PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش بازی جورچین تقویت حافظه مخصوص اندروید

hesamgta
07-08-2012, 19:42
نام و مدل کالا مورد فروش :بازی جورچین تقویت حافظه برای اندروید تهیه شده توسط گروه موبایلستان(MB-MIND Game)

وضعيت ظاهري و ميزان کارکرد کالا :
نو!

گارانتي :
48 ساعت پس از فروش

توضيحات تکميلي در مورد کالا مورد فروش :
توضیحات:
-بازی توسط خودم نوشته و ساخته شده
-این بازی (همون طوری که در تصویر میبینید) بازی تقویت حافظه و سرعت عمل هست که باید شما با سرعت و دقت بالا اشکال شبیه به هم رو که به یک طریقی(از طریق جاهای خالی شده) به هم راه داشته باشه باهم ساده کنید بازی در عین سادگی جذابیت بالایی داره و در اون از کیفیت HD و درعین حال حجم کم استفاده شده که باعث میشه شما بتونین این برنامه رو روی هر گوشی اندرویدی نصب کنید

قابلیت ها:
-نصب بر روی هر گوشی اندروید حتی با اندروید 1.6 (این ویژگی با استفاده از الگوریتم هایی که در همه ورژن ها قابل استفاده هست ساخته شده)
-ورژن HD
-قابلیت اجرا بر روی تبلت و گوشی
-دارای مراحل مختلف با سختی های متفاوت
-قابلیت تغییر نقشه بازی (به صورت محدود در هر مرحله)
-زبان کاملا فارسی

تصاویر:
http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=763994&stc=1&d=1341677297http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=763995&stc=1&d=1341677297http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=763996&stc=1&d=1341677297

کد:
Description

What's in this version:
New STYLE
Fix BUGS

قيمت پايه / ثابت :
قیمت : 1000 تومان

شرايط فروش و تحويل کالا مورد فروش :برای خرید برنامه یا حمایت از سازنده لطفا به بنده پ.خ کنید تا شماره حساب رو تقدیم کنم بعد با دریافت کد رهگیری برنامه برای شما ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است به قید قرعه به 10 نفر از خریداران یک برنامه LIVEWALLPAPER با عکس های دلخواه شما تقدیم میشود.

امیدوارم این برنامه مورد رضایت خریداران محترم واقع بشه. :122::welcomeswing::cv:

BABAK OTAKU
08-08-2012, 10:10
کاش میزاشتینش تو سایت بازار اونطوری هم برای ما خریدش راحت تر میشد هم برای شما فروشش

hesamgta
08-08-2012, 10:22
کاش میزاشتینش تو سایت بازار اونطوری هم برای ما خریدش راحت تر میشد هم برای شما فروشش

واسشون پیام دادم فعلا جوابی ندادن!
چجوری بزارمش؟!!

BABAK OTAKU
08-08-2012, 10:24
والا مثل اینکه میرین تو سایتش عضو میشین بعد برنامتونو قرار میدین و شماره کارت یا حساب میدین بهش البته دقیق مطمئن نیستم ولی چون اونو بیشتر از این پست شما میبینن میزان فروشتون قاعدتا بیشتر خواهد بود

البته یکم قیمتتو بیاری پایین تر بهتر فروش میره

hesamgta
08-08-2012, 10:29
یه کتاب مسخره گذاشتن با 2خط برنامه نویسی تاره متن کتاب رو هم از تو گوگل کپی پیست کردن دارن میفروشن 2 تومن!
من که تازه اشانتیون لایو والپیپر هم میدم!!!

hesamgta
08-08-2012, 11:05
تخفیف ویژه!
به علت استقبال بی نظیر و حمایت عالی دوستان محترم !
تصمیم گرفتم برنامه رو به 10 نفر اول خریدار با 50% تخفیف به قیمت 500 تومان بفروشم!
+یک لایو والپیپر اشانتیون

BABAK OTAKU
08-08-2012, 15:22
نه منظورتو میفهمم ولی تو بازار قابلیت اشانتیون فعال نیست که بخوای اشانتیون بدی واسه اون گفتم اگر تو بازار خواستی بزاری یکم قیمتتو بیار پایین

نخواستی مشکلی نیست قیمتت اینجا خوبه؟حالا لایوه که گفتی از چی لایو ساختی؟

کاش آموزش ساخت لایو رو هم تو بخش آموزش میزاشتین خیلیا میدونم اینجا دوست دارن یاد بگیرن

hesamgta
08-08-2012, 17:30
نه منظورتو میفهمم ولی تو بازار قابلیت اشانتیون فعال نیست که بخوای اشانتیون بدی واسه اون گفتم اگر تو بازار خواستی بزاری یکم قیمتتو بیار پایین

نخواستی مشکلی نیست قیمتت اینجا خوبه؟حالا لایوه که گفتی از چی لایو ساختی؟

کاش آموزش ساخت لایو رو هم تو بخش آموزش میزاشتین خیلیا میدونم اینجا دوست دارن یاد بگیرن

لایو والپیپر از چند تا عکس هست که شما میدید مثل ویندوز 7 هر یک دقیقه عوض میشه تازه میتونید افکت هم بهش اضافه کنید ویا این که تصویر متحرک براش بزارید

SAM.D!S
09-08-2012, 15:24
کار ارزشمندی کردید و امیدوارم برنامه های خیلی بهتری ازتون ببینیم و اینکه توی google play معرفی بشن.

اما نکته ای که توی برنامه های ایرانی بسیار تو ذوق میزنه گرافیک برنامه هاست. به نظرم از کسی که توی زمینه گرافیک وارد هستند کمک بگیرید موفقتر خواهید بود

hesamgta
09-08-2012, 16:24
کار ارزشمندی کردید و امیدوارم برنامه های خیلی بهتری ازتون ببینیم و اینکه توی google play معرفی بشن.

اما نکته ای که توی برنامه های ایرانی بسیار تو ذوق میزنه گرافیک برنامه هاست. به نظرم از کسی که توی زمینه گرافیک وارد هستند کمک بگیرید موفقتر خواهید بود

خیلی ممنون دوست خوبم ولی این رو باید بگم که بازی ها و یا برنامه های گرافیکی حتی واسه کامپیوترش هم(گوشی که دیگه جای خود داره!) نیازمند کار زیاده و همچنین تک نفره نمیشه یک چنین چیزی رو ساخت! و یک گروه نیاز هست!:az::mobilestan:

hesamgta
15-08-2012, 17:59
قیمت جدید :1000 تومان

خرید ها تا کنون 0 تا !
واسه بعضی ها خیلی متاسفم البته نه برای فروش برنامه یا پولش فقط بخاطر استقبال بی نظیرش!
اگر میدونستم بنر موبایلستان رو از زیرش بر میداشتم!

.: MOSTAFA :.
15-08-2012, 22:27
دوستان من خریدم , خوبه ارزش هزار تومن داره پیشنهاد میکنم شما هم یک بار امتحانش کنید . از این دوستمون هم همایت کنید برای بازی یا برنامه های بعدی. :mobilestan:

hesamgta
16-08-2012, 11:02
دوستان من خریدم , خوبه ارزش هزار تومن داره پیشنهاد میکنم شما هم یک بار امتحانش کنید . از این دوستمون هم همایت کنید برای بازی یا برنامه های بعدی. :mobilestan:

خیلی ممنون دوست عزیز شما خیلی لطف دارید اگر خواستید برای دریافت والپیپر هدیه هم میتونید اقدام کنید دوست عزیز

hesamgta
30-08-2012, 18:53
نسخه جدید هم ریلیز شد: نسخه 1.2 فول ورژن

تغییرات:
1-music in game
2-hd game icons
3-more inteligent
4-bug fixes

1-اضافه شدن موسیقی به بازی
2-تغییر ایکن ها + hd
3-هوش مصنوعی قوی تر
4-حل باگ های موجود