PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Ice Cream Monster v.2.0 [HWA][4.0.4] By EXITMOOD

™EXITMOOD
23-05-2012, 18:51
توصیه ها و پیشنهادات:

ـ تمام امکانات پایه ای آندروید 4 در این رام برای شما در دسترس هست، همچنین سعی شده یکی از بهترین های آندروید 4 فراهم بشه.. من عمیقا امیدوارم که همه چیز به خوبی کار کنه اما به هر شکل امکان وجود باگ هایی هست که ممکنه شما رو آزرده کنه.. ضمن پوزش تقاضا دارم در صورت مشاهده ی باگ های غیر عادی، در این تاپیک مطرح کنید و پیشنهاد هاتون رو ارائه بدید.

ـ بنده نه ادعایی دارم مبنی بر اینکه این تنها رام آندروید 4 ایرانی و یا بهترین رام موجود هست و نه توقعی در مورد دونیت کردن و غیره.. تنها مطلب مهمی که قابل عرض می دونم در این مورد این هست که مرجع این رام سایت موبایلستان هست و امکان انتشار رام بر روی وب سایت های دیگه تنها با نام منبع اصلی و کوکر امکان پذیر هست. لطفا رعایت کنید... واقعا میزان زحمات بالا هست...

ـ این رام برای استفاده ی دائمی مشکلی نداره.

- سعی شده در نسخه ی جدید تغییرات مثبتی ایجاد شه و البته مشکلات قبل رفع بشن. به هر شکل قطعا این تغییرات رو حس خواهید کرد...

- بوت اولیه در ادامه نصب رام هست بنابراین بر اساس حجم اطلاعاتی که انتخاب می کنید، زمان متفاوتی داره و ممکنه کمی طولانی باشه اما در ریست های بعدی شما سرعت خوبی رو در بوت مشاهده خواهید کرد.

ـ مشکل تصویربرداری کاملا رفع شده.. و هم گالری قابلیت پخش داره و هم MAX PLAYER .

ـ گالری در پخش فیلم بلافاصله بعد از فیلمبردای هنوز کمی ناپایدار هست (ممکنه گاهی به شما پیام امکان پخش وجود نداره نمایش داده بشه)

ـ برای پخش مطلوب فیلمهای 720 می تونید از MAX PLAYER استفاده کنید. فقط فراموش نکنید که حتما Decoder رو بر روی حالت S/W Decoder قرار بدید.

ـ در این نسخه برای بار نخست، از درایورهای جدید و همچنین HWA استفاده شده، در صورتی که مشکلی در این مورد دارید لطفا روند پیشرفت این موضوع رو در XDA (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1622357) دنبال کنید و هر مشکل احتمالی رو که دیدید بلافاصله به رام نسبت ندید.

ـ با وجود ویرایش های متعدد ساختار اس ام اس در رام، اما تعداد کارکترهای اس ام اس با خطوط ایرانسل مشکلاتی دارند که مربوط به عدم انطباق صحیح این سرویس با gsm ایرانسل هست. در تلاشیم تا این مشکل در نسخه های بعدی رفع بشه. همچنین از تمامی دوستان متخصص که ایده ای در این مورد دارند تقاضا دارم تا مطرح کنند.

ـ مشکل کیبورد حل شده، امیدوارم که مشکلی از این بابت دیگه نباشه اما در هر صورت شما می تونید کیبورد مورد علاقه ی خودتون رو نصب و استفاده کنید.

ـ در صورتی که در هنگام سینک گوگل اکانت خودتون با مشکل کانکشن مواجه شدید اول به خاطر داشته باشید که اینجا ایرانه! دوم اینکه این مشکل رام نیست و بر می گرده به پورت های مسدود شده ی گوگل در ایران. به هر شکل راه علاج در نظر گرفته شده، با مرورگر اپرا که در رام قرار داره (با تشکر از شهرام عزیز به دلیل ویرایش سرورها) به این آدرس برید: http://aliveproxy.com/socks5-list/ و یک آدرس پ ر و ک - س - ی دریافت کنید. سپس ProxyDroid رو باز کرده و آدرس هاست رو که یک عدد چند رقمی هست، در قسمت Host و پورت رو که اصولا یک عدد 3 تا 4 رقمی هست (در سایت مذکور در کنار هاست می تونید پورت رو هم ببینید) در قسمت پورت وارد کنید. سپس ProxyType رو بر روی socks5 قرار بدید در قسمت بالا ProxySwitch رو روشن کنید. حالا شما می تونید گوگل اکانت خودتون رو به راحتی سینک کنید. (این پیشنهاد برای مواردی که مشکلی وجود دراه ارائه شده و الزامی نیست)

ـ برای حذف فایل های سیستمی و کلا نرم افزارهایی که مورد نیازتون نیستند و یا انتقال اونها به حافظه ی خارجی، از link2sd استفاده کنید. کار باهاش بسیار ساده هست. بار نخستی که این نرم افزار رو اجرا می کنید از شما نوع حافظه ی خارجی پرسیده می شه که اصولا EXT4 هست. به این وسیله به صورت خودکار مونت اسکریپت برای حافظه ی خارجی گوشی شما ساخته می شه و پس از ریست به صورت دائمی در میاد. همچنین شما با کلیک بر روی برنامه ها و انتخاب گزینه ی Action به امکاناتی دست پیدا می کنید که به شما کمک می کنه تا برنامه رو به حافظه ی EXT منتقل کرده و یا از شرش خلاص بشید! برای این کار نخست باید با کلیک بر روی Convert to user app برنامه ی مورد نظر رو از حالت سیستمی خارج کنید و سپس به حافظه ی EXT منتقل کنید. دقت داشته باشید که این کار رو تنها برای برنامه های که مطمئن هستید انجام بدید. همچنین شما می تونید در این برنامه مسیر نصب برنامه ها رو به حافظه ی EXT تغییر بدید. این برنامه رو در اپ دراور رام بیابید!

ـ با رام مدارا کنید! در هنگام نصب رام لطفا صبور باشید. پیشنهاد می کنم که پس از بالا اومدن رام در بار نخست، چند لحظه ای رو صبر کنید تا فعالیت های نصب کاملا انجام بشه و سپس اقدام به کانفیگ رام و استفاده از اون کنید. در غیر این صورت ممکن هست با پیام کلوز مواجه بشید که البته مهم نیست و تنها کانفیگ رو باید از ابتدا شروع کنید!

ـ در صورت انتخاب استایل زون حتما از statusbar + استفاده کنید، به دلیل ویرایش استوس بار در این استایل شما برخی از نشانه ها رو در استوس بار معمولی رام نخواهید داشت. مثل نشانه گر وای فای و یا دیتا کانکشن.

ـ در این نسخه apn ها به صورت خودکار فعال می شن و دیتا کانکشن بر قرار هست. بعد از نصب شدن رام برای جلوگیری از مصرف شدن ناخواسته ی دیتا، می تونید اون رو خاموش کنید.

ـ بک آپ اسمارت کیبورد در رام موجود هست. برای این که بهترنی تنظیمات رو داشته باشید، بعد از بالا اومدن رام هنگامی که کیبورد ظاهر شد، با فشردن دکمه ی 123 به ستینگ کیبورد دسترسی پیدا می کنید. در اینجا به گزینه ی Back up settings رفته گزینه ی Restore from SD card رو انتخاب کنید تا تنظیمات فراخوانی بشن.

ـ دقت کنید که حداقل حافظه ی پارتیشن سیستم برای این رام 170 مگا بایت هست اما طبق تست های انجام شده، میزان پارتیشن سیستم برای استفاده ی مطلوب از این رام 175 مگا بایت برای حالت فول اینستالیشن در نظر گرفته شده. بیشتر از این مقدار نیازی نیست و کمتر هم به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شه.

ـ در این نسخه امکان نسب کاستومایز وجود داره، لطفا نرم افزارهای مورد نیازتون رو قبل از نصب انتخاب کنید. برخی از نرم افزارها در حافظه ی دیتا نصب می شن که شما می تونید به راحتی در خود رام منیجر پاکشون کنید.

ـ در این نسخه LCD Density رو 200 تنظیم شده.. شما برای تغییر می تونید از رام کنترل اقدام کنید.

- ویدئوهای آب و هوا به دلیل انکودر رام، فعلا در این نسخه کار نمی کنند.

ـ تمامی موارد فعال هستند، اما امکان چک و-ی پی ا-ن برام نبود.. لطفا تست کنید که کار می کنه یا خیر. همچنین USB Debugging فعلا ناپایدار هست.

ـ این رام به پارتیشن EXT وابستگی نداره و بدون اون هم نصب می شه اما قویا پیشنهاد می شه که از مموری کارت پارتیشن بندی شده استفاده کنید تا در انتقال احتمالی برنامه ها موفق باشید.

ـ پیشنهاد می دم قبل از نصب فولدرهای مربوط به رام های قبلی رو از روی مموریتون کارتتون پاک کنید. (ایده عال اینه که مموری رو با ویندوز فرمت کنید)

ـ برای Ice Cream Monster ZUNE Style به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220782) مراجعه کنید. فعلا بک آپ موجود نیست.

ـ این مورد رو یادآوری کنم که گزینه ی Persian Bold Font تنها برای دوستانی هست که فونت فارسی درشت تر رو ترجیح می دن، بنده شخصا فونت دیفالت رام (فونت نازنین) رو بیشتر می پسندم. به هر شکل اجباری در استفاده از این گزینه نیست و دوستان دچار اشتباه نشن که در صورت تیک نزدن این گزینه فارسی رو از دست خواهند داد. فونت فارسی سر جاش هست و این گزینه تنها فونت تیتر رو که درشت تر هست و از نظر من چندان هم جالب نیست، به شما ارائه می ده. در کل پیشنهاد می دم این گزینه رو تیک نزنید!

ـ پیشنهاد من اینه که از clk 1.5 برای نصب استفاده بشه. اما به روش مگلدر هم امکان نصب وجود داره. رام به صورت خودکار این موارد رو تشخیص می ده.

ـ اگر بار نخست هست که آندروید نصب می کنید حتما این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207681) رو مطالعه کنید. لطفا قبل از هر پرسشی تمامی مراحل رو چک کرده و تاپیک مذکور رو بازبینی کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای نصب رام در هر دو روش MGLDR و cLK (نصب به روش cLK پیشنهاد می شه) مانند همیشه رام رو از SDCARD در محیط ریکاوری فراخوانی کرده و مراحل نصب رو که بسیار ساده هست انجام بدید.

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/mike2.png

™EXITMOOD
23-05-2012, 18:52
رفع اشکلات رایج:

ـ از مدیا فایر امکان دانلود ندارم!
مشکلی نیست، شما می تونید از مستقیم کننده ی لینک استفاده کنید. لطفا به این سایت (http://share4u.vn/mediafire/) مراجعه کرده و در قسمت خالی این آدرس رو کپی کنید :

http://www.mediafire.com/?jy03312c6r9p5ul

حالا رو دکمه ی GET LINK کلیک کنید تا لینک مستقیم مخصوص شما ارائه بشه.

ـ آیا برای این رام نیاز هست تسک 29 کنم؟
در صورتی که رام فعلی شما آندروید هست و CLK 1.5 بر روی گوشی شما نصب هست، خیر لازم نیست. تنها گوشی رو به CLK ریبوت کرده، پارتیشن تیبل مورد نظر رو تنظیم کنید و پس از ریست به ریکاوری برید و بعد از انجام وایپ ها رام رو از روی SD فراخوانی و نصب کنید.

ـ رام فعلی من آندروید 4 هست. آیا انجام فول وایپ الزامی هست یا امکان آپ گرید وجود داره؟
بله الزامی هست. خیر.

ـ من نسخه ی قبلی رو دارم. می تونم آپگرید کنم؟
واقعا پیشنهاد نمی شه و نصب کامل لازم هست.

ـ رام رو نصب می کنم اما، همه چیز به خوبی کار می کنه اما به نظر می رسه که رام روت نیست!
لطفا حجم پارتیشن سیستم رو چک کنید. احتمالا کمتر از حد مجاز در نظر گرفته شده.

ـ رام رو نصب می کنم و تمامی موارد به خوبی کار می کنه. حتی دیتا کانکشن هم متصل می شه اما دریافت اطلاعات ندارم!
لطفا حجم پارتیشن سیستم رو چک کنید. احتمالا کمتر از حد مجاز در نظر گرفته شده.

