PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فریمور`پورت شده c6-41براي 5800 ورژن 60سریع باقدرت نگه داری باطری زیاد

d.salmani
29-05-2012, 08:32
اين فريمور بر پايه نسخه نهایی فریمور پورت شده C6 ورژن 41 بر روی 5800 ورژن 60 توسط mara ميباشد
مشخصه اصلی این فریمور سرعت زیاد و نگه داری باطری زیاد است
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=736003&d=1338269622

ويژگي هاي كليدي و كلي فريمور:

اضافه كردن ساعت خود گوشي كه به سبك C6 هست و قابليت Edit active profile را دارد
رفع كامل مشكل نصب QT همچنين Pre hack شدن گوشي به طور همزمان
تمامي آيكون ها يه سبك آنا تغيير كرده
رفع كامل تمامي باگ ها تقریبا
عوض شدن عکس و انیمیشن آن
مد سرعت و شارژ بسيار عالي كه مشكل باتري واقعا حل شده
دیالر به سبک C6 بدون مشکل در زبان فارسی و انگلیسی
تغییر رنگ گزینه ی Call در دیالر
حالت Rotate در دیالر غیر فعال شده است
با نگه داشتن عدد صفر در دیالر فلاش گوشي روشن خواهد شد
با نگه داشتن كليد ستاره در دیالر بلوتوث روشن خواهد شد
تغییر آیکن عدد صفر در دیالر ؛ به ایکن چراغ
تغییر Swip To Unlock در انگیلسی به side و در فارسی به کشیدن
تغيير نوشه go to music به play now… در ويجت موزيك پلاير
در بخش Music player گزينه Ovi Music حذف شده است گزينه های TTPod اضافه شده
تبدیل صدای mono فریمور C6 به صدای کاملا استریو 5800XM
موزیک پلیر آهنگ ها را از مسیر E:/Music لود می کند
باگ هنگام خروج از موزیک پلیر به منو برطرف شده است
استفاده از موزیک پلیر ورژن v15.02با قابلیت نمایش فارسی و انگلیسی
افزایش چشم گیر سرعت اسکرول
زبان فریمور : انگلیسی / فارسی
زبان نوشتاری : انگلیسی / فارسی
کیبورد فارسی حالت سه ردیفی به خاطر باگ 4 ردیفی در حالت افقی اعداد
اضافه شدن گزینه ی En-Fa به قسمت Writing Language گوشی برای سوئیچ بین زبان فارسی و انگلیسی
استفاده از قابلیت Auto Rotate در کیبورد برای تغییر کیبورد از حالت Full QWERTY به
حالت Alphanumeric Keypad در هنگام روشن بودن سنسور Auto Rotate
اضافه شدن گزینه ی Restart و shutdown به بدون آيكون به بخش پاور گوشی
تغییر شکل آیکن های باتری ، مموری کارت ، USB وآنتن . . .
سرعت باز و بسته کردن برنامه ها در گوشی به طور چشم گیری افزایش یافته است
سرعت اتصال به GPS به طور چشم گیری افزایش یافته است
برنامه های Messaging " Log " Contacts و ... در استارت آپ لود نمی شوند که این باعث افزایش سرعت گوشی و حجم آزاد حافظه ی RAM خواهد شد
افزایش چشم گیر سرعت Rotate شدن گوشی در هنگام روشن بودن سنسور چرخش صفحه
افزایش چشم گیر حساسیت تاچ اسکرین
افزایش حجم حافظه ی Cache برای بیشتر شدن سرعت فریمور
سنسور Auto Rotate در حالت پیشفرض خاموش است
استفاده از جدید ترین ورژن موجود تقویم فارسی با قابلیت نمایش رویداد ها در هوم اسکرین
افزودن زبان فارسی و عربی در دیکشنری دیفالت گوشی
تغییرات مربوط به هک و نصب فایل های Install :
گوشی Pre-Hack شده است
حل مشکل نصب نشدن برخی نرم افزار ها همراه بانک ها و باد صبا
نرم افزار های Adobe Reader PDF و Quick Office حذف شده اند
توانایی نصب تمام برنامه ها بدون احتیاج به هیچ پچی
برخی سوالات اضافه هنگام نصب برنامه ها تا حد زیادی کاهش یافته است
استفاده از جدیدتری ورژن RomPatcher v3.1 با قابلیت اتو استارت کردن پچ ها
تغییر تمامی آیکن های منو با تغییر تم ، بدون مشکل
اضافه شدن شرتکات های " Themes به منو
منو بندی به سبک4در 3 و 2در 6 درحالت عمودي و افقي
عدم نمایش فایل های سیستمی در گالری
اضافه شدن گزینه ی Delete به جای Share Online در گالری
اضافه شدن گزینه ی photoboock به photo
اضافه شدن RealPlayer و uc phayer در بخش Video Center
بخش Sent Folder در Messaging قابلیت ضخیره سازی 999 پیام را به صورت دیفالت دارد و همچنین Delivery reports به صورت پیشفرض فعال می باشد
گزینه های Show call duration و Summary after call به صورت پیشفرض روشن می باشند
نرم افزار Vivaz Conversations با آیکون آنا به بخش Messaging گوشی اضافه شدن است
day Log در بخش log گوشی به صورت دیفالت روی 365 روز تنظیم شده است
ویبره در هنگام قطع و وصل شدن مکالمه
همه صدا های همه پروفایل ها درحالت بی صدا قرار دارد به جز اصلی و روشن بودن ویبره سایلنت
تغییر آهنگ آلرام ساعت
باگ Already in use در دوربین برطرف شده است
RAM اشغال شده توسط دوربین بعد از خروج از دوربین باز می گردد
کیفیت عکس برداری و همچنین فیلم برداری به طور چشم گیری بهبود یافته است
صدای شاتر دوربین در حالت پيشفرض غیر فعال است
حل مشکل 100درصد پاک نشدن عکس ها و فیلم های گرفته شده توسط دوربین در گالری
چراغ Call هنگام شارژ شدن گوشی روشن می باشد
Standby br. Light به طور پیشفرض روشن است
نور صفحه ی گوشی همانند فریمور فابریک 5800 به صورت آهسته بعد از 25 ثانیه کم نور سپس خاموش می شود
حل مشکل 100 درصد باگ مهم روشن ماندن چراغ منو
رفع باگ پرنور بودن چراغ منو نسبت به چراغ های دیگر فریمور
اسم بلوتوث : ya Mahdi
قابلیت ارسال تمامی فایل ها از طریق فایل منیجر اصلی گوشی ( sis,sisx,jar,jad,wgz ):
افزودن شرتکات در هوم اسکرین با میان بر های کاربردی تر
قابلیت نصب تمامی ویدجت های N97mini بر روی گوشی و افزودن به هوم اسکرین
گزینه ی سمت راست در هوم اسکرین به میانبر Menu تغییر یافته است
تغییر اسم ویدجت موزیک پلیر در زبان انگلیسی از Go To Music به( ...Play Now ) و در زبان فارسی به ( برو به موسیقی ) تبدیل یافته است
استفاده از مدیا بار به سبک Symbian ANNA که از کوک گروهی استخراج شده .
تغییر آیکن ShareOnline در مدیا بار به آیکن برنامه ی AccelSwitch به سبک ANNA
ارسال اس ام اس Welcome نوکیا غیر فعال شده است
فایل منیجر توانایی مشاهده ی فایل های سیستمی در فون مموری و مموری کارت را ندارد .
اسم گوشی : Nokia 5800xm
ویبره ی هنگام قفل و باز شدن گوشی به طور کامل قطع شده است
برطرف شدن باگ دکمه ی پاور به طوری که با زدن دکمه ی Power در هر جای گوشی منوی پاور باز خواهد شد
گالری فقط از فولدر Images عکس ها را لود می کند
عکس ها از فولدر های زیر لود نمی شوند :
private ; system ; ; activenotes sys ; resource ; Cities ; Sounds ; Others ;Other ; Installs ; Videos ; download ; Games ; My Videos ; Data ; Organizer ; Shared ; Gallery
تم های فریمور :
pro پیش فرض دارای آیکن های خوشگل
Black با آیکن های آنا

وکلی تغییرات دیگر که با نصب متوجه خواهید شد.

