PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ قبل از خرید گوشی ها موتورولا

lord of moto
10-06-2012, 17:10
سلام دیدم خیلی از بخش ها همچین تاپیک دازن گفتم چرا ما نداشته باشیم !

دوستان لطفا از پرسید هر گون سوال در مورد مشاوره جدا خودداری کنید و سعی کنید سوالات مربوط به مشاوره را در تالار مشاوره برای خرید گوشی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1420) مطرح کنید

در این تاپیک فقط سوالاتی که در مورد گوشی های موتورولا قبل از خریدن گوشی مورد نظر دارید بپرسید با تشکر :ax:

mx_x7
29-09-2012, 07:44
سلام دوستان
تشکر ویژه از آقا سعید برای این تاپیک !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من می خوام یه گوشی انرویدی موتورولا بخرم ! برام مهمه که بتونم اندروید 4 به بالا رو روش داشته باشم و اینکه تا دو ؛ سه سال نمی خوام عوض کنم گوشی رو ! نظر خودم روی defy+ یا motoluxe به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم !‌؟ توی این رنج گوشی بهتری سراغ دارید ؟ آیا ارزش داره که هزینه ی بیشتری بکنم برای ATrix 2 و یا XT910 ؟
مزایا و معایب این گوشی ها چیا هست ؟ ممنون !

fire159
29-09-2012, 09:16
یاسین جان اگر آندروید 4 رو میخوای باید موتولوکس و دیفای پلاس رو بیخیال بشی .
انتخابهای بعدیت بستگی به مقدار پولیه که میخوای هزینه کنی

mx_x7
29-09-2012, 10:11
یاسین جان اگر آندروید 4 رو میخوای باید موتولوکس و دیفای پلاس رو بیخیال بشی .
انتخابهای بعدیت بستگی به مقدار پولیه که میخوای هزینه کنی
سلام عزیز !‌ ممنون برای راهنماییت
در مورد آتریکس و ریزر دو دلم ٰ‌؛‌ میشه در موردشون کمی توضیح بدی ‌؟ هزینشونم اختلاف چندانی نداره برای همین هزینش خیلی برام مهم نیست !‌

fire159
29-09-2012, 12:18
والا آتریکس 2 رو باید از سنا بپرسی . خودش میبینه میاد جواب میده .
ریزر کلا گوشی خوبیه . ال سی دیش بهتر از آتریکسه / کیفیت ساختشم همینطور - البته آتریکس 2 هم کیفیتش نسبت به مثلا گلکسی 3 و وان ایکس چندین برابر بهتره . اما مثل ریزر فیبر کلوار نیست پشتش .
کیفیت صوتی هر دو خیلی خیلی خوبه - دوربین یه ذره به نظر من آتریکس 2 بهتر بود .
باطری هم آتریکس 2 بهتره
دیگه چی بگم !؟

CounT SanA
29-09-2012, 12:33
اول از همه از سعید عزیز ممنونم که همچین تاپیکی رو راه انداخت...
هادی جان هم لطف دارن :)‌
راستش باید فاکتورهاتون رو بگید دوست عزیز...بدنه ی هر دو گوشی از آلیاژ فولاد و آلومینیومه اما پشت اتریکس2 پلاستیک مرغوب و نرمه اما ریزر فیبر کولار هستش که مشخصا برتریش رو ثابت میکنه(گرچه کیفیت ساخت اتریکس2 کلا جلوتر از سامسونگ و htc و نوکیاست)
اتریکس2 باتری بهتری داره نسبت به ریزر ولی صفحه ی ریزر پررنگ تر و شفافتره...از طرفی صفحه ی اتریکس2 پنتایل نیست و البته زیر نور آفتاب وضوح بهتری داره....
ریزر طراحی زیباتری داره اما اتریکس2 خوشدست تره(سایز اتریکس2 خیلی نزدیک به RAZR M هستش...)
از نظر سخت افزار توان هردو یکسان هست(بعد از آپدیت به اندروید 4 اتریکس 2 ارتقای Cpu داشته و کلاکش میاد روی 1.2)
ساپورت دولوپرها برای ریزر بیشتره اما برای اتریکس هم رامهای خوبی ارائه شده و الان در حال کارکردن روی جلی بین هستن....
مهم فاکتورهای شماست دوست عزیز

CounT SanA
29-09-2012, 12:37
راستش باید فاکتورهاتون رو بگید دوست عزیز...بدنه ی هر دو گوشی از آلیاژ فولاد و آلومینیومه اما پشت اتریکس2 پلاستیک مرغوب و نرمه اما ریزر فیبر کولار هستش که مشخصا برتریش رو ثابت میکنه(گرچه کیفیت ساخت اتریکس2 کلا جلوتر از سامسونگ و htc و نوکیاست)
اتریکس2 باتری بهتری داره نسبت به ریزر ولی صفحه ی ریزر پررنگ تر و شفافتره...از طرفی صفحه ی اتریکس2 پنتایل نیست و البته زیر نور آفتاب وضوح بهتری داره....
ریزر طراحی زیباتری داره اما اتریکس2 خوشدست تره(سایز اتریکس2 خیلی نزدیک به RAZR M هستش...)
از نظر سخت افزار توان هردو یکسان هست(بعد از آپدیت به اندروید 4 اتریکس 2 ارتقای Cpu داشته و کلاکش میاد روی 1.2)
ساپورت دولوپرها برای ریزر بیشتره اما برای اتریکس هم رامهای خوبی ارائه شده و الان در حال کارکردن روی جلی بین هستن....

fire159
29-09-2012, 13:30
الان قیمت آتریکس 2 و ریزر چنده ؟
ریزر کمتر گیر میاد نسبت به مکس

CounT SanA
29-09-2012, 13:57
همشون کمیابن...من توی علاءالدین قیمت کردم اتریکس 2 بین 1000 تا 1250 . ریزر بین 1000 تا 1200 و مکس هم بین 1100 تا 1350
البته یکی دو جا بودن که قیمتای خوب میدادن اتریکس رو 900 و ریزر رو 950 میدادن

lord of moto
29-09-2012, 14:11
@mx_x7
خواهش می کنم
اگه می تونی یکم بیشتر هزینه کن و مکس بخر چون با این باطری که داری اصلا بعد 4 سالم فکر نکنم لدت بیاد عوضش کنی !
motoluxe یه گوشی خواصه زیاد نباید توقع رام کاستوم و غیره براش داشته باشی ولی ظاهر خیلی خوشگلی داره

defy+ انتخاب بهتریه مخصوصا اینکه ضد آبه

در زیر مقایسه این دو گوشی رو می تونی ببینی

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=779415&stc=1&d=1348916971

lord of moto
29-09-2012, 14:17
@mx_x7

یه توصیعه به شما و دوستان دیگه که قصد خرید دارن
هرچه زود تر برید بخرید چون روز به روز دولار در ایران در حال گرون تر شدن به قول یه دونفر از کسانی که تو کار ارزن می گن دولار از سه هزار تومن هم بالا تر میره !

راستی یاسین جان e8 رو که به من نفروختی بیا این Q9 رو بفروش :ce:

fire159
29-09-2012, 14:18
من موتولوکس رو خیلی دوست دارم . آخرش یروز باید بخرمش . کلا هر موتویی که بخوام رو بالاخره میخرم .

اما قیمت آتریکس 2 رو خدایی خیلی بالا میگن نسبت به اون دوتا . چون قیمت جهانیش کمتر از ایناست ؟ اما اینجا ایرانه دیگه ))-:

آره سعید راست میگه هر کی میخواد زودتر بخره به نفعشه . قیمتا رو مرز خطره بازم .
q9 رو هم بده من . سعید میخواد کلکسیون جمع کنه ((-:
من تا حالا از این سری کیو گوشی نداشتم /

CounT SanA
29-09-2012, 14:34
هاها اینجا الان کل کل میشه :)) E8...هادی؟ E8 الان دست سعیده :))))) هادی e8 نمیخوای؟‌:))
ولی motoluxe جنبه تجملی داره...پیشنهادش نمیکنم...برای آدمای پولدار چرا اما برای خودمون نه...

mx_x7
29-09-2012, 15:31
والا آتریکس 2 رو باید از سنا بپرسی . خودش میبینه میاد جواب میده .
ریزر کلا گوشی خوبیه . ال سی دیش بهتر از آتریکسه / کیفیت ساختشم همینطور - البته آتریکس 2 هم کیفیتش نسبت به مثلا گلکسی 3 و وان ایکس چندین برابر بهتره . اما مثل ریزر فیبر کلوار نیست پشتش .
کیفیت صوتی هر دو خیلی خیلی خوبه - دوربین یه ذره به نظر من آتریکس 2 بهتر بود .
باطری هم آتریکس 2 بهتره
دیگه چی بگم !؟
ممنون جیگر ؛‌ ریزر گوشی خوبیه ؛‌ولی خداییش اندازه کفگیرهای هیات میمونه ؛ آتریکس خوشگله ! کلا آدم گیج میشه !‌من همچین حالتی رو وقتی داشتم که بین خرید A1200 و E6 مونده بودم ! :دی یادتونه ؟

.
.

مرسی عزیز !‌ فاکتورهای من : خوشگلی و تک بودن گوشی ٰ؛‌ مثل E8 .
البته بچه ها من یه چی می خوام که در آینده سیستم عامل mozilla رو بتونم روش بریزم :دی
.

@mx_x7

یه توصیعه به شما و دوستان دیگه که قصد خرید دارن
هرچه زود تر برید بخرید چون روز به روز دولار در ایران در حال گرون تر شدن به قول یه دونفر از کسانی که تو کار ارزن می گن دولار از سه هزار تومن هم بالا تر میره !

راستی یاسین جان e8 رو که به من نفروختی بیا این Q9 رو بفروش :ce:
سعید خان من میخوام بخرم ولی دو دلم :دی !‌برای همین اومدم نظر اساتید رو بپرسم !
e8 که الان مثل مرد داره کار میکنه برام !‌خدایی خیلی گوشی خوبیه !‌راستی پرسیدم چند جا میگفتن 1 ملیون تومن :دی !‌ q9 هم سعید خرابه ‌!
.

من موتولوکس رو خیلی دوست دارم . آخرش یروز باید بخرمش . کلا هر موتویی که بخوام رو بالاخره میخرم .

اما قیمت آتریکس 2 رو خدایی خیلی بالا میگن نسبت به اون دوتا . چون قیمت جهانیش کمتر از ایناست ؟ اما اینجا ایرانه دیگه ))-:

آره سعید راست میگه هر کی میخواد زودتر بخره به نفعشه . قیمتا رو مرز خطره بازم .
q9 رو هم بده من . سعید میخواد کلکسیون جمع کنه ((-:
من تا حالا از این سری کیو گوشی نداشتم /
q9 خرابه حاجی !‌ خداییش حرف نداشت !‌بهترین گوشی بود که من داشتم تا الان !‌

CounT SanA
29-09-2012, 16:50
تک بودن که هردوشون تکن...ظاهرشم سلیقست دیگه...اتریکس خیلی خوشدسته...ابعادش خیلی نزدیکه به razr m....هرکی دستش میگرفت میگفت جالبه صفحه ی به این بزرگی داره و اینقدر خوشدسته...

fire159
29-09-2012, 17:57
ریزر یکم طراحیش جالبتر و تک تره .
کارایی در یک حد هستن
به نظر من یک مکس دست دوم در حد آک بخر که قیمتش مناسب باشه . و همه خواسته هاتو داره
موزیلا که گفتی چیه ؟ ((-:

RAZR
29-09-2012, 19:05
ریزر یکم طراحیش جالبتر و تک تره .
کارایی در یک حد هستن
به نظر من یک مکس دست دوم در حد آک بخر که قیمتش مناسب باشه . و همه خواسته هاتو داره
موزیلا که گفتی چیه ؟ ((-:

موزیلا هم یه سیستم عامل جدیده که مثل اندروید متن بازه. ولی فکر نمیکنم بتونه رقابت کنه
الآن یکی از دولوپرهای XDA واسه Defy پورت کرده. ولی فقط واسه یه رب استفاده خوبه که فقط ببینی موزیلا چیه. اصلا قابل استفاده نیست

lord of moto
29-09-2012, 22:14
از وقتی گوگل سیستم عامل کروم رو ارائه داد و بعد از اون اندروید اکثر شرکت ها تصمیم گرفتن سیستم عاملی بنا به نیار خود ار لینوکس بسازن برخی به همراه محصولات ارائه شدن و برخی به صورت آزاد که هنوز نتوانسته اند خود را در دل کاربران جا کنن
البته کسی از آینده خبر نداره !

HOSSEIN_MEDIA
19-10-2012, 06:58
سلام دوستان. قصد دارم بین دیفای پلاس و motoluxe یکیش رو بگیرم . خواهشا اگر ااطلاعاتی در مورد هر کدام دارید بهم بگید.
فقط چیزی که کمی نگرانم کرده عدم آپدیت موتولوکس هست به اندروید های بالا .
میخوام تا 2 سال مشکلی با هاش نداشته باشم . اهل بازی های سنگین هم نیستم . فقط همین که لگ نزنه توی پخش مولتی مدیا و دوربین قابل قبولی داشته باشه و بشه فارسی رو بفرستم و بگیرم کفایت میکنه . البته در کنار کیفیت خوب کلا پیشنهادتون تا سقف 600 تومن چیه . (تا 650 هم لامشکل :4:)

fire159
19-10-2012, 09:08
سلام دوستان. قصد دارم بین دیفای پلاس و motoluxe یکیش رو بگیرم . خواهشا اگر ااطلاعاتی در مورد هر کدام دارید بهم بگید.
فقط چیزی که کمی نگرانم کرده عدم آپدیت موتولوکس هست به اندروید های بالا .
میخوام تا 2 سال مشکلی با هاش نداشته باشم . اهل بازی های سنگین هم نیستم . فقط همین که لگ نزنه توی پخش مولتی مدیا و دوربین قابل قبولی داشته باشه و بشه فارسی رو بفرستم و بگیرم کفایت میکنه . البته در کنار کیفیت خوب کلا پیشنهادتون تا سقف 600 تومن چیه . (تا 650 هم لامشکل :4:)

هر دو تا گوشی خیلی خوب هستن .
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4404&idPhone2=4098

دیفای که دیگه نیاز به تعریف نداره و سری دیفای کلا یکی از سری گوشیهای محبوب موتورولا هست .
موتولوکس رو شاید به اندازه انگشتان دست تو ایران نتونی دست کسی ببینی .
اما موتولوکس از لحاظ ال سی دی و دوربین کمی بهتر از دیفای هست .
ال سی دی 4 اینچی در برابر 3.7 اینچی دیفای
دوربین 8 در برابر 5 دیفای

موتولوکس ظاهرش هم خیلی خیلی زیباست . که از اسمش هم پیداست !
در دو رنگ سفید و سیاه موجود هست .

البته الان قیمتا یکم رفته بالا . قیمت 4 ماه پیش موتولوکس در آل دیجیتال 640 بوده :an:

تو این رنج قیمتا شاید بشه آتریکس دست دوم هم پیدا کرد .

حالا دوستان دیگه هم راهنماییت میکنن . ایشالا یه گوشی توپ بخری

HOSSEIN_MEDIA
19-10-2012, 16:52
ممنون هادی جان. موتولوکس رو الان 700 میتونم بگیرم . دیفای پلاس رو 590 . خوشبختانه روی این دو گوشی زیاد افزایش قیمت نداشتیم !
فقط مشکل من با موتولوکس نبودن کاستوم رام های متنوع هست و شاید عدم پشتیبانی از فارسی باشه . و صد البته نیامدن ics براش چون گوشی جدیدی هم به حساب میاد
گوشی دست دو را باید بدونی از کی میخری.زیاد اهل دست دو نیستم !