ـ پس از مکالمه زمانی که دکمه ی پاور رو میزنم، تنها صفحه خاموش میشه و مکالمه قطع نمیشه!
به این آدرس رفته و این قابلیت رو فعال کنید
System settings > Accessibility > Power button ends call

ـ من نشانه گر وای فای و دیتا و برخی دیگه از نشانه گر ها رو در استتوس بار ندارم!
شما از پکیج زون استایل استفاده کردید. در این حالت شما باید از statusbar + که در رام قرار داده استفاده کنید و استتوس بار استوک رو غیر فعال کنید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220782) برید.

ـ برای انتقال برنامه های و نصبشون در EXT مشکل دارم.
از برنامه ی Link2sd که در رام موجود هست استفاده کنید. برای گرفتن اطلاعات بیشتر راجع به کارکرد این نرم افزار به این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163077) برید. فقط در نظر داشته باشید که هنگامی که نخستین بار برنامه رو باز می کنید نوع فرمت پارتیشن EXT مموریتون رو به درستی انتخاب کنید.

ـ زمانی که با Link2SD اقدام به انتخاب حافظه ی خارجی برای ساخت ماونت اسکریپت می کنم با پیام خطا مواجه می شم!
اگر به درستی انتخابتون مطمئن هستید، لطفا حجم پارتیشن سیستم رو چک کنید. احتمالا کمتر از حد مجاز در نظر گرفته شده.

ـ من مشکلات زیادی در نصب رام دارم!
لطفا این تایپک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207681) رو ببینید!

Tadbir1
23-05-2012, 19:18
سلام.
خسته نباشید ، خداقوت.
استاد روش نصب همانند همون ورژن قبلیه ؟
من ورژن قبلی رونصب نکردم.

البته الان دیدم تو تاپیک قبلی هم توضیحی راجع به نصب نیومده ، کلا شبیه رامهای معمول نصب کنیم ؟
لطفا راهنمایی کنید.

™EXITMOOD
23-05-2012, 19:35
سلام.. خواهش می کنم... خب تفاوت هایی داره اما مورد پیچیده ای نیست.. خیلی ساده است.. با شروع نصب متوجه می شید و مراحل رو به راحتی و به ترتیب میتونید پیش برید.. بازهم مشکلی بود من در خدمتم.

polestar
23-05-2012, 22:08
با سلام و تشکر و عرض خسته نباشید
دست شما درد نکنه خیلی گلی اخرشی اون هم با این گرافیک دوست داشتنی :loveit:

™EXITMOOD
23-05-2012, 22:14
راستی این مورد رو یادآوری کنم که گزینه ی Persian Bold Font تنها برای دوستانی هست که فونت فارسی درشت تر رو ترجیح می دن، والا شخصا فونت دیفالت رام (فونت نازنین) رو بیشتر می پسندم. به هر شکل اجباری در استفاده از این گزینه نیست و دوستان دچار اشتباه نشن. که در صورت تیک نزدن این گزینه فارسی رو از دست خواهند داد. فونت فارسی سر جاش هست و این گزینه تنها فونت تیتر رو که درشت تر هست و از نظر من چندان هم جالب نیست، به شما ارائه می ده. در کل پیشنهاد می دم این گزینه رو تیک نزنید!

فونت فارسی دیفالت رام:

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/font1.png

polestar
23-05-2012, 22:42
ایلیا جان برای ZUNE Style این رام بکاپ تیتانیوم نزاشتی اخه در موردش توضیحی ندیدم نه اینجا و نه در توضیحات ZUNE Style
ممنون میشم یه توضیحی در موردش بدی

™EXITMOOD
23-05-2012, 22:57
راستش در مورد بک آپ ZUNE Style من چندین بار تست زدم (دقیقا یک روز معرفی رام رو به تعویق انداخت) اما در نهایت ترجیح دادم فعلا دوستان خودشون از زون استایل روی نسخه ی قبل بک آپ بگیرن و به این نسخه ریستور کنن تا تجربشون رو در این مورد به دست بیارم و در نهایت در مورد قرار دادن بک آپ تصمیم بگیرم. رو تست هایی که من زدم گاهی خطاهایی داشت که البته بعد از آپ کردن رام فهمیدم از مموری کارتم بوده...

راستی اون مورد نشانه گر وای فای و سایر نشانه های استتوس بار که در ZUNE Style مزاحم بودن رو این نسخه رفع کردم.

polestar
23-05-2012, 23:15
راستش در مورد بک آپ ZUNE Style من چندین بار تست زدم (دقیقا یک روز معرفی رام رو به تعویق انداخت) اما در نهایت ترجیح دادم فعلا دوستان خودشون از زون استایل روی نسخه ی قبل بک آپ بگیرن و به این نسخه ریستور کنن تا تجربشون رو در این مورد به دست بیارم و در نهایت در مورد قرار دادن بک آپ تصمیم بگیرم. رو تست هایی که من زدم گاهی خطاهایی داشت که البته بعد از آپ کردن رام فهمیدم از مموری کارتم بوده...

راستی اون مورد نشانه گر وای فای و سایر نشانه های استتوس بار که در ZUNE Style مزاحم بودن، رو این نسخه برداشته شدن.
خدایی من تاحالا صبر کردم فقط برای این موضوع
نمیشه اپلود کنی هر کاری کردم نتونستم دقیقا مثل مال شما درستش کنم
حداقل برای بیسوادهایی مثل من اپلود کن :dg:
درضمن فونت تتیتری که استفاده کردی خیلی جلوه رام رو خراب کرده به نظر من اگه از Tahoma یا یه فونت دیگه نازک استفاده کرده بودی یهترتر بود :ds:
اقا درکل کارت بیسته :ax:

™EXITMOOD
23-05-2012, 23:28
در مورد فونت ای کاش پست سوم رو می خوندی...

راستی این مورد رو یادآوری کنم که گزینه ی persian bold font تنها برای دوستانی هست که فونت فارسی درشت تر رو ترجیح می دن، والا شخصا فونت دیفالت رام (فونت نازنین) رو بیشتر می پسندم. به هر شکل اجباری در استفاده از این گزینه نیست و دوستان دچار اشتباه نشن. که در صورت تیک نزدن این گزینه فارسی رو از دست خواهند داد. فونت فارسی سر جاش هست و این گزینه تنها فونت تیتر رو که درشت تر هست و از نظر من چندان هم جالب نیست، به شما ارائه می ده. در کل پیشنهاد می دم این گزینه رو تیک نزنید!

در مورد بک آپ هم به روی چشم.. ببینم می شه کامل در بیارم حتما این کار رو می کنم....

polestar
23-05-2012, 23:45
ایلیا جان خوندمش ولی نگاه کردم هر جهتشون تیتره این یکی فقط بولدشه دیگه من خودم کارم طراحی و برنامه نویسی هست البته توی سخت افزار و برای میکرو خیلی کم برای سیستم عامل برنامه مینویسم لذا یه خورده بلدم
قبل از نصب هر رام توشو یه نگاهی میکنم ببینم چه خبره و بلکه یه چیزایی هم یاد بگیرم
فنتهایی که استفاده کردی رو نگاه کردم هردوشون تیتر بود فقط اونی که روی رام هست بولد نیست خوب در کل تیتر یه فونت .... هست دیگه حالا اگه بلد هم باشه که دیگه واویلاست
بازم تشکر از این جوابهای سریع و توشیحات بیمنت و کاملت

™EXITMOOD
23-05-2012, 23:53
اختیار دارید قربان.. من کوچیک همه ی دوستان هستم.. به هر شکل اطلاعات شما خیلی می تونه کمک کننده باشه.. و من هم چیز زیادی یاد می گیرم از دوستانی مثل شما... والا فونت دیفالت رام که نازننین هست.. اما فونت دوم تیتره.... طراح هر دو فونت هم آقای ابوالفضل سيل سپور هست که وافعا دستش درد نکنه بابت یونی کدهای مناسب...

polestar
24-05-2012, 00:05
اختیار دارید قربان.. من کوچیک همه ی دوستان هستم.. به هر شکل اطلاعات شما خیلی می تونه کمک کننده باشه.. و من هم چیز زیادی یاد می گیرم از دوستانی مثل شما... والا فونت دیفالت رام که نازننین هست.. اما فونت دوم تیتره.... طراح هر دو فونت هم آقای ابوالفضل سيل سپور هست که وافعا دستش درد نکنه بابت یونی کدهای مناسب...
اقا شرمنده راس میگی نازنین هست من با تیتر اشتباه گرفتم ولی در کل هر دوشون چه تیتر یا چه نازننین مثل همهن و فونت....ی هستند:am:
:ao:اما باز من روی حرف خودم هستم که اگه یه فونت نازکتربود بهتر بود البته این نظر شخصی من هست در کل من خودم تغییر دادم و روش زیاد بحث نکنیم فقط دارم برای یه مورد که سلیقه ای هست بحث میکنم :cn: شرمنده

™EXITMOOD
24-05-2012, 02:33
حالا اگر شد لطفا یه اسکرین شات از فونت مورد نظر بذار اینجا..

minamir
24-05-2012, 09:02
سلام عرض می کنم به ایلیا جان و تمام عزیزان و اساتید دیگر
خسته نباشی، واقعا گل کاشتی دوست خوبم.
خیلی شادم کردی با برگشتنت، واقعا دلم تنگ شده بود!
من همه مدت ها بود مشکل داشتم نمی تونستم بیام بخاطر همین تازه دیروز نسخه 1.0 رو نصب کردم.
خدایش عالی هستش!
من فقط دوتا نرم افزار می خواستم براش که می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد می کنید!!!

1- من برنامه ایی میخوام برای رکورد voice، خودم سرچ کردم ولی برنامه ها ایی که گرفتم وقتی صفحه گوشی خاموش میشد اونا هم Stop می شدن!! این برنامه خیلی برام مهم هستش!

2- من نیاز شدید دارم به رادیو ( چون اصولا همیشه بیرون از خونه هستم و برای دنبال کردن بازی ها معمولا با رادیو پیگیری می کنم ) بخاطر همین یک رادیو FM خوب می خواستم البته خودم هرچی سرچ کردم فقط با اینترنت گیر اوردم.

در مجموع واقعا خیلی خوشحالم که بازم می بینمتون و داشتم فکر می کردم که دیگه برای این گوشی رام خوب نمی یاد.
مرسی، واقعا مرسی ایلیا جان

ghohestan
24-05-2012, 11:17
رام رو نصب کردم
از نصاب رام خیلی خوشم اوومد. این که بتونم برنامه هایی که نیاز ندارم رو نصب نکنم!!!
و دیگه اینه احساس می کنم سبک تر و روون تر از نسخه قبلی کار می کنه

پیشنهاد می کنم به جای فونت نازنین از فونت یاقوت استفاده کنید. (اگه اشتباه نکنم معروف بود به فونت نکسوس مکسوس ;) )

™EXITMOOD
24-05-2012, 11:48
سلام عرض می کنم به ایلیا جان و تمام عزیزان و اساتید دیگر
خسته نباشی، واقعا گل کاشتی دوست خوبم.
خیلی شادم کردی با برگشتنت، واقعا دلم تنگ شده بود!
من همه مدت ها بود مشکل داشتم نمی تونستم بیام بخاطر همین تازه دیروز نسخه 1.0 رو نصب کردم.
خدایش عالی هستش!
من فقط دوتا نرم افزار می خواستم براش که می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد می کنید!!!

1- من برنامه ایی میخوام برای رکورد voice، خودم سرچ کردم ولی برنامه ها ایی که گرفتم وقتی صفحه گوشی خاموش میشد اونا هم Stop می شدن!! این برنامه خیلی برام مهم هستش!

2- من نیاز شدید دارم به رادیو ( چون اصولا همیشه بیرون از خونه هستم و برای دنبال کردن بازی ها معمولا با رادیو پیگیری می کنم ) بخاطر همین یک رادیو FM خوب می خواستم البته خودم هرچی سرچ کردم فقط با اینترنت گیر اوردم.

