PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ گوشی Galaxy S III

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

:.A.L.I.R.E.Z.A.:
25-11-2012, 21:11
حتما اون برنامه دیگه تو رام جدید گنجانده نشده
اگه موجود باشه میتونید به صورت apk دریافت و نصبش کنید

jefri65
25-11-2012, 21:33
با سلام دوستان این social hub چرا تو گلاکسی 3 حذف شده؟
کسی از دوستان میدونه چجوری برش گردونم؟
تئ samsung app هم پیداش نمیکنم

shams_405
26-11-2012, 00:59
مال من فقط پاور select میکنه تو ریکاوری ایا اشکال هست این به نظرتون؟
با توجه به اینکه تو جاهایه دیگه دکمه هوم هیچ مشکلی نداره!!

بیس رام با اودین فلش میشه.
در مورد سوال دوم هم جفتش هم سلکت میکنه هم هوم هم پاور.

kajdom1984
26-11-2012, 00:59
چطوری میشود گوشیرو کامل ریستارت کرد با چه کدی،بعد این که برنامه یا کدی هست که بتونم قفلشو بشکونم یعنی‌ این که به همهٔ سیم کارت‌ها بخوره ممنون?

fanihe
26-11-2012, 09:11
با سلام

دوستان من قبلا با ...پی ان و قرار گرفتن در حالت flight می تونستم وارد مارکت یا همون google play بشم .اما تازگی که وارد می شم نمی زاره دانلود کنم .حتی تو پروفایل gmail هم کشور را جایی غیر از ایران قرار دادم. آیا راه دیگری مثل market enabler و ... برای این گوشی وجود داره؟

sharifclass
26-11-2012, 09:25
مال من فقط پاور select میکنه تو ریکاوری ایا اشکال هست این به نظرتون؟
با توجه به اینکه تو جاهایه دیگه دکمه هوم هیچ مشکلی نداره!!

احتمالا بستگي به ورژن ريكاوري داره. دوستان ديگه اگه مطلعند پاسخ بدهند.

با سلام

دوستان من قبلا با ...پی ان و قرار گرفتن در حالت flight می تونستم وارد مارکت یا همون google play بشم .اما تازگی که وارد می شم نمی زاره دانلود کنم .حتی تو پروفایل gmail هم کشور را جایی غیر از ایران قرار دادم. آیا راه دیگری مثل market enabler و ... برای این گوشی وجود داره؟
امروز
دقيقا براي من هم همين اتفاق افتاده است. نميدونم راه جايگزين دارد يا خير؟

jefri65
26-11-2012, 10:29
با سلام دوستان این social hub چرا تو گلاکسی 3 حذف شده؟
کسی از دوستان میدونه چجوری برش گردونم؟
تو samsung app هم پیداش نمیکنم

دوستان کسی جواب سوال منو نمیده؟

amirhosein p
26-11-2012, 15:03
با سلام

بهترین راه فقط استفاده از market enabler هست دوست من. برنامه hotspot shield رو هم از بخش نرم افزارها پیدا کنید و نصب کنید ( قند شکن خوبیه ) بعد به راحتی از مارکت استفاده کنید.

چطوری میشود گوشیرو کامل ریستارت کرد با چه کدی،بعد این که برنامه یا کدی هست که بتونم قفلشو بشکونم یعنی‌ این که به همهٔ سیم کارت‌ها بخوره ممنون?

روی رام های 4.04 با کد #3855*2767* ریست کامل میشه ولی روی رام های جدیدتر یا باید از ریکاوری فکتوری ریست کنید یا از قسمت تنظیمات خود گوشی. (من دومی رو پیشنهاد میکنم )
برای سوال دوم یکم اگه میشه توضیح بدین. چه قفلی منظورتون هست؟ گوشی شما مگه ورژن lock هستش؟

دوستان کسی جواب سوال منو نمیده؟

عزیز روی بعضی رام ها social hub نیست. اگه واجبه که داشته باشی بگو تا توضیحات نصب و بگم. نصبش کار میبره و راحت نیست. اگه میخوای بگو توضیحات رو با فایل ها بدم خدمتتون. (گوشی باید روت باشه )

fanihe
26-11-2012, 15:44
بهترین راه فقط استفاده از market enabler هست دوست من. برنامه hotspot shield رو هم از بخش نرم افزارها پیدا کنید و نصب کنید ( قند شکن خوبیه ) بعد به راحتی از مارکت استفاده کنید.

ممنون .این hotspot shield روت میخواد؟

amirhosein p
26-11-2012, 15:48
ممنون .این hotspot shield روت میخواد؟

نه دوست من ولی market enabler روت لازم داره.

rameshk
26-11-2012, 16:13
ابزارکاملتری رو گذاشتن دوست عزیز همین flipbord نمونه کامل تری است .

aliaghil
26-11-2012, 16:25
سلام
دوستان به کمک فوری نیاز دارم، گوشی پسر عمم روش رمز گذاشته حالا رمز رو یادش رفته، برده بیرون بهش گفتن باید فلش بشه،
آیا راهی هست که فلش نشه، رامش هم همون رام فابریک خود گوشیه 4.0.4.
لطفا هر چه سریعتر بهم کمک کنید.

amirhosein p
26-11-2012, 16:31
سلام
دوستان به کمک فوری نیاز دارم، گوشی پسر عمم روش رمز گذاشته حالا رمز رو یادش رفته، برده بیرون بهش گفتن باید فلش بشه،
آیا راهی هست که فلش نشه، رامش هم همون رام فابریک خود گوشیه 4.0.4.
لطفا هر چه سریعتر بهم کمک کنید.

اگه اکانت گوگل نداره و رمز هم یادش نمیاد تنها راهش فکتوری ریسته. از ریکاوری ریست کنید.

مالخانی
26-11-2012, 18:30
دوستان من میخوام یه برنامه پلیر نصب کنم
ولی موقع نصب
یهو یه پیام میاد
در صورتی که من زیاد برنامه نصب نکردم

اینم پیامش
Out of space
Poweramp could not be installed free up space and try again

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mehrdad2200
26-11-2012, 19:04
سلام به همه دوستان

یه سوال فلش با فورمت ntfsرو اس3 نمیخونه و باید :

کرنل siyah ریخته شود که اونم فقط قابلیت خواندن داره اما نوشتن هیچ ...

آیا راهی هست که بشه هم نوشت و هم خواند ؟

خوب دوستم اس2 داره با رام و کرنل اورجینال و اندروید 4 که گوشی اونم فلش با فورمت ntfs رو نمیخونه اما اون با برنامه astro به صورت کامل به فلش ntfs دسترسی داره که اس3 دسترسی نداره

خلاصه بگم پرچم اس3 دیروز اومد پایین و کلی ضاییع شدیم

چه کنیم دوستان ؟

دوستان یعنی راهی نیست یعنی از اس 2 کمتریم ؟

amirhosein p
26-11-2012, 20:08
دوستان من میخوام یه برنامه پلیر نصب کنم
ولی موقع نصب
یهو یه پیام میاد
در صورتی که من زیاد برنامه نصب نکردم

اینم پیامش
Out of space
Poweramp could not be installed free up space and try again

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

یا کرکش کردین دوباره پاکش کردین و میخواین از اول نصب کنین. یا اینکه از lucky patcher استفاده کردین.
باید با root explorer از این مسیر : system/app فایل مربوط به power amp رو که پسوندش dex هست رو پیدا کنید و پاک کنید. بعد از این کار میتونید دوباره نصبش کنید.

mahdi369
26-11-2012, 23:16
سلام دوستان.
رام 4.1.1 عراق رو با کدوم کرنل cf-root روت کنم؟

amirhosein p
27-11-2012, 00:37
سلام دوستان.
رام 4.1.1 عراق رو با کدوم کرنل cf-root روت کنم؟

http://download.chainfire.eu/196/CF-Root/SGS3/CF-Root-SGS3-v6.4.zip

fanihe
27-11-2012, 09:51
hotspot shield را امتحان کردم برای مارکت ولی جواب نداد. نمی دونم یعنی آخرین راه برای استفاده از مارکت اینه که گوشی گارانتی دار را روت کنم تا market enabler را استفاده کنم ؟راه دیگه ای نیست؟ من حتی سیم کارت رو هم در آوردم اما باز مارکت اجازه دانلود نمیداد!!!

jefri65
27-11-2012, 10:02
عزیز روی بعضی رام ها social hub نیست. اگه واجبه که داشته باشی بگو تا توضیحات نصب و بگم. نصبش کار میبره و راحت نیست. اگه میخوای بگو توضیحات رو با فایل ها بدم خدمتتون. (گوشی باید روت باشه )

با تشکر روش روت شدشو میدونم که چیکار کنم متاسفانه این گوشی گارانتی داره و روت نیست
راه دیگه ای داره؟
یه سوال دیگه گوشی ما الان مشخصاتش اینه :
android version : 4.0.4
baseband : xxlh1
که احتمالا رمش مال خاورمیانه است.
چه رمی از ورژم 4.1.1 شما پیشنهاد میدین ؟اگه مثلا رم uk نصب کنم گارانتیش میپره؟
کلا نصب رم تو گوشی های سامسونگ خیلی ربطی به baseband نداره و رم هر منطقه ای رو میشه نصب کرد هان؟منظورم رم اصلیه؟یعنی مثل اچ تی سی نیست که بخوای s-off کنی و خیلی کارای دیگه
درست میگم؟
اگه رم همون uk رو نصب کنم آپدیت های بعدی میاد براش؟
شرمنده اینقد سوال کردم
با تشکر

david.zboy
27-11-2012, 10:54
بچه ها درود ببخشید برای تعویض فونت تو 4.1.1 چه باید کنی؟؟ چندتا فونت خوشگل هم اگه لینک بدین ممنون میشم...
همچنین تعویض سایز تاچ ویز سامسونگ مرسی...

sharifclass
27-11-2012, 11:14
بچه ها درود ببخشید برای تعویض فونت تو 4.1.1 چه باید کنی؟؟ چندتا فونت خوشگل هم اگه لینک بدین ممنون میشم...
همچنین تعویض سایز تاچ ویز سامسونگ مرسی...

فونتهای زیبا برای SIII به صورت فایل apk بدون نیاز به روت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3361507#post3361507)

منظورتون از تعويض سايز تاچ ويز چيه؟
اگه تغيير اندازه فونت منظورتون هست توي ستينگ قسمت ديسپلي قابل انجامه.

david.zboy
27-11-2012, 11:21
فونتهای زیبا برای siii به صورت فایل apk بدون نیاز به روت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3361507#post3361507)

منظورتون از تعويض سايز تاچ ويز چيه؟
اگه تغيير اندازه فونت منظورتون هست توي ستينگ قسمت ديسپلي قابل انجامه.

نه داداش من همین که اندازشو عوض میکنی مثلا 5x4 میکنی یا 5x5 یا 6x5...

sinasantana
27-11-2012, 12:12
سلام

2 تا گوشی I9300 دارم که میخواستم بطور OFFICIAL به JELLY BEAN آپدیتشون کنم. یکیشو با WIFI به JELLY BEAN آپدیت کردم ولی اون یکی هیچ آپدیتی پیدا نمیکنه! دلیلشو کسی میدونه؟

گوشی اولی که آپدیت شده :
AP: i9300XXDLJ1
CP: I9300XXDLID
CSC: I9300OJVDLJ1

گوشی دومی که چیزی واسه آپدیت به JELLY BEAN پیدا نمیکنه:

AP: i9300XXBLH1
CP: I9300XXLH1
CSC: I9300OJVBLH1

ظاهرا هر دوتا گوشی هم که REGION اروپا هستن.

R.O.L.A
27-11-2012, 14:42
سلام

2 تا گوشی i9300 دارم که میخواستم بطور official به jelly bean آپدیتشون کنم. یکیشو با wifi به jelly bean آپدیت کردم ولی اون یکی هیچ آپدیتی پیدا نمیکنه! دلیلشو کسی میدونه؟

گوشی اولی که آپدیت شده :
Ap: I9300xxdlj1
cp: I9300xxdlid
csc: I9300ojvdlj1

گوشی دومی که چیزی واسه آپدیت به jelly bean پیدا نمیکنه:

Ap: I9300xxblh1
cp: I9300xxlh1
csc: I9300ojvblh1

ظاهرا هر دوتا گوشی هم که region اروپا هستن.

پیشنهاد میکنم با گوشی اینکارو اجام ندید.

ی رام دانلود کنید و از ادین فلش بزنید.

بدون مشکل

sinaBN
27-11-2012, 15:33
یه سوال داشتم از دوستان.شما وقتی رام نصب میکنید معمولا چقدر فضای خالی رم دارید؟میدونم رامای مختلف فرق دارن اما حدودا چقد فضا دارید؟ یه اس 2 مال دوستم بود با کلی برنامه که نصب کرده بود حدود 600 مگ رمش خالی بود در حالی ک من معمولا قبل از نصب هیچ برنامه ای خیلی رامم خوب باشه 350 مگ رم خالیه! 4تا برنامه که نصب میکنم میشه 160 تا 200 مگ! مال شما هم همینطوره؟

krg.0rg
27-11-2012, 15:43
ببخشید نمیدنم مشکل از آندروید یا از گوشی. من دیشب که از خارج کشور باهام تماس گرفتن شماره رو ننوشت و unknown زد واسه گوشی داداشم که سونی اریکسون هست اونم زنگ زدن باز همینو نوشته اما یه گوشی نوکیا ساده دارم اون شماره رو نوشته بود. این مشکل آندرویده ؟؟؟

amirhosein p
27-11-2012, 16:01
یه سوال داشتم از دوستان.شما وقتی رام نصب میکنید معمولا چقدر فضای خالی رم دارید؟میدونم رامای مختلف فرق دارن اما حدودا چقد فضا دارید؟ یه اس 2 مال دوستم بود با کلی برنامه که نصب کرده بود حدود 600 مگ رمش خالی بود در حالی ک من معمولا قبل از نصب هیچ برنامه ای خیلی رامم خوب باشه 350 مگ رم خالیه! 4تا برنامه که نصب میکنم میشه 160 تا 200 مگ! مال شما هم همینطوره؟

بله دوست من واسه من هم اینطوریه چون رام و برنامه های این گوشی خیلی سنگین تر از اس2 هستش. حجم فیرمویر های 500 تا 600 مگ هستش ولی حجم فیرمویر های این گوشی به بیشتر از 1 گیگ هم رسیده. راهشم اینه که خودتون بعد از نصب رام debloat کنین. یعنی برنامه های اضافی سیستم رو پاک کنید. با تیتانیوم بکاپ این کارو بکنین بهتره.
از این لیست هم که کاربران مختلف تهیه کردن میتونید استفاده کنید تا ببینید پاک کردن چه برنامه هایی اختلال ایجاد نمیکنه.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqTvctlW89DtdC1qVUlLeVFTV3ZOdUtDclpBdVRQO UE&pli=1#gid=0
بعد از این کار رم من به طور میانگین فقط 400 مگش اشغال میشه. گاهی وقتا کمتر. موفق باشید.

ببخشید نمیدنم مشکل از آندروید یا از گوشی. من دیشب که از خارج کشور باهام تماس گرفتن شماره رو ننوشت و unknown زد واسه گوشی داداشم که سونی اریکسون هست اونم زنگ زدن باز همینو نوشته اما یه گوشی نوکیا ساده دارم اون شماره رو نوشته بود. این مشکل آندرویده ؟؟؟

سلام دوست من. بگیر نگیر داره. منم واسه gmail که بهم زنگ میزدن بعضی وقتا unknown میزد بعضی وقتا نه. بابت سوالتون که پیغام داده بودین باید بگم که رام جدید هند با اون برنامه فقط منو فارسی اضافه میکنه و توی زبان های مخفی رام برای کیبورد فارسی نداره. موفق باشید.

sinasantana
27-11-2012, 16:08
پیشنهاد میکنم با گوشی اینکارو اجام ندید.

ی رام دانلود کنید و از ادین فلش بزنید.

بدون مشکل

میشه دلیلش رو بگید که چرا نباید از این روش استفاده کنم و بجای اون از ادین استفاده کنم؟

krg.0rg
27-11-2012, 16:12
میشه دلیلش رو بگید که چرا نباید از این روش استفاده کنم و بجای اون از ادین استفاده کنم؟

ناسلامتی ..... بیدیم ها !!!! موقع آپگرید هم از آی پی ایران استفاده میشه !!!! وسط آپگرید هم که دانلودت متوقف شه با این سرعت نه چندان مطلوب گوشیت پاره آجر منظورم بریک میشه !!!!:ay:

R.O.L.A
27-11-2012, 16:18

احتمال داره گوشی لاک بشه.پرش انتن داشته باشی.وایرلس از کار بیوفته.

همینا فک کنم کامل باشه برای نصب نکردن از طریق وایرلس.

ولی ادین این مشکلاتو نداره.

