PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ گوشی Galaxy S III

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

tornado2800
16-07-2012, 15:31
سلام
دوستان فضای خالی حافظه ram گوشی من 150 مگ هست
مال شما هم همینقدره؟

googool.bala
16-07-2012, 15:42
بسم الله الرحمان الرحیم

با سلام خدمت دوستان محترم بنده پس از مدتها حساب و کتاب به سختی یه گوشی اس 3 گرفتم چندتا سوال داشتم لطفاً کسانی که اطلاعات دقیق دارند جواب بدهند ( البته اینجا همه نسبت به ما استادن) .

1 - گوشی که گرفتم made by samsung هست می خواستم ببینم کره ای هست یا چینی سریال گوشی هم 353163057184136 با تشکر

2 - گوشی پلمپ گرفتم ولی منوی فارسی نداشت و اس ام اس فارسی هم نداره آیا مال همه اینطوری بوده یا خیر فریمور گوشی i9300xxlef هست

3 - برای عوض کردن فریمور و آموزشش به چه تاپیکی برم
اگر امکانش هست سریعتر راهنمایی بفرمایید امروز مهلت نهایی تست گوشی هست
ببخشید سوالا زیاد شد.
قبلا از راهنماییهاتون تشکر میکنم

دوست عزیز نگران چی هستین . کره . چین ویتنام هیچ فرقی ندارن . ولی برای شما برای کره است . برای چین و ویتنام ذکر میشه اسم کشور . ولی هیچ فرقی نداره . اگه گارانتی پارسماکروتل روش خورده باید داشته باشه ولی احتمالا برای شما گارانتی اصلی نیست برای منم که گارانتی اصلی نبود زبان فارسی نداشت مهم نیست آموزشش تو بخش رام ها هست .
به این آدرس های زیر مراجعه کن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226327

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=230274

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226570

googool.bala
16-07-2012, 15:50
سلام
دوستان فضای خالی حافظه ram گوشی من 150 مگ هست
مال شما هم همینقدره؟

برای من : 468mb/780mb
باید حدود 300 خالی باشه . البته شما یک بار دکمه home رو نگه دار بره به task manager بعد زبونه ram رو بزنید بعد clear memory بعضی وقتا برای من به 30mb هم رسیده .

1phone
16-07-2012, 15:54
سلام ورژن فیرمور گوشیم 4.0.4 xxalf2 هستش میخوام بدونم نیازی به آپدیت هست یا نه؟(تغییر چشمگیری میکنه یا نه؟)

یکی لطف کنه جواب بده.:ab:

googool.bala
16-07-2012, 16:04
سلام ورژن فیرمور گوشیم 4.0.4 xxalf2 هستش میخوام بدونم نیازی به آپدیت هست یا نه؟(تغییر چشمگیری میکنه یا نه؟)

مگه ورژن جدیدی اومده که ما خبر نداریم . دوست عزیز تا اونجا که من اطلاع دارم فقط یک آپدیت 37 مگی رسمی اومد که اونم فقط باید با خود گوشی دانلود میکردی . من تغییری تو اون حس نکردم . ولی فکر کنم این ورژنی که شما دارین آخرین ورژن هستش .

hichkas_67
16-07-2012, 16:11
یکی لطف کنه جواب بده.:ab:

اگر به اخرین ورژن خاورمیانه ابدیت کنید بهتره.به هر حال ورژن جدید سریع تر و باگ کمتری داره/

xxblfb

N1M4
16-07-2012, 16:24
دوستان من با روش گفته شده CF روت کردم گوشیمو. برنامه های SuperSU و CMW Manager نصب شدن. اما مثلث زرد رنگ نمیاد. توی قسمت ریکاوری هم فقط این گزینه ها هستن :
apply update from external storage
reboot system now
wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply update from cache
گزینه ی دیگه ای نداره. ممنون میشم سریع راهنماییم کنید. چون میخوام برم مسافرت یه کم عجله دارم. بازم ممنون.

R.O.L.A
16-07-2012, 16:44
دوستان من با روش گفته شده cf روت کردم گوشیمو. برنامه های supersu و cmw manager نصب شدن. اما مثلث زرد رنگ نمیاد. توی قسمت ریکاوری هم فقط این گزینه ها هستن :
Apply update from external storage
reboot system now
wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply update from cache
گزینه ی دیگه ای نداره. ممنون میشم سریع راهنماییم کنید. چون میخوام برم مسافرت یه کم عجله دارم. بازم ممنون.

عزیز گوشی شما همچنان روت نشده.در ضمن تو اس 3 بعد از روت اون مثلث زرد رنگ نمیاد

dandy_mhr
16-07-2012, 16:56
دوستان استدعای عاجزانه!
یکی بگه من چه طور می تونم این software update رو قطع کنم؟! هر روز پیغام می آد که آپدیت کنم و چون گوشیم روت شده نمی تونم این آپدیت رو اینستال کنم. با supersu هم فول آنروت کردم و بعد دوباره امتحان کردم ، نشد که آپدیت رو اینستال کنم. هر روز بلااستثنا software update اتوماتیک شروع به دانلود می کنه و از من می خواد که اینستالش کنم! در ضمن گزینه ی wi-fi only رو هم خاموش کردم. خواهش می کنم کمک کنید...

دوستان به این سؤال هم التفات بفرمایید.
متشکرم

googool.bala
16-07-2012, 17:09
دوستان به این سؤال هم التفات بفرمایید.
متشکرم

تو قسمت سرچ دستگات بزن update بعد یک صفحه میاد که بالا سمت راست علامت setting برو توش و خاموشش کن

dandy_mhr
16-07-2012, 17:39
تو قسمت سرچ دستگات بزن update بعد یک صفحه میاد که بالا سمت راست علامت setting برو توش و خاموشش کن

چیزی نمی آره. شما خودت این روش رو تست کردی؟

N1M4
16-07-2012, 18:08
عزیز گوشی شما همچنان روت نشده.در ضمن تو اس 3 بعد از روت اون مثلث زرد رنگ نمیاد

ممنون. خب ژس چیکارش کنم؟ مشکلش چیه؟

R.O.L.A
16-07-2012, 18:35

ی برنامه تو قسمت رام معرفی شد و مهم شد.اونو امتحان کن احتمال زیاد درست میشه.درایو گوشی باید حتما نصب باشه رو پی سی

اینم لینک برنامه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=233128

sinaBN
16-07-2012, 20:05
بهترین رام از نظره دوستان چی هست؟اصلا رام های کوک شده اون قدر تفاوتی با رام اصلی دارن که بیرزه راممو عوض کنم؟

R.O.L.A
16-07-2012, 20:10
بهترین رام از نظره دوستان چی هست؟اصلا رام های کوک شده اون قدر تفاوتی با رام اصلی دارن که بیرزه راممو عوض کنم؟

عزیز اگه دنباله سرعت خوب و مصرف باطری هستی پیشنهاد میکنم سیانوژن نصب کن

sinaBN
16-07-2012, 20:24
ممنون.از کجا میتونم جدیدترین ورژنشو دانلود کنم؟

dandy_mhr
16-07-2012, 20:42
دوستان استدعای عاجزانه!
یکی بگه من چه طور می تونم این software update رو قطع کنم؟! هر روز پیغام می آد که آپدیت کنم و چون گوشیم روت شده نمی تونم این آپدیت رو اینستال کنم. با supersu هم فول آنروت کردم و بعد دوباره امتحان کردم ، نشد که آپدیت رو اینستال کنم. هر روز بلااستثنا software update اتوماتیک شروع به دانلود می کنه و از من می خواد که اینستالش کنم! در ضمن گزینه ی wi-fi only رو هم خاموش کردم. خواهش می کنم کمک کنید...

دوستانی که اطلاع دقیق دارند خواهشاً کمک کنند.

mamad ali
16-07-2012, 21:08
سلام....فوری .....فوری
تو این قسمت http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226327 سه تارام واسه ایرانه....کدوم بهتر و جدید وعالیه؟؟؟؟؟؟؟؟

parsianmax
16-07-2012, 21:24
سلام....فوری .....فوری
تو این قسمت http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226327 سه تارام واسه ایرانه....کدوم بهتر و جدید وعالیه؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکدوم که تاریخ ارائه اش جدیدتره

آخرین رامی که برای ایران هست اینه اگه منظورت اینه که فارسی ساپورت باشه از رام عربستان هم میتونی استفاده کنی.
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3054985&postcount=12

R.O.L.A
16-07-2012, 21:25
ممنون.از کجا میتونم جدیدترین ورژنشو دانلود کنم؟

لینک اخرین ورزن خدمت شما

get.cm/get/jenkins/4502/cm-9-20120716-NIGHTLY-i9300.zip

hamid gol
17-07-2012, 00:20
سلام
چه طوری می تونم برنامه های جاوا روی این گوشی اجرا کنم(آسون ترین روش!)
ممنون

jiksearch
17-07-2012, 07:05

فایل اون تاپیک CF-Root-SGS3-v6.1 هستش برای من هم روت نشد باید از فایل ورژن 6.3 استفاده کنید.
http://download.chainfire.eu/194/CF-Root/SGS3/CF-Root-SGS3-v6.3.zip

mamad ali
17-07-2012, 13:47
سلام
میخوام رام عوض کنم
اینو تو گوشی گیر نمیارم(((
- اول وارد مسير زير در داخل گوشيتون بشين
Setting -> Applications -> Development – UnCheked USB debugging)))

yusefy
17-07-2012, 13:48
سلام دوستان
میخواستم بونم آپدیت 4.1 رسمی واسه sIII میاد یا نه؟

S.H.A.H.R.O.K.H
17-07-2012, 14:36
سلام
میخوام رام عوض کنم

در بخش امنیتی هستش دوست من...security

سلام دوستان
میخواستم بونم آپدیت 4.1 رسمی واسه sIII میاد یا نه؟

بله تا اوایل پاییز به صورت رسمی عرضه میشه...احتمالا به نسخه 4.1.4 هم برسه...

سلام
چه طوری می تونم برنامه های جاوا روی این گوشی اجرا کنم(آسون ترین روش!)
ممنون

برای اندروید4 فعلا این امکان وجود نداره...یه روش آنلاین هستش ولی ناقص جواب میده...

saber nokia
17-07-2012, 14:36
4.0.4 هم هستش شما پاینترش میخواهی

به نظرتون 4.1 ورژن بالاتر هستش یا 4.0.4 ؟؟!:lol:

mamad ali
17-07-2012, 14:47
سلام
میخوام رام عوض کنم

تورو خدا آدرس دقیق رو بدید پیدا نکردم هرچی میگردم؟؟؟؟؟؟؟

mamad ali
17-07-2012, 15:12
بابا این چه آموزش تعویض رامی بود
رام رو دانلود کردم با حجم حدود750 با اسمi9300xxalf2_i9300ojvalf1_thr
از همین سایت هم آدرس داده بودن
داخلش کلا دوتا فایل بیشتر نیست
ولی تو آموزش سه تا فایل میخواد که هیچکدومش نیست
چیکار کنم؟؟؟؟

dandy_mhr
17-07-2012, 17:13
یعنی واقعاً کسی اطلاع نداره چه طوری می شه software update این گوشی رو disable کرد؟!!!

E B I
17-07-2012, 17:43
سلام
میخوام رام عوض کنم

Settings-Developer options-
گزینه اول نوشته usb debugging تیکش رو بزن:dd:

hasan_bn
17-07-2012, 17:44
سلام
میخوام رام عوض کنم

عزیز مسیرش تو آندروید 4 اینه
setting - developer options
گزینه ی اول(usb debugging) تیک دار باشه

hasan_bn
17-07-2012, 17:49
بابا این چه آموزش تعویض رامی بود
رام رو دانلود کردم با حجم حدود750 با اسمi9300xxalf2_i9300ojvalf1_thr
از همین سایت هم آدرس داده بودن
داخلش کلا دوتا فایل بیشتر نیست
ولی تو آموزش سه تا فایل میخواد که هیچکدومش نیست
چیکار کنم؟؟؟؟

اکثر رامهای جدید تک فایه . از بین 2تا فایل یکیش حجمش چند کیلو بایته که کاری باهاش نداریم
اون فایل با حجم زیاد رو تو قسمت pda بذار و ... دیگه حله

masoodkardorost
17-07-2012, 18:08
با سلام
من بعد سالها از گوشی N70 به اس تری نقل مکان کردم یعنی واقعا تازه کارم. 3 روزه گوشی رو گرفتم و تو این مدت پی دی اف دفترچشو خوندم و امروزم که این 53 صفحه رو خوندم و آموزش های تعویض رام و چن تا سایت دیگه ولی هنوز چن تا سوال دارم که اگه لطف کنین جواب بدین
1- من گوشیم خودش آخرین ورژن رام رو داره. اصلا میارزه بیام گوشیمو روت کنم و رام جدید بریزم از گارانتی خارجش کنم؟
2- من رو نصب برنامه خیلی حساسم واسه همین فقط دوس دارم برنامه های تعیید شده کاربردی رو نصب کنم. آیا نصب فله ای برنامه رو سرعت و کارایی گوشی تاثیر نمیذاره ( از نظر خودم که خیلی تاثیر میذاره واسه همین حساسم ولی خوب تکنولوژی پیشرف کرده دیگه!)
3- اول رفتم برنامه VirtualBox-4.1.18-78361-Win رو نصب کردم و ورژن 4 اندروید هم نصبیدم تا اول برنامه ها رو رو کامپیوتر ببینم بعد بریزم رو گوشی نتونستم برنامه روش نصب کنم کسی بلده کار کنه باهاش؟ بعد رفتم Youwave_Android-2-2-2 رو نصبیدم هنوز باهاش کار نکرم؟
4- میخوام قبل نصب هر برنامه ای یه بک آپ اساسی بگیرم با سامسونگ کیز گرفتم ولی میخوام ببینم بک آپ کاملتری وجود داره یا نه؟ امروز SGS3 International ToolKit v3.0 رو گرفتم هنوز باهاش کار نکردم مورد تعیید هس؟
5- خداییش جای یه تاپیک که برنامه های کاربردی و به خصوص بازیهای مچ با اس تری رو معرفی کنه خیلی خالیه!
6- پیشنهاد میکنم یه تاپیک برای تازه کارا که به اس تیری نقل مکان مکنن باز بشه.
راستی راجع به ویروس و آنتی ویروس نگران باشم یا نه؟

mohivs
17-07-2012, 19:09
سلام:spam:
من معذرت می خوام از اینکه سوال تکراری می پرسم و می دونم که بگردم جواب سوالم رو پیدا می کنم ولی باور کنید سرم گیج رفت از بس چرخیدم تو این سایت
لطفا بگید چه گارنتی بگیرم یعنی چه گارانتی ای اصلی حساب میشه به غیر از مایکروتل؟
خرید از نمایندگی سامسونگ چه مزیتی داره؟
قیمت روز رو از کجا می تونم بفهمم؟
مرسی

masoodkardorost
17-07-2012, 19:28
من معذرت می خوام از اینکه سوال تکراری می پرسم و می دونم که بگردم جواب سوالم رو پیدا می کنم ولی باور کنید سرم گیج رفت از بس چرخیدم تو این سایت
مرسی

من این 54 صفحه رو خوندم و گفتن گارانتی تو ایران یعنی الکی! پول اضافی خرج کردنه! منم قبول دارم فقط یه برگه دستت میدن به خودت تلقین میکنی گارانتی داری!
فقط از یه مغازه معتبر بگی تا تقلبی قالبت نشه!
قیمت روز رو هم از یه سایت دیگه نمیدونم اینجا بگم یا نه تبلیق نشه ولی گوگل کن جزو اولین سایتاس من که خریدم قیمتش چندان با بازار متفاوت نبود

mohivs
17-07-2012, 21:40
یک چیزی یادم رفت اگه گوشی 16 GB بگیرم و برای مموری بگیرم رو مموری نمیتونم برنامخ نصب کنم؟پس مموری فقط بدرد عکس و فیلم می خوره؟
الان بیشتر ویتنام گیر میاد دیگه یعنی کره ای رو نمیشه گیر اورد؟
به سایتهایی مثل alldigital میشه برای خرید اعتماد کرد؟

dandy_mhr
17-07-2012, 21:50
یعنی واقعاً کسی اطلاع نداره چه طوری می شه software update این گوشی رو disable کرد؟!!!