در مجموع واقعا خیلی خوشحالم که بازم می بینمتون و داشتم فکر می کردم که دیگه برای این گوشی رام خوب نمی یاد.
مرسی، واقعا مرسی ایلیا جان

سلام امیر جان

من هم خوشحالم که دوباره می بینمت.. خواهش می کنم...
در مورد رادیو من هنوز گزینه ی مناسبی رو پیدا نکردم.. باید از رامهای دیگه استخراج کنم.. به هر حال به دنبالش هستم.. در مورد voice recorder رو بخش نرم افزارهای آندروید یه سرچی انجام بده ببین چیزی دستگیرت می شه.. به هر شکل من دارم سعی می کنم نرم افزارهایی که مناسب هست رو به رام به مرور اضافه کنم...

mehrdad_3
24-05-2012, 16:07
سلام .. کیفیت دوربین فیلمبرداری 800 در 480 هست یا نه ؟

™EXITMOOD
24-05-2012, 16:24
خیر دوست عزیز! اگر مطلع باشید هنوز درایورهای آندروید 4 این کیفیت رو به خوبی نمی تونن ساپورت کنن. اما به هر شکل اگر شما کمی تخفیف بدید این رام فعلا روی 480x640 فیکس شده و مشکلی هم نداره...

mehrdad201
24-05-2012, 21:16
یک سوال یکی از دوستان پرسیده بود . خود من هم پرسیده بودم.

میخواستم ببینم اگه مموری رو با نرم افزار پارتیشن بندی کنیم و مثلا یک گیگ پارتیشن با فرمت ext4 بذاریم.

بعد وقتی رام برای اولین بار لود میشه بریم نرم افزار links2sd رو روشن کنیم و حافظه جانبی رو بذاریم روی ext4 و بعد هم گوشی رو ریست کنیم. ایا وقتی گوشی بالا میاد حافظه داخلی دستگاه رو مثلا 1 گیگ و خورده ای نشون میده ؟!!!!!!!!!!!!!

ممنون میشم در این مورد توضیح بدید. تشکر

™EXITMOOD
24-05-2012, 21:28
نه مهرداد جان.. در واقع link2sd حالت a2sd داره نه data2sd بنابراین حافظه ی خارجی رو به صورت همون حافظه ی اکسترنال شناسایی می کنه و حافظه ی داخلی کماکان به همون مقدار قبلی نمایش داده می شه.. رو آندروید 4 فعلا اسکریپت مناسبی که با hwa سازگار باشه برای data2sd نوشته نشده من هم هنوز روش وقت نذاشتم اما تو فکرش هستم تا این مورد رو حل کنم و رام به کل data2sd بشه...

M..Rahimi
24-05-2012, 22:00
سلام آقا ایلیا
این رام نصب کردم واقعا جا داره یه تشکر ویژه بکنم . رام فوق العاده ای هست فقط من میخوام وای فای روشن کنم گیر میکنه حتی چند بار ریست کردم ولی گیرش رفع نمیشه !! مشکلش کجاست

™EXITMOOD
24-05-2012, 22:04
خواهش می کنم..

در مورد مشکلت درست متوجه نشدم.. دقیقا منظور از گیر می کنه چیه؟ اگر ممکن هست واضح تر توضیح بده تا بتونم کمک کنم... چون وای فای هیچ مشکلی نباید داشته باشه...

M..Rahimi
24-05-2012, 22:18
وای فای که دفعه اول روشن میکنم دیگه از دسترس خارج میشه ! هیچ شبکه ای رو هم پیدا نمیکنه ! دیگه هم نمیشه خاموشش کرد کلا گیر میکنه دیگه حتی ریست هم میکنم باز تو همون حالت میمونه یه بار هم رام دوباره نصب کردم ولی همونجوری شد!

™EXITMOOD
24-05-2012, 22:24
خیلی عجیبه! وقعا ایده ای ندارم... من خودم دائما دارم از وای فای استفاده می کنم.. مثل الان.. نسخه ی قبل رو نصب کرده بودی؟ اگر آره، رو اون نسخه هم این مشکل رو داشتی؟

تنها موردی که به ذهنم می رسه این هست که شاید حجم سیستم کم باشه... حجم پارتیشن سیستم رو چقدر گرفتی؟ همینطور، از پچ یا اسکریپتی استفاده نکردی؟

M..Rahimi
24-05-2012, 22:34
نسخه قبل نصب کرده بودم همه چیزش درست بود مشکلی نبود . حجم سیستم رو 175 بود واسه بار دوم که نصب کردم حجم سیستم کردم 180 باز همون حالت قبل . فقط دو تا فول وایپ زدم یعنی مموری فرمت نکردم از این لحاظ که ایرادی نداره ؟!
نه از هیچ و پچ و اسکرپتی هم استفاده نکردم.

™EXITMOOD
24-05-2012, 22:38
واقعا نباید مشکلی داشته باشه.. هرچی فکر می کنم چیزی به ذهنم نمی رسه.. در هر دو حالت رون استایل و معمولی وای فای به خوبی کار می کنه، تنها در حالت زون نشانه گرش از استتوس بار استوک رام حذف شده و در واقع باید statusbbar + جایگزین بشه. نه به مموری مربوط نمی شه... این مورد بیشتر زمانی می تونه پیش بیاد که شما ناخواسته رام رو روی یه کرنل دیگه آپ گرید کنی... رام قبلیت چی بوده؟ منظورم دقیقا رامی هست که ICM رو بعد از اون نصب کردی...

M..Rahimi
24-05-2012, 22:40
رام قبلی ورژن همین رام بود .. منم گیج شدم !!:(

™EXITMOOD
24-05-2012, 22:49
من پیشنهاد می دم یه بار رام رو با انجام 3 تا وایپ نصب کن دوباره.. دو وایپ صفحه ی نخست و وایپ صفحه ادونسد.. باور کن الان همه ی موارد رو چک کردم.. هیچ چیزی به ذهنم نمی رسه... در حال حاضر از چه اپراتوری استفاده می کنی؟

M..Rahimi
24-05-2012, 22:51
اپراتور همراه اول .. الان با 3 تا وایپ دوباره نصب میکنم خبرش میدم

™EXITMOOD
24-05-2012, 22:53
اگر باز مشکل تکرار شد، لطفا یک بار گوشی رو در حالت ایرپلین مد قرار بده (در واقع نتورک رو آف کن) و یا اینکه سیم کارت رو در بیار، بعد وای فای رو دوباره تست کن نتیجه رو بهم بگو لطفا..

M..Rahimi
24-05-2012, 23:06
با 3 تا وایپ نصب کردم نشد .. سیم کارت هم برداشتم نشد . یه مطلبی شاید خنده دار باشه!! ولی تو ورژن قبلی که فایل از یکی سرورها کامل دانلود کردم تو نصب مشکل داشت یعنی بوت نمیشد اما دفعه دوم از یک سرور دیگه دانلود کردم بوت شد .. الان فکر نمی کنید یه همچین مشکل مشابهی باشه !!!

™EXITMOOD
24-05-2012, 23:13
والا واقعا عجیبه!!! بعید می دونم چون در این صورت اصلا نصب صورت نمی گرفت... به هر شکل می خوای دوباره همین مورد رو تست کن... از کدوم سرور دانلود کردی ؟ در ضمن من الان در کنار سبم کارت همراه اول هم چک کردم دوباره وای فای رو، هیچ مشکلی نداره و وای فای به راحتی کار می کنه و تمام موارد مربوطه از مک آدرس گرفته تا وای فای هات اسپات فعالند... هر طور هم که رام رو نصب کنی نباید مشکلی در این مورد وجود داشته باشه...

M..Rahimi
24-05-2012, 23:15
عجیب ترین ها همیشه برای من اتفاق می افته d:
اون یکی از سرور دیگه دانلود میکنم نصب میکنم خبرش میدم خدمتتون .شب خوش

mahdips3
25-05-2012, 01:38
اول باید از رام خیلی زیبا و عالی تون تشکر کنم.لطفا بفرمائید چطور میتونم CONTACT ها رو از فایل vcf به این رام منتقل کنم.(می تونم با عمل سینک با اکانت گوگل این کار رو انجام بدم ولی می خوام بدون سینک کردن و از طریق فایل باشه) ممنون

firewall
25-05-2012, 07:07
از زحمات شما برای رام خیلی زیبا و عالی تون تشکر میکنم.
اولین مشکل من با مقدار فضای Internal Memory هست که بعداز نصب برنامه های خود رام پر میشه.
دوم بعد از اجرای برنامه Link2SD که فورمت پارتیشن دوم Ext4 میزنم و ریست میکنه گوشی در حالت لودینگ روی لوگوی مانستر میمونه..
حالا شما بگید که چطوری به فضای بیشتر برسم و مشکل دوم از کجا هست.؟

با تشکر.

M..Rahimi
25-05-2012, 10:03
والا واقعا عجیبه!!! بعید می دونم چون در این صورت اصلا نصب صورت نمی گرفت... به هر شکل می خوای دوباره همین مورد رو تست کن... از کدوم سرور دانلود کردی ؟ در ضمن من الان در کنار سبم کارت همراه اول هم چک کردم دوباره وای فای رو، هیچ مشکلی نداره و وای فای به راحتی کار می کنه و تمام موارد مربوطه از مک آدرس گرفته تا وای فای هات اسپات فعالند... هر طور هم که رام رو نصب کنی نباید مشکلی در این مورد وجود داشته باشه...
آقا ایلیا از سرور مستقیم که دانلود میکنم چه این ورژن چه ورژن قبلی نصب که میکنم اصلا بوت نمیشه !!!
دیشب خیلی تلاش کردم نتونستم وای فای رو ردیف کنم حتی اون پچ فیکس وای فای که برای اندروید 4 اپ شده رو هم نصب کردم درست نشد !! کوچ کردم به همون ورژن 1 همین رام به هر حال خیلی ممنون که پیگیر بودید

™EXITMOOD
25-05-2012, 11:18
در مورد پچ فیکس وای فای، که اگر نصبش کنی، رسما وای فای رو نابود کردی... نمی دونم فقط می تونم بگم یه جورایی بد شانسی... من پیشنهاد می دم مموری کارتت رو عوض کنی هر زمان تونسی با یه مموری دیگه تست کنی ببینی چه جوریاست... شاید فراخوانی اطلاعات از رو مموری کارت به گوشی یه مشکلی داره که رام بد نصب می شه.. به هر حال این نسخه نسبت به نسخه 1 برتری های زیادی داره حیفه از دست بدیشون...

™EXITMOOD
25-05-2012, 11:23
اول باید از رام خیلی زیبا و عالی تون تشکر کنم.لطفا بفرمائید چطور میتونم CONTACT ها رو از فایل vcf به این رام منتقل کنم.(می تونم با عمل سینک با اکانت گوگل این کار رو انجام بدم ولی می خوام بدون سینک کردن و از طریق فایل باشه) ممنون

خواهش می کنم... شما باید از نرم افزارهای مبدل استفاده کنی.. یه سرچی رو بخش نرم افزارهای آندروید بکنی احتمالا چیزی گیرت بیاد.. ولی به هر حال رو اغلب رامهای آندرویدی شما می تونی کانتکت لیستت رو به صورت vCard رو مموری بک بگیری. یه چیزی شبیه به هموون vcf هست اما برای آندروید... اگر این فرمت رو روی مموریت داری به راختی با گزنیه ی import from storage می تونی اینکار رو انجام بدی.

™EXITMOOD
25-05-2012, 11:27
از زحمات شما برای رام خیلی زیبا و عالی تون تشکر میکنم.
اولین مشکل من با مقدار فضای Internal Memory هست که بعداز نصب برنامه های خود رام پر میشه.
دوم بعد از اجرای برنامه Link2SD که فورمت پارتیشن دوم Ext4 میزنم و ریست میکنه گوشی در حالت لودینگ روی لوگوی مانستر میمونه..
حالا شما بگید که چطوری به فضای بیشتر برسم و مشکل دوم از کجا هست.؟

با تشکر.

