PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آسانترین برنامه روت گوشی های سری اکسپریا

naeim7
17-08-2012, 16:20
باسلام

با یه آموزش دیگه در خدمت دوستان اومدم تا خیلی راحت و در کمترین مدت زمانی گوشیشونه روت کنند.لازم میدونم یه توضیح کوچک بدم این برنامه قبلا معرفی شده حتی تو سایت موبایلستان ولی در یه بخش دیگه که حیفم اومد تو بخش arc و arc s نباشه .

توجه کنید:

قبل از انجام هر کاری از گوشی بک آپ بگیرید.

برای بهترین حالت در عمل کرد برنامه قبل از روت گوشی رو ریست فکتوری بکنید.

این آموزش برای آندروید 4.4 و بوت لودر باز هست.ولی دوستانی که آندروید 2.3.4 دارند و یا بوت لودر گوشیشون بسته ست چون این برنامه هیچگونه خطری نداره تست کنند وهمینجا برای بقیه دوستان اطلاع بدن

این هم اطلاعات تکمیلی از شرکت سازنده:

Introduction

Do you get annoyed at the numerous built-in applications of your mobile phone? Do you still feel angry about operators imposed applications on your mobile phone while you can not delete it? Do you still worried about the undeletable applications would led your mobile phone runs slower and slower? To solve this problem for you, we have launched UnlockRoot tool. The main function of this software is to obtain the highest system privileges, thus you can remove, install or update any softwares on your mobile phone freely. Also you can delete all the softwares added by operators and give you a clean system since you use UnlockRoot.

UnlockRoot is one of the most famous ROOT softwares on Android platform. It has powerful functions and strong compatibility, and also it is very simple to operate. Nothing to worry whether your mobile phone would turn to a brick, because this software is stable enough. It supports many brands and mpdels, such as Samsung, HTC, LG, Sony, Motorola, HUAWEI, ZTE, etc. You may check the detailed list at the bottom right corner of this page.

گوشیهایی که با این برنامه روت میشند:

HTC Sensation Galaxy Nexus (i9250) LG Optimus 3D (P920)
HTC Wildfire S Galaxy Note (I9220) LG Optimus 2x
HTC Desire S Galaxy S (I9000) LG Optimus LET
HTC Incredible S Galaxy S2 (I9100) LG Optimus Black
HUAWEI U8500 Galaxy S3 (I9300) Sony St17a
HUAWEI U8800 Moto Defy (MB525) Sony Lt15i
HUAWEI U8860 Moto Atrix (MB860) Sony Lt18i

نیازمندیها:

1-یه گوشی بد بخت arc یا arc s

2-کابل usb برای وصل گوشی به سیستم

3-نصب درایورهای گوشی

طریقه نصب صحیح درایورهای flash mod ,fastboot وADB Drivers (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=238566)

4-دانلود برنامه Unlock Root

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676432&stc=1&d=1326817202 (http://www.mediafire.com/download.php?41wycbzp3p69c7m)

آموزش:

1-بعد از اینکه برنامه رو دانلود کردید نصب کنید و سیستم رو ریستارت کنید.

2-برنامه رو یه بار اجرا کنید و ببندید.

3-شارژ باطری از نصف بیشتر باشد.

4-به مسیر زیر در گوشی رفته و usb debugging و unknown sources رو فعال کنید.

Menu--->Settings--->Security--->Unknown sources
و
Menu--->Settings--->Developer options--->Usb debugging

5-از طریق مسیر زیر مدت زمان خاموش شدن صفحه نمایش گوشی رو به 5 دقیقه افزایش بدید

Menu--->Settings--->Display--->Sleep

6-کابل usb رو به سیستم و به گوشی وصل کنید و چند ثانیه منتظر بمانید تا درایورها گوشی رو بشناسند.

7-برنامه Unlock Root رو اجرا و بر روی دکمه Root کلیک کنید اگه درایورها درست نصب شده باشند چند ثانیه بعد پنجره کوچکی باز میشه که مشخصات گوشی رو نمایش میده .

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767607&stc=1&d=1345210059

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767608&stc=1&d=1345210059

نکته

اگر در این مرحله گوشی شناسایی نشد, برنامه رو ببنیدید کابل از گوشی جدا کنید و دوباره درایورهارو با دقت نصب کنید و از مرحله 6 ادامه بدید.

8-بر روی دکمه ای که مشخصات گوشی رو نشون داده کلیک کنید و صبر کنید تا برنامه گوشی رو روت کنه.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767609&stc=1&d=1345210059

9-در این مرحله برنامه با یک پنجره کوچک برای نصب نرم افزار بهینه سازیه باطری اجازه میگیره که بدلخواه Yes برای نصب و No رو برای بستن پنجره انتخاب کنید.

10-در مرحله پایانی برنامه برای ریبوت کردن گوشی اجازه میگیره که Yes رو انتخاب کنید و صبر کنید گوشی ریبوت بشه.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767611&stc=1&d=1345210361

11-بعد از اینکه گوشی روشن شد از نصب بودن نرم افزار Super yuser مطمئن بشید.

