PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : N9 Quick Tweak v5.7 | برنامه ای برای انجام تغییرات سریع و کاربردی در N9

soli7654
08-05-2012, 07:35
با سلام خدمت دوستای عزیزم:
اینم یک برنامه بسیار جالب برای تنظیمات موارد کاربردی در n9:
نخست باید خدمتتون عرض کنم که حتما نسخه pdf این برنامه رو بخونید و بعد ازش استفاده کنید و قبل ار استفاده حتما حتما از گوشیتون backup بگیرید. البته خود نرم افزار هم قابلیت ایجاد backup رو داره. امیدوارم لذت ببرید....
از کاربردی ترین موارد برنامه :
1- بالا بردن سرعت گوشی
2- fullscreen Image برای Avatar
3- اضافه کردن صفحه کلید Alphanumeric
4- اضافه کردن موارد جالب به Lock Screen شامل تغییر سایز و رنگ ساعت
5- اضافه کردن Package برای اکانت ها
6- تغییر آیکون های تماس های دریافتی و شماره گیری شده
7- اضافه کردن آهنگهای دلخواه در لیست Ringtones
8- تغییر آیکون های smiley
9- زیاد کردن صدای اسپیکر بدون تغییر بعد از reboot
10- حل مشکل زوم نشدن در هنگام فیلمبرداری
11- بزرگ کردن سایز فونت در Messages
12- تعییر در حالت نمایش ساعت
13- تعییر رنگ و سایز آیکون ها در منوی اصلی
14- تغییر عکس و ویدئو در لگوی گوشی
15- تغییر رفتار کلید Power

برنامه موارد جالب و کاربردی دیگه هم داره که سلیقه ای هست و می تونید از نسخه pdf کمک بگیرید.

نکته: اگر از برنامه Home Screen Setting استفاده می کنید قبل از استفاده از این برنامه، برنامه Home Screen Setting رو پاک کنید و بعد از استفاده از برنامه QTweak دوباره می تونید نصبش کنید. ممکن هست که باعث اختلال در boot سیستم بشه!!!!

برای استفاده ار برنامه بعد از نصب، برنامه را اجرا کنید..... صفحه ترمینال باز میشه که ازتون password می خواد که password دیفالت rootme هست!
در ضمن دولوپر مود باید فعال باشه و برای نسخه pr1.1 به بالا هست.
امیدوارم لذت ببرید....من که خیلی حال کردم...

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/BhKiiBBJ9D/n9-qtweak-5.7-all-soli7654.deb
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xyx7f0ogor/n9-quicktweak-en-v5.7.pdf

soli7654
13-05-2012, 06:56
سلام خدمت همه.
خیلی برام جالبه که امروز اومدم و دیدم یکی دیگه همین برنامه رو گذاشته و خیلی ها هم ازش استقبال کردن. من متاسفانه وقت چندانی ندارم که بخوام عکس ضمیمه کنم و شکل و شمایل بهش بدم ولی برنامه رو گداشتم و سالم هم بود و نسخه pdf رو هم گذاشتم که مطالعه کنید. درسته که انگلیسی بود ولی خوب قابل درک بود. اگر هم سوال داشتید می پرسیدید من بهتون جواب می دادم!!
واقعا جای تاسف داره. آقایان مدیر حداقل پستها رو یکی می کردید. دو تا پست جداگانه با یک برنامه یکجور؟؟؟!!!؟؟؟

Abteen
13-05-2012, 14:01
سلام خدمت همه.
خیلی برام جالبه که امروز اومدم و دیدم یکی دیگه همین برنامه رو گذاشته و خیلی ها هم ازش استقبال کردن. من متاسفانه وقت چندانی ندارم که بخوام عکس ضمیمه کنم و شکل و شمایل بهش بدم ولی برنامه رو گداشتم و سالم هم بود و نسخه pdf رو هم گذاشتم که مطالعه کنید. درسته که انگلیسی بود ولی خوب قابل درک بود. اگر هم سوال داشتید می پرسیدید من بهتون جواب می دادم!!
واقعا جای تاسف داره. آقایان مدیر حداقل پستها رو یکی می کردید. دو تا پست جداگانه با یک برنامه یکجور؟؟؟!!!؟؟؟

دوست عزیز،
تاپیک مشابه شما 3-4 ماه پیش زده شده و ورژنش قدیمی تره (V3.6)
ولی ورژن شما(v5.7) جدیدتره که سازگاری کامل با pr1.2 داره.