منتظر مشاوره دوستان هم هستم
پست ارسال شده توسط موبايل

RAZR
19-10-2012, 22:22
به نظر من +Defy بهتره!
از نظر پردازش گرافیکی تقریبا Adreno 200 همپای SGX530 هست
پردازنده مرکزی +Defy که قویتر هست
باتری قویتری هم داره
ضد آب هست
رامهای زیادی براش هست و خواهد بود

اما Motoluxe دوربینش بهتره و صفحش بزرگتر
به نظرم مزیت های +Defy بیشتر و بهتر از Motoluxe هست
اینجا (http://versusio.com/en/motorola-motoluxe-vs-motorola-defy-plus) هم میتونی تفاوت اندازه هاشون رو ببینی

fire159
20-10-2012, 22:04
اره از نظر ساپورت و رام که دیفای عالیه /
ولی این موتولوکس خیلی خوشکله لامصب . سفیدش هم حرف نداره

fire159
21-10-2012, 16:43
میگم حسین جان . موتولوکس رو بخر . اگر فارسی نداشت بفروشش به من (((-:

HOSSEIN_MEDIA
21-10-2012, 17:50
هادی هر کسی یه چیزی میگه. من خودم نظرم روی این گوشی بود ولی خیلی ها میگن نخرش. اونم بخاطر ساپورت نسبتا پایینش توسط دولوپر ها و موتورولا . واقعا گوشی خوشکلی هست ولی میخوام گوشی ای داشته باشم که کم نیاره. زیاد اهل کل کل با بقیه نیستم ولی خیلی داغ میکنم اگر کسی بگه این همه پول دادی ولی چرا اینطوریه و اینو نداره و .... متاسفانه طرف مقابل که میخواست گوشی را از اونبر برام بیاره قیمت رو 100 تومن برد بالا .حالا توی این فقر و تنگ دستی دچار چالش فلسفی شدم :4: دیفای هم کمی پیچ های بغلش تو ذوق میزنه .وگرنه تو خریدش شک نداشتم... بالاخره الان ... پیچ شدم ! :4:

CounT SanA
22-10-2012, 10:42
از نظر قدرت که دیفای خیلی بهتره.موتولوکس برای اینه که مثلا شما خیلی پولداری و یک گوشی میخوای فقط برای جلب توجه‌(به دلیل زیبایی منحصر بفردش) یا مثلا شما دختری اونم یه دختر مایه دار که خیلی باکلاس و به قول معروف لیدی هستی.اونوقت این گوشیو میخری و کار خاصی هم باهاش نداری...بیشتر جهت زیبایی دستته خیلی هم اهل بازی و برنامه نیستی...
دیفای اتفاقا اون پیچای کنارش یه حالت اقتدار بهش میده...مثه RAZR M...به نظرم بهتره همین Defy+ رو بخری

HOSSEIN_MEDIA
22-10-2012, 17:15
من نه پولدارم و نه لیدی !!! ولی هم پولداری رو دوست دارم هم لیدی ها رو ! :4: (البته قصد ازدواج هم ندارم : قابل توجه لیدی های سایت !)
ممنون از پاسختان . راستی حالا دیفای پلاس بهتره یا اپتیموس بلک ال جی . اونم لامصب با توجه به قیمتش گوشی خوبیه . البته بجز ساپورت و شاید کیفیت

fire159
24-10-2012, 08:42
حسین جان دیگه از تو توقع نداشتیم . ال جی و سامسونگ رو اینجا اسمشونم نیار ((-:

HOSSEIN_MEDIA
24-10-2012, 19:39
شوخی کردم داداش . mobile یعنی motorola ! من و چشم بادومی محاله محاله ! فقط تکنولوژی امریکا !

sina.rouhi
24-10-2012, 20:07
تقریبا سه هفته ای میشه یه موتورولا razrmaxx به علت اینکه پولشو لازم دارم میخواستم بفروشم گوشی که معلوم کاملا نو هست
دوستانی که قصد خرید داشته باشن در خدمتشون هستم
(البته میدونم باید در تاپیک خرید فروش میزاشتم ولی چون سیستم بانک سامان ارور میده نمیتونم کاربر ویژه بشم مدیران لطفا رسیدگی کنن)

HOSSEIN_MEDIA
25-10-2012, 18:49
پول مکس رو ندارم وگرنه ازت میخریدمش.
دوستان دیفای پلاس ساخت کدوم کشوره و لوازم جانبی داخل جعبش چیه؟
و چه تست هایی موقع خرید باید روش انجام داد ؟ اینم مثل دیفای عادی باید به رنگ لنزش توجه کرد ؟

skyfire
31-10-2012, 22:31
دوستان با 400 هزار تومان میشه یه موتورولای اندرویدی خوب گرفت ؟

fire159
31-10-2012, 23:37
دوستان با 400 هزار تومان میشه یه موتورولای اندرویدی خوب گرفت ؟

نو نمیشه . ولی دست دوم میشه .مثل دیفای - یا حتی xt720

skyfire
01-11-2012, 13:03
دیفای بهتره یا xt720 ؟

fire159
02-11-2012, 09:32
دیفای بهتره -
البته به غیر از دوربینش

MOJI3180
07-11-2012, 06:49
ممنون هادی جان. موتولوکس رو الان 700 میتونم بگیرم . دیفای پلاس رو 590 . خوشبختانه روی این دو گوشی زیاد افزایش قیمت نداشتیم !
فقط مشکل من با موتولوکس نبودن کاستوم رام های متنوع هست و شاید عدم پشتیبانی از فارسی باشه . و صد البته نیامدن ics براش چون گوشی جدیدی هم به حساب میاد
گوشی دست دو را باید بدونی از کی میخری.زیاد اهل دست دو نیستم !

منتظر مشاوره دوستان هم هستم
HOSSEIN_MEDIA عزیز

موتولوکس دو مزیت داره !
نسبت به دیفای پلاس
1- زیبایی
2- آپدیت به نسخه 4 اندورید
در مورد فارسی هم در اندورید کسی لنگ نشده . پس فارسی کردنش زیاد مهم نیست . 100 با برنامه جانبی هست اگر فیرمورش پیدا نشد
کاستوم رام هم به اندازه دیفای نداره ولی چندتایی براش هست

این گوشی ها آپدیت میشن به 4

RAZR MAXX
Droid 4
Photon 4G
Atrix 4G
Atrix 2
Electrify
XOOM Family Edition
XOOM 2
XOOM (3G)
Xyboard 8.2 (Wi-Fi and LTE)
Xyboard 10.1 (Wi-Fi and LTE)
Admiral
Droid 3
Droid X2
Milestone 3
Pro+
MT917 (China)
XT928 (China)
MT870 (China)
XT605 (China)
Motoluxe/XT615/XT685
XT822 (China)

موفق باشید
MOJI3180

CounT SanA
07-11-2012, 13:39
به به به به! مجتبی عزییییز! دوست قدیمی! مزین کردی انجمن رو
آقا میگم که فوتون و اتریکس که به اندروید 4 آپدیت نشدن...منظورتون کاستوم رام هست؟

fire159
07-11-2012, 14:30
سلام مجتبی جان . خبر قدیمیه .
لیست گوشیهایی که آپدیت میشن کلا عوض شده (-:

MOJI3180
07-11-2012, 19:09
به به به به! مجتبی عزییییز! دوست قدیمی! مزین کردی انجمن رو
آقا میگم که فوتون و اتریکس که به اندروید 4 آپدیت نشدن...منظورتون کاستوم رام هست؟
سلام . ممنون از لطفتون
این لیستی بود که موتورولا چند ماهه قبل اعلام کرده بود که در معرفی بعشی هاشون تاخیر پیش اومد(ه).حالا بعضی هاشون رو هنوز عرضه نکرده و بعضی رو به 4.1 تغییر داده . منظورم رام رسمی هست . ماشالله کاستوم که زیاده . هنوز 4.2 نیومده کاستومش هست ...:ap:

سلام مجتبی جان . خبر قدیمیه .
لیست گوشیهایی که آپدیت میشن کلا عوض شده (-:
درود . من نگفتم خبر جدیده ! فقط میخواستم جواب دوستمون رو بدم که گفته بود موتولوکس به 4 آپدیت نمیشه . .:db: حالا اگر شما لیست جدیدی داری که گفته موتولوکس آپدیت به 4 نمیشه خوشحال میشم لینک بدی

CounT SanA
07-11-2012, 22:17
https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

اینجا لیست آپدیتهای موتورولا هستن....

fire159
09-11-2012, 00:30
https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

اینجا لیست آپدیتهای موتورولا هستن....

و اینجا (-: در فی س بوک

https://www..........com/photo.php?fbid=418050724928404&set=a.362471460486331.85164.362432030490274&type=1&theater

HOSSEIN_MEDIA
09-11-2012, 06:31
خیلی ممنون از دوستان عزیز
من فایل leak شده اندروید 4 موتولوکس آمریکا رو پیدا کردم . پس اینطور که پیداست این گوشی فقط برای آمریکا آپدیت میشه و برای بقیه مناطق آپدیت نمیشه . خیلی حیف شد
به نظرم آپدیت نشدن گوشی های موتورولا به بالا نتیجه ضعف نیرو انسانی هست نه چیز دیگری . با این کاری گه گوگل لعنت الله علیه کرده و چند هزار نفر از کارمندای موتورولا رو بیرون کرده باید همیچین وضعیتی پیش بیاد .

lord of moto
09-11-2012, 11:14
@HOSSEIN_MEDIA
از همون اولش موتو تو بحث آپدیت ضعیف عمل می کرد !
نمی دونم یادت هست یا نه زمان A1200 ملت چقدر درخواست سورس و SDK می کردن آخرش مجبور شدن خودش یه sdk عجق وجق بسازن !
تو بحث آپدیت امید به کاستوم داشتن بهتره تا رسمی !

حمید رضا حسنی
07-12-2012, 23:16
ُسلام به همهء موتوروللا داران عزیز

آقا من میخوام یه موتوروللا رازر مکس اچ دی بخرم البته لاک هستش

حالا میخواستم از دوستان دوتا سوال کنم لطفا کسایی که با رازر ماکس کار کردن جواب بدن

1- این گوشی قابلیت otg داره؟؟؟ همون وصل کردن فلش با کابل مخصوص
2- تو ایران این گوشی رو آنلاک میکنن؟ برای ورزین وایرلس هستش؟ اگه آره لطفا آدرس رو برام پ.خ کنید ممنون میشم

ممنون میشم پاسخ بدید

fire159
07-12-2012, 23:25
1- خیر

2- فکر نکنم تو ایران کسی از این کارها بکنه . اما میتونی کد انلاک رو از ebay خریداری کنی و طبق آموزش همون فروشنده گوشی رو آنلاک کنی

حمید رضا حسنی
07-12-2012, 23:29
یعنی کد رو میخرم و بعد هم میزنم به گوشی و آنلاک میشه؟

اگه میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک بدین ممنون میشم

fire159
07-12-2012, 23:43
بله . شرکتهای زیادی این کدها رو میفروشن
این فقط 2تا نمونه هست :

http://www.ebay.com/itm/UNLOCK-CODE-FOR-ROGERS-WIRELESS-MOTOROLA-RAZR-HD-LTE-XT925-/321018869937?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4abe3738b1

http://www.ebay.com/itm/UNLOCK-CODE-FOR-MOTOROLA-ROGERS-RAZR-HD-LTE-XT925-/221144989268?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337d44be54

قیمتشونم 8-10 دلاره

MOJI3180
08-12-2012, 19:40
اگر کسی از دوستان گوشی لاک شبکه موتورولا دارن میتونم براشون کد آنلاکش رو بهشون بدم /البته خرید گوشیتون را بر مبنای این پست نذارید همونطور که میدوید امکان آنلاک شدن 70 درصد است .
در ضمن خرید گوشی های لاک معمولا دسترسی کاربر رو به یک سری از تغییرات میبنده مخصوصا به کاربران ایرانی هر چند گوشی آنلاک بشود...
موفق باشید
moji3180

mohsengolshan
10-12-2012, 15:20
سلام دوستان
من گوشی موتولوکس xt 615 رو تازه خریدم متاسفانه فارسی ساپورت نیست
چه باید بکنم لصفا راهنمایی کنید

حمید رضا حسنی
10-12-2012, 22:50
اگر کسی از دوستان گوشی لاک شبکه موتورولا دارن میتونم براشون کد آنلاکش رو بهشون بدم /البته خرید گوشیتون را بر مبنای این پست نذارید همونطور که میدوید امکان آنلاک شدن 70 درصد است .
در ضمن خرید گوشی های لاک معمولا دسترسی کاربر رو به یک سری از تغییرات میبنده مخصوصا به کاربران ایرانی هر چند گوشی آنلاک بشود...
موفق باشید
moji3180

سلام آقا مجتبی

آقا سوالمو دقیق جواب بدید چون برام مهمه این لینک گوشی ای هست که میخوام خرید کنم:http://www.amazon.com/Motorola-DROID-Android-Verizon-Wireless/dp/B009P5WWPC/ref=pd_ts_zgc_cps_2407747011_2?ie=UTF8&s=wireless&pf_rd_p=1401826482&pf_rd_s=right-5&pf_rd_t=101&pf_rd_i=507846&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=068F213GGSG0AEY90649
حالا میخوام بدونم که کد آنلاک برای این اپراتور و این گوشی رو دارید ؟؟؟ قیمت برام بدید و اینکه چند در صد امکان داره گوشی آنلاک نشه و در آخر هم اینکه منظورتون چی بود که گفتید که دسترسی محدود میشه؟؟؟ کمی بیشتر توضیح میدین بی زحمت:bk:

HOSSEIN_MEDIA
11-12-2012, 18:26
داداش فضولی نباشه ها خرید گوشی های لاک مشکل ساز میشه
میدونی چرا ؟ چون اولا به فرض مثال اگر ریزر hd ورژن xt968 باشه . وقتی دروید ریزر hd بشه دیگه xt968 نیست و نمیتونی رام های متنوعی که برای گوشی های معمولی هست رو استفاده کنی هر چند گوشی را آنلاک کرده باشی . این همون محدودیت هست
اگر من جای شما بودم همچین ریسکی نمیکردم . شما احتمال بده 5 درصد هم گوشی آنلاک نشه ... بعدش میخوای چی کار کنی !؟ نه کسی ازت میخره و نه میتونی کاریش کنی !

حمید رضا حسنی
11-12-2012, 23:23
داداش فضولی نباشه ها خرید گوشی های لاک مشکل ساز میشه
میدونی چرا ؟ چون اولا به فرض مثال اگر ریزر hd ورژن xt968 باشه . وقتی دروید ریزر hd بشه دیگه xt968 نیست و نمیتونی رام های متنوعی که برای گوشی های معمولی هست رو استفاده کنی هر چند گوشی را آنلاک کرده باشی . این همون محدودیت هست
اگر من جای شما بودم همچین ریسکی نمیکردم . شما احتمال بده 5 درصد هم گوشی آنلاک نشه ... بعدش میخوای چی کار کنی !؟ نه کسی ازت میخره و نه میتونی کاریش کنی !

