PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک مستقیم فریمورهای اصلی سامسونگ فقط اس2

omidshirazy52
19-05-2012, 08:20
سلام به تمامی دوستان چون دیدم که خیلی از دو ستان برای دانلود فریمورهای اصلی خود سامسونگ دچار مشکل هستند مخصوصا با توجه به کثرت رامهای کاستوم و بیس های مختلف این تاپیک را ایجاد کردم که دوستان از این به بعددر این قسمت بتوانند با سرعت بالا و خیال راحت فریمورهای اصلی خودشان را از اینجا دانلود کنند فقط برای اس 2 و اندروید 4 به بالا
لطفا فریمور در خواستی خودتان را کامل بنویسید که در اسرع وقت لینک مستقیم برای شما قرار داده شود در ضمن اعتبار دانلود ها 3 تا 7 روز می باشد در صورت خرابی لینک اعلام کنند تا دوبار قرار داده شود:bt::bt:

infoenekas
19-05-2012, 08:49
سلام به تمامی دوستان چون دیدم که خیلی از دو ستان برای دانلود فریمورهای اصلی خود سامسونگ دچار مشکل هستند مخصوصا با توجه به کثرت رامهای کاستوم و بیس های مختلف این تاپیک را ایجاد کردم که دوستان از این به بعددر این قسمت بتوانند با سرعت بالا و خیال راحت فریمورهای اصلی خودشان را از اینجا دانلود کنند فقط برای اس 2 و اندروید 4 به بالا
لطفا فریمور در خواستی خودتان را کامل بنویسید که در اسرع وقت لینک مستقیم برای شما قرار داده شود در ضمن اعتبار دانلود ها 3 تا 7 روز می باشد در صورت خرابی لینک اعلام کنند تا دوبار قرار داده شود:bt::bt:

تاپیک تکرایه.....:an:
من پیش بینیم اینکه : شما قفل میشید......:bq::ag:

omidshirazy52
19-05-2012, 08:55

ممکنه لینک را به من بدید :lol:

king-hitler
19-05-2012, 10:59
تایپیک به همین اسم هستش ولی کل ورژن ها هستن از 2.3 تا 4

رام های رسمی معرفی شده برای گلکسی اس 2

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158237

armenak
19-05-2012, 11:25
دوست عزیز پیشنهاد میکنم همونجا با محمد جان هماهنگ شید لینکهای همونجارو مستقیم کنید تو تاپیک خودش قرار بدید
ممنون

soheiloooooo
19-05-2012, 12:40
خیلی تاپیک خوبیه.تاپیک قبلی لینک مستقیم توشون وجود نداشته و تاحدزیادی ناکارآمد بودن و فقط بدرد معرفی میخوردن.اگه بحث معرفی هست sammobile.comاز همه معرفا سرآمدتره.خواهشا این تاپیک رو قفل نکنید.

goldtoy55
19-05-2012, 13:49

وقتی چیزی نمی دانی بی خود مطلب ننویسید واز خودتان اراجیف هم نبافید بسیار تاپیک خوب و پر قدرتی خواهد شد و من تو هیچ سایت که مربوط به موبایل هست چنین تاپیکی ندیده بودم و همیشه با فریمورهای اصلی سامسونگ برای دانلود مشکل داشتیم با تشکر فراوان از استارتر این تاپیک :bf::bf::bf::bf::bf: در ضمن خیلی از فریمورهای اصلی سامسونگ هست که معرفی نشده است
اون تاپیک محمد با این تفاوت زیادی داره اون فقط جنبه معرفی داره چون با این اینترنت زغالیمون واقعا دانلود کردن مشکل بود خدا اجرت بده با این تاپیکت

soheiloooooo
19-05-2012, 14:42
درکنار این تاپیک بد نیست بازهم نرم افزارCheakfus Downloaderرو بهتون معرفی کنم.گرچه به پای لینک های مستقیم نمیرسه اما خودش به تنهایی میتونه کمک زیادی در دانلود مستقیم رام های آندروید و بادای محصولات سامسونگ کنه
اینم لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=216895) تاپیکش

C0D3R
19-05-2012, 15:20
سلام

به 2 دليل تاپيك قفل ميشه :

1 - با توجه به اينكه لينكهاي مستقيم محدوديت زماني دارند و زود اكسپاير ميشن راه اندازيه همچين تاپيكي جز حاشيه و اسپم چيزي نخواهد داشت

2 - دوستاني هم كه براشون مقدور هست لينك مستقيم كنند تعدادشون كم هست و همچنين نميتونيم ازشون توقع داشته باشيم كه از جيب هزينه كنند و لينكهاي ما رو مستقيم و در اين تاپيك معرفي كنند

بنابراين دوستاني كه زحمت مستقيم كردن بيسي رو ميكشن لطف كنند مثل روال قبل pm بدن تا داخل همون تاپيك مرجع رامهاي رسمي اون لينك رو اضافه كنم كه در دسترس بقيه دوستان باشه.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=644160&stc=1&d=1320215418