نكته : حتما حتما اين موارد مو به مو بايد اجرا شوند
قبل از فلش فولدر private و sys و resource را از ممورتون پاك كنيد
بعد از فلش دوربين را اجرا كنيد ومحل دخيره عكس ها روي مموري كارت تنظيم كنيد .

ppm
http://www.4shared.com/file/AQfKbFLA/RM-356_600003_prd_C6_V41.html

MCU &UDA

http://www.4shared.com/rar/yaQrw91_/MCU__UDA_-_Mara.html

d.salmani
30-05-2012, 21:26
آقایان فکر نکنید چون تازه کارم فریمورم بده از هر چی فریمور دیدین بهتره امتحان کنین اگه سه نفر بگن بده پاکش میکنم

goleyakhd
31-05-2012, 07:44
خروجی تلویزیون از کار افتاده اینم یه ایراد میتونی مشکل رو برطرف کنی

d.salmani
31-05-2012, 12:34
خروجی تلویزیون از کار افتاده اینم یه ایراد میتونی مشکل رو برطرف کنی
امکان نداره من الان امتحان کردم مشکلی نبود
یه چیز دیگه من چون از اینترنت استفاده نمی کنم در مورد باگ های آن نمی تونم چیزی بگم
البته دستکاری روی قسمت اینترنت انجام نشده

d.salmani
02-06-2012, 10:34
افزودن زبان فارسی و عربی به دیکشنری گوشی

بچه ها این قسمت تو هیچ فریموری تا حالا نبوده
فکرشو بکنین یه دیکشنری
عربی به فارسی ؛
فارسی به عربی ،
انگلیسی به عربی ،
عربی به انگلیسی ،
فارسی به انگیسی و
انگلیسی به فارسی
رو یه جا دارین

aassww
02-06-2012, 22:39
رمز فایل mcu چیه؟
سلام دوست عزيز
فايلmcuدوباره اپلود شد ودر پست اول قرار گرفت و بدون پسورد ميباشد
قرار دادن پسورد وگذاشتن لينك از فرومهاي ديگر خلاف قوانين هست بنابراين حذف شدند

d.salmani
03-06-2012, 04:45
سلام دوست عزيز
فايلmcuدوباره اپلود شد ودر پست اول قرار گرفت و بدون پسورد ميباشد
قرار دادن پسورد وگذاشتن لينك از فرومهاي ديگر خلاف قوانين هست بنابراين حذف شدند

دستتون درد نکنه منم دوست نداشتم اونو بذارم ولی انصافا امکان آپلود نداشتم :dg::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::a y::ay::ay::ay::ay::ay::ay:

amin200200
07-06-2012, 00:15
سلام
دوست عزیز با فونیکس و کالیبره کردن میشه این فریمور رو روی گوشی فلش زد یا نه ؟ اگر جواب مثبته یه توضیح کوچولو بدید . ممنون .

amin200200
07-06-2012, 00:21
راستی اگر از دوستان فلش زدند راجع به این فریمور یک توضیح کلی بدهند .

aassww
07-06-2012, 02:08
سلام
دوست عزیز با فونیکس و کالیبره کردن میشه این فریمور رو روی گوشی فلش زد یا نه ؟ اگر جواب مثبته یه توضیح کوچولو بدید . ممنون .

سلام دوست عزیز
بله بافونیکس میتونید فلش بزنیید اما فونیکس درزمان فلش درسرداره بهتره باجاف فلش بزنید بحرحال این لینک اموزش فونیکس

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2761367

from my Sensation 4G using Tapatalk 2

Rastin_civic
07-06-2012, 10:30
سلام من همه فایل ها رو دانلود کر دم وقتی می خوام با جف فلش کنم هر کاری می کنم فایلmcuرو نمی شناسه ولی ppm و ap varient مورد نداره چیکار کنم الان کمک کنید plz

d.salmani
07-06-2012, 14:52
سلام من همه فایل ها رو دانلود کر دم وقتی می خوام با جف فلش کنم هر کاری می کنم فایلmcuرو نمی شناسه ولی ppm و ap varient مورد نداره چیکار کنم الان کمک کنید plz

دوست عزیز شاید اشتباه انتخاب می کنی ببین
اسم فایل uda هست RM-356_60.0.003_026_000_U01.uda.fpsx
و اسم mcu هست RM-356_60.0.003_prd.core_Mara.C00
وppm هم هست RM-356_60.0.003_prd_C6_V41.V01
اگه درست انتخاب کنی مشکلی پیش نمیاد
یه چیز دیگه حجم فایل ها هم این طوریه اول چک کن بعد به برنامه جف تعریف کن
1.ppm 110 mb
2. mcu 39 mb
3.uda 256 kb

siroos_300
07-06-2012, 15:09
سلام دوست من ممنون از زحمتی که کشیدی
یه سوال داشتم از خدمتت شما کوک رو روی کدوم فایل انجام دادی واسه فلش زدن با فونیکس میپرسم حال نصب کردن جف روی سون ندارم ممنون میشم جواب بدی.

toti
07-06-2012, 15:22
ذوستان من این فریم رو امتحان کردم به مدت یک هفته چون ایشون در سایت همسایه این فریم رو گذاشته بود همه چیز عالی هست فقط در باز کردن پوشه برنامه ها کمی گیر داره و تم افکت هم خیلی ساده هست بعدم الان بعد از یک هفته برنامه موبایل بانک من از کار افتاده که نمی دونم چرا؟ البته ایشون کارش حرف نداره

d.salmani
07-06-2012, 19:08
سلام دوست من ممنون از زحمتی که کشیدی
یه سوال داشتم از خدمتت شما کوک رو روی کدوم فایل انجام دادی واسه فلش زدن با فونیکس میپرسم حال نصب کردن جف روی سون ندارم ممنون میشم جواب بدی.
روی ppm ادیت شده ولی باید همه فایلا رو اگه ندارین دان کنید اگه توجه کنین فریمور پورت شده است اگه با فایلای دیگه فلش کنین گوشی بالا نمیاد
:122::122::122::122::122::122::122::122::122::122: :122::122::122::122::122::122::122:

d.salmani
07-06-2012, 19:13
ذوستان من این فریم رو امتحان کردم به مدت یک هفته چون ایشون در سایت همسایه این فریم رو گذاشته بود همه چیز عالی هست فقط در باز کردن پوشه برنامه ها کمی گیر داره و تم افکت هم خیلی ساده هست بعدم الان بعد از یک هفته برنامه موبایل بانک من از کار افتاده که نمی دونم چرا؟ البته ایشون کارش حرف نداره

با تشکر از شما
بنده تلاش کردم باگ ها به حداقل برسد ان شا الله در ورژن نهایی این فریمور بقیه مشکلات حل خواهد شد ولی مشکل شما نمیدونم از چیه چون بیشتر از یک ماهه از این فریمور استفاده میکنم و بیش از 100 تا نرم افزار جاوا وسیس توش نصب کردم ولی مشکلی که شما گفتین ندارم
فکر کنم برنامه رو دوباره نصب کنید بهتره
ممنون

siroos_300
07-06-2012, 20:12
روی ppm ادیت شده ولی باید همه فایلا رو اگه ندارین دان کنید اگه توجه کنین فریمور پورت شده است اگه با فایلای دیگه فلش کنین گوشی بالا نمیاد
:122::122::122::122::122::122::122::122::122::122: :122::122::122::122::122::122::122:

میدونم دادا ممنونم همون موقع فلش زدم تا به الان خوب بوده من موردی ندیدم مرســـــــی

Rastin_civic
07-06-2012, 21:42
سلام داداش من درست انتخاب می کنم تا حالا چند بار با جف فلش زدم کارشو خوب بلدم نمی دونم چرا اینجوری می شه
(اگه توجه کنی گفتم فقط سر فایل اول می خوای انتخاب کنی هیچ ایتمی نیست سر 2تای بعدی مورد نداره)

aassww
07-06-2012, 22:49
سلام داداش من درست انتخاب می کنم تا حالا چند بار با جف فلش زدم کارشو خوب بلدم نمی دونم چرا اینجوری می شه
(اگه توجه کنی گفتم فقط سر فایل اول می خوای انتخاب کنی هیچ ایتمی نیست سر 2تای بعدی مورد نداره)

سلام دوست عزیز
پسوند فایل mcu را از coo به c0r تغییر بدهید تاجاف فایل را بشناسد
درویندوز7 این فایل mcu باید پسوندش تغییر داده بشود

m2relax
08-06-2012, 00:59
دوست عزیز صاحب تاپیک داداش شما تو پست اول گفتی که قدرت نگه داشت بالا! میخواستم ببینم که چه کاری کردی که مصرف این فریم ویر پورت شده یه قول خودت اومده پایین!؟ چون منم کوکر هستم و واسه فریم ویر های پورت شده c6 تا حالا نتونستم مصرفش رو مثل فریم ویر اورجینال کنم!

