PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی فارسی کردنc5-03

amir5858
23-08-2012, 02:12
سلام
من تازه کارم میخواستم گوشی c5-03باrm697روفارسی کنم بوسیله atfورژنش22بود
تمام فایل فلشها رو درست انتخاب کردم وقتی فلش میزدم پیام میدادکه فایل بزرگه باید لود بشه
به استاد کارم گفتم اون گفت فقط فایل فارسی (ppm)رو انتخاب کن بعد فلش بزن که درست شد
سوالم اینه از کجا بفهم که وقتی ورژن گوشی اخرین ورژنه فقط باید فایل ppmرو انتخاب کرد؟؟؟؟؟؟؟
ایا برای همه گوشیهای نوکیا صادق است یا بعضی؟؟؟؟؟
این نکات رو از کجا باید یاد گرفت؟؟؟؟؟
ممنون میشم از اساتید اگه منو راهنمایی کنند

ParSa
23-08-2012, 03:56
[SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]سلام دوست عزیز.
باید تمامی فایل های فلش گوشی رو در:
C:\ProgramFiles\Nokia\Phoenix\Products\rm-697
بریزید. پوشه ی rm-697 اگر وجود نداشت خودتون اونو بسازید.
تمام فایل های فلش رو در پوشه ی ساخته شده بریزید.
وارد فونیکس بشید، گوشیو با کابل USB متصل کرده و Ovi suite رو در گوشی انتخاب کنید و در فونیکس روی Settings کلیک کنید تا Nokia Fuse اجرا بشه و گوشیو بشناسه. وقتی گوشیو شناخت اونو ببندید. در فونیکس از لیست بازشو rm گوشیو انتخاب کنید (مثلا USB1 rm-697)
از منوی فایل Scan Product رو بزنید تا در پایین برنامه مشخصات کامل گوشیو ببینید.
حالا از منوی Flashing گزینه ی Firmware update رو بزنید.
پایین صفحه گزینه ی Options رو بزنید و بر روی فایل rofs2 یا همون ppm دوبار کلیک کنید و ... رو بزنید. حالا آدرس فایل ppm فارسیتون رو بدید و ok کنید. دوباره OK رو بزنید و روی refurbish کلیک کنید تا گوشی فلش بشه. به همین راحتی!
فقط من موندم rm-697 باید خودش فارسی داشته باشه!!
موفق باشید.[SIZE][/COLOR/]

sajjad.g
06-09-2012, 20:39
برای فارسی سازی گوشی هایی که ورژن خودشون فارسی نداره ویا ورژنی بالاتر از ورژن خود گوشی وجود نداره ویا ورژن های بالاتر فارسی ندارن روش فلش با تک فایل ppm در اکثر موارد کار گشاست