PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : System Ui Extensions v0.0.4 | شخصی سازی و افزودن گزینه های تنظیمات به نوار وضعیت در N9

MaKenZi
19-07-2012, 23:08
System Ui Extensions v0.0.4

به نقل از میر مهدی (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=126074) عزیز

خب با توجه به استقبالی که از مودهای دستکاری در نوار وضعیت میشه،
یک برنامه جدید از این سری مودها رو معرفی می کنم که با توجه به عدم نیاز به فعالسازی دولوپر مود، به راحتی قابل نصب و استفاده است.

در این مود همونجوری که در تصویر هم مشاهده می کنید،
قابلیتهایی مثل تغییر وضعیت اکانت، شبکه، بلوتوث، باتری، روشنایی صفحه نمایش، یو اس بی و آفلاین گوشی با یک لمس قابل انجام هست.

گزینه ای به شکل فلاش هم هست که روشن و خاموش بودنش، فرقی رو روی گوشی من ایجاد نکرد!

دوستان اگرچه در معرفی برنامه، حرفی از تداخل برنامه با برنامه Home screen setting نیومده، ولی من به جهت احتیاط، قبل از نصب، این برنامه رو پاک کردم.
دوستانی که دل و جرأتشون از من بیشتره، می تونند امتحان کنند که در حالت نصب اون برنامه، بازم مشکلی پیش میاد یا نه!

نکته آخر اینکه برنامه روی ورژن PR 1.3 فیرمور، و بدون فعال بودن دولوپر مود، نصب و اجرا شده. تغییرات این نسخه :

سوئیچی برای خاموش یا ریبوت کردن گوشی
افزودن ویبره به کلیدها زمانی که طولانی مدت فشرده می‌شوند (فقط کلیدهایی که چنین امکانی دارند)
حل مشکل وضعیت شبکه‌ها ، زمانی که اکانتی غیر فعال یا حذف می‌شود
چند ردیفه شدن سوئیچ‌ها به جای حالت اسکرول
حل مشکلی که در نصب و حذف اسکریپت وجود داشت
سوئیچ اجازه دادن یا حذف اجازه‌ی استفاده‌ی برنامه‌ها از اینترنت بصورت پس زمینه

لیست سوئیچ‌ها:

سوئیچ فعال و غیر فعال کردن بلوتوث ، با نگه داشتن طولانی به منوی تنظیمات می‌روید
سوئیچ تنظیم شبکه بین 2G یا 3G یا حالت استفاده از هر دو شبکه
سوئیچ فعال و غیر فعال کردن فلش دوربین
سوئیچ غیر فعال کردن شبکه‌ی گوشی و استفاده از حالت هواپیما
سوئیچ تغییر وضعیت حالت ذخیره سازی انرژی ، فعال ، غیر فعال کردن و اتوماتیک کردن
سوئیچ انتخاب وضعیت اتصال USB و وجود گزینه‌ی فقط شارژ
سوئیچ خاموش یا ریبوت کردن گوشی
سوئیچ تنظیم روشنایی صفحه ، کم ، متوسط و زیاد
سوئیچ دسترسی و عدم دسترسی برنامه‌ها به اینترنت در حال پس زمینه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=757463&stc=1&d=1342727675

Developer: CODeRUS

Application System UI Extensions will serve to introduce the user to additional extensions in the top menu smartphone based on
MeeGo 1.2. Basic Widgets: brightness, affordability (long press opens a menu of network status) switches.

The list of available switches:
»Bluetooth. A short press changes the status of disabled / enabled. Long press launches the setup menu Bluetooth;
»Cellular. Toggles network 2g/3g/dual;
»Flashlight (Torch). enables / disables the LED camera flash;
»Gsm. Enable / disable the mobile network;
»Powersavemode. Switches the power saving mode (off / auto / off);
»Brightness. Switches the brightness of the screen (minimum / average / maximum);
»Usbmode. Toggle Usb. There is a charge-only mode, when connected to a PC will not be asking the regime and will only charge once.
»Power. Shutdown / restart phone.
»Bgconnections. Toggles the background of the connections (on / off).

System UI Extensions program is under active development and testing, the author
reports that plans to create an interface configuration change color strips brightness and hide unwanted items.
[!] Note: when installing the program and the availability of bluetooth disappears after removing the application, they will be refunded.

Changes in the System UI Extensions v.0.0.4:
"Added a switch to turn off / reboot (test sample, we need advice);
"Added a switch to back-end connections;
"Fixed scripts for installation / removal, returning home in the menu applets;
"Multi-row arrangement of icons instead of the scroll;
"Fixed network status applet if you disable or delete user accounts;
"Added the vibration when you long press (on the elements that support it).