ممنون عزیز

من فعلا خرید نکردم یعنی قصد خرید دارم

حالا گفتم اگه دوستان کسی هستش که بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم:mobilestan:

RAZR
12-12-2012, 23:13
سلام
تا اونجایی که من میدونم گوشی اپراتور Verizon کد آنلاکش نیست. باید واسه اپراتور Rogers رو بخرید. کدهای آنلاکش رو هم در ebay میفروشن
و دوباره تا اونجایی که من میدونم رامهای کاستوم Razr HD واسه اپراتور راجرز با اچدی های نسخه جهانی یکی هست ولی احتمالا واسه ورایزن کمی فرق داره
البته نری بخری آنلاک نشه بندازی گردن منا :ag:

fire159
13-12-2012, 20:20
امین جون اسم جدیدت تو حلقم . مبارک باشه . شیرینیشو کی میدی (((-:

SDC110
13-12-2012, 21:21

آره
البته این تریدمارک خاص موتو هست برای بعضی گوشی هاش!
خاصــــه ها! :دی

RAZR
14-12-2012, 18:32

شیرینیشو انشاالله بعداز محرم :ag:

fire159
15-12-2012, 00:18
محرم چیه ((((-: تازه محرم بیشتر شام و شربت و شیرینی میدن !! ماه رمضون هیچی پیدا نمیشه خورد

حمید رضا حسنی
17-12-2012, 23:41
دوستانی که گوشی موتورولا دارن لطفا بادقت جواب بدین ممنون میشم

میخواستم بدونم کیفیت صدای ضبط شده توی فیلمها چطوره چون مال گلکسی نوت چنگی به دل نمیزنه وآدمو نا امید میکنه

فقط لطفا بی تعصب جواب بدین

CounT SanA
18-12-2012, 09:44
واسه ی فیلمبرداری از کجا مد نظرتونه؟
من توی فیلمهایی که گرفتم با گوشیم صدا واضح و شفاف بوده چون میکروفن های موتورولا ..... دارند و صدا رو شفاف میکنن نه تنها توی تماس بلکه توی ضبط صدا...
گوشیم : اتریکس 2

حمید رضا حسنی
18-12-2012, 14:30
واسه ی فیلمبرداری از کجا مد نظرتونه؟
من توی فیلمهایی که گرفتم با گوشیم صدا واضح و شفاف بوده چون میکروفن های موتورولا ..... دارند و صدا رو شفاف میکنن نه تنها توی تماس بلکه توی ضبط صدا...
گوشیم : اتریکس 2

عزیز ممنون از جوابتون

منظور من مثلا یه جای شلوغه مثلا عروسی اونجور جاها فیلم برداری کردی ببینی صدا چطور می افته؟؟؟؟:dh:

lord of moto
18-12-2012, 14:38
سلام
قسمت Solutions شرکت موتورولا از یک تکنولوژی نسبتا انحصاری برای از بین بردن پارازیتها در هنگام استفاده از میکروفن ( چه مکالمه و چه ضبط ) استفاده می کنه که به نام کریستال معروفه

حمید رضا حسنی
18-12-2012, 16:55
سلام
قسمت Solutions شرکت موتورولا از یک تکنولوژی نسبتا انحصاری برای از بین بردن پارازیتها در هنگام استفاده از میکروفن ( چه مکالمه و چه ضبط ) استفاده می کنه که به نام کریستال معروفه

عزیز
شما فیلم برداری گوشی هایی مثل نوت رو دیدید؟؟؟

خیلی قشنگ و با کیفیت خارق العاده فیلم برداری میکنه اما صداش خیلی ناجوره

مثلا انگار از اول تا آخر یه نفر داره جل. میکروفون گوشی آروم فوت میکنه اصلا خیلی افتضاحه

اما تو محیطای خلوت عالی کار میکنه ولی تو محیطای شلوغ افتضاح:an:

lord of moto
18-12-2012, 17:46
@حمید رضا حسنی

سلام مجدد خدمت شما

من به صورت اجمالی با گوشی نوت 2 و 1 و گالگسی اس 1 و 2 و 3 و اچ تی سی وان ایکس و موتورولا ریزر مکس - ریزر - دیفای - XT720 و مایلستون 3 و 2 و 1 و ... کار کرده ام
طی نتیجه ایی که گرفتم در برخی موارد واقعا شرکت های دیگه در قسمت عکس برداری از موتو خیلی خوب تر کار کرده اند اما در قسمت فیلمبرداری ( پردازش نور - تصویر - صدا و ... ) شرکت موتو حرف اول رو در میان رقیب ها می زند برای اطلاعات بیشتر از پست زیر و جست و جو در مورد تکنولوژی کریستال در موتور جست و جو ها و سایت موتورولا استفاده کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=240104

CounT SanA
19-12-2012, 01:45
دوست عزیز حقیقتش من از توی خیابون فیلم گرفتم. یه چند ثانیه...یه ظهر حوالی ساعت 13 دور میدون انقلاب که اصولا شلوغ و پر سر و صداست...یکی از دوستام که که داشت سمت دوربین میومد از فاصله ی 3 متری که حرف میزد(طوری که توی شلوغی بشنویم) صداش فوق العاده شفاف و رساست. هیچ نویزی رو حس نکردم من.
ضمن اینکه هنوز گوشی ای ندیدم که 1080p رو مثل موتورولا رکورد کنه...

حمید رضا حسنی
19-12-2012, 21:41
مرسی از راهنمایی های صادقانه تون:ax:

در مورد عکاسی چی؟؟؟lord of moto شما گفتی که در مورد عکاسی کمی پایینه ؟؟؟

حالا میخوام بدونم که کیفیت دوربین عکاسی و فیلم برداریه ماکس چطوره؟؟؟

راستی کسی ماکس اچ دی تو ایران رویت کرده؟

در آخر هم در رابطه با رابط کاربری گوشی های موتوروللا : رابط کاربریش مثل تاچ ویز یا سنس هست یا ضعیفه؟؟؟

متشکر از دقت شما عزیزان تو پاسخ گوییتون:ax:

lord of moto
20-12-2012, 00:01
@حمید رضا حسنی

تو قسمت عکاسی به نظر من یکم بحث صلیغه ایی میشه من از گوشی راضی ام خدا هم ازش راضی باشه ایشالله :bj:

من تو دانشگاه ته کلاس میشنم و اوصولا جزوه نمی نویسم و با گوشی از تخته یا دفاتر دوستان عکس می گیرم تا به حال مشکلی نداشتم ولی برخی مثل CounT SanA عزیز ایراد بنی اسرائیلی از برنامه عکاسی موتو می گیرن که البته خودش با معرفی HDR+ میگه مشکل حل میشه

باید دید برای چه کاری می خواهی استفاده کنی !

به نظر من ONE X یکم از مکس قوی تره در عکاسی و مکس از اس 3 قوی تره

ولی در فیلم برداری به ویژ] کیفیت نور و صدا به نظرم حرف اول رو مکس میزنه

حمید رضا حسنی
20-12-2012, 11:22
لطفا بقیه ء سوالاتمو هم جواب بدین تشکر:bn:

CounT SanA
22-12-2012, 01:11
عکسبرداری رو که مهندس سعید گفت.
فیلمبرداری هنوز رو دست موتو ندیدم من.اتریکس2 خودم فیلمبرداریش عالیه ریزر بابام هم فیلمبرداریش حرف نداره.
مکس اچ دی که نیومده هنوز...بیاد مجبورم کلیمو بدم بره :\
اینترفیس موتو هم خیلی شبیه به خود استوک اندروید هستش.بیشتر کاربردیه تا تجملاتی.اما از نظر گرافیکی بیشتر از بقیه میپسندمش.روون و سریع و سبک...بیشتر از بقیه دوسش دارم

lord of moto
24-01-2013, 20:56
سلام همان طور که قول داده بودم بعد امتحاناتم براتون قیمت ها رو از بازار علاالدین می گیرم ، گرفتم

- Razr M قیمت 2 میلیون و 9 صد هزار تومان
- Razr I قیمت 2 میلیون و 850 هزار تومان
- Atrix HD قیمت 2 میلیون 700 هزار تومان
- Razr HD قیمت 3 میلیون تومان

لازم به ذکر است که چون گوشی ها دستی وارد شده اند قیمت درست ندارند و قیمت ها صلیغه ایی هست

SDC110
25-01-2013, 08:53
سلام همان طور که قول داده بودم بعد امتحاناتم براتون قیمت ها رو از بازار علاالدین می گیرم ، گرفتم

- razr m قیمت 2 میلیون و 9 صد هزار تومان
- razr i قیمت 2 میلیون و 850 هزار تومان
- atrix hd قیمت 2 میلیون 700 هزار تومان
- razr hd قیمت 3 میلیون تومان

لازم به ذکر است که چون گوشی ها دستی وارد شده اند قیمت درست ندارند و قیمت ها صلیغه ایی هست

سعید تعریف کن
دستتم گرفتی؟
ریزر اچ دی چجوریاست؟
کیفیت ساخت چجوریه؟
ریزر آی و ام چه رنگ هایی داشت؟

دیدنشون هم لذت بخشه :)

RAZR
25-01-2013, 09:59

این دیگه چه قیمتاییه؟ :dx: یارو پیش خودش چی فکر کرده؟ :bn:
هادی بیا ببین چی میگه؟!:dy: کاش....
ممنون سعید جان که زحمت کشیدی
من فکر میکردم الآن RAZR M رو بگی 1600 برم یکی بخرم. اما امیدم نا امید شد:ak:

fire159
25-01-2013, 11:54
مرسی از سعید عزیز که زحمت کشید رفت علائدین و شخصا قیمتا رو برامون گرفت .
البته همونطور که گفتن چون گوشیها بصورت تکی و توسط مسافر وارد شدن اینقدر گرون در اومده و فروشنده هم چون میدونه این گوشی تو بازار گیر نمیاد این قیمت رو داده .
وگرنه قیمت واقعی با نرخ روز دلار حداکثر 2300 میشه برای ریزر اچ دی .

البته از یک طرف وقتی قیمت اینها رو با مثلا آیفون 5 مقایسه کنید هنوز هم خرید این موتورولا ها بهتر و معقول تر هست .

A.L.I
25-01-2013, 11:57
دوستان بهترین گوشی اندرویدی فعلی موتورولا چیه؟
وبهترین گوشی موتورولا تا یک و پونصد چیه؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

lord of moto
25-01-2013, 12:17
@SDC110
سلام
دستم که نگرفتم ولی اینقدر روشون زوم کرده بودم که کم مونده بود برم تو شیشه !
همشون پشت ویترین بودن Atrix , Razr i هم تو جعبه بودن !

فروشنده گفت razr hd maxx هست ولی فکر کنم اشتباه گفت ! چون رو جعبه نوشته بود Razr HD

@RAZR

به جان خودم رفتم بازار افسردگی گرفتم !
من گوشی ال جی kp105 رو 29 هزار تومان خریده بودم الان تو بازار 100 هزار تومان قیمتشه :dx:

lord of moto
25-01-2013, 12:20
دوستان بهترین گوشی اندرویدی فعلی موتورولا چیه؟
وبهترین گوشی موتورولا تا یک و پونصد چیه؟

سلام
بهترین گوشی موتورولا فعلا Razr HD و Razr HD Maxx هست

با 1،500 فکر کنم ریزر معمولی بتونی بخری

fire159
25-01-2013, 12:37
فکر کنم با 1500 میشه ریزر مکس خرید فعلا

lord of moto
25-01-2013, 14:46
فکر کنم با 1500 میشه ریزر مکس خرید فعلا

ریزر مکس پایین ترین قیمتی که دیدم 1،570 بود البه برخی مغازه ها 1،700 هم می فروختن

fire159
25-01-2013, 16:49
خوب بالاخره تخفیف هم میدن . تازه ممکنه بعضی هاشون حدود 1500 هم بدن

A.L.I
25-01-2013, 17:07
ریزر مکس ورژن اندرویدش چیه وتا چند اپدیت میشه.

lord of moto
25-01-2013, 17:52
ریزر مکس ورژن اندرویدش چیه وتا چند اپدیت میشه.

Sent from my galaxy nexus using tapatalk 2

اگر جنس به روز یعنی تازه وارد شده باشه ورژنش 4.0.4 هست ولی اگر قبلا وارد شده باشه 2.3.6 که قرار است در q2 یعنی سه ماه دوم سال برایش jb ارائه شود فعلا برای ورژن چینی و آمریکایی jb اومده که بعد نوبت اروپاست

fire159
30-01-2013, 20:36
قیمتها فضایی داره میره بالا . توصیه میکنم اصلا خرید نکنید تا بیاد پایین .

lord of moto
31-01-2013, 14:15

هادی مثل اینکه ایران زندگی نمیکنیا !
تو ایران معمولا هر چی گرون بشه مردم بیشتر می خرن
شاید فکر می کنن دیگه گیرشون نماید :bn:

یادتونه تابستان می گفتم دولار از 3 هزار تومن هم رد میشه ؟؟

الان هم می گم بعد از انتخابات دولار بالای 6 هزار تومنه !
از ما گفتن بود

HOSSEIN_MEDIA
31-01-2013, 15:04
و جنسی که گران شد ارزان نمیشود (از جمله قوانین تجارت در ایران)
در ضمن پراید هم شد 18 میلیون ! چیزی نگم بهتره...

SDC110
31-01-2013, 21:47

چی میگی هادی؟!
اتفاقا باید بخرند! البته یه نمه دیر شده باز!

خود من تو این 10 روز پیش دوتا چیزی میخواستم که دلار 3300 اینا بود سریع خریدم!
اوضاع خیلی خرابه خیلی!

پایین نمیاد....
مگه اینکه یکی حوصله صبر کردن تا حد مثلا 8 - 9 ماه رو داشته باشه حداقل :|

fire159
31-01-2013, 22:30
اینا بازی خودشونه . کاری به تحریمم نداره . اینقدر بالا نمیمونه . خاک بر سرشون . پارسال این موقع دلار 1300 بود )))-:
33 سالگرد انقلاب اسلامی :

دلار 4000
سکه 1/5 میلیون
پراید 17-18میلیون
و
.
.
.
. جونم به این انقلاب که پدرامون کردن و نسل بعدیشون رو بدبخت و بیچاره کردن

saeedaf
01-02-2013, 09:41
اینا بازی خودشونه . کاری به تحریمم نداره . اینقدر بالا نمیمونه . خاک بر سرشون . پارسال این موقع دلار 1300 بود )))-:
33 سالگرد انقلاب اسلامی :

دلار 4000
سکه 1/5 میلیون
پراید 17-18میلیون
و
.
.
.
. جونم به این انقلاب که پدرامون کردن و نسل بعدیشون رو بدبخت و بیچاره کردن

هادی بیخیال :) از این بحثا بیا بیرون عواقب خوبی نداره :al:
به قول دوستان از موضوع تاپیک خارج نشین :az:

fire159
01-02-2013, 11:30
آقا اگر نتونیم حرف هم بزنیم که دیگه به چه درد میخوریم . من مشکلی با کسی ندارم مشکلم گرونیه فقط . خدایی نذر کردم دلار بشه همون 1300 تومان میرم پشت سر آقا نماز جمعه میخونم (-:
از بحث خارج نشیم هر کسی موتورولا چارم میخواد یکی اینجا موجوده :
http://forum.persiantools.com/t352022.html#post6480964

lord of moto
02-02-2013, 19:35
چرا پست های من پاک می شن ؟
اگه اینجوریه خوب بگید تو انجمن پست نزنید ؟
نکنه اینجاهم شده ...