d.salmani
08-06-2012, 07:28
دوست عزیز صاحب تاپیک داداش شما تو پست اول گفتی که قدرت نگه داشت بالا! میخواستم ببینم که چه کاری کردی که مصرف این فریم ویر پورت شده یه قول خودت اومده پایین!؟ چون منم کوکر هستم و واسه فریم ویر های پورت شده c6 تا حالا نتونستم مصرفش رو مثل فریم ویر اورجینال کنم!
دوست عزیز نمی شه که مثل فریمور اورجینال باشه چون فریمور یه گوشی دیگه هست میطنی رو گوشی خودت در مورد مد هم من از مد باطری زیر استفاده کردم
کاملا تست شده و تا سه روز حداقل
هر کاری کردم نشد توسایت آپ کنم
http://www.4shared.com/rar/xiVBcdSA/Battery_Mod.html

Rastin_civic
09-06-2012, 07:14
ُمدیر انجمن :سلام دوست عزیز
پسوند فایل mcu را از coo به c0r تغییر بدهید تاجاف فایل را بشناسد
درویندوز7 این فایل mcu باید پسوندش تغییر داده بشود

اقا خیلی ممنون با عوض کردن اسم فایل مشکل حل شد

Rastin_civic
09-06-2012, 07:17
فقط ی چیز این فریمور فونتش ریزه اگه رو large بزاری ایکن هاش خیلی بزرگ می شه فونت دیگه تو فریمور نذاشتید شما؟

my nokia
10-06-2012, 11:16
طبق معمول ایمیل ایراد داره

d.salmani
10-06-2012, 14:13
طبق معمول ایمیل ایراد داره

در این مورد نمیتونم چیزی بگم چون من از اینترنت استفاده نمیکنم

majid_gqn
15-06-2012, 00:16
با سلام و خسته نباشید :41:
من چند تا ایراد دیدم، اگه امکان داره بر طرف بشه. در ضمن من رو دوتا گوشی تست کردم و به صورت کامل نیز فلش انجام شد .
1- مشکل شارژ باتری . یکروز بیشتر دوام نمیاره ،با اینکه display نور کم و در 5 ثانیه نور صفحه خاموش میشه.
2-هنگام عکس انداختن فقط میشه با دکمه بالای گوشی عکس گرفت و آیکون گرفتن عکس با تاچ صفحه غیر فعال می باشد.
3-گزینه های پایین صفحه (Back , Option) بصورت آیکون می باشد و حالت text نیست و با عوض کردن فونت گوشی به هم می ریزد.
4-تو صفحه اصلی در قسمت اضافه کردن Shortcut روی صفحه اصلی فقط می توان 2 ردیف Shortcut داشت در صورتیکه حداقل تا 3 ردیف نیاز است.
5-همان طورکه قبلا نیز گفته شد ایمیل نمی توان Add کرد.
6- برنامه Voice Commands کار نمی کند. من خیلی از این قابلیت استفاده می کردم:ak:
7-در Dictionary خود گوشی ،Voice یا Listen کار نمی کند.

با سپاس :merci:

d.salmani
15-06-2012, 04:50
من چند تا ایراد دیدم، اگه امکان داره بر طرف بشه. در ضمن من رو دوتا گوشی تست کردم و به صورت کامل نیز فلش انجام شد .
1- مشکل شارژ باتری . یکروز بیشتر دوام نمیاره ،با اینکه display نور کم و در 5 ثانیه نور صفحه خاموش میشه.
2-هنگام عکس انداختن فقط میشه با دکمه بالای گوشی عکس گرفت و آیکون گرفتن عکس با تاچ صفحه غیر فعال می باشد.
3-گزینه های پایین صفحه (Back , Option) بصورت آیکون می باشد و حالت text نیست و با عوض کردن فونت گوشی به هم می ریزد.
4-تو صفحه اصلی در قسمت اضافه کردن Shortcut روی صفحه اصلی فقط می توان 2 ردیف Shortcut داشت در صورتیکه حداقل تا 3 ردیف نیاز است.

با تشکر از شما :122:
1. حتما از برنامه ای استفاده میکنین من حداقل 4 روز شارژ دارم:de:
2.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل TTS + Message Reader+voice-commander از ضمیمه دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه :bv:
3. اگه بخوای از یه فونت دیگه استفاده کنی باید نویبار داشته باشه وگرنه مشکل پیش میاد:aq:
4.این قسمت عمدا دوتا کردم اگه خواستی در قسمت مد ها هست که 5یا6 تا اضافه میکنه :de:
5.در این مورد نمی تونم چیزی بگم چون از اینترنت استفاده نمی کنم ولی من دستکاری روی این قسمت نکردم:sorry:
6.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل camera modاز ضمیمه دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه:ag:
7. این قسمت با اضافه کردن TTS + Message Reader+voice-commande حل میشه.
:ce:

d.salmani
15-06-2012, 04:54

2.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل TTS + Message Reader+voice-commander (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KWZhuOGHno/tts-message-readervoice-commander.rar) دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه :bv:
3. اگه بخوای از یه فونت دیگه استفاده کنی باید نویبار داشته باشه وگرنه مشکل پیش میاد:aq:
4.این قسمت عمدا دوتا کردم اگه خواستی در قسمت مد ها هست که 5یا6 تا اضافه میکنه :de:
5.در این مورد نمی تونم چیزی بگم چون از اینترنت استفاده نمی کنم ولی من دستکاری روی این قسمت نکردم:sorry:
6.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل camera-mod.rar (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tt3PkgN735/camera-mod.rar) دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه:ag:
7. این قسمت با اضافه کردن TTS + Message Reader+voice-commande (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KWZhuOGHno/tts-message-readervoice-commander.rar) حل میشه.

ابراهیم پارسایی
15-06-2012, 09:43
خواستم تشکر کنم از فریمور واقعا عالی شما.من توی هفته اخیر با چهار تا از فریمور های دوستان فلش زدم.همشون اون اندازه مشکل داشتن که نمی شد ازشون استفاده کرد.البته اونا هم خوب بودن اما این فریمور رو سه روزه زدم هیچ مشکلی ازش ندیدم.

در مورد باتری واقعا مصرف کم شده.
من ایمیل رو راه انداختم و دارم الان استفاده می کنم.برای اضافه کردن ایمیل باید اول برین setting/phone/email
بعد اونجا هرکدوم از ایمیل هایی که خواستین رو ویرایش کنین
نکتش اینه که کسی که پورت کرده داخل همشون ایمیل خودش رو زده (mehdi) باید ویرایش کنین.و البته کانکشن هم روی وایرلس ست شده که باید اونم به ایرانسل تغییر بدین.بعد از اون ایمیلتون فعال میشه و میتونین توی هوم اسکرین داشته باشین...

بازم ممنون ازتون به خاطر پورت عالیتون

majid_gqn
15-06-2012, 10:47
2.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل TTS + Message Reader+voice-commander (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KWZhuOGHno/tts-message-readervoice-commander.rar) دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه :bv:
6.این قسمت یه باگه در ورژن نهایی حل میشه البنه اگه خواستی فایل camera-mod.rar (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tt3PkgN735/camera-mod.rar) دانلود کن وبه فریمور اضافه کن مشکلت حل میشه:ag:
7. این قسمت با اضافه کردن TTS + Message Reader+voice-commande (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/KWZhuOGHno/tts-message-readervoice-commander.rar) حل میشه.

ممنون از راهنمایی های خوبت:merci: ولی من برای مشکل باتری روی دو تا گوشی امتحان کردم و هیچ برنامه ای نصب نکردم ولی نمیدونم چرا مصرف باتریم زیاده :ambulance: آخه من فریمور قبلیم تا 3 روز رو نگه میداشت :26:باتریمم سالمه و فلشم که میزنم بدون مشکل و کامل انجام میشه:45: باز هم از زحماتی که میکشی ممنون

d.salmani
15-06-2012, 11:20
ممنون از راهنمایی های خوبت:merci: ولی من برای مشکل باتری روی دو تا گوشی امتحان کردم و هیچ برنامه ای نصب نکردم ولی نمیدونم چرا مصرف باتریم زیاده :ambulance: آخه من فریمور قبلیم تا 3 روز رو نگه میداشت :26:باتریمم سالمه و فلشم که میزنم بدون مشکل و کامل انجام میشه:45: باز هم از زحماتی که میکشی ممنون
دوستان هم دارن استفاده میکنن ولی مشکل شما رو ندارن:bh:

خواستم تشکر کنم از فریمور واقعا عالی شما.من توی هفته اخیر با چهار تا از فریمور های دوستان فلش زدم.همشون اون اندازه مشکل داشتن که نمی شد ازشون استفاده کرد.البته اونا هم خوب بودن اما این فریمور رو سه روزه زدم هیچ مشکلی ازش ندیدم.