...

yusefy
17-07-2012, 22:07
مرسی

دوست من گارانتی اصلی فقط مایکروتل هستش که واقعا هم گارانتیه !
من نوت از مایکروتل خریدم بعد سه ماه led دچار مشکل شد بردم بعد بررسی گفتن اشکال از دستگاه بوده یه نو بهم دادن!
فقط حتما از نمایندگی بخر
توجه داشته باش که روت کردن گارانتی رو نقض میکنه
البته با آن روت و صفر کردن کانتر میشه سرشون رو کلاه گذاشت:az:

B*3*N*A
17-07-2012, 22:36
مرسی

دوست خوبم به نطر من شما بدون گارانتی بگیر چون ارزش ۱۰۰بیشتر دادنو نداره تازشم خیلی وقتا بهونه میارن واسه گارانتیش
گارانتی اصلی سامسونگ پارس مایکروتل هست و تمام
درمورد قیمت شما یه سری به سایتای مشهور فروش بزنین میتونین قیمتشو بدونین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

E B I
17-07-2012, 22:57
رام گوشیم رو عوض کردم ولی بازم این اسمارت استی کار نمیکنه
کسی از دوستان نمیدونه مشکل چیه

sewo_nim
18-07-2012, 00:16
سلام دوستان
ببخشید ولی موبایلم وایرلس لبتاپ رو پیدا نمیکنه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

R.O.L.A
18-07-2012, 00:19
رام گوشیم رو عوض کردم ولی بازم این اسمارت استی کار نمیکنه
کسی از دوستان نمیدونه مشکل چیه

کلن اون زیاد دقیق نیست.اونجوری ک باید باشه نیست.

pedramsanan
18-07-2012, 00:46
ميشه بگيد آيا گوشي شمام تو قسمت فلزي دورش ترك برداشته يا نه؟
اينو تو بخش اخبار زدن كه قسمت فلزي دور گوشي ترك بر ميداره
لطفا بگيد.مهمه.ميخوام بگيرم

E B I
18-07-2012, 00:53
کلن اون زیاد دقیق نیست.اونجوری ک باید باشه نیست.

رام رو که عوض کردم همه چیزا پاف شدن یه فیلم فابریک که تو گوشی هم بود پاک شد
از کجا میتونم اون رو دانلود کنم

jiksearch
18-07-2012, 06:27

اون قسمت اصلاً فلزی نیست رنگش شبیه فلز هست (پس به کل خبرش شک کنید)
مال من یه ضربه خورده گوشش رنگش رفته بقیه اش سالمه

saber nokia
18-07-2012, 06:43
جایی خوندم که برنامه و بازی تو حاظه 16 گیگ گوشی نصب میشه و تو مموری نصب نمیشه واسه همین بهتر هستش 32 گیگ خریداری بشه !! یعنی واقعیت داره؟ من نمیتونم تو مموری که میندازم تو گوشی بازی نصب کنم ؟؟!!!

masoodkardorost
18-07-2012, 07:34
با سلام
من بعد سالها از گوشی N70 به اس تری نقل مکان کردم یعنی واقعا تازه کارم. 3 روزه گوشی رو گرفتم و تو این مدت پی دی اف دفترچشو خوندم و امروزم که این 53 صفحه رو خوندم و آموزش های تعویض رام و چن تا سایت دیگه ولی هنوز چن تا سوال دارم که اگه لطف کنین جواب بدین
1- من گوشیم خودش آخرین ورژن رام رو داره. اصلا میارزه بیام گوشیمو روت کنم و رام جدید بریزم از گارانتی خارجش کنم؟
2- من رو نصب برنامه خیلی حساسم واسه همین فقط دوس دارم برنامه های تعیید شده کاربردی رو نصب کنم. آیا نصب فله ای برنامه رو سرعت و کارایی گوشی تاثیر نمیذاره ( از نظر خودم که خیلی تاثیر میذاره واسه همین حساسم ولی خوب تکنولوژی پیشرف کرده دیگه!)
3- اول رفتم برنامه VirtualBox-4.1.18-78361-Win رو نصب کردم و ورژن 4 اندروید هم نصبیدم تا اول برنامه ها رو رو کامپیوتر ببینم بعد بریزم رو گوشی نتونستم برنامه روش نصب کنم کسی بلده کار کنه باهاش؟ بعد رفتم Youwave_Android-2-2-2 رو نصبیدم هنوز باهاش کار نکرم؟
4- میخوام قبل نصب هر برنامه ای یه بک آپ اساسی بگیرم با سامسونگ کیز گرفتم ولی میخوام ببینم بک آپ کاملتری وجود داره یا نه؟ امروز SGS3 International ToolKit v3.0 رو گرفتم هنوز باهاش کار نکردم مورد تعیید هس؟
5- خداییش جای یه تاپیک که برنامه های کاربردی و به خصوص بازیهای مچ با اس تری رو معرفی کنه خیلی خالیه!

اساتید لطفا جواب بدید

mohsen6580
18-07-2012, 09:31

نه داداش من که ترکی نمیبینم.

googool.bala
18-07-2012, 12:03
سلام دوستان
ببخشید ولی موبایلم وایرلس لبتاپ رو پیدا نمیکنه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

اول یه اتصال وایرلس روی گوشی توی settings/wireless and networks/ wi-fi- settings/add wi-fi network
ایجاد میکنین. نوعش رو wpa/wpa2 انتخاب و یه پسورد مثلا swan12548 براش انتخاب میکنین. تعداد کاراکترها از 8 تا نباید کمتر باشه.

در ضمن این کارا رو باید در حالت روشن بودن wifi رو ی گوشی انجام بدین.

حالا میریم روی سیستم.

توی ویندوز دکمه ویندوز و r روبگیرین تا منوی Run.. بیاد.
تایپ کنید: cmd
و اینتر بزنید.

توی command prompt فرمان زیر رو بزنید.

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=BinkLaptop key=swan12548

به عبارتی که جلوی key = دقت کنین. این همون پسوردیه که ما توی گوشی تنظیم کردیم.
پس شما هم همون پسوردی که گذاشتین رو اینجا جایگزین کنین.

بعد از اینتر زدن، اگه همه چیز درست باشه، سه تا پیغام موفقیت رو به ترتیب میده.

command prompt رو نبندین. هنوز کارش داریم.

حالا توی network and sharing center ویندوز ، به تنظیمات Change adapter settings برید و مطمئن بشین که یه شبکه وایرلس مجازی براتون ساخته شده. اسمش رو دقت کنین که الان باهاش کار دارین.

اونجا شما یه اتصال اینترنت هم مثلا به اسم local area connection 2 دارین. روش راست کلیک، properties رو بزنین و توی برگه sharing اون رو روی اتصال وایرلس مجازی با زدن تیک هاش و انتخاب اسمش، به اشتراک بذارین.

حالا قسمت دوم فرمان رو توی command prompt میزنیم.

netsh wlan start hostednetwork

مشکلتون حل شد !

googool.bala
18-07-2012, 12:21
با سلام

این اطلاعاتی هستش که من بعد 3 گوشی آندرویدی بدست آوردم و نظر منه .
1- باید ببینی نیازت چیه من برای نصب یک سری از بازی ها مثل nova 3 و ... که لایسنس داره باید lucky patcher نصب می کردم که نیاز به روت داشت . ریختن رام جدید با odin نیاز به روت بودن نداره روت و رام یک مسئله جدا از هم هستش . نظر من اینه رام تعویض نکن . اما کلا سلیقه ای هست . ( راستی تو ایران گارانتی برات کاری نمیکنه هر اتفاقی بیفته گارانتی یه بهونه میاره )
2- من الان 3 صفحه برنامه مورد نیاز خودم و حدود 15 بازی گیم لافت و ea گیم دارم و کلا 35 بازی معمولی . سرعتم هم کم نشوده .( این یه توصیه نیست فقط شرایط گوشی خودم رو گفتم )
3- خوب نصب کن رو گوشی بعد ببین اگه خوب بود که هیچی اگه کاربردی نبود اول برو application manager دکمه clear data رو بزن بعد unistall کن مشکلی پیش نمیاد البته همه برنامه های تو بخش دارای اسکرین شات و توضیحات لازم هست .
4- برنامه titanium backup البته نیاز به روت داره .
5- این درسته باید مدیر بخش یک کاری کنه اما پردازنده mali مثل tegra نیست که بازی های فیکس شده وجود داشته باشه همیشه اولین دیتا ها برای این پردازنده میاد .
6- اگه بازار رو نصب کنی یک AVG هست ولی من رو گوشی هام تاحالا نصب نکردم و مشکلی پیش نیومد .

googool.bala
18-07-2012, 12:25
جایی خوندم که برنامه و بازی تو حاظه 16 گیگ گوشی نصب میشه و تو مموری نصب نمیشه واسه همین بهتر هستش 32 گیگ خریداری بشه !! یعنی واقعیت داره؟ من نمیتونم تو مموری که میندازم تو گوشی بازی نصب کنم ؟؟!!!

من خودم 32 گیگ دارم . اما این مشکل حتما باید تو آپدیت بعدی رفع بشه . 16 گیگ هم برای بازی و برنامه فضای خوبیه . اهنگ و عکس و... بریز تو مموری .

Teraa Nova
18-07-2012, 14:45
سلام
گوشی من Galaxy S III هستش با
من 10 روزه دنبال بازی Modern Combat 3 هستم زیاده اما نمیدونم کدومه بعضی یا ارور لایسنس میدن کار نمی کنه اگه می دونی ورژن سالم که رو گوشی Galaxy SIII کار کنه بهم بدین ممنون میشم به خدا گیج شدم

Orbel8
18-07-2012, 15:56
این هم یک بازی فوق العاده
Six Guns

http://image.and-share.ir/out.php/i41574_SixGuns.jpg
http://image.and-share.ir/out.php/i41575_SixGunsIos960x640Screen3.png

لینک های دانلود :
http://hipfile.com/a04jutbp5moo/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part01.rar.htm l

http://hipfile.com/9ev7r89f5lnz/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part02.rar.htm l

http://hipfile.com/x47gsfkezaae/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part03.part1.r ar.html

http://hipfile.com/4eq83nr772qh/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part03.part2.r ar.html

http://hipfile.com/kvh36qm3gqpo/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part04.rar.htm l

دیتا انزیپ کنید و فولدر com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM در این قسمت کپی کنید

sd > android >data

برای اولین بار به نت متصل باشید چون حدود 16 مگابایت دانلود خواهد کرد

تست شده....

Orbel8
18-07-2012, 16:00
این هم بازی real racing
این بازی قبلا در انحصار IOS بود و الان میتونیم این بازی بسیار زیبا در اندروید تجربه کنیم بازی از گرافیک خارق العاده ایی برخورداره

دیتا
http://howfile.com/file/2d35b415/83264ab6

دیتا انزیپ کنید فولدر com.ea.game .realracing2 در ادرس زیر کپی کنید

sd > android > data

اسم فولدر دیتا این باید باشه

com.ea.game.realracing2

اگر این هست com.ea.game.realracing2_na مثل اسم بالا درستش کنید و _na از اخرش پاک کنید و دیگه مشکلی نخواهی داشت به راحتی میتونی بازی کنی !

نکته:

بعد از تمام کردن 2 مسابقه اول در بخش career بعد از وارد شدن به مسابقه سوم از بازی بطور ناگهانی خارج خواهید شد و در دفعات بعد هم سعی کنید باز هم همین مشکل خواهید داشت...

راه حل... بعد از اتمام مسابقه دوم.. مسابقات سوم و چهارم بازی نکنید!.. از مسابقه پنجم شروع به بازی کنید و از بازی لذت ببرید!

تست شده...

Teraa Nova
18-07-2012, 16:05
سلام
من 10 روزه دنبال بازی Modern Combat 3 هستم زیاده اما نمیدونم کدومه بعضی یا ارور لایسنس میدن کار نمی کنه اگه می دونی ورژن سالم که رو گوشی Galaxy SIII کار کنه بهم بدین ممنون میشم به خدا گیج شدم

googool.bala
18-07-2012, 17:34
six guns

http://image.and-share.ir/out.php/i41574_sixguns.jpg
http://image.and-share.ir/out.php/i41575_sixgunsios960x640screen3.png

لینک های دانلود :
http://hipfile.com/a04jutbp5moo/com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm.part01.rar.htm l

http://hipfile.com/9ev7r89f5lnz/com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm.part02.rar.htm l

http://hipfile.com/x47gsfkezaae/com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm.part03.part1.r ar.html

http://hipfile.com/4eq83nr772qh/com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm.part03.part2.r ar.html

http://hipfile.com/kvh36qm3gqpo/com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm.part04.rar.htm l

دیتا انزیپ کنید و فولدر com.gameloft.android.anmp.gloftsxhm در این قسمت کپی کنید

sd > android >data

تست شده....