MOslem120
04-02-2013, 21:16
قیمت گوشی های موبایل از اینم بالاتر میره؟
کی میاد پایین و چقدر تقریبا ؟

CounT SanA
05-02-2013, 00:31
دوست عزیز توی ایران و این وضع کنونی نوستراداموسم نمیتونه برات پیشبینی کنه که چی پیش میاد...باید بری پیش خود پیغمبر...

MOslem120
05-02-2013, 09:37
دم ایران گرم پس!
انقد مهم و غیرقابل پیشبینی شده!

SAZE 94XO
06-02-2013, 22:11
سلام دوستان
خبری از razr hd نشد ؟؟!
هنوز وارد بازار داخل نشده ؟

RAZR
06-02-2013, 23:20
سلام دوستان
خبری از razr hd نشد ؟؟!
هنوز وارد بازار داخل نشده ؟

چرا دوست عزیز اومده

SAZE 94XO
08-02-2013, 15:48
چرا دوست عزیز اومده

منظورم به صورت عمده و تعداد بالا هست ، مثل گوشی های دیگه !
با این قیمت که ارزش خرید نداره !

RAZR
10-02-2013, 23:27
سلام
میخواستم یه اعترافی بکنم
بعداز اینکه گوشی دیفای خودم رو فروختم تا یه گوشی بهتر بخرم خیلی دنبال این گشتم تا بتونم RAZR HD بگیرم، ولی بعداز دیدن قیمتا نا امید شدم
تصمیم گرفتم تو این مدت گوشی های دیگه رو هم تست کنم
اول یه OneX دست دو گرفتم. عیبی که توش دیدم داغ کردن الکی بود و اینکه بعضی مواقع به 4 هسته ای بودنش شک میکردم! مثلا یه رامی نصب کردم که بک گراند منو برنامه هاش رو میشد شفاف بذاری اما سرعت حرکت بین صفحاتش کند میشد! صداشم تعریفی نداشت. اما هدفون های با کیفیتی داشت. عوض صفحه نمایش خوبی داشت که زاویه دیدش واقعا عالی بود و آنتن دهیشم عالی بود
بعد رفتم سراغ Galaxy S3 که الآنم دستمه. واقعا من نمیدونم سامسونگ به چیه این گوشی افتخار میکنه!
پردازندش به نظرم از One X بهتره ولی صفحه نمایشش درسته رنگارو خیلی قشنگ نشون میده ولی پیکسل ها توشون معلومن
صدای اسپیکر و هدفون نا امید کننده است. آنتن دهی افتضاح. تو اتاقم 70% مواقع آنتن نمیده! همین عامل باعث شده مصرف باتری فوق العاده بره بالا. جوری که هر روز مجبورم با استفاده عادی شارژ کنم. همه جور مودمی رو این گوشی نصب کردم. این دیگه بهترین حالتش بود.
خلاصه هر روز دارم سایتای ایرانی رو چک میکنم بلکه یه آدم با انصاف پیدا بشه RAZR HD با قیمت مناسب بیاره
واقعا اگه پردازنده دیفای یکم قویتر بود عمرا نمیفروختمش. آنتن دهیش، کیفیت ساخت، صدای اسپیکرش از GS3 خیلی بهتره. باز One X قابل تحملتره. البته اونم مشکلات خودشو داره
حالا با استفاده این دو بچه غول، تعصبی که رو موتورولا داشتم تقویت شد. انصافا هیچی موتورولا نمیشه. هیچی

lord of moto
11-02-2013, 17:15
سلام
میخواستم یه اعترافی بکنم
بعداز اینکه گوشی دیفای خودم رو فروختم تا یه گوشی بهتر بخرم خیلی دنبال این گشتم تا بتونم RAZR HD بگیرم، ولی بعداز دیدن قیمتا نا امید شدم
تصمیم گرفتم تو این مدت گوشی های دیگه رو هم تست کنم
اول یه OneX دست دو گرفتم. عیبی که توش دیدم داغ کردن الکی بود و اینکه بعضی مواقع به 4 هسته ای بودنش شک میکردم! مثلا یه رامی نصب کردم که بک گراند منو برنامه هاش رو میشد شفاف بذاری اما سرعت حرکت بین صفحاتش کند میشد! صداشم تعریفی نداشت. اما هدفون های با کیفیتی داشت. عوض صفحه نمایش خوبی داشت که زاویه دیدش واقعا عالی بود و آنتن دهیشم عالی بود
بعد رفتم سراغ Galaxy S3 که الآنم دستمه. واقعا من نمیدونم سامسونگ به چیه این گوشی افتخار میکنه!
پردازندش به نظرم از One X بهتره ولی صفحه نمایشش درسته رنگارو خیلی قشنگ نشون میده ولی پیکسل ها توشون معلومن
صدای اسپیکر و هدفون نا امید کننده است. آنتن دهی افتضاح. تو اتاقم 70% مواقع آنتن نمیده! همین عامل باعث شده مصرف باتری فوق العاده بره بالا. جوری که هر روز مجبورم با استفاده عادی شارژ کنم. همه جور مودمی رو این گوشی نصب کردم. این دیگه بهترین حالتش بود.
خلاصه هر روز دارم سایتای ایرانی رو چک میکنم بلکه یه آدم با انصاف پیدا بشه RAZR HD با قیمت مناسب بیاره
واقعا اگه پردازنده دیفای یکم قویتر بود عمرا نمیفروختمش. آنتن دهیش، کیفیت ساخت، صدای اسپیکرش از GS3 خیلی بهتره. باز One X قابل تحملتره. البته اونم مشکلات خودشو داره
حالا با استفاده این دو بچه غول، تعصبی که رو موتورولا داشتم تقویت شد. انصافا هیچی موتورولا نمیشه. هیچی

البته کیفیت گوشی های موتو هم روز به روز در حال پایین اومدنه !
مثلا من خودم کیفیت ساخت مکس رو با مایسلتون خدابیامورز مقایسه می کنم یا با v3i و ...

MOJI3180
11-02-2013, 20:28
سلام
تا حالا نشده که من گوشی ای بغیر از موتورولا و اپل دستم بگیرم ولی الان وقتش شده که یک برند دیگه جایگزین پیدا کنم !
نظر من بر خلاف امین عزیز هست .
گوشی های موتورولا یی که الان داره تولید میشه و وارد خاورمیانه میشه کیفیت مطلوبی ندارند. البته شاید از نظر کیفیت از بقیه برند ها (بغیر از اپل) بالا تر باشه ولی من موتورلای چندین سال پیش با الان رو مقایسه میکنم و اینو میگم

از کدوم گوشی بی کیفیت موتورولا بگم ؟! فکر کنم دیفای پلاس خوب باشه !
تا حالا گوشی ای به این بی کیفیتی ندیده بودم واقعا حالم رو به هم میزنه . شاید عجیب باشه براتون ولی 4 ماهه زیر ال سی دی خاک گرفت ! و صفحه ضد خشش پر است از خش های کوچیک و بزرگ ! که فقط یکی از اونا در تست های خودم ایجاد شد ولی بقیه توی جیب و کارکرد های عادی/ این گوشی رو فقط جهت کل کل با ایکی از دوستانم گرفتم ولی جدیدا روم نمیشه بذارمش توی جیبم !

ولی برعکس موتورولا v3i با این بدنه ظریف. واقعا سوپر فونی هست برای خودش از نظر کیفیت .

فقط اگر قصد خرید گوشی های موتورولا دارید این گوشی ها رو از اروپا و مخصوصا آمریکا خرید کنید که کیفیتشون به مراتب بهتر هست . کلا made in china خیلی روی مخه !

انشالله با دید باز اقدام به خرید گوشی کنید...

RAZR
11-02-2013, 22:29
والا مجتبی جان. من بیشتر از 1 سال دیفای داشتم. هیچوقتم رو ال سی دیش محافظ ننداختم. دوچرخه سوارم هستم. چندین بار از دستم افتاده. اما تو طول این مدت 2تا خط اونم خیلی ریز که فقط تو یه زاویه ای از نور دیده میشه رو صفحش افتاده

MOJI3180
12-02-2013, 01:10
اگه وقت کنم توی همین تاپیک عکس دیفای پلاس خودم رو میذارم و چند نکته موقع خرید رو هم میگم تا در خرید مشکلی نداشته باشید . مال من البته خاک زیرش نرفته . فیبر ابری دور lcd پوسیده و پخش شده روی صفحه . این به نظرم خیلی ضایع تره از خاک هست . صفحش رو هم عین دیوار میشه خط خطی کرد .!!
در هر صورت بدترین گوشی موتورولا رو دیفای پلاس میدونم .

HOSSEIN_MEDIA
12-02-2013, 09:46
سلام به همگی

امین جان, مجتبی راست میگه . البته گوشی من طوریش نیست ولی گوشی یکی از دوستام که حدود 7-8 ماهی هست داره توی آب غرق شد !:4: اونم توی تشت آب حمام ! اینو کجای دلم بذارم !
شاید مال شما که خوب بوده از سری اولی های کارخانه بوده که معمولا کیفیت بهتری دارن !
در هر صورت آرزوی سلامتی گوشی هاتون رو از بارگاه احدیت خواستارم ! :4:

ولی واقعیتش همینه که گوشی های ساخت چین کیفیت ندارن . زنده باد سنگاپور دوست داشتنی !

تا حالا گوشی ای به این بی کیفیتی ندیده بودم واقعا حالم رو به هم میزنه . شاید عجیب باشه براتون ولی 4 ماهه زیر ال سی دی خاک گرفت ! و صفحه ضد خشش پر است از خش های کوچیک و بزرگ ! که فقط یکی از اونا در تست های خودم ایجاد شد ولی بقیه توی جیب و کارکرد های عادی/ این گوشی رو فقط جهت کل کل با ایکی از دوستانم گرفتم ولی جدیدا روم نمیشه بذارمش توی جیبم !
تو که اینا برات پول نیست . مفت میخری همین میشه .!!! حالا اگر لازمت نیست زاپاس بده به من !!:up:

RAZR
12-02-2013, 14:41
سلام
مرتضی جان. به نظرت اون Razr Maxx Hd یا Razr i که آورده بودی کیفیتشون چطور بود؟ مثلا می ارزه 2200 بدم Razr HD؟ هم کیفیت صدا هم صفحه نمایش هم ساخت و هم باتری؟

Sent From My Android Device

lord of moto
12-02-2013, 19:34
سلام
مرتضی جان. به نظرت اون razr maxx hd یا razr i که آورده بودی کیفیتشون چطور بود؟ مثلا می ارزه 2200 بدم razr hd؟ هم کیفیت صدا هم صفحه نمایش هم ساخت و هم باتری؟

sent from my android device

مرتضی کیه ؟ منظورت مجتبی هست دیگه ؟

اون از حجت اینم از تو همتون پیر شدید رفت !

MOJI3180
12-02-2013, 20:17
سلام
مرتضی جان. به نظرت اون Razr Maxx Hd یا Razr i که آورده بودی کیفیتشون چطور بود؟ مثلا می ارزه 2200 بدم Razr HD؟ هم کیفیت صدا هم صفحه نمایش هم ساخت و هم باتری؟

Sent From My Android Device

سلام ایمان جان !!!
کیفیت maxx hd را عالی تر از i دیدم . ولی در کل کیفیت خوبی داشتن . کلا کیفیت اولین محصولات هر کارخانه خیلی خوبه و به مرور زمان مقداری افت میکنه .
موقع خرید این گوشی ها همین موقع هست نه یک سال دیگه.
والا قیمت گوشی توی ایران بیداد میکنه . الان نمیدونم گوشی های همرده HD چند هست ولی به نسبت S3 میارزه 2200 .
کیفیت صدا گوشی های موتورولا کلا خوب هست . باتری هم که موتورولا به نظرم خیلی خوب داره روی باتری ها کار میکنه و مشکلی از این نظر ندارید .maxx hd کیفیت صفحه نمایش خیلی عالی ای داشت ولی متاسفانه وقت نکردم با گوشی های دیگه مقایسه کنم . کیفیت عکس بسیار خوبی داشت و توی حالت ماکرو هم عالی عمل میکرد . در کل از 10 بهش 9.7 میدم

مرتضی جانبا این کارت فهمیدم که
کیفیت شما هم اومده پایین!

HOSSEIN_MEDIA
13-02-2013, 00:54
سلام ایمان جان !!!

با این کارت فهمیدم که

اون از حجت اینم از تو همتون پیر شدید رفت !

:ca::ca:

راستی بچه ها . کسی از این امیر خبری نداره؟Moto&Me منظورمه . مدتی هست نیستش . پستش رو دیدم یادم افتاد بهش !

la121mo
13-02-2013, 09:37
سلام ایمان جان !!!
کیفیت maxx hd را عالی تر از i دیدم . ولی در کل کیفیت خوبی داشتن . کلا کیفیت اولین محصولات هر کارخانه خیلی خوبه و به مرور زمان مقداری افت میکنه .
موقع خرید این گوشی ها همین موقع هست نه یک سال دیگه.
والا قیمت گوشی توی ایران بیداد میکنه . الان نمیدونم گوشی های همرده hd چند هست ولی به نسبت s3 میارزه 2200 .
کیفیت صدا گوشی های موتورولا کلا خوب هست . باتری هم که موتورولا به نظرم خیلی خوب داره روی باتری ها کار میکنه و مشکلی از این نظر ندارید .maxx hd کیفیت صفحه نمایش خیلی عالی ای داشت ولی متاسفانه وقت نکردم با گوشی های دیگه مقایسه کنم . کیفیت عکس بسیار خوبی داشت و توی حالت ماکرو هم عالی عمل میکرد . در کل از 10 بهش 9.7 میدم

با این کارت فهمیدم که

کجا 2.200 میده؟؟

lord of moto
13-02-2013, 20:13
@moji3180

مجتبی جان تو رو به خدا اسمی از گوشی اچ تو انجمن نیار بچه ها اشک تو چشمشون جمع میشه !

تو علاالدین تهران دنبال گوشی اچ بگردی یه جوری بهت قیمت میدن که فکر می کنی می خوای الماس بخری !!

@hossein_media

با یکی از مدیران کم سن و سال بالا ( فکر کنم ارشد ) بحثش شد و گفت دیگه به انجمن نمیاد

RAZR
13-02-2013, 21:16
سلام ایمان جان !!!
با این کارت فهمیدم که
والا از اونموقع که سامسونگ گرفتم دستم کیفیتم اومده پایین :ca:

mahammaham
14-02-2013, 23:50
دوستان موتو باز قیمت ریزر آی و مکس اچ دی الان چقدره؟ ممنونم

MOslem120
15-02-2013, 20:33
بچه ها بنظرتون مکس بهتره یا معمولی و چرا؟
همه نظراشونو بدن

SDC110
15-02-2013, 21:03
بچه ها بنظرتون مکس بهتره یا معمولی و چرا؟
همه نظراشونو بدن

عین همن دیگه
فقط مکس باطری دو برابر داره
حالا کدوم بهتره به نظر خودت؟
(صرف نظر از ضخامت بیشتر مکس)

به نظر من ارزش خرید مکس بیشتره
چون حالا حالاها داشتن یه گوشی با چنین باطری در ایران رویایی بیش نخواهد بود
کمپانی های دیگه حالا حالاها نمیتونند گوشی با این باطری بدن :)

MOslem120
16-02-2013, 14:53
عین همن دیگه
فقط مکس باطری دو برابر داره
حالا کدوم بهتره به نظر خودت؟
(صرف نظر از ضخامت بیشتر مکس)

به نظر من ارزش خرید مکس بیشتره
چون حالا حالاها داشتن یه گوشی با چنین باطری در ایران رویایی بیش نخواهد بود
کمپانی های دیگه حالا حالاها نمیتونند گوشی با این باطری بدن :)

موافقم ولی زیبایی معمولی بیشتر از مکس هست اونم با اون قطر کمش :123:

skyfire
16-02-2013, 21:22
دوستان ارزون ترین اندرویدی موتورولا که اندروید رسمی 4 براش موجوده چیه ؟
دوربین برام مهم نیست !