توضیحات Pdf هم خیلی کامل بود.
ممنون :ay:

soli7654
14-05-2012, 07:17
دوست عزیز،
تاپیک مشابه شما 3-4 ماه پیش زده شده و ورژنش قدیمی تره (v3.6)
ولی ورژن شما(v5.7) جدیدتره که سازگاری کامل با pr1.2 داره.

توضیحات pdf هم خیلی کامل بود.
ممنون :ay:

ممنون دوست عزیز. اشتباه از من بود. ممنون که راهنمایی کردید.

fafarnana
14-05-2012, 08:20
سلام دوستان
منظور از refresh چیه و چطوری هست؟
ممنون

soli7654
14-05-2012, 08:39
سلام دوستان
ممنون

سلام دوست من. همونطور که خودتون هم می دونید بعضی از تغییرات بعد از انجام نیاز به reboot شدن داره و شما اگر جندین موارد رو با هم بخواهید تغییر بدید نیازی به هر بار Reboot کردن ندارید یعنی شما میتونید یکسری تغییرات رو انجام بدید و بعد از اینکه از شما درخواست reboot کردن خواسته شد شما میتونید no رو انتخاب کنید و بعد از اتمام تمام تغییرات گوشی رو reboot کنید.
اما refresh در حقیقت قسمتی از reboot هست که فقط home screen شما رو بازیابی می کنه و با refresh کردن تغییرات شما نمایان میشه! امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم!!!

amir ch
14-05-2012, 14:55
سلام دوستان
ممنون

میشه گفت مثل respring در ایفون که صفحه reboot میشه

nilmood
14-05-2012, 18:13
سلام دوستان من با ورژ3.6 ای نرم افزار چرخش هوم اسکرینو فعال کردم حالا یه مشکلی هست منوی گوشیم تا آخر نمیاد پایین تا برنامه های آخر منوم باز شه؟؟؟؟

soli7654
15-05-2012, 06:57
سلام دوستان من با ورژ3.6 ای نرم افزار چرخش هوم اسکرینو فعال کردم حالا یه مشکلی هست منوی گوشیم تا آخر نمیاد پایین تا برنامه های آخر منوم باز شه؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.
حقیقتا من با این مشکل برنخوردم. ولی اگر شما گوشیتونو به pr1.2 آپدیت کردید که مطمئنم این کار رو کردید لطف کنید ورژن قدیمی این نرم افزار را uninstall کنید و ورژن جدید رو نصب کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه!!!
با سپاس...

ایران98
15-05-2012, 12:37
دوستان این چیزایی ک گفته تو فایل pdf مطمئنه!؟اکثرا هم زبونش معلوم نیس چیه(روسیه فک کنم)بینم چی گفتن راجع ب تغییرات!نمیشه اساتید فارسیشا بزارید!مثلا من زوم حین فیلمبرداریا میخام اصلا نمیدونم جواب دلده نداده!!!

soli7654
16-05-2012, 07:08
دوستان این چیزایی ک گفته تو فایل pdf مطمئنه!؟اکثرا هم زبونش معلوم نیس چیه(روسیه فک کنم)بینم چی گفتن راجع ب تغییرات!نمیشه اساتید فارسیشا بزارید!مثلا من زوم حین فیلمبرداریا میخام اصلا نمیدونم جواب دلده نداده!!!

سلام دوست عزیز. باید خدمتتون عرض کنم که خود برنامه وقتی نصب میشه یه فایل pdf میسازه که به زبان روسی هست. من براتون نسخه pdf انگلیسی رو گذاشتم میتونید دانلود کنید. که اگر انگلیسیتون در حد نرمال باشه میتونید خیلی خوب ازش کمک بگیرید.
خود برنامه هم وقتی اجرا میشه و شما password رو وارد می کنید یه منو براتون میاره که همه option ها رو نوشته و شما فقط حرف مورد نظر رو انتخاب می کنید و بعد شماره مورد نظر.
بهرحال شما برای زوم کردن حرف U رو بزنید و بعد شماره 1 و تمام.
یه چیز حالب هم خدمت دوستان بگم که اگر در هر مرحله احساس کردید که شماره یا حرف اشتباهی رو وارد کردید...جلوی درخواستی که برنامه از شما داره یه اینتر بزنید و دوباره ازتون میپرسه که aboarting بشه و شما دوباره اینتر رو بزنید اون cancel میشه!!!

fafarnana
16-05-2012, 12:12
سلام دوستان
تو حالت B یعنی Full landscape mod ، صفحات همیشه به صورت لند اسکیپ باقی میمونند یا اینکه چرخش دارند؟
ممنون

