PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین رام htc evo 3d از نظر شما

#JOMJOMEH#
22-07-2012, 14:39
سلام دوستان
باز این تاپیک رو به روز کردم تا نظر هاتون رو بیاید و برای هم دیگه راجبه رام هایی که مصرف کردید بگید
خواهشی که دارم به هیچ عنوان سوال یا درخواستی نکنید...اسپ نزنید
و فقط راجبه رام هایی که مصرف کردید برای دوستان توضیح بدید و نظرتون رو بگید
اطلاعات رو دقیق و جامع بگید که همه بدونن چطور رامی رو دارید توصیف میکنید
ورژن رام به همراه باگ ها و ویژگی های رام فراموش نشه
موفق باشید:up:

Optimus Prime
22-07-2012, 15:15
با تشکر از محمد جان.

به جرئت بهترين رامى که استفاده کردن تيم جنسيس البته ورژن سنس بوده, البته واکيوس هم بسيار عالى بود ولى مصرف باترى بالايي داشت,
من الان رو ورژن 2.9 اين رام هستم و بسيار پايدار و کم مصرف و سريع هست.
ولى ورژن هاى بدون سنس اس رو توصيه نميکنم, مشکلات ريز و درشت زيادى دارند.
همين الان دانلود ورژن 4 تيم جنسيس هم تموم شد تا شب اونم تست ميکنم.

jamic
23-07-2012, 18:18
قبلا mwakious استفاده میکردم تا ورژن 10 خوب بود اما ایرادای کوچیکیم داشن مثلا کار نکردن کنترلر هندزفری در بعضی مواقع یا کانکت شدن به هندزفری بلوتوث خیلی طول میکشید از نسخه 10 به بعدم که دیگه اصلا خوشم نیومد اما به جرات میگم team genesis بهترینه به شرطی که یک خورده منظم باشه دولوپرش بابا 4 رو ما دان نکرده4.1 میده بیرون

Joe123
28-07-2012, 09:45
من قبلاً از mwakious3DROM استفاده میکردم. بدک نبود ولی یه مشکلی داشت که وقتی داشتیم بازی میکردیم با گوشی صداش ریپ میزد قاتی داشت و بعضی وقتها ریستارت می شد به طوری که با گوشی هیچ کاری هم نمیکنیم صفحه نمایش گوشی هم خاموشه میبینی یه هو ریستارت میشه بعدش رم کوشی که 1Gb است رو کامل پر میکنه فقط حدود 100 مگابایتی باقی میمونه ولی الان از predatorUnityROM3D استفاده میکنم یه دو سه تا باگ داره ولی می ارزه با توجه به امکاناتش خیلی عالیه. به نظر من از mwakious3DROM خیلی بهتره سرعتش هم بیشتره ریسارت نمیکنه از رم گوشی هم حدود 400 مگابایت خالی بعدش هم سنس 4 هم داره و خیلی باحال تر است.

saeed1980
22-09-2012, 09:46
تنها رامی که روی گوشی من بدون باگ کار کرد همین رام V.7 mwakious3DROM بود.

و الان هم درحال استفاده هستم و خیلی هم راضیم

HBOOT 1.49.0018
Baseband : 10.59.9020.00U-10.15.9020.06-M

soteddel
01-01-2013, 01:13
سلام فقط miui از داخل خودظ هم بروز ميشه... توپ توپ فول... توصيه ميکنم به همه من ديگه رام بازى رو گذاشتم کنار با اين رام...
موفق باشيد

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2