SDC110
16-02-2013, 22:34
دوربین برام مهم نیست !

فک کنم همین ریزر باشه که جهانیه
آتریکس 2 رو از سنا بپرس... قرار بود بیاد نمیدونم اومد یا نه

مابقی هم باشه یحتمل جهانی نیست و فقط تو بازار بعضی کشوراس
موتورولا که فعلا اینطوریه

ویرایش:
فوتون رو هم باید بررسی کرد....

lord of moto
16-02-2013, 23:46
دوربین برام مهم نیست !

فکر کنم ارزون تر از همه دفی پلاس باشه که اندروید 4 به صورت آپدیت داره یا موتولوکس !

CounT SanA
17-02-2013, 02:11
برای دیفای و دیفای پلاس اندروید 4 کاستوم موجود هست....اما اتریکس 2 اندروید 4.1.2 هم اومده و 4.2 کاستوم هم موجوده

lord of moto
30-03-2013, 15:46
سلام
کسی از دوستان از ورود این هیولا (Razr D3) به ایران خبر داره ؟

فکر نکنم گوشی دوسیم کارته ایی رو دستش باشه

HOSSEIN_MEDIA
31-03-2013, 17:18
سعید دلت خوشه ها ! http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/94.gif
گوشی های تولیدی سال پیش هنوز ایران نیومدن انتظار داری این گوشی که 2 هفته پیش معرفی شده رو در ایران ببینی ؟!!!! http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/39.gif
ولی امکانات خیلی خوبی داره اگه کمی روی بازاریابی خوب کار کنن فروش خوبی باید داشته باشه .

lord of moto
31-03-2013, 17:47
سعید دلت خوشه ها ! http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/94.gif
گوشی های تولیدی سال پیش هنوز ایران نیومدن انتظار داری این گوشی که 2 هفته پیش معرفی شده رو در ایران ببینی ؟!!!! http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/39.gif
ولی امکانات خیلی خوبی داره اگه کمی روی بازاریابی خوب کار کنن فروش خوبی باید داشته باشه .

سلام

حسین جان یه لحظه خودت رو بزار جای من بهت 1.800 هزار تومان پول میدن میگن برو برای ما یه گوشی اندروید دوسیم دو دوربیه بخر !
رفتم تو اینترنت سرچینگ (یه غذای ژاپنیه :bv: ) کردم بعد یه 10 تا گوشی پیدا کردم رفتم تو بازار هیچ کدوم تو ایران نیست فقط دو مدل Galaxy Grand I9082 و Galaxy S Duos S7562 هست

اون وقت طرف جنس بدنه ی گوشی منو دیده میگه محکمه و این مدلی می خوام بعد من برایش یکی از این دوتا رو بخرم که فحش میشنوم ازش ؟

من الان باید چی کار کنم :cf:

HOSSEIN_MEDIA
03-04-2013, 10:02
سلام

حسین جان یه لحظه خودت رو بزار جای من بهت 1.800 هزار تومان پول میدن میگن برو برای ما یه گوشی اندروید دوسیم دو دوربیه بخر !
رفتم تو اینترنت سرچینگ (یه غذای ژاپنیه :bv: ) کردم بعد یه 10 تا گوشی پیدا کردم رفتم تو بازار هیچ کدوم تو ایران نیست فقط دو مدل galaxy grand i9082 و galaxy s duos s7562 هست

اون وقت طرف جنس بدنه ی گوشی منو دیده میگه محکمه و این مدلی می خوام بعد من برایش یکی از این دوتا رو بخرم که فحش میشنوم ازش ؟

من الان باید چی کار کنم :cf:

باید به فکر گوشی ای باشی که اینجا گیر میاد . خیلی از گوشی ها وارد ایران نمیشن . اگه 1.800 میخواید خرج کنید که به نظرم گوشی های خیلی خوبی میتونید انتخاب کنید . از خانواده اچ تی سی و حتی سام که البته سامی کیفیت بدنه درست و درمونی نداره...

lord of moto
03-04-2013, 19:15
باید به فکر گوشی ای باشی که اینجا گیر میاد . خیلی از گوشی ها وارد ایران نمیشن . اگه 1.800 میخواید خرج کنید که به نظرم گوشی های خیلی خوبی میتونید انتخاب کنید . از خانواده اچ تی سی و حتی سام که البته سامی کیفیت بدنه درست و درمونی نداره...

حسین جان گوشی میشناسی این مشخصات رو داشته باشه بهم معرفی کن

دوسیم
دو دوربینه
اندروید
بدنه ی محکم
دوربین خوب

قیمت تا 1.800

HOSSEIN_MEDIA
04-04-2013, 08:22
سعید من قیمت ها دستم نیست ولی بهتره بری تو بخش مشاوره خرید اونجا مطرح کنی حتما بهترین گزینه رو بهت معرفی میکنن ولی کلا این مبلغ رو کسی صرف دو سیم کارته نمیکنه.

fire159
16-04-2013, 06:29
سلام
کسی از دوستان از ورود این هیولا (Razr D3) به ایران خبر داره ؟

فکر نکنم گوشی دوسیم کارته ایی رو دستش باشه

razr d3 گوشی خیلی خوبی هست . اما فقط برای بازار آمریکای جنوبی هست . برزیل و مکزیک و ...

اما مثل بقیه گوشیها بصورت آنلاک یه مدت دیگه تو ایبی یا آمازون پیدا میشه .
من که خیلی خوشم میاد از این دو سیم کارته .

lord of moto
16-04-2013, 18:33
سلام
کسی فرق بین این دوتا رو میدونه ؟؟

uae.souq.com/ae-en/motorola-razr-hd-lte-nfc-wifi-4685802/i/

و

http://www.expansys.ae/motorola-razr-hd-uk-black-241534/

آخه یکش 3 میلیونه و یکش 2.200

HOSSEIN_MEDIA
16-04-2013, 20:26
سعید دم خونه ما سه تا سوپر مارکتی هست که هر کدوم تخم مرغ رو یه قیمتی میدن ! فکر کنم اینم مثل همونه !:4: لینک اولی برام باز نمیشه سرعت ذغالی شده باز...

Vahid_ath
17-04-2013, 11:50
سلام

بچه ها
من الان یک sony acro s دارم انصافا راضیم
ولی دو مورد اذیتم میکنه یکی ساپورت خود سونیه
یکی باطریش اینقدر به باطری بی اعتمادم روی 90 درصد باشه از خونه نمیرم بیرون وای میسم شارژ بشه بعد برم

چندتا سوال دارم
من این گوشیو پسندیدم
Motorola DROID RAZR MAXX HD که یه باطری غول داره
تو ایران هستش؟قیمتش چنده؟عیب و ایراد اذیت کنی نداره؟
معلوم هست تا چه اپدیتی پشتیبانیش ادامه داره؟
موتورولا کلا ساپرتش چطوره ؟

پیشاپیش ممنون

lord of moto
17-04-2013, 13:56
سلام

بچه ها
یکی باطریش اینقدر به باطری بی اعتمادم روی 90 درصد باشه از خونه نمیرم بیرون وای میسم شارژ بشه بعد برم

چندتا سوال دارم
من این گوشیو پسندیدم
Motorola DROID RAZR MAXX HD که یه باطری غول داره

پیشاپیش ممنون

سلام
گوشی Motorola DROID RAZR MAXX HD ورژن لاک هست و فقط برای اوپراتور verizon هست
هنوز ورژن آنلاکش که اسمش میشه Motorola RAZR MAXX HD ارائه نشده

آخرین گوشی که در ایران موجوده RAZR HD هست

lord of moto
17-04-2013, 13:57
سعید دم خونه ما سه تا سوپر مارکتی هست که هر کدوم تخم مرغ رو یه قیمتی میدن ! فکر کنم اینم مثل همونه !:4: لینک اولی برام باز نمیشه سرعت ذغالی شده باز...

حسین جان با چی چی ان امتحان بکن

به نظرت ارزش داره بگم ایران دلیور بیاره ؟

HOSSEIN_MEDIA
17-04-2013, 15:59
سعید من تفاوتی بین دو لینک ندیدم . نمیدونم چرا تفاوت قیمت داره ولی احتمالاMotorola RAZR HD LTE NFC نسخه وریزونی این گوشی باید باشه که روی بدنه گوشی درج شده . من اینطور برداشت کردم ازش .
آخرش گندش در میاد که مسئول این سایته که گرون میده ایرانیه http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/4.gif
تا 2200 ارزش داره ولی بیشتر کلا ضرره

SDC110
17-04-2013, 19:07
سلام

بچه ها

چندتا سوال دارم
من این گوشیو پسندیدم
motorola droid razr maxx hd که یه باطری غول داره

پیشاپیش ممنون

به احتمال قوی نسخه جهانی مکس اچ دی نمیاد
همون ریزر اچ دی با باطری 2500 رو داده که دیگه مشکلی نباشه

اگه واقعا باطری دغدغه هست بی شک مکس معمولی از هر گوشی برای شما بهتره

lord of moto
17-04-2013, 21:18
کلا کم کم دارم به این نتیجه می رسم که خرید گوشی در ایران چرت ترین کار هست !
هر گوشی من می خوام میشه سوزن تو انبار کاه !

----------------------------

راستی کسی تجربه خرید گوشی لاک تو ایران رو داره ؟
منظورم اینه گوشی لاک 199 دلاری بخرم بعد از این ebay یا امثاله کد انلاک برایش بخرم ، فکر می کنید جواب بده ؟

mohammad.moeid
25-06-2013, 16:17
سلام دوستان
اگه سوالم رو جای اشتباهی پرسیدم ببخشید
میخواستم بدونم گوشیه ریزر ای وارد شده یانه؟
اگه وارد شده قیمتش چنده؟

ممنون

guilanclick
04-08-2013, 06:41
دوستان flap out تاپیک نداره؟؟ هرچی میگردم چیزی نمی بینم ازش.
من یه flap out دارم.می خوام روت اش کنم . با نرم افزار وان کلیک امتحان کردم.هیچ اتفاقی نیافتاد.چی کار کنم این رام رو عوض کنم؟تنها چیزی که رو 2.1 می خوام اینه که نرم افزارارو بتونم رو مموری کارت نصب کنم. همین!!!

guilanclick
05-08-2013, 17:56
کسی راه حل درست و راحت نداره واسه روت کردن flap out ؟

lord of moto
06-08-2013, 15:25
کسی راه حل درست و راحت نداره واسه روت کردن flap out ؟

سلام دوست عزیز همچین گوشی نداریم اصلا !!!

اگر گوشیتون flipout هست می تونید از لینک زیر کمک بگیرید

http://www.droidevelopers.com/flipout-mb511-me511/

Y.a.s.h.a.r
13-08-2013, 18:13
بچه ها کسی میدونه آخرین رام رسمی motorola pro plus جه ورژنی هست؟
کاستوم رام چی؟

Hexenmeister
14-08-2013, 08:00
سلام .من تا الان فقط گوشی سونی داشتم چندین مدل...اما میخوام دیگه یه گوشی گوگلی بخرم . کلا موتورولا چطوریه گوشیش ؟ خوبه ؟ بعدش اینکه ساپورت موتو ایکس مثل نکسوس قوی هست ؟ منظورم آپدیت اندروید هست. ممنون

lord of moto
14-08-2013, 12:24
سلام .من تا الان فقط گوشی سونی داشتم چندین مدل...اما میخوام دیگه یه گوشی گوگلی بخرم . کلا موتورولا چطوریه گوشیش ؟ خوبه ؟ بعدش اینکه ساپورت موتو ایکس مثل نکسوس قوی هست ؟ منظورم آپدیت اندروید هست. ممنون

فعلا که موتو گوگلی برای خارج از امریکا ساخته نشده باید صبر کرد و دید چی می شه
ولی تا این لحظه گوشی های موتو به بهترین کیفیت ساخته شده اند کیفیتی که هیچ بردی تا این لحظه نساخته

Mehrdad092000
23-08-2013, 05:31
سلام
دوستان من دنبال یه گوشی qwertyمیگردم که اندریود باشه
توی این برند چیزیا زیادی بود توی تهران پیدا میشه ؟ چون اکثرا سایتا چیزی نزدن ازش

guilanclick
23-08-2013, 10:41
دیزایر زد بگیر . عالیه

Mehrdad092000
25-08-2013, 04:00
دیزایر زد بگیر . عالیه

ممنون اما qwertyساده ميخوام مثل مدل چاچا
دوستان كسي نيست

lord of moto
25-08-2013, 12:48
سلام
دوستان من دنبال یه گوشی qwertyمیگردم که اندریود باشه
توی این برند چیزیا زیادی بود توی تهران پیدا میشه ؟ چون اکثرا سایتا چیزی نزدن ازش

سلام و درود
دوست عزیز اینجا مخصوص گوشی های موتورولا هست ! بخش مشاوره نیست !

برای مشاوره باید به بخش زیر مراجعه کنید

مشاوره برای خرید گوشی (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1420)

Mehrdad092000
26-08-2013, 00:58
دوست عزيز تاپيك زده قبل خريد موتورولا منم براي اين اومدم اينجا

lord of moto
26-08-2013, 08:29
دوست عزيز تاپيك زده قبل خريد موتورولا منم براي اين اومدم اينجا

سلام و درود
شما پست اول تاپیک رو خونید !!

Mehrdad092000
26-08-2013, 14:42
سلام و درود
شما پست اول تاپیک رو خونید !!