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/h_lDMCvNOy/system-ui-extensions-v0.0.4by-makenzi.rar)
Size: 98KB

LEON.T
20-07-2012, 01:22
با سلام و خسته نباشید

این برنامه بسیار عالیه ولی متاسفانه وقتی home screen setting فعال باشه وقتی گوشی و خاموش میکنین چند بار در زمان روشن شدن مجدد به مشکل میخوره تا دستگاه روشن بشه، اگه بشه کاری کرد که این مشکل برطرف بشه ممنون میشم کمکم کنین.

MaKenZi
20-07-2012, 01:46
با سلام و خسته نباشید

این برنامه بسیار عالیه ولی متاسفانه وقتی home screen setting فعال باشه وقتی گوشی و خاموش میکنین چند بار در زمان روشن شدن مجدد به مشکل میخوره تا دستگاه روشن بشه، اگه بشه کاری کرد که این مشکل برطرف بشه ممنون میشم کمکم کنین.
سلام

کاری از دست ما بر نمیاد در این زمینه ، باید برنامه نویس این تداخل رو رفع کنه .
یا برنامه نویس برنامه‌ی Home Screen Settings

measam313
21-07-2012, 18:29
با سلام و خسته نباشید

شما از نسخه دستکاری شده home screen setting استفاده میکنی یا از نسخه رسمی؟
من از نسخه رسمی استفاده میکنم و مشکلی نیست

measam313
21-07-2012, 18:43
حالا برای حذف برنامه چکار باید کرد؟ بعد از حذف گوشی به حالت اول برمیگرده؟
البته من تا حالا از نسخه 0.0.3 استفاده میکردم. حالا این رو نصب کنم ببینم چی میشه

MaKenZi
21-07-2012, 19:11
حالا برای حذف برنامه چکار باید کرد؟ بعد از حذف گوشی به حالت اول برمیگرده؟
سلام

به لیست برنامه‌های نصب شده مراجعه کنید و برنامه رو حذف کنید .

بله به حالت اول برمیگرده .

measam313
21-07-2012, 20:45
با سلام و خسته نباشید

شما از نسخه دستکاری شده home screen setting استفاده میکنی یا از نسخه رسمی؟
من از نسخه رسمی استفاده میکنم و مشکلی نیست. البته من تا حالا از نسخه 0.0.3 system ui extensions استفاده میکردم. حالا این رو نصب کنم ببینم چی میشه

با نسخه 0.0.4 هم مشکلی پیش نیومد

LEON.T
21-07-2012, 22:46
سلام و خسته نباشید

اون دوست عزیزی که گفته بود با کدوم ورژنی از home screen setting استفاده میکنی ، برنامه رو من از store ovi خود نوکیا گرفتم و ورژنشم نوشته 1.3.0

ممنون میشم راهنماییم کنین که کدوم ورژن از home screen setting و بریزم که با این برنامه تداخل نداشته باشه.

measam313
22-07-2012, 01:41
سلام و خسته نباشید

اون دوست عزیزی که گفته بود با کدوم ورژنی از home screen setting استفاده میکنی ، برنامه رو من از store ovi خود نوکیا گرفتم و ورژنشم نوشته 1.3.0

ممنون میشم راهنماییم کنین که کدوم ورژن از home screen setting و بریزم که با این برنامه تداخل نداشته باشه.
اتفاقآ من هم از همین نسخه استفاده میکنم ولی مشکلی نیست. شاید مشکل از جای دیگه س. مثلا شاید نسخه آپدیت می گو با این برنامه مشکل داره. شما آپدیت کردی؟
یا شاید برنامه دیگه ای مشکل داره.

LEON.T
22-07-2012, 09:03
measam313 عزیز اپدیت من 1.3 ورژن 30 هست و وقتی این برنامه رو غیر فعال کردم مشکل گوشیم حل شد و فکر نمیکنم مشکل از جای دیگه باشه؛ ولی این برنامه home screen setting که توی سایت نوکیا هست ممکن ورژن جدیدش اومده باشه که این مشکل حل شده باشه؟

این برنامه ی بسیار مفیدی هست اگه فکرت به جای دیگه ای میرسه ممنون میشم منو راهنمایی کنی:bn:

malek a
22-07-2012, 09:22
measam313 عزیز اپدیت من 1.3 ورژن 30 هست و وقتی این برنامه رو غیر فعال کردم مشکل گوشیم حل شد و فکر نمیکنم مشکل از جای دیگه باشه؛ ولی این برنامه home screen setting که توی سایت نوکیا هست ممکن ورژن جدیدش اومده باشه که این مشکل حل شده باشه؟

این برنامه ی بسیار مفیدی هست اگه فکرت به جای دیگه ای میرسه ممنون میشم منو راهنمایی کنی:bn:

مطمعنی ورژن گوشیت ۳۰ چون این برنامه رو ورژن۳۰ جواب نمی ده اما رو ورژن ۴۰ هیچ مشکلی تا حتی با هوم اسکرین من ندیدم

LEON.T
22-07-2012, 09:35
دوست عزیز ورژن گوشیم و مطمئنم که 30 هست ؛ در ضمن برنامه هم روی گوشیم نصب میشه و اجرا هم میشه فقط تنها مشکلش اینه که وقتی گوشیم و خاموش میکنم وقتی میخوام روشن کنم به سختی روشن میشه و تقریبا" 7 یا 8 بار ریستارت میکنه تا روشن شه.

