PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه HTC One X ! گوشی هوشمند یا چکش !! این کار را تکرار نکنید!!

.:: MAKAN ::.
01-06-2012, 02:18
HTC One X ! گوشی هوشمند یا چکش !! این کار را تکرار نکنید !!!

پایگاه خبری موبایلستان _ به نقل از Androidpolice :

یک گوشی هوشمند میتواند خیلی چیز ها باشد اما دیگر نمی تواند یک چکش باشد!!

اما فردی که در ویدیو مشاهده خواهید کرد با این اعتقاد ما مخالف بوده و اعتقاد دارد"زمانی که همه چیزی که در اختیار داری میخ است ، پس وان ایکس هم باید چکش باشد"!!!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=737341&stc=1&d=1338504189

همانطور که در ویدیو خواهید دید گوشی پس از تحمل 151 ضربه بر میخ توسط مرد روسی که هر ضربه اش روحم را آزار می داد همچنان سالم به نظر می رسد و از پس این امتحان یا شاید هم دیوانگی محض بر آمده است.

شما نباید به هیچ وجه با صفحه نمایش جذاب HTC One X همچین کاری بکنید!! به هیچ وجه!! اما اگر دیوانه اید یا اینکه خیلی پولدارید ، یا اصلا به نظرتان حتما باید این کار را بکنید،پس معطل نکنید ولی حتما فیلمش را برای ما بفرستید! چون ما چنین کاری با وان ایکس نازنین نمی کنیم.

(می توانید ویدیو را در پست دوم دانلود کنید .با تشکر از رضای عزیز )

........................

کپی برداری با ذکر منبع (موبایلستان ) بلامانع است.
MNA-MTG

MODERN
01-06-2012, 02:22
با تشکر از داداش گلم ماکان عزیز این ویدیو رو اینجا اپ میکنم در دو قسمت

دانلود ویدیو :

قسمت اول (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/n2PVNjHV-o/test.part1.rar)

قسمت دوم (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/MjBq8QBhwO/test.part2.rar)

KARAMOOZ
01-06-2012, 02:27
این روسها چه کارا که نمیکنن:4:

sorena_blue1990
01-06-2012, 02:47
نشون داد گوشیه روزایه سخت زندگیه!!

860301011
01-06-2012, 08:10
این چینیا چه کارا که نمیکنن:4:
شاید گوشی ساخت چین HTC بوده ولی این دیوانه اهل روسیه بوده! :4:
به نقل از GSMArena:
"a guy from Russia decided that his HTC One X could do a lot better and decided to skip the hammer part all together."
یه شیرمرد هم از ایران پیدا بشه با گوشی ملی GLX میخ بزنه به دیوار تا در این عرصه هم به خودکفایی برسیم و بگیم که ..... به ما اثری نداشته و کل هیکل استکبار جهانی رو ... کردیم! :ad:

GenomeX
01-06-2012, 09:40
از اونجایی که GLX فروشی نداشته بعید میدونم کسی پیدا بشه! وگرنه ما همه تو صف مشت زدن در دهان استکبار جهانی هستیم فقط منتظریم نوبتمون بشه مشتمون رو بزنیم :دی

این تستهای سادیستیک داره مد میشه.
قبلاً که تبلت موتورلا و گلکسی و آیپاد رو میزدن زمین ببینند کدوم بیشتر خرد میشه.(صدای شکستن صفحه تاچ این تبلتها مو بر تن آدم سیخ میکرد!)
بعد گوشیها رو فرو میکردن تو آکواریوم... (!!!)
بد با گوشی نوکیا میخ کوبیدن (مگه چکش خریدی یارو ؟)
روی صفحه گلکسی اس 2 با کارد میوه خوری میکشید (بی انصاف مگه داری پرتغال پوست میکنی)
حالا هم htc ...
دوستان شما بی خیال شین اینا دیوونه اند بابا دیوونه. یه دفعه نرید امتحان کنید!
(ویدیو هر کدوم از اینها رو که دیدم گوشت تنم ریش میشود گوشی رو نمی خوای بده دیگران استفاده کنند مریض! خوبه یکی بیاد ازت به عنوان چکش استفاده کنه! :دی )

mahdiby1234567
01-06-2012, 09:40
خیلی چیزه وحشیانه ای بود
من دردم گرفت
آخرش میخ کج میشه !!!!
یه نفر این آزمایش با اس 3 بکنه ببینیم چیکارس !!!

aref_wreaker
01-06-2012, 09:58
نه به این ایرانیا که کاور دوتا دوتا میزارن نه به این خارجیا که گوشیو به جایه چکش استفاده میکنن

Suspected
01-06-2012, 10:06
هر ضربه ای که میزد انگار میزد رو قلبه من! خوبه گوشی خودم نبود http://www.freesmile.ir/smiles/586821_LaieA_021.gif

Mehdi_Full
01-06-2012, 10:14
ممنون از ماکان عزیز
قابل توجه دوستانی که میگفتند وان ایکس رو تو جیبشون گذاشتند و با کلیدهایی که تو جیبشون بوده گوشی خط افتاده !!

kissforyou
01-06-2012, 10:20
با گوشی نوکیا لومیا 900 هم اینکار رو کردن و چیزیش نشد.می خواست جلوی نوکیا کم نیاره.

METAL-MANIA
01-06-2012, 10:55
احتمالن از این به بعد حزب کمونیست روسیه پرچمش بشه داس و one x:dd:

بحرحال اون موقع چنین جایگزینی برای چکش نبوده:bj:

01-06-2012, 10:59
The HTC One X passed the unorthodox test with flying colors and yes, the Gorilla Glass 2 should take most of the credit.

این متن از gsmarena هست که تایید میکنه صفحه وان ایکس هم گوریلا گلس 2 هست.

01-06-2012, 11:04
ممنون از ماکان عزیز
قابل توجه دوستانی که میگفتند وان ایکس رو تو جیبشون گذاشتند و با کلیدهایی که تو جیبشون بوده گوشی خط افتاده !!

مهدی جان خیلی از دوستانی که تو تاپیک وان ایکس نظر می دادند و این حرفا رو می زدند اصلا این گوشی رو ندیدند که حالا تو جیبشون صفحش خش بیفته.

خیلی چیزه وحشیانه ای بود
من دردم گرفت
آخرش میخ کج میشه !!!!
یه نفر این آزمایش با اس 3 بکنه ببینیم چیکارس !!!

احتمالا اونم از پسش بر میاد.چون اس 3 هم مثل وان ایکس گوریلا گلس 2 هست

KARAMOOZ
01-06-2012, 11:11
ماکان جان فکر نکنم گوریلا 2 باشه.اخه من یه مصاحبه از مدیره کورنینگ خوندم که درباره گوریلا 2 فقط به اس3 اشاره کرده بود و حرفی از وان ایکس نزده بود.

babi_rich
01-06-2012, 11:13
من یه کلیپ از n9 هم دیده بودم اونم همین جوری بود هیچیش نشد

01-06-2012, 11:16
ماکان جان فکر نکنم گوریلا 2 باشه.اخه من یه مصاحبه از مدیره کورنینگ خوندم که درباره گوریلا 2 فقط به اس3 اشاره کرده بود و حرفی از وان ایکس نزده بود.

مهدی جان این صفحه خبر تو gsmarena:

http://blog.gsmarena.com/the-htc-one-x-moonlights-as-a-hammer-lives-to-tell-the-story/

و اینم جمله آخر این صفحه :

The HTC One X passed the unorthodox test with flying colors and yes, the Gorilla Glass 2 should take most of the credit.

دلیل مصاحبه رو نمیدنم شاید مصاحبه تبلیغاتی بوده. شاید هم هر چیز دیگه ای .حالا اسم نبردن مدیر کورنینگ نمی تونه یه دلیل منطقی باشه واسه گوریلا گلس 1 بودن.در ضمن بحث 2 *2 =4 تاست.گوریلا گلس 1 میتونه این ضربه ها رو تحمل کنه؟!!!گوریلا گلس 1 همینجوریش محافظ نزاری یه ماه بعد صفحه گوشیت خش دار میشه

S4S4
01-06-2012, 11:28
جون خودم اگه مال من بود ازشانس من با همون ضربه اول میخ از وسط . گوشی رو پرچم میکرد

GenomeX
01-06-2012, 11:29
زیاد سخت نگیرید بابا گفتم که دیوونه هستند!
البته اون دوستمون گفت ایرانی ها دوتا دوتا کاور میزنند ولی راستش رو بخواین من تا حالا در عمرم کاور برای گوشی نگرفتم حتی محافظ صفحه تاچ هم نگرفتم!
فکر کنم به زودی برای s3 هم چنین ویدیویی میاد (چون چنین سابقه ای برای s2 و s1 هم بود و ویدیو هاشون در وب منتشر شد)
البته چون داره این قضیه فراوون میشه شاید هم تبلیغاتی باشه (کلاً منفی نگرم)
آخه تا دو سه سال پیش از این خبرها نبود حالا یهو همه بتون آرمه تولید میکنند؟!
باحالیش اینه که برای ویو2 هم دیدم برای N9 دیدم برای N8 دیدم. تبلت آمازون رو هم دیدم.
تازه داره به لپ تاپ ها هم وارد میشه این قضیه!!! طرف سونی رو میگیره میچلونه! کلاً صفحه lcd با کیبرد در یک راستا قرار میگیره. (من که دلم نمیاد چنین کاری با لپ تاپ بکنم!)
پس بیخیال این جور چیزها بشید (یعنی جو گیر نشید!) اون چیزی رو که دوست دارید بخرید، مقاومت آخرین گزینه باشه براتون چون قول بهتون میدم خیلی راحتتر از این چیزی که در این ویدیوها میبینید گوشی نابود میشه! شک نکنید!

kasra scorpion
01-06-2012, 11:36
اس 3 بود تو همون ضربه اول السیدیش خورد میشد.عکس زیر از گوشیه یه نفر هست که مثل اینکه از جیبش میفته و این شکلی میشه.

metal0003
01-06-2012, 11:39
عجب چکش گرونی :cm: این یارو رو باید ببرن تیمارستان :dr:

شوش
01-06-2012, 11:42
عجب آدم ........ حیوونی وان ایکس اخه این چه کاریه برادر من

H.T.C
01-06-2012, 11:43
واقعا شوخیشم برام جالب نیست.
اما به اچ تی سی افتخار میکنم
بچه ها همت کنن بعد مشت زدن تو دهن استکبار یه همتی کنن پول جمع کنیم ما هم از این تستا بزنیم.
برا تبلیغ سایت خیلی خوبه(شوخیشم زجر اوره)

alireza2af
01-06-2012, 11:47
هوس کردم این رو با glx خودمون انجام بدم حیف که پیدا نمیشه بنظرم با همون ضربه اول میخ پشت گوشی بزنه بیرون

ardz
01-06-2012, 17:44
مهدی جان خیلی از دوستانی که تو تاپیک وان ایکس نظر می دادند و این حرفا رو می زدند اصلا این گوشی رو ندیدند که حالا تو جیبشون صفحش خش بیفته.
احتمالا اونم از پسش بر میاد.چون اس 3 هم مثل وان ایکس گوریلا گلس 2 هست
آره خدایی لامصب خیلی توپه تو خش و حرف هم که میدونید مالیات نداره و هر کسی میگه

اتفاقا من خوندم که اس3 گوریلا گلس 2 نداره من نمیدونم چرا اینا رو مثل اپل تو کنفرانس جمعبندی نمیکنن که آخرش اینطوری نشه آدم گوشی رو داشته باشه ندونه جنسش چیه
واقعا که
بابا این همه کپی از اپل و سیاست شرکت زدین این یه قلم هم کپی کنید یکم نظم میگره شرکتتون:af:

GenomeX
01-06-2012, 18:02
اتفاقا من خوندم که اس3 گوریلا گلس 2 نداره من نمیدونم چرا اینا رو مثل اپل تو کنفرانس جمعبندی نمیکنن که آخرش اینطوری نشه آدم گوشی رو داشته باشه ندونه جنسش چیه
واقعا که
بابا این همه کپی از اپل و سیاست شرکت زدین این یه قلم هم کپی کنید یکم نظم میگره شرکتتون:af:

اون پست رو بد متوجه شدید، اون دوستمون گفت فکر کنم OneX گوریلا گلاس 2 نیست و فقط S3 هست.
در صورتی که فکر کنم هر دو گوشی Gorilla Glass هستند.
البته سامسونگ از روز اول گفت که گوریلا گلاس 2 کار گذاشته روی گوشی که همون مقاومت قبلی رو داره اما در ضخامت کمتر. فقط بودنش روی OneX تایید نشده که خوب این چکش خوار بودنش!!! این رو هم تایید کرد. :mobilestan:

m.as
01-06-2012, 19:24
بابا این کارا رو نکنید آخرو عاقبت نداره
من همون موقع که ویدیویی که توش روی ال سی دی Galaxy s با تیغ میکشیدن و فقط ی خط کوچیک روش میفتاد رو دیدم
بعد رفتم با دوستام شرط بندی کردم که اگه روش با خودکار بکشم چیزیش نمیشه
آقا ما خودکاره رو بر داشتیم تا کشیدیم دیدم ی خط تاز روی ال سی دی گوشی افتاد :D ( البته محکم کشیدم)

mahdiby1234567
01-06-2012, 20:21
بابا این کارا رو نکنید آخرو عاقبت نداره
من همون موقع که ویدیویی که توش روی ال سی دی Galaxy s با تیغ میکشیدن و فقط ی خط کوچیک روش میفتاد رو دیدم
بعد رفتم با دوستام شرط بندی کردم که اگه روش با خودکار بکشم چیزیش نمیشه
آقا ما خودکاره رو بر داشتیم تا کشیدیم دیدم ی خط تاز روی ال سی دی گوشی افتاد :D ( البته محکم کشیدم)

من هم اول فکر میکردم خالی بندیه یارو الکی فیلم داره بازی میکنه
اما وقتی آخرش میخ کج شد مطمئن ام که دیگه خالی بندی نیست :du::du::af:

M8000
01-06-2012, 21:02
ايول حال كردم

حتما ميخواد اس 3 بگيره !:bp::bp:

SAEED.S.i.S
02-06-2012, 08:48
به این میگن اهمیت دادن به مشتری ...خدایش عجب صفحه ایییییییی

P999kish
02-06-2012, 09:26
سلام اخیش قلبم ریخت ولی بازهم خیالم راحت شد حداقل خش با کار روزانه وگذاشتن توی جیب نمیفته اخه گوشی لمسی ارزشش به صفحه اشه

sonynokia
02-06-2012, 09:55
فوق العاده بود . باز هم بیشتر به one x علاقه مند شدم. به هیچ وجه نمی تونم به گوشی دیگه ای فکر کنم در برابر این غول

sherman_2
03-06-2012, 00:25
خیلی حال کردم دوستان امیدوارم کلکی در کار نباشه
با تشکر