این هم بازی real racing
این بازی قبلا در انحصار ios بود و الان میتونیم این بازی بسیار زیبا در اندروید تجربه کنیم بازی از گرافیک خارق العاده ایی برخورداره

دیتا

sd > android > data

com.ea.game.realracing2

اگر این هست com.ea.game.realracing2_na مثل اسم بالا درستش کنید و _na از اخرش پاک کنید و دیگه مشکلی نخواهی داشت به راحتی میتونی بازی کنی !

نکته:

بعد از تمام کردن 2 مسابقه اول در بخش career بعد از وارد شدن به مسابقه سوم از بازی بطور ناگهانی خارج خواهید شد و در دفعات بعد هم سعی کنید باز هم همین مشکل خواهید داشت...

راه حل... بعد از اتمام مسابقه دوم.. مسابقات سوم و چهارم بازی نکنید!.. از مسابقه پنجم شروع به بازی کنید و از بازی لذت ببرید!

تست شده...

قوانین مطالعه کنید این جا زدن این پست برابر خلاف قوانین . مدیریت لطفا رسیدگی کنین

googool.bala
18-07-2012, 17:36
این هم بازی real racing
این بازی قبلا در انحصار ios بود و الان میتونیم این بازی بسیار زیبا در اندروید تجربه کنیم بازی از گرافیک خارق العاده ایی برخورداره

دیتا

sd > android > data

com.ea.game.realracing2

نکته:

تست شده...
ببخشید ولی دوست عزیز این برای ورژن قبلی بود . اطلاعات غلط ندین . اینجا نباید همچین پستی بزنین قوانین رو مطالعه کنین .

masoodkardorost
18-07-2012, 20:06
اول یه اتصال وایرلس روی گوشی توی settings/wireless and networks/ wi-fi- settings/add wi-fi network
ایجاد میکنین. نوعش رو wpa/wpa2 انتخاب و یه پسورد مثلا swan12548 براش انتخاب میکنین. تعداد کاراکترها از 8 تا نباید کمتر باشه.

در ضمن این کارا رو باید در حالت روشن بودن wifi رو ی گوشی انجام بدین.

حالا میریم روی سیستم.

توی ویندوز دکمه ویندوز و r روبگیرین تا منوی Run.. بیاد.
تایپ کنید: cmd
و اینتر بزنید.

توی command prompt فرمان زیر رو بزنید.

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=BinkLaptop key=swan12548

به عبارتی که جلوی key = دقت کنین. این همون پسوردیه که ما توی گوشی تنظیم کردیم.
پس شما هم همون پسوردی که گذاشتین رو اینجا جایگزین کنین.

بعد از اینتر زدن، اگه همه چیز درست باشه، سه تا پیغام موفقیت رو به ترتیب میده.

command prompt رو نبندین. هنوز کارش داریم.

حالا توی network and sharing center ویندوز ، به تنظیمات Change adapter settings برید و مطمئن بشین که یه شبکه وایرلس مجازی براتون ساخته شده. اسمش رو دقت کنین که الان باهاش کار دارین.

اونجا شما یه اتصال اینترنت هم مثلا به اسم local area connection 2 دارین. روش راست کلیک، properties رو بزنین و توی برگه sharing اون رو روی اتصال وایرلس مجازی با زدن تیک هاش و انتخاب اسمش، به اشتراک بذارین.

حالا قسمت دوم فرمان رو توی command prompt میزنیم.

netsh wlan start hostednetwork

مشکلتون حل شد !

سلام
متاسفانه برای من جواب نداد
پیغام میده که the following command was not found: wlan set ... من خیلی دقت کردم تمام کارا رو انجام دادم توو تایپ کردن هم دقت کردم مثل شما نوشتم ممکنه به خاطر ssid=BinkLaptop باشه؟ جالبه netsh رو نمینویسه
من با وین اکس پی سرویس پک 3 کار کردم. ممنون میشم راهنمایی کنین

C0D3R
18-07-2012, 20:35
سلام

دوستان لطفاً رعایت کنید این تاپیک صرفاً جهت طرح سوال و رفع مشکلات هست بنابراین معرفی هر نوع برنامه و یا بازی باید در بخشهای خودش انجام بشه.

ممنون

R.O.L.A
18-07-2012, 21:47
Six Guns

http://image.and-share.ir/out.php/i41574_SixGuns.jpg
http://image.and-share.ir/out.php/i41575_SixGunsIos960x640Screen3.png

لینک های دانلود :
http://hipfile.com/a04jutbp5moo/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part01.rar.htm l

http://hipfile.com/9ev7r89f5lnz/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part02.rar.htm l

http://hipfile.com/x47gsfkezaae/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part03.part1.r ar.html

http://hipfile.com/4eq83nr772qh/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part03.part2.r ar.html

http://hipfile.com/kvh36qm3gqpo/com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM.part04.rar.htm l

دیتا انزیپ کنید و فولدر com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM در این قسمت کپی کنید

sd > android >data

تست شده....

دوست عزیز میتونید بازیهارو اینجا معرفی کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=233712

Teraa Nova
19-07-2012, 00:43
سلام

n7000gt
19-07-2012, 03:34
سلام

لج کردی ها برات پیدا میکنن عجله نکن برو تو قسمت بازی ها میتونی پیدا کنی بازی های مختلف رو

understand:123:

masoodkardorost
19-07-2012, 11:03
سلام
دو تا سوال داشتم
1- چطور میتونم گوشیمو از طریق وای فای به لپتاپم وصل کنم لطفا گام به گام توضیح بدین
2-توو قسمت گالریم عکسای پیکاسا اومده یعنی عکسایی که تو گوگل پلاسم آپلود کردم رو آورده. حالا میخوام اصلا اون عکسا رو نیاره بدون اینکه اکونتم رو ریموو کنم. میشه راهنماییم کنین

RadeoN
19-07-2012, 11:26
سلام
دو تا سوال داشتم
1- چطور میتونم گوشیمو از طریق وای فای به لپتاپم وصل کنم لطفا گام به گام توضیح بدین
2-توو قسمت گالریم عکسای پیکاسا اومده یعنی عکسایی که تو گوگل پلاسم آپلود کردم رو آورده. حالا میخوام اصلا اون عکسا رو نیاره بدون اینکه اکونتم رو ریموو کنم. میشه راهنماییم کنین

1.با برنامه kies air که روی گوشیت نصبه میتونی گوشیتو وصل کنی و براحتی جابجایی فایل انجام بدی.وقتی وارد برنامه شدی یک ip بهت میده که همونو داخل مرورگر وارد کن تا حافظه گوشیتو ببینی
2.میتونی هنگام لاگین شدن تیک گزینه پیکاسا رو برداری

fighter20
19-07-2012, 12:05
سلام
کسایی که این گوشی دارن اگه ممکنه راجع به معایب این گوشی توضیح بدن ؟ (مثل داغ کردن و جنس بدنه و ...)

googool.bala
19-07-2012, 12:57
سلام
کسایی که این گوشی دارن اگه ممکنه راجع به معایب این گوشی توضیح بدن ؟ (مثل داغ کردن و جنس بدنه و ...)

داغ میکنه ولی نصف htc one x هم نیست . تقریبا عادی هست . جنس بدنه به نظر من عالی هست در حد one x نیست ولی جالبه من با یکی از دوستام هم زمان این دوگوشی رو خریدیم پشت گوشیش که htc one x هست یک عالمه خط افتاده . ولی برای من نه . اما یه چیز دیگه هست که اگه اون ضربه شدید بخوره رنگش نمیپره ولی برای gsIII امکانش هست . دیگه معایبی نمیبینم تو این گوشی که بهترین گوشی حال حاضر دنیاست .

googool.bala
19-07-2012, 12:59
سلام
متاسفانه برای من جواب نداد
پیغام میده که the following command was not found: wlan set ... من خیلی دقت کردم تمام کارا رو انجام دادم توو تایپ کردن هم دقت کردم مثل شما نوشتم ممکنه به خاطر ssid=BinkLaptop باشه؟ جالبه netsh رو نمینویسه
من با وین اکس پی سرویس پک 3 کار کردم. ممنون میشم راهنمایی کنین

عزیز من روی لبتاپ و سون اجرا کردم شاید برای xp مشکل داره

googool.bala
19-07-2012, 13:00
سلام

این تاپیک توش هست نصب کن دیگه . تست شده توسط خودم .

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=233712&page=2

uns_elec
19-07-2012, 14:04
سلام خدمت دوستان عزيز
يه سوال داشتم سه روز اين گوشي رو خريدم همه چي عاليه فقط يه مورد اين خروجي تلويزيون ( HDMI ) كار نميكنه البه من قبلا SII داشتم ويه تبديل براي خروجي ( HDMI) خزيده بودم و با اون كار ميكرد الان كه ميزنم به SIII هيچ تصويري رو تو تلويزيون نشون نميده خواهش ميكنم كمك كنيد آيا تنظيم خاصي داره كه بايد انجام بدم ممنون :bw:

mehdi_2997
19-07-2012, 14:17
سلام

صفحه گوشی تو زمینه مشکی یه لک تیره داره همه جور تست کردم مشکل پیکسل هم نداره همه سالمه

چند وقت پیش گفته بودین که با تعویض رام درست میشه

ولی من هنوز این کارو نکردم نه روت نه رام . بهتر نیست ببرم واسه گارانتی تا خاطرم جمع شه؟

ممنون

googool.bala
19-07-2012, 15:10
سلام

صفحه گوشی تو زمینه مشکی یه لک تیره داره همه جور تست کردم مشکل پیکسل هم نداره همه سالمه

چند وقت پیش گفته بودین که با تعویض رام درست میشه

ولی من هنوز این کارو نکردم نه روت نه رام . بهتر نیست ببرم واسه گارانتی تا خاطرم جمع شه؟

ممنون

اگه می خوای مطمئن شی ببر . ولی یک چیزی از من ، جواب ازشون نمیشنوی . گارانتی کاری برات نمیکنه

guz
19-07-2012, 16:35
سلام
دو روزه که این گوشی رو خریدم دارم با دفترچه تلفنش ور میرم
چطور میشه شماره ها رو از سیم کپی کرد؟
اصلا به شماره های داخل سیم دسترسی ندارم

mehdi_2997
19-07-2012, 16:48
سلام
دو روزه که این گوشی رو خریدم دارم با دفترچه تلفنش ور میرم
چطور میشه شماره ها رو از سیم کپی کرد؟
اصلا به شماره های داخل سیم دسترسی ندارم

سلام

داخل contacts بعد settingبعد import/export بعد import from sim card

masoodkardorost
19-07-2012, 17:39
عزیز من روی لبتاپ و سون اجرا کردم شاید برای xp مشکل داره

1.با برنامه kies air که روی گوشیت نصبه میتونی گوشیتو وصل کنی و براحتی جابجایی فایل انجام بدی.وقتی وارد برنامه شدی یک ip بهت میده که همونو داخل مرورگر وارد کن تا حافظه گوشیتو ببینی
2.میتونی هنگام لاگین شدن تیک گزینه پیکاسا رو برداری

عزیز من رو اکس پی مشکل دارم میشه گام به گام توضیح بدی
برای مورد دو هم از کجا تیکش رو بردارم؟ من چن وقت پیش لاگین شدم الان نمیدونم کجا لاگین کردم و چطو آنلاگ کنم یا تغییرش بدم
ممنون

guz
19-07-2012, 17:53
سلام

داخل contacts بعد settingبعد import/export بعد import from sim card

از دیروزه دارم همین کارو میکنم ولی هیچ شماره ای رو نمایش نمیده
در صورتی که همین سیم کارت رو که پانچ شده هم هست یه جورایی داخل یه گوشیه سونی اریکسون نصب میکنم شماره هام موجوده

guz
19-07-2012, 18:19
2.میتونی هن نقل قول: نوشته اصلي بوسيله mehdi_2997
سلام

1داخل contacts بعد settingبعد import/export بعد import from sim card
از دیروزه دارم همین کارو میکنم ولی هیچ شماره ای رو نمایش نمیده
در صورتی که همین سیم کارت رو که پانچ شده هم هست یه جورایی داخل یه گوشیه سونی اریکسون نصب میکنم شماره هام موجودهگام لاگین شدن تیک گزینه پیکاسا رو برداری
2این برنامه kies air مال خود گوشیه؟
گوشی من این برنامه رو نداره چیکار کنم؟

Zyse
19-07-2012, 18:23
دوستانیکه هم با وان ایکس کار کردند و هم با اس 3
صدای اسپیکر اس 3 آیا بلندتر از وان ایکس هست یا خیر؟
اگر هست چند درصد بیشتره ؟

:.: RA$H!D-K-N :.:
19-07-2012, 18:50
دوستانیکه هم با وان ایکس کار کردند و هم با اس 3
صدای اسپیکر اس 3 آیا بلندتر از وان ایکس هست یا خیر؟
اگر هست چند درصد بیشتره ؟

من با هر دوتاشون کارکردم...صدای اس3 حدود 15تا 20 درصدی از وان ایکس بیشتره...

m0hamad_reza
20-07-2012, 00:33
سلام
راهی هست که بتونم مموری رو خالی کنم ؟
توتال مموری زده 778 مگ که 600 مگش پره
میشه برنامه ها نو مموری کارت نصب کرد ؟ فایده ای هم داره ؟

C0D3R
20-07-2012, 01:05
سلام
راهی هست که بتونم مموری رو خالی کنم ؟
توتال مموری زده 778 مگ که 600 مگش پره
میشه برنامه ها نو مموری کارت نصب کرد ؟ فایده ای هم داره ؟

سلام
برای خالی کردن مموری یا باید برنامه های اضافی رو حذف کنین و یا منتقل کنین به sd
برای این کار هم میتونین از برنامه APP2SD Pro یا Monster App Pro استفاده کنین

mamad ali
20-07-2012, 08:51
سلاااااااااام
خیلی وقته این سوال رو پرسیدم ولی کوووووو جواب
adsl خونمون کابلیه(نه بیسیم)
خواستم با گوشی از اینترنت لبتابم استفاده کنم....راهشو لطف کنید

