواستم بدونم چطوری میشه ورژن اندروید رو برد بالا

behzadshar
16-10-2012, 13:51
میخواستم بدونم چطوری میشه ورژن اندروید رو برد بالا

شما به بخش اختصاصی گوشیتون مراجعه کنید اونجا راهنمایی میشید؟
گوشیتون چیه؟

abiidar
07-12-2012, 16:50
سلم من گالکسی اس gt i9003 دارم خواهش میکنم کمکم کنید ببینم میتونم به 4 ارتقاش بدم یا نه

لطفا جواب بدین ممنون

kral24
08-12-2012, 11:09
سلم من گالکسی اس gt i9003 دارم خواهش میکنم کمکم کنید ببینم میتونم به 4 ارتقاش بدم یا نه

لطفا جواب بدین ممنون

سلام با اینکه سوال شما جاش اینجا نیس ولی خوب جواب میدم
به صورت رسمی نه
ولی میتونی کاستوم نصب کنی
مسایل مربوط به گوشیتو تو بخش تخصصیش پیگیری کن
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1376

S4F3M0D3
18-01-2013, 14:54
سلام!!
من اندروید 4 دارم!!
ولی وقتی میخوام بازی PES 12 یا Nfs MW ووو رو نصب کنم میگه نصب انجام نشد!!
چی کار کنم؟؟؟

GenomeX
18-01-2013, 22:36
سلام!!
من اندروید 4 دارم!!
ولی وقتی میخوام بازی pes 12 یا nfs mw ووو رو نصب کنم میگه نصب انجام نشد!!
چی کار کنم؟؟؟

نسخه سازگار با اندرويد 4 را دانلود كنيد و نصب كنيد...
اگه باز نشد بايد اجازه بديد اون كمپانيها نسخه آپديت اون بازيهاشون رو ارائه بدند...

S4F3M0D3
18-01-2013, 23:15
با تشکر!!
الان برای Need_for_Speed_Most_Wanted
اومده برای اندروید 4؟

HOSSEIN 7
19-01-2013, 03:58
با تشکر!!
الان برای Need_for_Speed_Most_Wanted
اومده برای اندروید 4؟

بــــله، بنده رو 4.1.2 بازی کردم!! (Galaxy Nexus)

S4F3M0D3
19-01-2013, 17:20
فرق داره با نسخه های دیگه؟؟
اندروید من 4.0.9 هست!!

S4F3M0D3
20-01-2013, 21:34
کسی نیست گه چی کار کنم؟؟

.:AhMaD:.
21-01-2013, 00:01
فرق داره با نسخه های دیگه؟؟
اندروید من 4.0.9 هست!!

کسی نیست گه چی کار کنم؟؟

منظورتون از فرق داره با نسخهای دیگه چیه؟؟؟؟؟

S4F3M0D3
21-01-2013, 20:20
یعنی اون بازی NFS MW که من دی ال کردم با اونی که اون دوستمون رو 4.1.2 بازی کرده!! (Galaxy Nexus)

فرق داره یا چون اندروی من 4.0.9 هست اجرا نمیشه!!!؟؟

.:AhMaD:.
22-01-2013, 14:32
یعنی اون بازی NFS MW که من دی ال کردم با اونی که اون دوستمون رو 4.1.2 بازی کرده!! (Galaxy Nexus)

فرق داره یا چون اندروی من 4.0.9 هست اجرا نمیشه!!!؟؟

شما باید دیتا بازی مخصوص cpu گوشی خودتونو دانلود کنید تا بتونید اجرا کنید بازیرو
فرقی که نداره

S4F3M0D3
22-01-2013, 19:08
خوب اگه 2تا پست منو می خوندی نمیگفتی :ِدی
میگم اصلا نمئ زاره نصب کنم فایل اول رو چه برسه به دیتا

GenomeX
24-01-2013, 19:46
خوب اگه 2تا پست منو می خوندی نمیگفتی :ِدی
میگم اصلا نمئ زاره نصب کنم فایل اول رو چه برسه به دیتا

ببينيد فقط ديتا نيست كه دوست عزيز... بعضي فايلهاي apk هم مشكل ناسازگاري دارند... مثلاً فايرفاكس روي گوشي هاي سامسونگ با arm6 نصب نميشد و مخصوص arm7 بود!
اصلاً مدل گوشيتون چي هست؟!

Mohimier
07-02-2013, 08:45
یکی دیگه از معایبش سرعت واقعا پایین انتقال فایل ها و فولدر های حجیم به گوشی هستش....واقعا پایینه

ashkan004
13-02-2013, 12:28
سلام به همه و عرض خشته نباشید
جایی پیدا نکردم این سوالو بپرسم.
میخواستم ببینم میشه به گوشی نئو ال فقط اندروید خالص زد؟ بدون رابط کاربری سون

bazandeh
05-07-2013, 14:54
با عرض سلام خدوت اساتید محترم من یه تبلت چینی samsung moon خریدم اندروید 4.0.4 روشه میتونم اندروید 2.3 یا 4.1 روش نصب کنم ؟ سی پی یوش 1.2 گرافیک mil400رزولیشن 1020*600 ممنون میشم کسی جواب ما رو بده...