موفق باشید

sinaBN
27-11-2012, 16:56
[QUOTE=amirhosein p;3363139]بله دوست من واسه من هم اینطوریه چون رام و برنامه های این گوشی خیلی سنگین تر از اس2 هستش. حجم فیرمویر های 500 تا 600 مگ هستش ولی حجم فیرمویر های این گوشی به بیشتر از 1 گیگ هم رسیده. راهشم اینه که خودتون بعد از نصب رام debloat کنین. یعنی برنامه های اضافی سیستم رو پاک کنید. با تیتانیوم بکاپ این کارو بکنین بهتره.
از این لیست هم که کاربران مختلف تهیه کردن میتونید استفاده کنید تا ببینید پاک کردن چه برنامه هایی اختلال ایجاد نمیکنه.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqTvctlW89DtdC1qVUlLeVFTV3ZOdUtDclpBdVRQO UE&pli=1#gid=0
بعد از این کار رم من به طور میانگین فقط 400 مگش اشغال میشه. گاهی وقتا کمتر. موفق باشید.
ممنون از شما.فقط اون برنامه هایی که جولوش yes زدرو میشه پاک کرد دیگه؟

mehdimdi
27-11-2012, 19:11
ناسلامتی ..... بیدیم ها !!!! موقع آپگرید هم از آی پی ایران استفاده میشه !!!! وسط آپگرید هم که دانلودت متوقف شه با این سرعت نه چندان مطلوب گوشیت پاره آجر منظورم بریک میشه !!!!:ay:

شما موقعی که دارید دانلود میکنید اگر هم قطع بشه هیچ مشکلی نداره چون فقط در حالت دانلوده در ضمن دانلود ریزم داره و هیچ مشکلی نداره که با وای فای نصب کنید ، من بشخصه همیشه با وای فای دان کردم خوبیش هم اینه که نه اطلاعاتت پاک میشه و نه وقتت برای دانلود حدود ۹۰۰ مگ گرفته میشه و با چیزی حدود ۳۰۰ مگ اپ میشه .

krg.0rg
27-11-2012, 19:23
شما موقعی که دارید دانلود میکنید اگر هم قطع بشه هیچ مشکلی نداره چون فقط در حالت دانلوده در ضمن دانلود ریزم داره و هیچ مشکلی نداره که با وای فای نصب کنید ، من بشخصه همیشه با وای فای دان کردم خوبیش هم اینه که نه اطلاعاتت پاک میشه و نه وقتت برای دانلود حدود ۹۰۰ مگ گرفته میشه و با چیزی حدود ۳۰۰ مگ اپ میشه .

ای جانم !!! 300 مگ کم نیس اونم با موبایل !!! داداش نظر شخصیته و بایستی احترام گذاشت اما اگر شما پست های قبلی همین موضوع رو دنبال کرده باشید متوجه میشید که اکثره ( نگفتم همه ها دقت کن ) کاربرا وقت که با وای فای آپدیت کردند دچار مشکل از نظر آنتن دهی،وایرلس و ... شدند. اگر شما تا الان اینکارو کردیدو به مشکلی برنخوردید باید واقعا به خودتان افتخار کنید چون از لوک خوش شانس هم خوش شانسترید !!!!

mehdimdi
27-11-2012, 19:30
ای جانم !!! 300 مگ کم نیس اونم با موبایل !!! داداش نظر شخصیته و بایستی احترام گذاشت اما اگر شما پست های قبلی همین موضوع رو دنبال کرده باشید متوجه میشید که اکثره ( نگفتم همه ها دقت کن ) کاربرا وقت که با وای فای آپدیت کردند دچار مشکل از نظر آنتن دهی،وایرلس و ... شدند. اگر شما تا الان اینکارو کردیدو به مشکلی برنخوردید باید واقعا به خودتان افتخار کنید چون از لوک خوش شانس هم خوش شانسترید !!!!

من که نه تنها با این گوشی بلکه با گوشیای دیگه هم اینکار رو کردم و مشکلی نداشته . شما اگه دقت کرده باشید با اودین هم خیلیا فلش زدن و مشکلات بسیاری مثل مصرف بسیار بالای باتری . وای فای و... داشتن پس ربطی به این چیزا نداره . من که ۳۰۰ مگ رو کمتر از یک ساعت با موبایل دان کردم چون سروری که ازش دان میکنید سرعتش خوبه . بهر حال هر جور دوست دارید

aria123
27-11-2012, 19:45
سلام
نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم،کی توی موبایلستان این گوشی رو برای فروش داره؟(غیر از ایمان-ehsan2004)
چون قیمت هایی که توی سایت هست خیلی پایین تر از قیمت های دیگست

amirhosein p
27-11-2012, 19:54
[QUOTE=amirhosein p;3363139]بله دوست من واسه من هم اینطوریه چون رام و برنامه های این گوشی خیلی سنگین تر از اس2 هستش. حجم فیرمویر های 500 تا 600 مگ هستش ولی حجم فیرمویر های این گوشی به بیشتر از 1 گیگ هم رسیده. راهشم اینه که خودتون بعد از نصب رام debloat کنین. یعنی برنامه های اضافی سیستم رو پاک کنید. با تیتانیوم بکاپ این کارو بکنین بهتره.
ممنون از شما.فقط اون برنامه هایی که جولوش yes زدرو میشه پاک کرد دیگه؟

بله دوست من. باز خودتون حواستون باشه که چه فایلی رو دارین پاک میکنین. مطمئن بشین که دیگه بهش نیازی نخواهید داشت.

R.O.L.A
27-11-2012, 20:24
من که نه تنها با این گوشی بلکه با گوشیای دیگه هم اینکار رو کردم و مشکلی نداشته . شما اگه دقت کرده باشید با اودین هم خیلیا فلش زدن و مشکلات بسیاری مثل مصرف بسیار بالای باتری . وای فای و... داشتن پس ربطی به این چیزا نداره . من که ۳۰۰ مگ رو کمتر از یک ساعت با موبایل دان کردم چون سروری که ازش دان میکنید سرعتش خوبه . بهر حال هر جور دوست دارید

شما با سنسیشن گووشیتونو از طریق وایرلس اپدیت کردید؟

david.zboy
27-11-2012, 21:55
بچه ها درود.من از رام 4.1.1 میخوام بیام رو 4.0.4 رو آرم سامسونگ گیر میکنه چرا اینجوری میشه آخه؟ کاری باید بکنم؟

sharifclass
27-11-2012, 22:56
بله دوست من واسه من هم اینطوریه چون رام و برنامه های این گوشی خیلی سنگین تر از اس2 هستش. حجم فیرمویر های 500 تا 600 مگ هستش ولی حجم فیرمویر های این گوشی به بیشتر از 1 گیگ هم رسیده. راهشم اینه که خودتون بعد از نصب رام debloat کنین. یعنی برنامه های اضافی سیستم رو پاک کنید. با تیتانیوم بکاپ این کارو بکنین بهتره.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0aqtvctlw89dtdc1qvullevftv3zodutdclpbdvrqo ue&pli=1#gid=0

سلام ممنون از توضیحات شما
پس برای همینه که توی ستینگ وقتی بیش از 200 نرم افزار نصب میکنیم، اپلیکیشن منیجر فورس کلوز میده؟ چون سنگینه برنامه ها و رام درسته؟
شما قبل از پاکسازی برنامه های اضافی چند تا نرم افزار میتونستید نصب کنید؟ الان چند تا میشه نصب کرد؟
آیا رام های کاستوم خودشون این نرم افزار های اضافی رو غیر فعال نمیکنند؟

sharifclass
27-11-2012, 23:06
بچه ها درود.من از رام 4.1.1 میخوام بیام رو 4.0.4 رو آرم سامسونگ گیر میکنه چرا اینجوری میشه آخه؟ کاری باید بکنم؟ از چه روشی نصب کردین؟

david.zboy
27-11-2012, 23:53
از چه روشی نصب کردین؟

داداش با odin زدم.خیلی جالبه همه رام های 4.1.1 مثل lj2 یا lj5 میان بالا ولی رام اصلی ایران 4.0.4 روم یزنم رو آرم سامسونگ میمونه.راهی چیزی نداره دیگه؟

amirhosein p
28-11-2012, 00:41
داداش با odin زدم.خیلی جالبه همه رام های 4.1.1 مثل lj2 یا lj5 میان بالا ولی رام اصلی ایران 4.0.4 روم یزنم رو آرم سامسونگ میمونه.راهی چیزی نداره دیگه؟

بعد از نصب رام باید دوباره به حالت ریکاوری برید و وایپ ها رو انجام بدید. اگه بازم نیومد بالا که صد در صد میاد گوشیو خاموش کنید. باطری رو 5 دقیقه در بیارین و دوباره بندازین. رام رو بد نصب کردین. حتما بعد از اینکه بالا اومد از ستینگ خود گوشی فکتوری ریست کنید.

سلام ممنون از توضیحات شما
پس برای همینه که توی ستینگ وقتی بیش از 200 نرم افزار نصب میکنیم، اپلیکیشن منیجر فورس کلوز میده؟ چون سنگینه برنامه ها و رام درسته؟
شما قبل از پاکسازی برنامه های اضافی چند تا نرم افزار میتونستید نصب کنید؟ الان چند تا میشه نصب کرد؟
آیا رام های کاستوم خودشون این نرم افزار های اضافی رو غیر فعال نمیکنند؟
من تا حالا به تعداد برنامه ها دقت نکردم ولی فک نکنم بیشتر از 100 تا نصب کنم. اصلن رام های کاستوم یکی از مزایاشون همین کاره. خودشون debloat میکنن. (توی بعضی رام ها خودتون میتونید انتخاب کنید که بطور فول نصب بشن یا debloat شده)
ولی در کل من هیچوقت روی این گوشی روی فورس کلوزم ندیدم! (چی گفتم!! )

sharifclass
28-11-2012, 08:04
من تا حالا به تعداد برنامه ها دقت نکردم ولی فک نکنم بیشتر از 100 تا نصب کنم. اصلن رام های کاستوم یکی از مزایاشون همین کاره. خودشون debloat میکنن. (توی بعضی رام ها خودتون میتونید انتخاب کنید که بطور فول نصب بشن یا debloat شده)
ولی در کل من هیچوقت روی این گوشی روی فورس کلوزم ندیدم! (چی گفتم!! )
منم با تعداد نرم افزار پايين مثلا تا همين حد 100 تا مشكل فورس كلوز توي اپ منيجر ندارم ولي تعداد بالاي 200 ميرسه مثلا 209 اينا شروع ميشه. حالا اينو در مقايسه با گلكسي2 ميگم كه تا 23 صفحه توش اپ داشتم بدون مشكل كار ميكرد. اما براي اين از يك تعدادي بالاتر ميره اين مشكل ايجاد ميشه. فكر كنم به علت اينكه اين رامهاش حجيم تر هست فضاي كمتري براي نصب اپ داره + رم بيشتري مصرف ميكنه. فكر كنم علتش اين باشه؟

amirhosein p
28-11-2012, 10:47
منم با تعداد نرم افزار پايين مثلا تا همين حد 100 تا مشكل فورس كلوز توي اپ منيجر ندارم ولي تعداد بالاي 200 ميرسه مثلا 209 اينا شروع ميشه. حالا اينو در مقايسه با گلكسي2 ميگم كه تا 23 صفحه توش اپ داشتم بدون مشكل كار ميكرد. اما براي اين از يك تعدادي بالاتر ميره اين مشكل ايجاد ميشه. فكر كنم به علت اينكه اين رامهاش حجيم تر هست فضاي كمتري براي نصب اپ داره + رم بيشتري مصرف ميكنه. فكر كنم علتش اين باشه؟

من تست نکردم ولی چند نفر دیگه هم اینو گفتن. بازم تونستم تست میکنم نتیجه رو میگم.

s2020
28-11-2012, 13:58
سلام دوستان
برای من یه Galaxy SIII از اون طرف آوردن، اما خاصیت های اصل کاریشو مثل Motion و S Voice و All share رو نداره :(
بردم نشون دادم، همه جاشو نگاه کردن میگن اصله اصله، حالا نمیدونم مشکل کجاست....
در ضمن نسخه فابریک سیستم عاملشم 4.0.4 هستش

حالا کسی هست بدونه که اینو میشه چیکار کرد؟
یعنی اصلا ایرادش سخت افزاریه یا نرم افزاری و راه حلش چیه؟

با سپاس

pedramsanan
28-11-2012, 14:06
دوستان من الان حدود 300 تا برنامه نصبيدم وهيچ مشكلي ندارم
اين نرم افزارارو روي رام 4.0.4 و 4.1.1 داشتم و الانم روي 4.1.2 دارم
درسته حجم رام هاي اس3 از اس2 بيشتره اما رم بيشتري ميده اس3.ربطي به حجم رام نداره.شما ببينيد مشكلتون شايد از ي نرم افزار خاص باشه كه نصب ميكنيد و رمتون رو اشغال ميكنه
http://img4up.com/up2/36372391898506829534.png (http://img4up.com/)

pedramsanan
28-11-2012, 14:13
سلام دوستان
برای من یه Galaxy SIII از اون طرف آوردن، اما خاصیت های اصل کاریشو مثل Motion و S Voice و All share رو نداره :(
بردم نشون دادم، همه جاشو نگاه کردن میگن اصله اصله، حالا نمیدونم مشکل کجاست....
در ضمن نسخه فابریک سیستم عاملشم 4.0.4 هستش

حالا کسی هست بدونه که اینو میشه چیکار کرد؟
یعنی اصلا ایرادش سخت افزاریه یا نرم افزاری و راه حلش چیه؟

با سپاس

اين قابليتا رو همون رام استوك 4.0.4 بوده و رو همه رام هايي كه بعدا عرضه شدن مونده.اصلا ربطي به سخت افزار نداره
شما بريد به تنظيمات(setting).توي بخش system ميتونيد تنظيمات motin رو فعال كنيد و دستكاري هاي مورد نظرتون رو انجام بدين.s voice هم اصلا به صورت ي اپ تو صفحه دوم منو هست.توي تنظيماتم هست و ريز كاريهاشو ميتونيد بريد به صفحه اي كه تو سايت براش درست شده و ياد بگيريد.براي all share خيلي راحت نوار نوتيفيكيشن رو بكشيد پايين و روشنش كنيد و لذت ببريد.بيشتر دقت كنيد اگه گوشي اصلي باشه ميتونيد همه قابليت هارو پيدا كنيد و ياد بگيريد

s2020
28-11-2012, 14:25
ممنونم دوست عزیز اما اینایی که گفتیو میدونم
اما مثلا تو setting که میری اصلاگزینه ای به اسم Motion وجود نداره
یا مثلا هیچ S Voice appی وجود نداره
تو Notification هیچ گزینه ای مبنی بر وجود All Share موجود نیست

حالا دقیقاً متوجه شدین منظورم از نبود اینا چی بود؟

pedramsanan
28-11-2012, 14:36
ممنونم دوست عزیز اما اینایی که گفتیو میدونم
اما مثلا تو setting که میری اصلاگزینه ای به اسم motion وجود نداره
یا مثلا هیچ s voice appی وجود نداره
تو notification هیچ گزینه ای مبنی بر وجود all share موجود نیست

حالا دقیقاً متوجه شدین منظورم از نبود اینا چی بود؟

در اينصورت اگه مطمئنيد گوشيتون اصليه تنها راهي ك هست تعويض رامه

s2020
28-11-2012, 14:41
در اينصورت اگه مطمئنيد گوشيتون اصليه تنها راهي ك هست تعويض رامه

از اصلی بودنش مطمینم
حالا گزینه پیشنهادی شما برای تعویض رام چیه؟
منظورم ورژنشه

ariajoker
28-11-2012, 14:59
سلام دوستان .
چطوری میشه contact هارو از سیمکارت به گوشی منتقل کرد ؟ و اینکه میشه چند تا کانتکت رو باهمدیگه ادغام کرد ؟

ehsan2004
28-11-2012, 15:05
سلام دوستان .
چطوری میشه contact هارو از سیمکارت به گوشی منتقل کرد ؟ و اینکه میشه چند تا کانتکت رو باهمدیگه ادغام کرد ؟

از گزینه import/export استفاده کنین و از سیم کارت بیرون بیاریدش
بله میشه با برنامه simcard managerمنتها زمان بر هست و ارزشش را نداره

MFORSPEED
28-11-2012, 17:55
سلام به همگی.....
دوستان من به یه مشاوره در مورد رام احتیاج دارم.
چند روز پیش رام ms team رو نصب کردم...اندروید 4.1.2 داشت راستش رو بخواید ازش راضی نبودم...
خواستم یکی دیگه بگیرم...ولی یکم سردر گم شدم گفتم از دوستان بپرسم..
ممنون میشم تجربه خودتون رو بنویسید....
دنبال رام با اندروید 4.1.2 هستم.
تشکر...

kamal_20200
28-11-2012, 18:00
سلام به همگی.....
دوستان من به یه مشاوره در مورد رام احتیاج دارم.
چند روز پیش رام ms team رو نصب کردم...اندروید 4.1.2 داشت راستش رو بخواید ازش راضی نبودم...
خواستم یکی دیگه بگیرم...ولی یکم سردر گم شدم گفتم از دوستان بپرسم..
ممنون میشم تجربه خودتون رو بنویسید....
دنبال رام با اندروید 4.1.2 هستم.
تشکر...

من امگا33.2 و msteam رو داشتم راضي ام بودم الان darky دارم به نظرم از نظر باطري و سرعت از اون 2 تا بهتره.

mehdiyahyavi
28-11-2012, 18:03
درود.

دوستان گوشی من وقتی واسش sms میاد ، هیچ صدایی ازش بلند نمیشه. همه تنظیمات رو هم چک کردم ، فقط صفحه روشن میشه و چراغ اعلان نمایش میده. حتی در status bar هم ایکون پیام نمیاد.