Alien
20-07-2012, 08:56
سلاااااااااام
بفرما این جواب:
http://www.androidauthority.com/how-to-use-pc-internet-connection-with-android-phone-44230/

uns_elec
20-07-2012, 09:19
سلام خدمت دوستان عزيز
يه سوال داشتم سه روز اين گوشي رو خريدم همه چي عاليه فقط يه مورد اين خروجي تلويزيون ( HDMI ) كار نميكنه البه من قبلا SII داشتم ويه تبديل براي خروجي ( HDMI) خزيده بودم و با اون كار ميكرد الان كه ميزنم به SIII هيچ تصويري رو تو تلويزيون نشون نميده خواهش ميكنم كمك كنيد آيا تنظيم خاصي داره كه بايد انجام بدم ممنون :bw:

از دوستان كسي نيست منو راهنمايي كنه :ak:

mohsen6580
20-07-2012, 10:06
سلام
فایل روت رام xxblfb رو میشه بذارید
ممنون

mamad ali
20-07-2012, 10:13
بفرما این جواب:
http://www.androidauthority.com/how-to-use-pc-internet-connection-with-android-phone-44230/

من که چیزی از آدرسی که دادید سر در نیاوردم

m0hamad_reza
20-07-2012, 10:21
سلام
برای خالی کردن مموری یا باید برنامه های اضافی رو حذف کنین و یا منتقل کنین به sd
برای این کار هم میتونین از برنامه app2sd pro یا monster app pro استفاده کنین

اکر زحمتی نیست یه لینکی از همین 2 تا برنامه بزار من دانلود کنم
ممنوننننن

googool.bala
20-07-2012, 11:12
کسی بامپیر برای gsIII خریده . اگه میتونین عکسشو بزارین و بگین از کجا خریدین . اگه سفیدشم هست بگین . ممنون :sign_help:

ariyamer
20-07-2012, 11:31
سلاااااااااام

سلام با برنامه connectify و از طریق wifi میتونی از اینترنت لب تاپ استفاده کنی

RadeoN
20-07-2012, 11:41
2این برنامه kies air مال خود گوشیه؟
گوشی من این برنامه رو نداره چیکار کنم؟

بله مال خود گوشیه
اگه رام رسمی نصب داشته باشی روی گوشی نصب هست

kies air (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/0Pe8oie8RL/kies-air-v2.1.112201.apk)

m0hamad_reza
20-07-2012, 12:26
سلام دوستان
جریان این چیه ؟
نصب android-4-1-jelly-bean روی s3 ؟ آره ؟
من چون تازه واردم ترسیدم تست کنم ! یکی لطف منه بتسته !!
http://rootgalaxys3iii.com/galaxy-s3-android-4-1-jelly-bean/

R.O.L.A
20-07-2012, 13:25
سلام دوستان
جریان این چیه ؟

عزیز هنوز مشکلات داره.بهتره فعلا نریزی.ولی اگه دوس داری امتحان کنی از سیانوژن 10 یا jelly-bean استفاده کن ک مشکلاتش کمتر هست.

jiksearch
20-07-2012, 13:30
آپدیت جدید اومد
فقط روت گوشی پرید چیز جدیدی متوجه نشدم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

E B I
20-07-2012, 14:31
دوستان کسی به گوشی وان ایکس ازطریق nfc چیزی فرستاده من که هر کاری کردم نشد
رو گوشی من تا علامت سند میومد ولی رو گوشی وا ایکس یه چیز درباره گالری مینوشت
چیزی هم فرستاده نمیشد

hdavood
20-07-2012, 14:49
من یه اس 3 آبی دارم .. هر کاور یا گارد پشت که پیدا میکنم یه جوری از زیبایی گوشی کم میکنه ... دوستان از چه کیف یا گاردی استفاده میکنن که تا حد امکان از زیبایی گوشی کم نکنه؟

الان یه ژله ای انداختم و پشت گوشی رو پوشونده که راضی نیستم..حیفه وقتی گوشی تو دست می...ی زیبایی پشت گوشی با گارد پوشیده بشه...

لطفا پیشنهاد بدید....

parsianmax
20-07-2012, 14:54
سلام دوستان
جریان این چیه ؟

این رام پورت شدس زیاد جدی نگیر حتی اگه دقت کرده باشی بوت انیمشن نکسوس روشه.
هروقت به صورت رسمی بیاد خود سامسونگ تو سایتش میذاره Samfirmware.com

masoodkardorost
20-07-2012, 15:19
بله مال خود گوشیه
اگه رام رسمی نصب داشته باشی روی گوشی نصب هست

kies air (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/0pe8oie8rl/kies-air-v2.1.112201.apk)

آقا مرتضی من رام اصلی برام نصب هست ولی این برنامه توش نبود
ممنون این برنامه رو گذاشتین نصب میکنم اگه به مشکل برخوردم مزاحمتون میشم
masoodkardorost
20-07-2012, 15:23
دوستان چرا اینقد صدای اس تری وقتی با گوشی مثلا یه فیلم نگاه میکنی اینقد ضعیفه؟ هم با گوشی خودش امتحان کردم هم با گوشی کریتیو مال خودش بهتر بود. فیلم هم کیفیتش ردیف بود ممکنه مال پلیر خود گوشی باشه؟ تا آخر زیاد کردم ولی بازم باید فضا ساکت باشه تا بتونی صدای بازیگرا رو تشخیص بدی انواع آپشنای صداش رو هم تست کردم جواب نداد. اگه ایراد از پلیر هست لطف کنین یه پلیر قوی معرفی کنین ممنون

mohivs
20-07-2012, 19:07
سلام
من s3 با گارانتی اصلی دارم اگر روت کنم گوشی رو گارانتی مایکروتل حذف میشه یا نه؟
کاری هست انجام بدم که مشکلی پیش نیاد؟

R.O.L.A
20-07-2012, 19:45
دوستان چرا اینقد صدای اس تری وقتی با گوشی مثلا یه فیلم نگاه میکنی اینقد ضعیفه؟ هم با گوشی خودش امتحان کردم هم با گوشی کریتیو مال خودش بهتر بود. فیلم هم کیفیتش ردیف بود ممکنه مال پلیر خود گوشی باشه؟ تا آخر زیاد کردم ولی بازم باید فضا ساکت باشه تا بتونی صدای بازیگرا رو تشخیص بدی انواع آپشنای صداش رو هم تست کردم جواب نداد. اگه ایراد از پلیر هست لطف کنین یه پلیر قوی معرفی کنین ممنون

عزیز از mx استفاده کن .البته بستگی ب صدای فیلمم داره.

R.O.L.A
20-07-2012, 19:46
سلام
من s3 با گارانتی اصلی دارم اگر روت کنم گوشی رو گارانتی مایکروتل حذف میشه یا نه؟
کاری هست انجام بدم که مشکلی پیش نیاد؟

بله وقتی روت کنید از گارانتی خارج میشه.

zeraata
20-07-2012, 22:30
سلام بچه ها 2 تا سوال دارم:
1.چقدر طول میکشه تا شارژش از 0 تا 100 برسه؟
2.کره هم داره؟من فردا عصر میخوام برم بخرم ولی میگن ویتنام و چین هم داره.اگه کره نباشه شاید نخرم.نمیدونم چه کنم؟راهنماییم کنید

zeraata
20-07-2012, 22:39
دوستان من بین آبی و سفید موندم ... کدوم قشنگ‌تر هست؟
بعد چطوری میشه تشخیص داد آبی سری جدید هست که اون مشکل قبلی رو نداره؟

چه مشکلی.چه مشکلی به منم بگید فردا میخوام بخرم نکنن تو پاچم؟

52622
20-07-2012, 22:54
سلام بچه ها 2 تا سوال دارم:
1.چقدر طول میکشه تا شارژش از 0 تا 100 برسه؟
2.کره هم داره؟من فردا عصر میخوام برم بخرم ولی میگن ویتنام و چین هم داره.اگه کره نباشه شاید نخرم.نمیدونم چه کنم؟راهنماییم کنید

بین 2 تا 3 ساعت
هر چی تو بازاره ویتنامه

Orbel8
20-07-2012, 22:54
چه مشکلی.چه مشکلی به منم بگید فردا میخوام بخرم نکنن تو پاچم؟

دوست عزیز اگر ویتنام گیرت اومد حتما بخر ولی چینی نخر.
ویتنام با کره ایش هیچ فرقی نداره تازه ویتنامش یکم بهتره
فکر نکنم دیگه کره ایش تو بازار باشه

52622
20-07-2012, 22:59
دوستان من تازه این گوشی رو خریدم
لطفا یه برنامه به من معرفی کنید که بتونم براحتی بین کامپیوتر و گلکسی اس3 فایلامو جا به جا کنم البته بصورت وایرلس
ترجیحا کار باهاش راحت باشه
مثل kies نباشه

zeraata
20-07-2012, 23:02
دوست عزیز اگر ویتنام گیرت اومد حتما بخر ولی چینی نخر.
ویتنام با کره ایش هیچ فرقی نداره تازه ویتنامش یکم بهتره
فکر نکنم دیگه کره ایش تو بازار باشه

مگه چند وقته این اومده تو بازار؟حالا این مشکلش چیه که دوشتان کفت بودن تو سری اول داره؟میشه توضیح بدین؟
سره این کره نبودنش دارم مردد میشم واسه خریدنش اخه ادم این همه پول بده اخرم کره نباشه.
32 الان حدود چنده

Orbel8
20-07-2012, 23:16
دوستان من تازه این گوشی رو خریدم
لطفا یه برنامه به من معرفی کنید که بتونم براحتی بین کامپیوتر و گلکسی اس3 فایلامو جا به جا کنم البته بصورت وایرلس
ترجیحا کار باهاش راحت باشه
مثل kies نباشه

مبارکتون باشه
شما میتونی نرم افزار Mobilego رو دانلود کنید.مخصوص موبایل های اندروید هست.بک آپ گیری ، اصلاح مخاطبین و ... رو به خوبی انجام میده

مگه چند وقته این اومده تو بازار؟حالا این مشکلش چیه که دوشتان کفت بودن تو سری اول داره؟میشه توضیح بدین؟
سره این کره نبودنش دارم مردد میشم واسه خریدنش اخه ادم این همه پول بده اخرم کره نباشه.
32 الان حدود چنده

حدود یک ماه و نیم هست که وارد بازار شده.همیشه گوشی هایی که سری اول میان یکسری مشکلات دارن ولی تو سری های جدید دیگه این مشکلات وجود نداره.اون مشکلات سری اول مربوط به رنگ پریدگی رنگ مشکی این گوشی هست ولی دیگه توی سری جدید این گوشی این اتفاق می افته.
کره ای با ویتنامی هم هیچ فرقی نداره

parsianmax
20-07-2012, 23:17
32 الان حدود چنده

فقط روز اولی که اومد تو ایران کره بود بعد از اون من کره ای ندیدم همش ویتنام بوده. کیفیت ویتنامش خیلی عالیه چیزی کم نداره خیالت راحت.
سری اول هیچ مشکلی نداشت والا ماکه ندیدم شاید دوستان هنوز نخریده مشکلشو پیدا کردن !!!

PEYMANCH
21-07-2012, 00:30
دوستان من یه مشکل عجیب با این گوشی دارم همش به صورت خودکار بدون اینکه اس ام اس یا زنگی بخوره وقتی گوشی لاک هست و صفحش خاموشه بعد یه مدت صفحش روشن میشه و صفحه ی لاک میاد دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا" رو اعصابه و مهمتر اینکه با این روشن شدن های بیجا شارژ باتری را هم تموم میکنه!

Orbel8
21-07-2012, 00:52
دوستان من یه مشکل عجیب با این گوشی دارم همش به صورت خودکار بدون اینکه اس ام اس یا زنگی بخوره وقتی گوشی لاک هست و صفحش خاموشه بعد یه مدت صفحش روشن میشه و صفحه ی لاک میاد دلیلش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا" رو اعصابه و مهمتر اینکه با این روشن شدن های بیجا شارژ باتری را هم تموم میکنه!

دوست من شما یک بار گوشی رو Factory reset کن درست میشه.اگر رام کاستوم هم زدی امکان داره این مشکل رو ایجاد بکنه

mofox
21-07-2012, 08:02
سلام برای من این ابدت جدید اومده بود که زدم رفت برای دانلود بعد از چند ثانیه اومد بیرون و الان هرچی میزنم میگه بروز رسانی موجود نیست!!!چیکار کنم؟؟؟

یه سوال دیگه. وقتی با kies بک اب میگیری از فایل های data که برای بازی ها دانلود کردم هم بک اب میگیره؟؟؟

mohsen6580
21-07-2012, 08:08
سلام
من میخوام گوشیمو روت کنم چطوری این کارو بکنم؟؟
رام هم xxblfb خاورمیانه هست.
ممنون

parvizb
21-07-2012, 08:19
با سلام . دوستان من روي گوشيم وي . پي .ان رو نصب كردم حالا قفل گوشيم شده بصورت الگو و ميخوام بشه هموم سوايپ چكار كنم تا درست بشه ??