ممنونم... در مورد فضای مموری که فعلا فقط همون Link2sd قابل استفاده است... در مورد دوم هم دو نکته به ذهنم می رسه.. اول اینکه پارتیشن بندی مموری ممکنه مشکلی داشته باشه... و مورد دوم هم اینکه ممکنه شما حجم system رو در کانفیگ اولیه برای نصب کم گرفته باشی.

musicloveline
25-05-2012, 12:15
سلام اقا ایلیا...برادر نمیشه کاری کرد که توی استاتوس عادی هم علامت وای فای هم باشه..اخه اون استاتوسبار مکمل زیاد جالب نیست از نظر من راهی هست؟
ممنون

™EXITMOOD
25-05-2012, 13:21
من رو توصیه ها تاکید کردم دوستانی که این رو نمی خوان موقع نصب گزینه ی ICM ZUNE style رو تیک نزنن. الان هم شما می تونی رام رو دوباره نصب کنی و گزینه ی ICM ZUNE رو تیک نزنی. البته می تونی بدون وایپ ها هم این کار رو انجام بدی تا صرفا آپگرید بشه به استتوس استوک، اما اگر کلا نمی خوای از این استالیل استفاده کنی پیشنهاد می دم رام رو به صورت کلین و بدون تیک این گزینه نصب کنی. (در این صورت لانچر دیفالت رام هم به APEX تغییر می کنه)

rezasep
25-05-2012, 16:04
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت ایلیا جان،من این ورژن دوم رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم اول اینکه مشکل هدفون و dsp رو دیگه ندارم دستت درد نکنه . دوم اینکه قرار بود زحمت یه پک از zune style رو بکشی و تو سایت قرار بدی ممنون میشم اگه لطف کنی.و در آخر اینکه من با اجرا کردن برنامه هائی از قبیل mx player و navitel و یه بازی ... مشکل ریستارت گوشی رو دارم و در هنگام کار با نرم افزارها این مشکل پیش میاد تا حالا چند بار اتفاق افتاده . البته من رام رو با استفاده از 512m ext4 روی مموری نصب کردم که در ورژن قبلی 1024 بود و این مشکلاتو نداشتم .
با تشکر

minamir
25-05-2012, 16:28
سلام ایلیا جان
آقا باز هم تشکر می کنم بخاطر رام عالی که زحمتشو کشیدی و امید وارم همیشه موفق باشی
ایلیا جان من از وقتی نصب کردم حالا چه نسخه 1 و چه 2، پایین گوشیم خیلی داغ می کنه تا برنامه ایی رو اجرا می کنم.
مثلا در هنگام اهنگ گوش دادن یا هر چیز دیگه مثلا وقتی میرم تو بازار که دیگه خیلی بیشتر داغ می کنه!
این طبیعی هستش ؟

Tadbir1
25-05-2012, 16:57
سلام.
خدا بخواد تا دقایقی دیگه این رام رو نصب میکنم. قبل از نصب میخواستم بدونم میشه برنامه Message رو حذف کرد؟ این سئوال من کلی هم هست یعنی اینکه برای حذف برنامه Message از یک رام قبل از نصب چکار باید کرد ؟

mehrdad201
25-05-2012, 18:53
یه سوال
من الان رام رو نصب کردم. موقع نصب زون لانچر رو هم انتخاب کردم.

الان رام بالا اومده، چطوری میتونم استایل رو به زون تغییر بدم ؟

™EXITMOOD
25-05-2012, 20:41
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت ایلیا جان،من این ورژن دوم رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم اول اینکه مشکل هدفون و dsp رو دیگه ندارم دستت درد نکنه . دوم اینکه قرار بود زحمت یه پک از zune style رو بکشی و تو سایت قرار بدی ممنون میشم اگه لطف کنی.و در آخر اینکه من با اجرا کردن برنامه هائی از قبیل mx player و navitel و یه بازی ... مشکل ریستارت گوشی رو دارم و در هنگام کار با نرم افزارها این مشکل پیش میاد تا حالا چند بار اتفاق افتاده . البته من رام رو با استفاده از 512m ext4 روی مموری نصب کردم که در ورژن قبلی 1024 بود و این مشکلاتو نداشتم .
با تشکر

خواهش می کنم رضا جان...
در مورد zune واقعا پیگیرم تا دستکم برای ساختار کلیش بشه یه بک آپ قرار بدم، هنوز موفق نشدم چیزی که کاملا بی نقص ریستور کنه استایل رو بسازم.. فعلا زوم کردم رو تیتانیوم بک آپ تا ببینم می شه چیزی ازش در آورد یا خیر.. به هر شکل حتما اگر این مورد رو بتونم انجام می دم.
در مورد ریست شدن با برخی از برنامه ها هم نباید اینطور باشه، شما از اسکزیپت یا پچ خاصی استفاده کردی برای انتقال نرم افزارها به حافظه ی EXT؟ چون من تاکید کردم از هیچ اسکریپتی استفاده نکنید... نمی دونم الان شما به چه صورت رام رو نصب کردید، ولی به هر حال این مورد به احتمال زیاد بر می گرده به نحوه ی نصب شما.. دستکم نویتل دائم نصب هست رو گوشی خود من و مشکلی از این بابت نداره..
من الان دارم رو a2sd رام کار میکنم تا اگر بشه رو نسخه ی بعدی کلا این مسئله ی فضای مموری برای دوستان حل بشه...

™EXITMOOD
25-05-2012, 20:45
سلام ایلیا جان
آقا باز هم تشکر می کنم بخاطر رام عالی که زحمتشو کشیدی و امید وارم همیشه موفق باشی
ایلیا جان من از وقتی نصب کردم حالا چه نسخه 1 و چه 2، پایین گوشیم خیلی داغ می کنه تا برنامه ایی رو اجرا می کنم.
مثلا در هنگام اهنگ گوش دادن یا هر چیز دیگه مثلا وقتی میرم تو بازار که دیگه خیلی بیشتر داغ می کنه!
این طبیعی هستش ؟

امیر جان کلا داغ شدن گوشی رو رامهای آندروید 4 (دستکم اون تعدادی که من دیدم) وجود داره و عادی هست... خطری هم نداره راجع به این مورد زیاد خوندم... بر می گرده به اورکلاک gpu و برخی مسائل سخت افزاری دیگه که hd2 کاملا از پسش بر اومده...مثل قطعات رادیویی دستگاه که شامل وای فای و دیتا و غیره می شن (پایین گوشی بیشتر به این بخش مربوطه) به هر شکل بی خود نیست بهش میگن هیولا.. خود من بعد از کوک این رام عمیقا درک کردم که این نام کاملا برازنده ی این عجوبه است...

™EXITMOOD
25-05-2012, 20:52
سلام.
خدا بخواد تا دقایقی دیگه این رام رو نصب میکنم. قبل از نصب میخواستم بدونم میشه برنامه message رو حذف کرد؟ این سئوال من کلی هم هست یعنی اینکه برای حذف برنامه message از یک رام قبل از نصب چکار باید کرد ؟

درست متوجه نشدم.. برنامه ی مسیج منظور sms هست؟ ببنید در رام کلا برنامه ای هست که تمام مسیج ها رو چه sms و چه mms در بر می گیره. اگر منظور شما این مورد هست با برداشتنش به مشکل می خوری... اگر بعد از نصب می خوای برداری با link2sd می تونی این کار رو بعد از تبدیل به user app انجام بدید... (در LINK2SD رو برنامه ی MMS.APK گزینه ی ACTION رو بزن) به هر حال لزوم این مورد رو درک نمی کنم چون شما اگر از هر برنامه ی جایگزینی هم که بخوای استفاده کنی می تونی از app manager اون رو به صورت دیفالت قرار بدی.

mehrdad201
25-05-2012, 21:13
خب من الان یکی 2 تا مشکل دارم.

اول اینکه متوجه نشدم چطوری استایل زون رو فعال میکنن

دوم اینکه وقتی وایفای روشن میشه یه گوشی میره به سایلنت و ......... توی استتوس بار ایکنی برای این حالات نداره.

™EXITMOOD
25-05-2012, 21:13
یه سوال
من الان رام رو نصب کردم. موقع نصب زون لانچر رو هم انتخاب کردم.

الان رام بالا اومده، چطوری میتونم استایل رو به زون تغییر بدم ؟

مهرداد جان در این مورد فعلا بک آپی قرار ندادم.. تنها راه اینه که به تاپیک زون استایل بری و بر اساس آموزش ها موارد رو دستی تنظیم کنی. اولبن قدمش اینه که وارد launcher setting بشی و از گزینه ی back up and restore تنظمیات لانچر رو فراخوانی کنی... بعد هم استوس بار رو تنظیم کنی و بعد هم ویجت های دلخواه رو اضافه کنی..

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/Launcher3.png http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/Launcher2.png http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/Launcher1.png

برای اطلاعات بیشتر لطفا این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220782) رو ببین لطفا.. ار حجم مطالب وحشت نکن.. خیلی ساده است.

™EXITMOOD
25-05-2012, 21:15
خب من الان یکی 2 تا مشکل دارم.

اول اینکه متوجه نشدم چطوری استایل زون رو فعال میکنن

دوم اینکه وقتی وایفای روشن میشه یه گوشی میره به سایلنت و ......... توی استتوس بار ایکنی برای این حالات نداره.

اگر توصیه ها رو خونده باشی این مورد هست:

ـ در صورت انتخاب استایل زون حتما از statusbar + رام استفاده کنید، به دلیل ویرایش استوس بار در این استایل شما برخی از نشانه ها رو در استوس بار معمولی رام نخواهید داشت. مثل نشانه گر وای فای و یا دیتا کانکشن و ....

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/screen_20120523_1406.png

راهنمایی تنظیمات هم این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2906751&postcount=8) و این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2906758&postcount=9) هست

اگر استتوس بار معمولی رو می خوای، الان تنها راه اینه که رام رو دوباره نصب کنی و تیک گزینه ی ZUNE Style رو نزنی.. (لانچر هم از icm به apex تغییر می کنه)

من واقعا خواهش می کنم دوستان قبل از نصب حتما مروری داشته باشن رو توصیه ها....

mahdips3
25-05-2012, 22:34
وقتی هندزفری رو وصل می کنم اونو تشخیص نمیده.فکر کنم یکی از باگ های این ورژن باشه.چون تا دو روز پیش که از آندروید 2.3.7 استفاده می کردم هندزفری مشکلی نداشت.در مورد کانتکت ها هم این رام هیچ بخشی برای import/export نداره.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید

با تشکر

™EXITMOOD
25-05-2012, 22:48
وقتی هندزفری رو وصل می کنم اونو تشخیص نمیده.فکر کنم یکی از باگ های این ورژن باشه.چون تا دو روز پیش که از آندروید 2.3.7 استفاده می کردم هندزفری مشکلی نداشت...

این نقل قول یه صفحه قبل هست:

با سلام وعرض خسته نباشید خدمت ایلیا جان،من این ورژن دوم رو نصب کردم و دارم استفاده میکنم اول اینکه مشکل هدفون و dsp رو دیگه ندارم دستت درد نکنه ......

رام مشکلی از این بابت نداره... لطفا موارد دیگه رو چک کنید... در ضمن اگر استایل زون رو تیک زدید لطفا از استتوس بار پلاس رام استفاده کنید تا در نمایش نشانه گرها مشکلی نباشه.. (مثل نشاگر هندز فری)

.... در مورد کانتکت ها هم این رام هیچ بخشی برای import/export نداره.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید

با تشکر
در مورد کانتکت هم نمی دونم شما منظورتون دقیقا چه نوع import export ای هست.. چون هم امکان import از اکانت رو دارید و هم امکان import از sd . لطفا به people برید و دکمه سخت افزاری ستینگ (اونی که روش علامت ویندوز داره) رو بزنید تا منو باز بشه...

mahdips3
25-05-2012, 23:01
شرمنده .مشکل کانتکت ها حل شد.من قبلا یجور دیگه import می کردم. مشکل هندزفری هم حل شد.کلا از اول هم مشکلی نبوده.اشتباه از طرف بنده بود. بازهم شرمنده و ممنون از اینکه به این سرعت جواب دادید.

dr_nima007
25-05-2012, 23:58
به این میگن خبر خوب واقعا دستت طلا
من رام اولتم نصبیدم انصافا مشکلی توش ندیدم بجز نبود data2ext وپر شدن سریع حافظه
این باعث میشه بعداز 7-8 ماه بتونم ازتیفون دل بکنم..

™EXITMOOD
26-05-2012, 00:00
البته نیما جان برش داشتم :ag: یه لحظه پشیمون شدم چون واقعا عادت به تعریف از خود ندارم.. اما به هر شکل شما دیدی... فعلا رو مراحل تست هست تا مطمئن شم که همه چیز به خوبی پایداره.. حالا که شما اون پست رو دیدی پس فعلا این اسکرین شات رو می ذارم تا بعد... :bu:

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/screen_20120526_0037.png

dr_nima007
26-05-2012, 00:05
آره یه لحظه گیج شدم فکرکردم خواب دیدم :ag: بحرحال از چیزمهم خبر دارشدم

™EXITMOOD
26-05-2012, 00:13
آره برای خودم هم لذت بخشه به خصوص اینکه برای بار نخست رو رام های آندروید 4 داره این اتفاق می افته و احساس می کنم کم کم دارم از کارم به یه رضایتی می رسم...خواب که نبود اما خب راستش من با هیاهو و تبلیغ به این شکل زیاد سر خوشی ندارم، واسه همین نتونسم تحملش کنم و برش داشتم.. مشک آن است که ببوید نه انکه عطار بگوید.. والا! :ca: ولی واقعا فک نمی کردم کسی به این سرعت ببینه :ag:

mehrdad201
26-05-2012, 11:07
خب من رام رو نصب کردم. در کل میتونم بگم که نسبت به ورژن قبلی خیلی خیلی بهتر شده. دست ایلیای عزیز هم درد نکنه.

مصرف باتری خیلی بهتر شده نسبت به ورژن قبل.
رام روونتر هست.
فورس کلوز ها کمتر شده.
و خیلی خوبیهای دیگه که دوستان در جریان هستند.

اما یه سری معضلات هست که بد ندیدم به ایلیای عزیز بگم. البته گفتن اینها ارزش کار ایشون رو به هیچ وجه پایین نمیاره اما در ورژن بعدی اگه این مشکلات رفع بشه عالی میشه.

اول
این امکان DATA2SD هست. من تو ورژن قبلی با یه فایل 40ad2sdx-a2Recovery.zip که بدون وایپ از تو ریکاوری نصب کردم حافظه EXT3 رو با ظرفیت یک گیگ به سیستم شناسوندم.
البته همه چی درست بود اما یه سری نرم افزار ها از جمله نویتل کار نمیکرد. (الان تو این ورژن که من این کار رو نکردم و از همون LINK2SD استفاده کردم نویتل کار میکنه)
اگه بتونید این امکان رو ایجاد کنید عالی میشه.

دوم
استتوس بار هست. درسته شما فرمودید که میشه از استتوس بار + استفاده کرد. من از استایلش که شبیه وین فون هم بود خوشم اومد. اما این استتوس بار هم کاستی هایی داره. مثلا ایکن جی پی اس رو نشون نمیده. یا وقتی اس ام اس میاد توی استتوس بار + هیچ ایکنی نداریم.

سوم:
فونت فارسی. به نظر من بهتره یه اپشنی در رام باشه که کاربر بتونه یه فونت رو انتخاب کنه. به نظر من خوانا ترین فونت ، فونن یکان هست. یه مقدار هم سایز فونت ها رو بزرگتر کنید برای ماها که چشممون ضعیفه خوبه

چهارم:
این استایل زون رو که موقع نصب میشه انتخابش کرد. اگه تنظیماتش رو هم توی یه فایلی بکاپ بگیرید و بذارید تا کاربر به سرعت بتونه انتخابش کنه عالی میشه

فعلا این چهار نکته مهم به ذهنم رسید. مشکل دیگه ای دیدم (التبه از نظر خودم) حتما میگم.

تشکر از ایلیای عزیز بخاطر زحماتی که برای این رام خوب کشیدن

™EXITMOOD
26-05-2012, 13:19
خواهش می کنم مهرداد جان. در مورد مموری دیشب بلاخره برای نخستین بار روی رام های آندروید 4 این رام رو یه حالت data2sd در آوردم و البته اسکرین شاتش هم رو پست های صفحه ی قبل گذاشتم.. در مورد استتوس بار من پیش نهاد می دم در خود statusbar + استتوس بار رو به صورت کاملا شفاف در بیاری تا یه جورایی ترکیبی از آیکونها استفاده کنی.
مثل این که آیکون نویتل رو می تونی ببینی.. همچنین اس ام اس و باقی نوتیفیکیشن ها رو:

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/screen_20120523_1406.png

در مورد فونت، درسته حق با شماست، فونت یکان یا چیزی شبیه به اون با unicode مناسب در دست تهیه است تا جایگزین بشه و در مورد بک آپ استایل زون هنوز به نتیجه ی مطلوبی نرسیدم. در این مورد هر کدوم از دوستان می تونه ایده ای بده یا کمکی کنه استقبال می کنم.

mehrdad201
26-05-2012, 13:29
راستش من استتوس بار + رو ترانسپرنت کردم اما بعضی ایکن ها میفتن روی هم و اصلا جالب نمیشه.

حالا فعلا همینطوری سر میکنیم باهاش تا ببینیم نسخه بعدی چطوری میشه.

راستی چرا در استتوس بار عادی رام ایکن وایرلس نمیاد ؟!!! دلیل خاصی داره ؟

™EXITMOOD
26-05-2012, 14:14
مهرداد حان باید رو رام کنترل آیکونهای آنتن ، باتری و ساعت رو حذف کنی. رو آموزشها بود...
به هر شکل این مسیر رو برو :

settings > rom control

و اینها رو تنظیم کن:

general > transparency > full transparency

clock > clock style > no clock

battery > battery icon style > hide

signal > hide signal bars

لطفا این پست ها رو کامل بخون...

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2936608&postcount=52

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2906751&postcount=8

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2906758&postcount=9

راستی چرا در استتوس بار عادی رام ایکن وایرلس نمیاد ؟!!! دلیل خاصی داره ؟

پاسخ این مورد رو هم رو صفحه ی قبل داده بودم:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2936615&postcount=53

farshad_t_57
26-05-2012, 17:39
من این یکی دوروز داشتم کامنتهای شما ودوستان رو دنبال میکردم از همون ساعتهای اولیه رام رو دانلود کردم ولی راستش نصب نکردم چون با رام قبلی دارم کار میکنم وکلی تنظیمات روش انجام دادم این رام اگه واقعا با قبلی خیلی تفاوت داره نصب کنم؟

™EXITMOOD
26-05-2012, 17:54
بله فرشاد جان... تفاوتش زیاد هست. changelogs رو پست اول قرار داده شده می تونی بخونی :) مهمترین اش hwa هست و بسیاری از مسائل دیگه و البته رفع ایرادهای نسخه ی 1.. من اصولا عادت ندارم با تغییرات کم نسخه عوض کنم. حتما باید بهبودهای خاص و رفع ایرادهای اساسی باشه تا این کار رو انجام بدم. اما به هر شکل اگر هنوز نصب نکردی می خوای دست نگه دار به زودی نسخه ی جدید رو ارائه می دم که بزرگترین قابلیتش data2sd بودن هست که واقعا خیلی ازم انرژی گرفت تا به این شکلی که می خوام تهیه شه و در نوع خودش بین رامهای آندروید 4 بی نظیره...

راسی این رو چون فکر می کنم مهم بود برات عرض کنم در مورد جاوا تفاوتی با نسخه قبل نداره. فعلا آندروید 4 با برخی از مبدل های جاوا مشکل داره

CREATIVE
26-05-2012, 18:39
بله فرشاد جان... تفاوتش زیاد هست. Changelogs رو پست اول قرار داده شده می تونی بخونی :) مهمترین اش hwa هست و بسیاری از مسائل دیگه و البته رفع ایرادهای نسخه ی 1.. من اصولا عادت ندارم با تغییرات کم نسخه عوض کنم. حتما باید بهبودهای خاص و رفع ایرادهای اساسی باشه تا این کار رو انجام بدم. اما به هر شکل اگر هنوز نصب نکردی می خوای دست نگه دار به زودی نسخه ی جدید رو ارائه می دم که بزرگترین قابلیتش data2sd بودن هست که واقعا خیلی ازم انرژی گرفت تا به این شکلی که می خوام تهیه شه و در نوع خودش بین رامهای آندروید 4 بی نظیره...

راسی این رو چون فکر می کنم مهم بود برات عرض کنم در مورد جاوا تفاوتی با نسخه قبل نداره. فعلا آندروید 4 با برخی از مبدل های جاوا مشکل داره

دوست عزیزکارت حرف نداره اگه بشه این لانچری که در این رام استفاده میکنی از تنضیماتش بکاپ بگیری تا بقیه هم استفاده کنند عالی میشه با تشکرالبته یک ایراد کوچک وان اینه که من روی گوشی خودقران دارم ولی متاسفانه فایلهی صوتی قران روی موزیک پلیر هم پخش میشه که درامهای دیگه این مشکل نبوده با تشکر از صبر وحوصله شما

farshad_t_57
26-05-2012, 18:43
بهرحال نمیشه ازخیرتغییرات گذشت دارم نصب میکنم حداکثر بکاپها رو گرفتم تا حداقل تنظیمات رو بخوام انجام بدم
خیلی سریع نصب شد بزودی خبر میدم
بهرحال ممنونم اززحماتتون

amir5431
26-05-2012, 18:57
ضمن تشكر از شما به خاطر اين رام زيبا. به نظر ميرسده نسبت به رام هاي گذشته مه روي hd2 نصب كردم كمي سنگين تره. اگه اينطور نيس چه مشكلي ممكنه داشته باشه؟
ضمنا من gmail رو ندانسته بروز كردم با يه نسخه ديگه وديگه كار نميكنه و بسته ميشه. راهي براي بازگرداندن gmail خود شما هست؟ متشكرم

farshad_t_57
26-05-2012, 19:40
خیلی نرم و رووون نصب شد فورا به جی پی آرس اس وصل شد وهمه چیز رو به راحتی با بکاپ های کنتکتهام اس ام اس هام وخیلی چیزهای دیگه برگردوندم
وای فای کارمیکنه بدون هیچ اشکالی
وی پی ان رو فردا خبرش رو میدم
درکل خیلی راحتتر از رام اولی نصب واجرا شد
ممنونم ایلیا جان
حالا میگم واقعآنصبش می ارزید
فقط ایلیا جان شاید فونتش رو بخوام تغییر بدم به نظر من یه کم خوانا نیست

™EXITMOOD
26-05-2012, 20:04
دوست عزیزکارت حرف نداره اگه بشه این لانچری که در این رام استفاده میکنی از تنضیماتش بکاپ بگیری تا بقیه هم استفاده کنند عالی میشه با تشکر.....

خواهش می کنم عباس جان... رام دو تا لانچر داره که یکیش apex هست و کاملا مث لانچر دیفالت ICS هست و مورد دوم هم لانچر ICM ZUNE هست که در واقع ادیت شده ی لانچر ADW هست چون مطلع هستی احتمالا که این لانچر مدت هاس بروز نشده و نواقصی داشت که رفع شده تا بهینه ترین حالت رو برای رام داشته باشه. حالا من متوجه نشدم شما بک آپ کدوم رو می خوای. ااگر منظور استایل رون هست دارم سعی می کنم بک آپ بی نقصی ازش تهیه کنم اگر موفق بشم حتما در رام قرار می دم.

.....البته یک ایراد کوچک وان اینه که من روی گوشی خودقران دارم ولی متاسفانه فایلهی صوتی قران روی موزیک پلیر هم پخش میشه که درامهای دیگه این مشکل نبوده با تشکر از صبر وحوصله شما

این رو متاسفانه اصلا متوجه نشدم... احتمالا منظور شما پخش نمی شه هست اگر اشتباه نکنم.. چه فرمتی هست این فایل ها؟ دو تا موزیک پلیر رو رام هست.. هیچ کدوم اجرا نکردن؟

™EXITMOOD
26-05-2012, 20:10
ضمن تشكر از شما به خاطر اين رام زيبا. به نظر ميرسده نسبت به رام هاي گذشته مه روي hd2 نصب كردم كمي سنگين تره. اگه اينطور نيس چه مشكلي ممكنه داشته باشه؟
ضمنا من gmail رو ندانسته بروز كردم با يه نسخه ديگه وديگه كار نميكنه و بسته ميشه. راهي براي بازگرداندن gmail خود شما هست؟ متشكرم

امیر جان با هر رامی مقابیسه کنی به نظرم نمی میاد سنگین باشه، دوستان دیگه ای هم که نصب کردن تا حال این نظر رو نداشتند.. فقط همیشه توصیه کردم تنها رو استایل زون کمی باید مدارا بشه بعد از ریست ها تا ویجت ها لود بشن. در ضمن اگر شما خیلی حساس هستی، پیشنهاد می دم رام رو به صورت کلین نصب کنی و حداقل تیک ها رو در هنگام انتخاب نرم افزارها بزنی و البته استایل زون رو هم تیک نزنی،
در مورد جی میل هم می تونی رام رو دوباره آپگرید کنی تا نسخهی قیل برگرده...

راسی اگر از لانچر zune داری استفاده می کنی حتما تنظمیات رو طبق آموزش از ستینگ لانچر فراخوانی کن...

™EXITMOOD
26-05-2012, 20:15
خیلی نرم و رووون نصب شد فورا به جی پی آرس اس وصل شد وهمه چیز رو به راحتی با بکاپ های کنتکتهام اس ام اس هام وخیلی چیزهای دیگه برگردوندم
وای فای کارمیکنه بدون هیچ اشکالی
وی پی ان رو فردا خبرش رو میدم
درکل خیلی راحتتر از رام اولی نصب واجرا شد
ممنونم ایلیا جان
حالا میگم واقعآنصبش می ارزید
فقط ایلیا جان شاید فونتش رو بخوام تغییر بدم به نظر من یه کم خوانا نیست

خواهش می کنم فرشاد جان..
در مورد فونت رو نسخه ی بعد فونت یکان جایگزین می شه تا این مسئله واسه همیشه رفع شه...

به نظرم الان فعلا گزینه ی large text رو از منوی accessibility فعال کن... احتمالا بهتر بشه.. به هر حال اگر می خوای فونت فارسی رو تغییر بدی دقت کن حتما با unicode های مناسب باشن چون ممکنه دستکم اپرا رو از دست بدی

mehrdad201
26-05-2012, 20:18
ایلیای عزیز

ممنون بخاطر راهنماییت و پیغام خصوصیت برای مساله استتوس بار

راه حل پیشنهادی شما رو انجام دادم. اوضاع بهتر شد اما کماکان مشکل یه جاهایی هست.

مثلا ایکن جی پی اس دقیقا میفته زیر ایکن سیگنال بار استتوس بار +

کاریش هم نمیشه کرد.

به نظر من یا همون استتوس بار قدیمی رو باید یه طوری مشکلش رو حل کنی
یا اگه قراره از استتوس بار جدیدی استفاده بشه باید همه موارد رو پوشش بده.

اینطوری که نصف از این باشه و نصف از اون به نظر من راه خیلی مناسبی نیست.
شما که رامی به این خوبی کوک کردی به نظر من حیفه که این مشکل استتوس بارش حل نشه :)

™EXITMOOD
26-05-2012, 20:55
خواهش می کنم مهرداد جان... البته که حق با شماس.. رو این مورد هم کار می کنم. اما به طور مشخص در مورد آیکون gps نویتل (نه GPS رام) شما یک بار بعد از تنظیمات استتوس بار دستگاه رو ریبوت کن مشکل رفع می شه :)

CREATIVE
26-05-2012, 21:25
[QUOاین رو متاسفانه اصلا متوجه نشدم... احتمالا منظور شما پخش نمی شه هست اگر اشتباه نکنم.. چه فرمتی هست این فایل ها؟ دو تا موزیک پلیر رو رام هست.. هیچ کدوم اجرا نکردن؟[/QUOTE]

ام پی تری که در پوشه(com.quran.labs.androidquran)قراردا ه ومشکل اینکه این فایلهای قرانی که بسیار زیاد هستند از موزیک پلیر پخش میشند که نباید اینطور باشه وفقط نرم افرار مخصوص خودش باید پخش کنه باتشکر ازحمتهای که می که میکشید منتظر ورژن بدی هستیم با تشکر

:.: RA$H!D-K-N :.:
26-05-2012, 22:54
با سلام خدمت ایلیا جان و دوستان ...

میخوام همینجا از ایلیا جان بابت این رام که به جرعت میتونم بگم یکی از زیباترین و پر محتوا ترین رامهایی که در لحظات آخر عمر گوشیم استفاده کرده بودم تشکر کنم ... بنده حدود دوساعت این رام رو روی گوشیم نصب داشتم که بعد از اون بخاطر مشکلی که این اواخر گوشیم دچارش شده بود به کلی از کار افتاد و به خاطره ها پیوست ... ولی توی همین دوساعت خیلی از چیزها رو تست کردم که بجز یکی دومورد جزئی بقیه موارد بسیار عالی و خوب کار می کردند ... از وایرلس گرفته تا دوربین و همچنین سرعت بسیار بالای رام هنگام راه اندازی مجدد و بالا اومدن اون بطوری که در اولین بوت چیزی حدود 3 تا 4 دقیقه رام بصورت کامل راه اندازی و آماده کار میشد و در بوت های بعدی زیر یک دقیقه طول می کشید تا گوشی راه اندازی شود ... اما مشکلات جزئی مربوط به نصب نرم افزار بود که بعضی مواقع موجب هات ریبوت شدن گوشی می شد که دیگه مجال اینو پیدا نکردم دنبال مشکل احتمالی بگردم ....

شاید این پست آخرین پست بنده بعنوان کاربر این گوشی باشه ... ولی تا اونجایی که بتونم سعی میکنم تجربیات اندکی که تا این لحظه با این گوشی کسب کرده ام رو به دوستانی که نیاز به کمک دارند ارائه دهم .....:ax:

بدرود

™EXITMOOD
26-05-2012, 23:39
[quoاین رو متاسفانه اصلا متوجه نشدم... احتمالا منظور شما پخش نمی شه هست اگر اشتباه نکنم.. چه فرمتی هست این فایل ها؟ دو تا موزیک پلیر رو رام هست.. هیچ کدوم اجرا نکردن؟

والا ایده ای ندارم عباس جان در این مورد... به جز اینکه آندروید 4 از سیستم یک پارچه ی اطلاعات بهره می بره شما حتی رو گالری هم بری می بینی که تمام تصاویر حتی آیکون ها رو ممکنه نشون بده.. در مورد سایر فایل های مالتی مدیا هم همینطور هست، احتمالا دلیل این موضوع هم همینه... به هر شکل فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه...

™EXITMOOD
26-05-2012, 23:44
با سلام خدمت ایلیا جان و دوستان ...

میخوام همینجا از ایلیا جان بابت این رام که به جرعت میتونم بگم یکی از زیباترین و پر محتوا ترین رامهایی که در لحظات آخر عمر گوشیم استفاده کرده بودم تشکر کنم ... بنده حدود دوساعت این رام رو روی گوشیم نصب داشتم که بعد از اون بخاطر مشکلی که این اواخر گوشیم دچارش شده بود به کلی از کار افتاد و به خاطره ها پیوست ... ولی توی همین دوساعت خیلی از چیزها رو تست کردم که بجز یکی دومورد جزئی بقیه موارد بسیار عالی و خوب کار می کردند ... از وایرلس گرفته تا دوربین و همچنین سرعت بسیار بالای رام هنگام راه اندازی مجدد و بالا اومدن اون بطوری که در اولین بوت چیزی حدود 3 تا 4 دقیقه رام بصورت کامل راه اندازی و آماده کار میشد و در بوت های بعدی زیر یک دقیقه طول می کشید تا گوشی راه اندازی شود ... اما مشکلات جزئی مربوط به نصب نرم افزار بود که بعضی مواقع موجب هات ریبوت شدن گوشی می شد که دیگه مجال اینو پیدا نکردم دنبال مشکل احتمالی بگردم ....

شاید این پست آخرین پست بنده بعنوان کاربر این گوشی باشه ... ولی تا اونجایی که بتونم سعی میکنم تجربیات اندکی که تا این لحظه با این گوشی کسب کرده ام رو به دوستانی که نیاز به کمک دارند ارائه دهم .....:ax:

بدرود

رشید جان شما یکی از بهترین دوستان من روی این انجمن هستی که واقعا زحماتت غیر قابل چشم پوشی هست.. من از لطفت ممنونم... در مورد گوشی واقعا متاسفم.. اون روزی که امضات رو دیدم در مورد نفس های آخرش واقعا احساست رو درک کردم... امیدوارم بتونی یه کاریش بکنی اما اگر هیچ راهی نبود به نظر من یادگاری بهزار یه جایی باقی بمونه چون برای خود من این گوشی تبدیل به یه اسطوره شده...
عمیقا برات آرزوی موفقیت می کنم. حالا گوشیت به خواب رفته اما خودت و تجربیاتت هنوز برای بچه ها می تونه مفید و کار راه انداز باشه... و در نهایت دوباره بابت تمام زحماتت و لطفی که به من داشتی و داری صمیمانه تشکر می کنم

spot-light
27-05-2012, 00:28
آقا رام خیلی خوبیه دستت درد نکنه
فقط نمیدونم چرا وقتی رو حالت ویبره میذارم, موقعی که اس ام اس میاد, ویبره نمیزنه :dy:

mikolanj
27-05-2012, 01:07
آقا رام خیلی خوبیه دستت درد نکنه
فقط نمیدونم چرا وقتی رو حالت ویبره میذارم, موقعی که اس ام اس میاد, ویبره نمیزنه :dy:

دوست عزیز شما از داخل خود messaging از دکمه ی پایین سمت راست وارد setting شو و در قسمت notification حالت vibrate رو به حالت always یا only when silent تغییر بده.

farshad_t_57
27-05-2012, 07:45
vpnوwifiرو امروز امتحان کردم بدون هیچ مشکلی راه افتاد وکار میکنه
بازهم ممنون ایلیا جان خیلی رام روونتر از ورژن قبلیه

hacker3000
27-05-2012, 18:06
ایلیا جان من یه مدت نبودم ... برگشتم دیدم ورژن 2 رو اومد !!! مبارکه !!!

من نصبش کردم همون اول کار یه موردی برام پیش اومد !!! چی کار کنم تم گوشی بشه مثل این :

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/004.png

توی setting قسمت themes رفتم ولی ارور میده : Unfortunately, Setting has Stopped

rezasep
27-05-2012, 18:35
با سلام ایلیا جان من ازهیچ پچ یا اسکریپتی استفاده نکردم چون اصلا اهلش نیستم ،ولی کلا دوباره مموری رو پارتیشن بندی کردم واینبار مقدار ext 4 رو 1024 گرفتم و رام رو دباره نصب کردم بعد از اون هم تاحالا اصلا به مشکلی بر نخوردم و خیلی خوب و روون داره کار میکنه دستت درد نکنه و خسته نباشی.

™EXITMOOD
27-05-2012, 20:08
ایلیا جان من یه مدت نبودم ... برگشتم دیدم ورژن 2 رو اومد !!! مبارکه !!!

من نصبش کردم همون اول کار یه موردی برام پیش اومد !!! چی کار کنم تم گوشی بشه مثل این :

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/004.png

توی setting قسمت themes رفتم ولی ارور میده : Unfortunately, Setting has Stopped

سلام محسن جان.. شما باید در هنگم نصب تیک icm zune style رو می زدی..
توصیه ها رو لطفا بخون در این مورد که مشکلی نداشته باشی.
در مورد اون ارور تم هم رو نسخه ی بدی رفعش کردم احتمالا تا فردا نسخه ی جدید آپ می شه که در نوع خودش منحصر به فرده.. حالا می فهمید چرا... :)

hacker3000
27-05-2012, 21:34
WoOooW به همین سرعت ورژن بعدی رو حاظر کردی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
ایلیا جان آخرشی والا !!!

دستت درد نکنه ! پس تا فردا صبر میکنم که ورژن جدید رو نصب کنم ... بازم مرسی !!!

musicloveline
27-05-2012, 21:34
در مورد اون ارور تم هم رو نسخه ی بدی رفعش کردم احتمالا تا فردا نسخه ی جدید آپ می شه که در نوع خودش منحصر به فرده.. حالا می فهمید چرا... :)

ایلیا جان هی ما میام رو رام کلی برنامه نصب میکنیم و حال میکنیم با رام باز اپ میدی:ca:
اقا دمت گرم بازم بابت تمام زحماتت...منتظریم
یا حق
در ضمن ایلیا جان من یه مشکلی که دارم اینه که گوشی وقتی شارژش کمه شب که میزنم تو شارژ صب که پا میشم گوشی هنگ کرده...حتی از شارژ هم در میارم ال ای دی سبز رنگ هم نمیره
مشکل از چی میتونه باشه؟

hooman_1515
27-05-2012, 23:09
سلام خدمت ایلیا جان عزیز
من یه دو سه تا رام اندروید 4 نصب کردم ولی سرعتی که انتظار داشتم رو نداشتن و برگشتم به رام خودم
رام شما چجوریه
سرعتش کمتر از رامهای تایفون هستش یا به همون اندازس
به نظر من یه رام در مرحله اول باید سرعتش خوب باشه
مصرف باطریش چجوریه
دست شما درد نکنه با زحمتاتون ماهارو شرمنده میکنید
ممنون

mehrdad201
28-05-2012, 00:24

سلام به ایلیای عزیز

خسته نباشی استاد :)

نسخه 3 رو داری ردیف میکنی ؟ دمت گرم :)

راستی data2sd رو در نسخه بعدی حتما در نظر بگیر.

دمت گرم

در ضمن به نظر من یه نسخه از برنامه air droid هم بذار رو رام. هر کی خواست نصب کنه.

برنامه بدرد بخوری هست.

farshad_t_57
28-05-2012, 06:40
[QUOTE=musicloveline;2942491]ایلیا جان هی ما میام رو رام کلی برنامه نصب میکنیم و حال میکنیم با رام باز اپ میدی:ca:
اقا دمت گرم بازم بابت تمام زحماتت...منتظریم
یا حق

دوست عزیز با نرم افزار واندرشیر موبایل گو که رو سیستم کامپیوتر نصب میشه از تمام اطلاعات نرم افزارها دفتر تلفن مسیجهات بکاپ بگیر بعد به راحتی برشون گردون رو رام جدید هیچ مشکلی پیش نمیاد وخیلی سریع وراحت هست

imanmaleki61
28-05-2012, 07:48
سلاو خدمت دوستان
میشه مراحل نصب این رام رو با توضیحات کامل برام بزارین من تا حالا از این رام نصب نکردم الان رام SENSATION XL ROM AIO V 3.0 رو دارم.
با تشکر از دوستان گل:mobilestan::mobilestan::mobilestan:

amir5431
28-05-2012, 09:52
ايلياي عزيز سلام و خسته نباشي
اگرچه شخصا هنوز فكر ميكنم اين رام سرعتش از رام هاي ورژن 2 براي leo به خصوص وقتي برنامه ها يه مقدار زياد ميشه يا بخواي از لانچر go استفاده كني، پايين تره و من موقتا به 2.3.7 ginger bread برگشتم ولي بازم مثل همه دوستان منتظرم تا نسخه جديد كه از اين رام ميزاري رو تجربه كنيم. من به نوبه خودم تشكر ميكنم. به خصوص كه در اندرويد4 مشكل واي فاي و gprs حل شده بود. منتظريم و بازم ممنون

hacker3000
28-05-2012, 09:59
سلاو خدمت دوستان
میشه مراحل نصب این رام رو با توضیحات کامل برام بزارین من تا حالا از این رام نصب نکردم الان رام SENSATION XL ROM AIO V 3.0 رو دارم.
با تشکر از دوستان گل:mobilestan::mobilestan::mobilestan:

دوست من این رام هم مثل بقیه رام ها نصب میشه و هیچ فرقی نداره ...
بازم خود ایلیا جان زحمت کشیده و تمام توضیحات رو تو پست 1 و 2 و 3 همین تاپیک گفته !!!

فقط یه پارتیشن بندی میکنی بعد از ریکاوری فایل زیپ رو نصب میکنی ( البته بعد از انجام همه ی wipe ها )

بازم اگه مشکل داشتی به این تاپیک سر بزن >>
تاپیک جامع و گویای آموزش نصب آندروید نند بر روی هیولای وفادار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207681)

mehrdad201
28-05-2012, 10:34
راستی یه مشکل دیگه که من در ورژن 2 دیدم اینه که وقتی گوشی رو میزنیم به شارژ ، وقتی درصد باتری میرسه به بالای 90 درصد led گوشی سبز میشه. در حالیکه led باید دقیقا زمانی سبز بشه که شارژ میشه 100%

ایلیا جان این مساله رو هم حتما بررسی کن.

farshad_t_57
28-05-2012, 12:59
دوست عزیزم من بیصبرانه منتظر ورژن جدید رام با قابلیت data2sdهستم لطفا حواستون به فونتش هم باشه

ممنونم

imanmaleki61
28-05-2012, 20:08
Ice Cream Monster ZUNE Style[/COLOR][/URL][/COLOR][/SIZE][/B]

http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/people.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/media.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/photos.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/travel.png
http://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/main.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/social.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/web.pnghttp://exitmood.persiangig.com/Mobile/ICM/tools.png

سلام ایلیا جان
من رام نصب کردم با ریکاوری 150 و کش 5 رام نصب شد.
الان چه جوری میتونم گوشیم رو این شکلی کنم فقط من زیاد باهاش گوشی کار نکردم اگه میشه کامل توضیح بدی ممنون میشم.:please::bs:

musicloveline
28-05-2012, 20:14
دوست عزیز برای استایل zune به اینجا سر یزنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=220782
یا حق

HMNZI
28-05-2012, 20:26
سلام خدمت ایلیا جان عزیز
من یه دو سه تا رام اندروید 4 نصب کردم ولی سرعتی که انتظار داشتم رو نداشتن و برگشتم به رام خودم
رام شما چجوریه
مصرف باطریش چجوریه
ممنون

Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk

Tadbir1
28-05-2012, 21:13
سلام .
استاد ایلیا خدا قوت ، Current Widget رو نصب کردم اما فقط پیغام Error رو میده . تو رامهای دیگه این مشکل رو نداشتم . شما این ویگت رو روی رام خودتون تست کردین ؟

یه مشکل دیگه اینکه گاهی اوقات میخوام کاری انجام بدم ( SMS بزنم یا بخونم ، تماس بگیرم ) گوشی تقریبا به حالت ری استارت میره ( اون دموی چهار تا خط و عبارت ICE CREAM MONSTER آبی رنگ ظاهر میشه ).

مراحل نصب این رام خیلی زیبا و سریعه . واقعا دست مریزاد.

™EXITMOOD
29-05-2012, 10:19
سلام خدمت ایلیا جان عزیز
رام شما چجوریه
مصرف باطریش چجوریه
ممنون

sent from my htc sensation xl with beats audio x315e using tapatalk

سلام..
در مورد سرعت رام شما حالتهای مختلفی رو می تونی در نصب داشته باشی.. اگر خیلی رو این موضوع حساسیت دارید می تونید رام رو به صورت کلین نصب کنی.. اگر از استایل زون استفاده می کنید حتما توصیه ها رو بخونید لطفا و اینکه تنظمات لانچر رو هم فراخوانی کنید.
در مورد مصرف باتری هم رام کم مصرفی هست. به هر شکل من ترجیح می دم دوستان دیگه ای که نصب کردن تجربیاتشون رو بگن احتملا کمک بهتری هست برای پاسخ به پرسش شما...

™EXITMOOD
29-05-2012, 10:22
سلام .
استاد ایلیا خدا قوت ، current widget رو نصب کردم اما فقط پیغام error رو میده . تو رامهای دیگه این مشکل رو نداشتم . شما این ویگت رو روی رام خودتون تست کردین ؟

یه مشکل دیگه اینکه گاهی اوقات میخوام کاری انجام بدم ( sms بزنم یا بخونم ، تماس بگیرم ) گوشی تقریبا به حالت ری استارت میره ( اون دموی چهار تا خط و عبارت ice cream monster آبی رنگ ظاهر میشه ).

مراحل نصب این رام خیلی زیبا و سریعه . واقعا دست مریزاد.

سلام
ممنونم...

رو کدوم لانچر ارور می ده؟ و اینکه رو رام های دیگه منظور رام های آندروید 4 دیگه هست؟
در مورد دوم درسته این مشکل رو خودم یک بار دیدم.. البته همون یک بار بود اما به هرشکل سعی کردم بفهمم از کجاس تا رفعش کنم.

mehrdad201
29-05-2012, 10:50
ایلیا جان

نسخه 3 رامت به کجا رسید ؟!؟ هنوز برای ریلیز اماده نشده ؟

amir5431
29-05-2012, 11:31
ایلیا جان

نسخه 3 رامت به کجا رسید ؟!؟ هنوز برای ریلیز اماده نشده ؟

اين آقا ايليا اگه ميدونست كارش اونقدر ارزش داره كه بعضي ها مثل من ميان و هر چند ساعت يه بار صفحه رو referesh مي كنن ببينن كي نسحه جديدو ميزاره حتما از اينكه كارش براي ديگران مهمه خوشحال ميشد. روزگار خوش:lol::ay:

™EXITMOOD
29-05-2012, 14:42
به دلیل مسافرت خیلی گرفتار بودم این یکی دو روز.. کمی کار داره، سعی ام رو می کنم امشب ارئه اش کنم.....

Tadbir1
29-05-2012, 21:49
سلام
ممنونم...

رو کدوم لانچر ارور می ده؟ و اینکه رو رام های دیگه منظور رام های آندروید 4 دیگه هست؟
در مورد دوم درسته این مشکل رو خودم یک بار دیدم.. البته همون یک بار بود اما به هرشکل سعی کردم بفهمم از کجاس تا رفعش کنم.

لانچر icm ، خیر منظورم از رامهای دیگه ، بصورت کلی بود . مثلا رام قبلی که داشتم tbd بود.
با این حساب باید منتظر ورژن جدید باشیم.
منتظریم.
موفق باشید.

ضمنا ، میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید ؟

در صورت انتخاب استایل زون حتما از statusbar + استفاده کنید، به دلیل ویرایش استوس بار در این استایل شما برخی از نشانه ها رو در استوس بار معمولی رام نخواهید داشت. مثل نشانه گر وای فای و یا دیتا کانکشن.
مسیری که باید +statusbar رو انتخاب کنم ، کجاست ؟

imanmaleki61
29-05-2012, 22:16
سلام به دوستان من با یه مشکل مواجه شدم . بعد از نصب رام هیچ wether رو انیمیشن هاشو نمیاره be wether هم انیمیشن هاش کار نمیکنه.
لطفا کمک کنین
من چه جوری بفهمم که رام کامل و بدون عیب و نقص بصب شده؟؟؟

™EXITMOOD
29-05-2012, 23:29
لانچر icm ، خیر منظورم از رامهای دیگه ، بصورت کلی بود . مثلا رام قبلی که داشتم tbd بود.
با این حساب باید منتظر ورژن جدید باشیم.
منتظریم.
موفق باشید.

ضمنا ، میشه در این مورد راهنمایی بفرمایید ؟

مسیری که باید +statusbar رو انتخاب کنم ، کجاست ؟

نمی دونم ممکن هست کلا این ویجت با آندروید 4 سازگار نباشه.. حالا اگه فرصت داشتم چکش می کنم. در مورد استتوس بار هم اگر این استایل رو تیک زده باشی می تونی این برنامه رو در اپ دراور رام پیدا کنی.. (منوی برنامه ها) آموزش کار باهاش هم رو تاپیک zune style هست.

™EXITMOOD
29-05-2012, 23:30
سلام به دوستان من با یه مشکل مواجه شدم . بعد از نصب رام هیچ wether رو انیمیشن هاشو نمیاره be wether هم انیمیشن هاش کار نمیکنه.
لطفا کمک کنین
من چه جوری بفهمم که رام کامل و بدون عیب و نقص بصب شده؟؟؟

دوست من اگر توصیه ها رو خونده باشی گفته شده رو این نسخه ویدئوی آب هوا کار نمی کنه.

LOTOOS200660
30-05-2012, 00:11
سلام ایلیا جان خوبی من ازاول معرفی رام نسخه 1دارم همه پست هارومیخونم منتظرم نسخه 3روارایه کنی نصب کنم خیلی مشتاقم ممنون بخاطرهمه زحمتات امیدوارم موفق باشی یاعلی

mehrdad201
30-05-2012, 00:58
فقط اگه بتونید اون مشکل ایکن های وایرلس رو در استتوس بار عادی حل کنید خیلی عالی میشه ایلیای عزیز

™EXITMOOD
30-05-2012, 02:43
دوستان عزیزم... تغییرات سیستمی رو نسخه ی بعد تقریبا زیاد هست و برخی از اونها برای بار نخست دارن رو اندروید 4 برای hd2 ارئه می شن که ترجیح می دم بعدا در موردش حرف بزنم.. به هر شکل اگر بتونم امشب ارائه می دم این نسخه رو، . اگر موفق نشدم لطفا تا فردا صبور باشید.. من سخت مشغولم.. (الان ساعت 3:43 ) :)

با سپاس از لطف همتون...

™EXITMOOD
30-05-2012, 02:44
فقط اگه بتونید اون مشکل ایکن های وایرلس رو در استتوس بار عادی حل کنید خیلی عالی میشه ایلیای عزیز

مهرداد جان رو نسخه ی جدید من برای استتوس بار گزینه ی مجزایی رو در نظر گرفتم که قبل از نصب به گونه ی واضح تری امکان انتخاب فراهم باشه برای این مورد.

farshad_t_57
30-05-2012, 06:36
دوست من اگر توصیه ها رو خونده باشی گفته شده رو این نسخه ویدئوی آب هوا کار نمی کنه.

استاد عزیز ایلیا جان پیشنهاد میکنم این نرم افزار رو تونسخه بعد آپ کنی

نسخه انیمیشن آب وهوا که خیلی زیبا هم هست روی این رام به خوبی کار میکنه من دارمش نرم افزار animate weather رو از بازار دانلود کنیدوحالشو ببرید این هم عکسش که همین الان از آب وهوای اصفهان آپدیت کردم ومیگذارم

hamed_1997
30-05-2012, 09:02
دوست عزیز ایلیا من نصب کردم هم چیز ok هستش ولی وقتی تماس میگیرم صدای من میره ولی صدا نمی یاد مشکل از کجاست

mehrdad201
30-05-2012, 10:58
مهرداد جان رو نسخه ی جدید من برای استتوس بار گزینه ی مجزایی رو در نظر گرفتم که قبل از نصب به گونه ی واضح تری امکان انتخاب فراهم باشه برای این مورد.

ایلیا جان
ضمن تشکر از زحمات فراوان شما

منظور بنده این بود که یه استتوس بار باشه که کامل باشه.
چه استتوس بار ساده چه استتوس بار +

دیگه نیاز به رو هم انداختن و اون تنظیمات و کلک هایی که شما گفته بودید نباشه.

ghav
30-05-2012, 12:26
سلام.من نمیتونم از والپیپر زنده استفاده کنم چرا؟میشه در نسخه بعدی از نرم افزار روکت دیال برای شماره گیری استفاده کنی یا ترتیبی بدین تا حرف اول شماره تلفن ها بصورت فارسی در کنار دفترچه تلفن داشته باشیم .ممنون

farshad_t_57
30-05-2012, 19:58
مثل اینکه دیشب تادیروقت رو رام نسخه جدید کار میکردی آخه امروز خبری ازت نیست امیدوارم هر جا هستی خوش باشی منتظر رام جدید هستیم

farshad_t_57
31-05-2012, 06:18
مشکل با GO SMS Pro
ضمن تشکر دوستان قسمت تایمر نرم افزار کار نمیکنه وقتی میرم تو تنظیم تاریخ وساعت ارسال هیچ عددی رو قبول نمیکنه کسی هست راهنمایی کنه اگه کسی رو این رام گو اس ام اس پرو گذاشته لطفا چک کنه وراهنمایی کنید
ممنونم
دوستان میگن تو رامهای دیگه مشکلی ندارن میشه لطفا چک کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2951790&posted=1#post2951790

*SNOOP DOGG*
31-05-2012, 06:45
دوستان یکی از مشکلات دیگه این رام این است که شارژ زیاد مصرف داره
یعنی باندازه یک رام سنس دار
نظرتون چیه

amir5431
31-05-2012, 09:30
دوستان عزیزم... تغییرات سیستمی رو نسخه ی بعد تقریبا زیاد هست و برخی از اونها برای بار نخست دارن رو اندروید 4 برای hd2 ارئه می شن که ترجیح می دم بعدا در موردش حرف بزنم.. به هر شکل اگر بتونم امشب ارائه می دم این نسخه رو، . اگر موفق نشدم لطفا تا فردا صبور باشید.. من سخت مشغولم.. (الان ساعت 3:43 ) :)

با سپاس از لطف همتون...

اون شب زنده داري طولاني، اين خواب طولاني رو هم داره ايلياي عزيز. اينكه نسخه جديد آپ نشه زياد مهم نيست اما اينكه سلامت باشي و براي جامعه و دوستان مفيد باشي اما خيلي مهمه. پايدار باشي. منم منتظر نسخه جديدم تا دوباره امتحانش كنم و اين پير سرفراز يعني هيولاي كمرباريك رو دوباره بزارم زير بار نسخه 4 اندريود.:lol:

kaivanika1
31-05-2012, 10:51
دوستان من الان رام 2.3.7 tayphoon v3.7.7. رو دارم روی این مدل دارم
که رام بسیار خوبیه
منتها مشکلی که با سیم کارتهای اعتباری داره اینه که شارژ وارد گوشی نمیشه
الان این رام این مشکل رو نداره ؟

بعدش اگه میشه پییشنیاز نصب این رام چیه ؟
رادیو ؟
hspl ؟

میشه روش نصب رو تویح بدید ؟
( من تا حالا فقط با روش mgldr کار کردم )

hacker3000
31-05-2012, 13:05
دوستان یکی از مشکلات دیگه این رام این است که شارژ زیاد مصرف داره
یعنی باندازه یک رام سنس دار
نظرتون چیه

درسته یکم مصرفش بالاس ... من با اینکه نور صفحه روی کم ترین حالت میزارم ... باز به 24 نمیکشه که شارژ میخواد !

البته wipe battery هم انجام دادم ... با این حال فکر میکنم این همه خوبی رام شارژ رو پوشش میده , و میشه ازش صرف نظر کرد !!!

mikolanj
31-05-2012, 14:52
درسته یکم مصرفش بالاس ... من با اینکه نور صفحه روی کم ترین حالت میزارم ... باز به 24 نمیکشه که شارژ میخواد !

البته wipe battery هم انجام دادم ... با این حال فکر میکنم این همه خوبی رام شارژ رو پوشش میده , و میشه ازش صرف نظر کرد !!!

تایید میشه مصرف باتری زیاده و تقریبا به یک روز یا با کار مداوم نصف روز احتیاج به شارِژ پیدا می کنم.

ولی هنوز به نظر من بهترین رام آندروید 4 واسه hd2 همینه...

اگر این مشکل تو رام جدید برطرف شه دیگه هیچ حرفی توش نیست.

در ضمن دو تا پیشنهاد واسه ایلیای عزیز
1. اینکه اگه یه جوری سرعت افکت حرکت صفحات اصلی بیشتر شه بهتره چون وقتی بین صفحات یکسره در حال کار کردن باشی این حرکت الاستیکه افکت بین صفحات اذیت کننده و وقت گیر میشه...

2. فونت ساعت در لاک اسکرین خیلی نازک به نظر میاد که با توجه به رنگ سفیدش حتی در زمینه های تیره هم به طور واضح قابل رویت نیست... (میدونم رنگش قابل تغییر هست ولی به نظرم فونت ساعت اصلی خود ics با توجه به رنگ سفیدش خواناتر و شاید تا حدودی زیباتر باشه)

اینا در حد پیشنهاد بود نه مشکل:ad: چون به نظرم رامت برای استفاده ی دائم کاملا مناسبه ایلیا جان... مرسی

abbas06
01-06-2012, 07:22
سلام داداش ایلیا
بیا نسخه ۳ رو بزار که مُردیم از تو کَفی :cm::lol::bp:
خسته هم نباشی و دستت درد نکنه ؛ ممنون بخاطر زحمت هایی که میکشی :loveit::as:

reza1391
01-06-2012, 13:04
دوستان من الان رام 2.3.7 tayphoon v3.7.7. رو دارم روی این مدل دارم
که رام بسیار خوبیه
منتها مشکلی که با سیم کارتهای اعتباری داره اینه که شارژ وارد گوشی نمیشه
الان این رام این مشکل رو نداره ؟

بعدش اگه میشه پییشنیاز نصب این رام چیه ؟
رادیو ؟
hspl ؟

میشه روش نصب رو تویح بدید ؟
( من تا حالا فقط با روش mgldr کار کردم )

سلام,فکر کنم اگه زبون گوشيتو عوض کني مشکل شارژ وارد کردنت حل بشه,شايد

minamir
01-06-2012, 13:39
سلام به دوستان گلم و اساتید بزرگ انجمن موبایلستان
خواهش می کنم به دادم برسید و یک نرم افزار برای رکورد voice بهم معرفی کنید که رو این رام هم جواب بده من هرچی میریزم مشکل داره و وقتی صفحه خاموش می شه اونم قطع میشه
ایلیا جان توروخدا اینبار بزحمت یک فکری هم برای این موضوع بکن دوست خوبم چون خیلی حیاتی هستش خدایش. البته ببخشید انقدر پور هستم ها.
این رام فوق العاده بوده برای من و فقط باید از ایلیا جان تشکر فراوان کرد.
تشکر می کنم پیشاپیش بابت راهنمایی عالیتون.

electra2
01-06-2012, 20:09
سلام
اقا از بابت رام خیلی ممنون خیلی عالی هستش
ورژن 3 رام رو کی می زاری تو سایت واقعا خیلی مشتاقم که نصبش کنم
با تشکر مجدد

elyasrashid
02-06-2012, 00:30
خسته نباشی و کوتاه اینکه من همه ی رام های تو سایت رو نصب کردم این بهترینه، فقط تو انیمیشن بین صفحات یکمی کنده و صدا وقتی تماس دارم کمش هم زیاده، همین.
ورژن جدیدهم نیاد من همینو میپسندم، ممنون واسه زحماتت،دوستت دارم و موفق باشی.

به نیکی گرای و میازار کس ره رستگاری همین است و بس

Black Queen
02-06-2012, 02:29
سلام دوستان
ایلیا این دو روز خیلی درگیر و گرفتار بود و به سایت دسترسی نداشت... به هر حال امشب نسخه ی جدید رام رو آپ میکنه... خواستم اطلاع بدم.. بابت اسپم عذر می خوام

salar.m
02-06-2012, 08:50
سلام به دوستان گلم و اساتید بزرگ انجمن موبایلستان
خواهش می کنم به دادم برسید و یک نرم افزار برای رکورد voice بهم معرفی کنید که رو این رام هم جواب بده من هرچی میریزم مشکل داره و وقتی صفحه خاموش می شه اونم قطع میشه
ایلیا جان توروخدا اینبار بزحمت یک فکری هم برای این موضوع بکن دوست خوبم چون خیلی حیاتی هستش خدایش. البته ببخشید انقدر پور هستم ها.
این رام فوق العاده بوده برای من و فقط باید از ایلیا جان تشکر فراوان کرد.
تشکر می کنم پیشاپیش بابت راهنمایی عالیتون.

RecForge Pro
اینم لینک:
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219117
در حد یه voice recorder حرفه ای ضدا ضبط میکنه!

amir5431
02-06-2012, 09:28
سلام دوستان
ایلیا این دو روز خیلی درگیر و گرفتار بود و به سایت دسترسی نداشت... به هر حال امشب نسخه ی جدید رام رو آپ میکنه... خواستم اطلاع بدم.. بابت اسپم عذر می خوام

بگو ميخواي بزاريشون تو رودرواسي ديگه؟ شايد بنده خدا مثل خيليا ميخواد از تعطيلي اين روزها استفاده كنه تا با انرژي تر و سر حال تر پاي كار باشه. به هرحال اينم راهيه برا دستيابي به ورژن بعدي اين رام. همه موفق باشند.:ca:

™EXITMOOD
02-06-2012, 14:56
ممنونم دوست عزیز، البته ایشون در جریان مشکلات این دو سه روز بودند کامل.. به هر شکل نسخه ی 2.5 آپ شد. دوستان لطفا مسائل رام رو در تاپیک جدید پیگیری کنند. این تاپیک به زودی قفل خواهد شد.

Ice Cream Monster v.2.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2958603#post2958603)