از برنامه go sms pro هم استفاده کردم ، اون هم ایکونش نمیاد و صدا نداره.
از برنامه Handcent هم استفاده کردم ، اما فایده نداشت

در ضمن ، از رام استوک xxlfb اندروید 4.0.4 استفاده می کنم/ نمیخوام گوشی رو فلش و wipe کنم

mehdimdi
28-11-2012, 18:18
شما با سنسیشن گووشیتونو از طریق وایرلس اپدیت کردید؟

با سنسیشن نه ولی با onex اس ۲ و... اپدیت کردم .
یه نکته هم بگم که توی اپدیتهایی که با وای فای انجام میدید اونایی بالای ۲۰۰ مگ هستند که ورژنهای اندروید رو تغیر میدن ولی اپدیتهای دیگه که معمولا برای رفع باگ یا اپدیتهای جزیی هستن با حدود ۷۰ مگ اپدیت میشن و دیگه نیازی نیست که ۸۰۰ یا ۹۰۰ مگ رو دوباره دان کنید .

1malek
28-11-2012, 18:45
سلام
من پنج روزه اس 3 گرفتم ولی چند تا مشکل باهاش دارم ، اول که مصرف باطریش عاصیم کرده ، بعد چرا تو هیچ قسمتی چینش خودکار کلمات نداره و باید به چپ و راست اسکرول بکنم حالا چه تو ایمیل چه تو مرورگر اینترنت بجز اپرا ، البته اس 2 هم که به ورژن چهار آپدیت کردم همین مشکل بود که برگشتم به 2.3 ، به نظرتون راهی داره؟ یکی دیگه هم وقتی مسیج برام میاد هیچ صدایی ازش در نمیاد تنظیمات هم چک کردم البته ورژن گوشیم 4.0.4 با بیس باند i9300dxle8 هستش
با تشکر
ارسال شده از gt-i9300 با استفاده از تپاتالک 2

joozef
28-11-2012, 19:03
دوستان من الان حدود 300 تا برنامه نصبيدم وهيچ مشكلي ندارم
اين نرم افزارارو روي رام 4.0.4 و 4.1.1 داشتم و الانم روي 4.1.2 دارم
درسته حجم رام هاي اس3 از اس2 بيشتره اما رم بيشتري ميده اس3.ربطي به حجم رام نداره.شما ببينيد مشكلتون شايد از ي نرم افزار خاص باشه كه نصب ميكنيد و رمتون رو اشغال ميكنه
http://img4up.com/up2/36372391898506829534.png (http://img4up.com/)

دوست عزیز از چه رامی استفاده میکنید شما ؟؟؟

PAEEZAN
28-11-2012, 19:11
درود.

دوستان گوشی من وقتی واسش sms میاد ، هیچ صدایی ازش بلند نمیشه. همه تنظیمات رو هم چک کردم ، فقط صفحه روشن میشه و چراغ اعلان نمایش میده. حتی در status bar هم ایکون پیام نمیاد.

از برنامه go sms pro هم استفاده کردم ، اون هم ایکونش نمیاد و صدا نداره.
از برنامه Handcent هم استفاده کردم ، اما فایده نداشت

در ضمن ، از رام استوک xxlfb اندروید 4.0.4 استفاده می کنم/ نمیخوام گوشی رو فلش و wipe کنم

سلام
من پنج روزه اس 3 گرفتم ولی چند تا مشکل باهاش دارم ، اول که مصرف باطریش عاصیم کرده ، بعد چرا تو هیچ قسمتی چینش خودکار کلمات نداره و باید به چپ و راست اسکرول بکنم حالا چه تو ایمیل چه تو مرورگر اینترنت بجز اپرا ، البته اس 2 هم که به ورژن چهار آپدیت کردم همین مشکل بود که برگشتم به 2.3 ، به نظرتون راهی داره؟ یکی دیگه هم وقتی مسیج برام میاد هیچ صدایی ازش در نمیاد تنظیمات هم چک کردم البته ورژن گوشیم 4.0.4 با بیس باند i9300dxle8 هستش
با تشکر

سلام در مورد sms شما اول go sms و handcent رو پاک کنید چون ممکنه تنظیماتشون با هم تداخل داشته باشه بعد این قسمتها رو چک کنید

از این قسمت messagings --> settings --> notification ببینید تیک notification زده شده باشه
و messagings --> settings --> ringtone رو سایلنت نباشه

و settings --> sound --> default notification رو سایلنت نباشه

krg.0rg
28-11-2012, 19:54
سلام

صفحه گوشی تو زمینه مشکی یه لک تیره داره همه جور تست کردم مشکل پیکسل هم نداره همه سالمه

چند وقت پیش گفته بودین که با تعویض رام درست میشه

ولی من هنوز این کارو نکردم نه روت نه رام . بهتر نیست ببرم واسه گارانتی تا خاطرم جمع شه؟

ممنون

عزیز کلیه گوشی ها اینجوریان. توی تاریکی مطلق با پشت زمینه ی سیاه لکه هایی دیده میشه که سیاه ترند. مشکلی نیس

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ariajoker
28-11-2012, 19:55
دوستان برای اینکه اپدیت های رام رو اتوماتیک دریافت کنه کشور رو ایران بذارم یا نه ؟
و از google play استفاده میکردم مشکلی نداشت اما ظاهرا فهمیده از ایرانم راهی نداره دوباره دورش بزنم ؟

و اینکه این گوشی مثل ios تسک منیجر نداره ؟ از کجا برنامه هایی که توی بک گراند بازنو ببینیم ؟

mehdimdi
28-11-2012, 20:36
سلام
با تشکر

این گوشی مصرف باطری نسبتا خوبی داره و از بیشتر گوشیهای اندرویدی بجز ریزر مکس و نوت ۲بهتره . اگه مصرف باطری شما خیلی بالاست احتمالا رامتون مشکل داره ، بنظر من اول یه ریست فکتوری بکنید اگه درست نشد حتما رام دیگه ای بریزید . البته بعضی از برنامه ها مصرف باطری رو بالا میبرن .

1malek
28-11-2012, 23:52
این گوشی مصرف باطری نسبتا خوبی داره و از بیشتر گوشیهای اندرویدی بجز ریزر مکس و نوت ۲بهتره . اگه مصرف باطری شما خیلی بالاست احتمالا رامتون مشکل داره ، بنظر من اول یه ریست فکتوری بکنید اگه درست نشد حتما رام دیگه ای بریزید . البته بعضی از برنامه ها مصرف باطری رو بالا میبرن .

هنوز خیلی برنامه روش نصب نکردم حالا به نظرتون چه رامی بریزم البته رسمی ؟ در ضمن این چینش خودکار کلمات راهی نداره ؟ حتی با ترم افزار مایل دروید و باهو میل هم امتحان کردم بازم اینطوریه!!!

pedramsanan
29-11-2012, 00:36
دوست عزیز از چه رامی استفاده میکنید شما ؟؟؟

من از همين رام 4.1.2 كه تو اين تاپيكه استفاده ميكنم.بارها گفتم و بازم ميگم 4.1.2 با وجوديكه هنوز بصورت رسمي عرضه نشده و ليك شدست بهترين و پايدارترين و روون ترين و من مصرف ترين راميه ك تابحال براي اس3 عرضه شده.چه اين نسخه باشه چه نسخه هاي ليك شدش

maryam_k11
29-11-2012, 09:03
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنیدچجوری میتونم برنامه هاراروی مموری خارجی نصب کنم..
باتشکرازلطفتون

behrad wave
29-11-2012, 09:35
سلام...وقتی یه مود یا چیزی رو از ریکاوری نصب میکنیم..چه جوری میشه پاکش کرد؟

humanaga
29-11-2012, 09:42
سلام دوستان
من می خواستم رام گوشی رو ارتقاء بدم که odin هنگ کرد و دیگه گوشی روشن نمیشه و این پیام روش می آد

اینم اسم رامیه که می خواستم نصب کنم
I9300ZNDLK2_I9300ZNDLK1_I9300CHUDLK2_HOME.tar

mehrdad2200
29-11-2012, 10:16
از چه روشی نصب کردین؟

دوست عزیز ببین رامتون درست اکسترکت شده یا نه شایدم فایلتون آسیب دیده ؟

الان برای من این فایل

I9300XXBLFB_I9300OJVBLF3_I9300XXLFB_HOME.tar.md5

md5 رام هم 1DCC235DE5193BE1BE08E25C9FA939F6 هست

چک کن ببینmd5 درست هست اگه نبود یه بار دیگه دانلود کن

mehrdad2200
29-11-2012, 10:20
سلام به همه دوستان

خوب دوستم اس2 داره با رام و کرنل اورجینال و اندروید 4 که گوشی اونم فلش با فورمت ntfs رو نمیخونه اما اون با برنامه astro به صورت کامل به فلش ntfs دسترسی داره که اس3 دسترسی نداره

چه کنیم دوستان ؟

سه بار پرسیدم کسی جواب نداد

sinaBN
29-11-2012, 11:40
دوستان آخرش کسی تونست این مشکل out of space حل کنه؟کلی از رمم خالیه اما وقتی میخوام چیزی نصب کنم میزنه حافظت پره!!!

لخقی
29-11-2012, 12:52
سلام امیر حسین عزیز
من قبلا با یو اس پی راحت به سامسونگ کیس وصل میشدم ولی حالا نمی دونم چرا درایو رو نمی شناسه دلیل چیه دوستم؟
البته بدون سامسونگ کیس با یو اس پی راحت به کامپیوتر وصل میشه

ariajoker
29-11-2012, 12:58
دوستان برای اینکه اپدیت های رام رو اتوماتیک دریافت کنه کشور رو ایران بذارم یا نه ؟
و از google play استفاده میکردم مشکلی نداشت اما ظاهرا فهمیده از ایرانم راهی نداره دوباره دورش بزنم ؟

و اینکه این گوشی مثل ios تسک منیجر نداره ؟ از کجا برنامه هایی که توی بک گراند بازنو ببینیم ؟

از دوستان کسی اطلاعی نداره ؟

joozef
29-11-2012, 13:03
سلام امیر حسین عزیز
من قبلا با یو اس پی راحت به سامسونگ کیس وصل میشدم ولی حالا نمی دونم چرا درایو رو نمی شناسه دلیل چیه دوستم؟
البته بدون سامسونگ کیس با یو اس پی راحت به کامپیوتر وصل میشه

دوست عزیز یعنی شما گوشی رو تو حالت sync میزارین و با کابل usb به سیستم نصب میکنی و سیستم هم گوشی رو میخونه و درایوش میاد توی مای کامپیوتر ؟؟؟ ( گفتین توی سیستم کایز نصب نیست . بدون کایز منطورم هست )

و اینکه شما مموری کارت توی گوشیتون هست ؟؟؟

لخقی
29-11-2012, 13:11
دوست عزیز یعنی شما گوشی رو تو حالت sync میزارین و با کابل usb به سیستم نصب میکنی و سیستم هم گوشی رو میخونه و درایوش میاد توی مای کامپیوتر ؟؟؟ ( گفتین توی سیستم کایز نصب نیست . بدون کایز منطورم هست )

و اینکه شما مموری کارت توی گوشیتون هست ؟؟؟

مموری کارت ندارم لبتابم با یو اس پی گوشی رو میشناسه و یه درایو به شکل موبایل اضافه میشه ولی با سامسونگ کیس درایو mtp رو نمی شناسه در صورتی که تا یکی دو روز قبل به راحتی می شناخت

joozef
29-11-2012, 13:21
مموری کارت ندارم لبتابم با یو اس پی گوشی رو میشناسه و یه درایو به شکل موبایل اضافه میشه ولی با سامسونگ کیس درایو mtp رو نمی شناسه در صورتی که تا یکی دو روز قبل به راحتی می شناخت

ممنون دوست عزیز...

ولی من یه مشکلی دارم !!!

من تیک usb debuging رو میزنم. از اسکرول بالا گزینه sync رو هم میزنم. بعد گوشی رو با کابل به لپ تاپ وصل میکنم. ولی لپ تاپ گوشی رو نمیخونه !!!! تو لپ تاپ هم کایز نصب نیست ... مموزی کارت هم ندارم ... نمیدونی مشکل من چیه ؟؟؟

شما از برنامه جانبی تو گوشی یا لپ تاپ استفتده نمیکنید ؟؟؟ جز کایز

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

لخقی
29-11-2012, 13:30
ممنون دوست عزیز...

ولی من یه مشکلی دارم !!!

من تیک usb debuging رو میزنم. از اسکرول بالا گزینه sync رو هم میزنم. بعد گوشی رو با کابل به لپ تاپ وصل میکنم. ولی لپ تاپ گوشی رو نمیخونه !!!! تو لپ تاپ هم کایز نصب نیست ... مموزی کارت هم ندارم ... نمیدونی مشکل من چیه ؟؟؟

شما از برنامه جانبی تو گوشی یا لپ تاپ استفتده نمیکنید ؟؟؟ جز کایز

ممنون میشم راهنمایی کنید ...
نه دوست عزیز برنامه جانبی ندارم و هیچ گزینه ای رو تیک دار نمی کنم همین طوری خودش وصل میشه

alireamm
29-11-2012, 13:58
سلام.دوستان من میخوام برنامه های گالکسی اس2رو نصب کنم مثلا برنامه ویجت اخبارش ap ولی نمیشه.باروت اکسپلور میرم و برنامه رو میرزم توی سیستم-آپ؛ اما بازم نصب نمیشه.شده برام حالت کل و رو کم کنی! از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؛ ممنون

jefri65
29-11-2012, 14:21
با تشکر روش روت شدشو میدونم که چیکار کنم متاسفانه این گوشی گارانتی داره و روت نیست
راه دیگه ای داره؟
یه سوال دیگه گوشی ما الان مشخصاتش اینه :
Android version : 4.0.4
baseband : Xxlh1
که احتمالا رمش مال خاورمیانه است.
چه رمی از ورژم 4.1.1 شما پیشنهاد میدین ؟اگه مثلا رم uk نصب کنم گارانتیش میپره؟
کلا نصب رم تو گوشی های سامسونگ خیلی ربطی به baseband نداره و رم هر منطقه ای رو میشه نصب کرد هان؟منظورم رم اصلیه؟یعنی مثل اچ تی سی نیست که بخوای s-off کنی و خیلی کارای دیگه
درست میگم؟
اگه رم همون uk رو نصب کنم آپدیت های بعدی میاد براش؟
شرمنده اینقد سوال کردم
با تشکر
دوستان لطف میکنید سوالات منم جواب بدین

humanaga
29-11-2012, 15:22
سلام دوستان
من می خواستم رام گوشی رو ارتقاء بدم که odin هنگ کرد و دیگه گوشی روشن نمیشه و این پیام روش می آد

I9300ZNDLK2_I9300ZNDLK1_I9300CHUDLK2_HOME.tar
plz........

mehdimdi
29-11-2012, 15:33
سلام دوستان

i9300zndlk2_i9300zndlk1_i9300chudlk2_home.tar
جهت اطلاع بعضی از دوستان که اپدیت با اودین رو کاملا بیخطرتر از وای فای میدونستن

humanaga
29-11-2012, 15:49
کلا دو درصد رفت بعد قرمز نوشت fail
الا گوشی رو که باز می کنم یه عکسه که نوشته ارتباط بین گوشی و کامپیوتر قطع و با کیس.....
گوشی هم به دانلودینگ میره الا من باید یه رام دیگه دانلود کنم یا ..... بردم به یکی نشون دادم گفت باید سه فایله پیدا کنی

porygalaxys
29-11-2012, 18:25
دوستان لطف میکنید سوالات منم جواب بدین

سلام
هر رامى رو كه دوست دارين با خيال راحت نصب كنين . s-off و اين مسخره بازى هارو هم كه ماله اچ تى سيه نداره :-)
هر رامى نصب كنين مى تونين با خود گوشى آپديت هاى اون منطقه رو نصب كنين . با نصب رام هاى ديگه هم گارانتى باطل نمى شه . فقط رام هاى ليك گارانتى رو باطل مى كنه .
راه ديگه اى هم براى روتش فكر نكنم باشه
رام هاى جديدى اومدن . من پيشنهاد مى كنم zndlk4 رو نصب كنين . اگه اشتباه نكنم اين جديد ترين آپديته . البته ماله چينه . ولى به احتمال ٩٩ درصد cesاى كه توى سايت خودمون براى فارسى كردن گوشى گذاشتن ، روى اين هم كار مى ده
موفق باشين

لخقی
29-11-2012, 18:32
لبتابم با یو اس پی گوشی رو میشناسه و یه درایو به شکل موبایل اضافه میشه ولی با سامسونگ کیس درایو mtp رو نمی شناسه در صورتی که تا یکی دو روز قبل به راحتی می شناخت چرا؟

porygalaxys
29-11-2012, 18:33
الا گوشی رو که باز می کنم یه عکسه که نوشته ارتباط بین گوشی و کامپیوتر قطع و با کیس.....
گوشی هم به دانلودینگ میره الا من باید یه رام دیگه دانلود کنم یا ..... بردم به یکی نشون دادم گفت باید سه فایله پیدا کنی

فكر نمى كنم نيازى به رام سه فايل باشه . حجمه اون رامى كه دانلود كردين ، بعد از اكستركت چه قدر شد ؟ يه بار ديگه امتحان كنيد . اگه نشد يه رام ديگه دانلود كنيد . شايد رام ناقص دانلود شده باشه .
البته به هيچ وجه هول نكنيد :-) و خونسردى تون رو حفظ كنيد ؛-)
موفق باشين

joozef
29-11-2012, 18:57
دوستان توی اس2 یه ویجت نوت هستش به صورت پیشفرض. همونو میخواستم بدونم برا اس3 نیست ؟؟؟ خیلی قشنگه نسبت به برنامه های دیگه ...