Orbel8
21-07-2012, 08:41
سلام برای من این ابدت جدید اومده بود که زدم رفت برای دانلود بعد از چند ثانیه اومد بیرون و الان هرچی میزنم میگه بروز رسانی موجود نیست!!!چیکار کنم؟؟؟

یه سوال دیگه. وقتی با kies بک اب میگیری از فایل های data که برای بازی ها دانلود کردم هم بک اب میگیره؟؟؟
گوشی شما الان بروز رسانی شده دوست عزیز.آپدیت هایی که توسط خود گوشی انجام میشن حجم خیلی کمتری دارن تا آپدیت هایی که توسط کامپیوتر صروت میگیرن

نه از دیتای بازی ها بکاپ نمیگیره.برای بکاپ از دیتای بازی ها میتونین از برنامه Titanium Backup استفاده کنید

سلام
من میخوام گوشیمو روت کنم چطوری این کارو بکنم؟؟
رام هم xxblfb خاورمیانه هست.
ممنون
نحوه روت کردن و نصب ریکاوری برای گلکسی اس3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343)

با سلام . دوستان من روي گوشيم وي . پي .ان رو نصب كردم حالا قفل گوشيم شده بصورت الگو و ميخوام بشه هموم سوايپ چكار كنم تا درست بشه ??
دوست عزیز راهی نداره که بخاید اسوایپ رو بزارید.میتونید از قسمت چی تی ان گوشی استفاده نکنید و نرم افزار هایی که به شما این اجازه رو میدن که از چی تی ان استفاده بکنید بدون اینکه پسورد یا الگو قرار بدین

mohsen6580
21-07-2012, 08:53
من یه رام کوک شده با تمش نصب کردم .حالا گوشی روی آرم سامسونگ مونذه و بالا نمیاد.
چکار کنم؟؟
ممنون

Orbel8
21-07-2012, 09:01
من یه رام کوک شده با تمش نصب کردم .حالا گوشی روی آرم سامسونگ مونذه و بالا نمیاد.
چکار کنم؟؟
ممنون

شما از تو ریکاوری یکبار Wipe data ، wipe delvik و wipe cache بکن درست میشه.توجه داشته باش که بلافاصله بعد از نصب رام تم رو روش نصب نکن.
یعنی یکبار که گوشی کامل بالا اومد از دوباره وارد ریکاوری بشو و تم رو نصب کن

موفق باشی

parsianmax
21-07-2012, 09:01
چکار کنم؟؟
ممنون

وارد ریکاوری بشین و گوشی رو WIpe کنید بالا میاد.

mohsen6580
21-07-2012, 09:13
ممنون درست شد.
خدا خیرتون بده:cs::cs:

mohivs
21-07-2012, 10:32

من هم دقبقا این مشکل رو دارم
میشه یکم توضیح بدید این مشکل چطوری به وجود می اد؟ایا تو تنظیمات گوشی چیزی رو ناخواسته فعال کردیم؟
factory reset فقط تنظیمات رو به حالت اولیه باز می گردونه؟

komil1198
21-07-2012, 10:48
سلام
دوستان عزيز من اين گوشي رو چند روز پيش خريدم واقعا جيگرمو خون كرده اخه اين گوشي چي داره به غيراز يه cpu و يه lcd
چرا دوربينش اينقدر ضعيف هست
تورو خدا نخرين كه پشيمون ميشين
از ما گفتن

parsianmax
21-07-2012, 11:21
سلام
دوستان عزيز من اين گوشي رو چند روز پيش خريدم واقعا جيگرمو خون كرده اخه اين گوشي چي داره به غيراز يه cpu و يه lcd
از ما گفتن

پس چرا واسه ما دوربینش ضعیف نیست؟ احتمالا مشکل از رامته

googool.bala
21-07-2012, 11:53
سلام
از ما گفتن

دوست عزیز فکر کنم به شما iphon 4s دادن . ولی نمیدونم چرا گفتین lcd و cpu داره آخه آیفون اونم نداره . اگه واقعا این گوشی رو دارین که بعید می دونم . رزولشن دقیقا برابر با تمام گوشی های برتر دنیا . حرف مستند بزنین . شاید تو تنظیمات رزولشن کم شده .

komil1198
21-07-2012, 12:23
بابا شما يه دونه عكس باهاش بگيرين بعد بريزين توكامپيوتر ميفهمين چي ميگم
s2اين گوشي رو باتمام خصوصياتش ميزاره توجيب عقبيش

parsianmax
21-07-2012, 12:40
بابا شما يه دونه عكس باهاش بگيرين بعد بريزين توكامپيوتر ميفهمين چي ميگم
s2اين گوشي رو باتمام خصوصياتش ميزاره توجيب عقبيش

من هم اس2 دارم و هم اس3 باهردوش عکس گرفتم و اس2 عمرا به پای اس3 برسه. حتما بهت انداختن.

Orbel8
21-07-2012, 12:48
میشه یکم توضیح بدید این مشکل چطوری به وجود می اد؟ایا تو تنظیمات گوشی چیزی رو ناخواسته فعال کردیم؟
این مشکل زمانی اتفاق می افته که بعضی از کاستوم رام ها یکسری ایرادات دارن که باعث میشه مانیتور به طور اتوماتیک روشن بشه
بله فقط تنظیمات رو به حالت اولیه بر میگردونه.البته اس ام اس ها پاک میشن

سلام
از ما گفتن

دوست عزیز به احتمال زیاد گوشی رو به شما انداختن.ما که مشکل دوربین نداریم.خوب این گوشی چیزهایی رو که باید داشته باشه رو داره.الان بهترین گوشی توی دنیا هست

komil1198
21-07-2012, 12:54
دوست عزيز parsianmax و Najel_T
شما يه عكس با s3 بگير بعد توكامپيوترنگاه كن متوجه ميشي
ميشه يه عكس بگيري بزاري برام
ممنون

parsianmax
21-07-2012, 13:21
دوست عزيز parsianmax و Najel_T
شما يه عكس با s3 بگير بعد توكامپيوترنگاه كن متوجه ميشي
ميشه يه عكس بگيري بزاري برام
ممنون

دوست عزیز اینم از عکس. اینو دیروز گرفتم
http://img4up.com/up2/85026766634944910551.jpg

:mobilestan:

masoodkardorost
21-07-2012, 13:21
دوستان کسی هست از طریق وای فای گوشیشو به ویندوز اکس پی وصل کرده باشه؟
لطفا منو راهنمایی کنیین

RadeoN
21-07-2012, 13:30
دوستان کسی هست از طریق وای فای گوشیشو به ویندوز اکس پی وصل کرده باشه؟
لطفا منو راهنمایی کنیین

عزیز با برنامه AirDroid میتونی ساین بشی و براحتی اطلاعتتو جابجا کنی

hadi_chaloos
21-07-2012, 13:35
می شه بگید موقع خرید این گوشی چه چیزائی رو تست کنم که کاملا مطمئن بشم سالمه و اینکه اگه این گوشی تایوانی باشه کجای کارتن نوشته؟

mohitak1
21-07-2012, 14:20
اقایون لطفا جواب بدید:
1)این گوشی مگه 1gb ram نداشت(من با نصب نرم افزار quick system info فهمیدم این گوشی 780mb بیشتر نداره)
2)پردازندش هم مگه

Exynos 4212 Quad نبود پس چرا همین نرم افزار اون رو dual-core (armv7 processor rev 0(v7i

نشون میده
من چه خاکی تو سرم بریزم یکی این برنامه رو رو گوشیه خودش چک کنه ببینه باسه اونم همونه خواهش میکنم خواهش.:bh::bh::bh:

:.: RA$H!D-K-N :.:
21-07-2012, 14:36

شما برنامه پیش بینی آب هوایی چیزی روی گوشیتون نصب نکردین... وهمچنین live wallpaper هم میتونه باعث بروز همچین مشکلی بشه...حتی اگه اونو بعنوان پس زمینه تنظیم نکنید ممکنه سرویسش خودبخود اجرا بشه ...

Orbel8
21-07-2012, 14:38
اقایون لطفا جواب بدید:
1)این گوشی مگه 1gb ram نداشت(من با نصب نرم افزار quick system info فهمیدم این گوشی 780mb بیشتر نداره)
2)پردازندش هم مگه

Exynos 4212 Quad نبود پس چرا همین نرم افزار اون رو dual-core (armv7 processor rev 0(v7i

نشون میده
من چه خاکی تو سرم بریزم یکی این برنامه رو رو گوشیه خودش چک کنه ببینه باسه اونم همونه خواهش میکنم خواهش.:bh::bh::bh:

دوست عزیز این که ناراحتی نداره
درسته این گوشی 1gb رم داره اما 220مگش برای خوده سیستم بکار میره.تمام گوشی ها به همین شکل هستن.
دوست عزیز این نرم افزار به شما اشتباه نشون داده.این گوشی از 4تا هسته ساخته شده.یعنی 4تا cpu 1.4 که خیلی زیاد هست.
این گوشی هیچ مشکلی نداره دوست من.شما موقعی که میخای تست بگیری گوشی رو روی حالت Power Saving قرار نده

mohitak1
21-07-2012, 14:41
اینم لینک دانلود quick system info

http://dl.androidha.com/android/tir-90/Quick%20System%20Info%20PRO%20v1.8.0-www.androidha.com.apk

mohitak1
21-07-2012, 14:45
اگه میشه بهتر توضیح بدید آخه مدل رو مگه میشه اشتباه بزنه
Exynos 4212 Quad در حالی که نرم افزار اون رو armv7 processor نشون میده.
نرم افزار دیگه ای میشناسید به من معرفی کنید؟

masoodkardorost
21-07-2012, 14:56
عزیز با برنامه airdroid میتونی ساین بشی و براحتی اطلاعتتو جابجا کنی

مرتضی جان نمیدونم خودت الان داری با ایکس پی وصل میشی یا نه
راستش اکس پی خیلی بد قلقه موبایلم اصلا لپتاپمو دیتکت نمیکنه از نظر وای فای
من با وای فای لپتاپم تونستم به اینترنت دانشگاه وصل بشم ولی اینکه خود لپ تاپ سرور بشه با اکس پی خیلی سخته مثلا من هر وقت میخواستم با دوستام شبکه بشیم حتما باید اونا با سون سرور میساختن بعد من شناساییشون میکردم و بعد ...
حالا سوال من اینه شما با اکس پی وصلی؟ چی کار کردی؟
من کیز ایر رو هم تست کردم نشد.
ممنون

hagh
21-07-2012, 15:11
اگه با برنامه kies از کامپیوتر گوشی را اپدیت کنم اطلاعاتم پاک میشه؟

از تو خود گوشی چه طور؟

parsianmax
21-07-2012, 15:22
اگه میشه بهتر توضیح بدید آخه مدل رو مگه میشه اشتباه بزنه
exynos 4212 quad در حالی که نرم افزار اون رو armv7 processor نشون میده.
نرم افزار دیگه ای میشناسید به من معرفی کنید؟

حاجی درسته خودتو ناراحت نکن همه چی درسته این برنامه ها همشون باگ دارن.

PEYMANCH
21-07-2012, 15:23
ای لعنت به این titanium backup بدبخت شدم همه چی پاک شد آخه پس این چرا اینجوریه من از همه چی تو تیتانیوم بکاپ گرفتم و بعد با کد 3855#*2767* ریست فکتوری کردم حالا که ریست شد که همه چی رفت خود برنامه ی تیتانیوم هم پاک شد پس این چه بکاپ گرفتنیه چطوری میشد اطلاعاتو برگردوند یعنی همه اطلاعاتم پاک شد؟؟؟

R.O.L.A
21-07-2012, 16:13
ای لعنت به این titanium backup بدبخت شدم همه چی پاک شد آخه پس این چرا اینجوریه من از همه چی تو تیتانیوم بکاپ گرفتم و بعد با کد 3855#*2767* ریست فکتوری کردم حالا که ریست شد که همه چی رفت خود برنامه ی تیتانیوم هم پاک شد پس این چه بکاپ گرفتنیه چطوری میشد اطلاعاتو برگردوند یعنی همه اطلاعاتم پاک شد؟؟؟

عزیز شما برنامه تیتانیوم بریز دوباره.بعد برو تو ریستورش برگردون.البته اگه فایل اصلیو تو فایل منیجر پاک نکرده باشی

PEYMANCH
21-07-2012, 16:16
عزیز شما برنامه تیتانیوم بریز دوباره.بعد برو تو ریستورش برگردون.البته اگه فایل اصلیو تو فایل منیجر پاک نکرده باشی

برنامه تیتانیوم رو دوباره ریختم اما مشکل اینجاست جلوی قسمت های ریستور تعداد فایلشو 0 نوشته من هیچ چیزو پاک نکردم فقط کد ریست فکتوریو زدم اما این ریست فکتوری همه چیزو از جمله فولدر بکاپ تیتانیوم را پاک کرده!!!
آقا برنامه ای هست بتونه فون مموری گوشی گالکسی اس 3 را ریکاوری کنه هرچی برنامه تو کامپیوتر بود واسه ریکاوری تست کردم همشون میخوان درایوای کامپیوترو ریکاوری کنن هیچکدوم فون مموری گوشی را نمیشناسه!

mohivs
21-07-2012, 16:18
شما برنامه پیش بینی آب هوایی چیزی روی گوشیتون نصب نکردین... وهمچنین live wallpaper هم میتونه باعث بروز همچین مشکلی بشه...حتی اگه اونو بعنوان پس زمینه تنظیم نکنید ممکنه سرویسش خودبخود اجرا بشه ...

برنامه پیش بینی هوایی که روی خوده گوشی نصبه هم باعث این کار میشه؟اتفاقا دو تا لایو والپیپر جدید هم ریختم باید پاکشون کنم یا راهی برای جلوگیری از خودبه خود اجرا شدنش هست؟

چطوری می تونم اهنگهای موجود در موزیک پلیر رو ویرایش کنم؟منظورم ویرایش اسم اهنگ و خواننده و .... است
راهنمای کامل استفاده از گوشی رو از کجا می تونم بگیرم؟

Mr.boss
21-07-2012, 16:47
برای ساخت چیز پی ان میگه باید رو گوشی پسوورد بزاری. نمیشه کاری کرد که دیگه به پسوورد نیاز نباشه؟

R.O.L.A
21-07-2012, 17:03
برای ساخت چیز پی ان میگه باید رو گوشی پسوورد بزاری. نمیشه کاری کرد که دیگه به پسوورد نیاز نباشه؟

خیر نمیشه دوست عزیز

mohsen6580
21-07-2012, 17:12
من یه رام کوک شده ریختم رو گوشی اما ازش راضی نیستم.
حالا میخوام یه رام سه فایله تمیز فلش بزنم چیکار کنم؟؟؟

R.O.L.A
21-07-2012, 17:14
من یه رام کوک شده ریختم رو گوشی اما ازش راضی نیستم.
حالا میخوام یه رام سه فایله تمیز فلش بزنم چیکار کنم؟؟؟

ی رام دانلود کن از ادین فلش بزن طبق اموزش

mohsen6580
21-07-2012, 17:24
ی رام دانلود کن از ادین فلش بزن طبق اموزش

کدوم سه فایله؟

saber nokia
21-07-2012, 17:31
این که دوستان میگن نمیشه رو مموری کارت بازی و برنامه نصب کرد چجوریاست؟

یعنی اصلا راه نداره؟ تو اچ تی سی میشد رو مموری کارت انتقال داد ولی این!!