ایران98
22-07-2012, 10:22
سلام،منم ورژن گوشیم۳۰ هستش و برنامه بدون مشکل اجرا میشه ولی من برنامه home scre...رو نصب نکردم چون با برنامه qtweakمشکل داره

measam313
22-07-2012, 10:23
دوست عزیز ورژن گوشیم و مطمئنم که 30 هست ؛ در ضمن برنامه هم روی گوشیم نصب میشه و اجرا هم میشه فقط تنها مشکلش اینه که وقتی گوشیم و خاموش میکنم وقتی میخوام روشن کنم به سختی روشن میشه و تقریبا" 7 یا 8 بار ریستارت میکنه تا روشن شه.

قبلا یه جا تو انجمن خونده بودم یا برنامه توئیک یا برنامه فستر با برنامه هوم اسکرین این مشکل رو دارن. شما اگر این برنامه ها رو نصب داری یه سر به صفحه شون تو انجمن بزن شاید مشکل برطرف شد

malek a
22-07-2012, 10:23

عزیزم وقتی میگی گوشیم هفت بار یا هشت بار ریسیت می شه یعنی چی یعنی خوبه این الان یه مشکل بزرگیه برا گوشیت چون این برنامه مال این ورژنی که تو رو گوشی داری نیست گوشیت تو همین رسیت شدن یه بار دیگه بالا نمی اد به نظر من گوشیتا ابدیت به ورژن اخری کنی بهتره الان ورژن اخرا من رو گوشبم دارم خیلی عالیه ومن خیلی راضیم

measam313
22-07-2012, 10:25
مطمعنی ورژن گوشیت ۳۰ چون این برنامه رو ورژن۳۰ جواب نمی ده اما رو ورژن ۴۰ هیچ مشکلی تا حتی با هوم اسکرین من ندیدم
گوشی من هم نسخه ۳۰ هست و برنامه بدون مشکل اجرا میشه. برنامه توئیک مشکل سازه

malek a
22-07-2012, 10:43
سلام دوستان فضولیه چرا شما ها ورژن گوشیاتون ۳۰ ورژن ۴۰ الان به نظر من خیلی عالی تر رونتر هست وخیلی تغیرات زیادتر که در فرصتی همه تغیرات را میگم تا حتی سرعت گوشی عمر باطری من تو ورژن قبل با برنامه فستر سرعت گوشیم خوب بود الان تو این ورژن بدون برنامه فستر سرعت عالیتردوستان عزیز این پایتون را هم رو گوشیتون نصب کنیدhttp://www.robertocolistete.net/ipython/ipython_0.10.2-1harmattan1_all.deb

measam313
22-07-2012, 11:00
سلام دوستان فضولیه چرا شما ها ورژن گوشیاتون ۳۰ ورژن ۴۰ الان به نظر من خیلی عالی تر رونتر هست وخیلی تغیرات زیادتر که در فرصتی همه تغیرات را میگم تا حتی سرعت گوشی عمر باطری من تو ورژن قبل با برنامه فستر سرعت گوشیم خوب بود الان تو این ورژن بدون برنامه فستر سرعت عالیتردوستان عزیز این پایتون را هم رو گوشیتون نصب کنیدhttp://www.robertocolistete.net/ipython/ipython_0.10.2-1harmattan1_all.deb

بله میدونم بهتره و روونتره. یکی دو ماه دیگه آپدیتش میکنم. میخوام ببینم بهترین روش آپدیت کدومه بعدش آپدیت کنم.کلی برنامه نصب دارم. کلی رو نقشه علامتگذاری کردم که نمیخوام بپرن

malek a
22-07-2012, 11:06
بله میدونم بهتره و روونتره. یکی دو ماه دیگه آپدیتش میکنم. میخوام ببینم بهترین روش آپدیت کدومه بعدش آپدیت کنم.کلی برنامه نصب دارم. کلی رو نقشه علامتگذاری کردم که نمیخوام بپرن

فرق نمی کنه همه خوبند اما به نظر من باکس عالیتره

emam damon
22-07-2012, 11:13
مرسی برادر.این برنامه واسه چییه؟