*r.E.Z.a*
29-11-2012, 19:02

سلام
احتمالا بریک شده اما بعید میدونم رام 3 فایلی برا s3 باشه شما با یه رام 4.0.4 دوباره فلش بزن البته باطری گوشی دربیار بعد از 20 دقیقه دیگه جا بزن بعد با اودین فلش بزن امیدورام کارت به جی تگ نکشه

alireamm
29-11-2012, 19:39
سلام.دوستان لطفا جواب سوال منم بدین.ممنون میشم

ariajoker
29-11-2012, 19:58

دوستان ممنون میشم به این پست هم نگاهی بندازین .

amirhosein p
29-11-2012, 20:52

بهترین راه استفاده از مارکت = روت کردن بعد استفاده ازبرنامه market enabler + قند شکن

amirhosein p
29-11-2012, 21:26

نگه داشتن دکمه هوم = تسک منیجر
بهترین راه استفاده از مارکت = روت کردن بعد استفاده ازبرنامه market enabler + قند شکن

amirhosein p
29-11-2012, 23:46
سلام به همگی من از رام خودم بنچمارک گرفتم خواستم به دوستان نشون بدم..
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/VqHLQmJrK6/screenshot-2012-11-30-00-27-41.png

سلام دوست عزیییز.ممنون. با این اوصاف فکر کنم شمام از darky rom استفاده میکنین آره؟ من که 2 3 روزه نصبش کردم. هییچ ایرادی نداره. سالم و سرحال.

MFORSPEED
29-11-2012, 23:48
نه از فاکس هاند ورژن 1.5 استفاده میکنم....
4.1.2
خیلی سریع و پایدار..
فک کنم بیشتر هم بگیره چون اون بالا برنامه در حال اجرا داشتم.
اصلا رم رو هم کلیر نزده بودم.

nana1
30-11-2012, 09:55
سلام دوستان من رام xxelk رو تقریبا به 2هفته ای هست نصب کرد از 2 3 روز پیش باطری خیلی زود تموم میشه جالب تر از اون موقع شارژ 30 دقیقه ای 100 شارژ میشه.حالا میخوام بدونم مشکل از مدتر شارژ یا باطریه یا از این رام

ariajoker
30-11-2012, 10:22
دوستان برای اینکه اپدیت های رام رو دریافت کنه کشور رو ایران بذارم یا نه ؟ یا اصلا تفاوتی نمیکنه ؟

joozef
30-11-2012, 10:25
دوستان توی اس2 ویجت نوت برداری داشت مثل دفترچه یادداشت بود ... این ویجت یا مشابهش برا اس3 نیست ؟؟؟

amirhosein p
30-11-2012, 11:19
سلام دوستان من رام xxelk رو تقریبا به 2هفته ای هست نصب کرد از 2 3 روز پیش باطری خیلی زود تموم میشه جالب تر از اون موقع شارژ 30 دقیقه ای 100 شارژ میشه.حالا میخوام بدونم مشکل از مدتر شارژ یا باطریه یا از این رام

مشکل میتونه از همه اون مواردی که گفتین باشه. از چه کرنلی استفاده میکنین؟

دوستان برای اینکه اپدیت های رام رو دریافت کنه کشور رو ایران بذارم یا نه ؟ یا اصلا تفاوتی نمیکنه ؟

روی هر کشوری قرار بدین آپدیت های اون کشورو دریافت میکنین.

دوستان توی اس2 ویجت نوت برداری داشت مثل دفترچه یادداشت بود ... این ویجت یا مشابهش برا اس3 نیست ؟؟؟

سلام عزیز. من نگاه کردم یه ویجت s memo هست رو همین گوشی. ولی همونجا نمیشه نوشت. باید بزنی روش تا برنامه رو باز کنه.

babak334
30-11-2012, 11:53
سلام دوستان
من زیاد حرفه ای نیستم و یه سوالاتی داشتم لطفا راهنمایی کنید
1-من گوشیمو cf root روت کرده بودم یه دو ماهی استفاده میکنم اول تو آدرس root/data فایلهای اپلیکیشنها دیده میشد ولی بعد از اینکه گوشی خودشو از طریق اینترنت آپدیت کرد دیگه فایلهای اپلیکیشنها تو فولدر دیتا نیست یا نمایش نمیده.چطور میتونم به اپلیکیشنهای نصب شده دسترسی پیدا کنم.
2-من اگه بخوام گوشیمو که در حال حاضر روت شده است رو به جیلی بین آپدیت کنم ، باید اول unroot کنم بعد آپگرید کنم یا همینطور در حالت روت میتونم.

خواهشا راهنمایی کنید ممنون

ariajoker
30-11-2012, 11:53
روی هر کشوری قرار بدین آپدیت های اون کشورو دریافت میکنین.

خوب برای ما که اینجاییم بهتره اپدیت کدوم کشور رو دریافت کنیم ؟

amirhosein p
30-11-2012, 12:04
سلام دوستان
1-من گوشیمو cf root روت کرده بودم یه دو ماهی استفاده میکنم اول تو آدرس root/data فایلهای اپلیکیشنها دیده میشد ولی بعد از اینکه گوشی خودشو از طریق اینترنت آپدیت کرد دیگه فایلهای اپلیکیشنها تو فولدر دیتا نیست یا نمایش نمیده.چطور میتونم به اپلیکیشنهای نصب شده دسترسی پیدا کنم.
2-من اگه بخوام گوشیمو که در حال حاضر روت شده است رو به جیلی بین آپدیت کنم ، باید اول unroot کنم بعد آپگرید کنم یا همینطور در حالت روت میتونم.

سلام دوست عزیز. چندین بار دوستان و اساتید محترم گفتن که به هیچ عنوان با خود گوشی آپدیت انجام ندین چون مشکلاتی ممکنه ایجاد کنه. مخصوصا اینکه شما میخواین آنروت کنین دوباره آپدیت بگیرین کلا اشتباهه.
Sent from my gt-i9300 using tapatalk 2

خوب برای ما که اینجاییم بهتره اپدیت کدوم کشور رو دریافت کنیم ؟
برای ایران که هیچ آپدیتی نیومده. توصیه منم اینه که با خود گوشی آپدیت نکنید. هر رام با هر ورژنی که میخواین دانلود کنید و با ادین نصب کنید.

alireamm
30-11-2012, 12:15
سلام.دوستان من میخوام برنامه های گالکسی اس2رو نصب کنم مثلا برنامه ویجت اخبارش ap ولی نمیشه.باروت اکسپلور میرم و برنامه رو میرزم توی سیستم-آپ؛ اما بازم نصب نمیشه.شده برام حالت کل و رو کم کنی! از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه؛ ممنون

mehrdad2200
30-11-2012, 12:44
یعنی کسی نیست جواب منو بده ؟

hamedesf
30-11-2012, 12:47
یعنی کسی نیست جواب منو بده ؟

کدوم سوالت داداش؟ اول مطرح کن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mehrdad2200
30-11-2012, 13:05
کدوم سوالت داداش؟ اول مطرح کن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام به همه دوستان

چه کنیم دوستان ؟

چهار بار پرسیدم کسی جواب نداد

gilda1365
30-11-2012, 14:38
سلام
خواهشا کمممممممک
خود به خود کیبردم دیگه کار نمیکنه دکمه هاش رو میزنم ولی چیزی نمینویسه!!!!
گوشی رو روشن خاموش میکنم درست میشه ولی بعد چند دقیقه باز همونه؟!

PAEEZAN
30-11-2012, 14:52
سلام یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اینکه میگن با روت کردن با هر بار خاموش روشن گوشی شماره میندازه تو کجا نشون داده میشه؟ و چطور میشه صفرش کرد. ممنون

krg.0rg
30-11-2012, 14:59
سلام
خواهشا کمممممممک
خود به خود کیبردم دیگه کار نمیکنه دکمه هاش رو میزنم ولی چیزی نمینویسه!!!!
گوشی رو روشن خاموش میکنم درست میشه ولی بعد چند دقیقه باز همونه؟!

چه برنامه ای را اخیرا نصب کردی که با سیستمش تداخل داره حذفش کن .

krg.0rg
30-11-2012, 15:01
سلام یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اینکه میگن با روت کردن با هر بار خاموش روشن گوشی شماره میندازه تو کجا نشون داده میشه؟ و چطور میشه صفرش کرد. ممنون

با روت کردن نه !! با رام کاستوم زدن اون شماره رو میندازه که اونم موقع نصب رام کاستوم اون بالا با قرمز مینویسه تعدادشو !!!

joozef
30-11-2012, 15:17
سلام عزیز. من نگاه کردم یه ویجت s memo هست رو همین گوشی. ولی همونجا نمیشه نوشت. باید بزنی روش تا برنامه رو باز کنه.

اره ولی ویجت s memo ایکنش بزرگه و حداقل یک سوم صفحه رو میگیره ... ولی اون ویجت نوت ک توی اس2 فقط هم در رام 2.3.3 فابریک خودش هست ، کوچیکه و مثلا اندازه ویجت دوربین و ... هستش. برنامه گرافیکی و قشنگی هم هست ... اونو نمیتونید برام پیدا کنید ؟؟؟

ممنون ...

PAEEZAN
30-11-2012, 15:21
با روت کردن نه !! با رام کاستوم زدن اون شماره رو میندازه که اونم موقع نصب رام کاستوم اون بالا با قرمز مینویسه تعدادشو !!!

یعنی تو محیط ریکاوری؟
با روت کردن گارانتی از بین میره. با یه رام رسمی میشه گارانتی رو برگردوند؟

krg.0rg
30-11-2012, 15:28
یعنی تو محیط ریکاوری؟
با روت کردن گارانتی از بین میره. با یه رام رسمی میشه گارانتی رو برگردوند؟

والا نمیخوام اشتباه راهنماییت کنم چون خودمم هنوز نمیدنم با رووت کردن گارانتی از بین میره یا نه!!! کلا همه که میگن از بین میره اما خوب بعدش میشه آنرووتش کرد !! از کجا میفهمن که رووت شده یا نه !!!؟؟؟ تازه اگه به فرض مثال اون عددی که شما میگید هم بیاره ( منظورم تعداد باری است که رووت شده) که مظمنم چنین چیزی وجود نداره ، راحت میشه این اعدادو رسوند به صفر همنطوری که روح الله عزیز آموزش به صفر رساندن تعداد رام کاستوم گذاشته بود. !!

PAEEZAN
30-11-2012, 15:49

والا نمیخوام اشتباه راهنماییت کنم چون خودمم هنوز نمیدنم با رووت کردن گارانتی از بین میره یا نه!!! کلا همه که میگن از بین میره اما خوب بعدش میشه آنرووتش کرد !! از کجا میفهمن که رووت شده یا نه !!!؟؟؟ تازه اگه به فرض مثال اون عددی که شما میگید هم بیاره ( منظورم تعداد باری است که رووت شده) که مظمنم چنین چیزی وجود نداره ، راحت میشه این اعدادو رسوند به صفر همنطوری که روح الله عزیز آموزش به صفر رساندن تعداد رام کاستوم گذاشته بود. !!

ممنونم
منم شنیدم که با آنروت گارانتی برمیگرده.
اگه یه رام رسمی از اودین فلش بزنیم چی؟ اون شماره ها صفر میشه؟

mehrdad2200
30-11-2012, 15:53
دوست عزیز با روت گارانتی میپره و هر بارم کاستوم بزنی یه عدد اضافه میشه شما هم میتونی گوشی رو آنروت کنی هم میتونی اون عدد رو صفر کنی پس در نتیجه میتونی ب..... در گارانتی

nana1
30-11-2012, 16:07
[QUOTE=amirhosein p;3368798]مشکل میتونه از همه اون مواردی که گفتین باشه. از چه کرنلی استفاده میکنین؟

کرنلو عوض نکردم همو کرنل رسمیه.اهان 1بار گوشیمو با شارژر اس ال یکبارم با شارژر لایو ویت واکمن شارژ کردم ولی 5.6 روز بعد گوشیم اینجوری شد دادشمم اس 3 داره اونم از همین 2 شارژر استفاده کرد ولی الان گوشیه اون شارژ تخلیه نمیکنه.ممنوم میشم کمکم کنید:sign_help:

nana1
30-11-2012, 16:15
[QUOTE=amirhosein p;3368798]مشکل میتونه از همه اون مواردی که گفتین باشه. از چه کرنلی استفاده میکنین؟

کرنلو عوض نکردم همو کرنل رسمیه.اهان 1بار گوشیمو با شارژر اس ال یکبارم با شارژر لایو ویت واکمن شارژ کردم ولی 5.6 روز بعد گوشیم اینجوری شد دادشمم اس 3 داره اونم از همین 2 شارژر استفاده کرد ولی الان گوشیه اون شارژ تخلیه نمیکنه.ممنوم میشم کمکم کنید:sign_help:

اهان اینم بگو که شب تا صبح 5 الی 6 درصد کم میکنه ولی موقع استفاده هر 2.3 دقیقه 1در صد کم میکنه

babak334
30-11-2012, 16:58
سلام دوستان
من زیاد حرفه ای نیستم و یه سوالاتی داشتم لط
فا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز. چندین بار دوستان و اساتید محترم گفتن که به هیچ عنوان با خود گوشی آپدیت انجام ندین چون مشکلاتی ممکنه ایجاد کنه. مخصوصا اینکه شما میخواین آنروت کنین دوباره آپدیت بگیرین کلا اشتباهه.

سلام دوست عزیز
حالا باید چکار کرد؟. راه حل چیه؟ اپلیکیشنهای نصب شده رو چطور میشه تو فولدر دیتا دید؟
و اینکه سوال دوم رو هم محبت کنید جواب دهید.
ممنون

babak334
30-11-2012, 17:04
[QUOTE=babak334;3369581]سلام دوستان

[QUOTE/]

سلام
حالا باید چکار کرد؟. راه حل چیه؟ اپلیکیشنهای نصب شده رو چطور میشه تو فولدر دیتا دید؟
ممنون

sharifclass
30-11-2012, 18:31
سلام
من مگاوایپ کردم و رام MS Team رو نصب کردم حالا اسم SDCard وقتی گوشی رو به لپ تاپ وصل میکنم
mnt/mmc/Downloaded data میزنه چطوری به نام قبلی خودش برگردونم؟

JAMin
30-11-2012, 20:30
مشکل من این است که وقتی گوشی رو به شارژ می زنم بیش از چند ثانیه شارژ نمیکنه ولی با کام‍‍‍‍‍‍‍‍‍بیوتر کامل شارژ میشه شارژر رو هم عوض کردم فرقی نکرد لطفا راهنمایی کنید گوشیم galaxy s 3 هستش

amirhosein p
30-11-2012, 21:26
[QUOTE=babak334;3369581]سلام دوستان

[QUOTE/]

سلام
ممنون

سوا اولتون رو نمیدونم. چون با خود گوشی آپدیت کردین اصلا نمیدونم چه تغییری ممکنه کرده باشه.
واسه سوال دومتون هم هر رامی رو میتونین با ادین نصب کنین. به روت بودن یا نبودن گوشی کاری نداره. ولی اگه رام کاستوم میخواین نصب کنین گوشی حتما باید باید روت شده باشه.

لخقی
01-12-2012, 01:16
سلام میشه راهنمایی کنید اپ هایی که با گوشی از سامسونگ اپ دان میشن فایل نصبشون توی کدوم فولدر میره؟قاعدتا باید توی فولدر سامسونگ اپ بره ولی هیچ فایل نصبی اونجا نیست چرا؟
من یه روش دیگه برای داشتن فایل نصب پیدا کرده بودم از طریق یو اس پی به کامپیوتر وصل میشدم و نرم افزار سامسونگ کیس رو باز میکرم و بعد خود کیس درایو گوشیمو میشناخت و اونوقت هر چی دان میکردم از طریق کامپوتر، فایل نصبش رو توی فولدر سامسونگ اپ کیس موبایلم میدیدم و بعد از اونجا نصبش میکردم ولی الان به هیچ عنوان این نرم افزار با گوشیم مچ نمیشه نه با یو اس پی نه با بلوتوس البته با وای فای هنوز تست نکردم

R.O.L.A
01-12-2012, 09:57
سلام میشه راهنمایی کنید اپ هایی که با گوشی از سامسونگ اپ دان میشن فایل نصبشون توی کدوم فولدر میره؟قاعدتا باید توی فولدر سامسونگ اپ بره ولی هیچ فایل نصبی اونجا نیست چرا؟
من یه روش دیگه برای داشتن فایل نصب پیدا کرده بودم از طریق یو اس پی به کامپیوتر وصل میشدم و نرم افزار سامسونگ کیس رو باز میکرم و بعد خود کیس درایو گوشیمو میشناخت و اونوقت هر چی دان میکردم از طریق کامپوتر، فایل نصبش رو توی فولدر سامسونگ اپ کیس موبایلم میدیدم و بعد از اونجا نصبش میکردم ولی الان به هیچ عنوان این نرم افزار با گوشیم مچ نمیشه نه با یو اس پی نه با بلوتوس البته با وای فای هنوز تست نکردم

با ی برنامه بک اپ از اون برنامه ای ک نصب کردید بک اپ بگیرید

nana1
01-12-2012, 12:16
[QUOTE=nana1;3369493][QUOTE=nana1;3369482]

اهان اینم بگو که شب تا صبح 5 الی 6 درصد کم میکنه ولی موقع استفاده هر 2.3 دقیقه 1در صد کم میکنه[/QUOTEکممممممممممممممک

alireamm
01-12-2012, 12:16
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟

ariajoker
01-12-2012, 13:00
دوستان نمیشه صدای notification با صدای زنگ مسیج ها یکی نباشه . من هرکاری میکنم برای هر دو مورد یک زنگ نواخته میشه .

mas-atila
01-12-2012, 16:26
با سلام من هم به جمع شما پیوستم امروز سفیدشو گرفتم 1570 ایشال.. پشیمون نشم

R.O.L.A
01-12-2012, 17:04
[QUOTE=nana1;3369493][QUOTE=nana1;3369482]

اهان اینم بگو که شب تا صبح 5 الی 6 درصد کم میکنه ولی موقع استفاده هر 2.3 دقیقه 1در صد کم میکنه[/QUOTEکممممممممممممممک

دوست عزیز مشکل یا از رامتون هست یا کرنل.