پس با این حساب افراد مثل من منتظر 32 گیگ بمونن؟

hadi_chaloos
21-07-2012, 17:33
آقا با این گوشی اگه هدست فابریکی که تو گوشی htc senseation هست رو بگیرم میتونم کیفیت خیلی بهتر از هدست فابریکی که تو خود این گوشی هست داشته باشم؟
یه زحمت بکشید یه محفظ خوش دست که زیاد این گوشی رو .... نکنه و از ریخت و قیافه نندازتش بهم معرفی کنید که باهاش بگیرم.
فقط کیف معرفی نکنید که از کیف بدم میاد.

Orbel8
21-07-2012, 17:52
اگه با برنامه kies از کامپیوتر گوشی را اپدیت کنم اطلاعاتم پاک میشه؟

از تو خود گوشی چه طور؟
از هرجا شما آپدیت کنی اطلاعات شما پاک نمیشه.مگر رام کاستوم فلش کن

دوست عزیز وقتی با این برنامه بکاپ گرفتی باید اون پکاپش رو به کامپیوتر منتقل میکردی که بعد از فکتوری ریست از دوباره بکاپ رو بریزی تو گوشی و ریستور کنی

Orbel8
21-07-2012, 17:58
کدوم سه فایله؟
سه فایله با تک فایله هیچ فرقی نداره.شما میتونی ازتک فایله ها استفاده کنی
توی قسمت زیر میتونی رام های رسمی رو ببینی
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1883

خیر راهی نداره

آقا با این گوشی اگه هدست فابریکی که تو گوشی htc senseation هست رو بگیرم میتونم کیفیت خیلی بهتر از هدست فابریکی که تو خود این گوشی هست داشته باشم؟
یه زحمت بکشید یه محفظ خوش دست که زیاد این گوشی رو .... نکنه و از ریخت و قیافه نندازتش بهم معرفی کنید که باهاش بگیرم.
فقط کیف معرفی نکنید که از کیف بدم میاد.

بله شما میتونی از هدست های این گوشی استفاده بکنی

PEYMANCH
21-07-2012, 18:00
دوست عزیز وقتی با این برنامه بکاپ گرفتی باید اون پکاپش رو به کامپیوتر منتقل میکردی که بعد از فکتوری ریست از دوباره بکاپ رو بریزی تو گوشی و ریستور کنی

حالا راهی هست بشه اطلاعاتو برگردوند برنامه ی ریکاوری هست که روی کامپیوتر نصب کنم اطلاعات روی فون مموری رو بازیابی کنه؟

R.O.L.A
21-07-2012, 18:02

چرا عزیز تو xda ی برنامه ساختن جایه مموری با حافظه گوشی عوض میشه.ب همین راحتی میتونی بازیارو رو مموری بریزی.

mohivs
21-07-2012, 18:36
دمای باتری بعضی وقتا میره رو 40-41 درجه
این خطری برای گوشی ایجاد نمیکنه؟باعث سوختن cpu یا چیز دیگه ای نمی شه؟

hadi_chaloos
21-07-2012, 18:54
بله شما میتونی از هدست های این گوشی استفاده بکنی[/QUOTE]

داداش منم میدونم میتونم استفاده کنم از این هدست میخوام ببینم با هدست htc اون کیفیت خیلی خوبی که رو گوشی های htc میشه با اون هدست داشت با این گوشی هم داره یا نه.
اصلا با هدست فابریک خود اس 3 فرقی میکنه اگه بخرم؟

mohsen6580
21-07-2012, 19:14
سه فایله با تک فایله هیچ فرقی نداره.شما میتونی ازتک فایله ها استفاده کنی
توی قسمت زیر میتونی رام های رسمی رو ببینی
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1883

داداشه گلم تک فایل فلش میزنم رویه همون قبلی میمونه و هیچ فرقی نمیکنه چون تیک ریپارتیشن رو نمیشه زد تا اون قبلی پاک بشه .!!
لطف کنید منو راهنمایی کنید.

angel24
21-07-2012, 19:44
سلام کسایی که این گوشی رو دارن مشکل خاصی تا حالا نداشتن؟

R.O.L.A
21-07-2012, 20:01
سلام کسایی که این گوشی رو دارن مشکل خاصی تا حالا نداشتن؟

ن عزیز خیالت راحت.هیچ مشکلی نیست.

R.O.L.A
21-07-2012, 20:02
داداشه گلم تک فایل فلش میزنم رویه همون قبلی میمونه و هیچ فرقی نمیکنه چون تیک ریپارتیشن رو نمیشه زد تا اون قبلی پاک بشه .!!
لطف کنید منو راهنمایی کنید.

شما اول فول وایپو انجام بده بعد ببر ب دانلودینگ.رامو فلش بزن.درایو گوشیت نصب باشه حتما.

R.O.L.A
21-07-2012, 20:04
دمای باتری بعضی وقتا میره رو 40-41 درجه
این خطری برای گوشی ایجاد نمیکنه؟باعث سوختن cpu یا چیز دیگه ای نمی شه؟

نه عزیز خطر نداره 60 70 درجم داشتیم.چیزی نیست.موقع کار کردن طبیعی هستش.

R.O.L.A
21-07-2012, 20:05
بله شما میتونی از هدست های این گوشی استفاده بکنی

داداش منم میدونم میتونم استفاده کنم از این هدست میخوام ببینم با هدست htc اون کیفیت خیلی خوبی که رو گوشی های htc میشه با اون هدست داشت با این گوشی هم داره یا نه.
اصلا با هدست فابریک خود اس 3 فرقی میکنه اگه بخرم؟[/QUOTE]

عزیز من وان ایکسو امتحان کردم خوب بود.البته زیاد فرقی نداره ب اون صورت.از همون فابریکی استفاده کنی خوبه.اونچنان فرقی نداره اگه بخریش.

E B I
21-07-2012, 20:50
چطور میتونم گوشی رو آنروت کنم

52622
21-07-2012, 20:58
عزیز با برنامه AirDroid میتونی ساین بشی و براحتی اطلاعتتو جابجا کنی

دوست عزیز من این برنامه رو نصبیدم
واسه من که تازه کارباهاش یکم مشکله
میشه یه برنامه معرفی کنید که بشه براحتی از طریق wifi بین گوشی و لب تاپ فقط فایل جابه جا کرد؟
لطفا نحوه تنظیمات و کار با برنامه رو هم بگید:ag:
ممنون

parsianmax
21-07-2012, 20:58
چطور میتونم گوشی رو آنروت کنم

شما باید باتوجه به بیس رامتون از کرنل استوک استفاده کنید.
برو تو این سایت http://samsung-updates.com و باتوجه به بیس رامت کرنل استوک رو پیدا کن میخوای بیس رو بگو من برات پیداش کنم ؟

parsianmax
21-07-2012, 21:01
دوست عزیز من این برنامه رو نصبیدم
واسه من که تازه کارباهاش یکم مشکله
میشه یه برنامه معرفی کنید که بشه براحتی از طریق wifi بین گوشی و لب تاپ فقط فایل جابه جا کرد؟
لطفا نحوه تنظیمات و کار با برنامه رو هم بگید:ag:
ممنون

دوست عزیز از این برنامه راحتتر دیگه فکر نمیکنم باشه شما وارد برنامه میشید یه IP Addres بهت میده باید تو مرورگرت اونو وارد کنی و وارد که شدی یه پسورد میخواد که اونم برنامه تو گوشی بهت داده و وارد میکنی و وارد برنامه میشی و ازش لذت میبری.

E B I
21-07-2012, 21:11
شما باید باتوجه به بیس رامتون از کرنل استوک استفاده کنید.
برو تو این سایت http://samsung-updates.com و باتوجه به بیس رامت کرنل استوک رو پیدا کن میخوای بیس رو بگو من برات پیداش کنم ؟

جواد جان بیس رام اینه xxalf2 ممنون میشم اگه برام بزاری

52622
21-07-2012, 21:13
دوست عزیز از این برنامه راحتتر دیگه فکر نمیکنم باشه شما وارد برنامه میشید یه ip addres بهت میده باید تو مرورگرت اونو وارد کنی و وارد که شدی یه پسورد میخواد که اونم برنامه تو گوشی بهت داده و وارد میکنی و وارد برنامه میشی و ازش لذت میبری.

سرعت انتقال فایلش چطوره؟
حتما باید مودم وایرلس هم روشن باشه یا فقط کامپوتر و لب تاپ کافیه؟

parsianmax
21-07-2012, 21:15
جواد جان بیس رام اینه xxalf2 ممنون میشم اگه برام بزاری

http://samsung-updates.com/kernel/Samsung-Updates.com-GT-I9300-THR-I9300XXALF2_Kernel.zip

این برای رام XXXALF2 نسخه ایرانه من برات گذاشتم اگه رامت برای کشور دیگه ایه بگو برات عوضش کنم. :mobilestan:

kamal_20200
21-07-2012, 21:15
دوستان من تا امروز مشكل كانكت با gprs نداشتم ولي امروز به هيچ وجه كانكت نميشه ( با wifi مشكلي ندارم راحت وصل ميشه ) لطفا راهنمايي كنيد .

E B I
21-07-2012, 21:20
http://samsung-updates.com/kernel/samsung-updates.com-gt-i9300-thr-i9300xxalf2_kernel.zip

این برای رام xxxalf2 نسخه ایرانه من برات گذاشتم اگه رامت برای کشور دیگه ایه بگو برات عوضش کنم. :mobilestan:

همینه متشکر
از طریق اودین باید انجام بدم

parsianmax
21-07-2012, 21:23
همینه متشکر
از طریق اودین باید انجام بدم

بله دوست خوبم مثل همه کرنلایی که نصب میکنی اینم باید از طریق اودین بنصبی. :mobilestan:

sky_dvb
21-07-2012, 22:34
چرا عزیز تو xda ی برنامه ساختن جایه مموری با حافظه گوشی عوض میشه.ب همین راحتی میتونی بازیارو رو مموری بریزی.

احیانا لینکی از این برنامه دارید تو همین سایت معرفی یا تست شده ؟ کسی از دوستان کار کرده باهاش جواب گرفته باشه

ali.jojo9045
21-07-2012, 22:41
ببخشید مدیر این بخش من متوجه این تاپیک پرسش و پاسخ نشدم و یک تاپیک دیگه ایجاد کردم اگه میشه پاسخ من رو بدید خیلی عجله ای هست.
اینم لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3088056&posted=1#post3088056) که قفل شد.

parsianmax
21-07-2012, 22:52
ببخشید مدیر این بخش من متوجه این تاپیک پرسش و پاسخ نشدم و یک تاپیک دیگه ایجاد کردم اگه میشه پاسخ من رو بدید خیلی عجله ای هست.
اینم لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3088056&posted=1#post3088056)

یعنی الان این مشکلو پیدا کردی ؟ آخه جالب اینجاس روزی بیس بار رام عوض میکنم اما هنوز باتریم خیلی خوب شارژ نگه میداره و از طول عمرش کم نشده.

saber nokia
21-07-2012, 23:11
قدرت وای فای گوشی چجوری هستش؟
چون من انتن دهی وای فای ضعیفی دارم تو اتاقم

قوی هستش؟

parsianmax
21-07-2012, 23:37
قدرت وای فای گوشی چجوری هستش؟
چون من انتن دهی وای فای ضعیفی دارم تو اتاقم

قوی هستش؟

بین گوشیهای موجود بهترین وای فای رو داره .

ali.jojo9045
21-07-2012, 23:47
یعنی الان این مشکلو پیدا کردی ؟ آخه جالب اینجاس روزی بیس بار رام عوض میکنم اما هنوز باتریم خیلی خوب شارژ نگه میداره و از طول عمرش کم نشده.

طبق سایت ذکر شده در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234402) من باطری ام وقت آپدیت 70% شارژ داشت اما بعد از آپدیت شارژ مبنا رو خود گوشی 70% قرار داده(یعنی در واقعیت وقتی گوشی 70% شارژ داره خود گوشی شارژ رو 100% نشون میده)ولی من این مشکل رو وقتی متوجه شدم که دیدم گوشی شارژ رو 100% نشون میده ولی چراغ نشانگر(بالا سمت چپ)قرمز هست و رفتم به سایت ZOOMIT (http://www.zoomit.ir) و این مقاله (http://www.zoomit.ir/it-news/os/item/2552-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF) رو اونجا خوندم حالا اگه میشه لطفاً من رو راهنمایی کنید.

parsianmax
22-07-2012, 03:42
طبق سایت ذکر شده در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=234402) من باطری ام وقت آپدیت 70% شارژ داشت اما بعد از آپدیت شارژ مبنا رو خود گوشی 70% قرار داده(یعنی در واقعیت وقتی گوشی 70% شارژ داره خود گوشی شارژ رو 100% نشون میده)ولی من این مشکل رو وقتی متوجه شدم که دیدم گوشی شارژ رو 100% نشون میده ولی چراغ نشانگر(بالا سمت چپ)قرمز هست و رفتم به سایت ZOOMIT (http://www.zoomit.ir) و این مقاله (http://www.zoomit.ir/it-news/os/item/2552-%DA%A9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF) رو اونجا خوندم حالا اگه میشه لطفاً من رو راهنمایی کنید.