دوست عزيز منم موتورولا ميخوام
پرسيدم كه بدونم كدومش توي بازار هست خواسنم تخصصي همينجا بپرسم خوب پاسخ نمييد عيبي نداره

lord of moto
26-08-2013, 14:58
دوست عزيز منم موتورولا ميخوام
پرسيدم كه بدونم كدومش توي بازار هست خواسنم تخصصي همينجا بپرسم خوب پاسخ نمييد عيبي نداره

عزیزم بحث جواب دادن یا ندادن نیست
ما در انجمن بخش مشاوره داریم که باید پرسش های مشاوره ای در آنجا مطرح شود در این تاپیک پرسش هایی نظیر مثال زیر مطرح میشود

مثل : گوشی ریزر می خوام بخرم در جعبه چه محتویاتی هست ؟
آخرین فریمور گوشی ریزر که به طور پیش فرض روی گوشی هست چیه ؟
شارژ اصلی ریزر چه شکلیه ؟

و امثاله

BOROAMOO
30-09-2013, 13:07
سلام
رفتم بازار گوشی بخرم با بودجه زیر 750 تومن دیدم همه ی گوشی ها رزولوشن صفحه شون زیر موتورولا دیفای بود که خودم 3 سال پیش خریده بودم. از طرف دیگه کیفیت ساختا آشغاله همه یجوری ساخته شدن که سر یه سال خراب بشه.دوباره تصمیم گرفتم برم سراغ موتورولا . حالا دوباره بررسی کردم بین دو مدل موتورولا موندم با اینکه قدیمی اند ولی به نظرم از همه این گوشی جدیدا با این بودجه بهترند. از شما راهنمایی می خواستم
بین atrix و milestone 2
اگر مدل دیگه ای هم مد نظرتونه ممنون میشم راهنمایی کنید
HOSSEIN_MEDIA
30-09-2013, 18:49
سلام
مطمئن باش که اتریکس بهتر از مایلستون هست . همین چند مدت پیش هم سایت ifix اگر اشتباه نگفته باشم گوشی اتریکس موتورولا را بهترین گوشی از نظر کیفیت و کمترین رجوع به تعمیر معرفی کرده که نشو ن میده که کلا سری اتریکس موتورولا گوشی های با ساخت بالا هستند .
حدود 750 فک نکنم در حال حاضر گوشی ای از موتورولا در بازار باشه . فعلا موتورولا در ایران محدود شده به سری ریزر . بقیه مدل هاش به سختی پیدا میشه .
درسته تو بخش موتورولا پست زدید ولی با توجه به افت نسبی قیمت گوشی انتخاب های دیگه هم در بین بقیه برند ها هست . البته سامسونگ رو فاکتور بگیرید خیلی بهتره چون هیچ چیز بغیر از تبلیغات نیست .
بابا نزنید باشه سامسونگ هم ....خوبه http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/66.gif

lord of moto
30-09-2013, 23:18
شک نکن Atrix بهتره ! مایلستون 2 فقط دو تا برتری داره : کیبرد و PowerVR بودنش هست

لینک زیر هم مقایسه این دو گوشی هست

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3709&idPhone2=3495

BOROAMOO
30-09-2013, 23:20
سلام
مطمئن باش که اتریکس بهتر از مایلستون هست . همین چند مدت پیش هم سایت ifix اگر اشتباه نگفته باشم گوشی اتریکس موتورولا را بهترین گوشی از نظر کیفیت و کمترین رجوع به تعمیر معرفی کرده که نشو ن میده که کلا سری اتریکس موتورولا گوشی های با ساخت بالا هستند .
حدود 750 فک نکنم در حال حاضر گوشی ای از موتورولا در بازار باشه . فعلا موتورولا در ایران محدود شده به سری ریزر . بقیه مدل هاش به سختی پیدا میشه .
درسته تو بخش موتورولا پست زدید ولی با توجه به افت نسبی قیمت گوشی انتخاب های دیگه هم در بین بقیه برند ها هست . البته سامسونگ رو فاکتور بگیرید خیلی بهتره چون هیچ چیز بغیر از تبلیغات نیست .
بابا نزنید باشه سامسونگ هم ....خوبه http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/66.gif

باتشکر
من خودم سه سال دیفای داشتم انقدر از دستم اقتاد آخرش یخورده تاچش (قسمت های پایین گوشی) از کار افتاده. دور بری ها هم هم سامسونگ داشتن هم ال جی هم Htc ولی واقعا کیفیت ساختشون با موتورولا قابل مقایسه نیست.تنها ایراد موتورولا تشعشع بالاشه.
اتریکس 2 پیشنهاد می کنید؟
کسی دست دوم تمیز سراغ نداره؟

BOROAMOO
30-09-2013, 23:49
سلام گوشی اتریکس 2 نو یا دسته دوم تمیز سراغ ندارید؟
کلا فروشگاهی که موتورولا داشته باشه سراغ دارید؟
lord of moto
30-09-2013, 23:51
تنها ایراد موتورولا تشعشع بالاشه.

داداش یه خرفی زدی چشمام چهارتا شد !!!
موتورولا اختراع کننده ی بی سیم ، آنتن BTS ، تلفن همراه و ... اون وقت شما می گی تشعشعش بالاست !!!!!
شما SAR موتورولا رو با گوشی های دیگر مقایسه کن !! سال 2009 گوشی مایلستون یک تنها گوشی بود که بدون کم کردن یا اضافه کردن بهش توانسط از تست سلامن NGO قبول بشه برای همن روی جعبه اش نوشتن !!!
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر حتما سر بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=177716

BOROAMOO
01-10-2013, 10:31
داداش یه خرفی زدی چشمام چهارتا شد !!!
موتورولا اختراع کننده ی بی سیم ، آنتن BTS ، تلفن همراه و ... اون وقت شما می گی تشعشعش بالاست !!!!!
شما SAR موتورولا رو با گوشی های دیگر مقایسه کن !! سال 2009 گوشی مایلستون یک تنها گوشی بود که بدون کم کردن یا اضافه کردن بهش توانسط از تست سلامن NGO قبول بشه برای همن روی جعبه اش نوشتن !!!
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر حتما سر بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=177716

من که از خودم نگفتم.توی سایت gsm arena اکثر sar گوشی های موتورولا بالای یکه! دیفای خود من 1.5 بود. 3-4 دقیقه باهاش حرف میزدم گوشم درد میگرفت خدایی.
همین مایلستون برو تو gsm arena نزدیک همون 1.5 هست.

HOSSEIN_MEDIA
01-10-2013, 18:36
دورد
شما به حرف سایت gsmarena نباش . این سایت همیشه با موتورلا ضد بوده. واقعا و بدون تعصب میگم . 100 تا گوشی پوکیده را بررسی تخصصی میکنه ولی تاحالا فک نکنم بیشتر از 15 تا گوشی موتورلا رو بررسی کرده باشه . تشعشع گوشی رو باید از کمپانی خواست و نه از اعداد ارقام یه سایت بیخود و یکطرفه ! غیرممکنه یه گوشی استاندار sar نداشته باشه ولی اجازه تولید بگیره . موتورولا ماشالله خودش مخترع تلفن همراه هست . اکثر گوشی هاش تائئیده فدرال امریکا رو دارن که سامسونگ و نوکیا و بقیه برندها خودشون را میکشن و تو بوق و کرنا میکنن که فدرال امریکا گوشی را تائئید کرده پس خیالتان راحت باشه از تشعشع . اگه باکیتون شد من دکتر خوب سراغ دارم میگم مجانی حلش کنه http://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/4.gif
گوشی اتریکس2 هم خداست ! واقعا بینظیره . اگر گیرت بیاد که حرف نداره . واقعا خیلی گوشی خوبی هست من خودم 1 ماهی باهاش کار کردم . فوق العاده خوش ساخت و با کیفیت .
من میشناسم کسی که داره ولی نمیدونم میفروشه یا نه . میپرسم میگم خدمتتون.

HOSSEIN_MEDIA
04-10-2013, 18:43
اونایی که سامسونگ رو بالاتر از موتورولا میدونن در بنچمارک ها لطفا دقیق مطالعه کنند !
واقعا واسه سامسونگ خجالت آوره / البته از یه کمپانی آسیایی بیشتر از این توقع نمیره !
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=302224

parsegade
23-10-2013, 18:48
سلام.من دنبال یه سایت میگردم که قیمت گوشیهایی که تحت اپراتور نیستند رو زده باشه.میخوام atrix2 بخرم(کار کرده البته طرف میگه اصلا کار نکرده.از دوبی اوردم رنگش هم سفیده.میگه فقط جهت تست پلمپش رو باز کرده)میخوام قیمت نو الان تو بازار خارج رو بدونم.

lovely queen
24-10-2013, 15:08
سایت علی بابا داره

drakola61
05-11-2013, 16:10
دوستان نفهمیدم کجا بنویسم اومدم اینجا خواهشا کمک کنید

تبلت XOOM MZ604 دارم
داشتم روتش میکردم که بعد از ریبوت روی آرم موتورولا گیر کرد
الان به 4 تا فایل احتیاج دارم لطفا کمکم کنید

boot.img
recovery.img
system.img

md5
هرچقدر تو اینترنت گشتم پیدا نکردم لطفا کمکم کنید

HOSSEIN_MEDIA
08-11-2013, 08:44
عزیز فریمورش رو از سرچ کن و دانلود کن و روی گوشی فلش بزن درست میشه

drakola61
09-11-2013, 08:44
دوست عزیز مثل اینکه متوجه نوشته های من نشدید یا تا آخر نخوندید !!!!
گفتم که هرچقدر گشتم و سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم

lord of moto
09-11-2013, 17:03
دوست عزیز مثل اینکه متوجه نوشته های من نشدید یا تا آخر نخوندید !!!!
گفتم که هرچقدر گشتم و سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم

سلام و درود

اگر لینک زیر را مطالعه می کردید نیازی به ایجاد پست نداشتید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=276759

خدمت شما :

http://sbf.droid-developers.org/everest/list.php

ولی اینجا جایش نبود بپرسی باید در آدرس زیر مطرح می کردی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=297135

HOSSEIN_MEDIA
09-11-2013, 19:46
الحق که دراکولا هستی ! انگار بدهکار هم شدیم...
شما داری میگی این 4 فایل رو میخوام منم بهت میگم باید رام دانلود کنی .فک نکنم جاییش نامفهوم باشه.

drakola61
10-11-2013, 08:55
آقایی کردیی کارم راه افتاد جناب مدیر ممنون
حسین جان شما هم بی خیال راهنمایی کردن من شو چون سر در نیاوردی چی گفتم جناب مدیر کارم رو راه انداخت دمش گرم

warmin
17-01-2014, 01:20
سلام عزيزان من داييم امريكا هست بخوام بگم moto x unlock factory بگيره هست؟بايد بگم نسخه developer بگيره؟يا اينكه اگر قفل باشه ميشه اينجا انلاك كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

lord of moto
21-01-2014, 15:41
سلام عزيزان من داييم امريكا هست بخوام بگم moto x unlock factory بگيره هست؟بايد بگم نسخه developer بگيره؟يا اينكه اگر قفل باشه ميشه اينجا انلاك كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام
اگر نسخه unlocked factory را خریداری کنید مشکلی ندارد
در ebay موجود هست

warmin
23-01-2014, 12:33
از خود سایت موتورولا نمیشه خریداری کرد؟

lord of moto
25-01-2014, 12:01
از خود سایت موتورولا نمیشه خریداری کرد؟

شدنش میشه به شرطی که در امریکا زندگی کنی !

nemesis1182
27-05-2014, 18:36
با سلام
اخرین رامهایی که برای defy mini عرضه شده چی هست ؟ رامهای سیانوژن میشه روش نصب کرد ؟

lord of moto
28-05-2014, 15:06
سلام و درود
خانواده دیفای دارای تالار مخصوص می باشند
لطفا سوالات خود را در مکان مناسب مطرح کنید

فعلا ففط میتوان رام رسمی را شخصی سازی کرده و یک رام اختصاصی برای خود داشته باشید
سورس سیانوژن برای این گوشی آماده نیاز به توسعه دارد

ادامه سوالات را در کلوپ دیفای مطرح کنید
با سپاس فراوان

Sent from my XT320 using Tapatalk 2

armic
08-09-2014, 14:02
سلام دوستان
بعد از دوسال میخام ریز مکس رو بفروشم یه موتوی دیگه بگیرم ولی متاسفانه گوشی شاپ و دیجی کالا دیگه موتو نمیارن فقط مونده آل که اونم فقط دروید مینی رو داره،نظرتون راجع به دروید مینی چیه؟(با ۱ تومن بودجه)

lord of moto
09-09-2014, 17:51
سلام دوستان
بعد از دوسال میخام ریز مکس رو بفروشم یه موتوی دیگه بگیرم ولی متاسفانه گوشی شاپ و دیجی کالا دیگه موتو نمیارن فقط مونده آل که اونم فقط دروید مینی رو داره،نظرتون راجع به دروید مینی چیه؟(با ۱ تومن بودجه)

سلام
moto x و moto g و droid ultra هم میاره باید از قیل رزرو کنی
اگه با 16 گیگش مشکل نداری (البته OTG داره) انتخاب خوبیه هست

MOJI3180
06-11-2014, 19:09
سلام به دوستان گل

فقط لازم میدونم یه نکته بسیار مهم رو به خریدارن گوشی های موتورولا عرض کنم که قصد خرید این گوشی ها با گارانتی شرکت کیان اس... دارند. گوشی های فروخته شده و گارانتی شده این شرکت ریفرش میباشند گول گارانتی یک ساله و ... رو نخورید . انشالله بزودی یک تاپیک منسجم در مورد گوشی های ریفرش موتورولا و نحوه تشخیص میزنم تا شما را در جریان کامل این پدیده شوم بذارم .

MOJI3180
02-12-2014, 18:06
دوستان گوشی های موتورولا دروید مکس 32 گیگ رو این هفته از پرشین تولز و آل دیجیتال و بازار چه های اینترنتی نخرید ! فک کنم منظورمو رسوندم !
واقعا دیگه شور ش رو در اوردن .

lord of moto
05-12-2014, 12:47
MOJI3180
محتبی جان سلام :ax:
قرار بود تاپیکی بزنی در خصوص رفریش بودن گوشی ها به کجا رسید ؟ استرس گرفتم ببینم گوشیم رف هست یا اصلی

MOJI3180
05-12-2014, 14:14
@MOJI3180 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=70162)
محتبی جان سلام :ax:
قرار بود تاپیکی بزنی در خصوص رفریش بودن گوشی ها به کجا رسید ؟ استرس گرفتم ببینم گوشیم رف هست یا اصلی

سلام . من موضوع رو آماده کردم فقط مشکلاتی مطمئنم بعدش بوجود میاد که شاید خیلی ها رو تو دردسر بندازه . از بعضی از سایت های معروف گرفته تا کاربران جزء. واقعا تردید دارم که این تاپیک رو بزنم یا نه . خودم ترجیح میدم تاپیک زده بشه و فقط مشاوره ای باشه و نه آموزشی روش ها. چون با گذاشتن آموزش ها ، افراد میتونن با تغییراتی این موارد رو از روی گوشی حذف کنند تا تغییر بدن . البته تمامش قابل حذف و تغییر نیست ولی از دست این بشر همه چیز بر میاد !!http://smiley.nowdararpour.ir/facebook/9.png
شما هم اگه استرس گرفتت . میتونی عکس گوشی & کارتن & لوازم جانبیش رو برام بفرستی تا بهت بگم .
موفق باشیدhttp://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/53.gif

lord of moto
07-12-2014, 00:42
سلام . من موضوع رو آماده کردم فقط مشکلاتی مطمئنم بعدش بوجود میاد که شاید خیلی ها رو تو دردسر بندازه . از بعضی از سایت های معروف گرفته تا کاربران جزء. واقعا تردید دارم که این تاپیک رو بزنم یا نه . خودم ترجیح میدم تاپیک زده بشه و فقط مشاوره ای باشه و نه آموزشی روش ها. چون با گذاشتن آموزش ها ، افراد میتونن با تغییراتی این موارد رو از روی گوشی حذف کنند تا تغییر بدن . البته تمامش قابل حذف و تغییر نیست ولی از دست این بشر همه چیز بر میاد !!http://smiley.nowdararpour.ir/facebook/9.png
شما هم اگه استرس گرفتت . میتونی عکس گوشی & کارتن & لوازم جانبیش رو برام بفرستی تا بهت بگم .
موفق باشیدhttp://smiley.nowdararpour.ir/yahoo/53.gif

سلام و درود
دوست عزیز این همه کاربران در سراسر دنیا تاپیک در مورد برسی محصولات تقلبی از اصلی | کار کرده از نو | رفرش از جنریک و ... ایجاد کرده اند اتفاقی نیفتاده بعد شما از اتفاق صحبت می کنی ؟؟؟
اصلا بیافته هدف بالابردن اطلاعات هموطنان هست دوستانی هم که جنس غیر اصلی میارند جون محصولشون رو دستشون می مونه ناچار می شن سری بعد جنس با کیفیت بیارن

MOJI3180
07-12-2014, 14:47
سعید خان تو ایمیل من نیستی ببینی چه خبره !
اگه یکی از مدیران ارشد اینجا گفته تاپیک رو فعلا نزن چی ؟!!
ولی همانطور که گفتم فعلا مشاوره ای میتونم دوستان را راهنمایی کنم.
دوستانی هم که گوشی موتو جی نسخه دو سیم کارت دارن هم خیالشون راحت . این گوشی ریفرش نداره . همگی اصل ند تا به امروز و هنوز ریفرشی ازا ین گوشی هیچ جایی فروخته نشده .
به هیچ وجه گول گارانتی شر کت های نو ظهور که در بخش موتورولا خودشون رو نمایندگی موتورولا میدونن هم نخورید ...