کسی جواب سوال منو نمیدونه؟
سوالتونو ندیدم متاسفانه

دوستان نمیشه صدای notification با صدای زنگ مسیج ها یکی نباشه . من هرکاری میکنم برای هر دو مورد یک زنگ نواخته میشه .

منظورتونو نفهمیدم .
اگه واسه جیمیلو میگید ک تو تظیمات میتونید تغییر بدید

با سلام من هم به جمع شما پیوستم امروز سفیدشو گرفتم 1570 ایشال.. پشیمون نشم

سلام.مبارک باشه.برا چی پشیمون؟
خیلیم عالی هست این گوشی

mahdi23
01-12-2012, 17:33
سلام من یک مشکل دارم از گوشی من صدا نمیره من گوشیم رو به وسیله CF-Root 6.4 روت کردم اگه بفرستم گارانتی قبول میکنه یا باید انروت کنم لطفا طریقه انروت کردن روبه من بگین تا گوشیم از گارانتی خارج نشه ممنونم فوری راهنمائی کنید

R.O.L.A
01-12-2012, 17:35
سلام من یک مشکل دارم از گوشی من صدا نمیره من گوشیم رو به وسیله cf-root 6.4 روت کردم اگه بفرستم گارانتی قبول میکنه یا باید انروت کنم لطفا طریقه انروت کردن روبه من بگین تا گوشیم از گارانتی خارج نشه ممنونم فوری راهنمائی کنید

برای انروت کردن ی رام رسمی از ادین فلش بزنید

mahdi23
01-12-2012, 18:35
برای انروت کردن ی رام رسمی از ادین فلش بزنید

من یخورده مبتدیتم میشهیخورده بیشتر توضیح بدید اگه میشه لینکشم برام بزارید

krg.0rg
01-12-2012, 18:40
من یخورده مبتدیتم میشهیخورده بیشتر توضیح بدید اگه میشه لینکشم برام بزارید

یه رام راسمی از خود این سایت دانلود کن بعدش با آدین نصب کن . به این سادگی !!!!!!!!!!!! اینم لینک آموزشی :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=239035

mehdal
01-12-2012, 18:42
سلام به همه دوستان . من چند روز پیش گوشیم رو روت کردم .سه تا آیکون به منو اضافه شده بود .ولی حالا که نگاه میکنم فقط آیکون cwm هستش و اون دوتای دیگه نیستن و حالا دیگه نمیتونم آنروتش کنم. اگه کسی علتشو میدونه لطفا منو راهنمایی کنه.

ariajoker
01-12-2012, 19:39
منظورتونو نفهمیدم .
اگه واسه جیمیلو میگید ک تو تظیمات میتونید تغییر بدید

مثلا وقتی اس ام اس میاد صدای زنگی میاد وقتی من اس ام اس میفرستم هم صدای زنگ دلیوریش با زنگ اس ام اسم یکیه نمیخام این دو زنگ یجور باشن راهی نداره ؟

R.O.L.A
01-12-2012, 20:56
مثلا وقتی اس ام اس میاد صدای زنگی میاد وقتی من اس ام اس میفرستم هم صدای زنگ دلیوریش با زنگ اس ام اسم یکیه نمیخام این دو زنگ یجور باشن راهی نداره ؟

sent from my gt-i9300 using tapatalk 2

باید از گو اس ام اس استفاده کنید تا این قابلیتو داشته باشید

davood4547
01-12-2012, 22:26
سلام
ببخشید میشه لطفا در مورد افکت crt off کمی توضیح دهید که چی هست ؟
ممنون

amirbab
01-12-2012, 22:31
سلام به دوستان
گوشیمو به ۴.۱.۱ لهستان آپدیت کردم که کیفیت دوربینش افتضاح شده ولی وقتی رام۴.۰.۴ رسمی ایران روش نصب کردم بازم کیفیت دوربینش درست نشد حتی رام رسمی ۴.۱.۱ افغانستان رو هم روش نصب کردم بازم درست نشد لطفا اگه دوستان میتونن کمکم کنند. به تشکر.

pedramsanan
01-12-2012, 22:53
سلام به دوستان
گوشیمو به ۴.۱.۱ لهستان آپدیت کردم که کیفیت دوربینش افتضاح شده ولی وقتی رام۴.۰.۴ رسمی ایران روش نصب کردم بازم کیفیت دوربینش درست نشد حتی رام رسمی ۴.۱.۱ افغانستان رو هم روش نصب کردم بازم درست نشد لطفا اگه دوستان میتونن کمکم کنند. به تشکر.

شما رام 4.1.2 رو هم ي امتحاني بكن.تو اين رام رابط كاربري دوربين تغيير كرده.شايد كيفيت دوربينم درست شد واست
http://hotfile.com/dl/179580145/2c2e17e/I9300XXELK4_I9300OJKELK5_ILO.zip.html

joozef
01-12-2012, 22:54
سلام به دوستان

دوست عزیز رام های کاستوم معمولا کیفیت دوربین و ... بیشتری دارن. توی کاستوم هم رام امگا و اندروید رولیشن از همه بهترن. اینا رو نصب کن باید نتیجه بگیری ... نتیجه رو هم همینجا بگو ...

alireamm
01-12-2012, 23:57
سلام.دوستان من میخوام برنامه های گالکسی اس2رو نصب کنم مثلا برنامه ویجت اخبارش ap ولی نمیشه.باروت اکسپلور میرم و برنامه رو میرزم توی سیستم-اپ؛ اما بازم نصب نمیشه.شده برام حالت کل و رو کم کنی! از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.خواهشا جواب بدین اینبار!

amelie
02-12-2012, 06:29
سلام دوستان
من میخوام اس 3 بخرم رفتم بگیرم سازنده هاش متفاوتن
made in Vietnam///Made In China///Made By Samsung
کدوم رو باید بخرم؟؟؟

MFORSPEED
02-12-2012, 08:18
سلام دوستان
من میخوام اس 3 بخرم رفتم بگیرم سازنده هاش متفاوتن
made in Vietnam///Made In China///Made By Samsung
کدوم رو باید بخرم؟؟؟

هیچ فرقی با هم ندارن ولی به نظر من..
1.made in Vietnam
2.Made By Samsung
3.Made In China

GOOGLE-NEXUS
02-12-2012, 08:43
سلام به همه
چند وقتیه که انتن دهی گوشیم خیلی ضعیف شده
و از اول اینطور نبود
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟
رامم: omega v32 با کرنل استوک
ممنون میشم راهنمایی کنید

MFORSPEED
02-12-2012, 08:47
سلام به همه
چند وقتیه که انتن دهی گوشیم خیلی ضعیف شده
و از اول اینطور نبود
به نظرتون مشکل چی میتونه باشه؟
رامم: omega v32 با کرنل استوک
ممنون میشم راهنمایی کنید

منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم...
اصلا قبلا اینطور نبود...به احتمال زیاد میتونه مشکل از مخابرات باشه.
البته رام هم بی تاثیر نیست...
ببینم میتونم درستش کنم اگه درست شد خبرت میدم..:ac:

humanaga
02-12-2012, 09:12
سلام
یه مشکلی دارم دیروز با نصب یه رام به این اسم I9300XXDLH8_I9300OXADLH8_I9300XXLH8_BTU.zip حل شد البته قبل از اون یه رام چین می خواستم نصب کنم که دو درصد رفت بعد fail داد و..... دیروز وقتی بعداز. زدن رام خواستم گوشی رو روشن کنم به جای لوگوی سامسونگ یه لوگوی چینی اومد. چندتا برنامه چینی!فکر کردم رام من چینیه اما دیدم اینی که نصب کردم انگلیس حالا باید چیکار کنم یه را جدید دانلود کنم یا.....

pedramsanan
02-12-2012, 10:14
در مورد دوستاني كه مشكل آنتن دهي دارن ببينيد گوشي هاي ديگم همين جورين.اگه اين جوري نبودناحتمالا مشكل از مودم هست و ميتونيد با تعويض مودم از طريق ادين مشكلتونو حل كنيد
در مورد دوستي كه رام چين ريختن اول و حالا با نصب رام انگليس زبون همون چيني مونده.اين بخاطر اينه كه وقتي رام چين رو ريختيد گوشي با زبون چيني مچ ميشه و وقتي ي رام ديگه ميريزيد زبون بيسيك چينيه كه تو همون مرحله اول بعد نصب رام كه گوشي بالا مياد ميتونيد زبان رو تغيير بديد

MFORSPEED
02-12-2012, 10:30
مودم DLIB رو فلش زدم خیلی خیلی بهتر شد...
فک کنم مشکل حل شد...:dq:

infernal_a
02-12-2012, 10:50
سلام.
من برنامه خوب ZD box روو گوشیم نصبه . ولی اوون قسمتی که میگه Apps To SD رو که میزنم میگه برنامه هایی رو که میخوای به SD انتقال بدی انتخاب کن و بعد دکمه Move Batch رو باید بزنم که قطعا باید انتقال بده ......ولی بجای انتقال برنامه اوونایی رو که اتخاب کردم رو یه صفحه باز میکنه و Detail Information میده و دکمهای Uninstall و Force Stop داره که وقتی Force Stop رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته و هیچ فایلی هم به SD کارت انتقال پیدا نمیکنه ....
از اساتید میخوام راهنمایی کنن .... ممنون .

R.O.L.A
02-12-2012, 10:53
سلام.
من برنامه خوب zd box روو گوشیم نصبه . ولی اوون قسمتی که میگه apps to sd رو که میزنم میگه برنامه هایی رو که میخوای به sd انتقال بدی انتخاب کن و بعد دکمه move batch رو باید بزنم که قطعا باید انتقال بده ......ولی بجای انتقال برنامه اوونایی رو که اتخاب کردم رو یه صفحه باز میکنه و detail information میده و دکمهای uninstall و force stop داره که وقتی force stop رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته و هیچ فایلی هم به sd کارت انتقال پیدا نمیکنه ....

اس 3 همچین قابلیت رو نداره ک فایلارو ب مموری خارجی انتقال بدبد

PAEEZAN
02-12-2012, 10:55
سلام.
من برنامه خوب ZD box روو گوشیم نصبه . ولی اوون قسمتی که میگه Apps To SD رو که میزنم میگه برنامه هایی رو که میخوای به SD انتقال بدی انتخاب کن و بعد دکمه Move Batch رو باید بزنم که قطعا باید انتقال بده ......ولی بجای انتقال برنامه اوونایی رو که اتخاب کردم رو یه صفحه باز میکنه و Detail Information میده و دکمهای Uninstall و Force Stop داره که وقتی Force Stop رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته و هیچ فایلی هم به SD کارت انتقال پیدا نمیکنه ....

سلام دوست عزیز S3 قابلیت App To SD رو نداره و نمیتونی برنامه ها رو به مموری خارجی انتقال بدی

infernal_a
02-12-2012, 11:40
سلام دوست عزیز S3 قابلیت App To SD رو نداره و نمیتونی برنامه ها رو به مموری خارجی انتقال بدی

ممنون دوستای عزیز ....
این که خیلی ضعفه بزرگیه برای این گوشی .... مثل همین که با USB به PC وصل نمیشه ...
پس چجوری میتونم به SD انتقال بدم یا وقتی که برنامه رو نصب کنم چجوری آرس بدم که روو SD نصب کنه ؟
یا اینکه اصلا روو SD نمیره ؟؟؟!!!
آخرین ورژن Keis هم دانلود کردم ولی روو سیستمم نصب نمیشه چرا ؟
ممنون

superb boy
02-12-2012, 11:57
ممنون دوستای عزیز ....
این که خیلی ضعفه بزرگیه برای این گوشی .... مثل همین که با USB به PC وصل نمیشه ...
پس چجوری میتونم به SD انتقال بدم یا وقتی که برنامه رو نصب کنم چجوری آرس بدم که روو SD نصب کنه ؟
یا اینکه اصلا روو SD نمیره ؟؟؟!!!
آخرین ورژن Keis هم دانلود کردم ولی روو سیستمم نصب نمیشه چرا ؟
ممنون

البته نمیشه گفت ضعفه چون شما بجای مثلا دو گیگ حافظه داخلی مورد استفاده برای نصب نرم افزار،الان بیش از 11 گیگ فضا در اختیار دارین برای نصب نرم افزار و عملا احتیاجی به انتقال به اس دی ندارین،
اگه هم حافظه داخلیتون به دلیل دیتای بازیها پر شده باید دیتاها رو به اس دی انتقال بدین با روشهای خاصی که آموزش درقسمت بازیها هست
اما نداشتن mass storage مشکل کوچکی نیست که البته میتونین از قسمت ارتقا دهنده ها نرم افزار فعال کردن sd card ش رو نصب کنین،اما حافظه ی داخلی پشتیبانی نمیشه

MFORSPEED
02-12-2012, 11:59
سلام به همگی من الان گوشی رو به سیستم وصل کردم شناسایی کردش ولی رو گوشی میگه باید kies رو نصب کنی..
قبلا وصل میکردم همچین پیغامی نداشت ....ویندوز سون دارم.
وقتی وارد گوشی میشم محتویات داخل ANDROID....DATA رو نشون نمیده..
کسی نمیدونه مشکل از کجاس.

humanaga
02-12-2012, 14:06
در مورد دوستاني كه مشكل آنتن دهي دارن ببينيد گوشي هاي ديگم همين جورين.اگه اين جوري نبودناحتمالا مشكل از مودم هست و ميتونيد با تعويض مودم از طريق ادين مشكلتونو حل كنيد
در مورد دوستي كه رام چين ريختن اول و حالا با نصب رام انگليس زبون همون چيني مونده.اين بخاطر اينه كه وقتي رام چين رو ريختيد گوشي با زبون چيني مچ ميشه و وقتي ي رام ديگه ميريزيد زبون بيسيك چينيه كه تو همون مرحله اول بعد نصب رام كه گوشي بالا مياد ميتونيد زبان رو تغيير بديد

حالا چطوری می تونم گوشی رو از حالت چینی به انگلیسی تغیر بدم راحت میشه زبان گوشی رو انگلیس کرد اما وقتی گرشی میاد بالا به جای ارم سامسونگ یه china unicum میاد با صدای یه مرد چینی و چندتا برنامه چینی داره که اعصاب خوردکنه

humanaga
02-12-2012, 14:11
ویه چیزی فضای کل رم من الا با رام 4.1.1 778 مگابایت هستش اما می گفتن حدود 830 افزایش پیدا میکنه!که مال من نکرده

POWER
02-12-2012, 17:20
ویه چیزی فضای کل رم من الا با رام 4.1.1 778 مگابایت هستش اما می گفتن حدود 830 افزایش پیدا میکنه!که مال من نکرده

سلام..مال من که با خود گوشی آپدیت کردم به 4.1.1 رمش شده 833 مگ قبلا 799 بود...

superb boy
02-12-2012, 17:41
سلام به همگی من الان گوشی رو به سیستم وصل کردم شناسایی کردش ولی رو گوشی میگه باید kies رو نصب کنی..
قبلا وصل میکردم همچین پیغامی نداشت ....ویندوز سون دارم.
وقتی وارد گوشی میشم محتویات داخل ANDROID....DATA رو نشون نمیده..
کسی نمیدونه مشکل از کجاس.

از من هم دقیقا همین مشکل رو داره
kies air هم نصب کردم رو گوشی و sumsung kies پی سی هم به آخرین ورژن آپدیت کردم و همینطور تمام درایورها رو
kies گوشی رو میشناسه اما رو conecting میمونه و پوشه data هم که دوستمون توضیح دادن
من که هرکاریش کردم مشکل حل نشد
عکس اروری که رو گوشی میاد هم ضمیمه میکنم

mehdal
02-12-2012, 18:27
سلام به همه دوستان . من چند روز پیش گوشیم رو روت کردم .سه تا آیکون به منو اضافه شده بود .ولی حالا که نگاه میکنم فقط آیکون cwm هستش و اون دوتای دیگه نیستن و حالا دیگه نمیتونم آنروتش کنم. اگه کسی علتشو میدونه لطفا منو راهنمایی کنه.