خب دوست عزیز مقاله ی جالبی بود فقط یه سوال برای خود من پیش اومده میدونی چیه اونم اینه که من همیشه میخوام رام عوض کنم درصد باتریم خیلی زیاد باشه 15% بعضی وقتا در حال خاموش شدن پس باتوجه به این مقاله گوشی من 15% رو به عنوان حد آخر میشناسه و وقتی من گوشیرو شارژ میکنم باید در عرض چند دقیقه خالی کنه و از اون جایی هم که اس3 خیلی مصرف بالایی داره باید این امر زودتر اتفاق بیوفته اما دقیقا برعکسه و برخلاف تصورت راحت دو روز شارژ نگه میداره و اون رنگ قرمز که گفتی اگه دقت کرده باشی تو ورژن جدید کلی تغییرات ایجاد شد اونم یکی از این تغییراتیه که ایجاد شده که وقتی گوشی تو شارژه قرمز باشه.
اگر هم میخوای این کار رو انجام بدی برو تو بخش از اونجا تو قسمت نحوه روت و نصب ریکاوری CF روت رو دان کن و نصب کن و این کارو انجام بده. :mobilestan:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343

n7000gt
22-07-2012, 04:32
سلام کسی کدی چیزی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش مشخص کرد که گوشی باهاش چقدر صحبت شده متشکر.
من یه کد پیدا کردم ولی رو هیچ s3 جواب نداده شما میدونین

understand

parsianmax
22-07-2012, 08:08
سلام کسی کدی چیزی نرم افزاری سراغ داره که بشه باهاش مشخص کرد که گوشی باهاش چقدر صحبت شده متشکر.
من یه کد پیدا کردم ولی رو هیچ s3 جواب نداده شما میدونین

understand

اگه منظورت مدت زمان مکالمس برو
Dial Keypad > Logs > Call Duration
اونجا میتونی مدت زمان مکالمات رو ببینی. :mobilestan:

B*3*N*A
22-07-2012, 09:42
دوست عزیز شما یه بار گوشی رو بزار شارژ اینقد بمونه تا چراغ سبز باشه بعد تو برنامه باتری کالیبریشن .باتریتو یه بار کالیبر کن

mohivs
22-07-2012, 10:44
1.من هر بار گوشی رو شارژ میکنم احساس میکنم باتریش زودتر تموم می شه
توی تنظیمات قسمت باتری بعد از شارژ کامل می نویسه تا زمان اتمام باتری 3mو16s!
اما وقتی 34% باتری دارم می نویسه 16hو41m!
دارم احساس میکنم زود باتریش تموم میشه یعنی 24 ساعتم کمتر میشه!
2.من با گارانتی مایکروتل دارم اگه روت کنم وبعد انروت کنم گارنتی متوجه میشه یا نه؟
3.در قسمت موزیک پلیر میشه اسمه خواننده رو ویرایش کرد یا باید یک برنامه ی دیگه ای بریزم؟

ali.jojo9045
22-07-2012, 11:29
مگه باروت کردن گارانتی میپره؟

mohivs
22-07-2012, 11:39
مگه باروت کردن گارانتی میپره؟

بله
اما شنیدم با انروت کردن میشه سر گارنتی کلا گذاشت! فقط می خوام بفهممحقیقت داره یا نه

parsianmax
22-07-2012, 12:01
بله
اما شنیدم با انروت کردن میشه سر گارنتی کلا گذاشت! فقط می خوام بفهممحقیقت داره یا نه

نه دوست عزیز با آنروت کردن نمیشه چون شما هرکرنل یا کاستوم رامی که نصب میکنی یه عدد به فلش کانتر اضافه میشه تنها در صورتی گارانتی متوجه نمیشه که شما فلش کانتر رو صفر کنی که تو اس2 با کابل JIG میشد اما تو اس3 نمیشه تنها راه موجود برای اس3 فعلا راهی هست که جناب Chainfire درست کردن که تو بخش رامها هستش.

ali.jojo9045
22-07-2012, 12:25
یعنی الان گارانتی گوشی من پریده؟

parsianmax
22-07-2012, 12:30
یعنی الان گارانتی گوشی من پریده؟

اگه از کاستوم رام و یا کرنل استفاده کرده باشین بله پریده. البته گفتم میشه صفرش کرد با روشی که هست.

masoodkardorost
22-07-2012, 12:37
مرتضی جان نمیدونم خودت الان داری با ایکس پی وصل میشی یا نه
راستش اکس پی خیلی بد قلقه موبایلم اصلا لپتاپمو دیتکت نمیکنه از نظر وای فای
من با وای فای لپتاپم تونستم به اینترنت دانشگاه وصل بشم ولی اینکه خود لپ تاپ سرور بشه با اکس پی خیلی سخته مثلا من هر وقت میخواستم با دوستام شبکه بشیم حتما باید اونا با سون سرور میساختن بعد من شناساییشون میکردم و بعد ...
حالا سوال من اینه شما با اکس پی وصلی؟ چی کار کردی؟
من کیز ایر رو هم تست کردم نشد.
ممنون

دوستان یه لطفی کنن مشکل منم حل بشه
ممنون

parsianmax
22-07-2012, 12:54
دوستان یه لطفی کنن مشکل منم حل بشه
ممنون

اگه شما میخوای وصل شی به پی سی بنظر من از برنامه AirDroid استفاده کن خیلی راحتتره.

ali.jojo9045
22-07-2012, 13:24
اگه از کاستوم رام و یا کرنل استفاده کرده باشین بله پریده. البته گفتم میشه صفرش کرد با روشی که هست.

این روشی که میگی رو میشه لینکش رو برام بذاری دوست عزیز؟

Orbel8
22-07-2012, 13:47
این روشی که میگی رو میشه لینکش رو برام بذاری دوست عزیز؟
اینم لینکش : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226441

از نظر من انجام ندی بهتره چون ممکن هست گوشینون بریک بشه و اونوقت دیگه نمیتونید کاری بکنید.دوست عزیز گارانتی به هیچ دردی نمیخوره.تمام مواردی که امکان داره برای گوشی اتفاق بی افته جز گارانتی نیست پس دیگه به چه درد میخوره

1.من هر بار گوشی رو شارژ میکنم احساس میکنم باتریش زودتر تموم می شه
توی تنظیمات قسمت باتری بعد از شارژ کامل می نویسه تا زمان اتمام باتری 3mو16s!
اما وقتی 34% باتری دارم می نویسه 16hو41m!
دارم احساس میکنم زود باتریش تموم میشه یعنی 24 ساعتم کمتر میشه!
2.من با گارانتی مایکروتل دارم اگه روت کنم وبعد انروت کنم گارنتی متوجه میشه یا نه؟
3.در قسمت موزیک پلیر میشه اسمه خواننده رو ویرایش کرد یا باید یک برنامه ی دیگه ای بریزم؟

شما گوشیتونو زمانی که لازم ندارین روی حالت Power Saving قرار بدیدن.این گزینه رو توی قسمت Setting روشن کنید.
وقتی شما گوشیتونو روی حالت Power Saving قرار میدی ، گوشی به جای استفاده از چهار CPU از دو CPU استفاده میکنه که خیلی روی باتری تاثیر داره
موفق باشید

ali.jojo9045
22-07-2012, 13:50
اینم لینکش : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226441

از نظر من انجام ندی بهتره چون ممکن هست گوشینون بریک بشه و اونوقت دیگه نمیتونید کاری بکنید.دوست عزیز گارانتی به هیچ دردی نمیخوره.تمام مواردی که امکان داره برای گوشی اتفاق بی افته جز گارانتی نیست پس دیگه به چه درد میخوره

پس من دیوانه بودم 150000 تومان بابت گارانتی دادم؟
هر اتفای که بیفته گارانتی جواب نمی ده؟

salar009
22-07-2012, 13:55
کسی میدونه اون علامت بالای صفحه برای چیه؟ از وقتی گوشی از طریق wifi خودشو آپدیت کرد این علامت ظاهر شد هر کاری میکنم نمیره . خیلی روی اعصابه. کسی میدونه برای چیه؟
http://www.myup.ir/images/18850651294343478885.png

ali.jojo9045
22-07-2012, 13:56

پس بالاخره من باید چه کار کنم؟

ali.jojo9045
22-07-2012, 13:58
کسی میدونه اون علامت بالای صفحه برای چیه؟ از وقتی گوشی از طریق wifi خودشو آپدیت کرد این علامت ظاهر شد هر کاری میکنم نمیره . خیلی روی اعصابه. کسی میدونه برای چیه؟

برای من هم همین طوری شد ولی پس از خاموش و روشن کردن گوشی رفت.

salar009
22-07-2012, 14:05
برای من هم همین طوری شد ولی پس از خاموش و روشن کردن گوشی رفت.
خاموش و روشن کردم ولی درس نشد.
گوشی رو reset کنم درست میشه؟

dandy_mhr
22-07-2012, 14:05
دوستان! بالاخره راهی برای انتقال دیتاهای بازی ها و برنامه ها به کارت حافظه برای این گوشی پیدا شد؟

ali.jojo9045
22-07-2012, 14:10
دوستان! بالاخره راهی برای انتقال دیتاهای بازی ها و برنامه ها به کارت حافظه برای این گوشی پیدا شد؟

هنوز خیر.

B*3*N*A
22-07-2012, 14:38

داداش شما نوتیفیکیشن بار رو باز کن بعد از بالا قسمت نوتیفیکیشن دو فعال کن تا این عملامت که نشون دهنده غیر فعال بودن نوتیفیکیشنه محوشه

R.O.L.A
22-07-2012, 14:40

تو xda معرفی شده و جواب داده.

mohivs
22-07-2012, 15:05
وقتی گوشی 100% شارژ می شه از برق بیرون می کشم سریع میشه 99%!برای همه اینجوریه؟

R.O.L.A
22-07-2012, 15:10

شما وقتی فول شارژ شد.ی خاموش روشن کن در حالی ک هنوز تو شاز بعد بزار دوباره صد ش.
صد شد در بیار گوشیو ببر ریکاوری ی وایپ باطری کن.بعد روشن کن اگه 99 بود دوباره بزن شارز ش اگرم صد بود ک هیچی.

ali.jojo9045
22-07-2012, 15:33

آره منم گوشی ام تا قبل از این که آپدیت کنم همینجوری بود.

R.O.L.A
22-07-2012, 15:36
آره منم گوشی ام تا قبل از این که آپدیت کنم همینجوری بود.

شما کاری ک تو پست بالا و گفتم انجام بده

parsianmax
22-07-2012, 15:56

دوست عزیز یکم زیاد ندادی ؟
ببین در حالت عادیم گارانتی جواب درستی بهت نمیده پس با الانت فرق زیادی نداره. گارانتی سامسونگ گارانتی تعویضه اما تو ایران فقط تعمیره زنگ بزن بپرس اینجا فقط تعمیر میکنن.

درکل میتونی صبر کنی تا شاید یه بوت لودری براش بیاد و بشه از کابل JIG استفاده کرد. :mobilestan:

sky_dvb
22-07-2012, 16:22

این روش رو چرا تو سایت خودمون نمیزان تو بخش اس 3 که همه استفاده کنیم لینک صفحه یا اسم برنامشو دارین؟کسی تست کرده جواب گرفته باشه با تشکر

ghandeparsi
22-07-2012, 17:13
باسلام لطفا روش فعال کردن گزینه رمزگذاری کارت حافظه در گالکسی اس 3 را بگویید

parsianmax
22-07-2012, 17:28
باسلام لطفا روش فعال کردن گزینه رمزگذاری کارت حافظه در گالکسی اس 3 را بگویید

Setting > Security > SIM card lock

:mobilestan:

mohivs
22-07-2012, 17:44
شما وقتی فول شارژ شد.ی خاموش روشن کن در حالی ک هنوز تو شاز بعد بزار دوباره صد ش.
صد شد در بیار گوشیو ببر ریکاوری ی وایپ باطری کن.بعد روشن کن اگه 99 بود دوباره بزن شارز ش اگرم صد بود ک هیچی.

چطوری ببرم ریکاوری و وایپ باتری کنم؟
با اپدیت کردن مثل دوستمون هم می تونم؟اگه میتونم چطوری می شه اپدیت کرد؟

Unexampled Orion
22-07-2012, 17:50
چطوری ببرم ریکاوری و وایپ باتری کنم؟
با اپدیت کردن مثل دوستمون هم می تونم؟اگه میتونم چطوری می شه اپدیت کرد؟

برای اینکه بدون دردسر برید تو محیط ریکاوری گوشی رو خاموش کنید، باتری رو یه بار در بیارید و دوباره جا بزنید. بعد دکمه زیاد کردن صدا، Home و Power رو همزمان نگه دارید.

nord
22-07-2012, 18:25
سلام دوستان كسي ميتونه بگه چرا نميتونم توي گوشي از طريق كامپيوتر چيزي بريزم؟لطفا اگه ميدونيد راهنماييم كنيد.

R.O.L.A
22-07-2012, 18:32
سلام دوستان كسي ميتونه بگه چرا نميتونم توي گوشي از طريق كامپيوتر چيزي بريزم؟لطفا اگه ميدونيد راهنماييم كنيد.

عزی بیشتر توضیح بده.چی میخوای بریزی؟کابلو وصل کردی باید تو استاتوس تیکو بزنی ک وصل ش

nord
22-07-2012, 19:33
عزی بیشتر توضیح بده.چی میخوای بریزی؟کابلو وصل کردی باید تو استاتوس تیکو بزنی ک وصل ش

sent from my gt-i9300 using tapatalk 2

خلي ممنون روي يك كامپيوتر ديگه امتحان كردم درست شد.

mohivs
22-07-2012, 21:01
بعد از وارد شدن به محیط ریکاوری wipe data/factory reset رو بزنم یا wipe cache partition؟
وایپ کردن باتری باعث پاک شدن اطلاعات نمی شه؟
مشکلی ایجاد نمیشه؟ راستی وقتی دکمه ی زیاد کردن صدا home و پاور رو در حالت روشن بودن زدم از صفحه عکس گرفت!این کار رو همینطور انجام میدن؟عکس گرفتن از صفحه رو می گم

R.O.L.A
22-07-2012, 21:19
بعد از وارد شدن به محیط ریکاوری wipe data/factory reset رو بزنم یا wipe cache partition؟
وایپ کردن باتری باعث پاک شدن اطلاعات نمی شه؟
مشکلی ایجاد نمیشه؟ راستی وقتی دکمه ی زیاد کردن صدا home و پاور رو در حالت روشن بودن زدم از صفحه عکس گرفت!این کار رو همینطور انجام میدن؟عکس گرفتن از صفحه رو می گم

نه عزیز باید وایپ باطریو بزنی.هیچیم پاک نمیشه.

اگه نرمی بغل دستم ی بار رو صفحه بکشی از صفحه عکس میگیره

hagh
22-07-2012, 21:37
دوتا سوال ممنون میشم جواب بدید:

1- تو گوشیه من سایت هایی که فلش دارند ساپورت نمیشه. مثلا از سایت آپارات نمیتونم ویدئو ب صورت آنلاین ببینم. چه باید کرد؟

2- اگه با روشی که اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343) گفته شده گوشیمو روت کنم. تمام اطلاعات گوشی پاک میشه؟ و اگه میشه بهترین برنامه واسه backup و restore چیه؟

سپاسگزارم

Samsung Galaxy SIIII
22-07-2012, 22:25
درود
بهترین رام خاورمیانه اصل برای تغییر از اروپا به خاورمیانه موجوده؟

parsianmax
22-07-2012, 22:32

1- تو گوشیه من سایت هایی که فلش دارند ساپورت نمیشه. مثلا از سایت آپارات نمیتونم ویدئو ب صورت آنلاین ببینم. چه باید کرد؟

2- اگه با روشی که اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343) گفته شده گوشیمو روت کنم. تمام اطلاعات گوشی پاک میشه؟ و اگه میشه بهترین برنامه واسه backup و restore چیه؟

سپاسگزارم

معمولا اندروید چهار با فلش مشکل داره ولی من خودم برنامه Adobe Flash Player رو نصب کردم درست شد.
نه مشکلی پیش نمیاد.