+POURYA
15-09-2013, 13:13
سلام به همه و عرض خشته نباشید
جایی پیدا نکردم این سوالو بپرسم.
میخواستم ببینم میشه به گوشی نئو ال فقط اندروید خالص زد؟ بدون رابط کاربری سون

سلام
بله میشه
باید رام سیانوژن نصب کنی

Sent from my LT22i using Tapatalk 4 Beta

shadow313
15-09-2013, 20:15
یکی دیگه از معایبش سرعت واقعا پایین انتقال فایل ها و فولدر های حجیم به گوشی هستش....واقعا پایینه

با سلام
متاسفانه یکی از مشکلات توی را م سری 4.1.1 که نصب کردیم گذینه اتصال به کامپیوتر ورژن قبل که چند حالت داشت مثل(charg only / usb mass storage /....) حذف شده ودلیل حذف این گذینه مهم و واقعا کاربردی چی بوده و علاوه بر اون که وقتی رم میکرو اس دی را در حالت "usb mass storage" در ورژن 4.0.3 به کامپیوتر وصل میکردم سرعت بیشتری از حالت portable media الان داشت ...علاوه بر اینکه شاید فقط خواسته باشیم گوشی فقط در حالت شارژ باشه نه مموری ....:bp:

shahaji
12-10-2013, 20:00
سلام بچه ها و ادمین محترم.
من الان که دارم تایپ میکنم انگشتام یخ کرده دارم میمیرم از ترس.
من اومدم htc مو اپدیت کنم.رامشو خود گوشیم مدام پیغام میداد که اپدیت کنی.منم از روشی که اینجا گفته شده بود رفتم واسه نصب رامها.اما بعد اینکه ROOT FLASHER کردم و گوشیم روشن شد نه انتن داشت نه کلا SD CARD رو میشناخت.مراحل نصب رام رو ادامه دادم اما نمیتومه نصب کنه.میگه نمیتومه فایل اپدیت رو OPEN کنه.تروخخخخخخدا کمکم کنین
میدونم که اینجا نباید این سوالو مطرح میکردم.اما خیلی ترسیدم...ترخدا کمک کنین

Mohimier
12-10-2013, 20:23
سلام بچه ها و ادمین محترم.
من الان که دارم تایپ میکنم انگشتام یخ کرده دارم میمیرم از ترس.
من اومدم htc مو اپدیت کنم.رامشو خود گوشیم مدام پیغام میداد که اپدیت کنی.منم از روشی که اینجا گفته شده بود رفتم واسه نصب رامها.اما بعد اینکه ROOT FLASHER کردم و گوشیم روشن شد نه انتن داشت نه کلا SD CARD رو میشناخت.مراحل نصب رام رو ادامه دادم اما نمیتومه نصب کنه.میگه نمیتومه فایل اپدیت رو OPEN کنه.تروخخخخخخدا کمکم کنین
میدونم که اینجا نباید این سوالو مطرح میکردم.اما خیلی ترسیدم...ترخدا کمک کنین

اول خدمتتون بگم که مشکلی نیست و خیالتون راحت باشه!!!!
یه فکتوری ریست بکنید درست نشد دوباره فلش بزنید!
اگه سخت افزاری بود می‌گفتم حالتون بد بشه ولی جای نگرانی نیست نرم افزاریه!
Sent from my LT22i using Tapatalk 2

asghar80
28-05-2014, 22:51
سلام دوستان.گوشیم چند وقت پیش خاموش شد حالا وقتی روشن میکنم مینویسه Type password to decrypt.با فلش تولز و باکس هم فلش نشد.باید چیکار کنم الان.کسی شماره ی نمایندگی رسمی سونی رو داره بهم بده

mehdihamed
03-02-2015, 08:22
سلام
اندروید 5 نمیومده هنوز؟ غیر رسمی
من آبنبات چوبی میخوام :4:

hossein0068
15-01-2018, 15:56
سلام خسته نباشید من واقعیتش نمیدونستم کجا این سوال بپرسم من تبلت نوت 8 دارم محصول 2013 رام فابریکش 4.1.2 فکر کنم بود بعد اپدیت کردم به 4.4.2 یه رام اصلی 4.4.4 کیت کت کشور لهستان براش هست کلا اکثرا بعد اپدیت به نسخه بالاتر مشگل باطری پرش سیم کارت داشتند در صورتی رام فابریک این مشکلات نداشت.

برا این تبلت چون محبوب هست رام غیر رسمی زیاد هست حتی نسخه 7.1.2 نوقا از نسخه ها معروف سیانوژن من جدیدا فلش کردم خیلی راضی بودم اما سه تا مشگل عجیب دارم اینکه فیلمها درست پخش نمیشه یهو استوپ میشه یهو گالری میرم عکسا بار نمیشه ایسنتا گرام یهو فیلم لود میشه اما نشون نمیده تو نتم گشتم هر کاری کردم درست نشد حتی رام مجدد ریختم فایل gps همه نرم افزارا مخصوص گوشی از ریکاوری نصب کردم اما این مشکلات خیلی اذیتم میکنه میخاستم نظرتونا بدونم رام رسمی این مشکلات نداشت البته شنیدم اندروید 7 کلا خیلی باگ داره ممنون میشم نظر بدید؟