Sinathe
08-12-2014, 18:10
دوستان به نظر شما چرا گوشی های موتورلا تو ایران اینقدر گرونه؟
مثلا موتو جی دو برابر قیمتش به فروش میره!!!

MOJI3180
08-12-2014, 22:10
دوستان به نظر شما چرا گوشی های موتورلا تو ایران اینقدر گرونه؟
مثلا موتو جی دو برابر قیمتش به فروش میره!!!
دلیلش روشنه دوست عزیز.
بصورت عمده وارد نمیشن. به همین علت گرون در میان .
عمده بیاد.هزینه جابجایی شکسته میشه روی تعداد
معمولا قاچاق وارد میشن و هزینه گمرک بهشون اضافه نمیشه

Sent from my Droid Maxx

lord of moto
09-12-2014, 17:48
سعید خان تو ایمیل من نیستی ببینی چه خبره !
اگه یکی از مدیران ارشد اینجا گفته تاپیک رو فعلا نزن چی ؟!!
ولی همانطور که گفتم فعلا مشاوره ای میتونم دوستان را راهنمایی کنم.
دوستانی هم که گوشی موتو جی نسخه دو سیم کارت دارن هم خیالشون راحت . این گوشی ریفرش نداره . همگی اصل ند تا به امروز و هنوز ریفرشی ازا ین گوشی هیچ جایی فروخته نشده .
به هیچ وجه گول گارانتی شر کت های نو ظهور که در بخش موتورولا خودشون رو نمایندگی موتورولا میدونن هم نخورید ...

من نمی دونم این حرف یعنی چی !!!!!
شما با دلیل و مدرک تاپیک بزن و اسمی از شخص حقیقی یا حقوقی هم نبر !!
دقیقا مثل این ریویو در ایبی
http://www.ebay.com/gds/Motorola-H700-Bluetooth-Headset-Real-vs-Fake-/10000000001869840/g.html
یا این تاپیک
http://modmymobile.com/forums/8-guides-downloads-forum-suggestions/557200-guide-how-spot-fake-motorola-s9.html

ماشالله خودت که استاد مایی اینجوری هیج قانونی نقض نمیشه

MOJI3180
09-12-2014, 22:17
من نمی دونم این حرف یعنی چی !!!!!
شما با دلیل و مدرک تاپیک بزن و اسمی از شخص حقیقی یا حقوقی هم نبر !!
دقیقا مثل این ریویو در ایبی
http://www.ebay.com/gds/Motorola-H700-Bluetooth-Headset-Real-vs-Fake-/10000000001869840/g.html
یا این تاپیک
http://modmymobile.com/forums/8-guides-downloads-forum-suggestions/557200-guide-how-spot-fake-motorola-s9.html

ماشالله خودت که استاد مایی اینجوری هیج قانونی نقض نمیشه
یعنی گیر بدی به چیزی ولش نمیکنی ها! چشم . بزودی تاپیکش رو میزنم . فک کنم تا جمعه رو سایت باشه . واسه تست یه موضوعی دارم یه گوشی میخرم از بازارچه پی تی. تا جمعه فک کنم بدستم برسه .[emoji336]
موفق باشید
[emoji255]

lovely queen
15-12-2014, 00:21
سلام به دوستان گل

فقط لازم میدونم یه نکته بسیار مهم رو به خریدارن گوشی های موتورولا عرض کنم که قصد خرید این گوشی ها با گارانتی شرکت کیان اس... دارند. گوشی های فروخته شده و گارانتی شده این شرکت ریفرش میباشند گول گارانتی یک ساله و ... رو نخورید . انشالله بزودی یک تاپیک منسجم در مورد گوشی های ریفرش موتورولا و نحوه تشخیص میزنم تا شما را در جریان کامل این پدیده شوم بذارم .

منتظریما !!!

lord of moto
15-12-2014, 10:05
منتظریما !!!

MOJI3180
همچنین :dn:

adernalin_77
19-12-2014, 21:18
سلام. م یخوواستم نظر دوستان رو درباره Motorola DROID Mini XT1030 بدونم . من قصد خرید آنلاک شده این رو از علی اکسپرس دارم و اینکه می خواستم بدونم به مشکل خاصی ممکنه توی روت بر بخورم یا خیر ؟ نکته خاصی برای خرید هست که باید از فروشنده بپرسم یا نه ؟
همچنین آیا روی 4g یا +h به مشکلی بر می خوره یا نه ؟

MOJI3180
20-12-2014, 17:50
@MOJI3180 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=70162)
همچنین :dn:

سلام سعید جان . پ خ میدم بهتون الان

سلام. م یخوواستم نظر دوستان رو درباره Motorola DROID Mini XT1030 بدونم . من قصد خرید آنلاک شده این رو از علی اکسپرس دارم و اینکه می خواستم بدونم به مشکل خاصی ممکنه توی روت بر بخورم یا خیر ؟ نکته خاصی برای خرید هست که باید از فروشنده بپرسم یا نه ؟
همچنین آیا روی 4g یا +h به مشکلی بر می خوره یا نه ؟

سلام dernalin عزیز
شما گوشی اصل رو نمیتونید از علی اکسپرس بخرید . 99درصد گوشی ها ریفرش هستند . خرید از سایت های چینی و بخصوص گوشی های موتورولا نیاز به تجربه خاص داره . بهتون پیشنهاد نمیکنم از این سایت بخرید .

adernalin_77
20-12-2014, 23:25

سلام dernalin عزیز
شما گوشی اصل رو نمیتونید از علی اکسپرس بخرید . 99درصد گوشی ها ریفرش هستند . خرید از سایت های چینی و بخصوص گوشی های موتورولا نیاز به تجربه خاص داره . بهتون پیشنهاد نمیکنم از این سایت بخرید .

ممنون . در واقع فیدبک فروشنده خیلی خوبه و از این مدل بیش از 15 تا فروخته همه هم راضی بوده اند . مسئله سر این هست که آنلاک بودن و روت کردنش مسئله ساز خواهد شد یا خیر . البته قصد روت کردن ندارم ولی در کل می پرسم . می دونم هم که گوشی ریفرش هست .

MOJI3180
21-12-2014, 08:37
همگی آنلاک هستن . روت هم میشوند .

adernalin_77
22-12-2014, 19:12
من یک سوال دیگه هم داشتم . من آنلاک نشده این گوشی رو از آمریکا بگیرم میشه اینجا داد و آنلاکش کرد ؟ (فکر کنم اینطوری دیگه اصلی باشه )
چقدر در میاد ؟

adernalin_77
23-12-2014, 22:16
دوستانی که گوشی موتورولا دارند با فونت فارسی مشکلی ندارند ؟ برای مخاطبین فارسی و نوشتن مسیج فارسی . منوهاش برام مهم نیست .

MOJI3180
23-12-2014, 22:19
گوشی های اندرویدی ش اگر منظورتون هست . خیر . مشکلی با فارسی ندارن . ربان فارسی دارند ولی منوی فارسی خیر.

adernalin_77
26-12-2014, 11:23
شرمنده من یک سوال دیگه هم دارم . تصمیم گرفتم که از ebay بخرم ولی این مطلب رو فروشنده گفته :

Unlocked Cell Phone Disclaimer

Not all data service features such as Internet and picture messaging are guaranteed to work when using an unlocked phone with another service provider other than the original carrier in which the phone was originally programmed for;

Please see your Service Provider and have them program your handset with their services APN address and any other programming instructions in order to activate these features on your network

We do not activate cell phones nor provide technical assistance for service related issues, we recommend if you have service related questions or questions on how to use the features of your cell phone, that you visit your local cell phone retailer for assistance

و دیگری :

Please check with your cellular carrier to verify 3g/4g data compatibility on ALL unlocked phones!! This phone is guaranteed to have a clean ESN/IMEI or your money back!

یعنی این احتمال وجود داره که اینترنت 3g یا 4g گوشی توی ایران کار نکنه ؟

gigil.268
28-12-2014, 09:48
سلام ، من میخوام یه موتو جی دو سیم 2013 16 گیگ بخرم.
تو بازار دو تا گارانتی دیدم یدونه کیان ... یه دونه هم ستاره کیان ... (که دومی میگه گوشی هاشو پلمپ شده از برایت استار brightstar وارد میکنه)
میخواستم بدونم کسی تجربه خرید از این دو گارانتی و داره؟
از کدوم بخرم؟ هر دو هم میگن بارشون تو گمرکه
اینم عکس گوشی از دومی که تو کی از سایت های فروش بود.991668991669991670

alisaberi123
28-12-2014, 11:03
سلام.بهترین دو سیم کارته بازار را می خوام"دوربینش قوی باشه.اینفرا رد داشته باشه.حافظش بالا باشه.سرعت پردازش بالا باشه"
ممنون میشم از نظرات تخصصی شما.متشکرم

gunes
28-12-2014, 23:17

سلام dernalin عزیز
سلام. داداش من با کیان اس... تماس گرفتم قیمت droid maxx رو پرسیدم، 1700 گفت. گفتم ریفرشه یا نه که گفت نه! البته من اعتماد ندارم. نظرتون خرید از کجاست؟ و اینکه قیمت 1700 زیاد نیست؟ شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟

MOJI3180
29-12-2014, 17:19
سلام ، من میخوام یه موتو جی دو سیم 2013 16 گیگ بخرم.
تو بازار دو تا گارانتی دیدم یدونه کیان ... یه دونه هم ستاره کیان ... (که دومی میگه گوشی هاشو پلمپ شده از برایت استار brightstar وارد میکنه)
میخواستم بدونم کسی تجربه خرید از این دو گارانتی و داره؟
از کدوم بخرم؟ هر دو هم میگن بارشون تو گمرکه
اینم عکس گوشی از دومی که تو کی از سایت های فروش بود.991668991669991670

فک کنم جوابتون رو در پ خ گرفتید

سلام.بهترین دو سیم کارته بازار را می خوام"دوربینش قوی باشه.اینفرا رد داشته باشه.حافظش بالا باشه.سرعت پردازش بالا باشه"
ممنون میشم از نظرات تخصصی شما.متشکرم
اینفرارد رو رو گوشی های جدید اصلا ندیدم . اگر دوربین قوی بخواید و دو سیم باشه تو موتورولا فقط موتوجی 2014 هستش.

سلام. داداش من با کیان اس... تماس گرفتم قیمت droid maxx رو پرسیدم، 1700 گفت. گفتم ریفرشه یا نه که گفت نه! البته من اعتماد ندارم. نظرتون خرید از کجاست؟ و اینکه قیمت 1700 زیاد نیست؟ شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟

پیغام خصوصی میشود ....

meysam momeni
03-01-2015, 17:06
سلام دوستان آقا نشد که نشد موتورولا بگیرم عاشق 2 مدلشم دروید الترا و دریود مکس فقط یگ سایت داشت به اسم پروموبایل یه نفرم بود که گوشی موتورولا میده به اسم کیانی و گارانتی کیانی که دوستان میگن جنس رفرش میده موندم چکار کنم یکی هم پول گرفت و نتونست از اونور بیاره نطرتون چیه جای درست و حسابی نیست که بشه خرید؟

ffaarrzzaadd
08-01-2015, 15:20
اقایون موتورولا باز سلام.واقعا چه باید کرد؟ کیان استار هم که تو زرد از آب در اومد. از کجا بخریم؟ خواهشن راهنمایی کنید...یه زره از این برند معرکه تو ایران مونده بود که اونم داره از بین میره...

babialex
10-01-2015, 11:59
سلام میخواستم ببینم این دروید توربو 2014 موتورولا ایران میاد ؟

babialex
10-01-2015, 12:02
سایت آل دیجیتال بعضی از مدل هاشو داره

lord of moto
11-01-2015, 13:10
امیدوارم
رفرشش نیاد

دوستان در حال حاضر هیچ شرگنی در ایران گارانتی رسمی موتورولا نیست بهتره گول تبلیغات اینترنتی رو نخورید

adernalin_77
21-01-2015, 13:12
با عرض سلام. قابل توجه دوستان . یک جای دیگه هم گفته بودم . موتو x خواستید بخرید تمام سعیتون رو بگنید حضوری بگیرید و حتما دوربینش رو دقیق تست کنید و ترجیحا هم به شرط عدم مشکل بعد آپدیت بگیرید یعنی براتون آپدیت کنه .

lord of moto
21-01-2015, 20:37
با عرض سلام. قابل توجه دوستان . یک جای دیگه هم گفته بودم . موتو x خواستید بخرید تمام سعیتون رو بگنید حضوری بگیرید و حتما دوربینش رو دقیق تست کنید و ترجیحا هم به شرط عدم مشکل بعد آپدیت بگیرید یعنی براتون آپدیت کنه .

بعید می دونم کسی همچین حرکتی رو انجام بده نحایتا 24 ساعت مهلت تست بهت میدن که اگر خراب بشه قبول نمی کنن مشکل از گوشی بوده !!

sahand26
25-01-2015, 20:08
با سلام خدمت دوستان عزیز

XT926 بهتر هستش از لحاظ سخت افزاری و آپدیت سیستم عامل ، چونکه اوپراتوری هستش ؟

یا XT925 که تحت هیچ اوپراتوری نیستش .... کدام یک ؟

با تشکر

lord of moto
26-01-2015, 09:09
با سلام خدمت دوستان عزیز

XT926 بهتر هستش از لحاظ سخت افزاری و آپدیت سیستم عامل ، چونکه اوپراتوری هستش ؟

یا XT925 که تحت هیچ اوپراتوری نیستش .... کدام یک ؟

با تشکر

سلام و درود
خودتون در سوال پاسخ خودتون رو دادید !
هر دو دارای یک سخت افزار می باشند
هر دو دارای نسخه 16 و 32 گیگی هستند
کولار XT925 مثلثی هست و XT926 مورب
هر دو به نسخه 4.4.2 به صورت رسمی آپدیت شدن
لذا خرید نسخه آنلاک فکتوری XT925 عقلانی تر است !

sahand26
26-01-2015, 12:01
با تشکر از راهنمایی شما

آیا ارزش خرید رو داره XT925

برای من بیشتر کیفیت گوشی و هنگ نکردن مهم هستش ...

با تشکر

lord of moto
26-01-2015, 15:25
با تشکر از راهنمایی شما

آیا ارزش خرید رو داره XT925

برای من بیشتر کیفیت گوشی و هنگ نکردن مهم هستش ...

با تشکر

گوشی خوب و به روزی هست
رام 1 گیگ
اندروید رسمی 4.4.2
بدنه مقاوم
صفحه نمایش ضد خش (من هم موتو حی و هم موتو ایکس 2014 دارم همه صفحخ نمایششون خط افتاده ولی بر روی این گوشی خیر)
البته نباید انتطارات نکسوس 6 یا دروید توربو رو ازش داشته باشد !!

adernalin_77
26-01-2015, 17:17
می خواستم نظر دوستان رو درباره Motorola DROID Maxx بدونم . قصد خرید moto x 2013 داشتم ولی گفتم ببینیم این چجوری هست . اگر کسی داشته لطف کنه و معایبش رو بگه .
در مورد 4g و وضعیت آپدیتش هم بگه . ممنون .

sahand26
26-01-2015, 21:44
با تشکر

راستی الان از سایت هایی که این مدل رو می فروشن بخرم یا حضوری البته تو خود تبریز هم خیلی خیلی کم پیدا می شه

در مراحل خرید به چه نکاتی باید توجه کنم

با تشکر

lord of moto
26-01-2015, 22:58
می خواستم نظر دوستان رو درباره Motorola DROID Maxx بدونم . قصد خرید moto x 2013 داشتم ولی گفتم ببینیم این چجوری هست . اگر کسی داشته لطف کنه و معایبش رو بگه .
در مورد 4g و وضعیت آپدیتش هم بگه . ممنون .

بهتون موتو ایکس 2013 رو پیشنهاد می کنم
- مشکلات اپدیت های ویرایزون رو نداره
- رفرشش خیلی کم تر از دروید مکس هست
- در صورت خرابی لوازمش بهتر پیدا میشه
- چون توسط گوگل ساخته شده همه به روز هست

juveman88
19-02-2015, 11:13
سلام دوستای عزیز
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من یه گوشی موتورولا موتولوکس خریدم ولی زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه. راه حلی هست؟

lord of moto
19-02-2015, 13:44
سلام دوستای عزیز
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
من یه گوشی موتورولا موتولوکس خریدم ولی زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه. راه حلی هست؟

لطفا سوالات خود را در چندین مکان مطرح نکنید

juveman88
19-02-2015, 14:45
چشم ببخشید اول اینجا مطرح کردم بعد متوجه شدم که باید جای دیگه بپرسم.

juveman88
05-03-2015, 17:14
سلام دوستان آقا نشد که نشد موتورولا بگیرم عاشق 2 مدلشم دروید الترا و دریود مکس فقط یگ سایت داشت به اسم پروموبایل یه نفرم بود که گوشی موتورولا میده به اسم کیانی و گارانتی کیانی که دوستان میگن جنس رفرش میده موندم چکار کنم یکی هم پول گرفت و نتونست از اونور بیاره نطرتون چیه جای درست و حسابی نیست که بشه خرید؟

سلام دوست من. منم این گوشیارو میخواستم اینجا یه دوستی هست به اسم مجتبی اون میتونه برات بیاره. بچه کار درستیه قراره یه دروید الترا واسه من بیاره.

lovely queen
05-03-2015, 22:35
سلام دوست من. منم این گوشیارو میخواستم اینجا یه دوستی هست به اسم مجتبی اون میتونه برات بیاره. بچه کار درستیه قراره یه دروید الترا واسه من بیاره.

من هم دروید الترا و هم مکس داشتم به نظرم پول الکی هست
دروید مکس باطریش فوق العاده است ولی با این پول میشه دو تا گوشی پرچم دار خرید
سعی کنید از بازار بخرید که قیمت مناسب تری داره

shifter
06-03-2015, 10:35
من یه دروید ریزر اچ دی خریدم...همه چیز این گوشی عالیه به جز رمش!! نمیدونم چرا تو سایتا رده یک گیگ رم ولی چیزی که من در عمل دیدم 800 مگ بیشتر رم نداره که نصفش رو خود گوشی همون اول قشنگ پر میکنه و شما 400 مگ دارید فقط!! اندرویدش 4.1.2 هست واسه من و جالبه موتو نمیزاره برنامه ها رو ببرید روی مموری کارت!! در نتیجه با نصب چند تا برنامه رم کم میارین و گوشی لگ میزنه! چیزی که اصلا انتظار نداشتم از این گوشی...:(
یاد ارک اس ام که 3 سال پیش داشتم و رمش 378 مگ بود رو برام زنده کرد...به خاطر همین مشکل گذاشتمش کنار...نمیدونم شما هم این مشکلو داشتین یا نه

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

MOJI3180
18-03-2015, 08:13
من هم دروید الترا و هم مکس داشتم به نظرم پول الکی هست
دروید مکس باطریش فوق العاده است ولی با این پول میشه دو تا گوشی پرچم دار خرید
سعی کنید از بازار بخرید که قیمت مناسب تری داره

سلام/ هیچ ارزونی بی حکمت نیست دوست عزیز ! بدون اغراق سری گوشی های موتو ایکس / موتو جی / دروید همگی تو رنج قیمت خودشون بهترین هستن.
دقیقا عین مقایسه فنی و قیمتی بنز هست و هیوندای ! شاید از نظر امکانات فنی شبیه هم باشن ولی چیزی در بنز هست که اونو اینقدر بالا میکشه. شما هیچ برند موبایلی را نخواهی دید که کیفیت گوشی هاش اینقدر مرغوب باشه . دلیل گرون بودنش در ایران هم فقط و فقط به دلیل وارد نشدن عمده و واسطه هست و واسطه و واسطه !!

من یه دروید ریزر اچ دی خریدم...همه چیز این گوشی عالیه به جز رمش!! نمیدونم چرا تو سایتا رده یک گیگ رم ولی چیزی که من در عمل دیدم 800 مگ بیشتر رم نداره که نصفش رو خود گوشی همون اول قشنگ پر میکنه و شما 400 مگ دارید فقط!! اندرویدش 4.1.2 هست واسه من و جالبه موتو نمیزاره برنامه ها رو ببرید روی مموری کارت!! در نتیجه با نصب چند تا برنامه رم کم میارین و گوشی لگ میزنه! چیزی که اصلا انتظار نداشتم از این گوشی...:(
یاد ارک اس ام که 3 سال پیش داشتم و رمش 378 مگ بود رو برام زنده کرد...به خاطر همین مشکل گذاشتمش کنار...نمیدونم شما هم این مشکلو داشتین یا نه
.

حرفتون درست هست در مورد مموری ولی دلیل نمیشه که لگ بزنه . من خودم با نسخه مکس این گوشی کار کردم . هیچ مشکلی نداشتم باهاش . درسته رمش 1 هست ولی معمولا 30 درصدش همیشه آزاده و درگیر نیست . شما گوشی رو روت کن احتمالا مشکلاتت حل میشه . سعی کن تمام برنامه های گوشی هم آپدیت باشه

lord of moto
02-10-2015, 12:52

این گوشی تا آپدیت 4.4.2 برایش اومده ولی تغییری حاصل نمیشه در سرعت
بهترین روش آپدیت به اندروید 5 می باشد که مموری کمتری اشغال می کند
کاستوم رام سیائوژن گزینه خوبی است

gunes
15-11-2016, 12:28
سلام دوستان و اساتید. بنده یه دروید توربو دارم. وقتی ولوم روی درجه وسط یعنی 5 قرار داره، حجم صدا خوبه. اما وقتی ولوم رو زیاد می‌کنم، رفته رفته حجم صدای اسپیکر پایین میاد و وقتی روی درجه آخر هست، حجم صدا طوریه که انگار ولوم رو 3 یا 2 قرار داره. ایا تنظیمات خاصی داره یا مورد فنی است؟ ممنون از راهنماییتون.

lovely queen
16-11-2016, 00:12
سلام دوستان و اساتید. بنده یه دروید توربو دارم. وقتی ولوم روی درجه وسط یعنی 5 قرار داره، حجم صدا خوبه. اما وقتی ولوم رو زیاد می‌کنم، رفته رفته حجم صدای اسپیکر پایین میاد و وقتی روی درجه آخر هست، حجم صدا طوریه که انگار ولوم رو 3 یا 2 قرار داره. ایا تنظیمات خاصی داره یا مورد فنی است؟ ممنون از راهنماییتون.

احتمال زیاد فایل کانفیگ صدا شما به مشگل خورده پیشنهاد می کنم یکبار گوشی رو فلش کنید

lord of moto
05-01-2017, 22:46
به تمامی دوستانی که می خواهند گوشی های موتو زد و موتوزد پلی نسخه دوسیم کارت را تهیه کنند تذکر می دهم که مراقب خشاب و سیم کارت خود باشید که سیم کارت به درستی در داخل خشاب قرار گیرد

درصد کثیری از دوستان به علت سخت جا خوردن سیم کارت دستگاهشان خراب شده است و دیگر قادر به شناسایی سیم یک نمی باشد

شاد و موفق باشید

rashkan1315
20-02-2017, 23:11
سلام دوستان عزیز
بنده قصد خرید یک عدد گوشی droid torbo 2 را از سایت امازون دارم اما هیچ تجربه قبلی و اطلاعاتی در این مورد ندارم واز شما دوستان در خواست راهنمایی دارم.
البته باید عرض کنم که برنامه از این قرار است که شخصی خارج ایران خرید انجام دهد و برایم بیاورد.

1. ایا به مشکلاتی همچون ساپورت نشدن سیمکارتهای ایرانی و یا مشکلات فنی دیگری بر نخواهم خورد.
2.از لحاظ ورود کالا دبه ایران و گمرکی چه وضعیتی خواهم داشت؟
3.ایا موارد دیگری وجود دارد که لازم باشد بدانم؟

از دوستانی که اطلاع و تجربه ای در این زمینه دارند ممنون میشوم اگر کمکم کنند.

با تشکر و سپاس.

lord of moto
21-02-2017, 22:38
سلام دوستان عزیز
بنده قصد خرید یک عدد گوشی droid torbo 2 را از سایت امازون دارم اما هیچ تجربه قبلی و اطلاعاتی در این مورد ندارم واز شما دوستان در خواست راهنمایی دارم.
البته باید عرض کنم که برنامه از این قرار است که شخصی خارج ایران خرید انجام دهد و برایم بیاورد.

1. ایا به مشکلاتی همچون ساپورت نشدن سیمکارتهای ایرانی و یا مشکلات فنی دیگری بر نخواهم خورد.
2.از لحاظ ورود کالا دبه ایران و گمرکی چه وضعیتی خواهم داشت؟
3.ایا موارد دیگری وجود دارد که لازم باشد بدانم؟

از دوستانی که اطلاع و تجربه ای در این زمینه دارند ممنون میشوم اگر کمکم کنند.

با تشکر و سپاس.

سلام به هیچ عنوان دوصیعه نمی کنم
چون گوشی قدیمی شده و قیمت آن خیلی نا متعارف برایتان تموم میشود سعی کنید گوشی بروز تهیه کنید

rashkan1315
22-02-2017, 01:59
سلام و سپاس از راهنماییتان

با توجه به قابلیتهای مورد نیازم 1.جان سختی 2. باطری قوی 3.سیستم بروز

پیشنهاد شما از بین گوشیهای موجود ترجیحا موتورولا و غیره چیست؟

با توجه به قدیمی شدن توربو 2 و امکانات مورد پسند من تا چه مبلغی ارزش خرید دارد؟

اگر خریدم را خارج از کشور انجام دهم چه نکاتی مهم است و باید رعایت شود؟

در نهایت باز هم ممنون و سپاس گذارم.

lord of moto
28-02-2017, 19:59
سلام و سپاس از راهنماییتان

با توجه به قابلیتهای مورد نیازم 1.جان سختی 2. باطری قوی 3.سیستم بروز

پیشنهاد شما از بین گوشیهای موجود ترجیحا موتورولا و غیره چیست؟

با توجه به قدیمی شدن توربو 2 و امکانات مورد پسند من تا چه مبلغی ارزش خرید دارد؟

اگر خریدم را خارج از کشور انجام دهم چه نکاتی مهم است و باید رعایت شود؟

در نهایت باز هم ممنون و سپاس گذارم.

درود
اگر استحکام برای شما اولویت دارد به شما گوشی Moto Z Force را پیشنهاد می دهم

rashkan1315
04-03-2017, 01:27
سلام و سپاس
moto z force برای من گران است.
نظرتان در مورد moto x force به مبلغ 1600 و خرید از دیجی کالا با گارانتی هما تلکام چیست؟

lord of moto
12-03-2017, 00:11
سلام و سپاس
moto z force برای من گران است.
نظرتان در مورد moto x force به مبلغ 1600 و خرید از دیجی کالا با گارانتی هما تلکام چیست؟

گوشی فوق العاده ای است

من به این دلایل دوست دارمش

Moto ShatterShield is an exclusive system consisting of five layers designed to absorb shock and guaranteed not to crack or shatter.

Layer 1: Exterior Protective Lens - A protective layer with a proprietary hardcoat designed to guard against dents and abrasion.

Layer 2: Interior Lens - This highly transparent layer provides a clear protective shield that won’t crack or shatter.

Layer 3: Dual touch layer - In the event of an impact that damages the primary touch-sensitive layer, a second layer takes over to maintain touchscreen performance.

Layer 4: Stunning AMOLED display - The flexible AMOLED display absorbs shock and provides amazing picture quality.

Layer 5: Aluminum chassis - A rigid aluminum chassis provides structural integrity and durability.

mehdi.scs9
16-05-2017, 08:11
سلام دوستان
من قصد خرید یک گوشی موتو مکس دارم (نو از آمازون میخوام بگیرم)

ولی شنیدم مدل های موتو مکس - توربو 1 و حتی توربو 2
بعد از آپدیت رسمی به آندروید 6 ، مشکلاتی پیدا میکنن
مثل از کار افتادن شارژ سریع و از کار افتادن میکروفن و دوربین و ...

این موارد رو خودم روی گوشی یکی از دوستان دیدم ،
یه Turbo 1 آنلاک نو خرید (از آمازون با جعبه و تمام تشکیلات اصلی) ، بعد از آپدیت به 6 مشکل خورد!
خواستم ببینم دوستان که تجربه کار با این گوشی رو دارن ما رو راهنمایی کنن
شما دوستانی که استفاده کردید همچین مشکلاتی داشتید؟

یا فقط توربو 1 ممکنه این مشکل براش پیش بیاد ...

1027252

mehdi.scs9
18-05-2017, 08:02
ما منتظر راهنمایی هستیم همچنان....

lord of moto
28-05-2017, 22:55
سلام دوستان
من قصد خرید یک گوشی موتو مکس دارم (نو از آمازون میخوام بگیرم)

ولی شنیدم مدل های موتو مکس - توربو 1 و حتی توربو 2
بعد از آپدیت رسمی به آندروید 6 ، مشکلاتی پیدا میکنن
مثل از کار افتادن شارژ سریع و از کار افتادن میکروفن و دوربین و ...

این موارد رو خودم روی گوشی یکی از دوستان دیدم ،
یه Turbo 1 آنلاک نو خرید (از آمازون با جعبه و تمام تشکیلات اصلی) ، بعد از آپدیت به 6 مشکل خورد!
خواستم ببینم دوستان که تجربه کار با این گوشی رو دارن ما رو راهنمایی کنن
شما دوستانی که استفاده کردید همچین مشکلاتی داشتید؟

یا فقط توربو 1 ممکنه این مشکل براش پیش بیاد ...

1027252

نو این گوشی ها تولید نمی شوند و اکثرا ریفربیش هستند
پیشنهاد میشود مدل جدید خریداری کنید