ازچی میخوای بکاپ بگیری ؟

R.O.L.A
22-07-2012, 22:34

سپاسگزارم

1.شما باید فلش پلیر بریزی تا بتونی ببینی

2.نه عزیز هیچ مشکلی نداره.میتونی روتش کنی.هیچیم پاک نمیشه.اگه گارانتی داری روتش نکن.

3.اگه از کل رام میخوای بگیری بعد روت تو ریکاوری بک اپ بگیر.ولی اگهاز برنامهات میخوای بک اپ بگیری بهترین تیتانیوم بک اپ هست.

موفق باشی

parsianmax
22-07-2012, 22:35
درود

http://www.hotfile.com/dl/163063926/4b056f2/I9300XXBLFB_I9300OJVBLF3_EGY.zip.html

mohivs
22-07-2012, 22:37
نه عزیز باید وایپ باطریو بزنی.هیچیم پاک نمیشه.

اگه نرمی بغل دستم ی بار رو صفحه بکشی از صفحه عکس میگیره

ببخشید اینقدر سوال می کنم اما در صفحه ی ریکاوری 5 گزینه ظاهر میشه که علاوه بر دو گزینه ای که بالا گفتم reboot system و دو گزینه برای اپدیت هست و گزینه ای به اسم وایپ باتری نیست!
و در مورد سوال دوم متوجه نشدم جملتون رو منظور از نرمی بغل دستم چیه!:dd:

R.O.L.A
22-07-2012, 22:37
درود

بله عزیز خاورمیانه هستش تو بخش رام میتونی پیدا کنی

R.O.L.A
22-07-2012, 22:39
ببخشید اینقدر سوال می کنم اما در صفحه ی ریکاوری 5 گزینه ظاهر میشه که علاوه بر دو گزینه ای که بالا گفتم reboot system و دو گزینه برای اپدیت هست و گزینه ای به اسم وایپ باتری نیست!
و در مورد سوال دوم متوجه نشدم جملتون رو منظور از نرمی بغل دستم چیه!:dd:

گوشی شما روت نیست.نمیتونید وایپ باطری کنید.

شما با نرمی کف دستتون از اینور صفحه بکشید ب اونور صفحه.

Samsung Galaxy SIIII
22-07-2012, 23:00
http://www.hotfile.com/dl/163063926/4b056f2/I9300XXBLFB_I9300OJVBLF3_EGY.zip.html

این چطوره ؟
I9300XXALF2_I9300OJVALF1_I9300XXLF2_HOME.tar

R.O.L.A
22-07-2012, 23:09
این چطوره ؟
I9300XXALF2_I9300OJVALF1_I9300XXLF2_HOME.tar

عزیز اخرین رام برای ایران این هست ک میتونید دان کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3054985&postcount=12

52622
22-07-2012, 23:12
سلام دوستان
من یه چند روزیه که دارم انواع و اقسام برنامه ها رو از kies و AirDroid و...نصب میکنم تا بتونم بصورت بیسیم
داخل گوشیم اطلاعات بریزم هر کدومشون یه بامبول سوار میکنن
اصلا اندرویید یه برنامه درست وحسابی نداره که بشه اینکارو کرد؟ مثل انتقال فایل با بلوتوث لب تاپ
لب تاپ که wfi داره گوشی هم که wifi داره دیگه به مودم چه نیازیه؟ یعنی نمیشه مستقیما فایلارو انتقال داد؟

R.O.L.A
22-07-2012, 23:19
سلام دوستان
من یه چند روزیه که دارم انواع و اقسام برنامه ها رو از kies و airdroid و...نصب میکنم تا بتونم بصورت بیسیم
اصلا اندرویید یه برنامه درست وحسابی نداره که بشه اینکارو کرد؟ مثل انتقال فایل با بلوتوث لب تاپ
لب تاپ که wfi داره گوشی هم که wifi داره دیگه به مودم چه نیازیه؟ یعنی نمیشه مستقیما فایلارو انتقال داد؟

شما اگه لب تاپ بتون بلوتوث داره میتونید با اون فایلارو ارسال کنید

hagh
22-07-2012, 23:25
سلام

من الان مراحل گفته شده تو پست 1 و 2 از اینجارو (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226343) انجام دادم. تا الان هیچ استفاده ای از cf-root نکردم. الان تا اینجا ک پیش رفتم گوشیم روت شده؟

انجام مراحلی که در پست 3 گفته شده چه مزایایی داره (اونجا یه توضیحاتی اساتید دادن ولی سر در نیاوردم:( )

ممنون میشم توضیح مختصرو مفیدی بدید.

Samsung Galaxy SIIII
22-07-2012, 23:32
سلام دوستان
من یه چند روزیه که دارم انواع و اقسام برنامه ها رو از kies و AirDroid و...نصب میکنم تا بتونم بصورت بیسیم

airdroid من همیشه کامیکنم مشکلی نداره دوست عزیز

dandy_mhr
22-07-2012, 23:35

اگه منظورتون برنامه ی Directory Bind هست باید بگم که من دانلود و اینستالش کردم، جواب نداد. تو کامنت های مربوط به این برنامه هم گفته بودند که جواب نمی ده! ولی اگه منظورتون برنامه ی دیگه ای هست لطفاً معرفی کنید من سایت xda رو گشتم فقط همین Directory Bind رو پیدا کردم.

R.O.L.A
22-07-2012, 23:38
سلام

من الان مراحل گفته شده تو پست 1 و 2 از اینجارو (http://www.mobilestan.biz/showthread.php?t=226343) انجام دادم. تا الان هیچ استفاده ای از cf-root نکردم. الان تا اینجا ک پیش رفتم گوشیم روت شده؟

انجام مراحلی که در پست 3 گفته شده چه مزایایی داره (اونجا یه توضیحاتی اساتید دادن ولی سر در نیاوردم:( )

ممنون میشم توضیح مختصرو مفیدی بدید.

شما نیازی نیست همه کارارو بکنی.شما کرنل سی اف روتو دانلود کن از اودین فلش بزن.بعد فلش ک گوشی ریست ش تو برنامهات دو تا برنامه اضافه میشه ک نشون میده روت شده یا گوشیو ب ریکاوریی ببری و اگه گزینه اینیستال زیپ فایل اضافه شده بود نشون میده ک گوشی روت هست.

52622
22-07-2012, 23:39
[QUOTE=inner.man;3090890][b]شما اگه لب تاپ بتون بلوتوث داره میتونید با اون فایلارو ارسال کنید[/b
دنبال سرعت بالاترم

52622
22-07-2012, 23:42
airdroid من همیشه کامیکنم مشکلی نداره دوست عزیز

کار میکنه ولی انگار داری از اینترنت دانلود میکنی(دق میده)

hagh
22-07-2012, 23:49
شما نیازی نیست همه کارارو بکنی.شما کرنل سی اف روتو دانلود کن از اودین فلش بزن.بعد فلش ک گوشی ریست ش تو برنامهات دو تا برنامه اضافه میشه ک نشون میده روت شده یا گوشیو ب ریکاوریی ببری و اگه گزینه اینیستال زیپ فایل اضافه شده بود نشون میده ک گوشی روت هست.

واقعا ازتون ممنونم ک اینقدر سریع جواب میدید اقا روح الله

من قبل از اینکه ب cf-root فلش بزنم به CF-SGS3-CWM-v5.5-v1.3 فلش زدم. بعدش گزینه اینیستال زیپ فایل هم اضافه شده بود و از اونجا SuperSU رو نصب کردم. الان برنامه SuperSU اضافه شده و گوشیم روته منتها سوالم اینه ک با این وضعیت موجود فلش زدن به cf-root مزایایی داره؟

سوال بعدیم اینه که موقع تعویض رام حتما نیازه که فایل PIT رو انتخاب کنم؟ چون فک کنم در این حالت گوشی فرمت شه

باز هم تشکر

R.O.L.A
23-07-2012, 00:06
واقعا ازتون ممنونم ک اینقدر سریع جواب میدید اقا روح الله

من قبل از اینکه ب cf-root فلش بزنم به CF-SGS3-CWM-v5.5-v1.3 فلش زدم. بعدش گزینه اینیستال زیپ فایل هم اضافه شده بود و از اونجا SuperSU رو نصب کردم. الان برنامه SuperSU اضافه شده و گوشیم روته منتها سوالم اینه ک با این وضعیت موجود فلش زدن به cf-root مزایایی داره؟

سوال بعدیم اینه که موقع تعویض رام حتما نیازه که فایل PIT رو انتخاب کنم؟ چون فک کنم در این حالت گوشی فرمت شه

باز هم تشکر

اگه شما اون اینیستال زیپ فایلو دارید پس گوشیتون روت هست.دیگه نیازی ب چیزی ندارید .
در مورده پیت اگه کاستوم بخوای بریزی ک از ریکاوری نصب میشه.
در مورد پیتم شما رام رسمی ک میخوایو دانلود کن و هر چی ک توش بودو بزار تو اودین و فلش بزن. بدونه فایل پیت.نیاز نیست.
موفق باشی

n7000gt
23-07-2012, 05:00
دوست عزیز در رابطه با سوالم واسه مدت زمان تماس میخواستم بپرسم این راهی که شما گفتی با عوض کردن رام یا ریست فکتوری صفر میشه ؟ درضمن من میخوام گوشی کارکرده بگیرم میخواستم بدونم چطور میشه که فهمید گوشی چند ساعت یا روز کار کرده ؟

understand

kamal_20200
23-07-2012, 07:15
آقا این کرنل فرانکو 11 واقعا خوبه بخصوص مصرف باطری ، پنجمارک 14327

htcmy
23-07-2012, 07:31
سلام. مدت زيادي است از نرم افزار دوربين( camera 360 v3.3) را استفاده ميكردم كه يكدفعه غير فعال شدو به محض بالا آمدن و باز شدن صفحه اول و صفحه ديد دوربين ،بسته ميشود.چندين celaer data و unistul كردم و دوباره نصب كردم ولي افاقه نكرد كه نكرد. اصلا هيچ نسخه كمرا 360 روي تلفنم (ديزاير) اجرا نميشود. كسي ميتونه راهنمايي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saber nokia
23-07-2012, 07:51
اگه گوشی رو روت کنم بازم میشه اون برنامه هایی رو که تو سامسونگ اپس هستش مثل فیفا 12 رو خرید بکنم و نصب بکنم؟
شنیدم روشنایی صفحه گوشی نسبت به گالکسی 2 کمتر هستش و با نصب یه برنامه سیستمی خیلی بهتر میشه روشناییش ! این برنامه بعدا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

m0hamad_reza
23-07-2012, 08:12
سلام
دوستان كسي با java emu كار كرده ؟
اگر كسي تونسته براي اس 3 برنامه جاوا رو تبديل و اجرا كنه لطفا روششو اينجا بگه !
يا اگر هر برنامه اي روتونسته به apk تبديل كنه برنامه رو تو سايت بزاره تا بقيه هم دعاش كنن هم استفاده كنن

mohsen6580
23-07-2012, 08:20
دوست عزیز در رابطه با سوالم واسه مدت زمان تماس میخواستم بپرسم این راهی که شما گفتی با عوض کردن رام یا ریست فکتوری صفر میشه ؟ درضمن من میخوام گوشی کارکرده بگیرم میخواستم بدونم چطور میشه که فهمید گوشی چند ساعت یا روز کار کرده ؟

understand

ذرباره سوال اولت بله پاک میشه.

saeedfarzi
23-07-2012, 08:29
سلام . میخوام گوشی دوستم رو رام جدید و خوب بریزم براش تاپیک آموزش رو بهم معرفی میکنین؟ همچنین رامهای خوبی که برا این گوشی اومده .

parsianmax
23-07-2012, 08:54
آقا این کرنل فرانکو 11 واقعا خوبه بخصوص مصرف باطری ، پنجمارک 14327

از چه کاستوم رامی استفاده میکنی ؟

parsianmax
23-07-2012, 08:57

understand

دوست عزیز میشه فهمید ولی اگه رامش عوض بشه اونم صفر میشه و دیگه نمیشه فهمید چندساعته ازش استفاده شده.

kamal_20200
23-07-2012, 09:05
از رام xxlfb ، رامهای زیادی رو امتحان کرده dark، foxhond و.. همشون خوبند باامکانات مناسب ولی با رام رسمی
راحت ترم .

parsianmax
23-07-2012, 09:47
از رام xxlfb ، رامهای زیادی رو امتحان کرده dark، foxhond و.. همشون خوبند باامکانات مناسب ولی با رام رسمی
راحت ترم .

الان یعنی با رام رسمی این بچمارک رو آوردی ؟ بابا دمت گرم واسه من از 12213 بالاتر نیومده.:mobilestan:

kamal_20200
23-07-2012, 09:57
بله دوست عزیز ، بعنوان نظر یه مبتدی که 1 ماهه با این گوشی کارمیکنم خیلی با ریختن انواع پچ و مد موافق نیستم ، البته الان رو گوشی 160 برنامه و گیم و ویجت نصبه .

parsianmax
23-07-2012, 10:08
بله دوست عزیز ، بعنوان نظر یه مبتدی که 1 ماهه با این گوشی کارمیکنم خیلی با ریختن انواع پچ و مد موافق نیستم ، البته الان رو گوشی 160 برنامه و گیم و ویجت نصبه .

باچه برنامه ای بنچمارک گرفتی؟

با GLBenchmark هم میتونی یه بنچمارک از رامت بگیری ؟

https://play.google.com/store/apps/d...chmark21&hl=en

شما باید اول تو سایتش ثبت نام کنی بعد همون اول میپرسه یوزر وپس رو بهش بده
بعد فقط تست egypt off screen رو انجام بده ک سنگین ترین تستش هست
راستی سایتش اینه
glbenchmark.com

kamal_20200
23-07-2012, 10:26
با quadrant گرفتم ، اگه فرصت شد چشم .

parsianmax
23-07-2012, 10:27
با quadrant گرفتم ، اگه فرصت شد چشم .

چطوری ؟ Quadrant که خیلی وقته از کار افتاده ؟:mobilestan: