PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] روت گلکسی تب 7 (اندروید 2.2 و 2.3.3)

nima_chapter85
30-04-2011, 22:22
روت اندروید 2.2

دوستان شما با این روش میتونید بر روی تبلت اندرویید خود از دسترسی کامل روت برخوردار شوید

روش اول :

این روش بسیار ساده و راحت است پس شروع کنیم:
نیازمندی ها برای روت:
1.برنامه KIES که میتنونید دانلود کنید از اینجا (http://www.samsung.com/uk/support/search/supportSearchModelResult.do?menu=SP00&searchWord=gtp1000&default_searchInputBox_value=Enter+model+number+or +keywords&searchInputBox=gt-p1000) دانلود و نصب کیند>>>قبل از اقدام به روت یک بار دستگاه را به کامپیوتر متصل کنید.
2.از منوی سیتینگ حتما USB Debugging را فعال کنید.
3.برنامه ی super once click را هم از ضمیمه دانلود کنید
4.حتما گلکسی تب داشته باشید. :دی

اقدام به روت دستگاه:
1.توجه کنید که دستگاه را یک بار با usb debugging غیر فعال و به وسیله kies با کامپیوتر sync کنید.
2.دوباره usb debugging را فعال کنید.
3.دوباره تبلت خود را به کامپیوتر متصل کنید و دکمه ی home را بزنید تا از sync خارج شود.
4.برنامه ی super one click.exe را اجرا کنید و بر روی root کلیک کنید.
منتطر شوید پنج تا ده دقیقه.......شما دستگاه روت شده دارید
موفق باشید

روش دوم :
نرم افزار Z-4root رو از ضمیمه بگیرید.ونصب کنید.نرم افزار رو که open میکنید دکمه root رو زده وتبلت reset میشود.تمام:D
برای اطمینان از روت :یک نرم افزاری به نام Superuser رو تبلت باید نصب شده باشد

masoud9x
14-05-2011, 20:35
روت اندروید 2.3.3
ابزار های مورد نیاز :

1-گلکسی تب با رام جینجربرد 2.3.3
2-نرم افزار ODIN که در پیوست موجوده
3- فایل CF-Root-TAB7_XX_OXA_JQ1-v3.3-CWM3RFS.tar که در پیوست موجوده

روش روت کردن :

1- فایلهای پیوست رو دانلود کنید
2- نرم افزار Odin رو اجرا کنید و روی PDA کلیک کنید و فایل
CF-Root-TAB7_XX_OXA_JQ1-v3.3-CWM3RFS.tar رو انتخاب کنید ( گزینه repartition نباید تیک خورده باشه)
3-گوشی رو به حالت دانلود میبرید ( گوشی رو خاموش کنید ، کلید پاور و کم کردن صدا رو با هم نگه دارید)
4- گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید ( وقتی گوشی به کامپیوتر وصل بشه اولین خونه سمت چپ برنامه Odin زرد میشه) و دکمه Start رو بزنید
وقتی که کار برنامه تموم بشه گوشی ری استارت میشه
گوشی شما روت شده و Busybox و ClockworkMod هم روی گوشیتون نصب و فعال شده

smzm67
13-02-2013, 00:39
سلام گوشی من توی صفحه دانلودینگ گیر کرده چکار کنم؟

ssrss
31-03-2013, 10:44
اگر رفتید تو دانلودیگ و هنوز توسط کامپیوتر فلش نزدید و هیچ کاری روش انجام ندادید دکمه ی پاور رو برای 8 ثانیه نگه دارید (اینقدر نگه دار تا خاموش بشه) بعد هم دوباره عادی روشنش کن

ali_64_ahwaz
27-05-2013, 20:06
خدا بگم چیکارت کنه ایول من همه راه هارو رفته بودم حتی از 2.2 به 2.3.3 آپ کردن با هرچی نرم افزاره روت کردم نشد چه قدیما چه جدید حتی super one click new و toolkitو pda حتی app اما نشد اما با کاری که شما گفتید روت شد آقا مرسی

Meisi_Babri
03-08-2013, 20:44
دوستان تبلت بنده اصلا بالا نمیاد و میخوام روتش کنم باید چیکار کنم ؟
چون توی گزینه ی دوم گفتید که:
2.از منوی سیتینگ حتما USB Debugging را فعال کنید.
گوشی من بالا نمیاد که این کار رو بکنم.
توضیح میدید ؟