در مورد باتری واقعا مصرف کم شده.
من ایمیل رو راه انداختم و دارم الان استفاده می کنم.برای اضافه کردن ایمیل باید اول برین setting/phone/email
بعد اونجا هرکدوم از ایمیل هایی که خواستین رو ویرایش کنین
نکتش اینه که کسی که پورت کرده داخل همشون ایمیل خودش رو زده (mehdi) باید ویرایش کنین.و البته کانکشن هم روی وایرلس ست شده که باید اونم به ایرانسل تغییر بدین.بعد از اون ایمیلتون فعال میشه و میتونین توی هوم اسکرین داشته باشین...

بازم ممنون ازتون به خاطر پورت عالیتون
نظر لطف شماست:bi:
:mobilestan::mobilestan::mobilestan::mobilestan::m obilestan:

amin105
18-06-2012, 17:11
دستت درد نکنه خیلی خوب و زیباست فقط من یک مشکلی باهاش دارم آهنگام رو ریختم تو پوشه مخصوص خودش ولی هرچی رفرش میزنم هیچی نمیشناسه دوست ندارم این فریمور رو عوض کنم چون خیلی خوبه کمک کنید:ac:

aassww
18-06-2012, 21:49
دستت درد نکنه خیلی خوب و زیباست فقط من یک مشکلی باهاش دارم آهنگام رو ریختم تو پوشه مخصوص خودش ولی هرچی رفرش میزنم هیچی نمیشناسه دوست ندارم این فریمور رو عوض کنم چون خیلی خوبه کمک کنید:ac:
سلام دوست عزيز
اهنگ ها را در پوشهE:musicبريزيد ودوباره رفرش كنيد معمولا كوكرها مسير اهنگها را در كوك تغيير ميدهند

d.salmani
18-06-2012, 22:54
سلام دوست عزيز
اهنگ ها را در پوشهE:musicبريزيد ودوباره رفرش كنيد معمولا كوكرها مسير اهنگها را در كوك تغيير ميدهند
بله دوست عزیز دقیقا همینطوریه:af:

my nokia
20-06-2012, 17:34
اگه تو این فریمور مشکل نصب QT رفع شده پس چرا تو گوشی من نصب نمیشه؟ :sign_help:

d.salmani
20-06-2012, 18:49
اگه تو این فریمور مشکل نصب QT رفع شده پس چرا تو گوشی من نصب نمیشه؟ :sign_help:
دوست عزیز QT انواع مختلف داره منظورم ورژنشه من خودم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه
:dl:

دانلود (http://www.uploadbaz.com/jpo2k7uts2er)

d.salmani
21-06-2012, 10:36
اینو تو کامپیوتر نصب کن
ورژن جدید پی سی سویت
http://nds1.nokia.com/files/support/...taller_ALL.exe

mo0o0sa
24-06-2012, 11:40
با سلام؛ به نظر من فریمور خوبیه. خسته نباشید دوستان :mobilestan:

my nokia
24-06-2012, 16:01
دوست عزیز QT انواع مختلف داره منظورم ورژنشه من خودم نصب کردم بدون مشکل کار میکنه
:dl:

دانلود (http://www.uploadbaz.com/jpo2k7uts2er)

دوست عزیز خب منم منظورم همون ورژنشه دیگه!
من میخوام ورژن جدید qt رو نصب کنم چون برنامه های جدید فقط با qt 4.7.4 یا بالاتر اجرا میشن.
خیلی خیلی ممنون میشم اگه این مشکلو واسم حل کنید.:df:

d.salmani
24-06-2012, 16:31
دوست عزیز خب منم منظورم همون ورژنشه دیگه!
من میخوام ورژن جدید qt رو نصب کنم چون برنامه های جدید فقط با qt 4.7.4 یا بالاتر اجرا میشن.
خیلی خیلی ممنون میشم اگه این مشکلو واسم حل کنید.:df:
ورژن های مختلف رو امتحان کن ان شااله مشکلت حل میشه :ci:

my nokia
24-06-2012, 23:27
ورژن های مختلف رو امتحان کن ان شااله مشکلت حل میشه :ci:

تا حالا کلی (کیو تی‏)‏ دانلود کردم هیچکدوم نصب نشده جز ورژنهای ‏4.7.3و قبلش ،جدیدارو باید یکی زحمت بکشه ادیت کنه واسه 5800

d.salmani
25-06-2012, 18:33
تا حالا کلی (کیو تی‏)‏ دانلود کردم هیچکدوم نصب نشده جز ورژنهای ‏4.7.3و قبلش ،جدیدارو باید یکی زحمت بکشه ادیت کنه واسه 5800
دوست عزیز اونی که من لینک کردم خوب کار میکنه :al: نمی دونم چی بگم آخه

ابراهیم پارسایی
25-06-2012, 18:49
مشکلی که به تازگی باهاش رو به رو شدم :
روزی یکی دو بار در حالی که گوشی آنتن داره و اینترنت وصل میشه و اسم ام اس ارسال میشه و به گوشیم هم میرسه و دیگران هم میتونن باهام تماس بگیرن،من با کسی نمیتونم تماس بگیرم.
میزنه :
emergency call only

(آنتن گوشی رو برای تماس تشخیص نمیده و فقط تماس اضطراری رو برقرار میکنه)

d.salmani
25-06-2012, 23:06
مشکلی که به تازگی باهاش رو به رو شدم :
روزی یکی دو بار در حالی که گوشی آنتن داره و اینترنت وصل میشه و اسم ام اس ارسال میشه و به گوشیم هم میرسه و دیگران هم میتونن باهام تماس بگیرن،من با کسی نمیتونم تماس بگیرم.
میزنه :
emergency call only

(آنتن گوشی رو برای تماس تشخیص نمیده و فقط تماس اضطراری رو برقرار میکنه)
چی؟:dg:

ابراهیم پارسایی
26-06-2012, 11:00
وقتی شما جایی میری که آنتن نداری،میخوای به یه شماره (به جز شماره های 110 و 115 و ...) تماس بگیرین میزنه

emergency call only

درسته!؟

این رو برای من در حالی که گوشیم آنتن داره (اس ام اس ارسال میشه و به اینترنت هم وصل میشه) میزنه و نمیتونم زنگ بزنم.باید خاموش و روشن کنم تا درست شه

my nokia
28-06-2012, 13:08
دوست عزیز اونی که من لینک کردم خوب کار میکنه :al: نمی دونم چی بگم آخه

کار کردنش آره کار میکنه دستتم درد نکنه ولی بعضی از برنامه های تحت qt مثل مرورگر وب موبایلستان و برنامه ویکی پدیا باید نسخه ی جدید qt نصب باشه
موقع نصب هم این ارور رو میده

d.salmani
29-06-2012, 11:23
کار کردنش آره کار میکنه دستتم درد نکنه ولی بعضی از برنامه های تحت qt مثل مرورگر وب موبایلستان و برنامه ویکی پدیا باید نسخه ی جدید qt نصب باشه
موقع نصب هم این ارور رو میده
دوست عزیز معمولا هر فریموری فقط یکی دوتا از ورژن های کیوتی ها روش نصب میشه منم با ابن ورژنی که گفتم مشکلم حل میشه ولی انصافا نمیدونم چی بهتون بگم

arash51
30-06-2012, 09:59
با سلام
دوستان مصرف باطری این کوک چطوره؟

arash51
30-06-2012, 10:00
با سلام

d.salmani
30-06-2012, 11:57
با سلام
فوق العاده هست حتی فکرشم نمی تونی بکنی حداقل 3 روز رو بهت قول میدم

my nokia
30-06-2012, 17:42
دوست عزیز معمولا هر فریموری فقط یکی دوتا از ورژن های کیوتی ها روش نصب میشه منم با ابن ورژنی که گفتم مشکلم حل میشه ولی انصافا نمیدونم چی بهتون بگم

باشه :bn: ممنون از لطفت

behnam1987
22-07-2012, 11:12
سلام
دوست عزیز ورژن نهایی و بدون باگی که فرمودید کی حاضر میشه ؟
اون چندتا مشکلی که دوستان زحمت کشیدند و گفتند هم برطرف شده؟
ممنون

hossein_8
22-07-2012, 11:26
دوستان کدوم فایل صفحه اول رو باید برای فلش زدن دانلود کنم؟
اگه میشه کل فایلاشو بذارید.نه اینکه بقیه رو بگین برم از جای دیگه دانلود کنم یا اضافه کنم.(یعنی کل فایلای مورد نیاز برای فلشو بذارید)
کدوم فایل برای فونیکس هست؟

gholamrezaarjan
22-07-2012, 11:36
دوستان کدوم فایل صفحه اول رو باید برای فلش زدن دانلود کنم؟
اگه میشه کل فایلاشو بذارید.نه اینکه بقیه رو بگین برم از جای دیگه دانلود کنم یا اضافه کنم.(یعنی کل فایلای مورد نیاز برای فلشو بذارید)
کدوم فایل برای فونیکس هست؟

دوست من سه فایلی که در پست اول قرار داده شده رو دانلود کنید و در فونیکس جایگزین فایلهای اصلی کنید.

hossein_8
24-07-2012, 15:17
دقیقا بگین با چند تا فایل فلش میکنین؟
من 3تا فایل. تو ف.لدر مربوطه در فونیکس ریختم اما هنگام فلش نمیشناسش؟
ولی 3تا فایل از فایلهای فلش اصلی خود5800 رو هم بهش اضافه کردم و مکان دو تا فایل110 و 40 مگی رو هم نشون دادم تا شناخت.بعد که فلش زدم گوشی بالا اومد اما یه اروری داد بعدش بالا اومد ولی منو بالا نمیاد ارور میده مجبور شدم با فایلهای اصلی گوشی فلشش کنم

iranan99
24-07-2012, 23:06
حوصله نکردی عزیز دل برادر بعد از فلش زدن و اون ارور که فرمودین باید 10 دقیقه صبر کنین خودش بالا میاد ضمنا فایل هائی که استاد در پست اول گفتن رو یادت نره پاک کنی ضمنا ترچیحا با جف بزن

iranan99
24-07-2012, 23:12
با سلام

بله حدود سه روز تایید میشه

hossein_8
24-07-2012, 23:13
قشنگ همه چی میاد.اما تو منو نمیره.که میزنه سیستم ارور.ولی تو تماس ها و غیره میره

iranan99
24-07-2012, 23:41
فقط ی چیز این فریمور فونتش ریزه اگه رو large بزاری ایکن هاش خیلی بزرگ می شه فونت دیگه تو فریمور نذاشتید شما؟

درسته منم این مشگل رو دارم آخه من عینکی ام فونت رو که بزرگ میگنی به جای بزرگ شدن فونت آیکون ها بزرگ میشن استاد عزیز تو نسخه بدی لطفا این مطلب رو توجه داشته باشن

saied217
25-07-2012, 03:53
درسته منم این مشگل رو دارم آخه من عینکی ام فونت رو که بزرگ میگنی به جای بزرگ شدن فونت آیکون ها بزرگ میشن استاد عزیز تو نسخه بدی لطفا این مطلب رو توجه داشته باشن

برای بزرگ کردن فونت بهترین راه استفاده از برنامه Font Router ، FlipFont ، Font Zoomer هست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124347

بهترین برنامه جهت این کار در پست زیر (Font Zoomer)

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3085215&postcount=8

hossein_8
25-07-2012, 11:26
کسی جواب منو نداد؟
شماها که فلش زدین تو فولدر مربوط به فلش چه فایلایی علاوه بر 3فایل صفحه اول گذاشتین؟
اگخ میشه اونا رو برام بذارید؟

saied217
25-07-2012, 15:02
کسی جواب منو نداد؟
شماها که فلش زدین تو فولدر مربوط به فلش چه فایلایی علاوه بر 3فایل صفحه اول گذاشتین؟
اگخ میشه اونا رو برام بذارید؟

برای فلش از جاف استفاده کن

(با دو فایل هم میشه فلش زد 1- فایل Core یا (core.C00) و 2- فایل PPM یا (rofs2))

فيلم فلش زدن فريمورهای پورت شده با جاف با حجم: 586KB (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502992&d=1296666158)

hossein_8
25-07-2012, 22:09
برای فلش از جاف استفاده کن

(با دو فایل هم میشه فلش زد 1- فایل core یا (core.c00) و 2- فایل ppm یا (rofs2))

فيلم فلش زدن فريمورهای پورت شده با جاف با حجم: 586kb (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502992&d=1296666158)

گوشی باید خاموش باشه تا فلش کنمش؟
چون همه کاری که گفتی انجام دادم اما موقعی که اون پایین میزنه سرچینگ فور فون بعدش میگه نمیتونه اطلاعات رو آماده کنه

hossein_8
25-07-2012, 22:20
ارور:
Error reading phone init data...
شما تیک crtرو برداشتین اما تو آموزش خود جف میگه crt رو بذارین., deadusb رو بردارین.اما شما تیک اینو زدین.
بگین چکار کنم دقیق؟
(دارم راه میفتم کم کم.تازه میخوام اموزش هم ببینم واسه نرم افزار و تو یه مغازه هم کار کنم واسه موقع بیکاریم)

عاشق14
26-07-2012, 16:55
سلام
دوست عزیز ورژن نهایی و بدون باگی که فرمودید کی حاضر میشه ؟
اون چندتا مشکلی که دوستان زحمت کشیدند و گفتند هم برطرف شده؟
ممنون

آماده شده اینم کدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=231150

عاشق14
26-07-2012, 16:59
ارور:
شما تیک crtرو برداشتین اما تو آموزش خود جف میگه crt رو بذارین., deadusb رو بردارین.اما شما تیک اینو زدین.
بگین چکار کنم دقیق؟
(دارم راه میفتم کم کم.تازه میخوام اموزش هم ببینم واسه نرم افزار و تو یه مغازه هم کار کنم واسه موقع بیکاریم)

همانطورکه دردموی اموزشی امده درجف باحالت خاموش نبایدتیکcrtزده شودوتیکdeadusb بایدزده شودوالاکارنمیکند
لینک اموزش جفhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

saied217
26-07-2012, 17:57
ارور:
بگین چکار کنم دقیق؟

باید Manual Flash , Factory Set , Normal Mode , Dead USB را در برنامه تیک بزنید و حتما تیک گزینه CRT 308 را بردارید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=760035&stc=1&d=1343314047

بهتره به صورت دستی فایلها را به نرم افزار وارد کنید. بدین صورت که فایل را کشیده و داخل نرم افزار رها کنید. مثلاً RM-356_51.0.006_prd.core.C00 را کشیده و داخل نرم افزار رها کرده و گزینه MCU را انتخاب میکنیم. بقیه نیز به همین صورت اما APE Variant را باید با کلیک روی چراغ سبز کنارش و دادن آدرس از رایانه انتخاب کرد.

نوع فایلهای مورد نیاز برای آپدیت به صورت زیر است: (شما با COR و PPM فلش بزن)

MCU:...............prd.core.C00
PPM:.....................prd.rofs2
CNT:..............prd.rofs3.fpsx
APE Variant:....U01.uda.fpsx

در آخرین مرحله :

گوشی خود را خاموش کنید و باطری رو بیرون بیارید و دو باره جابزنید. حالا دکمه FLASH بالا و سمت راست برنامه را بزنید. پیغام داده شده را نیز YES بزنید. چند ثانیه بعد در پنجره برنامه بخش Status And Results عبارت PRESS POWER ON NOW را مشاهده خواهید کرد که بلافاصله باید دکمه Power گوشی را چند ثانیه نگه داشته و به محض ظاهر شدن این عبارت یعنی Searching for phone...Found در بخش Status And Results دکمه پاور گوشی رو رها کنید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=760036&stc=1&d=1343314047

(اگر Not Found زد مجددا دکمه Flash را زده این بار دکمه Power گوشی را کمی بیشتر نگه دارید.). حال نرم افزار شروع به فلش گوشی می کند و بعد از یکی دو دقیقه و با مشاهده تصویر زیر که گویای فلش موفقیت آمیز و مشخصات ورژن جدید گوشیتان است صبر کنید تا گوشیتان بالا بیاید و می توانید از ورژن جدید لذت ببرید.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=760037&stc=1&d=1343314049

hossein_8
28-07-2012, 11:20
عالی بود.مرسی.
چجوری میشه فونت رو عوض کرد؟

iranan99
28-07-2012, 15:02
فونت زومر نصب میشه هیچ کاری نمی کنه یعنی فونت یا سایز رو انتخاب میکنی بعدش میگه ری استارت کن بعد از ری استارت هیچ اتفاقی نمی افته میشه لطفا راهنمائی کنین

iranan99
28-07-2012, 15:08
برای بزرگ کردن فونت بهترین راه استفاده از برنامه font router ، flipfont ، font zoomer هست

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124347

بهترین برنامه جهت این کار در پست زیر (font zoomer)

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3085215&postcount=8

فونت زومر کار نکرد عزیز دل برادر
فلیپ فونت هم کار نکرد متاسفانه

saied217
30-07-2012, 09:55
عالی بود.مرسی.
چجوری میشه فونت رو عوض کرد؟

فونت زومر نصب میشه هیچ کاری نمی کنه یعنی فونت یا سایز رو انتخاب میکنی بعدش میگه ری استارت کن بعد از ری استارت هیچ اتفاقی نمی افته میشه لطفا راهنمائی کنین

از این استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/5LIuuEjJAk/fontrouter-by-sadeghi.rar)

توجه
بعد از نصب FontRouter پوشه Fonts همراه برنامه رو به مسیر زیر ببرید (خود پوشه رو در مسیر بریزید)
E => DATA
برای تغیر فونت به فونت دلخواه شما هر فونتی که دوست دارید رو با فونت BABY+ جایگزین کنید (اسم اون فونت رو هم BABY+ بزارید)

بعداز نصب برنامه و کپی کردن پوشه فونت یه دفعه گوشی رو ریستارت (خاموش و روشن) کنید

بهترین برنامه برای این کار همون Font Zoomer هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234387

iranan99
05-08-2012, 20:58
ضمن تشکر مجدد از شما دوست محترم رادیو اف ام هم کار نمی کنه میشه لطفا یه نگاهی بندازین

MacTavish
06-08-2012, 09:20
سلام دوست عزیز
بله بافونیکس میتونید فلش بزنیید اما فونیکس درزمان فلش درسرداره بهتره باجاف فلش بزنید بحرحال این لینک اموزش فونیکس

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2761367

from my Sensation 4G using Tapatalk 2
آخه قربونتون برم این فریمور قبلا ارایه شده بود منم نصب کرده بودم مصرف باطریش که خیلی بالا بود تو همین پست هم گفته بودم مصرف باطری مهم ترین چیزه پس اگه واقعا رو باطری کار نکردی چیزی در مورد مصرف ادعا نکن
من خودم این فریمور را قبلا حدود 5 الی 6 مرتبه ریختم رو گوشیم و باهاش کار کردم مشکلات زیاد داشت همشا که بیخیال میشدم ولی از مصرف بالای باطریش نمیتونستم بگذرم به همین دلیل اصلا ازش خوشم نیومد. خلاصه این تجربه و نظر منه. هر کی باورش نمیشه بهم ایمیل بزنه تا شمارمو بدم باهاش صحبت میکنم.
masoud_taheri313@yahoo.com
ممنون

aassww
06-08-2012, 11:40
آخه قربونتون برم این فریمور قبلا ارایه شده بود منم نصب کرده بودم مصرف باطریش که خیلی بالا بود تو همین پست هم گفته بودم مصرف باطری مهم ترین چیزه پس اگه واقعا رو باطری کار نکردی چیزی در مورد مصرف ادعا نکن
من خودم این فریمور را قبلا حدود 5 الی 6 مرتبه ریختم رو گوشیم و باهاش کار کردم مشکلات زیاد داشت همشا که بیخیال میشدم ولی از مصرف بالای باطریش نمیتونستم بگذرم به همین دلیل اصلا ازش خوشم نیومد. خلاصه این تجربه و نظر منه. هر کی باورش نمیشه بهم ایمیل بزنه تا شمارمو بدم باهاش صحبت میکنم.
masoud_taheri313@yahoo.com
ممنون
سلام دوست عزيز
چرا پست منو نقل قول كردي؟؟
من كه اين فريمور را كوك نكردم
شما اگر فريمور مصرف پايين ميخواهيد بهتره از فريمور اورجينال كوك شده استفاده كنيد
همه فريموره پورت شده مصرف باطري بالايي دارند فقط اين فريمور نيست
البته با يكسري از كارها داخل كوك مثل پايين اوردن سرعت cpu غير فعال كردن بعضي از نرم افزارها سرعت كمي بهتر ميشود اما باز هم مصرف مثل فريمور اورجينال نميشود
يكي از دلايل مصرف باطري هم هوم اسكرين فريمور پورت شده ويدجت داره
بلوتوس ويبره وايرلس را غير فعال كنيد فقط در زمان مصرف روشن باشند
زمان نور صفحه را هم كم كنيد وحتي از حداكثر نور lcdاستفاده نكنيد
ويدجتهايي ه رو صفحه ضروري نيست غير فعال كنيد
تم افكت را خاموش كنيد
پچ ها را فقط در صورت نياز فعال كنيد
حتي استفاده از يك تم گرافيك بالا هم روي مصرف باطري تاثير داره
حتي بوت اسكرين واهنگ زمان خاموش روشن شدن هم روي مصرف باطري تاثير داره
مصرف شارژ بهتر ميشودامابازهم مثل فريمور اورجينال نميشود
دركل فريمور كوك شده وپورت شده سليقه اي هست
خيلي ها دوست دارند سرعت گوشي بالا باشه گرافيك بالايي داشته باشه مصرف شارژ هم برايشون مهم نيست
وبعضي ها هم مصرف شارژ بيشتر براشون مهم هست
همه اين موارد را در5800 باهم نميشه داشت

iranan99
13-08-2012, 13:32
مدیر محترم انجمن
با توجه به اینکه می دونم شما کوکر بسیار قابلی هستین یه سوال دارم تقاضا دارم منو راهنمائی بفرمائین ، یکی از دوستان یه فیرمور آماده کردن (Nokia 5800XM - Special^Final (v60.0.003 - C6 Port V41+V42 - Mara+Binh24) - Cooked by R-yan ) که ساعت سیمبین رو بصورت دیفالت رو دسکتاپ نذاشته چطور میشه اونو گذاشت ساعت بله رو نمی گم .ممنون
میدونم این اصلا وظیفه شما نیست ولی هر چی پست گذاشتم جواب نداد تو رو خدا ببخشید
بازم ممنون

msk karami
14-08-2012, 18:14
سلام اگه میشه در فریمور های اینده برنامه software update را حذف نکنید خیلی بکارم می یاد. خیلی ممنون

ZeNer
14-08-2012, 18:45
سلام

مدیر محترم انجمن
با توجه به اینکه می دونم شما کوکر بسیار قابلی هستین یه سوال دارم تقاضا دارم منو راهنمائی بفرمائین ، یکی از دوستان یه فیرمور آماده کردن (Nokia 5800XM - Special^Final (v60.0.003 - C6 Port V41+V42 - Mara+Binh24) - Cooked by R-yan ) که ساعت سیمبین رو بصورت دیفالت رو دسکتاپ نذاشته چطور میشه اونو گذاشت ساعت بله رو نمی گم .ممنون
میدونم این اصلا وظیفه شما نیست ولی هر چی پست گذاشتم جواب نداد تو رو خدا ببخشید
بازم ممنون

برای اینکار شما باید تنضیمات ویجت پیشفرض رو دستکاری کنید.
این تنضیمات تو فایل viewconfiguration.xml در مسیر Private\200159c0\install\view\hsps\50 قرار داره که شما باید uid ویجت ساعت رو اونجا قرار بدید.
برای ویرایش فایل از wordpad استفاده کنید /

من این فایل رو از فیرمور پورت شده ی زیر استخراج کردم و براتون قرار می دم تا در صورت استفاده چینش home screen رو مثل فیرمور مذکور داشته باشید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=210185

خدمت شما :

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Oy_vm_4T0_/viewconfiguration.rar)

سلام اگه میشه در فریمور های اینده برنامه software update را حذف نکنید خیلی بکارم می یاد. خیلی ممنون

از اونجایی که فیرمور پورت شده هست ، برنامه ی Software update هنگام آپدیت بعضی از فایل های اختصاصی C6 رو دانلود میکنه که نصب اون منجر به خاموشی گوشی میشه.
در ضمن این برنامه توسط کوکر حذف نشده ، بلکه از همون ابتدا توسط شخصی که فیرمور رو پورت کرده حذف شده.
کلا امکان آپدیت در فیرمور های پورت شده وجود نداره ، هر چند که دیگه آپدیتی برای C6 عرضه نخواهد شد و ورژن 42 اخرین ورژن هست.

msk karami
15-08-2012, 12:39
سلام اگه میشه ازتقویم اریایی در فریمور هااستفاده کنید

MacTavish
26-08-2012, 03:05
آقایان فکر نکنید چون تازه کارم فریمورم بده از هر چی فریمور دیدین بهتره امتحان کنین اگه سه نفر بگن بده پاکش میکنم

سلام دوست من خدمتتون عرض کنم که این c6 v41 نیست بلکه همون 60 اصلی است که اومدی دست کاریش کردی چون مثل اونا شارژ خالی نمیکنه امیدوارم اشتباه کرده باشم.
البته خیلی عالی درست کردی ممنون من که راضی ام فقط فونتشا بزرگ میکردی محشر میشد
:bz:

DJ_EVIL_DJ
26-08-2012, 23:22
سلام
یه سوال تخصصی
من یه فریمور پورت شده نصب دارم مال قبله
اون موقع 5800 رو به ورژن 52 آپدیت کردم
الان نیازی هست اول به ورژن 60 آپدیت کنم و بعد این فریمور رو نصب کنم ؟

ehsan.rad
28-08-2012, 13:51
سلام
وقتی می خوام فایلاشو دانلود کنم سایت 4shared از من یوزر پسوورد می خواد
میشه راهنمایی کنید ؟

aassww
28-08-2012, 16:07
سلام
وقتی می خوام فایلاشو دانلود کنم سایت 4shared از من یوزر پسوورد می خواد
میشه راهنمایی کنید ؟
سلام دوست عزيز
خوب تو سايت4shared ثبت نام كن و يوزر پسورد خودتون را بدهيد

ehsan.rad
29-08-2012, 17:13
با عرض سلام مجدد
آقا من تازه واردم.یه سوال دارم + یه جواب شدیدا کامل
سوال: وقتی گوشی رو به شارژ میزنم چراغ سبز اون 3تا دکمه پایین گوشی روشن می مونه ( می دونم جزو قابلیت های این فریموره)
اما من می خوام از کار بندازمش

می دونم که برای این کار باید کوک بلد باشم اما تا جایی که میشه راهنمایی کنید
ممنون میشم

aassww
29-08-2012, 21:57
با عرض سلام مجدد
آقا من تازه واردم.یه سوال دارم + یه جواب شدیدا کامل
سوال: وقتی گوشی رو به شارژ میزنم چراغ سبز اون 3تا دکمه پایین گوشی روشن می مونه ( می دونم جزو قابلیت های این فریموره)
اما من می خوام از کار بندازمش

می دونم که برای این کار باید کوک بلد باشم اما تا جایی که میشه راهنمایی کنید
ممنون میشم
سلام دوست عزيز
از مد اين لينك استفاده كنيدببينيد روي اين فريمور جواب ميدهد

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1804297&postcount=3

_ANONYMOUS_
29-08-2012, 22:24
سلام خدمت کوکر های گرامی
یک سوال داشتم!
میشه فریموار گوشی هایی مثل c5-03 رو کوک و برای 5800 پورت کرد که فرکانس رو 600 قرار بگیره ؟؟؟؟

Send with my Galaxy S plus
Android 2.3.5
not rooted !!

ZeNer
30-08-2012, 00:50
سلام خدمت کوکر های گرامی
یک سوال داشتم!
میشه فریموار گوشی هایی مثل c5-03 رو کوک و برای 5800 پورت کرد که فرکانس رو 600 قرار بگیره ؟؟؟؟

Send with my Galaxy S plus
Android 2.3.5
not rooted !!

سلام

خیر ، فرکانس cpu کاملا در دست نوکیا هست و به هیچ وجه نمیشه اون رو تغییر داد ، هر مد یا موردی هم که در این زمینه وجود داره کاملا ساختگی و غیر واقعی هست /

ehsan.rad
31-08-2012, 21:15
سلام دوست عزيز
از مد اين لينك استفاده كنيدببينيد روي اين فريمور جواب ميدهد

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1804297&postcount=3

آخه مد چیه؟
من که گفتم بلد نیستم؟
باید چیکارش کنم؟
برای استفاده باید نرم افزار خاصی نصب کنم؟

HOSSEIN 7
31-08-2012, 23:12
آخه مد چیه؟
من که گفتم بلد نیستم؟
باید چیکارش کنم؟
برای استفاده باید نرم افزار خاصی نصب کنم؟

سلام
اصلا جای نگرانی نیست، کار سختی هم نیست!!
فقط اینایی که میگم رو با دقت انجام بدید

اول از همه باید گوشیتون رو هک کرده باشید؛ بعد از هک، برنامه ای به اسم Rom Patcher تو گوشیتون نصب میشه، شما وارد برنامه میشید و تیک گزینه Open4All رو میزنید تا به تمام فایل ها و فولدرهای سیستمی دسترسی داشته باشید

بعد شما فایلی که آقا عنایت لینکش رو براتون گذاشتن رو دانلود میکنید، تو این فایل دو تا فولدر هست، یکی برای روشن موندن چراغ سبز موقع شارژ و یکی هم خاموش موندن چراغ موقع شارژ

چون شما میخواید چراغ رو خاموش کنید پس باید از فولدر without green charger light استفاده کنید

در داخل فولدر 10282BC4 شما دو فولدر rules و settings رو مشاهده میکنید، کافیه محتویات این دو فولدر رو با یه فایل منیجر مثل X-Plore به مسیر مشابه در C بریزید

یعنی تمام فایل های داخل فولدر rules رو به C:\Private\10282BC4\rules و تمام فولدرهای داخل settings رو هم به مسیر C:\Private\10282BC4\settings انتقال بدید
امیدوارم متوجه شده باشــید!! :bk:

اگه گوشیتون هک نیست یا برنامه X-Plore رو ندارید میتونید به تاپیک زیر برید و درخواست بدید:

درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177)

موفق باشــید ;

ehsan.rad
01-09-2012, 11:34
سلام
اصلا جای نگرانی نیست، کار سختی هم نیست!!
فقط اینایی که میگم رو با دقت انجام بدید

اول از همه باید گوشیتون رو هک کرده باشید؛ بعد از هک، برنامه ای به اسم Rom Patcher تو گوشیتون نصب میشه، شما وارد برنامه میشید و تیک گزینه Open4All رو میزنید تا به تمام فایل ها و فولدرهای سیستمی دسترسی داشته باشید

بعد شما فایلی که آقا عنایت لینکش رو براتون گذاشتن رو دانلود میکنید، تو این فایل دو تا فولدر هست، یکی برای روشن موندن چراغ سبز موقع شارژ و یکی هم خاموش موندن چراغ موقع شارژ

چون شما میخواید چراغ رو خاموش کنید پس باید از فولدر without green charger light استفاده کنید

در داخل فولدر 10282BC4 شما دو فولدر rules و settings رو مشاهده میکنید، کافیه محتویات این دو فولدر رو با یه فایل منیجر مثل X-Plore به مسیر مشابه در C بریزید

یعنی تمام فایل های داخل فولدر rules رو به C:\Private\10282BC4\rules و تمام فولدرهای داخل settings رو هم به مسیر C:\Private\10282BC4\settings انتقال بدید
امیدوارم متوجه شده باشــید!! :bk:

اگه گوشیتون هک نیست یا برنامه X-Plore رو ندارید میتونید به تاپیک زیر برید و درخواست بدید:

درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177)

موفق باشــید ;

آقا دست گلت درد نکنه...درست شد
از آقا عنایتم ممنون که فایلاشو برا دانلود گذاشت
:mobilestan:

آقا اگه کسی بخواد کوک و از این جور کارا یاد بگیره باید چیکار کنه؟؟

HOSSEIN 7
01-09-2012, 13:22
آقا دست گلت درد نکنه...درست شد
از آقا عنایتم ممنون که فایلاشو برا دانلود گذاشت
:mobilestan:

آقا اگه کسی بخواد کوک و از این جور کارا یاد بگیره باید چیکار کنه؟؟

خب خدا رو شکر :loveit:
عزیز من اینجا تاپیک فیرمور پورت شده هست و شما باید اینجور سوالات رو در جای خودش بپرسید، ولی چون عضو جدید هستید، خدمتتون عرض میکنم!

اول از همه باید علاقه داشته باشید تا بتونید از کوک کردن لذت ببرید و وسط کار خسته نشید!

میتونید به این دو تاپیک سر بزنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید:

آموزش‌ها و برنامه‌های لازم برای کوک کردن (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=516)

مدها و شخصی سازی‌های مربوط به کوک (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=889)

اصلا برای شروع عجله نکنید، سعی کنید اول یه بار تمام توضیحات رو مطالعه کنید!

هر سوالی هم داشتید میتونید تو تاپیک زیر بپرسید:

مطرح کردن سوالات و مشکلات در مورد کوک کردن فیرم ور ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92897)

موفق باشــید ;

sleepy632
09-09-2012, 10:11
اگه میشه فونت این فریمور رو بذارید برای دانلود.ممنوم میشم.

احسان مارامایی
15-09-2012, 17:05
سلام میشه برای من یک تم سریع مثل تم اصلی فریمور با آیکون های کامپیوتر بگذارید

iranan99
18-09-2012, 09:48
دوست عزیز ضمن تشکر فراوان برای زحمتی که کشیدین باید گفت فیرموری با قدرت نگهداری باطری خیلی کم:ce:

P.E.Y.M.A.N
24-09-2012, 09:52

ما که چیزی نگفتیم :d

ازهمون اول من میگفتم کار شما بیسته عزیزم

MacTavish
01-10-2012, 15:23
افزودن زبان فارسی و عربی به دیکشنری گوشی

بچه ها این قسمت تو هیچ فریموری تا حالا نبوده
فکرشو بکنین یه دیکشنری
عربی به فارسی ؛
فارسی به عربی ،
انگلیسی به عربی ،
عربی به انگلیسی ،
فارسی به انگیسی و
انگلیسی به فارسی
رو یه جا دارین

بابا این مورد که چیزی نیست هر کسی که یه کم کوک کردن بلد باشه میتونه پوشه دیکشنری را اضافه میکنی توی مسیر .... خودشون میدونند کجا را میگم

MacTavish
01-10-2012, 15:26
دوست عزیز ضمن تشکر فراوان برای زحمتی که کشیدین باید گفت فیرموری با قدرت نگهداری باطری خیلی کم:ce:

دمت گرم منم موافقممممم:dd:

MacTavish
01-10-2012, 15:30
سلام

خیر ، فرکانس cpu کاملا در دست نوکیا هست و به هیچ وجه نمیشه اون رو تغییر داد ، هر مد یا موردی هم که در این زمینه وجود داره کاملا ساختگی و غیر واقعی هست /

ببخشیدا ولی الان سیمبین آننا که برا 5800 اومده سرعتشا زده 536
یعنی خود نوکیا داده. اگه داده بود که تو سایتهای اصلی نوکیا باید میزد.منم وقتی این فریمور را نصب کردم واقعا سرعتش بالا بود حالا نمیگم 536 بود ولی از 434 خود 5800 بیشتر بود.

samaniranlover
13-04-2013, 17:16
سلام من یه مشکلی دارم. چند جا نوشته که فایلهای فریمور 7 تاست. ولی اینجا کلا 3 تا فایل گذاشتین. من با phoenix میخوام فلش کنم. ولی همش ارور میده. اگه جواب بدین ممنون میشم.

gholamrezaarjan
14-04-2013, 12:48
سلام من یه مشکلی دارم. چند جا نوشته که فایلهای فریمور 7 تاست. ولی اینجا کلا 3 تا فایل گذاشتین. من با phoenix میخوام فلش کنم. ولی همش ارور میده. اگه جواب بدین ممنون میشم.

دوست گلم برای فلش فریمورهای پورت شده بهتره از جف استفاده کنید.
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=502992&d=1296666158

samaniranlover
15-04-2013, 02:00
آقا من بالاخره تونستم این گوشی رو فلش کنم ممنون ازتون ولی فقط یه سوال داشتم. اسم اپراتور (irancell) رو دیگه اون بالا نمینویسه و فقط نوشته 3G.

gholamrezaarjan
15-04-2013, 09:09
آقا من بالاخره تونستم این گوشی رو فلش کنم ممنون ازتون ولی فقط یه سوال داشتم. اسم اپراتور (irancell) رو دیگه اون بالا نمینویسه و فقط نوشته 3g.

سلام
الان اسکرین شاتها رو نگاه کردم حدس میزنم خود کوکر نام اپراتور رو برداشته باشه عزیزم.

samaniranlover
15-04-2013, 09:58
مرسی آقای غلامرضا از اینکه سریع به سوالاتم جواب میدین. یه سوال دیگه داشتم! خودتون که میدونید هرچی بیشتر از گوشی استفاده بشه خوبی ها و اشکالاتش معلوم میشه.
بار اولی که گوشی بعد از فلش کردن روشن شد زیر ساعت به فارسی یه چیزی مثل این نوشته بود (یکشنبه 15 آبان 91 ولادت حضرت علی) از این خیلی خوشم اومده بود. ولی وقتی بک آپ گوشی رو برگردوندم اون رفته و الان نوشته (no calendar entries today or for 7 days) هرچقدر تنظیماتو گشتم نتونستم درستش کنم. راهی داره که تقویم فارسی رو برگردونم؟ سپاس فراوان

gholamrezaarjan
15-04-2013, 17:03
مرسی آقای غلامرضا از اینکه سریع به سوالاتم جواب میدین. یه سوال دیگه داشتم! خودتون که میدونید هرچی بیشتر از گوشی استفاده بشه خوبی ها و اشکالاتش معلوم میشه.
بار اولی که گوشی بعد از فلش کردن روشن شد زیر ساعت به فارسی یه چیزی مثل این نوشته بود (یکشنبه 15 آبان 91 ولادت حضرت علی) از این خیلی خوشم اومده بود. ولی وقتی بک آپ گوشی رو برگردوندم اون رفته و الان نوشته (no calendar entries today or for 7 days) هرچقدر تنظیماتو گشتم نتونستم درستش کنم. راهی داره که تقویم فارسی رو برگردونم؟ سپاس فراوان

خواهش می کنم عزیزم
چرا نمیشه؟شما با برگردوندن اطلاعات تنظیمات تقویم رو به هم زدید و اون رو پاک کردید چون تنظیمات بکاپتون وارد گوشی شده.حالا هم اشکال نداره چون می تونی از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=269235) تقویم سال 92 رو به راحتی تو گوشیت بریزی.
موفق باشی

AmiR.Ho3eiN
20-04-2013, 13:00
من فلش زدم اما متاسفانه وقتی ک میخواهم وارد منو بشم ارور میدهدو برمیگرد ب صفحه ی اصلی
اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

gholamrezaarjan
20-04-2013, 16:55
من فلش زدم اما متاسفانه وقتی ک میخواهم وارد منو بشم ارور میدهدو برمیگرد ب صفحه ی اصلی
اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

سلام
چنین موردی رو هیچ کاربری گزارش نداده عزیزم یعنی فریمور مشکلی نداره.
شما پوشه های سیستمی گوشیتون رو ابتدا پاک کنید(ویا ریست 7370 بزنید) و بعد اقدام به فلش کنید.

AmiR.Ho3eiN
21-04-2013, 06:53
سلام
چنین موردی رو هیچ کاربری گزارش نداده عزیزم یعنی فریمور مشکلی نداره.
شما پوشه های سیستمی گوشیتون رو ابتدا پاک کنید(ویا ریست 7370 بزنید) و بعد اقدام به فلش کنید.

من تمام این کارا را میکنم و 3 تا فایلی ک واس دانلود گزاشتین را به صورت دستی با برنامه فونیکس و با استفاده از گزینه Edit وارد میکنم و فلش میزنم ولی وقتی گوشی بالا میاد بلافاصله ارور میده و وارد منو نمیشه!!!
یه سوالم داشتم،فیال core باید کالیبره بشه دیگه؟؟

King-Wanted
21-04-2013, 07:41
من تمام این کارا را میکنم و 3 تا فایلی ک واس دانلود گزاشتین را به صورت دستی با برنامه فونیکس و با استفاده از گزینه Edit وارد میکنم و فلش میزنم ولی وقتی گوشی بالا میاد بلافاصله ارور میده و وارد منو نمیشه!!!
یه سوالم داشتم،فیال core باید کالیبره بشه دیگه؟؟

خير ، خود كوكر فايل core رو كاليبره كرده و قرارداده واسه دانلود وحرفی از كاليبره كردن توسط استفاده كننده‌ها نزده.

اگه بازم نشد%
اگه امكانشو دارين با دانگل Best (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3577854) يا با جف فلش بزنيد .

موفق...

saeedhispeed
22-07-2013, 03:44
دستتون درد نکنه منم دوست نداشتم اونو بذارم ولی انصافا امکان آپلود نداشتم :dg::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::a y::ay::ay::ay::ay::ay::ay:

چطور دانلود کنممممم

saeedhispeed
22-07-2013, 03:55
سلااام میشه مد افزایش حساسیت تاچشو بذاری
مرسییییییییی

ZeNer
22-07-2013, 23:59
چطور دانلود کنممممم

فعلا براحتی می تونید در 4shared ثبت نام کنید و اقدام به دانلود کنید
تا فرصت پیدا کنم و لینک ها رو مستقیم کنم ...

وقتی قانون وضع میشه که حتما بایستی فایل ها در انجمن آپلود بشند .. دقیقا بخاطر همین مسائل هست !!
چه بسا فیرم ور هایی که به دلایل مشابه فایل هاشون حذف شده ...

ParSa
23-07-2013, 16:33
آقا من بالاخره تونستم این گوشی رو فلش کنم ممنون ازتون ولی فقط یه سوال داشتم. اسم اپراتور (irancell) رو دیگه اون بالا نمینویسه و فقط نوشته 3G.

سلام.

با اجازه ی بهزاد جان،

احتمالا این سوال خیلی از دوستان باشه،

چون کسانی که براشون کوک فلش کردم خیلی پیش اومده بپرسن...

کافیه برید به مسیر زیر:

Settings > Personalize > Home screen > Operator logo

اونو به Off تغییر بدید.

تموم!

موفق باشید.