PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : N9 Quick Tweak V6.3 | (آپدیت شد)برنامه ای برای انجام تغییرات بهینه و کاربردی در N9

MaKenZi
28-05-2012, 20:55
N9 Quick Tweak V6.3

این برنامه برای انجام تغییرات بهینه در گوشی و استفاده‌ی هر چه بهتر از گوشی می‌باشد .

- برای استفاده از این برنامه ، باید Developer Mode گوشی را فعال کرده باشید .

- ابتدا از گوشی خود یک بک‌آپ تهیه کنید ، یا به محض اجرای برنامه کلید k را بزنید تا برنامه
بصورت خودکار بک‌آپی از گوشی تهیه کند . این کار را فقط یکبار باید انجام دهید .

- در صورتی که برنامه‌ی Home Screen Settings را نصب کرده‌اید ، قبل از نصب این برنامه ، حذفش
کنید ، چون بعد از نصب Quick Tweak گوشی دچار ریبوت‌های متوالی خواهد شد .

- بعد از نصب برنامه ، روی آیکون اجرای برنامه کلیک کنید و با اجرا شدن ، برنامه از شما پسورد
می‌خواهد که باید rootme را وارد کنید .

- دوستانی که ورژن قبل را نصب کرده و استفاده کرده‌اند ، نیازی به انجام کار اضافه‌ای ندارند ،
تنها ورژن جدید را دانلود و نصب کنند .

- فایل PDF راهنمای برنامه در مسیر home/user/MyDocs/Documents از حافظه‌ی گوشی
قابل دسترس است .

- برای انتخاب توئیک‌ها می‌توانید از حروف بزرگ یا کوچک استفاده کنید .

- برخی توئیک‌ها چند مرحله‌ای هستند ، فرضا توئیک A را اگر انتخاب کنید ، باید از بین 1 تا 4 یک
گزینه را برای اعمال تغییرات انتخاب کنید .

- امکان انتخاب چند توئیک بطور همزمان وجود دارد ، فقط کافی است ، حروف توئیک‌ها را با یک
فاصله از هم بنویسید و سپس کلید اینتر را بزنید ، برای مثال: A B C D

- برخی از توئیک‌ها نیازمند ریبوت گوشی هستند ، اگر خواستید چند توئیک‌ را بطور همزمان انتخاب
کنید ، چنین توئیک‌هایی را به عنوان انتخاب‌های آخر قرار دهید تا بعد از اعمال توئیک‌های قبلی
و سپس توئیک‌های نیازمند ریبوت ، گوشی ریبوت شود .

- برای حذف برنامه ، به مسیر Settings -> Applications -> Manage applications مراجعه کنید .

- با حذف برنامه کماکان فایل بک‌آپ در مسیر/home/user/MyDocs/.N9QTweakBackup باقی
خواهد ماند و می‌توانید بعد از حذف برنامه ، بک‌آپ را ریستور کنید .
یا از دستور sh /home/user/MyDocs/.N9QTweakBackup/RESTORE (در حالت روت بودن)
برای ریستور بک‌آپ استفاده کنید ، با این کار تمامی توئیک‌ها به حالت قبل از نصب برنامه
باز خواهند گشت ، بجز اموتیک‌های بخش پیام رسانی ، سپس می‌توانید پوشه‌ی
.N9QTweakBackup را نیز حذف کنید .

- اگر مشکلی در استفاده از توئیک C دارید ، ممکن است تداخل با برنامه‌ی MeeCast عامل
آن باشید ، به صفحه‌ی انتهایی فایل PDF راهنما مراجعه کنید .

- برای استفاده از برنامه‌ی lpsmagic ، به همراه Quick Tweak ، به صفحه‌ی انتهایی فایل PDF
راهنما مراجعه کنید .

- توضیحات کامل هر توئیک ، در فایل PDF راهنما وجود دارد .

تغییرات این نسخه:
- آپدیت شدن فایل PDF در مورد توئیک‌های جدید PP و QQ
- افزوده شدن قابلیت ذخیره‌ی بازی به توئیک E
- ترمیم و بهبود توئیک H برای دسترسی روت در برنامه‌ی Filebox
- توئیک PP برای افزودن نشانگری به تمام آیکون‌ها ، در هنگام اجرای برنامه قابل مشاهده خواهد بود
- توئیک QQ برای حذف برنامه‌های دیفالت گوشی (تنها کاربران حرفه‌ای از این توئیک استفاده کنند)

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=733488&stc=1&d=1337796881http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=733487&stc=1&d=1337796885

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=733489&stc=1&d=1337796881

Developer: Schturman

Changelog:

Version 6.3 (28.05.12)
* PDF instruction updated - added explanation about tweak PP and QQ.
* Tweak E - added option for saving game Roboto.
* Tweak H - Fixed and changed way for applying ROOT access for FileBox. Now this work immediately.
* Added Tweak PP - Launcher progress indicator (thanks to wellef & latency)
* Added Tweak QQ - Uninstall orig. apps (only PRO users). Please READ the PDF insturction !!!

Special thanks to: hxka, Shayco, Almehdin, mohammad7410, Niwakame, F2thaK,
jflatt, ildar_sh, r0mis, alxs_as-is, leo1994, superjunior, oSCho, kuzmichov, cckwes,
Rusnak-COBRA, Shaun, Arie, dvarlamoff, CODeRUS, Fenol, aegis, Ancelad, nba0nb,
itsnotabigtruck, nikkirov, Craig_Mabbitt, HanzBlix, guillermorojaz, Iktwo, Crabstick,
Gnome.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/zkh-3I5hKZ/n9-quick-tweak-v6.3by-makenzi.rar)
Size: 8.4MB

ایران98
29-05-2012, 09:52
من از ورژن قبلی این برنامه استفاده کردم وچند بارمجبور شدم فلش کنم اتفاقا الانم میخام فلش کنم!!این برنامه فک کنم کلا با home screan setting مشکل داره چون من چندروز پیش فقط از این برنامه برای بزرگ کردن آواتر استفاده کردم تا دیشبم خوب کارمیکرد ولی دیروز home screan setting رو فعال کردم فک کنم بخاطره اون بازم قاطی کرده و ویدئوهارو پخش نمیکنه دوربینش کار نمیکنه و...!!شما دقیقا میدونید مشکل کجاست؟

MaKenZi
29-05-2012, 09:58
من از ورژن قبلی این برنامه استفاده کردم وچند بارمجبور شدم فلش کنم اتفاقا الانم میخام فلش کنم!!این برنامه فک کنم کلا با home screan setting مشکل داره چون من چندروز پیش فقط از این برنامه برای بزرگ کردن آواتر استفاده کردم تا دیشبم خوب کارمیکرد ولی دیروز home screan setting رو فعال کردم فک کنم بخاطره اون بازم قاطی کرده و ویدئوهارو پخش نمیکنه دوربینش کار نمیکنه و...!!شما دقیقا میدونید مشکل کجاست؟
سلام

شما توضیحات رو خوندید؟!

- در صورتی که برنامه‌ی Home Screen Settings را نصب کرده‌اید ، قبل از نصب این برنامه ، حذفش
کنید ، چون بعد از نصب Quick Tweak گوشی دچار ریبوت‌های متوالی خواهد شد .

فکر میکنم کاملا واضح هست ، از این دو برنامه نباید همزمان استفاده بشه .
من خودم از QTweak استفاده میکنم و تا به حال مشکلی نداشتم .

soli7654
29-05-2012, 10:44

سلام دوست من.
عرض کنم خدمت جنابعالی که من الان حدود 2ماه هست که آندروید نصب کردم و این برنامه Qtweak رو هم دارم و برنامه home screen setting رو هم دارم و بدون هیچ مشکلی دارم از همشون استفاده میکنم. البته برنامه home screen setting منظور از اون برنامه ای هست که یک منو تو قسمت settings\applications ساخته میشه و باهاش می تونید تغییراتی مثل hide weather و only white text رو انجام بدید. به هر حال می خواستم بگم که من دارم یه این حالت از برنامه Qtweak استفاده میکنم و تغییرات زیادی هم انجام دادم و بدون مشکل دارم استفاده میکنم. امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.

ایران98
29-05-2012, 10:58
سلام

شما توضیحات رو خوندید؟!

فکر میکنم کاملا واضح هست ، از این دو برنامه نباید همزمان استفاده بشه .
من خودم از QTweak استفاده میکنم و تا به حال مشکلی نداشتم .

بله دوست عزیز توضیحات کامل بود،تو توضیحات ورژن قبلی گفته بود بعداز نصب این برنامه و انجام تغییرات میتونید دوباره home screan...رو نصب کنید ولی من و چند نفر دیگه ازدوستانم به این مشکل برخوردیم!!منظور من این بود ک کلا با نصب این برنامه باید home scr...رو بیخیال بشیم؟

MaKenZi
29-05-2012, 11:02
بله دوست عزیز توضیحات کامل بود،تو توضیحات ورژن قبلی گفته بود بعداز نصب این برنامه و انجام تغییرات میتونید دوباره home screan...رو نصب کنید ولی من و چند نفر دیگه ازدوستانم به این مشکل برخوردیم!!منظور من این بود ک کلا با نصب این برنامه باید home scr...رو بیخیال بشیم؟
طبق اعلام برنامه نویس (یا شاید باید بگیم کامپایلر) باید قید اون برنامه رو بزنید .
ولی دوستمون تو پست قبل اشاره کردند که مشکلی نداشتند .
فکر میکنم اگر مدهای مربوط به لاک اسکرین و low power screen رو استفاده نکنید ، می‌تونید
همزمان هر دو رو داشته باشید .

malek a
29-05-2012, 11:08
سلام با اجازه اقا محسن هر کی گوشیشا دوست داره ونمی خواد کارش به فلش بکشه زیاد سر به سر این برنامه نذاره بهتره البته زیاد سر به سر