12-برای آنروت کردن گوشی بر روی دکمه UnRoot كليك كنيد.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767610&stc=1&d=1345210361

تمام

اگه مفید بود لطفا تشکر فراموش نشه

naeim7
17-08-2012, 17:30
با سلام

ورژن جدید نرم افزار روت رو از سایت سازنده دانلود کنید

http://www.unlockroot.com/index.html (http://www.unlockroot.com/index.html)

superbadboy
17-08-2012, 18:26
درود:
آقا نعیم خیلی ممنون برنامه خیلی خوبیه ولی نمی دونم من چرا نمی تونم دانلود (با پسی هم که دادیی نشد) کنم چند تا لینک هم تو نت پیدا کردم ولی همشون غیر فعال بود. (البته تونستم گوشیمو با روشهای دیگه روت کنم ولی فک می کنم این راحتره مخصوصا واسه کسی که مثه من تازه کار باشه)
اگه می شه یه لینک دیگه معرفی کن
یه پیشنهاد هم داشتم اگه می شه تو پست اول یه منبع خوب واسه ریکاوری و بک آپ گیری معرفی کن (واسه افرادی مثه من که خیلی با اپ های مختلف آشنا نیستن)

naeim7
17-08-2012, 18:33
درود:
آقا نعیم خیلی ممنون برنامه خیلی خوبیه ولی نمی دونم من چرا نمی تونم دانلود (با پسی هم که دادیی نشد) کنم چند تا لینک هم تو نت پیدا کردم ولی همشون غیر فعال بود. (البته تونستم گوشیمو با روشهای دیگه روت کنم ولی فک می کنم این راحتره مخصوصا واسه کسی که مثه من تازه کار باشه)
اگه می شه یه لینک دیگه معرفی کن
سلام داداش
الان میتونید دانلود کنید، من طبق عادت هر فایلی که آپ میکنم براش پاسورد میزارم.

الان پاسوردش برداشتم میتونید با خیال راحت دانلود کنید داداش

raxfor
17-08-2012, 18:57
از کجا بفهمم روت شده یا نه؟

naeim7
17-08-2012, 19:02
از کجا بفهمم روت شده یا نه؟

تو منو باید برنامه Super yuser نصب شده باشه

raxfor
17-08-2012, 19:22
fخوب برای اطلاع که گفته بودید برای من 2.3.4 هست که این ارور رو داد
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767651&stc=1&d=1345218616

تو منو باید برنامه Super yuser نصب شده باشه
نه بعد از نصب این نرم افزار
همین الان چطور بفهمم روت هست یا نه؟

naeim7
17-08-2012, 21:02
fخوب برای اطلاع که گفته بودید برای من 2.3.4 هست که این ارور رو داد
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=767651&stc=1&d=1345218616

نه بعد از نصب این نرم افزار
همین الان چطور بفهمم روت هست یا نه؟

این ارور نشون میده که گوشیتون روت نشده ولی یه بار دیگه از اول با دقت بیشتری تمام مراحل رو انجام بدید به خصوص درایورها، چون بیشتر ارورها به خاطر عدم نصب یا درست نصب نبودن درایور گوشیه.
وقتی گوشی روت میشه یه برنامه به برنامه های گوشی اضاف میشه به نام Super yuser
آیا بوت لودر گوشیتون بازه؟

scorpion.hbs
18-08-2012, 15:16
سلام دوستان ! یه سول!
گوشی به طور پیش فرض بوت لودرش بازه یا بسته؟
گوشی من اکسپریا آرک با آندروید 4.0.4 هستش که تا حالا دستکاری نشده و ارجیناله!:df:
و یه سوال دیگه اونم اینکه برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر برای روت کردن گوشیو روشن وصل کنم یا خاموش؟ قید نکردی شما! ممنون از شما!

naeim7
18-08-2012, 16:21
سلام دوستان ! یه سول!
گوشی به طور پیش فرض بوت لودرش بازه یا بسته؟
گوشی من اکسپریا آرک با آندروید 4.0.4 هستش که تا حالا دستکاری نشده و ارجیناله!:df:
و یه سوال دیگه اونم اینکه برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر برای روت کردن گوشیو روشن وصل کنم یا خاموش؟ قید نکردی شما! ممنون از شما!

سلان جانم

به طور پیش فرض بوت لودر بسته ست.

فقط برای کار با Fastboot و Flashmode باید گوشی خواموش باشه ،اینجا باید گوشی روشن باشه.

scorpion.hbs
18-08-2012, 23:26
سلان جانم

به طور پیش فرض بوت لودر بسته ست.

فقط برای کار با fastboot و flashmode باید گوشی خواموش باشه ،اینجا باید گوشی روشن باشه.

یعنی باید برای روت به این روش بوت لودر باز باشه؟ اینجوری که باید بیخیالش بشم! ممنون!

Am2222
19-08-2012, 00:07
برای روت که لازم به باز بودن بوت لودر نیست..اگه برنامه نتونه روت کنه گوشی رو پیغام میده..
من با بوت لودر باز این برنامه رو تست کردم و روت کرد گوشی رو

naeim7
19-08-2012, 00:27
یعنی باید برای روت به این روش بوت لودر باز باشه؟ اینجوری که باید بیخیالش بشم! ممنون!

احتمالا گوشی شما رو روت میکنه داداش چون گفته بودید رام گوشیتون 4.4 هست.

در ضمن شما با تست این برنامه چیزی از دست نمیدید و مطمئن باشید هیچ مشکلی برای گوشی پیش نمیاد فقط تمام مراحل رو با دقت انجام بدید.

alinozad
24-08-2012, 10:51
گوشیم arc s هست،آپدیت کردم به ics و بعد بوت لودر رو باز کردم،الان با این روش که میخام روت کنم نمیشه،فقط با fastboot تونستم.اون روش runme.bat هم جواب نمیده!

naeim7
24-08-2012, 10:57
گوشیم arc s هست،آپدیت کردم به ics و بعد بوت لودر رو باز کردم،الان با این روش که میخام روت کنم نمیشه،فقط با fastboot تونستم.اون روش runme.bat هم جواب نمیده!

بیلد نامبر رامتون چنده

الان گوشیتون روت شده یا نه؟

behroz2222
25-08-2012, 00:01
پست ارسال شده توسط موبايل

behroz2222
25-08-2012, 00:11
با سلام من خسته شدم از گشتن ...گوشیم روت شده اندروید ارک -لطفا میخوام زمان ۱۲۰ دیسکاوری بلو توث رو زیاد کنم ولی نمیشه; چکار کنم؟-جالب اینه که در فایلهای سیستمی فایلهای متنی مربوطه وجود داره ولی ویرایشش بی تاثیره
اگه اینو به منkarami6@gmail.com
یاد بدید خیلی ویرایش یاد دادین

naeim7
25-08-2012, 00:30
با سلام من خسته شدم از گشتن ...گوشیم روت شده اندروید ارک -لطفا میخوام زمان ۱۲۰ دیسکاوری بلو توث رو زیاد کنم ولی نمیشه; چکار کنم؟-جالب اینه که در فایلهای سیستمی فایلهای متنی مربوطه وجود داره ولی ویرایشش بی تاثیره
اگه اینو به منkarami6@gmail.com
یاد بدید خیلی ویرایش یاد دادین

سلام داداش

این سوال رو باید تو انجمن میکردید.اگه جواب سوالمو بدید جواب سوالتونه میدم

منظورتون زمان تایم اوت هستش یعنی زمانی که بلوتوث فعاله و بعدش قطع میشه درسته؟

vahedmig@yahoo
11-10-2012, 16:14
آقا برنامه رو دان کردم ولی این ارور مده error launching installer

naeim7
11-10-2012, 16:22
آقا برنامه رو دان کردم ولی این ارور مده error launching installer

فایلی که دانلود کردی حجمش چقدره؟

Juventus
11-10-2012, 19:55
من از کجا بدونم گوشیم روت هست یا نه ؟

#MEHDI#
11-10-2012, 19:57
من از کجا بدونم گوشیم روت هست یا نه ؟
برنامه SuperUser توی منوی گوشیتون باشه یعنی روت هست
اگه نباشه یعنی روت نیست

Juventus
11-10-2012, 22:06
من هر کاری میکنم روت نمیشه

naeim7
11-10-2012, 22:50
من هر کاری میکنم روت نمیشه

بوت لودر گوشیت بازه یا بسته ?

Sent from my LT18i

vahedmig@yahoo
12-10-2012, 11:33
فایلی که دانلود کردی حجمش چقدره؟

دوتا گرفنم یکی 9 مگ
یکی دیگه 155 کیلو

naeim7
12-10-2012, 11:58
دوتا گرفنم یکی 9 مگ
یکی دیگه 155 کیلو

ایکاش دقیق میگفتی چون ممکنه فایل رو ناقص دانلود کرده باشی این فایل باید دقیقا 9.68 باشه

اگه فایل رو در یه پوشه که اسمش فارسی باشه گذاشته باشی اجرا نمیشه

این دو مورد رو چک کن چون این ارور فقط با مواردی که بالا گفتم ظاهر میشه

Juventus
13-10-2012, 09:34
بوت لودر گوشیت بازه یا بسته ?

Sent from my lt18i

گوشی را تازه گرفتم و دست به هیچی نزدم هنوز

naeim7
13-10-2012, 09:59
گوشی را تازه گرفتم و دست به هیچی نزدم هنوز

مبارکه مگه قبلا نداشتی؟

از نصب بودن درایورهای گوشی مطمئن شو

از آخرین نسخه برنامه استفاده کن (پست 2)

قبل از رووت کردن حتما ریست فکتوری و فول واییپ انجام بده

حتما تیک این گزینه ها رو بزن usb debugging و unknown sources

وقتی بر روی دکمه Root کلیک میکنی چه اتفاقی میافته؟

اگه میتونی از عملکرد برنامه یه اسکرین شات بگیر

vahedmig@yahoo
18-10-2012, 15:58
من برنامه رو نصب کردم
دیور های گوشی رو نصب کردم و شناخت
برنامه گاهی اوقات گوشی رو میشناسه گاهی اوقات نمیشناسه
به هرحال زمانی که گوشی رو میشناسه روی روت کلیک میکنم مدتها منتظر میشم وهیچ اتفاقی نمی اته
کمکم کنید.
من به بن بست......راهم گم کردم

naeim7
18-10-2012, 17:33
من برنامه رو نصب کردم
دیور های گوشی رو نصب کردم و شناخت
برنامه گاهی اوقات گوشی رو میشناسه گاهی اوقات نمیشناسه
به هرحال زمانی که گوشی رو میشناسه روی روت کلیک میکنم مدتها منتظر میشم وهیچ اتفاقی نمی اته
کمکم کنید.
من به بن بست......راهم گم کردم

چه رامی روی گوشیت نصب هست(بیلد نامبر)؟

بوتلودر گوشی باز هست؟

vahedmig@yahoo
21-10-2012, 11:32
چه رامی روی گوشیت نصب هست(بیلد نامبر)؟

بوتلودر گوشی باز هست؟

اندروید4.0.4 هست
بیلد587
بوت لودرم بسته هست
ازطریق آپدیت سرویس سونی اریکسون اپدیت کردم

naeim7
21-10-2012, 12:01
اندروید4.0.4 هست
بیلد587
بوت لودرم بسته هست
ازطریق آپدیت سرویس سونی اریکسون اپدیت کردم

دوست عزیز من توی پست اول توضیح دادم که این برنامه برای بوت لودر باز هست
اما به گفته سایت سازنده با بوت لودر بسته هم کار میکنه ولی چون بوت لودر گوشیم باز هست نتونستم برای بوت لودر بسته تست کنم

شما یه بار دیگه تست کنید اما توجه کنید:
1-حتما از نصب بودن صحیح درایورها مطمئن بشید چون گاهی فکر میکنید درایورها نصب هستن اما یا ناقص نصب شدن یا بعد مشکل پیدا کردن با نصب دوباره مشکل حل میشه
2-حتما آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید
3-یک بار با اینترنت روشن و یک بار با اینتر خواموش تست کنید
4-برنامه هایی که گوشی رو درگیر میکنند غیر فعال کنید مثل Sony PC Companion و
Update Service و Moborobo این برنامه ها با بستن خارج نمیشن آیکن آنها بقل ساعت فعال میمونه که باید از اونجا هم بسته بشن

این کارهارو به دقت انجام بدید و دوباره روت کنید

eminem_lfc
06-11-2012, 20:14
من گوشیم ریه با بیلد نامبر 587 اندروید 4.0.4.
برنامه گوشی رو میشناسه ولی روت نمیکنه!!

naeim7
06-11-2012, 21:23
من گوشیم ریه با بیلد نامبر 587 اندروید 4.0.4.
برنامه گوشی رو میشناسه ولی روت نمیکنه!!

بوت لودر گوشی باز هست یا بسته?
در حین اجرای برنامه آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کن

پست قبل رو ببین و کارهای گفته شده رو انجام بده

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

eminem_lfc
06-11-2012, 21:32
بوت لودر گوشی باز هست یا بسته?
در حین اجرای برنامه آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کن

پست قبل رو ببین و کارهای گفته شده رو انجام بده

sent from my lt18i using tapatalk 2
همه ی کار هایه گفته شده رو انجام دادم،روت نشد که نشد!
البته بوت لودرم بسته ست!

naeim7
06-11-2012, 22:00
همه ی کار هایه گفته شده رو انجام دادم،روت نشد که نشد!
البته بوت لودرم بسته ست!

من در پست اول توضیح دادم که برای بوت لودر باز هست داداشم
البته تو سایت منبع گفته برای بوت لودر باز و بسته اما چون بوت لودر گوشیم باز هست نشد تست کنم برای همین در پست اول قید کردم برای
بوت لودر باز

Omid_nr
16-11-2012, 03:08
سلام
منم هر کاری که میکنم روت نمیشه از یه طرف هم میترسم مشکلی واسه گوشی پیش بیاد.
کلا این برنامه با 4.0.4 587 مشکل داره فکر کنم.
منم تست کردم نشد.بوت لودر هم بازه.(نکته جالب اینه که من کلا گوشی رو دسکاری نکردم گوشیم هم از بازار موبایل با گارانتی اصل خریدم ام بوت لودرم بازه خودش به صورت پیش فرض این طبیعیه؟)
خلاصه خسته شدم از گشتن برای روت کردن گوشیم.راه های دیگه هم که تو ترد های دیگه هست اکثرا گنگ هستن.یکی یه راه اسون از همون قدم اول اول بگه لطفا. خنگ نیستم فقط میترسم گوشی به f بره lol.البته با فلش تولز فهمیدم باید چیکار کنم اما تو اموزشش نوشته گوشی باید روت باشه.نمیشه با خود فلش تولز مستقیم یه رام نصب کرد که گوشی هم اوتوماتیک روت شه؟ درضمن حتما باید پسوند فایل ftf باشه یا img باشه هم میشه؟
میدونم جای خیلی از سوالام اینجا نیست اما خواهشا کامل جواب بدین که دیگه قال قصیه رو بکنم تموم شه بره.
ممنون

ATEGO
16-11-2012, 03:32
دوست عزیز به‌ نظرت رو xperia s جواب میده‌ این روش ؟

naeim7
16-11-2012, 07:05
سلام
منم هر کاری که میکنم روت نمیشه از یه طرف هم میترسم مشکلی واسه گوشی پیش بیاد.
کلا این برنامه با 4.0.4 587 مشکل داره فکر کنم.
منم تست کردم نشد.بوت لودر هم بازه.(نکته جالب اینه که من کلا گوشی رو دسکاری نکردم گوشیم هم از بازار موبایل با گارانتی اصل خریدم ام بوت لودرم بازه خودش به صورت پیش فرض این طبیعیه؟)
خلاصه خسته شدم از گشتن برای روت کردن گوشیم.راه های دیگه هم که تو ترد های دیگه هست اکثرا گنگ هستن.یکی یه راه اسون از همون قدم اول اول بگه لطفا. خنگ نیستم فقط میترسم گوشی به f بره lol.البته با فلش تولز فهمیدم باید چیکار کنم اما تو اموزشش نوشته گوشی باید روت باشه.نمیشه با خود فلش تولز مستقیم یه رام نصب کرد که گوشی هم اوتوماتیک روت شه؟ درضمن حتما باید پسوند فایل ftf باشه یا img باشه هم میشه؟
میدونم جای خیلی از سوالام اینجا نیست اما خواهشا کامل جواب بدین که دیگه قال قصیه رو بکنم تموم شه بره.
ممنون

سلام

اولا مطمئن باش هیچ مشکلی پیش نمیاد
بعید میدونم بوت لودر گوشیتون باز باشه،بوت لودر به صورت پیش فرض بسته هست ،ازکجا فهمیدید بوت لودر بازه؟
برای باز کردن بوت لودر احتیاج نیست گوشیتون روت باشه
وقتی بوت لودر باز نیست فقط میتونید فایلهایی با پسوند ftf نصب کنید فایلهای img از طریق فست بوت وبا بوت لودر باز نصب میشن.
شما درایورهای گوشی رو نصب کردید؟
این تاپیک رو دیدید؟این اموزش خیلی راحته برای بوت لودر بسته و باز اما اگر بوت لودر گوشیتون بازه میتونید با همین برنامه هم روت کنید.
اول از باز بودن بوت لودر مطمئن بشید بعد یک آموزش رو انتخاب کنید و هر جا به مشکل خوردید پست بزارید تا راهنمایی بشید

برای فهمیدن اینکه بوت لودر گوشیتون باز هست یا خیر :

کد *#*#7378423#*#* را در گوشیتون وارد کنید .
صفحه Service که باز شد ، برید به این مسیر: Service info > Configuration
حالا نوشته پایین را چک کنید
اگه Rooting Status : Bootloader Unlocked = Yes بود ، یعنی بوت لودر شما باز هست
اما اگر نوشته شده بود Bootloader Unlock allowed = Yes یعنی امکان باز شدن بوت لودر هست

دوست عزیز به‌ نظرت رو xperia s جواب میده‌ این روش ؟

این لینک گوشیهای ساپورت شده با این برنامه هست لطفا خودتون چک کنید

http://www.unlockroot.com/unlockroot.php

Omid_nr
16-11-2012, 10:32
مرسی نعیم جان اصلا توجه نکرده بودم که نوشته allowed الان گوشیمو بوت لودرش رو باز میکنم و از طریق فلش تول روت میکنم.
در مورد این برنامه هم همه ی درایور ها رو نصب کردم اما نشد.حالا انلاک که کردم قبل از استفاده از فلش تول دوباره از این برنامه استفاده میکنم و خبر میدم اما تا اینجا که من دیدم همه ی 4.0.4 های با بیلد نامبر 587 مشکل داشتن روت نشدن با این برنامه.

naeim7
16-11-2012, 11:11
مرسی نعیم جان اصلا توجه نکرده بودم که نوشته allowed الان گوشیمو بوت لودرش رو باز میکنم و از طریق فلش تول روت میکنم.
در مورد این برنامه هم همه ی درایور ها رو نصب کردم اما نشد.حالا انلاک که کردم قبل از استفاده از فلش تول دوباره از این برنامه استفاده میکنم و خبر میدم اما تا اینجا که من دیدم همه ی 4.0.4 های با بیلد نامبر 587 مشکل داشتن روت نشدن با این برنامه.

خیلی ممنون داداشم

اگه به آدرسی که لینکش رو میزارم سر بزنی میبینی که با این ورژن مشکل نداره اما باید همیشه آخرین ورژن درایورها نصب باشن و با حوصله انجام بدی روت میشه.
برای آنلاک کردن از این برنامه استفاده کن چون احتیاج به cmd نداره و در چند ثانیه آنلاک میکنه فقط یا خودت کد آنلاک رو از سایت سونی بگیر یا imei گوشی رو برام پخ کن تا برات بگیرم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=239398

Omid_nr
16-11-2012, 11:57
خیلی ممنون داداشم

اگه به آدرسی که لینکش رو میزارم سر بزنی میبینی که با این ورژن مشکل نداره اما باید همیشه آخرین ورژن درایورها نصب باشن و با حوصله انجام بدی روت میشه.
برای آنلاک کردن از این برنامه استفاده کن چون احتیاج به cmd نداره و در چند ثانیه آنلاک میکنه فقط یا خودت کد آنلاک رو از سایت سونی بگیر یا imei گوشی رو برام پخ کن تا برات بگیرم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=239398

گوشی رو انلاک کردم حالا میخوام کرنل نصب کنم 4.0.4 587 هم دانلود کردم حالا اصلا نمیدونم چه کرنلی رو نصب کنم البته یه چیزی هم قبلا دانلود کردم اما نمیتونم تو کدوم ترد بود یه چیزی بود برای همین 587 فک کنم اخرین اپدیت sirkay این مسئله رو هم راهنمایی کنی دیگه حله

naeim7
16-11-2012, 19:04
گوشی رو انلاک کردم حالا میخوام کرنل نصب کنم 4.0.4 587 هم دانلود کردم حالا اصلا نمیدونم چه کرنلی رو نصب کنم البته یه چیزی هم قبلا دانلود کردم اما نمیتونم تو کدوم ترد بود یه چیزی بود برای همین 587 فک کنم اخرین اپدیت sirkay این مسئله رو هم راهنمایی کنی دیگه حله

اگر نظر داری رام رسمی نصب کنی, رامهای رسمی همراه با کرنل نصب میشن اما بعد برای روت و ریکاوری میتونی هر کرنلی به جز کرنلهای
سیانوژن و میویی نصب کنی.
بعد از انتخاب رام کرنلش را انتخاب کن .
لطفا دقیقتر بگو قصد چه کاری داری تا بیشتر راهنماییت کنم

Omid_nr
16-11-2012, 20:09
اگر نظر داری رام رسمی نصب کنی, رامهای رسمی همراه با کرنل نصب میشن اما بعد برای روت و ریکاوری میتونی هر کرنلی به جز کرنلهای
سیانوژن و میویی نصب کنی.
بعد از انتخاب رام کرنلش را انتخاب کن .
لطفا دقیقتر بگو قصد چه کاری داری تا بیشتر راهنماییت کنم

الان من گوشیم رو روی 4.0.4 587 روت کردم حالا میخوام رام نصب کنم مثلا Iced bean 2.1 رو میخوام نصب کنم اصلا نمیدونم چیکار باید کنم تو اموزش خود رام گفته که باید از طریق ریکاوری با clockworkmod نصب کنم اما اموزش نصب ریکاوری که http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135997 این هستش خرابه و فایل ها پاک شده حالا دیگه نمیدونم باید چکار کنم.
ممنون بابت پاسخ گوییت :loveit:

ویرایش: از این طریق هم http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3064458&postcount=63 ریکاوری رو نصب کردم اما نمیتونم رام رو نصب کنم میزنه MD5 diss match و کلا گزینه هایی رو که توی اموزش نصب رام http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=249897 گفته رو نداره.

naeim7
16-11-2012, 21:30
الان من گوشیم رو روی 4.0.4 587 روت کردم حالا میخوام رام نصب کنم مثلا Iced bean 2.1 رو میخوام نصب کنم اصلا نمیدونم چیکار باید کنم تو اموزش خود رام گفته که باید از طریق ریکاوری با clockworkmod نصب کنم اما اموزش نصب ریکاوری که http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135997 این هستش خرابه و فایل ها پاک شده حالا دیگه نمیدونم باید چکار کنم.
ممنون بابت پاسخ گوییت :loveit:

ویرایش: از این طریق هم http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3064458&postcount=63 ریکاوری رو نصب کردم اما نمیتونم رام رو نصب کنم میزنه MD5 diss match و کلا گزینه هایی رو که توی اموزش نصب رام http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=249897 گفته رو نداره.

برای ریکاوری باید از این تاپیک استفاده میکردید کامل و جامع

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=245552

مگه گوشیت ری هست؟

صبر کن تاپیک منبع رام رو چک کنم و بهت خبر بدم که چرا این ارور ظاهر میشه

شما برای نصب رام وایپهارو انحام دادید؟
با کار ریکاوری آشنا هستید؟

Omid_nr
16-11-2012, 22:03
برای ریکاوری باید از این تاپیک استفاده میکردید کامل و جامع

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=245552

مگه گوشیت ری هست؟

صبر کن تاپیک منبع رام رو چک کنم و بهت خبر بدم که چرا این ارور ظاهر میشه

شما برای نصب رام وایپهارو انحام دادید؟
با کار ریکاوری آشنا هستید؟

بله گوشیم ری هست. من فقط وایپ دیتا و dlvk cache انجام دادم دقیقا نمیدونم باید چکار کنم.
ولی تقریبا با کار با ریکاوری اشنا هستم همه ی گزینه هارو چون انجام ندادم کامل نه ولی 70% واردم.

naeim7
16-11-2012, 22:32
بله گوشیم ری هست. من فقط وایپ دیتا و dlvk cache انجام دادم دقیقا نمیدونم باید چکار کنم.
ولی تقریبا با کار با ریکاوری اشنا هستم همه ی گزینه هارو چون انجام ندادم کامل نه ولی 70% واردم.

من چک کردم رام مشکلی نداره اما شما تو نصب یه جایی اشتباه میکنید
پیشنهاد میدم تاپیکی که در پست بالا براتون گذاشتم رو بدقت مطالعه کنید
و تمام مراحل رو طبق گفته استارتر رام،انجام بدید و چون اینجا بخش ری نیست
لطفا این موضوع رو اینجا ادامه ندید،اما اگر راهنمایی میخواهید یا سوالی دارید لطفا
از طریق پیغام با من در میان بزارید، خوشحال میشم کمک کنم.

dash REZA.dp
23-12-2012, 18:36
سلام دوستان.من چند وقت پش یه arc s خریدم الان هم خیلی پشیمونم.روزی 2 بار باید شارژ کنم تقریبا هیچ بازی hd اجرا نمیکنه خیلی کنده هنگ میکنه جا برای نصب نرم افزار کم داره اکثر بازیهای معمولی هم لک میزنه(مخصوصا اگه داخل رم بریزم) تاچ گوشی داخل برنامه(مخصوصا گوشه های تاچ)ضعیف میشه رم گوشی 4.0.4 رسمی که روت کردم دوستان اگر نظری دارن لطفا راهنمایی کنند.:ci:

kkevinloren2006
31-12-2012, 11:01
2.3.4 62 ارک هم روت میشه با این روش?

Majid_NumBer oNe
31-12-2012, 12:11
سلام دوستان.من چند وقت پش یه arc s خریدم الان هم خیلی پشیمونم.روزی 2 بار باید شارژ کنم تقریبا هیچ بازی hd اجرا نمیکنه خیلی کنده هنگ میکنه جا برای نصب نرم افزار کم داره اکثر بازیهای معمولی هم لک میزنه(مخصوصا اگه داخل رم بریزم) تاچ گوشی داخل برنامه(مخصوصا گوشه های تاچ)ضعیف میشه رم گوشی 4.0.4 رسمی که روت کردم دوستان اگر نظری دارن لطفا راهنمایی کنند.:ci:

دوست عزیر این سوال رو باید تو کلوپ میپرسیدید شما میتونید برگردید رو رام 2.3.4 یا کاستوم رام 4 نصب کنید که ساپورت بازی شون از رسمی 4 بهتره و هنگ نمیکنه اگه سوالی داشتید پ خ کنید یا تو کلوپ بپرسید بهتون میگم

naeim7
01-01-2013, 00:24
2.3.4 62 ارک هم روت میشه با این روش?

نه متاسفانه

pv22941
20-01-2013, 17:33
سلام من xperia Arc S 4.0.4 دارم ، بوت لودر رو هم باز کردم _ درایورها رو هم نصب کردم _ وقتی از این برنامه استفاده میکنم گوشی رو شناسایی میکنه و عملیات رو هم انجام میده ولی دیگه هیچ اتفاقی واس گوشیم نمی افته ، اون برنامه هم که گفتین نصب نمیکنه ولی یه برنامه به اسم battery saver نصب میکنه. درکل روت نمیشه. میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

#MEHDI#
20-01-2013, 18:30
سلام من xperia Arc S 4.0.4 دارم ، بوت لودر رو هم باز کردم _ درایورها رو هم نصب کردم _ وقتی از این برنامه استفاده میکنم گوشی رو شناسایی میکنه و عملیات رو هم انجام میده ولی دیگه هیچ اتفاقی واس گوشیم نمی افته ، اون برنامه هم که گفتین نصب نمیکنه ولی یه برنامه به اسم battery saver نصب میکنه. درکل روت نمیشه. میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

سلام
شما اگه بوت لودر بازدارید بهتر هست از این روش عمل کنید
کرنل رو با فلش تول، فلش کنید و بعد فایل های داخل تاپیک رو از ریکاوری فلش کنید/
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=240550
موفق باشید/

Sent from my LT18i

s.star
21-02-2013, 19:37
من گوشیم go با اندروید 4.0.4 هست
برنامه رو نصب کردم و اجرا
گوشی رو میشناسه و وقتی روت رو میزنم هیچ اتفای نمی افته
آیا با گوشی من مشکل داره؟

naeim7
22-02-2013, 10:39
من گوشیم go با اندروید 4.0.4 هست
برنامه رو نصب کردم و اجرا
گوشی رو میشناسه و وقتی روت رو میزنم هیچ اتفای نمی افته
آیا با گوشی من مشکل داره؟

برای گوشی xperia go باید از جدیدترین ورژن برنامه
استفاده کنید.شما از چه ورژنی استفاده کردید؟

Mohimier
22-02-2013, 11:01
سلام...یه چند تا سوال درباره روت پی دارم.
راهی نیست که روت کنیم گارانتی نپره؟
اگه.بوتلودر رو باز کنیم میشه دوباره بستش تا گارانتی برگرده؟
کلا روت مستقیم وجود نداره؟

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

naeim7
22-02-2013, 11:35
سلام...یه چند تا سوال درباره روت پی دارم.
راهی نیست که روت کنیم گارانتی نپره؟
اگه.بوتلودر رو باز کنیم میشه دوباره بستش تا گارانتی برگرده؟
کلا روت مستقیم وجود نداره؟

sent from my lt22i using tapatalk 2

سلام

با روت کردن گارانتی نمیپره به شرط اینکه وقتی به نمایندگی مراجعه میکنید
آنروت کنید که براحتی امکانپذیره
بله میشه بستش اما نمایندگیها متوجه این موضوع میشن و گاهی برای بستن
بوت لودر در بعضی از گوشیها ،دچار مشکل میشن
متوجه مطلب آخرتون نشدم

Mohimier
22-02-2013, 11:55
سلام

با روت کردن گارانتی نمیپره به شرط اینکه وقتی به نمایندگی مراجعه میکنید
آنروت کنید که براحتی امکانپذیره
بله میشه بستش اما نمایندگیها متوجه این موضوع میشن و گاهی برای بستن
بوت لودر در بعضی از گوشیها ،دچار مشکل میشن
متوجه مطلب آخرتون نشدم

اخه همونطور که میدونید برای روت کردن پی باید بوتلودر باز بشه....که مثل اینکه با باز کردن بوتلودر گارانتی هم می پره...
منظورم هم از روت مستقیم اینه که راهی نیست که بوتلودر باز نشه و.گوشی رو روت کنیم؟
ممنونم از پاسختون

naeim7
22-02-2013, 12:06
اخه همونطور که میدونید برای روت کردن پی باید بوتلودر باز بشه....که مثل اینکه با باز کردن بوتلودر گارانتی هم می پره...
منظورم هم از روت مستقیم اینه که راهی نیست که بوتلودر باز نشه و.گوشی رو روت کنیم؟
ممنونم از پاسختون

کاش در بخش گوشیتون این سوال رو میپرسیدید
برای Arc و Arc s میشه بدون باز کردن بوت لودر روت
کرد اما برای گوشیتون فقط با جدیدترین ورژن برنامه
unlockroot به راحتی و بدون باز کردن بوت لودر روت
میشه که متاسفانه پولیه.

s.star
22-02-2013, 15:02
برای گوشی xperia go باید از جدیدترین ورژن برنامه
استفاده کنید.شما از چه ورژنی استفاده کردید؟

اول از ورژن 2.5 استفاده کردم که کار نکرد
بعد از ورژن 3.1 که ارور داد و گفت باید از نسخه پرو استفاده کنید که اون هم سریال نامبر میخواد
اگه ورژن بالاتری دارید که کار کنه برام قرار بدید

naeim7
23-02-2013, 16:20
اول از ورژن 2.5 استفاده کردم که کار نکرد
بعد از ورژن 3.1 که ارور داد و گفت باید از نسخه پرو استفاده کنید که اون هم سریال نامبر میخواد
اگه ورژن بالاتری دارید که کار کنه برام قرار بدید

نه متاسفانه بعد از ورژن 3.1 این برنامه پولی شده
البته با ورژن 3.1 خیلی از گوشیهای 2011 و چندین
گوشی 2012 رو میشه روت کرد.
اگر نسخه جدید و رایگان پیدا کردم حتما قرار میدم

ali-shahri
13-03-2013, 10:28
دوستان اهل فن , من 8 ماهه این گوشی رو خریدم. به اندروید 4 ارتقا دادم. اما هنوز روت نکردم.
ذهنیت خوبی ندارم در این رابطه و میخوام شما دوستان اهل فن بهم بگید که روت کردن کار درستیه؟ مشکلی رو ایجاد نمیکنه بعدا؟

Majid_NumBer oNe
13-03-2013, 11:43
دوستان اهل فن , من 8 ماهه این گوشی رو خریدم. به اندروید 4 ارتقا دادم. اما هنوز روت نکردم.
ذهنیت خوبی ندارم در این رابطه و میخوام شما دوستان اهل فن بهم بگید که روت کردن کار درستیه؟ مشکلی رو ایجاد نمیکنه بعدا؟

سلام دوست عزیز بزار از اول به شما توضیح بدم کلا روت کردن یعنی دسترسی به فایل های سیستمی روت کردن مشکلی برای گوشی پیش نمیاره اما شما میتونید با تنظیمات نادرست بهش آسیب بزنید

در کل با روت کردنه که تمام قدرت آندوید آزاد میشه میتونید از سیستم عاملتون لذت ببرید

موفق باشید:dw:

ali-shahri
13-03-2013, 16:02
سلام دوست عزیز بزار از اول به شما توضیح بدم کلا روت کردن یعنی دسترسی به فایل های سیستمی روت کردن مشکلی برای گوشی پیش نمیاره اما شما میتونید با تنظیمات نادرست بهش آسیب بزنید

در کل با روت کردنه که تمام قدرت آندوید آزاد میشه میتونید از سیستم عاملتون لذت ببرید

موفق باشید:dw:

برای روت کردن حتما باید بوت لودر رو باز کرد؟!
من شنیدم اگه باز باشه امکان داره به گوشی آسیب وارد شه و بریک شه. خاموش بشه و دیگه روشن نشه. تا فلش بزنی.

naeim7
13-03-2013, 19:58
برای روت کردن حتما باید بوت لودر رو باز کرد؟!
من شنیدم اگه باز باشه امکان داره به گوشی آسیب وارد شه و بریک شه. خاموش بشه و دیگه روشن نشه. تا فلش بزنی.

به جز دوتا سوال آخر که گفتم در تاپیک مربوطه مطرح کنید بقیه رو در جواب پیغامتون دادم
ماشالله چقدر هم زیاد بودن

ali-shahri
14-03-2013, 06:52
استارتر عزیز تو مورد 11 نوشتین که وقتی گوشی روشن شد.
دقیقا تو کدوم مرحله گوشی خاموش میشه؟

naeim7
14-03-2013, 19:06
استارتر عزیز تو مورد 11 نوشتین که وقتی گوشی روشن شد.
دقیقا تو کدوم مرحله گوشی خاموش میشه؟

توی مرحله 10 برنامه برای ریبوت کردن گوشی اجازه میگیره (یعنی اجازه میگیره تا گوشیرو خاموش و روشن کنه)پس در همین مرحله گوشی روشن میشه

infernalboy
19-03-2013, 22:45
سلام نعیم جان
گوشیم Arc S.بوت لودر بازه.آندروید.4 4.0
با برنامه روت نمیشه.اصلا هیچ اتفاقی نمیفته.آنروت که میزنم آخر کار گوشی رو ریبوت میکنه ولی روت رو که میزنم گوشی رو میشناسه ولی در انتها هیچ اتفاقی نمیفته.
کارهایی رو هم که تو پست های قبلی گفته بودی امتحان کردم.ورژن برنامه هم 2.4.1
فقط نمیدنم منظر از اینکه درایور ها رو نصب کرده باشم چیه!
مبتدیم دیگه.ممنون میشم راهنمایی کنی

naeim7
20-03-2013, 00:31
سلام نعیم جان
گوشیم Arc S.بوت لودر بازه.آندروید.4 4.0
با برنامه روت نمیشه.اصلا هیچ اتفاقی نمیفته.آنروت که میزنم آخر کار گوشی رو ریبوت میکنه ولی روت رو که میزنم گوشی رو میشناسه ولی در انتها هیچ اتفاقی نمیفته.
کارهایی رو هم که تو پست های قبلی گفته بودی امتحان کردم.ورژن برنامه هم 2.4.1
فقط نمیدنم منظر از اینکه درایور ها رو نصب کرده باشم چیه!
مبتدیم دیگه.ممنون میشم راهنمایی کنی

سلام

ورژن برنامه شما خیلی قدیمیه شما از ورژن 3.1 استفاده کنید
که هنوز رایگانه،چون آخرین ورژنش که 3.4 هست پولی شده.
در ضمن چون برنامه گوشی شما رو شناخته پس درایورها باید
نصب باشن.اگر شک داری میتونی با استفاده از تاپیک زیر دوباره
نصب کنی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=238566

infernalboy
20-03-2013, 10:22
سلام

ورژن برنامه شما خیلی قدیمیه شما از ورژن 3.1 استفاده کنید
که هنوز رایگانه،چون آخرین ورژنش که 3.4 هست پولی شده.
در ضمن چون برنامه گوشی شما رو شناخته پس درایورها باید
نصب باشن.اگر شک داری میتونی با استفاده از تاپیک زیر دوباره
نصب کنی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=238566
اقا این که گفتی رو هم پیدا کردم و نصب کردم ولی ارور میده.این روت کردن اینقدر سخت بود؟؟!
عکس ارور رو گذاشتم. میشه راهنماییم کنید؟
از راه دیگه ایی بدون دردسر نمیشه روت کرد؟
این آسانترین راه بود؟

King Arc s
02-05-2013, 10:18
اقا این که گفتی رو هم پیدا کردم و نصب کردم ولی ارور میده.این روت کردن اینقدر سخت بود؟؟!
عکس ارور رو گذاشتم. میشه راهنماییم کنید؟
از راه دیگه ایی بدون دردسر نمیشه روت کرد؟
این آسانترین راه بود؟

سلام بروبچ
از آموزش زیر استفاده کن، راحت و بدون دردسر (اگر بیلد نامبر رامت587 هست):

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3156061&postcount=1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3156061&postcount=1)

نصب بودن درایور های گوشی هم الزامی هست،اگر نمی دونید درایور چی هست و چجوری نصب میشه از تاپیک زیر استفاده کنید:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3138307&postcount=1 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3138307&postcount=1)

اگر هم مشکلی داشتی تو کلوپ مطرح کن
در پناه حق...

jafar72
24-11-2013, 22:24
سلام من تازه کارم اصلا واسه چی باید روت بشه گوشی؟؟؟؟؟؟