PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا بردن سرعت گوشی پس از چند بار سافت ریست

superboy2011
20-08-2012, 16:40
:bs::bs:
سلام موبایلستانی های عزیز
اگه متوجه شده باشید پس از چند بار سافت ریست گوشی یه خورده کند میشه و سرعتشو از دست میده.
:ai::ai:
اما راحت میشه درستش کرد فقط کافیه یه بار گوشی رو خاموش کنید و باتری رو دربیارید و 20 ثانیه منتظر بمونید،البته اگه استورج کارت هم دارید در اوردن اون هم ضرری نداره.
این راه حلو توی یه سایت خارجی خوندم.میگفت دلیلش اینه که وقتی گوشی خاموشه cacheو قسمتی از ram هنوز فعاله.من امتحان کردم و کار کرد.در صورتی که برنامه استارت آپی هم داشته باشید که از استورج کارت لود بشه در اوردن کارت سرعتو کمی بالا میبره.
من روی x1 امتحان کردم وشد روی بقیه گوشیا هم باید کار کنه اگه شد نتیجه رو بگید
:ag:

امید افشار
22-08-2012, 23:01
سلام دوستان عزیز: امروز گوشی من (x2) جهت رجیستر شدن از طریق مسیج سوال کرد و منم ok زدم که بعد از اون ریست شده و علاوه بر اینکه تمام شماره ها و مسیجام پاک شد و به تنظیمات کارخانه برگشت چند مرتبه دیگه ریست شد و حالا در آخرای ریست شدن هنگ میکنه و دیگه جلوتر نمی ره، خلاصه حسابی حالمو گرفته. لطفاً راهنماییم کنید . :bh:

up_sign_for
24-08-2012, 09:51
سلام دوستان عزیز: امروز گوشی من (x2) جهت رجیستر شدن از طریق مسیج سوال کرد و منم ok زدم که بعد از اون ریست شده و علاوه بر اینکه تمام شماره ها و مسیجام پاک شد و به تنظیمات کارخانه برگشت چند مرتبه دیگه ریست شد و حالا در آخرای ریست شدن هنگ میکنه و دیگه جلوتر نمی ره، خلاصه حسابی حالمو گرفته. لطفاً راهنماییم کنید . :bh:

سلام به شما
سوالتو باید تو "تاپیک جامع پرسش و پاسخ گوشی Xperia X2" (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199514) مطرح میکردی چون هم جاش اونجاست و هم زودتر جوابتو میگرفتی..حالا ایشلاه از این به بعد :)
شما برو به این قسمت و یه بار هارد ریست کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه (لازم به گفتنه که با هارد ریست تمام اطلاعات روی حافظه اصلی گوشیت پاک میشه):
Start > Settings > System > Phone reset

امید افشار
24-08-2012, 16:22
سلام به شما
سوالتو باید تو "تاپیک جامع پرسش و پاسخ گوشی xperia x2" (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199514) مطرح میکردی چون هم جاش اونجاست و هم زودتر جوابتو میگرفتی..حالا ایشلاه از این به بعد :)
شما برو به این قسمت و یه بار هارد ریست کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه (لازم به گفتنه که با هارد ریست تمام اطلاعات روی حافظه اصلی گوشیت پاک میشه):
Start > settings > system > phone reset
سلام دوست عزیز
حق با شماست، شاید چون درباره ریست شدن گوشی بحث شده بود تو این صفحه تایپک زدم.
از روشی که شما گفتین قبلاً ریست کردم اما بازم میگم در مرحله ریست شدن هنگ میکنه و روی یک فایل گیر میکنه و مجبور میشم قبل از اتمام ریست گوشی رو خاموش روشن کنم که پس از خاموش و روشن شدن دوباره خود به خود ریست میکنه و ادامه ماجرا، نمی دونم چرا اینطوری شده چون فایل های ویندوز و سیستمیشو اصلاً دستکاری نکردم، یک ماهه که خریدمش خوب کار می کرد یک دفعه شد!!!

superboy2011
19-09-2012, 21:43
سلام دوست عزیز
حق با شماست، شاید چون درباره ریست شدن گوشی بحث شده بود تو این صفحه تایپک زدم.
از روشی که شما گفتین قبلاً ریست کردم اما بازم میگم در مرحله ریست شدن هنگ میکنه و روی یک فایل گیر میکنه و مجبور میشم قبل از اتمام ریست گوشی رو خاموش روشن کنم که پس از خاموش و روشن شدن دوباره خود به خود ریست میکنه و ادامه ماجرا، نمی دونم چرا اینطوری شده چون فایل های ویندوز و سیستمیشو اصلاً دستکاری نکردم، یک ماهه که خریدمش خوب کار می کرد یک دفعه شد!!!

دوست عزیز من سابقه کار با x2 داشتم ولی از من بپرسی گوشی بد و بدرد نخوریه و تنها خوبیش دوربینشه.
در رابطه با مشکل شما من هم قبلا اینو دیدم ولی خودم هارد ریست کرده بودم.
من گذاشتم ادامه بده بعد 40 دقیقه تموم شد.
اگه مشکل ادامه پیدا کرد از اینجا (http://www.sonymobile.com/us/tools/update-service/) در قسمت Download Update Service نرم افزار SEUS(Sony Ericsson Update Service) رو دانلود کن و گوشیتو با آخرین ورژنش آپدیت کن مشکلت حل میشه.
زیاد سخت نیست اگه انگلیسی بلد باشی راحته ولی اگه بلد نیستی پست بزن.
اول گوشیتو انتخاب کن بعد مثل عکسی که نشون میده عمل کن.

:mobilestan::mobilestan: