PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : PWPD 4.9||Xap install||Graphical Edition||Full unlock||Static mac|| TANGO ||8773

NovaX5
01-06-2012, 16:18
به نام خدا

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=737677&stc=1&d=1338561869

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=737535&stc=1&d=1338555161

بالاخره و پس از تلاش فراوان، اولین رام گروه PWPD برای کاربران عزیز تلفن های موزارت، تنها در یک نسخه گرافیکی، آماده گردید.

مشخصات رام به شرح ذیل می باشد:

-فول آنلاک و Interop unlock بودن گوشی.

-قابلیت نصب فایل XAP از طریق بروزر گوشی (از طریق internet explorer )

-هر نوع برنامه ای قابلیت اجرا برروی این رام رو داره.از برنامه های Advance config تا Touchxplorer و برنامه های پورت شده از جمله Opera mini و Opera mobile.

-قابلیت اجرای بازی های ایکس باکس لایو بدون هک و کرک.

-اضاف شدن تم و Accent به گوشی.

-تصاویر در 32 بیت واقعی رندر میشن.

-بعد از فلش گوشی 350 مگ رم خالی برای گوشیتون میمونه که توی سرعت واقعا تاثیر داره.(توی عکس برنامه ی Screen capturer باز بوده.برای همین میزنه 343)

-عمر خیلی بهتر باطری.

-استفاده از Direct mapping.

-اضاف شدن Static mac address به وایرلس رام.

-حفظ بوتلودر.

-حالت 11n برای وایرلس اضاف شده.

-لوگوی HTC عوض شده.و گذاشته شدن لوگوی جدید گروه PWPD.

-حالت Instant resume فعال شده.

-مشکل Caller ID فیکس شده.

-اضاف شدن امکان فوکوس لمسی به دوربین و چند امکان مهم دیگه.

-فقط زبان انگلیسی در رام موجوده و زبان های دیگه حذف شده تا رام سبک تر بشه.(کیبورد های زبان های دیگه دررام موجوده.تا برای استفاده از برنامه ی Native keyboard بتونین از حالت اسپانیایی استفاده کنید.)

-قسمت های مخفی Ease of Access باز شدن.

-اضاف شدن امکان دیباگ کردن رام با ویژوال استادیو(برای نصب برنامه با Xap installer بهتون ارور نمیده و برنامه رو اتوماتیک باز میکنه.مانند نسخه های قبلی وین فون 7 که در مانگو با مشکل پیدا کرده بود.)

-حذف چند تم و اضاف شدن چند تم جدید به اسم جدید.(بعضی تم ها اسم اعضای گروه رو میتونین داخلش ببینین...چون کد رنگ ها رو اون فرد انتخاب کرده...و داخل رام اضاف کردیم...)

-قابلیت نصب XAP از طریق برنامه ی File Browser...فقط کافیه فایل رو به گوشی بفرستین...و از طریق برنامه بازش کنین...دقیقا مثل سیمبین و یا اندروید...

-قابلیت اجرای فایل های PDF بدون اینکه نیاز باشه فایل رو به فولدر خاصی انتقال بدین...کافیه مثل فایل XAP بازش کنین...خودش اتوماتیک بازش میکنه توی Adobe Reader...

-رفع بعضی مشکلات در بلوتوث...

-قطع ویبره ی 3 دکمه ی گوشی...(مصرف بهتر باتری...)

-بهینه شدن باتری...و همچنین سرعت...

-بعد از فلش و یا هارد ریست زمان پیشفرض رام برروی تهران قرار داره...(برای راحتی کار کاربران ایرانی...)

-رفع باگ مربوط به ایمیل در نسخه ی 4.3

-اضافه شدن فول آنلاک جدید

-رفع مشکل مارکت پلیس در بعضی رام های تانگو

-اضافه شدن تمام ویژگی های تانگو به رام

-اضاف شدن برنامه ی DFT BT File transfer و همچنین PWPD keyboard 2.25
-اضافه شدن 30 کیبرد به رام
-رفع برخی باگ ها(وایرلس و ...)
-اضافه شدن برنامه های زیر ؛ آخرین ورژن ها

RegistryEditor.xap
FileBrowser.xap
AdobeReader.xap
pwpdkeyboard.xap
DFTBTFileTransfer.xap
AdvancedConfig.xap
Attentive_Phone.xap
Nokia_Drive.xap
Sound_Enhancer.xap
WP7RootTools.xap
HTC_Hub.xap
Dockmodus.xap
HTC_Compass.xap
ScreenCapturer.xap
Skype.xap
Flashlight.xap
SkyDrive.xap
G_Sensor.xap
DeviceReset.xap
contacts_transfer.xap
SMSBackup.xap
NativeKeyboard.xap

NovaX5
01-06-2012, 16:25
با تشکر از:

DFT...

GoodDayToDie برای HTC ROOT و همچنین sh4d0w86...

Ego برای برنامه ی File Browser...

text1 بابت تغییرات گرافیکی رام و فول آنلاک...

ultrashot بابت فول آنلاک جدید...

football بابت بیلد 8773...

Devil Kid و mido-mido و H.O.S.E.I.N و text1 برای کمک در کوک رام

LEO-K برای نصب فایل XAP از طریق File Browser...وهمچنین PDF...

tighoor بابت برنامه ی کیبورد فارسی...

Denominator برای برنامه Native Keyboard

Jerry Jiang برای Screen Capture

Joplayer برای دادن فضا و اکانت برای گروه PWPD

شرکت Skype

شرکت Adobe برای Adobe Reader.......

و همه کسانی که کمک کردن برای کوک رام ...

NovaX5
01-06-2012, 16:30
اسکرین شات از رام

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=737625&stc=1&d=1338557348

لینک دانلود

http://htcfanboys.com/download/PWPD/?action=view&file=10778

mido-mido
01-06-2012, 17:50
با تشکر از پویای عزیز....بالاخره موفق شدیم این رام رو هم برای موزارت اماده کنیم...
امیدوارم خوشتون بیاد...
همینجا از پویا و مرتضی و پیمان و حسین عزیز تشکر میکنم که واقعا برای این رام وقت گذاشتن...

NovaX5
01-06-2012, 17:54
با تشکر از پویای عزیز....بالاخره موفق شدیم این رام رو هم برای موزارت اماده کنیم...
امیدوارم خوشتون بیاد...
همینجا از پویا و مرتضی و پیمان و حسین عزیز تشکر میکنم که واقعا برای این رام وقت گذاشتن...

بنده هم به نوبه خودم از امید، پیمان، حسین، مرتضی عزیز تشکر می کنم که دلسوزانه وقت گذاشتن تا این رام آماده بشه

N.A.J.I
01-06-2012, 17:58
خسته نباشید دمتون گرم.

mahdivakili
01-06-2012, 18:13
خیلی باحال ایول داره:ag: برسد آن روزی که برای تــــــروفی هم بیاد:ce:

mido-mido
01-06-2012, 18:15
خیلی باحال ایول داره:ag: برسد آن روزی که برای تــــــروفی هم بیاد:ce:

اون هم در دست ساخت هست...ولی خب طول میکشه...چون باید یه سری کارا رو کاملا از اول بریم...:4:...

Farzad0312
01-06-2012, 18:31
منم به نوبه خودم تشکر میکنم از گروه PWPD بویژه آقا پویا ...

امروز صبح آنلاک شدن Radar و Titan الان هم رام موزارت PWPD

انشالا... PWPD برای Radar و Titan :)

بازم ممنون ...

mido-mido
01-06-2012, 18:57
منم به نوبه خودم تشکر میکنم از گروه pwpd بویژه آقا پویا ...

امروز صبح آنلاک شدن radar و titan الان هم رام موزارت pwpd

انشالا... Pwpd برای radar و titan :)

بازم ممنون ...

اگه پول گیرمون بیاد و بتونیم بخریم چرا که نه...:4:...
یا یه نفر که این گوشی ها رو داشته باشه...

sedsed
01-06-2012, 19:50
فقط میتونم بگم عالیه از تمام بچه ها تشکر میکنم

N.A.J.I
01-06-2012, 20:46
با سلام.آقا نصب کردم همه چی عالی.واقعا تو رام های موزارت با بقیه متفاوته...سرعتش تو چشم بود.اگه به نکته ای برخوردم خدمت دوستان عرض میکنم

NovaX5
01-06-2012, 20:48
با سلام.آقا نصب کردم همه چی عالی.واقعا تو رام های موزارت با بقیه متفاوته...سرعتش تو چشم بود.اگه به نکته ای برخوردم خدمت دوستان عرض میکنم

دستت درد نکنه عزیزم. حتما اگه موردی دیدی بگو که تو ورژن بعدی حتما مد نظر قرار بگیره. ممنون

sasan99
01-06-2012, 20:57
درود. سلام اول تشکر فراوان از همه ی کسانی که تو این رام کار کردن
بخدا شانسو میبینین بچه ها ساسان معروفه به بد شانسی :bh: از ساعت 11 بیشن پای موبیلستان تا ساعت 7 که اومد من اولین تشکر و پستو بزنم که چجوریه تا رفتیم بیرون اومدیم دیدیم صفحه ی دومم داره تموم میشه :dp::dp:
فردا تست میکنم منم نظرمو میگم
نمیدونم چجوری تشکر کنم بدرود.

NovaX5
01-06-2012, 21:15
درود. سلام اول تشکر فراوان از همه ی کسانی که تو این رام کار کردن
بخدا شانسو میبینین بچه ها ساسان معروفه به بد شانسی :bh: از ساعت 11 بیشن پای موبیلستان تا ساعت 7 که اومد من اولین تشکر و پستو بزنم که چجوریه تا رفتیم بیرون اومدیم دیدیم صفحه ی دومم داره تموم میشه :dp::dp:
فردا تست میکنم منم نظرمو میگم
نمیدونم چجوری تشکر کنم بدرود.

ای بابا اشکال نداره عزیزم :4: :aw:

فردا تست کن، درست و حسابی هم تست کن. اگه باگی چیزی دیدی حتما بگو که به امید خدا تو ورژن های بعدی دیگه تکرار نشه

alireza2af
01-06-2012, 21:17
مرسی از دوستان واقعا جای تشکر داره از تمام کسانی که زحمت این کار رو کشیدن افتخاری هستین واسه همه
عزیزان هرکس نصب کرده نظرش رو بیان کنه تا ما هم مطلع بشیم؟بازم ممنون

Sir.Daryanavard
01-06-2012, 22:55
مرسی از دوستان واقعا جای تشکر داره از تمام کسانی که زحمت این کار رو کشیدن افتخاری هستین واسه همه
عزیزان هرکس نصب کرده نظرش رو بیان کنه تا ما هم مطلع بشیم؟بازم ممنون
بهترین رامی که برای موزارت دیدم همینه ، از همه نظر
تا الان که هیچ نقصی نداشته و ایشالا که نداره
.
.
تشکر میکنم از تمام افراد گروه pwpd بابت این همه زحماتشون
.
.
.
آرزوی موفقیت های بیشتر

farshadbayat
02-06-2012, 02:30
سلام
من از همه کسانی که زحمت کشید تشکر میکنم و از همین :bk:جا همشونو بوسس میکنم.

mehran_tavakoli
02-06-2012, 09:16
سلام
من این رام رو همین الان نصب کردم
ولی اپرا مینی کار نمیکنه روش:be:

Devil Kid
02-06-2012, 09:25
سلام

دوست عزیز رام تست شده کاملا...
واین نرم افزار ها رو اجرا کرده...
از ورژن جدیدتر برنامه استفاده کنید یا این که از اول نصب کنید...

mehran_tavakoli
02-06-2012, 11:38
من دوباره اینستال کردم
باز میشه ولی هیچی باز نمیکنه.صفحه سفید میمونه و حتی نمیتونم ببندمش.

mahdivakili
02-06-2012, 11:53
با سلام اولین بار طول میکشه توی همه ی رام ها همین جوریه در ضمن اگر می خواین از این صفحه ی سفید بیرون بیاین باید دو بار پشت سر هم به دکمه ی بک بزنید میاد بیرون

dr_omid00
02-06-2012, 12:27
واقعا خسته نباشید!!!
حتما باید تست کنم.
یه سوال این برنامه چراغ قوه که گذاشتین کار میکنه؟
و یه پیشنهاد که از برنامه wlanSIM App و cacheClearاستفاده بشه بصورت پیش فرض!!!

maxomid
02-06-2012, 12:37
واقعا خسته نباشید!!!
حتما باید تست کنم.

سلام...
دوست عزیز فلش Mozart از نوع LED نیست که بشه به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..
بلکه از نوع Xenon هست و نمیشه از اون به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..

با تشکر ویژه از گروه PWPD که این رام رو برای موزارت ارائه دادند...
درسته موزارت طرفدار و کاربراش به اندازه HD7 نیست.. ولی مطمئن بعد از hd7 پرطرفدار ترین Mozart هست..
من برنامه و بازی های خیلی زیادی روی گوشیم نصبه کردم دوباره بخوام رام عوض کنم همشون میپره باید از اول نصب کنم..:au::au:
اینشالله رام کوک شده با بیلد ویندوز فون 8 رو هم از PWPD بگیریم..

موفق باشید

Artanik
02-06-2012, 12:44
سلام...
دوست عزیز فلش Mozart از نوع LED نیست که بشه به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..
بلکه از نوع Xenon هست و نمیشه از اون به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..

با تشکر ویژه از گروه PWPD که این رام رو برای موزارت ارائه دادند...
درسته موزارت طرفدار و کاربراش به اندازه HD7 نیست.. ولی مطمئن بعد از hd7 پرطرفدار ترین Mozart هست..
من برنامه و بازی های خیلی زیادی روی گوشیم نصبه کردم دوباره بخوام رام عوض کنم همشون میپره باید از اول نصب کنم..:au::au:
اینشالله رام کوک شده با بیلد ویندوز فون 8 رو هم از PWPD بگیریم..

موفق باشید

سلام دوست عزیز،

شما اگه بکاپ بگیری همه ی اطلاعاتت رو داری دیگه، هم اس ام اس هم کانتکتها هم سیو بازیها

فقط کافیه بازیها و برنامه هارو 2 باره نصب کنی و ریستور کنی اطلاعاتت رو.

از EzDeploy استفاده کنی خیلی راحت انجام میشه.

پیروز یاشید :bo:

sasan99
02-06-2012, 14:52
درود. سلام گفتم بچه ها من شانس ندارما اینقدر منتظر بمون ولی جواب نده رام البته پویا جان سو تفاهم نشه من رام رو نصبیدم برنامه ویندوز موبایل دیویس سنتر کار نمیکنه برام من رام مانگو هم داشتم نمیشد تا ی رام تانگو محمد عزیز معرفی کرد نصبیدم خوب بود مجبوریم دوباره برگردیم به رام قبلی :46::020: بازم ممنون بخاطر تلاش فراوان گروه و پویا جان بدرود.

N.A.J.I
02-06-2012, 16:09
ساسان داداش من تست کردم کار میکنه.این برنامه هم مثه xap deployer اگه اینترنت شیرینگ ان باشه کار نمیکنه.من میگم یه بار تمام conection ها رو off کن ببین چی میشه

mido-mido
02-06-2012, 17:05
درود. سلام گفتم بچه ها من شانس ندارما اینقدر منتظر بمون ولی جواب نده رام البته پویا جان سو تفاهم نشه من رام رو نصبیدم برنامه ویندوز موبایل دیویس سنتر کار نمیکنه برام من رام مانگو هم داشتم نمیشد تا ی رام تانگو محمد عزیز معرفی کرد نصبیدم خوب بود مجبوریم دوباره برگردیم به رام قبلی :46::020: بازم ممنون بخاطر تلاش فراوان گروه و پویا جان بدرود.

پویای عزیز گفتن که بگم همه این برنامه ها (اوپرا و ویندوز موبایل دیوایس سنتر) کاملا کار کرده و تستشون کرده...
مطمئن باشین ما رام رو خیلی توی تست میزاریم...و این موارد مطمئنا از همون مواردی هستن که ما در نظرشون میگیریم...

sasan99
02-06-2012, 17:14
ساسان داداش من تست کردم کار میکنه.این برنامه هم مثه xap deployer اگه اینترنت شیرینگ ان باشه کار نمیکنه.من میگم یه بار تمام conection ها رو off کن ببین چی میشه
درود. سلام محمد برا من کار کار نمیکنه شیرینگم خاموشه این کانکت ها رو اف و ان کنم منظور چه کانکتایه بدرود.

N.A.J.I
02-06-2012, 17:20
درود. سلام محمد برا من کار کار نمیکنه شیرینگم خاموشه این کانکت ها رو اف و ان کنم منظور چه کانکتایه بدرود.
دیتا هم اگه انه اف کن ببین چی میشه.با زون کامل sync شد برنامه دیوایس رو باز کن

sasan99
02-06-2012, 17:33
دیتا هم اگه انه اف کن ببین چی میشه.با زون کامل sync شد برنامه دیوایس رو باز کن
همه ی این کارارو کردم نشد فقط سیم کارت رو گوشیم نیست تاثیر داره بدرود.

Javad Mousavi
02-06-2012, 20:29
با عرض سلام
تشکر میکنم بخاطر این همه لطفی که اساتید گروه pwpd به ما بچه هایه وین فونی دارن و بلاخره مارو از این چشم انتظاری رهایی دادن، یه سوال از اساتید خودم دارم و اون این هستش که چطور میتونم تم اصلی خود وین فون رو جایگزین این تم بکنم و باید از کجا گیرش بیارم.

arash_2751
02-06-2012, 22:18
با عرض سلام
تشکر میکنم بخاطر این همه لطفی که اساتید گروه pwpd به ما بچه هایه وین فونی دارن و بلاخره مارو از این چشم انتظاری رهایی دادن، یه سوال از اساتید خودم دارم و اون این هستش که چطور میتونم تم اصلی خود وین فون رو جایگزین این تم بکنم و باید از کجا گیرش بیارم.

سلام
اگر صبور باشید رام استوک هم خواهد آمد با بیلد جدید
یا علی

sasan99
02-06-2012, 23:27
درود. سلام بچه ما که بر گشتیم به رام قبلیمون :ak: ولی این رامو یادگاری برش میدارم :dz:چون خیلی منتظرش بودم و دوستش دارم:by: چون بچه های گروه زحمت زیادی کشیدن :bf:دوستتون دارم :aw:
بدرود.

tapesh95
03-06-2012, 04:59
سلام بر اساتید pwpd و خدا قوت به همه ی شما
یه سوال داشتم؛من تاچ گوشیم بعد از نصب رام 3.1 نکست ژن مشکل پیدا کرد و هنگ میکنه هر باری که می خوام استفاده کنم از گوشی.
با نصب این رام درایور تاچ بروز میشه؟
مشکل تاچم حل میشه؟

mido-mido
03-06-2012, 07:28
یه سوال داشتم؛من تاچ گوشیم بعد از نصب رام 3.1 نکست ژن مشکل پیدا کرد و هنگ میکنه هر باری که می خوام استفاده کنم از گوشی.
مشکل تاچم حل میشه؟

تا اونجایی که سعی کردیم یه درایور تاچ خوب برای این رام بزاریم...گمونم مشکل حل بشه...ولی بازم باید تست کنین...

sasan99
03-06-2012, 10:50
مشکل تاچم حل میشه؟
درود. سلام من این رامو نصب کردم مشکل تاچم برطرف شد اما بخاطر ی مشکل مجبور شدم برگردم به رام قبلیم:ac: بدرود.

dr_omid00
03-06-2012, 13:03
سلام...
دوست عزیز فلش mozart از نوع led نیست که بشه به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..
بلکه از نوع xenon هست و نمیشه از اون به عنوان چراغ قوه استفاده کرد..

با تشکر ویژه از گروه pwpd که این رام رو برای موزارت ارائه دادند...
درسته موزارت طرفدار و کاربراش به اندازه hd7 نیست.. ولی مطمئن بعد از hd7 پرطرفدار ترین mozart هست..
اینشالله رام کوک شده با بیلد ویندوز فون 8 رو هم از pwpd بگیریم..

موفق باشید

یه ساله موزارت دارم میدونم چی داره و چی نداره!!!
تو امکانات رام نوشته چراغ قوه!!!وقتی کار نمیکنه نمیخواست بزارین!!!

mido-mido
03-06-2012, 13:21

خب اون توی پکیج بود...پکیجی هم که ما برای این رام به پویای عزیز دادیم این برنامه توش بود...این یه مورد رو اصلا یادمون نبود که باید برداریم...ایشالا نسخه ی بعدی...

reza4768
03-06-2012, 18:03
با سلام و خسته نباشید از زحمات زیادتون
رام قبلی من تانگو مرصاد بود
الان این رام جدید رو نصب کردم که بسیار بهتر از مرصاد مخصوصاً مصرف باطریش ولی مشکلی که من دارم نمیتونم به ف.ی.س.ب.و.ک وصل بشم. opera mini که اصلاً هیچی باز نمیکنه در صورتی که روی رام مرصاد با سرعت بالا وصل میشد. facefeed هم که دیگه کار نمیکنه . این us browser هم که انگلیسیش اومده متن فارسی رو چینی نشون میده.
یه کاری بگید انجام بدم به ف.ی.س.ب.و.ک بتونم وصل بشم.
با تشکر

H.O.S.E.I.N
03-06-2012, 18:25
منم از طرف خودم به پویا خسته نباشید میگم
ایشالا رام های بعدی رو با کمک گروه بهتر عرضه کنیم و از تمامی اعضای گروه pwpd برای کمک در کوک این رام تشکر میکنم...

tapesh95
04-06-2012, 13:54
سلام
مشکل تاچم حل شده بود و خیلی عالی شده بود ولی با نصب برنامه هام و موزیک و عکس ها بازم مشکل تاچ به وجود امد!
کمتر از قبل هستش ولی هست دگه)-:
به نظر شما چکار کنم

NovaX5
04-06-2012, 16:28
سلام به همه دوستان عزیز. بنده این چند روزه سفر بودم و امکان اینکه پاسخ شما عزیزان رو بدم نداشتم. از همتون عذر خواهی می کنم.

سلام

عزیزم این نرم افزار رو، همونطورم که به امید جان گفتم، بنده تست کردم و جواب می ده. این نرم افزار به علاوه wp device manager و wm device manager، اینا جزو اولویت های گروه تو تست هست. برای همین اگر کار نمی کرد قطعا رام منتشر نمی شد. شما در روز های آتی هم مجددا سعی بفرمایید. می دونید که سرور های اپرا مینی تو ایران مشکل داره و هر روز احتمال بروز مشکل در این نرم افزار زیاده.

واقعا خسته نباشید!!!
حتما باید تست کنم.

عزیزم، به علت اینکه رامهای قبلی شامل این نرم افزار ها به صورت پیش فرض نمی شد دیگه تصمیم بر این شد که این رام هم شبیه رام های دیگه گروه و با همون مشخصات ریلیز بشه.

در مورد wlanSIM ، این اتفاقا نرم افزاری بود که خیلی سرش اذیت شدیم. امید عزیز در این رابطه با توسعه دهندش صحبت کرد و ایشون هم اذعان داشتن که این نرم افزار دارای اشکالاتی هست و ما هم تصمیم گرفتیم که رام رو بدون این نرم افزار ریلیز کنیم. در مورد دیگر نرم افزارهام، من خودم تمایل دارم دوستانیکه نظر میدن یه خط هم اضافه بنویسن که تمایل دارن چه نرم افزراهاییرو در رامشون به صورت پیش فرض داشته باشن. نظرات شما عزیزان برای ما بسیار مهم هست.

ساسان جان، همونطور که گفتم این نرم افزارها روی رام تست شده و 100٪ سالم کار کرده. من روی این قضیه خیلی پافشاری می کنم چون خیلی این نرم افزاراییرو که بهت گفتم رو تست کردم و مطمئنم که درست کار می کنه. ساسان من تو جریان بعضی از سوالاتیکه می کردی هستم و برداشتم اینه که سیستم عامل شما کمی مشکل داره و بایست یه فرمتی بشه. هر وقت که این کارو کردی دوباره رامو نصب کن و تست کن، حتما جواب می گیری.

شرمنده، همونطور که امید جان هم گفتم حواسمون نبود. تو رام های بعدی دیگه تکرار نمی شه دوست من

با سلام و خسته نباشید از زحمات زیادتون
رام قبلی من تانگو مرصاد بود
الان این رام جدید رو نصب کردم که بسیار بهتر از مرصاد مخصوصاً مصرف باطریش ولی مشکلی که من دارم نمیتونم به ف.ی.س.ب.و.ک وصل بشم. opera mini که اصلاً هیچی باز نمیکنه در صورتی که روی رام مرصاد با سرعت بالا وصل میشد. facefeed هم که دیگه کار نمیکنه . این us browser هم که انگلیسیش اومده متن فارسی رو چینی نشون میده.
یه کاری بگید انجام بدم به ف.ی.س.ب.و.ک بتونم وصل بشم.
با تشکر

عزیزم همونطور هم که بالا عرض کردم، متاسفانه اینترنت کشور ما یه اینترنت پایداری نیست. این نرم افزارها ممکنه این هفته کار کنن، ممکنه هفته بعد کار نکنن. در مورد اون نرم افزار هم، چشم. چک می کنم. ولی شما می تونی با چیز پی ان کانکشن و اتصال گوشی با کابل USB به نرم افزار زون، راحت فی س بو کت رو تنظیم و استفاده کنی.

سلام
مشکل تاچم حل شده بود و خیلی عالی شده بود ولی با نصب برنامه هام و موزیک و عکس ها بازم مشکل تاچ به وجود امد!
کمتر از قبل هستش ولی هست دگه)-:
به نظر شما چکار کنم

عزیزم همونطورم که امید جان گفتن ما سعی کردیم که از یه درایور تاچ قابل قبول استفاده کنیم که دوستان دیگه مشکل تاچ رو نداشته باشن. الانم من خودم تا این لحظه با وجود داشتن نرم افزار و عکس و فیلم و این چیزا، این مشکل رو نداشتم. پیشنهاد من اینه که شما یه بار گوشیتون رو هارد ریست کنید و از اول نرم افزارو و ... هاتون رو نصب کنید و در صورت داشتن مشکل حتما در همین تاپیک اعلام بفرمایید.

دوستانیکه رام رو نصب کردن، بی زحمت از تجربه کار با تاچ گوشی به ما در همین تاپیک اطلاعات بدید تا در صورت عدم رفع مشکل تاچ، در رام بعد تجدید نظر های لازم رو به عمل بیاریم.

ممنون

sasan99
04-06-2012, 20:35
سلام به همه دوستان عزیز. بنده این چند روزه سفر بودم و امکان اینکه پاسخ شما عزیزان رو بدم نداشتم. از همتون عذر خواهی می کنم.

ساسان جان، همونطور که گفتم این نرم افزارها روی رام تست شده و 100٪ سالم کار کرده. من روی این قضیه خیلی پافشاری می کنم چون خیلی این نرم افزاراییرو که بهت گفتم رو تست کردم و مطمئنم که درست کار می کنه. ساسان من تو جریان بعضی از سوالاتیکه می کردی هستم و برداشتم اینه که سیستم عامل شما کمی مشکل داره و بایست یه فرمتی بشه. هر وقت که این کارو کردی دوباره رامو نصب کن و تست کن، حتما جواب می گیری.

ممنون
درود. سلام پویا جان رسیدن بخیر منظورتون اینه که ریست کنم گوشی رو بدرود.

NovaX5
04-06-2012, 22:05
درود. سلام پویا جان رسیدن بخیر منظورتون اینه که ریست کنم گوشی رو بدرود.

سلام عزیزم. ممنون از لطفتون

نه منظورم سیستم عامل کامپیوترتون بود. هر وقت ویندوزتون رو فرمت کردین یه بار دیگه رام رو بریزین و دومرتبه با ویندوز نو، wm device manager تون رو چک کنید، حتما کار می کنه

parand1360
04-06-2012, 23:03
با سلام خدمت گروه pwpd .
آیا برای تروفی فکری کردید.؟
قرار نیست این رام خوشکلو برای تروفی ریلیز کنین؟

NovaX5
04-06-2012, 23:25
با سلام خدمت گروه pwpd .
آیا برای تروفی فکری کردید.؟
قرار نیست این رام خوشکلو برای تروفی ریلیز کنین؟

سلام عزیزم.

بله. برای تروفی هم در حال تهیه هست منتهی هنوز زمان ارائه ای نمی تونیم خدمتتون اعلام کنیم

sasan99
04-06-2012, 23:35
سلام عزیزم. ممنون از لطفتون

نه منظورم سیستم عامل کامپیوترتون بود. هر وقت ویندوزتون رو فرمت کردین یه بار دیگه رام رو بریزین و دومرتبه با ویندوز نو، wm device manager تون رو چک کنید، حتما کار می کنه
درود. پویا جان من منظورتونو درست نفهمیدم میشه واضحتر بگید در مورد فرمت اخه من خیلی اطلاعات دارم که حتی نمیتونم ویندوزو عوض کنم بدرود.

NovaX5
04-06-2012, 23:45
درود. پویا جان من منظورتونو درست نفهمیدم میشه واضحتر بگید در مورد فرمت اخه من خیلی اطلاعات دارم که حتی نمیتونم ویندوزو عوض کنم بدرود.

ببین عزیزم، شما تو سایت بعضی وقت ها مشکلاتیرو مطرح کردید که این مشکلات عموما مربوط می شه به سیستم عامل کامپیوترتون. من فکر می کنم الان که شما نمی تونید با wm device center، گوشیتون رو وصل کنید به کامپیوتر، ممکنه مشکل از خود ویندوز کامپیوترتون باشه. چون همونطور که خدمتت گفتم من چندین چند بار این مسئله رو آزمایش کردم و هر بار موفق شدم از wm/wp device manager‌ استفاده کنم. منظورم اینه که اگه زمانی مجبور شدی ویندوز کامپیوترت رو فرمت کنی، یه بار دیگه باز رام مارو تست کن، به احتمال زیاد مشکلت حل می شه

tapesh95
05-06-2012, 15:37
یه سری ایراداتی که به نظر داره اینه که تویه قسمته sms وقتی میخوای شخص مورد نظرت رو انتخاب کنی کادری میاد که هم بزرگ تر از حدی هستش که براش تعین شده هم فونتش نزدیک خود کادر!
شرتکاتی که برای sms انتخاب شده مثل شرتکاتای دیگه بی رنگ نیست که وقتی تم رو تغیر میدی باهاش ست بشه(منظورم اون شکلک روی ایکن هست که همیشه آبی هستش)
تویه نرم افزاراش هم باید گفت که برنامه ی notes نداره و compass که قرار دادین کارایش کم هستش که میشد بهترش رو بزارین:ax:
در کل یکی از بهترین رام هایی هستش که برای موزارت اومده وسرعتش و مصرف باتریش عالیه:ay:
دست بچه های Pwpd درد نکنه:ax:

davoodonline
05-06-2012, 17:06
سلام.
لایو تایل sms و غیره فعال هست؟
بی صبرانه منتظرم تا نسخه غیر گرافیکی رو ببینم.
نمیشه کاری کرد که آیکونای تسکبار همه با رنگ تم تغییر کنه: مثل ساعت و باطری و آنتن و ...
باز هم ممنون ...

NovaX5
05-06-2012, 17:24
یه سری ایراداتی که به نظر داره اینه که تویه قسمته sms وقتی میخوای شخص مورد نظرت رو انتخاب کنی کادری میاد که هم بزرگ تر از حدی هستش که براش تعین شده هم فونتش نزدیک خود کادر!
شرتکاتی که برای sms انتخاب شده مثل شرتکاتای دیگه بی رنگ نیست که وقتی تم رو تغیر میدی باهاش ست بشه(منظورم اون شکلک روی ایکن هست که همیشه آبی هستش)
تویه نرم افزاراش هم باید گفت که برنامه ی notes نداره و compass که قرار دادین کارایش کم هستش که میشد بهترش رو بزارین:ax:
در کل یکی از بهترین رام هایی هستش که برای موزارت اومده وسرعتش و مصرف باتریش عالیه:ay:
دست بچه های Pwpd درد نکنه:ax:

ممنونم دوست عزیز به خاطر انتقاد سازندت. اتفاقا خود من هم به شخصه ترجیح می دادم مواردی در رام تغییر می کرد که این موضوع رو با اعضای دیگه گروه مطرح کردم که قرار شده در ورژن های آتی حتما بهش رسیدگی بشه. باز هم ممنون بابت نظرتون :cv:

سلام.
لایو تایل sms و غیره فعال هست؟
بی صبرانه منتظرم تا نسخه غیر گرافیکی رو ببینم.
نمیشه کاری کرد که آیکونای تسکبار همه با رنگ تم تغییر کنه: مثل ساعت و باطری و آنتن و ...
باز هم ممنون ...

عزیزم لایو تایل اس ام اس فعاله. اگه ماله شما نیست یه بار گوشیتون رو خاموش روشن کنید ببینید درست می شه. اگه نشد یه بار بایست هارد ریست کنید

maklin_2006
05-06-2012, 20:07
mer300000000000000000

tapesh95
06-06-2012, 00:20
سلام:hello:
مشکل تاچم حل شد،ایراد از درایور تاچم بود که با روشی که تو سایت بچه ها داده بودن حل شد.
مرسی بابت رام خوبتون:mobilestan:

shafiee.arash
06-06-2012, 02:40
من تازه رام رو نصب کردم و اگر ایرادی به نظرم بیاد بعدا میگم. ولی الان خواستم نهایت تشکرم رو ابراز کنم و بگم کارتون جای تحسین داره و خسته نباشید میگم به همتون. مررررررررررررررررررســـــ ــــــــــــــــــــی:cn: :loveit: :mobilestan:

™AMIN
06-06-2012, 18:54
بعد از یه هفته اومدم موبایلستان اونم یه خبر خوب دیدم ...
بالاخره انتطار ما دوستان به پایان رسید، ایشاالله منم سر فرصت نصب میکنم ...

به امید موفقیت بیشتر برای گروه pwpd ... به امید روزی که اسمارت فون تولید کنین دوستای گلم ...

tapesh95
07-06-2012, 00:18
سلام یه مشکل تو رام دیدم:cf:
برنامه یAdvanced config درست کار نمیکنه!
مثلا شما یه رنگ برای تم میسازی و تو لیست رانگ ها اضافه میکنیش ولی وقتی می خوای این رنگ جدید رو بزاری برای تم تغیری در رنگ تم به وجود نمیاره!
رامی که برای HTC7poro زدین این مشکل رو نداره!

N.A.J.I
07-06-2012, 00:28
برنامه یadvanced config درست کار نمیکنه!
مثلا شما یه رنگ برای تم میسازی و تو لیست رانگ ها اضافه میکنیش ولی وقتی می خوای این رنگ جدید رو بزاری برای تم تغیری در رنگ تم به وجود نمیاره!
رامی که برای htc7poro زدین این مشکل رو نداره!
سلام من که همچین مشکلی ندارم...الانم یه دفه دیگه تست کردم

tapesh95
07-06-2012, 04:53
سلام من که همچین مشکلی ندارم...الانم یه دفه دیگه تست کردم
من روی 2 تا گوشی موزارت چک کردم و این مشکل رو داشت!
شما برنامه رو نصب کردین؟
من advanced config توی سیتینگ رو می گما!

N.A.J.I
07-06-2012, 10:33
من روی 2 تا گوشی موزارت چک کردم و این مشکل رو داشت!
شما برنامه رو نصب کردین؟
من advanced config توی سیتینگ رو می گما!
این برنامه به صورت پیش فرض رو رام هس نیازی نیس نصب کنم..مشکلی ندارم رنگ اضافه میشه و تغییر میکنه

NovaX5
07-06-2012, 12:12
برنامه یAdvanced config درست کار نمیکنه!
رامی که برای HTC7poro زدین این مشکل رو نداره!

عزیزم یه بار هارد ریست کن. چون من خودم با همین برنامه دو تا رنگ ساختم و استفاده می کنم. اتفاقا این اولین چیزی بود که من تو رام تست کردم.:ad:

maad_empire
07-06-2012, 14:09
دوستان همینجا از همه دوستان تشکر میکنم و خسته نباشید میگم ...فقط ای کاش از رام Orginal خودش هم استفاده می کردین.

سپاس

arash_2751
07-06-2012, 15:21
دوستان همینجا از همه دوستان تشکر میکنم و خسته نباشید میگم ...فقط ای کاش از رام Orginal خودش هم استفاده می کردین.

سپاس

سلام
به زودی انشالا رام استوک نیز زحمتشو برو بچ pwpd و پویا جان میکشند! در کل منتظر خبرای بیشتر از pwpd باشید فقط باید صبور باشید
یا علی

NovaX5
07-06-2012, 22:05
با تشکر از دوست عزیزم آرش.

به امید خدا برای رام تنگو اصلی دو ورژن برای هر گوشی ارائه می شه. استوک و گرافیکی. به امید خدا اگه مقدور باشه برای گوشی تایتان هم اراپه کنیم. چون دارندگان این گوشی زیاد نیستن ، هنوز تصمیمی گرفته نشده در این رابطه برای همین برای تایتان قول نمی دم. باید بین اعضای گروه تصمیم گیری بشه تا ببینیم چه بایست بکنیم

love_boy259
08-06-2012, 12:41
سلام خسته نباشید واقعا خیلی خوشحال شدم که این رام واسه موزارت هم اومد واقعا از همینجا پشت دست تک تکتون رو میبوسم
اما اجازه میخوام به خاطر بهتر شدن رام باگهاش رو بگم
اول اینکه توی رام nextgen 2.6 هم کیفیت دوربین بهتر بود هم سریعتر عمل میکرد اگه توجه کنید ممنون میشم
دوم اینکه باز توی همون رام هنز فری بلوتوز عالی عمل میکرد صدای فیلم رو هم منتقل میکرد اما توی این رام کمبودش واقعا محسوسه

و یه چیزی که برام جالب بود توی هیچ رامی ندیدم اپرا مینی کار کنه اما تو رام مرصاد کار میکرد و هیچ وقت هم قطع نشد

من ایراد نگرفتم فقط به خاطر بهتر شدن کار و زحمتی که کشیدید این چیز ها رو گفتم امید وارم که بی ادبی نکرده باشم:ax:

NovaX5
08-06-2012, 14:29
سلام خسته نباشید واقعا خیلی خوشحال شدم که این رام واسه موزارت هم اومد واقعا از همینجا پشت دست تک تکتون رو میبوسم
اما اجازه میخوام به خاطر بهتر شدن رام باگهاش رو بگم
اول اینکه توی رام nextgen 2.6 هم کیفیت دوربین بهتر بود هم سریعتر عمل میکرد اگه توجه کنید ممنون میشم
دوم اینکه باز توی همون رام هنز فری بلوتوز عالی عمل میکرد صدای فیلم رو هم منتقل میکرد اما توی این رام کمبودش واقعا محسوسه

و یه چیزی که برام جالب بود توی هیچ رامی ندیدم اپرا مینی کار کنه اما تو رام مرصاد کار میکرد و هیچ وقت هم قطع نشد

من ایراد نگرفتم فقط به خاطر بهتر شدن کار و زحمتی که کشیدید این چیز ها رو گفتم امید وارم که بی ادبی نکرده باشم:ax:

ممنونم عزیزم به خاطر انتقادت. من هم روی گل شمارو می بوسم به خاطر اینکه وقت گذاشتید و پیشنهاد و انتقاداتتون رو برای ما بازگو کردید.

عزیزم، در مورد دوربین اتفاقا اولین باری که رامو آماده کردم این مشکل رو داشت که با کار رو این قضیه مشکلش حل شد برای من. این مشکل زمانی بود که می خواستم با 720p ، فیلم برداری کنم. شما یه بار دیگه رامو نصب کن ببین باز همین مشکل رو داری یا نه.

در مورد هندس فری بلوتوث هم، چون من خودم خیلی باهاش کار می کنم در نتیجه بسیار حساسم روش. مخصوصا رو فرمان های صوتیش که اون رو هم من الان تست کردم و این مشکلیرو که شما می فرمایید رو نداشتم. شما بعد از نصب مجدد باز تست کن اگه باز همین مشکل رو داشت اعلام کن.

در مورد اپرا مینی هم، من خودم اینجا باهاش خیلی مشکل دارم. بگیر نگیر داره. ولی چشم. حتما تو ورژن های آتی رام به این مسائل توجه بیشتری خواهد شد. همونطورم که گفتم این رام اولین تجربه گروه برای موزارت بود. امیدوارم کمی و کاستی هاش رو به بزرگیه خودتون ببخشید. باز هم از شما و همه دوستان به خاطر لطفی که به ما دارن تشکر و قدردانی می کنم :df:

love_boy259
08-06-2012, 14:53
ممنونم عزیزم به خاطر انتقادت. من هم روی گل شمارو می بوسم به خاطر اینکه وقت گذاشتید و پیشنهاد و انتقاداتتون رو برای ما بازگو کردید.

عزیزم، در مورد دوربین اتفاقا اولین باری که رامو آماده کردم این مشکل رو داشت که با کار رو این قضیه مشکلش حل شد برای من. این مشکل زمانی بود که می خواستم با 720p ، فیلم برداری کنم. شما یه بار دیگه رامو نصب کن ببین باز همین مشکل رو داری یا نه.

در مورد هندس فری بلوتوث هم، چون من خودم خیلی باهاش کار می کنم در نتیجه بسیار حساسم روش. مخصوصا رو فرمان های صوتیش که اون رو هم من الان تست کردم و این مشکلیرو که شما می فرمایید رو نداشتم. شما بعد از نصب مجدد باز تست کن اگه باز همین مشکل رو داشت اعلام کن.

در مورد اپرا مینی هم، من خودم اینجا باهاش خیلی مشکل دارم. بگیر نگیر داره. ولی چشم. حتما تو ورژن های آتی رام به این مسائل توجه بیشتری خواهد شد. همونطورم که گفتم این رام اولین تجربه گروه برای موزارت بود. امیدوارم کمی و کاستی هاش رو به بزرگیه خودتون ببخشید. باز هم از شما و همه دوستان به خاطر لطفی که به ما دارن تشکر و قدردانی می کنم :df:
واقعا این قدر ادب دارید که آدم لذت میبره باهاتون صحبت کنه نه دیگه دوباره نصب نمیکنم عزیزم میذارمش واسه ورژن جدید دیگه من جز این رام طرف هیچ رامی نمیرم بازم ممنون که اینقدر دلسوزانه تلاش میکنید ممنونم :ax:

hadi v3x
13-06-2012, 23:46
سلام رامه خیلی خوبیه ولی یه مشکل داره صداش نسبت به رامای دیگه پایین تره لطفا تو ورژن های بعدی این مشکل هم رفع کنید خسته نباشید ممنون:sorry::mobilestan:

omid200747
30-06-2012, 17:37
دوستان عزیز واقعا دستتون درد نکنه،مرسی...فوق العاده است...
.
.
.
ولی نمیدونم چرا واسه من ویبره گووشیم از کار افتاده،یعنی نه اون سه کلید پایینی ویبره دارن،نه هنگام زنگ...
.
.
.
در ضمن توو وارد کردن کانتکت ها هم مشکل دارم،یعنی هیچی نمیاد توو peaple...
.
تورو خدا کمکم کنید،من با هزار دل و امید این رام نصب کردم...:sign_help:
تا بلکه اسم ایرانی ها رو روو گوشیم ببینم...
.
.
تشکر فراوان

N.A.J.I
30-06-2012, 17:52
دوستان عزیز واقعا دستتون درد نکنه،مرسی...فوق العاده است...
.
.
.
ولی نمیدونم چرا واسه من ویبره گووشیم از کار افتاده،یعنی نه اون سه کلید پایینی ویبره دارن،نه هنگام زنگ...
.
.
.
در ضمن توو وارد کردن کانتکت ها هم مشکل دارم،یعنی هیچی نمیاد توو peaple...
.
تورو خدا کمکم کنید،من با هزار دل و امید این رام نصب کردم...:sign_help:
تا بلکه اسم ایرانی ها رو روو گوشیم ببینم...
.
.
تشکر فراوان

سلام دوست عزیز..شما برو تو setting-ringtone +sound ویبره رو روشن کن ببین ویبره میزنه؟وسه کانتکت ها باید live account خودتون رو وارد کنید

omid200747
30-06-2012, 17:56
ممنون از راهنمایی تون،ولی من مشکلم توو سه تا کلید پایین هست...
بک و هوم و سرچ
اینا ویبره ندارن...

N.A.J.I
30-06-2012, 17:58
ممنون از راهنمایی تون،ولی من مشکلم توو سه تا کلید پایین هست...
بک و هوم و سرچ
اینا ویبره ندارن...

این برنامه رو نصب کن با اون میتونی ویبره کلید ها رو خاموش روشن کنی( key vibrate )

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3025238

love_boy259
03-07-2012, 17:21
سلام و خسته نباشید خدمت بچه های زحمت کش گروه
در حقیقت من عیب جو نیستم امید وارم که اینها رو به عنوان عیب جو بودنم برداشت نکنید اینها رو میگم که شاید توی رفع باگ کمک کنه بهتون
والا همونطور که گفتم من با گوشیم زیاد حرف نمیزنم همش تو کمده حتی نمیدونم شماره سیم کارتی که روشه چنده :دی
اما بعضی وقت ها مجبورا باهاش حرف میزنم قبلا با رامای قبلی این مشکل رو نداشت اما جدیدا وقتی باهاش حرف میزنم سنسوری که واسه خاموش شدن صفحه نمایشش در حال مکالمه گذاشتن به خوبی کار نمیکنه و هی صورتم میخوره به دکمه های hold و speaker و به خاطر این من مجبور میشم هندس فری بزارم
نمیدونم دیگران هم این مشکل رو دارن یا نه ، به حر حال اگه بی ادبی کردم معذرت:ax:

N.A.J.I
03-07-2012, 17:29
سلام و خسته نباشید خدمت بچه های زحمت کش گروه
در حقیقت من عیب جو نیستم امید وارم که اینها رو به عنوان عیب جو بودنم برداشت نکنید اینها رو میگم که شاید توی رفع باگ کمک کنه بهتون
والا همونطور که گفتم من با گوشیم زیاد حرف نمیزنم همش تو کمده حتی نمیدونم شماره سیم کارتی که روشه چنده :دی
اما بعضی وقت ها مجبورا باهاش حرف میزنم قبلا با رامای قبلی این مشکل رو نداشت اما جدیدا وقتی باهاش حرف میزنم سنسوری که واسه خاموش شدن صفحه نمایشش در حال مکالمه گذاشتن به خوبی کار نمیکنه و هی صورتم میخوره به دکمه های hold و speaker و به خاطر این من مجبور میشم هندس فری بزارم
نمیدونم دیگران هم این مشکل رو دارن یا نه ، به حر حال اگه بی ادبی کردم معذرت:ax:

سلام منم این مشکلو گاهی اوقات داشتم...فک میکردم مشکل از گوشیمه...اما رام دیگه زدم خوب شده ولی تعجبم اینه که گوشی صفحش خاموش میشه ولی وقتی به صورت میخوره انگار صفحه تاچ میشه

mohsen_kawe
05-07-2012, 22:04
افا ابنم اخرین رام برلی موزارت:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=27910084&postcount=196

navi_0097
20-07-2012, 01:21
با سلام و خسته نباشد.از گروه pwpd ممنونم.رام فوق العاده ایه.عالیه فقط من نمی تونم اس ام اس فارسی بدم.کیبوردمو چطوری فارسی کنم؟؟

N.A.J.I
20-07-2012, 01:27
با سلام و خسته نباشد.از گروه pwpd ممنونم.رام فوق العاده ایه.عالیه فقط من نمی تونم اس ام اس فارسی بدم.کیبوردمو چطوری فارسی کنم؟؟
تو بخش نرم افزار native keyboard v2.2 رو دانلود و نصب کن

navi_0097
26-07-2012, 23:32
سلام دوستان خسته نباشید.واقعا رامتون عالیه.فقط من 2تا مشکل دارم یکی اینکه گوشیم به twitter وصل نمیشه مینویسه که ارتباط برقرار نشد.یکی هم اینکه چطور مخاطبینو به سیم کارت منتقل کنم؟؟ممنون

NovaX5
28-07-2012, 23:08
سلام دوستان خسته نباشید.واقعا رامتون عالیه.فقط من 2تا مشکل دارم یکی اینکه گوشیم به twitter وصل نمیشه مینویسه که ارتباط برقرار نشد.یکی هم اینکه چطور مخاطبینو به سیم کارت منتقل کنم؟؟ممنون

ممنونم عزیزم از لطفت.

در مورد twitter ، شما به یه چیز پی ان کانکشن وصل شو. گوشیتو وصل کن به کامپیوتر تا گوشیت بتونه از طریق زون و با چیز پی ان به اینترنت متصل بشه اونوقت اکانتتو بهش بده.

در رابطه با انتقال شماره ها به سیم کارت هم باید نرم افزار نصب کنی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219379&highlight=sim

pro_hsh
13-08-2012, 17:14
سلام
دستتون درد نکنه خوب کار شده روش
فقط من یه مشکلی با زون دارم
گوشی بعد از نصب رام با زون سینک نمی شه و به حالت دیوایس ناشناخته میاد
زون من 4.7 هست. ممکنه از این باشه که قدیمیه ؟
ممنون می شم راهنمایی کنین

mido-mido
13-08-2012, 17:31
سلام
دستتون درد نکنه خوب کار شده روش
فقط من یه مشکلی با زون دارم
گوشی بعد از نصب رام با زون سینک نمی شه و به حالت دیوایس ناشناخته میاد
زون من 4.7 هست. ممکنه از این باشه که قدیمیه ؟
ممنون می شم راهنمایی کنین

شما باید زون 4.8 رو نصب کنین...
از این قسمت میتونین دانلود کنین...
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164806

mansoor91
25-08-2012, 06:10
چطوری باید این رام و نصب کرد لطفا کمک کنید مرسی

mansoor91
25-08-2012, 06:13
سلام چطوری میشه این رام و نصب کرد لطفا راهنمایی کنید من گوشیم آنلاک نیست

NovaX5
25-08-2012, 07:22
سلام چطوری میشه این رام و نصب کرد لطفا راهنمایی کنید من گوشیم آنلاک نیست

شما عزیزم مشخصات About گوشیتو اول برام بنویس تا راهنماییت کنم.

mansoor91
25-08-2012, 10:49
شما عزیزم مشخصات About گوشیتو اول برام بنویس تا راهنماییت کنم.

سلام خسته نباشید من چه کار کنم با این mozart 7 میخوام آنلاکش کنم نمی شه میخوام رامشو عوض کنم بازم نمیشه قبلا برده بودم بیرون آنلاک کرده بودن ولی خونه اومدم آپدیت کردم دویاره ری لاک شد فایلای restore رو هم ندارم چون ویندوز عوض کردم
os version:7.10.8107.79
firmware:2250.21.51201.401
hardware:0004
bootloader:5.12.2250.1(134578(
chip soc version:2.2.5.0

Artanik
25-08-2012, 12:33
سلام خسته نباشید من چه کار کنم با این mozart 7 میخوام آنلاکش کنم نمی شه میخوام رامشو عوض کنم بازم نمیشه قبلا برده بودم بیرون آنلاک کرده بودن ولی خونه اومدم آپدیت کردم دویاره ری لاک شد فایلای restore رو هم ندارم چون ویندوز عوض کردم
os version:7.10.8107.79
firmware:2250.21.51201.401
hardware:0004
bootloader:5.12.2250.1(134578(
chip soc version:2.2.5.0

دوست عزیز گوشی شما سری اروپا هست و میشه بدون گلد کارت بوتلودر رو کاهش داد.

کار اول اینه که اون عدد بوتلودر که برای شما 5.12 هست (بعد از آپدیت اومده بالا) دوباره به یک و خورده ای کاهش بدیم . . .
از این لینک رام رو دانلود کن ونصب کن

موزارت سری اروپا (http://rapidshare.com/files/2442091670/RUU_Mozart_HTC_Europe_5.11.401.01_SLSPL_Signed_by_ ansar.zip)

برای نصب گوشی رو خاموش کن ودکمه کم کردن ولوم رو بگیر و پاور رو بزن. گوشی میره تو صفحه 3 رنگ اونوقت رام رو نصب کن)

حالا باید رام زیر رو دانلود و نصب کنی (ترجیحا 2 تاشو دانلود کن بعد کاراتو شروع کن)

رام اصل موزارت سی اروپا (https://rs40tl2.rapidshare.com/files/427475883/RUU_Mozart_HTC_Europe_1.26.401.03_5.51.09.06_22.30 .50_RELEASE.exe)

(رام اول رو که نصب کردی ریستارت میشه گوشی و میاد به صفحه 3 رنگ، اونجا دومی رو نصب میکنی)

حالا باید عدد بوتلودرت 1.26 شده باشه . . . اگه درست شد بگو تا ادامه بدیم . . .

mansoor91
25-08-2012, 13:24
دوست عزیز گوشی شما سری اروپا هست و میشه بدون گلد کارت بوتلودر رو کاهش داد.

کار اول اینه که اون عدد بوتلودر که برای شما 5.12 هست (بعد از آپدیت اومده بالا) دوباره به یک و خورده ای کاهش بدیم . . .
از این لینک رام رو دانلود کن ونصب کن

موزارت سری اروپا (http://rapidshare.com/files/2442091670/RUU_Mozart_HTC_Europe_5.11.401.01_SLSPL_Signed_by_ ansar.zip)

برای نصب گوشی رو خاموش کن ودکمه کم کردن ولوم رو بگیر و پاور رو بزن. گوشی میره تو صفحه 3 رنگ اونوقت رام رو نصب کن)

حالا باید رام زیر رو دانلود و نصب کنی (ترجیحا 2 تاشو دانلود کن بعد کاراتو شروع کن)

رام اصل موزارت سی اروپا (https://rs40tl2.rapidshare.com/files/427475883/RUU_Mozart_HTC_Europe_1.26.401.03_5.51.09.06_22.30 .50_RELEASE.exe)

(رام اول رو که نصب کردی ریستارت میشه گوشی و میاد به صفحه 3 رنگ، اونجا دومی رو نصب میکنی)

حالا باید عدد بوتلودرت 1.26 شده باشه . . . اگه درست شد بگو تا ادامه بدیم . . .

سلام از کمکت ممنون ولی این لینکایی ه گذاشتین خیلی دیر دانلود میکنه از یه پورت میگیره وسط کارم قطع میشه راستی یه چیزه دیگه من از نرمافزارDFT_XSPL_WP7FG1 استفاده کردم نمیدونم الان چی شده تو همون صفحه سه رنگه موقع روشن کردن میام دیگه اون serialنیست تو قسمت سفید !!! این یعنی چی الان گوشیم ترکیده ؟؟؟ :(

NovaX5
25-08-2012, 13:30
سلام از کمکت ممنون ولی این لینکایی ه گذاشتین خیلی دیر دانلود میکنه از یه پورت میگیره وسط کارم قطع میشه راستی یه چیزه دیگه من از نرمافزارdft_xspl_wp7fg1 استفاده کردم نمیدونم الان چی شده تو همون صفحه سه رنگه موقع روشن کردن میام دیگه اون serialنیست تو قسمت سفید !!! این یعنی چی الان گوشیم ترکیده ؟؟؟ :(

خب عزیزم انقدر ور رفتی با گوشیت که زدی هالف بریکش کردی. حالا دیگه نمی تونی رام بزنی. یه عکس از صفحه 3 رنگت بذار تا ببینم چی کارش می شه کرد.

mansoor91
25-08-2012, 13:57
[QUOTE=NovaX5;3174071]خب عزیزم انقدر ور رفتی با گوشیت که زدی هالف بریکش کردی. حالا دیگه نمی تونی رام بزنی. یه عکس از صفحه 3 رنگت بذار تا ببینم چی کارش می شه کرد.[/QUOT

یعنی بدبخت شدم تو قسمت سفید باید بنویسه سریال ولی نیست :(:sign_help:

ببخشید نمیشد عکس بگیرم شبیه ساز درست کردم دیگه :))

NovaX5
25-08-2012, 14:08
نه حالا ...... به اون صورتم بدبخت نشدی :4: فقط کار خودتو سخت تر کردی .... اگه دیگه قول بدی باهاش الکی کلنجار نری و اوضاعشو وخیم تر نکنی، خودت می تونی درستش کنی.

ببین .... اولین کاری که باید بکنی اینه که اون رام اورجینالیو که دوستمون Artanik دادن ( اون دومیه رو ) دانلود کن. من الان نمی تونم ببینم لینکش چیه .... چیز پی انم قطعه. اگه دانلودش برات سخته می تونی از یه سایت برای لیچ کردن استفاده کنی. من مستر لیچر رو بهتون پیشنهاد می کنم. خودم تست کردم خوب بوده. هزینشم مناسبه. به تاپیک زیر برید برای مستر لیچر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=231960&highlight=%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+%D9%84%DB%8C%DA %86

بعد از دانلود رام شما باید گلد کارت درست کنید و با استفاده از گلد کارت رامتون رو نصب کنید. اینطوری بوت لودرتون هم ترمیم می شه.

این تاپیک گلد کارت:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185068

اینم تاپیک طریقه نصب رام با استفاده از گلد کارت

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185078

سوالی هم داشتین تو همون تاپیک خودش مطرح کنید بهش رسیدگی می کنم

موفق باشید

mansoor91
25-08-2012, 14:59
ممنون از این همه لطفت من آدرس میلمم تو پست http://www.mrleecher.com گذاشتم بابت اون هم دستت طلا واقعا سایتتون توپه

mansoor91
27-08-2012, 18:34
نه حالا ...... به اون صورتم بدبخت نشدی :4: فقط کار خودتو سخت تر کردی .... اگه دیگه قول بدی باهاش الکی کلنجار نری و اوضاعشو وخیم تر نکنی، خودت می تونی درستش کنی.

ببین .... اولین کاری که باید بکنی اینه که اون رام اورجینالیو که دوستمون artanik دادن ( اون دومیه رو ) دانلود کن. من الان نمی تونم ببینم لینکش چیه .... چیز پی انم قطعه. اگه دانلودش برات سخته می تونی از یه سایت برای لیچ کردن استفاده کنی. من مستر لیچر رو بهتون پیشنهاد می کنم. خودم تست کردم خوب بوده. هزینشم مناسبه. به تاپیک زیر برید برای مستر لیچر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=231960&highlight=%d9%85%d8%b3%d8%aa%d8%b1+%d9%84%db%8c%da %86

بعد از دانلود رام شما باید گلد کارت درست کنید و با استفاده از گلد کارت رامتون رو نصب کنید. اینطوری بوت لودرتون هم ترمیم می شه.

این تاپیک گلد کارت:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185068

اینم تاپیک طریقه نصب رام با استفاده از گلد کارت

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185078

سوالی هم داشتین تو همون تاپیک خودش مطرح کنید بهش رسیدگی می کنم

موفق باشید

سلام خدارو شکر درست شد من میخوام رام pwpd 4.9 نصب کنم میشه ؟؟؟ گوشیو چطور آنلاک کنم؟؟؟

N.A.J.I
27-08-2012, 19:52
سلام خدارو شکر درست شد من میخوام رام pwpd 4.9 نصب کنم میشه ؟؟؟ گوشیو چطور آنلاک کنم؟؟؟

آموزش نصب رام:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=161450

milad144
15-09-2012, 07:37
سلام من تست کردم باتری و تاچ خیلی عالی بود opera هم خیلی خوب کار می کنه.
خسته نباشید :loveit:

laya_sham
05-10-2012, 09:47
سلام

من تازه به صرافت اين افتادم که روی گوشيم رام نصب کنم. اول بايد انلاک کنم؟ يا بوتلودر و کاهش بدم؟ اگه اين رام رو نصب کنم ممکنه به رام ديگه ای هم احتياج داشته باشم؟

OS version: 7.10.8773.98
Firmware....:2250.21.51201.401
Radio software...: 5.71.09.02a_22.51.50.21U
Radio harware...:A.102.0.D4
Bootloader...: 5.12.2250.1(134578)
Chip SOC version: 2.2.5.0

حافظه شم 8 گيگه

با تشکر

N.A.J.I
05-10-2012, 09:50
سلام

من تازه به صرافت اين افتادم که روی گوشيم رام نصب کنم. اول بايد انلاک کنم؟ يا بوتلودر و کاهش بدم؟ اگه اين رام رو نصب کنم ممکنه به رام ديگه ای هم احتياج داشته باشم؟

OS version: 7.10.8773.98
Firmware....:2250.21.51201.401
Radio software...: 5.71.09.02a_22.51.50.21U
Radio harware...:A.102.0.D4
Bootloader...: 5.12.2250.1(134578)
Chip SOC version: 2.2.5.0

حافظه شم 8 گيگه

با تشکر

اول باید بوتلودر بیاری پایین....

laya_sham
05-10-2012, 09:58
با تشکر

halazoone1000cc
15-10-2012, 03:15
سلام، همگی خسته نباشید.

این رامو نصب کردم ولی بلوتوث کار نمی کنه، نه رسیو نه سند. تو ریجستری هر دو فایل سند و رسیو هم هست،

ممنون میشم بگید راه حل چیه؟؟!

Artanik
15-10-2012, 10:59
سلام، همگی خسته نباشید.

این رامو نصب کردم ولی بلوتوث کار نمی کنه، نه رسیو نه سند. تو ریجستری هر دو فایل سند و رسیو هم هست،

ممنون میشم بگید راه حل چیه؟؟!
برای ارسال و دریافت باید pair بشن گوشی ها، این کار رو کردین؟
اگه آره، از WP7RootTools قسمت policies گزینه Trust all رو بزنین.
(اگه trust all نبود لو لیستش bt file transfer رو تیک بزنین.)

halazoone1000cc
15-10-2012, 14:09
برای ارسال و دریافت باید pair بشن گوشی ها، این کار رو کردین؟
اگه آره، از WP7RootTools قسمت policies گزینه Trust all رو بزنین.
(اگه trust all نبود لو لیستش bt file transfer رو تیک بزنین.)

اثر نداره، بلوتوث شناسایی نمیشه که بخوام pair کنم. همشو تراست کردم ولی نمیشه، SendEnabled و RecvEnabled هم تو ریجستری موجوده.

Artanik
15-10-2012, 14:40
اثر نداره، بلوتوث شناسایی نمیشه که بخوام pair کنم. همشو تراست کردم ولی نمیشه، sendenabled و recvenabled هم تو ریجستری موجوده.

تو ستینگ که بلوتوث رو روشن میکنین هیچ گوشیی رو پیدا نمیکنه؟
قبلا با رام های دیگه تست کردین؟

halazoone1000cc
15-10-2012, 19:49
تو ستینگ که بلوتوث رو روشن میکنین هیچ گوشیی رو پیدا نمیکنه؟
قبلا با رام های دیگه تست کردین؟

نه نمیشناسه!!
بله، nextgen، اون رامه 7.8 چینی، بعدشم این. هیچ کدوم هم جواب نداد. روی hd2 هم رام 7.8 ریختم ولی جواب نداد، نمی دونم چیکار کنم!!
روی hd2 یه بار تونستم از رو لپ تاپم چیزی بریزم روش ولی فرداش دیگه نتونستم، لپ تاپم نمیشناخت گوشی رو!

یحتمل خدا نمی خواد، نه؟!!!

Artanik
19-10-2012, 16:45
نه نمیشناسه!!
بله، nextgen، اون رامه 7.8 چینی، بعدشم این. هیچ کدوم هم جواب نداد. روی hd2 هم رام 7.8 ریختم ولی جواب نداد، نمی دونم چیکار کنم!!
روی hd2 یه بار تونستم از رو لپ تاپم چیزی بریزم روش ولی فرداش دیگه نتونستم، لپ تاپم نمیشناخت گوشی رو!

یحتمل خدا نمی خواد، نه؟!!!

شما هر دفعه با لپ تاپ امتحان میکنین؟
یه بار هم با یه گوشی معمولی تست کنین دیگه.
الان من خودم با n73 تست میکنم جواب میده اما بعضی وقتها با لپ تاپ جواب نمیده.
اگه کلا بلوتوث چیزی پیدا نکنه ممکنه که مشکل داشته باشه از نظر سخت افزاری . . .

w.bush
31-10-2012, 16:03
سلام
تشکر میکنم از گروه PWPD بخاطر زحماتشون.
تو این رام چطور میشه بین PC و گوشی فایل انتقال داد؟ (از طریق USB)
من نرم افزار windows mobile device center رو نصب کردم.
توی گوشی هم که همین نرم افزار نصب شده ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم به PC No device found نمایش داده میشه.
توی زون مشکل ندارم سینک میشه ولی نموتونم با اون فایل PDF تو گوشی بریزم.

N.A.J.I
31-10-2012, 18:12
سلام
توی گوشی هم که همین نرم افزار نصب شده ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم به PC No device found نمایش داده میشه.

سلام برنامه wm device center باید رو گوشی نصب باشه

EsyMankan
31-10-2012, 19:51
سلام

اول گوشی رو بزار کامل با زون سینک بشه بعد از تو گوشی wm device center رو از گوشی اجرا کن اتوماتیک windows mobile device center در پی سی اجرا میشه
اگه نشد تیک اول تو برنامه موبایل رو بزن دوباره ببندش و اجراش کن

w.bush
17-11-2012, 13:59
سلام
یه مشکلی که توی ویندوز فون هست، اینه که نمیشه از فناوری ussd به خوبی استفاده کرد.
مثلاً نمیشه از سیستم #724* بانک سامان استفاده کرد.
و یا با سیم کارت ایرانسل فقط میشه موجودی رو گرفت و نمیشه از سایر گزینه ها استفاده کرد.
(امیدوارم تونسته باشم مفهوم رو برسونم)
حالا آیا میشه این مشکل رو حل کرد؟

EsyMankan
17-11-2012, 14:39
سلام
یه مشکلی که توی ویندوز فون هست، اینه که نمیشه از فناوری ussd به خوبی استفاده کرد.
و یا با سیم کارت ایرانسل فقط میشه موجودی رو گرفت و نمیشه از سایر گزینه ها استفاده کرد.

تا به حال که این مشکل حل نشده امیدواریم تو آپدیت 7.8 اصلی حل بشه

Artanik
17-11-2012, 14:51
سلام

بله متاسفانه این مشکل تو وینفون 7 حل نشده و تو وینفون 8 گویا کاملا برطرف شده.
برای کارهای بانکی از این نرم افزار میتونین استفاده کنین:

مهم : Iranian E.Banking v1.0-همراه بانک وینفون7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=253375)

برای کد های ایرانسل هم کد کامل رو بزنین.

tecfield
17-12-2012, 16:50
دستتون درد نکنه واسه این رام
تو وین فون 7.8 میشه اندازه تایل ها رو تغییر داد ولی تو عکس این رام دیدم ظاهرا این خاصیت رو نداره؟
دوستانی که این رام رو نصب کردن می شه بگن این خاصیت را دارد یا نه؟
ممنون

Rasoulsilver
17-12-2012, 18:18
دستتون درد نکنه واسه این رام
تو وین فون 7.8 میشه اندازه تایل ها رو تغییر داد ولی تو عکس این رام دیدم ظاهرا این خاصیت رو نداره؟
دوستانی که این رام رو نصب کردن می شه بگن این خاصیت را دارد یا نه؟
ممنون
سلام
این رام چنین قابلیتی نداره.
فقط تو رام های 7.8 و 8 میشه این کار رو کرد.

saman-sami
05-01-2013, 05:39
سلام من حرفه نیستم....
رام فعی گوشی من تانگو8693 هست و بوت لودرمم 1.32.2250.1)119496) هست ! به نظرتون می تونم از این رام استفاده کنم ؟

Artanik
05-01-2013, 10:12
سلام من حرفه نیستم....
رام فعی گوشی من تانگو8693 هست و بوت لودرمم 1.32.2250.1)119496) هست ! به نظرتون می تونم از این رام استفاده کنم ؟

با بوتلودر 1.32 میشه رام نصب کرد و مانعی نداره.
از بخش آموزشهای تایید شده توسط مدیران آموزش نصب رام کوک شده رو بخونین. کامل تدضیح داده.

saman-sami
05-01-2013, 11:59
با بوتلودر 1.32 میشه رام نصب کرد و مانعی نداره.
از بخش آموزشهای تایید شده توسط مدیران آموزش نصب رام کوک شده رو بخونین. کامل تدضیح داده.

مرسی عزیز....درضمن گوشیم hspl هست شنیدم میگن hspl خیلی خوبه و میشه روش هر رامی رو ریخت ! اگه کاستوم بزنم اون وقت از حالت hspl خارج نمیشه ؟

Rasoulsilver
05-01-2013, 12:58
مرسی عزیز....درضمن گوشیم hspl هست شنیدم میگن hspl خیلی خوبه و میشه روش هر رامی رو ریخت ! اگه کاستوم بزنم اون وقت از حالت hspl خارج نمیشه ؟
rspl موقتی هستش و با یکبار هارد ریست کردن پاک میشه. ولی hspl دایمیه و با رسم رام هم پاک نمیشه.

saman-sami
06-01-2013, 12:29
مرسی از همه دوستان .... من رام رو نصب کردم عالی بود......
نسبت به ورژن قبلیم خیلی بهتره ولی کاشی های صفحه اصلی باز هم مشکل داره !.......
این رام خیلی روووون هست و سرعت عالیی داره شکلک های اس ام اس رنگیه ..... مصرف باتری بهتر شده.... برنامه های اولیش بیشتره و...... مرسی از همه دستن در کاران

Artanik
06-01-2013, 13:22
rspl موقتی هستش و با یکبار هارد ریست کردن پاک میشه. ولی hspl دایمیه و با رسم رام هم پاک نمیشه.
rspl با روشن خاموش کردن میره، نه با هارد ریست.

hajireza
18-03-2013, 12:18
با سلام لینک دانلود مشکل داره

EsyMankan
18-03-2013, 21:01

این رام دیگه قدیمی شده از یه رام جدید استفاده کنید که امکانات بیشتری داشته باشه
مثل دینامیک 2 و 8858core nokia

EsyMankan
18-03-2013, 21:01

هم لینکها قدیمی شده هم رام از دینامیک 2 استفاده کن بهتره

bermuda535
25-08-2013, 14:03
سلام دوستان
اساتید من گوشی یک مشتری رو hspl کردم با ورژن بوت رام 1.26 و این رام و رام دینامیک رو امتحان کردم با موفقیت هم نصب شد اما بعد از نصب و بوت شدن
رو آرم pwd گیر میکنه و 3 تا ویبره میزنه و همینطوری میمونه و بالا نمیاد
مشکل از کجاست اساتید؟
ممنون میشم سریع باسخ بدین

bermuda535
25-08-2013, 16:32
تصحیح میکنم 7 تا ویبره میزنه

EsyMankan
25-08-2013, 20:27
تصحیح میکنم 7 تا ویبره میزنه

هارد ریست کن اگه نشد یه رام دیگه تست کن این رام هم قدیمی شده یا رام با ورژن بالاتر نصب کن
از محیط بوتلودر هم یه عکس بزار تا ببینیم اوضاع از چه قراره که بشه بهتر راهنماییتون کرد

bermuda535
25-08-2013, 20:57
هارد ریست کن اگه نشد یه رام دیگه تست کن این رام هم قدیمی شده یا رام با ورژن بالاتر نصب کن
از محیط بوتلودر هم یه عکس بزار تا ببینیم اوضاع از چه قراره که بشه بهتر راهنماییتون کرد

۳ مدل رام تست کردم نشد
دیگه عقلم به جایی قد نمیده خود مشتری میگه یجا برده که رام آبدیت کنن نشده رام اصلی قدیمی ریخته
حالا من لینک دانلودشو بیدا نمیکنم لااقل همون رام اصلی رو بزنم بره بی کارش
عکسم بوت لودرم اینه897786

2.5.8.14.1.13
05-01-2014, 22:27
سلام دوستان.
لینک سالم این رام رو میتونین بزارین واقعا نیاز دارم.

yooshimura
22-01-2015, 00:53
دوستان شرمنده من هيچي از ويندوز فون نميدونم تازه از دوستم اين گوشيو گرفتم اصن بايد چيكارش كنم؟ بهترين رام موجود الان چيه؟ چجوري روش راحت برنامه نصب كنم؟برنامه هاي مورد نيازش چيه؟ با تشكرر