از اساتید محترم خواهش میکنم تو مورد فوق منو راهنمایی کنن.

humanaga
02-12-2012, 18:34
سلام..مال من که با خود گوشی آپدیت کردم به 4.1.1 رمش شده 833 مگ قبلا 799 بود...

مال من الا 778 مگ که نمی دونم چیکار کنم هم رام انگلیس بشه هم فضاای رم 833 مگ

*r.E.Z.a*
02-12-2012, 19:17
مال من الا 778 مگ که نمی دونم چیکار کنم هم رام انگلیس بشه هم فضاای رم 833 مگ

سلام
اپدیت به رام های 4.1.1 یا 4.1.2
:mobilestan:

MFORSPEED
02-12-2012, 19:20
از من هم دقیقا همین مشکل رو داره
kies air هم نصب کردم رو گوشی و sumsung kies پی سی هم به آخرین ورژن آپدیت کردم و همینطور تمام درایورها رو
kies گوشی رو میشناسه اما رو conecting میمونه و پوشه data هم که دوستمون توضیح دادن
من که هرکاریش کردم مشکل حل نشد
عکس اروری که رو گوشی میاد هم ضمیمه میکنم

من مشکل رو حل کردم....مشکل از کرنل بود من کرنل سیاه رو فلش زدم...اینطوری شد...دوباره رام رو از اول نصب کردم مشکل حل شد..

ariajoker
02-12-2012, 20:14
دوستان مگر وقتی با برق شهری شارژ میکنیم نباید وقتی فول شارژ شد چراغ توتیفیکیشن از قرمز به سبز تبدیل شه ؟

humanaga
02-12-2012, 20:42
سلام
اپدیت به رام های 4.1.1 یا 4.1.2
:mobilestan:

رام من هم 4.1.1
I9300xxdlh8

ashil222
02-12-2012, 23:45
سلام
اقا من یه مشکل بزرگ دارم نمیدونم چطوری حل میشه ممنون میشم کمک کنید!
این گوشی بیشعور هرچی عکس باهاش میگیری اپلود میکنه تو گوگل پلاس نه سوالی میپرسه نه چیزی
چطور میشه این قابلیت رو خاموش کرد آبرومونو برد!

davood4547
02-12-2012, 23:57
سلام
ببخشید میشه لطفا در مورد افکت crt off کمی توضیح دهید که چی هست ؟
ممنون

سلام
میشه لطفا جواب این سوال من را بدهید؟

iCelestia
03-12-2012, 11:12
سلام.من تازه GS3 رو خریدم.الان به PC وصل می کنم می خوام حالت mass storage داشته باشم.به حالت دوربین راحت میشناسه.اما حالت media device نمیشناسه و میگه درایور دانلود نمیشه.قبلا نوت رو راحت میشناخت.مشکل از چی می تونه باشه؟

MFORSPEED
03-12-2012, 11:17
سلام.من تازه GS3 رو خریدم.الان به PC وصل می کنم می خوام حالت mass storage داشته باشم.به حالت دوربین راحت میشناسه.اما حالت media device نمیشناسه و میگه درایور دانلود نمیشه.قبلا نوت رو راحت میشناخت.مشکل از چی می تونه باشه؟

اس 3 ماس استورج نداره.
حالت mtp رو براش گذاشتن.

iCelestia
03-12-2012, 11:37
اس 3 ماس استورج نداره.
حالت mtp رو براش گذاشتن.

بله مشکل من هم همین بود.با mtp وصل نمیشد.
ویرایش:مشکل از pc بود.با ریست شناخت.تشکر

superb boy
03-12-2012, 12:57
سلام
میشه لطفا جواب این سوال من را بدهید؟

موقع خاموش شدن صفحت،بصورت حالت تلوزیون خاموش میشه و بصورت عادی نیست. یه افکت هست

ariajoker
03-12-2012, 13:09
دوستان مگر وقتی با برق شهری شارژ میکنیم نباید وقتی فول شارژ شد چراغ توتیفیکیشن از قرمز به سبز تبدیل شه ؟
و ینکه راهی هست که بشه همزمان از دوتا چیز pn استفاده کرد ؟ چون برای وصل شدن به اینترنت دانشگاه باید بوسیله ی کانکشن چیز pn خودشون استفاده کرد .

saeed_zer0
03-12-2012, 13:33
سلام
دوستان کسی میدونه این Media توی Battery Usage چی هست که معمولا اینقدر هم مصرفش بالاست ؟؟
و اینکه چطوری باید کمش کرد !!؟

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=797754&stc=1&d=1354532773

mehrdad2200
03-12-2012, 13:53
سلام به همه دوستان

چه کنیم دوستان ؟

پنج بار پرسیدم کسی جواب نداد

انصافا حداقل بگید نمیشه آدم دلش شاد بشه ؟؟؟

آقا یه برنامه که بشه باهاش صدا مکالمه رو ظبط کرد که واقعا دو طرفه کار کنه به روت و هر کرنلی احتیاج داشت مهم نیست

آقا یه برنامه برای ظبط فیلم از صفحه میخوام که خیلی واجبه هر کی داره بگه یعنی چند تا امتحان کردم رو اس3 جواب نداد

ممنون میشم جواب بدید

superb boy
03-12-2012, 13:55
و ینکه راهی هست که بشه همزمان از دوتا چیز pn استفاده کرد ؟ چون برای وصل شدن به اینترنت دانشگاه باید بوسیله ی کانکشن چیز pn خودشون استفاده کرد .

چرا،وقتی فول شارژ شه گوشیت چراغ نوتیفیکیشنش سبز میشه
برای چیزpn هم در قسمت مربوطش تو تنظیمات گوشیت هر چند تا چیزpn بخوای میتونی add کنی که

superb boy
03-12-2012, 13:56
حذف شود

ariajoker
03-12-2012, 14:15
چرا،وقتی فول شارژ شه گوشیت چراغ نوتیفیکیشنش سبز میشه
برای چیزpn هم در قسمت مربوطش تو تنظیمات گوشیت هر چند تا چیزpn بخوای میتونی add کنی که

ولی برای من بعد از 100 درصد شدن باز هم قرمز میمونه .
میدونم میشه چند تا چیز pn اضافه کرد ولی میخام بتوم همزمان با دوتا چیزpn وصل شم .

iman116
03-12-2012, 16:59
سلام
دوستان نمیدونم من کجا باید درخواست میدادم
یه لینک از odin مخصوص s3 میخواستم ممنون میشم
تو سایت متاسفانه لینک جدید نبود

R.O.L.A
03-12-2012, 17:35
سلام به همه دوستان

چه کنیم دوستان ؟

پنج بار پرسیدم کسی جواب نداد

انصافا حداقل بگید نمیشه آدم دلش شاد بشه ؟؟؟

آقا یه برنامه که بشه باهاش صدا مکالمه رو ظبط کرد که واقعا دو طرفه کار کنه به روت و هر کرنلی احتیاج داشت مهم نیست

آقا یه برنامه برای ظبط فیلم از صفحه میخوام که خیلی واجبه هر کی داره بگه یعنی چند تا امتحان کردم رو اس3 جواب نداد

ممنون میشم جواب بدید

دوست عزیز در مورد جواب دادان ب سوال اگر کسی بدونه مطمنن کمک میکنه.خیلیا تا حالا کار نکردن و نمیدونن مثله بنده ک کار نکردم تا حالا ک ببینم میخونه یا ن.

شما از ی فایل منیجیر ک قابلیت روت بودن و رفتن ب فایلای سیستمیو داره بریزید و تست کنید احتمال زیاد مشکلتون حل خواهد ش.

در مورده اون برنامتونم اگه تو بخش نرم افزارهای درخواستی مطرح کنید زودتر ب نتیجه میرسید.

موفق باشید

R.O.L.A
03-12-2012, 17:37
سلام
دوستان نمیدونم من کجا باید درخواست میدادم
یه لینک از odin مخصوص s3 میخواستم ممنون میشم
تو سایت متاسفانه لینک جدید نبود

خدمت شما دوست عزیز

http://hotfile.com/dl/157648965/262945e/Galaxy_S3_Odin_Flasher_v3.04__PIT.rar.html

ehsanonline1
03-12-2012, 17:55
دوستان من یه گالکسی اس ۳ دارم که منوی فارسی نداشت و واسه نوشتن اس ام اس هم مشکل داشتم.واسه همین یه رام فارسی 4.1.1 نصب کردم.حالا دیگه با کیز نمیتونم آپدیت بگیرم.واسه emergency update هم Product Code میخواد که کد Ussd هم نشونش نمیده.لطفا بگید من چیکار کنم که رام اصلی کارخونه رو مجددا برگردونم.آیا اصلا شدنی هست ؟

hadi1258
03-12-2012, 18:00
با عرض سلام و احترام و خسته نباشید:ax:
من به تازگی اس 3 گرفتم
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن که اگر احیاناً نکته ی حیاتی و مهم خاصی در مورد این گوشی هست بهم بگین چون من تازه گرفتم زیاد اشنایی ندارم
ضمن اینکه سوال اصلیم این هستش که برای نصب برنامه ها چه تاپیکی رو پیشهاد میکنید یا چه سایتی ؟؟؟ ( میخوام برنامه یا اون سایت مطمئن و سالم باشه و به گوشی اسیبی نزنه و برنامه های کامل و بدون محدود باشن )
قبلا یه جا دیدم گویا میشد اینترنتی هم برنامه خرید درسته ؟؟؟
فعلا مهمترین برنامه برای من یه یاهو مسنجر عالی و خوب هستش
با تشکر بسیار فراوان:mobilestan::loveit:

humanaga
03-12-2012, 19:06
حالا چطوری می تونم گوشی رو از حالت چینی به انگلیسی تغیر بدم راحت میشه زبان گوشی رو انگلیس کرد اما وقتی گرشی میاد بالا به جای ارم سامسونگ یه china unicum میاد با صدای یه مرد چینی و چندتا برنامه چینی داره که اعصاب خوردکنه
الا باید چیکار کنم تا گوشی درست بشه و اگه با فایل pit دوباره نصب کنم درست میشه؟اگه اره لینک فایل pit

aria74
03-12-2012, 20:21
سلام. روی اس ۳ یه فیلمی هست از طبیعت به صورت اچ دی. می خواستم ببینم کسی داره برایه دانلود بزاره؟
ممنون

persian_boy
03-12-2012, 20:22
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام دوستان
من ی مشکل کوچیک با s3 دارم اونم اینکه بعضی برنامه ها دیر باز میشه رو گوشی یعنی که وقتی اونو اجرا میکنی باید یکی دو دقیقه منتظر موند تا اجرا بشه برنامه هایی مثه x-plore یا bad piggies و چندتا دیگه از ورژن 4.0.4 استفاده میکنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

infoenekas
03-12-2012, 20:50
سلام دوستان .سوالی دارم.من میخوام واسه بار اول رام سیانوژن تست کنم...الان رامم leak4.1.2 هست ....آخرین رام سیانوژن رو دانلود کردم...اونو رو همین رام بزنم میشه؟

joozef
03-12-2012, 20:52
دوستلن من رام 4.1.1 اندروید رولیشن اچ دی رو نصب کردم. هیچ برنامه و چیزی هم روش نصب نکردم که بگی رام سنگینه ...
ولی وقتی دکمه پاور رو میزنم، یه 2-3 ثانیه بعد صفحه روشن میشه !!! روی رام رسمی هند هم همینطور بود...
میخواسام بدونم برای همه همینطوریه ؟؟؟ مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟

ممنون ...

krg.0rg
03-12-2012, 21:01
دوستلن من رام 4.1.1 اندروید رولیشن اچ دی رو نصب کردم. هیچ برنامه و چیزی هم روش نصب نکردم که بگی رام سنگینه ...
ولی وقتی دکمه پاور رو میزنم، یه 2-3 ثانیه بعد صفحه روشن میشه !!! روی رام رسمی هند هم همینطور بود...
میخواسام بدونم برای همه همینطوریه ؟؟؟ مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟

ممنون ...

مال همه بایستی اینجوری باشه فک کنم. چون مال خودمم اینجوریه !

krg.0rg
03-12-2012, 21:02
سلام دوستان
من ی مشکل کوچیک با s3 دارم اونم اینکه بعضی برنامه ها دیر باز میشه رو گوشی یعنی که وقتی اونو اجرا میکنی باید یکی دو دقیقه منتظر موند تا اجرا بشه برنامه هایی مثه x-plore یا bad piggies و چندتا دیگه از ورژن 4.0.4 استفاده میکنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

گوشیتو خاموش روشن کردی که ببینی باز اینجوریه یا نه ؟؟؟ اگه اره یه ریست فاکتوری کن

persian_boy
03-12-2012, 21:24
گوشیتو خاموش روشن کردی که ببینی باز اینجوریه یا نه ؟؟؟ اگه اره یه ریست فاکتوری کن
بله دوست خوبم با خاموش روشن کردن هم حل نشده
الان قصد دارم به 4.1.2 آپ کنم امیدوارم مشکل حل بشه
یه سوال دیگه اینکه چجوری میشه هنگام فیلمبرداری عکس هم گرفت آخه شنیدم یکی از قابلیت های این گوشیه

krg.0rg
03-12-2012, 21:26
[QUOTE=persian_boy;3375714]بله دوست خوبم با خاموش روشن کردن هم حل نشده
یه سوال دیگه اینکه چجوری میشه هنگام فیلمبرداری عکس هم گرفت آخه شنیدم یکی از قابلیت های این گوشیه
پست ارسال شده توسط موبايل[/QUO

داداش موقع فیلمبردای که دکمه ی شروع رو زدی گوشه ی سمت راست دکمه ی عکس گرفتنو میاره هیی فیلم بگیرو عکس بگیر واسه خودت !!!:دی

mahdi906090
03-12-2012, 21:30
با عرض سلام و احترام و خسته نباشید:ax:
من به تازگی اس 3 گرفتم
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن که اگر احیاناً نکته ی حیاتی و مهم خاصی در مورد این گوشی هست بهم بگین چون من تازه گرفتم زیاد اشنایی ندارم
ضمن اینکه سوال اصلیم این هستش که برای نصب برنامه ها چه تاپیکی رو پیشهاد میکنید یا چه سایتی ؟؟؟ ( میخوام برنامه یا اون سایت مطمئن و سالم باشه و به گوشی اسیبی نزنه و برنامه های کامل و بدون محدود باشن )
قبلا یه جا دیدم گویا میشد اینترنتی هم برنامه خرید درسته ؟؟؟
فعلا مهمترین برنامه برای من یه یاهو مسنجر عالی و خوب هستش
با تشکر بسیار فراوان:mobilestan::loveit:

سلام
با استفاده از‌ برنا مه های زیر میتونی هرچی خواستی دانلود کنی
Samsung apps-1mobile market-bazar

koorosh.k2
03-12-2012, 21:35
سلام دوستان یه سوال داشتم. من این گوشی رو حدود یه هفتس خریدم رام اصلی خود سامسونگ روش بود 4.0.1 که من خودم رام 4.1.1 اپدیت کردم الان هم رام رسمی دارم ولی در هر دو حالت گوشیم یکم کنده و لگ میزنه و موقعی که چند تا برنامه با هم باز باشن کند میشه گوشی یا موقع اسکرول کردن روی صفحات منو یخورده لگ میزنه که گوشی قبلیم با اینکه نصف این گوشی هم قدرت نداشت همینقد لگ نمیزد...میخواستم بدونم ایراد از رامهای سامسونگه که سنگینن یا از گوشیه ؟؟! در ضمن مشکلم با ریست فکتوری هم حل نشد.

krg.0rg
03-12-2012, 21:40
سلام دوستان یه سوال داشتم. من این گوشی رو حدود یه هفتس خریدم رام اصلی خود سامسونگ روش بود 4.0.1 که من خودم رام 4.1.1 اپدیت کردم الان هم رام رسمی دارم ولی در هر دو حالت گوشیم یکم کنده و لگ میزنه و موقعی که چند تا برنامه با هم باز باشن کند میشه گوشی یا موقع اسکرول کردن روی صفحات منو یخورده لگ میزنه که گوشی قبلیم با اینکه نصف این گوشی هم قدرت نداشت همینقد لگ نمیزد...میخواستم بدونم ایراد از رامهای سامسونگه که سنگینن یا از گوشیه ؟؟! در ضمن مشکلم با ریست فکتوری هم حل نشد.

اشکال از رامت هست عزیز. این گوشی کلا بی نظیره فقط شاهکاره اینه بتونی یه رام رسمی یا کاستوم خوب واسش پیدا کنی . اونوقته که کامل شه .

koorosh.k2
03-12-2012, 21:58
اشکال از رامت هست عزیز. این گوشی کلا بی نظیره فقط شاهکاره اینه بتونی یه رام رسمی یا کاستوم خوب واسش پیدا کنی . اونوقته که کامل شه .

شما خودت پیشنهادت چیه الان رام کاستوم چی بریزم بهترینشون چیه؟

persian_boy
03-12-2012, 22:04
[QUOTE=persian_boy;3375714]بله دوست خوبم با خاموش روشن کردن هم حل نشده
پست ارسال شده توسط موبايل[/QUO

داداش موقع فیلمبردای که دکمه ی شروع رو زدی گوشه ی سمت راست دکمه ی عکس گرفتنو میاره هیی فیلم بگیرو عکس بگیر واسه خودت !!!:دی
ممنون از پاسختون ولی وقتی شروع به فیلمبرداری میکنم اصلا هیچ دکمه برا عکس گرفتن نمیاد الان از ورژن 4.0.4 دارم استفاده میکنم

krg.0rg
03-12-2012, 22:08
شما خودت پیشنهادت چیه الان رام کاستوم چی بریزم بهترینشون چیه؟

والا الان رام دارکی دوستان همه ازش راضی هستن توصیه میکنم امتحانش کنید

krg.0rg
03-12-2012, 22:10
[QUOTE=lvlansour;3375723]
ممنون از پاسختون ولی وقتی شروع به فیلمبرداری میکنم اصلا هیچ دکمه برا عکس گرفتن نمیاد الان از ورژن 4.0.4 دارم استفاده میکنم

چی بگم والا !!!! عجیبه.من دیگه نظری ندارم بزار ببینیم دوستان دیگه چه نظری میدن.

Saeed.jojo13713
03-12-2012, 23:03
سلام دوستای گلم . یه مشکل اساسی دارم من . من قبل این گوشی HTC SENSATION XL داشتم کلی هم برنامه زده بودم توش . اونم خود به خود مثا گالکسی S3 که الان دارم خود به خود و زوز زود صفحه نمایش روشن و خاموش میشه . چیکار کنم مشکلم حل شه . کلی باطری خالی می کنه این کار . آنتی ویروسم زدم چیزی پیدا نکرد . تو رو خدا help meeeeeeeeeee :mobilestan::sign_help:

R.O.L.A
03-12-2012, 23:46
سلام دوستای گلم . یه مشکل اساسی دارم من . من قبل این گوشی htc sensation xl داشتم کلی هم برنامه زده بودم توش . اونم خود به خود مثا گالکسی s3 که الان دارم خود به خود و زوز زود صفحه نمایش روشن و خاموش میشه . چیکار کنم مشکلم حل شه . کلی باطری خالی می کنه این کار . آنتی ویروسم زدم چیزی پیدا نکرد . تو رو خدا help meeeeeeeeeee :mobilestan::sign_help:

این مشکل از نصب یکی از برنامهاتون هست ک سازگاری نداره یا مشکل داره.

اگر از گو لانچر یا گو لاکر استفاده میکنید حذف کنید.

در غیر اینصورت باید بگردید و برنامهای ک مشکوک هست رو امتحان کنید.

برنامهایی ک اعتبار ندارن و باگ دارن

*r.E.Z.a*
04-12-2012, 09:19
سلام
رام لیک شده 4.1.2 که برنامه سوپر یوزر داره یعنی این رام روت شدست یا باید روتش کرد
با چه کرنلی باید این رامو روت کرد

R.O.L.A
04-12-2012, 11:06
سلام
رام لیک شده 4.1.2 که برنامه سوپر یوزر داره یعنی این رام روت شدست یا باید روتش کرد
با چه کرنلی باید این رامو روت کرد

دوست عزیز بای اینکه متوجه بشید رام روت شده یا ن گوشیو ب ریکاوری ببرید و اگر گزینه اینیستال زیپ فایل بود گوشی روت شده در غیر اینصورت روت نیست وباید روتش کنید

shahrokh_al
04-12-2012, 12:53
دوستان سلام

میدونم سوالم حتما تکراری و پیش پا افتاده است ولی میشه یه لینکی بدید که اموزش روت کردن این رام رو داشته باشه:
19300xxdlid
4.1.1

ariajoker
04-12-2012, 13:18
ولی برای من بعد از 100 درصد شدن باز هم قرمز میمونه .
میدونم میشه چند تا چیز pn اضافه کرد ولی میخام بتوم همزمان با دوتا چیزpn وصل شم .

کسی راهنمایی نداره ؟

farhang1372
04-12-2012, 13:20
باسلام وخسه نباشید به شما.... اقاَR.O.o.H.O.L.l.A.شما فقط اموزش روت کردن رو گذاشتید اگه میشه اموزش انروت کردن رو هم لطف کنید بذارید باتشکر........واینکه چطور میشه عددی که نوشته چند بار کاستوم رام نصب کردیو رو میشه صفر کرد......برا این پرسیدم خدایی نکرده گوشی نیاز به گارانتی داشه باشه بشه استفاده کرد........

krg.0rg
04-12-2012, 13:25
باسلام وخسه نباشید به شما.... اقا رو اله شما فقط اموزش روت کردن رو گذاشتید اگه میشه اموزش انروت کردن رو هم لطف کنید بذارید باتشکر........واینکه چطور میشه عددی که نوشته چند بار کاستوم رام نصب کردیو رو میشه صفر کرد......برا این پرسیدم خدایی نکرده گوشی نیاز به گارانتی داشه باشه........

یه رام رسمی بزن گوشیت آنروت میشه واسه سوال دومتم تو بخش اس 3 اموزش صفر کردن کاونتر هست .موفق باشید

saeed_zer0
04-12-2012, 13:25
جالبه ، یه بار نشد ما اینجا یه سوال بپرسیم و کسی جواب بده !!!!

krg.0rg
04-12-2012, 13:39
جالبه ، یه بار نشد ما اینجا یه سوال بپرسیم و کسی جواب بده !!!!

خوب داداش من حتما کسی نمیدونه واسه اینه جواب نمیدن دیگه. شما گوشیتونو فاکتوری ریست کنید ببینید بازم اون میدیا خودبخود کار میکنه یا نه.اخه تابحال چنین چیزی پیش نیومده.

#Mammad#
04-12-2012, 14:08
سلام دوستان
من حدود 2 3 ماهی شایدم بیشتر میشه این گوشی رو با گارانتی خریدم.
اوایل میخواستم مطمعن بشم مشکلی براش پیش نمیاد واسه همین روت نکردم.
حالا میخواستم بپرسم روت کردن و نصب رام های مختلف چه مزیت هایی نسبت به رام اورجینال داره ؟
من هر چی فکر میکنم دلیل درست و حسابی برای نصب کاستوم رام پیدا نمیکنم.
میخواستم بپرسم مثلا اگه کاستوم رام فلان رو نصب بکنم سرعت گوشی زیاد میشه ؟ کیفیت دوربین فرقی میکنه ؟ بازی ها با فریم ریت بالا اجرا میشن یا.... ؟
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

krg.0rg
04-12-2012, 14:18
سلام دوستان
من حدود 2 3 ماهی شایدم بیشتر میشه این گوشی رو با گارانتی خریدم.
اوایل میخواستم مطمعن بشم مشکلی براش پیش نمیاد واسه همین روت نکردم.
حالا میخواستم بپرسم روت کردن و نصب رام های مختلف چه مزیت هایی نسبت به رام اورجینال داره ؟
من هر چی فکر میکنم دلیل درست و حسابی برای نصب کاستوم رام پیدا نمیکنم.
میخواستم بپرسم مثلا اگه کاستوم رام فلان رو نصب بکنم سرعت گوشی زیاد میشه ؟ کیفیت دوربین فرقی میکنه ؟ بازی ها با فریم ریت بالا اجرا میشن یا.... ؟
ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

پس معلومه هنوز تو ورژن 4.0.4 موندی ؟ اول اینکه اگه گوشیتو روت نکنی نمیتونی کاستوم رام نصب کنی.الان ورژن رسمی 4.1 برای بسیاری ار کشورها اومده که اغلبشون تو حالت های مختلف لک دارن درحالی که دولوپرها همین نسخه ها رو ارایه میدن با سرعت خیلی عالی و بدون لک . در کل بستگی به خودت داره دوست داشته باشی از رام رسمی استفاده کنی یا کاستوم.

#Mammad#
04-12-2012, 14:42
پس معلومه هنوز تو ورژن 4.0.4 موندی ؟ اول اینکه اگه گوشیتو روت نکنی نمیتونی کاستوم رام نصب کنی.الان ورژن رسمی 4.1 برای بسیاری ار کشورها اومده که اغلبشون تو حالت های مختلف لک دارن درحالی که دولوپرها همین نسخه ها رو ارایه میدن با سرعت خیلی عالی و بدون لک . در کل بستگی به خودت داره دوست داشته باشی از رام رسمی استفاده کنی یا کاستوم.

ممنون
با مراحل روت و نصب کاستوم رام آشنایی دارم.قبلا وان ایکس داشتم.
مثلا میگم تو وان ایکس چون بیشتر برنامه ها تمام صفحه اجرا نمیشد و3 نقطه داشت رفتم روت کردم و کاستوم نصب کردم.
الان مثلا کاستوم رام Omega چه برتری نسبت به رام اورجینال داره ؟ فریم ریت تو بازی ها بیشتره ؟ استفاده از رم رو بهتر میکنه ؟
---
یه سوال دیگه هم داشتم.من الان کلی بازی دارم که مثلا توی Most Wanted ماشین های زیادی باز کردم یا dead trigger که کلی وقت گزاشتم رنکم رفته بالا
چه جوری میتونم سیو این بازی ها رو نگه دارم واسه رام بعدیم ؟ اصلا شدنیه ؟ ممنون

krg.0rg
04-12-2012, 14:50
ممنون
با مراحل روت و نصب کاستوم رام آشنایی دارم.قبلا وان ایکس داشتم.
مثلا میگم تو وان ایکس چون بیشتر برنامه ها تمام صفحه اجرا نمیشد و3 نقطه داشت رفتم روت کردم و کاستوم نصب کردم.
الان مثلا کاستوم رام Omega چه برتری نسبت به رام اورجینال داره ؟ فریم ریت تو بازی ها بیشتره ؟ استفاده از رم رو بهتر میکنه ؟
---
یه سوال دیگه هم داشتم.من الان کلی بازی دارم که مثلا توی Most Wanted ماشین های زیادی باز کردم یا dead trigger که کلی وقت گزاشتم رنکم رفته بالا
چه جوری میتونم سیو این بازی ها رو نگه دارم واسه رام بعدیم ؟ اصلا شدنیه ؟ ممنون

توی رام های رسمی چیزهایی وجود داره که مطابق میل بسیاری از استفادا کنندگان نیست بنابراین انها میان این رام هارو دستکاری میکنن و انها مطابق میل ما ارایه میدهند.مثلا سرعت را تا حد امکان بهبود میدهند.مصرف باتری رو تا حد امکان کاهش میدهند و یا مثلا رام رو کامل زیبا میکنند و مصرف باتریو فداش میکنند که برای انها که زیبایی رام رو می پسندن قابل قبوله.در حالیکه در رام رسمی کل این ها در حد نرمالن.
واسه سوال دومتم راستش زیاد اهل بازی با گوشی نیستم دوستای دیگه امیدوارم جواب بدن.

Aref_J
04-12-2012, 15:03
سلام دوستان . ..

من یه مشکل خیلی سخت پیدا کردم

امروز میخواستم کاستوم رام روولوشن رو آپدیت کنم

قبلش اومدم ریکاوری تاچ رو نصب کردم . ..

بعدش اومدم تو ریکاوری تاچ . . .اسکریپت سوپر وایپ رو نصب کردم . . .

بعدش گوشی ریستارت شد . . . ( در صورتی که باید نمی شد )

حالا گوشیم تو لوگوی سامسونگ گیر می کنه . . .

نه میره ریکاوری نه دانلودینگ

کمکم کنید

با تشکر

krg.0rg
04-12-2012, 15:07
سلام دوستان . ..

من یه مشکل خیلی سخت پیدا کردم

امروز میخواستم کاستوم رام روولوشن رو آپدیت کنم

قبلش اومدم ریکاوری تاچ رو نصب کردم . ..

بعدش اومدم تو ریکاوری تاچ . . .اسکریپت سوپر وایپ رو نصب کردم . . .

بعدش گوشی ریستارت شد . . . ( در صورتی که باید نمی شد )

حالا گوشیم تو لوگوی سامسونگ گیر می کنه . . .

نه میره ریکاوری نه دانلودینگ

کمکم کنید

با تشکر

والا بوی بریک شدن میاد !!!! حالا نوبته دادش امیرحسین و روح الله ست که بیان جواب بدن این دیگه فوق تخصصی ست !!

aria74
04-12-2012, 15:25
سلام. روی اس ۳ یه فیلمی هست از طبیعت به صورت اچ دی. می خواستم ببینم کسی داره برایه دانلود بزاره؟
ممنون

دوستان اگه كمك كنيد ممنون ميشم

Aref_J
04-12-2012, 15:33
والا بوی بریک شدن میاد !!!! حالا نوبته دادش امیرحسین و روح الله ست که بیان جواب بدن این دیگه فوق تخصصی ست !!

خدا نکنه ! !

دوستان تو را خدا کمکم کنید

یا علی

این وسط یه اشتباه بزرگ کردم

اومدم گوشیو وصل کردم به pc و رام رسمی بهش فلش دادم fail داد . .

بعدش گوشیو در اوردم رفتم دانلودینگ کار کرد و رفت تو دانلودینگ

نیومدم یه رام بهش فلش بدم . . . اومدم دوباره ریستارت کردم تا ببینم رام درستشده . .. که . .

الان هر کا می کنم مثل اون دفعه نمیشه . . .

krg.0rg
04-12-2012, 15:58
خدا نکنه ! !

یا علی

نیومدم یه رام بهش فلش بدم . . . اومدم دوباره ریستارت کردم تا ببینم رام درستشده . .. که . .

داداش یه کاری دیگه بکن .باتری گوشیتو در بیار تا 20 دقیقه بعدش باتریو بزار سرجاش ببین میره تو حالت ریکاوری یا دانلودینگ.

krg.0rg
04-12-2012, 16:00
دوستان اگه كمك كنيد ممنون ميشم

اریا اسم فیلم wonders of nature است تو گوگل بزن یه لینک یوتیوب میاره با چیلترشکن دانلودش کن عزیز

S.I.N.A
04-12-2012, 16:08
خدا نکنه ! !

یا علی

چند بار باتری رو دربیارین و به مدت طولانی دکمه های دانلودینگ رو بگیرین شاید نتیجه داد.

sent from my Galaxy S

R.O.L.A
04-12-2012, 16:26
خدا نکنه ! !

یا علی

دوست عزیزدوستان راهنماییتون کردن.

باطریو 5 دیقیه در بیارید جا بزنید ببینید ب ریکاوری میره یا ن.

اگر ریکاوری رفت ی رام غیر از رام رسمی مثله سیانوژن فلش بزنید ک از بیس رام رسمی بیاد بیرون.

اگه ب ریکاوری نمیره و دانلودینگ میره ک خب رام رسمی فلش بزنید.

اگر فلش نکرد ی کرنل بگیر فلش بزنید ک ریکاوری فعال کنه یا سی اف رت.

اگر کرنل یا سی اف روت نصب کرد برید ریکاوری رام سیانوژننصب کنید

moeingol33
04-12-2012, 16:34
سلام

یه سوالی داشتم : این ترک که افتاده روی درب گوشی واسه درب پشتی هست یا مشکل از قاب گوشیه؟ این ترک ها به تدریج پدیدار شدند و از پشت شکستگی وجود نداره ( فقط خط هستند)

ضمنا اگر دقت کنین یکم درب پشتی انحراف داره به سمت راست.

با تشکر

krg.0rg
04-12-2012, 16:38
سلام

یه سوالی داشتم : این ترک که افتاده روی درب گوشی واسه درب پشتی هست یا مشکل از قاب گوشیه؟ این ترک ها به تدریج پدیدار شدند و از پشت شکستگی وجود نداره ( فقط خط هستند)

ضمنا اگر دقت کنین یکم درب پشتی انحراف داره به سمت راست.

با تشکر

فک نکنم از گارد استفاده کرده باشی چون اگه استفاده میکردی اینجوری نمیشد !!! داداش کلا پشت گوشی واقعا نازکه با کوچکترین ضربه اینجوری میشه. یه فلیپ کاور واسش تهیه کن.

hadi1258
04-12-2012, 16:59
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
میخواستم بدونم کجای گوشی میزنه که چند درصد شارژ مونده ؟؟ منظورم به بیان درصدی هستش
ضمن اینکه یه سوال دیگه هم داشتم وقتی بعضی از برنامه ها رو باز میکنی دکمه خروج ندارن همین دکمه بک کفایت میکنه و احیاناً اگه خارج نشد مشکلی نیست از طریق Task Maneger خود گوشی برنامه ها رو End کنم ؟؟؟
با تشکر بسیار فراوان :ax::ax::ax::ax:

moeingol33
04-12-2012, 17:03
فک نکنم از گارد استفاده کرده باشی چون اگه استفاده میکردی اینجوری نمیشد !!! داداش کلا پشت گوشی واقعا نازکه با کوچکترین ضربه اینجوری میشه. یه فلیپ کاور واسش تهیه کن.

فلیپ کاور که دارم ولی این که یکم به سمت راست مایل شده نگرانم کرده که نکنه مشکل از قاب گوشیه ؟!!

krg.0rg
04-12-2012, 17:07
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
میخواستم بدونم کجای گوشی میزنه که چند درصد شارژ مونده ؟؟ منظورم به بیان درصدی هستش
ضمن اینکه یه سوال دیگه هم داشتم وقتی بعضی از برنامه ها رو باز میکنی دکمه خروج ندارن همین دکمه بک کفایت میکنه و احیاناً اگه خارج نشد مشکلی نیست از طریق Task Maneger خود گوشی برنامه ها رو End کنم ؟؟؟
با تشکر بسیار فراوان :ax::ax::ax::ax:

setting-Display-display battrey percentage

تیک اون گزینه ی آخرو بزن.
واسه سوال دوم هم نه مشکلی نداره عزیز. بعد اینکه از برنامه با بک اومدی بیرون از تسک منیجر ببندش

krg.0rg
04-12-2012, 17:09
فلیپ کاور که دارم ولی این که یکم به سمت راست مایل شده نگرانم کرده که نکنه مشکل از قاب گوشیه ؟!!

خوب داداش فلیپ کاورو بنداز ببین با اونم به سمت راست مایله یا نه اگه اینجوری بود خوب مشکل از چارچوب اصلیه گوشیه !!

saber nokia
04-12-2012, 17:27
دوستان آيا واقعا فرقي بين اس 3 هاي توليد كره و ويتنام و چين هستش؟

چيزي ديدين يا شنيدين كه تفاوت تو كيفيت ساخت داشته باشن؟

چون من رنگ مشكي رو دوس دارم و يا جديدا هم ديدم كه مثل اينكه رنگ تيتانيومي اومده ولي فك كنم چين هستش

به نظرتون فرقي تو كيفيت توليد و قطعات دارن ؟

krg.0rg
04-12-2012, 17:30
دوستان آيا واقعا فرقي بين اس 3 هاي توليد كره و ويتنام و چين هستش؟

چيزي ديدين يا شنيدين كه تفاوت تو كيفيت ساخت داشته باشن؟

چون من رنگ مشكي رو دوس دارم و يا جديدا هم ديدم كه مثل اينكه رنگ تيتانيومي اومده ولي فك كنم چين هستش

به نظرتون فرقي تو كيفيت توليد و قطعات دارن ؟

والا به الشخصه من نه چیزی دیدم نه شنیدم راجع به برتری کیفیت یکی بر دیگری. چون همه شون تحت نظارت سامسونگ ن. تفاوتی ندارن مطمن باش.

*r.E.Z.a*
04-12-2012, 18:10
سلام
من چندتا بازی با حجم بالا دانلود کردم هم رفته تو پوشه اندروید راهی داره که مسیر دانلود بازی ها رو عوض کنم
یا میشه فایلهارو کپی کنم تو حافظه مموری

infoenekas
04-12-2012, 18:38
سلام
با استفاده از‌ برنا مه های زیر میتونی هرچی خواستی دانلود کنی
samsung apps-1mobile market-bazar

این برنامه فیلتره عزیزم.چی پی ان میخواد!

krg.0rg
04-12-2012, 18:42
این برنامه فیلتره عزیزم.چی پی ان میخواد!

خوب داداش samsung app که ..... نیست و کامله تازه از هرچی که بگذریم تو سایت هم کلی نرم افزار داریم هااااااااا :dq:

infoenekas
04-12-2012, 18:48
خوب داداش samsung app که ..... نیست و کامله تازه از هرچی که بگذریم تو سایت هم کلی نرم افزار داریم هااااااااا :dq:

بله...درسته...دوستمون به یکی از کاربرا اون نرم افزار رو پیشنهاد دادن که -یلتره...این که شما گفتی خوبه به علاوه Bazar - Play store - Mobo Market.
بازار خوبیش اینه که ضمن بررسی نظر کاربرا در مورد نرم افزارها، نرم افزار های ایرانی رو به قیمت پایین و گاها رایگان میتونی دانلود کنی

دو تای دیگه بروز ترند بالاخص موبومارکت که با توجه به نرم افزار های روی گوشیتون خودش وجود آپدیت برای اونها رو هم بررسی میکنه.

alireamm
04-12-2012, 19:25
سلام دوستان.گوشی من گالکسی S3 اما میخوام بعضی برنامه های سیستمی گالکسی اس2رو نصب کنم مثلا برنامه ویجت اخبارش ap ولی نمیشه.باروت اکسپلور میرم و برنامه رو میرزم توی سیستم-اپ؛ اما بازم نصب نمیشه.شده برام حالت کل و رو کم کنی! از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.ممنون

saber nokia
04-12-2012, 19:56
دوستان چند تا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم جواب بدين

1 - من تو ويتيوب كه مقايسه اس 3 با وان ايكس رو ميديدم متوجه شدم كه رنگ صفحه اس 3 به زردي ميزنه و وان ايكس سفيدتر هستش ! اين عادي هستش؟ مشكلي ايجاد نميكنه ؟ منظورم از نظر بهتر ديدن عكس و فيلم وب گردي هستش ؟

2- تو قسمت بازي ها بچه ها ميگفتن مثلا بعضي از بازي ها واسه تگرا بهينه نشده ! حالا اين كه تگرا نيستش مشكلي نداره؟ اكثر بازي ها اجرا ميشن روون ؟ تو سامسونگ اپس كه خيلي بازي هاي پولي و خوبي هم بود

3 - ميشه با يه دست كار كرد ؟ مثلا يك دستي اس ام اس نوشت ؟

ممنون

amirpcp30
04-12-2012, 20:41
سلام دوستان
من قبل از اس 3 نوت داشتم یک ویجت چراغ قوه روی خودش بود که به سه نسبت کم متوسط و زیاد نور رو کم و زیاد می کرد
نور اس 3 اندازه ی نور متوسط نوت هست با اینکه من فرقی در فلششون ندیدم و اگر نوت رو هم با یک نرم افزار دیگه ال ای دیش رو روشن می کردیم همون متوسط روشن میشد
می خواستم بپرسم واسه اس 3 هم اون برنامه یا مثل اون هست؟
با سپاس

siavash_64
05-12-2012, 00:40
یه چند وقته بعضی برنامهها یا بازیها که باز میکنم میاد بیرون ازش
یا چند لحظه صفحه گوشی سیاه میشه
در صورتی که قبلا با همین برنامه ها کار میکردم و مشکلی نداشتم
الان مشکل از چیه؟

sharifclass
05-12-2012, 00:54
سلام دوستان.گوشی من گالکسی S3 اما میخوام بعضی برنامه های سیستمی گالکسی اس2رو نصب کنم مثلا برنامه ویجت اخبارش ap ولی نمیشه.باروت اکسپلور میرم و برنامه رو میرزم توی سیستم-اپ؛ اما بازم نصب نمیشه.شده برام حالت کل و رو کم کنی! از دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.ممنون

دوست عزیز این نصب نمیشه من خودمم امتحان کردم چون برنامه مال اس2 بوده ظاهرا رستور میشه ولی تو ویجتها نمیارش. میتونی از Ap موبایل توی بازار استفاده کنی کمی فرق داره فقط.
اصلا این نرم افزار جالبی هم نیست چرا بهش اصرار داری؟

superb boy
05-12-2012, 00:54
دوستان چند تا سوال ديگه داشتم ممنون ميشم جواب بدين

1 - من تو ويتيوب كه مقايسه اس 3 با وان ايكس رو ميديدم متوجه شدم كه رنگ صفحه اس 3 به زردي ميزنه و وان ايكس سفيدتر هستش ! اين عادي هستش؟ مشكلي ايجاد نميكنه ؟ منظورم از نظر بهتر ديدن عكس و فيلم وب گردي هستش ؟

2- تو قسمت بازي ها بچه ها ميگفتن مثلا بعضي از بازي ها واسه تگرا بهينه نشده ! حالا اين كه تگرا نيستش مشكلي نداره؟ اكثر بازي ها اجرا ميشن روون ؟ تو سامسونگ اپس كه خيلي بازي هاي پولي و خوبي هم بود

3 - ميشه با يه دست كار كرد ؟ مثلا يك دستي اس ام اس نوشت ؟

ممنون

1.میتونم با دوتا عکس متفاوت بهت اثبات کنم که از هرکدوم از گوشیها زده بشی و اون یکی رو پادشاه بدونی،همیشه وقت کل انداختن خودم سوپر آمولد رو پادشاه میکنم و بقیه غبطه میخورن!!! رنگ سفید وان ایکس،رنگ تیره و زرق و برق دار اس3 بهتره
2.یه سری بازیهای جدید حسابی زده تو پروبال تگرا دارها که همیشه حاکم مطلق بازیهای اندروید بودن
جوریکه رو اس2 بدون لگ و رو وان ایکس بشدت افت فریم داره. زیاد حساس نشو به این موارد.
3. بستگی به سایز دستت داره،شاید برای دست شما اپل گنده باشه! یا شاید براش نوت1 کوچیک باشه!
برای دست من و اکثریت دوستان براحتی میشه یک دستی همه کار کرد

superb boy
05-12-2012, 01:02
یه چند وقته بعضی برنامهها یا بازیها که باز میکنم میاد بیرون ازش
یا چند لحظه صفحه گوشی سیاه میشه
در صورتی که قبلا با همین برنامه ها کار میکردم و مشکلی نداشتم
الان مشکل از چیه؟

رام و یا کرنلت رو عوض نکردی؟
اگه نه، احتمالا رامت کند شده یا زمانیکه رمت تقریبا پر شده این تست رو انجام دادی.
پیشنهاد اینه که یه رام سازگار با آپهات با یه کرنل قوی نصب کنی

siavash_64
05-12-2012, 01:38
رام و یا کرنلت رو عوض نکردی؟
اگه نه، احتمالا رامت کند شده یا زمانیکه رمت تقریبا پر شده این تست رو انجام دادی.
پیشنهاد اینه که یه رام سازگار با آپهات با یه کرنل قوی نصب کنی

sent from my gt-i9300 using tapatalk 2

ممنون از جوابتون
من دو هفته هست که اینو خریدم
نه روت شده نه آپدیت
همه چیز مثل روز اولشه

humanaga
05-12-2012, 15:13
الا باید چیکار کنم تا گوشی درست بشه و اگه با فایل pit دوباره نصب کنم درست میشه؟اگه اره لینک فایل pit

ممنون میشم یکی به این سوال جواب بده

*r.E.Z.a*
05-12-2012, 15:16
سلام
من چندتا بازی با حجم بالا دانلود کردم هم رفته تو پوشه اندروید راهی داره که مسیر دانلود بازی ها رو عوض کنم
یا میشه فایلهارو کپی کنم تو حافظه مموری

سلام
کسی پیشنهادی نداره
:mobilestan::mobilestan:

mehdal
05-12-2012, 16:19
از اساتید محترم خواهش میکنم تو مورد فوق منو راهنمایی کنن.

الان چند روزه من این مشکلو پیدا کردم و از دوستان پرسیدم ولی مثل اینکه کسی نیست که منو راهنمایی کنه.خواهشا اگه کسی میدونه یه راه حلی بگه .ممنون.

mehdal
05-12-2012, 16:22

خواهشا اگه کسی میدونه یه راه حلی بده . ممنون.

Artin_xx
05-12-2012, 16:54
سلام
ببخشید من گوشیم رو چند ماه پیش روت کردم و مشکلی نبود کار میکردم ولی چند وقتی هست که انگار از روت دراومده وقتی تو برنامه هایی که نیاز به روت دارن میرم پیغام میده که گوشیتون روت نیست !! اول روت کنید ولی برنامه super su و cwm هر دو هستند . فقط وقتی وارد super su میشم پیغام میده update باید بشه وقتی update رو هم میزنم پیغام installation fail میده !! حالا گفتم اگر بشه آنروت کنم دوباره روت کنم . اگه نه چکارش کنم ؟ لطفا" راهنمایی کنید . در ضمن رام من 4.04 هست که میخوام عوضش کنم جدیدترینش رو بریزم کدوم رام رسمی رو بریزم ؟ این رو میشه ریخت ؟ خوبه ؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226327&page=4

مشخصات رامم هم اینه :
Android : 4.04
Baseband version : I9300XXLH1
Kernel version : 3.0.15-928452-user
Build number : IMM76D.19300XXBLH1

krg.0rg
05-12-2012, 16:54
خواهشا اگه کسی میدونه یه راه حلی بده . ممنون.

عزیز واسه آنروتش یه رام رسمی بزن آنروت میشه !!

krg.0rg
05-12-2012, 16:57
سلام
ببخشید من گوشیم رو چند ماه پیش روت کردم و مشکلی نبود کار میکردم ولی چند وقتی هست که انگار از روت دراومده وقتی تو برنامه هایی که نیاز به روت دارن میرم پیغام میده که گوشیتون روت نیست !! اول روت کنید ولی برنامه super su و cwm هر دو هستند . فقط وقتی وارد super su میشم پیغام میده update باید بشه وقتی update رو هم میزنم پیغام installation fail میده !! حالا گفتم اگر بشه آنروت کنم دوباره روت کنم . اگه نه چکارش کنم ؟ لطفا" راهنمایی کنید . در ضمن رام من 4.04 هست که میخوام عوضش کنم جدیدترینش رو بریزم کدوم رام رسمی رو بریزم ؟ این رو میشه ریخت ؟ خوبه ؟

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226327&page=4

رام رسمی 4.1.2 اومده نسخه ی لهستان . اونو بزن بعدش روتش کن. تغییراتش نسبت به 4.0.4 کاملا محسوسه و همه چی کاملا بهبود یافته. موفق باشید

krg.0rg
05-12-2012, 16:59
سلام
کسی پیشنهادی نداره
:mobilestan::mobilestan:

با برنامه ی Gl to Sd که توی بخش بازی ها میتونی پیداش کنی میشه دیتای بازها رو به مموری خارجی انتقال داد

king PDA
05-12-2012, 17:03
واقعا موندم که چیکار کنم

بین ویتنام و چینی موندم که کدوم رو بگیرم

من خیلی رنگ تیتانیومیش رو دوس دارم ولی چینی هستش و ویتنام رنگ سفید داره !!:dr:

ولی از ساخت چین میترسم

به نظرتون چیکار کنم؟ رنگ رو بیخیال بشم و ویتنام سفید رنگ بگیرم یا مونتاژ چین رو؟؟

کیفیتشون فرق نمیکنه ؟

krg.0rg
05-12-2012, 17:11
واقعا موندم که چیکار کنم

بین ویتنام و چینی موندم که کدوم رو بگیرم

من خیلی رنگ تیتانیومیش رو دوس دارم ولی چینی هستش و ویتنام رنگ سفید داره !!:dr:

ولی از ساخت چین میترسم

به نظرتون چیکار کنم؟ رنگ رو بیخیال بشم و ویتنام سفید رنگ بگیرم یا مونتاژ چین رو؟؟

کیفیتشون فرق نمیکنه ؟

ببین داداش الان 475 صفحه در این بخش داریم هر صفحه هم شامل 10 پسته یعنی 4750 پست کلا داریم اگه شما مشاهده کنی کسی اسرادی از چینی یا ویتنامی ندیده و نگرفته !!! فقط تو کشور ماهم اینجوریه که بگن چین اینجوریه و ویتنام اینجوریه . کلا فرقی ندارن عزیز

saber nokia
05-12-2012, 17:21
ببین داداش الان 475 صفحه در این بخش داریم هر صفحه هم شامل 10 پسته یعنی 4750 پست کلا داریم اگه شما مشاهده کنی کسی اسرادی از چینی یا ویتنامی ندیده و نگرفته !!! فقط تو کشور ماهم اینجوریه که بگن چین اینجوریه و ویتنام اینجوریه . کلا فرقی ندارن عزیز

منم مشکل این دوستمون رو دارم
والله سر همین حرفا هم موندم خداییش

حالا ایشالله منم میرم بخرم ببینم چی میشه

فقط نمیدونم چرا سامسونگ تو ایران زیاد طرفدار نداره!! برعکس اروپا و آمریکا !!!

من خودمم ازش خوشم نمیاد ولی دوس دارم پولی که میدم امکانات خوبی داشته باشه
با اینکه شدیدا htc رو به سامسونگ ترجیح میدم ولی دیگه الان سامسونگ زده رو دست همه

و تعصب رو باید کنار گذاشت

Artin_xx
05-12-2012, 17:27
رام رسمی 4.1.2 اومده نسخه ی لهستان . اونو بزن بعدش روتش کن. تغییراتش نسبت به 4.0.4 کاملا محسوسه و همه چی کاملا بهبود یافته. موفق باشید

آقا ممنون . اونوقت نرم افزارهایی که نصب کردم از بین میره ؟ contact و اس ام اس هامو کلا" اطلاعاتم از بین میره با تعویض رام ؟

بعد میشه لینک آخرین ورژن pc suite واسه S3 رو بذارین ؟ من هرچی تو بخش هست رو نگاه میکنم مال سال 2011 هست !! بهترین pc suite کدوم هست لطفا" ؟
ممنون از لطفتون .

krg.0rg
05-12-2012, 17:31
آقا ممنون . اونوقت نرم افزارهایی که نصب کردم از بین میره ؟ contact و اس ام اس هامو کلا" اطلاعاتم از بین میره با تعویض رام ؟

بعد میشه لینک آخرین ورژن pc suite واسه s3 رو بذارین ؟ من هرچی تو بخش هست رو نگاه میکنم مال سال 2011 هست !! بهترین pc suite کدوم هست لطفا" ؟
ممنون از لطفتون .

از نرم افزارهات با تیتانیوم بکاپ ، بکاپ بگیر . کنتاکت هاتو کپی کن به سیم کارت.
والا من از پی سی سویت استفاده نمیکنم خودم. اگه پیدا کردم باشه چشم لینکشو واست میفرستم