ایران98
16-05-2012, 14:06
سلام،من قسمت y را انتخاب کردم و حالا گوشیم همش ریستارت میشه!!!چکار کنم؟

ایران98
16-05-2012, 19:00
سلام،من قسمت y را انتخاب کردم و حالا گوشیم همش ریستارت میشه!!!چکار کنم؟

دوستان گوشیم این پیام و رو صفحه آورده
device not working properly
try updating the device software with nokia software updater.if the problem persistst contact the nearest nokia care point.
software problem(xsession/sysuid)
too many reboots
البته پیام کاملا واضحه فک کنم ولی یعنی دیگه راه دیگه ای نداره؟این nokia software updater چیه؟
خواهشا جواب بدید اساتید

soli7654
17-05-2012, 06:49
سلام دوستان
تو حالت B یعنی Full landscape mod ، صفحات همیشه به صورت لند اسکیپ باقی میمونند یا اینکه چرخش دارند؟
ممنون

سلام دوست من. خیر صفحات چرخش دارند و در حقیقت full landscape mod بصورت کلی در همه جای برنامه سازگار و باعت چرخش صفحه به صورت landscape میشه! البته به غیر از یک سری برنامه که landscape نمیشن مثل settings

soli7654
17-05-2012, 07:01
دوستان گوشیم این پیام و رو صفحه آورده
device not working properly
try updating the device software with nokia software updater.if the problem persistst contact the nearest nokia care point.
software problem(xsession/sysuid)
too many reboots
البته پیام کاملا واضحه فک کنم ولی یعنی دیگه راه دیگه ای نداره؟این nokia software updater چیه؟
خواهشا جواب بدید اساتید

سلام دوست من. خیلی متاسفم که این مشکل برای شما پیش اومده.
شما y رو انتخاب کردید برای تغییر نمایش ساعت هست و بفرمائید که کدوم گزینه رو انتخاب کردید؟؟
سوال دیگه اینکه شما برنامه Home Screen Setting رو قبلا نصب کردید رو گوشیتون؟؟
اینکه میگید ریست میشه یعنی چه جوری؟ همینکه سیستم عامل بالا میاد ریست میشه یا اینکه با اجرای برنامه ای؟؟؟
nokia software updater هم که مشخص چیه! ورژن گوشیتون رو به آخرین فریمور آپدیت میکنه!!
اما شما اگر مشکلتون حل نشد احتملا باید بری تو کار فلش! اما صبر کنید تا مدیران انجمن راهنماییتون کنند. من عذر میخوام چون با این مشکل مواجه نشدم. ولی احتمال میدم که به خاطر برنامه home screen setting باشه که گفته شده که این برنامه باعت اختلال در boot سیستم میشه!!!

ایران98
17-05-2012, 11:18
سلام دوست من. خیلی متاسفم که این مشکل برای شما پیش اومده.
شما y رو انتخاب کردید برای تغییر نمایش ساعت هست و بفرمائید که کدوم گزینه رو انتخاب کردید؟؟
سوال دیگه اینکه شما برنامه Home Screen Setting رو قبلا نصب کردید رو گوشیتون؟؟
اینکه میگید ریست میشه یعنی چه جوری؟ همینکه سیستم عامل بالا میاد ریست میشه یا اینکه با اجرای برنامه ای؟؟؟
nokia software updater هم که مشخص چیه! ورژن گوشیتون رو به آخرین فریمور آپدیت میکنه!!
اما شما اگر مشکلتون حل نشد احتملا باید بری تو کار فلش! اما صبر کنید تا مدیران انجمن راهنماییتون کنند. من عذر میخوام چون با این مشکل مواجه نشدم. ولی احتمال میدم که به خاطر برنامه home screen setting باشه که گفته شده که این برنامه باعت اختلال در boot سیستم میشه!!!

بله برای تغییر statubar،فک کنم گزینه 2 رو انتخاب کردم دقیقا یادم نیست بعدش رفرش را انتخاب کردم ک اینجوری شد،قبلش چند گزینه دیگه رو مثل زوم درحال فیلمبرداری بزرگ کردن آواتر و افزایش سرعت و بزرگ کردن کیبورد حالت لندسکپ انتخاب کردم بدون هیچ مشکلی اجرا شدن ولی این اینجوری شد،برنامه home screen setting را هم uninistall کردم قبل از استفاده از برنامه،بله همینکه سیستم بالا میاد ریست میشه دوباره و کلا روشن نمیشه و پشت سر هم ریست میشه،بعضی وقتا هم اون پیامی ک گفتم و میاره،منظورتون فلش با باکس ک نیست!!؟؟

soli7654
19-05-2012, 07:55
بله برای تغییر statubar،فک کنم گزینه 2 رو انتخاب کردم دقیقا یادم نیست بعدش رفرش را انتخاب کردم ک اینجوری شد،قبلش چند گزینه دیگه رو مثل زوم درحال فیلمبرداری بزرگ کردن آواتر و افزایش سرعت و بزرگ کردن کیبورد حالت لندسکپ انتخاب کردم بدون هیچ مشکلی اجرا شدن ولی این اینجوری شد،برنامه home screen setting را هم uninistall کردم قبل از استفاده از برنامه،بله همینکه سیستم بالا میاد ریست میشه دوباره و کلا روشن نمیشه و پشت سر هم ریست میشه،بعضی وقتا هم اون پیامی ک گفتم و میاره،منظورتون فلش با باکس ک نیست!!؟؟

سلام دوست من. واقعا متاسفم که این مشکل براتون پیش اومد. فکر کنم شما چاره ای جز flash کردن گوشیتون ندارید. البته اگه تا حالا فلش نزدید. شرمنده که دیر جواب دادم. هرچند راهکاری هم برای این مشکل شما نداشتم!!!

ایران98
19-05-2012, 10:01
سلام دوست من. واقعا متاسفم که این مشکل براتون پیش اومد. فکر کنم شما چاره ای جز flash کردن گوشیتون ندارید. البته اگه تا حالا فلش نزدید. شرمنده که دیر جواب دادم. هرچند راهکاری هم برای این مشکل شما نداشتم!!!

ممنون دوست من بازم دمه شماگرم تا اونجا ک میتونستید کمک کردید،من سوالما ۲جا پرسیدم تنها کسی ک ج داد شما بودید
بله فلش کردم درست شد،الانم ۲تا سوال پرسیدم دیشب تو قسمت سوالات و مشکلات میگو ولی خبری از راهنمایی نیست!شما اطلاع دارید اگه کدامنیتی گوشی فراموش بشه چطور میشه بازگردانیش کرد؟البته من فراموش نکردم صاحب قبلیش عوض کرده و معلوم نیس چنده!!میدونم جاش نبود ولی شرمنده
ممنون واقعا

barca-1889
19-05-2012, 11:36
سلام. من آیکوناما رنگشا تغییر دادم بوسیله f چجوری میتونم به حالت قبل برگردونم؟

soli7654
19-05-2012, 11:54
ممنون دوست من بازم دمه شماگرم تا اونجا ک میتونستید کمک کردید،من سوالما ۲جا پرسیدم تنها کسی ک ج داد شما بودید
بله فلش کردم درست شد،الانم ۲تا سوال پرسیدم دیشب تو قسمت سوالات و مشکلات میگو ولی خبری از راهنمایی نیست!شما اطلاع دارید اگه کدامنیتی گوشی فراموش بشه چطور میشه بازگردانیش کرد؟البته من فراموش نکردم صاحب قبلیش عوض کرده و معلوم نیس چنده!!میدونم جاش نبود ولی شرمنده
ممنون واقعا

خواهش می کنم دوست من. وظیفه ما اینه که به همدیگه کمک کنیم. هر چند که خود من در مقابل دوستان هیچ حرفی برای گفتن ندارم. اما تا جایی که بتونم و بلد باشم حتما کمک می کنم.
برای سوالی که پرسیدید خیر بنده اطلاع ندارم اما میدونم که راه حل داره. نمیدونم چرا اساتید یکم کم لطف شدن و دیر جواب میدن!!! انجمن یکم سوت و کور شده!!!

soli7654
19-05-2012, 12:00
سلام. من آیکوناما رنگشا تغییر دادم بوسیله f چجوری میتونم به حالت قبل برگردونم؟

سلام دوست عزیز. تبریک بابت عضویت.
شما هر حرفی رو که انتخاب می کنید یه سری گزینه براتون میاره که گزینه آخر برگردوندن به حالت اولیه هست(restore default). شما اگر اون گزینه یا شماره مورد نظر رو وارد کنید همه تغییرات توی اون قسمت مورد نظر برمیگرده به حالت اولیه!!!

fafarnana
23-05-2012, 16:17
سلام دوستان
در برنامه f ردیف 2 تغییر رنگ ساعت در low power screen صورت میگیرد ولی تغییر رنگ ساعت و تاریخ در lock screen صورت نمیگیرد و مقادیر وارد شده در نهایت ثبت نمیگردند. دوستان یک تستی بکنند و نتیجه را اعلام فرمایند.
با تشکر